Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1018 postów 31689 komentarzy

Tylko prawda

Husky - Zoologiczny antykomunista , mając do wyboru AK i NSZ wybrałbym NSZ przy całym szacunku do AK. UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony.

Kto chcę psa uderzyć, ten kij zawsze znajdzie.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Do ostatnie chwili zastanawiałem się czy jest sens jeszcze cokolwiek napisać skoro tak jak już wczoraj, tak i dziś widać że wyrok zapadł.Został zatwierdzony

 

 

Na wstępie jednak tuż przed godzina "W" pragnę przeprosić właściciela portalu,całą administrację jak też pozostałych użytkowników za zaistniałą sytuację.Raz jeszcze przepraszam wszystkich tych co poczuli się tym aktem oburzeni,zniesmaczeni i najzwyczajniej zdenerwowani.Przepraszam też za to czego nie zrobiłem.Wracając do wpisu Pani Astry.
Jedyną prawdą w tym wpisie jest JEDNO to to że do zgłoszenia donosu użyto mojego komputera.reszta to zwykłe przekłamania a nawet podłe kłamstwa.Tu tylko zdjęcie wprowadzające jest prawdziwe....srebrny kolor feralnego laptopa.I to że właśnie z tego laptopa piszę ostatni post
Nie ma Pani żadnych dowodów na to że to ją jestem autorem donosu.Żadnych
Nie ma Pani żadnych dowodów na to że ją tu "pracuję" za pieniądze.To że drwię w ten sposób z innych którzy mi to zarzucają to żaden dowód.

A teraz mogę udowodnić przy udziale świadka kolejne Pani kłamstwo,jakoby w pierwszej kolejności z wyjaśnieniami udałem się do właściciela.Tą narrację notki szlag trafia, bo pierwszą osobą z którą rozmawiałem o tym i pierwszą osobą której udzieliłem wszelkich wyjaśnień i okoliczności tego faktu był Pan Zawisza Niebieski .Dopiero parę godzin później podobne wyjaśnienia napisałem do właściciela.I tu powołuje na świadka właśnie administratora Zawisze mając nadzieję że potwierdzi kolejność wyjaśnień.Pan Opara też to potwierdzi ba ma wiedzę

Piszę Pani dlaczego to do Pani nie zwróciłem się z wyjaśnieniami.Raczy pani żartować i to raczej z samej siebie.Gdybym wyliczył zgłaszane nadużycia w dniach kiedy to Pani miała dyżur to ten wpis czytany byłby że 3 godziny niczym przemówienie Gierka na plenum KC.Jeszcze dziś sama osobiście Pani piszę że nie chcę być cenzorem.No tak napisać komuś chuju,parchu,śmieciu, mieści się w granicach tolerancji i nie zawsze jest to nadużycie.Bo wiadomo w myśl zasady przez Panią tu stosowanej, wróg mojego wroga jest moim serdeczny przyjacielem.
Kolejną sprawą odnośnie wyjaśnienia faktu tego zdarzenia a właściwie zbrodni na dobrym imieniu portalu.Przyzwoitość wymagała nim otrzymałem bana by zwrócić się do mnie z żądaniem wyjaśnienia.A tu co mamy .Ban.Ogłoszenie wyroku i łaskawe żądanie wyjaśnienia pod warunkiem że i tak Panią to w zasadzie gówno obchodzi.Czy będą one prawdziwe czy nie.
Możesz sobie Husky pisać na Berdyczów, bo ja Astra i tak wiem swoje.
Po co więc było robić to widowisko.Ten teatr.ten cyrk.Jaki pani przyświecał cel.Publicznie kogoś zniszczyć,poniżyć,obrazić.Ją dokładnie znam Pani "motywację" i determinacje

 


Na tym kończę by nie pisać więcej o wielu innych faktach,bo dość już tu tego zamieszania.O tych p.w o wielu wielu innych sprawach.Wiedzę mam dużą, nawet więcej niż się Pani by spodziewała.Lecz tej wiedzy nigdy nie wykorzystam, bo jestem rozumnym człowiekiem i nawet do głowy by mi nie przyszło by ta wiedzę wykorzystać przeciwko Pani czy portalowi.Poświęciłem wiele godzin by skopiować wszelką korespondencję prowadzoną na p.w. ze wszystkim tu piszącymi.

Myślę też że właściwym uzasadnienie tego Pani wyroku powinno być dwa wyrazy.Za całokształt.

Pani powiem jedno. Nie Pani tę wojnę ze mną wygrała,ja ją wygrałem, bo Pani jedynym celem było zniszczenie mnie i oczekiwała na najmniejsze moje potknięcie.Skąd Pani czerpała inspirację to oboje wiem.Wykonała pani tylko powierzone zadanie.Gdy się nie ma siły argumentów, to ma się argument siły i po raz kolejny Pani to pokazała.
Ja mam czyste sumienie.Ja mam jedną twarz.I jako katolik powiem Pani jedno

Bóg zapłać dobra kobieto.
Bóg zapłać
"Wygrała" pani ze mną..... z Bogiem,prawdą i własnym sumieniem już nie.

I jako że notka nosi znamiona ad vocem to niech ja pani zamieści natychmiast w lochu.Po co ma kłuć w oczy innych.

ps.

Wszystkich ewentualnych komentujących z góry przepraszam że nie odpowiem już na ewentualne zarzuty lub pytania.Zgodnie z wyrokiem mój czas dobiegł końca
Żegnam i pozdrawiam i tych co się cieszą i tych obojętnych i tych którzy stanęli w mojej obronie.Bana nie ma nikt.
Dziękuję
Husky

                                 

 

KOMENTARZE

 • @Autor
  Biedny, skopany i pobity psie.Życzę ci na nowej drodze (chyba, że jednak zawrócisz i ubarwisz nieco smętną, neonową rzeczywistość), abyś dorósł i choć raz kogoś solidnie ugryzł.
  To się niektórym delikwentom należy jak psu micha.

  PS. Przykre, ale zostałeś poświęcony na ołtarzu poprawności - a dzięki poświęceniu na neonku będzie grzeczniej, co będzie twoją zasługą.

  PSII. Honorowym wyjściem byłoby, aby admini zaproponowali ci pisanie pod innym nickiem. Proponuję - SABA, ARES albo KRONOS (ten od pożerania dzieci). W każdym razie, aby się ciebie bali. Może być - zastępca prokuratora, czy sędzia tuleja.
 • Biedny Husky! Tak nisko oceniasz moją i innych piszących tutaj inteligencję?
  Zostałeś złapany za rękę i teraz chcesz nam wmówić, że to nie Twoja ręka?

  Co takiego wyjaśniłeś? Nic...

  cyt:
  "Pani powiem jedno. Nie Pani tę wojnę ze mną wygrała,ja ją wygrałem, bo Pani jedynym celem było zniszczenie mnie i oczekiwała na najmniejsze moje potknięcie.Skąd Pani czerpała inspirację to oboje wiem.Wykonała pani tylko powierzone zadanie"

  I na koniec zachowałeś się jak pospolity... Husky!
  Ja nie prowadziłam z Tobą żadnej wojny, nie przeceniaj się.
  Powinieneś podziękować, że ten wpis umieściłam jedynie na Neonie.
  Gdybym chciała Cię znszczyć - to jest jeszcze kilka innych portali gdzie mogła bym ją wstawić.

  Żegnam
 • Autor
  А bcё taкѝ жал…

  https://www.funny.pl/images/items/bc6fe82635b1429d3e886eec0fc34f49.png
 • Trzeba
  Uczciwie przyznać, że ilość bluzgów i obelg w stosunku do Huskego, było jak mało kto. Chyba pobił wszystkie rekordy, ale można było odnieść wrażenie, że go to bawi. Sam też nie pozostawał dłużny. Dobrze scharakteryzował go kol. Jasiek, niby prawicowiec, a wychodzi na trockistę.
 • Ból Huskiego jest wyraźny..
  .. ale mimo tego bólu ni chce publicznie wyjaśnić okoliczności wysłania z "jego" komputera krytycznego maila.
  Owszem pewnie wyjaśnia na stronie Oparze czy Niebieskiemu...
  ale coś tu śmierdzi..że nie robi tego otwarcie publicznie..
  pewnie musiałby się jakoś z czegoś odkryć ..albo szefowie zabraniają...i strach się przyznać...bo od szefów też można dostać kpa..

  Husky jest w potrzasku...tak źle i tak nie dobrze .. o tym mówi jego tytułowe zdjęcie.
  Może jego etat zależy od pisania na Neonie...jak straci etat to kłopot..
  nie wiem tylko spekuluje...
  coś tu Panie Husky śmierdzi...a Pan siedzi w potrzasku...
 • @Jozio z Londynu 17:02:23
  Jozio - na czym polegało?
  Na tym, że wyszło to wszystko z laptopa Huskiego.
  Żadne "tłumaczenia" nie pomogą. Trzeba wziąć za to odpowiedzialność a nie wymyślać jakieś historie i to dlatego Husky odpuścił.
  Uważam, że decyzja jest słuszna.
  Także ta dotycząca publikacji na innych portalach.
  Dyskusję uważam za zakończoną...

  Pozdrawiam
 • @Jozio z Londynu 17:11:30
  To nie było pytanie tylko stwierdzenie faktu. Administratorka umie czytać i jak będzie chciała, to się do tego odniesie. Ja nigdy nie bluźniłem na Huskego, mimo, że niejednokrotnie jego wpisy były irytujące. Ale tak miał i tyle. Mi też jeden bloger groził, zgłosiłem to nawet, ale nie było żadnej reakcji, no cóż, trudno się mówi. Taka karma.
 • PROJEKT hu.sky
  "Nie ma Pani żadnych dowodów na to że to ją jestem autorem donosu.Żadnych"

  No jakie by one nie były to są dużo mocniejsze niż to że "zabłąkany i zawiedzIony wędrowiec", który ugoszczony, nakarmiony, napojony, obmyty i ubrany postanowił odwdzięczyć się za te dobroci srając Ci na środku budy po czym z uśmiechem i pozdrowieniami ją opuszczając

  Wytłumaczenie jeszcze słabsze niż słynna: pomroczność jasna

  Kapuś zawsze będzie: KONFIDENTEM
  A każdy KONFIDENT to ...............piiik piiiikk piiikkkkkk.....
 • Autor
  Chętnie czytuję Pana notki i pełne pasji komentarze. Tym bardziej, że osoby ceniące wartości katolickie, w tym ja, rzadko podejmują blokowanie chamstwa, unikając zapasów w błocie.

  Mam nadzieję, że redaktorzy potrafią docenić Pana znaczenie dla tych wysiłków.

  Ps. Mniejsza jak to było z "zawiadomieniem o przestępstwie", uważam że termin "katodebile" bardzo degraduje poziom portalu. Co jakiś czas muszę się tłumaczyć znajomym z takiego towarzystwa.
 • @Andrzej Madej 18:15:32
  Przyznać trzeba że na tytuł notki taki zwrot był niezbyt elegancki i chyba nawet przeciwskuteczny.

  A przy okazji: mógłby Pan coś o tych wartościach konkretnie napisać? Jakie to wartości?
 • @Oracz 18:21:30
  " A przy okazji: mógłby Pan coś o tych wartościach konkretnie napisać? Jakie to wartości? "

  Oprócz znanych powszechnie czterech cnót kardynalnych, podpowiadam za księdzem prof. Czesławem Bartnikiem piątą cnotę kardynalną: "pracodzielność". To w oparciu o tą cnotę widzę szansę na cyfrową humanizację gospodarowania. Inaczej kolektywizacja i cyberniewolnictwo.

  Z wartości ustrojowych (paradygmatów) dla zdrowia wskazuję "samopomoc zdrowia" dla edukacji "samokształcenie w rodzinie". Pisałem o tym niedawno, układając je w Piramidzie wartości.
  http://si.neon24.pl/post/152823,piramida-wartosci
 • @Autor, jeszcze Husky :)
  W rezultacie staniesz się mistrzem.
  Teraz będziesz wprawdzie pracował na ślepo, ale nikt nie będzie widział twojego laptopa. Staniesz się doświadczonym profesjonalistą. Nie przypuszczałeś, że musisz aż tak chronić swoją widoczność.

  Zresztą u Astry miałeś wspaniały pogrzeb, większy niż Tomka Parola.
  Do tego za darmo.
  Gratulacje!

  Niech ci Inwektywy lekkie będą.
 • Husky
  "No tak napisać komuś chuju,parchu,śmieciu, mieści się w granicach tolerancji i nie zawsze jest to nadużycie."
  ____________________________________

  Dlatego powinni przeprosić ci, którzy nigdy nie przepraszają, ci, którzy ustanawiają regulamin tylko dla pozorów i "neonowi gangsterzy," którym wolno poniżać inne osoby bezkarnie.

  Na Twoim blogu pojawiały się z przedziwną regularnością miejscowe trolle na wysokim szczeblu neonowej hierarchii w potrzebie prymitywnego wyżycia się. Wszystko odbywało się w ramach polskiego rozumienia wolności wypowiedzi, czyli bezwstydnego, aroganckiego ataku na osobę zamiast dyskusji na temat.

  I tak oto skończył im się "Husky Circus Maximus," a barbarzyńcy poczuli się nasyceni posoką; zapragnęli też we własnych oczach uchodzić za kulturalnych i inteligentnych. Zatem neonowa socjeta, po złożeniu ofiary za własne grzechy, przystroiła się niedzielnie, a nawet przysłoniła białą rękawiczką wilcze pazury. Będą celebrować z dumą własne zwycięstwo i dobre zachowanie- "czas kultury i odpowiedzialności się zaczął". Cóż, to jest po prawdzie czas spokojnego trawienia po rozszarpaniu i pożarciu.

  Wydaję mi się, że słyszę śmiech demonów, a może to tylko skowyt zranionego zwierzęcia.

  Powodzenia, Husky!
 • mister hyde dr jekyll :) czyli Jozio
  PS.
  To była "odpowiedź" Jozia (pełna kultury) do Zawiszy pod wypocinami Huskiego
 • Oj tam.
  Pojawi się pod innym nickiem. Po prostu pewien projekt się wypalił i trza pomyśleć nad nowym
 • ?
  które to już z kolei ostatnie pożegnanie?
 • @Jozio z Londynu 17:11:30
  Husky wręcz wykazywał się rasizmem i prezenentował się jako ktoś, kto sie cieszy, że w ewentualnej wojence zginie masa Polaków. Bo przecież chwała Ameryce.
 • @Jozio z Londynu 17:32:40
  Biedny Husky powinien sam osobiście Tobie podziękować tak po męsku , za zorganizowanie tej ustawki z Twoim zięciem . No chyba , że napiszesz że on taki samodzielny i sam z siebie u Huskiego grzebał . Od Pani Astry i kolegi Zawiszy trzymaj się raczej z daleka . Ty już jak widać swoje zrobiłeś , parafrazując : Józio ukradł , a Huskiego powiesili . Tak niestety w życiu bywa raz się tonie , a raz pływa .
 • @Andrzej Madej 18:38:47
  Pan tak na serio??
 • @robink 20:36:18
  Przed kilkoma minutami był fragment komentarza z ciekawym linkiem. Sam Pan usunął czy "wcięło"?
 • @AgnieszkaS 19:23:37
  „Zatem neonowa socjeta, po złożeniu ofiary za własne grzechy, przystroiła się niedzielnie, a nawet przysłoniła białą rękawiczką wilcze pazury. Będą celebrować z dumą własne zwycięstwo i dobre zachowanie- "czas kultury i odpowiedzialności się zaczął". Cóż, to jest po prawdzie czas spokojnego trawienia po rozszarpaniu i pożarciu.”

  Trudno to lepiej określić. Neonowa socjeta będzie się pławić we własnym zadufaniu, dumna, że po raz kolejny wyeliminowała osobę z neonowo niepoprawnymi politycznie poglądami.

  Po krótkim okresie trawienia w błogości przyjdzie czas na następne ofiary - i zgadnij, kto nimi będzie? Nagonka już się zaczęła, z entuzjastycznym poparciem Administratorki - dyktatorki:

  @Jozio z Londynu 17:18:47
  Przyjąć na klatę. Lepiej to niż przyjąć "na klatę" grzyba atomowego, którego Polakom w Polsce stręczą emigranci z Angli, USA i Kanady
  nadużycie link skomentuj
  Wican 03.02.2020 17:26:10
  https://wican-neon-24pl.neon24.pl/post/152671,obce-jezyki
 • Husky
  "I disapprove of what you say, but I will defend to the death your right to say it"
  ~ Evelyn Beatrice Hall

  (Tutejsza dyktatura sądzi, że my wszyscy jesteśmy w ciemię bici i nie widzimy motywów ich działania.)

  Pozdrawiam,
 • @Lotna 21:29:29
  Czyli jak , wszystko nie pasuje nawet jak Wican czosnek wyczuł ?. Ukłony .
 • @Wican 20:55:31
  W sumie do wyznawców Islamu i do Rosjan też nierzadko odnosił się pogardliwie, delikatnie mówiąc. Denerwowało mnie, że siedząc bezpiecznie w Londynie popiera najgłupsze wypowiedzi Macierewicza, jakby rzeczywiście zależało mu na wepchnięciu Polski w jakiś konflikt ze wschodem. I do tego wychwalanie Ameryki, jakby Polak miał być za co im wdzięczny.
 • @zbig71 21:58:05
  Zwłaszcza ze siedzi bezpiecznie w Londynie. Ale to wygląda na jakiś projekt. A tłumaczenie trochę śmieszne. Bo w sumie Hades ma rację. Husky pisał, że niedawno zorientował sie, że mieszka blisko Józia. I juz zięciem wpada? Z zięciem? Zięć to nie krewny. Co najmniej dziwne. I zięć taki nieodpowiedzialny? Jak tępy szczeniak robi komuś taki numer?
  Twierdził, ze jest kibicem Millwall a nie wiedział jak nazywa się stadion. Tobie zaś odpowiedział za Zibiego dokładnym adresem w Warszawie (pytałeś Zibiego, a opdowiedział Husky). To wygląda, jakby kilka osób prowadziło kilka kont i się uzupełniał. Ktoś wysyła maila z adresu z nazwiskiem, co jest w ogóle głupie. Wg mnie, świadomie sie podłożył, może Kaczelnik dał mu w końcu urlop? Ale odpocznie i wróci pod innym nickiem.
 • @zbig71 21:58:05
  Jakże mógł mieć swoje poglądy na różne sprawy i jeszcze je na Neon wypowiadać? Jak śmiał mieć sentyment do Ameryki lub innego kraju zachodniego - do Rosji lub Iranu, to co innego. Jak mógł mieszkać za granicą i na Neon się pojawić?

  Należało go za to szykanować, dyskryminować, lżyć i na koniec, "ukatrupić", czyli całkowicie możliwości pisania tutaj pozbawić.

  Cywilizacja wschodnia w całej swojej okazałości się jawi, a jej przedstawicieli znamionuje brak moralności i absolutny bezwstyd.
 • @Lotna 21:29:29
  "Przyjąć na klatę. Lepiej to niż przyjąć "na klatę" grzyba atomowego, którego Polakom w Polsce stręczą emigranci z Angli, USA i Kanady"

  Tak, ja to również zauważyłam.

  To jest myślenie reprezentowane przez "lynch mob". Celowo pozostawiam bez tłumaczenia, ponieważ w moim widzeniu wersja angielska lepiej oddaje ujawnienie się prymitywnych instynktów i zbiorowej mentalności pewnej grupy.
 • @AgnieszkaS 22:26:50
  Ale hipokryzja. Pani jest wyjątkowo politpoprawna, ale spoza tej poprawności są wyłączone: Iran, Arabowie i Rosjanie. A górnolotne słowa raczej śmieszą. To Jankesi mordują miliony ludzi na całym świecie, a wyborcy ich władz to wspólnicy. Bo wybierają. Zwykły Beduin nie ma wpływu na poczynania emirów i królów arabskich. Obywatel amerykański ma jakiś tam wpływ
 • @Wican 22:06:44
  Cholera wie. Też Zibi był niespełna rozumu, nawet kiedyś Spiryto L mi pisał, żebym nie reagował na jego zaczepki. Ale koleś jest, jak twierdzi z Warszawy, więc zapytałem, czy chciałby spotkać się w realu, przedyskutować pewne kwestie. No i Husky się odezwał, fakt, ale może jeden pisowiec przyszedł z pomocą drugiemu pisowcowi?
  Jak Husky wróci, to musi popracować nad zmianą stylu. Nigdy nie chciał o sobie za wiele mówić, w sumie o tobie wiem więcej po pół roku??? Niż o nim po paru latach komentowania.
 • @AgnieszkaS 22:26:50
  Nie wiem, dlaczego pani akurat kieruje te słowa, ale mimo wszystko odpowiadam :Ja, Zbig71 nigdy mu nie bluźniłem, sentyment do Ameryki jest jak najbardziej ok, ale nie do władz tego państwa. Mam sporo sentymentu do wielu filmów amerykańskich, do wielu muzyków i wielu zespołów, do pisarzy, czy nawet produktów. Sam mieszkałem za granicą i nic w tym złego. Złe jest natomiast siedzenie np: w Londynie i szczucie rodaków na Rosję, która jest znacznie silniejsza niż Polska. Także krytykowałem taką postawę, a nie mieszkanie gdziekolwiek.
 • @hamurabi 21:25:53
  @robink 20:36:18
  Przed kilkoma minutami był fragment komentarza z ciekawym linkiem. Sam Pan usunął czy "wcięło"?

  Nic nieusuwałem. :) samo się wzięło i "wcięło"...
  Przyczyny?
  1. Huski wyciął 2.Adminowi coś się nie spodobało.... nie wiem.

  Co do wyciętego komentarza: Zaintrygowany ostatnią "aferą" związaną z Huskim i jego obroną przez Jozia, a w zasadzie linią obrony polegającą na uwypukleniu agresji, hamstwa i wulgaryzmów używanych do walki z nimi czyli zarzutami, że "k" i "h" i "p" i jakieś won się znalazło.. Takich argumentów używał Jozio w obronie Huskiego, który zdaniem Jozia był ta poniewierany. Jozio tu uzywał zwrotów "proszę Pani", czy można? itp. czyli pełen "Wersal".
  Zajrzałem więc na niepoprawnych, gdzie Huski i Jozio "się udzielają" i co tam zastałem? jedno wielkie szambo w wykonaniu wyżej wymienionych, które to szambo zacytowałem i dałem linka.
 • @zbig71 22:57:34
  Husky wygląda na służbistę. CHoc o kapowanie go nie posądzałem. Ale może służba? I cóż, przyszły rozkazy, aby się przefarbować?
  On to PiSiowska elita na neonie. Bo jak czyta się innych PiSIorów, zwłaszcza emigrantów, to jest to dno.
  A Husky wyglądał na lidera. jak dostał bana, to przez tydzień zastępował go Józio, ale to nie ten poziom. A jeżeli trłumaczenie Hyskyego byłoby prawdziwe, to ma bardzo nielojalnych koleżków. Bardzo. Do tego bardzo głupich.
 • @zbig71 23:06:03
  Ona nie zrozumie. Odpowiedzialność zbiorowa. Kult Ameryki, itd.
 • @Wican 08:07:44
  Ja, gdyby taki,, zięć,, zrobił taki numer, to osobiście zasadziłbym mu kopa i tacie i,, zięciowi,, kazałbym wyjaśnić całe zajście od razu administratorom. Sam też od razu zabrałam głos wyjaśniający na portalu. A tłumaczenie Huskego i Juzia jest niewiarygodne.
 • @Wican 08:08:34
  Może odpowie. Dajmy jej szansę ustosunkować się do mojego wpisu.
 • @Wican 08:07:44
  Znów pojawił się Rocky. On tu już bywał pod różnymi nickami. Że też się mu nie znudzi.
 • @zbig71 08:42:57
  " A tłumaczenie Huskego i Juzia jest niewiarygodne."

  Józio pisze się przez "o" z kreską.
  Po rosyjsku - Джозеф
 • @Wican 08:08:34
  Husky to amerykański szpieg.
 • @robink 08:04:47
  Na przestrzeni lat Husky przeważnie wylewał szambo na swoich oponentów. Niekiedy nawet z pełną aprobatą co ponoektórych adminów, kiedy sami chcąc zachować pozory obiektywizmu, poklepywali go po plecach za „dobrze wykonaną robotę”
 • @reflexión 09:15:44
  Agnieszka S. nie była czasem jednym z tych tendencyjnych adminów?
 • @zbig71 09:06:09
  Służba nie drużba. Wielu nie nadaje się do żadnej roboty, ale pisać potrafi. To robotę wykonuje
 • @Wican 09:59:04
  Zdecydowanie nie Panią Agnieszkę S. miałem na myśli.

  Uzupełnię tylko, że niegdyś Husky zanim się przechrzcił, nosił nick Zbójnicki Pies, co bardziej oddawało charakter jego „tfurczości” na portalu.
 • @reflexión 10:19:36
  Też był Rangerem, Kodiakiem bodaj i jakims Maxem
 • Husky
  Wiesz co Husky, żałuję, że to nie mnie oskarżono, że chciałem donieść na Nikandera, za katodebili, na portal czy coś tam, kogoś tam i nie zbanowano.
  Bo nie bawiłbym się w jakieś tam pisanie zawiadomień do prokuratury, tylko z miejsca napisał pozew do sądu i z uzasadnieniem, w którym podałbym, że te i inne osoby szkalują dobre imię Polski, podważają jej istnienie, znieważają wyborców PiSu określając takimi słowami jak pisiory, bydło wyborcze, bydełko wyborcze, Polaków nazywają DEBILAMI polski rząd wybrany w legalnych demokratycznych wyborach, żydorządem, podałbym przykłady twierdzeń w których pisze się, że Polski już nie ma tylko jest atrapa itd. itp.
  Są i to w sporej ilości odpowiednie do tego paragrafy.
  Czytałem notkę Astry i większą część komentarzy pod jej notką i myślałem sobie, że mamy tu klasyka –jedna baba drugiej babie, wsadziła w doopę grabie.
  Dziwiłem się, że RP, właściciel potralu dopuszcza takie zachowania, takiego czy innego admina, daje im uprawnienia do blokowania bądź zastraszania, zezwala na treści antynarodowe i antypolskie.
  I po uzasadnieniu pozwu postawiłbym wniosek o stosowne, wysokie grzywny dla co najmniej kilku z pośród piszących.
  Tak bym sprawę załatwił, a nie przepraszał za cokolwiek.

  Jeszcze jedna uwaga.
  Ja sobie głowy takimi tematami nie zawracam, szkoda mojego czasu na te wasze pierdoły, ale mówię Wam koledzy i nie koledzy, że któregoś dnia jakiś wnerwiony urzędnik, poseł, senator, policjant, czy pracownik prokuratury, lub organizacja, taki pozew złoży.
  A wówczas będziecie trzęśli portkami i trzymali się za portfele.
  To jest dla każdego myślącego jasne jak słońce, że coś takiego wcześniej czy później się zdarzy.
  Więc warto się zastanowić i nie zgrywać twardzieli i trzymać język za zębami.
  A ty Husky, jak cię rzeczywiście tu zbanują, zawsze możesz pisać u mnie, w innej, spokojnej, bardziej przyjaznej atmosferze.
 • @Oświat 10:27:00
  A wówczas ktos sie skompromituje i potem państwo polskie bedzie płaciło odszkodowania. Po porażce w Strasburgu. A przy obecnej sytuacji w sądownictwie, taki byłby ostateczny skutek. Ale ktoś zdobyłby sławę. A PiS by skompromitował się ostatecznie.
  Ale z Oświata wyszedł zamordysta. Ty chcesz iśc do sądu? Chyba za bardzo nie wiesz jak to sie robi. Sprawa cywilna czy karna? A to działa zawsze w dwie strony. I jakie to paragrafy istnieją? Bo te wypociny to nie kwalifikują sie do niczego. Najpierw sobie poczytają. Ale w końcu wyszedł fanatyczny PiSior.
 • @Wican 10:34:34
  Do póki nie miałem internetu to nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów.
  Kto to napisał pierwszy?
  Ponoć Stanisław Lem

  Elity też czytają różne wpisy i komentarze i jeśli był projekt Acta i Acta II to znaczy, że to pisanie się elitom nie podoba, że oceniają je negatywnie, że drażni je pisanie obelżywe i wulgarne, nierzadko niesprawiedliwe pod ich adresem.
  I słusznie, niech wprowadzają cenzurę, bo jeśli dyskusja przeradza się w agresję, to nic z tego pozytywnego nie wychodzi.
  Po prostu zbyt wiele osób nie dorosło do tego by mogły wypowiadać się publicznie.
  Stąd logiczny i uzasadniony wniosek trzeba wprowadzić cenzurę i będzie porządek i spokój.
  A paragrafy możesz sam sobie poszukać.
 • @Wican 10:34:34
  Wiesz Wicam, Polska jest moją ojczyzną, tu się urodziłem i wychowałem. Jestem Polakiem. Za każdym razem kiedy czytam na Neonie, że Polski już nie ma, tylko atrapa, czy Polin to szlag mnie trafia. Za tą Polskę moi rodacy, poprzednicy, dziady i pra dziady wylewali krew a ktoś taki co pisze dziś że Polski już nie ma nie potrafi tego zrozumieć, albo jest po prostu jej zaciętym wrogiem. Tak to ja widzę.
 • @Oświat 10:56:03
  No i? iesz jakby to wyglądało? Ktoś jedzie na Zachód i Wschód i prosi o azyl. Wytłumaczy to tym, że w Polsce sądy są zależne od władzy i że proces jest polityczny. Łykną to bez problemów. Z urzędu nikt nie zaryzykuje w Polsce takiego procesu. Za obrażanie Tuska sprawy były, ale nikomu włos z głowy nie spadł. Bo to uderza władzę. A sprawa cywilna? Odkąd jeden z "szeregowych posłów" wrzeszczał o "zdradzieckich mordach" to można wiele. AntyPiSiaccy sędziowie nikomu nie dowalą . A propisiaccy będą też się bali. Bo PiS już sie kończy. W sondażach słabsi niż PO z Lewicą. A jeszcze trza by doliczyć PSL. I tylko uleganie różnym szkodliwymmdziałaniom Gowina utrzymuje ten rząd. Gowin to główny gracz teraz. On wychodzi z posłami z rządu i może utworzyć koalcie z Lewica i PSL. Maja wiekszość nawet bez Konfederacji. A z drugiej strony, Kaczyński też coraz słabszy. Szef NBP napluł mu w twarz, szef NIK napluł mu w twarz. A jak zaczną Banasia cisnąć, to on utopi PiS. Słaby rząd już nie zaryzykuje żadnych rozpraw.
  Paragrafów szukac nie mam zamiaru, bo to ty wrzuciłeś temat, a więc po twojej stronie leży odowodnienie swoich tez.
  I zwolennik cenzury z Ciebie? To za rasistwoskie antyrosyjskie i antyarabskie kwestie, wielu mogłoby ucierpieć. A to dużo większy ciężar gatunkowy niż dobre samopoczucie sekty PiSiackiej. Wiesz, ja miewam do czynienia z posłami, bo często coś im wysyłam. Z różnych partii. Większość nic z tym nie robi, ale żaden nie pozwoli sobie na proces o byle co. Bo zacznie wtedy się grzebanie. I zawsze można coś wygrzebać. Satyr Kuchciński nikogo nie pozwał.
  A najwięcej czystych insynuacji to przedstawia na neonie fanatyczny PiSior Kula Lis.
  Gdyby jakis Londyńczyk chciał naruszać wolność słowa, to zawsze można londyńskim Arabom potłumaczyć jego rasistowskie wstawki. Sam pokazujesz, ze część fanatyków PiS to zwykli totalniacy
 • @Oświat 11:02:19
  Bo to jest atrapa.Królestwo Polskie po Kongresie Weideńskim)było bardziej suwerenne niż III RP. PRL po 1956 był bardziej niezależny. To po prostu fakty. Ja jestem nacjonalistą i uważam, że liczyć powinien się interes narodu a nie PRL czy III RyPy. I właśnie, ze używasz argumentów o przelanej krwi, nie powinienes "bawić" się w politykę. Polecam Bocheńskiego. Należy mówic jak jest i pracować nad tym, aby to zmienic. A nie dawać się lechtac byle komu dawno miniona wielkością (i bardziej domniemaną niż rzeczywistą, chyba że chodzi o Bolesława Chrobrego).
 • @Wican 11:07:48
  Wican, czy jesteś Polakiem?
  Tak, czy nie?
  a to próbka z Neonu

  Generalizując: Polacy to DEBILE
  (i jeszcze długo się to nie zmieni)
  nadużycie link skomentuj usuń
  Hades 03.02.2020 18:20:29

  Jak ci się podoba taki komentarz?
  Czy to cię nie obraża?
  Czy nie jest dla ciebie obelgą, gdy ktoś nazwie cię DEBILEM?
  Czy przejdziesz nad tym do porządku dziennego?
  Ja kjestem Polakiem i nie życzę sobie by ktokolwiek nazywał mnie DEBILEM
 • @Oświat 11:24:46
  Określa masę Polaków a nie każdego indywidualnie. Choć debil to w sumie określenie medyczne. Ale skoro Polacy wybierają wciąż między POPiSem (wcześniej AWS-UW, PC, ZChN) a SLD i PSL,, a potem dziwia się że wciąż jest źle, to nie świadczy o Polakach najlepiej .
  A tu było określenie masy. I tu ma rację. CHoc ja użyłbym słowa frajerzy. Wg mnie, bliższe rzeczywistości.
 • @Talbot 09:10:13
  Wkradł się byczek, dzięki.
 • @Rocky 05:39:02
  Dokładnie.
 • @Repsol 21:54:13
  Trudno żeby wyczuł cokolwiek innego niż czosnek, skoro jest nim cały przesiąknięty, z mentalnością włącznie.
  Złodziej najgłośniej krzyczy: „łapać złodzieja!”
 • @Oświat 11:02:19
  „Polska jest moją ojczyzną, tu się urodziłem i wychowałem. Jestem Polakiem. Za każdym razem kiedy czytam na Neonie, że Polski już nie ma, tylko atrapa, czy Polin to szlag mnie trafia. Za tą Polskę moi rodacy, poprzednicy, dziady i pra dziady wylewali krew a ktoś taki co pisze dziś że Polski już nie ma nie potrafi tego zrozumieć, albo jest po prostu jej zaciętym wrogiem. Tak to ja widzę.”

  I masz 100% raję.
 • @Wican 11:34:18
  Wychodzi z Oświata totalniacka świnia. Musiałby pół Polski zapakować do pierdla, za pisanie komentarzy, to się właśnie pisiakom marzy, aby nikt na władzę ludową ręki nie podnosił, bo mu tą władza tę rękę utnie przy samej dupie. Zupełnie jak przed wojną z Piłsudskim, już za życia robiono z niego relikwię, nie wolno było krytykować. Nie oddamy nawet guzika od munduru!!!! No tu akurat mieli rację, bo guzik nam tylko został. Ciekawe, czym teraz skończą się rządy neosanacji?
 • @Oświat 10:27:00 - Oświecę Oświata i innych, także pieska
  "...ale mówię Wam koledzy i nie koledzy, że któregoś dnia jakiś wnerwiony urzędnik, poseł, senator, policjant, czy pracownik prokuratury, lub organizacja, taki pozew złoży. "

  Szanowni Państwo
  Serwer stoi we Francji, odpowiedzialny Pan Rychard Opara jest obywatelem australijskim. Językiem urzędowym polskim w Australii nic nie zdziałają. Przepisy polskie zabraniają pisania pozwu do miejsca pobytu po angielsku.

  Mogą jedynie zamknąć nazwę domeny, jeżeli serwer nazw jest obsługiwany w Polsce.

  Pan Opara ma na pewno w swoim depozycie domenę zapasową uniwersalną z końcówką np.: .com lub .org lub inną niepolską jak .au

  Wtedy będzie znowu przeprowadzka, tym razem bez strat, gdyż wystarczy proste przekierowanie.

  Neon24.pl jest niezależny od cenzury państwowej.
  Proszę traktować cichociemnych cenzorów na Neonie z nadania Opary jako część polskiej tradycji z PRL. Pan Opara lubi folklor podwarszawskiej prowincji z pod budki z piwem.

  Voilà!
 • @Jozio z Londynu 13:17:51
  Husky już tu jest. A swoją droga, to wyjątkową qrwę sobie twoja córka wybrała
 • @Jozio z Londynu 13:14:56
  Spoko. Powodzenia i dobrej wódeczki życzę.
 • @Jozio z Londynu 13:26:41
  Słabe. Acz zaklamani jesteście wyjątkowo. A Krystian R. to zwykła qrewka. Ale wasz ziomal, chłopaczki. O ile to prawda. A sądzę, ze jesteście pod jednym sierściuchem, smarki. I po frajerskiej akcji,musicie się wspierać, bo takie polecenia dostaliscie, szczylki
 • @zbig71 13:32:03
  On na trzeźwo jest nienormalny
 • @Jozio z Londynu 13:33:24
  Twój radca prawny? hahahahhahahahahahhaha. Radcę prawnego to każdy adwokat pożre. A w sądzie musisz u stalić czego chcesz/. Jeżeli odszkododowania, to musisz wpłacić kaucję. Bodaj 5% sumy, której się domagasz. Aleś ty załosny, kapusiu. Teraz to nikt poważny nie oleje PiSiackiego pozwu poważnie. A po takim ruchu, juz do Polski nie wrócisz. Bo Kaczyści się kończą, chłopcze.. I żaden wymyślony zięźć ci nie pomoże
 • @Jozio z Londynu 13:45:15
  Ty jeste s na bakier. Husky po rasistowsku wyzywał Arabów i Persów. Może waszym arabskim sąsiadom przetłumaczyć to co głosicie, chłopcy? A nikt poważny PiSiackiej "sprawiedliwości" nie uzna. Poza tym, jak chcesz się sądzić, to wróć do Polski. Inaczej jestes zdrajca
 • @Jozio z Londynu 13:49:27
  Za podcieranie tyłków? tak dobre płacą? Czy to od antypolskich komentarzy? Pozwij mnie, ale wróc do Polski, chłoptasiu.. Bo inaczej cię "utopię" prawnie
 • @Jozio z Londynu 13:45:15
  Mowa nienawiści to oręż lewicy. W sumie nic dziwnego, że PiSowcy z chęcią po ten oręż sięgają, wszak PiS to ugrupowanie socjaldemokratyczne.
 • @zbig71 13:56:17
  Widać , że to zorganizowane zastraszanie. Zaczął Oświat, a teraz Józio się tego czepił. Józio z Londynu. Czyli gówno mający do spraw polskich. Widać, ze zorganizowana akcja a może i czyjeś multi
 • @Wican 13:58:59
  Tylko co ich boli? Że ktoś widzi Polskie sprawy inaczej? Że nie wszystkim podoba się dyrygujący polskim rządem jakiś sierżancina z państwa położonego w Palestynie? Że mimo wszystko lepiej dokupić F16, samoloty które już znamy, niż niepewne nawet dla armii USA F35? Że akt 447 jest zagrożeniem dla Polski? Że PiSowska władza wzoruje się na przedwojennej sanacji i jak przedwojenna sanacja zakończyła występy? O co im chodzi?
 • @Jozio z Londynu 13:42:03
  >Portal ma obowiązek udostępnić zgodnie z prawem
  --------------
  Z jakim prawem? Może Europejskim? Zauważam że od 1.2.2020 Wielka Brytania nie jest członkiem UE. A więc prawem angolskim?

  Brytyjczycy chyba w ogóle nie znają i nie sankcjonują czegoś takiego jak "mowa nienawiści". To żydo-niemiecki wynalazek na potrzeby przemysłu Holocaust.
 • @zbig71 14:32:09
  To wroga agentura. Ale niech mnie pozwą
 • @Wican 15:17:18
  Gdzie cię tam pozwą. Tak tylko piszą, bo brak im argumentów i denerwują się, jak ktoś ich nazywa totalniakami. Bo wiedzą, że racja jest po naszej stronie i to ich boli. Sumienia chyba nie da się zakrzeczeć, chyba że ktoś jest psychopatą. Józio wyskoczył z nową nienawiści. Po prostu chłop pogrąża się w śmieszności. Ta historia z zięciem też grubymi nićmi szyta, po prostu popił z Huskim i pojechali za ostro. Mogli to wyjaśnić od razu i przeprosić, a nie ściemniać i tyle.
 • @Oświat 11:24:46
  "Ja kjestem Polakiem i nie życzę sobie by ktokolwiek nazywał mnie DEBILEM"

  Więc jesteś tylko IDIOTĄ?

  Oświat: cyt:"czy przypadkiem my sami nie robimy z siebie idiotów?"

  Jeśli tak uważasz to masz prawo mieć takie zdanie o sobie - ja mam inne
 • @Wican 11:34:18
  Dokładnie o to mi chodzi
  Od stuleci jako: kolonia watykańska, i od dziesięcioleci: "zarządzani" przez te same "ryje"
  A to wszystko nie tylko za zgodą co i wręcz prośbą części mieszkańców TenKraju i dezerterów z Polskimi prawami wyborczymi
 • @Wican 13:35:11
  To cioty spod londyńskich mostów zarabiający na zbieraniu butelek pomiędzy jedną a drugą robotą na zmywakach

  Totalni frajerzy
  Kibole? Chyba raczej KIBLE a nie kibole

  Ale w sumie czemu się dziwić jak spierd.lili stąd lata temu z pełnymi pampersami i teraz mocni w ryjach/pyskach zza granicy (jak i marusia/jagienka/agusia, docenty i inne emigranckie twory)
  "patrioci" w zasranych gaciach

  Gdyby to był mój portal to pomimo iż wiem że można zmienić IP na innego kraju to jeśli to możliwe to zablokowałbym wszystko co nie jest pisane z terenu RP

  Wszak sam PIS'owski Duduś jest tego samego zdania: "nie będą nam tu w obcych językach..."

  Ale tak się właśnie kończy popuszczanie smyczy psom różnej flagi: naszczaniem na środku salonu
  No ale szczyny podpisane bez bluzgów więc są na portalu TRENDY więc administracja jest pewnie z tego "dumna" - a może nie do końca?
 • @Hades 18:16:20
  "Mnie już rzadziej słyszycie i pewnie jeszcze radziej będziecie - ponoć to i dla dobra portalu - z czym w pewnym sensie się zgadzam..."
  __________________________________________________

  Przykro o tym usłyszeć, że Neon traci swoją maskotkę, swój symbol prawdziwej polskości, idola lokalnego dyskursu, autochtona "niebieskiej krwi," tubylczego mędrca - a krótko określając: Tutejszego. A jak byt internetowy jest tutejszy to i język tutejszy dobrze zna.

  Jest czas narodzin i przychodzi czas umierania, a bywają też metamorfozy.

  Nadszedł czas przeistoczenia, zupełnego odejścia albo hibernacji Hadesa, drugiego lub też n-tego nicka pewnej osoby, która być może w swojej oficjalnej tożsamości pragnie uchodzić za przyzwoitą, a nawet jest dumna, że potrafi posługiwać się polskim językiem.

  Drugie, trzecie i n-te nicki są właśnie po to tworzone aby swobodnie bezcześcić innych, aby łgać, obrażać, i wypluwać całą obrzydliwą prawdę własnego wewnętrznego jestestwa. W ten sposób ten oficjalny, w publicznym odbiorze przyzwoity i kulturalny, byt nie musi się za swoje "wymioty" w salonie połączone z symptomami opętania wstydzić.

  See you around, Hades!
 • @Jozio z Londynu 20:13:42
  "Olać ciepłym moczem i robić swoje

  administracja jest pewnie z tego "dumna" - a może nie do końca?"

  Widzisz emigrancki farfoclu jak łatwo się podkładacie...
  Nawet nic zmanipulować nie potrafisz...
  Ale w bezczelności matactwa tylko twoje drugie wcielenie ci dorównuje...
  Byłeś na tyle durny i bezczelny że zbiłeś zdania jedno po drugim w jeden ciąg z dwóch oddzielnych moich komentarzy wziętych nie gdzieś z archiwum a dokładnie dwa komentarze wyżej twoich żali  Po raz kolejny wyszliście na durni i manipulantów
  Oddaj kompa "HU(.)SKYemu bo jemu manipulacje lepiej wychodzą

  Zaś co o mnie sądzi jakiś szczyl i menel co spierd.lił z własnej ojczyzny.. wróć: z kraju w którym został wyda....(ny) na świat to mi lata koło pióra
  Takich frajerów jak wy pseudo patrioci jest na pęczki na zmywakach czy przy przepychaczkach do kibli poza granicami RP

  Idź spać, bo od rana czeka was orka jak co dzień: zbiórka butelek i puszek, skup, przepychanie kibli, zmywak, w drodze powrotnej do domu znów zbiórka butelek i puszek... i kolejna orka przy trollingu...

  Robota ciężka i parchata (trolling) ale jaki charakter taka praca ;))

  Chcesz przed snem dostać jeszcze kilka kopów? To zaszczekaj a może się doczekasz...
  Frajer HU(.)SKY w takich chwilach kasuje komentarze i chowa łeb do budy ale sądzę że ty jesteś jeszcze głupszy i dalej będziesz nadstawiał doopę do kopania :))
 • @AgnieszkaS 20:32:07
  "Tutejszego. A jak byt internetowy jest tutejszy to i język tutejszy dobrze zna"

  Jeszcze mało?
  Niech tylko marusia vel jagienka pamięta że to nie jej blog i tutaj skasować z płaczem komentarzy i pobanować nie da rady

  Wiem (zresztą nie tylko ja) że swoją bezczelność, arogancję i brak wiedzy o życiu w Polsce próbuje jagienka chować za poprawną Polszczyzną ale tutaj to nic nie da bo tu w większości są mieszkańcy Polski i wiedzą jak tu się żyje bo czują to we własnych portfelach i na własnych doopach

  Tak jestem TUTEJSZY - tzn POLSKI

  Żyję w Polsce, umrę w Polsce i moje prochy pozostaną w Polsce - a Ty emigrantko zarobkowa?

  Jakiś Dżon zakopie cię w jakiejś płytkiej jamie i tylko kawałek prostokątnej tabliczki po znafffczyni Wolskich realiów życia widoczny pozostanie - i nic poza przejeżdżającą co kilka dni kosiarką więcej na niej nie stanie...

  Pracuję dużo, może ciężkowato ale uczciwie...
  I nie muszę się schylać przed jakimś jankesem czy bambusem aby zarobić kilka $$$-ów
  Każdy więc robi... to co lubi (bądź jaki ma charakter)

  Także o mnie proszę się nie martwić - od stuleci się o Nas Polaków masa zagraniczniaków "martwi, doradza i pomaga"

  Ps.
  Już dawno temu zauważyłem że tak jak i "kudłaty przyjaciel" dużo czasu spędza Pani na Polskich portalach co sugeruje brak znajomych tam na emigracji
  Oczywiście chociaż znawcą nie jestem to sądzą (a nawet jestem pewien) że to przez Pani paskudny charakter - lecz Pani zapewne tłumaczy to sobie otumanieniem wszystkich dookoła
  Wiem że zbyt szybko to nie nastąpi ale proszę sobie przemyśleć to co piszę i wyciągnąć z tego wnioski a zapewne okaże się że:
  - sąsiedzi wcale nie są wrogami
  - ich psy szczekają na wszystkich
  - nie jest Pani jedyną osobą która często załapuje się na czerwone światła
  - uśmiech nie zawsze jest szyderczy
  - a "good morning" nie jest obelgą
  - itd itd
  :))

  Gdy jest się malutką foczką... nie zaczepia się REKINA :))
  Dobrej nocki gdzie i jak tam Pani będzie ją spędzała
 • @Hades 21:55:27
  "Jakiś Dżon zakopie cię w jakiejś płytkiej jamie i tylko kawałek prostokątnej tabliczki po znafffczyni Wolskich(?) realiów życia widoczny pozostanie - i nic poza przejeżdżającą co kilka dni kosiarką więcej na niej nie stanie..."
  ________________________

  A co zostanie po Hadesie?

  Może poznam prawdziwą tożsamość, tego, który napisał mi nowy życiorys, określił mój charakter, status emigranta, stworzył moją nową osobowość i warunki życia; ba!, on nawet ma wizję mojego grobu i jak głęboko będę zakopana.

  Nie ma Hades odwagi się przedstawić?

  O wiele wygodniej jest szargać czyjeś imię będąc samemu anonimem. Rozumiem, aczkolwiek nie mam szacunku dla takiego tchórzostwa i podłości. A podłość bywa tym większa im bardziej jest anonimowa.

  Rekin, jak sam się mianował, krąży po niebezpiecznych wodach Neon24, atakuje Polaków mieszkających za granicą. Mało tego "wielonickowiec" atakuje innych "wielonickowców" i ich umoralnia. Rekinie, czy już się otarłeś o australijskie wybrzeże?

  Chyba nie, bo to jest polski "rekin," miejscowy rekin, może wiślany - a nawet paskuda z Zalewu Zegrzyńskiego. Można sobie gdybać, ale generalnie kogo to obchodzi. Mnie nie interesuje gdzie on mieszka.

  Natomiast jest dla mnie na nowo oczywiste, że tzw. miejscowi Polacy nigdy nie pojmą, że strona internetowa jest po to aby dyskutować na temat przedstawionych na niej notek, a nie po to by innych użytkowników obrzucać błotem.

  W dyskusji ważne jest co i w jaki sposób zostało powiedziane, a nie kto to powiedział i czy osobnik wyrażający swoją opinię był w Polsce, czy Karaibach, nosił spodnie, czy leżał, czy też siedział.

  Skoro zrozumienie tej prostej dystynkcji nie jest dla pewnych osobników, lub też "rekinów" Internetu, możliwe do przyswojenia, to pozostaje tylko cenzura dla dobra publicznego.

  W tym miejscu całkowicie zgadzam się z Oświatem , który napisał:

  "I słusznie, niech wprowadzają cenzurę, bo jeśli dyskusja przeradza się w agresję, to nic z tego pozytywnego nie wychodzi.
  Po prostu zbyt wiele osób nie dorosło do tego by mogły wypowiadać się publicznie.
  Stąd logiczny i uzasadniony wniosek trzeba wprowadzić cenzurę i będzie porządek i spokój."

  To wszystko. Na więcej nie mam czasu. Nawet gdybym go miała, szkoda byłoby tracić każdej sekundy na wirtualną efemerydę, czyli Hadesa.

  Na Berdyczów proszę, poste restante!
 • @AgnieszkaS 20:32:07
  To pani wie jak działa Husky? Rewelacyjnie to pani opisała. Wspólniczka zbrodniarzy. Jako wyborca morderców. I leninówka bo popiera zasada grab zagrabione. Indianom w tym wypadku
 • @AgnieszkaS 23:34:06
  I wyhcodzą z was totalniaki. Ale czego się spodziewać po kimś po amerykańskiej szkole publicznej dla debili. Nie ma argumentów to zamordyzm. To w USA norma.Rządzi polityczyna poprawnośc.
  Jak pani chce się mądrzyć na temat Polski to proponuję tu wrócić a nie żyć na ziemii zagrabionej Indianom. Ale cóż, bandycki kraj, bandyckie obyczaje
 • @Jozio z Londynu 15:29:39
  "Jesteś już nie perełka ale portalowa Perła"

  NIGDY
  HADES = komentator z możliwością dodawania notek
 • @Hades 17:00:53
  Szanowny panie Hades, myślę, że się Pan zbyt mocno rozbujał w różnych dziwnych "polskich" słowach. Nie tolerujemy takiego języka. Myślę, że 2 tygodnie odpoczynku pozwoli na ochłonięcie z wrażenia.
 • Husky
  Powiem szczerze, że nie jestem ukontentowany Twoją decyzją. Zostawiasz puste pole i chyba niepotrzebnie. Widzisz... ja przyjąłem już dawno swoją strategię blogowania: pisać wszędzie, gdzie mnie nie wyrzucą. Dotąd wyrzucili mnie czy też zbanowali onegdaj w interii, wyborczej czy onetcie.

  Dlaczegóż tak robię? Ano dlatego, iż chcę docierać ze swoimi tekstami do jak największej liczby czytelników, choćby adwersarzy... Przekonanych nie przekonam, ale nawet dla jednego procenta warto tak pisać.

  Żałuję, że Ciebie nie będzie, bo byłeś wsparciem w mojej drodze tu na neonie. Teraz będę się męczył sam wraz z jeszcze dwoma czy trzema blogerami.

  Byłeś wartościowym tutaj blogerem, bo masz trochę inne spojrzenie (z zagranicy) na Polskę i na to, co tu sie dzieje.

  Zazdroszczę Ci UK, bo jest to mądry kraj skoro "zwiał" z Unii Europejskiej.

  Pozdrawiam Cię serdecznie i myślę, że spotkamy sie na innych forach.

  Krzysztof Jaworucki (krzysztofjaw)
 • @Zawisza Niebieski 23:40:55
  "@Hades 17:00:53
  Szanowny panie Hades, myślę, że się Pan zbyt mocno rozbujał w różnych dziwnych "polskich" słowach. Nie tolerujemy takiego języka. Myślę, że 2 tygodnie odpoczynku pozwoli na ochłonięcie z wrażenia"

  Pisze to co chcę i na co mam ochotę niezależnie od tego do kogo czy jakiej płci - tym bardziej że jestem za równouprawnieniem

  I nic, nikt i nigdy tego nie zmieni...

  Bo JA - to JA

  Prawdę mówiąc od dłuższego czasu mam dość tego portalu bo WKOORWIA mnie jego cenzura a w niej ta najgorszego typu: czyli cichaczem za plecami tylko dla dobra osób trzecich i niczego innego

  Tak było ostatnio w notce @Światowid gdzie jako administracja pokasowaliście bezczelnie cichaczem nie tylko moje komentarze ale nawet i autora i właściciela bloga na co wyjaśnień domagałem się w komentarzach a których to ani ja ani właściciel bloga i usuniętych komentarzy oraz nikt z czytelników się nie doczekał

  Wysłał mi Pan Panie adminie na PW jakąś wiadomość dotyczącą tych nocnych cichych zajść lecz nawet jej nie otworzyłem tylko odznaczyłem i wypierd.liłem do kosza - co zapewne może Pan sprawdzić z panela administracyjnego

  Dlaczego tak zrobiłem napisałem w owej notce:
  komentarze zniknęły z bloga, zapytanie zadałem w komentarzach na blogu i odpowiedzi też oczekiwałem (oczekiwali czytelnicy) NA BLOGU a nie za plecami na PW

  Wiem że zniknęły ze względu na kumoterstwo ze znaną stalkerką i manipulantką, ale szczytem kurestwa było usunięcie komentarza właściciela bloga (Światowida) czego jedynym powodem było to iż podał w nim link który wcześniej podałem ja a który to prowadzi do oficjalnej strony bloga na innym portalu - na którym zresztą sam Pan się również udziela i to pod tym samym Nickiem

  Nikt i nigdy nie będzie mną sterował...
  Nikt i nigdy nie będzie mi mówił co i jak mam myśleć oraz mówić...

  Dlatego pomogę Panu oraz pozostałej części administracji w Waszych rozterkach i zaraz z tym NIEPOKORNYM I NIESZABLONOWYM HADES'em zrobię porządek

  Proszę dać mi czas do 19-tej i będziecie mogli odkorkowywać szampana - nie tylko administracja

  To ostatni komentarz HADES'a a za chwilę będzie ostatnia notka

  Adios
 • Przepraszam Cię Husky, że nie było mnie tutaj
  Zgoda buduje - niezgoda rujnuje. Lubię i Astrę, ciebie i portal NEon24.

  Nawet nie wiem dobrze o co chodzi...

OSTATNIE POSTY

więcej
 • POLITYKA - ŚWIAT

  Brexit Day

  Zapamiętajmy to: Nigel Farage mówiący o Brexit był wyśmiewany przez wiele lat. Tymczasem przez ponad 20 lat antyunijnej kampanii przekonał do siebie miliony Brytyjczyków. Potrzeba solidnej narracji, która pozwoli przekonać miliony Polaków na Polexit czytaj więcej

 • POLITYKA - POLSKA

  Bosak "atakuje" Turskiego

  Czas mija, młodzi ludzie nie rozumieją co znaczy, że ktoś był prominentną postacią w PZPR. Chyba czas zacząć mówić i pisać wprost, że byli to ludzie którzy kolaborowali z okupantem sowieckim przeciwko wolnej Polsce. Tacy czerwoni volksdeutsche czytaj więcej

 • ŚWIAT

  „Event 201”

  Fundacja Billa Gatesa przewidziała 65 milionów zgonów z powodu koronowirusa już 3 miesiące temu czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej