Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1018 postów 31689 komentarzy

Tylko prawda

Husky - Zoologiczny antykomunista , mając do wyboru AK i NSZ wybrałbym NSZ przy całym szacunku do AK. UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony.

„Event 201”

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Fundacja Billa Gatesa przewidziała 65 milionów zgonów z powodu koronowirusa już 3 miesiące temu

 

Fundacja Billa i Melindy Gatesów nie tylko sfinansowała rozwój wirusa koronowego. W październiku 2019 r.Gates przewidział śmierć 65 milionów ludzi z powodu wirusa.Zabawa z wirusami czy bakteriami dla kasy za przyszłe szczepionki,toż to lepszą kopalnia złota niż wszystko co jest nam znane.

          

Obecnie rozprzestrzeniający się w Chinach wirus koronowy w żadnym wypadku nie jest naturalny. 19 czerwca 2015 r. Finansowany przez rząd brytyjski Instytut Pirbright złożył patent na wirusa Corona, który został zatwierdzony w dn. 20 listopada 2018 r. Fundacja Billa i Melindy Gatesów jest jednym z „ głównych finansistów ” Instytutu Pirbrighta. Wirus koronowy został opatentowany i zarejestrowany w Europejskim Urzędzie Patentowym pod numerem EP3172319A1. Patent jest w posiadaniu Instytutu Pirbrighta.

Fundacja Billa i Melindy Gatesów była gospodarzem ćwiczeń pandemicznych

18 października 2019 r., na długo przed wystąpieniem wirusa, Fundacja Billa i Melindy Gatesów, Universytet Zdrowia Publicznego Johna Hopkinsa, Bloomberg oraz Światowe Forum Ekonomiczne wspólnie zorganizowały sympozjum/symulacje w Nowym Jorku, w którym wzięli udział „decydenci polityczni, urzędnicy, kierownictwo a eksperci ds. zdrowia pracowali razem nad symulowanym wybuchem wirusa koronowego ”.

Ćwiczenie z pandemią, zatytułowane „ Event 201 ”, umieściło uczestników w środku niekontrolowanego wybuchu wirusa korony, który rozprzestrzenił się jak pożar z Ameryki Południowej i spowodował spustoszenie na całym świecie. „W symulacji CAPS (koronawirus) spowodował śmierć 65 milionów ludzi w ciągu 18 miesięcy”, powiedział John Hopkins

"Event 201" przepowiadało przyszłość

Scenariusz wydarzenia pokazuje fikcyjnej stacji telewizyjnej „GNN”, w jaki sposób hipotetyczny wirus odporny na wszystko (nazywany CAPS) paraliżuje handel i podróże oraz pogrąża światową gospodarkę w powolnym upadku. O dziwo, właśnie tak się dzieje. Spójrz na kilka zdjęć dostępnych w wiadomościach, a zobaczysz, że zwiększone środki bezpieczeństwa już ograniczają opcję podróży.

W Chinach ponad 35 miliony ludzi jest teraz uwięzionych w swoich miastach i odciętych od świata zewnętrznego. Wpływ na globalną gospodarkę to tylko kwestia czasu. Profesor z Imperial College London niedawno niezwykle ostro ostrzegł, że wirus korony ma taki sam wskaźnik zabójstw jak hiszpańska grypa, która pochłonęła życie 20-50 milionów ludzi w 1918 roku.

Event 201 wzywa do globalizmu jako rozwiązania pandemii

Nic dziwnego, że znając Billa Gatesa jako fanatyka globalizacji, przedstawiam następujący szczegół. W filmie z wydarzenia Tom Inglesby z Centrum Bezpieczeństwa Zdrowia Johna Hopkinsa prowadził kampanię na rzecz większego globalizmu jako rozwiązania i powiedział: „Pojawiają się problemy, które mogą rozwiązać tylko globalne firmy i rządy razem”.

W celu dalszego rozwoju globalizmu jako antidotum na hipotetyczny wybuch, uczestnicy wydarzenia „Event 201” zaproponowali, co następuje :

*Rządy, organizacje międzynarodowe i firmy powinny teraz planować, w jaki sposób kluczowe funkcje korporacyjne są wykorzystywane w poważnej pandemii.

*Przemysł, rządy krajowe i organizacje międzynarodowe powinny współpracować w celu zwiększenia liczby medycznych środków zapobiegawczych (MCM) na poziomie międzynarodowym oraz w celu umożliwienia ich szybkiego i sprawiedliwego rozmieszczenia podczas poważnej pandemii.

 *Kraje, organizacje międzynarodowe i globalne firmy transportowe powinny współpracować w celu utrzymania podróży i handlu podczas poważnych pandemii.

*Rządy powinny zapewnić więcej zasobów i wsparcie na rozwój i produkcję szczepionek, środków terapeutycznych i diagnostyki potrzebnych podczas poważnej pandemii.

*Globalny biznes powinien uznać ciężar ekonomiczny pandemii i walczyć o większą gotowość.

*Organizacje międzynarodowe powinny priorytetowo potraktować zmniejszenie wpływu epidemii i pandemii na gospodarkę.


*Rządy i sektor prywatny powinny nadać większy priorytet opracowaniu metod zwalczania dezinformacji przed kolejną walką z pandemiami.

 

 A wszystko to wydarzyło się na długo przed pierwszym udokumentowanym przypadkiem infekcji wirusem Corona!

Fundacja Billa i Melindy Gatesów planuje opracowanie szczepionki przeciw wirusowi korony. Ci sami globaliści, do których należy patent na wirusa i którzy tylko przewidzieli i zainicjowali powstanie i rozprzestrzenianie się wirusa, ogłosili teraz, że opracują szczepionki dla śmiertelnego wirusa koronowego. Według Business Insider „koalicja sponsorowana przez Gates wspiera firmy biotechnologiczne”, które próbują opracować szczepionkę przeciw wirusowi korony.

Co myślisz ?

Czy to wszystko tylko zbieg okoliczności?


Na podstawie :
https://gloria.tv/post/6hMo3pyQcJyT37qYHHbtz72Rt
https://unserenatur.net/bill-gates-stiftung-prognostizierte-65-millionen-tote-durch-corona-virus-vor-3-monaten/

 

 ps.
Z uwagii na fale hejtu,spamu i wyzwisk kierowanych pod moim adresem,informuję że mój blog będzie miał charakter "niszowy".Lepiej mieć 2-3 komentarze w temacie notki,a ja już nie mogę pozwalać sobie na robienie tu ścieku przez pewne grono mojego "Fan Clubu"

                                 

 

KOMENTARZE

 • Nu da.
  Tajna nazwa organizacji Gatesa to "Umbrella":((((
  Oto ziszczają się najdziksze pomysły ze scenariuszy horrorów.
  Jeszcze trochę a uczciwe laboratoria(czy jeszcze takie są?) mikrobiologiczne zostaną okrzyknięte centrami międzynarodowego terroryzmu.
  I już po nas.
  Także po Was, Najmilejsi Towarzysze z Jedynie Słusznymi Poglądami rodem z Rady Europy i wg. Jej tajnych ustaleń.
 • @
  Ma zginąć 65 mln?
  Toż to pryszcz na dupie ludzkości. Żeby tak 650 mln, przy śmiertelności 20 % , TO JUŻ ROZSĄDNIE.

  Cóż, ja tam powyżej 70, to pewnie też bym się załapał, ale nikt nie jest wieczny, a patrzeć na to co wyrabiają globaliści z ekoterrorystami to coraz mniej mnie bawi.

  Popieram koronowirusa - wytnie w pierwszej kolejności tych globalistów, bo to stare dziady są. O!!!
 • @Krzysztof J. Wojtas 08:42:30
  Gdyby to takie proste było.
  Ale NA PEWNO gadziny co wytworzyły ten mikroorganizm, jednocześnie wytworzyły na niego szczepionkę.
  Po ewentualnej pandemii pozwolą ją "odkryć' jednej ze swoich placówek.
  A prezesy i ich rodzinki na sto procent są poszczepione.
  Chyba że- Bóg pokarze gnojków(niestety i nas przy okazji), wirus zmutuje w niespodziewany sposób i przez tym razem Cały Świat przejdzie nowa Czarna Śmierć.
  Aż w końcu ktoś znajdzie lub wyda winnych.
  I nikt nie będzie chciał ich chronić.
  Bo wtedy na pewno wymrą nawet członkowie rodzin osobistych ochroniarzy gadzin stojących za takim Piekłem na Ziemi.
 • Hm
  Ja mam trochę inne dane, a mianowicie, że coronavirus jest zmienioną odmianą SARS, bo patent na SARS wygasł i że patent coronavirus jest własnością Centres of Disease Control and Prevention, podległym Departamentowi Health and Human Services w rządzie USA.
  https://youtu.be/XNXWu6FtC6I

  Tak czy inaczej, jest to wirus zmajstrowany w laboratoriach. Publiczność jest zaprogramowana poprzez kilka filmów o tematyce opisującą pandemię. A więc sianie paniki i powszechne szczepienia. YouTube również dwoi się i troi, co trzeci polecany film dotyczy coronavirus, podczas gdy rządy podchodzą do sprawy bardzo nonszalancko. Np. do Rzeszowa z Wuhan właśnie powróciła grupa studentów, która nie została poddana kwarantannie. W Kanadzie jest podobnie - po prostu czekają, aż wirus się rozprzestrzeni, a kilka przypadków już zanotowano. Wyraźnie więc chodzi tu o powszechne szczepienia, a nie o zapobieżenie rozprzestrzenianiu się wirusa.
 • @brian 08:52:28
  Słusznie: część zemrze, a resztę się rozstrzela za współpracę z tymi, co to rozprzestrzeniali wirusa.
  Dobry plan.
 • @Lotna 08:58:47
  Tak na mój nos to masz rację. Na broń biologiczną to ten wirus jest za mało zjadliwy. Ale do wywołania paniki i kupowania za każdą cenę antidotum, (które się pewnie nagle objawi) ten wirus jest odpowiedni. mnie bardzo dziwi miejsce objawienia się tego wirusa. Wczoraj słuchałem o tym ,,zadupiu'' w Chinach. Jeżeli ktoś chciał by specjalnie wywołać epidemię to jest to jedno z lepszych miejsc.
 • @Lotna 08:58:47
  Czyli prace nad szczepionką przeprowadzane przez niezależne ośrodki są
  NIELEGALNE.
  A ich personel można łatwo przerobić medialnie na bioterrorystów(patrz wyżej).
  Na bank sami Chińczycy nie będą chcieli pójść na układy z Gatesem i jego diabolicznymi doradcami.
  A to pachnie rozwiązaniem ostatecznym.
  Chyba że... wirus w niekontrolowany sposób zmutuje i patrz wyżej.
 • @marek500 10:12:34
  "Wczoraj słuchałem o tym ,,zadupiu'' w Chinach. Jeżeli ktoś chciał by specjalnie wywołać epidemię to jest to jedno z lepszych miejsc."

  Chiny od stuleci były ogniskiem epidemii, na długo przed powstaniem technik manipulacji zarazkami. Powodem jest ogrom i stłoczenie populacji. No i wszystkożerność Chinczyków ;) (obecna epidemia zaczęła się podobno od zupy z niedogotowanego nietoperza)

  http://www.c3teachers.org/wp-content/uploads/2015/09/blackdeath_primary-1300x950.jpg
 • @Pedant 10:41:33
  Tylko z tego co zdołałem usłyszeć to koronowirusy to sztuczny twór. Ponoć nawet gdzieś tam opatentowany. Zgadzam się jednak że może to i jakaś spontaniczna mutacja istniejącego wirusa. Tyle ostatnimi czasami jest dziwnych informacji że wszystko może być prawdą i kłamstwem. Np. ,,nowiczok'' po którym można wyzdrowieć, dziwne poszukiwania wirusa grypy ,,hiszpanki'' w szczątkach z czasów I wś., jakieś wirusy (ponoć z kosmosu) zabijające całe wioski w Afryce. Oczywiście dziwnym zbiegiem okoliczności w tych krajach których nie obowiązują światowe prawa i za odpowiednią kasę czarny dyktatorek godzi się na testy na jego ludziach. Ale to tylko teorie spiskowe, kto wie co jest prawdą a co fałszem.
 • Witaj
  Większość współczesnych pandemii czy epidemii powstaje "dzięki" badaniom laboratoryjnym i pracami nad wirusami. Mam takie niejasne przeczucie, że całe to środowisko działa na zasadzie "strażaka podpalacza". Najpierw generują wirusy a później "opracowują" szczepionkę..., która chyba jest już od dawna gotowa.

  Może trochę obok tematu, ale polecam:
  https://pubmedinfo.org/2017/12/04/prawda-o-firmach-farmaceutycznych-marcia-angell/

  Pozdrawiam
 • @krzysztofjaw 11:19:46
  "Większość współczesnych pandemii czy epidemii powstaje "dzięki" badaniom laboratoryjnym i pracami nad wirusami."

  Od średniowiecza, światowa populacja ludzka zwiększyła się wielokrotnie. Przemieszczanie ludzi zwiększyło się astronomicznie. Aż dziwne, że nie ma gorszych epidemii niż dawniej.
 • @brian 08:26:56
  USA ma kilkadziesiąt tajnych laboratoriów w różnych krajach świat
  rozłożonych akurat dookoła Rosji i w pobliżu Chin.
  Tam robią badania które w USA ze względu na bezpieczeństwo są zakazane.
  To biologiczny odpowiednik więzień CIA.
  Jakie to są badania... wiemy że niebezpieczne bo zakazane w USA ale dla jakich celów ?... łatwo się domyśleć.
  Podobno poszukuje się wirusów atakujących określone genotypy ludzi w domyśle ruskich Słowian albo Chińczyków.
  Broń biologiczna może się okazać groźniejsza od atomowej...zwłaszcza że "winnych nie ma"... i trudno o symetryczną odpowiedź...

  To moim zdaniem praca nad gigantyczną zbrodnią przeciw ludzkości...prowadzona z cała premedytacją przez globalną mafię.
 • @Krzysztof J. Wojtas 08:42:30
  To pewnie tylko testy...próby ...
  chodzi o takiego wirusa który będzie zabijał tylko wyznaczone ofiary...
  np przez genetykę...(Słowian, Chińczyków, murzynów..Palestyńczyków..)

  Są też inne paskudne metody masowego mordowania ludzi...
  Metody chemiczne ... dwu lub trzy składnikowe..
  Ludzi się podtruwa jednym składnikiem który osobno jest całkiem niegroźny...
  Natomiast gdy ci ludzie dostają się do strefy podtrutej drugim składnikiem to mają w organizmie oba składniki ..umierają lub ciężko chorują..

  Tak można mordować np określonych imigrantów z określonych obszarów... w domu jest zdrowy (ma tylko jeden składnik) jak przyjedzie gdzie nie trzeba to umiera (bo trafia do obszaru z drugim składnikiem).
  Te składniki mogą być w wodzie, jedzeniu, powietrzy, w paliwach..
  i nie wiadomo czy np Polacy nie są już nasączani jednym takim składnikiem... potem wystarczy dostarczyć im drugi składnik ...i nie ma odwrotu..
  tak można selektywnie zabijać określone grupy ludzi lub zwierząt by spowodować głód..
  To tylko fantazje .. ale technicznie możliwe i prace trwają.
 • @Oscar 14:47:55
  Przykład zastosowania...
  np nie chcemy Chińczyków Syrii...
  nasycamy chińczyków jednym składnikiem .. a Syrię drugim...
  ..i chińczyk w Syrii " źle się czuje" ..choruje.. i odwrotnie...
  współpraca się nie układa ze względów "zdrowotnych".

  Można sobie wyobrazić mieszankę chemiczno biologiczną..
  np wirusa który aktywuje się wyłącznie w obecności jakiegoś czynnika chemicznego.

  W Polsce mafia żydowska przejmuje zasilanie miast w wodę.
  To dla Polski jest śmiertelne zagrożenie...
  Ktoś kto na to w Polsce pozwala powinien wisieć.
 • @Oscar 14:39:40
  I co z tego? Czy my aktywnie potępiamy takie zabawy, tj. wymyślanie zarazy?

  Nie mamy, i nie chcemy mieć żadnego wpływu na szaleńców, którzy chcą nas wygubić / puścić w skarpetkach. Za to z upodobaniem skarzemy księdza, który podobno 50 lat temu obłapiał ministranta.

  Nasza głupota jest bezdenna.
 • @Oscar 14:55:28
  Czyli MY, my powinniśmy wisieć.
 • Panie Haski, Pana interesowała historia Auschwitz i obóz po
  wojnie. Śpieszę donieść, że obóz Auschwitz wyzwolili Amerykanie. A oto dowód na to napisany przez amerykańską ambasadę.

  Słusznie wiceprezydent Mike Pence, przemawiając w Jerozolimie nie wspomniał nic o Armii Czerwonej, o której mówił Putin, bo wiedział, że to armia USA wyzwoliła Auschwitz.

  "US embassy awards US military release of Auschwitz"

  "“75 years ago, American soldiers liberated the Auschwitz-Birkenau camp. #We Remember, “the diplomatic mission said on January 27 on the occasion of International Holocaust Remembrance Day."

  https://www.mbs.news/a/2020/01/us-embassy-awards-us-military-release-of-auschwitz.html

  Der Spiegel też parokrotnie pisał o Amerykanach wyzwalających Auschwitz.
 • u"koronowanie" badań nad metodami depopulacji;
  Klasyczna broń masowego rażenia (jako nieobliczalna, droga i powodująca też niechciane zniszczenia) odeszła na boczny tor już w latach 90-tych, kiedy to dzięki postępowi w technice i biologii wprowadzono koncept ograniczonego celu. Czyli, w technice użycie prcyzyjnych pocisków kierowanych i autonomicznych dronów, a w biologii użycie patogenów wytworzonych przy pomocy metody edycji genowej do również precyzyjnego atakowania populacji o określonych unikalnych dla nich cechach ich genotypu. Na broń genetyczną, jako cichą, tanią i najefektywniejszą liczą zapewne samozwańczy władcy Ziemi. Może ona bowiem zabić wyselekcjonowane, zbędne dla nich populacje, jak również cześć ich nadzorców/poganiaczy. Najłatwiej broń genetyczną przemycić w masowych szczepieniach pod pozorem globalnej epidemii.
 • EP3172319A1
  DZIEDZINA WYNALAZKU [0001] Niniejszy wynalazek dotyczy osłabionego koronawirusa zawierającego wariant genu replikazy, który powoduje, że wirus ma zmniejszoną patogenność. Niniejszy wynalazek dotyczy także zastosowania takiego koronawirusa w szczepionce do zapobiegania i / lub leczenia choroby.
 • @interesariusz z PL 17:03:56
  Ktoś kto oddał żydom, Niemcom... Polską wodę którą Polacy.
 • Coby nie mówić
  to ludzie na Ziemi żyją tylko z łaski światowego czarciego pomiotu - czyli nie mają żadnego wpływu na takie czy inne zdarzenia. Prawdą jest także to, że przyszłość ma broń binarna czy to biologiczna czy chemiczna - ale ale! Podejrzewam, że czarci pomiot ma wyznaczone ramy przez samego Boga - w jakich może się poruszać na Ziemi. Oznacza to tylko tyle, że aby pomiot mógł osiągnąć własne cele, musi się posługiwać ludźmi. Ludźmi poprzez ich skłócanie, podjudzanie jednych na drugich, demoralizowanie, budowanie podstawionej rzeczywistości na fundamencie powszechnego kłamstw, kuszeniu, graniu na instynktach, etc.
  Wniosek?
  Tak naprawdę to my ludzie stworzeni przez Boga wykonujemy dla Szatana wszystko - czego on oczekuje. To Szatan buduje na Ziemi Piekło dla nas - natomiast czarci pomiot nas tylko programuje sposobami - jak wyżej - tak jakbyśmy ludźmi nie byli - co to Bóg dał im rozum i wolną wolę.
  Na koniec - możemy się tylko domyślać - jak czuje się Bóg - kiedy patrzy - jak Szatan za pomocą swojego pomiotu na Ziemi wywija rodzajem ludzkim - bez żadnych przeszkód ze strony tychże ludzi.
 • @brian 08:26:56
  Idę jutro do lekarza, kaszlę i mam katar, przypuszczam że kolejka będzie jak diabli. Co myślisz o tym żeby na poczekalni opowiedzieć o wycieczce do Chin?
  Nie koniecznie o swojej, potem powiem że kolega był 5 lat temu
  Przepuszczą?
 • @Husky 18:47:40
  cyt. "Przepuszczą?"

  Guzik. Nie przepuszczą, bo to quźwa nie jest psia grypa. :-)
 • @Nibiru 19:25:32
  To rezygnuje
  Ide kupic krople na wszystkie choroby
  1 kropla wody na szklanke....whisky
 • @Husky 19:29:56
  To prawda; najlepiej jest wyjałowić wszystkie komórki jednocześnie. Wtedy żaden krętek, prątek czy pałeczka nie będą miały gdzie się zadekować. Chyba też coś zaraz odkorkuję dla profilaktyki, bo zimno na zawnątrz i mnie drze w odwłoku :-)
 • @Nibiru 19:40:08
  A jak długo będzie trzeba chodzić nawalonym? Żeby poskutkowało?
 • @zadziwiony 20:39:55
  7 dni albo cały tydzień, to zależy
  8-)))))
 • @zadziwiony 20:39:55
  Każdy ma nieco inny organizm, więc chyba trzeba metodą prób i błędów. W przypadku gdy mikroby po terapii znowu dają znać o sobie, to najlepiej iść za ciosem i znowu je potraktować jakąś trucizną typu wódka, whiskey czy inny koniak. Zastrzegam, że mogę tu nie mieć racji :-)
 • Bill Gates to oszolom.
  5 lat temu pokazywal na youtubie maszyne do utylizacji szlamu z oczyszczalni sciekow. Maszyna ten szlam osusza i przy okazji produkje wode pitna z tych oparow.Nastepnie szlam ten jest spalany a cieplo uzyskane ogrzewa kociol, z ktorego para wodna napedza turbine a ta generator pradu. Prad jest wysylany do sieci. Perpetum mobile plus.
  Oto ten filmik:

  https://www.youtube.com/watch?v=bVzppWSIFU0
 • @Nibiru , Husky
  Dzięki za radę. Właśnie byłem po pierwszy łyk lekarstwa, teraz idę po drugi. Problem w tym, że dopiero za dwa miesiące będę mógł całkowicie poświęcić się kuracji- idę bowiem od kwietnia na faktyczną emeryturę...
 • @zadziwiony 21:34:46
  Ten, kto zechce poślubić córkę sędziego, dostaje ode mnie w prezencie ślubnym skrzynkę Jack'a Daniels'a.

  https://pbs.twimg.com/media/EPed8zTW4AE80Rx?format=jpg&name=small
 • @Husky 21:43:16
  Boże!!!!
 • @zadziwiony 21:34:46
  cyt. "idę bowiem od kwietnia na faktyczną emeryturę.. "

  w takim razie: wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia;
 • @Husky 21:43:16
  Po coś publikował to zdjęcie, odtąd moje życie już nigdy nie będzie takie samo :-)
 • @Nibiru 21:04:49
  Trochę teorii ...

  https://a.d-cd.net/roAAAgOR5uA-1920.jpg
 • @Nibiru 00:46:48
  Wygrywa dziś internet.

  https://pbs.twimg.com/media/EPgoaHJXsAEfq_2?format=jpg&name=small
 • @zadziwiony 21:34:46
  Pojawiło się lekarstwo na koronowirus!! Właśnie kolega niesie antidotum!!!
  Jesteśmy uratowani!!

  https://pbs.twimg.com/media/EPg9pdzX4AAMEmL?format=jpg&name=small
 • @
  Koronawirus z Chin.
  WHO ogłasza światowe zagrożenie
  Trwa konferencja WHO ws. koronawirusa z Chin. Eksperci Światowej Organizacji Zdrowia zdecydowali na pilnym posiedzeniu o ogłoszeniu zagrożenia zdrowia publicznego o zasięgu międzynarodowym (PHEIC). Wirus zabił już na całym świecie co najmniej 170 osób.
 • @Husky 21:10:12 Po miesiącu wirus zabił już 170 osób. A tu "w planie" 65 milionów w następne 15 miesięcy!
  I jak taki SUPER-ROZWOJOWY program zrealizować?

  Mój "comrade in arms" Izrael Shamir przewiduje, że wskutek zagrożenia "koronowirusem" Bila Gatesa, ustaną wreszcie MASOWE PROTESTY w Hong Kongu. Bo i jak tu protestować, gdy można zarazić się "netfix" wirusem.

  Ktoś na wiernipolsce napisał, że marzy mu się taka "pandemia" w Polsce. automatycznie"wymiecie" z niej pasożytujące na naszym "szczęsnym" kraju żydostwo.

  Czy przypadkiem nie w tym celu "rozdmuchano" tę pandemię w CHRL? Zbiegajace się tam, że wszystkich zagranic "szczury", masowo z tej swej "najświeższej zdobyczy" uciekają. (Nb. mamy obecnie w Chinach Nowy Rok Szczura" jak to celnie zauważył mój kolega):

  https://www.global-review.info/2020/01/29/corona-virus-and-the-spirit-of-wuhan/

  A ja ze swej "kabalistycznej" strony zauważyłem, że Chrześcijański Nowy Rok 2020 ma aż PIĘĆ PODWÓJNYCH - czyli DEUTERO - cyfr!

  No i zaczął się on od ZAMORDOWANIA irańskiego generała Sulejmaniego, irańskich bombardowań baz amerykańskich w Iraku, zestrzelenia ukraińskiego Boeinga w Iranie i amerykańskiego samolotu zwiadowczego w Afganistanie - na jego pokładzie miał być bezpośredni autor zabicia Sulejmaniego, Mike D. Andrea, szef amerykańskich operacji wywiadowczych przeciwko Irakowi, Iranowi i Afganistanowi.

  A na Na Nowy Rok Szczura w Chinach rozpoczęła się ta hiper-szeroko naglośniona "Netzfix pandemia", której ofiarą padło już 170 osób z 65 milionów zaplanowanych na następne 17 miesięcy...

OSTATNIE POSTY

więcej
 • MEDIA

  Kto chcę psa uderzyć, ten kij zawsze znajdzie.

  Do ostatnie chwili zastanawiałem się czy jest sens jeszcze cokolwiek napisać skoro tak jak już wczoraj, tak i dziś widać że wyrok zapadł.Został zatwierdzony czytaj więcej

 • POLITYKA - ŚWIAT

  Brexit Day

  Zapamiętajmy to: Nigel Farage mówiący o Brexit był wyśmiewany przez wiele lat. Tymczasem przez ponad 20 lat antyunijnej kampanii przekonał do siebie miliony Brytyjczyków. Potrzeba solidnej narracji, która pozwoli przekonać miliony Polaków na Polexit czytaj więcej

 • POLITYKA - POLSKA

  Bosak "atakuje" Turskiego

  Czas mija, młodzi ludzie nie rozumieją co znaczy, że ktoś był prominentną postacią w PZPR. Chyba czas zacząć mówić i pisać wprost, że byli to ludzie którzy kolaborowali z okupantem sowieckim przeciwko wolnej Polsce. Tacy czerwoni volksdeutsche czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej