Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1018 postów 31689 komentarzy

Tylko prawda

Husky - Zoologiczny antykomunista , mając do wyboru AK i NSZ wybrałbym NSZ przy całym szacunku do AK. UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony.

Tysiączek

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nie jestem osobą tu zbyt lubianą, więc szczerze mogę powiedzieć, że prowadzenie bloga i systematyczne wpisy, które pojawiają się od blisko pięciu lat uważam za swój sukces

 

 Postanowiłem przejrzeć cały mój blog, od pierwszego wpisu.I naszła mnie taka refleksją że czasy prawdziwych komentatorów minęły bezpowrotnie.Cięte szybkie riposty,zero spamowania, spora dawka humoru cechowały początki mojego blogowania.
Kto dziś pamięta Lorda of Admiralty,Maxa von Stirlitza,Partyzanta,fabi i wielu,wielu innych.Aż chciało się wtedy pisać.
Dziś nikt tu im nie dorówna,dwóch - trzech etatowych moich interlokutorów z gotowymi szablonowymi komentarzami i na tym koniec.

Pisanie bardzo mnie wciągnęło, lubię sobie od czasu do czasu coś napisać, uwielbiam robić coś, co w zamyśle ma wywołać reakcje czytelnika ,czy to negatywną czy pozytywną ale jednak.Ilość komentarzy pod moimi wpisami o tym świadczy że to była dobrą droga.Droga wpisów kontrowersyjnych i prowokujących,zazwyczaj idących pod prąd oczekiwań grupy blogerow tutaj wiodących czy pewnych administratorów, których tu "przeżyłem" kilku.Blog to moja forma odpoczynku i próba .......zresetowania głowy.portalowym baronom na ich jedyną prawdę.

Myślę że po części mi się to udało. Niby wirtualny świat, ale emocje były prawdziwe..
Pora jednak zastanowić się co dalej.Skłaniam się ku temu by zaprzestać blogerki a zająć się jedynie komentowaniem.Nadchodzi nowa fala blogerow, najwyższą pora zrobić im miejsce.Niech wniosą coś nowego, bo od dłuższego czasu nic ciekawego tu się nie dzieje.Stare oklepane tematy,czyli żydy,banderowcy, my,oni i tyle.To za mało by powiedzieć że portal idzie w dobrym kierunku,że ciągle się rozwija.To raczej stagnacja.

To tyle.

ps.

A tak to wszystko się zaczęło:

Kryminalna Rosja czyli od Stalina do Putina

http://antykomunista.neon24.pl/post/120764,kryminalna-rosja-czyli-od-stalina-do-putina

 

 

KOMENTARZE

 • Tysiączek ...
  Gratuluję pracowitości i konsekwencji.

  W początkach Neonu (Nowy Ekran) było jeszcze kilkunastu blogerów piszących pod własnym nazwiskami. To jest ograniczenie, ale otwiera na osobiste, poważniejsze relacje.

  Pozdrawiam
 • @
  Dla wszyćkich zbanowanych i nie zbanowanych , grubych i chudych , małych i wysokich , mądrych i niemądrych , pięknych i brzydkich , czyli dla wszyćkich co potrafią realnie patrzeć na naszą zwariowaną i obcą rzeczywistością , więcej luzu życzę a kto nie kce to nie

  ps.
  Dlatego ja świątecznie odbanowalem 4 etatowych trollików

  8-)))))


  W drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia.
  Dobrego dnia życzę wszystkim
 • Twoje wpisy to raczej cudze teksty.
  Oraz wklejenie zdjęć i głupkowatych memów z Tuskiem. I te same zwroty, czyli,, tak mi przykro,, komu to przeszkadzało,, itd.
  Oraz wychwalanie pod niebiosa syjonistycznej władzy, plucie na Rosję i wyszydzanie państwa i narodu rosyjskiego, kiedy to właśnie anglosasi i germanie sprawili, że naród rosyjski musiał przejść przez gechennę żydobolszewizmu.
 • @zbig71 08:49:27
  Wesołych Świąt !
  Fajowego biesiadowania i super odpoczynku nie tylko za stołem! Spędżcie go aktywnie! Idżcie do kościółka , odwiedżcie szopki!
  Bawcie się!
  Wszystkiego najlepszego Zbig
 • @Autor
  Ależ; ile to razy cię głaskałem, a piszesz, że cię nie lubią.
  Toż to mogą cię nie lubić tylko kynofobiczni ekoterroryści.
 • @Husky 08:52:07
  Dzięki. Wzajemnie.
 • Mi osobiście znudziło się już
  zaorywanie ciebie albo Agnieszki, to takie strzelanie do krów na pastwisku.
  Dyskusji z tobą nie ma bo nie odpowiadasz na pytania albo wykręcasz się goopkowatym memem. Typowy partyjny zadaniowiec. Ile wpisów z tego tysiąca jest twoich? 5%?
  Ja biorę sobie wolne od komentowania. Lżej będziesz miał :)
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 09:38:47
  Zrobiłem statystykę
  Zaledwie 1%
  To i tak dużo
  ps.
  Mądra decyzja z tym komentowniem, jak i moja z blogowaniem
  Dajmy odetchnąć tutejszej społeczności od siebie
  8-)))))
 • Husky dziwny twór natury.
  Z mojej perspektywy to zaangażowany "członek wspólnoty międzynarodowej"... o relatywnie łagodnym charakterze, dużej tolerancji na ataki oraz w miarę inteligentny choć jego intelekt jest podporządkowany "międzynarodowej wspólnocie plemiennej".
  Jeżeli jest jej członkiem to nie ma się czemu dziwić... jest lojalny wobec swojej wspólnoty.

  W sumie moim zdaniem porządny człowiek tyle że drugiej strony globalnej barykady.
  Zbiera cięgi (punkty, komentarze) bo jest "po drugiej stronie barykady" a tak apolitycznie to pewnie porządny gość.
  W podobnej sytuacji byli podczas ii wojny światowej porządni Niemcy..
  z jednej strony lojalność plemienna (patriotyzm) a z drugiej strony
  "nie ta strona barykady" ... To paskudne rozdarcie wewnętrzne.

  Ja w latach 90tych 2000cznych pisałem to samo co dzisiaj (prezentowałem te same poglądy) i wtedy też zbierałem cięgi z każdej strony... wiem jak to jest ... toczyłem boje na argumenty...
  też mnie lubili choć za cholerę nie mogli zrozumieć... całkiem jak dzisiaj Huskiego...
 • @Oscar 10:25:08
  ..."Husky dziwny twór natury".
  Z tego co pod tym tytułem napisałem wynika jednak że Husky wcale nie jest dziwny...jest normalny tyle że zakotwiczony po drugiej stronie barykady.
 • Husky
  Gratulacje! Ja mam jedynie 635 postów.

  Ale tak naprawdę to lubię dyskutować z adwersarzami, to ubogaca. Kiedyś pisałem na pardonie.pl... jakże ja tam byłem nie lubiany, ale dyskusje chwilami były fascynujące i nie zrażało mnie to, że to był portal propagandowy PO czy SLD.

  A co do pisania blogów. Ja mam tak jak Ty. Lubię pisać i to za darmo. Nieraz echa moich postów słychać było w "profesjonalnych mediach", ale w sumie mi to nie przeszkadza, zbytnio...

  Jak zauważyłeś nieraz mam chwile odcięcia się od blogowania. Najdłużej byłem "odcięty" pół roku, ale znów zapragnąłem poblogować.

  Tak to już jest z nami, blogerami. Dla mnie jest to pewna intelektualna odskocznia od rzeczywistości, tym bardziej, że pisanie przychodzi mi dość łatwo, bo na jeden post wraz z korektą tekstu poświęcam średnio nie dłużej niż 1,5 godz. Inaczej jest, gdy muszę poszukiwać źródeł do ambitniejszych tekstów - no to wtedy ten czas mocno się wydłuża, ale po prostu to lubię.

  Pozdrawiam w świąteczny dzień i życzę szczęścia i spokoju w Nowym Roku
 • 5*
  Za wytrwałość:)
 • Myślę, że twoja skromność i "poświęcenie" wyznacza POziom
  indoktrynacji ideologicznej tych, których ty tu promujesz, wiem, pieniądz przysłania widzenie, ale do qnvy nędzy nie bądź taki przewidywalny i uodporniony na bezsens pisdokracji mającej gdzieś Nas !
  Tysiąc ?
  Jak ty dziennie po kilka "przedruków" wstawiasz, wiem, żeby nie wyglądało, że zadaniowym jesteś to skitrałeś te kilka tysięcy, z Nowym Rokiem !
 • @reflexión 12:05:01
  Dziekuje
  Pozdrawiam serdecznie
 • @krzysztofjaw 11:15:20
  Dzieki przyjacielu,dzieki
  I ja życzę szczęścia i spokoju w Nowym Roku
  Zdrowia
 • @Oscar 10:27:06
  Mam nadzieje za tą "barykadą" nie jest Polska
  Dzięki za komentarz
  Świąteczne pozdrowienia
  Zdrowia
 • @Krzysztof J. Wojtas 09:12:36
  8-)))))
  Dziekuje
 • spoko
  Dawaj dalej póki żyjesz i masz ochotę. Zawsze możesz zmienić poglądy na jedyne słuszne. A demokracja daje prawo wypowiedzi wszystkicm
 • @gnago 16:07:55
  Żyć żyje i mam się b.dobrze
  Gorzej z ochotą
  Pozdrawiam świątecznie
  Zdrowia
 • UWAGA ! żyd Husky pozuje na Urbana z tyg NIE !!!
  Słowianie ! cwany żyd pisze swoje propagandowe kocopoły a jak spotyka się z krytyką internautów obraca to w śmiech ! ale ale forsa od Sorosa wpada za te marne żydowskie kocopoły .


  SŁOWIANIE WOŁAJMY GŁOŚNO ! żydzi mamy prawo do pokoju bez żydowskiej propagandy zimnowojennej !

  KAŻDY NARÓD MA PRAWO DO SWEGO NARODOWEGO PAŃSTWA !!!


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • @ele 16:57:53
  forsa od Sorosa wpada i to przyzwoita
  pecunia non olet

  zazdraszczasz?
 • Jak na moje słabiutkie wyczucie, bardzo mi żal takiej decyzji.
  Pojawiło się kilku "ultrazawszemamracjowców" z którymi nie sposób normalnie pogadać na piśmie.
  A już posądzenia o zadaniowanie oraz PiS-owską agenturalność:))))))) do kwadratu.
  Chyba że powiedzą mi numer konta oraz kto mnie zatrudnia? Babcia klozetowa przy Centralnym???

  Mam jeszcze jedno wytłumaczenie: jako że w kręgach bliżej tak zwanej socjety NEon24 uchodzi za opiniotwórczy, może być uznawany za zagrożenie. Przez kogo? Nie mam pojęcia. Miotają się tu różni wojownicy i netoterroryści od ultralewicy po wiecznie wkurzonych Narodowców. Bywa też paru Panów "Wyłącznie Ja mam Rację"- traktujących wszystko wokół jak płazy do rozdeptania. Sam wskazałeś trochę przykładów. Nie pracuję na klikalność, najwyżej komuś czasem coś podpowiem.(jak patent z najniższymi i najwyższymi ocenami)

  To że piszący uciekają od podawania danych świadczy o ich strachu(zaraz ktoś napisze że na papierze toaletowym nie warto składać podpisu) lub zadaniowaniu.

  Mam to głęboko w... poważaniu. Na nieszczęście dla nich można tu pisać multitematycznie. Nawet postraszyć własnymi obserwacjami socjologicznymi czy podzielić się przeżyciami z pogranicza Światów(u mnie wyłącznie takimi potwierdzalnymi).

  Jeśli zmienisz decyzję, nie chwal się tylko gryź:)
 • @autor
  A może w święta bohaterze opowiesz jak to do spólki z niejakimi: oficer prowadzacy, marks8888 i jeszcze jakiś jeden dupek, wywalaliście w wyjątkowo chaski(chamski) sposób tak wielbionego przez ciebie Partyzanta i paru innych.
 • @d.jaś 17:28:53
  Mylisz się Jasio, mylisz
  Dla mnie partzant to był prawdziwy "przeciwnik". I dziwię się że ponoć Jarek odbanowal tu jak twierdzi wszystkich a tu się okazuje że jednak tylko wybranych.
  Gdzie japoniec,lordzik,stirlitz i wielu wielu innych
 • R.I.P
  21 grudnia zmarł Mariusz Merta znany tu jako bloger "Gorylisko"
  pisał na Nasze Blogi,Niepoprawni.pl,Neon24.pl
  Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie.
  Cześć Jego pamięci
 • brawo
  5-cio letnia megalomania boota to sukces?
 • Husky
  Wiem, że lubisz pisać i prowokować reakcje czytelników. Jest to istotna cecha dobrego blogera. Dlatego uważam, że zamiast całkowicie zaprzestać prowadzenia bloga powinieneś zrobić sobie ferie zimowe aby się zrelaksować i odetchnąć od impertynenckich komentatorów.

  Jakakolwiek by nie była Twoja decyzja życzę powodzenia. Pamiętaj, że zdrowie i dobre samopoczucie są najważniejsze.

  Pozdrawiam.
 • @AgnieszkaS 06:45:06
  I tylko Jarka mi żal

  8-))))


  Pozdrawiam
 • @Husky 09:52:37
  Będziesz miał więcej czasu dla zawiedzonych hujtkow od Gavrylenki.

  A! Słyszałem, że masz objąć posadę Naczelnego Trolla u Sakevycza. Złota robota, tam cenzor dopuszcza jedynie komentarze żydobanderowcow, nie będziesz miał konkurencji :)
 • @AgnieszkaS 06:45:06
  Ależ on lubi. Jak najbardziej lubi, tylko nie pisać, co wklejać cudze teksty. Bo nie wiem, ile prawdziwych tekstów Huskego czytałem tu, na NEONie przez ostatnich parę lat. Czy wklejenie cudzych tekstów to cecha dobrego blogera?
 • @zbig71 09:16:28
  //ile prawdziwych tekstów Huskego czytałem tu, na NEONie//


  Gdybyś czytał od lewej do prawej to pewnie sporo
  A tak korzystanie z wujka google to problem
  8-)))))))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 09:02:40
  Moje ambicje sięgają nieco wyżej.A fuchę u Sakiewicza mogę ci załatwić
  Piszesz się???

  8-))))
 • @Husky 09:29:14
  Najczęściej wklejasz inne wypociny, na ogół są to jakieś popierdywania syjonistyczne, trzeba mieć trochę zaparcia, aby to przeczytać. Ale chyba o tej gnidzie z Żoliborza to chyba twój tekst? Taki na poziomie wypracowania ucznia gimnazjum o Stalinie na cztery mniej.
 • @zbig71 09:37:07
  Z lat pięćdziesiątych.
 • @zbig71 09:37:07
  A ja czekam na utratę twojego blogerskiego dziewictwa
  Doczekam się

  8-)))))
 • @Husky 09:31:21
  Ja śmieci zamiatam i wyrzucam. Nie wchodzę z nimi w bliższy kontakt.
 • @Husky 09:51:45
  Ale ja nie zamierzam być blogerem. Także twoje czekanie to walka z wiatrakami.
 • Autor
  Myślę że się mylisz pisząc ,,Nie jestem osobą tu zbyt lubianą,''. Jaka była by rozrywka jak by wszyscy grali do tej samej bramki. Tak czy owak najlepsze życzenia i czekam na następny artykuł z którym się pewnie nie zgodzę.
 • @zbig71 10:33:57
  A szkoda
  Wielka szkoda
 • @marek500 11:59:20
  Dzięki za komentarz
  Ale pora dać odrobinę oddechu tutejszym baronom
  Bo zdrowie ich jest najważniejsze

  8-)))))))
 • @Husky 15:06:28
  Nie opowiadaj. Szkoda to taki czeski samochód.
 • @Husky 23:17:02
  Miej Panie wzgląd na Jego Dobro, wybacz mu zło. Daj Swoje Zbawienie.
  Amen.
 • @Jozio z Londynu 12:39:01
  Rzeczywiście mam tu 6-7 osobowa niezawodną grupkę "fanów", ale też po tych ocenach widzę że przeważają głosy za
  Zastanowię się co dalej
  Ale dłuższą przerwa na dobre wszystkim tu wyjdzie
  Dziękuję za komentarz

OSTATNIE POSTY

więcej
 • MEDIA

  Kto chcę psa uderzyć, ten kij zawsze znajdzie.

  Do ostatnie chwili zastanawiałem się czy jest sens jeszcze cokolwiek napisać skoro tak jak już wczoraj, tak i dziś widać że wyrok zapadł.Został zatwierdzony czytaj więcej

 • POLITYKA - ŚWIAT

  Brexit Day

  Zapamiętajmy to: Nigel Farage mówiący o Brexit był wyśmiewany przez wiele lat. Tymczasem przez ponad 20 lat antyunijnej kampanii przekonał do siebie miliony Brytyjczyków. Potrzeba solidnej narracji, która pozwoli przekonać miliony Polaków na Polexit czytaj więcej

 • POLITYKA - POLSKA

  Bosak "atakuje" Turskiego

  Czas mija, młodzi ludzie nie rozumieją co znaczy, że ktoś był prominentną postacią w PZPR. Chyba czas zacząć mówić i pisać wprost, że byli to ludzie którzy kolaborowali z okupantem sowieckim przeciwko wolnej Polsce. Tacy czerwoni volksdeutsche czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej