Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1018 postów 31834 komentarze

Tylko prawda

Husky - Zoologiczny antykomunista , mając do wyboru AK i NSZ wybrałbym NSZ przy całym szacunku do AK. UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony.

Zdjęli maski

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Roman Zieliński, Jacek Międlar i Piotr Rybak. Jeszcze kilka lat temu wydawało się, że nic nie może zachwiać pozycją tych ludzi w szeregach narodowców oraz Obozu Narodowo Radykalnego na Dolnym Śląsku. Do czasu.....

 

Dziś stracili zaufanie dawnych kolegów, a także szeregowych sympatyków. Wymownie świadczy o tym oficjalne oświadczenie kibiców Śląska Wrocław, które zamieścili na swojej stronie internetowej.  

 

 

OŚWIADCZENIE KIBICÓW ŚLĄSKA WROCŁAW


W ostatnich dniach nasze środowisko musiało zmierzyć się z kryzysem wywołanym absurdalną decyzją o zamknięciu stadionu na mecz z poznańskim Lechem. Trudne sytuacje nie są nam straszne i jak dotąd nas scalały i mobilizowały do działania, tym razem jest podobnie, jednak z jednym „ale”… .

Kryzysy z reguły scalają, powodują zwarcie szeregów i jednoczą. W trudnych chwilach okazuje się kto chce być w rodzinie, a kto nie. Swoją ostatnią działalnością internetową Roman „ Andersen” Zieliński zdecydował po raz kolejny, że nie chce być w rodzinie kibiców Śląska. Ostatecznie. Poprawka – Roman już wiele lat temu zdecydował, że nie chce być Kibicem Śląska. Nie możemy przejść kolejny raz do porządku dziennego nad wypisywanymi przez niego farmazonami.

Komunikat poniższy kierujemy głównie do Kibiców Śląska i naszych oddanych Przyjaciół, ale także do kolegów z branży dziennikarskiej „Farmazonka”.

W związku ze szkodliwą działalnością szkalującą kibiców Śląska Wrocław oraz bezpośrednio nasz klub przez Romana „Andersena” Zielińskiego oświadczamy, że ta osoba od wielu już lat nie ma nic wspólnego z naszym środowiskiem kibicowskim.

Romek „Farmazonek” po kilku ostrzeżeniach został już wiele lat temu wygoniony przez kibiców Śląska z trybun wrocławskiego stadionu. Powodem podjętych przez nas tak drastycznych kroków było przede wszystkim napuszczanie przez niego na siebie różnych grup kibicowskich działających na trybunach. Robił to tylko dlatego, żeby zwiększyć klikalność na swoim blogu.

Ten bloger podszywający się pod kibica Śląska Wrocław na swojej stronie opisuje rzeczywistość jakby ją opisywał z zakładu dla obłąkanych. Nie zwracalibyśmy na to uwagi, ale robi on to pod szyldem naszego Śląska Wrocław z którym nie ma nic wspólnego.

Wiele lat nie zwracaliśmy na tego idiotę uwagi, ale w wyniku tego, że jego zdrowie psychiczne uległo ostatnio znacznemu pogorszeniu i ten bajkopisarz znów rozkręcił się na swoim blogu postanowiliśmy się od jego działalności oficjalnie odciąć.

Od czasu kiedy pozbyliśmy się „Miłośnika Adolfa Hitlera” z trybun jesteśmy zjednoczeni jak nigdy i żałujemy, że tej kwestii nie rozwiązaliśmy dużo wcześniej. Straciliśmy wiele czasu na wewnętrzne konflikty, które właśnie Roman „Andersen” kreował.

W tym miejscu apelujemy do kolegów dziennikarzy Romana „Farmazonka” Zielińskiego by w swoich tekstach na łamach swoich gazet i stron www nie pisali o nim jako herszcie, przywódcy czy też liderze kibiców Śląska, bo liderem to on może być ale co najwyżej obłąkanych z Kraszewskiego.

Dla nas oddanych fanatyków Śląska Wrocław, którzy doskonale znają internetową propagandę byłego działacza wspierającego Unię Wolności to Roman Zieliński jest farmazonem i bajkopisarzem, a dla wielu zwykłą polityczno-dziennikarską prostytutką. Apelujemy, by nie łączyć tego skończonego idioty z naszym środowiskiem!

WSZYSTKIE AKTYWNE GRUPY KIBICOWSKIE DZIAŁAJĄCE NA ŚLĄSKU WROCŁAW

*wizerunek „Andersena” w mundurze ludobójczego SS użyty w tym oświadczeniu nie jest naszym fotomontażem, tylko własną grafiką tego „pseudopatrioty”, której użył na okładce swojej książki: „Jak pokochałem Adolfa Hitlera”.

http://kibiceslaska.pl/oswiadczenie-kibicow-slaska-wroclaw/

 

Gdy do tego dopiszemy konflikt Jacka Międlara i Piotra Rybaka w którym padają takie słowa to możemy śmiało powiedzieć że z Śląskiego ONR zostały zgliszcza.

Podczas tegorocznego tzw. Marszu Polaków nastąpił rozłam. Piotr Rybak na złość dawnemu koledze Jackowi Międlarowi, 11 listopada 2019 zgłosił w magistracie manifestację przy Dworcu Głównym PKP, czyli tam, gdzie Marsz Niepodległości rozpoczynał się zwyczajowo przez kilka ostatnich lat.

Poróżniony z nim Międlar musiał więc zmienić punkt startu. Nie omieszkał nawiązać do tej sytuacji w swoim przemówieniu, nazywając Rybaka „banderowcem” i „prowokatorem”. W odpowiedzi usłyszał: „Zaj… cię mendo”
- To wichrzyciel – mówi  o Międlarze Rybak. – Moim zdaniem wszedł w środowisko patriotów, żeby zniszczyć je od wewnątrz

 

https://www.facebook.com/pg/Fani.Slaska.Wroclaw/posts/

http://kibiceslaska.pl/oswiadczenie-kibicow-slaska-wroclaw/

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/rozlam-w-srodowisku-dolnoslaskich-narodowcow/mprsqcv

https://twitter.com/jacekmiedlar

 

 

 

KOMENTARZE

 • Z tej trójki
  osobiście znam tylko P.Rybaka i zapewniam, że to porządny facet. Wrzucanie wszystkich do jednego worka to manipulacja. O dennym tytule już nie wspomnę.
  1*
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 06:15:37
  Osobiście nie znam żadnego z nich
  Ale to co czytam na ich stronach internetowych to mam wrażenie że to tylko trójka idiotów
  Co jeden to głupszy
 • @ Autor
  "Zdjęli maski"

  ty też - "trochę" wcześniej.

  Tradycyjnie: 1* :-)
 • @Jasiek 08:31:35
  Liczę na ich kilkanaście od tej lemingowej watahy
  Do dzieła towarzysze !!!!!
 • ???
  Nie masz pojęcia a piszesz. Wiesz, kto kieruje tymi pseudokibolami ŚLąska? Pracownik miasta do niedawna. Czyli ty poprzesz Dutkiewicza czy Sutryka, byle walić w narodowców. Akurat teraz się skompromitowałeś. Romanowi czy Miedlarowi to czyścić buty powinieneś. A Rybak? To ofiara POpapranych biznesmenów, którzy gościa wydymali (dzięki politycznym patronom) na spory szmal przy okazji EURO 2012. I Husky się odkrył. Dla Hysky'ego, pedały i POpaprani to sojusznik przeciw narodowcm. I popiera Sutryka, PO i Dutkiewicza. PiSPO to jedna banda. Kolejna maska opada.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 06:15:37
  Albo Husky łże, albo po prostu pisze o tematach, o których nie ma pojęcia. A Romek Zieliński to zawiedziony PiSior. Uznał, że w uja więcej niż raz, to robi go tylko pogoda, a nie PiSiory. I Już wróg. Tymi żenującymi "kibicami" steruje etatowy (do niedawna ) pracownik miejski. Człowiek Dutkiewicza i Sutryka. I Romka akcje musiały zaboleć POPiSdzielców
 • @Husky 08:41:05
  Ode mnie nie dostaniesz pały. Ja takich ocen nie stawian. Ale że się nie wstydzisz publicznie popierać pedałów i POpapranych? Pali się? I w kwestiach zasadniczych PiS i PO to jednakowe zło. Absolutne zagrożenie dla naszego państwa
 • @Husky 08:41:05
  "Do dzieła towarzysze !!!!!"

  Widzę, że portalowy krytpo-neotorckista nadal stosuje rewolucyjne słownictwo - czyżby sentyment?

  Nie zapominaj, że lemingi są po obydwu stronach - zachowują się tak jakby tajne rozmowy w kwestiach IPN i 447 wcale nie istniały.
  A jak już majdanowy prezes coś obieca to łykną wszystko.

  Sam już nie wiem co gorsze - pislam czy polszewia... :-(
 • A, jeszcze jedno.
  @Husky. Jeżeli chodzisz na Millwall (a nie tylko kibicujesz w kapciach) to na razie się wstrzymaj. Tam obecnie ważnymi ludźmi w bandzie, są starsi kibole Lechii (młodsi również). Koledzy Romka.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 06:15:37
  Jeżeli Husky atakuje ich w pakiecie to znaczy, że to porządni ludzie. Romek to stary chuligan, ale wciąż przy.ebać potrafi. A to koleś, już chyba pod 60-stkę. I kozak. jaki koleś odważyłby się wydać książke pod prowokacyjnym tytułem "Jak pokochałem Adolfa Hitlera"? lEWACTWO, GÓWNO WYBORCZE i Gówno Sakiewicza dostają rozwolnienia na ten temat. A facet to klasyczny piłsudczyk, czym akurat mnie drażni. Ale żaden hitlerowiec. To książka o politycznej poprawności (tak upraszczając).
  Międlar prowadzi fajny portal. Polecam artykuły J.R. Nowaka. Jak zaczął się buntować przeciw żydostwu to Rydzyk i PiSiacto go usunęli ze swoich merdiów. A tam są fajne artykuły Nowaka na temat historii Żydów w Polsce. Z przypisami. Bogate źródłowo
 • @Wican 08:54:15
  "Wiesz, kto kieruje tymi pseudokibolami ŚLąska? Pracownik miasta do niedawna. Czyli ty poprzesz Dutkiewicza czy Sutryka..."

  Dzięki za info.

  Pozdro!
 • @Jasiek 08:59:07
  iS i PO to takie samo zło. A duża część wspólników ich qrewskich antypolskich działań (znaczy ich wyborcy) to sprzedawczyki. Za ciepłą wodę, albo 500+, sprzedadzą ojczyznę.
 • @Jasiek 09:04:33
  Ja mam dobre rozeznanie. Sam jestem fanatykiem, ale dziele to między dwa kluby i dwie dyscypliny. Jestem fanem Stali Gorzów (żużel) i Pogoni Szczecin. Oraz Fiorentiny (na meczach ileś razy byłem). Ale studiowałem we Wrocku. Tam też mam dobre rozeznanie. Mimo, że Sląsk i Pogoń to odwieczna kosa, ale szanowana kosa i nigdy nie było wielkiej wrogości. Dlatego, Śląsk i Lechia to w naszej kopanej kolejne wybory, po Pogoni. Oni, a nie Legia
 • @Jasiek 09:04:33
  A to portal Romka Zielińskiego

  http://fanatik.ogicom.pl/archiwa/13817

  Romka znam z meczów reprezentacji, gdy w latach 90-tych na kadrze było przerąbane. Bez ekipy, strach było jeździć. Z ekipą również. Bo triada (zwłaszcza Craxa) i Hanysy używali maczet, siekier, albo tylko scyzoryków.
 • @Wican 09:10:02
  Skąd w ogóle wziął się konflikt między Międlarem a Rybakiem?
  Dla mnie to był szok...
 • @Wican 09:04:10
  Wychodzi na to że Husky chciał zabłysnąć a tu znowu doopa :)

  PiS PO jedno zło!
 • Troszkę wrocławskiej muzyki.Polecam
  https://www.youtube.com/watch?v=1TvW5ck6xTk


  https://www.youtube.com/watch?v=dBXLKsVLmco
  To dla miernot, mienioących się kibicami Śląska. Starzy kibole śmieją się z tych ciot. A teraz bekę będzie miała z nich reszta kibicowskiej Polski
 • @Jasiek 09:14:46
  Tego nie wiem. Ja znam życie i takich radykałów, to pewnie wzajemnie uznali się za Żydow i jazda gotowa. Rybak prawdopodobnie poszedł na układ z systemem. I ja mu się nie dziwię. Miał jakąś bańke długów, wiec zaczął kolaborować. Ale jak widzę, Husky to zwolennik PO. Za rządów PO, takich jak Rybak puszczono z torbami. Póbował walczyć praworządnie, ale w sądzie nic nie wskórał. I potem podpalił kukłe Sorosa
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 09:15:37
  Ruszył tematykę, która go przerasta. Ale ich ten Roman, Jacek i Piotrek bola. W sumie teraz rozumiem, dlaczego zdelegalizowano Marsz Patriotów we Wrocku. PiSdzielcy nie lubia niepodległości i są w tej samej lidze zdrajców, jak PiSiory. Ale są bardziej debilni od POpapranych
 • Jeszcze jedno
  Roman nieraz dostał wpie… od milicji za antykomunizm. A Husky? A Kaczelnik?
 • Lisiewicz to menela, a Roman
  to piłsudczyk. Ale warto obejrzeć:

  https://www.youtube.com/watch?v=D5zTBjjcWsc
 • @Wican 08:54:15
  Dobrze jest zgrywać cwaniaka tutaj.
  Ja ci proponuję wejdź na stronę kibiców Śląska Wrocław, napisz im to co tutaj piszesz a gwarantuje ci że Oni też szybko ustala kim jesteś i jakiej orientacji seksualnej .
  Masz podane linki.
  zapraszam.
  Poczytamy
 • @Wican 08:57:35
  //Ode mnie nie dostaniesz pały.//

  a szkoda
  Uśmiech by zagościł na mojej twarzy
  Zmuś się...please
 • @Jasiek 08:59:07
  a co to jest to 447?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 09:15:37
  Ale masz marzenia
 • @Husky 11:38:54
  Alez ja tam piszę. I nie chodzi mi o szczyli, którzy doprowadzili obecny Sląsk na dno. Ale pokazałeś jedno, że PiS i PO to jedna banda. To ża losne oświadczenie pisałe były pracownik Dutkiewicza i Sutryka. Wejdź dalej, poza tych szczeniaków.
 • @Husky 11:38:54
  I chłopaczki niczego ustalac nie musza, bo regularnie jestem na Nowym Dworze. To raczej ta banda gówniarzy miałaby obite ryje. Oni mnie akurat znaja.
 • @Husky 11:38:54
  A co te szczyle mogą, to pokazuje kiepski, cichy młyn. Na inne sektory fanatycy sie przenosza, aby nie mieć nic wspólnego z miejskimi urzędnikami.
 • @Wican 12:06:07
  Czyli mówisz że to trójka to takie muszkietery dzisiejszo som.
  Gratuluję...dobrego samopoczucia
 • @Husky 12:14:06
  A ty dalej sie ośmieszasz. Twoje teksty są obalone i gdybys był facetem (a nie typem Śmiszka), to bys sie przyznał.
  Ten twój tekścik to redagował człowiek Dutkiewicza i Sutryka, a widze, że to twoi ziomale. Gratuluję. Sam sie orasz i przyznajesz, że POPiS to jedna sitwa. Husky otwarcie po stronie lewusów i POpaprańców.
 • @Husky
  odnieść można by wrażenie,czytając Twoje wypociny, że "środowiska kibicowskie" są jakimś tworem odzwierciadlającym sposób myślenia Polaków, w każdym razie ich reprezentującym. Myślę , że tak nie jest, bo prowadziło by do konkluzji, że ludzie preferujący siatkówkę, wędkarze, grzybiarze, hodowcy kanarków czy miłośnicy psów husky, w każdym razie Polacy nieulegający kreowanej przez media "magii fudbolu" nie mają prawa do budowania własnej wizji Polski, bo całość uczuć patriotycznych narodu jest reprezentowany przez kiboli. Co prawda brat przywódcy partii obecnie rządzącej, co powoduje że posiada ona monopol na dzierżawę tradycji patriotycznych, kreowany w słusznych mediach na "prezydenta tysiąclecia" i powszechnie stawiany w spiżu na wszelkich wolnych placach w całym kraju, widywany był w kibolskim szaliku. Przypomnieć chciałbym jednak że zakładał go odwrotnie niż jest to przyjęte "środowiskach kibicowskich", co wpisywało się być może w jego ogólne podejście do życia, jednak nie zgodne było ogólnie praktykowaną kibicowską praktyką.
  Myślę że oba bratnie, w twojej ocenie środowiska, to znaczy kibole i PiS mają tyle wspólnego z patriotyzmem co koza z jeżem. I w żaden sposób nie posiadają prawa do oceny postawy patriotycznej innych Polaków, czy były by reprezentatywne dla patriotycznych postaw Polaków.
 • @Drab61 12:24:42
  Patriotyzm to głównie uczucie. Czyli coś niepewnego
 • @Wican 12:18:56
  A ty za materac juz robisz
 • @Drab61 12:24:42
  Bo my kibole tak mamy że lewackim ryjom nigdy się nie damy
  Jeśli już to po....ryju
 • @Husky 12:30:46
  Czyli wciąż ten sam prostacki styl? Nie potrafisz się obronić argumentami, bo nie posiadasz wiedzy, to kpisz? Jednak przeceniałem Twoje możliwosci.
 • @Husky 12:32:21
  Aleś ty żałosny. A jednoczesnie popierasz pachołka Dutkiewicza-Sutryka przeciw prawdziwym kibolom? Ale może faktycznie. Matoł też był kibolem. I Husky z Matołem się nie dadzą?
 • @Husky 12:32:21
  Po ryju to Polacy za komuny dostawali jako realizację kartek na mięso, po ryju na miesiąc ...
 • @Wican 12:34:24
  A co mnie jakis palant Dutkiewicz obchodzi
 • @Drab61 12:51:41
  A czerwone ścierwa co dostawały za komuny
 • @Husky 12:54:02
  Przecież cytujesz jego wspólpracownika z akceptacją jego pogladów. Odnosze wrażenie, ze nie wiesz co robisz w tej kwestii.
 • @
  Chcecie zobaczyć kim są "kibice" patrioci, narodowcy, poczytajcie "Stadionowych Oprawców"
  https://stadionowioprawcy.net
  Żenada, idioci
 • Dałem 5*
  żeby podkreślić, jak to się kończy, gdy księża zamiast za modlitwę, biorą się za politykę. Taki było za tej całej Solidarności i jak widać nikogo to niczego nie nauczyło.

  A można przecież tak i TRZEBA TAK :
  https://www.youtube.com/watch?v=gLnit3L4Vjc

  Nie idźmy za kapłanami politykami, bo widać gdzie tacy kapłani nas zaprowadzą.
 • @Husky 08:41:05
  Husky: widzę acan ma krótką pamięć, Kluzik Rostowska, misiek Kamiński agent MOSAD-u, Radek Sikorski który władzę w Europie chciał oddać szwabom, trzeci bliźniak Kaczyńskich Ludwig Dorn i co z tego że zostali usunięci ale wszyscy byli w PiS i to ścisła wierchuszka PiS-u. Mogę i tak dalej wymieniać, ale jaki to ma sens. I co cały PiS do wora??? Robisz sensacje z powodu jednego głupca. I na co liczysz??? Że nagle zaczniemy popierać zażydzony PiS
 • @Pyra z Wildy 15:00:57
  Szkoda że nie zagłosujesz na PIS w 2013r.
  Być może nie będzie wtedy większości konstytucyjnej.
  A tak serio mowa tu o trzech idiotach, nie o jednym
  Pozdr.
 • @Wican 13:02:03
  Nic nie cytuję
  Zamieściłem tylko oświadczenie kibiców Śląska
 • @Pyra z Wildy 15:00:57
  Husky zapomniał chyba ile tych "czerwonych ścierw" jest w PiS i to na szczytach partyjnych.
 • @goat 14:08:55
  Wiem tylko że w całej Polsce kibole mają "alergie" na sekciarzy
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:17:29
  Cholera
  I na nich głosowało ponad 8mln ...żydów
  To ile wos?

  I co najgorsze macie tyle do gadania co żyd na gestapo
  tzn. wycie
 • Do żyda syjonisty @Husky 16:27:36
  Husky !
  8 mln głosowało bo zostało ordynarnie przekupione !
  8 mln bo nie było alternatywy ! [
  tylko 8 mln głosowało na PIS bo do uzyskania większości konstytucyjnej jak ma Orban na Węgrzech nie macie żadnych szans bo szmacicie sie na arenie międzynarodowej jako żyd-luby i ukraino-luby kosztem Polski i jako partia żydo-syjonistyczna poniżacie nas Polaków na każdym kroku !

  UWAGA ! rośnie Alternatywa dla PISu w postacie KONFEDERACJI !

  Precz z żydo-pisowską polityką wojenną ! Duda Morawiecki Błaszczak to wojna w interesie światowego żydostwa z USA !!!!

  POLSKA KRAJEM NEUTRALNYM ! nie chcemy umierać z KRYM !

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • @Husky 16:27:36
  Przecież to ty wyjesz codziennie bo macie już żużel w gaciach :)
  My nic nie musimy robić. Starczy usiąść wygodnie nad brzegiem rzeki i spokojnie czekać na przepływające trupy wroga. To będą pisiory. Sami się wykończycie :))
 • *****
  Zdjęcie jak z reklamy
  jakieś nowej filmowej wersji
  "ostatnie takie trio " , środowisko
  kibiców piłkarskich , to w prawdzie
  dzielni ludzie ale jakoś na nie za bardzo
  przydatni w czasach pokoju a nie daj Boże
  z takim się napić , szczególnie poza domem ,
  zadyma murowana
 • @Husky 16:19:29
  Kto dla ciebie to sekciarze? Bo dlani sekciarze to KK, Świdkowie Jehowy czy inne odpryski nad Jordańskich guseł
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:14:41
  Dokładnie.
  Nic nie będzie
  PIS-u nie będzie
  Ameryki nie będzie
  Dolara nie będzie
  Zostanie rzeka ,Jarek i ...jego .marzenia
 • @Husky 18:33:50
  Moje marzenia bardzo często się realizują :)))

  To ile jeszcze wg ciebie będą rządzić pisiory?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:24:39
  do 2029 tak pi razy drzwi....
  a potem Ziobrzysci z Solidarnej Polski
 • @Husky 11:40:42
  "a co to jest to 447?"

  Tytuł twojego wpisu to "Zdjęli maski".
  Wcześniej pytałeś czy to liczby w totka.
  Jak debil.
 • @Jasiek 19:43:46
  co to jest to 447
 • @ele 17:03:10
  (...)do uzyskania większości konstytucyjnej jak ma Orban na Węgrzech nie macie żadnych szans bo szmacicie ...

  Dzieję się tak, ponieważ większość polskiego społeczeństwa to ludzie bardzo źle poinformowanie, ze względu na panującą propagandę, albo kompletni ignoranci. Jest jeszcze grupa młodych i infantylnych, która chce Konfederacją zrujnować kraj i zupełnie go wyludnić. Silną pozycję ma dosyć małe ugrupowanie starych wyjadaczy, biznesmenów, którzy wietrzą w Konfederacji dobry dla siebie interes i z reguły nie przejmują się sprawami narodu. Do której Szanowny Pan należy. Ja mam wrażenie, że do grupy ignorantów. Jeśli obraziłam, to proszę mi wybaczyć moją szczerość.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:14:41
  // Sami się wykończycie :))//

  A was kto?
  http://xn--niepodlegy-i0b.pl/
  komentarze
  Re: Czyżby koniec Kaczyńskiego? miarka → Ikulalibal 11 dni temu


  Is it the end ?????
  when is the funeral ???
  It was supposed to be so beautiful


  8-))))))
  pzdr.
 • @AgnieszkaS 20:20:53
  Zajmij się swoją Ameryką, polskie sprawy zostaw Polakom.
  Dotyczy to również Huskego.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:09:59
  wkurw?
  Przykre
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:09:59
  Zaliczam Cię do grupy starych wyjadaczy Ruszkiewicz :)
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:09:59
  Wiesz czym oni mogą się zająć tam gdzie mieszkają ? Jeszcze ich dzieci będą niższą kategorią. Dlatego dowartościowują się na polskich forach.
 • @marek500 21:27:13
  Normalnie urzekła mnie ta historia
 • @Husky 21:36:43
  A na co liczyłeś ? Myślałeś że przyjmą cię jako 100% angola ? Cały czas będziesz dla nich durnym Polaczkiem który żeby wkręcić żarówkę potrzebuje jeszcze trzech kumpli.
 • @marek500 21:49:37
  Niepotrzebnie mi dali ten drugi paszport
  Po co mi to było
 • Husky
  Mam wrażenie, że Konfederacja już jest na etapie rozpadu a szkoda. Są w Sejmie, ale niemal każdy z nich ma różne poglądy, które będzie trudno scalić w jedne stanowisko partii. Powtórzę: szkoda.

  Jedynym wyjściem jest rezygnacja ze swoich ambicji i praca u podstaw, praca na lata a nie w perspektywie kolejnych wyborów.

  Le Pen we Francji budowała od lat swoją pozycję poprzedzoną działalnością ojca. Ile to trwało? 30 lat? Chyba tyle i w takiej perspektywie należy walczyć o naszą narodową tożsamość.

  Pozdrawiam
 • @Husky 21:53:45
  No i widzisz wreszcie wiemy na czym stoimy. Szanuję twoją decyzję gdzie chcesz żyć. Każdy ma prawo szukać swojego miejsca na ziemi. Ale jeżeli tak zdecydowałeś to się zapisz do jakiejś angielskiej partii i tam pyskuj do woli. A w Polsce zostaw te problemy tym którzy tu zostali i chcą żyć po Polsku.
 • @Husky 19:54:18
  "co to jest to 447"

  Test na wykrywanie debilizmu :-)
 • @krzysztofjaw 22:17:58
  A rozumie pan pojęcie "konfederacja"? W takim układzie to zbieranina. A teraz? Kilka lat, aby wykreować lidera, który bedzie w stanie sięgnąć po sieroty po POPiSie (a te sprzedajne formacje w końcu padną). Korwin coraz starszy i zbyt duży elektorat negatywny. Bosak od kilku lat pracował u podstaw. nawet starał się o dzierżawę lokalu, który w końcu dostał lewus Sierakowski.
  Na razie Konfederacja musi wskazać początkowego odbiorcę i szerokie spektrum poglądów, może tu być atutem. Byle nie popadać w doktrynerstwo. Ja uważam, ze wciąż do zagospdoarowania jest prowincja (wieś i małe miasteczka). Szkoda, że narodowcy olewają wybory samorządowe. Chcą od razu do sejmu. A należy walczyć w gminach i tam na dole powoli budować siłę. Do tego należy walczyć na polu gospodarczym. Może tworzyć spółdzielnie? Rolnicze, ale nie tylko? Może klastry?To pozwoliłoby na szerokie zdobycie popularności. Rolnicy swoje produkty sprzedają za grosze do skupów, a potem kolosalny szmal zarabiają pośrednicy. A może zorganizować własne skupy? I własną sieć sprzedaży? Z niższa marżą? Tak we Włoszech działają tamtejsi narodowi państwowcy. Do tego sieć pomocy w stylu korepetycji? Młody człowiek mógłby tak zostać ukształtowany przez korepetytora. Ja tak staram się działać lokalnie, ale jestem sam. Miałem niezłe pomysły na pewien biznes, ale PiSiackie prawo mnie ograniczyło. I Polska pewien produkt importuje w około 50%. Głównie z Holandii. A w Polsce dużo lepsze warunki dla takiej branży. A wcześniej za PO też nie było dobrze. Ale z siecią sprzedaży można działać. W mojej okolicy np. niezłą robotę robi pewien karateka. W wakacje jeździ po wioskach i udziela darmowych lekcji w ramach Letniej Akademii Karate. I stał się w zasadzie głównym opozycjonistą wobec władzy w swojej gminie. To jest praca taka. Lokalni proboszczowie też pozwalają na takie działania. MImo, że są ukąszeni Kaczyzmem
 • @krzysztofjaw 22:17:58
  PIS-iory!!
  Zbliżają się święta Bożego Narodzenia! Zajmijmy się rodziną, idźmy do spowiedzi i na Roraty!!
  Nie podniecajmy się jakimiś psycholami, dewiantami i desperatami z totalnej pryszczatej opozycji ,targowiczan z Konfederacji!!
  Nie cytujmy zjebów i lewackiej hołoty!
  Nie pozwólmy sobie zabierać czasu radości i pokoju!
  Amen!!
 • Ruskie onuce z partii sezonowej KOPULACJA w akcji.
  Palikociarnia, Nowoczesna i Kukiz bis.

  JKM:
  Głosowaliśmy za odrzuceniem ustawy o kagańcu na sędziów, bo obawialiśmy się, że wstrzymanie się (co pierwotnie planowaliśmy) mogłoby zadecydować. PiS zmobilizowało tylko 224 posłów , więc mało brakło, by PiSowi ten zamach na Wolność nie wyszedł.
 • autor
  Lechia Gdańsk dzisiaj.

  "Kiedyś pałą, dzisiaj słowem - trwa walka z Narodem".

  https://pbs.twimg.com/media/EMUilxaX0AIZBiX.jpg
 • @Jozio z Londynu 18:24:08
  To o PoPiSie? Szkodnikach takiej samej prowieniencji? Dziwnym trafem, na tym portalu, najbardziej zagorzałymi PiSiorami są emogranci, czyli osoby nie ponoszące konsekwencji swoich wyborów, bo już spie..olili zagranicę.
  A jak tam tam dawna dziewczyna prezesa-Rabiej?
 • @Jozio z Londynu 18:41:46
  A Lechiści popierają Romana. ALe skąd wy możecie takie rzeczy wiedzieć? A, przeczytaj sobie książkę Biało-zielona Solidarność

OSTATNIE POSTY

więcej
 • MEDIA

  Kto chcę psa uderzyć, ten kij zawsze znajdzie.

  Do ostatnie chwili zastanawiałem się czy jest sens jeszcze cokolwiek napisać skoro tak jak już wczoraj, tak i dziś widać że wyrok zapadł.Został zatwierdzony czytaj więcej

 • POLITYKA - ŚWIAT

  Brexit Day

  Zapamiętajmy to: Nigel Farage mówiący o Brexit był wyśmiewany przez wiele lat. Tymczasem przez ponad 20 lat antyunijnej kampanii przekonał do siebie miliony Brytyjczyków. Potrzeba solidnej narracji, która pozwoli przekonać miliony Polaków na Polexit czytaj więcej

 • POLITYKA - POLSKA

  Bosak "atakuje" Turskiego

  Czas mija, młodzi ludzie nie rozumieją co znaczy, że ktoś był prominentną postacią w PZPR. Chyba czas zacząć mówić i pisać wprost, że byli to ludzie którzy kolaborowali z okupantem sowieckim przeciwko wolnej Polsce. Tacy czerwoni volksdeutsche czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej