Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1018 postów 31834 komentarze

Tylko prawda

Husky - Zoologiczny antykomunista , mając do wyboru AK i NSZ wybrałbym NSZ przy całym szacunku do AK. UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony.

"Wygrałam z Kaczyńskim, wygram z Dudą!"

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Co stoi za jej fantazją? Choroba psychiczna ?Kidawa to idealny kandydat PO. Teflonowa, nijaka, z charyzmą ryby, której główny plan polityczny to żeby w Polsce były rzeki. Żerująca na najniższych instynktach Polaków.

 

.
A za nią idzie zwarta armia Neumanów, Gawłowskich, którzy mają jeden cel- zagarnąć "ten kraj" dla "swoich"


"Polska powinna być normalnym krajem. Powinny być rzeki, zieleń, słońce...". Kidawa-Błońska na konwencji PO.

 

Tylko że Polska, to nie lewacka Warszawa!!!

Megalomania. „Pycha idzie tuż przed upadkiem "Ta formacja polityczna jest kompletnie wypalona. Bezideowa zbieranina szumowin. Najszczęśliwszy dzień w ich życiu to ten kiedy zdali sobie sprawę jak ogromna cześć wyborców to ludzie bez czasu i ochoty na głębszą analizę a wielu rodakom wystarcza, bełkot, dramatyczny brak wiedzy i charyzmy nie stoi w przeszkodzie oddania głosu na Kidawe. Zasada byle nie na PiS to cały rozum części społeczeństwa. Niezrozumiale, dramatyczne i beznadziejne ale jest.Kształtowanie społeczeństwa przez 30 lat daje efekty. Polacy zagubieni i bombardowani każdego dnia bzdurnymi informacjami nie mają czasu na analizę rzeczywistości.Każda Kidawa ma za plecami swojego Neumanna i każdy Trzaskowski swojego Kierwińskiego.
Konstrukcja PO w pigułce.

Hasło o słońcu, uśmiechu i ew. tolerancji czy miłości i głos zdobyty.

Pytanie czy powoli to się nie kończy...

Taka buta oznacza że trzeba w przyszłym roku gremialnie iść do wyborów by ten horror się nie spełnił i by Pan Prezydent Andrzej Duda nadal sprawował urząd.

KOMENTARZE

 • Maliniak
  na następną kadencję?
  Kononowicza chcemy! Kononowicza!
 • Żerująca na najniższych instynktach Polaków...
  Co masz na myśli ?
 • @SZS 10:49:07
  A czy my nie mamy tego wszystkiego co wymieniła, chyba że dorzucę jeszcze więcej wiatru, śniegu i mrozu
 • @Husky 10:54:18
  Gdyby natura chciała, jak z tymi kanałami, przekopami by prezydentem została Kidawa to by ją tak utworzyła i wyposażyła (inteligencja, patriotyzm, języki obce, nawet postawa przed frontem kompanii etc)! A, że nie chciała - no to nie dała! Tej pani nie daje się słuchać, bez wiedzy, bez polotu. Ot gospodyni domowa. A tyle lat w polityce a wiedzy nie wchłania, totalnie odporna na wiedzę. Sorry opanowała uśmiech źrebiącej się kobyły. Braki intelektualne są przerażające podobnie jak u Kopaczowej, ale widocznie tego nie wymagają wyborcy. POrażka, jaka opozycja taka kandydatka! Blondynka, Kidawa i Błońska już, jak sama zapewniała, już została premierem rządu RP. Teraz zapowiada, że w zasadzie już została prezydentem RP. Tylko co na jej twierdzenia biegli psychiatrzy. Czy to tylko stan fałszywej świadomości, czy pogłębiający się pomroczności jasnej.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 10:29:33
  Ona nie ma żadnych szans na prezydenta, bo jest osobą niewiarygodną i ma słabą pamięć nawet do spraw politycznych, niema doświadczenia w polskiej polityce, po prostu jest za cienka i słaba! Nadaje się tylko do podlewania kwiatów lub mycia okien w biurach! Przede wszystkim pani Małgorzata musi najpierw poznać podstawy prawa w Polsce, bo takie głupoty jak opowiada dookoła w mediach publicznie, to aż nie chce się słuchać jej pomysłów, tak jak kryptopedał tęczowy Jaśkowiak, ta sama klika z tego samego ula! Nawet chomik z PSLu Kosiniak Kamysz, Małgorzata Kidawa Błońska, pedalska ciota Robert Biedroń, ruda żydokomusza przybłęda z Danii drwal Adrian Zandberg i ukrożyd Szymon Hołownia, to ta sama klika, nie mają żadnych szans, aby zostać prezydentem Polski. Ci wszyscy to są pajacyki i zające! A po drugie Polacy nie chcą kogoś, kto nie ma żadnego pojęcia jak być prezydentem Polski , to jest wielka odpowiedzialność, a nie zabawa w bierki, chodzi tu tylko, aby zwalić pana prezydenta Dudę ze stołka i żydokomuna znowu wtedy powróci dla PO i innych partii, które chcą obalić PiS ale, to się nie uda, a wiem dlaczego! I tak Prezydentem Polski zostanie pan Andrzej Duda i niech, tak zostanie bo jest na dziś przy braku innej kandydatury najlepszym Prezydentem Polski.
 • Autor
  W pewnej książce (myślę że ją znasz) jest napisane ,,krew to wielka sprawa''. Nie interesuje mnie czy ona z PO, ale jako Polak szybciej bym ją poparł niż ,,patriotę'' który dostaje dom od Stalina, albo dudusia dookoła którego stoją tylko tacy z przydługimi włosami przy uszach..
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 10:29:33
  Już widzę merytoryczną dyskusję Kichawy Końskiej z uśmiechem źrebiącej się kobyły, przecież ta kobita dwóch zdań nie może logicznie powiedzieć no chyba, że Bul Komorowski ją trochę poduczy. Kidawa Końska też tak umie?

  https://www.youtube.com/watch?v=JtcarRm_B_s
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 10:29:33
  Moimi faworytami do wygranej w pierwszej turze są Kosiur,Hadacz lub pryszcz Bosak.
  Wyrównany intelektualnie poziom, więc trudno wskazać tego jednego.
  Ja stawiam na Kosiura, to wreszcie nasz ci on
 • @Husky 10:54:18
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19hZmZhYS9wLzIwMTkvMTIvMTYvODI1LzU3My9iNzE3ZDM2MTc4MDM0MjdkYjQ2MzY4MDU3Mjc2YjE1Yy5qcGVn.jpeg
  Kabaret Neumanna u Sekielskiego! Poseł PO: W maju będzie decyzja o eksmisji Andrzeja Dudy z Pałacu Prezydenckiego. Ludzie muszą wychodzić na ulice, by pokazać, że nie zgadzają się na zawłaszczanie wymiaru sprawiedliwości przez partię rządzącą mówił Sławomir Neumann w rozmowie z Onetem. Rozmowa Neumanna z Tomaszem Sekielskim zaczęła się od sprawy taśm polityka PO i wypowiedz nt. sądów. Poseł PO przekonuje, że jego słowa z nagrania zostały zmanipulowane. Wypowiedź trochę zmanipulowana, bo dotyczyła opieszałości czy długości spraw w sądzie, a nie że ktoś nie będzie sprawiedliwie osądzony. Widział pan, by sprawa w polskim sądzie trwała krócej niż rok? Bezczelność Kaczyńskiego i PiS-u jest jak Himalaje. (…) Doprowadzili do tego, że jeszcze bardziej wydłużyły się sprawy w sądach. Mówienie, że to reforma, to bajdurzenie od czterech lat. (…) Chodzi o to, by wymienić sędziów na swoich, którzy będą słuchać poleceń partii powiedział. Następnie Neumann odniósł się do twierdzenia, że sędziowie popierają PO. Nie wiem kogo popierają sędziowie. Każdy tajnie głosuje w wyborach. Nie słyszałem słów sędziów, którzy by jednoznacznie popierali tę czy inną partię stwierdził. Mówił o protestach ulicznych „w obronie” sądów. Ludzie muszą wychodzić na ulice, by pokazać, że nie zgadzają się na zawłaszczanie wymiaru sprawiedliwości przez partię rządzącą mówił Sławomir Neumann w rozmowie z Onetem. Rozmowa Neumanna z Tomaszem Sekielskim zaczęła się od sprawy taśm polityka PO i wypowiedz nt. sądów. Poseł PO przekonuje, że jego słowa z nagrania zostały zmanipulowane. Wypowiedź trochę zmanipulowana, bo dotyczyła opieszałości czy długości spraw w sądzie, a nie że ktoś nie będzie sprawiedliwie osądzony. Widział pan, by sprawa w polskim sądzie trwała krócej niż rok? Bezczelność Kaczyńskiego i PiS-u jest jak Himalaje. (…) Doprowadzili do tego, że jeszcze bardziej wydłużyły się sprawy w sądach. Mówienie, że to reforma, to bajdurzenie od czterech lat. (…) Chodzi o to, by wymienić sędziów na swoich, którzy będą słuchać poleceń partii powiedział. Następnie Neumann odniósł się do twierdzenia, że sędziowie popierają PO. Nie wiem kogo popierają sędziowie. Każdy tajnie głosuje w wyborach. Nie słyszałem słów sędziów, którzy by jednoznacznie popierali tę czy inną partię stwierdził. Mówił o protestach ulicznych „w obronie” sądów. Szuka pan sensacji w tym. Trzeba sprawdzić ile ta fundacja zrobiła dla nas ekspertyz, projektów ustaw przez lata. (…) Z tego co słyszałem w tej fundacji są szacowni ludzie. (…) Na działalność ekspercką, prawną, wydaj się dużo pieniędzy przekonywał Neumann.
  onet.pl

  Ps..Nie muszę wymieniać po nazwisku, ale najbardziej zaciekle o nietykalność "swoich sędziów" upominają się ci (głównie z PO), którzy chcą na zawsze pozostać bezkarni, choć mają najwięcej na sumieniu…
 • @kula Lis 69 11:18:12
  "z uśmiechem źrebiącej się kobyły"

  Co wy macie taką obsesję z końmi. Kidawa kobyła, Giertych kuń itd ...

  Jak tam stadnina w Janowie?
 • @kula Lis 69 11:05:48
  Kulo drogi...
  Żeby zostać prezydentem RP trzeba mieć gumowy kręgosłup, być posłusznym knesetowi (to jest najważniejsze), pieprzyć pseudopatriotyczne farmazony, dobrze robić łaskę żydom i ropokradom.
  Dlatego masz rację! Maliniak nadaje się najlepiej.
 • @marek500 11:16:53
  Kto dostal dom od Stalina?
 • @kula Lis 69 11:18:12
  Bosak, jeśli zostanie kandydatem, zaorze wszystkich. Dlatego maliniak nie dopusci do debaty :)
 • @Pedant 11:38:56
  Tusk tam na szefa aspiruje.Trzyma tam swoją białą kobyłe.
  Jej stan jest prawie beznadziejny po powrocie z Brukseli, to jednak sporo tych kilometrów zaliczyła
 • @Husky 11:19:58
  Starasz się być złośliwy ale jak zawsze doopa.
  Ta notka i krzyk rozpaczy na koniec świadczy o jednym - Pisiory mają żużel w gaciach :)
  Zresztą po co druga tura? Maliniak nie wygra w pierwszej? :)))
 • @Husky 11:19:58
  A powiedz mi PiSku, za czyje pieniądze urzędujący prezydent pielgrzymuje po Polsce? Wziął choć urlop bezpłatny?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 11:40:45
  Czy jeden prezydent po zawodówce to było nam mało.
  Czyli jaki prezydent taki kraj.....nam proponujesz
  Rozumiem
  Szanuję
 • @Husky 11:39:44
  Lis Kula ci powie. (nie Kula Lis)
 • @marek500 11:56:45
  napisałeś to ty, więc dawaj te "fakty" na stół
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 11:50:12
  Jest już kampania wyborcza?
  Coś przeoczyłem
 • @Husky 11:43:08
  "Tusk tam na szefa aspiruje.Trzyma tam swoją białą kobyłe."

  Nie wiem kto redaguje przekaz dnia, ale ta końska obsesja mnie niepokoi.
 • @Pedant 12:15:28
  //Nie wiem kto redaguje przekaz dnia//

  JA !!!
  8-)))))
  pzdr
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 11:40:45
  Bosak cienki jak wycior karabinu. Bosaka to ja puściłbym boso..
 • @Husky 11:52:13
  Po jakiej zawodówce? Bolek był po 5 klasach powszechniaka i kursie przysposabiającym do zawodu w POMie, takie OHP. Na zawodówkę 2 klasową był za głupi nie mówiąc już o 3 klasowej.
 • @kula Lis 69 11:05:48
  A jakie doświadczenie miał Gumis, gdy kaprysem prezesa, został kandydatem na prezydenta? O wiarygodności nie chciałbym wspominać, bo Gumiś żadnej nie posiada. Ale Kwaśniewski też nie posiadal, a był wybierany
 • @Husky 11:52:13
  Ten po zawodówce, jedna cos tam popracował. A Gumis? Doktorat zrobił, bo rodzice profesorowie? Takie to było kumotersdtwo? Ja pamiętam jakie miał pomysły na zmiane konstytucji. Pomysły godne imbecyla (nie nadającego się do żadnej roboty wymagającej kompetencji), a nie doktora nauk prawnych.
 • Podstawówka Gumiia miała ciekawego patrona.
  Komunisty, ale jednak odważnego. Nie pasuje do tchórzliwego Ptysia. To był szkoła im. Janka Krasickiego.
  Ciekawy temat pracy magisterskiej: "Wywłaszczenie nieruchomości pod budowę autostrad płatnych". Słowo "wywłaszczenie" mnie niepokoi. A doktroat robil aż 9 lat. Z prawa. O ile wiem, to porządni studenci robią to w 4 lata. Ci mniej bystrzy, acz ze znajomościami, mogą starać się dłużej (piszę o tych, którzy planuja poświęcić się karierze naukowej, gdy są na etapie robienia doktoratu. Promotor pracy doktorskiej to Jan Zimmerman
 • @kula Lis 69 11:02:43
  Nie szukajmy logiki, tam gdzie jej nie ma.
  Oni tylko wykonują polecenia z góry, w celu wprowadzenia nowego marksistowskiego miru. Tu nie ma przypadków. Trwa teraz w RP wojna o nasze dusze i umysły oraz walka z rodziną.
  Te jej argumenty dla gawiedzi, przykłady dla półgłówków. Czyli dla (w większości) elektoratu PO czy KOD-u.
 • @kula Lis 69 12:28:55
  Lubię cię Kula więc nie będę się z ciebie śmiał :))))
 • @kula Lis 69 11:18:12
  Gdy tak słucham intelektualnych wynurzeń M. Kidawy-Błońskiej na temat piękna przyrody to do kompletnego obrazu Bronisława Komorowskiego brakuje mi jeszcze tylko opowieści o macaniu kur, bigosowaniu, spływaniu wód powodziowych do Bałtyku i lataniu na drzwiach od stodoły.
  W/g tej jej "filozofii",to Polak powinien siedzieć w jaskini,jeść korzonki i mieć łuczywo.A Niemcy będą przyjeżdżali by podziwiać tu ten skansen.
 • @Husky 10:54:18
  Nie wiem co WY macie, mnie interesują te najniższe instynkty.
  CO MIAŁEŚ NA MYŚLI ?
  Skoro coś piszesz, to bierz za to odpowiedzialność.
  I nie wykręcaj się sianem, bo psem jesteś a nie koniem.
 • @SZS 15:37:44
  Jest w necie całość je "przemowy", zajrzyj,posłuchaj i wtedy się dowiesz a nawet przyznasz mi rację.
  Tylko zaopatrz się w słownik wyrazów bliskoznacznych i również w słownik wyrazów obcych.

  Ale wątpię byś co z jej bełkotu zrozumiał, skoro sama tego nie rozumie co jej na prompterze się wyświetliło
 • @Husky 11:19:58
  Widzisz głupeczku, akurat K. Bosak to wszystkich kandydatów by po prostu zaorał, tak jak zaoruje Ciebie i twych koleżków Zawisza. Po prostu. Bo jeden i drugi mają jakiś intelekt, a nie rozpisane rozkazy od starszych i mądrzejszych. Sam nie jestem jakimś fanem K. Bosaka, ale z porównaniu z resztą,, kandydatów,, to i tak przepaść.
  Proponuję, abyś w ramach solidarności z kandydaturą A. Dudy, również zapalił chanukowe świeczki, założył na głowę placek, tak jak wasz przełożony Daniels i pokonał łbem jak posłuszny pisowski szabesgoi.
 • @Husky 15:47:15
  Ty jesteś wtórnym analfabetą. Piszesz coś czego nie rozumiesz.
  Mnie nie interesuje przemowa jakiejś Pani. Natomiast interesuję mnie TWOJE stwierdzenie odnoszące się do "najniższych instynktów Polaków"
  Chcę wiedzieć, jakie najniższe instynkty masz na myśli pisząc takie słowa?
  I co tu ma wspólnego słownik wyrazów bliskoznacznych czy obcych?
  Istnieją trzy podstawowe instynkty:
  -Instynkt samozachowawczy i przetrwania.
  -Seksualny instynkt (przedłużenie rodu).
  -Instynkt lidera.
  Do których z tych instynktów odnosisz się pisząc swój tekst wytłuszczając zdanie " Żerująca na najniższych instynktach Polaków."?
  Jako Polak chcę wiedzieć, na jakich to moich instynktach żeruje p. Błońska, że cię to tak bardzo bulwersuje.
 • Husky
  Tradycyjnie - "5", ;-)

  Skoro prezentujesz się jako "antykomunista" - to wszyscy Twoi adwersarze atakujący Cię ideologicznie - muszą być ...po prostu komunistami? ;-)
 • @Docent zza morza 16:31:10
  Bingo!!!

  Dzieki za ocene
  Pozdrawiam
 • @zbig71 16:05:45
  // Bosak to wszystkich kandydatów by po prostu zaorał,//
  Jak rasowy gumofilc !!!!
 • @SZS 16:26:03
  ok
  Napisze o tym notke jutro
 • @Docent zza morza 16:31:10
  Czy antykomunista to ktoś, kto nie lubi tych, co byli w PZPR, czy ktoš, kto chce w życie wprowadzić rozwiązania antysocjalistyczne, Np: zmniejszenie podatków?
  Bo to co Husky nazywa antykomunizmem to czysta kpina.
 • @Husky 17:07:03
  Odpowiedź godna pisiora.
 • @zbig71 17:17:55
  Starszy wiekiem antykomunista ,to ktoś taki ,który do połowy lat osiemdziesiątych ,był członkiem PZPR-u,a później popłynął z nurtem .A młody to ten ,który uwierzył w zapewnienia tego starszego ,że on od zawsze walczył z komuną.
 • @kula Lis 69 11:02:43
  Który duet wyrządził najwięcej szkody POLSCE po 1989 r.
  Wachowski - Wałęsa
  Urban - Michnik
  Graś - Tusk
  Kwaśniewski - Kalisz
 • @Husky 19:18:53
  Zapomniałeś dodać:
  Kaczyński -Kaczyński
  Duda-Morawiecki
 • @zbig71 03:57:55
  A Misiek - @zbrzytwą?
 • Poza tym, w wyborach na posła
  takie zero jak Kidawa uzyskało więcej głosów niż Kaczelnik. Inna sprawa, że jeszcze większe dno (to co Niemcom z naszych podatków dało 80 baniek na fabrykę Mercedesa) uzyskało jeszcze lepszy wynik.
 • @zbig71 03:57:55
  I Gumiś - Szczerski
 • @Jwu 18:28:41
  I wszystko w temacie. Ale to jest normalne, większość ludzi postępuje koniunkturalnie. Pamiętam jak podczas strajków największym zwolennikiem solidarności był facet który zapisał się PZPR żeby szybciej dostać mieszkanie, zresztą po okrągłym stole też był w solidarności bo liczył na podobne profity.

OSTATNIE POSTY

więcej
 • MEDIA

  Kto chcę psa uderzyć, ten kij zawsze znajdzie.

  Do ostatnie chwili zastanawiałem się czy jest sens jeszcze cokolwiek napisać skoro tak jak już wczoraj, tak i dziś widać że wyrok zapadł.Został zatwierdzony czytaj więcej

 • POLITYKA - ŚWIAT

  Brexit Day

  Zapamiętajmy to: Nigel Farage mówiący o Brexit był wyśmiewany przez wiele lat. Tymczasem przez ponad 20 lat antyunijnej kampanii przekonał do siebie miliony Brytyjczyków. Potrzeba solidnej narracji, która pozwoli przekonać miliony Polaków na Polexit czytaj więcej

 • POLITYKA - POLSKA

  Bosak "atakuje" Turskiego

  Czas mija, młodzi ludzie nie rozumieją co znaczy, że ktoś był prominentną postacią w PZPR. Chyba czas zacząć mówić i pisać wprost, że byli to ludzie którzy kolaborowali z okupantem sowieckim przeciwko wolnej Polsce. Tacy czerwoni volksdeutsche czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej