Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1018 postów 31834 komentarze

Tylko prawda

Husky - Zoologiczny antykomunista , mając do wyboru AK i NSZ wybrałbym NSZ przy całym szacunku do AK. UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony.

Houston mamy problem

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Niemiecki Szef Europejskiej Partii Ludowej- niejaki Tusk, ocenił, że wdrożenie projektu PiS ws. dyscyplinowania sędziów, będzie "atakiem na każdego z nas".

 

 Tusku, mylisz się! Będzie atakiem na sitwę, a my czekamy z utęsknieniem aż ją w końcu rozliczą

Donek wyprowadza ludzi na ulicę. Będą miliony. Zaleją całą Warszawę. Lawina ruszyła. Idzie świeżość, młodość i moc.

Raczej koniec PIS. Niestety.

 

 

Zachęcam ludzi, żeby wychodzili na ulice (...) nie tylko dlatego, że się sam stęskniłem za tego typu akcjami (...) - ale obserwowałem, w jaki sposób uruchamia się instytucje międzynarodowe (...) ale przede wszystkim emocje tutaj, w kraju" " chciałbym wyrównać rachunki i spłacić długi - wobec tych którzy szkodzą Polsce "  - donald tusk

Do tego raczej chyba nie czuje się Polakiem, skoro o swoich współobywatelach mówi jak o obcych: "..nie chcę być złym prorokiem - w UE, w Brukseli nie będą się wami zajmować”. Wypowiada się jak wróg, a nie współobywatel, rodak, który troszczy się o Polaków.Trywialnie rzecz ujmując, interesuje rudego tylko  "polityczna ustawka"

W tym samym tonie wypowiadają się ostatnio Wałęsa, Frasyniuk i kilku innych. To nie przypadek. Moim zdaniem tak jak 4.06.1992 mają ten sam ośrodek inspirujący.

Najpierw Wałęsa teraz Tusk? No no..... Chyba się coś grubego szykuje nam.....

Ciamajdan 3.0?
Kto wyjdzie? Garstka Kodziarzy za szmal. Ciotki rewolucji z Jandą i Holland na czele. Pijany Olbrychski z naćpanym Sthurem. I to wszystko zimą? Skończy się na late w ciepłym, przytulnym lokaliku, gdzie będą pluć na PiS.Troll Tusk już niczego nie mówi, do niczego nie wzywa, a jego zdolność do "wyprowadzenia miliona na ulicę", jest poniżej Schetyny. Jaja kładę pod topór, że po tym "apelu" śladu nie będzie.

Trauma i frustracja Tuska, z POwodu wypędzenia go ze struktur UE, jest narastająca.

 

 

KOMENTARZE

 • --->
  https://interesariusz.neon24.pl/post/152088,quo-vadis-vox-populi-20-wojna-o-nasze-dusze#comment_1611732

  https://interesariusz.neon24.pl/post/152088,quo-vadis-vox-populi-20-wojna-o-nasze-dusze
 • No skandal niebywały!
  A co na to izraelski szef PiS i jego zastępca Pierwszy Sekretarz KC PiS?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 11:13:44
  Spokojnie
  Ten Donek taki uduchowiony ostatnio jest.On teraz słucha symfonicznej muzyki , pije markowe wina ....więc postarał się o "życzenia" po przetłumaczeniu na język miłości.
  A brzmią następująco :

  Chociaż los rzucił mnie daleko, w myślach z Wami będę i z głębi serca Wszystkim ślę kolędę.
 • @Husky 11:20:53
  Markowe wina to Tusk popijał już lata temu z "prezydentem tysiąclecia". Daleko do siebie nie mieli :))
 • @Husky 11:20:53
  Kolędę przesłał? To wzruszające... No ale Kaszeby zawsze byli religijni. Może nie aż tak jak pislamskie plemię, które świętowanie zaczyna zawsze od hanuki.
 • Biedni ci PiSlamiści, ciągle winami tuska się zalewają
  Nasz "prezydęt tysiąclecia" to nie koszernego nie ruszał, uczucia religijne mu zabraniały. Nasz przedstawiciel izraelskiej mniejszości narodowej w sejmie tzw. "zwykły poseł" też pewnie poniżej tego standardu nie schodzi. Ale to już zakrawa na parodię, że w PE wyższe stanowiska zajmują tylko posłowie reprezentujący opozycję w Polsce. PiSowskie matołki na żaden stołek (bodajże z jednym wyjątkiem, choć i ten kiepsko w przesłuchaniach wychodził i z litości mu dano) wdrapać się nie potrafili. Pojechali po diety i wysokie emerytyury, które im się należały.
 • @Jaromir 12:51:24
  Dlatego nazywają ich "dietetykami".
  Co oni by zrobili bez PO a Tuska w szczególności? Musieliby ich wymyślić.
 • @Jaromir 12:51:24
  Jakoś mam wrażenie, a nawet przekonanie, że my pisowcy będziemy większą walkę toczyć nie z lewactwem,czy lemingowymi POyebami, a z narodnikami czyli pryszczatymi onucami. Bardziej agresywni i zdeterminowani.

  Tak będzie
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 13:01:06
  Już był w historii jeden „malarz” pokojowy, który doprowadził do drugiej WŚ. Teraz mamy kolejnego, tym razem malarza kominów, któremu coś się wydaje i szuka naiwnych. Jednak bez wsparcia kuzynki z Niemiec nic z tego.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 13:01:06
  Na tym polega układ PO-PiS, że wydziela się ze społeczeństwa dwie grupy i antagonizuj ich do siebie. Jak sam widzisz, Husky dwóch dni nie przeżyje bez wylania swej nienawiści do wysokiego urzędnika UE reprezentującego Polskę. Wina Tuska są im potrzebne jak menelowi denaturat.Bez tego jak żyć.

  Ale gdyby do PE wysłać "zwykłego posła" to jakie stanowisko by otrzymał? Nie sądzę, by daleko wyższe niż pierwsze miejsce przy stoliczku gospodyń wiejskich, które dziś akurat piastuje Szydło. Tylko na jaki temat by z nimi pogadał, jak one tylko o wyższości piernika babcu Broni, nad piernikiem babci Stasi dyskutować mogą, a ten nawet zakupów zrobić nie potrafi.

  Chociaż Morawiecki mógłby się postarać, gdyby tylko cokolwiek zrobić umiał poza mnożeniem nowych podatków i występach w roli Pinokia, o to by w PE powstał stołek "Wysokiego komisarza d.s. Kółek Gospodyń Wiejskich", Szydło by wreszcie na jakiś stołek w PE pasowała, bo na niczym innym się nie zna.
 • @Husky 13:09:28
  Żydzi zawsze Polaków mieli w pogardzie, "gojami" nas nazywając. Ty i tobie podobni co prawda o "gojach" nie mówicie, bo zbyt szybko pejsy pod beretami by wam wykryto, ale używacie równow obraźliwych słów POyeby. Schowaj te pejsy rzeczniku KC PiS bo już za mocno wystają. Mam dla ciebie myśle nową wiadomość, Polacy od dawna na nogach noszą skarpetki, tylko izraelici spod znaklu PiS ciągle o nich wspominają, bo tak im śmierdzą że zapomnieć im nie sposób. Z tego co wiem w Wielkiej Brytanii są niedrogie Chińskie skarpety, kup kilka par odstaw te swoje onuce, od razu atmosfera się wokół ciebie poprawi. No chyba, że wiara ci tego zabrania i tak jak jarmułka, onuce są niezbędne. Jestem katolikiem, nie znam się na zwyczajach panujących w twoich kręgach. Na razie wiemy, że obaj prezydenci wywodzący się z mniejszości narodowej reprezentowanej przez PiS tradycję hanukowych świec ściśle kultywują.
 • @Husky 13:12:05
  Tusk drugim Hitlerem... Ładnie macie te beretki (zwane także myckami) zryte :))
  "Pryszczatym oncom" akurat rośnie a PiS za pół roku zjedzie poniżej 30%. Chcesz się założyć?
 • @Husky 13:12:05
  Masz niedokładne wieści, Hitler nie był malarzem pokojowym:
  https://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/w-norymberdze-odbedzie-sie-aukcja-obrazow-hitlera/z7en5z8

  Prawda, że Donald Tusk malował kominy, ale do tego potrzeba odwagi, więc coś w życiu dokonał, choć od kominów zaczynał? A co dokonał "zwykły poseł"? Choroby kolan się nabawił stąd stwierdził wstaniemy z kolan i będziemy stać przy siedzącym prezydencie USA, jak to prezentował nam Adrian?
 • @Jaromir 13:29:55
  Zwykły poseł w PE? Doskonały pomysł! Tylko jak by tam się miał dostać? Toć nawet Kopaczka go w wyborach ogrywa o dwie długości.
  Jak maliniak przepadnie w następnych wyborach, co jest możliwe, to PiSlam z hukiem się rozleci a naczelnika potraktują jak starą onuce.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 13:54:05
  Pisałeś to już przed wyborami....w 2015r
  Stara zdartą płyta
  I pozstalo Ci jeszcze prawie 4 lata. Przeżyjesz to?
 • @Jaromir 13:49:00
  https://pbs.twimg.com/media/DGSkNFAVoAAJ-NE.jpg


  A miało być tak pięknie. On i afery. Państwo teoretyczne, Zielona Wyspa dla złodziei vat... chuj, dupa i kamieni kupa, katarski inwestor, ''wygaszanie'' kopalń, szkół, szpitali, armii, policji.
  Ta lipa wszędzie.

  Tęsknię.
 • @Husky 13:58:18
  Tak pisałem? To zacytuj + link proszę :)

  4 lata? Przeżyłem 8 lat POpaprancow to i ten kataklizm przeżyję ale nie sądzę, że będę musiał czekać. A wiesz dlaczego? PiSlam wygrał drugą kadencję dzięki korupcji motłochu. Teraz prąd pójdzie do góry kilkadziesiąt %, gaz też podrożeje czyli wszystko ostro podrożeje i pislamistyczny motłoch odwróci się doopą.
 • Buzek w Łodzi. Narzekał na polski rząd ws. klimatu
  https://static.ftpn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15763066351d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372c2ca3904c3be176a2ba168ccaa2de16e.jpg
  Szkoda, że Polska nie wpisała się w strategię, którą przyjęły pozostałe kraje UE. To wygląda tak, jak byśmy byli z boku, grali w zupełnie innej drużynie - powiedział w Łodzi europoseł i były premier Jerzy Buzek, komentując porozumienie ws. osiągnięcia przez UE neutralności klimatycznej do 2050 r. Przywódcy unijni porozumieli się w czwartek na szczycie w Brukseli w sprawie osiągnięcia przez UE neutralności klimatycznej do 2050 roku. Polska, jak podkreślono we wnioskach, nie mogła "zobowiązać się do realizacji tego celu" na tym etapie. Szefowie państw i rządów mają wrócić do tej sprawy w czerwcu 2020 roku.
  Tymczasem Buzek żałuje, że nasz kraj nie wpisał się w pełni w ten program, który przygotowała Komisja Europejska dla całej Unii Europejskiej. Przyznał jednak, że Polska ma rzeczywiście trudniejszą sytuację od innych krajów, bo ma ogromne zapóźnienia w tej kwestii. Były premier pytał m.in., dlaczego nie kontynuowano reformy górnictwa węgla kamiennego, którą jego rząd zaczął w 1998 roku, dlaczego nie mamy gazu ziemnego z Norwegii od 2006-2007 roku, a przecież było wszystko załatwione, dlaczego ceny węgla są dzisiaj nierealne, tzn. zaniżone i przez to nie potrafimy ocenić tak naprawdę, ile nas kosztuje jego wydobycie, dlaczego sprowadzamy węgiel z Rosji. Według niego Polska miała sporo czasu, aby się przygotować do neutralności klimatycznej. Jak mówił, nie bardzo rozumie, dlaczego my się w tej kwestii nie wpisujemy w to, w co wpisały się pozostałe kraje UE, że do 2050 roku możemy mieć neutralność klimatyczną. Buzek odniósł się również do czwartkowych wyborów do brytyjskiej Izby Gmin, w których partia Konserwatywna premiera Borisa Johnsona zdecydowanie wygrała i będzie miała w niej bezwzględną większość. Według niego Brytyjczycy w zasadzie zadecydowali, że wychodzą z Unii Europejskiej. Jego zdaniem skazują się jednak na bardzo trudne lata. Były premier ma nadzieję, że mimo to, relacje zarówno UE jak i Polski z Wielką Brytanią ułożą się i będą bardzo dobre. " Również obecny europoseł i były premier Marek Belka jest przekonany, że czwartkowe wybory przypieczętowały brexit. "Paradoksalnie, sam brexit to klęska, ale to, co się stało (wyniki wyborów), ja uważam za rzecz w sumie pozytywną. Bo okres niepewności, jaki trwał kilka lat psuł samą Europę, jak i stosunki europejsko-brytyjskie i samą Wielką Brytanię" - powiedział Belka. Według niego, przyjdzie teraz czas na nowe zadanie dla Unii Europejskiej i jej władz - jak zagospodarować sytuację postbrexitowską, jak ułożyć stosunki z Wielką Brytanią. Zarówno Buzek jak i Belka przyjechali do Łodzi, aby wziąć udział w zorganizowanym na Uniwersytecie Łódzkim spotkaniu "Łódzkie, Europa. Zielona przyszłość Europy".

  https://niezalezna.pl/301926-buzek-w-lodzi-narzekal-na-polski-rzad-ws-klimatu

  Ps...Farbowany lisek z tego tw. Leopold i tw. Docent członka Unii Wolności Buzka, który przebrał się za Solidarność i realizował plan Sorosa rękami żyda Aarona Bucholtza vel Balcerowicza likwidując potencjał gospodarczy kraju, w nagrodę jest na wikcie unijnym od 15 lat. Buzek to jest taki facet, że gdzie by się nie znalazł to powie to wszystko co dana publiczność chciałaby usłyszeć. To polityczny oszust. Przez 4 lata jego premierostwa było jedno wielkie złodziejstwo i co ciekawe ....miał bardzo dobre notowania w mediach. To ten co jako jedyny zatapiał Polskie kopalnie w Wałbrzychu. Za jego "rzondów" wysprzedano największą część naszego majątku przy pomocy Wąsacza-ministra skarbu. To człowiek, którego wylansował Krzaklewski "szef SOLIDARNOŚCI" jako AWS, które zostało po ich "rzondach" zmiecione z Polskiej sceny politycznej. Krzaklewskiego odnaleziono gdzieś potem w Portugalii jako prezia jakiejś tam firmy okradającej Polskę, to i czemu się tu dziwić? A za zrównanie w roku 1999/2000 z ziemią na rozkaz tego cwaniaka najnowocześniejszej Kopalni koło Cieszyna "KWK. MORCINEK" z najlepszym na Świecie węglem koksującym, drugimi w Świecie okazami "węgla kulistego" w pokładzie 404/3-4 i to kopalni wybudowanej w roku 1987 powinien siedzieć w kiciu, wszak wiele miliardów złotych i dewiz obrócono w gówno i również w tym samym roku rozkazał "KWK. SIERSZA k. Trzebini zburzyć. Każdy kto w Google odszuka: "likwidacja kopalni Morcinek", to z wrażenia padnie na glebę, jak ludzie w Kaczycach płakali gdy ta przepiękna wieża szybowa wysadzana materiałem wybuchowym spadała na ziemię! W tym czasie było już wiadomo, że likwidują, ale po jaką cholerę wpakowali w tą kopalnię jeszcze 100 mln zł? To też warte by było do prześledzenia przez CBA. Tego śmiecia, największego zdrajcy i złodzieja powinno się skuć w dyby razem z żydami Aaronem Bucholtzem vel Balcerowiczem tzw. "ekonomistą socjalistycznym" z omcmgr tytułowanym nie wiadomo czemu profesorem po WUMLu, Aaronem Langmanem vel Januszem Lewandowskim też złodziejem, aby każdy mógł rzucić mu/im w ten paskudny ryj wydzielinę ślin i rzygowin. To bydlę razem z tym drugim i trzecim Langmanem wyprzedał prawie cały nasz majątek narodowy, poróżnił strefę bogatych na jeszcze bardziej bogatszych, a biednych skazał na żebractwo, a na koniec zwinął ogon wraz z całą familią + kochanką i znajomymi i urządził sobie Eldorado w judeobrukseli. Przyjdzie czas na ciebie, chamie, odpokutujesz te wszystkie szwindle KANALIO!
 • @Husky 14:03:27
  No właśnie... Dlaczego te aferały jeszcze nie siedzą?
 • @Jaromir 13:29:55
  "... Husky dwóch dni nie przeżyje bez wylania swej nienawiści do wysokiego urzędnika UE reprezentującego Polskę."
  ………………………
  Swiadomy dywersant, czy nadal na kacu po zwycięstwie PIS-u?

  Pan Tusk nigdy Polski w instytucjach europejskich nie reprezentował, co dobitnie udowodniło wystawienie Jacka Saryusz-Wolskiego jako reprezentanta Polski przeciwko niemu w roku 2017.

  Pan Tusk co najwyżej reprezentował i reprezentuje Niemcy - i dlatego proszę nie robić czytelnikom wody z mózgu.

  P.S. I proszę sobie darować żarciki z wyniku tamtego "głosowania", bo p. Aniela do niego nie dopuściła, tylko zapytała wbrew procedurom - "kto jest przeciw?"

  I zamiast tajnego europejskiego głosowania mieliśmy enerdowską "jawność i centralizm demokratyczny", jak na jakimś plenumie nieboszczki w latach słusznie minionych.
 • @Husky
  ."Obowiązek każdego z nas"- o kim to mowa rudy rerający żydoszwabie her Tusk? Żydek Singer vel Jan Śpiewak też protestował - dostał wyrok i się z protestu ze świeczką wyleczył. Tuska dupa swędzi bo ma jeszcze większe gówno do roboty niż w Unii. A nicnierobienie to jego ulubione zajęcie jeszcze z okresu kariery w Polsce. Ale dokopać jeśli za to nie zamykają- -czemu nie? Przypominam, że to szatniarz i kamerdyner Tusk wyprowadził Francuzów na ulice, W Brytanię z Unii, skłócił narody, wprowadził imigrantów do Europy bez ograniczeń itp. Temu ryżemu pajacowi coś się pomieszało i wydaje mu się,że jest w stanie powtórzyć 2007r..może się powtórzyć tylko w drugą stronę, jak wkurzą do granic Polaków..wtedy łotry zdradzieckie wszelkiej maści będą szukać mysiej dziury, żeby się schronić przed rozwścieczonym społeczeństwem..
 • @Husky
  Tusk wie lepiej? Już dał wykładnię. "Legislatorzy PiS-owscy powołują się na jakieś zapisy"
  https://niezalezna.pl/302027-tusk-wie-lepiej-juz-dal-wykladnie-legislatorzy-pis-owscy-powoluja-sie-na-jakies-zapisy
  Kiedy Tusk odpowie za Smoleńsk czy za aferę Amber Gold? Przecież Michał wkopał tatusia przed komisją śledczą, mówiąc: "obaj z ojcem wiedzieliśmy, że to była lipa". Obaj wiedzieli i obydwóm nie przeszkadzało to, że Michał Tusk dorabiał się u aferzystów. Czas na poważne państwo i czas na postawienie Tuskowi zarzutów w związku z oddaniem śledztwa smoleńskiego Rosji. Przemyśleć należy również zarzut związany z nielegalnym finansowaniem KLD, zarzut związany z kandydowaniem na szefa RE z nadania Niemiec, wbrew woli RP oraz zarzuty związane z brakiem nadzoru i szkodami Skarbu Państwa ogromnych rozmiarów dot. VAT i innych obszarów. Dość pobłażania.
 • @kula Lis 69 14:20:46
  Pokaż mi Kula jakiegokolwiek ważnego polityka 3rp, który nie zrobił tak samo. Takie są reguły w żydoBantustanie zwanym już otwartym tekstem Polin.
 • @Husky
  Donald Tusk nawołuje: Wyjdźcie na ulicę! „Zagranica i ulica to bardzo dobre metody" Tusk - jak sam twierdzi - "praktycznie patrzy" na propozycję reformy sądownictwa, którą w ostatnich dniach przedstawili politycy Prawa i Sprawiedliwości. Jest przekonany, że "ulica i zagranica mogą i nieraz odgrywały w polskiej historii bardzo pozytywne role". Zachęcał, by ludzie wychodzili na ulice, bo m.in. sam "stęsknił się za tego typu akcjami". Zachęcam wszystkich ludzi, żeby protestowali ws. praworządności, żeby wychodzili na ulice; w Brukseli nie będą się wami zajmować, jeśli na gnicie i zło będziecie reagować zmęczeniem i apatią - mówił w sobotę były premier Donald Tusk.

  https://niezalezna.pl/302047-donald-tusk-nawoluje-wyjdzcie-na-ulice-zagranica-i-ulica-to-bardzo-dobre-metody

  Ps...Widzieliście żydoszwabską rerającą rudą i wyleniałą szmatę?! Sam nie wystartuje bo wie, że w Polsce jest bez szans ale będzie judził, będzie POdburzał, siał zamęt! Od 2005 nie startuje w żadnych indywidualnych wyborach! "27:1" przeszedł bo Angela załatwiła teraz do EPP też nikt nie startował! Na ulicę sam nie wyjdzie ale będzie wyprowadzał innych aby jak zwykle na ich plecach.."POliczyć głosy"! W animowanym francuskim serialu, "Był sobie człowiek", jest taka POstać..Konus, niski chciwy sługa Wredniaka! Wypisz wymaluj, ten sam charakter, ta sama uroda..POlecam! No i proszę taki tępy i prymitywny żydoszwabski rudy pętak nawołuje do rebelii, za co powinien być szafot a pętaki z PO mu przyklaskują bo to jest bardzo dobre jak sprzedaje się Polskę. "Ulica i zagranica", to autorski pomysł zaprzańca żydoszwabskiego pomiotu spod Bełchatowa Tuska. Całe jego życie, to wprowadzać zamęt i nienawiść między Polakami. Niedoczekanie twoje, tępy posrańcu. Co za menda ruda, wojna domowa mu się marzy pewnie jeszcze z niemiecką policją by zaprowadziła "jego" porządek albo jak wszyscy widzą ten niemiecki i ruski, do podziału jak w 39 r. Wiecie jak widzę to oblicze te wypociny wypowiedzi to zachowanie (incydent z prezydentem Trampem i strzałem w plecy) to dostaje torsji, istny lucyferek w mundurze SS. A dziwi mnie to, że jeszcze ktoś z Polaków go popiera, zresztą nie wiem czy to POlacy raczej zdrajcy mieniący się Polakami. Poniżej LISTA ŚMIERCI za rządów Tuska, czyli Polska w budowie...Rok 2008 23 stycznia w katastrofie lotniczej samolotu CASA -295M pod Mirosławcem zginęło 20 osób, w tym 16 oficerów. Wtedy wydawało się, że to największa katastrofa wojskowa od czasu II wojny światowej. 4 kwietnia 2008 roku w płockim więzieniu powiesił się Sławomir Kościuk – drugi morderca Krzysztofa Olewnika. We krwi miał psychotropy, połamane żebra i otarcia na ramionach – dziwne obrażenia jak na samobójcę. W listopadzie samobójstwo popełnił 34.letni funkcjonariusz CBŚ. Ciało policjanta w jego domu w Ostrowi Mazowieckiej znalazł przełożony. Rok 2009 W nocy z 18 na 19 stycznia w pojedynczej, monitorowanej całą dobę celi powiesił się Robert Pazik – trzeci z morderców śp. Krzysztofa Olewnika. Jego bliscy twierdzili, że Pazik mówił, iż przewiezienie go do więzienia w Płocku, gdzie zmarł, oznacza dla niego wyrok śmierci. Miał rację. Dziś już wiadomo, że wszyscy mordercy nocami byli wyprowadzani ze swoich monitorowanych cel i wywożeni w nieznanym kierunku. Przed świtem wracali za kratki. Również 19 stycznia swym domku letniskowym w Owczygłowach koło Obornik powiesiła się oficer ABW – ppłk. Barbara P. W czerwcu tego samego roku prokuratura umorzyła śledztwo w tej sprawie. Nieliczne media podniosły, że przyczyną targnięcia się przez nią na życie było odebranie jej spraw po dojściu do władzy PO i mobbing, jakiemu została poddana przez nowych zwierzchników. 7 lutego 2009 w Pakistanie zamordowany został porwany 28 września 2008 roku czterdziestodwuletni geolog Piotr Stańczak. Przez kilka miesięcy Tusk oraz największy nieudacznik na stanowisku ministra spraw zagranicznych dyplomatołek Radek Sikorski nie podjęli żadnych skutecznych działań, by Polaka uratować. Hasłem przewodnim ich "wysiłków" były butne słowa „z terrorystami nie negocjujemy”. Nie potrafili ani negocjować, ani znaleźć porwanego, ani go odbić. W nocy z 12 na 13 lipca "samobójstwo" popełnił Mariusz K. – strażnik, który pilnował w więzieniu Wojciecha Franiewskiego – mordercę Krzysztofa Olewnika, który jako pierwszy "popełnił samobójstwo". Rzeczniczka Służby Więziennej Luiza Sałapa powiedziała, że według niej oba zdarzenia nie mają nic wspólnego. Bardzo szybko "okazało się", że strażnik miał "problemy finansowe" – klasyczną "przypadłość" samobójców, którzy za dużo widzieli lub wiedzieli. Dzień później – w nocy z 14 na 15 lipca na gdańskiej pętli tramwajowej "nieznani sprawy" zastrzelili Daniela Zacharzewskiego ps. "Zachar" – gangstera, który był prawą ręką "Nikosia". "Zachar" uniewinniony z zarzutu morderstwa, wskazywał na emerytowanego oficera SB Adama D. jako na zleceniodawcę zabójstwa gen. Papały, esbek ten jest podobno "grubą rybą" handlu narkotykami. W sierpniu samobójstwo popełniło dwóch więźniów osadzonych we więzieniu w Toruniu. Niecały miesiąc później spacerująca grzybiarka znalazła w samochodzie zaparkowanym na leśnym parkingu ciało 41.letniego mężczyzny. Okazało się, że to zwłoki rzecznika prasowego toruńskiego więzienia. Miał podcięte żyły. Prokuratura uznała, że było to samobójstwo. 23 grudnia 2009 roku "samobójstwo" popełnił Grzegorz Michniewicz – dyrektor Kancelarii premiera Tuska, członek rady nadzorczej PKN Orlen. Przez jego ręce przechodziła cała korespondencja kierowana do premiera, w tym tajna. Według prokuratury Michniewicz "powiesił się sam" na kablu od odkurzacza – "przez nikogo nie zastraszony ani nie namówiony" – zupełnie tak samo jak Andrzej Lepper. Prokuratura szybko przestała się tą sprawą interesować a z Internetu zaczęły znikać wszelkie materiały, które dotyczyły Michniewicza. Operację usuwania informacji z Internetu na taką skalę mogły przeprowadzić tylko spec-służby. Dlaczego, skoro jego śmierć nie była związana z pracą? Rok 2010 3 stycznia w gdańskim więzieniu zmarł Artur Zirajewski – płatny morderca, jeden z głównych świadków w sprawie morderstwa gen. Marka Papały – według pierwszych informacji miał się otruć po otrzymaniu tajemniczego grypsu. Na łamach „Gazety Wyborczej” minister Krzysztof Kwiatkowski zdementował te doniesienia i powiedział, że przyczyną śmierci przestępcy był "zator płucny". 7 kwietnia samobójstwo popełnił strażnik z więzienia w Malborku. 10 kwietnia w Smoleńsku śmierć poniosło 96 obywateli polskich na czele z prezydentem Lechem Kaczyńskim. Na pokładzie Tu-154M byli się ludzie wybitni i zasłużeni, politycy, naukowcy, wysocy urzędnicy państwowi, członkowie sztabu generalnego wojska polskiego, księża, przedstawiciele rodzin katyńskich. Każda z tych osób, od Lecha Kaczyńskiego zaczynając, a na stewardessach kończąc miała wpływ – na społeczeństwo lub na swoje otoczenie (młoda dziewczyna, która jest tak dobra, w tym co robi, że lata w obsłudze rządowego samolotu, jest dla koleżanek wzorem). Donald Tusk złamał prawo oddając śledztwo Rosjanom, którzy fałszowali zeznania i "gubili" dowody, do dnia dzisiejszego do Polski nie wrócił wrak samolotu, który niszczony przez służby rdzewieje od ponad roku na płycie lotniska, nie wróciły też czarne skrzynki, broń borowców, telefon prezydenta Kaczyńskiego i cała masa dowodów – dla polskich władz nawet walające się w błocie szczątki zabitych nie były problemem – jak wyraził się o nich Komorowski. Ewa Kopacz łgała w przysłowiowe żywe oczy przed całą Polską w kwestii przeprowadzania sekcji zwłok i sprawdzenia terenu katastrofy i nie spotkały jej za to żadne konsekwencje. Wszyscy, którzy podważają lekceważące stanowisko rządu są nazywani oszołomami a polskie władze nie zamierzają brać pod uwagę innej wersji, niż pułkownika Putina. Jednocześnie ta katastrofa pociągnęła za sobą szereg wypadków i innych tragedii osób, które mogły za dużo o niej wiedzieć. 18 kwietnia- w wypadku samochodowym zginął wracający z pogrzebu ks. Adama Pilcha ewangelicki biskup Mieczysław Cieślar. Miał być następcą ks. Pilcha. Biskup Mieczysław Cieślar był przewodniczącym Kolegium Komisji Historycznej w sprawie inwigilacji luteran przez SB, to do niego miał dzwonić już w godzinie, kiedy samolot w Smoleńsku już nie istniał, ksiądz Adam Pilch. 27 kwietnia znaleziono ciało szyfranta Polskiego Wywiadu – chorążego Stefana Zielonki, który wyszedł z domu rok wcześniej – 9 kwietnia 2009. Kiedy sprawa jego zaginięcia wyszła na jaw (to też kuriozum nie spotykane na skalę światową!) wmawiano Polakom różne scenariusze, łącznie z jego ucieczką do… Chin. Przy ciele w wysokim stadium rozkładu znaleziono też bardzo czytelne rachunki bankowe, umożliwiające identyfikację. Wbrew doniesieniom mediów, m.in. portalu tvp.info, prokuratura nie stwierdziła samobójstwa. Śmierć chorążego pozostaje niewyjaśniona. 31 maja znaleziono ciało Krzysztofa Knyża operatora Faktów z TVN, który był obecny 10 kwietnia w Smoleńsku. Wbrew „dziennikarskim” zwyczajom o jego śmierci media praktycznie nie poinformowały i do dziś podawane są wykluczające się nawzajem jej przyczyny. 6 czerwca w wypadku samochodowym zginął prof. Marek Dulinicz. Miał kierować ekipą archeologów, wyjeżdżającą do Smoleńska. Policja ustaliła, że był to zwykły wypadek, do którego doszło z winy żony profesora, prowadzącej auto feralnego dnia. W pierwszych dniach czerwca w samochodzie na parkingu przez sklepem Karolinka w Opolu znaleziono ciało dr. Dariusza Ratajczaka – historyka, zaszczutego przez "Gazetę Wyborczą" za opisywanie poglądów historyków kwestionujących holokaust/holokit. Według prokuratury Ratajczak popełnił samobójstwo na tydzień przed znalezieniem ciała wciśniętego pomiędzy przednim a tylnym siedzeniem. Nikt tego nie podważył, chociaż z zapisu kamer monitoringu przed sklepem wynika, że samochód z ciałem w środku przemieszczał się po mieście. 15 października z Zalewu Rybnickiego wyłowiono poćwiartowane zwłoki Eugeniusza Wróbla – wybitnego eksperta z dziedziny lotnictwa, który przeprowadził własną analizę "wypadku" TU-154M, wskazującą, że w Smoleńsku doszło do zamachu. Pomimo oskarżenia o tę zbrodnię jego syna, sprawy nie udało się wyjaśnić. 19 października były członek PO – Ryszard C. zamordował Marka Rosiaka z PiS i poważnie ranił drugą osobę z tej partii. Jak sam powiedział – jego "celem" był Jarosław Kaczyński. Zaraz po jego zatrzymaniu Niesiołowski łgał, że to on miał być celem ataku byłego partyjnego kolegi. Rok 2011 W maju zmarł Ryszard Kłuciński – prawnik Andrzeja Leppera, u którego zdeponował on dokumenty, zawierające jego wiedzę na temat prominentnych polityków. Wkrótce potem w Moskwie zmarła Róża Żarska – drugi prawnik związany z Samoobroną i Andrzejem Lepperem. W czerwcu tego roku "powiesił się" oficer polskiego Kontrwywiadu Wojskowego. Wiadomo, że oficer ten posiadał wysoką klauzulę dostępu do materiałów niejawnych. W tym samym miesiącu samobójstwo popełnił sierżant żandarmerii wojskowej z jednostki w Dęblinie. Podobnie jak inni wojskowi (służył od 9 lat), pomimo, że miał broń – wybrał powieszenie – dużo dłuższą i boleśniejszą śmierć niż strzał w głowę. Również w czerwcu samobójstwo miał popełnić oficer z katowickiego oddziału CBŚ. Oficer miał za sobą dwudziestoletni staż pracy, zajmował się przestępczością narkotykową. W lipcu na swoje życie skutecznie targnął się Wiesław Podgórski – doradca Andrzeja Leppera z czasów, gdy był on wicepremierem i ministrem rolnictwa. W tym samym miesiącu samobójstwo popełnił także 35.letni policjant z powiatu otwockiego. Wreszcie 5 sierpnia "powiesił się" Andrzej Lepper. Prokuratura uznała, że było to samobójstwo przed przeprowadzeniem sekcji zwłok, wykonanej zresztą trzy dni po śmierci. W czasie, kiedy Andrzej Lepper już nie żył, ktoś przetrząsał jego gabinet a telewizor sam się zablokował. Ani to, ani fakt, że Andrzej Lepper mówił wprost, że się boi i jego życie jest w niebezpieczeństwie, ani wiele innych niewyjaśnionych kwestii, związanych z tą śmiercią, nie wzbudziło podejrzeń śledczych. Teraz na listę trzeba wpisać jeszcze generała Petelickiego. Cześć jego pamięci.
 • @kula Lis 69 14:25:58
  Do jakiej "mysiej dziury" schowają się pislamiści? Ja obstawiam telaviw.
 • @kula Lis 69 14:25:58
  Podobno Tusk do milionowego Marszu na Warszawę uzbierał już; Mazgułę, babkę Lodzię, Grzyba i Trójzęba.I Kudłaty, i łaciaty, pręgowany i skrzydlaty, te co skaczą ( pewno kon Giertych) i fruwają...........
  A Farmazon się zastanawia

  To już tłum tłumoków.
 • @kula Lis 69 14:28:04
  Dulczessa pójdzie w specjalnej procesji z cipkomaryjką na patyku.Junior Bolek i Józef Bąk też idą? A Diduszko ? Zostały mu jeszcze jakieś życia ?
  I Kijowski musowo ... bez Kijowskiego nie będzie chleba z tej mąki
 • @Docent zza morza 14:24:27
  Trolloe zaczynają trollować ten tekst, Kula Lis tasiemcowymi wrzutami, Husky zdjęciami, widać dyskusja idzie w złą dla ich mocodawców stronę.

  Pan Donald Tusk, rzewczywiście nie reprezentował interesu Polski, z tym należy się zgodzić ale nie reprezentował interesu Niemiec a Unii Europejskiej. Niemcy rzeczywiście mają duży wpływ na UE, stąd może się wydawać iż Tusk reprezentuje Niemcy. Drobna poprawka, bym mógł się zgodzić z Pana stwierdzeniem.

  "Kryształ i zwykły poseł" reprezentuje interes lobbystów żydowskich w USA, można to zaokrąglić do USA, bo politykę USA kreują te siły.

  Tak więc nie robię wody z mózgu czytelnikom a po prostu oddaję rzeczywistość. Polski nikt w UE nie reprezentuje. Tak samo "Tusk" reprezentuje Polskę jak którykolwiek z "matołków" z listy PiS posłanych do PE. Tyle, że PE blokuje wpływ lobbystów żydowskich z USA, stąd Tusk ma wysokie stanowiska a nasze "matołki" przy kawie rozważają wyższość piernika nad piernikiem.
 • @kula Lis 69 14:29:34
  Może mi ktoś podpowie, dlaczego wszyscy malarze kominów są koloru rudego i jest w nich tyle fałszu. Czyżby wysokość miała na to wpływ. Proszę o wyjaśnienie.

  ps.

  Tusk ma rację to ostatnia chwilą by wyjść na ulicę i zrobić porządek z tymi co ukradli nasze OFE i z tymi co "w imię prawa" przywłaszczali sobie kamienice za pomocą braci w togach
 • @kula Lis 69 14:28:04
  "Kiedy Tusk odpowie za Smoleńsk"

  Tusk organizował lot do Smoleńska?
 • @Husky 14:55:35
  Trampek też malował kominy?
  Nie wiedziałem...
 • @Pedant 15:15:30
  On nawet ukradł Księżyc a złe języki mówią, że to bliźniaki K.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:21:41
  W sumie szkoda, że nie poszli dalej drogą kariery filmowej. Zamiast szkodników (i to jakich!!!) sprawy polskiej, byśmy mieli dwóch intymno-żenujących, nędznych pseudo komików. I jakby Polska na tym zyskała.
 • I wszystko jasne! Tusk w TVN: Nie żałuję, że nie wprowadziłem 500+. Trzeba mądrzej wydawać pieniądze
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY185MjU1OS9wLzIwMTkvMTIvMTUvODI1LzU1MC8zN2Y3OGVhZDBjZTA0NjAwYjg1NDQyNDlmNjJlY2U5Zi5qcGVn.jpeg

  Donald Tusk w programie „Dzień Dobry TVN” zdradził, że nie żałuje tego, iż nie wprowadził programu 500 plus. Jego zdaniem należy mądrzej wydawać pieniądze. Nie, nie żałuję, że nie wprowadziłem 500+, liczyłem wtedy, na co Polskę stać, a na co nie. Polska musi teraz inwestować niewyobrażalne pieniądze w zdrowie, edukację i ochronę środowiska. PiS dokonało wyboru: damy tyle, ile się da, nie bacząc na to, czy za parę lat wystarczy pieniędzy na ochronę zdrowia dzieci mówił Donald Tusk. Wiem, że to co teraz mówię, nie jest popularne. Będziemy mieli 500 złotych w kieszeni, ale nie wyleczymy dziecka. Trzeba mądrzej wydawać pieniądze dodał. Zdanie Donalda Tuska różni się od tego oficjalnie prezentowanego przez PO w kampanii wyborczej. Wówczas Grzegorz Schetyna twierdził, iż Platforma utrzyma program 500 plus i inne programy społeczne PiS.

  TVN
  Ps...Trzeba mądrzej wydawać pieniądze. I to mówi typ, który w reklamówkach je woził helikopterem. Poczytajcie książkę Sumlińskiego o nim to włos się wam zjeży. Nawet osoby które wiedzą dużo będą w szoku. Program gospodarczy dla Polski premiera Tuska to było: "Piniendzy nie ma i nie będzie". Zgrywał cwaniaka, a lepsi cwaniacy mu kasę wyprowadzali z Polski, to nawet nie pomyślał o 500+, bo z czego. Nie żałuję, że nie wprowadziłem 500 plus. Trzeba mądrzej wydawać pieniądze u Sowy i Przyjaciół…Przecież mówił wcześniej, że jakby znalazł kasę to by wprowadził. To któremu Tuskowi wierzyć?, temu czy temu wcześniejszemu. Uważa się za rasowego owczarka niemieckiego, a jest zwykłym rudym kundlem na usługach niemieckich polityków. teraz pozostaje mu tylko wałęsić czyli bredzić od rzeczy. Żeby jakaś żyłka nie pękła. W czasie 8 lat rządów PO PSL wydano 265 mld zł z pieniędzy polskich podatników na wypłaty nienależnych zwrotów VAT zagranicznym oszustom. Jest to równowartość ok. 1.500 ton złota, czyli ilość porównywalna do rezerw złota takich krajów, jak Chiny, czy Rosja. Tak mądrze je wydawał i urządzał swoją zieloną wyspę, że kilka milionów młodych ludzi za jego rządów wyjechało z Polski za chlebem, aby móc godnie żyć i założyć rodziny. Idź na szczaw niemiecka mendo.
  Ale mimo to polski naród, który generalnie jest narodem imbecyli i tak w 30% zagłosuje na antypolskiego i antynarodowego żydoszwaba Tuska albo jego niemieckich agentów.
 • @Docent zza morza 14:24:27
  "I proszę sobie darować żarciki z wyniku tamtego "głosowania""

  Czyli wtedy PIS'slamiści nie dostali łupnia 27 - 1 ?
  Tylko emigranckie i PIS'owskie oszołomy mogą wpaść na taką popierdolo...pokręconą logikę
 • @Jaromir 12:51:24
  PIS'lamskim dietetykom w PE już szli na takie ustępstwa i wręcz wałki aby dostali jakiekolwiek stanowiska że aż głowa mała a i to nie pomagało
  Bo jak można inaczej czy też mocniej wspomagać jak np. nie wystawiając ŻADNEGO kontrkandydata - a i tak PIS'omatoły przegrywały nawet TYLKO z samymi sobą :))
 • @Husky 14:55:35
  "zrobić porządek ... z tymi co "w imię prawa" przywłaszczali sobie kamienice"

  Próbujecie TOWARZYSZU, próbujecie a BANAŚ jakoś wciąż tkwi na swoim stanowisku a nawet WAS gryzie :))
 • @Husky
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19mNGI4Ni9wLzIwMTkvMTIvMTUvODI1LzU0OS9kOTA3MjE5YWY2MDg0YzViYmQ0YThkMDhmYmNiMjg4MS5qcGVn.jpeg

  Wszystko winą rządu? Dulkiewicz oskarża: "To perfidna gra najbardziej antysamorządowego rządu, jaki mieliśmy po 1989 roku". Prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz nie miała problemu z wydaniem setek tysięcy złotych z miejskiego budżetu na drewniany rydwan, replikę okrągłego stołu czy swój nowy prezydencki łańcuch. Jednak w rozmowie z „Krytyką Polityczną” żaliła się, że miejski budżet w 2020 roku ma największy deficyt w historii, a to wszystko oczywiście przez rząd. Podwyżki cen energii, podwyżki płacy minimalnej, obniżenie stawek PIT, wzrost wydatków na edukację, wzrost wynagrodzeń nauczycieli – to wszystko konsekwencje decyzji, które zapadają na górze, nie są konsultowane z samorządami. Co do podwyżek dla nauczycieli, w pełni się zgadzam, że się im należą – tylko dlaczego z kasy samorządu? narzekała Dulkiewicz dodając, że cięcia dotkną inwestycji. Stwierdziła, że najszybciej mieszkańcy odczują podwyżki za zagospodarowanie odpadów, co jest wynikiem - zdaniem Dulkiewicz - zmian przepisów, które przeszły przez Sejm latem. Zapowiedziała również podwyżki cen biletów w gdańskiej komunikacji i będzie mniej pieniędzy np. na utrzymanie czystości w mieście. Dzisiaj mamy do czynienia z perfidną grą najbardziej antysamorządowego rządu, jaki mieliśmy po 1989 roku. Nic nie wskazuje na to, że nowy rząd z tej gry zrezygnuje gorączkowała się Dulkiewicz. A rząd musi się zdecydować: albo samorząd jest istotny w naszym państwie, albo nie. Na razie z różnych kieszeni, także samorządowych, rząd PiS wyciąga pieniądze – wiem, że może nie powinnam tego tak nazywać – na politykę rozdawnictwa. Bo powinniśmy się zastanowić, jak kształtować politykę społeczną w naszym państwie. Ale to, co robi rząd, nie jest budowaniem długofalowej i efektywnej polityki społecznej. Wyciągać od jednych, by dać drugim – to potrafi każdy dramatyzowała prezydent Gdańska. Dulkiewicz przekonywała również, że chciałaby, aby niektóre reformy rządu zostały zatrzymane. Oświadczyła, że planem Prawa i Sprawiedliwości jest doprowadzenie do tego, żeby „wójt, burmistrz czy prezydent przychodził do urzędu, włączał światło, podpisywał trzy dokumenty i wychodził, bo nic więcej nie będzie mógł zrobić”. W rozmowie poruszono także temat gdańskiego Marszu Równości, na którym aktywiści LGBT drwili z najświętszych dla katolików symboli. Maszerowali z „królewską waginą” odgrywając procesję Bożego Ciała. Dulkiewicz oświadczyła, że ten happening podważył pracę „środowisk równościowych”. Przekonywała również, że dla niej było to skrajnie nieodpowiedzialne i narobiło więcej szkód niż pożytku. Dopytywana o koncert Pussy Riot oświadczyła, że na zespół nie powinno się patrzeć przez pryzmat zdjęć z koncertu w cerkwi, a do przekazu zespołu o zniewoleniu panującym w Rosji. To nie była pusta sensacja, a głęboka refleksja o społeczeństwie i jego wartościach powiedziała Dulkiewicz. Dodała także, że ona sama nie wie, czy do końca rozumie feminizm, ale na pewno jest konserwatystką. Wielokrotnie mówiłam, że dla mnie nigdy – w całym moim życiu publicznym i zawodowym – kwestia płci nie była ani przeszkodą, ani zaletą. Ale może po prostu jest tak, jak mówią moje koleżanki feministki: „Dulkiewicz, miałaś szczęście” mówiła Aleksandra Dulkiewicz.
  krytykapolityczna.pl

  https://wpolityce.pl/polityka/477776-wszystko-wina-rzadu-dulkiewicz-oskarza-to-perfidna-gra

  Ps..I musisz z tym Dulcyneo żyć jeszcze długie lata. Dorób w Bramie Gdańskiej to kasa będzie, kurtyzano i alkoholiczko. Dulczessa, ty nie jesteś feministką bo nie jesteś kobietą. Zmiany w mózgu są tak daleko posunięte, że powrót rozumu jest całkowicie wykluczony. Bufetowa sprzedała SPEC, który przynosi 70 milionów PLN rocznie do kasy. Adamowicz sprzedał podobną spółkę w Gdańsku-ile kaski wywozi niemiecka spółeczka? 40 mln miesięcznie, niedojdo? a później narzekają, że nie mają kasy. Dulkiewicz i wszystkie inne platfusy nie potrafią rządzić na poziomie samorządów, to po prostu zwykle nieudaczniki, więc wszystko zwalają na rząd RP! Uważam, że rząd powinien ograniczyć samowolę samorządów by tacy ludzie jak Dulkiewicz i inni jej podobni nie mogli szkodzić Polsce. Nie może być tak, że demokratycznie wybrane władze nie mogą nic zrobić pożytecznego dla kraju, bo jakaś antypolska swołocz się sprzeciwia. Regionalizacja Polski nie jest w naszym interesie. Ona służy - OBCEMU.
 • @Pedant 15:15:30
  Tak ze swymi ludźmi.
 • @Husky 14:37:49
  Ponoć trójzębowi ktoś zafundował gebis.
 • @Jaromir 13:49:00
  Ty głupku nie powtarzaj dawno sprostowanych bzdur. Tusk żadnych kominów nigdy nie malował bo ma lęk wysokości, jest patentowanym leniem(to Małgośka o nim w "swej" książce pisała), pracował w spółce Płażyńskiego w biurze co potwierdził Płażyński..
 • @kula Lis 69 16:41:26
  Kiedy przestaną się z nim w końcu pierdolić? Na Białołękę ryżego debila.
  Są kominy do pomalowania.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 11:30:42
  On nie jest Kaszubem, pochodzi z żydoszwabów spod Bełchatowa. Jego tante z kuzynami wysoka urzędniczka Gestapo w Gdańsku zginęła na Gustlofie wiejąc do Niemiec. Dzięki ci kapitanie Marynienko, dzięki 3 pomioty poszły na dno. Sam Ryży do powszechniaka mając lat 7 rerał niby po niemiecku, niemieckiego uczył się z komiksów samochodowych? sam to mówił, polskiego zaczął się uczyć w powszechniaku gdzie wyzywano tego cherlaka od szwabów i bito, stąd jego nienawiść do Polski i Polaków..
 • @Jaromir 12:51:24 Nie rozśmieszaj mnie useful idiot!
  A co to za stanowisko kamerdyner i szatniarz oraz polewacz Junckera i podnóżek tante Makreli? Otwieracz butelek, drzwi i laskowy.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 14:31:54
  Ja mam do Tel Awiw? ale ciebie porąbało.
 • @kula Lis 69 16:41:26
  Frajer tusk w TVN mówi, że jest zadowolony, że nie wprowadził 500+, bo można inaczej wydawać te pieniadze.
  No oczywiście, można zamówić cięzarowke cygar kubańskich, tira win francuskich, obiecać WSZYSTKIM uczniom TABLETY, by na koniec uciec jak szczur i przyjąć ciepła posadke!
 • @kula Lis 69 17:28:55
  Ta ryża kanalia już się boi że w razie gdy polskie sądy zaczną normalnie działać to zostanie postawiony przed sądem RP
 • Żadneg ale
  Akto z Pis i z Po bardziej nadstawia dupy Waszyngtonowi i Brukselce ?

  Husky lubisz Whisky ? Weź łyka bo czas dla popis na nie korzyść tyka.

  Polska dla Polaków
 • @Leonardo 17:43:57
  Polska dla Polaków
 • @kula Lis 69 17:31:19
  Takie coś znalazłem na FB

  https://pbs.twimg.com/media/DrvTy5YWsAE2wsQ.jpg

  https://pbs.twimg.com/media/Drya61fX0AEjIIb.jpg
 • @kula Lis 69 17:28:55
  Czytając wasze wypociny użytecznych idiotów opcji pro-izraelskiej w Polsce dochodzę do wniosku, że wszystko co rude to głupie, zdradliwe... Lisy też są rude, czyli piękne świadectwo sobiejarmułkowcu wystawiłeś. Poszukaj tani bilet do Izraela, tam twoja ideologiczna rodzina.

  A nam Polakom odpowiedz, kiedy Kaczyński i PIS poniosą odpowiedzialność za Smoleńsk, za to, że wiedząc iż nie ma możliwości lądowania "pan prezydent nie podjął jeszcze decyzji", a kto nie ryzykował życiem Polaków co w swej głupocie chcieli lecieć z Kaczyńskim to był tchórzem, zgodnie z wypowiedzią odpowiedzialnego za tę katastrofęw w locie do Gruzji.

  Nie wiem, czy Tusk malował kominy, jeśli ty temu zaprzeczasz, to pewnie malował, rzadko która twoja informacja jest prawdziwa, zwykle mówisz mową Pinokia Morawieckiego ale czy ma to jakiekolwiek znaczenie? W polityce Tusk pobił niedojdę Kaczyńskiego na łeb na szyję. Jeden decyduje o losach Europy, drugi boi się nawet stanowiska premiera przyjąć. Chce, by Szydło, Duda, Morawiecki za niego do paki poszli, realizując jego decyzje. Nawet za zlecenie na przygotowanie inwestycji dwóch wież nie chciał przyjąć odpowiedzialności. Kogo byś nie wziął z tej partii to krętacze, pedofile, złodzieje a przede wszystkim niedojdy.
 • @Docent zza morza 14:24:27
  Jakby rudy napisał szczerze to byłaby rewolucja. Sprzedanie Polski Niemcom, dogadanie się z Putinem w sprawie Smoleńska, zostawienie Lecha Kaczyńskiego i 95 ofiar u ruskich w błocie,zajebanie kasy z OFE, zamach na rząd Olszewskiego. Sq**ysyn miałby więcej zarzutów niż Al Capone.
 • @Husky 17:57:21
  Popatrz jakich zdolnych grafików politruki PiS zatrudniają? Takie piękne fotomontaże, muszą za to nieźle płacić. Jednak Donald Tusk budzi przerażający strach w środowiskach PiS.

  Ale jest w tym myśl. Donald Tusk potrafi zrobić zakupy, zaś Kaczyńskli nawet tego nie potrafi. Nie na darmo w Polsce krąży powiedzenie. "Skąd się biorą debile? Z PiSu wychodzą co chwilę".
 • @Jaromir 18:31:32
  A lemingowe pelikany łykają każdy bajer zdrajcy,

  wyprane móżdżki
 • Czy na pewno "Szczerze"? Premier wskazuje przekłamanie w książce Tuska
  https://static.ftpn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15764195491d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372eb3dd3e49b523286ea9679496df4bd06.jpg

  Premier Mateusz Morawiecki wskazał w niedzielnym wpisie na Facebooku błąd w książce Donalda Tuska "Szczerze". Książka ma być rzekomym dziennikiem pisanym na bieżąco przez Tuska w minionych latach. Problem w tym, że mecz, podczas którego Robert Lewandowski strzelił 5 bramek w 9 minut odbył się półtora roku wcześniej, niż sugeruje "wpis z dziennika"...
  https://niezalezna.pl/302102-czy-na-pewno-szczerze-premier-wskazuje-przeklamanie-w-ksiazce-tuska


  Wydawnictwo, które wydrukowało te "Szczere kłamstwa" jest w rękach WSI. Oskar łże jak pies, zawsze i wszędzie. Rudy tak pisał ten pamiętnik, jak pisze mój labrador retriever. Z nowości wydawniczych: 1. Donald Tusk "Szczerze" 2. Izaak Stolzman vel Aleksander Kwaśniewski "Trzeźwym okiem" 3. Bronisław Komorowski "Inteligencja i dyplomacja w polityce" 4 Wałęsa "Skromnie"
 • @Jaromir 18:27:04
  Ze śmieciem lewackim nie dyskutuję, zrobiłem wyjątek. Pochodzenie mi nie pozwala.
 • @kula Lis 69 18:42:36
  Tusk to szmata jakich mało! Najbardziej podła postać w polityce po '89 roku.Hiena okradła nawet zmarłych z części zasiłku pogrzebowego a nam nakazała pracę do śmierci, on podpisał pakt z diabłem i skończy tak jak zasłużył, judaszowe srebrniki i taki sam koniec drania.
 • @Jaromir 18:31:32
  A co chodziłeś za Kaczyńskim do sklepów? No i jaki strach ma budzić ten ryży tuman, nierób żydoszwab? On jako nauczyciel przepracował 3 miesiące i pracę porzucił bo i na nauczyciela był za tępy, rerał nie po polskiemu mimo omc mgr "chistorii" bo nie historii.
 • @kula Lis 69 18:42:36
  Szczerze to mówił u Lisa.
  Nie wybieram się do Brukseli z własnymi ambicjami zawodowym. Mam poczucie, że dużo roboty jeszcze przede mną w kraju
 • @Jaromir 18:31:32
  W czasie wojny i po to ta ryża tępa żydoszwabska menda miałaby KS od NSZ i AK.
 • @kula Lis 69 17:17:42
  "Świetlik" a potem Spółdzielnia Gdańsk to była spółka Płażyńskiego?
  Ciekawe rzeczy opowiadasz...
  Wszystkie twoje wiadomości są tak samo wiarygodne?
 • @kula Lis 69 17:26:17
  No to mamy pecha... Jak nie żydoszwab spod Bełchatowa to żydy z Odessy. Jak żyć?
 • @kula Lis 69 17:31:19
  Jesteś członkiem władz PiS?
 • @Husky 17:38:58
  Nie tylko on stanie. Kaczelnik & Co też.
 • @kula Lis 69 18:42:36
  Morawiecki? Ten kumpel i doradca Tuska?
 • @Husky 18:48:23
  To przez Tuska musiałeś wy...ć z Polski i teraz wycierasz cudze kąty?
  To smutne...
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:04:50
  Gdy po raz pierwszy byłem w W.Brytanii to nikt o tym idiocie wiele nie wiedział i nie słyszał
  tera jasne
 • @Jaromir 18:27:04
  Pogadaj z synem Płażyńskiego to się dowiesz czy malował czy "pracował"(bo i tam ten notoryczny leń pozorował pracę i go Płażyński wypierdolił.) w biurze jego śp. ojca. On nie miał świadectwa lekarskiego do pracy na wysokości. Zresztą ciąg w kominie by tego cherlaka o wzroście 1.7 m z zapadniętą klatą jak drzwi od zegarka wywiał by go w kosmos. Zresztą on od chwili poczęcia(matka była chora i mu tę chorobę przekazała) jest chory na chorobę Gravesa-Basedowa(poczytaj w Wuju Google czym się objawiaChoroba Gravesa-Basedowa objawia się wytrzeszczem oczu. Jakie są inne symptomy? Wytrzeszcz gałek ocznych  to specyficzny objaw choroby Gravesa-Basedowa. Pojawia się u około 10-30% chorych osób i może wystąpić na każdym etapie schorzenia, a nawet chwilę przed samym zachorowaniem. Przyczyną pojawienia się tej dolegliwości jest autoimmunologiczny stan zapalny, który powoduje gromadzenie się nacieków komórkowych i substancji śluzowatych w obrębie oczodołu.
  https://www.chillizet.pl/Zdrowie/Choroby/Choroba-Gravesa-Basedowa-wytrzeszcz-oczu-objawy-leczenie-powiklania-13821 i Oftalmopatia w przebiegu choroby Gravesa i Basedowa https://podyplomie.pl/medycyna/27033,oftalmopatia-w-przebiegu-choroby-gravesa-i-basedowa) stąd ten wytrzeszcz oczu, on długo nie pożyje, nie doczeka emerytury to diagnoza mojej żony mikrobiolog.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:58:05
  Wolę przy tym z Odessy.
 • @kula Lis 69 18:51:04
  Twoje pochodzenie to wynik odwiedzin Armii Czerwonej, czy demencja starcza?. Każdą informację jaką podasz trzeba sprawdzić bo w większośąci nie jest to prawda. Bredzisz jak Piekarski na mękach, byle tylko promować złodziei, aferzystów, seksualnych dewiantyów z PiS.

  O żydzie spod Odessy mówisz, że to Polak, :) Ile ci PiS płaci za to ośmieszanie się?

  Listę zakupów Kaczyńskiego podał sam PIS, tyle, że jako osoba robiąca zakupy do domu wiem, że produkty nie tworzyły żadnego logicznego koszyka zakupów Polaka. Ten idiota myślał, że Polacy to elektorat PiS, który Husky określa prawidłowo, "lemingowe pelikany". Ten też myślał, że tutaj na fotomontaż z reklamówką się ktoś załapie? Aż tak głupi, czy ma nas za wyborców PIS?

  Piszesz, "w czasie wojny..." ...w czasie stanu wojennego nasz bohater Jarosław to siedział pod spódnicą mamci i tego "aktywnego działacza pod spódnicowego" nikt nie niepokoił, bo mu służby lojalkę sfałszowały. Który "lemingowy pelikan" to kupi? Chyba tylko ty z Huskym.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:56:15
  Tak miał tam udziały Płażyński. A sam Tusk przed wyborami chcąc być luzakiem, by go lemingi poparły mówił, że wąchał butapren i palił trawkę. To przy wrodzonej chorobie Gravesa-Basedowa robi spustoszenie w mózgownicy i całym organizmie, stąd ta cherlawa postura. Dlatego ze względu na ubytek mózgu był tylko kamerdynerem, szatniarzem i polewaczem Junckera oraz podnóżkiem Makreli oraz laskowym, otwieraczem/odźwiernym w PE.
 • @kula Lis 69 19:14:53
  Śp. Płażyński był prezesem spółdzielni i miał udział jak każdy inny. Żeby zrobić tam szkolenie też musiałem zostać członkiem spółdzielni.
 • @Jaromir 19:12:16
  Ten żyd z Oddesy to twojej rodziny sąsiad był.On wyjechał a twoi pozostali?
  Masz info z pierwszej ręki?
 • @Husky 19:07:26
  To ty za komuny jeździłeś już do W.Brytanii?
  No tak, określona nacja zawsze miała fory w wydziale paszportowym. Towarzysz Targalski też bez problemu wyjechał sobie do Francji :)
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:29:27
  Ale ja z Targalskim tam jeździłem, stąd ta naszą znajomość
 • @Husky 19:40:26
  Teraz wszystko jasne.
  Pewnie jeszcze bawiliście się w jednej, resortowej piaskownicy? Tak jak kaczelnik z panią prezes SN :))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:47:57
  Cos sobie przypominam
  pewnie tak
 • @Husky 20:06:45
  To lipa... Kaczelnik mógł chociaż bawić się w doktora, a wy?...
  No chyba, że się bawiliście w doktora :)))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:22:46
  Teraz napisz w czym tą ryżą mendę szkoliłeś? jak włazić i wisieć na kominie?
 • @Jaromir 13:49:00
  I uczciwie pracował. Nie to co PiSiackie przygłupy, których nikt poważny do niczego poważnego by nie zatrudnił. Stąd muszą żerować na podatnikach
 • I on był szefem RE? Kpiny! Tusk tłumaczy się z kontrowersyjnego zdjęcia: To był pewien skrót myślowy, żart
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY183OTlmOS9wLzIwMTkvMTIvMTUvODI4LzQ3OS83MDY2Y2NiOTE0OWM0YjI1YmFmYWNhYWE2OTA4ZDEzYi5wbmc=.png

  Jeśli ktoś chce się przyczepiać do pewnego skrótu myślowego, żartu, to znaczy, że ma złą wolę tłumaczył się w programie „Dzień na świecie” w Polsat NEWS Donald Tusk, pytany o zdjęcie na którym widzimy, jak przystawia dwa palce do pleców Donalda Trumpa. To zdjęcie to ilustracja do komunikatu, który się tam pojawił, że niezależnie jakie są problemy, to więzi transatlantyckie muszą przetrwać wyjaśniał, dodając, że sposób „komunikowania myśli i oczekiwań” przez Donalda Trumpa jest o wiele gorszy, niż to, co on zrobił.

  https://wpolityce.pl/polityka/477868-tusk-tlumaczy-sie-z-kontrowersyjnego-zdjecia


  Ps...Szczeniackie zagrywki! Żeby operować skrótem myślowym trzeba być człowiekiem inteligentnym, a nie cepem walącym na oślep. Zawsze jechał na PR. A naprawdę gówniarz prowadzony za rączkę przez Angelę i jej ludzi…Gest bardzo charakterystyczny dla jego sposobu myślenia i działania : po cichutku, z tyłu. Typowe, jak każdy Niemiec gdy tylko pojawia się okazja, wsadza nóż w plecy, każdemu kto nie jest Niemcem a którego nawet przed chwilą zapewniał o swej przyjaźni. "Trump mi w oczy, to ja mu w plecy… W plecy, bo on i tak jest gorszy! Ode mnie, oczywiście…" Po prostu szczyty logiki - cały konDonek! Wstyd i obciach, trzeba było jeszcze lewą zrobić prezydentowi Trumpowi "króliczka" i zdobyć laur największego błazna Europy. A to ciekawe że nie był taki tolerancyjny wobec fotografa zatrudnionego od lat w URMinistrów. Wywalił go za fotkę jak przybijają z Putinem piątkę z uśmiechem nad zwłokami prezydenta w Smoleńsku. Takie same żarty były z Lecha Kaczyńskiego a potem Smoleńsk. Poza tym to pokazuje charakter, wprost jestem miły a za plecami sugeruję śmierć. To nie jest śmieszne, zważywszy na okoliczności świata. I taki typ, clown i kabotyn przebąkuje o polskiej prezydenturze w 2025 roku? on tego czasu nie dożyje..choroba Gravesa-Basedowa zrobi z nim porządek, oby jak najszybciej.
 • @kula Lis 69 08:38:48
  Nikogo nie szkoliłem, to mnie szkolono.
 • Prof. Wróblewski: Nawoływanie Tuska do buntu przeciwko rządowi trąci podżeganiem do popełniania czynów zabronionych
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19kNTIyNC9wLzIwMTkvMTIvMTUvODI1LzU1MC9iZWFjMTE1NTZhYjQ0ZmY3OTcwZjI5MDQ5YWI2NjZlZC5qcGVn.jpeg
  Politolog prof. Artur Wróblewski w rozmowie z portalem wPolityce.pl w ostrych słowach skomentował wypowiedź Donalda Tuska o tym, że taktyka „ulica i zagranica” rzekomo nieraz odegrała pozytywną rolę w historii Polski. Krytycznie odniósł się tez do poparcia donalda Tuska dla zbuntowanych sędziów. Nawoływanie do buntu przeciwko rządowi, nieposłuszeństwa sędziów, to nie tyle trąci Davidem Thoreau, ale już wręcz podżeganiem do popełniania czynów zabronionych (art. 18 kodeksu karnego), bądź publicznym nawoływaniem do popełnia przestępstwa (art. 256 kk). Jeżeli ktoś wzywa do tego, aby m.in. sabotować pracę w sądach przez sędziów, to już w pewnym sensie jest nawoływanie do buntu zaznaczył politolog. Pamiętajmy, że to z tym mamy teraz do czynienia w polityce, to jest w pewnym sensie spuścizna Tuska. Spuścizna afer, patologii w wymiarze sprawiedliwości – pamiętamy „sędziego na telefon” Ryszarda Milewskiego itd. To człowiek, który przyczynił się do patologizacji polskiej polityki, po czym teraz wraca i zamiast pomóc rozwiązać problem, napuszcza jednych na drugich podkreślił prof. Wróblewski. Być może Donald Tusk interesował się tylko i wyłącznie historią Gdańska. Strategia działania „ulica i zagranica” przypomina nam rody Branickich i Potockich, którzy w XVIII wieku też odwołali się do zagranicy w kontekście kryzysu politycznego, ustrojowego w Polsce. To skończyło się rozbiorem Polski przez państwa ościenne powiedział politolog. Twierdzenie, że „ulica i zagranica” to rozwiązanie polskich problemów, jest sabotowaniem polskiej racji stanu i działaniem na szkodę Polski. Tusk jest sabotażystą, który ośmiesza Polskę i podważa nasz autorytet, kompromitując nas za granicą. Po co to robi? Na co komuś wynoszenie polskich problemów za granicę. Czy Niemcy tak robią? Czy przyjeżdżają do Polski sędziowie z Federalnego Trybunału Sprawiedliwości z odczytami i krytykują niemiecki wymiar sprawiedliwości? Nie, bo tam nikomu nie przyszłoby do głowy. Osoby, podejmujące się takich działań byłyby kompletnie skompromitowane, wykreślone z życia publicznego, poddane ostracyzmowi. Natomiast niektórym Polakom przychodzi to do głowy, co stawia pod znakiem zapytania ich lojalność do państwa polskiego mówił prof. Wróblewski.

  https://wpolityce.pl/polityka/477816-wroblewski-tusk-jest-sabotazysta-ktory-osmiesza-polske


  Ps...Tym żydopruskim terrorystą już dawno powinna zająć się ABW! Ta nieporadność naszych służb jest denerwująca! Jaki dziadek z SS/SD i Wehrmachtu taki wnuk Donek. Ślepia wystraszone, wściekła mina to cały Tusek. A taki był europejski taki cacany a teraz chce mącić w naszej OJCZYŹNIE na nowo. Precz z Tuskiem. Tusk, o ile mnie pamięć nie myli, dostał zadanie znalezienia sposobu na walkę z rządami republikańskimi, w slangu oligarchów zwanymi populistycznymi. Więc się popisuje: podstęp i anarchia. Na razie tępy ryży chuj zwołał 400 w spedalonym Poznaniu. Czyli dno. Zbiera na strzał w pysk. I zbierze. Zapuszkować małego gnojka, separatystów Katalońskich pozamykali, Erdogan prokuratorów i sędziów pozamykał, część kazał powiesić, część na bardzo długie pobyty w celi skazano i jakoś eurokołchoz nie protestował.
 • @kula Lis 69 08:59:15
  Czepiasz się Kula tego zdjęcia a ja uważam, że to najlepsze zdjęcie Tuska. Wyobrażasz sobie na jego miejscu maliniaka?
 • @kula Lis 69 09:11:16
  Proponuję zrobić zrzute na jakąś rakietę, wsadzić do niej Tuska i Kaczelnika i wystrzelić na Marsa. Dobry pomysł?
 • Jeszcze mu mało? Tusk nie wyklucza startu w wyborach prezydenckich w... 2025 roku! "Tak, biorę to pod uwagę"
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY185YjkwNy9wLzIwMTkvMDUvMTEvODI1LzQ2MC8yNjFlODA1ZDk2MTI0ZGQzYWYwY2Y3YmJhOWQ3YWEwYS5qcGVn.jpeg
  Były premier Donald Tusk przyznał, że nie wyklucza startu w wyborach prezydenckich w 2025 r. – informuje poniedziałkowy ”Super Express”.
  Dziennikarz „SE” na sobotnim spotkaniu w Warszawie zapytał Tuska, czy bierze pod uwagę swój start w kolejnych wyborach. Wszystko biorę pod uwagę. Oj, nawet jakieś bardzo czarne scenariusze, nawet i to, co może być za pięć lat, albo i to, kogo może nie być. Tak, biorę to pod uwagę
  cytuje wypowiedź Tuska „SE”.


  Ps...Puste ślepia pusty łeb to się nazywa kiep. Może wygra… ale konkurs na szatniarza do Bundestagu albo pucybuta. Lepiej niech zostanie szatniarzem, w tym jest dobry. Ten rudy żydoszwabski tępy ryj (dopuszczalna forma nazywania twarzy - według elity sędziowskiej) ten rudy ryj będzie w 2025 roku siedział w wiezieniu, odbywał karę dożywotniego więzienia lub do tego czasu zdechnie, Graves-Basedow go załatwi..Pamiętajcie, mówienie o czyim ryju, nazwanie kogoś chamem (umorzenie sprawy Palikota w odniesieniu do prezydenta Kaczyńskiego) nie jest obraźliwe wg. polskich sędziów.
 • @Husky
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19kMDg5OC9wLzIwMTkvMTEvMzAvODI1LzU1MC83ZjQxYmU1ZDIwMmY0YWYwODM5MTZkMGNjZDQyYzQyMy5qcGVn.jpeg

  Fundacja Państwo Prawa otrzymała od PO ponad 3 mln zł. Powołał ją... bliski współpracownik Schetyny. I nikt o tym nie wiedział! Fundacja Państwo Prawa otrzymała od Platformy Obywatelskiej ponad 3 mln zł. W partii ukrywano jednak to, że powołał ją Piotr Borys, prawa ręka Grzegorza Schetyny. Większość polityków PO nic nie wie o działalności tej instytucji – pisze „Wprost”. Fundacja Państwo Prawa istnieje od maja 2016 r. Jej prezesem jest Tomasz Świętoński, były koszykarz i pracownik Ministerstwa Sportu i Turystyki w czasach rządów PO-PSL. Fundację, jak wynika z informacji znajdujących się na jej stronie internetowej, „tworzy grupa prawników, którzy w ramach swojej działalności chcą zajmować się prawem i edukacją prawniczą w sposób otwarty i twórczy”. Wśród nich są prof. Marek Chmaj, prof. Andrzej Bisztyga, prof. Sabina Grabowska, prof. Anna Rakowska-Trela oraz mec. Jacek Dubois. Fundacja, jak wynika z informacji pojawiających się w mediach oraz sprawozdań składanych do Państwowej Komisji Wyborczej, otrzymała od PO przez trzy lata swojej działalności ponad 3 mln zł. Gros środków przelewanych jest z Funduszu Eksperckiego, który musi utworzyć każda partia na opracowanie ekspertyz prawnych, politologicznych, ekonomicznych czy socjologicznych. Więcej - w tygodniku „Wprost”.

  gah/PAP

  Ps..PO zainwestowało w Prywatne Papugi jak przyjdzie beknąć na przekręty. To gdzie ta niezależność sędziów i prawników od polityków? jeśli brali od PO kasę,? Czy to nie była zaliczka tytułem przyszłej obrony prawnej? Ewidentny DEAL. Mafia cmentarna wynagradza swoich gangsterów, którzy kwiczą w tv jak mafia każe. Czyli PO płaci za ochronę i pomoc prawną dla osób związanych z partią w sposób otwarty i twórczy. Nic dziwnego, że żydzi Chmaj czy Dubois tak się zajmują praworządnością. Doktryna Neumanna……musimy my naród polski razem z polskim rządem zrobić porządek z tym bydłem rogatym POtomkami, Stalina, Hitlera, za mordę i wyprowadzać z prokuratur i sądów i do łopaty, kilofa!
 • @kula Lis 69 09:29:22
  Zaprzańcy w modlitwie do Tuska: Donaldusiu nie zostawiaj nas, bo teraz
  nie da się tutaj normalnie kraść i sPOkojnie żyć! Aresztują naszych sędziów! Nasza kasa idzie teraz na jakieś lotnisko, stocznie, przekop Mierzei, 500+,
  300+,trzynastki dla emerytów,rencistów i na PKS!
  Ratuj!
 • @kula Lis 69 09:29:22
  Mam proste pytanie.
  Jeśli władza ustawodawcza i wykonawcza pochodzą z demokratycznych wyborów i mają legitymację suwerena, a władza sądownicza instaluje się sama, sama rozlicza, sama kontroluje oraz jest NIEUSUWALNA, to gdzie tu jest równowaga owych władz i mityczny trójpodział?
 • Hajdamactwo prawnicze niszczy wszystkich tak jak kresowe nie wybierało wyłącznie panów
  https://telewidz.neon24.pl/post/152067,marek-kielasinski-sedzia-prlowski-lepszy-niz-pisowski
  https://telewidz.neon24.pl/post/150987,tradycje-naszosci-reform-prawa-i-sprawiedliwosci
 • Pilna potrzeba zmiana ustawy o samorządach bo rozbijają państwo!
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY184YTc4Mi9wLzIwMTkvMTIvMTUvODM0LzUxNC8yZmIwOTg4ZjliYTE0MzEyYWFiMGMzYmRmOTFkZDEzYy5qcGVn.jpeg
  To może być niebezpieczne! Trzaskowski o "Pakcie Wolnych Miast": Gdy rządy zawodzą, chcemy wziąć na siebie odpowiedzialność. Rafał Trzaskowski poinformował na Facebooku, że w poniedziałek dojdzie w Budapeszcie do podpisania raz z burmistrzami stolic Słowacji, Czech i Węgier - „Paktu Wolnych Miast”. Prezydent Warszawy przekonuje, że politycy muszą wziąć na siebie ciężar zmian, skoro „część rządów podważa fundamenty liberalnej demokracji czy udaje, że kryzysu klimatycznego nie ma”. Co ciekawe, Trzaskowski chce się mierzyć z „największymi wyzwaniami naszych czasów”, a bez pomocy rządu nie mógł sobie poradzić chociażby z awarią oczyszczalni ścieków w Warszawie. Czy wiedzą o tym burmistrzowie w Bratysławie, Pradze i Budapeszcie?

  W poniedziałek w Budapeszcie ważny dzień. Wraz z burmistrzami stolic państw naszego regionu – Słowacji, Czech i Węgier – podpiszemy Pakt Wolnych Miast. To wspólna deklaracja i zobowiązanie do działań na rzecz umacniania wspólnoty europejskiej, a także mierzenia się z największymi wyzwaniami naszych czasów – z kryzysem klimatycznym, z ekspansją politycznych skrajności i populizmów oraz będącym tej ekspansji efektem kryzysem liberalnej demokracji.

  Rządy naszych państw w wielu z tych spraw bądź udają, że problemu nie ma (jak rząd PiS w kwestii klimatu), bądź same są częścią i jednym ze źródeł problemu (Viktor Orban sam nazywa budowany przez siebie system „nieliberalną demokracją”, a politycy PiS marzą o „Budapeszcie w Warszawie”). Gdy rządy zawodzą, odpowiedzialność chcemy wziąć na siebie my – burmistrzowie i prezydenci miast.

  Nie chcemy jednak poprzestać na spotkaniach i deklaracjach, których wartość pozostawałaby jedynie symboliczna. Interesuje nas konkret, praktyczne działania, realna polityka. To m.in. walka o to, by przynajmniej część pieniędzy unijnych w nowej perspektywie trafiała bezpośrednio do samorządów, bez pośrednictwa rządów. To istotne również w kontekście niedawno ogłaszanego „sukcesu” rządu PiS, który „wygrał” możliwość dłuższego trucia własnych obywateli, wypisując się z celu neutralności klimatycznej. Rząd zademonstrował nie tylko ignorancję i lekceważenie jednego z najpoważniejszych globalnych problemów naszych czasów, ale też bezmyślne działanie na szkodę własnego państwa i jego obywateli! Nie tylko ze względu na wspomniane wcześniej „prawo do trucia”, ale też dlatego, że unijny „Green deal” to konkretne środki finansowe, po które można byłoby sięgnąć.

  Krótkowzroczność PiS sprawia, że nam, Polsce, uciec mogą konkretne pieniądze. A znając PiS-owski „talent” do negocjacji nie będzie to ostatni przypadek środków, po które moglibyśmy sięgnąć, ale obejdziemy się ze smakiem. Suwerennie i niepodlegle, rzecz jasna.

  Brak wyobraźni, niekompetencja czy bezczynność rządów w polityce unijnej i międzynarodowej są istotnym problemem, ale nie mogą być pretekstem dla własnej bezczynności. Dlatego my, włodarze miast, chcemy realnie działać. Bratysława, Budapeszt, Praga i Warszawa zawiązują Pakt Wolnych Miast. Jego formuła będzie otwarta. Jesteśmy gotowi na współpracę ze wszystkimi miastami, które podzielają wartości europejskie, demokratyczne, i które w przeciwieństwie do populistycznych rządów nie chowają wobec najpoważniejszych wyzwań głowy w piasek. Chcemy działać i rozwiązywać problemy, chcemy poprawiać jakość życia mieszkańców naszych miast. Taki powinien być cel polityki czytamy.

  https://wpolityce.pl/polityka/477852-trzaskowski-zapowiada-podpisanie-paktu-wolnych-miast

  Ps.....Wolne miasto Warszawa, Wolne Miasto Gdańsk, Wolne Miasto Wrocław, Wolne Miasto Szczecin, Łódź (a to chyba dla Icków) i mamy Polskę dzielnicową. Co jeszcze ta pedzio-czerwona zaraza wykombinuje?
  Czy ten esbecki pomiot Czaskoski ma w ogóle rozum? Przecież ten jego sposób zarządzania Warszawą czuć już na ulicach całego Śródmieścia, Żoliborza i Bielan! Jak można być takim hipokrytą i megalomanem. Mieszkańcy Warszawy obudźcie się ! Osuńcie od władzy totalnych dyletantów. Ratusz dla fachowców! Czaskowski jesteście coraz bliżej Białołęki za namowę do rozlewu krwi. Marzą się wam wolne miasta tak jak wolne miasto Gdańsk? Kasta sędziowska na pewno wam już nie pomoże ani zagranica. Pakt wolnych miast? Wolnych od czego? od kraju, którego są częścią?…wolne miasta - jak wolne miasto Gdańsk 80 lat temu? Rząd musi postawić granice, temu szaleństwu…Mam nadzieję, że zajmą się tym skuteczne odpowiednie służby, Kontrwywiad i ABW. Warcholstwo nazywają samorządem. Kolejna próba puczu?! Działalność obliczona na rozwalenie państwa. Rząd musi iść po poradę do Erdogana jak się załatwia takie spory. Zdrajcy podnoszą łby w nadziei że zniszczą Polskę jednak to ich łby się potoczą bo Nas Patriotów jest więcej! Zero odpowiedzialności i bunt. Za to tylko Trybunał Narodowy i egzekucja. Cyrk na kółkach. Jeden z największych nieudaczników na stanowisku prezydenta wypowiada się na temat odpowiedzialności, o której jak dowiódł nie ma pojęcia. Czaskoski przez rok nie mógł sobie poradzić z wywozem śmieci z Mokotowa, a chce rozwiązywać problemy klimatyczne i dorwać się do kasy Unijnej na krzewienie ideologi LGTB , gender itp. Czaskoski jak swego czasu pedalska ciota Biedroń bawi się w turystę, zamiast jako gospodarz zająć się szambem warszawskim. Inaczej tego bajzlu nazwać nie można. Skoro bezkarnie kasta w togach tworzy alternatywny ośrodek władzy a PiS i Prezydent są bezradni i bezczynni to czemu nie spróbować rozbicia dzielnicowego Polski? Tylko czekać pierwszych separatystów. Chory typ nawołuje do przejęcia kompetencji państwa prze mafię. Pytanie kto to jest "my"? to są ci sami kolesie, którzy pałowali Polaków we Wrocławiu i zajmowali kamienice w Warszawie i Krakowie. "Wolne miasto", czy miasta w Polsce fatalnie się kojarzy od "wolnego miasta Gdańsk". To jest zabawa od NIEMCA wzięta, niecne cele mające osłabić Polskę. Erdogan i Hiszpanie pokazali jak traktuje się zdrajców! Już było wolne miasto Gdańsk i wszyscy wiedzą jak to się skończyło. Niemcy znowu próbują wyłuskiwać orzeszki z cudzego koszyka? Czaskoski uważaj bo możesz skończyć jak Adamowicz jak się nie wywiążesz. Ziobro do roboty zamknąć buntownika i podżegacza jesteś prokuratorem generalnym czy nie? To już kwalifikuje się do zarządu komisarycznego i taka powinna być reakcja każdego prawdziwie polskiego rządu. Bunt przeciw państwu to jest więzienie na 25 lat. Natychmiast nowelizować prawo. Kto tym steruje i to finansuje?(pytanie retoryczne). Targowica w natarciu! Folksdojcze, Targowica, złodzieje, kombinatorzy, oszuści no i żydokomunistyczna szlachta chcą na naszych oczach rozebrać znowu Polskę. Kiedy te Państwo PiS zacznie wreszcie działać? To działania mające doprowadzić do zniszczenia państw narodowych. Szefowie tych "samorządów" powinni trafić do paki.
  Rząd Łotwy ma mniej tolerancji dla samorządów, które nie radzą sobie ze sprawami municypalnymi…

  https://wpolityce.pl/swiat/476541-na-lotwie-sie-nie-patyczkuja-rozwiazano-zarzad-miejski-rygi
 • @Husky
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19jNzIxOS9wLzIwMTkvMTIvMTYvODI1LzU1MC83MjkxOWI4NjMyNTU0ZTNhODNkMDEwOWJmZmY4YmY0MS5qcGVn.jpeg

  Grodzki chce w Polsce Hongkongu? Nawołuje do protestów: Ludzie mają prawo. Sędziowie są brutalnie atakowani. Nie może tak być...Takie miałem wrażenie na konwencji wyborczej, że ludzie przeprowadzili coś, co nazywa się analizą SWOT, czyli siły, słabości, okazje i zagrożenia, tak się tłumaczy ten skrót, i wykalkulowali, że w formacie prezydenta kraju lepszym naszym kandydatem będzie Małgorzata Kidawa-Błońska tak marszałek Senatu Tomasz Grodzki tłumaczył wybór Małgorzaty Kidawy-Błońskiej na kandydatkę na prezydenta. Przekonywał, że Kidawa-Błońska ma „zdolność łatwego nawiązywania kontaktu z ludźmi” oraz jest najlepszą możliwą opcją na obecną chwilę - odparł Grodzki, pytany, czy Kidawa-Błońska to „wunderwaffe PO”. Dodał, że kandydatka PO ma „realne szanse na pokonanie” Andrzeja Dudy w II turze, na co wskazuje chociażby to, że opozycja razem miała więcej głosów w wyborach parlamentarnych niż prawica. Zapewniał także, że zwycięstwo Kidawy-Błońskiej w żaden sposób nie świadczy o braku zaufania do Grzegorza Schetyny tylko o tym, że PO jest partią demokratyczną. Cała partia będzie wybierała przewodniczącego partii. Wtedy będziemy wiedzieć, czy Schetyna ma wotum zaufania. (…) Powinna nastąpić taka zmiana funkcjonowania wszystkich struktur partii - łącznie z przewodniczącym - która dałaby największe szanse na wygranie wyborów prezydenckich i parlamentarnych mówił Grodzki. Jak rozmawiałem z Donaldem Tuskiem w Brukseli, żartowaliśmy że muszę wejść w jego buty zajmując taką, a nie inną funkcję, i pełnić rolę trochę nudnawego gawędziarza. Trzecia osoba w państwie, nawet ze sprecyzowanymi poglądami, musi ważyć słowa stwierdził marszałek Senatu. Co ciekawe, zdaniem Grodzkiego PO ma „bogate zaplecze intelektualne”. Obok Budki widzę co najmniej kilku poważnych, potencjalnych przywódców partii. Zgłosił się Zdrojewski, zgłosiła się Mucha. Wiem, że jest namawiany Trzaskowski i zastanawia się Arłukowicz. To świetne nazwiska przekonywał Grodzki. Grzegorza Schetyny nie było na promocji książki Donalda Tuska „Szczerze”. Grodzki tłumaczył to problemami z powrotem do domu. Po konwencji wiem, że wszyscy jechali na lotnisko, bo często był to ostatni samolot tego dnia tłumaczył, dodając, że Tusk politykiem światowego szczebla i jest nietuzinkowy, więc rola, jaką będzie teraz pełnił będzie taka, jaką sam będzie chciał. Grodzki skomentował też apele Tuska do protestów w obronie sądownictwa. Porównał sytuację w Polsce do Hongkongu. Jeśli popatrzy pani na protesty w Hongkongu, w Pradze - takie masowe, pokojowe protesty ludzi, odgrywają rolę i wpływają na polityków, bo politycy są też ludźmi. W demokratycznym państwie są reguły zgłaszania manifestacji. Ludzie mają prawo je przeprowadzić. Warunek - muszą odbywać się w sposób pokojowy stwierdził Grodzki. Polacy powinni pokazać, że praworządność i niezależność trzech filarów demokracji jest im droga. Niech sobie pani wyobrazi, jakby sędziowie z taką zaciekłością atakowali władzę wykonawczą lub ustawodawczą. Byłby krzyk na pół Europy oświadczył Grodzki. Sędziowie są brutalnie atakowani. Szykuje im się projekt ustawy jak z lat 50-tych, jak z czasów stalinowskich. Dlaczego mają nie protestować? Dlaczego ludzie mają to akceptować? Nie może tak być dramatyzował marszałek Senatu.

  https://wpolityce.pl/polityka/477897-grodzki-chce-w-polsce-hongkongu-nawoluje-do-protestow

  Ps..No to Francuzi i Niemcy maja prawo stalinowskie. Chazarski łapówkarzu Grodzki, biegusiem im to uświadomić! A to ciekawe jak to marszałek kłamie mówiąc, że całe PO wybierało kandydata na kandydata. Wybierało jedynie 460 członków którzy nie posiadali mandatu do głosowania bo nie byli wybrani przez doły partyjne. No chyba, że baroni już zapomnieli, że takowe doły istnieją. A tak była piękna perspektywa konwencja na 1500 osób. (MKB na prezydenta klubu „Tęcza”… O ile Ryszard Ochódzki nie będzie kandydował? Gdyby natura chciała, by prezydentem została Kidawa to by ją tak utworzyła i wyposażyła (inteligencja, patriotyzm, języki obce, nawet postawa przed frontem kompanii etc)! A, że nie chciała - no to nie dała! Tej pani nie daje się słuchać, bez wiedzy, bez polotu. Ot gospodyni domowa. A tyle lat w polityce a wiedzy nie wchłania, totalnie odporna na wiedzę. Sorry opanowała uśmiech źrebiącej się kobyły. Braki intelektualne są przerażające podobnie jak u Kopaczowej, ale widocznie tego nie wymagają wyborcy. POrażka, jaka opozycja taka kandydatka! Blondynka, Kidawa i Błońska już, jak sama zapewniała, już została premierem rządu RP. Teraz zapowiada, że w zasadzie już została prezydentem RP. Tylko co na jej twierdzenia biegli psychiatrzy. Czy to tylko stan fałszywej świadomości, czy pogłębiający się pomroczności jasnej. Ona nie ma żadnych szans na prezydenta, bo jest osobą niewiarygodną i ma słabą pamięć nawet do spraw politycznych, niema doświadczenia w polskiej polityce, po prostu jest za cienka i słaba! Nadaje się tylko do podlewania kwiatów lub mycia okien w biurach!)

  Chazarski łapówkarz Grodzki po prostu broni swoich sędziów, bo to oni tylko mogą jego wybronić przed odpowiedzialnością za szpitalną korupcję. 500+dolarów zachęca sady do protestów, Polacy to nie jest Polak, on wie co go czeka jako łapówkarza! W Polsce takie mendy jak chazarski łapówkarz Grodzki mają zbyt dużo swobody i bezkarności. Nawoływanie do czynów zabronionych jest karalne. Dlaczego odpowiednie służby nie zajmą się tym pokracznym łapówkarzem? I to jest cała PO w osobie chazarskiego łapówkarza marszałka Grodzkiego. Panie Kaczyński jak będzie tak dalej trzeba wprowadzić stan wyjątkowy na czas zaprowadzania porządku z sędziami albo zrobić tak jak Erdogan.
 • @Husky 14:03:27
  PO kolonizowało Polskę robiąc z Polaków infantylnych tubylców rozkochanych w czekoladowych orłach i tęczowych paletach.
  W tym czasie setki miliardów zł. wyciekały z Polski pod ochroną Platformy i wielką aprobatą Brukseli, której mocodawcy zacierali ręce zadłużając nas na pokolenia.Forsa z budżetu za czasów PO trafiała przede wszystkim na konta mafii paliwowych i innych, różnych szemranych biznesmenów, usłużnych polityków i kasty.
  Dla zwykłych ciężko pracujących obywateli nie było nawet ochłapów.
 • @Jozio z Londynu 13:42:47
  Ty się Joszko zajmij lepiej swoim londynkiem a polskie sprawy zostaw Polakom.
 • Z cyklu...złote myśli kretyna
  - Rezygnując z kandydowania w wyborach prezydenckich w 2020 roku trochę unieważniłem pięcioletnią, negatywną i niezwykle intensywną kampanię PiS, która była wycelowana dość precyzyjnie we mnie - stwierdził dzis Tusk.

  https://2.bp.blogspot.com/-v1FUtIdEkeI/XM1ptvwZ7UI/AAAAAAAAXoU/Ngr4hShoOCEIDVLug-ayd91x6QDpqFnGACLcBGAs/s1600/Tusk.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej
 • MEDIA

  Kto chcę psa uderzyć, ten kij zawsze znajdzie.

  Do ostatnie chwili zastanawiałem się czy jest sens jeszcze cokolwiek napisać skoro tak jak już wczoraj, tak i dziś widać że wyrok zapadł.Został zatwierdzony czytaj więcej

 • POLITYKA - ŚWIAT

  Brexit Day

  Zapamiętajmy to: Nigel Farage mówiący o Brexit był wyśmiewany przez wiele lat. Tymczasem przez ponad 20 lat antyunijnej kampanii przekonał do siebie miliony Brytyjczyków. Potrzeba solidnej narracji, która pozwoli przekonać miliony Polaków na Polexit czytaj więcej

 • POLITYKA - POLSKA

  Bosak "atakuje" Turskiego

  Czas mija, młodzi ludzie nie rozumieją co znaczy, że ktoś był prominentną postacią w PZPR. Chyba czas zacząć mówić i pisać wprost, że byli to ludzie którzy kolaborowali z okupantem sowieckim przeciwko wolnej Polsce. Tacy czerwoni volksdeutsche czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej