Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1018 postów 31834 komentarze

Tylko prawda

Husky - Zoologiczny antykomunista , mając do wyboru AK i NSZ wybrałbym NSZ przy całym szacunku do AK. UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony.

Wolne sondy, wolne sondy,wolne sondy.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Najsztub pojechał na manifestację samochodem. Gersdorf boi się przejść na pasach, nawet na zielonym. Hadacz położył się Rejtanem żeby jej drogę wyczyścić


W ponad 150 miastach,miasteczka,wsiach i przysiółkach w niedzielę odbyły się zorganizowane spontanicznie protesty w obronie niezależnych , samorządnych sądów RP.
To odpowiedź na kolejną próbę przejęcia sądów przez faszystowski reżim Kaczynskiego i PIS.Jak poinformowała PAP wysokiej rangi urzędniczka warszawskiego ratusza pani major SB D.Gawor z wyliczeń ekspertów wynika że w demonstracjach wzięło udział ok.5 mln ludzi.W większości to młodzież w przedziale wiekowym 70+.

Jest klimat !!!


Jakieś straszne nieszczęścia w tych twarzach widać.Kwiat młodzieży socjalistycznej PRL


 

Młodzi, uśmiechnięci z dużych miast......

Jeden z największych protestów odbył się przed sądem w Gliwicach w którym demonstrowało JEDEN osób.

Barwna i huczna demonstracja odbyła się we Wrocławiu gdzie głos zabrał lider opozycji Władysław Grzyb- Frasyniuk.Legendarny działacz Solidarności, więzień stanu wojennego, uczestnik okrągłego stołu. Później przewodniczący Unii Wolności, dziś prezes stowarzyszenie UBywateli RP,

 

Językiem miłości i tolerancji na proteście w obronie sądów 3RP Władzio znalazł sposób na te zakusy rządzących i w swoim wystąpieniu doszedł do wniosku że należy.... Jebać PiSiora.
Czy starego czy młodego nie jest to ważne .Ważne by Jebać.
I tak oto z dnia na dzień dowiedzieliśmy się o nowym hobby i preferencjach seksualnych pana Grzyba vel Frasyniuka....jebanie. Starego czy młodego , nieważne, ważne by miał minimum 36.6C. Poniżej to żadna przyjemność jak twierdzi.

Inny znany nam gwiazdor PO Bogdan Zdrojewski cieszył się, że na wiecu, na którym przemawia jest wielu sędziów. Tuż po nim przemawiał oskarżony o korupcję przed wrocławskim sądem Józef Pinior. Ciekawe czy sędziwie zajmujący się jego sprawą byli obecni...

ps.

Miesiąc temu bez mrugnięcia okiem rozwiązano Marsz Niepodległości we Wrocławiu za rzekomą mowę nienawiści. Frasyniuk może podburzać ludzi, siać nienawiść przy tym obrażać ludzi bez żadnych konsekwencji ? Banda hipokrytów z klaszczącymi klakierami.Kilka tysięcy (w całym kraju)manifestujących w obronie "wolnych sądów" Ale prawda jest taka, że była to manifestacja w obronie
- sędziego wyśmiewającego córkę spalonej żywcem kobiety.
- sędziów oddających kamienice mordercom
- sędziów na telefon.
Wstyd jednak 

 

 

KOMENTARZE

 • Widzę
  Że jesteś na posterunku. Zawsze czujny i w służbie Kaczelnikowi. A medale?
 • @zbig71 12:52:09
  Przepraszam ale zdjęcia Twojego nie wklejałem

  8-))))
  pzdr.
 • @zbig71 12:52:09
  Tu akurat nie ma co się Huskiego czepiać - służby znów zmobilizowały swoją agenturę oraz kretynki pokroju pani Mai Ostaszewskiej

  jedyne co, to to te "sondy" w tytule, chyba że chodziło o sondy-sondaże alias ankiety telefoniczne GW

  Zas "inteligent" Frasyniuk mówiący o j*niu pisiora i rechocąca hołota - wszystko to posowieckie bękarty

  pozdr
 • I co?
  Ziobro jak chce to może "zdyscyplinować" sędziów?
  A program cela+ leży bo podobno kasta nie pozwala. Śmieszni jesteście pisiołki.
  A w Śremie cały więzień stoi pusty i kupca szukają...
 • żydzi w Polsce zaciekle bronią żydowskich sądów i żydowskiej konstytucji
  Słowianie ! gdy patrze na zdjęcia tych protestantów to widać że to 95 % to żydzi !!!!!! żydzi !!!!!

  Słowianie ! Największym nieszczęściem dla Polski jest żydowska lewacka Unia Europejska ! to ona daje paliwo i ochronę tym zdrajcom żydowskim

  Słowianie ! ta obca nam żydowska nacja już jawnie ogłaszają że są europejczykami i ich jedyne prawo to prawo UNIE EUROPEJSKIEJ !!!!


  POLSKA KRAJEM NEUTRALNYM ! Deportować żydów do IZRAELA !


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • @Husky 12:58:03
  Bo nie masz::)))
 • @MacGregor 13:05:24
  Broń Boże nie czepiam się, to z sympatii do portalowej psiny. A Ostaszewskie i Frasyniuki pogonić do Izraela. Kopami i batem.
 • @MacGregor 13:05:24
  Tytuł "pochodzi" z wpisu na Twitterze jednego z protestantów który nie tylko tak podpisał twita ale nawet zdjęcie swoje z protestu zamieścił
  Dzieki za komentarz
 • @zbig71 13:16:17
  Niech zabiorą ze sobą Kaczelnika ze świtą. Sam Kaczelnik mówił, że Israel to "cud".
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 13:31:20
  Niech chłop ma swój cud. Dobry pomysł.
 • @Husky 12:58:03
  Żydokomusza kasta sędziowska ze swym miotem wsobnym jak zwykle PO stronie przestępców. Co w tym dziwnego, skoro warszawskie sądy brały udział w aferach prywatyzacyjnych…Doktryna Neumanna działa! I jeszcze jedno VETO dla nich! Jak widać Neumann dobrze wiedział co mówi, mówiąc że ich sądy przez rok nic nie zrobią. Nie ma się czemu dziwić. Sam przecież mówił "naszego będziemy bronili do ostatka". My nie ruszamy was,wy nie ruszacie nas,czy nie tak tłumaczyć bezkarność bandziorów i złodziei z PO? Mamy jak na dłoni całą patologię wymiaru sprawiedliwości z sądami na czele. Żydokomusza kasta sędziowska ze swym miotem wsobnym bez pieniędzy polskiego podatnika jest niczym i nikim, to są istoty ograniczone umysłowo niezdolne do samodzielnej egzystencji. Dość pasożytowania na budżecie ciężko pracujących Polaków. Won! Mierzicie mnie tymi bezradnymi jękami. Nieudolnie i bez determinacji robione niby reformy w sądownictwie skutkują niemocą. Sądy są w opozycji i dopóki się ich nie rozwali dopóty będzie impotencja. Wolne sądy będą dopiero wtedy jeżeli sędziowie będą wybierani w wolnych powszechnych wyborach na maksymalnie 2 kadencje. Bo inaczej to będzie mafia, szajka, klika, gangsterzy w togach. Nie dajmy się Rodacy!
 • "Mowa nienawiści" to żydowski synonim pojęcia "antysemityzm"
  Oni mogą nienawidzić, opluwać, niszczyć ludzi insynuacjami ale ich krytykować nie wolno...
  To wszystko to wartości pokrewne żydowskiej "poprawności politycznej"
  a żydowska "poprawność polityczna" to nic innego jak knebel założony na krytykujących mafię żydowską, na prawdę obiektywną.

  W Polsce np "rodzina", rodziciele, rodzeństwo, rodzice pochodzi od słowa rodzić. To oznacza że rodzina to wspólnota w której rodzą się dzieci.
  Dwa pedały czy dwie lesbijki to żadna rodzina zgodnie z etymologią słowa "Rodzina".
  Dla żydowskiego LGBT to nie ma najmniejszego znaczenia... oni pogardzają Polską i nie tylko Polską tradycją... mało pogardzają oni ją aktywnie zwalczają.
  To jest walka z kulturą Narodu Polskiego a walka z kulturą Narodu jest walka z Narodem.

  Reasumując "mowa nienawiści", poprawność polityczna", antysemityzm", LGBT, multikulti, to wszystko są wartości narzucane Polakom przez wrogów narodu Polskiego czyli przez mafię żydowską.
  Politycznie widać wyraźnie kto po której stronie sceny politycznej stoi.
  Widać wyraźnie gdzie Polski już nie ma a gdzie Polska jeszcze się tli.
 • @Husky
  https://static.ftpn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15752940401d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b3721621de6b6937aab70dced97bd9965719.jpg
  Oskarżony Pinior przemawiał na wiecu. I teraz hit! - był tam też sędzia, który wyda wyrok w jego procesie. Wczoraj odbywały się wiece solidarności z sędzią Pawłem Juszczyszynem, na których obok sędziów pojawili się również aktywni politycy. Na proteście we Wrocławiu obecny był chociażby były senator PO, Józef Pinior, który jest oskarżonym w dwóch procesach. W jednym z nich, prowadzącym sprawę jest sędzia Marek Górny, który... także pojawił się na wczorajszym wiecu.
  Wczoraj pod wrocławskim sądem odbyła się protest po cofnięciu delegacji do olsztyńskiego Sądu Okręgowego sędziego Pawła Juszczyszyna, a następnie zawieszeniu go w wykonywaniu obowiązków. Na wiecu zebrało się - jak podało Radio Wrocław - ok. 300 osób, a wśród nich zarówno sędziowie, jak i politycy. Obecny był m.in. senator Bogdan Zdrojewski, Władysław Frasyniuk oraz Józef Pinior. Obecność szczególnie ostatniego z panów, byłego senatora PO, jest interesująca, zważywszy, że toczą się dwa procesy, w których zasiada na ławie oskarżonych. Pierwszy z nich dotyczy korupcji, drugi - podania nieprawdy w oświadczeniach majątkowych i pobrania wynagrodzenia za nieprzeprowadzone wykłady. Sebastian Kaleta, wiceminister sprawiedliwości, zapytał niedługo po wiecu, czy był obecny na nim sędzia prowadzący sprawę Piniora.
  Wrocław WolneSądy
  Przemawia @BZdrojewski
  "To co mnie cieszy, to obecność bardzo młodych sędziów. Oni patrzą nie tylko na dzień dzisiejszy ale na przyszłość. Ryzykują bardzo dużo..." W odpowiedzi do @PolskaNormalna @Tomasz45739197 @BZdrojewski

  Wolną jak świnia na zakręcie! Kundle żyda Sorosa szczekają jak im zagrają żydolewackie ścierwa Fundacja Batorego.

  https://pbs.twimg.com/media/EKwkPUDWkAEWHis.jpg

  Niezawisłość jak "sędzia na telefon" do Tuska w sprawie AMBER GOLD jak kundel z podkulonym ogonem i pytanie ilu kundli na telefon jest pseudo niezawiśli sędziowie.

  https://pbs.twimg.com/media/EKwiymwXsAAkbBK.jpg

  https://pbs.twimg.com/media/EKwiymvX0AEyhxc.jpg

  A czy wczoraj na proteście we Wrocławiu to nie był pan sędzia Marek Górny, który sądzi pana Piniora?
  https://pbs.twimg.com/media/EKyIT8rXUAMIiVg.jpg
  Sędzia Marek Górny prowadzi sprawę, w której Józef Pinior jest oskarżony przez prokuraturę m.in. o przyjęcie co najmniej 40 tys. zł łapówki. Ostatnie medialne informacje dotyczące zajmowania się sprawą przez sędziego Górnego datowane są na luty 2019 r. Czy coś się w składzie sędziowskim zmieniło przez te miesiące? Jest ten sam skład orzekający, nic się nie zmieniło potwierdziliśmy w biurze prasowym Sądu Okręgowego we Wrocławiu.


  Ps...Potrzebny od zaraz Erdogan. Na pewno by ich przytulił. To są jakieś kpiny w Polsce! czy PiS dalej będzie cackał się z tą niereformowalną żydokomuszą ze swym miotem wsobnym bandą? Był tam też sędzia, który ma wydać wyrok w sprawie Piniora? W takim razie pytam, jaka będzie reakcja odpowiednich instytucji/organów państwa? Czy będzie jakaś reakcja? Czy może sędziowie będą nadal bezkarnie kpić sobie z rządu i łamać bezczelnie prawo? To powinno być karierze, panie sędzio. Czyli mamy konkretny, stuprocentowy dowód, że w każdym mieście mamy mafie i to nie tylko w sądach, samorządach, ale we wszystkich najważniejszych polskich instytucjach, które są już od roku 1945 zawszawione jewrejskimi komuchami, którzy wg. jednego z ich rodowodem cwaniaka mieli się sami "oczyścić" a wg. mnie przed tą "manifą" ten w/ sędzia przeprowadził rozmowę z tym cwanym Piniorem i jemu powiedział: - "jeżeli przyjdziesz na tą manifę i to dodatkowo z kilkoma jeszcze innymi twoimi znajomymi, to będziesz uniewinniony". Bratanie się sędziów z przestępcami, we wspólnej walce z demokratycznie wybranym rządem, to upadek na samo dno. Pal licho, że tych sędziów, ale grozą napawa fakt iż przy okazji kładzie to cień na cały wymiar sprawiedliwości. Dlatego dziwi bierność tych jego przedstawicieli, którzy po cichu odcinają się od występków swoich kolegów i koleżanek. Ich zdecydowanego głosu w obronie dobrego imienia wymiaru sprawiedliwości, szarganego po ulicach, najbardziej brakuje. Polska niestety od czasów otumanienia polskiego narodu przez komuszą mafię SLD +ZSL=PSL która naszą Polską rządziła w tych czasach, gdy Polaków namówiła by wejść do tego perfidnie spreparowanego narzędzia przez niemiecko-francuskich żydokomuchów wcale już nie jest krajem niepodległym a my daliśmy się wówczas na to wejście do UE bardzo łatwo otumanić jako naród, bo ponownie byliśmy okupowani przez ZSRR i to w przekonaniu, że wchodzimy do RAJU jakim wg. nas było to perfidnie utworzone przez w/w UE ds. krok po kroku zniewalania państw Europy wschodniej a zwłaszcza niewygodnej im Polski. Dowodem tego co piszę są te manify, ta dzięki UE bezkarność tych żydowskich komuszych prowokatorów i ten dyktat UE co naszej Polsce wolno a co Jej nie wolno..
 • @Husky
  Sędzia i sądzony razem na jednej manifestacji...Czyli para idealna -sędzia i oskarżony to jedna drużyna. Zabrakło tylko Najsztuba.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 13:06:25
  Nie chcą kraść batoników Panie Jarku i nie ma za co karać.
 • @kula Lis 69 15:39:38
  A co w tym niestosownego?
 • Niestety, wielu moich znajomych, w tym z tytułami profesorskimi
  uczestniczło w tej demo we wrocku,

  powód zasadniczy: jak blondynki nie lubią Ziobry, i zrobią wszystko, aby mu dokuczyć.

  Tak więc emocje zaćmiewają nawet profesorskie umysły.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:08:25
  Co w tym niestosownego ?
  A gdyby chlali wódę w knajpie czyli w miejscu powszechnie dostępnym .. to też nic niestosownego ?
  A gdyby śpiewali w jednym chórze kościelnym ?
  A gdyby grali w jednej drużynie ?
  A gdyby mieli wspólną kochankę ?
  albo dziecko LGBT ?

  Koledzy, jednym słowem, łączy ich wspólnota działań politycznych.
  Taka wspólnota zabija skutecznie obiektywizm.
  Kruk krukowi.... to stara jak świat prawda.
 • @interesariusz z PL 17:05:18
  Tak silna emocjonalność jest charakterystyczna da żydów.
  Taka emocjonalność w obie strony "terroryzuje" otoczenie czyli jest zaraźliwa i wymusza potakiwanie...
  Ta technika uzyskiwania poparcia jest elementem "kultury" żydowskiej... ale i arabskiej... spróbujcie coś kupić u araba albo u żyda... emocji będzie do oporu... a to tylko gra..
 • @Oscar 17:08:37
  Mowa o demonstracji a nie o piciu wódki. Na takiej zasadzie sędzia nie powinien z domu wychodzić bo na ulicy może spotkać podsądnego.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:18:20
  spotkać to może nie.. ale gdy są sąsiadami...?

  To może sędziowie powinny sądzić wyłącznie na delegacji w obcych sobie miastach ? I do tego rotacyjnie ...
  A może Nadzór sędziowski powinien pochodzić z innych miast ..
  a może sędziowie powinni być punktowani za błędne wyroki..
  i po iluś tam błędach .. degradowania a potem wyrzucani z zawodu ?

  Tak się dzieje w sporcie gdzie walczy się o jak najlepszą jakość drużyny.
  A drużyna wymiaru sprawiedliwości powinna być najlepsza z możliwych.
  Trzeba dokonywać nieustannej selekcji (punktacji) i awansować najlepszych (punkty) a degradować aż do wywalenia z zawodu najgorszych.
 • Ależ te sądy są wolne - tylko
  od polskich na nie - wpływów.
  Wniosek?
  Zadyma wokół sądów ma na celu tumanienie i dzielenie tubylców i nic więcej. No może jeszcze wypełnianie tzw. demonkratury - treścią capiącą smołą i siarka.
 • autor
  A gdyby tak "jebać", ale Frasyniuka i sprawdzić historię powstania jego floty przewozowej składającej się z ponad 100 TIR-ów. Przecież ten majątek powstał w zupełnie dziwnych okolicznościach kiedy aby otworzyć biznes trzeba było ukraść pierwszy milion i nikogo to nie dziwiło.
  Może dobry temat dla dziennikarzy śledczych?
  Panie Kittel do dzieła
 • @kula Lis 69 14:12:16
  Kiedy tak przeglądam relacje z wczorajszej politycznej hucpy, oglądam te same od lat resortowe, wredne, wyjące gęby zaangażowane w obronę starych układów, to widząc frekwencję i flakowatość nastrojów spływa na me serce miód.
  Oni już nic nie mogą. Nawet zrobić pasztetowej Wigilii.
 • @Oscar 15:24:50
  Gdyby rządzili nami ludzie z jajami, to nadzwyczajna kasta zostałaby dawno uznana za wroga wewnętrznego zagrażającego bezpieczeństwu oraz racji stanu, a co bardziej krewcy wichrzyciele postawieni przed naprawdę niezależny skład sędziowski, ale wolimy zabawę zapałkami na beczce prochu.
 • @Jozio z Londynu 18:36:32
  A nie lepiej sprawdzić lata 80te i kol. Frasyniuka i kto go,, rozpracowywał,,?
 • @Husky
  Wstrząsająca historia z sędzią Juszczyszynem w tle. Decyzja doprowadziła przedsiębiorcę do ruiny. W niedzielę w kilkudziesięciu miastach odbyły się „wiece wsparcia” dla sędziego Pawła Juszczyszyna, któremu cofnięto delegację do olsztyńskiego Sądu Okręgowego. Jak wynika z reportażu telewizji TTV sprzed czterech lat, ów sędzia zajmował się sprawą właściciela gospodarstwa rolnego, który - po perturbacjach związanych z wierzycielami - poważnie podupadł na zdrowiu. Mężczyzna zmarł w sierpniu tego roku. Blisko cztery lata temu dziennikarze telewizji TTV zajęli się panem Zbigniewem Parowiczem rolnikiem, który przez 20 lat prowadził gospodarstwo rolne w Kondratowie pod Olsztynem. W głównej mierze zajmował się hodowlą drobiu oraz sprzedażą jajek. Dziś przypominamy istotę zrealizowanego cztery lata reportażu. Gdy ceny jaj drastycznie spadły, Parowicz zaciągnął kredyt od firmy, z której wcześniej kupował paszę i nawozy. Pożyczona kwota wyniosła 50 tys. zł. Gdy spłacił połowę zobowiązania, sprawa trafiła do komornika. Wówczas wierzyciele wyszli z propozycją, by resztę długu pozyskać ze sprzedaży samochodu lub części działki. Zadłużenie wciąż rosło. W międzyczasie powołano rzeczoznawcę. Ten po wątpliwym zapoznaniu się z dorobkiem Parowicza uznał, że piętrowy dom, obora, stodoła, budynek gospodarczy i 13 ha ziemi są warte ponad 300 tys. zł. Wówczas jeden z lokalnych rolników twierdził, że sama obora była warta więcej. Ostatecznie komornik sprzedał gospodarstwo za ponad 200 tys. zł. Jak zauważali wówczas autorzy reportażu, „taka kwota była zapisana tylko na papierze”. Okazało się, że nabywca przejął gospodarstwo za kwotę 32 tys. zł cenę samego wadium. Komornik wraz z nadzorującym go sędzią, nie czekając na dopłacenie pozostałej sumy, uznali egzekucję za zakończoną. Nabywca z tego skorzystał i przejął gospodarstwo za cenę samego wadium (32 tys. zł.) nie wpłacając brakujących 180 tys. zł. Przez to zabrakło pieniędzy na spłatę stosunkowo niewielkiego zadłużenia alarmowali wówczas autorzy reportażu. Odsetki wciąż rosły, a pan Zbigniew nie był w stanie spłacić pozostałości zadłużeń. Niedługo po tym opuściła go rodzina. Mężczyzna stracił dach nad głową. Przez lata dopominał się o brakujące 180 tys. zł należności ze strony nabywcy jego dawnego gospodarstwa. Wówczas w sprawie interweniowała ówczesna poseł Platformy Obywatelskiej Lidia Staroń. Wystąpiła do prezesa Sądu Rejonowego w Olsztynie, prosząc o sprawdzenie akt sprawy. Dopiero wtedy uzupełniono brakujące pieniądze mówi w reportażu posłanka. Decyzją sądu kupiec ostatecznie wpłacił ustaloną kwotę. Przez cały ten czas dług Parowicza rósł, a zwrócone środki nie wystarczyły na spłatę wierzycieli. Parowicz przeniósł się do mieszkania komunalnego i podupadł na zdrowiu. Sprawa komornika trafiła do prokuratury. O ile uznano, że gospodarstwo było warte ponad pół miliona złotych, o tyle sprawę tajemniczo umorzono. Dziennikarze usiłowali usłyszeć słowo komentarze od komornika i samego sędziego Pawła Juszczyszyna. "Wszystko się toczyło zgodnie z przepisami prawa” powiedział im komornik. Zbigniew Parowicz po latach zmagań z wymiarem sprawiedliwości zmarł w sierpniu bieżącego roku. Nowe szczegóły tej bulwersującej sprawy już za tydzień w "Gazecie Polskiej"


  Ps...Wstrząsające to było zawetowanie ustaw porządkujących sądownictwo a żałosny w tym udział weteranki koncesjonowanej opozycji. A Olsztyn i nie tylko, bo i Wrocław, etc..to ukryta grupa nacjonalistów ukraińskich, a ukrożyd Frasyniuk to jeden z wielu! Czas najwyższy już tylko formalnie przywrócić (bo tego rolnika zabili skurwysyny) aby taki bandyta jak ten w todze, przestał być "niezawisły". I po prostu w majestacie prawa za swe bandyckie uczynki zawisł. A dlaczego tak się dzieje? Bo my, obywatele jesteśmy całkowicie bezbronni. Szkoda tylko, że pan Parowicz nie przebił komornika jak i tego sędziego widłami. Było by to lepsze dla niego i dla sprawiedliwości. A jaką działkę za zniszczenie uczciwego i pracowitego rolnika otrzymał ten sędzia? Jakich filtrów trzeba użyć aby z tego gówna sędziowsko-prokuratorskiego wyciągnąć uczciwych i rzetelnych prawników? Tego sędziego, prawnika, komornika i nabywcę nieruchomości trzeba dokładni przesłuchać na okoliczność wyjaśnienia cudownego zbiegu okoliczności. Dość tej spółdzielni w togach, to larwy żerujące na ludzkim mięsie. Po ustaleniu faktycznego przebiegu zdarzeń w jawnym postępowaniu przy udziale kamer zamknąć bezwarunkowo w celach wieloosobowych z recydywistami. Oni tam mają swoje prawo dla takich cwaniaków. Zarobili na furkę, a człowiek nie żyje. Jak długo jeszcze będziemy zdani na oszustów i złodziei w togach. Dlaczego nie ma skargi nadzwyczajnej w sprawie. Czy prokurator, który umorzył sprawę jeszcze pracuje a komornik dalej prowadzi swoje perfidne praktyki? Ciśnie się pytanie co w sprawie zrobił pan minister Ziobro? Juszczyszynto kolejny do sprawdzenia przez CBA co do majątku jego i rodzinki. Ale kto to zrobi? Dajcie uprawnienia wyborcom i oni to zrobią. Sędzia Juszczyszyn (nota bene białoruskie nazwisko) za ten koszmar i doprowadzenie do śmierci w nędzy rolnika powinien zgnić w więzieniu. Była to tyko jedna z wielu metod osiągania korzyści majątkowych przez część nadzwyczajnej kasty, ale niestety bardzo duża część zagrabionych pieniędzy ulokowana została zagranicą i nigdy nie pojawiła się w zeznania podatkowych złodziei, celebrytów i wszelkiej maści tzw. elit III Rzeczpospolitej. Właśnie ci ludzie teraz najgłośniej drą mordy o sprawiedliwości i konstytucji. Przecież takich spraw jest tysiące, i to w samej budowlance, w której podwykonawcy nie mają żadnych możliwości egzekucji swoich pieniędzy od głównych wykonawców. Kasta robi co chce i nie ponosi żadnych konsekwencji swoich paranoidalnych, antygospodarczych decyzji. Żydokomusza kasta z jej miotem wsobnym do wymiany! Zmiana nazwisk po wojnie. Niewygodna PRAWDA O ŻYDOKOMUNIE w Polsce | Aldona Zaorska Podtytuł: Poznaj ich narodowość.
  https://www.youtube.com/watch?v=ag-3cZw3qeI
  Dr Ewa Kurek: Naczelny Rabin Polski proponował mi pieniądze "za każdego łebka"

  https://www.youtube.com/watch?v=zlq9ysaVlz4

  Ps...Z nimi można wygrać tylko ołowiem. A czy nie jest antysemityzmem ukrywanie swego prawdziwego, żydowskiego nazwiska? Czego się wstydzą, że zmieniają nazwiska? Swego pochodzenia? Ciekawe ilu wysokich dostojników kościelnych jest żydami? Odpowiedź: Z listy 64 najwyższych eminencji w polskim kościele z roku 2013 54 to żydowskie ubeckie przybłędy, 6 to Polacy 2 Ukraińcy i 1 Niemiec. Czyli 94 procent ma pochodzenie żydowskie około 2 procent niemieckie i inne a 4 proc. to Polacy. Czy myślicie, że coś się zmieniło?Raczej przybyło ich jak wszy. Tu jeszcze więcej "ciekawostek" o koncernie volkswagen (rodziny Piech i Porsche): Lista Złodziei.
  ogaza.com.pl -
 • @Jozio z Londynu 18:36:32
  Polecam fajny tekst blogera @jazgdyni zamieszczonego na portalu Niepoprawni,pl

  Chamówa – Jeb*ć pisiorów!!!

  https://niepoprawni.pl/blog/jazgdyni/chamowa-jebc-pisiorow
 • Ręczne sterowanie Sądami
  https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/status-malego-swiadka-koronnego-za-sypanie-sedziow-byla-ksiegowa-sadu-oskarza/rexk4sm
 • @Hades 21:47:58
  Bardzo dobrze, jebać postżydokomusze mafijne i sprzedajne sądy, tą żydokomuszą kastę z jej wsobnym sprzedajnym miotem. JEBAĆ do "bulu"!
 • @Jozio z Londynu 18:42:55
  Ten sędzia Juszczyszyn i jego bezczelni kumple i kumpelki z nadzwyczajnej postżydokomuszej, mafijnej, sprzedajnej kasty ze swym miotem wsobnym oraz zadymiarze z KOD te świeczki z którymi protestowali powinni zanieść na grób człowieka do którego śmierci przyczynił się sąd w jego osobie. Juszczyszyn zachowuje się jak człowiek niedojrzały. Nazywamy takich gówniarzami. Czyżby nie rozumiał, że ujawnienie list oznacza szykany i prześladowania tych ludzi za strony tej całej hołoty? Pod dyscyplinarkę i koniec chyba, że on jest ważniejszy od Prezydenta i się go boicie to powiedzcie to wyborcom. Juszczyszyn do zwolnienia, nie może sędzia być aż tak niesprawiedliwy i POlitczny to jeden z tych o których mówił Neumann, że nic nie zrobią przestępcom w tym i jemu oraz z PO=Partii Oszustów, bo tworzą jedną mafię.
 • @Jwu 10:28:38
  Zobacz BLAGIERZE na swoje wypociny i....spadaj
  EOT
 • @Husky
  Kto nie miał bezpośrednio do czynienia z sądami to nie wie jak postępują sędziowie. Powinny odbyć się protesty poszkodowanych przeciwko władzy sądowniczej, bo to sądy wydały krzywdzące wyroki a nie rząd PiS! Władzy ustawodawczej i wykonawczej należy pomóc w reformie sądów!
 • @kula Lis 69 13:27:38
  Czym się różni "jebać Żyda" od "jebać pisiora"?.
  Za pierwsze oskarżenie i wyrok bez zawiasów za sianie nienawiści i podżeganie do mordu. Za drugie niska szkodliwośc społeczna czynu i koszty sądowe do pokrycia przez "jebanego pisiora".
 • @Hades 21:47:58
  Załóżmy, żę na wiecu na którym Frasyniku wrzeszczy "jebać pisiorów" znajdzie się psychopata coś takiego jak Cyba, tyle, że przygłuchy i usłyszy "zajebać pisiorów".
  Weźmie nóż pójdzie do najbliższego biura PiS i kogoś zarżnie. Co wtedy powie ta osrana "legenda solidarności" ?
 • @kula Lis 69 09:41:50
  Juszczyszyn doprowadził do sprzedaży kilkudziesieciu hektarów za 30 tysięcy złotych. Rolnika, któremu to zrobił nie przeprosił, a na słowa dziennikarza, który mu to wypomniał, zrobił tylko kasciane oczy.
  POKO i kasta nas Polaków maja głęboko w dupie.
 • @Jozio z Londynu 13:45:27 Takie standardy wśród nadzwyczajnej kasty. Lemingi murem za ju(szczy)synem!
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY184MDY2OC9wLzIwMTkvMTIvMDMvODI1LzQ3Ny8wNTBlOWFjYWVlMjc0ODkyODYwMWJiOTY4ZGRkZTA1MC5qcGVn.jpeg
  Szokujące doniesienia "Debaty" na temat sędziego Juszczyszyna: Wystąpił do MOPS-u o zabranie żonie połowy świadczenia 500+. Olsztyński portal „Debata” opublikował szokujące informacje na temat sędziego Pawła Juszczyszyna. Olsztyński sędzia miał domagać się od olsztyńskiego MOPS-u odebrania połowy świadczenia 500+ jego byłej żonie. Uzasadnił to tym, że on również zajmuje się dziećmi. W niedzielę odbyły się protesty po cofnięciu delegacji do olsztyńskiego sądu okręgowego sędziego Pawła Juszczyszyna oraz zawieszeniu go w wykonywaniu obowiązków. Ustaliłem, że Paweł Juszczyszyn wystąpił do olsztyńskiego MOPS-u, by świadczenie 500 + na dwoje jego dzieci nie otrzymywała w całości jego była żona, z którą się rozwiódł, a tylko 50%, skoro dzieci są u byłej żony i u niego naprzemiennie pisze Adam Socha w artykule zatytułowanym „Sędzia Paweł Juszczyszyn: bohater czy nowy Mateusz Kijowski?”, który opublikował portal debata.olsztyn.pl. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Olsztynie nie zgodził się jednak na żądania sędziego Juszczyszyna. MOPS odrzucił te żądanie, więc sędzia zaskarżył tę decyzję do Samorządowego Kolegium Odwoławczego, a SKO poleciło zbadać czas przebywania dzieci u obu rodziców dodaje. I teraz inspektorzy będą badać, czy przyznać kwotę 500 złotych sędziemu. Dodajmy, że jego była żona jest szeregową urzędniczką, a on, jako sędzia zarabia około 13 tys. złotych wskazuje autor tekstu. Sędzia Juszczyszyn został zawieszony przez ministra sprawiedliwości po tym, jak powołał się na wyrok TSUE i zażądał od Kancelarii Sejmu ujawnienia listy poparcia dla kandydatów do nowej Krajowej Rady Sądownictwa. debata.olsztyn.pl

  Ps...Sędziowskie bydlę. To zwykła szmata a nie facet takie nic. Wystarczy spojrzeć na zdjęcie i widać, że to zwykły kutas…drugi sędzia Żurek! I dla takiego śmiecia hołota postkomunistyczna jak napalone panienki pod koszarami wystawała pod sądami wykrzykując: "wolne sądy" i "chcemy prawdy". A prawda jest taka, że to wszystko bolszewicki szajs. Takie standardy wśród nadzwyczajnej kasty. Lemingi murem za ju(szczy)synem! To nie jest Polak, on ma tylko polskie obywatelstwo po rodzicach, którym nadał Stalin. Na sędziów należy dawać tylko etnicznych Polaków. To musi być jakiś Ukrainiec, Białorusin? Nie ma siły. Co za POlszewickie bydło i takie coś mieni się być sędzią, obrzydliwy, won z zawodu, a najlepiej do kraju swoich przodków. I pomyśleć, że takie to to, nic feruje wyroki na normalnych ludzi. Mściwość, to pierwsza cecha, która powinna być brana przy mianowaniu na sędziego.Tą samą cechą wprost wykazała się sędzia Kamińska. Cecha mściwości wykluczać powinna z zawodu każdego sędziego Nagrania jej wypowiedzi widziałem wielokrotnie w telewizji. PiS musi przestać zabawiać się w sentymenty! Środki samoobrony muszą być adekwatne do stosowanych narzędzi przez agresorów żydowskich! Im wcześniej to zrozumieją tym lepiej dla Polski! Wywalić na zbitą mordę z zawodu i pozbawić praw do emerytury za lata przepracowane, poskromi wszystkich zbuntowanych wraz z z chazarską schlampe, alkoholiczką i przestępcą Małgośką.
 • @Jozio z Londynu 13:43:56
  Przenikanie świata przestępczego ze światem wymiaru sprawiedliwości nadal trwa. Trzeba to zmienić w interesie praworządności, sprawiedliwości, w interesie obrony konstytucji. Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. Art. 178. Niezawisłość sędziowska Pkt.3. Sędzia nie może należeć do partii politycznej, związku zawodowego ani prowadzić działalności publicznej nie dającej się pogodzić z zasadami niezależności sądów i niezawisłości sędziów. Sędzia, który stał ramię w ramię z Piniorem, dopuścił się złamania wszelkich zasad i powinno mu się odebrać sprawę Piniora i wywalić na zbity pysk z zawodu. Dużo się mówi a nic nie robi w sprawie skorumpowanych i upolitycznionych sędziów. Nie ma co patrzeć na Brukselę tylko zrobić porządek ze zdrajcami z nadzwyczajnej kasty, którzy jak rak niszczą nasz kraj. Jednym ruchem należy wyrzucić z zawodu tych co niszczą polski wymiar sprawiedliwości poprzez korupcję, polityczną grę czy szkodzenie Polsce. Cała kasta sędziowska to jedna wielka mafia przestępcza do natychmiastowego rozwiązania! PiSie nie bój się tylko działaj, bez względu na Dudę ochroniarza kasty sędziowskiej. Frakcja Emigracyjna KPN w Niemczech (Konfederacja Polski Niepodległej – nie mylić z Konfederacją Korwina-Mikke, Brauna i Liroya, bo to zupełnie coś innego) ostro zareagowała na skandaliczny list 10 byłych sędziów TK i SN, z Andrzejem Rzeplińskim na czele, do aktualnych władz RP. Zobacz w rubryce "KPN Frakcja Emigracyjna" na portalu pełnomocnika tej organizacji: "michalowski-consulting.hpage.de". Jest tam też opublikowany list FE KPN do sędzi Gersdorf.
 • @kula Lis 69 14:31:01
  Jeden sędzia ukradł pendrive, drugi kiełbasę, jeszcze inny 50 złotych. Bronisław Komorowski z rzeczy zajebanych mógłby galerię handlową otworzyć
  Walec ruszy po wygranych wyborach przez PAD, ścieki medialne i kasta muszą zostać zaorane, i z tego zdają sobie sprawę w PiS .
  Patrząc długoterminowo czyli następna kadencja Sejmu, spokojnie teraz ruszenie z natarciem to by było samobójstwo jeśli chodzi o II kadencje PAD-a
 • @kula Lis 69 15:06:28
  Po słowach Frasyniuka "jebać pisiora" Paweł Rabiej zaczął interesować się tą wielką legendą trzeciej RP.
  Kupił nawet jego plakat w Brawo Girl.
  8-))))))
 • @Husky 15:47:14
  Rząd zaniepokojony i dalej nic z tą sprzedajną, mafijną nadzwyczajną postżydokomuszą kastą i jej wsobnym miotem nie robi. Ja osobiście mam bardzo głęboko w dupie to zaniepokojenie rządu. Mnie interesuje usuwanie z wymiaru sprawiedliwości takich sędziów. Na co czeka rząd? Aż ta sprzedajna, mafijna nadzwyczajna postżydokomusza kasta z jej wsobnym miotem rozsadzi Polskę od środka? Bo do tego dążą! Polskie sądy to kloaki w których orzekają ladacznice w togach. Złodziej który osądza innych w tym złodziei takich jak on to takie rzeczy tylko w Polsce. Żydokomuna ze swym wsobnym miotem zdominowała kastę całkowicie. Stworzyli bastion oporu przed rządem PiS. Oporu który w rzeczywistości jest atakiem na Polskę i Polaków. Dlatego bez radykalnych zmian i działań rządu, sejmu i prezydenta, wrogowie Polski będą posuwać się dalej. Wypowiedzieli wojnę. Zapowiedzieli, że chcą zemsty i to realizują. Muszą za to odpowiedzieć. Gdyby dziś w Polsce żył i kierował rządem RP marszałek Józef Piłsudski to ci żydokomunistyczni tzw sędziowie z nadzwyczajnej kasty którzy dopuszczają się bezczelnie łamania prawa i profanacji prawa w RP a także chcą obalić legalnie wybrane najwyższe władze w naszym kraju byli by już dawno ubrani w dyby i gnili w ciemnym lochu, a u Erdogana by wisieli. Mnie wyborcę PiSu niepokoi to, że obecny Rząd RP ciągle prosi, ciągle się tłumaczy, ciągle przeprasza, a sprzedajna, mafijna nadzwyczajna postżydokomusza kasta z jej wsobnym miotem ma to dalej w czterech literach czyli w dupie i w imię prawa łamie prawo, proszę Rząd RP oraz PREZYDENTA RP o zdecydowane działania ukrócenia samowoli sprzedajnej, mafijnej nadzwyczajnej postżydokomuszej kasty z jej wsobnym miotem. Tu trzeba działania. Każdy kto podskoczy - już nie jest sędzią. Krótko i zwięźle. Nie można tej hołoty rozpędzić na cztery wiatry i zacząć wszystko od początku? Sąd uniewinnił sędziego za kradzież 50 pln. Roztargniony sędzia.

  https://www.youtube.com/watch?v=rYr6QigwIPI
 • @Husky 15:47:14
  Jeszcze patrzeć a PAD będzie się tłumaczył przed jakimś sądem rejonowym, że kogoś powołał na sędziego. Czy najwyższą władzą w Polsce nie jest SEJM - czyli NARÓD, reszta jest tylko aparatem wykonawczym. Najwyższy czas tej całej totalnej opozycji przypomnieć o jej miejscu w szeregu nawet metodami Erdogana albo Microna - pały i gaz, a potem turnusy resocjalizacyjne!
 • @Husky 10:30:51
  spadaj ? Po co te nerwy ? Wystarczy merytoryczne wytłumaczenie i będzie po sprawie.A jeżeli takiego nie uzyskam ,to dalej będę drążył temat ,bo ciekawy jestem ?

OSTATNIE POSTY

więcej
 • MEDIA

  Kto chcę psa uderzyć, ten kij zawsze znajdzie.

  Do ostatnie chwili zastanawiałem się czy jest sens jeszcze cokolwiek napisać skoro tak jak już wczoraj, tak i dziś widać że wyrok zapadł.Został zatwierdzony czytaj więcej

 • POLITYKA - ŚWIAT

  Brexit Day

  Zapamiętajmy to: Nigel Farage mówiący o Brexit był wyśmiewany przez wiele lat. Tymczasem przez ponad 20 lat antyunijnej kampanii przekonał do siebie miliony Brytyjczyków. Potrzeba solidnej narracji, która pozwoli przekonać miliony Polaków na Polexit czytaj więcej

 • POLITYKA - POLSKA

  Bosak "atakuje" Turskiego

  Czas mija, młodzi ludzie nie rozumieją co znaczy, że ktoś był prominentną postacią w PZPR. Chyba czas zacząć mówić i pisać wprost, że byli to ludzie którzy kolaborowali z okupantem sowieckim przeciwko wolnej Polsce. Tacy czerwoni volksdeutsche czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej