Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1018 postów 31834 komentarze

Tylko prawda

Husky - Zoologiczny antykomunista , mając do wyboru AK i NSZ wybrałbym NSZ przy całym szacunku do AK. UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony.

Cała prawda - Całą dobę

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jak wygląda dzień powszedni żydokomuny z Czerskiej czy Wiertniczej. Polak obrzygał Tower Bridge, pijany Polak pobił Murzyna w Londynie, Polak zgwałcił szkocką wegankę w londyńskim pubie. Wszystko na czerwono i PILNE!

Faszystowski incydent w z udziałem Polaka w Londynie. Nie bez znaczenia jest fakt, że podczas ataku na muzułmanina, Polak używał kła Narwala. Pięknego, zagrożonego globalnym ociepleniem, walenia. To tylko pokazuje czym konczy się władza Kaczyńskiego.A potem wylega 100 tysięcy takich faszystów na ulice i demoralizują wspaniały zachód.

 Polak z narażeniem życie ratował ludzi, a u żydokomuny....

Ten tytuł to brzmi tak, że równie dobrze Polak mógł być napastnikiem,I tak dobrze, że tytuł nie brzmi: "Polak kłusownik pobił muzułmanina" A jeśli się okaże, że atakowany bestialsko kłem nożownik był sfrustrowanym z braku gotówki lub seksu uchodźca, to Pan Łukasz z Londynu ma problemy bo to będzie czyn na tle ksenofobicznym i rasistowskim.Polak zabił narwala żeby zaatakować muzułmanina? Klasyka. A czy ten narwal nie był przypadkiem żydem?To był w czystej postaci rasizm i islamofobia

Dziś wiem że antysemitą nie zrobiło mnie mleko mej matki.. Sami mnie takim czynią..

 

 

Nożownik w Hadze, nożownik w Londynie, a u nas żeńskie końcówki i Biedroń, którego nie wpuszczają ponoć do sklepu. Chwilo trwaj.

Polak z kłem wieloryba odważnie atakuje terrorystę. Takich mężczyzn potrzebuje współczesny świat. A nie zniewieściałych lewaków w rurkach.Polacy nie zostali do końca wykastrowani..ale jeszcze trochę akcji tęczowych, klimatycznych , eco i będzie.

 

A tak o wspaniałej postawie dwóch mężczyzna w tym naszego rodaka pisze prasa w Wielkiej Brytanii

“The guys that were there were absolutely amazing. Heroes beyond belief."

A guy from Poland who was with us at Fishmongers Hall took a 5’ narwhale tusk from the wall and went out to confront the attacker. You can see him standing over the man (with what looks like a white pole) in the video. We were trying to help victims inside but that man’s a hero

A narwhal tusk and a fire extinguisher, when combined with naked courage, can obviously be pretty effective

 

 

Burmistrz Londynu w wywiadzie dla BBC:

 I think we will absolutely make sure the 2 guys who risked their own safety to pin the attacker down will be honoured in whatever way possible. 2 inspiring fellas.

Do doniesień medialnych o postawie Polaka podczas ataku terrorystycznego w Londynie odniósł się w sobotę na Facebooku premier. ""Cholerni Polacy znowu ratują Londyn" - te słowa dzisiaj dominują w Londynie w przekazach medialnych o dzielnej postawie Pana Łukasza, Polaka, który nie zawahał się i ruszył na terrorystę, "uzbrojony" w.... kieł narwala, który akurat znalazł się pod ręką. Przeciwko terroryzmowi każda broń jest dozwolona"

A jak wygląda praca brytyjskiej policji i jej zdecydowane działanie wobec terrorystów to zobaczcie na tym filmiku
Zero tolerancji, jeden strzał i talib odlatuje na spotkanie z dziewicami

Who was the London Bridge attacker?

https://www.youtube.com/watch?v=beICixiD2NE

KOMENTARZE

 • @Husky
  5+++++! i Pzdr!
 • Dobry terrorysta
  obojętnie czy muzułmanin, murzyn, czy eskimos to martwi. Brawo policja londyńska.
 • @kula Lis 69 08:27:46
  Ale widzisz po ocenach że niektórym żal "Bin Ladena"
  W brytyjskiej prasie piszą, że używał...... Tuska...
  Serio

  Dzięki za ocenę i komentarz
 • @Husky aj waj to u ciebie, eskimosa pobito!
  https://static.ftpn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15751860531d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b37282280d072833af2d1656a0ada56ac5e1.jpg

  Brutalny atak na rabina na Wyspach. Izraelskie media zaniepokojone... Dwaj niezidentyfikowani nastolatkowie w Londynie zaatakowali i dotkliwie pobili rabina poinformował w sobotę dziennik "Jerusalem Post". Zakrwawiony duchowny został pozostawiony przez napastników i oczekiwał pomocy do soboty, czyli żydowskiego szabatu. Do ataku doszło w późnych godzinach wieczornych w piątek, kiedy ortodoksyjni żydzi nie używają telefonów, w położonej na północy Londynu dzielnicy Stamford Hill, w rejonie Amhurst Park. Jak informuje dziennik, napastnicy bijąc ofiarę wykrzykiwali "Zabić żydów" i inne antysemickie hasła. O ataku powiadomiono policję i lokalny ochotnicze patrole społeczności żydowskiej (Shomrim). Rabina, którego personaliów dotychczas nie podano, przetransportowano samolotem do Izraela. "Jerusalem Post" ocenia, że atak jest kolejnym przykładem narastającej fali antysemityzmu w Wielkiej Brytanii. Dziennik przytacza wypowiedź wiceprzewodniczącego Światowej Organizacji Syjonistycznej (WZO) Jakova Hagoela, który powiedział, że "w 2019 r. prawie 300 tys. żydów żyje w strachu o ich przyszłość i bezpieczeństwo". Według Community Security Trust (CST), który doradza w sprawach bezpieczeństwa ok. 260 tys. żydom w Wielkiej Brytanii, policja w Londynie i Manchesterze zgodziła się wzmocnić patrole w rejonie synagog i innych miejsc ważnych dla społeczności żydowskiej.
 • @Husky 08:44:49
  Tak piszą bo w angielskim tusk znaczy kieł.
 • @kula Lis 69 08:29:32
  Zakazać znowu, głównie Eskimosom, połowów narwali...
  Polski faszysta Łukasz pomimo długiego pobytu w Wielkiej Brytanii nie pojął na czym polega wielokulturowe społeczeństwo. Dowalić mu grzywnę za Narwala, wysłać do meczetu na reedukację i dodatkowo sprawdzić 24 grudnia czy nie ma niepoprawnej choinki w mieszkaniu


  Mimo to dedykujmy mu tą piosenkę

  https://youtu.be/ykwqXuMPsoc

  ps.

  TVN24 donosi, że Brytyjczyk stojący na moście, ruszył w pogoń z nożem za złodziejaszkiem z niedemokratycznej Polski, który wrzeszczał w hali machając... kłem. KON STY TU CJA!
 • @kula Lis 69 09:14:31
  dziennikarz z The Sun :

  Thanks to Lukasz, Polish-British relations are the talk of the town.

  Our relations go much further than most realise: the 11th century King of England, Canute the Great, was the grandson of Mieszko I, ruler of Poland and one of the founders of the Polish state.
 • Zwracam uwagę jak bardzo paraliżująca jest "poprawność polityczna".
  Husky dobrze to zjawisko opisał pokazując potencjalne możliwości
  "poprawności politycznej" nawet dla tego przecież nie kontrowersyjnego przypadku.

  "Poprawność polityczna" to jeden z najsilniejszych knebli zakładanych społeczeństwu przez mafię żydowską... bo to mafia żydowska stoi za tą "koncepcją".
  To prawdziwy knebel blokujący wszelką krytykę polityki mafii.

  Mamy Holocaust, antysemityzm, LGBT, multikulti, wychowanie bezstresowe, prawa człowieka rozumiane po żydowsku... jako tematy nietykalne... a z drugiej strony mamy...
  komunizm, faszyzm, ruską agenturę, nacjonalistów...jako etykiety dla wszystkich których mafia nie lubi..

  To klasyczne czesanie rozumków pożytecznym idiotom...
  Mafii trzeba odebrać media i wtedy mafia przestanie mieć możliwości czesania rozumków.
 • Husky
  Europa zachodnia w większości już jest stracona. No może jeszcze nie UK, ale Francja i Szwecja już tak. Ta cała lewacka ideologia, neo-marksizm, kulturowy tym razem, jakis gender, LQBTQ+, otwartość na uchodźców, fałszywie pojmowana tolerancja sprowadzona do absurdu samej siebie, eko-terroryzm, ideologia Globalnego Ocieplenia (Globalnego OCIPIENIA), degradacja rodziny i wszelkich przejawów chrześcijańskich, itp, itd.

  To jest jakiś koszmar. Faktycznie ludzie sie tam zaczynają burzyć, ale nic to nie da w przypadku Szwecji czy Francji, ale też i w innych krajach. Polska niedługo będzie krajem, do którego będą chcieli uciekać mieszkańcy Europy Zachodniej, bo innego wyjścia nie będą mieli.

  Pozdrawiam

  P.S.
  Eko-terroryzm. Do nie dawna był to wegetarianizm czy weganizm a czy nie prowadzic będzie do tego, że i rosliny żyją? To czym będziemy się żywić?
 • @kula Lis 69 08:29:32
  Oczywiście, żeby przypadkiem w sądzie czegoś nie zeznał.
 • @kula Lis 69 09:14:31
  A PiS znaczy "siur".
 • @Husky 09:17:36
  Jak to dobrze, że w GB są także normalni Polacy a nie tylko zawiedzeni idioci.
 • Dałem 5*
  Za wpis. Dziwne, że go zastrzelili od razu, w Stanach to nie dziwota, ale w GB? Jednego parszywca mniej. Inna sprawa, że dobrze by było przed egzekucją wykąpać sukinsyna w świńskiej krwi i to publicznie.
 • @zbig71 10:39:01
  Postarali się aby nie mógł zeznawać.
 • Za czerstwą i wiertaloty / czy tvn nie jest w rooskich łapach ? /
  masz ty nasz PracuSIu 5*
  Ponieważ nie wychylasz się ze swoim plakatowym kiczem wkleję coś odpowiedniego do twojej / ? / treści:
  https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS6ozW6Qz1MgsIZ7fjuwqXUARtKbYrAZKfebLfLOBuy2NLDVs_l&s
 • @krzysztofjaw 09:48:53
  Anglia też stracona. Jeszcze w Ulsterze są mocne elementy, ale demograficznie tracą.
  Francja od rewolucji jest stracona. teraz to po prostu konsewkencje wydarzeń sprzed ponad dwóch wieków.
  Cywilizacje padają. Na gruzach imperium rzymskiego powstały nowe państwa, być może wkrótce będzie podobnie.
  Jestem ciekaw Niemiec. Bo sami Niemcy wydają się obecnie ciotowaci, ale czy to będzie trwać wiecznie?
 • @zbig71 10:39:01
  Ten strzał w czoło był obligatoryjny.Czy mogła być inna reakcja policjanta widząc że ma na sobie pas sahida?
  Czy prawdziwy.
  Pewnie w/g Gówna Wyborczego czy też szczujni TVN z Wiertniczej w imię poprawności politycznej takie pytanie terroryście powinien policjant zadać.
 • @Wican 12:51:48
  No tak
  Powinni go najpierw przesłuchać, zapytać co będzie dalej robił i jakie ma zamiary i oczywiście w wypuścić.Warto dać mu było szanse na reedukacje
  Szkoda chłopa
 • @Husky 14:51:04
  Oczywiście, ze powinni przesłuchać i skazać zgodnie z prawem. A tak? Załątwili gościa, nie wiedzą kto go podpuścił, itd. Cudnie. Czyli dalszego śledztwa nie będzie. Oj naiwniaku. Zabicie gościa to oznaka słabości. Ale już nikogo za sobą nie pociągnie. I pewnie o to chodziło.
 • @Husky 14:51:04
  A miał pas szahida>? Jakoś w to nie wierzę. Akcja nie w takim stylu to była.
 • @Wican 12:51:48
  Ciekawe, czy miał paszport? Jakie zeznania, panie, a na cholerę komu zeznania? Jeszcze by powiedział o słowo za dużo....
 • @Wican 15:06:00
  Zamiast pisać teorie z dupy wzięte zobacz na filmiki z tego wydarzenia
  Są tego setki

  ps. a jak nie dajesz wiary to wejdź na strony gówna koszernego, tam znajdziesz jeszcze ciekawsze historię.
  Ostania najnowsza to to że tym Łukaszem byłem ja (oficer MOSSAd-u) i wszystko było wcześniej zaplanowane
  Pasi?
 • @Husky 14:51:04
  No mógł powiedzieć za dużo, a tak to nie ma człowieka i nie ma problemu.
 • @zbig71 15:15:23
  Znalem tu takiego komentatora co jak był zamach w Nicei to widział na własne oczy jak trupy wyrzucali na jezdnie przez dziurę w podłodze samochodu.Wiesz ile tych trupów było
  Geniusz
 • @Husky 15:26:35
  Co by było, jakby Ruskie zabili jakiegoś Czeczeńca w Moskwie. Tak w łeb, bez sądu, to by dopiero było, że stalinowskie metody, że brak praw człowieka, że Putin oczywiście za cyngiel ciągnął, a Husky pierwszy by pisał o dzielnych czeczeńskich bojownikach.
 • @Husky 15:26:35
  Widziałeś jak twój przyjaciel Wanda Obywatelski vel Tezeusz wyje pięknym falsecikiem? Najwyraźniej jeszcze ma ból krocza po precyzyjnym kopie Zawiszy :))
  Powiedz mu że jak wydobrzeje to niech znowu wpadnie :)))
  Tylko niech założy jakieś ochraniacze :)
 • @zbig71 15:32:35
  Pisałem o dzielnych czeczeńskich bojownikach.
  Nie o terrorystach ale o bojownikach
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:35:29
  Nie wiem którego bardziej krocze boli, bo nie czytałem i świadkiem "incydentu" nie bylem
 • @Husky 15:40:28
  To pięknie trafiłem.
 • @zbig71 16:04:24
  Ale w co?
  Czeczeni od zawsze byli masakrowani przez rosjan
  Masz wątpliwości?
  Bo ja nie
 • @Husky 15:42:09
  Nie byłeś? Byłeś :)
  Twój przyjaciel udowodnił po raz kolejny, że trolla trzeba zidentyfikować, pozwolić mu się ośmieszyć i precyzyjnym kopem w krocze albo doopsko odesłać do Gavrylenki. Proste, prawda :)
  I miałeś rację, że to nie był zabiedzony. Analiza IP wykazała niezbicie, że trollik nadaje z Poznania. Tylko, że on z pewnością nie jest rdzennym Poznaniakiem tylko jakiś napływowy, z tych co głosują na Jaskowiaka czy jak mu tam. Do Poznania też dużo sowieckich "tankistow" przywieźli.
 • @Husky 16:12:38i
  Znowu wypowiadasz się na tematy, o których nie masz pojęcia.
  W Czeczeni Rosjanie walczyli z prototypem ISIS, który sowietom chcieli zafundować ropokrady do spółki z Arabią Saudyjską. Teraz Czeczenia ma się dobrze a w Syrii walczą głównie Czeczeńscy.
 • @Jwu 16:59:59
  Gdzie w ISIS?...
  W regularnej rosyjskiej armii. Czy u Wagnera to nie wiem ale bardzo możliwe.
 • @Jwu 17:10:05
  I o to ropokradom chodziło!
  W Afganistanie zbroili i wspierali mudżahedinów, którzy teraz nazywają się talibami.
 • @Husky 15:13:11
  To dlaczego Angole go wypuścili z paki? A filmiki? Nie żartuj. W tak zmonitorowanym państwie jak Anglia, bezg zgody służb niewiele da się zrobić
 • @zbig71 15:12:49
  Przecież niedawno go z pudła wypuścili. To uznali go za niegroźnego?
 • @Husky 15:40:28
  Czyli? Dzielni to są, ale czym się różni bojownik od terrorysty?
 • @Husky 16:12:38
  Sami masakrowali innych. I niektóre klany były prorosyjskie, inne anty.
 • @Wican 17:29:22
  Jak po co wypuścili? Żeby mógł sobie poterroryzować. Odstrzelili go bo zbyt dużo mógłby zeznać.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:33:55
  Ichnia metoda. Zresztą, nie tylko ichnia. "Kalifa" też Amerykanie mieli w obozie i wypuścili.
  A z kolei Czeczen Basajew walczył wraz z rosyjskimi ochotnikami o niepodległość Abchazji. Czyli w służbie rosysjkiej. A wcześniej i później był już antyrosyjski.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:20:09
  Ciekawe co było przyczyną rozpadu tej współpracy ?
 • @Jwu 17:52:09
  To chyba dość oczywiste. Najpierw Talibowie byli potrzebni do rozwalenia Sojuza i w sumie im się to udało mimo tego, że sowieci mieli tam swój rząd Karzaja. Oficjalnie weszli do Afganistanu na zaproszenie tego rządu i nie była to żadna "inwazja". Walczyli dokładnie z tym samym wrogiem co teraz USA. Tylko, że teraz to nie jest inwazja tylko "eksport demokracji". Taki żydowski myk lingwistyczny.
 • @Husky 15:42:09
  Ale piękne Zawisza zaoruje twoich kumpli, tego zabiedzonego i hujtego. Ubaw po pachy, zajrzyj tam :)))
  A tak z ciekawości się spytam, skąd się biorą tacy idioci? Ty jesteś z nimi blisko to może masz jakąś wiedzę? :))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:19:20
  W ogóle tam jest ciekawe. Mało kto w Polsce wie, że Afganistan sprzewiał się powstaniu Pakistanu (jako jedyne państwo w ONZ) i domagali się wszystkich terenów pakistańskich. Nawet doszło do konfliktu granicznego.
  A Hamid Karzaj to jankeska marionetka. Sowieci mieli innych: Daud Chan, Taraki. Potem był Amin, ale go Sowieci nie lubili. Po śmierci Amina, liderem został Karmal.
  Dzisiaj wydaje się dziwne, ze taki Afganizstan stawiał się Pakistanowi.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:41:18
  //Ubaw po pachy, zajrzyj tam :)))//
  Własnie zajrzałem i faktycznie ubaw maja spory.Tylko kto z kogo


  Nie brałem i nie biorę udziału w tej "dyskusji".
  Kto i kogo kopię po jajkach....nie wiem , nie widziałem
  Ale wiem natomiast jedno że Pani Rebeliantka dość wyraźnie napisała co o Zawiszy myśli.
  Niezłe ma C.V ten "nasz" admin.
  A wiem że raczej Pani Rebeliantka z palca sobie tego nie wyssała, i napisała całą prawdę.
  Dla mnie to wystarczy, zresztą to i tak nic nowego

  https://niepoprawni.pl/blog/zawiedzony/sprawca-bloger-zawisza-niebieski
 • @Husky 19:33:18
  Zadałem sobie trud i przeczytałem wszystko i powiem ci jedno - ten zawiedzony to wyjątkowy idiota. Na manipulatora to trzeba mieć choć ćwierć mózgu a on ma jakąś śladową ilość. Za obronę Rebeliantki się wziął... Gdzie ten śmieć był jak niejaki Trojanowski - hujty dupty stalkował Rebeliantkę? Chce robić z siebie idiotę to niech robi, w końcu twój kumpel, nie mój.

  Przeczytałem sobie przy okazji komentarze pod inną notką
  https://niepoprawni.pl/blog/zawiedzony/zle-sie-dzieje-na-poletku-pana-boga-doktorze-oparo

  Nie sądzisz, że Joszko powinien mnie grzecznie przeprosić? On jeszcze się nie zorientował, że odbanowałem go, żeby było z kogo łacha drzeć? Jak się znudzi to dostanie kopa tak jak Kamiński :) Lajf is brutal pisku :))
  Ty pod tą notką też nieźle się popisałeś.

  Kiedyś Joszko dawał ci "dobrą radę" -
  //@Husky
  Jozio z Londynu (niezweryfikowany) - 3 Marca, 2019 - 14:51
  Faceto
  Olej to internetowe goooowno
  Nie jest to czerwone SB-eckie towarzystwo godne Twojej uwagii i dla higieny, zapomnij o nim i pozostałej trójce że tego szamba.
  Wiesz że żyje jeszcze wielu potomków czerwonych żołdaków przywiezionych tu na sowieckich tankach.
  I z tm czymś, czyli kolejnym (po Bingo) internetowym bytem, masz tu do czynienia.
  Nie takich przygłupów i analfabetów tu pogoniliśmy więc i ten kariery tu nie zrobi.
  Olej go, dobrze Ci radzę.
  To Polski portal//
  Źródło: https://niepoprawni.pl/blog/zawiedzony/zle-sie-dzieje-na-poletku-pana-boga-doktorze-oparo

  Albo to:
  //@Zawisza czerwnony
  Jozio z Londynu (niezweryfikowany) - 3 Marca, 2019 - 15:06
  Tak się zastanawiam co ty sobą czerwony pajacu reprezentujesz.Czy ty KO(N)DOMITO tutaj znajdziesz frajerów by cię wysłuchali .Czy to spowiedź oderwanego od koryta resortowego konfidentaNa co ty tu liczysz.Na to samo co twój wafel Ruszkiewicz.Ten po paru dniach w nowym wcieleniu dostał bolesnego kopa w dupę,ty też tego chcesz.Tu ci Astra nie pomoże.Tu nie szambo wzajemnej adoracji aministracyjnych czubówMasz tam na ścieku swoich idiotów dla poklasku, więc WON//

  Źródło: https://niepoprawni.pl/blog/zawiedzony/zle-sie-dzieje-na-poletku-pana-boga-doktorze-oparo


  I co? Sam jak jakiś ostatni łachudra tutaj przylazł i próbuje się mundrować. zawiedzony też przyjdzie jak mu Gavrylenko umili życie? Banda śmieci bez żadnego honoru. Ups... Twoi "przyjaciele" :))))))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:01:45
  Jedno co ci powiem
  Ja nie mam wrogów
  Jeszcze
  8-)))))
  pzdr.
 • @Husky 20:09:25
  I to cała odpowiedź?
  Słabe.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:32:57
  No dobra
  Jak sam widzisz ja na Niepoprawnych ostatnio sam niewiele komentuje
  Obecnie skupiam się na dwóch fajnych brytyjskich portalach gdzie coś takiego jak obgadywanie jeden drugiego jest im całkowicie obce.
  Tematyka to geopolityka.
  Tu zaś napisze notkę o czymkolwiek, a zaraz wrzucasz mi pytanie o blogerach czy komentatorach z Niepoprawnych.
  Sam zobacz choćby dziś.
  Zostawmy Niepoprawnych ... niepoprawnym, a tu piszmy o naszym portalu i w temacie danej notki

  Czy wystarczy?

  Pozdr.
 • @
  Brytyjski rysownik Bob Moran uczcił trzech mężczyzn, którzy w piątek powstrzymali terrorystę na Moście Londyńskim w stolicy Wielkiej Brytanii. Stworzył ilustrację, na której przedstawia mężczyzn jako trzech superbohaterów, przypominających postaci z komiksów Marvela. Wśród nich znalazł się Polak

  https://i.iplsc.com/-/0009FHC128WVOU9Q-C122-F4.jpg
 • @
  The pen is mightier than the sword, but not quite as mighty as the narwhal tusk.

  https://pbs.twimg.com/media/EKpGlVvWoAA-SbE?format=jpg&name=small


  https://twitter.com/bobscartoons
 • @Husky 20:41:57
  Niech się przestaną interesować mną to nie dotknę tematu.
  Niech im się nie wydaje, że są anonimowi. Choć tacy idioci mogą tak myśleć.
 • @Husky 20:41:57
  Geopolityka mówisz? To super!
  Podciagnij się bo twoja wiedza jest mizerna :)
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:03:03
  Wiem,wiem
  Własnie dyskutujemy co zrobić by ameryka na ryj nie padła i to lada dzień
 • @Husky 21:30:15
  Ech, chłopaku. Tak wierzysz w utarte stereotypy, taki jesteś pewny wielkości Ameryki ? Coraz większy postęp technologiczny we WSZYSTKICH prawie państwach stważa tę sytuację, że nie już nie tylko USA, ale inni gracze mają coraz więcej do powiedzenia, nawet taki Kim z KP gra na nosie Trupowi, a ten nazywa go,, fajnym facetem,,. Putin wygrał w Syrii, a koniokrady chcą już tylko doić ropę z syryjskich złóż. O Chinach nawet nie wspominam.
 • @Wican 12:51:48
  MASAKRA.
  Ci policjanci wiele razy złamali przepisy w trakcie tej amatorskiej "interwencji", kiedy chcieli odebrać chłopakowi nóż , mówiąc, że ... wobec niego nie wykonują żadnych czynności...Zupełnie nieuzasadnione brutalne traktowanie, chłopak nie stawiał oporu .
  To był bandycki napad .
  Powinni zostać wyrzuceni z policji i posadzeni na ławie oskarżonych.
 • Już po temacie, ale dr Cruella Skórek musi jeszcze zaprotestować:
  http://pbs.twimg.com/media/EKuygVGXsAAp9xR.jpg
 • @Husky 21:30:15
  Bardzo dobry temat. Ja mam gotową receptę. Starczy, że USA zlikwidują swoje 1000 baz na całym świecie a zaoszczędzone pieniądze przeznaczą na ratowanie infrastruktury, która się sypie, na walkę z biedą i bezdomnością. Obszarów działania jest oczywiście więcej.
  Proste?
 • @zbig71 23:02:40
  Husky należy do wyznawców "płaskiej Ziemi". Wierzy, że:
  - ropokrady wyzwoliły Polskę spod okupacji niemieckiej
  - WTC zaatakowali Talibowie
  - Rosja napadła na Gruzję i Ukrainę a jutro napadnie na Polskę itd itp
  To wszystko nauczanie ich guru geoolitycznego tow. Targalskiego od Sakevycza.
 • @
  Wielka Brytania powinna zagospodarować możliwości Włodka Czarzastego
  Kilka telefonów towarzysza i Armia Czerwona wyzwoliłaby Królestwo od ataków terrorystycznych
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 08:27:24
  A wczoraj na własne oczy widziałem Elvisa Presleya
 • @Husky 08:32:49
  Elvisa widziałeś? To znak, że trzeba zmienić lekarza albo dilera :)
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 08:27:24
  Gorzej, że powtarza te brednie dookoła.
 • @zbig71 10:25:08
  Niech powtarza na zdrowie!
  Nikt normalny w to nie wierzy.
  Bolszewicy byli bardziej subtelni, mówili np. że "w Ameryce biją Murzynów" i po latach okazało się, że to prawda... :)
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 10:42:22
  Rzeczywiście okazało się to prawdą. Teraz to w Ameryce murzyni biją:).
 • All
  https://pbs.twimg.com/card_img/1201474335501881345/zOMfGJPR?format=jpg&name=600x314
  W tym momencie toczy się zaciekła walka na noże, w której Łukasz doznaje pięciu cięć aż po ramię.
  Jest poważnie ranny, ale ani na chwilę się nie wycofuje. Bardzo cierpiał i stracił czucie i siłę w lewej ręce, ale był tam do końca.
  Wielki szacunek dla naszego rodaka

OSTATNIE POSTY

więcej
 • MEDIA

  Kto chcę psa uderzyć, ten kij zawsze znajdzie.

  Do ostatnie chwili zastanawiałem się czy jest sens jeszcze cokolwiek napisać skoro tak jak już wczoraj, tak i dziś widać że wyrok zapadł.Został zatwierdzony czytaj więcej

 • POLITYKA - ŚWIAT

  Brexit Day

  Zapamiętajmy to: Nigel Farage mówiący o Brexit był wyśmiewany przez wiele lat. Tymczasem przez ponad 20 lat antyunijnej kampanii przekonał do siebie miliony Brytyjczyków. Potrzeba solidnej narracji, która pozwoli przekonać miliony Polaków na Polexit czytaj więcej

 • POLITYKA - POLSKA

  Bosak "atakuje" Turskiego

  Czas mija, młodzi ludzie nie rozumieją co znaczy, że ktoś był prominentną postacią w PZPR. Chyba czas zacząć mówić i pisać wprost, że byli to ludzie którzy kolaborowali z okupantem sowieckim przeciwko wolnej Polsce. Tacy czerwoni volksdeutsche czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej