Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
986 postów 30832 komentarze

Tylko prawda

Husky - Zoologiczny antykomunista , mając do wyboru AK i NSZ wybrałbym NSZ przy całym szacunku do AK. UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony.

Przedsiębiorstwo Holocaust się sypie, stąd histeria.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Najgorsze jest to, że Żydzi pozwalają sobie na takie prowokacje, bo wiedzą, że mogą sobie na nie pozwolić.Najlepsze są najprostsze prawdy. I tak jak główną przyczyną utonięć jest woda, tak główną przyczyną antysemityzmu są Żydzi.

Podobno według jakichś badań zrobionych przez Żydów Polska jest najbardziej antysemickim krajem na świecie. Adolf Hitler na to dictum wiruje w grobie niczym rozrusznik od Tygrysa. Może zatem zapłaćmy im kasę za jego wojenne zbrodnie, to wtedy będziemy prosemickimi bankrutami.Takich „badań” nie robi się bez powodu.Odnoszę wrażenie, że Żydzi chcą zaszczepić w Polakach poczucie "winy" i tym samym szykują sobie grunt pod bezpieczny azyl dla uciekinierów z zachodu. To że zostaną wyparci z Niemiec i innych krajów zachodnich to pewne. Teraz obawiają się już nie tylko Niemców ale i muzułmanów.

Największymi antysemitami są sami żydzi. Tak prawdę mówiąc to Oni sami już nie wiedzą kto spełnia warunki bycia żydem.Dla mnie osobiście patrząc na to co robią żydzi na świecie antysemityzm jest zdrowym rozsądkiem

Prowokacja prowokacją.Żydzi, przestańcie kłamać, to Polacy przestaną mówić prawdę.To może my stwórzmy ranking „ najbardziej polonofobiczna nacja na świecie” i wyjdzie ... wszyscy wiedzą kto. Najgorsze jest to, że ustawicznie ci sami ludzie dają się na nie nabrać,a tym samym wkładają oni argumenty w ręce Izraela...

 

 

 

 

 

Tak się zastanawiam po co Żydom antysemityzm, jego pielęgnowanie i dostrzeganie tam, gdzie go nie ma. A to takie proste. Rola nękanych męczenników, jest receptą na potężny biznes i moralny oraz emocjonalny straszak. Wszak każda krytyka,to już antysemityzm.O ile się orientuję, to granice są otwarte, a i linie lotnicze do Izraela działają. Zupełnie nie rozumiem w czym problem skoro takie rzekomo w Polsce prześladowania? Można też uciec do Niemiec. Tam ponoć nie ma antysemityzmu i nigdy nie było.Oczywiście ,że w Niemczech nie ma antysemityzmu dlatego przy każdej synagodze stoi policyjny radiowóz.Stoi bo lubi.

 

Poland, South Africa, Ukraine and Hungary Top List of Most anti-Semitic Countries, Says ADL Survey
Anti-Semitic attitudes have also strengthened in Poland, South Africa and Ukraine since 2015, U.S. watchdog finds; Sweden fared best in annual poll, with only 4 percent of respondents holding anti-Semitic beliefs

 

 https://www.haaretz.com/world-news/.premium-adl-report-poland-south-africa-ukraine-and-hungary-most-anti-semitic-countries-1.8156819

ps.

No i i proszę, jakie to wielkie wyróżnienie nas spotkało.
Tylko dziwne, że to ADL żadnego arabskiego państwa nie wciągnęła na listę.
.....Ale tam ich na pewno kochają.

 

KOMENTARZE

 • W PiSis
  Żydów kochają i noszą na rękach. Sam Kaczelnik bredził coś o Izraelu jako cudzie na świecie. I wszyscy na baczność przed J. Danielsem, zwłaszcza Duda.
 • Żydzi w Polsce
  mogą spać spokojnie. Mają PO PiS i szereg przystawek. Nawet prezydenta mają. Trzeba jednak zauważyć, że ci najbardziej pazerni mają bezwarunkowe poparcie w PiS i Pałacu.
  Do wyborów prezydenckich będzie względny spokój ale jak Duda znowu przejdzie to nastąpi gwałtowne przyśpieszenie. Do 447 km/h
 • Husky
  Po co wklejasz takie teksty skoro dałbyś się pociąć za żydolubow z PiS?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 08:09:50
  Dobrego piątku życzę wszystkim Prawym i Sprawiedliwym
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 08:05:23
  No właśnie, skoro Najwyższy Urzędnik Państwa kaja się przed byle sierżanciną z mossadu a cały picowski crem a la cream ślini się do kolejnych knesetów w krakovi, to chyba musi być jakaś inna praktyczna przyczyna pełzania Polski przed tymi szatanami, czy to finansowy bat czy też coś bardziej przyziemnego, np. umieszczone żydobomby A w newralgicznych miejscach w Polsce ?
  Jaką siłą dysponują żydzi w Polsce, to jest fundament do którego należy dotrzeć bez względu na wszystko, bo albo nas nie będzie albo będziemy Narodem bez Honoru !
  Retorycznym i nawet kabaretowym pytaniem jest czy pis jest propolski, bo wielu i tu obecnym 500+ całkowicie przesłania stan upodlenia Polski wobec światowego żydostwa, wiemy o opłacanych pochlebcach kaczoryzmu ale też wielu "sami z siebie" pieją pieśni o pisowskim "dobrze" jakie nas spotyka, zadajcie sobie pytanie, jak nas traktują żydzi i jak pis traktuje ich ?
  https://wprawo.pl/wp-content/uploads/2018/09/przerobione-zdjęcie-z-podpisania-umowy-polsko-amerykańskiej-e1537621307286.png
 • @provincjał 08:28:36
  Jeśli ktoś rozmawia o Żydach to głównie zawodowi i hobbystyczni tropiciele urojonego antysemityzmu, naród ma na głowie ważniejsze sprawy
 • @provincjał 08:28:36
  Każdy kto ma odrobinę mózgu i przeczytał ze zrozumieniem chociaż jeden przepis prawny, wie, że ustawa 447 to czysty bełkot bez żadnej mocy prawnej. USA dały Żydom zabawkę, żeby nie marudzili i tyle.
  A nawet jakby to nie był bełkot, lecz dzieło sztuki prawniczej wykuty ze złota to nasz kodeks cywilny mówi wyraźnie cały czas co sądzi o majątkach bezspadkowych, zatem 447 może nas w dupę pocałować, a konfiederackie manipulanckie koczkodany niech się rzucą w gnój.
  AMEN
 • @Husky 08:20:46
  PiS to nie jest przypadkiem Polin i Syjonizm?
  Wypowiedź "prezydenta tysiąclecia" w Knesecie nie pozostawia złudzeń...

  PS. A jak tam Wanda Obywatelski vel tezeusz? Już przestał skowyczeć? Twój zawiedzony przyjaciel sumiennie mu krocze wylizał? :))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 08:05:23
  Ile lat już jest to pierdolenie o 447....???
  Pamięta kto...???

  35 mld
  60 mld
  150 mld
  300 mld

  ile na dziś obstawiacie
  500 mld?

  8-)))))
 • @Husky 08:31:41
  Ty tutaj nie usypiaj Narodu. Żyd to największe zagrożenie dla Polski a PiS to ich agentura.
 • @provincjał 08:28:36
  Pełna zgoda!
 • @Husky 08:39:57
  Powiedz mój drogi, bez względu na to czy i za ile jesteś opłacanym tzw. pochlebcą pisu, czy żydostwo to Realne zagrożenie dla Polaków czy to tylko wymysł ?
 • @Husky 08:39:57
  Oni chcą 100% a ile to mld$ to ciężko policzyć.
  Też jesteś na liście beneficjentów?
  Zgoda PO na zajumanie 250 mld zł z VAT to była pierwsza transza i rozgrzewka. To tłumaczy "entuzjazm" w ściganiu sprawców przez PiS (Polin i Syjonizm).
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 08:42:25
  Ja widzę po ocenach to tutejszych lokalnych żydów szlag trafia na widok tego wpisu.
  Wiatr historii was wywieje zdrajcy, mendy i złodzieje
  Udanego dnia dla wszystkich Prawych i Sprawiedliwych
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 08:41:50
  A nie może być?
  Tylko pryszcze od "Szczęść Boże"mogą być zdrajcami i żydokomuchami
 • @Husky 08:52:00
  Jakich "was"? Co ja mam wspólnego z żydami?
  Oceny masz całkiem niezłe. Założę się że pały dostałeś ty a nie wpis :))
 • @Husky 08:54:18
  Wyj Husky, wyj! Zobaczymy jak się będziesz śmiał jak te "pryszcze" oskubią Pislam z paru posłów. Bo z części elektoratu już oskubali :)))
 • @Husky 08:52:00
  A wiesz, że za tą wklejkę dałem ci 5*, ale odpowiedz, czy żydzi to zagrożenie dla Polaków czy to tylko wymysł ?
 • @provincjał 09:05:38
  Ja też dałem 5*
  Nie oczekuj cudów, Husky na takie pytanie wprost nie odpowie.
  Gdyby powiedział prawdę to by się naraził. Gdyby skłamał to został by wyśmiany. Sytuacja patowa :))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 09:10:00
  No tak, brać szmal i kłamać to nie to co brać szmal i mówić "prawdę", spadam, wapienne doły do gaszenia czekają.
 • Na tym wykresie
  wzrost antysemityzmu w Polsce i na Ukrainie, jest dramatyczny.

  Tym się powinien autor zająć.

  No i tym, czemu Polska jest tak podobna do Ukrainy?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 08:05:23
  Zapomniałeś o tym Żydzie pochowanym na Wawelu.
 • Pan poseł Fogiel
  zaprzeczył plotkom o "niespójności "Zjednoczonej" Prawicy.
  Czyżby czytali moją ostatnią notkę? :)))
 • @Husky 08:20:46
  Husky, dzięki, że piszesz o swoich partyjnych lumpach, opisz jeszcze całą ,,armię" banderowców i narkomanów z swojej partii. Trzymaj się jakoś!

  Jonny Daniels, nad – rezydent, nad – premier Polski
  Rzecz nie prawdopodobna. Od momentu przejęcia władzy przez Kaczyńskiego w Polsce, szarą, ale bardzo wpływową osobą w naszym kraju jest obywatel Izraela i WLB. Jonny Daniels. (W latach ubiegłych przy Kaczynskim był Leyb Fogelman) Widzimy go u boku najważniejszych osób a Państwie a więc Daniels jest przy Kaczyńskim, Morawieckim, Dudzie no i u boku Tadeusza Rydzyka. Ma się wrażenie, że to on jest faktycznym nad – zarządzającym Polską.
  A gdyby tak jakiś np.; Rosjanin pokazał się u boku sprzątaczki przy ul. Nowogrodzkiej, pewnie została by natychmiast wyrzucona z swojej pracy, a tu taki JD, sięga po kasę potężną Poczty Polskiej, LOT-u, energetyki i strumieniami płynie kasa na rzecz jego fundacji. Za pieniądze niewolników z Polski, JD buduje przy pomocy swoich szpiegów Państwo Polin, gdzie On lub jego krajan będzie zarządzał niewolnikami, to gołym okiem widać. W takim przypadku ,,polskie służby specjalne” udają, że nic nie widzą, chyba, ze przełożonym tych służb jest JD.
  Głosujesz MIN. na PIS - głosujesz na Jonny Danielsa i jego ludzi,,,
  Głosujesz na PIS - głosujesz za faktycznym premierem Jonny Danielsem,,,
  Głosujesz na PIS - głosujesz za ustanawianym prawem przez Jonny Danielsa,,,
  Głosujesz na PIS - głosujesz za dalszymi rozbiorami ekonomicznymi i gospodarczymi Polski,,,
  Głosujesz na PiS - sankcjonujesz politykę pro – banderowską, pro - izraelską,,,
  Głosujesz na PiS - popierasz ewentualną wojnę na terytorium Polski w interesie potężnych korporacji żydowskich z amerykański,,,
  Głosujesz na PIS - zgadzasz się na totalne złodziejstwo polityków pisowskich w wszelkich urzędach i spółkach samorządowo - państwowych,,,
  Głosujesz na PIS - wspierasz politykę osiedlania się pobratyńców Kaczynskiego, Kuchcińskiego, Terleckiego, Komorowskiego, Thuska, Kwaśniewskiego banderowców w Polsce oraz azjatów kosztem rdzennych Polaków,,,
  Głosujesz na PIS - głosujesz za podnoszeniem wszelkich podatków pośrednich,,,
  Głosujesz na PIS - głosujesz za polityką PO - UW, lewicy
  Głosujesz na PIS - utrwalasz szpiegów obcych w wszelkich urzędach i mediach,,,
  Głosujesz na PIS - głosujesz za podstępną likwidację Armii Polskiej na rzecz armii usraelskiej,,,
  Głosujesz na PIS - głosujesz za mafijną polityką pieniądza narzucaną nam min przez GM,,, itd.
  Także, czy będziesz głosować, czy nie to i tak nie ma to wpływu na wynik wyborów. Wybory są już ustawione, chodzi tylko, aby stworzyć pozory, że ludzie głosują. Kaczyński już wybrał swoich posłów, ustalając swoją listę, Schetyna też, ciotka z wiosny również.
  Bawcie się naiwni Polską dalej.
 • żydzi to manipulanci.
  Każda ich "prawda" ma jakiś cel jest narzędziem do osiągnięcia jakiegoś celu...czyli jest g..no prawdą.
  Ich statystyki, wyceny, prognozy, informacje to wszystko manipulacje.
  To wręcz kultura narodowa żydów... wynikająca wprost z Talmudu który jest po prostu biblią manipulacji.

  Jutro jak będą potrzebowali ogłoszą całkiem inne wyniki badań znowu im potrzebne do jakichś bieżących korzyści.
 • @Wrzodak Z. 09:21:08
  Pislamistom taki stan rzeczy nie może przeszkadzać, wszak po to dostali władzę.
 • @Husky 08:34:33
  Konfederaci jako jedyni mówią o żydowskim zagrożeniu. Natomiast te syfy z PiS służą parchatym i sprzedają Polskę.
 • Co nam mówi ta - powyższa grafika?
  Otóż te procenty wyrażają obszar w mózgach obywateli tych poszczególnych państw i tak:
  Poland - 48% - to znaczy, że 48 polskiego mózgu nie jest jeszcze zalanych - szatańskimi odchodami.
  Sweden - 4% - to znaczy, że tylko 4% szwedzkiego mózgu nie jest zalane szatańskimi odchodami.
  Wniosek?
  W porównaniu ze Szwedami - nie jest u nas tak źle - ponieważ kiedyś stopień zalania poszczególnych mózgów przez szatańskie odchody - przełoży się na pozostanie człowiekiem lub stanie się oficjalnie bydlęciem w ludzkiej skórze.
 • Jak ci się PiSku
  podobało wczorajsze głosowanie nad kandydatami do KRS?
  Demokracja parlamentarna jak z Sami swoi - głosowanie głosowaniem ale racja musi być po naszej stronie!
  To nowe zjawisko w polskim parlamencie KDN - Kaczystowska Dementokracja Nowogrodzka.
  Brawo PiS!
 • @Wrzodak Z. 09:21:08
  racja właściwie po co w polin sejm, senat, rząd, preżydent skoro mamy jojne danielsa? tylu darmozjadów utrzymywać ileż to by było dodatkowej kasy dla "ocalonych"
 • @nieżyt 10:32:20
  Show must go on!
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 10:28:51
  a może to celowe działanie aby dać pretekst ujowi semowi do "przywrócenia demokracji" w polin?
 • @Wrzodak Z. 09:21:08
  Głosujesz na PIS - utrwalasz wszystkich w prawdzie, której nikt i nic nie zagłuszy
  Nawet najgłośniejsze wycie planktonu politycznego.Bo tylko na to ich obecnie stać
  Tylko czy struny głosowe wytrzymają te kolejne 4 lata wycia
  Myślę że wątpię
  Dzięki za komentarz w którym o dziwo zabrakło mi "prawdziwego" życiorysu J.Kaczynskiego.
  Czyżby Odessa na dziś stała się nieaktualna.
  Dziwne to

  pzdr.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 10:28:51
  Znasz skrót TKM
  No to pozostały w sejmie polityczny plankton.....morda w kubeł
  Bo tyle już tylko mogą

  8-)))))
 • @interesariusz z PL 09:15:00
  8 mln banderowców w Polsce
  Więc co ?
  Zdziwiony

  8-)))))
  pzdr.
 • @Husky 11:20:47
  Jak widać można więcej. Właśnie Gowin to udowodnił, że nie trzeba totalniakow, on sam wystarczy :)

  Słyszysz to smętne zawodzenie? To kaczelnik mamrocze przez łzy "należało mi się więcej..." A tu doopa :))

  Chcesz PiSku walczyc z faktami przeszłymi dokonanymi? Powodzenia, tylko potem się nie dziw że się z was nabijają :))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 09:02:05
  Na żydowskim czerwonym Wykopie ma 37 plusów
  Tzn.
  Ja czy żydy

  https://www.wykop.pl/link/5225459/przedsiebiorstwo-holocaust-sie-sypie-stad-histeria/
 • @Husky 11:20:47
  Słyszałem, że Gowin zabrał kaczelnikowi gabinet na Nowogrodzkiej i dał mu składzik na miotły pod schodami.
  To prawda?...
 • @Husky 11:29:01
  W sumie Polaków średnio obchodzą takie sondaże. Niech się żydzi tym podniecają bo to jest ich problem.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 10:28:51
  Bez przesady.
  Podczas pierwszego głosowania wielu posłów w tym z opozycji krzyczało że nie działają aparaty do głosowania.
  Większość aparatów do głosowania nie działała w ławach PISu
  wtedy ktoś trzeźwy zawołał o przerwanie głosowania bo PIS przegra...
  no jak aparaty nie działają to takie głosownie jest do d..py.

  Czy należy uznawać głosowanie w którym posłowie nie mogą oddać swojego głosu za ważne obowiązujące ?
  Domaganie się tego niestety kompromituje "domagających się tego".

  Czy to była prowokacja zorganizowana przeciw PIS ?
  Jeżeli to tylko było technicznie możliwe to nie wykluczałbym takiej prowokacji i wiadomo z której strony...
  Doniesienie do prokuratury w tej sprawie jest oczywiste jeżeli faktycznie ktoś unieruchamiając aparaty do glosowania chciał zmienić wyniki głosowania.

  Dla mnie to wygląda jak żydowska prowokacja... przykryta okrzykami demokracja, prawda, konstytucja....

  Mam nadzieję ze dowiemy się jak było naprawdę.
  Czy maszynki do głosowania były uszkodzone czy to tylko nieumiejętność ich obsługi...

  Jedno jest dla mnie pewne głosowanie jest ważne tylko wtedy gdy wszyscy uprawnieni mogli swobodnie oddać swoje głosy.
  a sala krzyczała że nie mogą oddać swoich głosów.

  I to nie jest popieranie PIS ale popieranie demokracji...
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 11:34:09
  Prawda !!!!
 • @Oscar 11:39:53
  Definicja politycznego idioty.
  Zgłoś marszałkowi sejmu wniosek o reasumpcję głosowania, a potem złóż zawiadomienie do prokuratury o fałszowaniu wyników głosowania przez niezasadną reasumpcję.
  Nazywaj się Budka , bądź z PO lub całą PO.

  pzdr
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 10:28:51
  Gratuluję wyboru Krystynie Pawlowicz na sędziego TK.
  Teraz mam" kolegę" w Sadzie Najwyższym i "koleżankę" w Trybunale Konstytucyjnym.

  Do czego człowiek doszedł, do czego człowiek doszedł....
  do czego ...

  Amen
 • Bardzo ładna gra-phi!-ka
  A teraz wiemy, gdzie biedni Starsi Bracia zwieją, gdy po zrzuceniu im na łeb paru atomówek przez arabów cały świat odwróci się i będzie dalej pogwizdywał.

  Tak bowiem zemści się najgłupsza na świecie uchwała Knessetu o tym że Izraela nie obowiązuje Prawo Międzynarodowe.(o czym już pisałem)

  Nawet notowania żydowskiej giełdy łącznie z całym Wall Street nie drgną.

  A kierunek ucieczki- oczywiście Szwecja ze swymi przyjaznymi meczetami, dżihadystami i przymierzalniami pasów szahida.

  Już kończę, bo mi w sklepie wykupią wędzone napletki.
 • @Autor
  Przedsiębiorstwo holocaust wcale się nie sypie a wręcz przeciwnie ma się bardzo dobrze.Wystarczy spojrzeć tylko na gęby judajczyków i Danielsa,spasione jak u wieprzków.

  Powodem waszego darcia gęby jest ostatni sondaż,w którym Konfederacja ma już 10% poparcia.Jak tak dalej pójdzie to na wiosnę dobije do dwudziestu.Jak widać strach wam dupę ściska bo według tego sondażu(Jeśli się nie mylę to chyba firma Kantar) POjebki z komuchami i lewactwem miały by większość sejmowąMnie co prawda nie cieszy powrót do władzy czerwonoróżowych skurwieli i żydokomuchów .ale PIS wcale się od nich nie różni.
  PIS i PO JEDNO ZŁO!!!! wypierdzielać na Madagaskar albo do Syjamu.
 • @Husky 11:53:02
  Do ściany doszedłeś Husky, do ściany :))
 • @matterhorn 11:58:36
  Tak, tak. Jarosław Kaczyński przestraszył się tego wyniku konfederacji
  a od której to zależy sejmową większość i wycofał się na z góry upatrzone pozycje
  Przykre
 • @Husky 11:53:02
  To teraz Niesiołowski w spódnicy będzie sędzią w TK?
  Wcześniej były łachudry, teraz będzie wariatka!!!
 • @Autor
  Okazuje sie ze zgodnie z ADL :
  w ..2019 https://global100.adl.org/country/poland/2019
  przy populacji 31,405,617 jest antysemitow 15,074,696 (tj. 48 %).
  Tez mi sukces :-)))..Armenia z 58% antysemitow bije nas glowe:-)))
  Ciekawe ze powyzsze zrodlo podaje na 2014 ze przy populacji 30,973,440 mamy 14,000,000 antysemitow tj 45 %, (wzrost o 3 %)

  Natomiast Haaretz podaje ze w 2015 ilosc antysemitow byla na "cywilizowanym" poziomie 37% ?????
  (ref. do linku. Autora: https://www.haaretz.com/world-news/.premium-adl-report-poland-south-africa-ukraine-and-hungary-most-anti-semitic-countries-1.8156819)
  Wyglada ze ADL ocenia poziom antysemityzmy (czyli kogo nie lubi) zaleznie od poziomu narastajacych roszczen :-)))) Ot taka majstrowana statystyka dla podparcia wymuszen i polityczno-finansowego szantazu.
  Ciekawe ze w Laosie jest tylko 0.2 % antysemitow.
  Jednym slowem to raj emigracyjny dla polskiego zydostwa oraz postmagdalenkowych rzadow. No, pozostaje jeszcze aktualna opcja Madagaskaru - ale o nim cisza na ADL.
 • @matterhorn 11:58:36
  100%racji. Towarzystwo od Sakiewicza robi co może, aby zdyskredytować Konfederację.
 • @Husky 11:20:47
  Jak podaje wiki, sam Jarosław Kaczyński wskazuje, że określenie „TKM” wymyślił Marek Kuchciński.
 • @Wrzodak Z. 09:21:08
  Wyborów nie da się ustawić, przynajmniej ostatnich się nie dało.
  Można zmanipulować 3-7% głosów, ale już nie 10%.
  Dlatego wybory są ważne.
  Gdyby nie było teraz Konfederacji w sejmie, mieliby ręce zupełnie wolne.
 • @demonkracja 09:55:20
  Nie do końca.
  Bo jeszcze kwestia, czy pytani odpowiadali zgodnie z rzeczywistością, czy nie.
 • @Husky 08:20:46
  @Jarek Ruszkiewicz SL 08:09:50
  Dobrego piątku życzę wszystkim Prawym i Sprawiedliwym
  Husky 22.11.2019 08:20:46
  xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
  Hej Husku!
  Juz nie How...How!!!!??? : )
  CO sie z toba dzieje... ???
  ZA Duuuuuuuzo chybatego SzPIRYTUSA Libero chlasz...I
  za szybko przechodzisz -tu..na saloniku Neon 24-
  TRANSFORMACJE Duchowa...
  To nie jest DOBRE...dla zdrowia... : /

  MUSI byc... ZAWSZE! Rownowaga zachowana
  miedzy Swiatem Ducha
  a
  Swiatem-materii= Halo! tu ZIEMIA !

  Przy naruszeniu ROWNOWAGI miedzy SWIADOMOSCIA (ego)
  a Podswiadomoscia (nasza pra-matka z poprzednich re-inkarnacji)
  nastepuje ZAWSZE!nienormalnosc psychiki...
  ktora prowadzi prosta droga do- szalenstwa/rozdecia ego/chorob psycho-somatycznych/OBLEDU/wariactwa etc.

  Patrz Husku co tu pisales:
  https://ryszard-opara.neon24.pl/post/151465,historia-chrzescijanstwa-w-polsce-czesc-iii-ostatnia
  @Oracz 21:53:10
  Jezus powiedział do niektórych, co ufali sobie, że są sprawiedliwi,
  a innymi gardzili, tę przypowieść…
  Amen
  Z Bogiem
  Husky 07.11.2019 21:59:15
  • @Witkacy 20:06:12
  Warto sobie uświadomić, że przynależąc do Kościoła, jesteśmy wybranym plemieniem, królewskim kapłaństwem, narodem świętym, ludem Bogu na własność przeznaczonym (por, Tt 2, 14).
  Husky 07.11.2019 22:03:01
  • @Husky 20:45:28
  Faryzeusz cytujący religijne pisma - oto znamię "polskiego" żydo-katolicyzmu współczesnej doby.
  Rzeczpospolita 07.11.2019 22:08:23
  • @Husky 22:03:01
  kundel,
  jest źle z tobą, jeśli już o godzinie 20. kiepeła ci wysiada - może za dużo chlasz wódy -?
  Rzeczpospolita 07.11.2019 22:13:03

  xxxxxxxxxxxxxxxxx
  Husku...NIE MOZE byc tak...
  ze POLAK-Husku bije ZYDOWSKA GLOWE!

  „W czasie wojny zginęli prości Żydzi i wybitni Polacy. Uratowali się Wybitni Żydzi i prości Polacy.
  Dzisiejsze społeczeństwo w Polsce to Rżydowska Głowa nałożona na polski tułów.
  Żydzi stanowią Inteligencję, a Polacy…. masy pracujące.

  Dlatego Anty-semityzm, wszelkie odruchy Anty-żydowskie w Polsce to choroba umysłowa,
  to buntowanie się ręki i nogi przeciwko własnej Głowie.
  Żydzi są Głową Polaków, bo są LEPSI!
  a Polacy…. to ręce i nogi.
  Nie może polska ręka bić Rżydowskiej Głowy” – tako rzecze żydowski pisarz Artur Sandauer

  xxx : )
 • Antysemityzm
  określany jest jako paskudna cecha a to jest tylko po prostu skutek obserwacji otaczającej rzeczywistości przez średnio rozgarniętego człowieka o nie semickim pochodzeniu.
 • @brian 11:53:02
  Choć raz zachód może nam czegoś zazdrościć...
 • @AlexSailor 13:25:21
  Ja im wierzę. wierzę też, że inni uwierzą i że ustalimy to raz na zawsze

  8-)))))))
 • @panna ewcia 14:17:56
  Serce rośnie!
 • @AlexSailor 13:24:16
  Konfederacja w kolorze tęczy

  Zachwyty nad „wspaniałą 11-tką”, tak naprawdę stanowiącą raptem niespełna 2,4% wszystkich posłów Sejmu IX kadencji, nie mogą przesłonić jednego. Otóż jest to jednorazowy projekt polityczny mający na celu zapewnienie maksymalnej ilości mandatów kandydatom alternatywnym w odczuciu społecznym do PiS.  Nic dziwnego, że najtrafniejszą charakterystykę tego projektu zamieścił… Jan Hartman.

  Pisał:

  Co łączy „narodowców”, fundamentalistów katolickich i „korwinistów”? Nic szczególnego – pogarda. Ten styl, ironiczny, besserwisterski, sardoniczny, nagle przechodzący w szowinistyczną egzaltację. Ta wyższość, wzgarda wobec reszty świata, cynizm i poczucie, że arystokratom ducha, którymi się czują, wszystko wolno.

  https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kraj/1928312,1,powrot-korwina-brauna-i-bosaka-to-nasza-wielka-kleska.read(link is external)

  Jeśli Hartman pisze o pogardzie do mających inne poglądy bez wątpienia należy mu wierzyć. Jasio bowiem zwykł postponować swoich oponentów z pozycji tego, który wie lepiej, i przede wszystkim jest lepszy niż oni. Reaguje zatem niczym pies Pawłowa na każdego, kto stosuje tę samą manierę polemiczną.


  https://niepoprawni.pl/blog/humpty-dumpty/konfederacja-w-kolorze-teczy
 • @maricus 12:51:41
  Nie ma niezależnych instytucji i bardzo dobrze, że TK jest „pisowski

  Codzienne pełne hipokryzji zabawy w „niezależność” organów i instytucji państwowych to zabawy dla naiwnych, a mówiąc wprost dla głuptasów. Nigdzie nie świecie coś takiego nie istnieje, prezesów sądów najwyższych, szefów służb specjalnych, generałów i nawet papieża wybiera się politycznie. Cały świat obserwował jak Obama przed oddaniem fotela prezydenta USA próbował zrobić to samo, co PO z TK i obsadzić prezesa SN. W końcu po ciężkim boju swojego kandydata przepchnął Trump. „Swojego”, czyli takiego, który politycznie odpowiada i Trumpowi i republikanom. Taka sama sytuacja jest w mediach, nie ma „obiektywnych” mediów, wszystkie duże telewizje, radia, gazety, portale, mają preferencje polityczne i to bardzo wyraźne.

  https://niepoprawni.pl/blog/husky/nie-ma-niezaleznych-instytucji-i-bardzo-dobrze-ze-tk-jest-pisowski
 • "Uwaga goje, ten świat to wszystko moje". Podpisał sir Rothchild;
  Krzywa bezczelności Strasznych Braci rośnie w czasie wykładniczo. Zatem niedługo należy spodziewać się dekretu Kongresu Żydów Znanego Wszechświata: "O Niepodważalnej Boskości Koszernych Bytów na Tle Pozostałych Organizmów Żywych oraz Flory". Dekret będzie podparty przepisem wykonawczym, że kto nie zgadza się z treścią Dekretu będzie zmuszony przenieść się niezwłocznie na własny koszt do jakiegoś nie znanego wszechświata. :-)
 • Husky
  5*. Jak zwykle. Temat jest warty dłuższego zastanowienia. Widać, że Żydzi przystąpili do ostatecznej walki o Polskę. Musimy się temu przeciwstawić i to ostro.
  Pozdrawiam serdecznie
 • @krzysztofjaw 17:22:13
  Sory, ale bardziej pro żydowskiej i pro ukraińskiej opcji niż POPiS w Polsce nie ma. Nawet komuchy Zandberga, mający inne grzechy na sumieniu, nie są w stanie wam dorównać. Zdjął Pan razem z Huskym dzisiaj jarmułki, ale potrząsacie wciąż menorami.
 • @Wrzodak Z. 09:21:08
  A jakby zagłosować na "Wrzodak Z." - to na kogo poszedłby ten głos...?
 • @Docent zza morza 18:16:00
  A to teraz dałeś zagwozdkę
  No właśnie na kogo?


  Pozdrawiam
 • @krzysztofjaw 17:22:13
  Dzieki przyjacielu za komentarz i ocene
  TKM

  8-))))))
 • @Husky
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19kYmVkYS9wLzIwMTkvMTEvMjIvODI1LzUwMC8yYTBhNTM2N2JkYzY0MjA0OGFjNzljMmZmY2I2OWM2My5qcGVn.jpeg
  ADL oskarża Polskę o antysemityzm! "Raport" sfinansował koncern Volkswagen? Internauci: "Jeszcze brakuje Hugo Bossa".. Według raportu Ligi Przeciw Zniesławieniom (ADL) największymi antysemitami świata są… Polacy. Pojawiły się informacje, z których wynika, że badanie żydowskiej organizacji sfinansował wielki niemiecki koncern motoryzacyjny - Volkswagen.

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/474255-oskarzono-polske-o-antysemityzm-raport-oplacal-volkswagen


  Ps...POLACY! PRZESTAŃCIE SIĘ TŁUMACZYĆ! Tym oszczercom właśnie o to chodzi. Pasuje to do ich planów i je usprawiedliwia. Nie przejmujmy się, bo włażą na głowę. Pokażmy im wreszcie gest Kozakiewicza. W cieniu kasy! Jedni chcą obrazić, wymusić na Polsce przez ustawę 447 . Drudzy nie chcą zapłacić Polsce za II wojnę światową. Mają wspólny interes - te wszystkie nagonki, prowokacje itd. Nic dziwnego, że w raporcie Niemców potraktowano bardzo pobłażliwie a Polaków zgodnie z doktryną niemiecką. Teraz wiem dlaczego VW nie płaci swoim podwykonawcom za rozbudowę fabryki w Polsce. Pieniądze poszły na inny cel. Dlaczego polski rząd nie domaga się reparacji wojennych? Pieniądze trzeba wyegzekwować, a szkopskie ryje zamknąć na zawsze. Ile krzywd szkopia zrobiła tzw. wolnej Polsce? Pokazać różnicę między nienawiścią do żydów a asertywnością/ Między szowinizmem a obroną przed napastliwymi oskarżeniami. Pokazać haniebne i szowinistyczne praktyki organizacji żydowskich oskarżających każdego kto nie zgadza się z żydami o antysemityzm. Miała powstać wg zapowiedzi Morawieckiego telewizja anglojęzyczna po wyborach. Mogę się założyć że nic z tego nie wyjdzie. Po raz kolejny redaktor Orzeł będzie uczył w swoim Klubie Ronina jak powołać hetmana w walce informacyjnej i jak stworzyć portal historyczny. Powodzenia w ślinotoku. Rząd powinien oskarżyć ADL przed sądem w Nowym Jorku o milionowe odszkodowanie. Nietrudno będzie udowodnić jaka jest sytuacja żydów w innych krajach, zwłaszcza w Niemczech. Mniejszość żydowska w Polsce szczególnie ta wyznająca talmudyzm nienawidzi Polaków katolików wyznawców Jezusa w Polsce. To dlaczego Polacy mają kochać nienawistnych żydów. Na tyle głupi to nie jesteśmy. To jak im w Polsce tak źle to po co tu się pchają. Ciekawe, kiedy w końcu Polska Administracja podejmie ekshumacje w Jedwabnem? Nie robienie tego jest zdrada Polskiej Stanu i odpowiedzialni powinni pójść na lata do wiezienia! Naciski Gminy Żydowskiej spowodowały odwołanie spotkania autorskiego Wojciecha Sumlińskiego nowej książki Powrót do Jedwabnego w dp Amicus w Warszawie! Więcej na twitterze Sumlińskiego. W poniedziałek premiera książki "Powrót do Jedwabnego" pani Kurek i panów Sumlińskiego i Budzyńskeigo …
 • @AlexSailor 13:25:21
  Żydzi zrobili sondaż w rodzinie Brauna i wśród przyjaciół Michalkiewicza. Jak to Żydzi.

  8-))))))
 • @kula Lis 69 19:21:58
  Znowu daleko za postępową Europą.
  Legalne manifestacje neonazistów?....... Zero.
  Ataki na synagogi?....... Zero.
  Za to ile wafelków SS i strachu redaktorów GóWna koszernego.
  Tak., tak,tak
  Polska to najbardziej antysemicki kraj na świecie !!!!!
  A przecież mogło być "pięknie"....... Polska byłaby ważna!
  Ale ...........przylazł ten PiS

  8-)))))
  pozdrawiam
 • @Husky 19:43:43
  I Żorżeta pokazała miejsce Dudzie, Kaczelnikowi i wszystkim PiSorom, że wara od TVN i wafelków SS!! I żaden z pisiorów nawet nie pisnął!!!! !
 • @zbig71 20:08:45
  Poczekamy zobaczymy
  Koncesje maja do Kwietnia 2020
 • @Oscar 11:39:53
  "21 listopada 2019 r. Marszałek Sejmu dwukrotnie podjęła decyzję o anulowaniu głosowań z uwagi na sygnalizowaną przez grupę posłów - ze wszystkich klubów parlamentarnych - trudność w oddaniu prawidłowego i kompletnego głosu, spowodowaną usterkami technicznymi" - informuje Centrum Informacyjne Sejmu. CIS przypomina, że praktyka "anulowania głosowań i ich powtarzania nie stoi w sprzeczności z wieloletnim obyczajem parlamentarnym, a podobne przykłady występowały w każdej kadencji Sejmu".  Bardzo zbliżona sytuacja do obecnie omawianej miała miejsce m.in. podczas 90. posiedzenia VII kadencji Sejmu w dniu 9 kwietnia 2015 r., kiedy to Sejm, również za pomocą tzw. wyboru z listy, decydował o wyborze Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Wówczas Marszałek Sejmu przychylił się do apeli pochodzących z Sali i zdecydował o ponownym przeprowadzeniu głosowania" - czytamy w oficjalnym komunikacie CIS.  CIS przekonuje także, że marszałek Sejmu w momencie podejmowania decyzji o przerwaniu i anulowaniu głosowania, nie znała jego wyniku. "Przy stole prezydialnym, przy którym zasiada Marszałek Sejmu w asyście urzędników Kancelarii Sejmu, na monitorach wyświetlana jest jedynie informacja o liczbie posłów, którzy oddali głos" - zapewniono w komunikacie.  Czy ten komunikat dotrze do totalnych opozycyjnych pustych czerepów

  Wątpię.
  Afera zdechła, więc czas na coś nowego

  https://wiadomosci.wp.pl/centrum-informacyjne-sejmu-o-anulowanym-glosowaniu-byly-problemy-techniczne-6448934496257665a
 • @Autor
  Bardzo interesujący tekst, zasługujący na najwyższą ocenę :)

  Pozdrawiam.
 • @Docent zza morza 18:16:00
  Oczywiście na docenta zza morza i jego braci z NY i Tel Avivu
 • @zygmuntbialas 21:44:09
  Serdecznie dziękuję za wizytę i ocenę
  Życzę zdrowia bo to dziś najważniejsze
  Pozdrawiam
 • All
  Organizowanie tego sondazu ADL(Anti Defamation League), o nastrojach antysemickich w świecie, wsparł finansowo niemiecki koncern samochodowy VW. Od wielu lat przekazują znaczne kwoty na ich działalność
 • @Husky
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19kMzYxYi9wLzIwMTkvMTEvMjMvODI1LzUxNy9jZDg4NzBhMGIxY2I0NjIyYWE0MDVjZTBmOTk2Y2M4MS5qcGVn.jpeg
  Dom Pielgrzyma odwołuje premierę książki "Powrót do Jedwabnego". Sumliński twierdzi, że na skutek interwencji Gminy Żydowskiej. Wojciech Sumliński poinformował, że zostało odwołane spotkanie promocyjnego książki „Powrót do Jedwabnego”, którą napisał wspólnie z Ewą Kurek i Tomaszem Budzyńskim. Spotkanie miało odbyć się 25 listopada w poniedziałek w Domu Pielgrzyma Amicus w Warszawie przy kościele św. Stanisława Kostki. Sumliński twierdzi, że premierę odwołano w wyniku interwencji Gminy Żydowskiej w Kurii Warszawskiej. Wciąż nie wierzę, że to się dzieje mówi Wojciech Sumliński na nagraniu opublikowanym na kanale youtube.com Niezależny Lublin. Tyle rzeczy człowiek w życiu widział, ale wciąż jest zaskakiwany jak małe dziecko dodaje. Od dwóch miesięcy przygotowujemy premierę, bo przygotowania do wydania książki trwają od kilku lat i do filmu. Wszystko mamy uzgodnione, dograne, oparte o umowy, opłacone, nic się nie dzieje, czego byśmy nie dotrzymali żadnego zobowiązania podkreśla. W dniu wczorajszym informacja lakoniczna bez żadnego uzasadnienia. Nie podając żadnych przyczyn ani żadnych powodów, że premiera książki „Powrót do Jedwabnego” Wojciecha Sumlińskiego, Ewy Kurek, Tomka Budzyńskiego nie odbędzie się bez podania przyczyny wskazuje. Gmina Żydowska zainterweniowała w Kurii twierdzi Sumliński. Autorzy książki „Powrót do Jedwabnego” nie mają „szczęścia” do sali, w której ma odbyć się jej premiera. Najpierw odmówiło Katolickie Centrum Kultury „Dobre Miejsce” przy ul. Dewajtis 3 w Warszawie, a teraz Dom Pielgrzyma Amicus w Warszawie.

  https://youtu.be/KnBqPL1TnQs

  https://youtu.be/sajQZyiGP7Y

  Ps...Panie NYCZ tu jest Polska a nie "Polin". Po prostu żydzi rządzą, nawet Kościół Katolicki w Polsce tańczy tak jak mu żydzi zagrają…Jeśli Gmina Żydowska zainterweniowała w Kurii skutecznie to OZNACZA, że żydzi CELOWO infiltrowali jak ich bratanki z UB Kurię, i że mają TAM swoich. Od dzisiaj, gdy spotkasz żyda, żądaj rozwiązania Knesetu.
 • Husky
  "Największymi antysemitami są sami żydzi. Tak prawdę mówiąc to Oni sami już nie wiedzą kto spełnia warunki bycia żydem.Dla mnie osobiście patrząc na to co robią żydzi na świecie antysemityzm jest zdrowym rozsądkiem".

  I chyba to jest kwintesencją postawy Żydów. Oni są już tak pogubieni, że nie potrafią mysleć racjonalnie, ale czy kiedykolwiek tak myśleli? Otóż z Talmudu wynika, że nie!!!

  Pozdrawiam

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej