Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1018 postów 31689 komentarzy

Tylko prawda

Husky - Zoologiczny antykomunista , mając do wyboru AK i NSZ wybrałbym NSZ przy całym szacunku do AK. UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony.

Co ich może łączyć? Puste, zryte mózgi ?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Łączy ich jedno. Nienawiść do Polski Też sobie to pytanie często zadaję. Jak to możliwe, że uniewinniony. Tych przykładów ich kolesiostwa, których wymiar sprawiedliwości uniewinniał jest mnóstwo.

Chamów łączy jedno, chamstwo!

Opcja Cejrowskiego i ruszamy naprzód.

Polecam tekst o chamstwie, a znam się na tym!

 

 

Co łączy chama Nitrasa z chamką Różą Thun?


  

 

Jedyna wątpliwość jaką miałem przy tytułowym zdaniu, odnosiła się do warstwy językowej, a ściślej do końcówek żeńskich. W gęstych oparach ideologicznego kretynizmu, człowiek może się poczuć zaczadzony. Tak też się poczułem i przez dobrą chwilę zastanawiałem się, czy „chamka” nie jest przypadkiem „gościnią”. Na szczęście mam w domu parę słowników, w tym mój ulubiony słownik Doroszewskiego, który „Szczerze” polecam wszystkim, bo takie nastały czasy, że podstawowe słowa tracą znaczenie albo zmieniają się w karykaturę. Cała reszta nie wzbudziła żadnych wątpliwości, wszystko w tytule się zgadza co do joty, wystarczy tylko udzielić poprawnej odpowiedzi

 

Zapraszam do zabawy w formie epickiej zagadki, która będzie się składać z szeregu podpowiedzi, a raczej przesłanek o nieco zdradliwym i mylącym znaczeniu. Zaczynamy. Czy chama Nitrasa z chamką Różą Thun łączy sposób uprawiania polityki? Zdecydowanie tak, ale nie o taką odpowiedź chodzi, gdyby zagadka była aż tak prosta, zabawa przybrałaby charakter tytułowych polityków. Podpowiadam i zwodzę dalej! Czy chama Nitrasa z chamką Różą Thun łączą prymitywne prowokacje wymierzone w Jarosława Kaczyńskiego, nie wykluczając odniesień do tragedii po stracie brata i wielu przyjaciół w katastrofie smoleńskiej? Nie ma co do tego wątpliwości, przykładów jest tak wiele, że nawet w epickiej zagadce się nie zmieszczą, ale nie o to chodzi.

 

Czy chama Nitrasa z chamką Różą Thun łączy agresja? Tutaj wypadałoby się pokusić o mały obiektywizm i przyznać, że jednak Nitras jest bardziej „pobudzony” i pewnie takiego podziału bym dokonał, gdyby nie fakt, że agresja Thun wcale nie jest mniejsza, tylko przybiera inne formy. Nitras biega po sejmie, grzebie w cudzych rzeczach, rzuca w Jarosława Kaczyńskiego jakąś maskotką, przepycha się i biega po Sali i korytarzach, jak naszprycowany. Thun tego nie robi, jednak jej agresywne ataki na Polskę i Polaków w niemieckich telewizjach i w Brukseli są znacznie bardziej szkodliwe i w rezultacie agresywne. Tak, czy inaczej, nie agresja chama i chamki rozwiązuje zagadkę, to kolejna niekoniecznie ślepa, niemniej niewłaściwa uliczka.

Czy chama Nitrasa z chamką Różą Thun połączyła pogarda dla polskości, tradycji, wartości, jakie towarzyszyły przez wieki naszym wielkim przypadkom i bohaterom? Kto ma ochotę niech próbuje szukać argumentów przeciw takiej tezie, ale dla mnie jest to na tyle oczywiste, że po prostu powiem TAK. Z tym, że nie na pogardzie dla polskości i tradycji opiera się zagadka, choć to jeden z elementów stanowiący sens zagadki. Czas na podpowiedź najbardziej podstawową i ściśle związaną z treścią zagadki. Czy chama Nitrasa z chamką Różą Thun łączy chamstwo? Komu przyjdzie do głowy tradycyjne: „No jak, nie jak tak”, ten jest już bardzo blisko właściwej odpowiedzi, o ile połączy tę oczywistą oczywistość z czymś, co takie proste do połączenia nie jest. Słowem ciepło, jednak to jeszcze nie to.

Czy chama Nitrasa z chamką Różą Thun łączą ich koleżanki i koledzy? Zdecydowanie tak, wystarczy podać parę nazwisk z brzegu: Niesiołowski, Palikot, Szczerba, Rabiej, Jachira. Zatem może chodzi o to, że chama Nitrasa z chamką Różą Thun łączy formacja polityczna zmieniająca nazwę co kwartał, a w tej chwili chyba nazywa się POKO? O to na pewno chodzi, z tym, że nie w zagadce, którą czas najwyższy rozwiązać, aby sprawdzić na ilu twarzach pojawi się pełne zaskoczenie

Szanowni Rodacy chama Nitrasa z chamką Różą Thun łączą procesy karne i cywilne o zniesławienie i znieważenie oraz naruszenie dóbr osobistych. Co w tym takiego zaskakującego? i po co urządziłem cały ten cyrk? Otóż oni te procesy wygrali i stali się „ofiarami hejtu”! Pozostawiam wszystkich razem i każdego Polaka z osobna, z pełną treścią, podpowiedziami i ostateczną odpowiedzią na zagadkę, aby sobie na spokojnie odpowiedzieli na jeszcze jedną zagadkę.

Jak to możliwe?

 

 

https://www.kontrowersje.net/co_czy_chama_nitrasa_z_chamk_r_thun

 

KOMENTARZE

 • Dlaczego
  Autor tekstu (chyba nie jest nim Husky) uwaźa, że ataki na J. Kaczyńskiego to ataki na Polskę? Przecież partia PIS i partia PO to ta sama linia ideologiczna, w sprawach kluczowych dla Polski głosują tak samo. Jarosław Kaczyński udaje patriotę, Nitras i Thun tego nie robią, przynajmniej na tym odcinku są uczciwszy niż J. Kaczyński.
 • PIS'owski JAD na zlecenie
  Jeśli autor pisze o chamstwie to chyba nie posiada dookoła siebie żadnej kałuży aby się w niej przyjrzeć bo chamstwu autora mało co dorówna - w szczególności w szambie gdzie ma pełną ochronę współtrolli - czyli na popier...nych.pl

  Sprawa o zniesławienie i znieważenie nie oznacza z automatu że ktoś jest winny i można takową (jak każdą inną) wygrać bądź przegrać

  Natomiast śmiech ogarnia że taki wątek poruszają PIS"owcy i ich najemnicy gdyż to w tej właśnie partii jest najwięcej BEZKARNYCH zaś ci karani i to na odsiadki zostali POUŁASKAWIANI aby nadal ich gnidowate charaktery móc wykorzystywać w walce z przeciwnikami (niekoniecznie politycznymi)

  Choć te niby "ułaskawienia" też nie były ułaskawieniami bo były wydane w czasie gdy wyroki nie były prawomocne - a nie da się ułaskawić formalnie niewinnego.
  No ale PIS"owskich świętych krów to nie dotyczy

  Tak samo jak jakakolwiek inna odpowiedzialność: kalsktein: dwie wierze, nielegalna działalność pozaparlamentarna (SREBRNA), kuchcik: sex z małolatą i naciąganie Państwa na własne oraz znajomych wydatki, i wiele wiele innych: SKOK, FOZZ, ART-B, TELEGRAF, VAT, ...........
  No niby troszkę w AFERZE PCK coś się rusza ale i tam idzie jak po gruzie

  Także autorze jeśli piłeś to lepiej nie włączaj komputera
  Czego byś nie dotknął to Twoi zleceniodawcy z PIS"u są i w to kilka razy mocniej uwaleni

  Co do opcji Cejrowskiego to nie jest ona tylko jego opcja ale wielu innych ludzi również
  Lecz i ją musiałeś zakłamać
  W niej nie chodzi o WON dla PO, tylko:

  WSZYSCY WON !!!

  WSZYSCY to i Twój PC/AWS/PIS/Zjednoczona "Prawica"/ ...... i wszelkie inne ich dotychczasowe oraz przyszłe nazwy
 • Kolejne BEZKARNE wyskoki PIS'owca Artura ZAWISZY
  Były PIS"owski poseł (lecz PIS to PIS więc nigdy nie zapomina o SWOICH) jak wiadomo jest praktycznie bezkarny

  Ostatnio potrącił kobietę i pomimo braku prawa jazdy odebranego mu kilka lat wcześniej za prowadzenie pod wpływam alkoholu został przez PIS"owską Policję spokojnie wypuszczony do domku - i nawet autko mu oddano
  Jeszcze tego samego dnia po raz kolejny został zatrzymany gdy poruszał się tym samym autem

  Teraz właśnie wyszło na jaw że w nocy z 14 na 15 września w Wilanowie przebił się przez płot i krzaki sąsiedniej wspólnoty mieszkaniowej co nawet nagrał monitoring
  Oczywistym jest że pierwszym co przychodzi na myśl to to że znów był "na bani" - lecz PIS'oswka Policja nawet tej sprawy nie ruszyła tłumacząc to tym że poszedł na układ ze wspólnotą i pokrył koszty wyrządzonych szkód

  Spoko
  Teraz odkupi potrąconej kobiecie koło do roweru, pończochy i połamane dwa tipsy po czym sprawa jak rozumiem zostanie umorzona - bo PIS"owiec

  A może to kolejne ataki na PIS?
  :))
 • @Hades 07:15:56
  Dostanie wyrok jak Najsztub, czy Wujec.
 • @Hades 07:15:56
  To coś spłodził niejaki Matka Kurka, łajza, która kiedyś była całkiem niezłym blogerem. Teraz przeszedł na służbę Pislamu.
 • @Krzysztof J. Wojtas 07:39:36
  Powiem Panu że takie wpisy bardzo mnie wkurzają. Według Pana logiki jeżeli ktoś kradnie to i ja mogę. Myślę że jeżeli jest Pan uczciwy to powinien się domagać aby wszystkie te ,,aniołki'' dostali taką samą działkę za taką samą przewinę jak przysłowiowy Kowalski z Psiej Wólki.
 • Jak ci się
  Pisku podoba komentarz twojego przyjaciela zabiedzonego?
  Sądzisz że Gawrion będzie miał z tego pożytek?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 14:41:00
  O który dokładnie komentarz chodzi?
  Pod jakim wpisem
 • Eugenisz nawet po tylu godzinach
  zazgrzytał .....zębami
  Refleks podwodnego szachisty?
 • @Husky 15:39:17
  Palisz goopa ale ci przypomnę - pod notką Zawiszy.
  Mam jakieś dziwne przeczucie że to się źle skończy...
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:21:39
  Tylko co ja mam z tym wspólnego?
  Co?
  Czy ja mam mu zakazać pisania?
  To właściciel błoga powinien interweniować na takie chamskie zachowania.
  Każdy portal ma swojego "hadesa". Nie inaczej jest i tam.
  Nie będę ujawniał p.w jakie wysyłałem wielokrotnie do tego blogera.
  Nie mam takiego zwyczaju.Zero odzewu
  Więc o co ta pretensja do mnie.
  Co ja mu mam dać w pysk czy co?
  pzdr.
 • @Husky 17:09:54
  Jakoś nie zauważyłem, że potępiasz takie zachowania. Wręcz przeciwnie.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:27:05
  To warto jednak zajrzeć na wcześniejsze moje komentarze do Zawiedzionego.
  Inną sprawą jest że tu też nikt nie potępia innych gdy jestem wyzywany co zdarza się regularnie.Nawet zgłaszane wulgarne komentarze pod moim adresem znikają.....po kilkunastu godzinach lub wcale .A czy taki delikwent dostaje upomnienie choćby słowne? Bo o innych "karach" nie napiszę bo to przecież ....swój.
  Jest tam Zawisza blogerem ma swoich tam "fanów" niech sobie sam radzi.Czuję się tam dobrze, piszę,komentuje,jest dużo aktywniejszy niż tu.
  Przyzwoitki mu tam raczej nie trzeba.
  Tak myślę
  Pzdr.
 • @Husky 17:59:49
  Ty jesteś anonim, ja nie. Taka mała różnica.
  Zawisza się śmieje z waszych nawalanek i świetnie się bawi. Mnie zaczynają mierzić takie typki jak ten zawiedzony. Możesz sobie zgadywać co to znaczy.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:17:42
  Mnie też
  Ale co ja mogę
  Przyglądać się i tyle
  pzdr.

  Jest tam spora grupa ludzi piszących i tu i tam, może oni coś zdziałają, bo jak dotąd zero wsparcia dla Zawiszy
 • @Husky 18:39:42
  "zero wsparcia dla Zawiszy"
  Potrafisz rozbawić :))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:53:07
  Zobacz sam co on tam do mnie (i o mnie) pisze
  I po co?
  I ja mam go bronić?
  Never
  Pzdr.
 • @Husky 19:09:12
  To prawda, zaoruje was koncertowo. Taka jest korzyść z pisania anonimowo.
  Jak mi was szkoda... :)))

  Tylko, że ja nie jestem anonimowy i niektórzy przekonają się z czym to się wiąże. A Gawrion i hujty dupty czyli Trojanowski to podobno prawnicy. Jak widać kiepscy prawnicy...
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:30:35
  Czy szkoda?
  Ja sobie w kaszkę pluć nie dam
  I on to wie doskonale,a jedynym jego problemem jest to że tam jest tylko tym samym co inni.
  I chyba rekordzista w minusach w historii tego portalu.
  No i "wadzy" tam nie ma i to jest jego ból....doopy
  Tylko tyle
  Ale zostawmy już to, nie warto.

  Pozdr.
 • @Husky 19:42:54
  Z tymi minusami to nie bądź śmieszny. Wiesz doskonale na czym to polega - banda trolli zapałuje kogo chce a Gawrion otwarcie do tego zachęca. To w sumie największy szmaciarz i troll.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:50:25
  Zostawmy już to
  Szkoda czasu
  pzdr.
 • @Husky 19:57:23
  Jasne, że szkoda.

  Najbardziej jednak rozbawił mnie Joszko. Zlikwidował bloga na "niepoprawnych" i przyszedł na "ścierwomedium". Masochista czy jak?
  A już najbardziej rozbawił mnie tym "zaproszeniem od Astry" :)))))
  Pani Astra ma czasami makabryczne poczucie humoru, wiem :) Kamiński miał okazję się przekonać.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:39:30
  Z tego co teraz zobaczylem to ma podpis na czerwono czyli nadana ranga blogera
  No to czekamy na wpisy
  8-))))
  Tylko co na to pozostali admini
 • @Husky 21:07:43
  Wszyscy są z pewnością za! Ja zresztą też. Może wśród Polaków w końcu się ucywilizuje? Ja to bym jeszcze chciał tu zobaczyć twojego zabiedzonego przyjaciela, hehehehehehehe
  Z tymi "wpisami" to jednak nie przesadzaj :)

  W każdym razie to "bloger" specjalnej troski...
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:16:42
  Zawiedzony też ma konto aktywne.
  Ale mnie nic do tego.
  Ważne jak i co będą pisać, może rozruszają ten portal bo stagnację gołym okiem już widać.
  A i Ty Jarku napisz coś ....o USA i dolarze.
  Lub cokolwiek, bo nie ma tu z kim merytorycznej nawalanki prowadzić
  Lipa Panie
  Lipa
  8-)))))
  pzdr.
 • @Husky 21:33:00
  Wiem nawet jakie to konto :)
  Jego problem polega jednak na tym, że jak głośniej pierdnie to wyleci stąd z prędkością światła. Zakład?
  No chyba, że ma jakiś super żelazny list. Kamiński miał tylko żelazny i okazało się że był za mało "żelazny" :))) A tak się rzucał, NEon chciał kupować, no pajac skończony...
 • @Husky 21:33:00
  "nie ma tu z kim merytorycznej nawalanki prowadzić'

  Jestem na wezwanie - tylko mogę odpisywać z poślizgiem bo mam inne ważne roboty
  Ale na omłoty jakoś ciut czasu wygospodaruję - w sumie dużo go nie trzeba bo po kilku klapsach w pyszczek pewnie zaczniesz jak zwykle kasować komentarze i chować się za banami :))

OSTATNIE POSTY

więcej
 • MEDIA

  Kto chcę psa uderzyć, ten kij zawsze znajdzie.

  Do ostatnie chwili zastanawiałem się czy jest sens jeszcze cokolwiek napisać skoro tak jak już wczoraj, tak i dziś widać że wyrok zapadł.Został zatwierdzony czytaj więcej

 • POLITYKA - ŚWIAT

  Brexit Day

  Zapamiętajmy to: Nigel Farage mówiący o Brexit był wyśmiewany przez wiele lat. Tymczasem przez ponad 20 lat antyunijnej kampanii przekonał do siebie miliony Brytyjczyków. Potrzeba solidnej narracji, która pozwoli przekonać miliony Polaków na Polexit czytaj więcej

 • POLITYKA - POLSKA

  Bosak "atakuje" Turskiego

  Czas mija, młodzi ludzie nie rozumieją co znaczy, że ktoś był prominentną postacią w PZPR. Chyba czas zacząć mówić i pisać wprost, że byli to ludzie którzy kolaborowali z okupantem sowieckim przeciwko wolnej Polsce. Tacy czerwoni volksdeutsche czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej