Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1018 postów 31689 komentarzy

Tylko prawda

Husky - Zoologiczny antykomunista , mając do wyboru AK i NSZ wybrałbym NSZ przy całym szacunku do AK. UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony.

Jest moc i siła. Brawo PiS , brawo my

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Cieszmy się i nie marudźmy.Bo tak na spokojne, jest to wynik którego jeszcze nikt nie miał.Dwie kadencje, samodzielnie rządy, każda partia na świecie by o tym marzyła

Piękna Biało - Czerwona
Lewactwo nas nigdy nie pokona

 

Polacy gremialnie poszli do wyborów. Głosowali zgodnie ze swoimi poglądami.Wygrał PIS na którego zagłosowało ponad 8 mln wyborców to dało im 235 mandatów, Bardzo dobry wynik, godny szacunku.Antypiswoski elektorat powiększył się o pół miliona, co oznacza 1-1,5%. Natomiast PiS przekonał 2,3 miliona nowych wyborców, co daje jakieś 15%. Wnioski są takie, że to rewelacyjny wynik, szczególnie przy międzynarodowej i krajowej fali propagandowego gówna.Samodzielna większość w Sejmie, czyli własny premier i rząd na kolejne 4 lata. To jest naprawdę gigantyczny sukces. Do tego rekordowe poparcie przy rekordowej frekwencji i pełnej mobilizacji antyPiSu.Te wybory to dowód najprawdziwszy na cud roku 2015. Teraz już tylko Pan Bóg lejce ściąga, żeby nie wypaść na zakręcie. Klucz tkwi w konsekwencji i... teraz w dobrym planowaniu

Sukces jest niewątpliwy, druga kadencja samodzielnie i blokada powrotu do władzy szkodników i złodziei.

Cała opozycja zjednoczyła się przeciwko temu człowiekowi. Więc jeszcze raz powtórzę wszystkim. Zawsze należy słuchać mądrych ludzi bo tu leży nasza przyszłość!

Prawi! ......nie wstydźmy się PiS-u! Odczarujmy ten chory stereotyp.Nie możemy wyrzec się ideałów pod pręgierzem ludzkich opinii

Proszę Państwa!

Nie narzekać, jest dobrze. Pomyślcie co teraz przeżywaja  te szuje i zdrajcy z resztą bandy?? Obóz zdrady i zaprzaństwa.

  

 Miłego dnia Prawa Strono!

 

KOMENTARZE

 • @Husky Prezesa
  - A co z kotem? (:
 • Tyle wydanej kasy publicznej
  i tylko taki wynik? Żenada...
  No i jeszcze te "pryszcze" w Sejmie z prawie 7%. Oni mogą mówić o sukcesie :)))
 • LEWACTWO
  NAS nie pokona bo sami jesteśmy lewakami socjalistami (POBOŻNYMI)-patrz centralne zarządzanie państwem,2 JAKBY JEDNAK coś SIĘ W GŁÓWKACH NAPRAWIŁO NA STRAŻY JEST JAROSŁAW KOSZERNY GOWIN,KTÓRY WPROWADZIŁ 20 POSŁÓW-TEN ,KTÓRY CHCE ABY UKRAIŃCY TWORZYLI NOWE ELITY W POLSCE-WYWIAD DLA RADIA ZET.

  ps. Klucz tkwi w konsekwencji i... teraz w dobrym planowaniu........
  CENTRALNYM-kończy się natym ,że jak donosi dziennik gazeta prawna szpitale zalegają zusowi 400mln zł za swoich prawcowników.
  NARAZIE JEDNAK POLLIN będzie mlekiem i miodem płynącą krainą,przynajmniej do maja BO MUSI BYĆ, PO MAJOWYCH WYBORACH NA NAJFAJNIEJSZEGO SZABESGOYA MALINOWEGO.Zostaną uwolnione ceny prądu,podniesiona akcyza I CORAZ CZĘŚCIEJ W MEDIACH NAWET NIEZALEŻNYCH TYCH JACKA KURSKIEGO ZACZNĄ COŚ PRZEBĄKIWAĆ O REALNEJ INFLACJI.I WTEDY BOOOOOM.
 • TY NAPRAWDĘ PIESKU MYŚLISZ ,ŻE GŁOSUJESZ NA 1 STRONĘ?
  Jeśli będziemy mieli takie zgłoszenia, to na pewno będziemy prowadzić rozmowy – w ten sposób marszałek Senatu Stanisław Karczewski odniósł się w Porannej rozmowie RMF FM do sugestii, że PiS mógłby przeciągać senatorów opozycji na swoją stronę po to, by odzyskać większość w izbie. - Zdarzało się w poprzedniej kadencji, w poprzednich kadencjach, że przechodzili do nas senatorowie z PO, więc być może teraz będą chcieli też przejść - dodał Karczewski.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 08:16:04
  Tylko 7%posłów, to Polacy, reszta dno.
 • Husky
  Widzę, że mamy identyczne poglądy na ogląd rzeczywistości powyborczej. To fajnie, bo niemal napisaliśmy to samo, niejako obok siebie, czyli na pewno podobnie myślących jest więcej. Przyjdzie czas na zimną kalkulację a wtedy może dotrze do nas to, że mamy najsilniejszy obok Węgier mandat do rządzenia w całej Europie. TO JEST COŚ i PiS musi to wykorzystywać zarówno wewnątrz Polski, jak i poza granicami naszego kraju.

  Pozdrawiam serdecznie identycznie myślącego.
 • @krzysztofjaw 12:59:27
  BUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHA
  MANDAT DO RZĄDZENIA W EROPIE.DOBRE.WY NAWET USTAWY W SWOIM KRAJU NIE UCHWALICIE BEZ ZGODY TELEFONICZNEJ ŻORZETY,ALBO BIBIEGO- USTAWA IPN NA PRZYKŁAD-WY NAPRAWDĘ JESTEŚCIE MOCNO POJEBANI.
 • @lolo 13:41:57
  Panie Krzysztofie, pan dobrze się czuje? Przecież wasi idole z PiS o cokolwiek muszą się pytać o zgodę Żorżeta, a jak idzie o głębsze sprawy, jak np 447 to przyjeżdża Pompeo. Orban to przynajmniej gada z ruskimi
  A wy pisiorki jesteście do zużycia przez koniokradów. Myślicie, że PiS jest w czymkolwiek samodzielny?
 • @
  Witajcie Neonowe Pisiory, mohery i oszołomy
  Jak Wam się oddycha w Pisoskiej, Kaczystowskiej Polsce?
  Nawet słońce dziś zaświeciło, w tej okrutnej rzeczywistości.
  Pozdrowienia od pisowskiej szaranczy i miłego wieczorka
  .....lękam się tylko czy internet do wieczora będzie czy już teraz trzeba zwijac kompa...
 • @krzysztofjaw 12:59:27
  Popaczaj Krzychu na to ich wycie, zaciśnięte wargi ,zgrzyt zębów i ta.....niemoc
  Łomot dostali niesamowity
  To coś co będę pamiętał wiele m-cy,to coś co im będę przypominał co dnia

  Pozdrowiena dla Prawego i Sprawiedliwego

  Wiwat PIS
  Wiwat Polska

  a plankton do ....roboty , do roboty !!!!
 • @zbig71 10:17:04
  To sporo.
  Kilku z Konfy reszta z PIS-u
 • @krzysztofjaw 12:59:27
  "Widzę, że mamy identyczne poglądy na ogląd rzeczywistości "

  Nie ten sam "ogląd rzeczywistości", tylko:
  - te same SMS'y prowadzące
  - i te same przelewy za pi'SS'owski trolling
 • @Husky 17:59:35
  "to coś co im będę przypominał co dnia"....
  ... patrząc w kałużę biegnąc do roboty na zmywaku u Turasa w budzie w kebebami w UK
 • @Husky 18:01:23
  Swoich parchatych nie licz. Tylko paru z Konfy.
 • @Hades 18:26:51
  hahhahahaha
 • @zbig71 18:37:17
  Jaka ocene miales z matematyki
 • @Hades 18:26:51
  Wiwat PIS
  Wiwat Polska

  a plankton do ....roboty , do roboty !!!!
 • @krzysztofjaw 12:59:27
  Biorąc pod uwagę fakt,że ponad 80% mediów jest własnością głównie niemieckich koncernów wynik wyborczy PiS może cieszyć. Nie ma się jednak co pocieszać. W żadnym państwie nie ma takiej patologicznej nierównowagi. Jeśli nie zrepolonizujemy agentury wpływu to wtedy przegramy kolejne wybory.
 • @Husky 20:06:31
  Ze strony koalicjantów PiS, przez poważnego polityka byłem pytany o chęć zostania ministrem zdrowia - poinformował w Radiu Plus chirurg, senator Koalicji Obywatelskiej, prof. Tomasz Grodzki.
  WIWAT PIS WIWAT POKO.
 • yest moc
  ...."Rekrutacja do "samobójców"
  Warunkami koniecznymi do znalezienia się pod rozkazami Bucka było niemiecko-żydowskie pochodzenie, oraz głęboka nienawiść do III Rzeszy. Szkolenie wymagało jeszcze więcej od kandydatów. W tym celu stworzono im nad brzegiem Jezior Gorzkich odizolowany ośrodek treningowy, gdzie agenci Bucka nie mogliby być narażeni na brytyjskie naleciałości żołnierzy LRDG, czy SAS. Nie wystarczał tu sam język niemiecki.

  Agenci SIG musieli bezbłędnie posługiwać się slangiem żołnierzy Afrika Korps. Dla perfekcjonisty, jakim był Buck nawet najmniejsze odstępstwo od normy podczas maszerowania było sygnałem, że dany kandydat może narazić na śmierć cały oddział. Nauczył swoich podwładnych z czasem spać jak niemieccy żołnierze, maszerować w stylu niemieckich żołnierzy, myśleć po niemiecku, a nawet pisać listy do nieistniejących kobiet w Berlinie.

  Specjalnym prezentem od twórcy nowej jednostki dla swoich podwładnych była niemiecka, gorzka czekolada, papierosy, ale także mocno zużyta, często niezbyt dobrze pachnąca, bielizna charakterystyczna dla żołnierzy Afrika Korps. Codziennie rano żołnierze Bucka byli budzeni komendą Kompanie aufstehen, po której każdy z nich "w skowronkach" podśpiewywał pod nosem niemieckie piosenki wojenne. Najbardziej mordercza była jednak nauka "spania po niemiecku".

  Buck obawiał się, że agent SIG mógłby podczas snu wypowiedzieć kilka nieskoordynowanych słów po angielsku, więc w tym celu często przesiadywał godzinami w nocy przy łóżkach swoich podwładnych wyczekując słowa w zakazanym języku...."
  no co? że...
  " Biorąc pod uwagę fakt,że ponad 80% mediów jest własnością głównie niemieckich koncernów wynik wyborczy PiS może cieszyć. Nie ma się jednak co pocieszać. W żadnym państwie nie ma takiej patologicznej nierównowagi. Jeśli nie zrepolonizujemy agentury wpływu to wtedy przegramy kolejne wybory."
  Co konkretnie, Pan/Pani, rozumie przez, cytuję: ..."zrepolonizujemy agentury wpływu", koniec cytatu, ? Bo /?/- : może Pan/Pani myśli i mówi dobrze, tylko "taktroche" źle wygląda. To teza. :)
  nie! nic nie buduję! geny to geny... tia...
  .
 • @lolo 07:30:36
  Ze strony koalicjantów PiS, przez poważnego polityka byłem pytany o chęć zostania ministrem sprawiedliwości- poinformował w Radiu Minus biznesmen, senator Stanisław Gawłowski
  WIWAT PIS


  Polacy zasługują jednak na Stasia Gawłowskiego
 • @Husky 07:43:19
  tak?, a kim jest ten "poważny polityk"? Wiesz? podziel się wiedzą!
  :) no... wiwat /?!/
 • ascot
  "Cieszmy się i nie marudźmy.Bo tak na spokojne, jest to wynik którego jeszcze nikt nie miał.Dwie kadencje, samodzielnie rządy, każda partia na świecie by o tym marzyła" STOP! Jak to "nie miał"!?!- lewica, kwaśniewskie-millery, tuski donaldy- obamy.... wymieniać dalej?- to jest tak skonstruowane! na 8 lat, a potem... no właśnie- "mały "przewrót"". Czy myślisz, że bez ciebie nie byłoby internetu?... nie byłoby "nas"? Mylisz się.:)
  Jedź na ryby, póki czas... :) potem możesz żałować, że nie pojechałeś. Pstrąga na muchę... na przykład...
 • @JimA 07:57:43
  wytniesz? bez podania powodu... spam?
  "Jedynym kryterium dla bana na moim blogu to fałsz,cynizm i obłuda".
  Jachira, jest "żadnym" problemem. Problem to koty, które udają psy.
  Pozdro
 • @Husky 07:43:19
  śmieciu załgany.
 • @lolo 09:35:58
  poprawiłbym na: jaglany- : śmieciu jaglany. /gryczany- nie pasuje/
  Prof. Ardanowski się ucieszy. :) Przecież to nieważne u kogo obecnie kot jaglany kaszę spożywa, ważne, że miałczy...
  /dalej nie mogę- proszę dopisać/...
 • @JimA 10:42:09
  "Zender" da nam popalić po szesnastej... mordeczka... :)
  Flaga, FLAGA 2X, Flaga i Hymn.
  Widziałem kiedyś "smoka" co miał dwie choinki- w jednym salonie- jedną dla żony, drugą dla kochanki. "Stułaitałes"... takie dwawjednym... :))))- "stułajtes" ? :) STUŁAJTES.
 • @JimA 10:57:42
  Bez ciebie Huskiyv ten portal umrze/8-))))))))))))))))/. my to wiemy i ty to wiesz...
  :) kochamy cię...
  FORYOU
  https://www.youtube.com/watch?v=lreRm6J57ag
  ... no 4 lata przed nami...
  :)
  kolejne
 • Husky
  Jak Ci, chłopie, nie przyznać "piąteczki"?

  A ci, co Cię dołują, sami wystawiają sobie świadectwo - toż to lemingi+...
  Pzdr.
 • @Docent zza morza 12:27:41
  Nie przyznawaj, pies poszedł na basen+.
  łzy topi. Ale czy do leminga zza morza dotrze?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 08:16:04
  Prawda, zaindoktrynowałeś naród, i kompletnie oszalał, głusując na wszelkiej maści pojebów,

  po prostu wstyd mi za tych wszystkich, popierających złodziei, bandytów, hochsztaplerów, szbrawców. Jak można było?
 • @interesariusz z PL 15:45:31
  Nie bardzo wiem co odpowiedzieć bo Husky usunął mój komentarz.
  W każdym razie ja głosowałem na Konfederację a tam, jak narazie, złodziei nie znaleziono.
 • Husky!
  Jeszcze raz usuniesz mój komentarz to dostaniesz po doopie twoim własnym łańcuchem. Anderstend?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:21:21
  Bylo pite ?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:19:45
  Po co te insynuacje
  Po co
  Nie kasowalem zadnego komentarza
 • @lolo 09:35:58
  Idioto załgany. !!!!
 • @Docent zza morza 12:27:41
  //toż to lemingi+...

  toż to lemingi na +++++++
  pzdr.
 • @lolo 13:28:07
  I Schetyna
  Ma byc premierem
 • @krzysztofjaw 12:59:27
  Paczem, że Kidawa Błońska idzie w drugiej turze wyborów prezydenckich łeb w łeb z PAD.
  Poważnie.
  Sondaż taki.
  Chyba Kidawa 15, Błońska 15 i Małgorzata 15%.
  Przestańcie się ośmieszać lemingi.
 • @Husky 20:06:31
  "a plankton do ....roboty , do roboty !!!!"

  Zgadza się - ten najgorszy i najbardziej śmierdzący plankton chowający swe "oblicze" za pejsami: za granice RP - najlepiej za jakąkolwiek "kałużę" - np. do K...ondynu
 • @interesariusz z PL 15:45:31
  "po prostu wstyd mi za tych wszystkich, popierających złodziei, bandytów, hochsztaplerów, szbrawców. Jak można było?"

  Normalnie:
  - oglądali TV'PIS i TV'TRWAM
  - słuchali przekazów z Torunia oraz ambony
  I znów poczłapali tłumnie do urn i ponownie wybrali PIS'dzielców
 • @Hades 20:26:27
  Faktycznie
  Przykre to
  Za 4 lata coś się zmieni, czyli większość konstytucyjna ....dla PIS-u
 • @Husky 20:28:46
  Też mam taką nadzieję - tyle że "pensjonacie" we Wronkach
 • @Husky 18:37:09
  Przepraszam...
  Nie sądziłem, że twoja notka żyje dłużej niż jeden dzień i tak daleko się nie cofnąłem. Zwracam honor.

  Ale powiedz temu szmaciarzowi z dyni, że jak jeszcze raz tu zajrzy to podejmę kroki...
 • @Husky 18:36:25
  Pite?
  Nie miałem czasu, obserwowałem wycie pislamistow :)))

  Ale ty chyba se walnąłeś bo trochę cię nie było. Rozumiem... :))))
 • @Docent zza morza 12:27:41
  A ja dostałem propozycję objęcia stanowiska przewodniczącego PO po Schetynie.
  Ale mój honor i zwykłą przyzwoitość nie pozwoliły mi tego stanowiska przyjąć.
  A poza tym za mało mi chcieli zapłacić a w rozliczeniu była randka i "nocka" z Kidawą
  Nie,nie,nie
  dziękuję
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:41:36
  Byłem po kasę od Naczelnika
  4 lata orania tu totalniakow kosztowało mnie trochę wysiłku ale się opłaciło
  Starczy na dostatnie życie przez parę m-cy.
  A potem projekt Duda 2020
  Będzie się działo
 • @Husky 20:43:16
  "mój honor i zwykłą przyzwoitość"

  Buaaahaaahaaaaaaaa
 • @Husky 20:47:53
  "Byłem po kasę od Naczelnika"

  Oto tfuujjj kaczelnik wielki wojownik co życie swe oddał walcząc ...... twierdzi że z komuną (choć ja sądzę że raczej ze sraczką - ze strachu)

  Oto jak dzielnie walczył z komuną poprzez..... DOBROWOLNE I RADOSNE uczestniczenie w pochodach 1-szo Majowych
  I aby być dobrze widocznym przez swych MENTORÓW szeroko uśmiechnięty maszerował z wielką CZERWONĄ kokarda na "korpusie"

  https://zapodaj.net/7d1ad39243eca.jpg.html

OSTATNIE POSTY

więcej
 • MEDIA

  Kto chcę psa uderzyć, ten kij zawsze znajdzie.

  Do ostatnie chwili zastanawiałem się czy jest sens jeszcze cokolwiek napisać skoro tak jak już wczoraj, tak i dziś widać że wyrok zapadł.Został zatwierdzony czytaj więcej

 • POLITYKA - ŚWIAT

  Brexit Day

  Zapamiętajmy to: Nigel Farage mówiący o Brexit był wyśmiewany przez wiele lat. Tymczasem przez ponad 20 lat antyunijnej kampanii przekonał do siebie miliony Brytyjczyków. Potrzeba solidnej narracji, która pozwoli przekonać miliony Polaków na Polexit czytaj więcej

 • POLITYKA - POLSKA

  Bosak "atakuje" Turskiego

  Czas mija, młodzi ludzie nie rozumieją co znaczy, że ktoś był prominentną postacią w PZPR. Chyba czas zacząć mówić i pisać wprost, że byli to ludzie którzy kolaborowali z okupantem sowieckim przeciwko wolnej Polsce. Tacy czerwoni volksdeutsche czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej