Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
984 posty 30776 komentarzy

Tylko prawda

Husky - Zoologiczny antykomunista , mając do wyboru AK i NSZ wybrałbym NSZ przy całym szacunku do AK. UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony.

Dość afer, nadużyć, łamania Konstytucji itd.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dość afer, nadużyć, łamania Konstytucji itd. Być może jeszcze przed wyborami Trybunał Konstytucyjny wyda orzeczenie o niezgodności z Konstytucją celów oraz działalności partii politycznej Prawo i Sprawiedliwość

Wkrótce nie będzie PiS, a głos na nich oddany będzie nieważny, stracony. Zatem, głosujcie na Konfederację - lista nr 4. Wszczęto procedurę zmierzającą do delegalizacji Prawa i Sprawiedliwości (PiS).

Dość afer, nadużyć, łamania Konstytucji itd. Być może jeszcze przed wyborami Trybunał Konstytucyjny wyda orzeczenie o niezgodności z Konstytucją celów oraz działalności partii politycznej Prawo i Sprawiedliwość, aby na tej podstawie Sąd wydał postanowienie o wykreśleniu jej wpisu z ewidencji partii politycznych.

Trzy najbardziej skryte tajemnicę PiS:

1/ Ich faktyczne poparcie na poziomie ... jedynie 20%

2/ Poparcie Konfederacji na poziomie 10-15%

3/ Rozpoznawanie przez Trybunał Konstytucyjny mojego wniosku o ich delegalizację.

Myślę, że pkt 3 wygeneruje kolejny zmyślony sondaż, czyli nagły skok poparcia dla PiS, z dotychczasowych, faktycznych 20% do … aż 70%. :) he he , ale to … na szczęście … jedynie fantazje liderów PiS. Głosujcie na obecną Opozycję, na Konfederację, bo skoro PiS-u nie będzie, to ktoś musi zadbać o Wasze świadczenia, tj. 500+ itd., które mają obecnie status praw nabytych, wskutek czego nie mogą być anulowane.

Nie jestem idiotą, dlatego głosuję na OPOZYCJĘ.

Nie bądź idiotą i Ty, dlatego zrób to, co Ja!!!

Głosujcie na Konfederację (lista nr 4), wyjątek: w Warszawie głosujcie na przyszłą Premier, wicemarszałek Sejmu Małgorzatę Kidawę-Błońską (KO) – Nasilenie sondaży o różnych treściach, gdzie PiS jest górą, to przygrywka do sfałszowania wyborów, bo ... jak to powiedział Piebiak, wiceminister sprawiedliwości ... za czynienie dobra ONI nie wsadzają.

Ludziska nie nabierajcie się na te sondaże, bo to sposób na profesjonalne oszukiwanie wyborców, a to dlatego, że oni zmyślają ich treści oraz ich wyniki, aby PiS był zawsze na górze. Nie wierzcie w sondaże, bo Konfederacja ma faktycznie 10-15% poparcia, a PiS maksymalnie 25-30%. Sondaże to prymitywna manipulacja podświadomością wyborców, po to, aby chcieli głosować rzekomo tak, jak inni, bez zastanowienia się. W sondażach celowo stawiają pytania tak: czy uważacie, że Szef NIK dobrze zrobił idąc na urlop bezpłatny, w związku z aferą z jego udziałem ... wynik potencjalnego sondażu: 95% uważa, że tak. Inne pytanie i tak powinno być postawione: czy uważasz, że Szef NIK powinien być uczciwy, poza wszelkimi podejrzeniami: odpowiedź w sondażach: 100% tak. Drugie pytanie: czy uważasz, że Szef NIK ma prawo prowadzić burd... ? 100% NIE. Trzecie pytanie: Czy żona Kuchcińskiego miała prawo sama latać rządowym odrzutowcem: 100% NIE. PiS manipuluje sondażami, dlatego nikt tego typu pytań nie żąda, a żąda tylko takie, aby PiS-owi sprzyjało i aby wynik mógł być w miarę oczywisty. "...sondaże' są ulubionym sposobem manipulacji społeczeństwem, niestety niezwykle skutecznym:/ Obecnie programy manipulacji społecznej piszą niezwykle wyrafinowane programy komputerowe, połączenie psychologii i wiedzy o świecie...

Szanowni Wyborcy!!!

Widzę jeden sposób na to, aby zapobiec sfałszowaniu wyborów, a gdy już do tego dojdzie, to na ich powtórzenie. Wyciszmy głos w telefonach, oznaczmy kartę do głosowania, dokonajmy wyboru oraz zróbmy zdjęcie karty do głosowania na tle swojego dowodu osobistego, co ułatwi Nam wykazanie tego, że doszło do sfałszowania wyborów. Skoro PiS manipuluje sondażami, sugerując np. Konfederacji bardzo niskie poparcie, apeluję szczególnie do osób chcących zagłosować na tę partię, aby wykonywano fotki, bo wtenczas bez problemu wykażemy manipulację przy wyborach. Jeśli w danym okręgu wyborczym będzie na nią oddanych 10.000 głosów, a wyniki komisji ujawnią jedynie 659, to oznaczało to będzie ewidentne sfałszowanie wyborów. Fotka zapobiegnie doprowadzeniu przez osoby trzecie do nieważności oddanego przez Nas głosu, a może tak się stać, szczególnie wtedy, gdy głos będzie oddany np. na Konfederację. Jeśli zastosujemy się do tych zaleceń, to Konfederacja będzie miała poparcie na poziomie 10-15%. Pozostałe partię również będą miały bardzo dobry wynik, natomiast PiS uzyska maksymalnie 10-15% poparcia. Do sfałszowania może dojść, bo ... jak to powiedział Piebiak, wiceminister sprawiedliwości ... za czynienie dobra ONI nie wsadzają, a „dobro” w mniemaniu PiS, oznacza dokonywanie wszelkich działań na korzyść tej partii

 

UWAGA:

Sondaże, to mistyfikacja, szczególnie w wykonaniu TVPiS. Według sondażu Instytutu Pollster dla "Super Expressu" Konfederacja miała 7% poparcia i byłaby w Sejmie, natomiast TVPiS w swoich wiadomościach całkowicie pominęła ten wynik, udając, że Konfederacja w ogóle nie istnieje, a potem, nie kto inny, jak właśnie ta TVPiS ogłosiła swój sondaż, wedle którego Konfederacja nie kwalifikuje się w sondażach, czyli nie ma rzekomo nawet 5% poparcia.

Szanowni Wyborcy !!!

..uwierzcie w swoje siły i zachęćcie krewnych i znajomych, aby poszli razem z Wami do urn wyborczych i oddali ważny głos na rzecz Naszego Kraju, walcząc o demokrację, sprzeciwiając się dyktaturze PiS. Zróbmy to dla Naszych dzieci lub wnuków oraz dla ich dzieci i wnuków. Przypominam, Jędraszewski to ten „biskup”, współpracujący z PiS, który zwolnił swoich pracowników, kobiety, bo były nieczyste, żyjąc z facetami i swoimi dziećmi bez związku małżeńskiego. To jest dyskryminacja i całe "miłosierdzie" Jędraszewskiego oraz Kościoła w Polsce. Rzecznik Praw Obywatelskich wszczął postępowanie w tej sprawie.

Jaki PiS, taki „biskup”

 

 

Za to, co dzieje się w kraju odpowiada nie tylko PiS !!! ... , bo także Kościół, głównie biskupi, arcybiskupi i kardynałowie. PiS "chroni" pedofilów w sutannach, czyli np. gejów w sutannach ... natomiast zwalcza gejów po "cywilu" (LGBT), tak dla odmiany 8-)))):) , a Kościół im w tym pomaga, nazywając ich czerwoną zarazą, ale tylko tych po „cywilu”, zapominając o swoich gejach, gdy tymczasem ta zaraza i nie chodzi tu o LGBT, panuje właśnie w PiS i w Kościele. To klasyczne odwracanie kota ogonem, odwracanie od siebie uwagi. PiS chroni pedofilów oraz tych biskupów, którzy ich chronią, a w zamian Kościół oferuje PiS-owi darmową kampanię wyborczą oraz udostępnia Kościoły do przemów politycznych.

HAŃBA.

Dziwię się, że jeszcze ktokolwiek chodzi do Kościoła, szczególnie do spowiedzi. Jak można spowiadać się u kogoś, kto nie prezentuje wierzchołka zasad moralnych, tylko jego przeciwieństwo? Jak można chodzić do Kościoła, jeśli z ambony przemawiają politycy PiS ? Proponuję, aby księża pozwolili im przemawiać nawet w czasie ... pogrzebu !!! Niech się księża zajmą modlitwą, a nie dziećmi i polityką.  Trolle Ziobry nie tylko atakują sędziów, lecz zwykłych ludzi, takich jak ja, a więc takich, którzy "zagrażają" PiS-owi, w ich mniemaniu, a konkretniej chcą uniemożliwić im rządzenie i to pod każdą postacią, krytykując ich aferalne działanie, zmierzając do zaprzestania PiS-owskiej destrukcji Polski. Mam wrażenie, że cała trollownia Ziobry obsiada moje wpisy, niczym szarańcza.Info dla Ziobry i reszty PiS: Dla przykrycia Waszych cotygodniowych afer Trybunał Stanu jest zdecydowanie za słaby, dlatego powołajcie do życia ... Sąd Ostateczny, a Wasza Emilia będzie sędzią, oskarżycielem i obrońcą. Myślę, że da radę, z błogosławieństwem samego Ziobry, który oficjalnie o niczym nic nie wie :).

PS.

że tak się zapytam .. z czystej ciekawości ? ...kto teraz rządzi w Kraju ?

Misiewicza wyeliminowaliście, ... wcześniej karty rozdawała drukarka, bo nie puszczała orzeczeń TK ...Teraz jest spoko, bo drukarka jest po serwisie i wie jak ma drukować, a więc TK zdobyty .. czyli jest GIT. KRS też jest ustawiony, choć nie wiadomo przez kogo, bo lista nie chce się ujawnić :) .... ach, to pewnie ta drukarka ... cały czas daje w kość ...

 

W każdym razie SN jest ... zdobyty, bo Izba Dyscyplinarna postawi do pionu ... każdego ... czyli jest GIT. Zatem kto tu rządzi trudno wyczuć, bo druga osoba w Państwie za bardzo odleciała (Kuchciński) ... a pierwsza osoba w Państwie ... buja i buja .. gdzieś w obłokach. Gdzie jest zatem ośrodek władzy ? hm, hm ? Może to Emilka ... a dlaczego? Choćby dlatego, że na podstawie jej wyników "pracy" awansowani są sędziowie lub ... NIE są awansowani itd. Ona ma wpływ na decyzyjność każdego z sędziów KRS. hm, hm ..to może ona rozdaje karty ? Wcześniej robił to Falenta, pełen sekretów, ale gość, niestety, marnie skończył i chyba z kicia go nie wypuszczą :( Kto teraz rządzi ... kto teraz rządzi , trudno wyczuć ?

Wiem, wiem ... Kurski wraz z propagandową TVPiS, Kościołem i farmą zapracowanych trolli, oddelegowanych do sieci z Ministerstwa Sprawiedliwości, czy może raczej z ... Ministerstwa Podłości ?

Co myślicie ?


.

 

 

KOMENTARZE

 • ...
  "Szanowni Wyborcy!!!

  Widzę jeden sposób na to, aby zapobiec sfałszowaniu wyborów, a gdy już do tego dojdzie, to na ich powtórzenie. Wyciszmy głos w telefonach, oznaczmy kartę do głosowania, dokonajmy wyboru oraz zróbmy zdjęcie karty do głosowania na..."
  Husky!!! TELEDysk, Clip zrób!!! Cycata blond lala / Kurski znajdzie, nie! Węgiel się nie nadaje!/, męski plastikowo- chromowy z nutą benzyny i prochu "wokal"- zero tęczy... zero mensilu, bez wybuchów- daj Narodowi "propozycję nie do odrzucenia"... i wszystkie szczekaczki w kraju...
  Tia... czekamy na to, jesteśmy przygotowani na Przełomy.
  Mówisz, lala, że wybory już są sfałszowane?! Ale jazda 8)))))))))))))
 • Jesteś
  Na kursie i ścieżce w propagandzie pisowskiej. Czyli przelew z Nowogrodzkiej doszedł na czas.
 • lula
  "Dość afer, nadużyć, łamania Konstytucji itd. Być może jeszcze przed wyborami Trybunał Konstytucyjny wyda orzeczenie o niezgodności z Konstytucją celów oraz działalności partii politycznej Prawo i Sprawiedliwość, aby na tej podstawie Sąd wydał postanowienie o wykreśleniu jej wpisu z ewidencji partii politycznych.

  Trzy najbardziej skryte tajemnicę PiS:"
  nadaje się na kabaret! nie wiem skąd to przekleiłeś, ale nawet śmiesznie się zaczyna.
  No to pozdrówka i papatki.
 • Za takie numery to tylko dożywocie, jeżeli Polska ma być państwem prawa i przestrogą dla innych
  CBA skierowało zawiadomienie do prokuratury po kontroli w ARP. W tle podejrzana transakcja z chińską korporacją. Centralne Biuro Antykorupcyjne po kontroli w Agencji Rozwoju Przemysłu skierowało zawiadomienie do prokuratury - poinformowało w czwartek PAP Biuro. Funkcjonariusze sprawdzali, czy zgodna z prawem była sprzedaż akcji Fabryki Łożysk Tocznych (FŁT) w Kraśniku. Zawiadomienie skierowano do Prokuratury Regionalnej w Warszawie i dotyczy ono możliwości popełnienia przestępstwa przez osoby odpowiedzialne za proces prywatyzacji kraśnickiej fabryki poinformowało w czwartek CBA. Według funkcjonariuszy, którzy sprawdzali Agencję, spółkę sprzedano Chińczykom, pomimo wyższej o 39 mln zł oferty słowackiego inwestora.


  https://wpolityce.pl/polityka/466519-zawiadomienie-cba-po-kontroli-w-arp-w-tle-chinczycy


  Ps..Wszystko sprzedawali i rozkradali ! Kiedy CELA + ? I na takich złodziei z PO i PSL chcą głosować ludzie chodzący do kościoła. Złodziejstwo jest jednym z 7 grzechów głównych drodzy katolicy.
 • Czarna księga PiS”, czyli stan umysłu opozycji: "Można powiedzieć, że PiS nienawidzi drzew"; „Wyciąć, wystrzelać, wyasfaltować”
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19iYTNlMi9wLzIwMTkvMTAvMDMvODI1LzQ3MS8zMWE1OGQ1ZTRjOTY0ZjhmYTcxYzljZDM2NTQzMzQ3MS5qcGVn.jpeg

  „Wyciąć, wystrzelać, wyasfaltować” - już sam tytuł kolejnej odsłony „Czarnej księgi PiS” zapowiada mocną i niekoniecznie finezyjną propagandę w zawartości, ocierającą się o tak rzekomo zwalczaną przez środowiska opozycyjne „mowę nienawiści”. Problem w tym, że redaktorzy z Czerskiej posunęli się za daleko w stosowaniu manipulacji i retorycznych chwytów, co powoduje, że dodatku nie czyta się z wypiekami oburzenia na PiS na twarzy, ale ze szczerym uśmiechem politowania na ustach. Ta partia ma w kodzie genetycznym niszczenie rzeczy dobrych i pięknych, takich, które pozytywnie mogłyby łączyć Polaków, a takim czymś jest właśnie nasza przyroda. Ich ideologia i wiedza dotycząca środowiska to pomieszanie pokrętnego rozumienia biblijnego „Czyńcie sobie ziemię poddaną” z XIX-wiecznymi poglądami na rozwój pisze „GW”, jako przykład dając wycinkę Puszczy Białowieskiej, w rzeczywistości konieczną, żeby utrzymać kompleks przy życiu. Dokonuje przy tym projekcji, czyli przeniesienia cech jednej grupy na inną, ponieważ to nikt inny jak tylko PO na spółkę z PSL zaplanowały prawdziwy zamach na polskie lasy w postaci planów ich prywatyzacji, a w dalszym etapie – jak należy się spodziewać - wycinki, ale już nie kosmetycznej, ale totalnej. Nie przeszkadzało to jednak „GW” w oskarżeniu prof. Jana Szyszko o dokonanie „największej od 1988 roku masakry w Puszczy Białowieskiej”. Absurdów jest tu jednak zdecydowanie więcej. Można powiedzieć, że PiS nienawidzi drzew, tych wielkich i długowiecznych istot, które zapewniają nam cień i chłód latem napisała „GW” w artykule „Requiem dla drzew”, zarzucając PiS dokonanie w Polsce przyrodniczej masakry na niespotykaną dotąd skalę, „w lasach i poza nimi”. Odnosząc się do wycinki suchych, zaatakowanych przez kornika drzew nie omieszkała dodać: Choć wycinano tylko suche świerki, przy okazji miażdżono rosnące między nimi młode pokolenie tego gatunku, młode graby, klony, a także maleńkie dęby. […] A kiedy jeszcze dojdzie do sztucznych nasadzeń, to zwyczajnie możemy się z prawdziwą Puszczą w tych miejscach pożegnać. Co więcej „Wiele strzelistych dębów pozbawionych osłony, jaką dawały im suche świerki [sic!], natychmiast się wywróciło”. Swoją drogą ciekawe, skąd taka „logika” redaktorom z Czerskiej w ogóle przyszła na myśl? „Dające ochronę suche świerki” są tak samo prawdziwe, jak i to że sztuczne nasadzenia oznaczają „pożegnanie” z Puszczą. Ścieżki, którymi chodziłem, zamieniono w jakieś szalone, błotniste tory przeszkód, na których trzeba uważać, by nie wpaść w koleiny sięgające czasami na metr i więcej. Tak zdewastowano dom sóweczkom, dzięciołom trójpalczastym i białogrzbietym oraz muchołówkom białoszyim, gatunkom chronionym unijnym prawem perorowała „GW”. Abstrahując już od tego, że nie ma w Polsce sprzętu do wycinki drzew zdolnego zostawić metrowej i więcej wysokości koleiny, a także od tego, że ze ścieżek spacerowych ptaki leśne nie korzystają, mamy tu do czynienia z prymitywną grą na emocjach czytelnika. Skandaliczną dokładnie tak samo, jak padające pod adresem leśników oskarżenia o niszczenie lasów. Pisząc, że Polsce bezpośrednio zagraża globalne ocieplenie „GW” stwierdza: Niestety wszystkie te zagrożenia umykają kolejnym rządom. Polska nie tylko nie ma planu odejścia od węgla, ropy i gazu, których spalanie wywołało obecne globalne ocieplenie – czyli planu przestawienia gospodarki na bezemisyjne źródła energii – ale nie ma też żadnych pomysłów na złagodzenie lokalnych skutków globalnych zmian klimatu i przystosowanie się do życia w nowej rzeczywistości. Co więcej, podkreśla, iż trwający bez przerwy od wieków proces pochłaniania plaż przez morze to efekt globalnego ocieplenia! Powołując się na niewymienionych z imienia i nazwiska „naukowców” stwierdza ponadto, że „pierwsza wojna klimatyczna XXI wieku już trwa – to wywołana m.in. suszą wojna domowa w Syrii”. Czy można wyobrazić sobie większą bzdurę? Według prognoz naukowców rosnące na sile zmiany klimatyczne spotęgują głód i wojny […] a uchodźcy klimatyczni zapukają do bram Europy, w tym do Polski grzmi „GW”. W podtekście jest oczywiście, że to wszystko wina PiS. „GW” nie podobają się również plany rządu poprawiania infrastruktury drogowej oraz tworzenie dróg wodnych, które zdaniem publicystów „GW” doprowadzą do „osuszenia torfowisk Polesia, możliwych pożarów i gigantycznych emisji dwutlenku węgla”. Nie tylko Puszcza Białowieska znalazła się na celowniku polityków PiS grzmi „GW”, wskazując na parki narodowe. Rzecz jasna i tutaj liczy na emocje czytelników, nie podaje bowiem żadnych konkretnych przykładów „zamachu” na obszary chronione ze strony polityków PiS. Gazecie nie podoba się również przyzwolenie na polowania na dziką zwierzynę. „GW” zarzuca PiS-owi, że odebrał Małopolsce 20 mln na działania antysmogowe, a jednocześnie przekazał w ramach ugody fundacji Lux Veritatis o. Tadeusza Rydzyka 26 mln złotych rekompensaty za cofnięcia dofinansowania projektu geotermii toruńskiej. Rzecz jasna nie dodaje, że za owe sprzeczne z prawem cofnięcia finansowania odpowiada rząd PO-PSL, a rząd PiS, jako spadkobierca poprzedników, musiał temu bezprawiu uczynić zadość. Ubolewa ponadto, że „PiS chce przepchnąć w ekspresowym tempie przez parlament przepisy, dzięki którym budowa kopalni będzie znacznie łatwiejsza i szybsza niż obecnie”. Tak na marginesie, już samo nazwanie tego dodatku do „Gazety Wyborczej” „Czarną księgą PiS” jest obliczone na skojarzenie z takimi publikacjami, jak „Czarna księga komunizmu”, czy „Czarna księga rewolucji francuskiej”, dokumentującymi zbrodnie wspomnianych systemów. Wydaje się to być niekoniecznie zakamuflowaną sugestią, że PiS ma na swoim koncie „zbrodnie”. Czyż stosowanie takich absurdalnych figur retorycznych, jak „rzeź drzew” nie ma na celu wywołanie w czytelniku poczucia winy za wybór partii dokonującej „masakry”? Tylko kto się na to nabierze?

  CZYTAJ RÓWNIEŻ:

  Świat według redakcji z Czerskiej, czyli kolejna „Czarna Księga PiS”. „PiSancjum, Polska jako folwark PiS”

  Kolejny kapiszon „GW”. Tym razem straszą „Czarną Księgą PiS”. Do ataku wykorzystują m.in. śmierć Pawła Adamowicza i niepełnosprawnych

  aw/Gazeta Wyborcza


  Ps..Szurnięte antypolskie żytki. Mnóstwo cymbałów się na to nabierze. To naturalny elektorat postkomuny, to ludzie bazujący na emocjach, mający problem z logicznym myśleniem. W Krakowie rządzi od lat komuch Majchrowski. Większość jego urzędników to ludzie z nadania UW, SLD, ZSL, PO. Miasto jest zabetonowane, wycięto tysiące drzew. Polecam..Douglas Reed "Strategia Syjonu".
 • Problemy z 500 plus to nie przypadek?
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY185OThmNy9wLzIwMTkvMTAvMDMvODI1LzUwMC9jMjdkZmRkMDRhZWI0MDU4OTVmN2NhYWUxMGViMmZkMi5qcGVn.jpeg

  Radni: Jeśli w wyborach wygra KO, to przyszły minister finansów zacznie kwestionować program. Wojewoda Mazowiecki rozpoczął kontrolę w warszawskim ratuszu, która ma zbadać, dlaczego Rafał Trzaskowski ma problem z wypłatą 500plus. Zdaniem warszawskich radnych, z którymi rozmawiał portal wPolityce.pl wynika, że kontrola jest niezbędna, gdyż „problemy” Trzaskowskiego i Rabieja mogą mieć podłoże polityczne. Sebastian Kaleta zauważa też, że kłopoty Trzaskowskiego to przedsmak tego co stanie się, jeśli Koalicja Obywatelska wygra najbliższe wybory. Kłopoty Warszawy mogą być wskazówka dla pretendentów do władzy, by ci podważyli program 500 plus. W związku z chaosem jaki jawi się z ostatnich komunikatów Rafała Trzaskowskiego i Pawła Rabieja, wskazujących na problemy z wypłatami świadczenia 500, a jednocześnie w związku ze stanowiskiem wojewody, z którego wynika, że wszystkie środki są przekazywane Warszawie zgodnie z harmonogramem, decyzja o kontroli wydaje się zasadna. Tym bardziej, ze dziś, w trakcie obrad rady miasta, Platforma Obywatelska nie zgodziła się na to, by prezydent Trzaskowski przedstawił informację o sposobie wykonywania programu 500 plus. Kontrola wojewody wykaże,m czy są jakieś wewnętrzne problemy ze strony ratusza, gdyż jak wiemy, pieniądze płyną zgodnie z terminami stwierdził Sebastian Kaleta w rozmowie z portalem wPolityce.pl. Informacje i działania, które są podejmowane w ratuszu rodzą wątpliwości, czy ta „akcja” nie jest motywowana chęcią wprowadzenia chaosu i zamieszania tuż przed wyborami. To może odwrócić się przeciwko Rafałowi Trzaskowskiemu. Widać, że w razie zwycięstwa w wyborach Koalicji Obywatelskiej, okaże się, że przyszły minister finansów, mógłby pójść tropem Rafała Trzaskowskiego i zacząłby kwestionować możliwość wykonywania tego programu zauważył Kaleta. To jest sygnał przed 13 października. Tylko zwycięstwo Prawa i Sprawiedliwości gwarantuje, że trwać będą obecne i obiecane programy społeczne podkreślił. Z kolei radny Jacek Ozdoba przypomina, że warszawski ratusz ma najprostszą rolę do wykonania. Nie musi bowiem szukać środków na realizację programu, a jedynie wypłacić pieniądze, które gwarantuje rząd. Skontrolowanie administracji samorządowej w Warszawie jest jak najbardziej zasadna z powodu problemów z wykonywaniem przez samorząd zadania zleconego. Samorząd otrzymuje środki finansowe z budżetu państwa i ma za zadanie tylko je przekazać mieszkańcom. W ostatnim czasie wystąpiły problemy po stronie samorządu, który nie potrafił doprecyzować jakie jest zapotrzebowanie na środki z programu 500 plus. Nic nie utrudnia wypłat, ale problemem jest statystyka prowadzona w warszawskim ratuszu. Urzędnicy nie wiedzą ilu jest dokładnie wniosków. Pojawiają się tez problemy komunikacyjne między dzielnicami. Burmistrz Bielan najpierw oświadczył, że pieniędzy nie miał, by następnie prostować, że pieniądze jednak posiada stwierdził Jacek Ozdoba w rozmowie z naszym portalem. Wojewoda mazowiecki Zdzisław Sipiera poinformował, że zlecił kontrolę w ratuszu dotyczącą realizacji programu „Rodzina 500 plus”. Kontrola ma potrwać kilka tygodni i dotyczyć trzech aspektów: szacowania kwot dotacji, faktycznego wykorzystania pieniędzy na program „Rodzina 500 plus” i rzetelności sprawozdań finansowych.

  Ps...Tylko PiS jest w stanie utrzymać te programy dla Polaków. Tyle lat rządzili i lewacy, i liberałowie i komuniści. I co? w jakim stanie pozostawili kraj? Dorobek PO w latach 2007-2015 - okradanie Polaków i rekordowa ilość afer. Dorobek PO w latach 2015-2019 - donoszenie i plucie na Polskę. Jak można na takich ludzi głosować ?
 • Szczyt hipokryzji! PO oskarża PiS o rzekome "ściąganie muzułmanów". Zapomnieli jak krzyczeli, aby nie straszyć islamem?
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19iNmRiYi9wLzIwMTkvMTAvMDMvODI4LzQ4Ni9jZWIwYTg0NjA4MzM0N2RjOTFkNzEyNjc3MDNmNGQyYi5qcGVn.jpeg

  To jest hit! Platforma Obywatelska wśród wydumanych „100 afer PiS” umieściła „aferę imigracyjną” zarzucając rządowi, że „według mediów, ściągnął rekordową liczbę muzułmanów do Polski, bo aż 17 tysięcy”. O rzekome „ściąganie” muzułmanów do Polski oskarża ta sama Platforma, która krytykowała PiS za rzekome straszenie muzułmanami. Tylko, że nie są to uchodźcy, których chciała przyjąć PO, a osoby, które przyjechały legalnie do Polski, bo chcą tu pracować. Swojego oburzenia sprawą nie ukrywają nawet sympatycy opozycji. Koalicja Obywatelska robi aferę z przyjęcia muzułmanów do Polski? Że co? Powołuje się przy tym na artykuł w skrajnie prawicowym portalu Prawy.pl napisała na Twitterze Kasia Gauza. Jak informują media, mimo szczucia Polaków na imigrantów w kampanii 2015 roku, realna polityka imigracyjna rządu PiS jest zupełnie odmienna od zapowiadanej. Rząd Mateusza Morawieckiego, według mediów, ściągnął rekordową liczbę muzułmanów do Polski, bo aż 17 tysięcy. Politycy PiS cynicznie jedno mówią, a co innego robią czytamy na stronie 100aferpis.pl. Platforma przekonuje, że rząd PiS ściąga muzułmanów, a miał tego nie robić. Tak, rząd miał nie przyjmować imigrantów. Prawda jest taka, że są to osoby, które złożyły wniosek o pracę w Polsce. Nie są to uchodźcy z Bliskiego Wschodu ani z Afryki Północnej, a osoby, które w Polsce chcą pracować. Przypomnijmy, że to Cezary Tomczyk przekonywał, że rząd Ewy Kopacz jest wstanie przyjąć „każdą liczbę uchodźców”. Czyżby coś się zmieniło? Czyżby w PO zagościła ksenofobia?

  kk/Twitter https://wpolityce.pl/polityka/466582-szczyt-hipokryzji-po-oskarza-pis-o-afere-imigracyjna
 • Jurny Konfederata
  W 1965 r. polityk zawarł związek małżeński z Ewą Mieczkowską. W 1973 r. wziął ślub kościelny z Małgorzatą Szmit. Z obu tych związków ma sześcioro dzieci. Do tego ma jeszcze dwoje kolejnych z kochanką młodszą od siebie o 44 lata.

  https://pbs.twimg.com/media/EF0Q2ufXkAEneB6.jpg
 • @kula Lis 68 15:30:20
  „GóWno” rozda milion darmowych egzemplarzy


  https://pbs.twimg.com/media/EF98R9-XUAAWWoo.png
 • Tak PiS, PO i UE finansują LGBT.
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/05/stop_lgbt.jpg

  Raport Ordo Iuris ujawnia, ile kasy tęczowe organizacje dostają od m.st. Warszawy, Unii Europejskiej oraz rządu Morawieckiego...Wiadomo, że organizacje LGBT nie działają charytatywnie, ale dla gigantycznych pieniędzy. Z raportu przygotowanego przez Ordo Iuris dowiadujemy się, jak wielkie są to kwoty i skąd pochodzą. Wynika z niego, że miasto Warszawa stało się jeszcze hojniejsze, niż za prezydentury Hanny Gronkiewicz-Waltz. Co ciekawe, także rząd PiS wspiera niektóre z „antydyskryminacyjnych” organizacji. Duże pieniądze idą też z budżetu Unii Europejskiej. Co ciekawe, także nazywający się „konserwatywnym” rząd PiS przekazał niemałe środki z dwóch ministerstw.

  Pieniądze z ministerstw pod zarządem PiS.

  Towarzystwo Edukacji Antydyskryminacyjnej otrzymało ze strony MSZ łącznie 118,7 tys. zł. Pieniądze poszły na dwa projekty dotyczące tzw. edukacji globalnej w kwotach 47,8 tys. zł i 70,8 tys. zł. Wzrost postaw ksenofobicznych oraz zamykanie się społeczeństwa polskiego na różnorodność świata nakłaniają do refleksji edukatorów globalnych i antydyskryminacyjnych. Kluczowe jest wprowadzenie aktywnych metod dydaktycznych, które wykształcą w młodych ludziach umiejętność krytycznego myślenia oraz postawę solidarności i empatii. Propozycja łączenia perspektyw globalnej i antydyskryminacyjnej (zainicjowana przez TEA w ramach projektu „Edukacja antydyksyminacyjna TU, edukacja globalna TERAZ” w 2017 r. współfnansowanego ze środków PPWR) została bardzo dobrze przyjęta zarówno organizacje pozarządowe jak i środowisko akademickie czytamy w opisie projektu „Uczymy (się) o edukacji globalnej”. Zaznaczono, że projekt jest „współfinansowany w ramach programu polskiej współpracy rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP”. Znajduje się on także wśród projektów realizowanych obecnie. Organizację wspiera także Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej. Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich dofinansowało projekt „Do-równaj jakości. Rozwój standardów edukacji antydyskryminacyjnej”, zrealizowany w roku 2011 informuje Towarzystwo Edukacji Antydyskryminacyjnej.

  Finansowanie LGBT przez Warszawę w formie grantów.

  Już teraz za kadencji prezydenta Rafała Trzaskowskiego przekazano na organizacje LGBT więcej pieniędzy, niż przez cztery lata prezydentury Hanny Gronkiewicz-Waltz i to tylko z konkursów miejskich. Łącznie Ratusz Warszawy w niecały rok wydał w ten sposób na organizacje homoaktywistów 876,5 tys. zł. Dla porównania, za rządów HGW przez cztery lata przekazano 812 tys. zł. Towarzystwo Prawa Antydyskryminacyjnego którego jednym z założycieli jest Krzysztof Śmiszek otrzymało w 2018 roku 1 tys. zł dofinansowania, z kolei w tym i przyszłym roku ma otrzymać 64,5 tys. zł. Łącznie daje to kwotę 130 tys. zł. Ta sama organizacja na projekt „RÓWNE MIEJSCE – warszawski system standaryzacji miejsc usługowych wolnych od dyskryminacji” otrzymało w 2018 roku 1 tys. zł, w tym i przyszłym roku zaś po 50 tys. zł, czyli razem 101 tys. zł. TPA łącznie więc otrzyma z budżetu Warszawy przez trzy lata 231 tys. zł. Lambda Warszawa oficjalny współorganizator „Parady Równości” dostał w zeszłym roku 1 tys. zł, zaś w obecnym i w przyszłym roku po 47,5 tys. zł. Łącznie daje to 96 tys. zł z pieniędzy warszawskich podatników. Tytułem były szkolenia antydyskryminacyjne dla pracowników jednostek organizacyjnych Urzędu m. st. Warszawy.
  Szkolenia opracowywały Fundacja Kultury Dialogu oraz Stowarzyszenie Praktyków Kultury. „Paradzie Równości” towarzyszyły „V Dni Różnorodności w Warszawie”. Głównym organizatorem było Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego „Pro Humanum”. Prezesem jest Jolanta Lange, która w przeszłości oskarżona była o współpracę z SB. Na imprezę przeznaczono z budżetu Warszawy 81 tys. zł. 37,5 tys. zł otrzymała Fundacja Na Rzecz Równości i Emancypacji „Ster”. Pieniądze otrzymało też Zjednoczenie na rzecz Żyjących z HIV/AIDS „Pozytywni w Tęczy”. W tym roku przekazano 35 tys. zł, w 2020 i 2021 roku ma otrzymać po 45 tys. zł. Łącznie jest to kwota 125 tys. zł. Ratusz sfinansował też Fundację Edukacji Społecznej, która wspiera obowiązkową tzw. edukację seksualną. W tym roku wysłano 45 tys. zł, w dwóch najbliższych latach ma otrzymać po 55 tys. zł. Łącznie jest to kwota 155 tys. Z informacji publicznych wynika, że przez ostatni rok warszawski ratusz przekazał lub zagwarantował na najbliższe lata środki publiczne w wysokości 876.500,00 zł na programy realizowane przez organizacje związane z ruchami LGBT. Warto podkreślić, że w tej kwocie nie zawierają się indywidualne umowy, jakie miasto może zawierać z innymi podmiotami -czytamy w raporcie Ordo Iuris.

  Umowy Warszawy z organizacjami LGBT.

  Wcześniej wspomniane Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego Pro Humanum w latach 2014-2018 otrzymało 1,452 mln zł. Organizacja korzysta też z lokalu miejskiego. Stowarzyszenie Lambda Warszawa w 2015 i 2016 roku organizowała Warszawskie Dni Różnorodności. Miasto wyłożyło na te projekty 545,4 tys. zł. Fundacja na rzecz Różnorodności Społecznej miała też umowę z miastem na projekty związane z prowadzeniem zajęć dla dzieci oraz prowadzenia Centrum Wielokulturowego. Miasto zapłaciło na nie odpowiednio 95,2 tys. zł i 900 tys. zł. Fundacja na rzecz Równości i Emancypacji „Ster” miała z miastem umowę na 30 tys. zł. Z kolei Stowarzyszenie Praktyków Kultury dostało na warszawskie warsztaty antydyskryminacyjne 53,3 tys. zł i 130 tys. zł. Wsparcie dla ich innego projektu wyniosło 472,98 tys. zł. Poza powyższymi, organizacje LGBT w ostatnim czasie dostały z budżetu Unii Europejskiej i ich instytucji około 12 mln zł. Pełen raport znajduje się pod tym linkiem.
  https://ordoiuris.pl/pliki/dokumenty/FINANSOWANIE_ORGANIZACJI_LGBT.pdf

  Dominik Cwikła
 • Lider PiS: "Rodzimy się mężczyzną lub kobietą". Truizm? Nie dla wszystkich!
  https://static.ftpn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15701201311d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372c5797582f944aa57bf53b9fb9250019b.jpg
  Obecna kampania wyborcza w dużej mierze opiera się na sporach na tle ideologicznym. Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński, podczas konwencji regionalnej w Kaliszu (wielkopolskie), jasno dał do zrozumienia, co myśli o neoliberalnym podejściu do płci. „Rodzimy się mężczyzną lub kobietą” mówił. Prezes partii wziął udział w konwencji regionalnej. Ci, którzy chcą dzisiaj zupełnie zmienić świat, zupełnie wysadzić w powietrze ten istniejący porządek, twierdzą inaczej. I potrafią już dzisiaj w świecie wymuszać posłuszeństwo wobec tych twierdzeń także przy pomocy represji wskazał prezes PiS. To nie jedyny przykład. Są także represje karne, choćby za stwierdzenie, że ze związku homoseksualnego nie może być dzieci. Oczywistość, ale mimo wszystko człowiek za postawioną tezę stanął przed sądem przypomniał zajście z Francji. „Krótko mówiąc, jeżeli chcemy przed tą ofensywą się obronić, a nie znaleźć się w sytuacji, kiedy to będzie ofensywa już można powiedzieć państwowa, ofensywa przeciwko zdrowemu rozsądkowi, przeciwko rodzinie, przeciwko, tradycji, przeciwko Kościołowi, bo to jest bardzo ostry atak na Kościół, jeżeli chcemy po prostu żyć normalnie w naszej kulturze, z naszymi obyczajami i właśnie ze zdrowym rozsądkiem, to nie możemy wybierać Polski minus, bo Polska minus to jest także to"
  podsumował.

  https://niezalezna.pl/290998-lider-pis-rodzimy-sie-mezczyzna-lub-kobieta-truizm-nie-dla-wszystkich#komentarze
 • Targowica won z Polski a Michnika zamknąć do Berezy.Poproszę o delikatny papier najlepiej z podobizną Michnika na każdej stronie
  Oni naprawdę traktują ludzi jak idiotów. „Wyborcza” rozda milion darmowych gazet przedwyborczych, żeby czytelnik zagłosował przeciwko PiS. Coraz większa panika w opozycji. Wspierające ją media prześcigają się w rozpaczliwej mobilizacji elektoratu, a „Gazeta Wyborcza” niemal chwyta czytelników za rękę i prowadzi do urn. I choć wskaźniki mobilizacji rozkręcone zostały do czerwoności, sondaże ani drgną. Powodów jest wiele. Najbardziej jednak smuci postawa polityków opozycji i zaprzyjaźnionych z nią dziennikarzy wobec wyborców. Naprawdę trudno o większą mobilizację medialną. „Newsweek” i „Gazeta Wyborcza” od czterech lat na wszelkie sposoby zwierają szyki, przekonując że odbicie władzy jest absolutnie koniecznie. Nakłaniali do marszów i manifestacji, gdy wierzyli jeszcze, że publiczne rewolty dają taką szansę; działali na arenie międzynarodowej, by poważać wiarygodność rządów prawicy; apelowali wreszcie do opozycji o podjęcie bardziej konstruktywnych działań politycznych. Nic nie zadziałało. Trudno się więc dziwić, że frustracja nabrzmiewa i niepokojąco wylewa się z kolejnych publikacji. „Gazeta Wyborcza” drukuje kolejne części „Czarnej księgi PiS”, a Jarosław Kurski ogłasza najwyższy alert, mówiąc wprost, że te wybory są „walką Dawida z Goliatem”. Nie po to przez cztery lata PiS przejmował państwo i utrwalał władzę, by teraz ryzykować jej utratę. Wszystkie zasoby państwa, media publiczne, spółki, administracja, a także Kościół niestety, są wielkim i niewyczerpanym zasobem sztabu wyborczego PiS. W tym sensie te wybory nie są uczciwe, to walka Dawida z Goliatem. Naszym obowiązkiem jest pomóc Dawidowi lamentuje Jarosław Kurski, nie kryjąc swojego skrajnie politycznego zaangażowania. Zapowiada, że specjalne wydanie „Wyborczej” ROZDAWANE będzie w nakładzie miliona egzemplarzy: Niebawem w milionowym nakładzie, w 100 miastach i miasteczkach rozdawać będziemy gazetę przedwyborczą, niech ludzie w prostych słowach, dowiedzą się, jak kłamie TVPiS, o zapaści w Służbie Zdrowia, o finansowaniu o. Rydzyka, o klapie programu Mieszkanie+. Prawo do informacji jest Waszym prawem i pamiętajcie Państwo, to Dawid pokonał Goliata. Żadnych zahamowań. Zbrojne ramię medialne Platformy zrobi wszystko, by osłabić Zjednoczoną Prawicę. Wciśnie ludziom do rąk milion bezpłatnych gazetek propagandowych, by wstrząsnąć, zastraszyć i zmobilizować do antypisowskiej postawy wyborczej. Niebywałe! Naprawdę uderza zawarta w tym założeniu pogardliwa postawa wobec wyborców. Adam Michnik i jego koledzy uważają najwyraźniej, że bezwolna masa nie ma własnych obserwacji, doświadczeń, ocen i przemyśleń; że wszystko jest jedynie kwestią dopracowanej propagandy; że na postawę wyborczą można wpłynąć dobrze skręconą obietnicą i zohydzeniem politycznego przeciwnika; że wystarczy zastraszyć. Trudno się dziwić, skoro takie podejście przynosiło efekty przez trzy dekady. Założyciele, spadkobiercy i pupile III RP jeszcze długo nie pogodzą się z polityczną stratą, której w swojej pysze, nawet nie zakładali.

  https://wpolityce.pl/polityka/466599-gw-rozda-milion-darmowych-gazet-zeby-zneutralizowac-pis
 • Polityk Wiosny chce odebrać emerytury członkom PiS. I przeznaczyć je dla byłych esbeków!
  Lewica od dłuższego czasu nie kryje zamiaru przywrócenia byłym funkcjonariuszom komunistycznego aparatu represji sowitych emerytur. Wczoraj na konferencji prasowej w Sejmie zamiar ten oficjalnie potwierdziła rzeczniczka SLD Anna Maria Żukowska oraz Andrzej Rozenek. Okazuje się, że Lewica chce pójść dalej. Dzisiaj, szef wojewódzkich struktur Wiosny w Opolu Jarosław Pilc zapowiedział ustawę "depisyzacyjną", która ma być finansowana z funduszu zadośćuczynienia dla emerytów służb mundurowych i ich rodzin. - Fundusz zadośćuczynienia finansowany będzie z przyszłych emerytury członków PiS zapowiedział Pilc. Pilc dzisiaj na konferencji prasowej zapowiedział wniesienie pod obrady Sejmu przyszłej kadencji tzw. ustawy depisyzacyjnej, której jednym z elementów byłby fundusz zadośćuczynienia wszystkim tym grupom, które były - zdaniem polityka - represjonowane przez władzę PIS w latach 2015-2019. Do tych grup Pilc zaliczył przede wszystkim emerytów służb mundurowych i ich rodziny.
  Fundusz zadośćuczynienia finansowany będzie z przyszłych emerytury członków PiS, parlamentarzystów i urzędników, którzy przyłożyli rękę do łamania Konstytucji RP, w tym do zniesienia instytucji kontroli konstytucyjności, poprzez stworzenie funkcji sędziów dublerów Trybunału Konstytucyjnego. Wszystkim tym politykom ustawa odbierze możliwość zaliczenia do stażu pracy okresu obecnej kadencji Sejmu, czyli okresu 2015-2019. Będzie to wyraz elementarnej sprawiedliwości społecznej i solidarności powiedział Pilc. Zdaniem kandydata do Sejmu, restrykcje emerytalne powinny objąć także głowę państwa i okres trwającej kadencji prezydenta nie powinien być wliczany do stażu pracy Andrzeja Dudy. Wczoraj, w drugą rocznicę wejścia w życie ustawy dezubekizacyjnej, przedstawiciele Lewicy ogłosili w Sejmie podpisanie „Paktu dla mundurowych”. Rzeczniczka SLD Anna Maria Żukowska podkreśliła, że lewica zobowiązuje się do realizacji trzech punktów.
  Zobowiązujemy się do cofnięcia „ustawy represyjnej”, do przywrócenia emerytom mundurowym ich praw nabytych, do ukarania winnych uchwalenia tej ustawy, czyli skierowania wniosku do Trybunału Stanu. Zobowiązujemy się też do powstrzymania prób odebrania emerytur żołnierzom Wojska Polskiego, bo wiemy, że taka ustawa leży w zamrażarce sejmowej zaznaczyła Żukowska.

  W grudniu 2016 r. Sejm uchwalił tzw. ustawę dezubekizacyjną. Obniżyła ona od 1 października 2017 r. emerytury i renty za okres „służby na rzecz totalitarnego państwa” od 22 lipca 1944 r. do 31 lipca 1990 r. (w połowie 1990 r. powstał UOP). Emerytury byłych funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa PRL nie mogą być wyższe od średniego świadczenia wypłacanego przez ZUS: emerytura - 2,1 tys. zł (brutto), renta - 1,5 tys., renta rodzinna - 1,7 tys. zł.
 • @kula Lis 68 20:30:11
  Żydy to naród wybrany

  https://pbs.twimg.com/media/EF96bPkW4AMMcdL?format=jpg&name=small
 • @kula Lis 68 20:26:02
  Hasło POKO na nadchodzące wybory parlamentarne:

  RAZ KOZIE SMIERĆ.
 • @kula Lis 68 10:30:25
  https://youtu.be/3z6Jb3p01_0
 • @kula Lis 68 11:50:37
  Średnia sondażowa po 10 pomiarach września i października (zdecydowani wyborcy):

  @pisorgpl
  48,0%
  @KObywatelska
  28,0%
  @__Lewica
  12,5%
  @nowePSL
  6,5%
  @KONFEDERACJA_
  Podział mandatów sejmowych na podstawie średniej sondażowej z września/października:

  @pisorgpl
  248
  @KObywatelska
  143
  @__Lewica
  49
  @nowePSL
  19
  @NiemcywPolsce
  1
  4,5%
  Inni 0,5%
 • @kula Lis 68 11:50:37
  Sondaż
  @IBRiS_PL
  dla
  @Radio_ZET
  przeliczony na mandaty poselskie:

  @pisorgpl
  245
  @KObywatelska
  140
  @__Lewica
  54
  @nowePSL
  20
  @NiemcywPolsce
  1
 • @kula Lis 68 10:30:25
  Rosjanie wpływają na wybory w Polsce  „PiS z perspektywy Władimira Putina było doskonałą alternatywą. To partia antyeuropejska i antyliberalna, negatywnie nastawiona do naszych ważnych sojuszników, takich jak Niemcy czy Ukraina. Zarówno Kreml, jak i PiS działają bezwzględnie i cynicznie, skrywając się pod płaszczykiem konserwatywnych wartości”, mówi dziennikarz śledczy „Polityki”

  https://kulturaliberalna.pl/2019/10/01/rosjanie-sluzby-wybory-polska-rzeczkowski/
 • @kula Lis 68 10:30:25
  Tragedia !!
  W.Cimoszewicz mnie zablokował na swirgolu.
  I tak dobrze, że nie postąpił jak jego ojciec, bo miałbym wyrwane paznokcie.
 • @
  Grzegorz skruszył w tej kampanii już trzy kopie: Arłukowicz, Brejza, Budke. Ponoć czas na Leszczynę?!
  No ta, to może wysadzić PIS z siodła!

  Nikt tak nie umi w paragony jak Leszcz...yn
 • @kula Lis 68 20:30:11
  Jakby opozycja totalna rządziła jeszcze te ostatnie 4 lata, to skończylibyśmy, jak te kozy nad Wisłą!

  Neonowcy !!!

  13 października pójdźmy na wybory, bo inaczej skończymy jak te kozy...
 • @
  Jaki jest najlepszy sposób na szybkie zaśnięcie?
  Policzenie martwych kóz Abdula Trzaskowskiego.


  Dobranoc
 • Husky
  Świetny tekst. I bardzo szyderczo-prześmiewczy. Co niektórzy twierdzą, że dostałeś przelew od PiS na czas, ale ja wiem, że to ich jakaś paranoja. Czy ja albo ty mamy za cokolwiek płatne? NIE i jeszcze raz powtarzam wszystkim: NIE. Piszemy co myślimy i o czym chcemy napisać.

  Ja osobiście niedługo też zamieszczę tekst zatytułowany: "Dlaczego zagłosuję na PO-KO" i też będzie niejako szyderczą prowokacją, bo z nimi inaczej się nie da.

  Przepraszam, ale totalni to półgłówki. I nie obrażając nikogo ten, kto głosuje na PO-KO też ma nierówno pod sufitem. To ich jakaś aberracja, ale oni są naprawdę ograniczeni umysłowo. Wiem, bo spotykam ich w realu mnóstwo. Zero wiedzy, zero myślenia abstrakcyjnego, zero wyciągania wniosków, zero ogłady, zero kindersztuby, zero patriotyzmu... to jakieś eunuchy obrażające naszą przeszło 1000 letnią państwowość.

  Ale co się dziwić...

  Pozdrawiam i cieszę się, że jednak PiS będzie miał 45-50% głosów
 • @krzysztofjaw 23:31:32
  Husky jest opłacany.
  Ty nie.
 • @Husky
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY182YWQxZS9wLzIwMTkvMTAvMDMvODI1LzU1Mi9lZjVhNjgwZDY5YTY0N2ZmYWZiODcyOWNlOTk2NDA3Yi5qcGVn.jpeg
  Nie ma wstydu! Rosati, wieloletni członek PZPR: PiSowski program „wymiany elit” oznacza bolszewicką rewolucję. Chcecie tego? Były wieloletni działacz PZPR i kandydat KO w wyborach Dariusz Rosati próbuje straszyć Polaków, że zwycięstwo PiS oznacza wymianę elit. Zapytał internautów, czy tego chcą. Ich odpowiedź mogła silnie go zaskoczyć i zdenerwować. PiSowski program „wymiany elit” oznacza polityczną czystkę w urzędach, szkołach, szpitalach, bankach, spółkach SP, urzędach, mediach, biznesie, kulturze, wojsku i dyplomacji. Czeka nas inwazja „pisiewiczów”, bolszewicka rewolucja, choć bez strzelania do ludzi. Chcecie tego? napisał na Twitterze kandydat KO i członek PZPR w latach 1966–1990 Dariusz Rosati. Pod wpisem Rosatiego wręcz lawinowo pojawiają się kolejne wpisy internautów, z których można wywnioskować jasno, że Polacy właśnie chcą wymiany elit. Podkreślają, że niestety do takiej gruntownej wymiany nie doszło w 1989 roku. ....Bolszewik Rosati straszy bolszewizmem. Tak, chcemy. Teraz nastąpi to co powinno stać się w 89roku, wszyscy bolszewicy będą wytrzebieni z życia publicznego, na czele z tobą TW Buyer. Tak, koniec czerwonej zarazy komuszku. Boli?

  https://wpolityce.pl/polityka/466659-nie-ma-wstydu-rosati-straszy-bolszewicka-rewolucja-pis

  Ps..Chazarobolszewicka elyta wyje. On to zna żydobolszewicką rewolucję, przecież ją przeprowadzał w PRL. Himalaje hipokryzji, stary aktywista żydobolszewicki straszy żydobolszewią. Ostaszkowo, Miednoje, Katyń, Smoleńsk! Tam wymordowano polskie elity! Chazarski miocie Rosati nie jesteś polską elitą! Te mordy, to właśnie wasza żydobolszewicka rewolucja! Ten czerwony oszust wyssał antypolonizm z mlekiem matki. Banicja i utrata praw publicznych do 7-go pokolenia, wygląda na sprawiedliwy wyrok w jego sprawie…Komuch nawet mocz oddaje czerwony. Najbardziej kwiczą żydzi o czerwonym rodowodzie i lewych rękach, pokaż swój rodowód który ukrywasz judaszu. Ten stary żydobolszewik straszy żydobolszewicką rewolucją. To dopiero ma tupet. W swoim zadufaniu myśli, że ludzie nie wiedzą co on za jeden.
 • @kula Lis 68 06:18:42
  Jak nie odszczepieńcy, typu Kowal, to groby pobielane typu Wenderlich, piewcy Moskwy, lub Kalininowskie, zdradzieckie ryje, zbydlęceni profanatorzy naszych wartości z Wiosny, czy ckliwi sprzedawcy majątku publicznego z PO..
  Czy ktoś o zdrowych zmysłach zagłosuje na owych? Nu?????
 • @kula Lis 68 06:18:42
  Wyborcy Konfederacji są jak Szczęka z Poranka Kojota. Nic nie widzą. Dopiero jak im dać szkła kontaktowe zobaczą sierp i młot. No i pryszcze Bosaka.
 • Dlaczego powinniśmy iść do wyborów? „Żebyśmy nie musieli budować lotniska w Berlinie”
  https://niezalezna.pl/291032-dlaczego-powinnismy-isc-do-wyborow-zebysmy-nie-musieli-budowac-lotniska-w-berlinie

  Wybory wygrane przez PiS i osiągnięcie 307 mandatów to siła która przeprowadzi reformę sądownictwa, a prezes SN chazarska schlampe, alkoholiczka i przestępca Gersdorf kończy kadencję za pół roku!
 • @krzysztofjaw 23:31:32
  Agresywni fanatycy oni so
  To tylko półgłówki
  pzdr
 • @krzysztofjaw 23:31:32
  Ciekawe, czy "Gowno Wyborcze" pójdzie za ciosem i po rozdaniu w weekend miliona egzemplarzy wydania specjalnego o tym, że PiS jest zły, w tygodniu rozda kolejny milion, w którym wytłumaczy, o co chodziło w poprzednim wydaniu i dlaczego PiS jest zły...?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 23:44:19
  Dzisiaj jest ŚWIATOWY DZIEŃ UŚMIECHU!
  Uśmiechajcie się całą gębą
 • @krzysztofjaw 23:31:32
  Zaczynają się oświadczenia

  https://pbs.twimg.com/media/EGAfDjgWkAAPuSz?format=jpg&name=small

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej