Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
984 posty 30776 komentarzy

Tylko prawda

Husky - Zoologiczny antykomunista , mając do wyboru AK i NSZ wybrałbym NSZ przy całym szacunku do AK. UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony.

Przegrywają wszystko, propagandę też......

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Mówiło się i całkiem słusznie, że 8 lat rządów PO, najpierw Tuska, potem Kopacz, cała ta „liberalna” zbieranina przetrwała tylko dzięki PR, czyli propagandzie. Prawda, sama prawda, ale warto pokusić się o małe uzupełnienie.

Odnośnie tego spotu PO.

Błąd logiczny. Spot nazwano "zwykła polska rodzina", a chłop z chłopem to zapewne "niezwykła polska rodzina". Nagle się okazuje ze normalna rodzina to jednak baba z chłopem? Nie dwie baby czy dwóch chłopów? I jeszcze krzyż na ścianie wisi a dziadka trzymają przy stole a nie w domu starców..

No powariowali.


Niektórzy twierdzili, że to była wyższa szkoła marketingu politycznego, mitologizowano i demonizowano też rolę Ostachowicza, uchodzącego za Rasputina na dworze Tuska. Z tym się zgodzić nie mogę, to była bardzo toporna robota, czysty populizm, same atrakcje, które się zawsze publice podobały. Takie hasła, jak kastracja pedofilów, walka z dopalaczami, czy nie róbmy polityki, budujmy mosty, to nic innego, jak polityczne disco polo.

Ostachowicz sam się przyznał, jak to działało, po prostu robili badania, co myślą Polacy o konkretnym problemie, gdy wychodziło, że 60% akceptuje proponowane rozwiązanie, to się wdrażało jakieś pierdoły typu „Orliki” i robiło z tego „zieloną wyspę”. Gdy w badaniach wychodziło pół na pół lub mniej, wtedy Tusk się zadawalał ciepłą wodą z kranu. Przeczą tej technice dwa największe przekręty Tuska, mowa o podniesionym VAT i wieku emerytalnym, ale tutaj po prostu nie mieli wyjścia, musieli Polaków okraść, inaczej wszystko by się zawaliło. Poza tym, w podobnych przypadkach uruchamiano autorytety i tematy zastępcze, najczęściej Palikot prowokował Smoleńskiem. Strasznie to wszystko od cepa robione, jednak działało, tak? Tak! To po co się czepiać, drążyć i szukać niuansów? Ponieważ POKO nie ma nic wspólnego z tamtą skutecznością przekazu

Schetyna i cała reszta przegrywa na wszystkich frontach, również na tym, który był ich ulubionym i właściwie jedynym zwycięskim. Trudno opowiedzieć jednym zdaniem, co konkretnie się załamało, to mimo wszystko proces złożony, gdzie poczesne miejsce zajmuje kompletna utrata wiarygodności. Nie da się jednak pominąć choćby takich elementów jak głęboka frustracja i szok po porażce, a teraz doszła depresja wywołana kolejnymi prażakami i fatalnymi notowaniami sondażowymi. W podobnym stanie ducha bardzo ciężko się pozbierać, zgodnie z zasadą jak nie idzie to nie idzie, wszelkie wysiłki przekształcają się w groteskę. Tak też się stało z najnowszymi pomysłami propagandowymi POKO i tutaj wystarczy użyć jednego słowa – Bronek. Wychodzą im klasyczne Bronki i to nie jest żadna złośliwość z mojej strony, tylko naprawdę zdystansowana ocena, którą bez problemu podeprę dowodami.

Pewnie dało się wyczuć między wierszami, że zmierzałem do spotu „Typowa rodzina”, to mój roboczy tytuł, jak się faktycznie nazywa ten gniot nie mam pojęcia. Oczywiście, że zmierzałem, bo to jest doskonały przykład na utratę zdolności do trzeźwej oceny położenia, w jakim się POKO znalazło. Co robi partia, której największym problemem jest utracona wiarygodność? Nakręca nieprawdopodobnie zakłamane gówno, przepraszam, za dosadne określenie, ale ciężko znaleźć coś bardziej adekwatnego. Scenariusz tego filmiku to wpadka za wpadką, może się wydawać, że pomysł z dziękowaniem Morawieckiemu za 500+ jest oryginalny, obiektywizm i tak dalej.

 

Nic bardziej mylnego, w polityce konkurencji nigdy się nie dziękuje, zwłaszcza w tak nieprzemyślany sposób. Za chwilę z filmiku zostanie wycięta ta jedna fraza i będzie hit Internetu pod tytułem „POKO dziękuje rządowi PiS”, a to dopiero początek porażki. Rodzina rozmawia o swoich problemach, głównie finansowych i jak zwykle w takich filmikach mamy przegięcie wajchy. Niby na chleb mają, ale na wizytę do lekarza już nie. Co robią widzowie? Natychmiast wychwytują na stole telefon za 3000 zł, niby detal, jednak ewidentnie świadczący o pełnej amatorce i robieniu czegoś na kolanie

W finale ludzie rozpoznają twarze aktora i jakiejś hostessy disco polo, co przecież było pewne. Po rozpoznaniu po Internecie krążą zdjęcia z wakacji pani od disco polo i aktorskie popisy „ojca rodziny”. Kompletna katastrofa szczególnie w kontekście wiarygodności. POKO chcąc odzyskać wiarygodność nakręca kilkuminutowy spot, który w każdym kadrze ośmiesza ich zakłamanie i prymitywną propagandę. Tak wygląda kondycja niegdysiejszej potęgi propagandowej i tu żadna żydowska agencja, ani nawet Bóg PR-u nie pomoże. Kwestią otwartą pozostaje jedynie rozmiar porażki, a w moim przekonaniu klęski.

 

https://www.kontrowersje.net/przegrywaj_wszystko_propagand_te_tajemnic_pozostaje_tylko_rozmiar_kl_ski_poko?page=2

ps.

Idealnym w kontrze do POKO byłby spot z PRAWDZIWĄ rodziną, gdzie ojciec za rządów PO pracował na śmieciówce, matka robiła zakupy w sklepie na zeszyt, dzieciaki które od 6 rż musiały iść do szkoły i chodziły w ciuchach z lumpa, a waloryzacja emerytury dziadka to 4 zł.

 

Miłej niedzieli
 

 

 

KOMENTARZE

 • To
  Ta Izraelska firma od PR doradziła Schetynie? To jeszcze jeden kolejny dowód, że PiS jest partią prożydowską. Bo takiego doradztwa to nie życzyłbym najgorszemu wrogowi. :)))
 • Kasprzak za zabijaniem nienarodzonych dzieci nawet w 9 miesiącu ciąży! "Jeśli ktoś się na to decyduje, to ma dobry powód"
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY180ZjE0MS9wLzIwMTkvMDkvMjkvODI1LzM4MS85YzY3MWRlYmQ5NzM0MDAyODc4MWM1ZmRiZGI0MmY4Mi5qcGVn.jpeg
  Paweł Kasprzak, lider Obywateli RP i kandydat do Senatu postanowił podzielić się swoimi poglądami na kwestię aborcji. Opowiada się on za zabijaniem nienarodzonych dzieci nawet w 8-9 miesiącu ciąży. Sytuacja braku regulacji pozwala przeprowadzać aborcję np. w 8-9 miesiącu ciąży. Opowiadam się za tym nawiasem mówiąc, bo jeśli ktoś się na takie coś decyduje, to ma, przepraszam, dobry powód. To znaczy coś się dzieje, co uzasadnia tak dramatyczną decyzję. (…) to jest sprawa tych ludzi kobiety i lekarza. (…) To jest jedyne zdrowe podejście mówił lider Obywateli RP.
  Poważny kandydat Paweł Kasprzak popiera aborcje w 8. i 9. miesiącu życia, no bo przecież ktoś miał powód.
  https://twitter.com/i/status/1177507595285721089

  Myślałem, że Paweł Kasprzak jest w wieku mojego ojca, a jest w moim. Polityka postarza. Widać, że samozwańczy "lider" Obywateli RP ma dość specyficzne "zdrowe podejście" do kwestii zabijania nienarodzonych dzieci…szkoda że tego trójzębnego chuja matka nie wyskrobała w 9 miesiącu! Ciekawe czy ten zawodowy rewolucjonista potrafi cokolwiek innego oprócz robienia zadym. A może tak poprzez eutanazję usunąć Kasprzaka ? Kandydat POKO Jerzy Hardie-Douglas dodatkowo chce nam zafundować eutanazję. Nie umiemy umieścić satelity ale w zabijaniu chcemy być nowocześni jak nowoczesna Europa. No i widać skąd dostają dokładne instrukcje co mówić. Sami niczego nie wymyślą. Ten skandaliczny temat właśnie podjęli demokraci w Stanach. A te fundusze od możnych tego świata /idą przez ręce zbrodniarza, złodzieja, oszusta z dwoma zaocznymi KS w Malezji i na Filipinach żyda Sorosa.
 • @zbig71 12:29:49
  Znowu ta sama gadka jak wcześniej.
  8-)))))
  A i tak wszyscy wiemy jak będzie.
  47 proc. poparcia dla Prawa i Sprawiedliwości to minimum
  Już 13 października zadecydujemy o przyszłości Polski. To wtedy rozstrzygnie się, czy Dobry Czas dla Polski będzie nadal trwał.
 • @kula Lis 68 12:38:43
  Konfederacja płacze że nie zaprasza się jej do telewizji.
  Wczoraj znów próbowali przerwać program i wywołać awanturę.


  Nikt przy zdrowych zmysłach nie ma wątpliwości komu służy Konfederacja.
 • Kpina z symboli narodowych "Jezus by z nami poszedł" i "wielka promocja homoseksualizmu". Tak wyglądał marsz LGBT w Lublinie
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19kZjRiNC9wLzIwMTkvMDkvMjkvODI1LzUwMi8wZjNkMDE3ZWQ3NDM0NTM1YTQwZmUyNTNjZmJmM2NlNS5qcGVn.jpeg
  W sobotę ulicami Lublina przeszedł II Marsz Równości. Prezydent miasta nie wyraził zgody na przemarsz, ale jego decyzję unieważnił sąd. Zdaniem organizatorów, ich pochód będzie jeszcze blokowany setki razy, ale wyrazili pewność, że sądy zawsze będą cofały te decyzje. Jednak uwagę zwracają także hasła, których używali uczestnicy pochodu LGBT.Członkowie społeczności LGBT wielokrotnie podkreślali, że jednym z ich postulatów jest legalizacja związków partnerskich, by mogli odwiedzać swoich partnerów w szpitalach czy mieć jasność w kwestiach dziedziczenia. Tymczasem, na lubelskim marszu, można było spotkać transparent z napisem „Wielka promocja homoseksualizmu”. Z kolei na towarzyszącym paradzie samochodzie przyczepiono transparenty z napisami: „Najlepiej wiem, kim jestem”, „Miłość to miłość”. Uczestnicy marszu nieśli tęczowe flagi i transparenty a napisami: „Love is love”, „Ten jest zboczony, kto sieje nienawiść”, „Bób humus włoszczyzna”, „Homofobia zagraża polskiej rodzinie”, „Byliśmy, jesteśmy, będziemy”, „Jezus kazał kochać”. Krzyczeli: „Lublin miastem akceptacji!” „Też was kochamy!”, „Chodźcie z nami!”, „Miłość, równość, akceptacja!”.
  Więcej ze zdjęciami pod linkiem

  https://wpolityce.pl/polityka/465901-kpina-z-symboli-narodowych-to-marsz-lgbt-w-lublinie

  Ps...Patrząc po twarzyczkach to widać jakie to brzydactwo bierze udział, kupa zakompleksionych młodych brzydkich. Co Wy na to normalni ludzie? Co Wy na to rodzice? Promocja. Hasełka nie pozostawiają złudzeń. Oni chcieli się tylko odwiedzać w szpitalach. Tak mówili. A pani sędzia która zniosła zakaz pedalskiej parady zaciera rączki. Jaki sens ma promocja pederastii i zboczeń? Czyżby w związkach jednopłciowych rodziło się więcej dzieci niż w związkach dwupłciowych? Przypomnę, że Rotę napisała matka ośmiorga dzieci. Ich imiona: Helena, Laura, Zofia, Tadeusz, Stanisław, Jan, Stefan, Władysław. Co na to pani "profesor" Monika Płatek?
 • @Husky 12:44:27
  A komu służy?
  Zresztą to prawda, że ich nie wpuszczają, czasami jedynie do Polsatu. To obecnie najbardziej rzetelna stacja.
  Kurski beknie w trybie wyborczym już za parę dni.
 • @Husky 12:44:27
  Może jakiś komencik pod moją ostatnią notką? Czy boisz się że cię "społeczność" wyklnie? :)))))
 • Jachira pożałuje swoich wybryków. Wiceminister zapowiada pozew przeciwko kandydatce Koalicji Obywatelskiej
  https://static.ftpn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15697534651d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372625300c71366634cfe303ca133ad6289.jpg
  Portal niezalezna.pl ujawnił nagranie ze spotkania przedwyborczego z udziałem Klaudii Jachiry, na którym kandydatka Koalicji Obywatelskiej popełniała skandaliczne prowokacje, godzące w uczucia religijne milionów Polaków oraz w pamięć ofiar katastrofy smoleńskiej. Już nie w trybie wyborczym, tylko po wyborach bez wątpienia będą środowiska i ja również będę składał zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa miedzy innymi po tym zachowaniu, które wykazywała powiedział w "Woronicza 17" Wojciech Skurkiewicz, wiceminister MON.

  https://niezalezna.pl/290226-jachira-pozaluje-swoich-wybrykow-wiceminister-zapowiada-pozew-przeciwko-kandydatce-ko
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 12:54:16
  On Sunday the mangle is closed
  8-)))))
  pzdr.
 • @kula Lis 68 12:49:36
  Na Jachirę

  a to Nitrasy czy inne szuje
  a to lewacy Władzimira
  a teraz w necie bryluje
  antynarodowa Jachira

  szyderstwa głupota i kpiny
  tryskają z jej każdej dziury
  nie szczędzi Boga i rodziny
  taki to z niej "cud natury"

  był taki co mówił - nie ma Boga
  z wibratorem po sejmie biegał
  taka - wiecie intelektualna noga
  o narkotyki miękkie zabiegał

  i okazało się że Bóg istnieje
  a nie ma już jego bo dostał wciry
  już nienawiścią swą nie zieje
  tak i nie będzie tej... ździry Jachiry

  Satyr

  https://niepoprawni.pl/comment/1604350#comment-1604350
 • Chcą, żeby było tak, jak było? Schetyna: "To są wybory o wszystko, to jest wyzwanie, czy jest możliwy powrót do naszych marzeń"
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY185NjlmOS9wLzIwMTkvMDkvMjkvODI1LzU1MC9lZmNmNGE5YjNkYTQ0Zjk3OTg5M2UyMjU1MmIyMzhlOC5qcGVn.jpeg
  Od czterech lat obserwujemy proces niszczenia państwa powiedział w niedzielę szef PO Grzegorz Schetyna podczas niedzielnej konwencji Koalicji Obywatelskiej w Ostrowie Wielkopolskim. Całość bzdetów ukrożyda pomiotu banderowca z UPA, pospolitego złodzieja i bandyty prymitywa o IQ ameby Szetyny pod linkiem

  https://wpolityce.pl/polityka/465887-chca-zeby-bylo-tak-jak-bylo-szef-po-to-wybory-o-wszystko

  Ps..."powrót do naszych marzeń", to znaczy czyich marzeń? Polacy w wyborach parlamentarnych i prezydenckich 2015, samorządowych 2018, do Parlamentu UE 2019 głosowali na Prawo i Sprawiedliwość. Przypadek? Marzeniem tych oszustów i złodziei jest łupić na potęgę Polskę i Polaków, aby z powrotem wróciło państwo kolonialne! Czy tego chcą ci stojący za tym ukrożydowskim śmieciem z POKO? Jeszcze jedna kadencja POPSL 4 lata temu, a Polski dzisiaj już by nie było. Z PiSem by się nie cackali, przecież ich intelektualny przywódca "mendrzec jewropy" Bolek Wałęsa zapowiedział, że będziemy z okien skakać.
 • @Husky 13:29:06
  Hahaha hahaha :)
  Rozumiem, solidarność plemienna.
 • Odezwa Trumpa do Amerykanów: Los USA jest teraz bardziej na szali niż kiedykolwiek.
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19hMzc0Yi9wLzIwMTkvMDkvMjkvODI1LzQ5NC85NTlmNjE0Y2UzMmE0OTQyOTA4MjEzNTFmZmE4N2FmMy5wbmc=.png

  Demokraci chcą odebrać wam broń, wolność i głosy. W nagraniu wideo zamieszczonym w sobotę na Twitterze prezydent Donald Trump, któremu grozi wszczęcie procedury impeachmentu, wyraził przekonanie, że los USA jest teraz bardziej na szali niż kiedykolwiek. Oskarżył demokratów o próbę odebrania Amerykanom ich praw. Demokraci chcą odebrać wam broń, chcą odebrać wasze ubezpieczenia zdrowotne, chcą zabrać wam waszą wolność i wasze głosy powiedział prezydent przed Białym Domem. Nie możemy nigdy do tego dopuścić bowiem w grę wchodzi, bardziej niż kiedykolwiek, los naszego kraju. To proste. Próbują nas zatrzymać ponieważ walczę dla was. Nigdy na to nie pozwolę dodał.
  W innym wpisie na Twitterze prezydent powtórzył zarzut wobec demokratów, którzy rozpoczęli procedurę impeachmentu, że jest to „polowanie na czarownice” a kierujący tą procedurą Adam Schiff „próbuje go oczernić i fałszywie oskarżać”.

  W ub. piątek demokraci w Izbie Reprezentantów wezwali pod groźbą kary (subpoena) sekretarza stanu Mike’a Pompeo do dostarczenia żądanych przez nich dokumentów niezbędnych - według nich - do prowadzenia dochodzenia przeciwko prezydentowi.

  Pierwsze przesłuchania przed komisją ds. sądownictwa Izby mają odbyć się już w najbliższym tygodniu a jako pierwsza zeznawać ma grupa funkcjonariuszy Departamentu Stanu.

  Przed komisją ma stanąć m. in. była ambasador USA na Ukrainie Marie Yovanovitch. Według mediów Trump zwolnił ją bowiem miała sprzeciwiać się jego naciskom na Kijów aby rozpoczęto dochodzenie w sprawie syna czołowego kandydata demokratów do prezydentury Joe Bidena.

  Prezydent miał wywierać naciski na władze Ukrainy, by zaszkodzić swojemu potencjalnemu rywalowi Joe Bidenowi w najbliższych wyborach prezydenckich i w tym celu szukał „haków” na syna Bidena, Huntera, który zatrudniony był w jednej z ukraińskich firm gazowych.

  Trump zdecydowanie zaprzecza jakoby wywierał naciski na Ukraińców, w tym na prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego, w tej sprawie.

  W udostępnionym w czwartek zredagowanym raporcie tzw. „sygnalisty” na ten temat, autor napisał, że Trump, rozmawiając z Zełenskim, zabiegał o ingerencję obcego państwa w wybory w USA, a Biały Dom starał się ukryć zapis tej rozmowy. Prawo wyborcze w USA zabrania korzystania z pomocy obcych państw.

  aw/PAP

  Ps..Demokraci w USA zachowują się jak POKO w Polsce. Wypisz wymaluj lewacka banda KOD z Polski,te same metody,aby odzyskać koryto i wprowadzić lewacką dyktaturę LGTB! To V Kolumna. Oni dla dojścia do władzy są gotowi ograbić i zniszczyć własne kraje. Lewacy i libertyni. Zabawne, mają to co w PRLu w 68, wojnę domową paɍchów! To klasyczna wojna żyđokomuny, chazarii, z syjonem. Przeciętny białas nie jest w stanie nadążyć za żydami z którymi zmagaliśmy się jak z ciężkimi suchotami przez 800 lat. Po obu stronach politycznej sceny są paɍchy, których jedyną intencją jest robienie kasiory a nie tworzenie państwa.To mafiozi. Owszem, to też wspólnota ale to wspólnota pierwotna, plemienna. Obca nam i przez tysiące lat wypędzana. Aż trafili na prostodusznych, purytańskich Amis. Ci tępi protestanci sami się już nie wyzwolą z żydowskich pęt. Jedyne co mogą liczyć to znów jakiś Kościuszko, czy Pułaski ich wyzwoli..Rewelacyjny wywiad POLECAM……
  https://www.ekspedyt.org/2019/09/22/czy-mieszkajacy-w-dzisiejszej-palestynie-chazarowie-maja-prawo-do-tych-ziem/
 • W stolicy Meksyku zwolennicy aborcji usiłowali podpalić… katedrę metropolitalną
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/09/Katedera-w-Mexico-City-Fot.-Pixabay.jpg

  Tylko interwencja straży pożarnej uratowała budynek katedry przed rozprzestrzenieniem się ognia w katedrze w Mexico City. Została ona zaatakowana 28 września przez zwolenników aborcji. Przed katedrą duża grupa katolików przyszła swojej świątyni bronić przed lewicowymi atakami. Na placu przed katedrą metropolitalną w Meksyku zgromadzili się lewicowi aktywiści pod hasłem legalizacji swobody zabijania dzieci nienarodzonych. Było to związane z tzw. „międzynarodowym dniem bezpiecznej aborcji”. Kiedy atmosfera na wiecu została podgrzana atakami na Kościół i wartości chrześcijańskie, zdecydowali się podpalić świątynię. Agencja ACI Prensa poinformowała, że interweniować musiała straż pożarna i tylko dzięki szybkiej akcji nie dopuszczono do rozprzestrzenienia się ognia. W ramach protestu przeciwko działaniom lewicowych aktywistów, pod budynek katedry przybyła dla jej obrony grupa katolików. Na placu pojawiła się też Gwardia Narodowa. Stojąca w centrum miasta katedra była w przeszłości miejscem, z którego do Meksykanów przemawiał papież Jan Paweł II, podczas swojej pielgrzymki w 1990 roku.

  https://twitter.com/i/status/1178094942897557504
  Źródło: PCh24/ CatholicNewsAgency
 • @Husky 12:39:09
  Niestety, zdecydujecie. Ciekawe, czy powiedzmy, po np:100latach Polska znów pojawi się na mapach świata po tym, jak Żydzi obrabują Polski z pomocą PiS.
 • @Husky 12:44:27
  Komu?
 • @Husky 13:30:10
  Słabiutko. Taki poziom GP.
 • @kula Lis 68 14:55:56
  Pamiętajmy - zostało tylko 14 dni pełnej mobilizacji.
  13 października musimy zdobyć taką większość, która w końcu pozwoli na radykalne zmiany w kraju, na osądzenie winnych krzywd wyrządzonych przez lata Polsce i Polakom, na gruntowną naprawę wszystkiego, co tej naprawy wymaga
 • @Husky 15:37:48
  Dobrze prawisz.
  Czyli wszystkie ręce na pokład i tylko KONFEDERACJIA!
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:44:41
  Licze na dobry wynik
  Przekroczenie 3% bedzie wielki sukcesem
  Trzymam kciuki za nich
 • @Husky 15:46:36
  Znowu sfałszujecie wybory?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:44:41
  Nie rozśmieszaj mnie. Ten zlepek złożony z nie wiadomo kogo? Prędzej mi ręka uschnie niżbym miał to to nie wiadomo kto głosować w tym tego tchórza "polaka" Brauna.
 • @Husky 15:46:36
  Nawet tyle nie będą mieli.
 • @zbig71 16:15:38
  Napisz kiedy one były przez PiS sfałszowane? Przez PO i PSL które miało 2% potem miało 20%..to każdy wie i może to udowodnić w tym i ja. Ten zlepek nijakich z ciągiem do koryta zwany Konfederacja tylko nie wiadomo z kogo złożona i przez kogo założona(WSI) jak ten Kolonko, nie ma najmniejszych szans na wejście, a gdy nawet kilku by z nich weszło to oprócz opróżniania koryta nic nie będą mogli i znaczyć, tak jak na dziś Sanocki alkoholik czy ten jeden z mniejszości niemieckiej.
 • PiSek
  A co robiłeś w wasze święto Rosz ha-Szana? Bawiłeś się razem ze swoją "społecznością"?
  Wasz prezydent juda świętował :)))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:14:18
  Husky to nie pies, a farbowany lis....
 • @Jarek Ruszkiewicz O czym rozmawiali Korwin-Mikke, Winnicki, Bosak... "Fakt" ma nagranie - a tam sporo o pieniądzach
  "Ile zostanie włożone przez partię KORWiN do wspólnego kotła Konfederacji na kampanię centralną?" - pyta poseł Robert Winnicki, kandydat Konfederacji w wyborach do Sejmu. "2,5 miliona" - odpowiada Janusz Korwin-Mikke. To fragment rozmowy pomiędzy politykami i działaczami Konfederacji - tak przynajmniej twierdzi "Fakt", który dzisiaj publikuje fragmenty tej rozmowy. Tabloid twierdzi, że dysponuje nagraniem.
  Jak informuje dzisiaj "Fakt", 17 czerwca 2019 r. w siedzibie partii KORWiN miało się odbyć spotkanie liderów Konfederacji, podczas którego dyskutowano o kampanii wyborczej oraz kwestiach finansowych.

  W dyskusji brali udział: Janusz Korwin-Mikke, były poseł Kukiz'15 Marek Jakubiak, Kaja Godek, przedstawiciele ugrupowania Skuteczni – Maciej Maciejowski i Paweł Dulski, a także narodowcy - Robert Winnicki, Krzysztof Bosak i Michał Wawer.

  Jak podaje dziennik, nagranie do którego dotarli dziennikarze trwa ok. 1,5 godziny. Publikujemy pierwszą część Taśmy Korwina. @JkmMikke obiecał, że „wytransferuje” 2,5 mln zł z subwencji @Partia_KORWiN na jesienną kampanię @KONFEDERACJA_. Taki„transfer” stanowi złamanie prawa wyborczego i ustawy o partiach politycznych. https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/tasmy-korwina-tak-szasta-subwencja/9tjrc2f …

  "Jednym z bardziej bulwersujących wątków dyskusji było finansowanie trwającej właśnie kampanii wyborczej do Sejmu i Senatu. Janusz Korwin-Mikke negocjował ze swoimi rozmówcami, ile pieniędzy z subwencji partii KORWiN przeznaczy na kampanię Konfederacji. Ostatecznie stanęło na niebagatelnej kwocie 2,5 mln zł.
  Problem w tym, że takie swobodne – jak sam to określił Korwin – >>transferowanie
 • @kula Lis 68 18:46:18
  A w której partii nie rozmawiają o pieniądzach i finansowaniu kampanii wyborczej? Tak tylko pytam, bo nie wiem!
 • @zadziwiony 18:56:55
  Partia co innego, a transfer do tworu Konfederacja to przestępstwo.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:14:18
  Piliśmy razem
  Więcej nie pamiętam
  8-)))
 • @zbig71 16:15:38
  pewnie tak
  musi byc 307 mandatow dla PIS-u

  8-))))
 • @zadziwiony 18:56:55
  Dlatego jakby PSL weszło do sejmu, czy senatu to Kukiz i kukizy nie dostaną z subwencji PSLu ani złotówki bo to przestępstwo.
 • @zadziwiony 18:56:55
  To samo dotyczy zbioru lewactwa z Zandbergiem i Biedronka, Czarzasty nie będzie mógł im ani złotówki z subwencji odpalić, bo to kryminał! To samo PO i reszta zbioru POKO, inaczej kryminał.
 • @kula Lis 68 19:01:47
  jesteś tego pewny? Będzie okazja do wyautowania niewygodnej partii prawda? Czy bez pieniędzy można zaistnieć w polityce i stworzyć realną konkurencję dla układu władzy? Nie można! Dlatego Twoi faworyci choćby Polskę na zupełne manowce wysłali , żadnej konkurencji mieć nie będą. To jest tzw. demokracja- na tym ona polega , że władzę mogą pełnić tylko ugrupowania systemowe.
 • @Husky 19:06:53
  315 B Y BYŁ ZAPAS.
 • @kula Lis 68 16:55:17
  Tchórz Braun? A gdzie stchórzył?
 • @kula Lis 68 18:46:18
  Konfederacja ma pretensje do TVP? Ale o co? Oni myślą, że do programów zaprasza się każdego pajaca z ulicy? Może są rozczarowani, że Krzysiek Bosak nie dostał propozycji występu w Czar Par, bo cały czas mają w pamięci popisy w TVN i Tańcu z Gwiazdami. Bądźmy poważni.
 • @zadziwiony 19:11:20
  TAK JESTEM TEGO PEWNY, TO PRZESTĘPSTWO WEDŁUG KODEKSU WYBORCZEGO. Co mnie obchodzi, że oni nie mają pieniędzy na tworzenie czy istnienie partii? szwindel to szwindel.
 • @zbig71 16:15:38
  Prawda jest taka, że Kurski prezes walczy o najlepszy wynik Konfy jak dzik. Dzięki temu mogą zbierać punkty na telewizyjnej martyrologii a gdyby byli w TV często to już by zaorali sobie to co mają.
 • @kula Lis 68
  Dzisiaj urodziny Bolca.
  Życzę mu dwóch rzeczy. Zdrowia i prawdy.
  Otua Przyjacielu miej raz na starość jaja i przyznaj się.

  Ludzie wybaczą.
 • @zadziwiony 19:11:20
  Masz przykład po N z kropką Petru. Brak dotacji a kredyty trzeba spłacać, a POKO z Szetyną coś do tej spłaty się nie palą.
 • @kula Lis 68 19:01:47
  Zapowiada nam KONFEDERACJA_że jak zagłosujcie na nich to benzyna będzie po 3 złote. Jakim trzeba być idiotą by w to wierzyć?
  Putin im rafinerię wybuduje czy w Orlenie będą zapierdalać za miskę ryżu? I "ZUS dobrowolny" skazujący na pracę do śmierci lub żebry na emeryturze.
 • @kula Lis 68 19:08:21
  W następnym spocie KO wystąpi rodzina Michników.
  Podziękują za darmowe leki, a później zarzucą Kaczyńskiemu, że nie sprowadził Stefana ze Szwecji i uniemożliwił pozdrowienie brata. Polityka antyrodzinna.

  Gejm czendżer.

  8-)))))
 • @kula Lis 68 19:12:07
  Luzik....

  W-a Sasaka Kepa

  -Wodociągi?
  - Tak, słucham?
  - Z kranu płynie woda.
  - A co ma płynąć?
  - Sądząc po rachunku to k**a whisky !!!

  8-))))
 • @zbig71 19:17:03
  Ze spotkaniem ze mną w sprawie matrioszki Margulisa vel Wolskiego vel "Jaruzelskiego". Taki z niego "bochater" i "opozycjonista"
 • @zbig71 19:17:03
  Wiesz, śp Kurtyka jak mu papiery na Margulisa podesłałem do IPNu to mi odpisał, że gdyby wszystkie akta IPN i aneks ujawnić to w Polsce byłaby krwawa rewolta.
 • @zbig71 16:15:38
  13 października idąc na wybory bądź czujny wróg nie śpi
  Zabierz swój długopis!

  8-)))))))
 • @zbig71 19:17:03
  Jeżeli jesteś Polakiem to zrozum, że Braun, Śpiewak, tancerz Bosak, etc.. to żydzi udający Polaków. Teraz żyd Braun chce zlikwidować składki na ZUS, PIT i 500+ bo to ponoć szkodzi Polakom. Niech to powie rodzinom z kilkorga dziećmi...naplują mu w też żydowski pysk. Nie daj się temu tworowi służb Konfederacji robić w chuja.
 • @zbig71 19:17:03
  Zrozum, że takie twory jak Palikoty, N., Konfederacja, Kolonki, Wiosna, Zandbergi i LGBT, to twory "byłej" ponoć rozwiązanej WSI, Dukaczewskie i reszta z tego tworu i b. esbecji nie wyjechali, oni są tu wśród nas, najgorszy do z walczenia wróg bo wewnętrzny, to oni mieszają. Mnie starego lisa na takie plewy nie nabiorą.
 • @kula Lis 68
  Posłanka PO-KO: Zostałam uderzona pięścią w twarz.
  Do zdarzenia doszło ... 6 CZERWCA!
  Przypomniała sobie o tym dopiero teraz?
  Dobrze ze nie na dwa dni prze wyborami

  https://t.co/DYL7kIEI98?amp=1
 • @Husky 20:08:03
  To musiała solidnie dostać, amnezja przez tyle miesięcy?
 • v
  "Idealnym w kontrze do POKO byłby spot z PRAWDZIWĄ rodziną, gdzie ojciec za rządów PO pracował na śmieciówce, matka robiła zakupy w sklepie na zeszyt, dzieciaki które od 6 rż musiały iść do szkoły i chodziły w ciuchach z lumpa, a waloryzacja emerytury dziadka to 4 zł."- tylko Kurski " i inni" musieliby zmienić mentalność z " tańca ze gwiazdami" i i innych Sławomirów na NORMAL- bez flamingów. :) A to chyba nie jest możliwe w tej ekipie. :)
  PS. "Prawdziwe" rodziny się ukrywają ;), żeby ich nie dopadło medialne ZŁO! Husky: w programie rewaloryzacji polskich rodzin po pierwsze: zablokujemy internet i spalimy /?/ ajfony a dalej to już tylko Islan*.
  *- Islan- europejska odmiana islamu. Komar- księga przewodnia.... :)
 • @kula Lis 68 20:14:52
  Już nie mogę doczekać się oglądania TVN24 (i te nasze tutejsze portalowe lemingi) od 13 października gdzieś przez 2-3 tygodnie jak będą dochodzić do siebie.
  Na razie nie daję rady obejrzeć jednego programu w całości.
 • @Husky 19:21:00
  Śmieszny jesteś. Kurski to kupa gówna.
 • @JimA 20:25:42
  ""Idealnym w kontrze do POKO byłby spot z PRAWDZIWĄ rodziną, gdzie ojciec za rządów PO pracował na śmieciówce, matka robiła zakupy w sklepie na zeszyt, dzieciaki które od 6 rż musiały iść do szkoły i chodziły w ciuchach z lumpa, a waloryzacja emerytury dziadka to 4 zł."
  A jak ta PRAWDZIWA RODZINA ma się do:

  https://www.youtube.com/watch?v=kJQP7kiw5Fk

  Ajjj- no weź Husky, weź to : :)))))
  Powiedział też że jeśli pojedziecie powoli, wkrótce zapadnie zmierzch i nikt nie zobaczy jak wchodzicie do naszej stodoły. :))) despasitooo , de spa sito :) super super :)
  Powoli
  Chce oddychać Twoim ciałem
  Moje zmysły oszalały
  W Twoich myślach pozostanę

  Powoli
  Chcę zdobywać Twój labirynt
  Palcem swoje piszę imię
  Ten ogień nie przeminie

  Bardzo chcę żyć tańcem Twego ciała
  Odkryć tajemnice
  Spełnić Twe pragnienia

  Pasito :))) hey!
 • @kula Lis 68 19:54:02
  Z okazji urodzin życzę Bolkowi , żeby się wreszcie udał na grób swojego nieślubnego syna, pomodlił za jego duszyczkę i przeprosił za to, że chciał zniszczyć pamięć o nim, bo tylko dzięki proboszczowi z Chełmicy Dużej, Jego długo bezimienny grób nie został zlikwidowany

  https://pbs.twimg.com/media/EFpYUZsWsAA05RH?format=jpg&name=small

  https://pbs.twimg.com/media/EFpYUZoWsAAN4k4?format=jpg&name=360x360
 • @kula Lis 68 19:28:04
  No jak aż Kuli Lisa się wystraszył, no to faktycznie, pewnie świat na chwilkę przestał się obracać.
 • @kula Lis 68 19:47:52
  Co jak co, ale kiepski z Ciebie antropolog.
 • @zbig71 20:59:17
  Masz racje
  Jego gazeta tez

  8-)))))
 • @zbig71 21:06:13
  Żeby była jasność
  Pójdziemy do wyborów kto nam więcej zapłaci.
  Jeśli więcej PO pójdziemy z PO, jeśli więcej LGBT pójdziemy z LGBT, jeśli więcej Niemcy weźmiemy pieniądze od Niemców.
  Jeśli Jego Ekscelencja Putin weźmiemy od Putina.
  Jaka prostytutka gardzi pieniędzmi?

  https://pbs.twimg.com/media/EFpmDe9WoAYe6Wc?format=jpg&name=small
 • @Husky 19:21:00
  Odstaw te grzybki halucynki.
  To jest NEon nie burdel Gavrylenki.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:10:57
  serio?

  8-))))
 • @Husky 21:10:34
  Chcesz powiedzieć, że są gorsi?- Jasne, że są:) Satysfakcjonuje Cię równanie do dołu? Nie wierzę.
  Dobranoc.
 • @Husky
  Klaudia Jachira - Kim Jest? - Komu Służy? - Dlaczego Politycy Ją Promują? Analiza Komentator Wybory

  https://www.youtube.com/watch?v=RyPUaMfoaRA
  PO MA TWARZ JACHIRY? "Jachira to twarz połączonego Schetyny (..) i bananowego towarzystwa"

  https://www.youtube.com/watch?v=doPVjqEcK9M
  "PO ma twarz Jachiry?" Czy z pewnością chodzi o miejsce gdzie zaczyna się układ pokarmowy, czy zamiast twarzy miejsce gdzie się kończy? Niedorozwój Jachira robi świetną robotę dla PiS. Swoim ifantylnym zachowaniem przebija Grzesia, Kidawę, Kierwińskiego czy Brejzę. Niech nadal kpi z PiSU a POKO-Schetyna znajdzie się z poparciem 10- 12 % za tęczowymi. PiS osiągnie ok. 60 % poparcia. Hipokryzja Schetyny nie zna granic, jak ten osobnik od P.Europ.może żądać by rolnicy nie dostali dopłat unijnych i na rozbudowę infrastruktury w Polsce itd .to nie jest walka polityczna ,lecz zdrada narodu polskiego.
 • @Husky w tym wypadku JKM popieram.
  Janusz Korwin-Mikke: Trzeba WYRŻNĄĆ tych, którzy promują LGBT

  https://www.youtube.com/watch?v=K3-O0ahIIH0
 • Manifest z Ventotene już po polsku. WSTRZĄSAJĄCA PRAWDA O UNII | dr Konrad Dyda
  https://www.youtube.com/watch?v=heZTZ5-9x7c
  Po co wprowadzać komunizm, toż on nigdzie nie odszedł. Mówi się o Europie Roberta Schumana a realizuje Plan Spinellego. I prawie wszyscy pogodzeni....Każdy Naród posiada wyodrębnione swoje wartości z którymi się identyfikuje, są to :
  1 - historia
  2 - wyznanie
  3 - język ojczysty
  4 - kultura
  5 - obyczaje
  Prędzej, czy później ten "kocioł " zawrze. Przykład - ZSRR, była Jugosławia. W owym czasie w rozpad Jugosławii były zainteresowane (i zadziałały) już zjednoczone Niemcy wg polityki historycznej Bismarcka. Politykę rozpadu Polski zaczął prowadzić volksdeuch żydoszwab Tusk a teraz Schetyna. Z dawnych czasów przepędzanie żydów z Europy, Wołyń. Obecnie, zakłamywanie HISTORII POLSKI, szkalowanie Narodu i Polaków na arenie międzynarodowej. Komunizm europejski zawoalowany i wciskany jest przez prawo, media i nakazami przez UE. Komu nie podobają się państwa narodowe i dlaczego? O co tu chodzi? Tego nie mówią. Trwa coraz większy nacisk i bezczelne pokrętne atakowanie narodów, które chcą żyć w pokoju. Otwierajmy oczy i włączmy rozum bo szykują nam WIĘZIENIE. To nie są żarty...
 • @Husky
  R. Majka: Organizacje żydowskie wpisały mnie na czarną listę jako "antysemitę". Jestem zaszczycony!

  https://www.youtube.com/watch?v=bi73s68IUos
 • Koalicjant Schetyny na zdjęciu chce, by wojsk USA było jak najmniej.
  https://static.ftpn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15698259791d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b37209f109ed43e6689df26b12403c8f8fe6.jpg
  (jaki on śliczny i "mundry", ta "mundrość" aż bije z jego fizys.....O Boże on jest 1952 a ja sądziłem, że 1930. Wyczerpująca jest praca "dziennikarza" popierającego "ŁOPOZYCJĘ".)

  Dworczyk: "KO powie każdą głupotę, byle w kontrze do PiS". Jeden z liderów Koalicji Obywatelskiej Marek Kossakowski powiedział, że według niego "wojsk amerykańskich w Polsce powinno być jak najmniej". Szef Kancelarii Premiera i kandydat PiS do Sejmu Michał Dworczyk, który był dziś gościem Katarzyny Gójskiej w "Sygnałach dnia" radiowej Jedynki, nazwał te słowa "nieodpowiedzialną wypowiedzią". Lider Zielonych - ugrupowania wchodzącego w skład Koalicji Obywatelskiej - Marek Kossakowski nie ukrywał swojego stanowiska wobec amerykańskich baz na terenie Polski.

  https://niezalezna.pl/290326-koalicjant-schetyny-chce-by-wojsk-usa-bylo-jak-najmniej-dworczyk-ko-powie-wszystko-byle-w-kontrze-do-pis
  Ps...Przepraszam, ale czy należy słuchać każdego kloszarda i do tego robić mu reklamę. Przecież ten człowieczyna bredzi jak poparzony, byleby tylko zaistnieć. Przy nim Krzysztof Kononowicz to wyrafinowany intelektualista.
 • @Husky
  Szokująca wizja Krzysztofa Jackowskiego! “PiS zmieni podstawy naszego ustroju” [VIDEO] Krzysztof Jackowski przestawił wizję dotyczącą wyniku zbliżających się wyborów parlamentarnych. Zdaniem jasnowidza wygra Prawo i Sprawiedliwość. Bardzo dobry wynik osiągnie Konfederacja Wolność i Niepodległość. PiS wygra miażdżącą przewagą te wybory. Właściwie ma je w kieszeni. PiS osiągnie większość parlamentarną. To będzie bardzo duża wygrana PiS-u. Mam wrażenie, że PiS może wygrać (…) aż, powiedzmy 56 proc. z groszem mówił Jackowski. Przywitamy też w moim odczuciu Konfederację, którą także pozdrawiam. Pozdrawiam pana Korwina-Mikke, pozdrawiam wielu innych działaczy Konfederacji. Oby wam się nigdy nie skrzywił kręgosłup, jak dotkniecie już tej polityki parlamentarnej stwierdził. Mam wrażenie, że Konfederacja osiągnie ponad 7 proc. To bardzo dużo dla Konfederacji, kiedy jest tak, w gruncie rzeczy, zwalczana podkreślił Jackowski. Jasnowidz zapowiedział również, jaki los czeka pozostałe ugrupowania. Uważam, że Koalicja Europejska dostanie mniejszą ilość głosów, jak sondaże przewidują. Marnie wyjdzie też na tym Lewica. PSL może się cieszyć, bo uważam, że w lęku, ale przejdą dodał. Jackowski przedstawił także powyborczą wizję Polski. Mam wrażenie, że co niektóre ugrupowania polityczne będą w szoku, jak PiS, uzyskując większość parlamentarną, zacznie zmieniać podstawy państwa i będzie to robił. Czy to wyjdzie na dobre, czy na złe? To zależy, jak na to spojrzymy mówił. PiS zmieni podstawy naszego ustroju. Zmieni się konstrukcja zarządzania państwem. Będą to ogromne zmiany i PiS zacznie to robić natychmiast, jak uzyska większość parlamentarną stwierdził. Krzysztof Jackowski przyznał, że w poprzednich wyborach głosował na PiS. Teraz jednak ma wątpliwości, na kogo oddać głos. Waham się między taką samą decyzją a Konfederacją, dlatego że tu się boję jednej rzeczy. Zbytnie obciążanie ludzi, którzy coś robią, którzy zarabiają, którzy nie uciekają z tego kraju, a starają się prowadzić jakieś swoje działalności. Polityka PiS-u jest bardzo łaskawa dla ludzi, którzy nie mają może inwencji w sobie a mniej łaskawa jest dla tych, którzy mają w sobie inwencję i coś próbują robić. To się powinno zmienić skwitował Krzysztof Jackowski.

  https://youtu.be/KMdZBE9xXQY
 • @kula Lis 68 08:35:12
  Bolek, Olek i Bronek wzywają, by pójść za nimi. Tyle że Bolek chce wyrzucać ludzi z okien, Bronek walić dechą, a Olek najpierw coś by ten teges... no,no 40% oczywiscie
 • @kula Lis 68 10:02:09
  W Gównie Wyborczym atak na wykształcenie i kompetencje Beaty Szydło i innych kobiet w PIS-ie
  Rozumiem.
  Czym może się pochwalić? To że była Premierem RP
  Cóż to znaczy przy kompetencjach żeńskich kadr w PO.
  Gajewska- konstytucjonalistka.
  Bieńkowska, Mucha- moda, pizza i śpiew.
  Jachira- teatr.
  Kopacz- paleontologia, relacje ludzie- dinozaury
 • @kula Lis 68 09:34:26
  Wygląda jak wygląda. Ważniejsze co wypowiada, no i jak.
  A że zniszczenie płynem do płukania ust zrobiło swoje, cóż jak się dba o higienę jamy trzeba uważać na skutki uboczne.

  Nawiasem- większość twarzy totalsów oraz większość złodziejskich prezesików vatowskich tudzież mecenasów pomagających w tym procederze to ugarniturzone lolusie gogusie.

  Jeszcze do niedawna(być może i w tej chwili) nienawistnicy z tamtej strony nabijali się z Prezesa w taki sam sposób.

  Tymczasem, jak już ktoś tutaj napisał, ma on stalowe jaja i twardy charakter. Nawet miłość do zwierząt i brak prawka tego nie zmienia. AVE.
 • @kula Lis 68 10:02:09
  Czyżby Pan Krzysztof już wyczuwał odór strachu totalsów przechodzący aż na sfery nadprzyrodzone:)
 • @brian 11:18:21
  Nie żyje Kornel Morawiecki.
  Właśnie poinformowali mnie jego przyjaciele.
  Cześć Jego Pamięci!
 • @Husky 12:35:06
  Odszedł Mąż Stanu.
  Oczywiście brak takowych w bandzie totalnej rewolucji.
  Gorzej że niewielu takich i w partii rządzącej.
  Po Smoleńsku zwyczajnie bycie Politykiem Patriotą wymaga Wielkiej Odwagi i hartu Ducha.

  Cześć jego pamięci.

  (*) (*) (*) (*) (*)
 • @kula Lis 68 14:55:56
  Straż pożarna powinna te gnidy potraktować wodą z armatek pod zwiększonym ciśnieniem. Konsekwencje- połamane ręce, nogi, żebra, skręcone karki i tak dalej. Tak załogi statków handlowych robią z pirackimi łodziami zanim do akcji wejdzie ochrona i … . Zanim zacznie z piratów robić regularne ratarui. Potem nikt nie zadaje pytań, ryby posprzątają.
 • @Husky
  https://static.ftpn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15699240621d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b37215555bf81626a3b5638ff973ddd6c717.jpg

  Proste pytanie, z odpowiedzią już gorzej. Schetyna tę kwestię wyjaśni... ale po wyborach. WIDEO Grzegorz Schetyna na dzisiejszej konferencji prasowej podczas prezentowania programu Koalicji Obywatelskiej dla seniorów został zapytany o koszty swojej propozycji. Odpowiedź oczywiście bez konkretów przyszła mu z ogromnym trudem. Puenta jest taka, że koszty... zostaną przedstawione po wyborach. Politycy Koalicji Obywatelskiej prezentowali dziś swój program dla seniorów. Padło wiele obietnic, a po nich przyszedł czas na pytania od dziennikarzy. I się zaczęło! Chciałem się zapytać o koszt tego programu senioralnego, który państwo przedstawili i też żeby wyjaśnić ten pomysł z finansowaniem funduszy emerytalnych zapytał przedstawiciel Polskiej Agencji Prasowej.
  Nikt się chyba nie spodziewał, że tak proste pytanie sprawi duże problemy Grzegorzowi Schetynie. Najpierw stwierdził, że nie dosłyszał, o co chodzi w pytaniu, a kiedy już był pewny - nie odpowiedział konkretnie. W tym czasie Małgorzata Kidawa-Błońska, kandydatka na premiera, wbijała wzrok w podłogę sprawdzając kolor posadzki. To jest program Twoja Polska... Tam jest... Dokładnie to przedstawiamy. Chodzi o to, że znacjonalizowane spółki skarbu państwa...yy.. nie będą podlegały prywatyzacji mówił Schetyna. Przypomnijmy pytanie: jakie będą koszty? Niestety, lider PO odpowiedzi nie zdołał udzielić. Zapowiedział, że będzie to przedstawiane... po wyborach parlamentarnych. Mamy to wyliczone, cały ten projekt, z którym pójdziemy do wyborów i jestem przekonany, że pani marszałek Kidawa-Błońska będzie go mogła prezentować, będziemy przedstawiać go sukcesywnie już po 13 października powiedział. https://twitter.com/i/status/1178964061297479685
 • @Husky
  Prędzej w zimie będzie można chodzić w sandałach niż oni spełnią swoje obietnice wyborcze ...
 • @Husky
  Klaudia Jachira w 40 s udowadnia, że to nieprawda, że Koalicja Obywatelska nie ma pomysłu na służbę zdrowia.

  https://twitter.com/i/status/1178611157281714178
 • @Husky
  Grzegorzu Schetyna słyszał pan? Jerzy Hardie-Douglas KO: Jestem zwolennikiem małżeństw homoseksualnych. Uważam, że nie tylko się powinno legalizować takie związki, ale i pozwolić parom homoseksualnym na adopcję dzieci. Jestem zwolennikiem ograniczonej eutanazji

  https://twitter.com/i/status/1177983018591543296
 • @Husky
  Rychu byłby dumny! Małgorzata Kidawa Błońska:
  My chcemy dla tych firm ZUS obniżyć do takiego jaki był, żeby były pieniądze na wyższe pRace dla pŁacowników ....

  https://twitter.com/i/status/1178975595532820481
 • Za POKO Będą spółki osiągać zyski i kasa będzie szła tam gdzie szła wcześniej !
  https://pbs.twimg.com/media/EFyIaeCX0AEDxHM.jpg
  Potencjał intelektualny tych na zdjęciu jest powalający! Jeśli on Szetyna mówi o rozdawaniu kasy udziałowców tych spółek, to albo on, albo ja nie mamy bladego pojęcia o spółkach kapitałowych. Przecież on mówi o przestępstwie...To jest dramat. On myśli, że to są "przedsiębiorstwa państwowe". Lepiej, tak mi się wydaje, on myśli, że to są prywatne folwarki rządu czy zwycięskiej partii... Zastanawiające jest to, że PO zarzuca wszystkim populizm a sama jest partią populistyczną.
 • @kula Lis 68 12:23:20
  Pilne.

  Dzisiaj w Warszawie zamknięte wszystkie Kebaby.
  Pracownicy idą palić opony pod siedzibą Czaskoskiego.
  Nie darują frajerowi tych martwych kóz.

  8-)))))))
 • @kula Lis 68 12:37:19
  Tak sobie myślę, że lepiej był potomkiem chłopa folwarcznego niż stalinowskiego prokuratora przywiezionego do Polski na ruskim tanku
 • @kula Lis 68 12:23:20
  Pieniądze na 500 + w Warszawie na wrzesień zostały już przepultane na kozy i na strefy relaksu itp.
  Kasa na październik jeszcz nie wpłynęla i zrobił się klops.
  Niedługo przyjdzie zapłacić na Czajkę i będzie dramat finansowy.
 • @Husky
  Z cyklu barwy kampanii. Beniamin Godyla (Koalicja Obywatelska) chciałby „pieścić mandat” senatora. Cała debata kandydatów z okręgu 53 na antenie @TVP3Opole dostępna jest tutaj:

  http://opole.tvp.pl/44587956/wybor … wtylewizji tvpinfo

  https://twitter.com/i/status/1177696981654867969
  Oto elyta! On ma coś wspólnego z prezydentem Legionowa? Ja słyszałem różne określenia, wacek, pindol, mieczyk, kutas, chuj, ale że mandat? Może u senatorów ten organ to mandat? Co oni w tej Koalicji mają z głową jeden mówi o swojej erekcji druga, że "sutener rządzi" a trzeci, że chce coś tam pieścić? Jak to oni potrafią, ten pan skoncentruje się w Sejmie/Senacie jedynie na pieszczeniu i dopieszczaniu mandatu posła/senatora. Już pomijając "pieszczenie" to ten koleś ma problem ze zbudowaniem zdania podrzędnie złożonego. Może powinien wypowiadać się bezokolicznikami ... albo ciężko mu coś stworzyć bez polskiego kurwa..Boże, a nam zarzucają ciemnotę i brak wykształcenia.
 • Jerzy Hardie-Douglas KO:
  Lekarz-morderca. POKO ma swojego Mengele. ...i to wyrafinowany, dwie specjalności w tym onkolog i umiarkowany zwolennik eutanazji. Czyli POKO ma plan onkologiczny...

  https://pbs.twimg.com/card_img/1178828269526962178/xfKybMGw?format=jpg&name=600x314
  Jako gospodarz Szczecinka też niezły folwark sobie stworzył...Zlecenia od miasta, w firmie syn burmistrza. "To chory układ" Instytucje podległe burmistrzowi Szczecinka - lub dotowane przez miasto - zamawiają usługi reklamowe czy sprzęt multimedialny w firmie, której współwłaścicielem był syn obecnego burmistrza - ustalił reporter "Blisko ludzi". Opozycja w miejskim samorządzie jest oburzona. - To nie jest normalne - mówi radny Marcin Bedka. (http://www.tvn24.pl) https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/blisko-ludzi-szczecinek-to-chory-uklad,630492.html (http://www.tvn24.pl)
 • @Husky
  https://static.ftpn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15699257451d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372dca5210a43dfd78bc9bf75274d7d2cc2.jpg

  Strzelanie do zombie symbolizujących rządy PiS. Oto przesiąknięty przemocą spot kandydata KO. Prominentni politycy Koalicji Obywatelskiej wciąż próbują przekonywać Polaków, że zależy im na pokoju, równości i tolerancji. A już na pewno walczą z mową nienawiści. Szkoda tylko, że w swoich szeregach wciąż mają ludzi pokroju Klaudii Jachiry, czy tego kandydata, którego spot z pokojem nie ma nic wspólnego. Jacek Pająk w klipie wyborczym zabija potwory symbolizujące rządy PiS. Podczas kampanii wyborczej kandydaci prześcigają się w pomysłach na spoty. Są piosenki disco-polo, zatrudnianie aktorów - tych bardziej popularnych i tych mniej - ale też wykorzystywanie gier komputerowych. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie fakt, że wykorzystują w tym celu brutalne gry. Jacek Pająk, który startuje w wyborach parlamentarnych z trzeciego miejsca na liście Koalicji Obywatelskiej w Krakowie opublikował spot, w którym... zabija potwory symbolizujące - w jego mniemaniu - rządy PiS. Kandydat na posła strzela do potworów takich jak "deforma sądownictwa", "wysokie ceny", czy "pazerność władzy". Cała misja kończy się uwolnieniem orła. Czy tak powinien wyglądać spot polityków partii walczącej z hejtem i nietolerancją?

  https://youtu.be/Y47Wmkr4nbI
  Ps...Pająk? a już rozumiem szlachta kurlandzka lub jak kto woli jerozolimska i wszystko jasne. Pająk... jego nazwisko wiele mówi.. Człek z gminu... "orze jak może..".. Czegóż wymagać od totalnego degenerata z platformy złodziejskiej. Wszystkiego, tylko nie rozumu. Nawet za grosz. Tylko dlaczego tak łże...? Rozumiem, że zostanie aresztowany i stanie przed sądem. To jest nawoływanie do zabójstwa. Tłumaczenie, że to tylko gra raczej nie wystarczy. "Wysokie ceny"..? Przecież organizacje, które analizują ceny, wskazują na ich spadek, a w przypadku produktów zależnych od aury- na nieznaczny wzrost. Wszak w Polsce były susze.. Za to Pająk obwinia PiS...? Dlaczego tak nierozumni ludzi i źle wychowani pchają się do sejmu...? Dla 'władzy", bo nie dla Polaków, dla Polski! 'Zdradzieckie mordy", a tak! Wszak doprowadziliście do Tragedii Smoleńskiej, a potem pyski wycieraliście sobie śp. L. Kaczyńskim, prezydentem RP.. To i tak wysublimowane określeniem dla tego, POlszewickiego zakłamania. Ej. Pająk, ogarniasz to swoim kmiecym rozumkiem..?
 • @Husky
  https://static.ftpn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15699289231d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372a5369aee380573cc7964b994923ae7d8.jpg
  Komu zabiorą pieniądze, by zrealizować program? Kidawa-Błońska zapowiedziała… duże oszczędności. Na realizację wyborczych propozycji KO potrzeba 70 mld zł - powiedziała kandydatka Koalicji Obywatelskiej na premiera Małgorzata Kidawa- Błońska. Gorzej było z odpowiedzią na pytanie, skąd wziąć te pieniądze. Kandydatka KO powiedziała tylko tajemniczo, że "są miejsca" gdzie można wprowadzić bardzo duże oszczędności, bo "pieniądze były wydawane bardzo lekceważąco".
  Kidawa-Błońska została zapytana w radiowej Trójce o wprowadzenie kryterium dochodowego do programu 500 plus - o czym mówili w kampanii wyborczej niektórzy kandydaci Koalicji Obywatelskiej. Odpowiadając zapewniała, że takiego rozwiązania nie ma w programie wyborczym KO. Skomentowała również klip wyborczy PiS, w którym pokazano dziecko z rowerkiem bez jednego koła i drugie w jednym bucie, jako komentarz partii rządzącej do programu KO. Kidawa-Błońska oceniła, że jest to tylko "wyobrażenie PiS-u". "Już teraz jest problem z 500 plus, bo pieniądze nie wpływają do samorządów na czas. (...) Rozmawiałam wczoraj z prezydentem Warszawy Rafałem Trzaskowskim i mówił, że są opóźnienia. (...) nie ma pieniędzy na wrzesień, październik i listopad. Samorządy muszą mieć pewność, że te pieniądze będą na czas. Wiec klip, klipem, ale to nie my mamy problem, bo my 500 plus nie ruszamy" powiedziała, choć wiadomo już, że warszawski ratusz pieniądze na 500+ we wrześniu otrzymał. Kidawa-Błońska zapytana skąd KO chce wziąć pieniądze na 600 plus dla najniżej zarabiających odpowiedziała: "Z kilku miejsc. Po pierwsze pieniądze, które są w tej chwili w budżecie można wydatkować w sposób bardziej odpowiedzialny". Dodała tajemniczo, że "są miejsca" gdzie można wprowadzić bardzo duże oszczędności , bo "pieniądze były wydawane bardzo lekceważąco". "W wielu instytucjach państwowych pieniądze wydawane były bez ładu i składu. Tutaj na pewno racjonalne wydawanie, to oszczędności" - dodała. Kandydatka KO na premiera oceniła, że na "na wszystkie sprawy", które Koalicja Obywatelska ma w programie potrzeba dodatkowo około 70 mld zł. "Te wszystkie pieniądze można znaleźć" przekonywała. Wyjaśniła, że są to pieniądze "na te nasze zobowiązania", bo 500 plus jest już zapisane w budżecie.

  https://niezalezna.pl/290543-komu-zabiora-pieniadze-by-zrealizowac-program-kidawa-blonska-zapowiedziala-duze-oszczednosci

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej