Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Fotowoltaika Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1018 postów 31834 komentarze

Tylko prawda

Husky - Zoologiczny antykomunista , mając do wyboru AK i NSZ wybrałbym NSZ przy całym szacunku do AK. UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony.

Katyń.....znicze...ekologia..

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

To się aż w głowie nie mieści.Gazeta Wyborcza zastanawia się jaki jest sens zapalania zniczy dla uczczenia ofiar Katynia i ile dwutlenku węgla to wyemituje. To jakaś paranoja...

Spółka Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo planuje zapalić na pl. Piłsudskiego ponad 20 tys. zniczy dla ofiar zbrodni katyńskiej. Jednak pomysł najwyraźniej nie wszystkim przypadł do gustu. "Gazeta Wyborcza" z "troską" pyta: A co z dymem w centrum?

Czy to mieści się w jakaś psychiatryczna rubryka.Czy jest choć jedno słowo w słowniku wyrazów wulgarnych by to jednym wyrazem opisać.

Jednym słowem -Pamięć o ofiarach Katynia jest  ksenofobiczną,nacjonalistyczna i zaściankowa. Oraz........ nieekologiczną.Po zwycięskich dla opozycji wyborach jej nie będzie.


 

 

Wystarczy spojrzeć? Tragedia


Wyborcza.pl Warszawa GazetaStoleczna
Zapalą ponad 20 tys. zniczy w centrum miasta dla ofiar Katynia. A co z dymem?

http://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,54420,25164642,zapala-ponad-20-tys-zniczy-w-centrum-miasta-dla-ofiar-katynia.html

A teraz pytanie dla tych dziennikarskich żydowski kretynów?
To co w takim razie z dniem 1 listopada.
Co?

 

Jestem przekonany, że Warszawiacy zniosą te 20 tysięcy zniczy w imię pamięci ofiar Katynia!

 

 

KOMENTARZE

 • Wyborcza czyli komusza
  Co można wymagać od komuchów i SBkow oprócz głupoty i pedalstwa nic.
  Za materiał daje 5.
 • @Tezeusz 09:18:08
  Zastanawiają się co z dymem....hmm
  Ciekaw jestem jak za niedługi już czas ... budynek redakcji na Czerskiej pójdzie z .....dymem ...to ...
  .......czy też będą się wtedy zastanawiać?
 • @Tezeusz 09:18:08
  Pedalstwa ? Chłopie to jest homofobia i za to możesz mieć zarzut prokuratorski .
 • @Jwu 10:51:15
  Przypominam ze jest cos takiego jak p.w
  Zrozumiano
 • @Jwu 10:51:15
  Hahaha
 • @Husky
  https://static.ftpn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15678492501d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372bc6affbe0164e0a0330e81f7c546f844.jpg
  Nie da się wprost opisać w kulturalny sposób jakim dnem intelektualnym i emocjonalnym jest ten paszkwil... To policzek wobec rodzin ofiar...A świeczki palone przez tzw. obrońców demokracji broniących tzw. "wolne sądy i tym podobne trybunały konstytucyjne oraz kultowej "kons-ty-tuc-ja, kons-ty-tuc-ja" dymu nie wytwarzały, prawda?

  https://pbs.twimg.com/media/EDz3GwyWwAEapiO?format=jpg&name=360x360 https://pbs.twimg.com/media/EDzt8NlX4AAcusA?format=jpg&name=small
  Już nie mówiąc o tym, że „Wyborcza” jakby nie widziała problemu w tym, że do Wisły władze Warszawy spuszczają (od 9 dni) ponad 260 tys. m sześc. ścieków na dobę. Próżno szukać jakiejkolwiek choćby wzmianki o tym na gazeta.pl w ostatnich dniach. O tym, że decyzją premiera Mateusza Morawieckiego na rzece powstał most, a na nim alternatywny rurociąg, który ma zacząć pracować dziś wieczorem (najpóźniej jutro rano) – również.
 • Znowu tylko prymitywna propaganda nienawiści.
  Na nienawiści się niczego nie zbuduje .. można tylko w mordę dostać a w najlepszym przypadku komuś dać w mordę...
  od dawania w mordę świat nie staje się lepszy .. wręcz przeciwnie.

  Trzeba budować i rozwijać a nie siać nienawiść..
  Sianie nienawiści to podstawowe narzędzie polityczne globalnej mafii żydowskiej.
 • @kula Lis 68 12:07:04
  .. ten artykuł wyborczej jest objawem frustracji mafii żydowskie tym co się dzieje w Polsce .. a głównie tym że Polacy już nie łykają kłamstw którymi mafia żydowska ich zasypuje od lat.

  Widać wyraźnie że dla mafii Polska staje się coraz bardziej znienawidzonym przez nią krajem ... prawie jak Syria czy Iran..
  To z jednej strony dobrze bo w Polsce jest jakiś pierwiastek Polskości a z drugiej strony źle bo mafia jest ciągle jeszcze silna i może skrzywdzić Polskę...a Polska nie ma żadnego parasola... parasol Amerykański jest w rękach tej mafii.
 • Bezsprzecznie zbrodnia katyńska wymaga przypominania
  Tyle, że akcja byłaby cenna gdyby zorganizować ludzi i ludzie ci sami z własnej woli, może być w jakiś sposób przez organizatorów zasugerowana. Tu mamy typową dla PiS ustawkę. Oni zawsze podobnie jak komuniści żerowali na symbolach narodowych do których prawa nie mają. tysiąc, dwa, pięć, dwadzieścia tysięcy zniczy kupionych i zapalonych przez przedsiębiorstwo jest dowodem na wazeliniarstwo dyrekcji tego przedsiębiorstwa względem PiS. To jest korupcja polityczna.

  Pamiętam znicze po katastrofie smoleńskiej. Sam byłem przed Pałacem Namiestnikowskim, tam ludzie sami kupowali znicze, sami z własnej woli je zapalali. Ja też swój znicz postawiłem. Ta akcja była cenna, bo z serca Polaków wynikała. Tu mamy tylko kiepską propagandę.
 • @Oscar 12:07:42
  Takie "ekologiczne" wątpliwości,mogły się zrodzić tylko w pustym czerepie dziennikarskiego żydowskiego bydlaka przypakowo zwanym człowiekiem
  ps.
  mam nadzieję że ten komentarz nie zostanie zgłoszony przez ...czytelników

  8-))))
  pzdr.
 • @Oscar 12:13:01
  to nie frustracja
  to ich mowa..... przedpogrzebowa

  tylko kto im swieczke zapali
  bo ekologia Panie,ekologia

  8-))))))
 • A co..?
  A co ze świecami chanukowymi?
 • @Husky 14:56:32
  Wiesz... do niedawna czytałem Wyborczą (z drugiej ręki nic nie płacąc) tak dla porządku, co by znać poglądy wroga. Już przestałem. Od czasu do czasu wystarczy mi zerknięcie na ich portal, aby dowiedzieć się "co w trawie piszczy". Ściek - to jedno, co mi się nasuwa. Ta żydowska gazeta dla Polaków na szczęście ma tych czytelników - Polków coraz mniej. Czekam z utęskinieniem jak upadnie, chociaż jak na razie dziadek Soros sypie groszem.
  Pozdrawiam
 • @Zawisza Niebieski 13:39:48
  Nie czytam GW więc trudno mi odnieść się do tego artykułu. Jednak tak na zdrowy rozum to może warto pomyśleć żeby zamiast zapalać te kopciuchy stawiać znicze ledowe. Przecież to światełko to symbol pamięci i nie ważne co jest jego źródłem. 10 lat mieszkałem 500 m od cmentarza bródnowskiego, tydzień przed i tydzień po pierwszym listopada ciężko było oddychać. Na małych wiejskich cmentarzach nie odczuwa się tego , ale w wielkich aglomeracjach robi się problem. Tym bardziej że ludziom z dobrobytu poprzewracało się w głowach. Kilkadziesiąt lat temu stawiało się świeczkę (dwie), teraz na grobie wolnego miejsca nie ma bo znicz koło znicza stoi. Może mimo wszystko warto popatrzeć na ten problem z innej strony.
 • @krzysztofjaw 09:14:24
  Ja już pomijam deficyt intelektualny i chamstwo Koszernej i totalnej opozycji. Niesamowite jest to, że oni tkwią w jakiejś urojonej rzeczywistości i szykują się do przejęcia władzy.
  Debile !!!

  8-))))))
  pzdr.
 • @marek500 09:15:59
  Zlikwidowac ten idiotyczny zwyczaj ?
  Oj tam.....zaorac cmentarze
 • @krzysztofjaw 09:14:24
  Stara prawda, że w Polsce jest jeden Polityk Jarosław Kaczyński, potem długo, długo nic i dopiero pojawiają się czeladnicy, potwierdziła się z pełną mocą.

  No i cała narracja GoWna poszła w piz...  To jest nowa metoda na wyłudzania prenumerat "na bombę"autentycznie jest mi wstyd ze ci z POKO mają Polaków za głupców.A to dopiero początek roku. Będą jeszcze rewelacje nie z tej ziemi. Przed wyborami będą się dopiero uaktywniać.A jest ich podobno sporo jeszcze. I nie tych z pawlacza Kiszczaka. I nie z Sowa & Przyjaciele. Ale podobno z jakiegoś Karpacza czy cuś.

  Okej, robimy zapasy popcornu, piwo do lodówki, będzie zabawa

  No dobra, a teraz serio.
  Najpierw piszą, że Polską rzadzi facet, nie ma konta w banku i ma brudne buty, a teraz, że to biznesmen, który jest świetnie obeznany ze skomplikowaną siecią fundacji i spółek i chce wybudować Srebrny Wieżowiec.
  Szczerze współczuję lemingom

  "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."


  https://pbs.twimg.com/media/DyELlouXcAAxyXj.jpg


  https://antykomunista.neon24.pl/post/147431,ja-cie-nie-moge
 • @Husky 09:24:50
  Czy ty jesteś idiotą czy tylko takiego udajesz ? Jak jesteś takim tradycjonalistą to używaj samochodu napędzanym silnikiem parowym , spalającym węgiel.
 • @marek500 09:36:17
  A te znicze w obronie post komunistycznych, politycznych i skorumpowanych sądów nie truły, nie kopciły i nie dymiły. Nieekologiczne są tylko te palone dla ofiar zbrodni katyńskiej. GoWno, to jednak zdehumanizowana, obrzydliwa szczujnia.

  https://bi.im-g.pl/im/64/14/15/z22104676V,Lancuch-swiatla---milczacy-protest-w-obronie-nieza.jpg


  http://wyborcza.pl/7,75398,22104121,polki-i-polacy-bronili-sadu-najwyzszego-warszawa-krakow-dzierzoniow.html
 • @Husky 10:35:50
  Twoje rozumowanie przypomina mi nawiedzonych przeciwników ekologii (oczywiście sporo świrów jest i po drugiej stronie). Jeżeli o mnie chodzi, to mi wisi czy ocieplenie globalne jest winą człowieka, czy natury. Wisi mi czy poziom oceanów się podwyższa, bo nie żyję nad oceanem, wisi mi czy topnieją lodowce bo żadnego nie ma w okolicy, a na nartach nie jeżdżę. Nie wisi mi jednak jak sąsiad pali w piecu podkładami czy oponami, jak sąsiad pali w ognisku za moim płotem wszystkie swoje śmieci, bo nie lubię wdychać różnych świństw i żal mi moich dzieci i wnuków którzy przez ten syf narażeni są na różne choroby. Dlatego uważam że nic by się nie stało jak by te kopcące świeczki zastąpić czymś innym. Tak samo nie interesuje mnie kto te świeczki zapala i w jakiej intencji bo każde mnie w takim samym stopniu trują. Zresztą weź przykład z księży. W kościołach przy ołtarzach palą się świeczki elektryczne, nie dlatego że jest to ekologiczne tylko dlatego że taki ksiądz po paru mszach był tak uwędzony jak by siedział w kominie a nie w kościele.
 • Żydobolszewia była, jest i pozostanie żydobolszewią!
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY180NjlhOS9wLzIwMTkvMDkvMDgvODI1LzU1MC9iZmEwODE0MWIxZmY0ZDkwODk2ZWEwMDBmOTdlNzkxZC5qcGVn.jpeg

  Aberracja! "GW" w rocznicę ataku ZSRR na Polskę zaprasza na film o polskich nacjonalistach i dyskusję nt. faszyzmu w Polsce. „Gazeta Wyborcza” w 80. rocznicę napaści ZSRR na Polskę zaprasza na pokaz filmu. Jak się można spodziewać w przypadku tej gazety, nie ma on nic wspólnego z ważną, obchodzoną 17 września rocznicą. Film ma tytuł „Mój kraj taki piękny” i dotyczy rzekomo odradzającego się w Polsce faszyzmu. Po projekcji filmu, którego premiera ma się odbyć 17 września w Centrum Premier Czerska 8/10, zaplanowano dyskusję. Prelegenci, wśród nich reżyser wspomnianego filmu Grzegorz Paprzycki, będą mówić o tym, czym różni się faszysta od patrioty i jakie zagrożenia wiążą się z odradzaniem nacjonalizmu w Polsce. Zapewne w ramach promocji wspomnianego filmu, „Wyborcza” opublikowała wywiad z jego reżyserem, Grzegorzem Paprzyckim. Wspomina on w nim m.in., jakie wydarzenia polskich patriotów nagrywał. Okazuje się, że doszukiwał się nieodpowiednich zachowań i symboli m.in. w czasie Marszu Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Hajnówce, na marszach Powstańców Śląskich w Katowicach, czy też Patriotycznej Pielgrzymce Kibiców na Jasną Górę. Reżyser stwierdził, że czuł się podczas tych wydarzeń zagrożony. Co ciekawe, nie czuł takiego zagrożenia wśród nacjonalistów ukraińskich.
  Realizując poprzedni film, spędziłem miesiąc na Ukrainie wśród młodych nacjonalistów. Oczywiście tamten film miał inną formę. Temat był uchwycony od środka, z perspektywy nacjonalistów i za ich zgodą. Tak czy inaczej, byłem tam obcy Polak wśród ukraińskich nacjonalistów a mimo to nie znalazłem się ani razu w sytuacji, która zagrażałaby mojemu bezpieczeństwu. Inaczej w Polsce. Byłem świadkiem zdarzeń, w trakcie których czuło się wyraźnie zagrożenie i niebezpieczeństwo ze strony poszczególnych nacjonalistów. O wiele więcej nienawiści, wyzwisk i agresji, która czasem przybierała fizyczną formę mówił Paprzycki. Co ciekawe przyznał, że w trakcie zgromadzeń narodowców w Warszawie policja wywiązywała się dobrze ze swoich zobowiązań. Jego zdaniem jednak, gdyby nie interweniowała „na pewno polałaby się krew”. Odważę się powiedzieć, że gdyby nie obecność policji, takie konfrontacje mogłyby skończyć się tragicznie. Na pewno polałaby się krew stwierdził.
  Widać, że „Gazeta Wyborcza” zamierza prezentować dość zaskakujący przekaz w 80. rocznicę napaści ZSRR na Polskę.

  wyborcza.pl
  Ps...Co na to oficjalne czynniki władzy- premier, minister kultury, kancelaria Prezydent RP. Czy nie ma odpowiedzialności za pisanie kłamstw i oszczerstw? Po takich atakach na Polaków procesy sadowe i napiętnowanie takiego zachowania. Szechterowskie GWno to antypolska gadzinówka. To matecznik antypolskich sił. Tam pogrobowcy żydowsko-ubeckich zbrodniarzy, którzy mordowali Polskich Patriotów, codziennie knują przeciw Polsce i Polakom. Jak zwykle, żydobolszewiccy politrucy stworzeni z sowieckiego "GWna" usiłują załgać historię. Na szczęście żydobolszewicka michnikowszczyzna ma już bardzo niewielką siłę, jedynie na odmóżdżonych lemingów. Przecież tate Michnika chciał już przed wojną podarować Lwów Stalinowi. Siedział za to w więźniu, ale w 1945 roku już się udało. Więc czemu jego synuś miałby coś przypominać o 17.09.1939? Czy TVP nie mogłaby zamówić i wyemitować filmu dokumentalnego o agenturalnej KPP, oczywiście z uwzględnieniem antenatów dzisiejszych "koryfeuszy" Salonu? Trzeba przypomnieć, że żydzi witali żydobolszewików jak wybawicieli i szybko stanęli po stronie agresora.
 • @kula Lis 68 12:07:04
  Zawsze kiedy widze to zdjęcie zastanawiam się czy Merkel wiedziała o ustaleniach do jakich doszło na sopockim molo... No i te 3 pary nienawistnych oczu na sylwetce śp. prof. Lecha Kaczyńskiego!
  Dla mnie to już zawsze bedzie bohater!

  Polecam (kto nie widział) film „5 Dni Wojny”

  http://static.prsa.pl/images/ed867fa3-337d-4197-a1b0-7a5c326241ec.jpg
 • @Husky 21:23:33
  (*)
  Sorry za tylko jedną * bo i to podobno wytwarza jakieś gazy.
  Niemniej materiał raczej nie do czytania przy jakiejkolwiek konsumpcji, chyba że czyściochy.
  I jeszcze jedno, ekologii z GW-na Wybiórczego zapominają o swoich pierdach, bekaniu i ceo2 i parze wodnej wydobywającej się z bud. przy Czerskiej.

  Szczególnie zapominają o fetorze rozkładu z gabinetu takiego jednego zombie.

OSTATNIE POSTY

więcej
 • MEDIA

  Kto chcę psa uderzyć, ten kij zawsze znajdzie.

  Do ostatnie chwili zastanawiałem się czy jest sens jeszcze cokolwiek napisać skoro tak jak już wczoraj, tak i dziś widać że wyrok zapadł.Został zatwierdzony czytaj więcej

 • POLITYKA - ŚWIAT

  Brexit Day

  Zapamiętajmy to: Nigel Farage mówiący o Brexit był wyśmiewany przez wiele lat. Tymczasem przez ponad 20 lat antyunijnej kampanii przekonał do siebie miliony Brytyjczyków. Potrzeba solidnej narracji, która pozwoli przekonać miliony Polaków na Polexit czytaj więcej

 • POLITYKA - POLSKA

  Bosak "atakuje" Turskiego

  Czas mija, młodzi ludzie nie rozumieją co znaczy, że ktoś był prominentną postacią w PZPR. Chyba czas zacząć mówić i pisać wprost, że byli to ludzie którzy kolaborowali z okupantem sowieckim przeciwko wolnej Polsce. Tacy czerwoni volksdeutsche czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

ULUBIENI AUTORZY

więcej