Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1004 posty 31468 komentarzy

Tylko prawda

Husky - Zoologiczny antykomunista , mając do wyboru AK i NSZ wybrałbym NSZ przy całym szacunku do AK. UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony.

Donald Trump odwołuje wizytę w Polsce

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Prezydent USA Donald Trump odwołał wizytę w Polsce z powodu zbliżającego się do Florydy huraganu Dorian.Zamiast prezydenta Trumpa w Warszawie zjawi się wiceprezydent Mikę Pence.O odwołaniu wizyty poinformował sam Donald Trump.

Podróż Trumpa naprawdę odwołana w ostatniej chwili. Na miejscu jest już personel, sprzęt, dziennikarze. Miały być podpisywane umowy technologiczne, poruszona kwestia wiz. Nie dorabiałbym to tego polityki - musi być na miejscu w momencie huraganu. To czas kampanii również w USA.

Jakby taki huragan, o kategorii 4 miał wolnąć w Polskę, a prezydenta by nie było na miejscu, to co byście sobie o nim, jako wyborcy, pomyśleli? Floryda to najważniejszy stan dla Trumpa w kontekście wyborów w 2020. Huragan Dorian wciąż przybiera na sile i zbliża do Florydy. Ogłoszono tam stan wyjątkowy, ale niektórzy pseudoeksperci mówią i będą mówić, że to pretekst czy afront.

W ciągu kilku godzin huragan Dorian przekwalifikowano z trzeciego stopnia na czwarty (w pięciostopniowej skali) Decyzja D.Trump jest zatem zrozumiała.
Stopień czwarty to fala powodziowa do 5,5 metra.

Oj, oj, jaką satysfakcja będzie u niektórych a nawet orgazm z powodu decyzji Donalda Trumpa.Oczywiście, że szkoda, ale ruch prezydenta USA każdy kto ma w sobie odruch człowieczeństwa potrafi to zrozumieć.

Tak jak nasz prezydent i nasz premier dbają o nasze bezpieczeństwo, to samo czyni i prezydent Trump.
My rozumiemy. Opozycja i jej media pewnie NIE.

 

ps.

Tej uciechy niektórych, że Trump nie przyjedzie i beka z rządu to jednak wymykają się mojej percepcji.
Tylko przypomnę, że prezydent USA przyjeżdża do Polski z wizytą, a nie do PIS czy PO.
A pozycja Polski na świecie jest bardzo ważna, niezależnie od tego kto w danym momencie u nas rządzi.
To jest właśnie prezydent który nie zostawia swojego narodu w obliczu katastrofy , a więc WY.. ..inaczej myślący, zastanówcie się jeszcze raz nim tu coś napiszcie.

Dziękuję.

Pozdrawiam wszystkich i życzę udanego weekendu.

8-)))))))))

 


 

 

 

 

KOMENTARZE

 • Husky napisał:
  Tej uciechy niektórych, że Trump nie przyjedzie i beka z rządu to jednak wymykają się mojej percepcji.
  Tylko przypomnę, że prezydent USA przyjeżdża do Polski z wizytą, a nie do PIS czy PO.
  A pozycja Polski na świecie jest bardzo ważna, niezależnie od tego kto w danym momencie u nas rządzi.
  To jest właśnie prezydent który nie zostawia swojego narodu w obliczu katastrofy , a więc WY.. ..inaczej myślący, zastanówcie się jeszcze raz nim tu coś napiszcie.

  Tak się kończy BEZALTERNATYWNE włażenie jankesom w cztery litery bez wazeliny i robienie im loda za darmo, zachwalając przy tym, że ma on smak czekolady Lindta. :-) Op[owiadanie bredni o tym, jak on jest zatroskany zbliżającym się huraganem nad Florydę, to taki sam pretekst brednia, jakim było odwołanie w 2010 roku przyjazdu na pogrzeb Kaczyńskiego, niejakiego Baracka Obamy, który po wydaniu podobnego komunikatu, o rzekomym zagrożeniu bezpieczeństwa lotów spowodowanego wybuchem wulkanu na Islandii, odwołał swój przyjazd do Warszawy, po czym udał się do Camp Dawid, by zagrać w golfa. Zupełnie tak samo jak zrobił to wczoraj wieczorem Trump.
  Wracając do ,,straszliwego'' zagrożenia lotów samolotów, spowodowanego wybuchem wulkanu Eyjafjallajökull, czym kłamliwie usprawiedliwił swoją nieobecność Obama, ten sam wulkan nie przeszkodził przylecieć do Warszawy na pogrzeb Kaczyńskiego z Reykjaviku prezydentowi Islandii!!!
  Opowiadanie więc dziś głupot dla ćwierćinteligentów z PiSu, że Donek Trum odwołuje swoją wizytę w Warszawie z powodu jego wielkiego zatroskania o los zagrożonych przez huragan amerykanów na Florydzie jest taką samą bajką, jak opowieści dziwnej treści w wykonaniu Obamy w 2010 roku, o zagrożeniu lotów przez wybuch wulkanu na Islandii, którym to prymitywnym tekstem usprawiedliwił wtedy swoją odmowę przybycia do Warzawy.
  Powiem tak, absolutnie nie żal mi głupich pisiorów. Dziś obudzili się nie tyle z ręką w nocniku swojej bezalternatywnej polityki, ale dosłownie z głową na dnie latryny, wybijającej fekaliami, niczym wulkan Eyjafjallajökull. Dzisiejsza sytuacja pokazał jasno i wyraźnie, że w razie jakiegokolwiek zagrożenia naszego państwa, spowodowanego naszą własną głupotą i krótkowzrocznością ozstaniemy jak zwykle sami, niczym 1 września 1939 roku. A to już jest farsa do kwadratu.
 • @ autor
  + 5

  Jak ktoś lubi farsę ale nie ma jej pod ręką, to napisze. :))
  Boki zrywam ze śmiechu.
 • Trump napluł pisiorom w twarz
  Gdyby to była np. zapowiedziana na taki sam czas wizyta Trumka w Izraelu, to nie wstrzymało by jej nawet dziesięć huraganów, które by nadciągnęły na USA, ale że to miała być jakaś mało istotna wizyta w bantustanie bez znaczenia o nazwie Polin, więc można Polakom wcisnąć nawet największą brednię, której nie ważyliby się wcisnąć żadnemu innemu, szanującemu się państwu i narodowi na świecie. Pisanie więc przez autora tego postu o bardzo ważnej pozycji Polski na świecie, to kpina z poważnych ludzi i czysta schizofrenia, starająca się nas przekonać o innej rzeczywistości i stanie tego państwa od rzeczywistości, którą widać na codzień.
  Żenada. :-)
 • @Zdzich 06:55:35
  Amerykanie mogą, kiedy tylko przyjdzie im na to chęć i ochota, nacharchać pisowcom i różnym innym Zdzichom prosto w twarz i dosłownie narobić im na głowy, a ci i tak powiedzą, że to tylko taki letni deszczyk pada i jeszcze się obliżą, nie mogąc się nachwalić smaku tych wymiocin. Jak mówi stare przysłowie, że jak Pan Bóg chce kogoś ukarać, to mu rozum odbiera i sprowadza nań ślepotę przez którą i tak niczego nie będzie widział, choćby miał przed samymi oczyma najbrutalniejsze dlań fakty.
 • Pisałem już tydzień temu że Tramp nie ma po co jechać do Europy.
  Tramp to biznesmen, handlarz, geszefciarz nie polityk.
  Tramp jeździ tam gdzie może załatwić dobry interes.
  A gdzie nie ma interesu to po cholerę jechać ?
  Polityka Trampa to kupić, sprzedać pohandlować..

  Tramp chciał kupić Grenlandię i głośno to ogłosił....
  Chciał przyjechać do Europy i podpisać kontrakt.
  a przy okazji wpaść do jakiegoś pobliskiego miasteczka na jakieś uroczystości rozpoczęcia II wojny światowej. Tramp nie ma pojęcia gdzie i dlaczego te wojnę wywołano....wie że go tam zawiozą że będzie obiad.. i odleci do domu.

  To wredni Holendrzy którzy nie chcieli sprzedać Trampowi swojej (swojej ?) Grenlandii odwołali w istocie przylot Trampa do Europy.

  Dla Amerykanów Świat jest Ameryko-centryczny... reszta to jakieś dzikie peryferia.
 • @Jacek Boki 06:47:14
  To nie jest takie proste. Floryda jest naprawdę ważna dla Donalda Trumpa bo bez niej ma małe szanse na zwycięstwo w zbliżających się wyborach.

  Z polskiej perspektywy może się to wydawać niewiarygodne, ale dla Amerykanów Floryda jest ważniejsza.

  Wyobraźmy sobie dla porównania, wielką powódź na Podkarpaciu. Czy przełożenie wizyty na Litwie na uczczenie rocznicy zajęcia Litwy przez Niemcy czy Związek Radziecki, byłoby absurdem? Szczególnie na niedługo przed wyborami?
 • @Oscar 07:22:22
  "To wredni Holendrzy którzy nie chcieli sprzedać Trampowi swojej (swojej ?) Grenlandii odwołali w istocie przylot Trampa do Europy."

  Oj, Duńczycy a nie Holendrzy. Chociaż Amerykanie mylą Holandię z Polską bo "Holland" - "Poland", mała różnica bo brzmi tak samo :)
 • @Oscar 07:22:22
  Skąd ja wiedziałem, że to właśnie Huskego wyślą do pacyfikowania rechotu Polaków?
  A może Trump odwołał wizytę bo nie zdarzył nauczyć się przemówienia, które ktoś mu napisał, żeby znowu zbajerowac lud pisowski?
 • @Jacek Boki 07:08:03
  Trump to historyczny gigant. Ostatnio wygłaszając mowę z okazji 4 lipca odkrył, że bohaterscy Amerykanie podczas amerykańskiej rewolucji w 1770 roku odbili będące pod kontrolą brytyjskich sił kolonialnych lotniska.
  Strach pomyśleć co by odkrył w Polsce?
 • @Pedant 07:27:50
  .. no tak sorry... Duńczycy....
 • Husky...
  Należy się cieszyć, że los (?) oszczędził nam obciachu. Trump to chyba najgorszy prezydent USA od czasów Kennedego. Zbój i żydowski piesek. To już nawet Obama był bardziej niezależny.
 • Donald Trump
  Uczciwy i rozsądny facet.

  I dla nas ważniejsze by bardziej dbał o to, aby zostać ponownie wybranym, niż uroczystości w Polsce.

  A jak się dowiedziałem, wizyta przełożona na początek października.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 07:48:58
  Czułała

  widzę, że komendy
  - Daj głos!
  odbierasz telepatycznie.

  Tak jest:

  - Waruj brytanie!
 • @Janusz Kamiński 08:07:29
  Kamiński! Czeka cię (i twoich funfli) miła niespodzianka więc zacznij być grzeczny :)))
 • @Husky
  W opublikowanym na Twitterze wideo prezydent USA Donald Trump oświadczył, że choć początkowo oczekiwano, iż Dorian będzie słabą burzą tropikalną, obecnie "wygląda na to, że może być absolutnym potworem". Ze względu na huragan szef państwa odwołał zaplanowaną na 1 i 2 września wizytę w Polsce.

  Trump ostrzegł, że Dorian może być tak silny jak huragan Andrew, który nawiedził wybrzeże Florydy w 1992 roku. Zginęło wówczas 40 osób. Prezydent zapewnił, że na Florydę wysyłana jest żywność i woda oraz ostrzegł, że możliwe są ewakuacje. "Jesteśmy gotowi" - uspokoił obywateli.

  W związku ze zbliżającym się huraganem stan wyjątkowy na Florydzie ogłosił w środę gubernator Ron DeSantis. Z kolei w czwartek stanem wyjątkowym objęto część terytorium sąsiedniej Georgii. Gubernator Brian Kemp ostrzegł, że huragan "może mieć katastrofalne skutki" dla mieszkańców nadmorskiej części stanu.

  Z powodu nadejścia Doriana koncert w Miami przesunął z soboty na piątek legendarny zespół Rolling Stones. Grupa już w lipcu przesunęła koncert w Nowym Orleanie w związku z przejściem burzy tropikalnej Barry.

  Mieszkańców Florydy wezwano do "pilnego śledzenia" trasy huraganu oraz zgromadzenia zapasów żywności, wody i leków na okres siedmiu dni. W Miami ludzie tłumnie ruszyli do sklepów, które zaczynają mieć kłopoty z zaopatrzeniem w towary.
 • @Husky
  Ależ to nieoczekiwany zwrot. To oczywiste, że prezydent będzie z narodem. Natomiast u nas nerwy napięte do ostateczności. W grze w karty brydż taką sytuację nazywamy impasem. Wcześniej przygotowane polityczne "imprezy" atuty zostały niejako wyimpasowane: ich użycie zostało wymuszone a huragan to realna rzecz. Możemy także mówić w tym wypadku o działaniu Opatrzności. Bardzo dobra decyzja pana prezydenta Trumpa. Nie ma klimatu dla wizyty tak wybitnego gościa. W Warszawie smród. Podczas oficjalnych powitań musiałby podać rękę temu z Warszawy, co ma rękę unurzaną w gównie. Woda w części Polski zatruta. Gówno nadal się leje.
 • @Pedant 07:23:55
  Przyjedzie, nie przyjedzie ... straszny problem. Nie przyjedzie ? Trudno. I co mamy w Polsce ogłosić żałobę narodową ? W Stanach jest kampania wyborcza i głosy na Florydzie (i diaspory) liczą się bardziej niż głosy głosy Polonii. A huragan? Może będzie, może nie, ale każdy powód jest dobry aby uspokoić burzę wyborczą. W Polsce przywiązywano zbyt dużą wagę do tej wizyty i teraz politycy muszą się tłumaczyć. Tylko po co? W Georgii i na Florydzie jest stan wyjątkowy. Jaki prezydent wyjeżdża z kraju, gdy ma stan wyjątkowy u siebie? Tu w ogóle nie ma o czym mówić, tylko pomodlić się, żeby na Florydzie nie było ofiar. Trump przyjedzie później, bo mu zależy na Polsce i Polakach.
 • @Janusz Kamiński 08:04:37
  Donald Trump
  Uczciwy i rozsądny facet.

  Tak sekretarze, PZPR i SB-cja medialna pisała w latach komunistycznych o Stalinie i Breżniewie, wystarczy poczytać archiwum Trybuny L.
  Kłania sie sowietyzacja rozumu pisorów i ich troli.
 • @Janusz Kamiński 08:07:29
  Przeczytaj sobie tekst Leszka Szumowskiego, który sugeruje, że Piskorskiego zamknęły słuzby specjalne amerykańskie.

  ,,Znaki zapytania Cała ta historia w ogóle nie została opisana w akcie oskarżenia przeciwko Piskorskiemu. Czy w trybie operacyjnym (niejawnym) wyjaśniła ją Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego? Czy to właśnie przedstawiciele amerykańskiej firmy hazardowej, za pośrednictwem rządu w Waszyngtonie, wymusili na Polsce zatrzymanie Piskorskiego, którego spółka zagrażała ich interesom? Nie wiadomo. To, co intryguje to fakt, że nieznana nikomu polska firma należąca do byłego posła i byłego działacza PiS przez ponad rok prowadziła z prorosyjskimi separatystami rozmowy na temat monopolizacji hazardu na Krymie i przerwała te rozmowy po tym, jak jej główny udziałowiec trafił za kratki. Zaskakujące jest też to, że ten wątek w ogóle nie został opisany w akcie oskarżenia. Nie oceniamy zachowania Piskorskiego, pozostawiając to sądowi. Jeśli faktycznie szpiegował – powinien trafić do więzienia na wiele lat. Ale jeśli prokuratura kierowana przez jego politycznych przeciwników zatrzymała go „na wyrost”, bez żadnych dowodów",
 • @Husky
  Donald Trump nie może pozwolić sobie na błąd Georga W. Busha podczas huraganu Katrina. No jasne, że przeciwnicy rządu Zjednoczonej Prawicy będą się radować. Przecież w dzisiejszej polityce nie istnieje już takie pojęcie jak „racja stanu”. Rządzą już tylko najpłytsze emocje. I to te złe. Nie ważne, że jeszcze poczekamy z ogłoszeniem początku końca wiz dla Polaków. Nie ważne, że istotne umowy będą podpisane później. Ważne, że można poskakać z radości, jak mecenas na marszu i kangury, że „pomarańczowy dyktator” dał po głowie „dyktatorowi z Żoliborza”. Może nowa gwiazda KO Klaudia Obciach nagra o tym filmik na YouTube?

  https://wpolityce.pl/swiat/461569-donald-trump-nie-moze-pozwolic-sobie-na-blad-georga-w-busha
 • @Husky
  Trump odwołał wizytę, Sikorski, Rostowski, Sienkiewicz, Zdrojewski, Giertych i inni wyszli na żer.

  https://wpolityce.pl/polityka/461575-trump-odwolal-wizyte-opozycja-wyszla-na-zer

  Ps..Sikorski, Rostowski, Sienkiewicz, Zdrojewski i całe po to pospolite dno. Dzisiejsze tv i ich goście będą zacierać rączki jak to prezydent wysłuchał listu "życzliwych" byłych chazarskich ambasadorów. Jak "totalna targowica" ma pojąć działania i decyzje najważniejszego polityka na świecie jakim jest prezydent Trump, skoro Tuska po katastrofie smoleńskiej miesiąc wszyscy szukali?
 • @Husky
  Jaki: Już widzę te tytuły w mediach III RP: "Nieodpowiedzialny Trump zamiast ratować rodziny i dzieci wybrał foto z PiS"..Który przywódca kraju zostawiłby własne państwo w obliczu możliwej klęski żywiołowej? napisał na Twitterze europoseł PiS Patryk Jaki. Polityk zamieścił screeny wpisów, które - jak określił - są ”świadectwem głupoty elitki 3RP”. Znalazły się tam tweety Romana Giertycha, Michała Szczerby, Bartosza Wielińskiego czy Witolda Głowackiego.

  https://wpolityce.pl/polityka/461568-a-gdyby-trump-przyjechal-jakijuz-widze-te-tytuly-w-mediach
  Ps...To nawet nie elitki. To jest zaraza sort 5 kategorii. Może powinni dać przykład i wykąpać się w Wiśle przy zrzucie. POdobno nic się nie stało a skoro tak to po co HGW wydała prawie 4 mld złociszy?!
 • @Janusz Kamiński 08:07:29
  Ogień, co z cenzurą przegrał

  Rafał Jabłoński 07-05-2009, ostatnia aktualizacja 14-05-2009 21:16
  Wielki pożar był tak tajny, że wiele gazet nawet o nim nie wspomniało. W 1973 roku podczas wizyty Breżniewa, przywódcy ZSRR, spaliła się drukarnia DSP. Niektórzy łączyli te dwie sprawy.

  Rok 1950, trwają prace wykończeniowe przy obiektach DSP. Cały obszar miasta zmienił swoje oblicze, do dziś dotrwała kamienica – weteranka (drugi plan po prawej stronie kadru), która teraz sąsiaduje z redakcją „Życia Warszawy”
  źródło: Archiwum
  Rok 1950, trwają prace wykończeniowe przy obiektach DSP. Cały obszar miasta zmienił swoje oblicze, do dziś dotrwała kamienica – weteranka (drugi plan po prawej stronie kadru), która teraz sąsiaduje z redakcją „Życia Warszawy”
  +zobacz więcej
  Fiesta w miejscu „Trybuny...”
  Było popołudnie 11 maja, kiedy ktoś wbiegł do redakcji „Kuriera Polskiego” i zawołał, że pali się Dom Słowa Polskiego. Wyszliśmy z gmachu. W rejonie ul. Towarowej widać było wysoką chmurę ciemnego dymu. Jeden z redaktorów technicznych westchnął: – Rany boskie, gdzie będziemy się teraz drukować?
  Po latach nie natrafiłem na żadne zdjęcie tego pożaru; archiwa agencji są puste. Jakby go nie było. Tymczasem spaliła się największa drukarnia w kraju, co miało poważne skutki dla rynku wydawniczego – część gazet wychodziła potem w innych miastach, a niektóre zmieniły format. Większość była „chuda”. Przyczyny nieszczęścia nie poznaliśmy nigdy.
  Wiatry z kierowników wschodnich

  Rok 1973 był czasem triumfu Gierka – wszystko się udawało. Nawet zwabiono do Warszawy samego sowieckiego boga – przywódcę KPZR – Leonida Breżniewa. Dostał od naszych władz Virtuti Militari najwyższego stopnia, które przyznawano tylko za wygranie wojny. Tej nie wygrał, ale za to pobłogosławił polskie zmiany.
  Na dzień przed przyjazdem w prognozie pogody „Trybuny Ludu” pojawiło się zdanie o „wiatrach z kierowników wschodnich”. Redaktor depeszowy „TL” Marek Tyrluk wspomina: – Co to była za awantura, że ktoś śmiał zmienić z kierunków na kierowników. Poleciały głowy.
  Na ówczesne szczęście ta gra słów znalazła się w jednej z wcześniejszych mutacji terenowych, którą skorygowano. Tak szybko, że nie zdołaliśmy jej odnaleźć w archiwach. Historia ta to świetny przykład panującej wówczas atmosfery – wszystko na kolanach. I naraz 11 maja po południu w okolicach Towarowej pojawił się słup dymu. Szybko rósł. Na miejsce pognały wozy straży pożarnej – podobno zabroniono im używać syren, by nie denerwować szacownego gościa. Niektórzy zaklinają się, że tak było.
  Hala maszyn gazetowych i rotograwiurowych stała w ogniu. Opis pożaru nie jest zbyt fascynujący, bo wszystko sprowadzało się do tegoż ognia pośród stalowych konstrukcji. Co zatem się paliło? – Farby drukarskie rozpuszczano ksylenem – wspomina red. Witold Małecki, pracujący wtedy w zecerni. – Wszędzie go było pełno, po koszach leżały nasączone nim szmaty. W wielu miejscach widziałem wcześniej grubą warstwę kurzu, i on też się palił – dodaje. – Kiedy dotarłem do DSP, pożar już dogaszano. Wszedłem na halę i zobaczyłem spalony rząd maszyn. Kawałki dachu leżały na ziemi. Jakby bomba rąbnęła – wspomina Małecki.
  Woda w usta
 • @Wrzodak Z. 08:59:45
  " pisała w latach komunistycznych o Stalinie i Breżniewie, wystarczy poczytać archiwum Trybuny L.
  Kłania sie sowietyzacja rozumu pisorów i ich troli."

  Za sanacji było to samo. Taki klimat i długość geograficzna.
 • @Oscar 07:22:22
  Duńczycy, nie Holendrzy.
 • Ale
  Ma przylecieć Pompeo. Tak, jak 14 Lutego , w czasie antyirańskiej konferencji, przypomni nam, żebyśmy ,,zmienili ustawodawstwo,, i wypłacali żydowskim gangsterom haracz za...., no właśnie, za co?
 • @Husky
  Prof. Pawłowicz: Gdyby prezydent Trump był w Polsce - przegrałby wybory w USA. Na Trumpa „polują” jak u nas na Prezesa. Huragan skali Katriny zbliża się do Florydy.GDYBY Prezydent TRUMP był w czasie kataklizmu na naszych obchodach II WŚ w Polsce - PRZEGRAŁBY zbliżające się w USA wybory napisała na Twitterze prof. Krystyna Pawłowicz.

  https://wpolityce.pl/polityka/461562-prof-pawlowicz-gdyby-trump-byl-w-polsce-przegralby-wybory
 • @Husky
  Kukiz: Jeżeli Trump zbagatelizuje nadciągający nad Florydę huragan Dorian, to może nie zostać kolejny raz prezydentem. Wkrótce w Stanach Zjednoczonych odbędą się wybory; jeżeli prezydent USA Donald Trump zbagatelizuje nadciągający nad Florydę huragan Dorian, to może nie zostać kolejny raz prezydentem powiedział w piątek lider Kukiz‘15 Paweł Kukiz.

  https://wpolityce.pl/polityka/461581-kukiz-jezeli-trump-zbagatelizuje-huragan-moze-przegrac
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 08:23:51
  Choćbym wszystkich zadaniowych trolli powyrzucał, jak miałem zamiar, to i tak NE nie jest wart 10 tyś. dla zabawy.

  Więc może mnie czekać, tylko to, czego oczekuję.
 • @Wrzodak Z. 09:02:53
  Co mnie jakiś Piskorski obchodzi?

  Popytaj Polaków, czy wiedzą o kim mowa.
 • @Janusz Kamiński 10:35:37
  Ty Kamiński chciałeś kogoś stąd wyrzucać? Wolne żarty :)))
  A te 10 tyś to niby co? Łapówką dla p.Opary, żeby pozwolił ci tu adminować? I co? Olał cię? A tak miało być fajnie... :))))
 • @Janusz Kamiński 10:40:16
  "Popytaj Polaków, czy wiedzą o kim mowa."

  Pytałem się Polaków o Janusza Kamińskiego. Jedyne co słyszeli, że był jakiś Kamiński co zabijał cywilów w Powstaniu Warszawskim. Dziadek?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 07:43:14
  Szkoda, że nie dodał tekstu o odbiciu przylądka Canaveral, oraz o bohaterskich walkach o odbiciu ośrodka lotów kosmicznych im JFK.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 07:48:58
  Jeszcze będziemy tęsknić za Obamą.
 • @Pedant 11:13:15
  Tamten to był Bronisław Kamiński.
 • @Husky
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19jYWYxNC9wLzIwMTkvMDYvMTQvODI1LzQzNC9mNGU4Y2FmZWYxMWQ0NDNhOTY2MmU2ZjVmZWE1YTk3Yy5qcGVn.jpeg
  Kabaret! Dlaczego Trump nie przyjedzie? Schnepf: Prawdopodobne, że Biały Dom doszedł do wniosku, że wynik wyborów w Polsce nie jest pewny. Jest bardzo prawdopodobne, a Amerykanie są pragmatykami i mają bardzo zdolnych analityków, że ludzie Białego Domu doszli do wniosku, że wynik wyborów w Polsce nie jest pewny ogłosił Ryszard Schnepf na antenie TOK FM.

  https://wpolityce.pl/polityka/461604-schnepf-bialy-dom-uznal-ze-wynik-wyborow-w-polsce-niepewny
  Ps...I takie zero było ambasadorem Polski! Czy Sznepf vel Schnepf oddał już pół miliona złotych? Gdzie prokurator i służby skarbowe? No to idąc tą drogą rozumowania (okrętnego) można równie dobrze stwierdzić: Prawdopodobne, że Biały Dom doszedł do wniosku, że wynik wyborów w Polsce jest już pewny i wsparcie PiSu nie jest już potrzebne bo już praktycznie wygrali wybory. Opozycja powinna dostać dotację od PiSu za ich głupkowate wypowiedzi - gdyby nie głupota oPOzycji PiS mógłby czuć się zagrożony ale mając takich wrogów to nawet ludzie LGBT będą głosować na PiS. A może odwołał prezydent Trump wizytę, bo naciskano by spotkał się z L.Wałęsą. Z tym Wałęsą, który dostał pokojową nagrodę Nobla, a teraz nawołuje do wojny domowej. Czy potomkowie tych co na tankach sowieckich przyjechali do Polski nadal karty rozdają? Wszędzie ich pełno, na uczelniach w instytutach, w mediach. Maksymilian Sznepf - wikipedia. I wszystko jasne.
 • @kula Lis 68 11:41:37
  "Prawdopodobne, że Biały Dom doszedł do wniosku, że wynik wyborów w Polsce jest już pewny i wsparcie PiSu nie jest już potrzebne bo już praktycznie wygrali wybory."

  Nie rozumiem, dlaczego Amerykanie mają woleć PiS od innych partii? Proszę wytłumaczyć.
 • @Rzeczpospolita 11:58:10
  Daj mu spokój. Chłopina jest w stanie totalnej frustracji. Chciał sobie porządzić na neonie a p.Opara pozbawił go zabawek i wysłał na zieloną trawkę. Nie tylko jego zresztą.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 07:38:16
  Ja naprawdę już nie wiem, czy Pan chciałby powrotu PO do władzy? To jakaś aberracja a tylko dzisiaj PiS gwarantuje, że totalni nie będą rządzić. A co do wizyty D. Trumpa: mogę powiedzieć tylko tyle - chciałbym aby polscy politycy tak kochali swój kraj i mam nadzieję, że tak będzie jeszcze przez następne lata. Jestem realistą i wiem, że dobrze byłoby, aby Konfederacja dostała się do Sejmu, tyle tylko, że to nic nie da... no chyba, że zawiąże koalicję z PiS-em.

  Pozdrawiam Pana i autora notki
 • @krzysztofjaw 13:08:11
  Jak powróci POKO do władzy, to będzie niewątpliwie jeden tego plus. Nikt nie będzie udawał patriotów i przynajmniej to określenie nie będzie gwałcone, jak jest obecnie.
 • @krzysztofjaw 13:08:11
  Panie Krzysztofie, PiS i PO to to samo. Różnią się tylko tym że PO mami ludzi sztandarem ze znakiem euro, a PiS dla zmyły sztandarem Bóg, honor ojczyzna. Zgadzam się z Panem że żadna partia, z PiS i PO nie ma dzisiaj szans. Dobrze cwaniacy ustawili sobie scenę polityczną i prawo (między innymi wyborcze). Dlatego ja uważam że jedyną szansą Polski jest to aby jedną kadencję rządziło PO, drugą PiS. Nie można pozwolić żeby któraś z tych partii zagarnęła wszystkie instytucje kontrolujące państwo. Pis jeszcze tylko spacyfikuje opozycyjne do siebie media i mamy nową bolszewię ale tym razem w Polsce.
 • @krzysztofjaw 13:08:11
  A co ma do tego PO? Dla mnie to jedna i ta sama banda. PO-PiS ma dostać tak mało głosów, żeby musieli szukać koalicjanta, właśnie Konfederację, żeby patrzyła im na brudne łapy.

  A Trump nie kocha narodu tylko władzę.
 • @marek500 14:14:42
  Dokładnie tak!
  No ale przeciętny Pislamista tego nie zrozumie.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 14:26:00
  " co do wizyty D. Trumpa: mogę powiedzieć tylko tyle - chciałbym aby polscy politycy tak kochali swój kraj "

  Że też zupełnie dorosły chłop jest taki naiwny. Niesamowite.....
 • Halny na Florydzie;
  Trump ma zapewne 447 powodów aby nie przylecieć do kraju 1000 i jednej afer, ale chyba nie chce też lecieć nad Grenlandią (samoloty z USA do Europy zwykle latają tą trasą), gdyż nie może jej darować upokorzenia jakiego doznał z powodu nieoczekiwanego odrzucenia jego żarliwych zalotów. :-)
 • @Nibiru 15:47:13
  Ciekawym rozwiązaniem geopolitycznym było by zaproszenie Putina w miejsce Trampa.
  W takiej sytuacji Putin pewnie znalazł by czas... i ranga imprezy by wzrosła.

  Putin mógłby sobie dla równowagi pogadać z Jarkiem podczas spaceru po Sopockim molo.
 • @Oscar 15:58:03
  Tylko potem Żorżeta przełożyła by Jareczka przez kolano i wlała by mu tyle klapsów, żeby pamiętał RUSKI miesiąc.
 • Błaznów nie braknie
  .
  "Donald Trump odwołuje wizytę w Polsce"

  Kogo ta wiadomość zaniepokoiła, mogę uspokoić, błaznów nie braknie, z Londynu przyleci B. Johnson, a w Polsce takich nie brakuje, jak choćby niezawodny pokojowiec pana Trumpa będzie ich godnie reprezentować.

  - https://plausi.files.wordpress.com/2018/09/pokojowiectrumpaduda.jpg?w=550

  Skoro administracja w Warszawie (rodzaj gubernatorstwa prowincji)

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/globa/#Polska

  zaprosiła wszystkie strony, które przyczyniły się do napadu na Polskę 1. września: Niemców, Francuzów, Brytyjczyków, Amerykanów (USA), to jest w tym pewna logika, nie zaproszenie Rosjan ma też sens, oni dołączyli do tej znamienitej plejady dopiero 17. września, może należało odczekać do tego terminu, to bez Rosjan by się nie obeszło.

  Władze w Warszawie chciały uczcić jak widać wszystkie strony, który przyczyniły się do napadu na Polskę 1. września, niezwykłe poczcie humoru i patriotyzmu wykazała ta grupa PPZ w Warszawie.

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#PPZ

  Aby tradycji stało się zadość, wezwały patriotyczne władze w Warszawie wojska okupacyjne USA do naszego kraju, aby te przygotowały nam ten sam los a może lepszy, co naszym ojcom i dziadkom, abyśmy nie wychodzili z wprawy. Inną tradycję lat międzywojennych już od dawna kultywujemy, „wasze ulice, nasze kamienice”

  - https://www.youtube.com/watch?v=2JlqE5UYsa8

  Just Act 447 jeszcze bardziej poprawi sytuację w tym zakresie.
 • @Jacek Boki 06:47:14
  Powiem krótko Trump to nie Tusk i nie spierdalala z własnego kraju w chwili gdy jest on zagrożony.
  Amen.


  Wizyta przełożona a nie odwołana
  lemingu
 • @Zdzich 06:55:35
  to pajac

  8-))))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 07:38:16
  Ten stek bzdur, idiotyzmów zwyczajnych bredni na temat PRZENIESIONEJ wizyty prezydenta USA Donalda Trumpa świadczy o Waszej totalnej sraczce i. To już jest chwytanie się brzytwy a zarazem kompromitacja i kpina ze zdrowego rozsądku i logicznego myslenia .
 • @Janusz Kamiński 08:04:37
  Bum........a jak jeszcze dojdzie sprawa szamba spuszczanego przez Rafała Wisłą to będzie jakieś 55%.

  CBOS 29 VIII:

  PiS 47,0 % = 289 mandatów.
  POKO 19,0 %
  L 9,0 %
  KP 6,0 %

  Reszta pod kreską.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 08:23:51
  Przecież nikt tu się nie łudził że to była tylko ściema dla ubogich
  Ale mnie to rybka

  8-))))
  pzdr
 • @kula Lis 68 08:46:11
  Wiesz co mnie brzydzi w tych, nieukrywanych w żaden sposób, zachwytach totalnej opozycji, że Trump nie przyjedzie?
  Trump nie przyjeżdża, bo bardzo groźny huragan uderzy w USA. Niestety, najprawdopodobniej- zginą ludzie. Wielu straci wszystko.
  I z tego się cieszą.
  Parszywe gnoje

  8-)))))
 • @Wrzodak Z. 09:02:53
  Proszę nie spamować tu jakimś palantem Piskorskim
  Kogo ten pajac tu obchodzi
  Co to za jakąś persona?
  Mamy go znać
 • @kula Lis 68 09:18:41
  Oni są naprawdę w czarnej dupie bo wiedzą, że po kolejnych 4 latach bez dotacji od zaprzyjaźnionego rządu popłyną jak guano z Czajki Wisłą.
  8-))))
 • @Janusz Kamiński 10:40:16
  A jak by ciebie kazał zamknąć na 3 lata Putin, to dopiero by ajwaj garbonosy wyły od wieczora do rana, a jak każe zamknać Polaka zbir z usraela to ciebie to nie obchodzi, podobne myślenie było za czasów UB - SB, no a teraz przewerbowani bolszewicy cieszą z zamykania Polaka przez usraelitów.
  ,,Dobrze, że go nie zabili". Prawda!!
 • @Husky 17:54:19
  Tramp chce by Chiny wykupiły obligacje Chińskie z czasów cesarstwa.
  Wyszacował je na bilion dzisiejszych dolarów.
  To kolejna próba by nie wykupywać obligacji Amerykańskich od Chińczyków też za ok 1 bilion dolarów... albo i więcej.
  To wygląda na zapowiedź tego że USA nie wykupią swoich obligacji
  czyli okradną Chińczyków na 1 bilion dolarów a pretekstem będzie że Chiny nie chcą wykupić Cesarskich obligacji. Chiny nigdy nie uznały się następcą prawnym cesarstwa Chińskiego.

  Na tym tle ciekawa jest sprawa Alaski niby Car sprzedał ją Amerykanom tyle że Amerykanie nigdy za Alaskę nie zapłacili umówionej kwoty ani żadnej innej.
  Z punktu widzenia prawa Amerykanie wyłudzili Alaskę od Cara
  nie płacąc mu za to... a to oznacza że transakcja jest nie ważna
  czyli że Alaska to Rosyjskie terytorium.

  Rosjanie przypomną o tym w stosownym momencie.
  Zaczyna być wesoło... do momentu gdy nie zagrają armaty...
  wtedy wesoło już nie będzie.
 • @kula Lis 68 09:22:56
  Z pierwszych przecieków wiadomo że do końca października będzie w 100% wizyta Trumpa
  A te dzisiejsze tu wyjce zesrają się wtedy kilka razy w ciągu godziny

  8-))))))
 • @Husky 17:51:26
  Przełożona, to jest siostra oddziałowa w szpitalu. Tramp ma wyjebane na polaczków i tyle. Gorzej, że przyleci tu ten Shadow Menager, czyli Pence.
 • @Husky 17:58:47
  Straci swoje apartamenty i pola golfowe na Florydzie. No i elektorat, elektorat....
 • @Husky 17:51:53
  W nawale złości, wulgaryzmów, napierdalania, oraz wyzwisk, w/w komentatorzy opuścili fakt, że Prezydent Trump miał właśnie znieść wizy dla Polaków na wjazd do USA.
  Założe się, że Ruszkiewicz, Boki, Kosiur, zbig1, i Wrzodak staliby pierwsi w dłuuugiej kolejce po bilet na Okęciu.
 • @Oscar 15:58:03
  Putin ma przyjechac 17 Wrzesnia
  To nie fejk
 • @Zdzich 18:09:51
  Zniesienie wiz ma tylko jeden cel... interes USA a to oznacza straty dla Polski (jak zawsze F16, tarcza, baza wojskowa, gaz LNG... to wszystko straty po stronie Polskiej)
  Amerykanie nie mają specjalistów od wszystkiego bo wysłali przemysł do Chin i tam powstali miejscowi specjaliści.

  Amerykanie chcąc odbudować swój przemysł potrzebują specjalistów najlepiej tanich ... a Polska ma takich tanich specjalistów obsługujących tanio zachodnie koncerny.
  Tramp chce ich ukraść, przekupić... by pracowali dla amerykańskich koncernów ..też tanio ale pewnie mniej tanio.

  To tylko kolejna płaszczyzna rabunkowej polityki USA tym razem to rabunek wykwalifikowanej kadry technicznej.

  Zachód już nas rabuje z lekarzy specjalistów.

  Jedyna metoda to wyrównanie dysproporcji płac czyli podniesienie wartości złotówki o ok 100%. Niestety "Polski" Bank Centralny należy Rotszyldów a oni nie są tym zainteresowani.. ich firmy w Polsce czerpią miliardy na taniej polskiej sile roboczej.
 • @Zdzich 18:12:55
  Durniu, to ty spie...ś do Ameryki. Mi w Polsce się podoba i nigdzie się nie wybieram.
  A sprawę wiz załatwia kongres a nie prezydent.

  Emigracyjne "patryjoty" się zebrały...
 • @krzysztofjaw 13:08:11
  Panie Krzysztofie, a jaka róznica w kwestiach zasadniczych jest między PIS a PO???. Oni mają tego samego pana, służą temu samemu panu. Walka między nimi to pozory, chodzi tylko o to, kto lepiej w imieniu ich mocodawców będzie lepiej nadzorowal niewolników z nad Wisły.
  Rozdawnictwo pieniędzy nie swoich nie jest żadnym programem??? Jest tylko uzależnieniem ludzi od władzy, a media z TVPIS na czele mają zadanie otumaniać ludzi nachalną propagandą, na siłę wpychać im totalne kłamstwa, po to, aby za lud myślał gensek z Nowogrodzkiej. Silne Państwo to wiedza i świadomy, bogaty Naród, a nie rozdawnictwo i obrzydliwa chałtura propagandy.
  Prosze zauważyc, jak 7 - krotnie przepłacają za sprowadzany sprzęt zbrojeniowy dla armii USA w Polsce, za polskie pieniadze, zamiast za te pieniądze budowac własny przemysł zbrojeniowy, tworzyć i wdrażać swoją technologię, inwestować w Polską Myśl techniczną a nie inwestować w usraelska mysl techniczną za polskie pieniądze.
  Pis postrzegany jest nie jako obrońca polskich interesów narodowych, a jako wasal obcych interesów tak samo jak PPR i PZPR i o to jest spór.
  PIS przedkłada polskie interesy nad interesami banderowskiej Ukrainy, nad interesy Izraela, nad interesy USA, dlatego syjonizm pozwala przekupywać Polaków tym co im wcześniej zabiorą. Taki system jest ohydny. Niech nie zabierają i niech nie dają.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:20:49
  Dokładnie, już lecę na ul Piękną po wizę. Już się wyrywam , trzymaj mnie pan!!!
  Na razie kongres załatwił list 88 podpisów szabesgoi amerykańskich, żeby ten Wieprz Pompeo ponaglał swoich kundli z PiS nad ,,zmianą ustawodawstwa.
 • @Jacek Boki 07:00:38
  Trump naczytał się Gazety Wyborczej oraz Twoje notki i wtedy przeszła mu ochota na wizytę w kraju rządzonym dyktatorsko przez PIS

  Przykre
 • @Zdzich 06:55:35
  I oni się potem dziwią, że przegrywają kolejne wybory mimo potężnej osłony medialnej wszelakich mediów, w tym zagranicznych!
  Banda amatorów

  A tu masz cos co fejkiem nie jest
  Niech pajace zobacza jak widza PO i Czaskoskiego w amerykanskiej TV

  https://pbs.twimg.com/media/EDK4sOfXYAEfavX?format=jpg&name=small
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 10:46:30
  Siad Ruszczyk, siad!
  Nie podniecaj się.

  Masz tutaj kiełbaskę do possania.
 • @Pedant 11:13:15
  Coś ty. To byłem ja, osobiście.
 • @Janusz Kamiński 08:04:37
  Moim zdanie do wizyty powinno dojść po wyborach
  Odpadłby argument totalnych debilo-kretynów że Trump przyjeżdża do Polski dla PIS-u

  8-))
  pzdr.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 12:37:24
  Czym tu rządzić Ruszczyk?

  Czy ja jestem babcia klozetowa?

  Zbierać kondomy po pederastach? Czyścić Sedesy?

  Ile razy zarzygałeś Ryśkowi dom? Nie pamiętasz?

  Za co cię własna żona wyrzuciła? Nie pamiętasz?

  Trzy tysiące litrów na sekundę gówna spływa do Wisły. Załapiesz się?
 • @krzysztofjaw 13:08:11
  I masz Krzysztofie rację i wiele zdrowego rozsądku.
 • @zbig71 13:17:52
  A zbig71 odzyska ubecką emeryturę, mimo, że jeszcze gówniarz.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 14:26:00
  A Ruszczyk kocha tylko gorzałę i możliwość szczekania.

  Gorzały nie dam, bo zarzygasz jak u Opary, ale szczekać przy bramie, to potrzebuję nawet mini - brytana.
 • @Husky 19:09:50
  Tych totalnych debilo-kretynów na palcach jednej reki mozna policzyc. Lista powyzej. Tylko nie wiem, czy za pierwszego wybrac Ruszkiewicza, czy Kosiura. :))))
 • @Oscar 15:58:03
  Oskar kolego,

  Już 70-tka albo prawie i ostatniego szlachetnego bolszewika jeszcze nie zmumifikowali?

  Podziwiam ciebie. To jest psychologiczny ewenement. Jak w takim filmie, gdzie ożywili neandertalczyka.
 • @Laznik 17:29:55
  A ty ktoś cudaku?

  Musisz jeszcze dwa razy tyle linków umieścić, bo ci mózg wysiądzie od pracy.
 • @Husky 17:51:26
  Myślisz, że te (obojnaki?) są w stanie pojąc, co należy robić?

  One dyszą tylko, onanizując się. Albo odwrotnie - onanizują się, dysząc w internecie.


  Ps. Ruszczyk nie... jemu od dawna tylko zwisa.
 • @Husky 17:55:42
  Dlatego te leszcze się tak miotają. Przekręty też utniemy na neonie. Ruszczyk i Grabowska poczują co to praworządność.
 • @Wrzodak Z. 18:05:59
  Fakt. Zrobili błąd. Nie zamknęli ciebie tam, gdzie powinni.
 • @Oscar 18:06:47
  Starasz się biedaku być mądry?

  Staraj się staraj...
 • @zbig71 18:09:15
  Pysiaczku, Shadow Ma, a nie ME Manager przyleci.

  Jaki szpecjalista z Doliny Matołków.
 • @Husky 18:16:48
  I przeprosić na kolanach?

  Choćby za moją rodzinę w Grodnie?
 • @Oscar 18:19:39
  No Nobel!

  Taka wspaniała praca umysłowa powinna byc co najmniej nagrodzona Medalem Pierdunkina.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:20:49
  " Mi w Polsce się podoba i nigdzie się nie wybieram "

  No jasne - mogą być listy gończe... A i tak w obcych pierdlach swoje odsiedziałem.
 • @Janusz Kamiński 19:36:13
  Troll parszywy odpowiada tylko w taki sposób jak Ty, odnieś się do wpisu, zamiast ubliżać w perfidny sposób drugiemu człowiekowi. Porównanie swojego adwersarza do psa, plasuje cię w gronie antyludzkiej społeczności, tacy ludzie pracowali na rzecz tego z wąsem w Moskiwe i ten z wąsikeim w Berlinie, doborowe towarzystwo.
  Takich, analfabetów odmóżdżonych zbrodniarze wynajmowali do zadań specjalnych.
  Ciężkie porównanie, ale jeżeli na blogu wyzywasz blogera od najgorszych w tym od psów, to zasługujesz na ostrą krytykę.
 • @Wrzodak Z. 21:02:30
  Panie Wrzodak, mi jest autentycznie pana żal. Na prawdę. Zabrakło tego czegoś, by być niezłomnym bohaterem, natomiast łatwo było się zeszmacić. Stoi pan tera obok Bolka, obok Frasyniuka i Michnika.

  I plujesz biedaku, gdzie ci każą. Trudno będzie w takim zakłamaniu umierać?
 • @Janusz Kamiński 08:04:37
  Chodzą słuchy na Saskiej, że powodem jest odmowa przyznania europejskiej wizy przez krula Donalda XXVII Tuska
  Coś w tym może być
  8-)))))))))

  http://antykomunista.neon24.pl/post/150462,kolejny-bolesny-cios-w-pis
 • @Janusz Kamiński 21:35:18
  Piszesz brednie w które sam nie wierzysz. Wiesz, że to bzdura ale plujesz jadem.
  Ja wam piszę, że waszym zadaniem czyli troli pisuarowskich i waszych mediów jest zniszczyc prawdę o sobie, kłamać w żywe oczy, fałszować rzeczywistość, oczerniać innych, ośmieszac, pazerność na pieniądze, pracować nad sprzedajnośćią własnego kraju na rzecz mafijnych korporacji syjonistycznych, sprzedawać swój Naród jak chleb powszedni, ludzi w Polsce traktujecie jak parobków, niewolników, przedmioty, narzędzia do cełów politycznych, czego przykładem są te spędy wyborcze w terenie.
  I o to jest spór, a nie nazywanie innego brata Polaka psem.
  I Ty, mi zarzucasz prymitywne konszachty, każdy w Polsce wie po której stronie stałem i stoję, tylko analfabeta rodem z PPR-u może takie pomyje wylewać na mnie.
 • @Wrzodak Z. 21:46:28
  Dyskusja z chamusiem, który zajmował się kontrabandą w latach 70 i 80 tych nie ma najmniejszego sensu. A żeby być w tamtych czasach przemytnikiem i cinkciarzyną , to sam pan wie, z kim trzeba było ,, współpracować,,. Naprawdę szkoda czasu.
 • "ZŁO DOBREM ZWYCIĘŻAJ"
  .
  @Janusz Kamiński 19:27:24

  to ambitny program J. Kamińskiego, ale jak to u początkującego studencika zwyciężył u niego prymitywizm i to z solidną porcją chamstwa.

  Zbieraj głos dopiero jak dojrzejesz.
 • @zbig71 22:54:01
  Qurvy, cinkciarze i przemytnicy ze statków to byli klienci (konfidenci) SBecji.
  Kamynskego celnicy nie obszukiwali. Szedł przez bramkę jak burza.
  Za to inni potem mieli problemy...
 • @Oscar 15:58:03
  cyt.: "Ciekawym rozwiązaniem geopolitycznym było by zaproszenie Putina w miejsce Trampa.
  W takiej sytuacji Putin pewnie znalazł by czas... i ranga imprezy by wzrosła.
  Putin mógłby sobie dla równowagi pogadać z Jarkiem podczas spaceru po Sopockim molo."

  Zarówno Trump jak i Putin mają powiązania z zorganizowaną przestępczością oraz grandziarzami finansowymi, to w sumie taki sam obciach. Z tym że obaj dostali na dzisiaj role odgrywania oficjalnych wrogów i Putin jest traktowany jak odpad radioaktywny z czasem połowicznego rozpadu około 4 kadencji.
  Poza tym Trump może w tym roku wcale nie przylecieć, gdyż sezon huraganów dopiero się zaczyna i następny może wypaść w terminie nowej przełożonej wizyty. Może on nosić imię Melania i zrobić Donaldowi "blow job" że mu łeb urwie. :-)
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 23:25:28
  Wiadomo. Dlatego jego zaczepki cuchną ubekiem z dawnych lat.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:20:49
  Pacz pan, pacz pan! Ja nigdzie nie spie...łem, ale za to wasz, towarzyszu Ruszkiewicz, anioł stróż spier...lił do Australii aż dwa razy. Czy jego też wyzwiecie od durniów?
  Śmiało, śmiało – może choć w waszym nowym portalu @upierdliwy.pl ?

  Przy okazji, jak tam kolejka po bilety do USA na Okęciu? Długa?
 • @Zdzich 08:05:13
  On boi się kraj opuścić, bo prawdopodobnie za granicą zaraz by go zapuszkowali. Ma dłuuugą kartotekę, ta nasza czułała.
 • Kamynsky & Zdzisiu
  Już spakowani?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 08:31:31
  O raaaany
  Szukuja się ....bany
  Czyżby powrót do rzeczywistości
  Portal w potrzebie ?
  Ojczyzna wzywa ?

  8-)))))))))
  pzdr.
  Miłego weekendu życzę
 • @Husky 08:48:42
  Powrót do normalności.
  Eksperyment zakończony.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 08:54:09
  To kiedy powitalne exposé
  8-))))))))))
 • @Husky 09:04:46
  Czyje?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 09:16:19
  No przeta nie moje
  Ja nie rezygnowałem z bycia tu "szeryfem" ......od banów
  No ale tylko krowa nie zmienia zdania

  8-))))))))
 • @Husky 09:22:28
  Ja też nie zmieniam.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 09:27:18
  Ten, który nigdy nie zmienia swoich poglądów, przeważnie takich nie posiada.
  Autor: Alberto Moravia

  8-))))))))))
  pzdr
 • autor
  biedny Maliniak, komu on teraz laskę robił będzie? a tak w ogóle to unik Trumpa w sprawie 447, brak stanowiska do wyborów a potem ekspresowe "kompleksowe ustawodawstwo" w wykonaniu nowo wybranej "jeszcze lepszej zmiany" bo "wicie-rozumicie", "bezpieczeństwo najważniejsze", "nie można naruszać korzystnych sojuszy", "trzeba bo Abramsy wyjdą z lasu i ruszą na Warszawę" itd
 • Trump ma dosyć lizania mu rowa
  Od dawna jego doradcy mówili mu że PiS wykorzystuje go politycznie do łamania zasad demokracji - i chyba to do niego dotarło
 • @Drab61 10:56:42
  Co byś napisał gdyby 17 września doszło do wizyty Trumpa w Polsce a na dodatek zaprosimy jeszcze Putina
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 09:16:19
  No to namówmy Panią Astrę by ratowała portal
  Rezygnowała tylko dwa razy
  Ale, ja oceniam Panią Słupianek jako administratorkę..... dobrze
  Wiem ze ban to nie jest Jej "hobby"
  pzdr.
  8-)))))
 • @Drab61 10:56:42
  Pence się też nadaje dla Maliniaka. Jemu wystarczy nawet burmistrz New Jersey.
 • @Husky 11:08:58
  przed wyborami nie dojdzie! umiesz czytać ? czy tylko pisać o Putinie ?
 • @Drab61 11:42:03
  czy to prawda, że dzisiaj spałeś w pampersie?

  8-)))))
 • @Husky 11:16:42
  To namawiaj, może się zgodzi :))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:03:09
  A ma inne wyjscie
  8-))))
  Musi
 • @Husky 11:08:58
  Trump i Putin to dwa bratanki. Obaj nie chca NWO. Niebezpieczny zwiazek dla Lewicy, ktora zwalcza obydwoch. Przyjrzyj sie dobrze.
 • @Husky 14:12:23
  nieprawda ! spałem w pieluchomajtkach :)
 • @Drab61 20:33:59
  jo tys
  8-)))))

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej