Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
977 postów 30634 komentarze

Tylko prawda

Husky - Zoologiczny antykomunista , mając do wyboru AK i NSZ wybrałbym NSZ przy całym szacunku do AK. UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony.

Nawalanki...to jest to !!!!!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jako że dzień bez napierdalanek na portalu, to dzień stracony,mam pytanie. Kto dziś zostaje bohaterem dnia.Jedyne co taka "akcja" budzi u przeciętnego człowieka, to uśmiech politowania.

 

  

Kogo dzisiaj banujemy,kogo dzisiaj skasujemy,kogo dziś obsmarujemy, kogo dziś wywindujemy....
Kazek
Wojtek
Franek
a może Janek

 Grzecznie pytam, a pewnie będzie zaraz hejt bo do tego są tylko zdolni.

 

 

ps.

a pies im wszystkim mordę lizał

 8-)))))))))))

Miłego i ......owocnego dnia wszystkim życzę

KOMENTARZE

 • Jest odpowiedż
  Odpowiedź znajdziesz w moim dzisiejszym materiale zawartym w Salonie24.pl

  Pozdrawiam
 • @Tezeusz 06:35:06
  Warto przypomniec tekst Pana Wojtasa z dn.10.06.2019

  //Wnioski. Przyczyną staczania się portalu są admini, którzy nie potrafią wyłapać i utemperować wulgarności - niekiedy sami uczestniczą w tym procesie, bo np. przyklejanie łatek "pisior", czy używanie pejoratywnych określeń typu "kaczelnik" - to prosta droga, być może świadoma, do obniżenia rangi portalu - portalu na którym pojawiają się teksty o charakterze patriotycznym.
  Czy o to w tym chodzi?//

  Schamienie portalu

  https://cygnus.neon24.pl/post/149291,schamienie-portalu#comment_1555547
 • Bravo piesku!
  Twoje uwagi są wyjątkowo cenne bo znasz rzemiosło trolla jak mało kto i jesteś wyjątkowo cwany, żeby nie powiedzieć inteligentny :) Ta cecha pozwalała ci tu w miarę spokojnie funkcjonować i cieszyłeś się nawet moją opieką. Nie wszystko poszło tak jak chciałeś (liście) a właściwie to nic nie wyszło ale walczyłeś dzielnie :)
 • @Husky 07:09:41
  "...przyklejanie łatek "pisior", czy używanie pejoratywnych określeń typu "kaczelnik" - to prosta droga, być może świadoma, do obniżenia rangi portalu - portalu na którym pojawiają się teksty o charakterze patriotycznym...."

  No tak toż to TOTALNA zdrada, chamstwo, draństwo a nawet zwykłe kure...two

  Zupełnie czym innym są przecież określenia PIS'owskie - te czysto patriotyczne:
  - ryży
  - ryży wuj
  - kopaczowa
  - shrek
  - pedały
  - cwele
  - huj
  - spierdalaj
  - gnój
  - jprdl
  - żyrandol
  - czerwone świnie
  - itd. itp.
 • PS
  Jak widzisz, udowodniłem właścicielowi, że jego koncepcja portalu dla Polaków i polskojęzycznych jest utopią. Ściągnęliśmy Kamińskiego i na efekty nie trzeba było długo czekać, nawet na Fb ubyło nam lajków. Ale dopiero powrót takich asów jak mind service czy tego "dziennikarza" to prawdziwa katastrofa. Trolle powinni być między trollami, mają Salon, niepopki czy szczujnie Sakevycza.
 • @Tezeusz 06:35:06
  A dlaczego nie opublikowałeś tego tekstu tutaj? Speniałeś tak jak wczoraj z Panem Wrzodakiem?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 07:42:43
  Piszę gdzie chcę mój problem nie twój. Co do pana Wrzodaka już wypowiedziałem się na ten temat w materiale opublikowanym na tym portalu i tyle.
  Zachęcam do mego bloga w Salonie 24.pl tam twoje macki i układziki oraz chore wyobraźnie i antypolskie fobie nie skutkują niczym !
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 07:42:43
  Były adminie - wstyd- są ograniczenia w publikowaniu materiałów - skąd wiesz co napiszę
 • @Tezeusz 07:48:13
  Ty to mnie obchodzisz tyle co zeszłoroczny śnieg, tak samo twoje chore teksty. Już ci kiedyś udowodniłem na Salonie plagiat choć może się myliłem bo jak widać masz problem z tożsamością płciową. Nie możesz się zdecydować czy jesteś chłopczyk czy dziewczynka. Gender już działa.
 • @Tezeusz 07:48:13
  Ograniczenia ci wprowadzono?
  I słusznie! Widzę że Admini mają już na ciebie oko. A to dobrze dla ciebie nie wróży :)))
 • Widzisz Husky, amnestia ma swoje dobre i złe strony
  gdyż wypuszcza zarówno tych zresocjalizowanych, co chcą życie zacząć od nowa będąc już normalnymi ludźmi jak i tych, co nadal swój proceder zamierzają ciągnąć. Zawsze po takim akcie wzrasta liczba naruszeń prawa, ale spokojnie, tych nie zresocjalizowanych się wyłapuje, wracają tam gdzie ich miejsce i życie wraca do normy. Na Neon też tak będzie. Sam wiesz, że tu się innym językiem rozmawia niż tam gdzie trolliki swoje bajorko założyły. A, że emocje są? No cóż, tu się rozmawia o polityce a nie o modlitwach. Polacy są podzieleni przez dwie opcje pro Izraelsko-Amerykańską PIS i pro korporacjom europejskim PO. Na portalu dla Polaków muszą być iskrzenia.

  Denerwują cię określenia typu Kaczelnik, przecież to nic w porównaniu do tego, co zwykliście używać na określenie Donalda Tuska. Nic uwłaczającego Kaczyńskiemu. Ot taka prześmiewka z wazeliniarza, co niszczącemu nasz kraj potomkowi carskich oficerów spod Odessy chciał nadać tytuł, na który zupełnie nie zasłużył. Smiejemy się nie z polityka a z otaczających go wazeliniarzy.
 • @ Husky
  Już na samym wstępie widać „Kto dziś zostaje bohaterem dnia”.
  Gdyby jeszcze ten samo-zwańczy „bohater” znał znaczenie słow „troll” i „hejter”, to może przestałby się upominać o „dożywotnie bany”. No, chyba, że tu chodzi o bunny lub bony; a może o Boney M.?
  Pogubiłem się w heroiźmie tego farmer Administrator w tym polskojęzycznym portalu dla Polaków. :)))
 • @Tezeusz 07:48:13Mind Service, dziennikarzobywatelski
  Tezeusz, Jesteś perfidną kanalią, sugerowanie o pedalstwie śp. Krzepkowskim to wymysły agentury mosadowskiej, która wtedy oczerniała go, tylko dlatego by po jego rytualnym zabójstwie nie rozlała się rewolucja robotników Ursusa. To był zabieg czysto psychologiczny i takie teksty pojawiły się w Super E i gazecie koszernej, teraz mendy społeczne wyciągają te brudne scieki z gazetowych szamb.
  Dlaczego już nie piszecie, ze procesy sadowe przegrały te szmatławce i musieli przepraszać rodzinę i samego Krzepkowskiego. To kwalifikuje się do sprawy sądowej.
  Oczerniacie działacza Solidarnosci, wydawcę i redaktora podziemnej gazety ,,Wolny Głos Ursusa". Cierpi tylko za to, że miał poglądy narodowe i był w Solidarności, jego rodzina była zaprzyjażniona z Romanem Dmowskim, razem odwiedzali się w Łomży. Nienawidzili go Bujak i Janas, nienawidziła go zydowska bezpieka SB, nienawidzili go syjonisci Kaczynscy, nienawidzą go obecni mosadowcy i szabes - goie.
  Widzisz kanalio, jak silną postacią był Krzepkowski, że pedały, Sb-cy, mosadowcy razem hura zabić za prawdę i tańczyc na jego grobie. Tak postepują mendy społeczne, którzy mają z lenistwa zdeformowane umysły.
  Dlaczego nie piszecie, że od 23 lat nikt nie odpowiedział za zbrodnię na A. Krzepkowskim????
  Drugie naśmiewanie się z śmierci moich rodziców, mojej tragedii z dzieciństwa, jest czymś ohydnym, prostackim. Właśnie takie metody stosowała wobec mnie agentura komunistyczna, bo te paszkwile ukazały się tuz przed wyborami w Polityce, właśnie tak walczono z mną, by zniszczyc osoby nie związane z agenturą.
  Wy, szabes - goie z Pisuaru, lewacy, antypolacy, sługusy syjnostyczne posługujecie się właśnie takimi metodami, gorszymi od SB, podkreślam gorszymi od SB. Atakujecie mnie, ponieważ boli Was to, że od razu jestescie przez mnie rozszyfrowani, jako trole, perfidni sprzedawczyki co by w interesie swoim sprzedali własną matkę. Na to gotowi jestescie, pazerni na kasę pod stołem przeznaczoną na opluwanie innych.
  Patrzcie, jakie działa wytoczyli przeciw mnie. Ja teraz nigdzie nie kandyduje, nie żyję z podatków, żyje za swoje na swoim, tylko od czasu do czasu coś napiszę a nawet za to ściga mnie agentura w postaci różnych ciotkowatych troli.
  Tezeusz - czy to prawda, ze nazywasz się Paweł Rabiej i bronisz w ten sposób kochanka swojego szefa???
 • @Wrzodak Z. 09:31:44
  Chamstwo jest twoim logo ! "Kultura i sztuka" klasyka reszta dla inteligentnych.
 • @Tezeusz 10:07:56
  Od kiedy trollu jesteś na ty z Panem Wrzodakiem?
  Buda!
 • @Wrzodak Z. 09:31:44
  Jesteś nie tylko kłamcą ( w moim materiale : https://zielonooka.neon24.pl/post/150401,agentura-kremla-w-ataku-w-sieci-trwa-wojna nie opublikowałem żadnych danych osoby o której piszę ) sam ją sobie przypisałeś po czym stworzyłeś na polecenie Ruszczyńskiego dla materiały we mnie uderzające. Kłamca po raz kolejny. o Skalskim pisałam wspomnienia o nim i o mnie tyś z tegoż robił agitkę polityczna i oczywiście fobia żydowska ( lecz się ).
  reszta twoich komentarzy sa to insynuacja, czyste chamstwo, jak ludzie mogli głosować na taką osobę co prawda w internecie jest multum o tobie informacji - ciekawa lektura. jako były poseł osoba publiczna otrzymująca kasę z naszych podatków byłeś i będziesz oceniany przez suwerena. Trzeba było się do polityki nie pchać.
  Skoro tak uwielbiasz Rosję i Putina to pakuj walizki i wybierz wolność i do Rosjo kto zabrania ? strach ?
 • @Tezeusz 10:20:40
  Ty genderowy śmieciu odpowiedz kiedy policja będzie u mnie o nie mogę się doczekać.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 10:20:05
  OOO Xsiężna się odezwała ! czy Bingo7 wybieraj trollu !
 • @kula Lis 68 11:00:26
  "bo"
 • @Tezeusz 07:46:36
  A dlaczego usunąłeś mój tekst o Orwellu, po tym , jak zareagowałem na usunięcie riposty Jarka? ? Bo co? Prawda w oczy kole?
 • @kula Lis 68 11:03:39
  "Ty kurwo genderowa chcesz się zaliczać do inteligentnych? nie rozśmieszaj mnie bo zapluję monitor."
  Piszesz o sobie ?
 • @Tezeusz 11:05:35
  Jaka xuezna? Jaki bingo?
  Ty masz tylu "fanów", że tylko pozazdrościć.
  Chcesz się założyć, że długo tu nie pohasasz? Dostaniesz kopa we wszystkie twoje wcielenia. I mój błąd zostanie naprawiony :)))
 • @Tezeusz 11:12:35
  O tobie, teraz na policję biegiem.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 11:22:53
  Jak taki cham jak ty mógł być adminem ? no powiedz !
  Obrażasz wielu ludzi :
  http://1do10.blogspot.com/2015/08/odpowiedz-na-oszczerstwa-jarka.html

  Wydawało by się znany bloger człowiek inteligentny a cóż wyszło - cham !
  kolejny " kwiatek"
  http://niepoprawni.pl/blog/humpty-dumpty/konkurent-leonka
 • @kula Lis 68 11:00:26
  Chłopie, sam siebie nie rozumiesz, piszesz obrzydliwe kłamstwa, robisz hejterowską propagandę i cwierć inteligent to wyłapuje, obroną twoją jest wyciąganie śmieci pisanych przez takich samych troli co ty.
  Piszesz pod kolejnym nickiem, to samo co w poprzednich latach, co masz z tego???
  Jestes blogerem bez wartości, ponieważ jestes trolem, hejterem a nie myślącym człowiekiem, czyli zwykłym chamem, prostakiem, co by w interesie różnych ciotek swoją matkę ukamieniołował.
  Tacy jak Ty świetnie nadawali by się na wykonawcę ubeckich czystek, szkoda, że żeś się nie urodził 30 lat wcześniej, dopiero byś wywijał łopatą, by zasypywać takich jak ja.
 • @kula Lis 68 11:32:22
  Dostało się i tobie - Pan Wrzodak napisał o tobie cytat "
  @kula Lis 68 11:00:26
  Chłopie, sam siebie nie rozumiesz, piszesz obrzydliwe kłamstwa, robisz hejterowską propagandę i cwierć inteligent to wyłapuje, obroną twoją jest wyciąganie śmieci pisanych przez takich samych troli co ty.
  Piszesz pod kolejnym nickiem, to samo co w poprzednich latach, co masz z tego???
  Jestes blogerem bez wartości, ponieważ jestes trolem, hejterem a nie myślącym człowiekiem, czyli zwykłym chamem, prostakiem, co by w interesie różnych ciotek swoją matkę ukamieniołował.
  Tacy jak Ty świetnie nadawali by się na wykonawcę ubeckich czystek, szkoda, że żeś się nie urodził 30 lat wcześniej, dopiero byś wywijał łopatą, by zasypywać takich jak ja..."

  BRAWO Wrzodak !!! dobra ocena.
 • @Tezeusz 11:35:30
  Ja tylko dostosowuję język do osoby do której się zwracam. Dla ciebie i tak jestem wyjątkowo miły.
 • Dziennikarz UBywatelski/Tezeusz
  Pod każdym kontem na jakim piszesz, straszysz milicją wszystkich, to dla ciebie charakterystyczne i ty miernoto piszesz o sobie, że jesteś wnukiem "Żołnierza Wyklętego", swoją drogą ciekawe. Ktoś to kupił?
 • @Niewidzialne Imperium 11:56:36
  Jakieś 3 miliony wejść na moje materiały dla ciebie to kosmos. Twojego kretyństwa nikt czytać nie będzie
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 11:22:53
  a to ?
  https://1do10.blogspot.com/2019/08/neonowa-cofka.html
 • @Tezeusz 12:58:36
  Na razie wykazałeś się plagiatem trollu :)
 • @Tezeusz 13:05:42
  Co? Jajco.
  Wypociny jeszcze głupszego trolla niż ty.
  A zgadnij dlaczego nie uczestniczy w tej "dyskusji"?
  Bo dostał urlop zdrowotny. Ty już też zarobiłeś na mały urlopik.
 • @kula Lis 68 11:32:22
  Przepraszam ale wpis zaczynający sie od Chłopie, sam nie rozumeisz,,,,,,,,,,,,,,,,,, dotyczył trola Tezeusza a nie Kula Lis 68
  Przepraszam najmocniej.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 07:21:54
  "... i cieszyłeś się nawet moją opieką."


  Husky!!! Bój się Boga!
  Ty też jesteś pedałem?!

OSTATNIE POSTY

więcej
 • SPOŁECZEŃSTWO

  Twierdza Auschwitz

  Gdzie znajduje sie najbardziej strzeżona twierdza w Polsce? 2 stycznia 2020 r. zaczną obowiązywać nowy regulamin zwiedzania oraz rezerwacji w Miejscu Pamięci Auschwitz-Birkenau. Jedną z najważniejszych zmian jest wprowadzenie imiennych kart wstępu. czytaj więcej

 • POLITYKA - ŚWIAT

  ... i świat musi patrzeć

  Podczas wtorkowej wizyty w Londynie prezydent USA Donald Trump powiedział, że Iran „zabija teraz setki protestujących ludzi" Dodał: „To okropne i świat musi na to patrzeć”. czytaj więcej

 • POLITYKA - ŚWIAT

  Jeśli nie NATO to kto?

  NATO zostało założone w 1949 roku w celu zbiorowej obrony swoich członków, łącząc bezpieczeństwo USA z europejskimi sojusznikami przeciwko Związkowi Radzieckiemu. Sojusz był świadkiem końca komunizmu, pokonując blok sowiecki bez jednego strzału. czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej