Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1018 postów 31834 komentarze

Tylko prawda

Husky - Zoologiczny antykomunista , mając do wyboru AK i NSZ wybrałbym NSZ przy całym szacunku do AK. UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony.

Ban

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ban. Zaledwie trzy litery ale to najbardziej znana i ulubiona czynność na portalu. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu ogłaszam samozbanowanie na czas nieokreślony.

 

            

 

Brak weny i znudzenie oraz zwykle lenistwo to jedyny powód dania sobie spokoju na pewien czas.
Może wreszcie skończą się te żenujące napierdalanki czego wszystkim życzę.

Niech się biją.
Niech się szczują.
Beze mnie

 

 

KOMENTARZE

 • Mam nadzieję, że z czasem zaczniesz ujadać po polsku
  ;-)))
 • @ All
  "Ban. Zaledwie trzy litery ale to najbardziej znana i ulubiona czynność na portalu. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu ogłaszam samozbanowanie na czas nieokreślony."

  Co za empatia! ;-)

  http://jasiek.neon24.pl/post/150081,czy-husky-jest-bojownikiem-o-wolnosc-usa
 • Husky
  Piąteczka ode mnie. Również wybieram się na wakacje. Tym razem jadę do Polski aby odwiedzić mamę. Wspaniałego wypoczynku życzę.
  Serdecznie pozdrawiam.
 • A
  Odwiedzisz Kaczelnika?
 • @Autor
  Gratuluję decyzji.
  Tyle, że to wymaga dalszych poświęceń.
  Zatem - pielgrzymka na kolanach do miejsca świętego dla Husky'ch.
  Powstrzymanie się od używek - zwłaszcza sexu i alkoholu. (Palić i tak nie wolno, a za drugi to można dodatkowo posiedzieć). Tylko o chlebie i wodzie.

  Po miesiącu - będziesz jak nowy.
 • @Krzysztof J. Wojtas 07:30:14
  "Tylko o chlebie i wodzie."

  Raczej o samej wodzie, bez chleba, jest polecane. A jeśli już to spożywać korzonki na pustyni:) Oczyszcza to cały organizm i odnawia system immunologiczny.
 • @zbig71 06:57:11
  Cóż można to i tak określić, biorąc pod uwagę, że mama mieszka na Żoliborzu.
 • @AgnieszkaS 07:44:31
  To ma rzut beretem.
 • PiSku
  Za wczorajszy komentarz faktycznie powinieneś dostać skierowanie na wypoczynek i leczenie. Ciekawe, że Agnieszce S nie przeszkadza takie słownictwo...

  Ale faktycznie, odpocznij trochę bo wybory się zbliżają i PiS będzie potrzebował wszystkich szabel. Ostatnio coś cienko przędą...:))
 • Husky
  Widzisz Husky, myślenie daje duże korzyści a jego brak tylko wstyd. Ty jak spotykasz się z „zawiedzonym” to dostajesz rozumu… „zawiedzonego” a potem już tylko wstydzić się przychodzi.

  Mężczyzna heteroseksualny może popatrzeć sobie na zdjęcie nagiej kobiety, kochającej się pary, nawet kochających się kobiet ale zdjęcie dwóch kochających się facetów będzie dla niego obrzydliwe. A ty łazisz po takich stronach, takie zdjęcia na swym blogu publikujesz. czyż to nie jest podejrzane? Takie zdjęcia ciebie ośmieszają, powodują, że normalny facet, kobieta zadaje pytanie o orientację seksualną tego blogera. A ty coś takiego promowałeś na swoim blogu. Ale zauważ, ten sam tekst opublikowałeś i tu, tu już tego zdjęcia nie było. To jest właśnie różnica klasy portali.

  Widziałem twój wczorajszy wpis pisany językiem „Szmulek” wraz z „zbanujcie mnie”. Osobiście nie miałem takiego zamiaru, przecież takim językiem sam sobie wstyd przynosisz, nikt człowieka posługującego się takim językiem nie potraktuje poważnie, do grona dyskutantów nie zaprosi. Tyle razy ci to tłumaczyłem, czekam aż zrozumiesz.

  Nie pierwszy to raz odchodzisz z fanfarami, później regularnie się logujesz. Po co? Nikt nikogo do pisania nie zmusza, będziesz chciał pisać, zapraszamy, co będzie ciekawego wypromujemy. Będziesz wchodził by *1 postawić, bo po co inaczej się logować, czytać można bez logowania, przeżyjemy.

  Na tym drugim portalu to już wszyscy jednym językiem piszą, językiem emigrantów z ziemi „Polski do Wolski” albo personalnie się okładają. Nieciekawe to miejsce. Tu na coś takiego nie pozwolimy, zależy nam na mądrych wpisach i opisach Polski z różnego punktu widzenia.

  Mnie tylko drąży jedna myśl, dlaczego PiS tak bardzo popierają ci co w Polsce nie mieszkają, co efektów rządzenia tej partii na własnej skórze nie odczują?
 • @zbig71 06:57:11
  będą się analizowali razem z balbiną
 • kundel jest jak bumerang zawsze wraca...
  wanker
 • oczywiście 1* za całokształt ...
  .... i kop w dupę na drogę
 • @Paulus Aquarius 16:24:43
  Pewnie, że PiSek wróci. Wybory za dwa miesiące a on zdąży trochę odpocząć bo ostatnio zapiep... jak mały motorek.

  Poza tym akcja przejęcia NEon 24 poszła w PiS (du), adevo na aucie, Agnieszka S "zrezygnowała". No jak się nie darzy to się nie darzy... :))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:36:11
  jak nie przejmą ...to zniszczą... albo zmarginalizują bo jak kamiński( oby idąc wyj.. się i rozbił se ten głupi ryj) będzie tu rządził to będzie cenzura jakiej nie było a wszystkie trolle propisowskie będą promowane ..TYLE , ŻE CHĘTNYCH ŻEBY TO CZYTAĆ ZABRAKNIE...
 • @Paulus Aquarius 16:44:10
  Nic nie zniszczą a Kamiński nie ma tu nic do gadania. NEon jest w dobrych rękach.
 • @zbig71 06:57:11
  Obrażasz,chamie największego polityka polskiego, któremu nie jesteś godzien czyścić butów!!! To jest własnie chamska "kultura", w której lubują się różni "mędrcy", którzy uważają, że opluwanie ludzi, którzy chcą pracować dla Polski jest "trendy" i daje im punkty w sieci, ale są to punkty , pokazujące głupotę i chamstwo!!!
 • @Jarek Ruszkiewicz SL & Company
  "Poza tym akcja przejęcia NEon 24 poszła w PiS (du), adevo na aucie, Agnieszka S "zrezygnowała". "
  -------------------------------------

  O to właśnie chodziło aby J. Ruszkiewicz cieszył się swoim pozornym zwycięstwem. Zwycięstwa często towarzyszą upadkowi. Potęgują euforię gwałtownego przemieszczania się w kierunku dna.

  Ja nie pisałam listów pożegnalnych.

  To ostatnie ruszkiewiczowskie farewell wszyscy pamiętamy. Było ich chyba więcej w przeszłości.

  Można się oczywiście zastanawiać, czy to są kłótnie małżeńskie, czy też prawdziwe rozwody i ponowne zejścia. A jeśli rozwody, to czy rozdzielenie chwilowo nastąpiło zarówno od stołu jak i od łoża? :))

  Można mnie nabrać dwa razy ale nigdy po raz trzeci. Nie chcę w namiętnych wojenkach pomiędzy dwoma osobami więcej brać udziału.

  Jestem tu dla kilku komentatorów, których lubię, a nie dla jakiś zadań i nie dla przejęcia Neonu. Najzabawniejsze jest to, że plotąc codziennie swoje durnoty, do tej pory nie poznaliście moich prawdziwych poglądów.

  Bawcie się dobrze!

  https://www.youtube.com/watch?v=1oJLgyi_zR0
 • 5*
  Po raz pierwszy napisałeś coś za co mogę z czystym sumieniem wlepić Ci 5*
  Szkoda że jako najniższy szarżą się na to zdecydowałeś a nie zrobili tego Twoi przyboczni "kumple" typu baran z dyni, czy menda z serwisu, oraz jakiś oszołom podszywają cy się pod jakiegoś zdzicha...
  Bez tych baranów jesteś jeszcze do zniesienia - ot taki zakłamany zawiedzony zagubiony kundelek który trolluje jak umi za parę Funciaków

  Wcześniej czy później pod takim czy kolejnym nickiem i tak i tak wrócisz Wszak wybory tuż tuż więc hasło "wszystkie łapy na klawiatury" padło dawno temu a żreć coś trzeba :))
  Nie po to inwestowałeś w 4 komputery aby teraz nagle przestać z nich korzystać
  Na popierdolonych za dużo nie zarobisz bo tam zbyt duża konkurencja więc i pewnie stawki już nie takie wysokie jak kiedyś czy nawet teraz tutaj

  Odpocznij, wybiegaj się, zjedz coś świeżego, zrób kilka razy II-czkę, naładuj laptopy i ZARABIAJ

  Do usłyszyska :))
 • @AgnieszkaS 19:20:21
  Szanowna Agnieszko S.
  Nigdy nie żegnałem się z Neonem a jeśli masz choć jeden cytat to bardzo proszę bo inaczej uznam cię publicznie za zwykłą kłamczuchę. Rezygnacja z funkcji admina nie jest jednoznaczna z odejściem z portalu. A twoje poglądy raczej nikogo tu nie interesują. Biorąc pod uwagę twój blogerskim na portalu i setki wykasowanych przez siebie komentarzy nic ciekawego do powiedzenia.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:34:11
  "Rezygnacja z funkcji admina …"

  A więc dobrze się rozumiemy.
 • @AgnieszkaS 19:20:21
  A co szanowna AgnieszkaS, obrończyni dobrych obyczajów i kulturalnego języka sądzi o takiej wypowiedzi? :

  //@Zawisza Niebieski 18:59:56
  Ty frajerze zakłamany to mnie możesz pocałować w dupę
  Pedałów w rodzinę gnoju sobie szukaj
  Szmaciarzu skończony
  I ty gnoju mienisz się adminem
  Sukinsynu jeden
  A teraz CHUJU banuj, bo dla mnie to zaszczyt, ubecka czerwona wszo
  Banuj !!!!
  Husky
  https://jaka.neon24.pl/post/150233,kodeks-etyczny#comment_1574563

  Nie razi to delikatnego powonienia szanownej AgnieszkiS?
  A fe...

  Ale muszę przyznać, że masz wiernego PiSka. Jak ostatnio zostałaś pozbawiona uprawnień admina bo to był mój warunek, żeby wrócić do adminowania to się wściekł i odszedł. Ale na krótko :)

  Teraz dostał następnego ataku wścieklizny bo p.Opara "podziękował" twojemu internetowemu "partnerowi" adevo, który napisał otwartym tekstem:

  //(...) przygotuję tak portal, by można by poprosić Agnieszkę o administrowanie. Stanowisko sobie już wyrobiłem, że ani Pan Lipo45a, ani Pan Zawisza (...) trzeba by usunąć z administrowania Panów: Lipo45a i Zawisza, oraz na stałe wyrzucić Spirito Libero z Neonu24.pl.//

  //@Zawisza Niebieski 22:23:49
  Jesteście zgraną grupą. Od początku chciałem Pana usunąć jako admina, gdyż cały czas bronił Pan Ruszkiewicza. Sam Pan dobrze wie, jego zamykanie na okres mojego dyżuru, to był mój kompromis z Panem! Pierwotnie to ja go chciałem całkowicie zablokować!//

  https://idb.neon24.pl/post/150218,a-tu-pelnia-kto-wyje-ja-nie

  I co? Zawiszy włos z głowy nie spadł a ja też mam się całkiem dobrze. To adevo poleciał za prymitywne knucie i chęć przejęcia NEon24
  Napisał wprost:

  //@Janusz Kamiński 23:16:57
  Ach Janusz jesteś sympatycznym człowiekiem, z Tobą by mi się równie dobrze administrowało jak z Agnieszką i z Mind Service. //
  link j.w.

  Wbijcie sobie do pustych czerepów, że NEon24 jest nie do przejęcia, zwłaszcza przez taką jaczejkę jak wy a ja zawsze będę pierwszy, żeby pomóc p.Oparze, żeby nic takiego się nie stało. A jest nas więcej więc lepiej będzie jak przestaniecie się łudzić i próbować ryć.

  Zrozumiała szanowna AgnieszkaS?
 • @AgnieszkaS 19:49:44
  No widzi szanowna AgnieszkaS?
  Ja mogę sobie pozwolić na świadomą, dobrowolną rezygnację. Wy jesteście odsuwani i pozbawiani funkcji.
  Czy szanowna AgnieszkaS dostrzega różnicę?

  To jak widać jest portal dla Polaków. Polskojęzyczni, czy to z LA, Hamburga czy londynka wielkiej kariery tu nie zrobią. Poszukajcie sobie innego żerowiska.

  Z ukłonami,
  SpiritoLibero
  (mój nick to jeden wyraz, jakby szanowna nie wiedziała)
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:08:08
  "(…) a ja zawsze będę pierwszy, żeby pomóc p.Oparze, żeby nic takiego się nie stało."

  :))

  Tłumacz się, może ktoś Ci uwierzy. Piszę w drugiej osobie, ponieważ już dawno przeszedłeś samowolnie na ty. A Twoich komentarzy do mnie wolę nie cytować. Chyba wiesz dlaczego.

  Kiedy się doświadcza wielkiej tragedii życiowej, to człowiek staje się na sprawy bez znaczenia (Neon) bardziej obojętny, dostrzega nawet komizm sytuacyjny, którego wcześniej nie zauważył.

  Ogłaszam wszem i wobec, że zmiany na Neonie, mam na myśli pozytywne zmiany, zajdą dopiero po śmierci Ruszkiewicza. To namiętne powiązanie między Wami tylko Bóg jest w stanie przerwać, a ręka ludzka niech się nie waży.

  Ja Ci oczywiście śmierci nie życzę, a nawet wprost przeciwnie życzę Ci bardzo długiego życia i to pomimo wszystkich doznanych od Ciebie zniewag i przykrości.

  Myślę, że na tym temat zakończymy.

  Pozdrawiam Cię (Was) :))

  Good luck!
 • @AgnieszkaS 20:37:51
  Szanowna AgnieszkoS.
  Wdowieństwo to bardzo ciężkie przeżycie i jest mi bardzo przykro. Ale to co wypisujesz dowodzi że straciłaś całkowicie kontakt z rzeczywistością i lepiej by było gdybyś dała sobie spokój z internetem. Macie chyba tam w LA jakieś plaże. Zalecam spacery na świeżym powietrzu.
 • @Paulus Aquarius 16:44:10
  Nie martw się Pawełku.

  Błaznów zostawimy.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:53:54
  To my, Ruszczyk, białe myszki.

  Ile nas teraz widzisz?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:08:08
  Ty pustostanie czegoś wyraźnie nie pojmujesz.
  Chyba już niczego nie pojmujesz.

  Pełna delirka?
  Schowaj się do szafy to cię nie znajdą.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:14:57
  No to jest #1 !!!

  Masochista potężny.

  Kop w dupę i robotnicze - wynocha - to 8-))))))))))))) "świadoma, dobrowolna rezygnacja"

  Hit miesiąca.

  Do szafy !
  Tylko nie sikaj, jak ostatnio.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:53:37
  A ja to od dawna podejrzewałem ! Tylko starałem się być subtelny.

  Bo w sprawy intymne się nie mieszam.

  A tu potwierdzenie - "To namiętne powiązanie między Wami..."

  No jasne - Chór Wujów.

  Oni są już wszędzie. O tempora o mores !!!
 • @Janusz Kamiński 21:14:45
  Oj Kamiński, matole... Wiesz doskonale, że wisisz już tutaj na bardzo cienkiej nitce i dostajesz wścieklizny. Rzygaj, bluzgaj to ta nitka szybciej się urwie :)))
 • @zibi 19:15:04
  "największego"
  Chyba jak go postawisz wśród krasnali ogrodowych :))
  To by.le jakich mało i na dodatek żydowska men.a - jeszcze większa niż ty oszołomie zibi/zamach warszawski
 • @Hades 21:37:38
  zibi to taki drugi Zdzisiu. Szkoda czasu. To tylko polskojęzyczni.
 • @Janusz Kamiński 21:14:45
  "No jasne - Chór Wujów"

  http://niepoprawni.pl/
 • @Husky
  A to numer! Trzaskowski pójdzie do więzienia? Prokuratura wszczyna śledztwo. Tego nadzieja totalnej opozycji się nie spodziewała. Prokuratura wszczyna śledztwo ws. Rafała Trzaskowskiego. Ta ma zastrzeżenia co do finansowania kampanii do Parlamentu Europejskiego.

  Jak podaje portal onet.pl kampania Rafała Trzaskowskiego do Parlamentu Europejskiego w 2009 roku była nielegalnie finansowana? Prokuratura właśnie w tej sprawie wszczęła śledztwo.

  Prokuratura wszczęła śledztwo na wniosek Michała Dzięby, byłego współpracownika ministra skarbu Aleksandra Grada. Zdaniem Dzięby Rafał Trzaskowski miał przyjąć 150 tys. zł od Marcina Cioka.

  Jak podaje Onet, sam Dzięba wprost twierdzi, że jego celem jest wyeliminowanie obecnego prezydenta Warszawy z życia publicznego.

  „Prokuratura uznała, że ze względu na transparentność postępowanie dotyczące prezydenta stolicy powinno być prowadzone poza okręgiem warszawskim” – informuje Onet.

  Sam Trzaskowski, miał powiedzieć, że o śledztwie dowiedział się od dziennikarzy.

  Źródło: onet.pl
 • @zibi 19:15:04
  Który toten wybitny? Ten kous, który zbocxkow akceptuje?
 • @kula Lis 68 10:53:04
  Ty znowu lzesz. PiSdzielcy kumpli nie wsadzaja
 • Witaj
  Wróciłem . Pozdrawiam.
  dziennikarzobywatelski teraz jako Tezeusz

OSTATNIE POSTY

więcej
 • MEDIA

  Kto chcę psa uderzyć, ten kij zawsze znajdzie.

  Do ostatnie chwili zastanawiałem się czy jest sens jeszcze cokolwiek napisać skoro tak jak już wczoraj, tak i dziś widać że wyrok zapadł.Został zatwierdzony czytaj więcej

 • POLITYKA - ŚWIAT

  Brexit Day

  Zapamiętajmy to: Nigel Farage mówiący o Brexit był wyśmiewany przez wiele lat. Tymczasem przez ponad 20 lat antyunijnej kampanii przekonał do siebie miliony Brytyjczyków. Potrzeba solidnej narracji, która pozwoli przekonać miliony Polaków na Polexit czytaj więcej

 • POLITYKA - POLSKA

  Bosak "atakuje" Turskiego

  Czas mija, młodzi ludzie nie rozumieją co znaczy, że ktoś był prominentną postacią w PZPR. Chyba czas zacząć mówić i pisać wprost, że byli to ludzie którzy kolaborowali z okupantem sowieckim przeciwko wolnej Polsce. Tacy czerwoni volksdeutsche czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej