Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1004 posty 31467 komentarzy

Tylko prawda

Husky - Zoologiczny antykomunista , mając do wyboru AK i NSZ wybrałbym NSZ przy całym szacunku do AK. UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony.

To jest kur... CHORE

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wybory Mister Gay Poland 2019 w Poznaniu Jeden z uczestników symulował zabójstwo kukły przedstawiającej abp. Marka Jędraszewskiego. To jest właśnie tęczowa tolerancja

 

Tak zaczynali w Sodomie

Tęczowe Gestapo w pełnej krasie.

 

 

Tęczowa Nienawiść

Mordy pełne frazesów o nienawiści, hejcie, prześladowaniach, równych prawach. Ci sami ludzie nawołują po raz kolejny do popełnienia przestępstwa - tym razem zabójstwa Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego. 

Tego zboczeńca zamknąć od razu w tworkach! Niech się realizuje pod celą z trynkiewiczem!

 

 Bydle

A potem różne qrwwy -  Tymony, Hołdysy, Owsiaki itp. - będą nauczać o tolerancji i nowoczesności...

ps.

Za tydzień RPO niejaki Bodnar wyda komunikat - nie stwierdzono znamion mowy nienawiści, gej to synonim miłości chłopa do chłopa.

 

 

 

KOMENTARZE

 • Już niedługo w Warszawie Trzaskowskiego. Kierowca miejskiego autobusu zawieszony za odmowę propagowania LGBTUE
  zawieszony za odmowę propagowania LGBTUE
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/08/autobus_lgbt_Anglia_Wielka-Brytania_nczas.jpg
  Kierowca tego autobusu z angielskiego Norwich został zawieszony w pracy za odmowę promowania ideologii lgbt. Zdjęcie: Norwich Pride
  Kierowca miejskiego autobusu w angielskim Norwich został zawieszony w pracy za odmowę promowania LGBTONZ. Miał prowadzić samochód z tęczowymi symbolami homoseksualistów, lesbijek, biseksów i zmiennopłciowców. Autobusy miały promować imprezy kochających dziwaczniej, więc ich numery oznaczające trasę ubogacono tęczowymi barwami. Jeden z kierowców odmówił jednak prowadzenia takiego autobusu mówiąc, że nie będzie promował homoseksualizmu. Jak się okazało skargę na niego złożyła pewna pasażerka wybierająca się do Thickthorn niedaleko Norwich. Autobus nie odjechał o oznaczonej godzinie, bo kierowca oznajmił, że nie będzie go prowadził i trzeba poczekać na zmiennika. Firma Go East Anglia która jest operatorem autobusów Konectbus zawiesiła kierowce, a tolerancyjna inaczej donosicielka opisała cała sprawę w mediach społecznościowych. Firma wydała tez oświadczenie potępiające swego pracownika. Na Twitterze napisał, iż z dumą od 2017 roku wspiera pochody LGBTKGB w Norwich. „Chcemy aby wszyscy nasi klienci nie zależnie od swego pochodzenia czy orientacji seksualnej czuli się dobrze korzystając z naszych usług. Jako firma nie akceptujemy żadnego zachowania ze strony naszych kierowców, które tego nie wspierają. Kierowca, który brał udział w tym incydencie został zawieszony i obecnie prowadzimy w tej sprawie dochodzenie”. Organizatorzy pochodów LGBTNKWD w Norwich pochwalili firmę za zaszczuwanie swego pracownika i pozbawianie do pracy.
 • Multikulti ubogacone LGBT. Kochający dziwaczniej uchodźca skatowany w Paryżu
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/08/LGBT_homo_Francja_Belarbi_nczas.jpg
  Nidhal Belarbi, uchodźca z Tunezji skazany w swym kraju na więzienie za homoseksualizm został skatowany w Paryżu. Zdjęcie: Twitter/@LGBTphobie_INFO
  Tunezyjski działacz LGBTUE został zaatakowany w Paryżu i pobity. Napastnicy rozpoznali w nim kochającego dziwaczniej aktywistę. Dziennik „Le Parisien” donosi, iż w Paryżu doszło do ataku na tunezyjskiego działacza LGBTTVP. Nidhal Belarbi, który mieszka we Francji jako uchodźca został na ulicy rozpoznany przez kogoś jako aktywista homoseksualistów, lesbijek, biseksów i zmiennopłciowców.
  Najpierw został obrzucony wyzwiskami przez jakiegoś mężczyznę. Agresor zaczął krzyczeć, że poznaje Belarbiego i zawołał swych trzech kompanów. We czwórkę zaczęli go bić. Tunezyjczykowi udało się schronić w wozie strażackim. Napastnicy zbiegli, ale jeden z nich wrócił i próbował dostać się do strażackiego wozu, w którym się Belarbi chował. Ostatecznie strażacy odgonili napastnika. Działacz LGBT odniósł liczne obrażenia. Ma popękane żebra i uszkodzone kręgi szyjne. Musi nosić kołnierz ortopedyczny. Belarbi przyjechał do Francji z Tunezji w 2017 roku. Uzyskał status uchodźcy. W swoim kraju został skazany na więzienie za promowanie homoseksualizmu. Od 2015 roku jego organizacja Shams domaga się zniesienia w Tunezji kar za homoseksualizm. Do podobnego ataku doszło dwa tygodnie wcześniej w Lyonie. 2 homoseksualistów zostało napadniętych i skatowanych przez grupę około 20 osób. Obydwaj wylądowali w szpitalu. Z policyjnych statystyk wynika, że liczba ataków na LGBT rośnie w ogromnym tempie. W 2018 roku w porównaniu z 2017 napaści było aż o 66% więcej.
 • @kula Lis 68 21:38:19
  Gdyby to była kukła Żyda sprawca byłby już na dołku.
  pzdr.
 • To nie jest chore, ale karalne!
  Podżeganie do zabójstwa kogoś to jest kryminał z kodeksu karnego.
 • Milicjo wróć...
  za PRL-u taka impreza byłaby rozgoniona pałami przez milicję a organizatorzy siedzieliby w pudle
 • @Mind Service 21:56:20
  Chory psychicznie, takich trzeba z miejsca leczyć, nawet nie chce wiedzieć co się dzieje w chłopa głowie, żeby się do czegoś takiego posuwać. Wielcy obrońcy wolności, a przesyceni nienawiścią jak mało kto. Czy ludzie zawsze muszą iść ze skrajności w skrajność od zarania dziejów?
  To kurwa chore jest


  pzr.
 • @Jan Paweł 22:06:26
  Pożar w opozycyjnym burdelu dopiero się zaczyna.
  A co do powiedzenia w sprawie symbolicznego mordu na Arcybiskupie ma firma Factory of look, której banner ozdabiał wybory Mr Gay?
  Prokuratura wszystkie media powinny się tym zająć tak jak z kukłą Judasza
  pzr.
 • Jest reakcja episkopatu na "show" w Poznaniu. Przypomniano sprawę sprzed kilku miesięcy
  Przy bierności państwa, episkopat może sobie reagować od mortem defecatam. Jeszcze przed kilkoma dniami episkopat twierdził, że pedos i homos są naszymi braćmi i siostrami, za których Chrystus oddał swoje życie i które również chce doprowadzić do zbawienia. Wtedy wyraziłem poważne wątpliwości i ostrzegałem przed wchodzeniem pederastom bez wazeliny. Jak widać miałem rację. Im więcej ustępstw i ukłonów w stronę tej perwersyjnej bandy tym większa agresja i chamstwo. Jeszcze raz apeluję do władzy i nowego ministra SW o zrobienie krótkiego procesu z pedo-komunistycznymi bojówkarzami. Zamknięcie tego gada-prowokatora na parę miesięcy i "uciechy", jakie spotkają go "pod celą" wpłyną korzystnie na resocjalizację tego chorego środowiska. Wg sondażu przeprowadzonego w Rosji 4% respondentów jest za likwidacją pederastów. To tylko ułamek tego, co sądzą na ten temat zwolennicy "religion of peace" (islam). Wskaźnik pedalizacji w Polsce wynosi ok 5%. To są obiekty, które przyznają się do zboczenia. Ilu się nie przyznaje ? 5% z 32 milionów (Polacy powyżej 14 roku życia) to 1,6 miliona. Niemiecka Interia i Onet zablokowali dodawanie komentarzy odnośnie tego zbydlęcenia animalsów z lbgtqrwy. Czas najwyższy zrobić z nimi porządek. Tu musi zadziałać starotestsmemtowe oko za oko. To parzystokopytne stado musi ponieść konsekwencje swoich wystąpień. Jeśli ktokolwiek wyda zgodę na marsz tych zboków tzn. że akceptuje takie zachowania. Oni się nadają tylko na ściółkę do obory. Nie będzie pedał pluł nam w twarz i dzieci nam tumanił…..dość tego łajdactwa, gdzie jest prokuratura i inne organa ścigania? Klub Punto powinien być już dzisiaj zamknięty na zawsze. Oni tylko pierdolą o tolerancji i poszanowaniu innych, a co robią ? Nie niedorzecznik lewak i kryptopedał Bodnar nam to wyjaśni, z urzędu powinna to zrobić prokuratura. Czas najwyższy ustalić kto finansuje te prowokacje na 100 % zdobyte na żydowskiej lichwie i kto w Polsce jest odbiorcą i finansuje tego wewnętrznego wroga naszej Ojczyzny, tego organizatora za te pieniądze te antypolskie prowokacyjne marsze i bezczelnie narzuca nam Polakom tą tęczową zarazę, której jedynym celem jest deprawacja i skłócenie naszego narodu a zwłaszcza bezczelne demoralizowanie naszej dorodnej polskiej młodzieży. Dodam, że ci zboczeńcy stanowią zaledwie garstkę w stosunku do naszego chrześcijańskiego wielomilionowego narodu a pomimo to coraz bezczelniej - bo bezkarni -poniżają godność naszej wiary i godność naszego narodu, więc czas najwyższy ustanowić odpowiednia karną ustawę a to że "karną", to wcale nie trzeba tego udowadniać, bo ta deprawacja doprowadza do ZAGŁADY LUDZKOŚCI, wszak ci udający hermafrodytów, czyli obojnaków zboczeńcy wcale się nie rozmnażają a nawet chcą pedofilię uprawiać z dziećmi przez nich adoptowanymi, co nam również już niektórzy narzucają. Poznaniacy zapomnieli o czerwcu 56. Wtedy nie walczyli o Poznań POmarańczowy. Poza nielicznymi wyjątkami Poznań dzisiaj zamieszkuje sama czerwona swołocz!
 • @kula Lis 68 22:17:35
  Jest reakcja episkopatu na "show" w Poznaniu. Przypomniano sprawę sprzed kilku miesięcy.
  https://niezalezna.pl/283785-jest-reakcja-episkopatu-na-show-w-poznaniu-przypomniano-sprawe-sprzed-kilku-miesiecy
 • Performens nie bardziej chory, niż wieszanie na szubienicy portretów europosłów
  Samo zaś LGBT nie jest zgodne z naturą.
 • @Husky 22:12:03
  Polacy ! Udawane przeprosiny już nie wystarczą, obudźmy się póki jeszcze czas, nie czekajmy biernie, aż zniszczą nasz normalny, cywilizowany świat. Najpierw "tolerancja", potem "akceptacja" (w tym homo "małżeństw" i adopcji cudzych dzieci), a w końcu żądają gloryfikacji swoich aberracji seksualnych. W sumie chodzi im o zupełne wyeliminowania wartości stanowiących podłoże współczesnej cywilizacji i demokracji, jakimi są zasady życia oparte na kulturze i filozofii greckiej, prawie rzymskim i chrześcijańskiej moralności i zastąpienie tego moralnym nihilizmem i anarchią.... Dość tolerowania rozpasania i bezkarności - po wielu obrzydliwych prowokacjach to już kolejna kuriozalna bezczelność animatorów i ideologów LGBT w stosunku do chrześcijan. Nie wystarczyło oskarżanie i obrażanie katolickiego Arcybiskupa , który wygłosił homilię do wiernych WEWNĄTRZ kościoła katolickiego, a przy tym nie powiedział niczego niestosownego, teraz już podżega się świrusów do morderstwa - dość tej schizofrenii ! Polskie władze powinny się wreszcie systemowo tym zająć i bronić też prawa zdecydowanej większości mieszkańców naszego kraju, a nie ulegać naciskom tych kilku procent głośnych i natarczywych harcowników i dewiantów seksualnych. Ostrzegam, że najgorszym dla tych odmiennych środowisk, jest to, co same od pewnego czasu wyprawiają - agresywne narzucanie się i prowokacje, próby "wychowania" przez gorszenie cudzych dzieci, obrzydliwe poniżanie chrześcijańskiej większości społeczeństwa i obrażanie spokojnych ludzi (którym ich obecność była dotąd obojętna) - takie działania mogą niebawem doprowadzić nie tylko do uznania ich za wrogów publicznych nr 1., ale skończyć się realnym rozlewem krwi...
 • @Husky 22:15:36 Takimi występem Mariolkaa Rebell zrobiła osobom LGBT niedźwiedzią przysługę.
  Krótka piłka, jako obywatel RP oczekuję reakcji prokuratury. Czas już skończyć z bzdurnymi sloganami o otwartości, równości, europejskości, wolności, prawami mniejszości itd. To już bowiem nie jest inżyniera społeczna i kulturowa. To czysty homoterroryzm. Przypomnę tylko, że jeden taki, za upozorowanie zabicia kukły żyda, G. Sorosa, dostał wyrok bezwzględnego więzienia! Czy prawo w Polsce dotyczy także tych dewiantów spod znaku LGBT? Czy to nadal będą święte krowy jak święta kasta sędziów. Jeżeli wygrają ci co mają w programie LGBT, to podrzynanie gardeł przeciwnikom politycznym i niepolitycznym w sklepach na ulicy, kinie będzie nagminne, program LGBTma PO, PSL, SLD z przystawkami. Takich dewiantów i psychopatów jak ta "drag queen" trzeba leczyć w szpitalach zamkniętych, bo mogą zacząć mordować naprawdę! Moje emocje sięgnęły granic wytrzymałości i proponuję to coś powiesić za nabiał publicznie, jeśli taki nabiał posiada.
 • @Mind Service 21:56:20
  No tak. Wiekszosc choröb Mozna wyleczyc. Dewiacje to przypadki nieuleczalne.
 • @morgan 12:08:42
  Niestety, je "leczy" 8 gram ołowiu, sznur i ziemia.
 • @kula Lis 68 13:19:35
  Jeśli się im odetnie zagraniczne finansowanie to po prostu wyginą. Tak jak to przepowiedziała bezczelna małolata na temat pisowskich kur.w.
  Tymczasem pisowskie k..wy dzięki programom pomocowym mogą się rozmnażać. Z "miłości" tamtej zgrai i w przenośni i dosłownie tylko kupa "gie" zostanie.
 • Jarosław Kaczyński stwierdził, że sądy są całkowicie pod wpływem ideologii LGBT
  Sądy są całkowicie pod wpływem ideologii LGBT – stwierdził Jarosław Kaczyński. Dziennikarze TVN24 zarejestrowali rozmowę prezesa PiS z osobami, które przybyły wczoraj na rodzinny piknik w Zbuczynie.
  Jarosław Kaczyński wziął wczoraj udział w pikniku rodzinnym organizowanym przez swoją partię w Zbuczynie koło Siedlec. Wydarzenie odbyło się pod hasłem „Dobry czas dla Polski”.

  Były premier miał okazję porozmawiać z przybyłymi na piknik osobami. Jedna z kobiet zapytała Kaczyńskiego, co zamierza zrobić z organizowanymi przez środowiska LGBT marszami równości. My się na to jako Polacy nie zgadzamy oświadczyła kobieta.

  Wie pani, problem jest taki, że gdyby to ode mnie zależało, no to byłoby jasne odparł prezes PiS. Kaczyński przypomniał, że kiedy jego śp. brat był prezydentem Warszawy zakazał takiego wydarzenia.

  Natomiast, no tu jest sprawa przepisów Unii Europejskiej. No uchylą nam takie zakazy. Sądy zresztą też uchylą, bo sądy są całkowicie pod wpływem tej ideologii stwierdził. Były premier podkreślił, iż „to trzeba inaczej, spokojnie ograniczyć”. W ten sposób, żeby to nie niszczyło polskiej kultury, nie niszczyło polskiego Kościoła. I o to będziemy walczyć skwitował.

  Zgadzacie się z prezesem?

  Źródło: dorzeczy.pl
 • Ceniony muzyk mógł być potworem? Dziennikarz publikuje kolejne historie i pisze o "kryciu" przez branżę
  https://niezalezna.pl/282878-ceniony-muzyk-mogl-byc-potworem-dziennikarz-publikuje-kolejne-historie-i-pisze-o-kryciu-przez-branze Ps...Ta sprawa jest o wiele większa, niż sam Sadowski... Ludzi uczestniczących w tym procederze jest znacznie więcej ... a sprawa płynnie się łączy między innymi z Pedofilami z Centralnego, aferą "sekciarską" w pewnym programie muzycznym z TVP, i kilku innych dziecięcych hitów. Tam są nazwiska z pierwszych stron gazet, to jest i była zorganizowana grupa pedofilska. Ceniony? Przez kogo? Ceniony muzyk ale tylko przez tak zwane postkomunistyczne elity jak Janda, Sthur czy Holland. On to taki lokalny matador wszawego PRLu, do kotleta na dancingach mógł przygrywać w stylu "Tercet Egzotyczny"
  Chazarski żyd Sadowski(ciekawe jakie rodowe tetełe?) jest znany ale przez nikogo poważnego nie ceniony bo jest muzycznie słaby. Tyle, że zawsze był obrotny. Po pierwsze to nie żaden ceniony muzyk. Grywał w latach 60, ale nigdy dobrze. Był natomiast obrotny i szybko stał się działaczem. Doprowadził organizacje, w których działał, do dużych strat finansowych. Sadowski to zboczeniec ale ilu takich jak on jest wśród tych wszystkich śmierdzących ciulobrytów? i żona i córka jeszcze bronią tego potwora? Zobaczymy co na to kasta, biorąc pod uwagę pochodzenie tego "geniusza" muzycznego. Czekam na moment chazarskiego żyda Jasia Hartmana, on uwielbia filozofować na temat kazirodztwa i innych zboczeń, których jest gorącym zwolennikiem. Jasiu do roboty ratuj współplemieńca. Gdyby to trafiło na moje dzieci, to taki byłby wykastrowany bez znieczulenia. Urząd Bezpieczeństwa wyłapywał takie osoby z różnych środowisk i pod szantażem zmuszał do współpracy. Młodych pedofilów i homoseksualistów wprowadzali do zakonów i na księży, aby mieć kontrolę, co się dzieje w Kościele. Dlatego różnej maści zboczeńcy byli "nietykalni" przez wiele lat, bo byli na usługach UB. To samo było w środowisku artystów i celebrytów - będziesz nam donosił, a my zapewnimy ci bezkarność. Dlatego dopiero w wolnej Polsce takie sprawy wychodzą na jaw. W każdej grupie społecznej były takie czarne owce. Dlatego ludzie myślący nie dają sobą manipulować i nie atakują całego środowiska, np. księży, bo wiedzą jakie były czasy za komuny. Młodzi tego nie rozumieją i dają się manipulować takim tvn-om czy gw, bo nie potrafią samodzielnie myśleć. Czy jego słynna córka też może się poskarżyć? Czy aby ona nie zapłaciła swoim wizerunkiem za czyny tatusia, gdy szantażem zmusili ją do poparcia ACTA2 w PE? Zwiewka pracował w TVP za komuny to pewnie wie co robił Sadowski dzieciom? Pamiętaj, że jak ktoś ma być za co zaangażowany to nigdy nie będzie wolny. Nigdy wolni nie byli artyści typu Janda, Sthur, Olbrychski ....
 • @Husky
  Michalkiewicz wprost: „Rewolucja postępuje. Chamstwo na uniwersytetach od ostentacyjnego sodomity”....niezależny publicysta wspomina tzw. marsz równości w Płocku i wydarzenia jemu towarzyszące, a w szczególności chamstwu, które pojawiło się środowisku akademickim. 15-letni chłopak, który zatrzymał marsz sodomitów, Piotr Baryła został straszliwie napiętnowany m.in. przez profesora Uniwersytetu Warszawskiego, który nazwał go „pojebem z krzyżem”. Widać wyraźnie, że różnego rodzaju słownictwa nabiera prawa obywatelstwa w sferach naukowych mówił. Zajmijmy się trochę bliżej prof. Jackiem Kochanowskim. Oprócz tego, że jest on ostentacyjnym sodomitą, to pojawiły się na mieście fałszywe pogłoski, że swoje tytuły naukowe zawdzięcza perfekcyjnemu obciąganiu laski. Oczywiście nie ma w tym ani słowa prawdy, ponieważ ukończył on „wyższą szkołę pobożnego gotowania na gazie”, a potem zaczął kolekcjonować dorobek naukowy. To jest naukowiec całą gębą, wystarczy na niego popatrzeć… podkreślił Stanisław Michalkiewicz.

  Źródło: Youtube.com/TVAsme /
 • Czescy pedofile na paradzie LGBTQ w Pradze domagają się uznania swej „tożsamości seksualnej”
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY182YzljOS9wLzIwMTkvMDgvMTYvODI1LzYxMy9kMmMyYWI0Y2I4YmQ0ZGE1YjcxYTcyMTU2MjFlZGFjNS5wbmc=.png

  W tym roku parada gejowska w Pradze była mniej liczna niż w poprzednich latach z powodu gwałtownej ulewy, która przeszła nad stolicą Czech. Nie zawiedli jednak członkowie korpusu dyplomatycznego akredytowani w Republice Czeskiej oraz burmistrz stolicy Zdenek Hrib. Nie zawiedli też tamtejsi pedofile, którzy już po raz szósty wspólnie ze środowiskami LGBTQ wzięli udział w tęczowej manifestacji „Prague Pride”. Podczas imprezy członkowie organizacji Československá pedofilní komunita (ČEPEK) rozdali uczestnikom parady cztery tysiące swych propagandowych ulotek.

  Tak opisali to na oficjalnej stronie internetowej ČEPEK:

  „Reakcje ludzi były na ogół pozytywne – albo uśmiechali się z rozbawieniem, albo wołali „hej, czechosłowacka społeczność pedofilska!”, albo „to są oni!” Niektórzy przychodzili po dodatkowe ulotki, inni zwracali je ze strachem lub darli. Ale wielu zatrzymywało się, prosiło i obiecywało, że zajrzy do sieci w celu uzyskania lepszych informacji. Była tylko jedna negatywna reakcja, kiedy pewna pani po otrzymaniu ulotki zaczęła głośno krzyczeć i przeklinać. Gdybyśmy spotkali się po raz drugi, gdyby na nas czyhała, mogłoby dojść do konfrontacji. Na szczęście nic takiego się nie stało. Ogólnie zatem uważam, że reakcje były w zasadzie pozytywne lub neutralne.”

  Czescy pedofile przyznali, że w obawie o swe bezpieczeństwo podczas parady LGBTQ poprosili policję o ochronę. Okazało się jednak, że nie było to konieczne, gdyż (poza wspomnianym wyżej drobnym incydentem) nie spotkali się z agresją, a środowisko było dla nich raczej przyjazne.

  Na swej stronie Československá pedofilní komunita skomentowała to następująco:

  „Oświecenie ma rzeczywiście sens – w 2014 roku nasi uczestnicy parady byli wzywani do składania wyjaśnień, ponieważ policja uważała wtedy, że ​​pedofilia jest molestowaniem dzieci. W tym roku sytuacja jest inna. Policja rzeczywiście ma już świadomość, co to jest pedofilia i kto jest pedofilem, i w tym roku nas nie zatrzymują, lecz wręcz przeciwnie, chronią przed tymi, którzy chcą nas skrzywdzić.”

  Československá pedofilní komunita podkreśla, że uczestnicząc w „Prague Pride” pedofile

  „podobnie jak w poprzednich latach chcieli podkreślić, że są także mniejszością seksualną, której przedstawiciele napotykają podobne problemy jak społeczność LGBT” .

  Pedofile nie ukrywają, że dążą do zaakceptowania ich – jak sami nazywają – „orientacji” lub „tożsamości” oraz do oficjalnego uznania za „mniejszość seksualną”. Są przekonani, że każda kolejna parada przybliża ich do tego celu.

  W sumie ich postulaty są zgodne z nauczaniem guru rewolucji seksualnej Alfreda Kinseya, który zmienił obowiązujące do jego czasów w seksuologii pojęcie normy, stwierdzając, że „w seksie nienormalne jest tylko to, czego nie można fizycznie wykonać”. Tym samym wszystko, co dało się fizycznie wykonać –homoseksualizm, pedofilia, sadomasochizm, kazirodztwo, fetyszyzm, zoofilia czy nekrofilia – na mocy nowej definicji podniesione zostało do rangi normy. W tej sytuacji postulaty „miłośników dzieci” są logiczną konsekwencją założeń rewolucji seksualnej. autor: Grzegorz Górny

  Ps...Przecież akurat LGBTQ są to raczej osoby o niejasnej i nieokreślonej "tożsamości seksualnej", które mogą płynnie przechodzić od jednej płci do przeciwnej i przez wszystkie stadia pośrednie kiedy poczują taką potrzebę. Czy ja coś przegapiłem? Czy lewak zwany papieżem Franek ogłosił rok 2019 rokiem zboczeńców bo tak maszerują po całej Europie i Świecie ze swoimi "życzeniami"...Czy naprawdę ktoś sądzi, że przez otwarte drzwi "tolerancji" przejdą "jedynie" pederaści, transseksualiści i cała masa podobnych? tak naprawdę jak już okrzepną to idą pedofile, nekrofile, zoofile...Pedofil to pedofil. Jaka tożsamość? Niedługo mordercy się upomną o ochronę praw, których i tak już mają zbyt wiele.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej