Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
984 posty 30776 komentarzy

Tylko prawda

Husky - Zoologiczny antykomunista , mając do wyboru AK i NSZ wybrałbym NSZ przy całym szacunku do AK. UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony.

Bill Clinton celebrated this weekend.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Podobna jest sytuacja tych kobiet, które oskarżały Clintona za seks w gabinecie owalnym. To naprawdę jest bardzo smutne, że muszą go oglądać codziennie w telewizji, rozmawiając o wszystkim oprócz sprawiedliwości dla niego.

 

 

 

Domniemane ofiary oskarżonego handlarza seksem Jeffrey'a Epsteina są wściekłe, że nie będą mieli okazji postawić przed sądem Epsteina, który, jak twierdzą, zgwałcił je jako dziewczynki.

Musimy żyć z bliznami po jego działaniach przez resztę naszego życia, podczas gdy on nigdy nie będzie musiał stawić czoła konsekwencjom popełnionych przez niego zbrodni, bólu i traumy, którą spowodował u tak wielu ludzi”, powiedziala Jennifer Araoz, która oskarżyła Epsteina o gwałt gdy nie miała jeszcze 15 lat, 

 

 
Śmierć multimilionera z powodu "pozornego" samobójstwa w sobotę w jego celi kończy postępowanie karne przeciwko niemu, i jego oskarżycieli o sprawiedliwość?
Władze zapowiedziały, że będą kontynuować dochodzenie w sprawie domniemanych działań Epsteina, a prokurator generalny USA William Barr powiedział w poniedziałek, że sprawa „będzie kontynuowana przeciwko każdemu, kto był współwinny Epsteinowi”. Jednocześnie eksperci prawni twierdzą, że sprawy cywilne przeciwko Epsteinowi i wszystkim, którzy są powiązani z zarzutami w tej sprawie, będą kontynuowane.

 

Szkoda, że Epstein nie spotka się ze sprawiedliwością, a osoby, które przeżyły szok i traume, nie będą miały satysfakcji ze swojego oskarzenia”- Scott Berkowitz, prezes RAINN - jednej z największych organizacji przeciw przemocy seksualnej w kraju - powiedział CNN. „Jednak z raportów jasno wynika, że byli inni, którzy pomagali Epsteinowi w jego zbrodniach i mamy nadzieję, że  prokurator będzie kontynuował ściganie tych osób. Śmierć Epsteina nie powinna ich uwalniać”.

Dwóch niezaleznych oskarżycieli zwróciło się do sędziego federalnego z wnioskiem o wycofanie umowy o nieprocesowaniu, którą Epstein zawarł w 2008 r. na Florydzie, a która zapewniała immunitet jego domniemanym współspiskowcom, zgodnie z dokumentem sądowym złożonym w poniedziałek w amerykańskim sądzie okręgowym w południowej części Florydy.
Wycofanie tej umowy umożliwiłoby zidentyfikowanie domniemanych współspiskowców, co ułatwiłoby organom dochodzenie, zgodnie z tymi  aktami, a także ułatwiłoby dwóm oskarżycielom złożenie pozwu.

Oczekuje się, że Araoz złoży pozew już w środę. O tego to dnia obowiązuje nowojorska ustawa o ofiarach pedofili  Ustawa, podpisana w lutym, daje dorosłym ofiarom niegodziwego traktowania w celach seksualnych dzieci rok (od środy), aby pozwać sprawcę o przestępstwa w Nowym Jorku, bez względu na to, jak dawno miało to miejsce.
Epstein został aresztowany na początku lipca i nie przyznał się do winy federalnej pod zarzutem prowadzenia operacji handlu seksualnego, w ramach której wypłacił setki dolarów gotówce dziewczynkom w wieku 14 lat, aby móc molestować seksualnie i gwałcić je w latach 2002-2005.
Dzień przed jego rzekomym samobójstwem setki stron dokumentów sądów federalnych zostały ujawnione, stawiające zarzuty o molestowanie seksualne wobec Epsteina i kilku współpracowników.


Fakt, że Epstein "odebrał" sobie życie i to w ciągu 24 godzin od ujawnienia nia szczegółowych i dewastujących dokumentów  w pozwie Virginii Giuffre  która poinformowała opinię publiczną o zakresie, skali i zaawansowaniu przeprowadzonej przez Epstein międzynarodowej operacji handlu seksualnego,  to nie jest przypadek - powiedział Sigrid McCawley, adwokat Giuffre i innych domniemanych ofiar.
Giuffre i inni mają nadzieję, że rząd skoncentruje swoje dochodzenie na tych, którzy rzekomo ułatwili lub uczestniczyli w „przerażającym  handlem dziecmi w celach seksualnych Epsteina” - powiedział McCawley.

Robbie Kaplan, adwokat jednej z ofiar federalnego aktu oskarżenia, powiedział, że ofiary nie powinny tracić nadziei.
„Będziemy nadal walczyć niestrudzenie w ich imieniu, nie tylko po to, by szukać sprawiedliwości, ale także po to, by wszystkie fakty jego potwornych zbrodni stały się znane światu” - powiedział Kaplan.
Adwokat Bradley Edwards, który reprezentuje wielu oskarżycieli Epsteina, uważa, że ​​wciąż jest więcej niezidentyfikowanych ofiar, które mogą się jeszcze zgłosić.
„Nigdy nie jest za późno na przedstawienie informacji” - powiedział Edwards w pisemnym oświadczeniu. „W rzeczywistości wielu jego współspiskowców, którzy mogli bać się wypowiadać przeciwko niemu, uwolniło się od tej wymówki; teraz  jest to ich ostatnia szansa, aby się wypowiedzieć”.

 

 

 

 

EPSTEIN ? You don't know us well.
.

 

 ps.

Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie: Husky
Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów (z podaniem nick'a autora tłumaczeń i wskazaniem adresu tekstu źródłowego) jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych.
8-))))))

KOMENTARZE

 • @
  Oj tam, oj tam - sprawa zostanie stosownie rozegrana - tak, aby wszystko "w rodzinie" (żydowskiej) zostało.
 • Clinton i Kuchcinski
  Inna liga, ale tacy sami qrwiarze. A prezes to alfons
 • Husky
  No, cóż, wygląda na to, że "wizyty seryjnego" chyba już na stałe weszły do podręcznika sprawowania władzy...
  Pozdrawiam.

  P.S. Oczywiście "piąteczka", bo temat ważki....
 • @Wican 10:15:56
  A ty w której lidze
 • @Docent zza morza 11:30:43
  How does this happen?

  Polecam:

  Report: Jeffrey Epstein Taken Off Suicide Watch per Lawyers’ Request

  https://media.breitbart.com/media/2018/09/empty-prison-cell-bars-jail-afp-640x480.jpg

  https://www.breitbart.com/politics/2019/08/12/jeffrey-epstein-taken-suicide-watch-lawyers-request/
 • bękną tylko przeznaczeni do beknięcia;
  "Powieszonego" na prześcieradle Epsteina zabrano do zapewne żydowskiego szpitala Mount Sinai Hospital, a tam lekarz ziomal stwierdził to co było zaplanowane. Tak więc Epsteinowi mogli sfingowaś śmierć, aby go ocalić, a sprawami pokierować w ten sposób aby tylko ograniczona lista pedofili trafiła do mediów. Reszta nadal będzie chroniona (podobnie jak 90% malwersantów finansowych w aferze Panama Papers). Zamieszanych w pedofilski proceder znanych polityków, aktorów, biznesmenów, duchownych różnych wyznań, czy dzinnikarzy są ponoć tysiące (przynajmniej tak zeznawali świadkowie już przy pierwszej zatuszowanej sprawie sądowej ). Zbiorowy immunitet działa do dziś, a główna menadżerka całego przedsięzięcia i wpólniczka Epsteina pani Maxwell gdzieś się wymiarowi sprawiedliwości "zapodziała".

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej