Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1004 posty 31468 komentarzy

Tylko prawda

Husky - Zoologiczny antykomunista , mając do wyboru AK i NSZ wybrałbym NSZ przy całym szacunku do AK. UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony.

Tęczowy terror trwa !

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Protest Jakuba Baryły, 15-letniego radnego Młodzieżowej Rady Miasta Płock przeciw tzw. marszowi równości w jego mieście - to się samo komentuje.....

Protest Jakuba Baryły, 15-letniego radnego Młodzieżowej Rady Miasta Płock przeciw tzw. marszowi równości w jego mieście.

Są jeszcze, jak widać, młodzi - zdroworozsądkowi

 

 Ilekroć mamy do czynienia z "tęczowym terrorem" - zawsze Wam, Szanowni Policjanci przypominam - "Poprawność polityczna" to pstry koń. Dzisiaj taki - jutro inny.
A zdrowy rozsądek i sumienie - są niezmienne

 

 

I może teraz - choć niektórzy z Was zrozumieją, dlaczego nie straszna mi żadna ideologia komunistyczna i przelewający się przez nasz kraj "tęczowy terror".

Bo znając losy duszpasterzy podczas II wojny - znając losy duszpasterzy po wojnie - NIC nie jest w stanie mnie zastraszyć!

Stawanie w obronie ponadczasowych wartości - to wielki zaszczyt, to wielki honor!

NIE BÓJCIE SIĘ!

 

 

 

Wczorajsze zdjęcie dnia - 10.08.2019 r.

 

Swoje pierwsze marsze - NSDAP również organizowało pod ochroną policji.
I było tzw. niszowym ruchem, którego członków wożono od miasta do miasta.
A potem - z NSDAP wyłoniły się komórki SA...

Krótkie podsumowanie:
- objazdowy "Teatrzyk Tęczowego Terroru" odhaczył w rozpisce Płock;
- "Rudej Konstytucji" na zdjęciach nie zauważyłem;
- tolerancja "bije" od elgiebeciaków na kilometr;
- gdyby nie ochrona policji (za nasze pieniądze!), to nawet kroku by nie zrobili!

 

Zaraz... Moment...
Czego chce objazdowy "Teatrzyk Tęczowego Terroru"?

JUŻ WIEM!
Domagają się tolerancji...

Ahaaaaaa...

No to popatrzmy, kogo my tu mamy - bo listę obecności muszą podpisać

"Zieloni" - są.
"KOD" - jest.
"Kudłaty z KOD-u" - jest.
"Wiosna" - jest.
"Razem" - jest.
"SLD" - jest.

WOW! Dzisiaj to się Soros nie wypłaci

 

 

 


Dlatego mam do  pytanie - Czy ktoś taki, jak ja, widząc liderów dwóch partii politycznych, za plecami których znajduje się takiż oto napis, będę obu panów oraz partie, które reprezentują traktował poważnie?

I dalej :

 

Jest Lodzia, jest Gejsza, jest Cedzak.

 
Wszystko na swoim miejscu

Bez niej - objazdowy "Teatrzyk Tęczowego Terroru" byłby niepełny!

 

 

 ps.

"Co ja tutaj robię, wiedzieć bym bardzo chciał,
Czego tutaj szukam, kto zrobił mi ten żart?
Co ja tutaj robię, skąd pomysł, by tu żyć,
Czego tutaj szukam, skoro tu nie ma nic?"

(słowa: A.Mogilnicki)

 

 

 Na koniec:

Życzę wszystkim dobrej niedzieli.

 

 

KOMENTARZE

 • Zuch
  Chłopak. 3 gliniarzy na 15 latka. To ich policja powinna rozgonić i spałować. I to tak, żeby mieli czyraki na zboczonych dupskach!!!
 • @zbig71 10:32:16
  Więcej policji jak dewiantów...i ta ich frekwencja z dupy wyciągnięta....
  Do czego te lewaki doprowadziły ? Policja musi bronić pedofilów zamiast zgodnie Konstytucją ich karać czy to nie jest pojebane ????
  tylko się pytam

  8-)))))))
  pzdr.
 • @Husky 10:42:50
  Jest pojebane. Świat staje na głowie.
 • @zbig71 10:49:04
  LGTB czyli Kościół Michnika,oraz (mamy tu takiego) jego wyznawcy i funkcjonariusze z Czerskiej i Wiertniczej na wojnie z KK.
  I ci nawet dobrze znani tutejsi dziennikarze społeczni
  To wieloletnia walka z Kościołem Katolickim w Polsce, rozpoczęta po wejściu sowietów do Polski i trwająca nieprzerwanie, nie daje oczekiwanych skutków, choć walczą funkcjonariusze mediów wytrwale i zacięcie, przy pomocy swoich celebrytów księży medialnych , wyznawców "kościoła otwartego" w Polsce. Wykreowali przez swoje publikatory takie osoby jak ks. Sowa, ks. Boniecki , czy ks. Lemański.
  8-))))))
 • @Husky 10:59:31
  Czy to było po wejściu Sowieciarze? Wcześniej, to od 1789r.
 • @zbig71 12:11:07
  tzw. czarna procesja
  8-))))
 • @Husky 12:18:56
  Usunąłeś komenty Hadesa?
 • Płock podtrzymuje chlubne tradycje.
  W roku 1920 mieszkańcy dzielnie bronili miasta przed czerwona zarazą.Wówczas tez brali udział dzieci np.14-latek Józio Kaczmarski czy 11-latek Tadzio Jeziorowski

  https://s.twojahistoria.pl/uploads/2018/08/Dekoracja-obroncow-Plocka.jpg
 • Autor
  Nie raz pisałem jaki mam stosunek do tych marszów. Zaczynają mnie już nudzić, a nawet drażnić te artykuły przeciw i za. Moim zdaniem piszący te artykuły stają się mimowolnymi pionkami w jakiejś dziwnej grze. Dla mnie to ta błazenada wygląda na akcję mającą na celu odwrócenia uwagi od jakiś ważnych spraw. Byle aptekarz może odmówić sprzedaży czegoś bo mu sumienie nie pozwala, na dobrą sprawę prawie wszystko na upartego można podciągnąć za obrazę uczuć religijnych. Rządzący też nie muszą się przejmować jakąś utratą poparcia społecznego. Przecież bez problemu można zakazać tych marszów jako obrazę uczuć religijnych. Na krzyk zachodniej prasy też można położyć laskę. A tu jak tak dalej pójdzie to nawet w miastach powiatowych będą chodzić takie marsze.
 • @zbig71 10:49:04
  "Myślę że wśród maszerujacych nie ma nikogo z Płocka, są to wszystko ludzie dojezdni, najezdni, przywiezieni tutaj żeby w naszym mieście zrobić gnój i żeby znowu poróżnic Polaków!"

  Marcin Różalski podczas marszu zboczencow w Płocku.
  Brawo Marcin i dzięki za obecność!
 • @zbig71 12:34:29
  Jest taki portal... "uprzejme donoszę".. i nawet nie wiesz ile ludzi donosi na sąsiadów

  8-))))))))
  pzdr.
 • @Husky 13:11:32
  Czy to jeden z brutalnie pacyfikujących tego chłopca z krzyżem?

  https://i.wpimg.pl/644x408/d.wpimg.pl/1836211658-1322483745/policja.jpg
 • @roux 13:17:36
  997
  Zadzwon

  8-))))))
 • @Husky 13:27:28
  nie mój cyrk ;-))))
 • @zbig71 10:49:04
  Jesteś pedałem? - pyta chłopiec, patrząc prosto w oczy uczestnikowi Marszu Równości. Na oko nie ma więcej niż 12 lat. Takich jak on było więcej w Płocku.

  https://t.co/wfkH9qrpKj?amp=1
 • @Husky 13:40:21
  Jaki to musi być obciach. Być cwelem.
 • @zbig71 13:50:27
  Dokładnie, ten dzieciak zawstydził nas starych. Szacun i uznanie dla tego młodego człowiek
 • @Husky
  https://static.ftpn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15655183461d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372dfbcc1bd67021fae28ab349b54a9d23f.jpgNauczyciel wsparł akcję „Strefa Wolna Od Ideologii LGBT”. Straszą go odsunięciem od pracy z młodzieżą. Pod koniec lipca informowaliśmy o kłopotach, jakie spotkały radnego z Bydgoszczy, przewodniczącego Klubu "GP", a zarazem nauczyciela Krystiana Frelichowskiego, który wsparł akcję "Gazety Polskiej" -"Strefa Wolna Od Ideologii LGBT". Od tego czasu pojawiły się nowe okoliczności w tej bulwersującej sprawie. Na stronie szkoły, w której zatrudniony jest Frelichowski opublikowano oświadczenie dyrektora placówki. - Jakiekolwiek sygnały o przejawianiu tego typu poglądów (...) będą skutkowały koniecznością zakończenia możliwości pracy z dziećmi i młodzieżą - zapowiedział dyrektor szkoły. https://niezalezna.pl/283351-nauczyciel-wsparl-akcje-strefa-wolna-od-ideologii-lgbt-strasza-go-odsunieciem-od-pracy-z-mlodzieza
 • @kula Lis 68 13:57:12
  Ano cztery lata łażenia po ulicach,obrażanie polskiego rządu, donoszenie i zastraszanie Polaków przez opozycję może się odbić na młodych..Nikomu już nie che się wklejać filmików z przekleństwami i życzeniami "zdechnięcia"pisowców

  8-))))
 • @zbig71 13:50:27
  Cudowna szczepionka przeciw tęczowej zarazie

  Od czasów Louisa Pasteura wiadomo że szczepionki przeciw groźnym zarazkom ratują miliony. Czy uda się opracować szczepionkę przeciw tęczowej zarazie.
  Czy będzie ona tak skuteczna jak ta pierwsza przeciw wściekliźnie? Aby się o tym przekonać trzeba zastosować szczepienia zapobiegawcze, bo gdy zaraza zajmie już cały organizm, na leczenie będzie już za późno.


  https://cdn.pixabay.com/photo/2016/12/05/19/46/syringe-1884779_960_720.jpg

  https://www.tysol.pl/b35661-Cudowna-szczepionka-przeciw-teczowej-zarazie
 • @Husky
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY184NGFmZS9wLzIwMTkvMDgvMTEvODI1LzUyMi8xYTc3ODk2NWNkNzQ0NTVlODk2N2E0MDgyNjUyY2I1Mi5qcGVn.jpeg Jakub Baryła z krzyżem w ręku próbował zatrzymać marsz LGBT w Płocku. Poruszył internautów z całego świata. "Boże błogosław Polskę" https://wpolityce.pl/polityka/458800-jakub-baryla-z-krzyzem-w-reku-probowal-zatrzymac-marsz-lgbt

  Ps..Kiedy policja zacznie przestrzegać konstytucji? Ile kosztuje tak potężna ochrona dewiantów i lobbystów ideologi LGBT? Czy jest moralne, że chrześcijanie mają płacić za ich ochronę? Zakazać szerzenia LGBT!!! Chcieliście Unii ? To ją macie. Tylko się nie zdziwcie się. że za parę lat UE nakaże wszystkim krajom członkowskim poprzez dyrektywę udzielać tym osobom LGBT ślubów czy umożliwianie im adopcji dzieci przez pary homoseksualne. Tak będzie. Nie ściemniam.
 • @kula Lis 68 14:21:08
  Maria Nurowska informuje swoich fanów, że w październiku wróci jej okres?

  Pisarka Nurowska:
  "Jeśli nasza strona nie wygra wyborów, może dojść do rozlewu krwi!"
  Już widzę jak mniejszość szykuję się do starcia z ogromną większością. Spróbować możecie. Raz na zawsze zrobi się porządek z postkomuchami i szwabskimi pachołkami"


  ps.

  To znaczy co?
  Znów będzie panienką, ale po menopauzie??
 • Krzysztof Sadowski jest pedofilem
  Wiele relacji, wyznań oraz inne dowody wskazują, że były prezes Polskiego Stowarzyszenia Jazzowego, zarządzający fundacjami Tęcza oraz Jazz Jamboree, współtwórca programów muzycznych „Tęczowy Music Box”, „Co jest grane?”, ceniony pedagog i muzyk, jest pedofilem. Żona muzyka odpiera, że są to wymysły „chorej psychicznie osoby”, która „rozwaliła już życie znanemu aktorowi”. Ale ofiar jest znacznie więcej.

  Pisząc pierwszy tekst na temat oskarżeń wobec znanego muzyka jazzowego byłem pewien, że zarzuty są prawdziwe, ale bałem się, że ofiary nie zechcą mówić oficjalnie i zeznawać. To są niezwykle trudne sprawy, wychodzą zwykle po wielu latach, są przedawnione karnie, nie mam prawa żądać od nikogo przechodzenia przez tę traumę po raz drugi. W interesie społecznym jest jednak ujawnienie faktów, żeby chronić potencjalne ofiary (nie tylko tego sprawcy). Musimy rozmawiać o tym, jakie procedury pracy z dziećmi wprowadzić, by uchronić je od molestowania. Konieczne jest także zniesienie przedawnienia przestępstw pedofilii, bo one zawsze wychodzą po wielu latach.
  Moja pewność co do wiarygodności „oskarżeń” wynikała z tego, że znam jedną z ofiar i jestem pewien, że nie kłamie (tym bardziej, że zabraniała mi zajmować się tą sprawą, nie chciała nic z niej uzyskać, na pewno nie szantażowała sprawcy, nie chce go już więcej nigdy widzieć), słyszałem także nagranie, na którym muzyk przyznaje się do molestowania. Widziałem ponadto dowody, że proponował ogromne pieniądze za milczenie (200 tys. zł). Oczywiście mogły być zmanipulowane, ale wobec wielu innych poszlak i dowodów, które zbierałem od około roku, trudno było przejść obok tych zarzutów obojętnie, tak jak wiele innych osób przechodziło przez 40 lat. To aż trudno zrozumieć.
  Wiedziałem o trzech ofiarach. Miały być molestowane i gwałcone m.in. w piwnicy domu Krzysztofa Sadowskiego, w jego samochodzie, w gabinecie prezesa Polskiego Stowarzyszenia Jazzowego, w mieszkaniu „w pobliżu Sejmu”, na wyjazdach i warsztatach dla dzieci. Relacje, co Krzysztof Sadowski z tymi dziećmi robił, nie nadają się do umieszczenia w Intertnecie, są niebywale wstrząsające. Trudno, żeby kobiety coś takiego zmyśliły i to w takiej ilości.

  „On starał się dobierać ofiary z rozbitych domów, z domów dziecka, z przejściami, którym mógł coś załatwić, nie zawsze od razu molestował, przygotowywał dziewczynki do inicjacji, a potem przez wiele lat sprawował nad nimi kontrolę: załatwiał pracę, dawał pieniądze, płacił za różne rzeczy, żeby dziewczyny były od niego uzależnione, żeby nie mogły powiedzieć prawdy” – mówiła mi jedna z ofiar.

  Dziś wiem o wielu innych przypadkach. Dodatkowo mam bardzo dużo sygnałów o tym, że środowisko kryło patologiczne skłonności i zachowania swojego przyjaciela. Są też doniesienia, że w latach 90-tych rodzice krzywdzonych dzieci wymusili prowadzenie śledztwa, ale zostało ono źle przeprowadzone i winy wówczas nie udowodniono.

  „Pamiętam jak w latach 90-tych kilka mam dzieci z Tęczy chciało go zgłosić, było jakieś dochodzenie. Koszmarnie to przeprowadzano. Kazali mi pokazać na dorosłym człowieku gdzie on mnie dotykał. Ja, dziecko, miałam dotykać dorosłego człowieka tak jak on to robił. Przecież oczywiste że się wyparłam i zaprzeczyłam. Spaliłabym się ze wstydu, żeby coś takiego zrobić. I wtedy to upadło. Naprawdę trudno mi uporać się z tymi emocjami, które teraz mam” – relacjonuje jedna z dziewczynek (imię i nazwisko do mojej wiadomości)

  „Pana Sadowskiego poznałam jako dziecko, kiedy przyjechał na dziecięce warsztaty jazzowe w Margoninie. Pojawiał się tam jako „wizytator” z ramienia PSJ. CAŁE środowisko muzyczne, jazzowe, wiedziało kto to jest i co robi. Wychowawcy i opiekunowie, kiedy tylko on się pojawiał na horyzoncie zabraniali nam chodzić z nim samemu, zostawać z nim samym, rozmawiać, zbliżać się. Kazali bardzo uważać. Uczulali starsze dzieci na to, żeby uważali na młodsze. Byłam przerażona. Widziałam co próbował robić. Ale opiekunowie zawsze reagowali. Biegali wtedy wokół nas. Albo coś się tam wcześniej wydarzyło albo ktoś ich uprzedził.
  O tym wiadomo było od dawna. To nie była żadna tajemnica. Dziwię się tylko że to dopiero teraz wypłynęło.
  Przyznam, że kilka lat temu szukałam jakiś informacji o tym, czy ma postawione jakieś zarzuty. Był to pedofil, o którego istnieniu i skłonnościach wiedzieli wszyscy. Ale były to czasy kiedy ten temat nie funkcjonował nigdzie. Nie mówiło się o tym. Jestem wdzięczna opiekunom, że pilnowali jego i nas. Że zwracali uwagę na to, żeby nie zabrał żadnej dziewczynki samej, choć widziałam ze próbował wielokrotnie. Nie wiem czy kogoś skrzywdził. Wiem że wszystkie dzieci się go bały” – napisała do mnie informatorka (nie anonimowo).

  To początek wielkiego dziennikarskiego śledztwa w sprawie pedofilii i molestowania w środowiskach artystycznych. Nie odpuszczę tego tematu.

  Według moich informacji i relacji ofiar, Krzysztof Sadowski molestował nie tylko dziewczynki, ale też chłopców.

  „Było to na początku lat osiemdziesiątych, byłem w podstawówce, nie pamiętam w której dokładnie klasie, ale raczej w klasach niższych. Moi rodzice organizowali wieczory artystyczne, w tym śpiewanie poezji Jana Pawła II w kościołach. Występowało na nich wielu znakomitych aktorów i muzyków, w tym Krzysztof Sadowski, który chyba grał na organach. Po koncertach księża organizowali przyjęcia i kolacje. Pewnego dnia rodzice wraz z aktorami i muzykami poszli na takie przyjęcie, a pan Sadowski został ze mną
  tam, gdzie spaliśmy (nie pamiętam dokładnie jaka to była kwatera). W nocy wślizgnął się do mojego pokoju i zaczął mnie głaskać w miejscach intymnych. Zmroziło mnie. Nie byłem w stanie się poruszyć czy zaprotestować. Szeptał coś do mnie i mnie dotykał. Był to typowy scenariusz, mówił ze będzie to nasza tajemnica i że mam nikomu nie mówić. Czekałem, nie będąc się w stanie ruszyć, aż wyjdzie. Nie zgwałcił mnie. W moim przypadku zadziałał bardzo silny mechanizm wyparcia. Właściwie nie myślałem o tym a
  wspomnienie tego podłego aktu przemocy wobec mnie było schowane przez mój mózg bardzo głęboko. Jestem normalny, mam udane życie zawodowe i rodzinne. Nie powiedziałem tego nikomu, przez lata tkwiło to głęboko ukryte we mnie. Aż przypomniało mi się, gdy zobaczyłem w telewizji występ córki pana Sadowskiego. Wtedy to wróciło, bo nazwisko wciąż pamiętałem. W końcu udałem się na terapię do psychologa i ona się zorientowała, że coś ukrywam. Wyciągnęła to ode mnie, a kiedy powiedziałem, że chodzi o pana Sadowskiego, pani psycholog stwierdziła, że słyszała, iż jest to tzw tajemnica poliszynela w środowisku. Próbowałem go odnaleźć by finalnie zamknąć ten rozdział konfrontując się z nim twarzą w twarz – nie udało mi się go znaleźć, ale dziś spróbuję jeszcze raz. Będzie to ostatni krok po zakończonej terapii. Jestem gotów do konfrontacji i do potwierdzenia tego w sądzie” – mówi 47-letni Piotr (podał pełne nazwisko), wysokiej klasy menedżer pracujący przez kilkanaście lat w zagranicznych korporacjach.

  „Ja do tego skurczybyka zadzwoniłam trzy lata temu, powiedziałam mu, że chcę to zgłosić, a on na to, że mogę to zrobić, bo i tak nikt mi nie uwierzy, bo ja jestem z domu dziecka. Nie wiedziałam, że były inne. Miałam czternaście lat jak mnie wyłowił na lekcjach chóru, przygotowywał, a potem przez cztery lata molestował. To było w latach osiemdziesiątych. Zabierał mnie na wyjazdy, miał kawalerkę naprzeciwko Sejmu, do seksu zmuszał mnie też w czerwonym samochodzie. Nie spałam całą noc, jak przeczytałam tekst w internecie” – mówi kolejna ofiara (nazwisko i imię znane, jest gotowa zeznawać)

  „Byłam w zespole Tęcza. Dziś mam 37 lat. Co jakiś czas wracały do mnie myśli o tym, co się działo w Tęczy. Kilka miesięcy temu napisałam do (…) z prośbą o poradę. Choć nie wyjawiłam jej nazwiska, ona sama się domyśliła, o kim mówię i wspierała mnie, żebym się odważyła o tym powiedzieć. Wtedy zrezygnowałam z odzywania się, bo nie mam kontaktu z nikim z Tęczy i bałam się, że w mój pojedynczy głos nikt nie uwierzy. Dziś zobaczyłam, że pan o tym napisał i ścisnęło mi się serce, tętno mi skończyło. Boże. Dziękuję. Wrzucam ten skrin, żeby wiedział Pan, że mówię prawdę. Wszystko się we mnie trzęsie, jestem bardzo szczęśliwa” – dodaje kobieta, którą cytowałem wyżej (we fragmencie o rzekomym dochodzeniu policji).

  „Nie wiem co napisać, ale gdy przeczytałam nagłówek, wiedziałam o kogo chodzi. Pana Sadowskiego poznałam podczas Old Jazz Meeting, jego zachowanie wobec mnie jako małej dziewczynki było bardzo niestosowne, na szczęście nie doszło do rzeczy, z którymi trudno mi byłoby się uporać, ale czułam przez te lata, że nie byłam jedyna, nie wierzę że nikt dookoła nie wiedział (…) Szkoda, że sprawiedliwość przyjdzie tak późno, kiedy to bardzo stary człowiek. Proszę sobie wyobrazić, że co kilka lat sprawdzałam w internecie jego nazwisko, czy ten temat wybił, doczekałam się i dziękuję!” – twierdzi kolejna kobieta (także napisała do mnie podając imię i nazwisko).

  „Poznałam Pana Krzysztofa i widywałam co roku przez lata , na festiwalu jazzowym, jaki organizował. Uczyłam się wtedy w szkole muzycznej, był dla mnie guru. Widywałam go co roku na festiwalu, który odbywał się ( i odbywa do tej pory ) w moim rodzinnym mieście. Czekałam na każdy sierpień, kiedy do Iławy na festiwal przyjeżdżała cala jazzowa śmietanka. Było absolutnie fantastycznie. Spędzałam cały festiwal, łącznie z próbami, gapiąc się i słuchając – kocham jazz. K.S. chyba mnie zaczepił – sama w życiu bym tego nie zrobiła – wywiązała się rozmowa, że uczę się w szkole muzycznej, kocham jazz, chciałabym się uczyć – dał mi wizytówkę. Zapraszał do Puław na jakieś warsztaty. Mieliśmy chyba chwilę kontakt tel. Miałam ok.14 lat. Facet około 50tki nie zaczepia 14latki, która jest dla niego obca. Nie smsuje. Było w tym coś dziwnego. Podtekst. Marzyłam, żeby się uczyć i jechać do tych Puław, ale już wtedy było to dla mnie podszyte dwuznacznością i nie powiedziałam nawet mamie, choć dałabym się pokroić za ten jazz. MIALAM 14 LAT I BYLO TO 20 LAT TEMU. JESLI WTEDY CZYULAM JAKIS PODTEKST – A BYLAM TOTALNYM DZIECIAKIEM – NIE JEST TO BEZ ZNACZENIA” – napisała do mnie inna kobieta.

  „Jako nastolatka uczyłam się śpiewu min. u Elżbiety Zapendowskiej. Brałam udział w różnych konkursach i festiwalach. W wieku 17 lat pojechałam jako uczestnik na festiwal piosenki w Kołobrzegu, gdzie w jury konkursu zasiadał Krzysztof Sadowski. Po konkursie podszedł do mnie Pan Sadowski i pogratulował mojego występu i zaproponował, że pomoże mi w „karierze muzycznej”. Jako nastolatka, która za wszelką cenę chciała śpiewać bardzo byłam wtedy podekscytowana i dowartościowana. Pan Sadowski wziął ode mnie mój nr telefonu. Zadzwonił po jakimś czasie i zaprosił na jazz jamboree ( festiwal odbywał się w sali kongresowej). Pan Sadowski powiedział też, że warto chodzić na takie koncerty bo to bardzo rozwija muzyków. Koncert zrobił na mnie bardzo duże wrażenie. Siedziałam w pierwszych miejscach ( gdzie dla mnie było to nierealne marzenie do tej pory). Po koncercie szybko wróciłam do domu. Tego wieczoru Pan Sadowski do mnie dzwonił pytał dlaczego tak szybko uciekłam? Wiec odpowiedziałam mu, że mieszkam w Pruszkowie i musiałam zdążyć na pociąg. Po jakimś czasie Pan Sadowski ponownie zadzwonił i powiedział, że zna zespół muzyczny, który szuka wokalistki i że będzie ten zespół występował w klubie Harenda. Ponownie się bardzo ucieszyłam. Spotkałam się z Panem Sadowskim pod Pałacem Kultury- przyjechał po mnie srebrnym samochodem. Jadąc ten krótki odcinek drogi spod Pałacu Kultury do Harendy Pan Sadowski złapał mnie za rękę. Pamiętam, że szybko zabrałam rękę ale on zaczął się do mnie „dobierać”. Ja protestowałam ale nie wiedziałam w sumie jak się zachować to była strasznie niezręczna sytuacja. Kiedy dojechaliśmy do Harendy Pan Sadowski przedstawił mnie osobie o imieniu Marysia – mówiąc, ze Marysia jest zdeklarowanym gejem ( to było dziwne). Kiedy zapytałam gdzie jest ten zespół muzyczny Pan Sadowski odpowiedział, że dzisiaj nie występują ( coś w tym stylu). Szybko wyślizgnęłam się z klubu i pojechałam do domu. Po jakimś czasie Pan Sadowski zadzwonił do mnie ponownie z pytaniem wprost- Jak mi się podoba taki Pan jak on. Ja odpowiedziałam, że nie jestem zainteresowana, że mnie interesuje tylko śpiewanie i nic więcej. Dzwonił chyba jeszcze raz… I po tym nastała cisza. To wspomnienie jest po prostu niesmaczne bo on był wtedy po prostu stary i przez to, że miał wpływy w świecie muzycznym myślałam, miałam nadzieję, że mi pomoże w karierze muzycznej:)… I w sumie przez to wydarzenie szybko odwidział mi się showbiznes:)” – relacjonuje kolejna kobieta (także napisała do mnie podając imię i nazwisko.

  „Nie znamy się, ale chciałbym Panu życzyć powodzenia w tej sprawie z Krzysztofem Sadowskim. Jedna z jego ofiar to moja dawna dziewczyna. Wszystko mi opowiedziała przed laty. Bała się, że nikt jej nie uwierzy.
  Prawdopodobnie powiedziała tylko mi. Nie chciała składać sprawy do sądu, nie chciała więcej przechodzić przez to piekło i konfrontować się ze sprawcą. Krzysztof Sadowski był jednym z moich pierwszych nauczycieli fortepianu jazzowego. Byłem w szoku, że coś takiego zrobił. Od lat nie mam z nim żadnych kontaktów, nie chcę znać człowieka. Jest świetnym pedagogiem, ale dla mnie jako człowiek po prostu nie istnieje. Chciałbym Panu podziękować za zajęcie się sprawą, życzę mnóstwo siły i otwartości ludzi, którzy jakkolwiek mogliby Panu pomóc w dojściu do pomyślnego finału. Życzę powodzenia raz jeszcze” – napisał mężczyzna, także podając imię i nazwisko.

  To tylko część tego, co do mnie trafiło. Weryfikuję i zbieram kolejne informacje. Jak sądzicie, te opowieści są zmyślone? Nagrania, próby przekupstwa także? Będę sukcesywnie publikował w kolejnych materiałach. Wciąż czekam i liczę na odzew ofiar.

  Z panem Krzysztofem Sadowskim nie kontaktowałem się z powodu jego choroby (na prośbę Liliany Urbańskiej, żony muzyka, także artystki i piosenkarki). Pani Liliana jest przekonana, że wszystko to jest spisek jednej kobiety. Ja tej osoby nie znam, nigdy z nią nie rozmawiałem, nie znam jej relacji (byłbym wdzięczny za kontakt).

  „Byłam na policji w tej sprawie. Jestem zdziwiona tą sprawą. Dziewczyna ma fatalną opinię, rozbiła małżeństwo znanego aktora. To chora psychicznie osoba. Zażądała astronomicznych sum. Mąż dla świętego spokoju mówił „tak, tak, tak”. Pomagał jej, dawał jej pieniądze na psychiatrę. Próbowaliśmy jej pomagać, załatwialiśmy jej pracę, ale teraz nie wiem, co się z nią dzieje” – powiedziała Urbańska Wirtualnej Polsce.

  Mnie pani Liliana mówiła podobnie, ale zapewniała też, że żadne dziewczynki nie spały u nich w domu. Tymczasem już przy pierwszym kontakcie z członkinią zespołu Tęcza usłyszałem, że ona i inne dziewczynki wielokrotnie tam sypiały. Przy czym ta kobieta twierdzi, że o zarzutach nic nie wiedziała, nigdy niczego nie podejrzewała, pan Sadowski zachowywał się wobec niej nienagannie.

  „Nic nigdy mi nie zrobił ani nie próbował” – twierdzi. – „A spałam u jego córki wielokrotnie.”

  „Akurat współpracowałam z nim kilka lat (muzycznie) i nigdy nie zauważyłam, żeby kogoś molestował. Był wciąż zajęty, bo miał dużo pracy. Nie wierzę w to. Ktoś chce go zniszczyć.” – napisała na FB jedna z współpracownic Krzysztofa Sadowskiego.

  Poprosiłem o komentarz do tej sprawy Alicję Bachledę-Curuś, której teledysk z Tęczowego Music Box krąży w sieci z komentarzami, że jest zbyt odważny dla nastolatki. Menedżer aktorki poinformował, że dostała pytania, nie mam odpowiedzi. Wiele osób podsyła mi teledyski z nagraniami dziewczynek sugerując, że sceny tam zarejestrowane są zbyt odważne. Nie oceniam tego.

  Dostaję też mnóstwo sygnałów, że na korytarzach TVP zachowania Krzysztofa Sadowskiego były znane. Może to tylko plotki. Staram się je zweryfikować.

  Nie otrzymałem jeszcze odpowiedzi na pytania od TVP i Polsatu.

  „W TVP nie ma tolerancji dla jakichkolwiek przejawów łamania prawa. Jeżeli Spółka posiadałaby jakiekolwiek informacje o możliwości popełnienia przestępstwa natychmiast zostałyby one przekazane stosownym organom” – pojawiło się za to na Pudelku.

  Ciągle weryfikuję i badam sprawę. Nie zostawię jej i postaram się doprowadzić do jej wyjaśnienia. Jest jeszcze bardzo dużo wątków do zbadania, nie tylko dotyczących molestowania. Wkrótce więcej.

  Mariusz Zielke

  PS
  Bardzo proszę, żeby nie winić za zachowanie sprawcy dzieci. Nikt nie powinien odpowiadać za czyny ojca.

  Info: screen pochodzi z kanału „Kultowe Programy TV” na Youtube

  FUNDACJA „TĘCZA” NA ANTENIE POLSATU I TVP
  Screen z kanału YouTube "Kultowe programy TV http://winteresiespolecznym.pl/
 • @kula Lis 68 14:36:13
  Parada równości w Płocku w/g Onetu
  To zdjęcie było zamieszczone wczoraj na Onet gdy relacjonowali tą paradę
  Dziś przepraszają bo ...zaszła pomyłka.
  Aha...
  Co za ścierwa

  https://pbs.twimg.com/media/EBodJ2JWkAEqfV5?format=jpg&name=360x360
 • @Husky 14:43:51
  A na dodatek jeszcze jeden kwiatek
  Dzis .....


  Wykorzystali zdjęcie kobiet rozstrzelanych w Palmirach.
  Onet przeprasza

  https://dorzeczy.pl/obserwator-mediow/110685/Wykorzystali-zdjecie-kobiet-rozstrzelanych-w-Palmirach-Onet-przeprasza.html
 • @kula Lis 68 14:36:13
  Oceniając wyłącznie statystyczną (liczba uczestników) stronę organizowanych Parad Równości nasuwa się pytanie jak wyglądałyby one frekwencyjnie gdyby miały odbyć się we wszystkich byłych miastach wojewódzkich tego samego dnia, o tej samej godzinie?
 • Autor
  Czym się różni ten młodzian na zdjęciu od seksualnych dewiantów? Niczym. Bo sam jest religijnym dewiantem.
 • @goat 15:23:58
  Czym się różni kazdy sekciarz od seksualnych dewiantów?
  Niczym. Bo sam jest sekciarskim dewiantem.
 • @Husky 14:43:51 Potem się zboki dziwią, że spokojni cykliści dostają po mordzie.
  https://dorzeczy.pl/_thumb/b5/0a/e03c9162ad2e891680fdb00f81a6.jpeg Marsz równości w Płocku. "Niech siedzą w domu i nie wkurwiają ludzi". Ulicami Płocka idzie pierwsza w tym mieście parada równości. Kontrmanifestację organizuje Młodzież Wszechpolska. Oba wydarzenia oddziela policja.
  Media informują, że w marszu równości uczestniczy około tysiąc osób, a w kontrmanifestacji – kilkadziesiąt.

  Na ulicach widać tęczowe flagi, słychać muzykę, ale i gwizdy i hasła: "Wielka Polska narodowa", "Wyp...lać", "Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę".

  Obu wydarzeń pilnuje policja. Funkcjonariusze są uzbrojeni w broń gładkolufową. Władze miasta boją się powtórki z Białegostoku, gdzie podczas marszu środowisk LGBT doszło do starć z chuliganów z policją.

  Z mieszkańcami, którzy wyszli zaprotestować przeciwko paradzie równości, rozmawiał reporter Onetu. – Niech siedzą w domu i nie wkurwiają ludzi – powiedział jeden z mężczyzn. Zapytany o postulat równości małżeńskiej, odparł: – Dziękuję już.

  W marszu uczestniczą też niektórzy politycy lewicy, m.in. szef SLD Włodzimierz Czarzasty, lider Wiosny Robert Biedroń i europosłanka tej partii Sylwia Spurek.

  Ps...Dwa LGBT się połączyły - Lewe Gęby Bez Tożsamości na czele z Czarzastym oraz Lewackie Grupy Bojówek Tęczowych pod dowództwem Biedronia. Znokautujmy opozycję na jesieni, bo inaczej naród będzie zniewolony terrorem tęczowych. W tym całym LGBT najśmieszniejsze jest to, że tak naprawdę tylko szkodzą tym homoseksualistom. Do tej pory żyli sobie po swojemu nikt im nic nie robił, pracowali, zbijali majątki itd. teraz dzięki tej fanatycznej zlepionej z niczego ideologi o znamionach marksistowskich naprawdę będą dostawać oklep bo ludzie mają już zwyczajnie dość. A dlaczego nie było na paradzie Śmiszka? Chyba poszedł w tył z inną "kobitką" i oberwał od Biedronia. Zdychać bolszewickie bydło! To są wciąż te same zboczone zwierzaki. Przerzucają ich z jednego miasta do drugiego starając się stworzyć wrażenie mnogości poparcia. A prawda jest taka, że jest ich zboczeńców garstka ale stoją za nimi inne zwierzaki z dużą ilością pieniędzy. Nie ma zgody i nie będzie na homoterror, dziwadła i wybryki natury nigdy nie będą normą zdrowym społeczeństwie a Tęczowa zaraza powinna być zwalczana na wszelkie możliwe sposoby. Chorych ludzi trzeba leczyć tylko szkoda pieniędzy na szczepionki dla nich roznosicieli zarazę.
 • @Husky 14:43:51
  O "zarazie homoseksualizmu" pierwszy mówił Heinrich Himmler w roku 1037 w przemówieniu dla SS. Oto jak III Rzesza walczyła z homoseksualizmem i aborcją. Może da się coś podpatrzeć skoro w tym temacie Suweren ma takie samo zdanie jak hitlerowcy. 1 września 1935 znowelizowano paragraf 175 – „nieprzyzwoitość między mężczyznami” obejmowała od tego momentu praktycznie każdy typ zachowania o podtekście seksualnym, a nie tylko stosunki seksualne jak to było wcześniej. Aresztowania pedałów i wyroki nabrały rozmachu. W samym 1935 roku liczba zatrzymań zwiększyła się dziesięciokrotnie. Wprowadzono również areszt prewencyjny. Namawiano obywateli III Rzeszy, aby denuncjowali swoich sąsiadów i przyjaciół pedałów. W 1937 założono Narodową Centralę do Walki z Homoseksualizmem i Aborcją. Podczas urzędowania Heinricha Himmlera na stanowisku szefa policji (1936-1939) aresztowano od 50 do 80 tysięcy ludzi stawiając im zarzuty z paragrafu 175. W słynnej przemowie do lejtnantów SS z 1937 roku Himmler powiedział: Gdy w 1933 roku przejęliśmy władzę odkryliśmy istnienie organizacji homoseksualnych. Liczyły one dwa miliony członków. Funkcjonariusze, którym powierzono to zadanie, oszacowali, że jest około czterech milionów homoseksualistów niemieckich. Osobiście nie wierzę, że jest ich aż taka ilość. Myślę, że nie wszyscy, którzy należeli do organizacji byli homoseksualistami. Ale jestem też przekonany, że nie wszyscy homoseksualiści byli do nich zapisani. Może nie było to od jednego do dwóch milionów, ale na pewno nie mniej jak milion. To ostrożne szacunki na tym polu.Wyobraźcie sobie sami, co to wszystko oznacza. Według ostatniego spisu w Niemczech jest 67-68
  milionów ludzi, a więc 34 miliony mężczyzn. W konsekwencji mamy więc 20 milionów mężczyzn zdolnych do prokreacji – chodzi o mężczyzn, którzy skończyli 16 lat. Można się pomylić w szacunkach o jakiś milion, ale nie ma to aż tak dużego znaczenia. Jeżeli przyjmę, że mamy od 1 do 2 milionów homoseksualistów oznacza to, że 7, 8 a może nawet i 10 proc. niemieckich mężczyzn to homoseksualiści. Jeżeli tego się nie zmieni, nasz naród zostanie wyniszczony przez tę zaraźliwą chorobę. Na dłuższą metę żaden naród nie oprze się takiemu rozchwianiu równowagi seksualnej. Jeżeli weźmiecie również pod uwagę to, czego ja jeszcze nie zrobiłem, a mianowicie fakt, że dwa miliony mężczyzn poległo w wojnie [I wojna światowa – przyp.aut.], i uznacie za stabilną liczbę kobiet, będziecie mogli sobie wyobrazić jak te dwa miliony homoseksualistów i dwa miliony poległych – a więc w sumie cztery miliony mężczyzn zmieniają równowagę seksualną w Niemczech. To doprowadzi do katastrofy.”
 • @Husky 14:48:45
  https://dzienniknarodowy.pl/ja-szerze-swoja-katolicka-wiare-oga-mnie-panowie-wyniesc-plocki-marsz-lgbt-kontrmanifestacja-wideo/
 • @Husky 15:07:33
  Po 8 latach PO i 4 latach PiS "ciemny lud" już dobrze wie dlaczego PO tak totalnie walczy o powrót do koryta. Po pierwsze, aby "znowu reprezentować w Polsce interesy zachodnich polityków", o czym napisał europoseł PO Boni. Po drugie, aby "działać progresywnie w sprawie LGBT+, ale dopiero po wyborach w październiku. Bo gdybyśmy teraz mówili o LGBT+ w Pleszewie czy w Świebodzinie, to ludzie by nas przepędzili", tak powiedział poseł PO i były szef klubu parlamentarnego PO w Sejmie Grupiński. Szczerze, ale nie wiedział ze był nagrywany. PO w ramach Koalicji Obywatelskiej, kłamie w najlepsze, licząc na nieuwagę i słabą pamięć wyborców.
 • @Husky
  Mafie żydowskie tak łatwo nie odpuszczą (widać na zdjęciu przedstawiciela), ponieważ tęczowa zaraza jest istotnym elementem do osiągnięcia celów NWO takich jak:
  - redukcja gojów o 50%,
  - likwidacja Kościoła Katolickiego w Polsce,
  - redukcja gojów do bydła.
  Ps.. Przykład działalności parcha Stolzmana z SLD, który napędza teraz dewiację:
  https://geopolityka.robertbrzoza.pl/finansjera/jak-aleksander-kwasniewski-zrujnowal-polske/
 • @Husky
  Rabin Rosenberg uważa, że około połowa chłopców w chasydzkim środowisku na Brooklynie, największym w USA i jednym z największych w Stanach Zjednoczonych była ofiarami molestowania seksualnego dokonanego przez starszyznę. Ben Hirsch, dyrektor organizacji na rzecz ofiar znęcania się seksualnego wśród ortodoksyjnych Żydów "Survivors for Justice" wierzy, że ta liczba jest większa – pisze Barbara Rode.  Syjonistyczne media blokują informacje na temat pedofilii wśród ortodoksyjnych Żydów. Działanie mediów w tym zakresie mocno kontrastuje ze wzmożoną aktywnością środków przekazu w sprawie przypadków molestowania seksualnego w kościołach chrześcijańskich.

  Jeżeli chodzi o nieustannie opisywane sprawy molestowania w Kościele katolickim, syjonistyczne media dopilnowały, aby cały świat wiedział o tym skandalu, pomimo, iż Kościół zapewniał, iż zaledwie 1,5% kleryków dopuściło się tego przestępstwa.

  Choć syjonistyczne media okazjonalnie wspominały o seksualnym znęcaniu się nad dziećmi w społeczności żydowskiej, nigdy sprawa ta nie otrzymała takiej ilości uwagi i nie uzyskała takiego rozgłosu, co sprawa Kościoła katolickiego, pomimo, iż ostatnie badania wykazały, że skala tego zjawiska w środowisku ortodoksyjnie żydowskim może sięgać nawet 50%.

  Zgodnie z najnowszym filmem dokumentalnym produkcji niezależnej firmy "Vice" pt. “The Child – Rape Assembly Line” (“Linia produkcji gwałtów na dzieciach”, tł: BR) dzieci są systematycznie molestowane w rytualnych saunach/ pokojach kąpielowych, a jeden rabin, który odważył się sprzeciwić tym praktykom był prześladowany, a nawet grożono mu śmiercią.

  Rabin Nuchem Resenberg, tłumaczył w filmie zjawisko, które określił jako "linia produkcji gwałtów na dzieciach" wśród sekt fundamentalistów żydowskich.

  Członek odłamu brooklińskiego "Brooklyn"s Satmar Hasidim" ortodoksyjnych Żydów, Nuchem projektuje i naprawia tzw. "mikvahs" czyli pokoje kąpielowe służące do obmywania się np. kobiety po miesiączce, a mężczyźni przed celebracją ważnych żydowskich świąt takich jak Rosh Hashanah czy Yom Kippur, a także przed i po akcie seksualnym czy przed Szabasem, zgodnie z nakazem Tory.

  Podczas wizyty do Jeruzalem, w 2005 roku, rabin Rosenberg poszedł do "mikvah" w jednej z najświętszych dzielnic miasta, Mea She"arim.


  “Otworzyłem drzwi”, mówił rabin “opary wszędzie, ledwo mogę coś zobaczyć. Kiedy moje oczy już się przystosowały, widzę, starszego mężczyznę, w moim wieku, z długą białą brodą, wyglądającego na świątobliwego, siedzącego w tych oparach. Na jego kolanach, siedząc w przeciwnym do niego kierunku jest chłopiec, może siedmiolatek, a ten starszy mężczyzna uprawia stosunek analny z tym chłopcem.”

  Rabin Rosenberg uważa, że około połowa chłopców w chasydzkim środowisku na Brooklynie, największym w USA i jednym z największych w Stanach Zjednoczonych była ofiarami molestowania seksualnego dokonanego przez starszyznę. Ben Hirsch, dyrektor organizacji na rzecz ofiar znęcania się seksualnego wśród ortodoksyjnych Żydów "Survivors for Justice" wierzy, że ta liczba jest większa. “Z nieofcjalnych danych wiemy, że jest to ponad połowa. To stało się prawie rytuałem.”

  Kilka tygodni po tym wyznaniu, rabin Rosengerb został zaatakowany kiedy spacerował w dzielnicy Brooklynu Wiliamsburg. Nieznany mężczyzna podbiegł do niego od tyłu, położył mu rękę na ramieniu, a kiedy ten się odwrócił, wylał mu na twarz żrący wybielacz. Rabin trafił do szpitala z poparzeniami twarzy oraz tymczasową ślepotą.

  Później, pewnego dnia został okrążony przez młodych chłopców, którzy ubliżali i grozili mu, śmiali się z niego i pluli na niego, a on zastanawiał się wówczas ilu z nich będzie jeszcze molestowana.

  Takie konsekwencje poniósł kiedyś szanowany rabin, obecnie nie tylko z poparzoną twarzą na ulicach "świętej dzielnicy" miasta, ale też wykluczony ze własnej społeczności.

  W rzeczywistości, pedofilia w Talmudzie (księdze prawa żydowskiego) jest dozwolona, a czasem wręcz rekomendowana.

  W drugim wieku, rabin Simeon ben Yohai, jeden z popularniejszych, zasłużonych rabinów w historii judaizmu, kreator Kabbalah, zezwolił na molestowanie małych dziewczynek, jeszcze przed ich ukończeniem trzeciego roku życia. Twierdził “Nawrócona, która ma poniżej 3 lat ma prawo poślubić księdza.” (Yebomoth 60b, str. 402)

  Kolejni rabini, uważali, że prawo to jest wiążącym prawem żydowskim. Faryzeusze usprawiedliwiali gwałt na dzieciach tłumacząc, iż dziewięcioletni chłopiec nie jest jeszcze mężczyzną, a więc nie może podejmować decyzji, winić swojego oprawcy, a stosunek z takim chłopcem nie jest aktem seksualnym. W Talmudzie znajdziemy również stwierdzenie, iż dziewięcioletni chłopiec lub starszy, musi poślubić żonę swojego zmarłego brata, jeżeli miał z nią stosunki płciowe.

  W przeciwieństwie do prawa rabina Simeona ben Yohai, Talmud stanowi, iż rabin musi poczekać, aż dziewczynka ukończy trzeci rok życia, aby móc ją zgwałcić, a następnie poślubić.

  R. Joseph powiedział: “Dziewczynka w wieku 3 lata i jeden dzień może być poślubiona poprzez stosunek płciowy, a jeżeli jej zmarłego męża brat współżyje z nią, ona staje się jego". (czyt. żoną). (Sanh. 55b; 69a, 69b, Yeb 57b, 60b)

  Przy tak ustanowionym i niepodlegającym zmianom czy korektom prawie religijnym można spodziewać się, iż pedofilia przestanie być praktykowana w środowiskach żydowskich?

  Dlaczego problem o tak wielkich rozmiarach nie jest nagłośniony, a 1,5% przypadków molestowania wśród kleryków Kościoła katolickiego to od lat niekończąca się, dobrze zabarwiona i wciąż odgrzewana historia? Dlaczego Kościół katolicki musi nieustannie publicznie przepraszać za chore jednostki w swojej wspólnocie, a inne środowiska, które mają o wiele większy problem nie tylko nie przepraszają, ale w ogóle się o nich nie mówi, a proceder jest kontynuowany? Kto rządzi nie tylko amerykańskimi, ale również europejskimi i polskimi mediami?

  Barbara Rode
  Źródło: http://davidduke.com/zio-media-suppress-news-rampant-pedophilia-orthodox-jewish-community-contrasted-treatment-catholic-church/
 • @Husky 14:00:34
  Ta antypolska i dziadowska TVN na okrągło pokazuje tych dewiantów i uważa to za przekaz dnia. No cóż, na porządny uczciwy i obiektywny obraz naszego społeczeństwa nigdy ich nie było i nie jest stać. Wielu czołowych reporterów tej stacji to potomkowie byłych czerwonych prominentów i odpryski dawnych ubeków....Na zdjęciu w tle widać chazarską schlampe Gersdorfkę, nie wiedziałem, że to lesba, bo Czarzasty, że pedał to wiadomo. Jak już niektórzy internauci zauważyli czerwona zaraza przeszła w tęczową. A sądząc po facjatach największych i najbardziej pompowanych nosicieli tych zarazy zarówno czerwoną czyli bolszewicką jak i tęczową czyli dewiacyjną chcą narzucić Polsce, Polkom i Polakom ci sami, niepolskiego pochodzenia osobnicy i osobniczki.
 • @Husky 14:16:03 Polacy takich chcecie w sejmie tęczową zarazę i czerwoną?
  A w "dzikiej" Rosji takie marsze nie mają prawa bytu. Niech ktoś upubliczni koszty zabezpieczenia przez policję wszystkich marszy, które do tej pory się odbyły! Nie zgadzam się aby moje podatki były tak marnowane!
 • @Husky 15:31:50
  Czyli abp. Jędraszewski miał 100% racji. Czerwona zaraza przeszła na tęczową. I ta druga wygląda na gorszą bo celuje w niszczenie nawet duszy i charakteru.
 • @Husky
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY184ODI3NS9wLzIwMTkvMDgvMTEvODI4LzUxOS9lY2Y2MzAzNTAxMDY0YTgyODQzOGFkYzYzYjkwYmE2OS5qcGVn.jpeg
  Związki partnerskie, małżeństwa homoseksualne, adopcja dzieci – myślicie, że dalej już nic? Wstrząsający przykład z Holandii.To szokujące, ale Holenderski film Roelanda Kerbosha „Dla nieznanego żołnierza” (Voor Een Verloren Soldaat, 1992) doczekał się szeregu pozytywnych recenzji, choć w normalnych realiach i w zdrowym społeczeństwie jego autorzy nie schroniliby się za fasadą „wolności artystycznej”, tylko siedzieliby w więzieniu za promowanie pedofilii. Film jest oparty na wspomnieniach holenderskiego baletmistrza i homoseksualisty Rudiego von Dantziga (1933-2012), który w 1986 roku wydał swoje pamiętniki opisujące m.in. uwiedzenie go przez kanadyjskiego żołnierza w końcowym etapie II wojny światowej – podczas wyzwalania Holandii spod niemieckiej okupacji. Łatwo więc policzyć, że chłopiec miał wówczas 11-12 lat, czyli cała historia opisuje przypadek pedofilii. Ów obraz filmowy pokazuje tę relację jako szczególnie „uduchowioną” i „romantyczną” (New York Times) nie znajdując najmniejszego powodu do oburzenia czy potępienia. Film pokazuje nie tylko sielankowe sceny życzliwości, ale też fizyczne zbliżenia między dorosłym mężczyzną a dzieckiem (!). Mainstreamowe media udawały również, że nie dostrzegają związku pomiędzy uwiedzeniem chłopca przez żołnierza, a późniejszym homoseksualizmem chłopca. Ten koszmar zwyrodnialstwa nie jest odosobnionym przypadkiem, bowiem Holandia słynie nie tylko z uznawania ruchów LGBT za absolutnie normalnych, ale w tym kraju funkcjonują także organizacje pedofilskie, a w latach 2006-2010 istniała tam nawet pedofilska partia działająca na rzecz obniżenia granicy wieku legalnego współżycia seksualnego do 12 lat! Choć w Polsce „tęczowa propaganda” usilnie stara się przekonać społeczeństwo, że relacje homoseksualne to miłość jak każda inna, to na Zachodzie już od ćwierć wieku do dyskusji wplata się wątki pederastii – współżycia z dojrzewającymi chłopcami, czy pedofilii – relacji seksualnych z dziećmi. Zauważmy – u nas społeczeństwo jeszcze nie akceptuje związków partnerskich, a na Zachodzie zachwycano się nad propedofilskim filmem. I to już ćwierć wieku temu! Być może więc dziennikarz Mariusz Zielke nie znalazłby na Zachodzie tak wielu oburzonych czytelników, pisząc że polski jazzman Krzysztof Sadowski dopuszczał się czynów pedofilskich. Tylko w takim razie które społeczeństwo jest normalne – to przetrawione już przez tęczową propagandę, czy – jeszcze chrześcijańska – opierająca się ideologii LGBT – Polska?

  autor: Jakub Maciejewski
  Ps...Niektóre partie mobilizują zboczeńców, kulturowych prymitywów, pospolitych krętaczy zachęcając ich do szantażowania normalnych ludzi oskarżeniami o ograniczanie wolności lub "mowę nienawiści". PO przytuliło partię "Zielonych i Kudłatego", a to właśnie oni są źródłem finansowania LGBT w Polsce. Czas się temu przyjrzeć dokładnie,Tym na górze zagranicznym FUNDATOROM i ich życiu. To partia"Zielonych" przyznała, że organizuje parady i marsze LGBT w Polsce. Skąd czerpią pieniądze, gdzie się spotykają politycy tej partii z LGBT, ile im płacą i czy nie ma tam dzieci "służących"dorosłym?
 • @Husky
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY182MDBmYy9wLzIwMTkvMDgvMTEvODI1LzQzNy9mZjliZGY3NzJkZmU0M2I3YTliZmQ4ZDRhYTY2YmIwMS5wbmc=.png Burza na Twitterze po wywiadzie Jakuba Baryły dla wPolityce.pl. Sadurski obraża chłopca, internauci zdecydowanie mu odpowiadają. https://wpolityce.pl/polityka/458845-burza-na-twitterze-po-wywiadzie-baryly-dla-wpolitycepl

  Ps...Żydokomuniści dawali każdemu przygłupowi profesury ważne, że był tępy i miał pochodzenie odpowiednie, czyli chazarskie! Czy jest jakaś procedura pozbawiająca tytułu profesora? Temu dzbanowi chazarskiemu już dawno powinno się zabrać.
 • @roux 13:17:36
  Nie rozumiem, po co wariatowi koloratka na szyi /?/
 • @morgan 19:09:43
  to prawdziwy policjant, kapelan
 • @kula Lis 68 18:03:27
  No prosze, uczony w smieciowym pismie /talmudzie/ zaglada na "smieciowy portal" w Polityce...
  Kto by pomyslal...
 • @roux 19:22:05
  Duchownych nie brakuje też wśród policjantów. Na pełnym etacie w 2018 roku pracowało tam 10 księży. Rozporządzeniem MSWiA, od dwóch lat nawet kapelani, którzy jako cywile zatrudnieni są w Policji, mają prawo nosić mundur z koszulą i koloratką.
  https://www.money.pl/gospodarka/ksieza-na-sluzbie-zatrudnieni-sa-w-policji-w-strazy-pozarnej-a-nawet-wsrod-pogranicznikow-6408519469570177a.html?fbclid=IwAR095TEZ0wcFtoS7fWd1rJliKiRJirddLQsvZB5PZGsq0mW-wYTMuKGwnSU
 • @ Husky
  kundlu,
  to jak to jest, od czterech lat rządzi twoja ulubiona partia "dobrej zmiany", wielce żydo-katolicka i moralna i pod jej rządami policja ochrania marsze organizowane, a przede wszystkim wspierane przez syjonistów, marsze promujące degenerację społeczeństwa?

  kundel,
  poniżej twój ulubiony wódz w towarzystwie swoje przyjaciela P.Rabieja, zdeklarowanego pederasty

  https://dariuszkosiur.files.wordpress.com/2019/08/kaczynski-rabiej.jpg
  8 sierpnia 1993 roku, na konferencji prasowej Jarosława Kaczyńskiego, po powrocie z Sarajewa gdzie wspierał muzułmanów. Z lewej strony Jarosława Kaczyńskiego siedzi jego umiłowany jasnowłosy młodzieniec w okularach – to młody Paweł Rabiej, który już wówczas pracował w bezpośrednim otoczeniu J. Kaczyńskiego oraz przy kampanii wyborczej Porozumienia Centrum.
 • @kula Lis 68 18:03:27
  I moved to Poland from Sweden 7 years ago & became a citizen 3 years ago. I'm happy to live in this very special & Catholic country.

  Today, the 1st ever Gay Pride Parade was organized in the conservative city #Płock

  An 12 y o boy brought his Catholic cross & defended his faith

  https://twitter.com/i/status/1160327327332651009
 • @Rzeczpospolita 20:36:55
  W drodze rewanzu za wczorajsze kasowanie moich komentarzy
  to ten jeden zostaje i tylko ten jeden+
  shalom
 • @zbig71 10:32:16
  Dlaczego na paradach LGBT w kółko widać te same osoby?

  Bo się nie rozmnażają
  8-)))))
 • Abp Jędraszewski bije na alarm.
  W swojej homilii abp Jędraszewski nazwał LGBT to ideologią neomarksistowską, co również poddano fali krytyki. Jeśli będziemy bezczynni, to już wkrótce możemy się obudzić w tęczowym totalitaryzmie. Publicysta „Sieci” Górny wyjaśnia, dlaczego takie nazewnictwo jest słuszne: Opiera się ona na wspólnych założeniach, które abp Jędraszewski nazwał neomarksistowskimi. Narodziły się one bowiem w XIX stuleciu w środowiskach utopijnych socjalistów i pierwszego pokolenia marksistów. W ich dziełach, a zwłaszcza w pracy „O pochodzeniu rodziny, własności i państwa” Fryderyka Engelsa z roku 1884, zawarty był już w formie zalążkowej program rewolucji seksualnej, który zaczęto realizować po zdobyciu władzy przez bolszewików w Rosji Sowieckiej pod nadzorem osławionej Aleksandry Kołłontaj. Przez pierwszych dziewięć lat reżimu komunistycznego stanowił on oficjalną część polityki społecznej państwa. Samo sformułowanie „rewolucja seksualna” nie powstało w latach 60. XX w. USA, lecz w latach 20. w ZSRS. Pierwszy wprowadził je do obiegu publicznego dyrektor Moskiewskiego Instytutu Higieny Społecznej Grigorij Batkis, autor broszury „Rewolucja seksualna w Związku Sowieckim”. W latach 1917–1926 Kraj Rad był najbardziej libertyńskim obyczajowo państwem na świecie, w którym hasło „seks jak szklanka wody” było realizowane w praktyce i objaśniane w teorii. Dziś w Rosji powstają dziesiątki niezwykle ciekawych i bogato udokumentowanych prac naukowych, które odtwarzają historię tego wymazanego ze świadomości zbiorowej eksperymentu społecznego. Zakończył go Stalin, który stwierdził, że generuje on zbyt wielkie koszty społeczne (kryzys demograficzny, plaga chorób wenerycznych, przepełnione sierocińce itd.). Nastąpiła więc zmiana kursu w kierunku purytanizmu obyczajowego.

  https://youtu.be/zkjtoq4RcWk
 • @Husky jednak jest coś na rzeczy.
  Wstępny protokół oględzin zwłok Kosteckiego ujawnia dwa ślady mogące wskazywać na „zbrodniczy charakter śmierci

  https://pbs.twimg.com/media/EBtzHPhWkAUtjPD?format=jpg&name=4096x4096
 • To marksizm kulturowy i spółka.
  Obecny atak jest kolejną odsłoną walki z polskością przez dobrze już znane towarzystwo, które nic nie zyskało w stawianiu żądań, więc próbują podstępem zburzyć porządek i wziąć wszystko bez proszenia....jak ma się tylko jedną,...dwie wszy, to jeszcze nie jest problem, ale kiedy ma się ich multum+gnidy, nie wystarczy się otrząsnąć! Potrzebna jest gruntowna ...dezynfekcja!!!...
 • @kula Lis 68 08:33:28
  4-latki są już wystarczająco dorosłe, by uczyć się technik masturbacji, a 15-latki nie są jeszcze na tyle dojrzałe, by demonstrować swoją wiarę i sprzeciwiać się sodomii...
  15-latek może na wpółnagi paradować z sześciokolorową ścierą, ale krzyż to zniewaga?
 • @Husky
  https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/p235x350/67831990_10216430404565518_6043816182941745152_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_oc=AQl0a2PI2gHWpVG2mayT0brk5LDloyQgP-hkY1hGdHS4B6qhrylS6A-WCAkbiVWu6x0&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=f7ef8f22cbeef2414563192ded781f5c&oe=5DDD7D84
 • @kula Lis 68 12:17:55
  Gówno Koszerne w szale:


  Zawiadomimy sąd rodzinny o braku opieki nad dzieckiem które utrudniało działania policji w Płocku.

  Chłopiec ma w tej chwili 15 lat, był bez opieki i popełnił wykroczenie.

  W tym wypadku opiekunowie prawni ewidentnie nie wywiązali się z obowiązku opieki nad małoletnim.
 • Teraz poważne pytanie do ........portalowych dzbanów.
  Poważne jak na dzisiejsze czasy.

  Czy jak taki trans przyjdzie na basen i powie, że ma okres ...to dyskryminacją będzie wpuszczenie go na obiekt (bo w końcu to chłop i niech nie gada głupot) czy niewpuszczenie (bo... tolerancja?)?
  8-)))))
 • Stalin kontra geje. Komunistyczna wojna z homoseksualizmem.
  Gejów traktowano w GUŁagu jako żywe nagrody dla łotrów najwyżej usytuowanych w hierarchii

  Rewolucja bolszewicka, znana również jako „wielka rewolucja rosyjska”, spowodowała gruntowną zmianę obyczajów, również w sferze seksualnej. Była to prawdziwa rewolucja seksualna planowana przez partię komunistyczną na podstawie poglądów tzw. klasyków marksizmu na długo przed zwycięstwem w 1917 r. Karol Marks, znany ze swych licznych pozamałżeńskich związków miłosnych, był konsekwentnym zwolennikiem liberalizacji w tej dziedzinie. Uważał, że istniejące prawo (w tym również kościelne) zniewala kobietę, a mężczyzn zmusza bardzo często do korzystania z płatnej miłości seksualnej.

  Zarówno mężczyzna, jak i kobieta mieli w przyszłym ustroju komunistycznym korzystać z wolności wyboru partnerów. Niczym nieograniczona wolność rozwodów miała być gwarancją wolności i równości płci. Według Engelsa zniszczenie tradycyjnej rodziny powinno stać się orężem rewolucyjnym. Komunistyczna rewolucja miała wyzwolić kobietę od obowiązku wychowania dzieci i przywiązania do sławetnej „kuchni”. Opiekę nad dziećmi miało wziąć na siebie państwo proletariackie. Lenin, który w życiu prywatnym również nie był purytaninem, pisał na temat seksu: „Komunizm przyniesie nie ascetyzm, lecz radość życia i rzeźwość, spowodowane również bogactwem życia seksualnego”. 1/6 STR. https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/historia/stalin-kontra-geje-komunistyczna-wojna-z-homoseksualizmem/ar-BBOMMLl?ocid=wispr
 • @Husky 09:22:33
  patriotyczna nauczycielka masturbacji

  https://cdn.natemat.pl/44f30b498dec6249fb914ed3814a0d92,780,0,0,0.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej