Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1018 postów 31834 komentarze

Tylko prawda

Husky - Zoologiczny antykomunista , mając do wyboru AK i NSZ wybrałbym NSZ przy całym szacunku do AK. UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony.

Wiejski głupek z ...wiejskiej

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dawniej na wiejskich zabawach, organizowanych w remizach ustawiano taki podest do harcowników. których zadaniem było wywoływanie awantury, tak by była okazja sprawić łomot swoim oponentom i pokazaniem kto tu i jak "rządzi"

Kidawa Błońska to jedna z niewielu twarzy PO, która mi nie przeszkadza, więc nawet trochę mi jej żal, że została w tak perfidny sposób wykorzystana przez tego wariata. I chyba nie była uradowana, z tego co widziałem po jej mowie ciała.

Do rozpoczęcia nawalanki tzw.mordobicia potrzebna była prowokacja a jako prowokatora wysyłano tam wiejskiego głupka.

Nitras symbolem sukcesu PO.
Cham, furiat, prostak i błazen symbolem.
No cóż jaka partia taki symbol.

Po rezygnacji ze stanowiska marszałka sejmu Kuchcińskiego nastąpiło prezentowanie przez opozycję swoich kandydatur na opuszczone stanowisko.Że strony rządzącej partii PIS była to kandydatura (dotychczasowej szefowej MSW) Elżbiety Witek ,natomiast PSL desygnowal Urszulę Pasławska.

Wczoraj do prezentowania sejmowi kandydatury opozycyjnej PO sam Schetyna delegował swojego najlepszego harcownika Sławomira Nitrasa

Czy dla Kidawy-Błońskiej(PO) córki profesora Macieja Władysława Grabskiego, prawnuczki prezydenta RP S. Wojciechowskiego oraz premiera W. Grabskiego taki błazeński sposób przedstawiania kandydatury na stanowisko marszałka polskiego sejmu przez Nitrasa to naprawdę zaszczyt.Schetyna wytypował do tej roli osobę o bogatej szlacheckiej tradycji rodzinnej. Już samo takie pochodzenie Kidawy powinno niemalże dawać miejsce w Sejmie z urzędu. Czy za szlacheckim pochodzeniem powinno iść szlachetne postępowanie? Czy tak było w przypadku prezentacji kandydatki przez Nitrasa?. Wątpię. Wszystko wskazuje na to że Schetyna (z sobie znanych powodów) postanowił skompromitować wybrankę PO i do prezentacji tej kandydatki wytypował swojego największego błazna.

To naprawdę zaszczyt przedstawiać kandydaturę Małgorzaty Kidawy-Błońskiej wrzeszczał z trybuny sejmowej Nitras. No tak dla niego niewątpliwie zaszczyt,ale jaki był tego skutek? A  taki że nawet nie wszyscy posłowie PO zagłosowali na swoją kandydatkę.

No cóż,w tej sytuacji Szrek upiekł dwie pieczenie na jednym ogniu. Skompromitował Kidawę i jednocześnie pokazał wielką kulturę i język miłości Platformy Obywatelskiej.

Wygląda na to że Nitras w imieniu Schetyny i PO rzucając granatem w Kuchcińskiego i PIS bardzo się pomylił,rzucił zawleczką, a granat został mu w zębach...

Platforma Obywatelska decydując by największy oszołom w obecnym Sejmie Sławomir Nitras przedstawiał kandydatkę na Marszałka Sejmu z ich partii, pokazała że wszystkich ma w czterech literach. Platforma Obywatelska poniżyła tym swoim postępowaniem Kidawę Błońską i cały Sejm.

Po tych "wypowiedziach" posła Nitrasa mam nadzieję, że 13.10 wyborcy zweryfikują jego dotychczasową aktywność poselską i będzie to ocena negatywna.
Takich ludzi w przyszłym parlamencie zdecydowanie nam nie potrzeba!

KOMENTARZE

 • Poczekamy, zobaczymy
  Tekst aktualny, ale niedopracowany.
 • @adevo 08:05:45
  Pisanie trwalo zaledwie 10 min.
  8-))))
  pzdr.
 • Nitrogliceryna
  Nie mogę rozgryźć tego Nitrasa.
  To nieprawdopodobne, by był ciągle, tak długo naćpany. Czyli on taki z natury jest. To czy ludzie przed głosowaniem nie widzieli go?

  To jakaś zagadka...
 • @ Autor - 1*
  "Kidawy-Błońskiej(PO) córki profesora Macieja Władysława Grabskiego, prawnuczki prezydenta RP S. Wojciechowskiego oraz premiera W. Grabskiego"

  kundel,
  zapomniałeś dodać, że jest żoną polskiego reżysera pochodzenia żydowskiego - taki mały drobiazg.
  _________________

  kundel,
  każda partia ma swoich głupków i swoich trolli. PO ma Nitrasa, a PiS ciebie.
 • @Rzeczpospolita 15:23:14
  Twoja żona ma za męża żyda i komu to przeszkadza
  Tak zapytam

  ps.
  każda partia ma swoich głupków i swoich trolli. PO ma Nitrasa, a WPS ciebie

  8-))))

OSTATNIE POSTY

więcej
 • MEDIA

  Kto chcę psa uderzyć, ten kij zawsze znajdzie.

  Do ostatnie chwili zastanawiałem się czy jest sens jeszcze cokolwiek napisać skoro tak jak już wczoraj, tak i dziś widać że wyrok zapadł.Został zatwierdzony czytaj więcej

 • POLITYKA - ŚWIAT

  Brexit Day

  Zapamiętajmy to: Nigel Farage mówiący o Brexit był wyśmiewany przez wiele lat. Tymczasem przez ponad 20 lat antyunijnej kampanii przekonał do siebie miliony Brytyjczyków. Potrzeba solidnej narracji, która pozwoli przekonać miliony Polaków na Polexit czytaj więcej

 • POLITYKA - POLSKA

  Bosak "atakuje" Turskiego

  Czas mija, młodzi ludzie nie rozumieją co znaczy, że ktoś był prominentną postacią w PZPR. Chyba czas zacząć mówić i pisać wprost, że byli to ludzie którzy kolaborowali z okupantem sowieckim przeciwko wolnej Polsce. Tacy czerwoni volksdeutsche czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej