Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1004 posty 31467 komentarzy

Tylko prawda

Husky - Zoologiczny antykomunista , mając do wyboru AK i NSZ wybrałbym NSZ przy całym szacunku do AK. UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony.

Niemiecka bestia, która zniszczyła Warszawę

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

04.08.1944 r. - dowodzenie siłami niemieckimi, zwalczającymi Powstanie Warszawskie, przejmuje SS-Obergruppenführer Erich von dem Bach-Zelewski.

Wpis dedykuje pani Dulkiewicz z Wolnego Miasta Gdańsk, by podczas rocznicy radosnego święta 1 Września 39 i o wybitnych aktorach II Wojny Światowej nie zapomniała.

 

 

 

 

Urodził się w Lęborku (01.03.1899 r.).
Najprawdopodobniej znał kaszubski (jego rodzina wywodziła się ze szlachty kaszubskiej) oraz polski, którym musiał się posługiwać, chodząc do szkoły.

Po I wojnie-był zwykłym pogranicznikiem
W 1930 r. zapisał się do NSDAP, a w 1931 r. - do SS

 

I od tego momentu - jego kariera zaczyna nabierać tempa.
Zostaje - regionalnym dowódcą SS i Gestapo w Prusach Wschodnich i na Dolnym oraz niemieckiej części Górnego Śląska do 1939 r., potem na terenie całego historycznego Śląska.

 

Jedzie w górę kariery, aż miło!
Zostaje, od czerwca 1938 r. Wyższym Dowódcą SS i Policji (HSSPF) na Dolnym i w części niemieckiej Górnego Śląska.
W latach 1932-1944 von dem Bach reprezentuje okręg wrocławski jako poseł do Reichstagu.

 

 

 

To właśnie on - jako pierwszy - podsunie swojemu szefowi, Heinrichowi Himmlerowi pomysł utworzenia obozu koncentracyjnego właśnie w Auschwitz.
Znał ten teren - wszak był na nim wszechwładnym szefem SS i Gestapo!

Himmlerowi pomysł się spodobał, bo lubił kreatywnych...

 

 

No, a potem dostał rozkaz - "Masz wytępić wszelkie formacje zbrojne, ruchy partyzanckie i w ogóle ludność na terenach wschodniej Polski, Białorusi i w krajach bałtyckich. Dasz radę?"
"Ja wohl" - odpowiedział Himmlerowi Eryk i wymordował ok. 230 000 ludzi.

 

Wróć! Bandytów...

 

Sprawdził się. Dobry ludobójca, dobry.
No to czas na nowy odcinek - "Polaczki coś tam w Warszawie zaczęli. Jedź, zobacz, zniszcz, miasto zrównaj z ziemią!"
I znów - "Ja wohl!"
Bo co było robić? Tym razem rozkaz wydał sam Hitler!

Więc wymordował ok. 200 000 Polaków...

 

Skończyła się wojna.
Eryczek chciał uciec, ale Amerykanie go złapali.
W swoje ręce chcieli go zarówno Rosjanie, jak i Polacy. USA stanęło okoniem!
Jego zeznania były potrzebne do oskarżenia innych SS-manów.

Zmarł w szpitalu więziennym na przedmieściach Monachium 08.03.1972 r.

 

Za swoje zbrodnie wobec ludności cywilnej ZSRR i Polski Erich von dem Bach-Zelewski nigdy nie poniósł odpowiedzialności!

Jak kraść - to miliony.
Jak zabijać - to setki tysięcy.

Erich von dem Bach-Zelewski dowódcą był żadnym.
Za to ludobójcą - perfekcyjnym!

W tygodniku "Der Spiegel" ukazała się krótka notka, w której napisano: "W wieku 73 lat zmarł Erich von dem Bach-Zelewski, były generał broni SS i generał policji. Był jedną z najbrutalniejszych i najbardziej osobliwych postaci w Zakonie Trupiej Czaszki".

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • Ta
  Dulkiewicz ma chyba ukraińskie pochodzenie, a gdzie banderowcy tam i Niemcy. Czyli wszystko w rodzinie. W czasie wyborów prezydenckich w Gdańsku Braun proponował jej debatę, to odparła, że z marginesem nie będzie debatować. A Braun by ją po prostu zmasakrował.
 • Taka wzorcowa kariera dla innych różnych "Kaszubów".
  Pewnie Donkowi się marzy taka kariera (w sensie użyteczności dla Niemiec kosztem Polaków).
  Stara się ale wojny nie ma i nie może się wykazać na pełną skalę ale "prywatyzację" Polskiej gospodarki poprowadził tak Zaleski exterminację ludności .. to była prawdziwa eksterminacja Polskiej gospodarki..
  Dulkiewicz to Ukrainka (z pochodzenia) i pewnie Kaszubka (z urodzenia)
  a do tego podobno żydówka.
  To szczególnie niebezpieczna dla Polaków mieszanka.
  Niemcy kładą łapę na Polskie ziemie zachodnie to widać gołym okiem.

  I nie żebym miał coś do Kaszubów choć mają pokręcony język.. sam jestem Kaszubem z urodzenia choć nie z pochodzenia i nie znam kaszubskiego.
 • "Niemiecka bestia, która zniszczyła Warszawę"
  --------------------
  Polskę i Polaków mordowano do pospołu i rękami hitlerowskich Niemiec i rękami stalinowskiej CCCP i rękami banderowców. Natomiast zamordowanie Warszawy z takim przytupem to jakby uwieńczenie mordowania Polski przez światowy, czarci pomiot - w ramach zemsty za 1920 rok.
  Wniosek?
  Zrównanie Warszawy z ziemią pokazuje determinację czarciego pomiotu w mordowaniu Polski. Prawdopodobnie plany zrównania Warszawy z ziemią były już zaklepane na długo przed wybuchem Powstania Warszawskiego. Powstanie to stanowiło osobliwy pretekst do unicestwienia Warszawy zgodnie z wcześniejszym planem.
 • @demonkracja 18:45:21
  Sprzeciwiliśmy się ideologii komunistycznej, a następnie nazistowskiej. Obecna nasza misja to sprzeciw wobec ideologii LGBT. Chyba już taką rolę mamy w Europie i świecie.
 • Tylko dzięki niemu udało się gen Borowi Komorowskiemu uzyskać przywrócenie praw Konwencji w warunkach kapitulacji
  Przywrócenie praw Konwencji Haskiej i Genewskiej dla ludności Warszawy i żołnierzy powstania możliwe jedynie w warunkach kapitulacji powstania pod dowództwem AK było jedyną możliwością uratowania ludności Warszawy i powstańców przed zupełną zagładą Ludności Warszawy i konspiratorom groziła zupełna zapowiadana przez Hitlera zagłada także bez wybuchu powstania a nawet ez uznania akcji AL lub soweckich desantowców lub jakiegokolwiek oporu za powstanie i "rewoltę" na wzór powstania w getcie lub Sobiborze (w getcie zaatakowano ekspedycję SS, która miała rozkaz ewakuowania getta na Majdanek, gdzie wówczas nie było krematoriow).
  Front na Wiśle zostal zatrzymany na prawie pól roku by dać aliantom czas na opanowanie swych stref wplywów przed miejscowymi komunistami tak żeby bez dodatkowej wojny z aliantami o Palestynę można było kontynuować sjonistyczną kolonizację P:alestyny zapoczątkowaną pod protektoratem Piłsudskiego i alijami stalinowską żydów z Kowna i Wilna z fałszywymi paszportami japońskimi oraz andersowską .
  Bach Zelewski znał gen Bora Komorowskiego jako uczestnika zawodów jeździeckich i w czasie ustalania warunków kapitulacji przeprowadzal rozmowy z Himmlerem i Hitlerem.
  W okresie grudnia i stycznia 1944/45 były okresy 20 stopniowych mrozów i po zdominowaniu ludności Warszawy niemal nieuniknione byly zarządzenia ewakuacji naturalnie bez powstania na warunkach jeńców sowieckich na pola np pod Pruszkowem i pod nadzorem Ukraińców lub "etnicznych Litwinów" o pochodzeniu nie mniej polskim niż Bach Zelewski. Oczywiście mogły być wcześniej masowe egzekucje ale Bach Zelewski protestował przeciwko ich kontynuacji na Woli uzasadniając ich zakończenie brakiem dostaw amunicji Więc bez powstania ludność Warszawy mogła by zostać zgładzona metodami przewidzianymi w GeneralPlanOst, według którego po zwycięstwie nad ZSRR wszystkie narodowości poza Niemcami niezależnie po której stronie walczyły miały zostać przesiedlone za Ural. Kaszubów już wtedy by nie było. Nawet dziadek Tuska musiał ratować się ze Stutthof służąc w Wehrmachcie.
  http://telewidz.neon24.pl/post/111652,powstanie-i-warunki-kapitulacj-ratunkiem-przed-zaglada
 • A żelazny krzyż za co dostał ?
  Za morderstwa ? Czy za to , że był słabym dowódcą ? A i jeszcze jedno, czy lubił komunistów ? Pytam, dopóki jeszcze można zadawać takie pytania...
 • @Husky 19:37:38 a we Francji to już mamy OFICJALNYCH KATOLICKICH LGBT KSIĘŻY
  i chyba nawet biskupów (?)

  HUSKY - a raczej skunks, czyli śmierdziel pólnocnoamerykański - napisał
  //Sprzeciwiliśmy się ideologii komunistycznej, a następnie nazistowskiej. Obecna nasza misja to sprzeciw wobec ideologii LGBT. Chyba już taką rolę mamy w Europie i świecie.//

  Poniżej zdjęcie z jakiejś manifestacji we Francji (sądząc po kształcie tabliczek z nazwami ulic). Za kapłanem LGBT z krzyżem na piersi i "biskupią" czapką na głowie, widać zarys drugiego, w identycznym "kapłańskim" LGBT stroju:

  http://markglogg.eu/wp-content/uploads/2019/07/LGBT-pretres-en-France-284x300.jpg

  Kidy zatem "Husky" nareszcie przejdzie na właściwą obecnie, WATYKAŃSKĄ WIARĘ?
 • @Berkeley72 09:50:32
  Pocaluj Husky w 5 liter
  pajacu
 • Widząc w ludziach wyłącznie dobro lub wyłącznie zlo nie widzimy istotnych absurdów
  Gen Bor Komorowski uratował ludność Warszawy przed zupełną zagładą dzięki generałowi von dem Bach Zelewskiemu, który wykonywal najbardxziej spektakularnie zbrodnicze ludobójstwo na ludności Woli. Beria i Stalin bardzo dbali przy pomocy NKWD by oficerowie kierowani do Korpusu gen Andersa (przeważnie wybrani jak Berling, Anders, ks. Peszkowski itp) nie stykali sie w ZSRR z polskimi komunistami jak Nowotko, Finder, Wasilewski itp, którzy byli przeciwni formowaniu armii polskiej.
  Gestapo i Abwehra nie kontrolowalo kontaktów generała Bora Komorowskiego i generała von dem Bach Zelewskiego w czasie negocjacji warunków kapitulacji powstania..
  Większość Kaszubów i Mazurów z Mazur w Wehrmachcie i SS nie byli wybitnymi ludobójcami ale niektórzy "musieli" wykonywać ludobójcze rozkazy przeważnie bez entyzjazmu jak wybitniejsi i nie mniej nasi "etniczni Litwini" lub "zachodni Ukraińcy".

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej