Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
986 postów 30831 komentarzy

Tylko prawda

Husky - Zoologiczny antykomunista , mając do wyboru AK i NSZ wybrałbym NSZ przy całym szacunku do AK. UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony.

"Love is love" w najlepszym wydaniu.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Objazdowy cyrk. Ile osób z tego środowiska mieszka w okolicach Białegostoku? Zmieściliby się w jednym autobusie. Jeżdżą po Polsce, prowokują, a potem bluzgają. Nieciekawy sposób na życie.

 

 No to jeszcze kilka słów po zajściu w Białymstoku.

Taki przekaz ma iść w świat! Że Polska to jest kraj ksenofobiczny, nietolerancyjny i pełen zagrożeń! 

To jest wszystko dokładnie zaplanowane i idealnie wyreżyserowane.
Najważniejsze pytanie: Tylko kto za to płaci?......swiatowe lewactwo na czele z Sorosem! Dlatego Węgrzy wyrzucili wszystkie jego fundacje! Wystarczy przeczytać listę instytucji, beneficjentów funduszu żydowskiego, oraz fundusze norweskie, również rozdzielana przez fundację Srosza. . To jest łącznie ponad miliard dolarów. Pieniądze te przechwytuje legalnie zainstalowana tu agentura.

Soros płaci, dewianci tańczą a Donek śpiewa. Zgodnie ze szkockim przysłowiem: "Kto płaci kobziarzowi, ten zamawia melodię"

 

Na koncu za to zapłaci naród ,tylko teraz jeszcze kwestia ceny lub zdrowia

 

A tu wpis organizatorki marszu równości w Białymstoku. Obraz miłości, tolerancji i (wstawic cokolwiek).

Cieszę się, że w końcu odważyli się pokazać prawdziwą twarz i przestają udawać.

 

 

Baaardzo dużo miłości. Zdaje się, że się kapnęła, że są przez lewactwo i POlityków wykorzystywani w politycznych rozgrywkach i cała ta banda ma ich w głębokim poważaniu. Lepiej późno niż wcale. Prawda boli.

 

Źródła:
Twitter
FF
wPolityce

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • "Objazdowy cyrk."
  .  http://pressmania.pl/wp-content/uploads/2016/11/12037993_10207551599177417_5364474444481192543_n-500x258.jpg


  Bogumił Bogusław
 • @Krystyna Trzcińska 15:45:03
  Brawo !!!
  dzieki
  Pozdrawiam

  8-)))))
 • Witaj
  Tak naprawdę ten marsz jest bez znaczenia, choć jest jedno +. Wreszcie poznaliśmy język i kulturę ludzi z LGBTQ. To są po prostu chorzy ludzie, którym należy się współczucie, ale i leczenie. I tyle.
  Pozdrawiam
 • Autor
  A czy kibice się kapnęli, że są wykorzystywani?
  Pzdr
 • W Białymstoku zrealizowano plan Kirka-Mudsena. Teraz strona LGBT przeszła do ofensywy
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19iNGFjNi9wLzIwMTkvMDcvMjMvMTg4MS85MDMvZjZiM2I2ZjI2ZWZlNDI2MTkxYTI0MGUyMmJmNTkwZDUuanBlZw==.jpeg
  Marsze LGBT to specyficzny gatunek bojówek – to jednostki, które nie chcą bić, ale które same chcą być bite. Oczywiście że nic nie usprawiedliwia mężczyzn, którzy zastosowali przemoc wobec uczestników tęczowego wydarzenia, ale nie ma co ukrywać – środowiska homoseksualne chcą być przedstawiane jako ofiary „homofobów” – zresztą organizacja demonstracji LGBT jest motywowana właśnie okazją do rozdzierania szat nad nietolerancją. Lewaccy aktywiści sami sformułowali strategię, w której założyli, że będą ofiarami „homofobów”. W 1987 roku Hunter Madsen i Marshall Kirk, napisali swoistego rodzaju manifest gejowski, zatytułowany „After the ball” (w swobodnym tłumaczeniu: „iść za ciosem”). Publicyści zaproponowali sześć wytycznych, które trzeba z uporem realizować, aż doprowadzi się do wymarzonej sytuacji – uznania przez prawo i społeczeństwo małżeństw homoseksualnych z możliwością adopcji dzieci i powszechnej edukacji seksualnej.

  Mów o gejach i homoseksualizmie tak głośno i tak często jak to jest możliwe
  Pokazuj gejów jako ofiary, nie jako agresorów
  Daj swoim obrońcom pretekst do działania
  Pokazuj gejów tylko dobrze
  Pokazuj przeciwników tylko źle
  Zabiegaj o fundusze: pieniądz nie śmierdzi
  Ponad 30 lat temu ukształtowała się jednocześnie grupa zawodowych rewolucjonistów, rodem z leninowskich wzorców, która objeżdża świat i instruuje jak walczyć o przywileje dla LGBT. Praktyka pokazała, że tęczowym hunwejbinom sprzyjają wszystkie incydenty, które trafiają do mediów – także te niezgodne z prawem. Za tym idzie realizacja pierwszych pięciu punktów Kirka-Mudsena. Gdy nałożymy model amerykańskich ideologów na działania w Białymstoku otrzymamy idealny przykład działania tęczowych: organizowanie wydarzeń, które mają bulwersować i ekscytować (pkt: 1 Mów o gejach tak głośno jak się da), następnie skorzystać z incydentu: (pkt 2: Pokazuj gejów jako ofiary), dalej włączyła się antyrządowa opozycja (pkt 3: Daj swoim obrońcom pretekst do działania), łatwa narracja polaryzująca niewinnych gejów (pkt 4: gejów pokazywać tylko dobrze i pkt 5: przeciwników pokazywać w najgorszych barwach). Recepta na ofensywę jest prosta i banalna, trzeba więc stanowczo reagować na akty agresji przeciw LGBT. Przemoc uwłacza ofiarom, szkodzi wolności i zdrowej demokracji, a w tym wypadku wspiera także lewacką ideologię. autor: Jakub Maciejewski
 • Abecadło homopropagandy, czyli 6 etapów manipulacji. Jak środowiska LGBT programują nasze myślenie?
  Prezes TVP publicznie wygłosił pochwałę homopropagandy, a KRRiT nie dostrzegła łamania prawa. Jakie będą następne kroki? Amerykańscy działacze już w latach 80. rozpisali precyzyjną strategię, która zmieniła myślenie milionów ludzi. Dziś co do joty realizowana jest u nas.

  W krótkim czasie zręczna i bystra kampania medialna może przemienić wspólnotę gejowską w matkę chrzestną cywilizacji zachodniej pisał Marshall Kirk w 1987 r. na łamach gejowskiego pisma „Guide Magazine”. Swoje abecadło homopropagandy rozwinął w wydanej dwa lata później książce „Po balu. Jak w latach 90. Ameryka pokona swój strach i nienawiść wobec gejów”. Strategia obliczona na zawładnięcie mas, przetoczyła się ze Stanów, poprzez zachodnią Europę aż do Polski.

  Kirk doskonale wiedział, że nie sposób zmienić ludzkiej mentalności z dnia na dzień. Namawiał do spokojnego i cierpliwego oswajania opinii publicznej z homoseksualizmem” tak, by społeczeństwa na problem zobojętniały.

  Chodzi o to, aby ułatwić im spoglądanie na homoseksualizm z obojętnością, a nie z żywym zaangażowaniem. Byłoby najlepiej, gdyby zwykli ludzie zauważali różnicę w preferencjach seksualnych w ten sam sposób, w jaki zauważają fakt, że można mieć różne ulubione smaki lodów albo dyscypliny sportu pouczał Kirk, przestrzegając jednocześnie aktywistów LGBT przed stosowaniem zbyt nachalnej propagandy.

  Darujcie sobie przekonywanie mas, że homoseksualizm to coś dobrego. Ale jeśli tylko potraficie sprawić, by pomyślały, że to coś innego i wzruszyły ramionami, to właściwie już wygraliście bitwę o prawa.

  Jak to zrobić? Trzeba uruchomić umiejętnie przeprowadzoną kampanię społeczną i medialną, która zostanie przeprowadzona według następujących zaleceń:

  ZADANIE 1: Uruchomić homoseksualną tubę

  Bez zbędnych emocji, ale wytrwale. Mówić przy każdej okazji, ale nie szokować, np. nie pokazywać czynności seksualnych i traktować je jak abstrakcję. Celem jest przełamanie granic oburzenia, zniechęcenia czy jakichkolwiek innych poruszeń.

  Żeby stłumić przewrażliwienie na punkcie homoseksualizmu, konieczne jest, aby wiele ludzi poruszało ten temat w sposób neutralny lub życzliwy. Nieustanne mówienie o nim tworzy wrażenie, że opinia publiczna jest przynajmniej podzielona i że istotny jej segment akceptuje lub wręcz praktykuje homoseksualizm pouczał Kirk.

  Aby skutecznie przebić się z przekazem, trzeba dotrzeć do najbardziej konserwatywnych struktur za pomocą mediów i „pożytecznych idiotów”. Jak to zrobić? Bardzo prosto: „wykorzystać film i telewizję, atakować Kościoły”.

  Przepisy szczegółowe mówią o tym, by wplatać wszędzie wątki homoseksualne, zwłaszcza w filmach, reklamach, literaturze, programach telewizyjnych, pismach kolorowych. Przy rozmiękczaniu przekazu medialnego, należy budować front walki z Kościołem – ośmieszać, pomawiać, kompromitować, lekceważyć, mówić o zacofaniu i zaściankowości. Gdy już uda się osłabić jego autorytet, oddawać głos pseudo-katolikom, którzy będą mówić o tolerancji, zgodności też tu nieustanną walkę z Kościołem katolickim. Lobby homoseksualne podkopuje jego autorytet, wyciąga na wierzch bolesne, ale jednostkowe skandale i rozdmuchuje je do monstrualnych rozmiarów, przedstawia Kościół jako średniowieczny zaścianek, który nie nadąża za nowoczesną psychologią.

  ZADANIE 2: Ukazać homoseksualistów jako niewinne ofiary

  Kirk zalecał, by nie pokazywać homoseksualistów jako agresywnych działaczy, walczących o swoje prawa. Znacznie skuteczniejsze jest manifestowanie niedoli, jakiej rzekomo doświadczają w heteroseksualnym społeczeństwie. Społeczne masy mają uwierzyć, że homoseksualizm jest wrodzony, a osoby LGBT nie ponoszą żadnej moralnej odpowiedzialności za swoje seksualne wybory.

  Następnym krokiem jest przedstawianie homoseksualistów jako „ofiary losu i społeczeństwa”. Historii, które mają to uwiarygodnić jest zatrzęsienie. Wybite rzekomo okno w mieszkaniu transseksualisty Rafalali, rzekoma „napaść” na posła Biedronia, którego kurier nazwał „parówą”, brak zgody na Parady Równości.

  ZADANIE 3: Wzbudzić wyrzuty hetero-sumień i namówić do walki w dobrej sprawie

  Finalnym aktem kroku poprzedniego ma być skonfrontowanie dwóch wartości: Prawa człowieka przeciw wolności sumienia. Należy wmówić masom, że ich zasady, które wyznają, prawo do wolności sumienia w rażący sposób narusza prawa człowieka, którego domagają się homoseksualiści. Dzięki staraniom ONZ, wszelkie prawa homoseksualistów zostały podpięte do praw człowieka, więc sfinalizowanie tego kroku staje się wyjątkowo proste. Teraz wystarczy wzbudzić pragnienie walki z dyskryminacją i nowe zaplecze poparcia społecznego gotowe.

  ZADANIE 4: Pokazać homoseksualistów jako atrakcyjnych ludzi sukcesu

  Młodzi, piękni, wykształceni, gwiazdy, celebryci i co tam się komu zamarzy. Ważne, by pod żadnym pozorem nie kojarzyć homoseksualizmu z patologią, brzydotą, chorobą czy uzależnieniem. Prezentowani w mediach homoseksualiści mają być atrakcyjni, a nawet wybitni. Model ten ma też zostać przeniesiony do edukacji. W wydanym przez Kampanię Przeciw Homofobii podręczniku dla nauczycieli „Lekcja Równości” mamy szczegółowy instruktaż. Jeden z jego punktów brzmi:

  Afirmuj obecność osób LGBT w społeczeństwie i ich wkład w naukę oraz kulturę. Orientacja seksualna nie powinna być pokazywana jako najważniejsza cecha osoby, ale ważne jest, żeby wszyscy uczniowie i uczennice poznali pozytywne postacie, z którymi mogą się identyfikować.

  Wielkie nazwiska przypomniane w podręczniku KPH to m.in. Sokrates, Szekspir, Aleksander Wielki, Michał Anioł, Walt Whitman, Safona. Aktywistki uprawiające pseudonaukę na gender studies dokładają wszelkich starań, by ją poszerzyć o nowe nabytki. Bohaterowie „Kamieni na szaniec” już zostali ogłoszeni parą gejów. Tylko czekać na następnych.

  Kampania Przeciw Homofobii skrupulatnie wypełnia zalecenia amerykańskich liderów LGBT. Jako organizacja pożytku publicznego zgłosiła Telewizji Polskiej projekt kampanii społecznej, a ta bez mrugnięcia okiem wyemitowała spot, łamiąc kilkanaście zapisów prawa:

  CZYTAJ TAKŻE: Marzena Nykiel we „wSieci”: Homomisja TVP. Sprawdź, jak telewizja łamie prawo, promując homoseksualistów!

  ZADANIE 5: „Zmieszać z błotem” przeciwników

  Dalszy etap homopropagandy to już gra o wyższą stawkę. Gdy już spowszednieją gejowskie reklamy, gdy masy oswoją się coming outami i wszechobecnością homoseksualstów, nadejdzie czas rozprawić się z pozostającymi nadal przeciwnikami.

  Mówiąc bez ogródek – trzeba ich zmieszać z błotem. Mamy przy tym dwojakie cele. Po pierwsze chcemy zastąpić pewną siebie homofobię ogółu wstydem i poczuciem winy. Po drugie chcemy sprawić, by wrogowie gejów wyglądali tak paskudnie, że przeciętny Amerykanin będzie chciał się od nich trzymać z daleka

  — pouczał Kirk. Zalecał, by pokazywać przeciwników środowisk LGBT w sposób budzący odrazę.

  Opinii publicznej trzeba pokazywać zdjęcia bluzgających homofobów, którzy mają poza tym cechy i poglądy budzące niechęć zwyczajnej Ameryki. Mogą to być zdjęcia (…) bandycko wyglądających chuliganów i kryminalistów opowiadających z ubawem o „pedałach”, których chętnie by pozabijali. I wreszcie obrazki z nazistowskich obozów zagłady, gdzie torturowano i gazowano homoseksualistów.

  Skąd my to znamy?

  ZADANIE 6: Zgromadzić fundusze

  Aby osiągnąć zamierzone cele, trzeba mieć wypchaną skarbonkę. Kirk wychodził z założenia, że w każdym społeczeństwie żyje 10-15 mln zwolenników środowisk homoseksualnych. Jeśli każdy z nich wrzuci do skarbonki po dwa dolary na kampanię, będzie czym rządzić. Dziś, gdy za interesami środowisk LGBT wstawiają się międzynarodowe organizacje, firmy i instytucje, finansowanie ich interesów jest o wiele prostsze. Aby nie szukać za daleko, spójrzmy na samą Kampanię przeciw Homofobii, która – jako organizacja pożytku publicznego – emituje w publicznej telewizji lesbijski spot.

  Z raportów finansowych organizacji wynika, że na tej społecznej działalności można nieźle zarobić. W 2013 KPH osiągnęła przychody w wysokości prawie 1 mln 314 tys. zł. Niespełna 180 tysięcy pochodziło z darowizn i odpisów podatkowych. Pozostała kwota, zapisana jako „inne źródła”, w większości pochodzi z grantów na realizację projektów. Jak wyglądają zarobki? Z raportu finansowego dowiadujemy się, że łączna kwota wynagrodzeń brutto w 2013 r. wyniosła ponad 453 tys. zł., co oznacza, że miesięcznie na same wynagrodzenia organizacja przeznaczyła prawie 38 tysięcy złotych. Najniżej wyceniona miesięczna płaca wyniosła 2600 a najwyżej 6100 zł.

  Cóż, postęp kosztuje! Wiedzieli o tym wielcy tego świata, którzy nigdy nie szczędzili środków na propagandę. Gdyby nie one, działacze LGBT byliby skazani na produkcję takich wymownych dzieł, jak poniższe:

  https://youtu.be/wUxI1NUdxUU
  Tęczyści wszelkiej maści powinni pojechać do mekki w Arabii Saudyjskiej i między tamtejszymi pielgrzymami propagować lgbt - to byłoby poświęcenie i coś wartego uwagi, ciekawe ile minut by wytrwali? Tęczowa Armia? Ciekawe, jakie tam mają stopnie ? Bo chyba mają, skoro obiecują walkę z hetero i to do ostatniej kropli spermy.
 • @Husky 15:49:59
  Homoteroryści zawłaszczają kolejną przestrzeń publiczną. W Serbii czy całych Bałkanach o Ukrainie nie wspomnę. Nie chcę w Polsce pederastycznego terroru! Zobaczcie USA czy Francję o angolach nie wspomnę zwykli ludzie nie mają nic do gadania, bo WŁADZA dyktuje warunki.
 • @roux 17:18:10
  Kibice nie są wykorzystywani bo nie sa homosiami
  8-)))))
 • @kula Lis 68 18:57:15
  Już pierwszoklasiści mają naturalny wstyd przed obnażaniem się (nawet przed najbliższymi). Jak wytłumaczyć dziecku, czemu te debile umalowani, poprzebierani za kobiety i z "siusiakam(wyrostkami) na wierzchu"?
  No jak?

  8-)))))
  pzdr.
 • @kula Lis 68 18:57:15
  Niektórych rzeczy nie umiem sobie wyobrazić.
  Jakim cudem ktoś taki kutas jak Hartman,( który ma ochotę bzykać własną siostrę) funkcjonuje w życiu publicznym.
  To jest ewenement nawet qrwa jak na lewaków.

  8-))))))
  pzdr.
 • Co za debilny babsztyl
  Brakuje po prostu słów! Gdzie leżą granice? W przestrzeni publicznej nie powinno być przyzwolenia na takie zachowanie niezależnie od dorobku i tego kim się jest!

  https://pbs.twimg.com/media/EAK4QUHXkAEzrRa.jpg
 • W Białymstoku "zabito 4 osoby", inne "zostaną kalekami" - tak internetowe trolle rozsiewają fake newsy
  https://niezaleznacdn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15638997571d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372f970abb24fc73e6a5272be8e9dc79fb6.jpg
  Po burzliwym przebiegu marszu równości w Białymstoku w sieci nadal krążą fake newsy, które mają sprawie dodać jeszcze większej pikanterii. Możemy się z nich dowiedzieć, że... "zabito dwie dziewczyny, zabito cztery osoby, poraniono matki z dziećmi, pobito ludzi, jedna dziewczyna będzie kaleką, jedna dziewczyna będzie rośliną". A to nie wszystko.
  Pierwszy Marsz Równości przeszedł w sobotę po południu ulicami miasta pod hasłem "Białystok domem dla wszystkich". Przejście uczestników marszu kilkakrotnie próbowali zablokować kontrmanifestanci, policja musiała użyć gazu. W stronę uczestników rzucano kamieniami, petardami, jajkami i butelkami, wykrzykiwano też obraźliwe słowa. W związku z zajściami policja zatrzymała już łącznie 36 osób. Odnosząc się do tych wydarzeń, premier Morawiecki podkreślił, że "bardzo potępia" to "chuligańskie, agresywne zachowanie". Przekonywał, że "w Polsce jest miejsce dla każdego, ale nie ma na pewno miejsca na takie chuligańskie, agresywne zachowania, na takie barbarzyńskie traktowanie drugiego człowieka". Podobne zachowania skrytykował również b. szef MSWiA, europoseł PiS Joachim Brudziński.

  "Jest to dla mnie oczywiste, że wszystkie te osoby, które dopuściły się tutaj złamania prawa, niezależnie od tego jakie awatary będą mieli na swoich profilach społecznościowych, jak bardzo będą używali patriotycznej, czy bogoojczyźnianej retoryki powinni ponieść konsekwencje” podkreślił polityk. Choć na wydarzenia, jakie miały miejsce podczas marszu równości nie ma zgody ani ze strony rządzących, ani ze strony opinii społecznej, w sieci nadal krążą fake newsy, które mają sprawie dodać jeszcze większej pikanterii.

  Dlatego też, zwracają uwagę internauci, możemy już przeczytać, że w Białymstoku:

  zabito dwie dziewczyny
  zabito cztery osoby
  poraniono matki z dziećmi
  pobito ludzi
  jedna dziewczyna będzie kaleką
  jedna dziewczyna będzie rośliną

  Ofiary muszą być. Zakonnica, Diduszko, teraz w Białymstoku... Demokracji trzeba bronić. A jakiś usmarowany pastą do butów murzyn-pederasta wysłany przez Michnika nie został najpierw zgwałcony a potem zamordowany ? A zatrudnieni przez tvn24 "hitlerowcy" ze Ślunska nie zastrzelili albo posłali do gazu żadnej lesbijki ? W tej sytuacji batalion objazdowy LGBT który jeździ po Polsce na manifestacje zażąda podniesienia stawki od Sorosa.


  https://niezalezna.pl/281128-w-bialymstoku-zabito-4-osoby-inne-zostana-kalekami-tak-internetowe-trolle-rozsiewaja-fake-newsy
  Ps..Amerykanie za takie rzeczy wsadzają na 20 lat. Kiedy policja zacznie ich wyłapywać? Kiedy porządne kary za cyber-przestępstwa. Panie Ziobro?
 • 2.5 tysiaczka +
  W gminie Olsztyn w woj. śląskim urodziły się dziś pięcioraczki: Marcelina, Marcin, Filip, Oliwier i Szymon.
  Witajcie Maluchy
  Szczęśliwym Rodzicom serdecznie gratuluję!
 • Dobranoc Prawi i Sprawiedliwi
  Pieskich snów Wam życzę

  https://pbs.twimg.com/media/EAG2UnEXoAA_1vs.jpg


  8-)))))))))))))
 • Coś chyba nie wyszło... Na protest LGBT przed siedzibą „Gazety Polskiej” przyszły dwie osoby! Zostały zaproszone do redakcji
  Naklejka mającą zwrócić uwagę na problem narzucania ideologii LGBT, wywołała prawdziwą furię lewicowych środowisk. Ogłaszane są przez nie różne akcje wymierzone w tygodnik. Jedną nich miał być dzisiejszy protest przed siedzibą redakcji „Gazety Polskiej”. Tymczasem o wyznaczonej godzinie pojawiły się... dwie osoby. I nikt więcej nie dotarł! Także dziennikarze z lewicowych mediów!


  https://niezaleznacdn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15639535631d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b3726cb0888f99d1d8a11c0b01acbc941d16.jpg
  https://niezaleznacdn.pl/imgcache/750x430/w//uploads/galeria/281179/zby8448.jpg

  Równie dobrze mogliby stać z tekturkami z napisem: "Jesteśmy kretynami". A opłacana przez Sorosa tęczowa grupa cyrkowa, występująca w pochodach w wielu polskich miastach, nie dała rady przyjechać ? taki chudy, chyba ma już adidasa albo "wegetarianin". nie wiadomo co bardziej szkodliwe.
 • Dorota Kania UJAWNIA: Jak miliony trafiły do podmiotów wspierających LGBT i gender?
  https://niezaleznacdn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15639190171d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372c9abf77ef03e1be55bdbef884c259e6d.jpg
  W najnowszym programie „Koniec Systemu” Dorota Kania ujawniła, w jaki sposób miliony złotych z Funduszu Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem i Pomocy Postpenitencjarnej trafiły w czasie rządów PO-PSL do fundacji i stowarzyszeń zajmujących się m.in. wspieraniem aborcji, LGBT i gender. W związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa związanego z przyznawaniem dotacji śledztwo prowadzi Prokuratura Regionalna w Poznaniu. Według założeń, środki finansowe z Funduszu POPPiPP otrzymywały organizacje podejmujące działania antyprzemocowe, pomagające pokrzywdzonym i ofiarom przestępstw. Najwięcej jednak pieniędzy otrzymały stowarzyszenia i fundacje, które oprócz działań antyprzemocowych intensywnie zajmują się promocją feminizmu, aborcji, LGBT oraz ideologii gender. Na liście beneficjentów funduszu znalazły się między innymi Lubuskie Stowarzyszenie na Rzecz Kobiet BABA oraz Fundacja Centrum Praw Kobiet. Pierwsze z nich, od grudnia 2012 do grudnia 2015 roku, otrzymało blisko 1,5 mln złotych, zaś drugie – od marca 2013 do grudnia 2015 – ponad 2 miliony 166 tysięcy złotych. Co ważne, Centrum Praw Kobiet otrzymało jedne z najwyższych dotacji, które zostały przyznane w czasie działalności Funduszu POPPiPP. Ostatnio, posługując się satanistyczną symboliką, na swojej stronie internetowej fundacja zachęca do odwiedzania jej namiotu na festiwalu Poland Rock. O kulisy całej sprawy Dorota Kania pytała Jana Kanthaka, rzecznika ministerstwa sprawiedliwości. Warto przypomnieć, że poprzednim ministrem sprawiedliwości był pan Krzysztof Kwiatkowski, który obecnie jest szefem NIK-u. Być może to tłumaczy jego bierność. Kiedy Zbigniew Ziobro został ministrem sprawiedliwości przyjrzeliśmy się dokładnie funkcjonowaniu Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej. Kiedy zobaczyliśmy wszelkie pieniądze, które były przekazywane, to byliśmy w szoku – to była istna stajnia Augiasza. Osobą, która odpowiadała bezpośrednio za fundusz była słynna Marzena K..tłumaczył na antenie Telewizji Republika Kanthak. To jeszcze nie wszystko. Rzecznik resortu sprawiedliwości rzuca nowe światło na przepływ gotówki do podmiotów wspierających środowiska LGBT. Z dokumentacji wynika, że gabinet polityczny podejmował decyzje na kilka dni przed wyborami. To były polityczne decyzje, widoczne było kupowanie poparcie wśród organizacji jasno opowiadających się po stronie wartości LGBT, konwencji stambulskiej. To jest środowisko obecnego RPO Adama Bodnara czy jego ówczesnej zastępcy Sylwii Spurek. W wyniku przeprowadzonego audytu zostało skierowane zawiadomienie do prokuratury w Poznaniu. My całkowicie odwróciliśmy sens funkcjonowania Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej – jego nazwa została przekształcona na Fundusz Sprawiedliwości. My chcemy, żeby on pomagał pokrzywdzonym przestępstwem, a to jest bardzo duża skala, jeśli chodzi o liczby mówił Jan Kanthak. W dalszej części programu rzecznik ministerstwa sprawiedliwości odniósł się do krytyki pod adresem Funduszu Sprawiedliwości. Wskazał również, na rolę, jaką w całym procesie odgrywa były minister sprawiedliwości w rządzie PO-PSL Krzysztof Kwiatkowski. Autorem tych zarzutów, z którymi się zupełnie nie zgadzamy jest NIK – poprzedni minister sprawiedliwości Krzysztof Kwiatkowski, który teraz pełni tam funkcję zaczyna pewnego rodzaju kampanię wyborczą. Jestem przekonany, że będzie startował do Senatu w nadchodzących wyborach. Co więcej przejął konto twitterowe NIK-u. Warto również pamiętać, że Krzysztof Kwiatkowski ma postawione zarzuty przez prokuraturę. Stąd właśnie wszelkie zarzuty do Funduszu Sprawiedliwości i nie tylko! Nagminnie jesteśmy kontrolowani i badani. To jest wendetta i rozpoczęcie kampanii wyborczej Jan Kanthak. https://youtu.be/fLCUcHYxRrU
  Więcej na ten temat w artykule Doroty Kani „Jak miliony dla ofiar przestępstw trafiły do zwolenników LGBT. Śledztwo prokuratury w sprawie dotacji” na łamach najnowszego numeru tygodnika „Gazeta Polska”.

  Ps...Włosy zjeżyły na głowie, kiedy dowiedziałem się, od jak dawna panoszy się gender i LGBT w naszym kraju i w sumie nie zdziwiło, że te bestie zwłaszcza teraz przyparły taki atak. Jak chce się robić rozbój i bandyctwo w biały dzień to najlepiej udawać ofiarę. Jeszcze większe lewackie szambo wykryje się, jeśli się prześwietli unijne dotacje równościowe, które powinny iść na wyrównywanie szans słabszych regionów i likwidowanie nierówności społecznej a lądują w fundacjach elgiebetu... To są szwindle na miliardy ojro. To jest kropla w morzu. Nadal istnieje nierozwiązany problem funduszy norweskich oraz niezliczona ilość kanałów przepompowywania pieniędzy zasilających takie instytucje jak Fundacja Batorego i setki innych. Te NGOsy zajmują się bezpośrednią ingerencją w strukturę społeczeństwa polskiego i dążą do jego radykalnej przemiany. LGBT to organizacja terrorystyczna i jako taka powinna być zdelegalizowana, a jej przywódcy osądzeni, skazani i zapuszkowani na długie lata, aby mogli zastanowić się ile zła wyrządzili bliźnim. Baba z lubuskiego 1.5 mln zł! To skandal, potem na listach Wiosny cioty Biedronia do EP. Pederastom i innym zboczeńcom należy wstrzymać WSZYSTKIE dotacje i obciążyć wysokimi podatkami. Luksus kosztuje. Ludzie płacą 23% VAT, pederaści powinni płacić np 46%. Ryzyko zachorowania na choroby weneryczne i aids jest zdecydowanie większe niż u normalnych ludzi a koszty leczenia ogromne. Pedos i homos są poważnym obciążeniem dla społeczeństwa dlatego powinni ponosić tego koszty.
 • LGBT to jest ich ostatni bój, to powinien zrozumieć ostatni ….
  Po wyborach trzy sprawy do załatwienia w trybie pilnym. Sądy, Komisja o pedofilach we wszystkich środowiskach i druga sprawa, ograniczenie samowoli samorządów i wyeliminowanie elgebetów z przestrzeni publicznej. Ludzie są teraz syci, więc chcą uregulowania spraw światopoglądowych.
 • Pani Witek, niech się pani nie nakręca... Gorliwością nie przykryje pani niekompetencji!
  Pedały były spokojne, atakowali tylko kibice? Ciekawe. Czyżby powtórka z akcji "widelec". PiS-ie nie idź tą drogą! Mam PYTANKO: czy ustalono, jaki % demonstrujących dewiantów było NIELETNICH!! Ich tam, dzieciaków, nie powinno być! Co ich rodzice na to? Ten 14 letni to tęczowy? A kiedy aresztują gołych deprawatorów dzieci w slipkach paradujących w obrzydliwych zachowaniach siejących zgorszenie po Warszawie? PiS to hipokryzja. Słusznie ktoś zauważył, że te cudaki powinni maszerować przez puste ulice. Zostawać w domu bo teatr bez widza to farsa.
 • "Żyli sobie spokojnie, aż pojawiła się ideologia LGBT". Właściwie to powinniśmy być wdzięczni dwóm samorządowcom z Warszawy
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY181NWZlMS9wLzIwMTkvMDcvMjMvODI4LzQ5MC9jY2RlNmQ3ZjhmNGI0YWQ5YTRlM2Q1YTY3ZDk3MzVhNi5qcGVn.jpeg

  Właściwie to powinniśmy być wdzięczni dwóm samorządowcom z Warszawy – prezydentowi Rafałowi Trzaskowskiemu i jego zastępcy, Pawłowi Rabiejowi. Falstart, jaki wykonali jakiś czas temu, wywołał lawinową reakcję i sprawił, że coś, co miało być pełzającą rewolucją, mającą przyłączyć Polskę do „nowego wspaniałego świata” neoliberalnej światopoglądowo lewicy pojawiło się w pełnej krasie. Ale za wcześnie.

  https://wpolityce.pl/polityka/456211-zyli-sobie-spokojnie-az-pojawila-sie-ideologia-lgbt

  Tekst jest bardzo dobry i obrazuje obecną rzeczywistość. Działania zboków z LGBTQ nasuwają skojarzenia z żydowskim przemysłem holokaust.

  Czy się im ustępuje, czy wręcz przeciwnie - zawsze chcą więcej. To się nigdy nie skończy, to jest starcie dwóch cywilizacji. Jedna z nich tego nie przeżyje. (F. Koneczny)
 • @@@@!
  Soros, Soros. Kiedy PiS przestanie udawać, że zmaga się z Soros-em i uchwali ustawę zakazującą finansowania działających w Polsce fundacji z zagranicy. Wraz z surowymi karami więzienia za jej łamanie.
 • To najważniejsze dla lewicy! Czarzasty: Najpierw małżeństwa dla wszystkich, później adopcja dzieci przez pary jednopłciowe
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY185MDdmZi9wLzIwMTkvMDcvMjQvODI1LzQ2MC83OGFlNGE3MDQxNWU0MjlmYjA4MzI5ODRmMzc4MDExMC5qcGVn.jpeg
  Włodzimierz Czarzasty powiedział w rozmowie z „Faktem”, że jest zwolennikiem związków partnerskich, a do adopcji dzieci przez pary jednopłciowe przygotować społeczeństwo. Jeśli moje wnuki byłyby ze związków partnerskich, bo moja córka czy syn nie mieliby ślubu, to znaczy, że moja wnuczka albo wnuk mieliby mniejsze prawa? Mieliby być inaczej traktowani przez państwo dlatego, że gwarantem dobrego traktowania ma być ślub, najlepiej kościelny? Mnie się to nie podoba a Wiosna, Razem, SLD i wszystkie partie lewicowe w Europie mają takie samo stanowisko stwierdził lider SLD. Cele Czarzastego i lewicy są zbieżne z celami wiceprezydenta Warszawy Pawła Rabieja z Nowoczesnej. Najpierw przyzwyczajmy ludzi, że związki partnerskie to nie jest samo zło, że nie niszczą tkanki społecznej i polskiej rodziny. Potem łatwiej będzie o kolejne kroki, o równość małżeńską z adopcją przekonywał polityk Nowoczesnej w rozmowie z Robertem Mazurkiem na łamach „Dziennika Gazety Prawnej”. Zapytany o adopcję dzieci przez pary jednopłciowe stwierdził, że należy przygotować społeczeństwo do tego problemu. Jeśli chodzi o adopcję przez pary jednopłciowe, to trzeba najpierw społeczeństwo do tego problemu i zagadnienia przygotować. Jak społeczeństwo będzie przygotowane, jak ludzie będą wiedzieli, jak to wszystko wygląda, będziemy ten temat podnosili. Na razie walczymy o to, aby były związki partnerskie i małżeństwa dla wszystkich, i tyle mówił Czarzasty. Podkreślił, że programy SLD, Wiosny i Razem są w 80 proc. podobne do siebie. Lewica chce skupić się na sprawach socjalnych. Poza tym socjaldemokracja to socjal i demokracja. W socjalu PiS jest niezły, ale z demokracji dostałby w szkole pałę. Jeśli chodzi o socjal to przede wszystkim problem emerytur i systemu emerytalnego przekonywał. W wywiadzie dla Polskiego Radia 24 Włodzimierz Czarzasty mówił o tym dlaczego nie udała się koalicja z PO i z PSL. Każdy moment ma swój czas. Grzegorz Schetyna rozmontował razem z PSL projekt, w który wierzyłem. Teraz mam inny projekt. Trzymam kciuki za lidera PO, niech idzie do przodu. Nie mam czasu dla polityka, który zmienia zdanie co dwa dni ocenił szef SLD. Przekonywał, że wierzył w projekt Koalicji Europejskiej. Zdobyliśmy 38 procent głosów po trzech miesiącach współpracy. To bardzo duży projekt, który łączył różne nurty opozycji demokratycznej. Dobrze, żeby ktoś w związku pozostał wierny. Pozostałem wierny, dla mnie umowy i dane słowo jest ważniejsze od lodu. Konstrukcja rozpadła się ze względu na początkową decyzję PSL i końcową PO. Te dwie partie biorą za to odpowiedzialność powiedział Czarzasty. Na tym, że Koalicja Europejska rozpadła się, w jego ocenie skorzystał PiS. Na pewno jest większa szansa, że PiS wygra wybory. Na pewno wybrany przez nas na lidera opozycji Grzegorz Schetyna abdykował z tej funkcji stwierdził. Dodał, że jego celem jest powrót lewicy do Sejmu.

  ems/„Fakt”/Polskie Radio 24


  Ps...Dobry komunista to martwy komunista. No, to zacznijcie, Czarzasty, od własnych wnuków...Małżeństwa dla wszystkich ? Czyli też dla zoofili i nekrofili,(nekrofilia to jest interesujące zboczenie, nie trzeba przynosić kwiatów na randkę bo kwiaty już są na miejscu) małżeństwa z dmuchanymi lalkami itp. Oto lewacki postęp! Ukrożyd, złodziej i bandyta Schetyna będzie w piekle za to, że wskrzesił te komunistyczne zombi. Nie wolno mu tego zapomnieć, gnojowi. A teraz urośli, coraz bardziej bezczelni, coraz bardziej roszczeniowi i "postępowi". Wyszli z kanału i trzeba ich tam z powrotem zagonić, jesienią. Okazuje się, że najważniejsi są pedały, lesbijki i inne zboki. Bo jak oni to czemu nie czerwoni?? O to chodzi, skierować ludzką złość na innych i cichaczem do koryta. Czarzasty jest zerem, tak jak wszystkie czerwone świnie. Nikt z nimi nie chciał, to poszli do pedałów. A jacy nowocześni! Tylko czemu bronili nam tej nowoczesności przez 50 lat? A potem okradli.....Apel do pedałów: może znajdzie się wśród was dwóch straceńców i adoptuje Czarzastego? Przypomnę, że pierwsza manifestacja LGBT odbyła się w Sankt Petersburgu w roku 1920 .. i z ZSRR ten cały "postępowy" syf został wyeksportowany na zachód.
 • Na czym polega wielkie kłamstwo genderyzmu? Ten wywiad po prostu trzeba przeczytać!
  https://niezaleznacdn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15639699901d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b37209eb118339cba3d6bbd57a40032521a2.jpg


  Musimy się bronić, jeżeli nie chcemy być niewolnikami genderystów, bo poddać się im, przyjąć ich absurdalne i kłamliwe teorie, to tak jakby się poddać bolszewikom. To oznaczałoby zniszczenie najwyższej kultury, duchową degradację, zniszczenie państwa, ale też zniszczenie społeczeństwa. Przed tym trzeba się bronić. Powtarzam, to jest walka na śmierć i życie - mówi w wywiadzie dla Niezalezna.pl ks. prof. Dariusz Oko.
  Na przestrzeni ostatnich tygodni mieliśmy do czynienia z licznymi manifestacjami środowisk LGBT. Towarzyszyły im często skandale, takie jak w Gdańsku, gdzie w ohydny sposób zbezczeszczono wizerunek Matki Bożej, czy w Warszawie, gdzie parodiowano odprawianie Mszy świętej. Co ksiądz powiedziałby niezaangażowanemu w spory polityczne i ideowe człowiekowi, który siedząc przed telewizorem ogląda te obrazoburcze sceny?

  Ja już 15 lat zajmuję się genderyzmem, przeczytałem tysiące stron ich dzieł i na podstawie tych studiów, jako profesor filozofii, wiem, że genderyzm jest mutacją komunizmu. To jest pociecha dla sierot po komunizmie, dla ateistów, którzy nie mogą wprost głosić komunizmu, bo jest on już zbyt skompromitowany zbrodniami i zapaściami gospodarczymi, a przecież nadal potrzebują oni jakiejś teorii, jakiegoś światopoglądu wyjaśniającego im życie.

  To widać chociażby poprzez osoby, które organizują to i popierają. Często te same osoby (albo ich dzieci fizyczne, lub duchowe), które wczoraj głosiły komunizm, bolszewizm, popierały najgorsze zbrodnie Stalina, największe zbrodnie ludobójstwa w dziejach, dzisiaj popierają genderyzm. Podobnie jak oni kłamią i manipulują. Tak jak komunizm był wielkim kłamstwem i manipulacją, tak i genderyzm jest wielkim kłamstwem i manipulacją - to widać na każdym kroku.

  W jakim celu organizowane są zdaniem księdza te krzykliwe, czasem wręcz wyuzdane i perwersyjne marsze?

  Organizują swoje pochody, podobnie jak przed laty komuniści organizowali pochody pierwszomajowe i tak jak tam było pełno nienawiści do Kościoła, do chrześcijaństwa, tak i tutaj jest pełno nienawiści. To organizują ateiści, którzy chcą zniszczyć chrześcijaństwo i Kościół. Pamiętamy jeszcze dobrze jak zmuszano pracowników zakładów, żeby uczestniczyli w tych pochodach. To był przymus, terror, łamanie podstawowych praw człowieka – podobnie teraz zmusza się pracowników fabryk i sklepów, żeby uczestniczyli w genderowych marszach. Wcześniej robiły to przedsiębiorstwa komunistyczne, państwowe, a teraz koncerny międzynarodowe, którymi zarządzają ludzie oddani tej ideologii.

  Podobnie jak kiedyś ateiści ze Wschodu, z Moskwy usiłowali nam narzucić komunizm, tak dzisiaj Bruksela, w której mają duże wpływy ateiści - tacy różowi komuniści, bolszewicy - chce nam narzucić genderyzm z Zachodu. To jest generalne opisanie sytuacji. Tak jak wcześniej usiłowali osiągnąć władzę, zrobić karierę i zniszczyć myślących inaczej poprzez sianie nienawiści pomiędzy klasami społecznymi i „wyzwalając” tak rzekomo chłopów i robotników, tak teraz chcą zrobić to samo siejąc nienawiść w rodzinach, pomiędzy rodzicami i dziećmi, pomiędzy kobietami i mężczyznami oraz „wyzwalając” różne osobliwości seksualne.

  Proszę zauważyć, że ta ideologia niesłychanie redukuje człowieka. Generalnie genderyści są ateistami typu freudowskiego i mają mocne tendencje do redukowania człowieka do tego, co w nim najniższe, do pożądania i libido, dlatego ich teorie są niesamowicie bełkotliwe i absurdalne. Można powiedzieć, że u nich występuje logofobia i racjofobia, czyli strach przed logiką i strach przed myśleniem, ponieważ kierują się w dużym stopniu libido, w istocie głoszą oni „rządy żądzy”. Trzeba wiedzieć, że dla nich seks jest najważniejszy, że według nich prawie wszystkie zachowania seksualne, nawet najbardziej wyuzdane, rozpustnie i absurdalne są godne pochwały – jak choćby poliamoria czy kazirodztwo. W miejscu Pana Boga stawiają seks, to jest dla nich najwyższa wartość. Można to nazwać libidofilią.

  Najkrócej, jednym zdaniem można powiedzieć, że genderyzm to jest nowa utopia ateistyczna, w której na miejscu Boga stawia się tym razem seks. Reszta jest tylko konsekwencją tego podstawowego rozstrzygnięcia, podstawowego założenia.

  Ale dlaczego, mimo, że sami skarżą się na dyskryminację i nietolerancję obrażają innych, zwłaszcza katolików?

  Obecnie bardzo wyraźnie widać tą ich metodę obrażania ludzi i prowokowania. Należy podkreślić, że używanie słowa „homofobia” jest właściwie obrażaniem ludzi, jest przestępstwem. Nazwanie kogoś homofobem, to jest to samo co powiedzenie, że jest on zaburzony psychicznie, że nienawidzi i lęka się pewnej kategorii ludzi. Do otrzymania takiego określenia wystarczy choćby jedno zdanie krytyki homoideologii. Zatem według genderystów ponad 90 proc. Polaków jest zaburzona psychicznie, jest pełna nienawiści i lęku, bo na przykład odrzuca adopcję dzieci przez pary gejowskie. Zatem prawie wszystkie polskie matki, które wychowują dzieci i nie godzą się na ich adopcję przez pary gejowskie, są według genderystów homofobkami, czyli są zaburzone psychicznie i pełne nienawiści. To jest obrażanie ludzi, to jest obrażanie całego społeczeństwa, to powinno być karalne.

  Środowiska genderowe domagają się szacunku, natomiast same codziennie obrażają ponad 90 proc. społeczeństwa. Nie można sobie dać narzucić ich przestępczego i absurdalnego języka.

  Czy z faktu, że ideologia gender w swej istocie nawiązuje do komunizmu, może wynikać zaciekłość w zwalczaniu Kościoła? Przecież w kraju katolickim, jakim jest Polska atakowanie Kościoła, które się ostatnio przejawia w obrzydliwych profanacjach, nie powinno na zdrowy rozum, przynieść im korzyści, jakiejkolwiek akceptacji, a jednak to robią. Z czego to może wynikać?

  To jest strategia, którą opisuje bardzo dobrze francuska filozof Chantal Delsol oraz angielski filozof Roger Scruton. To jest strategia poniżania wartości innej grupy, szyderstwa, żeby osłabić wiarę w wartości. Wcześniej komunistyczni ateiści tego typu ludzi mordowali, popełniając ludobójstwo (ofiary komunizmu szacuje się na ok. 150 milionów ludzi), a teraz ci genderowi ateiści starają się niejako zabić nas chociaż w sferze duchowej, kulturowej, medialnej, prawnej i politycznej. Chcą, żebyśmy z tej sfery zostali całkowicie wyeliminowani. Chcą nas zawstydzić, ośmieszyć, zastraszyć, żebyśmy nie mieli prawa się w niej pokazać.

  Sami w ten sposób określają się jako wulkany nienawiści, bo przecież sami za jedno zdanie krytyki ich i ich teorii zarzucają nienawiść. Oznacza to, że oni sami codziennie wielokrotnie ubliżając, odmawiając podstawowej godności innym ludziom, są według własnej definicji wulkanami nienawiści.

  Genderyści chcą w ten sposób osiągnąć absolutną władzę nad społeczeństwem. Realizują teorię Gramsciego, czyli marsz przez instytucje, chcą opanować kulturę, media, żeby przy ich pomocy zmienić prawo, posiąść polityczne panowanie, absolutną i totalitarną władzę nad społeczeństwem. Stworzyli w tym celu tę „maszynę zastraszania”, genderowy terror, żeby ludzie nie mieli odwagi się im sprzeciwić.

  Stosują także deprawację dzieci, która ma zredukować ludzi do seksualnych maszyn. W realnym komunizmie człowiek był maszyną produkcyjna, a tutaj ma być maszyną seksualną, którą łatwo sterować, która jest odcięta od wyższych wartości, od świata ducha, która całą „miłość” ma przeżywać na poziomie pornografii. To są właśnie kluczowe elementy ich strategii.

  Genderyści świadomie szukają też pseudo-męczeństwa, żeby to nagłaśniać i robić z siebie ofiary. Szczególnie dobrze tę strategię wyraził niedawno Janusz Palikot, ich czołowy polityk, człowiek który jest zarazem największym polskim wulkanem nienawiści. Pamiętamy wszyscy, co on mówił chociażby na temat ofiar smoleńskich, z upodobaniem „skakał po ich trupach”. Palikot powinien dawno siedzieć w więzieniu za to co mówił, a mimo to nadal sieje nienawiść. Jasno napisał, że genderyści non-stop powinni organizować takie prowokacyjne marsze, szukać chuliganów, którzy ich pobiją, bo to jest korzystne medialnie. To jest właśnie ich strategia, takie są cele tych marszów i prowokacji. To jest podobnie, jakby muzułmanie organizowali w żydowskich dzielnicach Jerozolimy marsze, w których ubliżają Izraelowi, można sobie łatwo wyobrazić, co by się tam działo – oto ich strategia wojny.

  W czasach komunizmu całą narrację polityczną, prawo i porządek społeczny narzucała partia. Dzisiaj widać wyraźnie, że tzw. środowiskom LGBT+ sprzyjają media, w tym media społecznościowe. Są to przecież koncerny o zasięgu światowym. Dlaczego prywatne firmy tłumią jakąkolwiek krytykę genderyzmu? Dlaczego tak się dzieje i jaki w tym mają interes?

  Media te dopuszczają się bezprawia, bo stosują system zastraszania, terroru i gwałcą podstawowe prawa człowieka, w szczególności prawo do wolności wypowiedzi i wolności od ideologicznego molestowania. Tutaj też kłania się komunizm. Właściciele takich firm jak Google, czy Facebook robią tak, bo sami są ofiarami tej ideologii, bo w nią wierzą. To są na ogół ludzie, którzy mają bardzo nikłe wykształcenie humanistyczne, a jeśli już mają, to przesiąknięte genderyzmem, bo ideologia ta w dużym stopniu panuje już w szkolnictwie w Stanach Zjednoczonych i na tamtejszych uczelniach. Prawdopodobnie są przekonani, że kneblując krytykę Środowisk LGBT, czynią dobrze i służą ludzkości. Często też są dalecy od chrześcijaństwa, są ateistami, więc tym bardziej mogą być wyznawcami i ofiarami takiej ideologii. Wszystko mogą sobie kupić, dlatego nieraz sami żyją w strasznym seksualnym wyuzdaniu, a to ich usprawiedliwia.

  Nieraz są też ogarnięci niesamowitą, demoniczną pychą. Ponieważ należą do najbogatszych ludzi świata, myślą czasem, że są nie tylko nad-ludźmi, ale też jakimiś nad-bogami, którym należy się cała, totalitarna władza nad światem.

  Powtarza się niejako sytuacja z Sodomy i Gomory. Całe tamtejsze społeczeństwo było tak bardzo zdemoralizowane, zwłaszcza w obszarze homoseksualizmu, że Pan Bóg nie mógł znaleźć tam nawet dziesięciu sprawiedliwych ludzi i chociaż tak bardzo chciał, nie mógł ocalić tych miast. Tak też może być z naszą cywilizacją, która coraz bardziej staje się kulturą śmierci, kulturą samozagłady, kulturą sodomską, w której tak bardzo tańczy się wokół bożka seksu, że nie ma już w niej miejsca ani na Boga, ani na rodzinę, ani na dzieci. Bez dzieci jednak każda kultura musi zginąć, a jej własność stać się łupem innych kultur.

  Profesor Jan Hartman na swoim blogu napisał, że „za oparte na uprzedzeniach uważa twierdzenie, że dzieci wychowywane przez pary jednopłciowe są przez ten fakt pokrzywdzone”. Czy znane są księdzu badania, które pokazują jak faktycznie wygląda sytuacja dzieci w wychowywanych przez pary gejów, czy lesbijek?

  To są przede wszystkim, dobrze znane badania Marka Regnerusa, które pokazują, że tego typu sytuacja odbija się na dzieciach fatalnie. Jest też szereg innych badań, z których wynika, że warunki dla wychowania dzieci przez pary jednopłciowe są o wiele gorsze. Te dzieci przeżywają straszne rzeczy, między innymi dlatego, że geje są bardzo rozwiąźli, są najbardziej rozpustną grupą w całym świecie. O wiele częściej zdarza się, że te dzieci mają kłopoty w życiu, że nie mogą sobie znaleźć w nim miejsca, że mają problemy psychiczne i alkoholowe. To jest oczywiste i tutaj Hartman mówi nieprawdę.

  Wiadomo, że chłopak w dużym stopniu staje się mężczyzną poprzez naśladowanie swojego ojca, a dziewczynka kobietą, poprzez naśladowanie swojej matki. To jest dla psychologów i pedagogów oczywiste, to jest elementarz wychowania. Genderyści w swoim ideologicznym szaleństwie depczą te podstawowe zasady i tak potwornie krzywdzą dzieci. Także ci seks-deprawatorzy, którzy usiłują się wedrzeć do szkół, na ogół nie mają żadnego wykształcenia pedagogicznego, a tylko ideologiczne kursy, bo ich zadaniem jest deprawowanie dzieci. To jest ateizacja poprzez deprawację. Chodzi o to, żeby dzieci od małego zajmowały się tym co zmysłowe, a nie tym co duchowe.

  Zapewne ksiądz słyszał o zaangażowaniu Zofii Klepackiej, która przeciwstawiła się planom wprowadzenia do warszawskich szkół wychowania seksualnego (według standardów Światowej Organizacji Zdrowia), a także o akcji „Gazety Polskiej”, przeciwstawiającej się ideologii LGBT? Czy tego typu działania, okupione bezprecedensowym hejtem ze strony środowisk lewicowych, zdaniem księdza mają szansę zmienić coś w świadomości społecznej i czy w ogóle są potrzebne?

  Te działania są bardzo cenne. Trzeba pogratulować pani Klepackiej, bo genderyści tworzą maszynerię zastraszania i poniżenia. Jak mówiłem, oni chcą każdego, kto ich krytykuje, ośmieszyć, poniżyć i zniszczyć, tutaj mamy tego przykład. Komuniści swoich przeciwników mordowali fizycznie, a genderyści chcą sprzeciwiających im się ludzi mordować w sferze kulturowej, publicznej. Nie możemy na to pozwolić. To jest łamanie podstawowych praw człowieka i trzeba mówić prawdę, bo inaczej w całej sferze politycznej i medialnej będzie panowało orwellowskie kłamstwo, tak jak panowało w komunizmie. Ludziom trzeba uświadamiać, że to jest walka na śmierć i życie. Trzeba robić wszystko, żeby się przed tym bronić. Życie nie może być zawsze bezpieczne, czy komfortowe. Jak atakowali nas bolszewicy ze wschodu, to trzeba było się zmobilizować i walczyć ze wszystkich sił, żeby się obronić, żeby przeżyć. Teraz atakują nas neo-komuniści, różowi bolszewicy z zachodu i ponownie trzeba się mobilizować, żeby się obronić, przeżyć żeby nie stać się ich mentalnymi niewolnikami. Oni chcą nas złamać, chcą zdeptać nasze dusze, chcą, żebyśmy się wyparli Chrystusa, tak jak niegdyś chcieli tego najwięksi prześladowcy chrześcijaństwa. Przed tym musimy się bronić, jeżeli nie chcemy być niewolnikami genderystów, bo poddać się im, przyjąć ich absurdalne i kłamliwe teorie, to tak jakby się poddać bolszewikom. To oznaczałoby zniszczenie najwyższej kultury, duchową degradację, zniszczenie państwa, ale też zniszczenie społeczeństwa. Przed tym trzeba się bronić. Powtarzam, to jest walka na śmierć i życie.

  Co to konkretnie ma oznaczać?

  Co do konkretnych działań, to trzeba być też roztropnym. Wiele dobrych rad daje na przykład doktor matematyki i były minister spraw wewnętrznych Słowacji Vladimir Palko w swojej książce Lwy nadchodzą. Jak obronić chrześcijańską Europę? Działania mogą być motywowane dobrymi intencjami, ale mogą być też tak sformułowane, że stają się łatwym celem strony przeciwnej. Oni czekają na okazję, żeby nas zaatakować, żeby nas zniszczyć, a przecież my nie chcemy społeczeństwa wolnego od takich ludzi, bo mają oni miejsce w społeczeństwie jak każdy człowiek. Należy natomiast podkreślać, że tak jak kiedyś mieliśmy miejsca wolne od komunizmu, tak teraz chcemy mieć miejsca wolne od gender-ideologii, nie od ludzi, bo mimo odmiennych poglądów, mają oni prawo, żeby żyć między nami. Mówię to też z głębi mojego doświadczenia. Ja też jak wiadomo, od piętnastu lat, sam robię co mogę, żeby tą straszną ofensywę zła, kłamstwa i absurdu, którym jest genderyzm, powstrzymać. Ks. Dariusz Oko, ur. 1960 w Oświęcimiu, kapłan archidiecezji krakowskiej. Jest autorem dwóch doktoratów: z filozofii i teologii, a także habilitacji z filozofii. Pracuje jako kierownik Katedry Filozofii Poznania Wydziału Filozoficznego Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie i jest profesorem tego Uniwersytetu. Przez 34 lata kapłaństwa zawsze angażował się równolegle w pracę naukową i duszpasterską (jako stały rezydent w parafiach polskich i zagranicznych). Przez 16 lat był duszpasterzem studentów, a od 22 lat jest duszpasterzem lekarzy Archidiecezji Krakowskiej. Na studiach, sympozjach, pielgrzymkach i pracy duszpasterskiej spędził zagranicą ponad 10 lat, poznając ponad 70 krajów na wszystkich 7 kontynentach. Najlepiej zna Niemcy, w których studiował i pracował ponad 7 lat. Znany jest także z działalności publicystycznej i medialnej, zwłaszcza z krytyki ideologii gender. W wielu miastach Polski i świata na zaproszenie osób świeckich, księży, biskupów, arcybiskupów i kardynałów wygłosił serię ponad 250 wykładów. Poza Polską miały one miejsce w największych aglomeracjach miejskich Stanów Zjednoczonych, Kanady, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Ukrainy, Austrii i Irlandii. W styczniu 2014 roku wygłosił wykład w Sejmie Rzeczpospolitej Polskiej dla posłów, z których wielu stało się później członkami polskiego Rządu . Natomiast w czerwcu 2018 roku wygłosił wykłady dla posłów w Radzie Najwyższej Ukrainy (czyli Parlamencie Ukraińskim) oraz dla społecznych elit państwa w kijowskim Domu Ukraińskim (czyli w najważniejszym centrum kulturowym kraju).
  Ks. dr hab. Dariusz Oko opublikował między innymi:
  The Transcendental Way to God according to Bernard Lonergan (doktorat z filozofii 1991); Łaska i wolność. Łaska w Biblii, nauczaniu Kościoła i teologii współczesnej (doktorat z teologii 1997); Przełom - wyzwanie i szansa (1998); W poszukiwaniu pewności. Próba transcendentalnego ugruntowania metafizyki w filozofiach Emericha Coretha i Bernarda Lonergana (habilitacji z filozofii 2010); Moje życie. Z ks. Dariuszem Oko rozmawia Piotr Litka (wywiad-rzeka 2014).
  Artykuły tłumaczone na wiele języków: Dziesięć argumentów przeciw (2005) oraz Z papieżem przeciw homoherezji (2012).
  Artykuły w książkach: Dyktatura gender (2014), Wygaszanie Polski (2015), Repolonizacja Polski (2016), Polskość jest przywilejem (2016).
 • Zwolenniczki ruchów LGBTQWERTY znów się obnażyły! Im wcale nie chodzi o tolerancję
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/05/lgbt_gdansk_v_marsz_rownosci_nczas.jpg
  V Marsz Równości w Gdańsku/fot. PAP/Adam Warżawa

  Zwolenniczki ruchów LGBTQWERTY po raz kolejny ukazały prawdziwe cele jakie przyświecają tym ruchom. Tolerancja dla homoseksualistów i innych osobników z dowolnie wybranym rodzajem płci to dla nich zdecydowanie za mało. Społeczeństwo musi ich zaakceptować. Aby do tego doszło trzeba oczywiście wyedukować obywateli za pieniądze z ich podatków. Do aktu intelektualnego obnażenia doszło we wtorek na antenie promującej usilnie wiadome treści stacji TVN24. Prowadząca program „Fakty po Faktach” Katarzyna Kolęda-Zalewska zaprosiła do studio dwie przedstawicielki ruchów promujących LGBTQWERTY. Pierwszą z nich była edukatorka seksualna z Grupy Ponton, Patrycja Wonatowska, a drugą socjolog Aleksandra Dulas stojąca na czele fundacji Spunk (po angielsku sperma). W toku dyskusji szybko okazało się, że tolerancja dla osób LGBTQWERTY to dla uczestniczek programu zdecydowanie za mało i chcą czegoś więcej. Od tej tolerancji to nawet jeszcze za mało trochę, to jest w ogóle za małe słowo, ja bym powiedziała o akceptacji. Akceptacji do każdej różnicy powiedziała pani Dulas. Tu wtrąciła się jej w słowo prowadząca program Kolęda-Zalewska, widząc, że zmierza to w niebezpiecznym kierunku. Bo to jest różnica, prawda? zapytała. Tak, tak odpowiedziała szefowa fundacji Spunk – akceptacja to jest po prostu akceptuję ciebie takim jakim jesteś, jesteś ok taki jakim jesteś, jeśli nikogo nie krzywdzisz i tyle wyjaśniła.
  Trzeba przyznać, że do tej pory starano się działać bardziej subtelnymi metodami i zmieniać znaczenie słowa tolerancja tak, by w praktyce znaczyło ono tyle co akceptacja. Najwyraźniej uznano, że nadszedł czas, w którym można już wprost żądać akceptacji dla środowisk LGBTQWERTY. Druga z uczestniczek programu, Patrycja Wonatowska, najwyraźniej prezentowała w programie tę „starą” szkołę. Wiedza jest podstawą tego, że czegoś nie tolerujemy właśnie, nie akceptujemy. I jakby tutaj można zamiennie zastosować te słowa mówiła. To w czym obie panie się zgadzały to fakt, iż trzeba prowadzić edukację, zarówno pośród młodzieży jak i nauczycieli, i że trzeba to robić za pieniądze, które fundacje podobne do tych które same reprezentują, muszą otrzymywać od rządu. Podsumowując przedstawioną przez obie panie wizję: obywatele mają zacisnąć usta nawet jeśli coś im się nie podoba, rozluźnić mięśnie i jeszcze zapłacić za szerzenie homopropagandy. Dziękujemy za szczerość. Źródło: TVN24

  Ps..Ciekawe, że nikt nie zauważył w pochodzie dewiantów czarno czerwonych flag. To byli idioci z czarnego bloku, bojówek antify, której działania są identyczne z terrorem prowadzonym przez SA(stürmabteilung) w latach 30tych w Niemczech, który wyniósł Hitlera do władzy. Na ich fladze-szmacie kolory są pod skosem. Wzorowo zorganizowana przez koszernych prowokacja i najlepszy dowód na tezę red. Michalkiewicza, że judejczykowie zachodzą nas od tylu. Z drugiej strony trzeba zgodzić się z lewakami, którzy wynajdują jakieś paralele do wywózek z getta. Tak, polska policja równie brutalnie traktowała swoich obywateli co policja żydowska swoich w getcie chyba, że „to się nie mieści w żadna rubryka”
 • Lewica skrzykuje się na kolejny protest w Białymstoku. Wiosna, Razem i SLD wzywają wszystkie partie: "Tam będzie stolica Polski"
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY18xYzFkNS9wLzIwMTkvMDcvMjIvODI1LzU1Mi9jYWVmNTdmZWNkNDM0Zjc3ODM0NGY5MmE0ZDI0NzdmOS5qcGVn.jpeg
  Brutalny atak na białostocki Marsz Równości wstrząsnął nami; musimy przeciwstawić złu szacunek, solidarność i współpracę - piszą w przekazanym PAP liście liderzy Wiosny, Lewicy Razem i SLD, wzywając przedstawicieli władz i wszystkich partii do udziału w niedzielnej manifestacji w Białymstoku.

  https://wpolityce.pl/polityka/456328-lewica-wzywa-wszystkie-partie-do-protestu-w-bialymstoku


  Jeżeli będzie zgoda na tę niebezpieczną prowokację, to od razu uruchomić procedurę odwołania prezydenta. Dość bandytyzmu ! W Polsce kwartał przed wyborami - zakaz wszelkich marszów, w tym równości. Tym razem sami będą musieli się pobić. Swoją drogą, źródła finansowania partii Wiosna do dzisiaj pozostają zagadką. może warto je wyjaśnić.
 • LGBT to wykorzystująca życie homosiów zwykła polityka
  To całe działanie LGBT przypomina mi taktykę żydostwa. Podobne chwyty, podobne prowokacje i zabiegi. Najgorsze jest to że im ich więcej tym większa rośnie siła PiS ponieważ wkładają do uszu elektoratowi to co ludzie chcą na dzień dzisiejszy usłyszeć. Czułe pisowskie słówka są jednak zwykłym populizmem i kłamstwem mającym na celu wygranie wyborów. Udaje im się to i to z wielkim sukcesem bo ludzie w swojej naturalnej dobroci są naiwni i głupi.
  Co do politycznych marszów tych z LGBT, bo takimi one są. Jak na razie są tylko dwa wyjścia na powstrzymanie tego niszczącego społeczeństwo ruchu. Albo na ulicach powinna polać się krew setek ludzi nie zważając na policję albo wszystkie ulice powinny opustoszyć się na czas ich przemarszu jakby miastem szli trędowaci. Ani gapiów, ani samochodów, kompletna pustynia. Cisza, pustka i ignorancja jest także zabójcza na te
  polityczne, wykorzystujące sytuację homosiów, mendy.
 • Jerzy Grunwald: Mam nadzieję, że polski Sejm uchwali wreszcie ustawę zakazującą promocji ideologii LGBT
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19kZGQ0Zi9wLzIwMTkvMDcvMjQvODI1LzM2MC84Y2FhODE2YWZmOGU0ZTE2YTkxYTVlN2YyNTRjMDkwZS5qcGVn.jpeg

  Ubolewam, że w Polsce wpuszcza się tęczowych oszołomów do szkół. Mam na myśli m.in. działania prezydenta Trzaskowskiego i „tęczowe piątki” w szkołach. Mam nadzieję, że polski Sejm uchwali wreszcie ustawę zakazującą promocję ideologii LGBT mówi portalowi wPolityce.pl Jerzy Grunwald, muzyk i kompozytor.

  wPolityce.pl: Czemu służą „Marsze Równości”?

  Jerzy Grunwald: „Marsze Równości” służy promocji dewiacji, wynaturzeń i kretynizmu. Kilku ludzi zbija na tym kapitał. Większość ludzi promujących homoseksualizm potrzebuje pomocy psychiatrycznej. Zawsze w społeczeństwie była tolerancja dla homoseksualistów, ale dzisiaj ideologia LGBT walczy o ich promowanie. Ale nie może być na to zgody. Niedopuszczalne jest promowanie jakichkolwiek wynaturzeń. Należy karać grzywnami i więzieniem ludzi, którzy promują dewiację, wynaturzenia i deprawację młodych ludzi. Epidemia LGBT maszeruje przez Europę razem z chorobami wenerycznymi. Promocja LGBT jest bardzo groźna dla młodego pokolenia, któremu pierze mózgi i wmawia, że żaba ma sierść. Ideologia LGBT ma odizolować młodych ludzi od rodziny, od tradycji.

  Po co?

  Zindoktrynowanymi ludźmi łatwiej się rządzi. Mamy do czynienia z pokoleniem bardzo zniewieściałych mężczyzn. Im się wydaje, że są kobiecy a oni po prostu są zniewieściali. Mają zaburzenia emocjonalne i idą na łatwiznę. Cała sytuacja zmierza do depopulacji. Muzułmanie mają przejąć Europę a liberalno-lewicowi ideolodzy dążą do tego, żeby wprowadzić chaos i promować ideologię LGBT. Robi się to bełkocząc o tolerancji i wolności. To są brednie wymyślone przez lewicowo-liberalny świat na potrzeby tej wręcz faszystowskiej ideologii.

  Na czym polega faszyzm ideologii LGBT?

  Na narzucaniu szkodliwej ideologii LGBT. W faszyzmie wmawiano ludziom, że kłamstwo ma stać się prawdą. Przekonuje się ludzi, że wszystko im wolno. Nie, nie wolno wszystkiego. Demokracja tak, ale są pewne granice, których nie można przekroczyć. Ideologia LGBT zmierza do zabijania wartości rodzinnych. Nie trzeba chodzić do Kościoła, żeby o tym wiedzieć. To wszystko zmierza do depopulacji i zastąpienia europejskiej ludności społecznością muzułmańską, która rozradza się na potęgę. Promotorzy LGBT to homoterroryści. To mniejszość, która chce rządzić większością i wychowywać dzieci. Nie możemy do tego dopuścić. Dlatego uważam, że homopropaganda powinna być zakazana i karana ciężkim więzieniem.

  Jak to wygląda w Szwecji?

  W Szwecji nie ma tak ogromnej promocji ideologii LGBT jak w Polsce. Nie ma takiej histerii i tak szerokiego wymiaru propagandowego. Wydaje mi się, że epidemia LGBT, którą obserwujemy w Polsce idzie do nas z Berlina. Tam już jest totalne wynaturzenie. Nigdy nie miałem nic przeciwko ludziom o homoseksualnych skłonnościach. Tolerancja tak, ale promocja ideologii LGBT i „marsze równości”, nie. Ubolewam, że w Polsce wpuszcza się tęczowych oszołomów do szkół. Mam na myśli m.in. działania prezydenta Trzaskowskiego i „tęczowe piątki” w szkołach. Mam nadzieję, że polski Sejm uchwali wreszcie ustawę zakazującą promocję ideologii LGBT.

  Not. ems https://wpolityce.pl/polityka/456336-grunwald-nalezy-zakazac-marszy-rownosci-wywiad


  Ps...Brawo Grunwald !!! zdrowe myślenie... Popieram! Pan Jerzy Grunwald dał piękny przykład zdroworozsądkowego myślenia i wierzę, że takich ludzi w naszym kraju jest zdecydowana większość! A wrzaski celebrytów, zboków itp. są tylko głośniejsze...Niemcy kilka lat temu już witali się z gąską i wyborcy w 2015 r. pomieszali im szyki, więc teraz m.in. próbują dokonać rozkładu moralnego społeczeństwa przez eksport do nas własnego burdel na kółkach. Konstytucja zakazuje promowania komunizmu i faszyzmu a LGBT to ich przePOczwarzona POstać, trzeba tylko bezwzględnie egzekwować prawo a nie udawać demokratę-anarchistę!
 • Aktywistka LGBT w telewizji wPolsce.pl: "Przeciągnęli mnie po bruku. Mam świadków i świadkinie. Uratowała mnie jakaś magia"
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY182N2I1Yi9wLzIwMTkvMDcvMjQvODI1LzQ0NC8xZTVlZTU2NDE1YmQ0ZDEyYmRjODg5M2VmMDJmZTY1OS5qcGVn.jpeg
  Jestem Polką i walczę o polskie sprawy dla polskich lesbijek ogłosiła Anna Zawadzka na antenie telewizji wPolsce.pl. Znana działaczka LGBT, która zasłynęła z prowokacji w kościele św. Anny w Warszawie, była gościem Aleksandry Jakubowskiej. Anna Zawadzka wzięła udział w Marszu Równości w Białymstoku, na którym doszło do ataków na osoby LGBT.

  Czy to jest normalny kraj, że jako Polka, na polskiej ulicy w Białymstoku przyjechałam taksówką, żeby czuć się bezpiecznie? pytała działaczka.

  Zapewniła, że została nawet ranna. Zaprezentowała polską flagę ze śladami krwi. Gdy Aleksandra Jakubowska zapytała swojego gościa, skąd wzięła się ta krew, Zawadzka odparła:

  Z mojego palca! Mam obdukcję. Rozpoznałam sprawcę.

  Opowiedziała też w jaki sposób została zaatakowana.

  Natychmiast zostałam powalona na podłogę, na ziemię, przez takich pięciu dryblasów umięśnionych. (…) Hełm uratował mnie przed poważniejszymi obrażeniami powiedziała.

  Przeciągnęli mnie po bruku. Mam na to świadków i świadkinie. Uratowała mnie jakaś magia. Ktoś krzyknął do tych umięśnionych panów: to jest dziewczyna. Będziecie dziewczynę bić? (…) Pomyślałam sobie, że gdyby na moim miejscu był chłopak, który byłby podejrzewany o to, że jest gejem, to zostałby zamordowany. I proszę mi nie opowiadać, że to my wywołuje akty agresji dodała.

  Gdy Aleksandra Jakubowska zauważyła, że podczas białostockiego marszu nikt nie zginął, Zawadzka zareagowała:

  Potrzebuje pani śmierci?
  https://youtu.be/Q0CTPTfZjtw
  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/287819-agresywna-feministka-kreuje-sie-na-meczennice-wsadza-mnie-do-wiezienia

  Ps...Na fotce widać, że po ryju nie dostałaś, a szkoda! A ten hełm na głowie, to w jakim celu Zawadzka założyła? Prowokowała, jak zwykle i spodziewała się reakcji, bo po to są takie prowokacje. Była na to przygotowana zakładając hełm. Chory mózg, bardzo chory aż łeb się zrobił fioletowy. Za czyje pieniądze bierze udział w tych objazdowych rozróbach? Lewactwo ma rozum między nogami. To jest ta baba, która nie tak dawno w publicznej telewizji chwaliła się tym, że dokonała aborcji. Peruka zasłania wytatuowane serduszko na skroni po aborcji mózgu.. Ale morda wciąż ta sama. Ma nierówno pod pokrywką. Powinni jeszcze raz gołym tyłkiem po bruku! Gdy patrzę na to prostackie prymitywne babsko, to a usta ciśnie mi się tylko: "jedno oko na maroko, a drugie na kaukaz". To nazistowskie łajno trzeba tępić, bo ogranicza normalnym ludziom wolność! Kiedy będą demonstracje zoofilów z banerem LGBT&Zoo?
 • @Husky
  LGBT nie ma mandatu do reprezentowania pedałów. Pokazywane na paradach równości lewactwo w prowokacyjnych strojach, półnagich, z piórkiem w dupie kreuje fałszywą rzeczywistość i drukuje nienawiść do pedałów.
 • @Husky
  Seryjny samobójca w USA? Epstein – najsłynniejszy pedofil Ameryki próbował się powiesić?

  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/07/pedofil_Clinton_Epstein_Ameryka_USA_demokraci_nczas-1.jpg

  Aresztowany pod zarzutami pedofilii miliarder Epstein to sponsor Demokratów i przyjaciel Clintonów. Zdjęcie: Nowojorski rejestr przestępców seksualnych

  Jeffrey Epstein został znaleziony swojej celi nieprzytomny z urazami szyi. Władze więzienia nie wykluczają, że próbował się powiesić, ale dochodzenie nie wykazało ostatecznie do czego doszło. Epstein został znaleziony przez strażników na podłodze w swojej celi w Metropolitan Correctional Center, gdzie przebywa podejrzewany o przestępstwa pedofilii i handlu ludźmi. Finansista i pedofil został zabrany do pobliskiego szpitala. Na razie nie wiadomo, jak Epstein doznał obrażeń szyi. Śledczy uważają, że mógł to zrobić celowo, żeby zostać przeniesionym z więzienia. Możliwe też, że został zaatakowany przez innego więźnia. Epstein został aresztowany 6 lipca w sprawie handlu ludźmi i oskarżenia o spisek, i wykorzystywanie seksualnie nieletnich dziewcząt swoich apartamentach na Manhattanie i posiadłości w Palm Beach na Florydzie w latach 2002-2005. Pedofil nie przyznał się do zarzutów i odwołał się od decyzji sędziego. Ten jednak nie zezwolił na wypuszczenie go za kaucją obawiając się, że dysponujący własnym samolotem i posiadający paszporty innych krajów pedofil może zbiec.
  Procesu pedofila obawia się wiele bardzo możnych i wpływowych osób na całym świecie, w tym politycy Partii Demokratycznej. Śmierć pedofila byłaby im na rękę. Epstein został po raz pierwszy skazany za pedofilię 11 lat temu, ale sprawa została zamieciona pod dywan, a on sam odbywał karę jedynie ograniczenia wolności. Teraz jednak sprawa jest znacznie poważniejsza i dotyczy nie tylko wykorzystywania nieletnich dziewcząt ale zorganizowania też całej sieci „werbunkowej”, by świadczyły one „usługi” seksualne najbogatszym i najbardziej wpływowym członkom amerykańskiej elity. Niektóre z nich miały zaledwie 14 lat. W posiadłości na swojej wyspie na Karaibach zwanej „wyspą orgii” Epstein urządzał wielkie przyjęcia, na których młode dziewczęta „zabawiały” gości. Woził ich tam swym prywatnym samolotem, który nazwano „Lolita Expres”. Ponad 20 podróży samolotem pedofila na „wyspę orgii” odbył były prezydent Bill Clinton. Na wyspie i na przyjęciach u Epsteina widywany był książę Andrzej, brat następcy brytyjskiego tronu – Karola. Wiadomo też, że Epstein swoimi pieniędzmi umożliwił Clintonom założenie fundacji, która stała się wielką maszynką do zarabiania pieniędzy. Demokraci na wyścigi próbują się odciąć się od Epsteina, ale na jaw wychodzą wciąż nowe nazwiska tych, których sponsorował. Pieniądze na swoje kampanie otrzymywała od niego Hillary Clinton. Dostawał je też John Kerry w czasach kiedy był senatorem z Massachusetts, zanim został sekretarzem stanu w administracji Obamy. Kolejną osobą był Chuck Schumer, obecny lider Demokratów w Senacie, który dostał kilkadziesiąt tysięcy dolarów. Teraz Schumer obiecuje, że tyle ile dostał od pedofila, tyle wpłaci na organizacje walczące z seksualnym wykorzystywaniem dzieci. Wcześniej Schumer miał zwrócić pieniądze producentowi filmowemu z Hollywood Weinsteinowi, który przez ponad 30 lat wykorzystywał i gwałcił kobiety, które chciały zrobić w jego branży karierę. Ogromne kwoty dostał od Epsteina były sekretarz ds energii w administracji Clintona – Bill Richardson, który później został gubernatorem Nowego Meksyku. Zaledwie rok temu, czyli 10 lat po pierwszej aferze pedofilskiej Epstein wpłacił 10 tysięcy dolarów na komitet wyborczy Demokratów. Ci twierdzą, że zostały zwrócone. Pieniądze od pedofila brał też były senator demokratów z Connecticut Joe Lieberman. Nazwisk zapewne pojawi się więcej, bo teraz sprawdzane są dokumenty finansowe z dziesiątków kampanii wyborczych. Jak na razie wszystko wskazuje na to, że tylko Demokraci mogli liczyć na hojność pedofila Epsteina.
 • @kula Lis 68 12:44:44
  Życzę mu udanej powtórki
  I tak do skutku

  8-)))))
 • @Husky
  LGBT to ultra terrorystyczna organizacja. 0,1% społeczeństwa terroryzuje całą Polskę. Nie może być na to zgody. Obrażanie uczuć religijnych Polaków powinno być surowo karane. Dziś karę wymierza się ludziom, którzy protestują przeciwko terrorystom z LGBT.
 • @Husky 12:50:49
  CI UMOCZENI "DEMOKRACI", LEWACY, ETC... TYLKO NA TO CZEKAJĄ.
 • @Husky
  Jest gorzej niż myślimy z destrukcją społeczeństw. Jak czytam w dzisiejszym Naszym Dzienniku, że w sierpniu przez ulice Amsterdamu (prawdopodobnie) przemaszeruje "Parada Pedofilii" czyli "PedoPride" nie "GayPride" tylko będą maszerować dewianci najgorszej maści: nepiofile, pedofile, hebefile i efebofile. Nie możemy poddać się terrorowi pedalskiej, sodomickiej propagandy bo czeka nas brutalna przyszłość, musimy zdecydowanie powiedzieć non possumus. Czas na manifestacje "Polska przeciw terrorowi LGBT". Dokąd odmieńcy nie atakowali społeczeństwa wyuzdanymi paradami byli pobłażani. Jednak agresji LGBT tolerować nie można. Gonić tych zboczeńców za Odrę, wysłać do obozu z uchodźcami, wtedy zarobią swoimi układami rozrodczymi na LGBT!
 • @Husky
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY18zNTExYS9wLzIwMTkvMDcvMjcvODI1LzUwMC9lNjI5NDljZTVjZmU0ZDU5ODU4ZDIxYTM1NWU0OTUyMi5qcGVn.jpeg

  Gazeta Wyborcza” chce „uzdrawiać” Kościół: Ola kocha Jezusa i Agatę. Bóg na Sądzie Ostatecznym nie zapyta jej, w jakim związku żyła. „Gazeta Wyborcza” nie raz stawiała siebie w roli jedynego sprawiedliwego, który ma prawo „uzdrawiać” Kościół. Teraz redakcja z Czerskiej poszła o krok dalej. W „Magazynie świątecznym” próbuje przekonywać, że Kościół jest zamknięty na osoby LGBT. Już na pierwszej stronie pojawił się apel do biskupów o „mocne słowa” ws. wydarzeń na marszu równości w Białymstoku. Były też pouczenia, że „nie wolno lżyć nikogo z różańcem w ręku”. Dalej jest tylko lepiej. Z następnego materiału dowiadujemy się, że „Ola kocha Jezusa i Agatę. Kościół mówi: grzech”. Osoby homoseksualne i transpłciowe grają z życiem w trudną grę. (…) Państwo odmawia im prawa do zawarcia formalnego związku. (…). Dla katolików i katoliczek ta gra ma dodatkowy poziom trudności. Kościół, zgodnie z literą katechizmu „szanuje”, „współczuje”, „otacza troską”. W praktyce na ogół odrzuca, dyskryminuje, w najgorszym razie łamie życiorysy, w najlepszym – milczy czytamy w dodatku do „Gazety Wyborczej”. Autorka tekstu dopytywała osoby ze środowiska LGBT, czy czują się częścią Kościoła katolickiego i co sprawia, że w nim trwają.
  Jedna z bohaterek tekstu stwierdziła, że zastanawia się nad apostazją, bo Kościołowi „spadłyby statystyki, którymi się podpiera”. Zdaniem Artura, który przedstawia się jako Artur Barbara Kapturkiewicz, w Kościele nie ma miejsca dla takich jak on i nie będzie, jeśli oni sobie tego miejsca nie wyznaczą. Dlatego kiedy idzie na Mszę św. to zakłada tęczową torbę na ramię, bo tak pokazuje, że Kościół to też LGBT. Inne bohaterki artykułu stwierdziły, że problemem jest nauka społeczna Kościoła, a nie prawdy wiary. Jest też wywiad z radnym powiatu lubaczowskiego, który szczyci się tym, że zagłosował przeciwko uchwale „Powiat wolny od LGBT”. Nie było możliwości, żebym ja zagłosował za, albo się wstrzymał. (…) Tylko bolesne było to, że byłem jedyny. Przez chwilę myślałem, że w swoim światopoglądzie jestem sam, ale nagle taki odzew od ludzi (…). A dla mnie to jest samorząd. Tutaj nie ma miejsca na podejmowanie ideologicznych decyzji powiedział Marcin Piotrowski. Co „Gazeta Wyborcza” chce osiągnąć takimi materiałami? Ukazać Kościół jako zaściankową, zamkniętą na zmiany organizację, która jest nietolerancyjna i którą trzeba „uzdrowić”? Wygląda na to, że redakcja z Czerskiej nie ma nic przeciwko profanacji symboli ważnych dla katolików, ale chętnie atakuje Kościół i zarzuca mu homofobię – typowe podwójne standardy. https://wpolityce.pl/polityka/456699-wyborcza-chce-uzdrawiac-kosciolola-kocha-jezusa-i-agate
  Ps...Nooo, skoro żydowska gazeta dla polskich gojów (sponsorowana przez Sorosa) zadekretowała, że miłość sodomicko-gomorycka jest OK, to Pan Bóg już nie będzie miał nic do gadania...nawet o to nie spyta..Co ma żydowska gazeta (za Engelking) do Katolickiego Kościoła. A nie mogliby zająć się uzdrawianiem synagogi? "Gazeta Żydowska", której hobby jest Kościół katolicki to nawet wie, o co Bóg zapyta "Olę" choć w redakcji przeważają komunistyczni ateiści. Pewnie, numer komórki Mojżesza mają. Lewacy to zorane berety. Dyskusja z nimi jest bezprzedmiotowa.
 • @Husky to był pedał pedofil.
  Wykorzystał seksualnie co najmniej 95 chłopców. Lekarz pedofil wmawiał, że to była terapia. Co najmniej 95 chłopców wykorzystał seksualnie w ciągu kilkunastu lat austriacki lekarz z Salzkammergut. Zboczeniec wmawiał dzieciom, że to należało do terapii. Austriacka policja aresztowała 55-letniego urologa podejrzewanego o wykorzystywanie seksualne i gwałcenie chłopców, z których wielu miało mniej niż 14 lat. Z imienia i nazwiska znanych jest 95 ofiar, ale ich liczba może okazać się znacznie większa. Swych zboczonych praktyk miał się dopuszczać co najmniej od 2000 roku. Robił to w swoim gabinecie, ale także w czasie wizyt domowych. Lekarz wmawiał chłopcom, że to co robi to część terapii. Do aresztowania doszło po tym jak na policję zgłosiły się 4 ofiary zboczeńca. Śledczy sprawdzili rejestr jego pacjentów, zaczęli się z nimi kontaktować i spisywać zeznania. Okazało się, że chłopców, którzy padli ofiarą lekarza dewianta jest co najmniej 95. Według rzecznik prokuratury w Weiss w Górnej Austrii, gdzie prowadzone jest śledztwo, co najmniej 4 chłopców odniosło poważne obrażenia i urazy. O ich naturze śledczy jednak nie informują. Lekarzowi cały czas broni się twierdząc, że wszystkich czynności dokonywał w ramach terapii. Grozi mu 15 lat więzienia.
 • @Husky
  Nowy numer "Sieci": Idzie potężny atak na Polskę. Marzena Nykiel ujawnia niebezpieczny scenariusz środowisk promujących ideologię LGBT. Najpierw bluźnierstwa i profanacje na Marszu Równości w Warszawie, potem próba „zdobycia Jasnej Góry” i kpiny z katolicyzmu, wreszcie rozróby w Białymstoku, mające pokazać całemu światu, że za rządów PiS prześladowane są seksualne mniejszości. Tyle wystarczyło, by puścić w świat krzyk o polskim faszyzmie i wmontować awanturę w kampanię wyborczą. Strategia homopropagandy rozgrywana jest sprawnie przez polityków opozycji według starych scenariuszy - pisze Marzena Nykiel w najnowszym numerze tygodnika „Sieci”. Na łamach nowego wydania tygodnika „Sieci”, redaktor naczelna portalu wPolityce.pl w artykule „Operacja Białystok” wraca do białostockiego Marszu Równości. Wydarzeń w Białymstoku nie można czytać bez kontekstów. Po fali antyklerykalnych prowokacji na paradach LGBT+, gdy sprzeciw społeczny wobec agresywnej promocji ideologii gender został doprowadzony do granic wytrzymałości, wydano zgodę na konfrontację dwóch skrajnych ideowo grup: homoseksualnych aktywistów i kibiców, jawnie walczących z ideologią LGBT. Czy można było nie przewidzieć, że dojdzie do starć? Mimo to nie wyznaczono tras, które uniemożliwiłyby konfrontację. Zupełnie tak jakby właśnie na starcia liczono. Natychmiast zostały zresztą podłapane przez polityków lewicy i sprawnie wykorzystane do politycznej walki zauważa Nykiel. Polska, jako ostatni bastion tożsamości kulturowej i katolicyzmu w Europie, znalazła się pod szczególnym ostrzałem wielu międzynarodowych podmiotów, których interesy nie mogą zostać w pełni rozwinięte. Środowiska LGBT są dla nich ważnym narzędziem w walce mającej zmienić struktury społeczne i zaprowadzić nowy ład. W międzynarodową rozgrywkę wyjątkowo dobrze wpisują się też politycy polskiej opozycji, która za wszelką cenę chce przejąć stery władzy ocenia Marzena Nykiel. Więcej tu

  https://wpolityce.pl/polityka/456734-nowy-numer-sieci-idzie-potezny-atak-na-polske
 • @Husky
  Żyd Soros płaci to się goje uwijają i skaczą jak małpy z gałęzi na gałąź. Wsadzi sobie taki w dupę parę piór, pomaluje się na kolorowo i pójdzie na paradę. Płacą tam dobrze, w ramach równości i wolnej miłości. Upadek i dno! Prawdziwe cioty i pedały siedzą w domu zagryzają zęby ze złości.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej