Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
986 postów 30831 komentarzy

Tylko prawda

Husky - Zoologiczny antykomunista , mając do wyboru AK i NSZ wybrałbym NSZ przy całym szacunku do AK. UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony.

Tusk wypiął się na PO

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Sumienie mam czyściutkie, jak noworodek i dziesiątki dowodów na to, że niemal od zawsze powtarzałem czym się skończy tandetna bajeczka o dzielnym Donaldzie

 

I tyle rudego widzieli....

Krótko, na temat i w punkt w poniższej notce blogera Piotra Wielguckiego. Im krócej o nim, tym lepiej. Lenistwo rudego widoczne od dawna jest teraz na tle Mateusza i Jego ekipy, wielokrotnie spotęgowane. Skala działań rządu na tle wszystkich poprzednich zdumiewa.
I rudy to widzi.
Nie wiem czy jest w polskiej polityce, ba w polskim życiu publicznym postać bardziej odrażająca niż Tusk. Jak go widzę to ziemniaki mi gniją w piwnicy.

Ale moim marzeniem jest żeby PO podzieliła w najbliższych wyborach los AWS .Tak,wiem że to i tak mrzonki bo fanatyków tych lemingów jest ci jeszcze dostatek .

Ale rysuje się najbardziej optymistyczny scenariusz dla PiS. Najgorszy sort idzie pojedynczo do wyborów, czyli POKO zdobywa 23%, reszta planktonu 5-6%.

 

Tusk wypiął się na PO i wszystkich wyczekujących rycerza na białym koniu

 Sumienie mam czyściutkie, jak noworodek i dziesiątki dowodów na to, że niemal od zawsze powtarzałem czym się skończy tandetna bajeczka o dzielnym Donaldzie. Bajeczkę opowiadali propagandziści PO, inspirowani przez samego Tuska, ale też ludzie, którzy posiadali pewne deficyty, niekoniecznie intelektualne. Pierwszy deficyt to brak rzetelnej wiedzy kim jest Donald Tusk, a on przede wszystkim jest tchórzem i politykiem w każdym calu odmiennym od Kaczyńskiego. Tusk nigdy i nigdzie nie stanie do walki, jeśli nie ma gwarancji zwycięstwa lub chociaż 70% szans.

Pozostałe deficyty odnoszą się do znajomości polskiej polityki, gdzie jedno wydarzenie determinuje 10 przełomów i w przypadku Tuska zaangażowanie w kampanię europejską, zakończone totalna porażką, było gwoździem do trumny. Rozpaczliwa próba podnoszenia na duchu, bardziej samego siebie, niż PO i wyborców PO, zakończyła się nudnawym przemówieniem w Gdańsku, o którym nikt już nie pamięta. Pozostałe deficyty sobie podaruję, bo te dwa praktycznie wyjaśniają wszystko. Od początku śmiałem się i pukałem w głowę, gdy słyszałem o magicznej sile i szykowanej ofensywie wybawcy Donalda. Oczywiście takiej możliwości nie dało się wykluczyć, ale tylko w określonych warunkach, jasno sprecyzowanych i sprowadzających się do jednego – Tusk przychodzi na gotowe!

Gdyby PiS zaliczał dół za dołem spadał w notowaniach i co najważniejsze uzyskał słabe wyniki w wyborach samorządowych oraz europejskich, mielibyśmy teraz Tuska we wszystkich gazetach, telewizjach i portalach. Bez względu na to, kto lub co doprowadziłoby do takiego stanu, Tusk robiłby za ojca sukcesu i szedłby do wyborów prezydenckich z prawie pewną kartą. Stało się dokładnie odwrotnie, a kamerdyner Merkel, to nie Jarosław Kaczyński, który pójdzie sam przeciw wszystkim, nie przejmując się krytyką całego świata. Tusk nie będzie bił się na śmierć i życie, on jak tylko zauważy delikatną przewagę przeciwnika, natychmiast chowa się do bunkra, czyli pod spódnicę Angeli Merkel albo marynarkę Junckera. No i tyle Tuska widzimy w beznadziejnym dla opozycji czasie.

Polityk klasowy wziąłby całe towarzystwo za pysk, podjął wyzwanie, przedstawił plan naprawczy i ruszył do boju. Tusk podwinął ogon, bo widzi, że tak źle jeszcze nigdy nie było i zaangażowanie się w kampanię wyborczą byłoby dla niego ryzykiem stukrotnie większym, niż jest w stanie podjąć. Skończyło się bajanie o rycerzu i koniu zaraz po tym, jak rycerz okazał się giermkiem podróżującym na ośle po politycznym świecie. Dla kogo się okazało, dla tego się okazało, dla wielu było to jasne od początku do końca. Tusk nie kiwnie palcem w kampanii PO, pewnie zostanie zmuszony albo sam na alibi palnie ze dwa głupkowate dowcipy na Twitterze, ewentualnie jakiś „żarcik” do kamery, ale twarzą kampanii nie zostanie na pewno. Nadmiernych optymistów uprzedzam jednak, że to wcale nie musi oznaczać „koniec Tuska”.

Należy być konsekwentnym w każdej analizie politycznej, nawet jeśli polityka się nie znosi. Tusk z pewnością pojawi się w grze, gdy PiS będzie przeżywało pierwszy poważny kryzys, ale taki realny, nie wymyślony przez TVN czy GW. Kiedy to nastąpi nie wie nikt, to i nikt nie wie kiedy znów zobaczymy Tuska popisującego się swoim politycznym trollingiem. Tak, czy siak do wyborów jesiennych mamy z trollem święty spokój. Od wyniku wyborów będzie zależało, czy znów wychyli głowę z bunkra, ale wszystko wskazuje, że raczej się w bunkrze zakopie. Wydumane teorie i pobożne polityczne życzenia zawsze się kończą identycznie, pełnym rozczarowaniem połączonym z kompromitacją.

Tusk nigdy nie miał żadnych magicznych mocy, od zawsze był politykiem leniwym, tchórzliwym i drugoligowym. W latach 2005-2007 przeszedł pranie mózgu i obróbkę PR-ową, ale z tego zostało mu wyłącznie pyskowanie, które się na siłę nazywa „sprawnością polityczną”. Gdzie jest ta sprawność? Wielkość polityka mierzy się realnymi działaniami, osiągnięciami i zachowaniem w czasie kryzysu. Co Tusk osiągnął w polskiej polityce przez te cztery lata i jak się zachował w czasie najgłębszego kryzysu swojej formacji widzą wszyscy i tego obrazu z pamięci wymazać się nie da. Tu i teraz Tuska nie ma i w najbliższym czasie też nie będzie.

 

https://www.kontrowersje.net/tusk_wypi_si_na_po_i_wszystkich_wyczekuj_cych_rycerza_na_bia_ym_koniu?page=2

 

KOMENTARZE

 • Autor
  to nie Jarosław Kaczyński, który pójdzie sam przeciw wszystkim,,. To ten cały Wielgudzki napisał? Co tak słabo? Lepsze było by,, Jarosław Kaczyński ma usta słodsze od malin.,,
  Widzę że rozgrzewka przedwyborcza trwa.
 • Gdzie jest polskie złoto?
  https://businessinsider.com.pl/gielda/wiadomosci/nbp-przeniesie-zloto-z-banku-anglii-do-polski/vecjcf2
 • @zbig71 12:20:05
  Opozycja to kretyn,i cala Europa spogląda na Kaczyńskiego zazdrosny okiem każdy by chciał mieć taką opozycję.

  8-)))))
  pzdr
 • @Husky 12:33:58
  Do czasu jak znów,, ktoś,, przestali wajche. Czyli jak koniokrady dogadają się z Rosją, to wtedy Kaczelnik z PiS trafi do zsypu, a w ich miejsce wstawi się Tuska, czy inną kanalie na miejsce PiS. Dla Polaków to żadna różnica. Dżuma czy tyfus? Wybór zależy od Rozgrywających światowych bandytów
 • @ Autor - 1*
  Trzeba być nie lada głąbem albo kreaturą, żeby wmawiać Czytelnikowi, że jedna syjonistyczna kanalia lepsza jest od drugiej syjonistycznej kanalii.

  https://programwps.files.wordpress.com/2016/11/nr6_6_2011_tusk_natanyahu_opis_850px_1-e1479987151302.jpg

  i 5 lat później

  https://programwps.files.wordpress.com/2016/11/9636569-polsko-izraelskie-konsultacje-900-554.jpg

  Potrzebujemy kolejnej debaty Tusk - Kaczyński

  https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=wzN_aJqPuSE

  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/05/18/zadamy-dalszej-debaty-pis-po/
 • @Rzeczpospolita 14:05:15
  Dlatego glosujmy na syjonistyczne głąby z WPS-u
  A startujecie?
 • @Rzeczpospolita 14:05:15
  Nigdy się nie poddawaj!
  8-)))))

  https://pbs.twimg.com/media/D_tCWNlWkAMqGcO.jpg
 • @Husky 17:06:21
  kundel,
  wyobraź sobie, że to właśnie tobie robią sztuczne oddychanie.
  Może tak kiedyś będzie, a przynajmniej powinno być względem syjonistycznych kreatur.
 • @Rzeczpospolita 20:14:01
  A na razie policz sobie ilość wejść i zwróć uwagę na ocenę.
  Dla mnie to jest budujące.
 • @Rzeczpospolita 20:14:01
  Słuchaj Otwocki rabinie
  większych syjonistycznych kreatur jak w twoje taboretowej partyjce zwanej Wierni Polsce Syjonistycznej to nie znajdzie, a z kręciołka odsłon to jesteś znany w sieci, oj znany
  MISZCZ NAD MISZCZE
  8-)))))
 • @Husky 20:44:40
  Z tych zdjęć wynika, że PiS i PO składali raporty, kiedy żydostwo będzie mogło przejąć obszar Wisły. Widać PiS teraz lepszy , rzeczywiście to nie klękanie, to już czołganie się PiSu i Dudy przed Żydami amerykańskimi i izraelskim samo mówi za siebie.
 • @zbig71 12:20:05
  No to Grześ pojechał.
  Już wiemy, że w dzień wyborów będzie w monopolowym

  https://pbs.twimg.com/media/D_yICSUW4AIqe1O.jpg
 • Oj PiS ku..
  Robisz błąd.
  Tak angażując się w kampanię poparcia dla tego gnoma się ośmieszasz.

  No nic, do kampanii wyborczej musisz pracować ale potem mam dla ciebie propozycję. Ok?
 • @Rzeczpospolita 20:14:01
  Do Huskiego:nie dyskutuj z głupim, bo podzielisz jego poglądy a on cię pokona doświadczeniem. Nie obrażaj ,głupku ludzi, pisząc o blogerze "kundel" bo pokazujesz, że jesteś prymitywem, który nie ma merytorycznych argumentów!!! ST.Lem:"dopóki nie wszedłem do internetu, nie wiedziałem, że w polsce jest tylu idiotów"!!!Dobre i celne!
 • @
  Widzicie co te pisowskie jagodzianki robią z ludźmi?

  https://pbs.twimg.com/media/EAGdSmYWwAAzT_v.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej