Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
986 postów 30831 komentarzy

Tylko prawda

Husky - Zoologiczny antykomunista , mając do wyboru AK i NSZ wybrałbym NSZ przy całym szacunku do AK. UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony.

Czy my jesteśmy jeszcze w Polsce?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dyrektor szkoły karze ucznia za sprzeciw wobec kultu ludobójcy.Będą walczyć z faktami historycznymi? Oto do czego prowadzi klękanie przed czcicielami UPA.

Polski uczeń zwrócił uwagę ukraińskiemu koledze, który wychwalał Banderę. Sprawa trafiła do sądu


Źródło:

https://dorzeczy.pl/kraj/108243/Polski-uczen-zwrocil-uwage-ukrainskiemu-koledze-ktory-wychwalal-Bandere-Sprawa-trafila-do-sadu.html

 "Szkoła zarzuciła rodzicom, że przekazuje chłopcu treści niedostosowane do jego wieku, przekonując, że nie powinno się dziesięciolatkowi mówić o rzezi wołyńskiej.".

Ktoś o tej szkole może powiedzieć per "polska"?
To szkoła ma obowiązek uczyć historii! Co to za szkoła?! Nie zasługuje na to godne miano. Jeszcze szykanuje ucznia i rodziców za prawdę historyczną.Zamiast Wołynia ma być Jedwabne, jeszcze może Kielce i wystarczy.

 

 Ciekawe czy to dziecko wiedziało, że przekazywane mu na ulicy "treści" są dla niego "niestosowne".

 

Po prostu jedna wielka tragedia, co usiłują nam zrobić. Wyzuć z patriotyzmu, ba nawet ze zwykłej pamięci o losach naszych babć i dziadków, deprawując i niszcząc moralność przy okazji.Zupełnie jak za PRLu w przypadku mówienia o zbrodni Katyńskiej. Niedługo trzeba będzie dzieci uczulać żeby nie mówiły głośno tego czego się mówi w domu bo mogą być z tego tytułu sankcje.

Nie powinno się dziesięciolatkowi mówić o rzezi wołyńskiej,ale powinno się mówić dziesięciolatkowi o stosunkach homoseksualnych,masturbacji i technikach osiągania orgazmu?

Dyrektor, który zgłosił sprawę do sądu powinien być zwolniony z zakazem wykonywania zawodu. Wniosek do sądu o ograniczenie władzy rodzicielskiej dla rodziców to jakaś kompletna aberracja. Gdzie my żyjemy?
A jaka kara dla piewcy chwały Bandery?

To jest jakiś skandal! Dlaczego Maciek A nie ten ukrainiec został pozwany? Czy Państwo polskie nie chroni obywateli tylko obcokrajowców, którzy plują na nasza historie? Gdzie ten pajac Bodnar?

ps.

Oczywiście juz są głosy, że chłopak sprawiał problemy i o to niby chodziło głównie.

Mam pytanie. Czemu zatem nie zgłaszano tego wczesniej, a dopiero po takim wydarzeniu? Nie był to problem, bo nie dotyczył mniejszości?

 

 

KOMENTARZE

 • No muszę się zgodzić z Husky'm.
  Mnie ta informacja dosłownie zamurowała.
  To wprost karanie za uzasadniony Polski patriotyzm, karanie nawet dzieci.
  Banderowcy to odwieczny wrogowie Narodu Polskiego, dokonali potwornych zbrodni na Narodzie Polskim... i nie wolno o tym mówić ?
  Gdyby ten uczeń wspomniał o Katyniu to został by wzorem patriotów... a dyrektor by go pewnie publicznie pochwalił.

  Banderowcy w Polsce to kolejny dramat Narodu Polskiego...
  Multikulti to dramat.
  Ostatnio Tramp walną~z grubej rury do kolorowych "senatorek" demokratów.."niech wracają tam skąd przybyły".
  Tu akurat nie do końca miał rację bo sam "przybył" do Ameryki Indian jako napastnik a "senatorki" zostały tam przywiezione jako niewolniczki...
  ale miał rację w tym że ludziom bardzo źle się żyje w środowisku multikulti. Ludzie wolą żyć we własnym kulturowo środowisku czyli Polacy w Polskim środowisku bez obcych i wrogich banderowców czy islamistów podobnie Niemcy, Francuzi, włosi.. wszyscy nawet Rosjanie np z Moskwy gdzie się porobiło multikulti nie do zniesienia...

  Tyko mafia żydowska jako jedyna siłą na świecie wymusza postępem, propagandą i siła multikulti by zniszczyć tożsamość Narodową Narodów.
  To jedna z wielu globalnej zbrodni mafii żydowskiej na narodach świata.

  Ja chce żyć w środowisku Polaków nich tam .. nawet katolików... ale Polaków... i nie chcę rodzin banderowskich, islamskich, żydowskich , romowskich czy innych o obcych kulturach za sąsiadów...
  tak jest najlepiej najspokojniej...
  Indianie też nie chcieli .. to ich wymordowali...tfu tfu na zły omen.
 • @Oscar 07:28:27
  W Gdańsku urządza się muzeum dla byłego członka Waffen-SS Grassa, w Toruniu pod specjalna ochroną grona pedagogicznego jest nastoletni rezun wychwalający Banderę a represjonuje się ucznia który kazał rezunowi zamknąć ryj.
  Jak długo jeszcze będą nam bezkarnie pluć w twarz?
  To nie są postępowania przypadkowe. W tym jest jakiś określony cel, tylko nie możemy skumać jaki.
  Ale czy nie wiemy?

  8-))))
  pozdr.
 • @Husky 08:00:56
  Kto rządzi w kraju zwanym na świecie Polską ?
 • witam Autora
  Dobrze, że zwróciłeś uwagę na walkę z faktami historycznymi, 5*

  pzdr
 • @provincjal 09 08:12:30
  No tak
  A dyrektor szkoly to dobry kolega Kaczynskiego
  Znaja sie od lat
  8-))))
 • @Husky 08:00:56
  Celów jest tyle ile uczestników tej gry.
  Banderowcy chcą zagarnąć kawał Polski..
  Niemcy przy pomocy banderowców chcą zagarnąć Polskie ziemie zachodnie...
  Mafia żydowską che zagarnąć ile się da z Polski.
  USA czyli mafia globalna chce otoczyć Rosję wrogimi siłami.
  Polacy rodzaju PIS chcą zagarnąć kawal Ukrainy,

  I te siły wchodzą w rozmaite koalicje na różnych płaszczyznach.
  Zgodni są w jednym Polaków w Polsce nie wolno dopuszczać do władzy bo wtedy wszystkie plany się posypią.
  Powstają doraźnie koalicje i koncepcje...plany cząstkowe
  a to międzymorze, a to sojusz z pribałtykami, a to pozwolenie na masową imigrację banderowców do Polski, a to lansowanie multikulti, a sprowadzanie wojsk USA do Polski... a to koncepcja Rzeczypospolitej czyli zjednoczenia Polski i Ukrainy tyle że nie ma zgody pod czyim przywództwem (inną wizję tego zjednoczenia mają banderowcy inną żydzi a inną PIS).
  To wszystko to przygotowania do rozbiorów Polski do likwidacji Polski...
 • @Husky 08:18:51
  A ten dyrektor to komu podlega i jakiemu prawu ?
  I tu dałeś mi do myślenia, skoro ten "nauczyciel" robi jak robi, to może i faktycznie zna kaczyńskiego śpiewającego na majdanie obok kłyczki ?
 • @provincjal 09 08:31:39
  Idź dzieciaku do szkoły i dowiesz się komu podlegają szkoły
  Bo twoja teoria jest z dupy wzięta
  A i Pana Kaczynskiego niedouczony lemingu to też w ten szlachetny zadek pocałować ...możesz
  jeśli już
 • @Husky
  Dyrektor tej placówki natychmiast do zwolnienia (w trybie dyscyplinarnym z zarzutem składania fałszywych bezprawnych doniesień), uczeń narodowości ukraińskiej - do reprymendy i reedukacji. Polski uczeń otrzymuje przeprosiny i wyróżnienie za obywatelską i świadomą postawę. Gdzie my jesteśmy?? Już Polin, już mała Ukraina? Dziesięciolatkowi nie można mówić o Rzezi Wołyńskiej, ale pięciolatkowi TRZEBA mówić o masturbacji. TAK dyrektorze? Cała ta ukraińska rodzina, która wpaja dziecku kult bandery powinna być w ciągu 24 godzin deportowana z Polski z dożywotnim zakazem wjazdu. A dyrekcja szkoły do wywalenia na bruk.
 • @Oscar 07:28:27
  To efekty braku pozytywnej rekrutacji na etaty nauczycielskie. Dyrektor szkoły nigdzie nie mógłby pracować bo jest za tępy i pozostała mu szkoła. Zero dumy i tożsamości narodowej. Kasta teraz zdecyduje. Czy ta sytuacja to przypadkiem nie pokosie sukcesu rządzących w postaci nowelizacji ustawy o IPN? Tak kończy się robienie łaski żydom i Ukraińcom. No i mamy program wychowawczy: 5latkom mówić o seksie z gejem i proponować zmianę płci a 10latkom zakazać wiedzy o polskiej historii. A, że Ukraińcowi wolno było więcej? Dyrekcja też widać czci Banderę!
 • Tak
  To niestety jest, jak się nie stoi na własnych nogach, tylko wykonuje żydowskie i amerykańskie rozkazy. Czy to czasem nie Kaczelnik wydawał z siebie kabotyńskie okrzyki na Majdanie? Kto sieje wiatr, ten zbiera burzę.
 • @Husky
  Ta sprawa powinna być nagłośniona w całym kraju jako precedens. 10-latek z Ukrainy chodzi po polskiej szkole, wychwala Banderę i pluje na koszulki z Żołnierzami Wyklętymi.
 • @zbig71 08:56:54
  Na Majdanie był i Kaczynski i ...dyrektor tej szkoły.To przyjaciele som
  Są na to zdjęcia i dowody.
  Amerykanie to mają w swoich archiwach CIA

  8-))))
  pzdr.
 • @Husky 08:00:56
  Ukraińskiego małego bandersyna wydalić natychmiast z Polski razem z rodzicami za propagowanie banderyzmu. Maćkowi w nagrodę przyznać stypendium do chwili zakończenia nauki...Czy my żyjemy w suwerennym kraju? Nie można mówić o żydach mordujących swych rodaków ani o ludobójstwie Polaków na Kresach? Gdzie minister edukacji? Gdzie Rzecznik Praw Dziecka?
 • @Husky 08:37:38
  Dobra zmiana przejmuje portal, jeszcze tylko jeden krok... misiu !
 • Witaj
  Poruszyłeś ważny temat, bo faktycznie podręczniki nie piszą prawie wcale o Rzezi Wołyńskiej i nie wiem dlaczego. Można pisać podręczniki o I II WŚ, ale nie o rzezi a ona była okrutna.
  Pozdrawiam
 • @provincjal 09 09:05:29
  Ucz się ,ucz
  Masz duży czerep.
  Dużo ci wiedzy się tam zmieści
  8-))))

  https://img2.dmty.pl//uploads/201905/1558898075_p6ovgo_600.jpg
 • @provincjal 09 08:31:39 To by wyjaśniało ichniejszą stronniczość…
  Warto sprawdzić, czy pracownicy szkoły, w szczególności dyrekcja, nie mają ukraińskiego pochodzenia i nie są potomkami banderowców. Banderowcy mieli w latach 60-tych i 70-tych ub. wieku preferencje w dostawaniu się na studia i do pracy w urzędach oraz resortach siłowych w ramach „pomocy w asymilacji z polskością i rekompensaty za straty poniesione w akcji „Wisła””. Teraz to procentuje. Związek Ukraińców w Polsce jest największą mafią w tym kraju. Są miasta, gdzie nie dostanie się posady w „budżetówce” jeśli nie jest się ukraińskiego pochodzenia. W szczególności dotyczy to służb siłowych takich jak policja, straż graniczna, wojsko itp. Są miasta, w których prawie nie ma etnicznych Polaków a całą społeczność stanowią potomkowie banderowców!
 • @kula Lis 68 08:50:42
  A kto może odwołać tego dyrektora - kuratorium czy gmina.
  Jeśli chodzi o odwołanie dyrektora szkoły to robi to Prezydent lub Burmistrz Miasta na wniosek Kuratorium Oświaty lub w innym przypadku np. skazania dyrektora szkoły prawomocnym wyrokiem Sądu,
  8-))))
  pzdr.
  A kto jest prezydentem w Toruniu
  Michał Zaleski
  Przed 1989 był członkiem PZPR
  W latach 1994–2002 sprawował mandat radnego toruńskiej rady miasta z ramienia Sojuszu Lewicy Demokratycznej
  W wyborach samorządowych w 2006 popierany przez PO Mariana Filara. W 2007 został członkiem Stowarzyszenia Ordynacka.
  Czy wszystko już jasne

  8-))))))
  pzdr.
 • @Husky 09:08:45
  Ponieważ POziom tego portalu spada z dnia na dzień, zwłaszcza po takich odzywkach jak ten na poziomie bruku, to na zakończenie pozwolę sobie wkleić podobne zdjęcie, osobowości ponadczasowej, zresztą rok po moich urodzinach człowiek ten wydał najpiękniejszą płytę jazzowej w historii, "Kind of Blue", nie dorosłeś od odbioru tej Muzyki i tej Osobowości, to co ty tu wklejasz to jedynie w toy toyach można wyklejać, a merytorycznie to ile ci chłopcze płacą za te bzdety ?
  Żegnam bez odbioru !
  https://media.pitchfork.com/photos/592c54ac13d197565213eec2/2:1/w_790/be92ffc1.jpg
 • @provincjal 09 09:20:56
  Mam ci tu wkleic twoje
  EOT
 • znalazłem taki komentarz
  Marek Zegarek

  Toruń, Szkoła Podstawowa nr.10 Dyrektor mgr Iwona Cieślak
  To ta sama dyrektorka która dopuściła do kradzieży 600 tyś pln. Podobno kradła księgowa.
  Jako wicedyrektor tamtej szkoły nie została ukarana za brak nadzoru. Wykpiła się.
  https://nowosci.com.pl/ksiegowa-okradala.../ar/12058058
  https://www.facebook.com/iwona.cieslak.779
  Sprawę do sądu rodzinnego skierowała wicedyrektor, żydówka Magdalena Dawidowicz
 • @Husky 09:04:13
  W zasadzie to co innego możesz napisać?
 • @kula Lis 68 09:05:27
  I nie można mówić o Żydach mordujących Polaków do56 roku przez UB i IW.
 • @provincjal 09 09:20:56
  Jeszcze Milestones z 56 jest rewelacyjna!!!
 • @MacGregor 09:25:32
  Cieślak, Dawidowicz.... sojusz chamów i Żydów wiecznie żywy!! !
 • @Husky 09:22:59
  Podręcznik „Bandera i Ja” w języku polskim. Czego uczą się ukraińskie dzieci? W Polsce coraz mocniej dochodzi do głosu banderowska fala. Fala, której moc doświadczyli nasi dziadowie kilkadziesiąt lat temu na Kresach Wschodnich. W naszej ojczyźnie mieszka coraz więcej Ukraińców, w tym fascynatów banderowskiej ideologii, prezes Związku Ukraińców w Polsce Piotr Tyma grozi nam „drugim Wołyniem”, w polskich szkołach prezentowane są banderowskiego symbole i treści w postaci plakatów, transparentów, flag i podręcznika „Bandera i Ja” autorstwa Wity Lewickiej. Na promocję banderyzmu w szkołach na terenie Polski daje przyzwolenie prokuratura z Olsztyna i Wrocławia, o czym informowałem w publikacji „Ujawniamy! Prokuratura usprawiedliwia promocję banderyzmu w szkołach, a oskarża Polaka-przeciwnika szowinizmu”. O wspomnianej pozycji książkowej dość dużo mówi się w niezależnych mediach prawicowych, jednak nikt tak naprawdę nie wiem, co wydawana w ukraińskim języku książka skrywa naprawdę. W książce tej zawarte są treści gloryfikujące zbrodnie banderowców, a Stepan Bandera jest prezentowany jako nieskazitelny bohater ukraiński. Już na trzeciej stronie podręcznika przekonuje się, że „banderowcy nie byli faszystami, nie walczyli za Hitlera i nie mordowali niewinnych ludzi”. W książce próbuje się dowieść, że Polacy na wschodzie byli komunistami, a z takimi, jak i z faszystami „bohater” Bandera rozprawiał się bezkompromisowo – „tak jak należy”. Członkowie OUN planowali przeprowadzenie narodowej rewolucji. https://wprawo.pl/2019/07/16/tylko-u-nas-podrecznik-bandera-i-ja-w-jezyku-polskim-czego-ucza-sie-ukrainskie-dzieci/
 • @Husky 09:22:59
  Ordo Iuris ujawnia: władze szkoły manipulują oczerniając ucznia sprzeciwiającego się gloryfikacji Bandery. https://wprawo.pl/2019/07/16/ordo-iuris-ujawnia-wladze-szkoly-manipuluja-oczerniajac-ucznia-sprzeciwiajacego-sie-gloryfikacji-bandery/
 • Ile jeszcze - my - sieroty po Polsce
  potrzebujemy dowodów na to - aby wreszcie zrozumieć, że Polski już nie ma. Jest tylko jej tymczasowa atrapa - więc trwają intensywne działania aby i sierot po Polsce w atrapie Polski - było jak najmniej a najlepiej wcale.
  Wniosek?
  Wrażenie, że Polska nadal istnieje - jest bardzo szkodliwe dla sierot po Polsce - ponieważ sieroty te mogą mieć takie oto wrażenie, że w razie czego - to Polska weźmie ich pod swoje skrzydła. Otóż nie weźmie!
 • @MacGregor 09:25:32
  Szczegóły sprawy ucznia oskarżonego o „propagowanie nacjonalizmu” za sprzeciw wobec gloryfikacji Bandery. Instytut Ordo Iris ujawnił szczegóły bulwersującej sprawy 10-letniego ucznia, Polaka, którego toruńska szkoła oskarżyła o „propagowanie nacjonalizmu”, ponieważ chłopiec zwrócił uwagę ukraińskiemu uczniowi, żeby nie nazywał Stepana Bandery bohaterem, ponieważ w Polsce jest on uważany za bandytę. Instytut Ordo Iuris reprezentuje rodziców, którym grozi ograniczenie władzy rodzicielskiej nad synem. Do wszczęcia postępowania doszło na skutek zawiadomienia Sądu Rejonowego w Toruniu przez dyrekcję szkołę. Według informacji przedstawionych przez Ordo Iuris stroną agresywną był Ukrainiec. Po pierwszym szkolnym sporze o Banderę, Maciek był przez ukraińskiego kolegę wyzywany i opluwany za noszenie ubrań z nadrukami przedstawiającymi Żołnierzy Niezłomnych. Chłopiec starał się nie reagować na liczne prowokacje, a kolejne incydenty były na bieżąco zgłaszane szkole. Rodzice byli w stałym kontakcie z placówką, licząc na wsparcie pedagogów w rozwiązaniu konfliktu pomiędzy uczniami. Jedynym zaleceniem szkoły było jednak, by chłopcy trzymali się od siebie z daleka. Narastający konflikt z rówieśniczego sporu przeszedł w kolejne fazy agresji wobec Maćka. Ostatecznie doszło między chłopcami do bójki poza terem szkoły. Jedyną reakcją placówki było skierowanie Maćka na rozmowę ze szkolnym pedagogiem, który zagroził chłopcu sądem opiekuńczym. „Postawa Maćka wynika z historii jego rodziny oraz przywiązania do tradycji. Ojciec chłopca był żołnierzem zawodowym. Patriotyzm jest dla niego ważną wartością, którą stara się przekazywać dziecku zainteresowanemu historią Polski. Przodkowie chłopca, o których pamięć w rodzinie jest wciąż kultywowana, padli ofiarą rzezi wołyńskiej. Rodzice starają się uwrażliwić dzieci na potrzeby innych oraz wychowywać je w szacunku do drugiego człowieka, chłopiec posiada również kolegę narodowości ukraińskiej, kwestia jego pochodzenia nigdy nie była podłożem konfliktów. Maciek nie jest w żaden sposób uprzedzony narodowościowo w końcu jeden z jego dobrych kolegów to także obywatel Ukrainy” wyjaśnia reprezentująca rodzinę Maćka mec. Magdalena Majkowska z Ordo Iuris. „Polska szkoła nie podjęła należytej współpracy z rodzicami w celu wyjaśnienia sprawy, pomimo licznych próśb rodziców Maćka o interwencję. Rzekome propagowanie nacjonalizmu przez ucznia – co zarzuciła mu szkoła – nie wykracza w żaden sposób poza treści wchodzące w zakres oficjalne obchodzonych w szkole uroczystości patriotycznych i prezentację faktów historycznych. Brak należytej reakcji szkoły doprowadził do eskalacji konfliktu i groźby niesłusznego ograniczenia władzy rodzicielskiej” skomentował adw. Jerzy Kwaśniewski Prezes Instytutu Ordo Iuris. W informacji dla prasy Instytut Ordo Iuris podkreśla, że udziela także pomocy prawnej osobom pochodzenia ukraińskiego oraz informuje, że imię chłopca zostało zmienione na potrzeby informacji prasowej. Do sprawy odniósł się wiceprezes Ruchu Narodowego, Krzysztof Bosak. Zaczyna się „identity politics” po polsku. Teraz będziemy musieli analizować każdą kłótnię ludzi różnych nacji i rozstrzygać czy była to „zwykła kłótnia” czy już „nietolerancja dla mniejszości”. Zwolennicy wielokulturowej Rzeczpospolitej muszą być zachwyceni. Ich sen się spełnia! Teraz każdy element tradycyjnego przekazu historii naszego narodu będzie poddawany w wątpliwość, czy przypadkiem nie uraża dzieci z rodzin „nowych Polaków”, ściągniętych nad Wisłę przez rządy Szydło i Morawieckiego. A w razie konfliktu – sprawa do kuratorium i problem z głowy! – napisał Bosak na Twitterze. https://wprawo.pl/2019/07/16/pilne-szczegoly-sprawy-ucznia-oskarzonego-o-propagowanie-nacjonalizmu-za-sprzeciw-wobec-gloryfikacji-bandery/
  Ps...Spełniają się słowa Henryka Pająka, wypowiedziane przez niego około dekadę temu w jednym z jego bestsellerów: Strach być Polakiem w Polsce. Nie nawijać jak obłąkani ale reagować gremialnie – pikiety pod szkołę – wywalić dyrektora i jego spółkę szowinistę – bo taka społeczna antypolska kreatura nie może być dyrektorem szkoły która propaguje ludobójstwo na narodzie polskim – ponieważ ochrona zbrodniarza wojennego – kanalii – epitetów nie starczy by nazwać bandytę Banderę na Polskiej ziemi nie może mieć miejsca, Dziecko należy chronić oraz za to nagrodzić zaś Ukraińców deportować. I to samo z Prokuratorem wypad z przedstawicielami anty-Polskiej władzy – po latach 50 tych i żydowskim terrorze na narodzie Polskim od przynajmniej 10 lat mamy w Polsce kolejną falę żydowskiego terroru antypolskiej działalności.
 • Oj, i któż to staje po naszej stronie ? Czy Husky nie jest z Kanady ?
  https://m.neon24.pl/868059386378a92fcc04baf2017b3090,14,0.jpg
  A któż to drukuje dolary, bez umiaru, aby móc opłacać niecnoty? Nic go to nie kosztuje, a namieszać może i umie.

  Skoro światem rządzą, i nadal mają rządzić pieniądze, zapomnijmy o jakiejkolwiek moralności, czy racjach.

  Bez zmiany podstawy wszystkiego, obrotów ludzkości, walka z debilizmami to walka z wiatrakami. Nic się nie poradzi przeciwko opłacanym debilom, i ich fabryce - sprastytułowanym mendiom.
 • @Oscar 07:28:27
  https://m.neon24.pl/868059386378a92fcc04baf2017b3090,14,0.jpg
  To nie jest ważne, ta wola życia we własnym kulturowym środowisku, bo tak się lubi. Ważne jest to, że multikulti podważa osiągnięcia innych kultur. Np. Polakom odebrano poczucie bezpieczeństwa osobistego, a i socjalnego. Nic dziwnego, że wielu z nich nie chce mieć dzieci, a i wielu żyć nadal.
 • @Oscar 08:28:57
  https://m.neon24.pl/868059386378a92fcc04baf2017b3090,14,0.jpg
  Na nieuchronność rozbioru Polski wiele wskazuje. Między innymi wojna domowa i powszechna nienawiść dzieląca Polaków.
 • @Husky 09:22:59
  W komunikacie Ordo Iuris czytamy z kolei: „narastający od dawna konflikt pomiędzy uczniami zaczął się, gdy Maciek zwrócił uwagę ukraińskiemu koledze wykrzykującemu, że Stepan Bandera to bohater. Po miesiącach ignorowania próśb rodziców o interwencję, szkoła bez ich wysłuchania zawiadomiła sąd o rzekomym propagowaniu przez Maćka nacjonalistycznych haseł oraz jego agresji wobec ucznia z Ukrainy”. Jak relacjonuje instytut: „Maciek był przez ukraińskiego kolegę wyzywany i opluwany z powodu noszenia ubrań z nadrukami przedstawiającymi Żołnierzy Niezłomnych. Chłopiec starał się nie reagować na liczne prowokacje, a kolejne incydenty były na bieżąco zgłaszane szkole. Rodzice byli w stałym kontakcie z placówką, licząc na wsparcie pedagogów w rozwiązaniu konfliktu pomiędzy uczniami. Jedynym zaleceniem szkoły było jednak, by chłopcy trzymali się od siebie z daleka. Narastający konflikt z rówieśniczego sporu przeszedł w kolejne fazy agresji wobec Maćka. Ostatecznie doszło między chłopcami do bójki poza terenem szkoły”. 135 metod zamęczania Polaków
  przez UON-UPA. 135 tortur i okrucieństw stosowanych przez terrorystów OUN-UPA na ludności polskiej Kresów Wschodnich..Wymienione poniżej metody tortur i okrucieństw stanowią tylko przykłady i nie obejmują pełnego zbioru, stosowanych przez terrorystów OUN-UPA metod pozbawiania życia - polskich dzieci, kobiet i mężczyzn w męczarniach. Pomysłowość tortur była nagradzana. Zbrodnia przeciw ludzkości popełniona przez ukraińskich terrorystów może być przedmiotem badań nie tylko historyków, prawników, socjologów, ekonomistów, ale także i psychiatrów.

  http://ivrozbiorpolski.pl/index.php?page=135metod
 • @Husky 09:08:45
  https://m.neon24.pl/868059386378a92fcc04baf2017b3090,14,0.jpg
  Twoja notka jest jak najbardziej uzasadniona, ale zamieszczanie zdjęć wywołująch podprogowe skojarzenia, nie.

  Do czego masz zamiar doprowadzić?
 • @interesariusz z PL 10:29:50
  https://img1.dmty.pl//uploads/201702/1485967674_r0fc62_600.jpg
 • @provincjal 09 09:20:56
  https://m.neon24.pl/868059386378a92fcc04baf2017b3090,14,0.jpg
  A moim zdaniem najwspanialszą jego płytą jest "Bitches Brew", miło też wspominam "Get Up with It"
 • @Husky 09:22:59
  EOT to chyba nie po polsku, nie kumam.
 • @interesariusz z PL 10:27:21
  Nie ma wojny Polsko -Polskiej
  Jest tylko walka pokolenia AK z pokoleniem czerwonych bandytów przywiezionych na tankietkach w 44r. ale i też walka trzeciego pokolenia UB z trzecim pokoleniem Żołnierzy Niezłomnych
  panimaju
 • @kula Lis 68 09:59:01
  https://m.neon24.pl/868059386378a92fcc04baf2017b3090,14,0.jpg

  Skoro Polacy mienią sią katolikami, a katolicy mają być prześladowani.

  We wrocławiu często na ulicy, czy w sklepie jest więcej Ukraińców, niż Polaków.

  Zdarzają się porwania, i wymuszenia przy pomocy tortur, ale o tym mendia milczą.
 • @demonkracja 10:04:14
  https://m.neon24.pl/868059386378a92fcc04baf2017b3090,14,0.jpg
  Skoro sieroty po Polsce nadal chcą być sierotami, to trudno. Winą tych sierot jest to, że wdeptali w swojej żądzy sukcesu, zawiści i głupocie inne sieroty w błoto. Sierota wrogiem sieroty, to nic dziwnego, że hieny te sieroty zeżrą.
 • @kula Lis 68 10:12:49
  https://m.neon24.pl/868059386378a92fcc04baf2017b3090,14,0.jpg
  Jeśli ów patriotyczny chłopak nosił koszulkę z nadrukami przedstawiającymi Bandytów Przeklętych, to goloryfikował bandytyzm, skąd nie tak daleko do postawy banderowców.
 • @interesariusz z PL 10:38:31
  Po kanadyjsku
 • @interesariusz z PL 10:47:39
  A powinien Putina albo Stalina
 • @Husky 10:40:45
  https://m.neon24.pl/868059386378a92fcc04baf2017b3090,14,0.jpg
  Przyznaj się, gdzie mieszkasz? Kim byli twoi rodzice ?

  Moi byli Polakami, mieszkającymi w Polsce, skazanymi na zagładę. Gdyby nie Armia Czerwona, nie byłoby mnie na świecie. Gdyby nie upór Stalina, Polski by nie było. To, że dla Ciebie PRL nie był Polską, nic dla mnie nie znaczy.

  I o co Ci twoi "Żołnierze Niezłomni", po mojemu Bandyci Przeklęci, walczyli? O przywrócenie magnaterii i pańszczyzny? O zoragnizowanie życia społecznego na wzór obozu zagłady? O dalsze panowanie zbiegów na z góry upatrzone pozycje, którzy wydali naród na łaskę hitlerowców?
 • @interesariusz z PL 10:38:02
  A Decoy, Amandla, Tutu z later 80tych?
 • @Husky 10:52:20
  https://m.neon24.pl/868059386378a92fcc04baf2017b3090,14,0.jpg

  Wreszcie przeczytałem, przedstawiasz się jako

  zoologiczny antykomunista,
  wydaje mi się, że zoologiczny nie tylko w tym aspekcie!
 • @interesariusz z PL 10:55:37
  //Przyznaj się, gdzie mieszkasz? Kim byli twoi rodzice ?//

  KGB czy GRU ?
 • @Oscar 07:28:27
  Pełna zgoda i chyba pierwszy raz 5* dla "PiSiora" Husky. XD
 • A tak dzisiaj wdrażają demokrację nasi banderowscy "przyjaciele"
  https://pl.sputniknews.com/swiat/2019071710748529-potwierdzilo-sie-na-lotnisku-w-mariupolu-istnieje-tajne-wiezienie-w-ktorym-torturuja-ludzi-sputnik/

  Polecam poczytać wątki (odnośniki) oznaczone w tekście na żółto.

  To nasi "przyjaciele" a na pewno przyjaciele Prezesa i jego nieżyjącego brata oraz PO... to co łączy PIS i PO ta przyjaźń do banderowców... oni wszyscy skakali na Majdanie.
  .. a kim są banderowcy dzisiaj to opisuje załączony materiał.
  a banderowcy nie są "samostijni" oni są animowani przez starszych braci w naszej wierze... podobnie jak "umiarkowana opozycji a Syrii (podrzynająca ludziom gardła ...że o torturach nie wspomnę)

  To wszystko nasi przyjaciele którzy stali się naszymi (w istocie solidaruchów nie naszymi) przyjaciółmi...
  a są jeszcze Czeczeni, są Kosowarzy...są Ujgurzy są i Corwatycy katolicy (potomkowie czetników czyli Chorwackich banderowców)...sama demokratyczna śmietanka tego świata.
  w wszyscy pod światłym przywództwem braci starszych wierze.

  Jakby nie patrzeć to jest jednak powód do zmartwienia...
  o obawy o losy własne i losy Polski...
 • @Oscar 07:28:27
  Posłanek, nie senatorek!
 • Chyba już lecimy w przepaści.
  Nikt nie zwraca uwagi co się dzieje z systemem demokracji.

  Już pisałem.
  Manipulacja metodą, techniką i instrumentem w przestrzeni 2400 lat nic się nie zmieniła.

  W rzeczywistości manipulacja trwa tysiące lat jednostkami i ich grupami ponieważ jest spełniony warunek konieczny – t.z.n. zablokowany system równowagi władzy przez tzw. trójpodział władzy.

  Brak prawdziwej równowagi systemu demokracji, powoduje masowo wytrącenie z równowagi pojedyncze i grupowe jednostki demokracji i bez wysiłku łatwe nimi sterowanie nawet do przepaści.
 • @interesariusz z PL 10:29:50
  "Ja na koszulki z bandytami przeklętymi również pluję."
  Głupiś jak but.
 • @Husky
  Husky, kompromitujesz się do ostatniego. Rząd wszystko może tylko nie regować na antypolskie działania szkoły? Daruj sobie i przestań juz próbować z normalnych ludzi robić idiotów, bo robisz takiego z siebie.
  Poza tym nie ma reakcji w stosunku do szerzenia banderyzmu w Polsce przez tego ucznia , a więc i jego rodziców. A to chyba mogą? - prawda?
 • @zadziwiony 16:43:43
  A czytales cos o rekcji zwierzchnika szkoly prezydenta Torunia
 • @Husky 08:00:56
  To zażydzony PiS rządzi i ministrem szkolnictwa jest pisior,
  I nie pierdziel wierszy, bo dziś nie jest pierwszy. Jaki mamy rząd takie mamy prawa. Gdy chodzi o żydostwo, to zażydzony PiS działa szybko, tak jak w Pruchniku gdy obito Judasza, albo we Wrocławiu gdy powieszono kukłę żyda. Sam kaczelnik na majdanie darł ryjoka "sława Ukrainie"
  Za stary ja wróbel byś mnie na plewy brał i ciemnoty wciskał.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej