Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Fotowoltaika Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1018 postów 31834 komentarze

Tylko prawda

Husky - Zoologiczny antykomunista , mając do wyboru AK i NSZ wybrałbym NSZ przy całym szacunku do AK. UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony.

Na jesieni dwie partie w sejmie i większa przewaga PiS.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czas przyjrzeć się krajobrazowi po zwycięskiej bitwie, w perspektywie jesiennych wyborów. Co widać? Porządek polityczny, który znamy od lat i w skrócie nazywamy PiS kontra reszta świata.

Niektórzy dali się już wkręcić w nową strategię totalnych "szanujmy wyborców PiS, to też ludzie".
Osobiście mam wyje*ane na to, czy mnie obrażają, czy szanują i Wam też to radzę.
Jesienią sprawmy im taki łomot, że lewak na lewaku, totalny na totalnym  nie zostanie.

Nowa strategia wyborcza Platformy Obywatelskiej.


 

Właśnie oglądam i czytam  to znęcanie się mediów opozycyjnych nad Koalicja i jej liderami Schetyna czy gumofilcem Kamyszem.
Jak tym żydom na Czerskiej czy Wiertniczej nie podoba się to co jest, to niech ci wybitni dziennikarze, stratedzy i wizjonerzy wezmą sprawy w swoje ręce i sami pozbierają te planktonowe partie opozycyjne na jesienne wybory parlamentarne
A najlepiej to niech sami staną do wyborów. Bez przerwy doradzają, krytykują, wiedzą lepiej, mają własne media, są wypromowani, popularnością i rozpoznawalnością przewyższają polityków - a więc dziennikarskie aj waje z Czerskiej i Wiertniczej idźcie do tych wyborów ale na własny rachunek!


 O tym jak widzi jesienne wybory bloger Matka Kurka czyli Piotr Wielgucki

Polecam:

Czas przyjrzeć się krajobrazowi po zwycięskiej bitwie, w perspektywie jesiennych wyborów. Co widać? Porządek polityczny, który znamy od lat i w skrócie nazywamy PiS kontra reszta świata

Różnica polega na tym, że syndrom oblężonej twierdzy zmienił się na twierdzę poza zasięgiem pozostałych partii. Oczywiście na głowę nie upadłem i nie zamierzam pisać, że PiS nie ma z kim przegrać, zawsze może przegrać sam ze sobą, ale mam na myśli miejsce zajęte na polskiej scenie politycznej. Po stronie centroprawicy, nie, nie pomyliłem się, dokładnie centroprawicy, nie ma konkurencji dla PiS, co zresztą było jedyną celną diagnozą Koalicji Europejskiej, która próbowała uciekać w lewo.

 

Nie ma takiej możliwości, aby do października wyrosła jakakolwiek centroprawicowa partia zdolna odebrać głosy centroprawicowej twierdzy PiS. Jeszcze bardziej niemożliwe jest to, aby PO w kilka miesięcy najpierw zrobiła 156 zwrot, a potem uwiarygodniła się jako atrakcyjniejsza centroprawica. Wobec powyższych faktów droga dla politycznej konkurencji jest tylko jedna – obóz centrolewicowy, co bez powodzenia próbował zbudować Schetyna. Projekt poległ, bo zamiast centrolewicy Schetyna urodził bezideowego potworka o kilku głowach, kompletnie do siebie nie psujących. Koalicja Europejska poszła do wyborów z lewacką agresją ideologiczną i konserwatywną kulą u nogi w postaci PSL i to się nie miało prawa udać. Dobry moment, aby zostawić PiS, jedyną jasno zdefiniowaną partię, co sprawia, że PiS nic nie musi robić poza utrzymaniem kursu i zająć się „resztą świata”, szczególnie beznadziejnym położeniem politycznym tej reszty.

Centrolewicę buduje się z ugrupowaniami i politykami, którzy nie przekraczają pewnych granic, jest to szczególnie ważne w polskim kontekście kulturowym. Matka Boska w tęczowej aureoli nie zrobiłaby najmniejszego wrażenia w Niemczech, we Francji, również w Czechach. W Polsce było to odczytane jednoznacznie, jako atak na system wartości wyznawany przez większość Polaków, którzy wcale nie są jednorodną masą zaślepioną fanatyzmem religijnym. Doskonale było to widać przy temacie pedofilii w Kościele, gdzie jakieś 85% katolików nie tylko nie broniło księży pedofilów, ale oczekiwało zrobienia porządku z obrzydliwym grzechem kleru. Natomiast wulgarny atak dewiantów LGBT na święte symbole Polaków, zbulwersował nawet niewierzących.

Plan był mniej więcej taki, aby ostrym skrętem w lewo rozpalić emocje elektoratu, doprowadzić do rewolucji moralnej i przy okazji skasować Biedronia. Twórcy tego pomysłu tak się podniecili perspektywą sukcesu, że poszli za nim w ciemno i doszli do przepaści. Przypomnę i podkreślę, że nikt inny tylko Tusk dał się na lewacki lep złapać i razem z Jażdżewskim robili za twarze „rewolucji moralnej”. Wszyscy demiurgowie zapomnieli, że jednym filmem o kilku księżach pedofilach, nie da się obalić instytucji i systemu wartości trwającego od 2000 lat. Koalicja Europejska chciała wsadzić w brzuch PiS „pedofilski” Kościół, a potem krzyczeć: „No brońcie gwałcicieli dzieci, brońcie swojego Kościoła”. Posypała się ta strategia już na pierwszym etapie, bo łączenie księży pedofilów z PiS było po prostu idiotyczną i przerysowaną propagandą.

 

W efekcie alternatywą dla PiS stała się nie centrolewica, ale zbieranina partii nienawidzących PiS, która za radą „strategów” pojechała ostro po lewej bandzie i z niej wypadła. Najciekawsze jest jednak to, że po tym eksperymencie Schetyna praktycznie nie ma żadnego pola manewru, przy okazji polaryzacja polityczna przekroczyła próg, za którym zaczyna się system dwupartyjny zmykający drogę wszystkim małym partyjkom. Schetyna wie, że na lewackim kursie przegrał i drugi raz się na to samo nie zdecyduje. Pozostaje mu równie nieskuteczne walenie w PiS, z wydatną pomocą TVN i GW, co z całą pewnością będzie nadal stanowiło oś „kampanii” opozycji. Nie koniec problemów. Wybory do KE pokazały, że PO samodzielnie nie uzyska 20% poparcia, wynika to wprost z liczby oddanych głosów na europosłów. Wszystkie partie straciły i tylko PiS zyskał prawie pół miliona głosów w stosunku do wyborów parlamentarnych z 2015 roku.

PO jest skazana na koalicję, jeśli marzy o zachowaniu pozycji politycznej jaką ma teraz, czyli drugiej siły w Polsce. Problem polega na tym, że pozyskiwanie koalicjantów będzie kosztowało coraz więcej, ponieważ nikogo nie interesuje, że SLD bardzo dobry wynik zawdzięcza „jedynkom” na liście i głosom wyborców PO. Komuniści dostali wiatr w żagle i o swoje się upomną. Prawdziwe schody zaczynają się wówczas, gdy obok PSL stanie Wiosna Biedronia, tych dwóch bytów w jednej koalicji zwyczajnie pogodzić się nie da, a bez Biedronia PO nie powiększy wyniku. Z drugiej strony podwyższona frekwencja, którą po wyborach europejskich odważnie szacuję na poziomie 60%, takie partie jak: PSL, Kukiz’15, Konfederację i Wiosnę Biedronia, jesienią zdmuchnie ze sceny politycznej.

Biedroń uzyskał najsłabszy wynik ze wszystkich partii „antysystemowych”, jakie debiutowały w Polsce i przekroczyły próg wyborczy. Efekt świeżości jest za Biedroniem i do października tej partyjki nie będzie, w czym pomogą „elity” III RP, gdy tylko dostaną sygnał, aby konkurencję dla PO grillować. Koalicjant PSL też systematycznie traci poparcie i to głównie na wsi, gdzie miał koalicję wspierać. We wszystkich kolejnych wyborach PSL zalicza doły i łatwo powiedzieć: "wyjście z koalicji jest konieczne dla utrzymania politycznej tożsamości", ale prawda jest taka, że PSL samotnie startując w wyborach podzieliłoby los Kukiza’15.

SLD, pomimo bardzo dobrego wyniku, po zerwaniu romansu ze Schetyną czeka to samo, głosów wyborców PO nie dostaną i „liberalne” media zaczną ich przywracać do porządku. Wszystkie znaki na niebie i ziemi pokazują, że PO, PSL i SLD są skazane na koalicję, jednak będą się między sobą bić o jak największy kawałek koalicyjnego tortu. Jeśli wystartują oddzielnie, to mamy w Polsce Węgry – ponad 50% dla PiS, następna PO nie przekroczy 20%, reszta się wczołga na granicy 5% albo wypada poza burtę. Zbliżamy się do systemu dwupartyjnego, właściwie taki system w niedzielę 25 maja stał się faktem. Dla PiS jest to komfortowa sytuacja, dla PO sytuacja bez wyjścia, dla małych partii walka o życie.

Konfederacja jest trupem, oni nie mają dokąd pójść, w ramach skleconej koalicji też nic nie osiągnęli i nie osiągną. Nieco lepiej wygląda Kikiz’15, który może dołączyć do PiS na podobnych warunkach, jak Ziobro, czy Gowin i to jedyna szansa Kukiz'15 na przetrwanie. PSL, SLD i Biedroń bez PO nie wejdą do sejmu, ale w jednej koalicji również się nie pomieszczą. Patrząc na tę układankę racjonalnie, nie da się zobaczyć nic więcej jak korektę wyborów europejskich, która czeka nas na jesieni. Do sejmu na 100% wchodzi PiS i jakaś koalicja zbudowana wokół PO, poza tym nikt więcej.


PiS nie musi niczego budować wszystko zbudował w 2015 roku, ewentualnie na swoich warunkach Kaczyński może wciągnąć na listę kilku posłów Kikiz’15. Schetyna będzie wybierał, czy bardziej opłaca mu się iść z Biedroniem, czy PSL, ale to są tylko dywagacje i luźne teorie. W praktyce Biedroń koalicji nie chce, w PSL niby są tarcia pomiędzy dwoma obozami, ale to się skończy sztamą z PO lub końcem PSL. Wiele wskazuje na to, że na jesieni zwiększy się przewaga PiS nad taką, czy inną koalicją skleconą przez Schetynę i to wszystko, co zobaczymy w sejmie. Tyle da się wyciągnąć z danych dostarczonych przez wybory europejskie.

 

https://www.kontrowersje.net/na_jesieni_dwie_partie_w_sejmie_i_wi_ksza_przewaga_pis_tak_mam_koncepcj?page=3

KOMENTARZE

 • Domy opieki mogą nie wystarczyć
  Domy opieki, szpitale dla umysłowo chorych, hospicja, ........
  Mogą nie wystarczyć PIS'dzielcom do zdobycia większości Konstytucyjnej
  Muszą wymyślić coś innego
  Na Smoleńsku lecą już 9 lat choć paliwo spłonęło w chwili katastrofy
  Antek od dawna schowany w szafie
  Kaczelnik pokazywał się już z kotem, później dwoma, później z całym atlasem
  Brocha, byle jaki, szeroki kretyński uśmiech szkolny, San Escobar, i inni mundrzy wysiedleni za granicę...
  Trzeba wymyślić coś innego aby zwiększyć ilość swoich p'OSŁÓW
  Jedyne co w zanadrzu jeszcze pozostało to:
  - zmiana ordynacji wyborczej - w toku
  - dalsza kasa "z kapelusza" - no problem wszak kasą SREBRNEJ nie płacą
  - no i kraty i pasiaki - tylko póki co słabo idzie

  Ahaaa pisząc o Domach Opieki czy hospicjach miałem na myśli to:

  https://wiadomosci.wp.pl/zwozili-niepelnosprawnych-na-glosowanie-na-pis-policja-sprawdzamy-6386176177576065a
 • @Hades 19:21:48
  No to moje "przepowiednie" poszły się j**ać
  Po tej aferze PIS się już nie podniesie
 • @gerro28 19:07:25
  Konfederacja nie jest żadną szansą na powstrzymanie destrukcji Polski
  Podstawowa trójka którą wymieniłeś:
  KILLER KORWIN,KAJA SKROBANKA I GAWĘDZIARZ GRZEŚ
  To totalny BALAST dla tego dziwnego tworu
  To trio jest nie do przełknięcia dla elektoratu nie PIS'owskiego

  KONFEDERACJA NIE MA NAJMNIEJSZYCH SZANS

  Jakkolwiek dziwnie to nie zabrzmi jedyna szansa na chwilę obecną, na jesień to ... WIOSNA
  I cokolwiek ktokolwiek nie powie to JEDYNA szansa na wyhamowanie sługusów pana z żoliborza:
  - mocny anty PIS
  - nie ma najmniejszej możliwości aby uległ PIS'dzielcom - a jednocześnie oni sami nawet nie będą próbowali tego co z Samoobroną
  - ma przynajmniej w ofercie to czego oczekuje zdecydowana większość elektoratu "do zagospodarowania"

  Oczywiście że z PIS'em nie wygra, ale.... ostro wbije się między Magdalenkowców i ani jednym ani drugim (PO/PIS) nie będzie łatwo
  Póki co mają to czego chce masa ludzi
  I póki będą pomiędzy/razem z Magdalenkowcami to nawet gdyby chcieli (a bzdurą jest że chcą) wcisnąć w przepisy ew. adopcję dzieci przez pary jednopłciowe to i tak nie mieliby na to najmniejszych szans

  Jak dla mnie KONFEDERACJA ma na jesień szanse mniejsze niż pokazały to obecne wybory - szkoda marnować głosu

  Ale to moje zdanie a każdy (poza nieświadomymi których PIS zwozi z gotowymi karteczkami na kogo głosować) zrobi jak uważa
 • PiS przegra jeżeli nie przeciwstawi się żydowskim roszczeniom
  Już nie za bardzo, panie @Huski. W czasie gdy Prezydent Polski przebywa w USA 60 senatorów USA wysyła list oficjalny do rządu Polski o zwrot pożydowskiego mienia. Nie wspominają nawet o "bezspadkowym". Znaczy to że Ambasadorką USA kłamie i jeżeli Prezydent nie przerwie wizyty w USA będzie już spalony. Co więcej, jeżeli przed wyborami PiS nie wdroży anty ustawy 447 oraz legalnie i prawnie nie ustanowi prawa o zakończeniu jakichkolwiek grupowych roszczeniach żydów wtedy Pis będzie skończony. Przegra wszystko. W tym wypadku nawet i "Górale" stracili cierpliwość. Ludzie dla jaj zagłosują na Biedronia a potem podeślą mu do hotelu dwie śliczne pełnoletnie "dziewczynki".
  Jeżeli jednak to się nie stanie, ja już nie będę się zajmował problemami Polski a swoje dobra które w Polsce posiadam po prostu sprzedam obcym z lepsza gotówką bo jeżeli Polacy nie szanują siebie i Polski to sprawa jest już przegrana.
 • @Husky 19:26:13
  "Po tej aferze PIS się już nie podniesie"
  Nie będzie żadnej afery bo ponoć Bruździńska gwardia wstępnie o to na miejscu zadbała - a zamiecie całkowicie brygada Żebra
 • @Stara Baba 19:38:13
  // W czasie gdy Prezydent Polski przebywa w USA 60 senatorów USA wysyła list oficjalny do rządu Polski o zwrot pożydowskiego mienia. Nie wspominają nawet o "bezspadkowym". Znaczy to że Ambasadorką USA kłamie i jeżeli Prezydent nie przerwie wizyty w USA będzie już spalony//


  No ale Prezydent Andrzej Duda jedzie do USA dopiero 12 czerwca
  Czy jest tam teraz?
  No może prywatnie i w tajemnicy
  8-)))))
  pozdr.
 • @Hades 19:36:56
  To godocie tylko WIOSNA Biedronia
  No pewnie, zawsze to lepiej od Polska to kraj debili
  Lepiej zabrzmi Polska to kraj pedałów
 • @Stara Baba 19:38:13
  " jeżeli przed wyborami PiS nie wdroży anty ustawy 447 oraz legalnie i prawnie nie ustanowi prawa o zakończeniu jakichkolwiek grupowych roszczeniach żydów"

  Dzisiaj słuchałem właśnie bodajże Suskiego i powiedział że ustawy nie będzie bo nie ma po co takowej uchwalać - wszystko więc idzie zgodnie z planem... A że plan nie jest zbieżny z interesem Polski kogo to w Zarządzie Watykańskiej Kolonii interesuje?

  Ważne aby ŻYD był syty i KACZKA cała - czy jakoś tak :D
 • @Hades 19:39:15
  Jak mi przykro
  8-)))))
 • Do Administracji
  Dlaczego na pudle jest napis:

  GŁOSUJĘ NA PO/PIS

  Łoni zmieniają te partie, nazwy itd...
  To może walnąć:

  GŁOSUJĘ NA MAGDALENKOWCÓW

  Wtedy zawsze będzie wiadomo o kogo chodzi niezależnie kto pod jakie logo się podszyje :))
 • @Husky 19:44:20
  Wiem, ze złości przejęzyczyłem się, ale list oficjalny 60 senatorów USA zbiegnie się z jego wizyta lub tuż przed nią. Jest już w trakcie podpisywania!
  Tak wiec jeżeli dostana przed czy w trakcie powinien wizytę odwołać. Powinni także odwołać Ambasadorkę USA która w tej sytuacji kłamie gdyż Senatorowie są oficjalnymi przedstawicielami władzy w USA i wszystko co robią jest oficjalne. Przy takim pluciu w Polaka twarz problem z PiS- em będzie albo w jedna stronę albo w druga.
  Co więcej, dzisiaj ukazał się post z zapewnieniami Suskiego iż 447 nie zagraża nam i PiS żadnych przeciw ustaw pisać nie będzie! Kłamstwo goni kłamstwo.
 • @Husky 19:51:58
  "Lepiej zabrzmi Polska to kraj pedałów"

  Nie mów tak bo jak tfujj wucc żolibor'SS'ki się o tym dowie to Twoja micha wyląduje w koszu na śmieci ;)) :))
 • @Hades 19:55:57
  Miał to być dowcip a wyszedł tylko idiotyzm
  Administratora wycie jak się nie jest już przy korycie
  8-))))))
 • @Stara Baba 19:58:44
  "Tak wiec jeżeli dostana przed czy w trakcie powinien wizytę odwołać."

  Po co.
  Ty wiesz jak trudno jest później zrobić te spotkanie TAJNE?
  Masa roboty a później i tak wsio w piz....u - jak te ostatnie u nas którego "nie było" :))
 • @Husky 19:52:44
  "Jak mi przykro"
  A mi nie
  Cham durnia zawsze złoi - a że jeden to... a drugi to... - to tak jest
 • Do jesieni to PiSiorki jeszcze zostaną
  przeczołgani przez usraelitów. Najpierw wezwali Gumisia. Może teraz dadzą mu krzesło, gdy kolejne zdradzieckie papiery będzie podpisywał?A nie będą robić zdjęcia gdy uśmiecha się jak głupi do sera.
 • @Hades 20:01:43
  No wiesz, jego dzieci wygrają, gdzieś słyszałem że chodzą do żydowskiej szkoły.
 • @Wican 20:03:42
  Też czarno to widzę
  Mam nadzieje że za jakieś 8-12 lat wreszcie Naród się zorientuję w tym wszystkim i odstawi PIS od władzy
  8-)))))
  pozdr.
 • @Hades 19:55:57
  PO-PiS to dziś hasło odzwierciedlające pewną zdradę. Idąc do wyborów 2007 obiecali iż razem staną przeciw pogrobowcom PZPR, później wypięli się na nas będąc wiernymi ustaleniom Magdalenki. Magdalenka, tak na prawdę jedynym aktywnym dziś uczestnikiem zdrady Magdalenki jest Jarosław Kaczyński, co prawda tam pił i zdradzał Polskę tylko Lech, ale wiemy, że Lech żadnej decyzji nie podejmował bez konsultacji z bratem, stąd nie można przypuszczać iż to Lech zdradził Polskę w Magdalence podczas gdy Jarosław "spał do południa", czyli nic nie wiedział. Stąd uważam, że lepiej sprawę oddaje PO-PiS, niż nawet UW-PC, rzeczywistych post-magdalenkowców, gdyż to zestawienie nazw niewiele Polakom by powiedziało. PO-PiS jakby nie było, jest wynikiem przepotwarzenia larwy UW-PC. Tyle, że ten wynik przepotwarzenia jest ogromnym szkodnikiem, co jak szarańcza niszczy Polskę.
 • @Husky 20:09:02
  już nie będzie co zbierać. Ostatnie 30lat to udana inżynieria społeczna. WIększość Polaków to obecnie "ciepłe kluchy". Tego nie odwojuje się przez kilka lat. Tu trzeba dwóch pokoleń, wg mnie. Niszczy się łatwo,a budowa trwa dłużej.
 • @Husky 19:51:58
  "Lepiej zabrzmi Polska to kraj pedałów"
  No właśnie Husky, co lepiej zabrzmi, Polska kraj geyów, czy może Polska kraj pedofilów i ich obrońców. W sumie obojętne jest mi jak się kocha dwójka dorosłych ludzi, prawo tego nie zabrania, za to do PiS broniącego jak lwy "lobby pedofilów" pretensje zgłaszam i ja i obowiązujące w Polsce prawo.

  No cóż, jak by nie było jeden z oficerów CBA wysłany służbowo w sprawie sieci agencji towarzyskich prowadzonych przez dwóch braci z Ukrainy, twierdzi iż w najwyższych władzach PiS jest pedofil. CBA pod kontrolą ułaskawionego przestępcy sprawę tuszuje wykradając materiały dowodowe (zgodnie z zeznaniami oficera CBW), Pytanie PiS to tylko obrońcy perofilów czy też w swych szeregach takich mają i z tego ich postawa wynika.
 • @Wican 20:41:18
  Dość dużo tu mamy wizjonerów
  Pesymizm zabija
 • Husky
  Przytaczanie przemyśleń "Matki Kurki" jest cnotliwym pomysłem - więc dałem "5", bo sobie na to zasłużyłeś, autorze.
  Pozdrawiam.
 • @Husky 20:46:04
  Po grzybach tez mógłbym zostać wizjonerem.
 • @Husky
  Mając takie poparcie wygracie wszystko . Wy wstaniecie z kolan , a une zapną rozporek. https://gloria.tv/video/2qTeeHvdZHWt2GoTNVZuGLnzc Ps : Wszystkich jak widzę zbanowałeś , ech ta wasza demokracja :) . Salut.
 • @Repsol 21:03:20
  Nie mam na liscie zbanowanych nikogo
 • @Docent zza morza 20:50:37
  Wykłady'' rudego debila na Uniwersytecie nie pomogły
  - Nowy Palikot Jażdżewski wyjebany na boczny tor
  - Malowanki aureoli poszły w c*uj
  - Cipa na patyku od Dulkiewicz budzi śmiech
  Co oni więcej mogą bez oferty dla Polaków, prócz poniżania,buty, pogardy i poczucia wyższości
  A mnie dać minusa ?
  A wali mnie to niech pryszcze wyją,tyle im zostało
  Oczywiście poza pocałowaniem Prezesa Kaczynskiego w dupę
  8-)))))))


  Dzieki za komentarz i ocene
  Pozdrawiam
 • @Zawisza Niebieski 20:45:46
  "Pytanie PiS to tylko obrońcy perofilów czy też w swych szeregach takich mają"
  Nie zapominając o "pedałach" - przynajmniej jednym krypto... :))
 • "Na jesieni dwie partie w sejmie i większa przewaga PiS."
  ------------------
  To jest możliwe - a dowodem na to jest wysłanie do PE starych komuchów z SLD - zanim znów padnie rozkaz - sztandar wynieść!
 • @Zawisza Niebieski 20:45:46
  "jeden z oficerów CBA wysłany służbowo w sprawie sieci agencji towarzyskich prowadzonych przez dwóch braci z Ukrainy, twierdzi iż w najwyższych władzach PiS jest pedofil"

  https://rzeszow.onet.pl/afera-na-podkarpaciu-sutenerzy-a-wymiar-sprawiedliwosci/n5x98jj
 • @gerro28 21:54:16
  No dobra
  Ale czego tak krzyczysz
  8-))))))
 • @gerro28 22:23:47
  Język kolego, język!!!
 • @gerro28 22:23:47
  Wiesz
  Ciezko sie czyta takie Caps Lock-i
  8-))))))
  pozdrawiam
 • @gerro28 22:39:05
  Ostatnie ostrzeżenie.
 • @gerro28 22:39:05
  Język gamoniu masz raczej w d.pie , ale skoro tak lubisz . Twoja sprawa . :)
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 22:49:21
  Skąd Amigo tego pojeba wpuściliście . Jak to mówił wielki polityk " Ch.j dupa i kamieni kupa " Pora oczyścić portal . Salute .
 • @Husky 21:19:21
  "Wykłady'' rudego debila "
  Już ci nie raz wykazałem, Kaczelnik ośmieszył się we wszystkich debatach jakie mu przyszło odbyć. Ośmieszył się z Donaldem Tuskiem, ośmieszył z Komorowskim, tym skaczącym przez fotele, więc co można powiedzieć o Kaczelniku, jeśli Donald Tusk to debil, z czym warunkowo mogę się zgodzić?

  Jedyne co można powiedzieć, Kaczelnik to człowiek, który marzy o tym by być "debilem" na poziomie Donalda Tuska, czy Bronisława Komorowskego, ale dla niego to znacząco za wysokie progi, nawet obniżanie klamek, jakie podobnież miało miejsce w Pałacu Namiestnikowskim po wybraniu Lecha nie pomoże. Tym razem udało się schować Kaczelnika na tyle, że nikt w bezpośredniej konfrontacji jego poziomu intelektu nie zobaczył, za nasze pieniądze kupił ponad 70% ludzi o wykształceniu podstawowym, ok. 62% ludzi o wykształceniu zawodowym... Deforma szkolnictwa w wersji Zalewskiej doprowadzi do tego, że nowe pokolenia elektoratu "podstawówka +" wejdą w wiek wyborczy, i w tym nadzieja PiS. Tylko kto Polskę z tej ruiny do której zdążamy pod "światłym przywództwem Kaczelnika" odbuduje?
 • @Hades 22:04:03
  Zapytano Kaczelnika o jego teczkę z IPN, prawdy nie poznaliśmy, zapytano o preferencje seksualne, prawdy nie poznaliśmy. Za to Kaczelnik murem stanął za pedofilami w Kościele, nawet Episkopat w obronie tych ludzi chciał zastąpić. Znacząca jest odpowiedź Prymasa, który jednym zdaniem pokazał Kaczyńskiemu, gdzie jego miejsce. Zdaniem wypisz wymaluj jak ze Stoczni Gdańskiej "Jarku tu cię nie było".

  Są różne preferencje, ale nasze dzieci, nasze rodziny panie Kaczyński niech Pan zostawi w spokoju. Było sobie spłodzić własne. Wykazaliście się z bratem w przypadku córki Lecha, wspaniałe "PiS-katolickie" wzorce. Więc może wystarczy?
 • @Zawisza Niebieski 23:00:23
  Te wszystkie popisowe zjeby , stworzą tylko Polin . Wystarczy patrzeć kto komu laskę robi . Salut.
 • @Zawisza Niebieski 23:00:23
  Jedynym ratunkiem dla ciebie( i takich jak ty), to kupić sobie kamizelkę ratunkową , założyć na szyję, byś się w wylewającym własnym jadem nienawiści nie utopił.
  A jeszcze tyle fejkow masz do wklejenia, więc by cię szkoda było.
  EOT
  ps.
  A pana Prezesa Kaczynskiego możesz jedynie POcałować w pięć literek, jak ci oczywiście pozwoli
 • @Husky 23:11:48
  Ty masz wielką wyprawę w takich pieszczotach :)))
 • @Hades 22:04:03
  ""Pytanie PiS to tylko obrońcy perofilów czy też w swych szeregach takich mają"
  Nie zapominając o "pedałach" - przynajmniej jednym krypto.."

  Śmiszek nie rżnij głupa.Przecież ta wasza "wiosna" to jedno siedlisko zboczeńców wszelkiej rasy od sodomitów do pedofilów.Każdy Polak wie,ze pedaly to także pedofile.Tam u was tych zboczeńców cała chmara.

  Coś ci dzisiaj towarzysz Biedroń nie dogodził bo latasz z gó...m w tyłku jak poparzony

  W Polsce obowiązuje zakaz pedałowania wbij to sobie do łba przybłędo
 • @Husky 19:52:44
  Zabawny jest ten bloger Matka Kurka, co to wrözyl klape Trzaskowskiemu w W-wie i glorie Jakiemu a wyszlo na odwröt.
  Teraz wciska PiS owi rozmaite przyklejki aby na jesieni dostal 50%.
  Bardzo ryzykowne te jego prognozy.
 • @Husky dzięki takim Czaskoskim PiS będzie miał jak w banku większość konstytucyjną!
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/05/Trzaskowski_LGBT_nczas.jpg


  Prezydent Trzaskowski chce wysłać kobiety do pracy w kanałach. Będzie też dyskryminował firmy, które nie zaprowadzą u siebie ideologi LGBT [VIDEO] Według Ordo Iuris i Polskiego Towarzystwa Gospodarczego prezydent Trzaskowski chce dyskryminować firmy i zmuszać je do wprowadzania jego ideologi LGBTPZPR. Władze Warszawy chcą eliminować przedsiębiorstwa, które im się nie podobają z możliwości startu w przetargach na zamówienia publiczne. Prezydent Warszawy chce też zaprowadzać parytety płciowe, co oznacza, że tyle samo kobiet i mężczyzn będzie pracować przy wywózce śmieci, czy w miejskich kanałach. Podpisana przez Trzaskowskiego Karta LGBT zakłada stosowanie tzw klauzul antydyskryminacyjnych w umowach z kontrahentami miasta. Wedle Ordo Iuris to sprzeczne z Konstytucją, która mówi o równości wobec prawa i z zasadami wolności gospodarczej. Godzą także w wolność sumienia przedsiębiorców. „Postanowienia Karty prowadzić mogą do preferencyjnego traktowania przez władze publiczne określonych podmiotów, które wspierają konkretne inicjatywy polityczne związane z działalnością ruchu LGBT” pisze na swych stronach Ordo Iuris. Trzaskowski chce też, by firmy tak jak za komuny przedsiębiorstwa państwowe organizowały, wiece polityczne. Tyle, że zamiast PZPR i Związku Radzieckiego ma się zachwalać homoseksualistów, lesbijki i zmiennopłciowców. Ordo Iuris pisze m.in. o organizowaniu tzw „tęczowych sieci pracowniczych”. „Przykładem tego ma być m.in. organizowanie w zakładach pracy specjalnych prelekcji i spotkań poświęconych promowaniu konkubinatów jednopłciowych oraz zachęcaniu do wsparcia merytorycznego, rzeczowego i finansowego ruchu LGBT. Oznacza to agitację ideologiczną prowadzoną wśród pracowników, która może doprowadzić do zastraszania i dyskryminacji osób niezgadzających się z tymi postulatami. Wcielenie w życie postulatów zawartych w Karcie może pociągnąć za sobą niedopuszczalną polityczną presję na środowisko pracodawców oraz będzie sprzeczne z podstawowymi zasadami porządku prawnego Rzeczpospolitej” podaje organizacja. Trzaskowski chce zaprowadzić również parytety płciowe, co będzie prowadziło do dyskryminacji osób własnie ze względu na płeć. „Prowadzić to może, przykładowo, do tak absurdalnych sytuacji, że gdy kadra zarządzająca przedsiębiorstwa składa się w większości z mężczyzn, w przypadku równych kompetencji kandydatów, pierwszeństwo zawsze mieć będzie kobieta” pisze Ordo Iuris. Dla zachowania płciowych parytetów w przedsiębiorstwach miejskich Trzaskowski chce by panie pracowały w kanałach i np. przy wywózce is sortowaniu śmieci. Wdrożenie Deklaracji LGBT może wiązać się z wprowadzeniem kryterium ideologicznego. To znaczy, że to, czy jakaś firma otrzyma kontrakt od miasta będzie zależało również od tego, czy realizuje ona postulaty ruchu LGBT. Będzie to prowadzić do realnej dyskryminacji zauważył Franciszek Podlacha z Polskiego Towarzystwa Gospodarczego. Prezes Chaber SA porównuje kartę lgbt do czerwonej legitymacji komunistycznej. To będzie źródło nadużyć mówił na konferencji Ordo Iuris. ABSURD! Płatki do mleka Chaber nie będą mogły być zamawiane przez warszawskie przedszkola bo nie produkuje ich pedał/lesbijka?
  https://twitter.com/i/status/1133731381257883648


  Ps..Fajne chłopaki na zdjęciu po prawej! Ciepłe chłopaki czyli target wyborców KE i Wiosny. Czaskoski to synalek TW i kretyn z uśmiechem klasowego głupka, to jest jedno wielkie zero. Jacy wyborcy taki „prezydent”. Macie za swoje warszawiacy, wybraliście debila. Może byście tak go zlikwidowali. Ten ćpun i ciota na czele niech zaprowadzi parytet płciowy u siebie w urzędzie. Ciekawe jak będą sprawdzać które jest kobieta, które putery a które mężczyzna. Tych płci jest ze sześćdziesiąt. Czaskoski będzie macał osobiście czy utworzy Referat Macania Urzędu Miasta Warszawy? Wszystkie LGBT na traktory! No i bądźmy neoliberalni wszystkie baby do kopalni!… i tak to właśnie zacznie się następny rozdział postępu ludzkości…Nagłaśniajcie sprawę, że ta kanalia Czaskoski jedzie na spotkanie grupy Bilderberg do Szwajcarii…może warszawiacy obecni wtedy zmądrzeją !
 • @Husky
  Struganie agenta wpływu. Coś cichutko o ubeku Szylingu który z polecenia gen. po 5 klasach powszechniaka i brukarza z zawodu Kiszczaka szkolił Tuska, a ten jako jedyny nie podlegał rozpoznaniu operacyjnemu w trójmieście, miał owocne kontakty ze Stasi, BND, WSW(Kubiak),WSI. A Schetyna jest mocno zakamuflowanym TW z czasów opozycji. Spłaca swoje długi z tego okresu. Ja znam detale, w stanie wojennym bardzo interesował się miejscem pobytu ukrywającego się Morawieckiego seniora, rozpytywał wielu jakby dostał zlecenie!
 • @kula Lis 68 15:24:19
  5 lat temu na Powązkach pogrzebano-sowieckiego janczara i Kata Narodu Polskiego...Towarzysza Wojciecha Jaruzelskiego. Na pogrzebie pojawili się incognito...dawni przyjaciele broni z UB/KBW. Oraz...3 Prezydentów RP.
  Niech żyje Wolna
 • @Husky 15:29:01
  Jaruzelski to trzeba ująć w cudzysłów. To zbrodnicza sowiecka chazarska swołocz i matrioszka Margulis vel Wolski.
 • @matterhorn 12:17:11
  ooo i mattrer...uja przygoniło - muchy lecą do ...wna :))
  Każdy pedał to pedofil? Coś Ci się chyba w pacynce zdrowo porypało
  Ale kto wie może i masz rację - ja się w takich towarzystwach nie obracam więc uwierzę Ci na słowo
  Tylko mam wielką prośbę:
  1-nie podawaj żadnych szczegółów - jak się "zabawiasz" w wolnych chwilach to Twoja sprawa
  2- zostaw z kumplami dzieci w spokoju
 • @Husky 23:11:48
  "kupić sobie kamizelkę ratunkową , założyć na szyję, byś się w wylewającym własnym jadem nienawiści nie utopił"

  Nie ma to jak dzielić się swoimi własnymi doświadczeniami... :))

OSTATNIE POSTY

więcej
 • MEDIA

  Kto chcę psa uderzyć, ten kij zawsze znajdzie.

  Do ostatnie chwili zastanawiałem się czy jest sens jeszcze cokolwiek napisać skoro tak jak już wczoraj, tak i dziś widać że wyrok zapadł.Został zatwierdzony czytaj więcej

 • POLITYKA - ŚWIAT

  Brexit Day

  Zapamiętajmy to: Nigel Farage mówiący o Brexit był wyśmiewany przez wiele lat. Tymczasem przez ponad 20 lat antyunijnej kampanii przekonał do siebie miliony Brytyjczyków. Potrzeba solidnej narracji, która pozwoli przekonać miliony Polaków na Polexit czytaj więcej

 • POLITYKA - POLSKA

  Bosak "atakuje" Turskiego

  Czas mija, młodzi ludzie nie rozumieją co znaczy, że ktoś był prominentną postacią w PZPR. Chyba czas zacząć mówić i pisać wprost, że byli to ludzie którzy kolaborowali z okupantem sowieckim przeciwko wolnej Polsce. Tacy czerwoni volksdeutsche czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

ULUBIENI AUTORZY

więcej