Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Dyżury administratorów Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
849 postów 27489 komentarzy

Tylko prawda

Husky - Zoologiczny antykomunista , mając do wyboru AK i NSZ wybrałbym NSZ przy całym szacunku do AK. UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony.

Niesiołowski .....czyli burdel tata?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wspomnień czar... Anastazja Potocka -"Nadałam mu pseudonim Chrząszcz,dlatego, że miał tylko 2 garnitury,które nosił na zmianę.Jeden przebłyskiwał zielonkawo,drugi niebieskawo,oba były świecące. Strasznie mu śmierdziało z gęby,na pół metra"

I tak Stefan Niesiołowski zarąbał "Wyborczej" największą aferę od czasu polowania ludzi na dinozaury.

Jakby powiedział Siara- " i cały misterny plan GW przez Niesioła paszoł w pis*u"

Demon sexu

 

          

Przynajmniej 8 kobiet, specjalnie wynajęta garsoniera, 9 lat owocnej współpracy domu publicznego z panem posłem i dwoma biznesmenami. Ohyda. Niech Stefan Niesiołowski stanie przed prawdą. Pamiętacie jego zaangażowanie w czarne marsze?

Jeden alfons Gawlowski to za mało.Potrzeby biznesowe PO i totalnej są olbrzymie , więc mamy kolejnego....burdel...tatę
Ciekawe czasy nam nastały

 

Teraz Stefek będzie robił za materac dmuchany ,a najlepsze afrodyzjaki to szczaw i mirabelki

 

 

CBA zatrzymało trzech biznesmenów. Mieli oni wręczać korzyści jednemu z posłów, a w zamian otrzymywać m.in. intratne kontrakty w spółkach Skarbu Państwa. Nieoficjalnie mówi się, że chodzi o Stefana Niesiołowskiego. Media donoszą, że jedną z form zapłaty dla polityka było sponsorowanie mu usług prostytutek.

Zatrzymanie łódzkich biznesmenów przez CBA

Temistokles Brodowski z wydziału komunikacji społecznej Centralnego Biura Antykorupcyjnego poinformował, że funkcjonariusze CBA z Łodzi zatrzymali trzech biznesmenów - Bogdana W., Wojciecha K. i Krzysztofa K. - uwikłanych w korupcyjny proceder. Śledztwo prowadzone przez Biuro wykazało, że wręczali oni korzyści posłowi na Sejm, a w zamian otrzymywali m.in. intratne kontrakty w spółkach Skarbu Państwa. Zdaniem CBA to nie jedyne profity, jakie osiągnęli. Na ich rzecz zapadały także korzystne decyzje podejmowane w samorządzie łódzkim i innych instytucjach publicznych

Według nieoficjalnych informacji mediów ma chodzić o posła PSL-UED Stefana Niesiołowskiego, w przeszłości posła Platformy Obywatelskiej. Temistokles Brodowski pytany czy chodzi o Niesiołowskiego odpowiedział: - Nie potwierdzam, ani nie zaprzeczam. Nie wypowiadam się w tej sprawie.

 

 Stefan Niesiołowski i prostytutki

           

 

 

 Poseł Stefan Niesiołowski z klubu PSL-Unii Europejskich Demokratów miał pomagać zatrzymanym przez Centralne Biuro Antykorupcyjne biznesmenom "w dostarczaniu miału węglowego i fosforytu do zakładów należących do spółki skarbu państwa" - pisze na swojej stronie internetowej "Super Express".

Według dziennika poseł miał załatwiać biznesmenom wielomilionowe kontrakty, a ci mieli się odpłacać politykowi organizowaniem mu i opłacaniem usług seksualnych. Do tych usług miało dojść około 30 razy.
Jak donosi portal wpolityce.pl proceder trwał przez lata. "W okresie od 2008 do 2017 roku polityk miał skorzystać z usług kilkudziesięciu prostytutek, za których usługi nie musiał płacić. Wszystko sponsorowali przedsiębiorcy. Takie zeznania złożyło 8 kobiet świadczących usługi seksualne i kobieta nadzorująca interes".

Według portalu usługi prostytutek miały nie być jedyną formą wdzięczności okazywaną politykowi, który miał podejmować działania korzystne dla trzech przedsiębiorców nie tylko w samorządzie łódzkim, ale również w innych instytucjach.

Wirtualna Polska podaje inne daty. Do spotkań z kobietami dochodziło od stycznia 2013 roku do końca 2015 r. - miał powiedzieć portalowi anonimowy śledczy. W podsłuchanych rozmowach biznesmeni mówią m.in. o "jurnym Stefanie". "Mówią, że zarwał łóżko i że teraz powinien korzystać z kanapy - mówi nam nasz informator. Usługi seksualne miały świadczyć opłacane przez biznesmenów prostytutki i jedna z pracownic łódzkich restauracji" - czytamy na wp.pl.

 Niesiołowski: To przykrywka taśm Kaczyńskiego

Jak ustaliła Wirtualna Polska, Prokuratura Krajowa złoży do Marszałka Sejmu wniosek o uchylenie immunitetu poselskiego Stefanowi Niesiołowskiemu.

Stefan Niesiołowski pytany o tę sprawę w Sejmie przez dziennikarzy zapewnił: "żadnych łapówek nie brałem". - Nie mam żadnych zarzutów - podkreślił. Oświadczył również, że nie zna zatrzymanych przez CBA biznesmenów.

Dopytywany o sprawę Niesiołowski wskazał, by pytać o nią "tych geniuszy z CBA". - Chodzi o przykrywkę chyba Kaczyńskiego, jego taśmy, prosta sprawa, banalna. Wymyślili, wielka operacja - dodał.

Również poseł PO, Marcin Kierwiński uważa, że ta sprawa ma przykryć aferę z taśmami Kaczyńskiego. - W PiS jest świadomość tego, że taśmy Kaczyńskiego, dotyczące wież Kaczyńskiego są dla tej partii niszczące - niszczą mit uczciwości i takiego bycia w polityce dla dobra wspólnego - mówił Kierwiński. Jak dodał, po ujawnieniu taśm, "widać bardzo wyraźnie", że niektórzy przedstawiciele partii rządzącej, "w polityce są po to, aby realizować przedsięwzięcia gospodarcze".

Do zatrzymań trzech biznesmenów doszło w Łodzi i Konstantynowie Łódzkim. Funkcjonariusze CBA przeszukali mieszkania przedsiębiorców, zabezpieczyli materiały, które będą dowodem w sprawie. Z nieoficjalnych informacji wynika, że zatrzymani są związani m.in. z branżą hotelarsko-gastronomiczną. Zatrzymani trafią do siedziby Prokuratury Krajowej w Łodzi, gdzie mają usłyszeć zarzuty.

źródło: PAP, wp.pl,twitter.z sieci

https://www.salon24.pl/newsroom/930689,seksafera-ze-stefanem-niesiolowskim-biznesmeni-uwiklani-w-korupcje-z-poslem-zatrzymani-przez-cba

 

 

KOMENTARZE

 • Stefek
  Burczymucha ,co dziewczyny dmucha!!!
  Ciekawe czy to przykrywka dla ,, Kaczyński towers,, ale mimo wszystko fajnie że na Stefka padło. Niech opatentuje szczaw jako afrodyzjak i zrobi biznesie legalnie!!!
 • @zbig71 14:57:52
  Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci mirabelką !
  8-)))))))))


  Jurny Stefan rzekł do niej:
  Rozłóż nogi, Muszko
  I tak ją wyru**ł,
  Że aż złamał łóżko.


  ps.
  Niesiołowski w sumie powinien rządowej prokuraturze podziękować za komplement, że jego jedną wieżyczka ma zasłonić dwie ogromne wieże Prezesa
 • Kto większym błotem obrzuci,
  my was czy wy nas ?
  popis tak zaprogramowany,
  aby żaden program dla Polski i Polaków nie powstał,
  bo nie po to Polska ma być polin,
  aby Polacy się u siebie panoszyli !
 • @Husky 15:07:03
  Dobrze to napisałeś: rządowej prokuraturze.
  Tak czy owak, panu Prezesu skandal z kurewkami nie grozi.....
 • @provincjal 09 15:23:07
  To wszystko podłe oszczerstwa PIS-owskiej ,faszystowskiej propagandy. Niesiołowski po prostu próbował te kobiety sprowadzić na drogę cnoty.
 • @zbig71 15:27:56
  Niesiołowski na samym sobie testował działanie różnych gatunków muszek na potencję męską. Odkrycie, który to gatunek spowodował zawalenie struktury wersalki, może być przełomowe w seksuologii i entomologii...
  I jeszcze był testerem nowej serii łóżek do samodzielnego skadania
 • @Husky 15:07:03 Stefany to w ogóle fajne chłopaki: Stefan W., Stefan N. i ilu jeszcze.
  Niestety ale w naturze też jest to forma zapłaty (łapówki). Wyborcy PO, PSL, .N, ETC.. to i tak debile, więc pójdzie w zaparte, że to wszystko to zły PiS, i ta sama ciemnota co głosuje na niego od 30 lat będzie robiła tak dalej. Bo się nam poseł Niesioł obwiesi i zaś bĘdzie uroczysty pochówek jak Budyniowy.
 • @zbig71 15:27:56
  Qrevki mogą być płci odmiennej...
 • @Husky 15:43:09
  Czyli maskujemy aferę z p.prezesem. Ale fajnie, że przynajmniej ,, wypuścili,, Stefana. 2 pieczenie na jednym ogniu. Zamaskujemy aferę z biórowcami prezesa i zemścimy się na tym całym Stefku.
 • @Husky 15:07:03
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/01/stefan_niesiolowski_nczas.jpg

  Tak Niesiołowski skomentował aferę ze swoim udziałem. Ton głosu i jego wzrok mówią wszystko [VIDEO] Cała Polska żyje dziś aferą związaną ze Stefanem Niesiołowskim. Jak donosi „Super Express” poseł w zamian za kontrakty miał mieć organizowane i opłacane „usługi seksualne”. Poseł zaprzecza, by przyjmował łapówki, jednak jego wzrok w czasie odpowiedzi i ton głosu sugeruje, że nie jest on spokojny. Przypomnijmy, że funkcjonariusze CBA z Łodzi zatrzymali trzech biznesmenów Bogdana W., Wojciecha K. i Krzysztofa K. uwikłanych w korupcyjny proceder. Do zatrzymań doszło w Łodzi i Konstantynowie Łódzkim. Śledztwo prowadzone przez CBA wykryło, że zatrzymani wręczali korzyści posłowi na Sejm RP. Biznesmeni w zamian otrzymywali intratne kontrakty w spółkach skarbu państwa, ale to nie jedyne profity, jakie osiągnęli. Na ich rzecz zapadały także korzystne decyzje podejmowane w samorządzie łódzkim i innych instytucjach publicznych.
  Sam poseł Niesiołowski zaprzecza, by wręczał lub brał łapówki, jednak ton jego głosu i wzrok wskazują na to, że polityk nie jest zupełnie spokojny o swoją przyszłość. Ta historia jest od A do Z wymyślona Panie pośle? pyta dziennikarz telewizji wPolsce. Znaczy żadnych łapówek nikomu nie dawałem i od nikogo nie wziąłem odpowiedział Niesiołowski.

  https://twitter.com/i/status/1090955475225579522


  Ton jego "arcyszlachetnego" głosu miłości powinni uwiecznić artyści dla potomnych. Proponuje za pieniądze podatników stworzyć wręcz odpowiedni dla tego celu Instytut służący krzewieniu "kultury".
 • @Husky 15:41:37
  No ale sam widzisz jakich PO ma ogierow :))))
  Może trzeba się przerzucić na szczaw i mirabelki?
 • @kula Lis 68 15:43:58
  Niesiołowski powinien żądać odszkodowania od firmy meblarskiej za stres podczas sexu
  A propos Stefana, to Anastazja Potocka będzie zazdrosna.
  Proponuje wywiad ze Stefanem w GW:

  "Wieżowiec Stefana" lub wywiad w telewizji "Bzykanie na śniadanie - czyli co nowego w entomologii"
 • @kula Lis 68 15:43:58
  W tej wyliczance brak mi jeszcze wyborców PiS. Reszta się zgadza.
 • @zbig71 15:47:58
  Prostytutka to ciężki zawód, starzec ze zwiotczałym zwieraczem po fasolce po bretońsku to prawdziwe wyzwanie.
  Uprawiał sex z fasolką, czy przy pomocy fasolki? Może to jest właśnie sex po bretońsku? Nie wiem
 • @Husky 15:07:03
  Która chciałaby z takim śmierdzącym capem?...to jakiś suchar. Ja czekam na filmiki z fiki miki tw Bolka w Arłamowie. Jemu także esbecja na polecenie Kiszczaka dostarczała prostytutki. Pisała o tym jego połowica.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:50:25
  Zonk
  On nie jest z PO
 • @kula Lis 68 15:48:56
  Nie mniej jednak Stefan daje nadzieje tutejszym i wszystkim innym emerytom ze jednak mozna nawet w wieku 75 lat.

  Brawo Stefanie!!!
 • @Husky Stefan jesteś dnem, to twój gastronomiczny koniec. Aj, waj, gewałt !
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/01/stefan_niesiolowski_nczas-1.jpg

  Najnowsze informacje w sprawie „jurnego Stefana”. Na jaw wychodzą kolejne fakty o aferze Niesiołowskiego. Znamy coraz więcej szczegółów dotyczących gorącej afery Stefana Niesiołowskiego. Biznesmeni, chcąc „odwdzięczyć się” politykowi za intratne kontrakty mieli fundować mu prostytutki. Przedmiotem umów były dostawy do Zakładu Chemicznego w Policach, jednak żaden nie był związany z branżą chemiczną, tylko… gastronomiczną. Niesiołowski miał też żądać fasolki po bretońsku.

  Funkcjonariusze łódzkiego CBA zatrzymali w Łodzi i Konstantynowie Łódzkim trzech biznesmenów. Bogdan W., Wojciech K. i Krzysztof K. byli uwikłani w proceder korupcyjny. Prowadzone przez Biuro śledztwo wykazało, że zatrzymani wręczali korzyści posłowi na Sejm RP Stefanowi Niesiołowskiemu. Śledztwo rozpoczęło się w 2013 roku, w czasach gdy w Polsce rządziło PO i PSL a Niesiołowski był posłem Platformy. Jak ustaliła Wirtualna Polska, biznesmenom założono podsłuchy telefoniczne. Ponadto śledczy mają być także w posiadaniu materiałów video. Biznesmeni mieli dostarczać Niesiołowskiemu prostytutki. Było ich co najmniej 31 (wcześniej pisaliśmy o 29 – przyp. red.). Wśród kobiet, które miały świadczyć usługi seksualne dla polityka były również pracownice restauracji. Tej samej restauracji, która należała do biznesmenów. To był zajazd, karczma z pokojami hotelowymi. Niesiołowski zaglądał najpierw do restauracji, a później udawał się do takiego pokoju mówi cytowana przez wp.pl osoba znająca kulisy sprawy.
  Zatrzymani dziś rano przez CBA biznesmeni wynajęli nawet dla Niesiołowskiego pomieszczenie do oddawania się uciechom cielesnym z prostytutkami. Co niezwykle ciekawe, oprócz seksu z kobietami Stefan Niesiołowski miał żądać… fasolki po bretońsku. Proceder miał się także odbywać w jednym z łódzkich mieszkań, które należało do biznesmenów. Niesiołowski miał korzystać z usług prostytutek od stycznia 2013 roku do końca 2015. Z taśm wynika, że polityk był określany przez biznesmenów mianem „jurnego Stefana”. Mówią, że zarwał łóżko i że teraz powinien korzystać z kanapy dodał jeden z informatorów WP. Śledczy doszli do wniosku, że Stefan Niesiołowski wykorzystywał swoje znajomości i pozycję w Platformie Obywatelskiej do załatwiania intratnych kontraktów dla spółki Skarbu Państwa Zakładów Chemicznych Police. Dzięki tym działaniom biznesmeni z branży gastronomicznej mieli zarabiać w branży chemicznej na dostawach miału węglowego i fosforytów podaje WP. Funkcjonariusze CBA przeszukali mieszkania przedsiębiorców, tam zabezpieczyli materiały, które będą dowodem w sprawie. Trójka skorumpowanych biznesmenów trafiła do prokuratury krajowej w Łodzi, gdzie usłyszy zarzuty. W najbliższym czasie planowane są kolejne czynności procesowe. Sprawa ma charakter wielowątkowy i jest rozwojowa mówił Temistokles Brodowski z biura prasowego CBA. Według doniesień portalu, biznesmeni są wciąż przesłuchiwani w prokuraturze. Prokuratura Krajowa wyda komunikat po zakończeniu przesłuchań. Śledczy rozważają wniosek o uchylenie immunitetu posłowi Niesiołowskiemu, który obecnie należy do klubu poselskiego PSL-UED. Nie zwróciła się do mnie prokuratura, ani CBA, ani żadna inna instytucja o wyjaśnienia w tej sprawie. To paskudztwo, plugastwa i pomawianie mnie, przypisywanie mi korupcji, jeszcze w dodatku seksualnej. Nie będę się tłumaczył się z tego, o czym nie mam zielonego pojęcia! twierdził w rozmowie z dziennikarzami Fakt24 sam zainteresowany.

  Źródła: wp.pl/nczas.com
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:52:05
  Ale przyznasz, że ładnie zamaskowali biurowce prezesa? I to Stefanem, także postarali się.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:50:25
  On teraz już nie w PO, lecz "młody" rolnik w PSL, tyle działek obrabiał to go jako już w pełni rolnika do PSLu przyjęli.
 • @Husky 15:54:10
  Nie no, mówię ci, ładnie przykryli biurowce prezesa. Finezja, nie ma co. I jeszcze Stefanem...
 • @kula Lis 68 15:54:49
  Prof. od owadów wie jak bzykać.Czekam, aż "Jurny Stefan" pójdzie do Elizy Michalik i będzie mówił o tym, jak PIS jest nieprzyjazny kobietom.
  Przypomina mi się Geremek ,on zginął w tak kompromitujących go okolicznościach.

  ps.
  Już nigdy nie spojrzę na fasolkę po bretońsku w ten sam sposób.
  Fuj.
 • @zbig71 16:05:30
  Jakby powiedział Siara- " i cały misterny plan GW przez Niesioła paszoł w pis*u"
 • @Husky 16:06:01
  Zginął przez loda, a lodziara "asystentka" zniknęła.
 • @Husky 15:55:13
  Nie? Dla mnie to jest wszystko jedna banda.
 • @Husky 16:08:03
  Zawsze wiedziałem, że Niesioł jest "gwałtowny" ale żeby zarwać łóżko? Ja cię nie mogę ! Niejakiemu Kaziowi Marcinkiewiczowi, też z ZChN, nigdy się to nie przydarzyło bo jak pisze o nim Izabel ma 12.5 cm w zwodzie i to od święta..
 • @kula Lis 68 16:08:44
  Stefan pewnie uratował te 29 niewiast od prostytucji. Dziewczyny po spotkaniu z takim klientem otworzyły zakład przetwórstwa owoców i warzyw. Robią przeciery ze szczawiu i gotują kompoty z mirabelek.

  Mirabelki Stefana

  https://pbs.twimg.com/media/DyPXTVFX0AE7Lmh.jpg
 • @zbig71 16:03:29
  Dobrze! Niech się żra!
  A ja usiądę na brzegu rzeki i będę czekał na przeplywajace trupy :)))
  Oczywiście grill rozpalony i zimny Lech.
 • @kula Lis 68 16:04:16
  Dla mnie żadna różnica.
 • @Husky 16:06:01
  A co ma do tego fasolka?
 • @Husky 16:08:03
  Teraz Niesioł jako "młody rolnik"z takim doświadczeniem i obyciem, i to z samego PSLu może brać udział w programie "Rolnik szuka żony".
 • @kula Lis 68 16:13:54
  Duet, ona rżnęła czyjeś opracowania, a on rżnął prostytutki.

  https://pbs.twimg.com/media/DyPnc7OW0AUyYgM.jpg
 • @kula Lis 68 16:08:44
  Wiem... Zazdrościsz mu pięknej śmierci...
 • @Husky 16:06:01
  Teraz będzie nowy styl ruchania: po bretońsku lub na Jurnego Stefana.
 • @kula Lis 68 16:13:54
  Trzeba wszystkie 29 prostytutek przebadać czy oby nie zaraziły się wścieklizną!
 • @Husky
  https://niezaleznacdn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15489477811d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372f1dd5fb3caae651f74c3ced90f0e99fa.jpg

  Prokuratura potwierdza: Niesiołowski może usłyszeć zarzuty! Jest już wniosek do Marszałka Sejmu. Wszystko wskazuje na to, że poseł Platformy Obywatelskiej Stefan Niesiołowski usłyszy zarzuty! Prokuratura Krajowa poinformowała, że zamierza postawić posłowi Stefanowi Niesiołowskiemu zarzuty popełnienia przestępstwa o charakterze korupcyjnym. Sprawa trafiła już do Marszałka Sejmu, który został poproszony o wyrażenie zgody na pociągnięcie Niesiołowskiego do odpowiedzialności karnej. Funkcjonariusze CBA z Łodzi zatrzymali trzech biznesmenów Bogdana W., Wojciecha K. i Krzysztofa K. uwikłanych w korupcyjny proceder. Do zatrzymań doszło w Łodzi i Konstantynowie Łódzkim. Śledztwo prowadzone przez CBA wykryło, że zatrzymani wręczali korzyści posłowi na Sejm RP. Według informacji TVP Info posłem tym miał być Stefan Niesiołowski. Otrzymaliśmy już potwierdzenie informacji. Jeżeli Marszałek Sejmu wyrazi na to zgodę, poseł Niesiołowski usłyszy zarzuty. Prokuratura zamierza postawić posłowi Stefanowi Niesiołowskiemu zarzuty popełnienia przestępstwa o charakterze korupcyjnym. Prokurator Generalny przesłał do Marszałka Sejmu wniosek o wyrażenie zgody na pociągnięcie posła Stefana Niesiołowskiego do odpowiedzialności karnej poinformowała Prokuratura Krajowa. "Obszerny i skrupulatnie zgromadzony materiał dowodowy, uzyskany m.in. w wyniku kontroli operacyjnej, wskazuje na to, że Stefan Niesiołowski w związku ze sprawowaną funkcją posła w okresie od stycznia 2013 r. do końca 2015 r. wielokrotnie przyjmował korzyści osobiste w postaci usług seksualnych w zamian za działania na rzecz spółek należących do zaprzyjaźnionych z nim biznesmenów" przekazała prokuratura. "W efekcie starań S. Niesiołowskiego spółki, operujące dotąd w branży restauracyjno-hotelarskiej, uzyskały intratne kontrakty na dostawy miału węglowego i fosforytów dla Grupy Azoty Zakłady Chemiczne Police SA" dodała prokuratura.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:17:53
  Nie zazdroszczę bo i co mam zazdrościć. Jak chcesz wiedzieć to u nas w żegludze można było dziwki posuwać w czasie jazdy bez żadnych problemów, a loda to mogły robić klęcząc pod fotelem a ekranem radaru, to była frajda.
 • @
  Z ostatniej chwili

  Właśnie zawiązał się :
  Komitet Obrony Niesiołowskiego Dinozaurów Oraz Mirabelek - w skrócie KONDOM
 • @kula Lis 68 16:27:10
  Ja tylko przypomnę że Stefan N. lubi sypać już na pierwszym przesłuchaniu
  Może i tym razem coś "sypnie"
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:17:53
  W samochodzie także sobie na to pozwalałem, uważałem na drogę by na kamień czy krawężnik nie wjechać, no i dożyłem tak prawie 69 lat, tobie także tego życzę. Jak chcesz wiedzieć to przejechałem w kraju i zagranicą ponad 1.5 mln km, także z lodziarkami np. w Dubaju, Katarze, Jemenie, etc.., no i żadnego do dziś mandatu nie płaciłem tak w kraju jak i po zanim. Można? Można jak się uważa etc..nawet podczas robienia loda.
 • @kula Lis 68 16:27:10
  Prokurator Generalny przesłał do Marszałka Sejmu wniosek o wyrażenie zgody na pociągnięcie posła Stefana Niesiołowskiego do odpowiedzialności karnej - poinformowała Prokuratura Krajowa.

  Zarzuty dla Niesiołowskiego mają dotyczyć popełnienia przestępstwa o charakterze korupcyjnym - poinformowała w komunikacie Prokuratura Krajowa. "Dlatego na wniosek prowadzącego śledztwo Łódzkiego Wydziału, Prokurator Generalny przesłał do Marszałka Sejmu wniosek o wyrażenie zgody na pociągnięcie posła do odpowiedzialności karnej" - czytamy w komunikacie.

  Tym samym potwierdziły się informacje WP,


  Bogdan W. i Wojciech K. umawiali kobiety na spotkania ze Stefanem Niesiołowskim, organizowali miejsca, w których dochodziło do zbliżeń, organizowali transport dla kobiet i wypłacali im wynagrodzenie za usługi seksualne na rzecz posła. Do takich zdarzeń doszło co najmniej trzydziestokrotnie" - czytamy w oficjalnym komunikacie Prokuratury Krajowej.
 • @kula Lis 68 16:32:29
  No ale prowadzenie barki to nie jazda mercem 150/h.
 • @kula Lis 68 16:39:14
  Fuj Lisie...
  Dzieci też nas czytają.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:42:56
  Więc nauka nie pójdzie w las, na starość jak znalazł, jak w przysłowiu: czego jaś się nie nauczy to jako już Jan nie będzie umiał..
 • @Husky 16:37:43
  Oooo, tak będzie.
 • @kula Lis 68 16:48:38
  :)))))
  Może zrobimy jakiś kącik porad? Mógłbyś poprowadzić :)))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:53:56
  Zrób, to się zastanowię.
 • @Husky 16:14:15
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/01/niesio%C5%82.jpg


  Żona o Niesiołowskim: Zawsze był otoczony kobietami. Nie jestem zazdrosna. Są rzeczy ważniejsze, na przykład tolerancja(sic!) Niewątpliwie bohaterem dzisiejszego dnia stał się Stefan Niesiołowski. I to niekoniecznie pozytywnym. Okazuje się bowiem, że polityk jest zamieszany w seksaferę z intratnymi kontraktami w tle. W zamian za ich załatwienie, biznesmeni mieli fundować mu prostytutki. Poseł ma jednak szczęście, bo jego żona jest bardzo tolerancyjna. Kariera polityczna Niesiołowskiego znalazła się na zakręcie. A co z życiem rodzinnym po ujawnieniu seksafery? Polityk jest żonaty z łódzką lekarką Anną Królikowską-Niesiołowską. Jednak z wywiadu, który ukazał się w książce z 1992 roku autorstwa Krystyny Pytlakowskiej i Ewy Wilcz-Grzędzińskiej „Lwy (nie)ujarzmione, czyli żony o sławnych mężach” wynika, że Niesiołowski chyba nie musi się martwić. Pani Niesiołowska jest bowiem bardzo tolerancyjna. On w ogóle nie ma tendencji do upijania się. Natomiast jeżeli ktoś wcale nie pije, to patrzy na niego podejrzliwie i powtarza żartobliwie: „Kto nie pije, ten kapuje” twierdziła. Zawsze był otoczony kobietami. Nie jestem zazdrosna. Są rzeczy ważniejsze, na przykład wzajemna tolerancja, rozumienie się, zostawianie sobie nawzajem miejsca do życia mówiła Królikowska-Niesiołowska. Nie jest to zresztą pierwszy skandal z jego udziałem. Wiele osób może nie pamiętać, ale poseł Stefan Niesiołowski miał już epizod w seksskandalu, który wywołała „hrabina” Anastazja Potocka, a właściwie dziennikarka Marzena Domaros. W swojej książce „Erotyczne immunitety” napisanej w formie pamiętnika, opisywała kontakty seksualne z politykami, których było całkiem sporo. Pojawiał się tam wątek Stefana Niesiołowskiego, który określiła mianem „spacerów z erotomanem”.

  Źródło: se.pl/nczas.com
 • @zbig71 16:05:30
  Nie tylko biurowce:
  Były rzecznik Ministerstwa Obrony Narodowej (MON) Bartłomiej M. trafi na trzy miesiące do aresztu. Taką decyzję podjął w środę Sąd Rejonowy w Tarnobrzegu. Obrońcy zapowiedzieli złożenie apelacji.
  „Sąd w całości przychylił się do wniosku prokuratury” — powiedział rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Tarnobrzegu Andrzej Dubiel.
  W obronie Bartłomieja M. stanął o. Tadeusz Rydzyk. W swoim osobistym poręczeniu zapewniał, że oskarżony nie będzie „utrudniał postępowania karnego, a w szczególności stawiennictwa na wszelkie wezwania organów ścigan”.

  Sąd poręczenia nie uwzględnił oraz nie zgodził się na opuszczenie aresztu za kaucją.
  ORAZ:
  Antoni Macierewicz w opałach: dotacje od MON pod lupą prokuratury.
  Najwyższa Izba Kontroli złożyła do prokuratury zawiadomienie w sprawie dotacji z Ministerstwa Obrony Narodowej dla stowarzyszenia "Wierni w gotowości pod bronią". Pieniądze z ministerstwa trafiały do organizacji za czasów Antoniego Macierewicza.
  https://pl.sputniknews.com/polska/201901309704079-Antoni-Macierewicz-MON-dotacje-nieprawidlowosci-NIK-prokuratura/

  No ale to, że Stefek Niesiołowski w więzieniu, to też mnie cieszy.
 • @Husky rośnie nam następny "elektryk"...
  Sędzia skazany na 4 lata więzienia za korupcję. Obiecuje poprawę i że teraz zostanie… elektrykiem(sic!) Sąd Rejonowy w Koszalinie zadecydował o wymiarze kary łącznej za cztery przestępstwa o charakterze korupcyjnym popełnione przez byłego już sędziego z Kościerzyny Janusza K. Skazał go ostatecznie na 4 lata pozbawienia wolności i 60 tys. zł grzywny. 57-letni sędzia z Kościerzyny prosił o jak najniższy wymiar kary, deklarując, że „wszelkie cele kary wobec niego zostały już osiągnięte, (…) spłacił większą część orzeczonych kar grzywny”. Przy wyroku uwzględniono, że Janusz K. nie był wcześniej karany, a z opinii uzyskanej z zakładu karnego, gdzie Janusz K. przebywa, wynika, iż „poddaje się skutecznie resocjalizacji, nie inicjuje żadnych konfliktów, nie sprawia problemów wychowawczych. Zadeklarował, że po opuszczeniu zakładu karnego nie będzie podejmował zatrudnienia w zawodzie prawniczym. Zamierza uzyskać uprawnienia… elektryka.” Janusza K. był oskarżony był o przyjmowanie korzyści majątkowych w okresie 10 lat, gdy działał jako „funkcjonariusz publiczny”. Wcześniejszy wyrok z 2016 roku opiewał na 5 lat pozbawienia wolności za popełnienie w sumie czterech przestępstw korupcyjnych.

  Źródło: PAP


  Ps...Proponuję pobierać nauki od najsławniejszego elektryka świata "Bolka"…Najlepsza droga do zostania "prezydętę Tenkraju". Jeszcze w międzyczasie musi kablować na kolegów. A potem wystarczy nosić żółte okulary i podkoszulek z napisem OTUA.
 • @Husky 16:14:15 Ja Cie Nie Moge...Nie dość że jurny to i durny!
  Stefan burczymucha dziwki sobie rucha.
 • Zapytałby kto jurnego Stefana konkretnie
  jaka to fasolka jest na te sprawy związane ze "stojaniem" najlepsza - to są ważne i przydatne informacje :)
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:41:45
  Też możesz bałaganu narobić jak przygryzie, wjechać w ląd, lub we wrota śluzy, etc..
 • @lorenco 17:07:02 a Olechowicz z nadania PO nie poszedł siedzieć. CBA powinno się wziąć za sędziów...gdańskich i nie tylko tam.
  Ta decyzja sądu wzbudzi gorące dyskusje. Były prezes Lotosu nie trafi do aresztu!

  https://niezalezna.pl/256953-ta-decyzja-sadu-wzbudzi-gorace-dyskusje-byly-prezes-lotosu-nie-trafi-do-aresztu

  Ps...Sądowa mafia gdańska chroni swoich. Swój swojemu krzywdy nie zrobi. Towarzystwo wzajemnej adoracji śmieje się z nas i kto im podskoczy. Przecież to było jawne oszustwo i kradzież pieniędzy polskich podatników, w takim razie my zwykli Polacy też możemy oszukiwać i kraść? Tak wynika z tego wyroku, więc zastosujmy się do wyroku zbuntowanej kasty która wprowadza rokosz w Polsce. To jest jawny zamach stanu na obecny rząd PiS. Co w tej sprawie ma do powiedzenia PAD? To dzięki jego wetom tak się dzieje, pod Trybunał Stanu PAD, rozwala Polskę naszą Ojczyznę, dąży do wojny domowej swoimi decyzjami, na czyje działa polecenie? PiS ma obecnie tylko jedno wyjście: wprowadzić stan nadzwyczajny i rozprawić się z buntownikami jak zrobił to Prezydent Turcji nie oglądać się na zapijaczony eurochlew, innego wyjścia już nie ma aby uspokoić nastroje Polaków bo stanie się tragedia.
 • @Husky 16:40:02 Fasolka będzie siedział? Stefek szykuj wazelinę bo na sucho będzie boleć.
  Jakoś nie było dzisiaj widać agresji u tego człowieka, kiedy był zaatakowany przez dziennikarzy..nawet dziennikarzowi z TVP grzecznie odpowiadał na pytania..zmiękła rura Niesiołowskiemu, oj zmiękła..Tak Stefan Niesiołowski, to europejski demokrata pełna gębą. Korupcja, prostytucja i ślinotok, to największe cnoty europejskich demokratów. Takich właśnie wartości dopatrywałem się u Stefana Niesiołowskiego od czasu informacji, że tak jak szpicel Bolek Wałęsa był szpiclem SB.
 • @kula Lis 68 17:12:47
  Pewnie, na rowerze też. No ale jest chyba więcej czasu na reakcję. Zresztą ja się nie znam.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:32:59
  Na tandemie to możliwe, bo na siedząc rurce ramy to raczej trudno.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:11:13
  To dobry znak, że jednej i drugiej stronie puszczają nerwy, może to zaprowadzić obu do upadku rządów patologii. Obydwie strony maja mnóstwo brudów na siebie, może sie wzajemnie wykończą.
  Ta walka zakończy się tym, że na końcu będzie JK, wraz z Piotrem P. ten od SKOKów oraz ten od Warszawy Paweł P.
 • @kula Lis 68 17:27:48
  Zdaniem ekspertów Onetu i sprzedawcow kitu JarKacz w rzeczywistości powiedział nie Ja Cie Nie Moge, lecz ...................................................... " O k..., ja p..., niech to ch... strzeli!"
 • @Wrzodak Z. 18:13:30
  Niech się tłuka!
 • @kula Lis 68 17:27:48
  Sprawa jurnego Stefana pokazuje że to kolejna afera którą zajmowały się "niezależne" służby już za czasów PO. Były jednak tak niezależne że na ujawnieniu sprawy im nie zależało...
 • @kula Lis 68 17:19:35
  Stefan "Rocco" Niesiołowski.

  https://pbs.twimg.com/media/DyOvmc1XgAANgOh.jpg
 • @Husky
  Niesiołowski usłyszy zarzut popełnienia przestępstwa o charakterze korupcyjnym. Jest wniosek Prokuratora Generalnego! Prokuratura zamierza postawić posłowi Stefanowi Niesiołowskiemu zarzuty popełnienia przestępstwa o charakterze korupcyjnym poinformowała w czwartek PAP Prokuratura Krajowa. Jak dodała do marszałka Sejmu wysłano już wniosek o uchylenie posłowi immunitetu. Jak ustalił portal wPolityce.pl, w okresie od 2008 do 2017 roku polityk miał skorzystać z usług kilkudziesięciu prostytutek, za których usługi nie musiał płacić. Wszystko sponsorowali przedsiębiorcy, z którymi współpracował informuje nasze źródło zbliżone do śledztwa. Takie zeznania złożyło 8 kobiet świadczących usługi seksualne i kobieta nadzorująca interes. Usługi prostytutek nie były jedyną formą wdzięczności okazywaną politykowi. Jak głosi komunikat PK ”Łódzki Wydział Zamiejscowy Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej zamierza postawić posłowi na Sejm RP Stefanowi Niesiołowskiemu zarzuty popełnienia przestępstwa o charakterze korupcyjnym”. Dlatego na wniosek prowadzącego śledztwo Łódzkiego Wydziału, Prokurator Generalny przesłał do Marszałka Sejmu wniosek o wyrażenie zgody na pociągnięcie posła do odpowiedzialności karnej dodano. Obszerny i skrupulatnie zgromadzony materiał dowodowy, uzyskany m.in. w wyniku kontroli operacyjnej, wskazuje na to, że Stefan Niesiołowski w związku ze sprawowaną funkcją posła w okresie od stycznia 2013 r. do końca 2015 r. wielokrotnie przyjmował korzyści osobiste w postaci usług seksualnych w zamian za działania na rzecz spółek należących do zaprzyjaźnionych z nim biznesmenów przekazała prokuratura. Jak zaznaczono „w efekcie starań S. Niesiołowskiego spółki, operujące dotąd w branży restauracyjno-hotelarskiej, uzyskały intratne kontrakty na dostawy miału węglowego i fosforytów dla Grupy Azoty Zakłady Chemiczne Police SA”. Przypomniano, że w związku z tą sprawą w czwartek zatrzymani zostali biznesmeni: Bogdan W., Wojciech K., Krzysztof K. Mają oni usłyszeć zarzuty o charakterze korupcyjnym i dotyczące stręczycielstwa przekazała PK.  gah/PAP


  https://wpolityce.pl/polityka/431958-stefan-niesiolowski-uslyszy-powazny-zarzutjest-komunikat-pk
 • @Husky 15:07:03
  Stefek to zgrany pionek, nic nie znaczący. Jego ślinotok przysparzał zawsze tylko zasłonę dymną. PO poświęci go bez żalu, prawdopodobnie w porozumieniu z PiS. POPiS będzie dążył do symetrii w stosunkach "dyplomatycznych".
 • @Husky Wesoła opozycja .".Burdel Dinozaury" , masakra kto rządził POLSKĄ !!!
  Jak bronił jadem i wrzaskiem łapówek i fasolki po bretońsku. Kto jest naftaliną? Coraz ciekawiej się dzieje. Tak trzymać. Ubaw na całego. Bareja i kabarety wysiadają. Stefek w burdelu, tamta kamieniami w dinozaury rzuca. Jest wesoło. Bu,cha,cha.
 • Niesioł to nie tylko burdel tata, to też bander tata
  https://kresy.pl/wp-content/uploads/2017/02/d894067b9f94ab96053ebcf9bf24665d..jpg
 • @kula Lis 68 18:30:45
  z sieci
  W autobusie słyszałem jak jeden gość mówił do drugiego:
  - Wracam dziś z roboty, a tu fasolka po bretońsku na obiad.
  Zjadłem i wychodzę z domu.
  - Ty gdzie? - Pyta żona.
  - Zaraz wracam.
  Zaraz wróciłem.
  - Po co ci te cegły?
  - Podstawie pod łóżko. Żeby się nie zarwało.
  - Ty jurasie!
 • @Jacek Boki 18:37:25
  Niestety tak jest
 • @Husky
  Korupcja i stręczycielstwo - takie zarzuty usłyszeli zatrzymani biznesmeni. Czas na Niesiołowskiego? Prokuratura poinformowała, że działania operacyjne były prowadzone w tej sprawie od 2013 r. "W ich wyniku ustalono, że Bogdan W. i Wojciech K. regularnie udzielali Niesiołowskiemu korzyści osobistych. Polegały one na organizowaniu i opłacaniu usług seksualnych świadczonych przez kobiety trudniące się zawodowo lub okazjonalnie prostytucją" napisano. Według prokuratury, W. i K. umawiali kobiety na spotkania z posłem oraz organizowali miejsca, w których dochodziło do zbliżeń, a także transport dla kobiet. Zgodnie z ustaleniami śledztwa mieli oni także wypłacać im wynagrodzenie za usługi seksualne na rzecz posła. "Do takich zdarzeń doszło co najmniej trzydziestokrotnie" poinformowała prokuratura.
  "W zamian Stefan Niesiołowski podejmował działania na rzecz spółek należących do zaprzyjaźnionych z nim biznesmenów. Rezultatem było zawarcie przez te spółki korzystnych dla nich umów handlowych z Grupą Azoty Zakłady Chemiczne Police: w lutym 2014 roku, w sierpniu 2015 roku i we wrześniu 2015 roku. Ich łączna wartość sięgała 13 mln zł" czytamy w komunikacie. Według śledczych, zawarcie takich umów było możliwe z uwagi na fakt, iż ówczesny prezes Grupy, będąc protegowanym posła, czuł się wobec niego zobowiązany, dlatego osobiście podejmował starania w interesie spółek należących do biznesmenów zaprzyjaźnionych z Niesiołowskim.
  "Poseł Niesiołowski miał ponadto podjąć starania, by w Urzędzie Miasta Łodzi została zatrudniona osoba wskazana przez jego znajomego biznesmena Wojciecha K." dodała Prokuratura Krajowa.

  https://niezalezna.pl/256985-lodz-biznesmeni-z-zarzutami
 • @Husky
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/01/kazimierz_marcinkiewicz_stefan_niesiolowski_nczas.jpg


  Marcinkiewicz o seksaferze Niesiołowskiego. „Co to są za łóżka beznadziejne jeśli się tak łamią…”

  https://nczas.com/2019/01/31/marcinkiewicz-o-seksaferze-niesiolowskiego-co-to-sa-za-lozka-beznadziejne-jesli-sie-tak-lamia/

  Ps..Ale koledzy – Marcinkiewicz, Niesiołowski do tego jeszcze Kamiński z PO, taka święta trójca w polityce, inteligencja, moralność, kultura.
 • @Husky Przecież Stefek jest profesorem od owadów, więc profesjonalnie zajmuje się bzykaniem.
  O erotomanii tej wściekłej glizdy jest wiadomo od dawna, spotkania z nim opisała prostytutka Anastazja już w latach '90 w swoich pamiętnikach. Współczuję tym damom, już POtocka stękała, że mu z japy jedzie gorzej niż z dupy! Były Solidarnościowiec, naukowiec, polityk - to legenda z mchu i paproci - a tak naprawdę spełniał się tylko jako kurwiarz. W tym był sobą. Dobrze, że Jarosława nie da się tak przekupić.
 • @Husky 15:07:03
  Ba, nie od dziś wiadomo że najlepsza agentura, to kobieca dziura. Dał się złapać, jak mały Jasio na lizaka.
 • @kula Lis 68 19:15:23
  W Polsce takie afery się nie sprzedają i są kwitowane "jego sprawa". Natomiast istotne jest za co Stefanowi dupami płacili.
  A skoro dupami płacili to ciekawe po jakim kursie? jedna dupa to ile np. bitcoinow ?
 • @kula Lis 68 19:39:03
  Nareszcie! Mamy stanowisko!

  Woooww....

  https://pbs.twimg.com/media/DyQXu0NWkAEedX-.jpg
 • @Husky 19:47:13
  To ten o którym Izabel pisała, że ma tylko 12.5 cm i to od święta.
 • Skoro już tak ładnie mnie zaprosiłeś,
  //Zawisza.neon24.pl/post/147453,biznes-czy-religia-w-swietle-tasm-kaczynskiego#comment_1528173
  nie wypada nie wypowiedzieć się pod tym tekstem.
  Najpierw moje gratulacje, że Agnieszka wypromowała twoją wklejkę, ale mógłbyś się postarać coś sam napisać. Temat nie wymaga długiego szukania w literaturze.

  Niesiołowski był dla mnie zawsze człowiekiem o niskich notowaniach, zawsze równałem go z Pawłowcz. Córy koryntu to taka tajemnica poliszynela, gdyby panowie nie korzystali to one by nie dawały. Czy to takie dziwne, ze skoro one są, to i są panowie z potrzebami na takie usługi? Czyż to pierwsza afera związana z chuciami polityków? Pamiętamy europarlamentarzystę Golika, co koniecznie chciał "bez gumki"? Do kanonu cytatów przeszło "czyż miżna zgwłcić prostytutkę?". Pamiętamy jak to w rządzie Jarosława Kaczyńskiego panie do towarzstwa zatrudniano w spółkach skarbu państwa, pani Agata czy jak tam jej było?.

  No ale popatrz. Miało to trwać w latach 2008 - 2017 i bylo to 30 razy? Raz na trzy miesiące? Toż to w starym małżeństwie, na częściej można liczyć. Rachunków pewnie nie przedstawi, bo panie nie mają obowiązku prowadzić kasy fiskalnej. Nasze państwo udaje, że nie wie iż takie usługi są świadczone więc jak mu udowodnią, że nie płacił? Ci co ewentualnie mieli za niego płacić też rachunków nie mają. Więc jak ustalić, płacił czy nie płacił, nawet jak ustalą, że korzystał? :)

  Ciekawie się robi, będzie wesoło, program cela + opuścił Chrzanowski, zastąpił go ulubieniec Macerewicza, może i Niesiołowski do niego dołączy, by się chlopak nie nudził. Na razie jeszcze do tego droga daleka. Jeszcze immunitet trzeba znieść, a pamiętasz jakie problemy były z senatorem Kogutem?

  Ale cieszy mnie, że masz chwilę oddechu psychicznego, wczoraj tobą było kiepsko, a już co niektórzy matwili się, że "się na własnej smyczy obwiesisz". :)
  Serdecznie pozdrawiam
 • A tak przy okazji, znów PiS-prawdę głosisz.
  "Niesiołowski .....czyli burdel tata?" Niesiołowski z tego co pisze prasa był klientem a nie "biznesmenem" specjalisto od fakenewsów.
 • @Wrzodak Z. 18:13:30
  "To dobry znak, że jednej i drugiej stronie puszczają nerwy"
  Zgadza się, wygląda na to, że ten rok 2 wyborów wyczyści całą tę stajnię Augiasza zwaną PO-PiS. Nie wiem, czy będzie biednie, czy bogato ale na pewno będzie wesoło. Może wreszcie społeczeństwo ruszy po rozum do głowy, pogoni to całe towarzystwo, tyle, że przy obecnej ordynacji szanse nie wielkie.
 • @Zawisza Niebieski 20:07:46
  Ty się o moje zdrowie nie martw
  Tobie to już nawet Klich nie jest w stanie pomoc.Czuję się on już bezradny
  Wieszać to ty się zapewnię za parę m-cy będziesz jak Jaro zaora wasze towarzystwo i poczytamy o POyebach w wikipedii
  Już widzę twoja mimikę twarzy gdy w TV zobaczymy dwóch alfonsów na sali rozpraw.
  Ciekawe czy faktury wystawiali i jak wysoki vat odprowadzali
 • @Zawisza Niebieski 20:12:21
  Zupełnie bez powodu przypomniała mi się piosenka Kobranocki Jurny Stefan, pardon Przystojny Stefan

  https://youtu.be/xz8uXj_6jfk


  Generał Kuf Drahrepus niepocieszony
 • @Zawisza Niebieski 20:19:12
  //tyle, że przy obecnej ordynacji szanse.... nie wielkie//

  nie wielkie piszesz dziennikarzyno
  faktycznie.... niewielkie ...są szansę na twoje oczekiwanie
  Zaorane?
 • @Husky 20:22:52
  Hehe :))
  I znowu zaorany. To już przestaje być zabawne...
 • @Zawisza Niebieski 20:07:46
  Faktycznie... 1x/3 miesiace.
  No tytan sexu poprostu.
  Ciekawe jaką średnią ma Kaczelnik? Oni chyba są w podobnym wieku.
 • @Husky 20:26:45
  Pisku, co ty tak mało się udzielasz na niepoprawnej piskownicy?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:34:13
  Boli ?
  Ma boleć !!
  Panie, już pisałem że od orania to nie ja jestem
  Ja mu tylko pokazuje jego dzieła ortograficzne
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:38:18
  Cholera znów zapomniałem
  Dzięki za przypomnienie
  Poproszę tamtejszych adminów by przypomnieli mi hasło
 • To jest przykrywka
  Wyciągnięto sprawki Niesioła, żeby przykryć wyczyny PJK. Nie ma się co ślinić, poczekajmy na decyzję sądu, czy go aresztuje.

  Prezesa Lotosu nie aresztowali i nie nakazali żadnego zabezpieczenia typu kaucja, odebranie paszportu itp. Tyle były warte okrzyki CBA i prokuratora.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:36:24
  No właśnie 1x/3 miesiące, toż to tytan seksu, jak się porówna z Kaczelnikiem, jak wieść gminna niesie "zawsze dziewicą".

  A przecież ciało kobiece jest piękne, wie to każdy, kto tego ciała zaznał. Poeci poematy o nim piszą, artyści malują, rzeźbiarze rzeźbią. Nie ma w PiS jakiejś fanki, coby i Kaczelnik tego piękna zaznał? Może by zasmakował i dał wreszcie Polsce od swej osoby odpocząć?
 • @Husky 20:39:07
  Nie Husky, ty nie jesteś tu od orania a od samozaorywania. Bo gdybyś orał, to portal byłby zarzucony twoimi tekstami, a ponieważ się samozaorujesz, to portal zarzucany jest wyrobami kiepskich terminatorów dziennikarstwa, bo tylko na takich stajnię trolli PiS stać.
 • @Husky 20:22:52
  O twoje zdrowie muszę się martwić, bo gdzie my takiego drugiego znajdziemy, w zaorywaniu siebie jesteś ewenementem na skalę przynajmniej tego portalu.

  Teraz krótka lekcja języka polskiego dla lemingów i PiS trolli
  Słownik języka polskiego słowo "alfons" tak definiuje al•fons (sutener)
  Sutener - mężczyzna czerpiący zyski z cudzego nierządu i nie chodzi tu o zyski w formie przyjemności a zyski finansowe. Potrafisz to zrozumieć?
  Pewnie gdzieś w jakimś tam sądzie, może w innym kraju jakiś tam alfonsów w sądzie zobaczymy.

  Pojeby w wikiedii? Mam nadzieję, że o Jarosławie Kaczyńskim, pani Pawłowicz, co się podobnież wycofała z polityki będziemy tylko w wikipedii czytali. Wiele wskazuje na to, że już nie dłiugo "długoPiS" też będzie byłym prezydentem.
  Jak myślisz, będziemy mieli prezydenta Donalda Tuska?
 • @Zawisza Niebieski 21:25:30
  //, to portal zarzucany jest wyrobami kiepskich terminatorów dziennikarstwa, //

  Pisałem ci wielokrotnie że szanuję twoją samokrytykę.
  Gdybyś tak jeszcze wziął korepetycje z gramatyki i ortografii to coś z ciebie wyrośnie
  Jak dotąd to troszkę się błaźnisz jak na "nadblogera"przystało
 • @Husky 20:39:07
  A my tu jakieś dyktanda piszemy? Czepianie się ortografii to znak rozpoznawczy trolla, który nie wie już jak się odszczeknac.
  Konkrety Pisiu się liczą, konkrety!
  Zresztą, twoich zdolności pisania poprawnie nie można w sumie poznać bo albo kopiuj /wklej albo jakieś goopie memy.
 • @Zawisza Niebieski 21:25:38
  //Jak myślisz, będziemy mieli prezydenta Donalda Tuska?//
  W Tworkach?
 • @Zawisza Niebieski 21:22:32
  No jak go szykują na ołtarze to musi być niepokalany. To już chyba jego kot ma więcej z życia :)
 • @Zawisza Niebieski 21:25:38
  Z długoPiSem to niekoniecznie. Taki bezkregowiec każdej ekipie się przyda.
 • @Zawisza Niebieski 21:22:32
  Może lepiej bez takich pomysłów? Jeszcze potomstwo z tego się wyłoni. Marta Kaczyńska to i tak jest za dużo.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:39:23
  //Konkrety Pisiu się liczą, konkrety!//
  Jest taki skrót dosadny, ale prawdziwy TKM.
  A od października TKM (dalej) i to z większością konstytucyjną.
  Przykre ale prawdziwe
 • @Husky 21:49:53
  Pisiu... Jaka "większość konstytucyjna"?
  Zwykłej nie będą mieli. Wygrają ale przegraja.
  O co chcesz się założyć?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:54:09
  Czy mam Waści przypomnieć " Wasze przepowiednie " z 2015r.
  Pewien portalowy Nostradamus d/s PIS-u notki też na ten temat pisał
  Wspomnień nadszedł czas?
 • @Husky 21:38:03
  Proponuję przeczytać jeszcze raz, tym razem ze zrozumieniem.
  //Antykomunista.neon24.pl/post/147470,niesiolowski-czyli-burdel-tata#comment_1528287

  Bo niedość, że nie potrafisz sam pisać tekstów to jeszcze wychodzi na to, że czytanie ze zrozumieniem sprawia trudności.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:41:01
  Ależ kot na pewno ma więcej z życia. Przecież tam są dwa koty i jedna kotka, co Jarosławowi winogronka w pyszczku nosi.
  "Fiona to pierwsza kotka, którą Kaczyński zdecydował się przygarnąć. Wcześniej miał tylko kocury, o których zwykł mówić "koczury". Kocica ma szczególne upodobania: uwielbia, kiedy rzuca się jej... winogrona, które potem ucieszona aportuje."
  https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/wszystkie-koty-jaroslawa-kaczynskiego/fr6qx5q
 • @Zawisza Niebieski 22:16:49
  Widzisz jaką zarazę tu przywlekłeś. Brak wszystkich szczepień?
  I ja się na nią załapałem
  Przykre
 • @Husky 22:03:06
  Ja nigdy nie twierdziłem, że PiS nie wygra. Usilnie namawialem, żeby nie głosować na bandę czworga czyli Popis z przystawkami.
  W 2015 PiS tak cwałował na smoleńskiej katastrofie, że był nie do ogrania. Poza tym ludzie mieli już dość aferalów z PO. Tylko dziwnym trafem jakoś nie widzę ich w pierdlu...
  A teraz mamy 2019 i dużo się zmieniło.
  Tak że nie ciesz się zawczasu.
  Ja może nawet pierwszy raz pójdę na wybory i oddam głos choćby na Korwina, żeby tylko Popisowi ubyło.
 • @Zawisza Niebieski 20:07:46
  [ Mieli oni wręczać łapówki Stefanowi Niesiołowskiemu (PSL-UED) i załatwiać również politykowi prostytutki – 29 razy w okresie od 2013 do 2015 r. Nadali mu nawet pseudonim „Jurny Stefan”. ] Kłamiesz bo to było do 2015 roku, i to CBA jeszcze za PO/PSL zaczęło go rozpracowywać pod pseudonimem Jurny Stefan.
 • @jazmig 21:20:23 przy takich sędziach?
  Sędzia z poczuciem całkowitej bezkarności. Sędzia ze Słupska ignorowała przełożonych i kary dyscyplinarne, jakie zbierała. Nie sporządzała pisemnych uzasadnień swoich wyroków przekraczając kolejne, wyznaczane jej przez przełożonych, terminy. „Poczucie całkowitej bezkarności” i „wielka skala złego nastawienia” - tak Izba Dyscyplinarna argumentowała zaostrzenie wcześniej wydanej wobec sędzi kary utraty części wynagrodzenia. https://niezalezna.pl/257020-sedzia-z-poczuciem-calkowitej-bezkarnosci


  Państwo z dykty pozwala specjalnej kaście odchodzić kiedy chce w stan spoczynku i brać kasę za nic nie robienia. Ministerstwo "sprawiedliwości inaczej" to głęboka patologia i kpina z obywateli. Ziobro bezradny, PiS bezradny, mafia jak rządziła, tak rządzi.
 • @Husky
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/02/Jurny-stefan-3.jpg

  „Z uwagi na ostatnie doniesienia Durex wprowadza dwa nowe smaki: szczaw i mirabelki”. „Biznesmeni zastosowali w rozliczeniach z Niesiołowskim płatności zbliżeniowe” – to tylko niektóre z treści, jakie pojawiły się na Twitterze pod hasztagiem #jurnyStefan. Seksafera z posłem Niesiołowskim bije rekordy popularności w sieci. W związku z licznymi pytaniami pion propagandy Centrali Rybnej wyjaśnia, że nasz zakład nie jest producentem fasolki po bretońsku tylko paprykarza szczecińskiego.
 • @Husky
  Viagra? Jest dla wapniaków.

  https://pbs.twimg.com/media/DyPFBBeWwAA7Ogz.jpg
 • @Husky
  To mówicie, że przez trzy lata Niesiołowski pukał 29 razy i zarwał łóżko?
  https://pbs.twimg.com/media/DyPMs-8WwAAK5Rj.jpg
 • @Husky
  Ten Mikołaj na na imię Stefan #jurnyStefan

  https://pbs.twimg.com/media/DyPCYAVW0AEkUkg.jpg
 • @Husky
  https://pbs.twimg.com/media/DyPXwxwW0AEwVx-.jpg
  a po fasolce idzie jak burza!
 • @Husky Na placu Pigalle najlepsze kasztany a fasolka po bretońsku w Łodzi
  Czy to prawda, że schadzki z dziewicami odbywały się na chacie u Stasia Gawłowskiego? Oj, "fasolka po bretońsku" - doprawdy wysublimowany smak i gust tego "postępowego, nowoczesnego europejsika"...To nie były prostytutki tylko asystentki do jego badań entomologicznych - Może robił badania nad latawicami ? Są takie owady ? sprawdzał z ich pomocą skuteczność muchy hiszpańskiej. Zgłosić go do Nobla z medycyny i fizjologii.
 • @Zawisza Niebieski 20:12:21
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2017/12/niesiolowski_wolnosc24-768x538.jpg

  Łódzka prokuratura przesłuchuje biznesmenów, którzy fundowali prostytutki Niesiołowskiemu. Zarobili na tym miliony. Prokuratura kontynuuje w piątek czynności procesowe z udziałem zatrzymanych w czwartek biznesmenów poinformowała rzeczniczka Prokuratury Krajowej prok. Ewa Bialik. Mężczyźni podejrzani są o korupcję i stręczycielstwo; na rzecz ich spółek działania miał podejmować poseł Stefan Niesiołowski. Rzeczniczka przypomniała, że prokuratura ma od daty zatrzymania 48 godzin do przeprowadzenia czynności procesowych i podjęcia decyzji, co do środków zapobiegawczych, jeśli uważa, że jest potrzeba ich stosowania. W czwartek rano Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało w Łodzi i Konstantynowie Łódzkim trzech biznesmenów – Bogdana W., Wojciecha K. i Krzysztofa K. – uwikłanych w korupcyjny proceder, a śledztwo wykazało, że wręczali oni korzyści posłowi Stefanowi Niesiołowskiemu (PSL-UED). W zamian otrzymywali intratne kontrakty w spółkach skarbu państwa. W czwartek zatrzymani przedsiębiorcy usłyszeli zarzuty o charakterze korupcyjnym i dotyczące stręczycielstwa. Łódzki Wydział Zamiejscowy Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej, który prowadzi w tej sprawie postępowanie, zamierza postawić posłowie Niesiołowskiemu zarzuty popełnienia przestępstwa o charakterze korupcyjnym. Do marszałka Sejmu wysłano już wniosek o uchylenie posłowi immunitetu. Według prokuratury poseł podejmował działania na rzecz spółek należących do zaprzyjaźnionych z nim biznesmenów, których rezultatem było zawarcie przez te spółki korzystnych umów handlowych o łącznej wartości sięgającej 13 mln zł. Jak informuje prokuratura materiał dowodowy „wskazuje na to, że Stefan Niesiołowski w związku ze sprawowaną funkcją posła w okresie od stycznia 2013 r. do końca 2015 r. wielokrotnie przyjmował korzyści osobiste w postaci usług seksualnych w zamian za działania na rzecz spółek należących do zaprzyjaźnionych z nim biznesmenów”. Jak podała prokuratura, ich spółki, działające wcześniej w branży restauracyjno-hotelarskiej, „uzyskały intratne kontrakty na dostawy miału węglowego i fosforytów dla Grupy Azoty Zakłady Chemiczne Police SA”. Polityk w czwartek rano zapewniał, że żadnych łapówek nie brał, oświadczył, że nie zna zatrzymanych przez CBA biznesmenów. Dopytywany przez dziennikarzy poradził, aby pytać o sprawę „tych geniuszy z CBA”. Zdaniem posła „chodzi chyba o przykrywkę Kaczyńskiego”. Wieczorem poinformował, że jest gotów zrzec się immunitetu.

  (PAP)
 • @Husky Tą historię to POstbolszewia przewidywała, dlatego pozbyli się dziada-erotomana z partii.
  Do Sejmu wpłynął wniosek o uchylenie immunitetu poselskiego Stefanowi Niesiołowskiemu. Jemu PiS nie popuści. W Sejmie jest już wniosek o uchylenie immunitetu poselskiego Stefanowi Niesiołowskiemu. Poseł należy obecnie do parlamentarnego klubu PSL-UED. Do Sejmu wpłynął wniosek prokuratury o wyrażenie zgody na uchylenie immunitetu posłowi PSL-UED Stefanowi Niesiołowskiemu poinformował w piątek dyrektor Centrum Informacyjnego Sejmu Andrzej Grzegrzółka. Obecnie wniosek jest opiniowany przez służby prawne Kancelarii Sejmu dodał. „Jeżeli dokument będzie spełniał wymogi formalne, zostanie przekazany do komisji regulaminowej, spraw poselskich i immunitetowych, a o treści wniosku zostanie także zawiadomiony poseł nim objęty” podkreślił dyrektor CIS. Prokuratura Krajowa poinformował w czwartek PAP, że zamierza postawić posłowi Niesiołowskiemu zarzuty popełnienia przestępstwa o charakterze korupcyjnym. (PAP) Komentarz: Stefan Niesiołowski to postać szczególnie znienawidzona przez PiS. Niesiołowski zasłynął bezprecedensowymi i pozbawionymi wszelkich hamulców etycznych atakami na tę partię. Nie powinien spodziewać się żadnej ulgowej taryfy.

  PAP
 • @Husky 20:39:07
  Człowiek który nie rozróżnia "alfonsa" od klienta "cór Koryntu" na temat języka polskiego wypowiadć się nie powinien. Po prostu nie wypada.
 • @kula Lis 68 09:42:50
  Widzę, że dobrze bawicie się w obrazki, więc dorzucę i jeden od siebie, to chyba dobre miejsce na obrazkową twórczość.
  Po sieci krąży list zrozpaczonej buldożki, o treści.

  Mariuszku, całowałeś, do uszka szeptałeś obietnicę,
  https://www.wprost.pl/_thumb/b3/a1/f0ba6712aa52cf60241ed96d3530.jpeg
  dlaczego nie dzwonisz?

  Jarek z kotami, Mariusz z pieskami, partia zoofili, czy co?
 • @Zawisza Niebieski 18:46:21
  Czy cwałowanie na trumnie mafiosa nie ma cech nekrofilii
  PO to partia nekrofilów czy co
  Może obrazek chcesz 18+
 • @Zawisza Niebieski 18:39:38
  Trudno wypowiadać się..... z błędami ortograficznymi
  Ale pisać już nie
  Więc korepetycje są ci potrzebne,
 • @Husky 18:52:22
  Zawisza "cwaluje "?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:20:23
  Mam prywatnie odpowiedzieć czy w ramach służby?
  8-))))))
 • @Husky 18:55:14
  Pytanie, lepiej zrobić literówkę, czy nakłamać, albo popełnić rażący błąd merytoryczny? Ty nie rozróżniasz alfonsa od korzystającego z usługi córy Koryntu. Kłamiesz, czy tylko polskiego nie znasz? A co do "prywatnie czy w ramach służby"? W ramach służby to wypowiadasz się na okrągło, może jak Kaczyńskiemu w ramach pomyłki uda się słowo prawdy powiedzieć ty też czasem powiedz coś prywatnie, tak na początek raz na 5 komentarzy. Nie będzie to szkodliwe dla wypłaty?

  Cwałujący na jednej trumnie jest tylko amatorem, cwałujący na 96 trumnach to dopiero oddział. 96 miesięcy cwałowali a jak koni nie stało drabinki używali. Ty nawet 97 trumnę chciałeś zaprząc, i gdyby nie moja interwencja, to pewnie byś to zrobił.
  Za te cwałowania teraz płacimy. Czy PiS za to cwałowanie rodzinom będzie płacił, czy znów zrzuci to na podatnika? Masz jakieś wieści w tej sprawie?

  Seks mężczyzny z kobietą, może być grzeszny ale nie będzie sodomią, lecz buzi - buzi z suczką, jak Mariuszek? Widocznie po pijaku uwidaczniają się ukryte rządze, ukryte pragnienia.

  Ale widzisz zdradzoną suczkę, co ją całował, obiecywał a teraz się wypiera. Ty jako mężny Husky, może tę suczkę pocieszysz, wszak ona z PiS? Mój kolega ze studiów, co mądre sentencje wygłaszał zawsze twierdził, że najszybciej porzuconą pocieszysz. Masz szansę. :), tylko się nie ociągaj, bo cię ubiegną.
 • @Zawisza Niebieski 21:06:48
  To ty studiowałeś?????
  Mam nadzieję że żyjący jeszcze twoi wykładowcy nie czytają twoich komentarzy
 • @Zawisza Niebieski 21:36:17
  Panie bloger
  Szpo baaa
  Nie ma to jak dobra autoreklama,a i top rezerwacja zapewniona
  szacun
 • @Husky 21:10:31
  Wiesz, polonistyki nie studiowałem, ale coś sensownego napisać potrafię. Nie jak ty, tylko powielać cudze teksty.

  Ale tak na wieczorne przemyślenia, gdybym tak napisał, np. jutro, artykuł p.t. "Wysokiej rangi urzędnik PiS doprowadził suckę kolegi do innych czynności seksualnych" zrobiłbym większy błąd niż ty smyląc alfonsa z klientem? Wszakże buzi-buzi to już czynność seksualna a nie sądzię by suczka miała ochotę na całowanie się z podpitym, łażącym na czworakach facetem. A kto wie, może ona z PO sympatyzuje?

  Ty to się masz z tym PiS, jak nie miłośnik talentów młodych niewyksztalconych chłopców, to poszukiwacz damskich wdzięków w czasie miesięcznic, albo miłośnik wdzięków suczek, czy też wdzięków asystentek, którym z kieszeni podatnika bajońskie sumy płaci. A na pokaz, to każdy krzyżem w kościele leży. Ciężka służba, Husky, oj ciężka, bronić kłamców i sodomitów.

  Dziś to już mi się nie chce, ale może jutro sklecę coś ciekawego na ten temat? W sumie material na ciekawę farsę. opowieść o tym jak to strażnik cnót obywatelskich do suczki w konkury, na czworaka, się udawał :). Kto wie, może znów "nasz" prezydent będzie musiał akt łaski wystawiać, jak się sędziowie gwałtu dopatrzą?
 • @Husky 21:40:07
  Z topem nie będzie problemow :) Największy problem w tym, bym to ja ocenił ten tekst za wartościowy, bo krytyczny jestem jak diabli :)
 • @Zawisza Niebieski 21:40:20
  No i po co to zrobiłeś
  Pewnie obaj wiemy
  Co?
  Szapo ba za spryt.... ale mam kopie
 • @Zawisza Niebieski 21:42:08
  //Z topem nie będzie problemow //
  oczywista oczywistość
  A co se będziesz żałował
 • @Husky 21:47:43
  http://m.salon24.pl/ae3d83f6c0d52d8c0033bf616d0404d0,750,0,0,0.png
 • @Repsol 21:59:24
  To prawda !!!
  Pozdrawiam
 • @Husky
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/02/niesiolowski_prostytutki_nczas.jpg

  Wiemy ile prostytutki dostawały za seks z Niesiołowskim.”Najważniejsza była dyskrecja. Pan poseł nie mógł korzystać z agencji towarzyskiej”. „Jurny Stefan” – ta ksywka posła Stefana Niesiołowskiego od paru dni krąży w sieci. Taśmy i zeznania prostytutek prawdopodobnie pogrążą Stefana Niesiołowskiego. Wiadomo już ile dziewczyny do towarzystwa miały płacone, by zaspokoić żądze byłego posła ZChN i PO.

  Według śledczych CBA były Stefan Niesiołowski, miał pomagać trzem łódzkim biznesmenom załatwiać milionowe kontrakty na dostawy miału węglowego i fosforytów do Grupy Azoty. Dzięki koneksjom byłego posła Platformy Obywatelskiej podpisali umowy na prawie 13 mln zł!

  Co chciał w zamian 75-letni poseł? Otóż seksu. Biznesmeni w zamian za koneksje mieli organizować i opłacać Stefanowi Niesiołowskiemu usługi seksualne. Takich spotkań, według naszych informacji, było około 30. Za każde z tych spotkań z politykiem prostytutki dostawały do 350 złotych.

  „Coś tam zjemy, przegryziemy, no i potem, a potem zobaczymy…” – zapowiadał swój przyjazd były poseł ZChN-u i PO w październiku 2015 roku.

  Jak się okazuje to potem to kontakty seksualne z prostytutkami.

  Biznesmeni mieli zorganizować politykowi miejsce do schadzek i zagwarantować mu usługi seksualne.

  „Najważniejsza była dyskrecja. Znany poseł nie mógł korzystać z agencji towarzyskiej i ryzykować, że ktoś go zdemaskuje. Zaufał biznesmenom, którzy urządzili dla niego schadzki w dyskretnych miejscach. Swoje wdzięki oferowały posłowi zawodowe prostytutki, ale także pracujące dla łódzkich przedsiębiorców kelnerki” – stwierdza informator „Super Expressu”.

  Źródło: Super Express/ TVP Info
 • @Husky
  Prokuratura Krajowa: biznesmeni, którzy korumpowali „jurnego Stefana” pójdą siedzieć. Są wnioski do sądu o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania dla dwóch biznesmenów z Łodzi – podała Polska Agencja Prasowa. Dwaj przedsiębiorcy z branży gastronomicznej są podejrzanych o udzielanie Stefanowi Niesiołowskiemu korzyści osobistej w postaci organizowania i opłacania usług seksualnych.

  (PAP)
 • @Zawisza Niebieski 21:06:48
  "Seks mężczyzny z kobietą, może być grzeszny ale nie będzie sodomią, lecz buzi - buzi z suczką, jak Mariuszek? Widocznie po pijaku uwidaczniają się ukryte rządze, ukryte pragnienia."

  Czy masz jakieś dowody czy nagrania lub fotki ,czy tylko powielasz bajdurzenia jakiegoś kryminalisty.
  Wielokrotnie pisałeś ,ze twoje wpisy są udokumentowane.Czekam na dowody a jak ich nie pokażesz to bedziesz już etatowym nie tylko adminem ale kłamcą i oszczercą,który nie zasługuje na odrobinę szacunku.
 • @matterhorn 12:53:21
  Są zeznania dwóch osób, ogłoszone meialnie, czy jest to dowód?

  Etatowych kłamców poszukaj wśród rzeczników prasowych, jeśli chodzi o ciebie, czyżbyś był etatowym obrońcą ludzi o wątpliwej moralności? Poszukaj ich również wśród tych, którzy mylą "alfonsa" z klientem "cór koryntu"

  Ale oczywiście, zawsze na swoje słowa mam dowód.
  https://nczas.com/2019/02/01/kolejny-swiadek-potwierdza-pod-przysiega-mariusz-kaminski-calowal-sie-z-psem/
 • @matterhorn 12:53:21
  Bardzo proszę nie nazywać admina wszystkich adminów kłamcą , czy oszczercą.Zwłaszcza na moim blogu.Tu nikt i nigdy nie powiedział o nim złego słowa.Nigdy.
  Szacunek dla tego VIP-a należy się tu w sposób .....obligatoryjny.
  Tak uważam.

  ps.

  A że zawsze p...li trzy po trzy to inna sprawa.
  Nazwisko można zmienić,nick-a można zmienić , ale genów już nie
  pzdr.
 • @Zawisza Niebieski 14:02:45
  Od kiedy to zeznanie jakiegoś kryminalisty jest dowodem?Od kedy to Najwyższy Czas jest wiarygodnym źródłem.Nie ośmieszaj się pokaż fotki lub filmy oszczerco.
 • @matterhorn 14:26:46
  Masz zeznania dwóch osób, znasz pojęcie "świadka koronnego" gdzie sąd daj wiarę słowom kryminalisty, wiarę też daje się słowom złożonym pod przysięgą. Na wszystko masz filmy, zdjęcia, nagrania? Każdą rozmowę, pijatykę trzeba nagrywać? Wijesz się jak piskosz, stosujesz pomówienia, oszczercze słowa, by tylko obronić "dobre imię" ułaskawionego przestępcy, by prawdy nie można było powiedzieć, by kneblować usta?

  Dlaczego mnie, podającego ci źródło kłamliwie określasz "oszczercą" a nie mówisz tego osobie, co myli "alfonsa" klientem "cór koryntu". Bo ten drugi pisze dobrze o PiS z źle o opozycji? Taka wasza "PiSia prawda" Prawdę mówicie tylko wtedy, gdy się pomylicie.

  Ja wiem, ze wierzącym w PiS Jak pewnie wiesz, Jarosław Kaczyński i Jacek Kurski mają sądownie stwierdzone iż są kłamcami. Widzysz w ich słowa?

  Za to "oszczerco" to pod stół i odszczekiwać, bo inaczej nie będziesz człowiekiem honoru. PiSowcy to taka nacja, co przykazanie "nie będziesz mówił falszywego świadectwa..." traktują jako kilka słów bez istotnego znaczenia. Im wolno kłamać, im wolno rzucać oszczerstwa, przeciw nim już nie wolno. Alleluja i do przodu, jak zwykł mawiać ten co ze spółek skarbu państwa ma tyle, co kot napłakał.
 • @Zawisza Niebieski 15:26:41
  popraw ten komentarz, zrób korektę please
 • @Zawisza Niebieski 15:26:41
  //Za to "oszczerco" to pod stół i odszczekiwać, bo inaczej nie będziesz człowiekiem honoru.//

  Pan matterhorn odniósł się do twoje zachowania jedynie. Co innego gdyby te cechy przypisał i nazwał kogokolwiek nieukiem czy banderowcem etc
  Nie ma tu czego odszczekiwać.
  Takie są od wczoraj tu zasady
  Wystarczy?
 • @Husky 15:44:48
  tak bardzo cię rażi kilka literówek? Jak ci już mówiłem, choć komputer "znanego producenta", klawiatura dość podła, przy szybkim pisaniu się nie wyrabia, raz litery nie napisze, raz ją podwoi. Nie mam czasu reklamować, bo do tego musiałbym dużo danych zgrać, pousuwać a ja ciągle w delegacjach. Tak więc z góry przepraszam za pewne literówki. Mam nadzieję, że wybaczysz. :)

  Pan matterhorn podobnie jak ty już nie raz jest przerażony, (patrz mój artykuł o taśmach Kaczyńskiego) że nie da się obronić zachowania kilku polityków PiS, Tadeusza R. i innych mu miłych. Dlatego rozpaczliwie krzyczy, to kłamstwo dowody określając jako niewiarygodne, odrzucając je bezzasadnie. Tak robił Macierewicz gdy swoje kłamstwa smoleńskie opowiadał (sztuczna mgła, wybuch termobaryczyny...). To już niestety wśród zwolenników PiS popularne. Prawdę zakłamać i "alleluja i do przodu", dalej w kłamstwa, oszczerstwa, pomówienia.
 • @Husky 15:50:59
  Ale widzę, że ty też masz podobne problemy z klawiaturą jak ja. Przeczytaj to zdanie "Pan matterhorn odniósł się do twoje zachowania jedynie. Co innego gdyby te cechy przypisał i nazwał kogokolwiek nieukiem czy banderowcem etc" Ma to dużo wspólnego z naszym pięknym językiem polskim?

  Widzisz jak to jest, gdy człowiek grzeszny chwyta kamień?
 • @Zawisza Niebieski 17:18:48
  bo twoje ego jest w kosmosie stąd brak tych liter
  I to niestety było to celowe
  Liczyłem na to że o tym napiszesz i się nie zawiodłem

  Reszta jest kopią zdania twojej przełożonej, a jedynie w miejsce nazwiska Wrzodak zamieściłem matterhorn . Czy wiec ma to dużo wspólnego z naszym pięknym językiem polskim?
  Wystarczy ci
  I teraz wiedz że możemy kogokolwiek i jak chcemy oceniać zachowanie, jak czyni to Wrzodak, bo to nie narusza zasad regulaminu.
  Póki co (jeszcze) nie nazwę twojego zachowania tak jak to robił ten gostek
  Ale teraz każdemu wolno
  Masz pytania
 • @Zawisza Niebieski 17:15:32
  Jest dość sporą różnica pomiędzy literówkami a bykami ortograficznymi.
  Ma ci je wkleić.
  I nie wiem co ma z tym wspólnego wadliwa klawiatura

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej