Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1018 postów 31834 komentarze

Tylko prawda

Husky - Zoologiczny antykomunista , mając do wyboru AK i NSZ wybrałbym NSZ przy całym szacunku do AK. UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony.

74 lata temu Armia Czerwona otworzyła bramy Auschwitz.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Żołnierze Armii Czerwonej otworzyli bramy niemieckiego obozu Auschwitz 27 stycznia 1945 roku. Skrajnie wyczerpani więźniowie, których było tam jeszcze ok. 7 tys. - w tym pół tysiąca dzieci - witali ich jako wyzwolicieli.

W walkach z Niemcami w rejonie Auschwitz i miasta Oświęcim zginęło 231 żołnierzy Armii Czerwonej. 66 zginęło w strefie obozowej,

 

 

            

Niemcy rozpoczęli przygotowania do likwidacji Auschwitz w sierpniu 1944 r. Sukcesywnie ewakuowali więźniów w głąb Rzeszy. Do połowy stycznia 1945 r. wyekspediowali ok. 65 tys. osób, w tym niemal wszystkich Polaków, Rosjan i Czechów. Mimo zbliżania się oddziałów sowieckich Niemcy kontynuowali uśmiercanie Żydów. Komory gazowej po raz ostatni użyli 28 listopada 1944 r.

Pod koniec 1944 r. rozebrano kilkadziesiąt baraków w Birkenau. Niemcy palili dokumenty i zacierali świadectwa zbrodni: zasypywali doły z ludzkimi prochami, rozebrali do fundamentów krematorium IV i przygotowali do wysadzenia pozostałe trzy. Zniszczyli je tuż przed opuszczeniem obozu.

17 stycznia 1945 r. odbył się w KL Auschwitz ostatni apel. Według zachowanego raportu więźniarskiego ruchu oporu, stanęło do niego łącznie 67 tys. 012 więźniarek i więźniów, w tym w obozie Auschwitz I i Auschwitz II-Birkenau 31 tys. 894, a w podobozach 35 tys. 118 osób. Ostateczną likwidację obozu Niemcy zaczęli, gdy ruszyła ofensywa sowiecka. Rozpoczęli ewakuację więźniów "marszami śmierci". Z obozu macierzystego Auschwitz I oraz podobozów wyprowadzili 58 tys. osób.

Była więźniarka Auschwitz II-Birkenau, uczestniczka "marszu śmierci" Krystyna Żywulska wspominała, że wszędzie płonęły stosy papierów. "Przed blokfuehrersztubą esesmani depcą płonące stosy, dorzucają wciąż nowe dokumenty, listy zmarłych, niszczą wszystko, co świadczyłoby o prawdzie. Wychodząc śpiewamy: »Żegnaj, straszny Oświęcimie i koszmarne Birkenau, w twych barakach pustych w zimie, wiatr żałośnie będzie wiał«" - napisała Żywulska we wspomnieniach.

Piesze kolumny z więźniami docierały głównie do Wodzisławia Śląskiego i Gliwic, skąd otwartymi wagonami transportowano ich do obozów w głębi Rzeszy. Podczas akcji zginęło co najmniej 9 tys. więźniów.

Alina Dąbrowska została ewakuowana do obozu Ravensbrueck. - Sam marsz nie stanowił najgorszego wydarzenia. Szło się, było zimno, spaliśmy w stodołach, jechaliśmy otwartymi wagonami. Było potwornie zimno. Najstraszniejszy był jednak głód w Ravensbrueck. Nie byłyśmy tam mile widziane. Nazywano nas "bandą z Oświęcimia". Jeżeli w południe nie poszłam z miską i siłą, narażając się pobicie kijem, nie zabrałam z kotła choć trochę zupy, to nie miałam co jeść - wspominała po wielu latach.

W Auschwitz i Birkenau zostało ok. 9 tys. więźniów, w tym ok. 500 dzieci. Esesmani uznali, że nie nadają się do pieszej ewakuacji i zamierzali ich zgładzić. Zdążyli zabić ok. 700 z nich.

26 stycznia obóz opuściła większość załogi. Więźniowie, nie zważając na ostrzeliwujących ich ostatnich wartowników, szukali żywności i odzieży. Wielu zginęło od kul. Umierali też z powodu zjedzenia zbyt dużych ilości żywności. Część więźniów, głównie personelu szpitali obozowych, podjęła próbę samoorganizacji życia obozowego, a zwłaszcza pomocy obłożnie chorym. Samopomoc była naturalną kontynuacją ruchu oporu.

Historyk Andrzej Strzelecki wspominał w swoich pracach, że rozkaz zajęcia Oświęcimia otrzymała 60. armia I frontu ukraińskiego, która nacierała lewym brzegiem Wisły od strony Krakowa w kierunku Górnego Śląska. Celem było częściowe okrążenie Niemców i zmuszenie do wycofania się z niezwykle ważnego regionu przemysłowego.

26 stycznia czerwonoarmiści przekroczyli Wisłę. Dzień później zwiadowcy 100. lwowskiej dywizji piechoty przed południem weszli do podobozu Monowitz. W południe dotarli do centrum Oświęcimia, a krótko potem skierowali się w rejon obozu macierzystego Auschwitz I i obozu Auschwitz II-Birkenau. Przy pierwszym spotkaniu napotkali na opór wycofujących się Niemców, który przełamali. Obozy wyzwolili ok. godz. 15.

W walkach z Niemcami w rejonie Auschwitz I, Auschwitz II-Birkenau, podobozu Monowitz i miasta Oświęcim zginęło 231 żołnierzy Armii Czerwonej. 66 zginęło w strefie obozowej. W Auschwitz, Birkenau i Monowitz wyzwolenia doczekało łącznie ok. 7 tys. więźniów. Armia Czerwona wyzwoliła też pół tysiąca więźniów w podobozach w Starej Kuźni, Blachowni Śląskiej, Świętochłowicach, Wesołej, Libiążu, Jawiszowicach i Jaworznie.

Zdaniem historyków Muzeum Auschwitz, Armia Czerwona nie była w stanie wcześniej dotrzeć do Auschwitz, gdyż bliższe informacje o obozie otrzymała dopiero po zajęciu Krakowa 18 stycznia.

Część byłych więźniów tuż po wyzwoleniu wróciła do domów. Pozostali zostali umieszczeni w szpitalach zorganizowanych w byłych już obozach przez sowieckie wojskowe służby medyczne oraz mieszkańców Oświęcimia i okolicy. Leczonych w nich było ponad 4,5 tys. byłych więźniów z ponad 20 krajów, w większości Żydów. Wśród nich było ponad 200 dzieci. Chorzy znajdowali gościnę w prywatnych domach. Większość byłych więźniów opuściła szpitale w ciągu trzech-czterech miesięcy po wyzwoleniu.

Niemcy założyli obóz Auschwitz w 1940 r., aby więzić w nim Polaków. Auschwitz II-Birkenau powstał dwa lata później. Stał się miejscem zagłady Żydów. W kompleksie obozowym funkcjonowała także sieć podobozów. W Auschwitz Niemcy zgładzili co najmniej 1,1 mln ludzi, głównie Żydów, a także Polaków, Romów, jeńców sowieckich i osób innej narodowości.

 

https://krakow.onet.pl/oswiecim-74-rocznica-wkroczenia-armii-czerwonej-do-obozu-auschwitz/vg0rhsv

 

 

KOMENTARZE

 • Ale przecież
  Schetyna mówił jakieś 4 lata temu, że obóz wyzwolili ukraińcy. Owszem, to prawda, że ukraińcy byli w obozie. Jako obsługa karabinów maszynowych na wieżach strażniczych.
 • @zbig71 09:03:40
  O, o o, tak było.
 • @Husky
  5!
 • @zbig71 09:03:40
  Schetyna to jednak stan umysłu
  W PO za "politykę historyczną" przez lata odpowiedzialny był poseł PO Miron Sycz, syn zbrodniarza UPA
 • Do @Husky 09:18:17
  pełna zgoda panie Husky z Syczem !

  Niemcy nazistowskie i Ukraińcy banderowcy to mordercy Polaków !!!

  Dziś okupujące Polskę żydostwo wciska nam Polakom kit że niemcy i ukraińcy to nasi przyjaciele ! że mamy zapomnieć bestialskich mordów w imię szemranych żydowskich interesów !

  żydzi ! NIGDY NIE ZAPOMNIMY ! i waszą antypolska politykę też zapamiętamy !!

  Rosja jest JEDYNYM realnym sojusznikiem Polski i POLAKÓW !


  Polska Krajem NEUTRALNYM ! bez obcych wojsk na terenie Polski !

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • THE BLACK BOOK OF POLISH JEWRY 1943
  // Straty [ z lat 1939 - 42] w Oświęcimiu] można ocenić na około 12 000 ludzi [mowa o stratach osób pochodzenia żydowskiego]. Z uwagi na to, że Oświęcim nie był jedynym obozem koncentracyjnym, w którym Żydzi byli torturowani i umierali, śmiertelność raz z ofiarami oboz koncentracyjnych takich jak Majdanek, Bełżec, Sobibór, i inne podwajają liczbę z Oświęcimia podnosząc ją do nie mniej niż 24 000. //

  >> http://ziut.neon24.pl/post/147387,fragmenty-o-holokauscie-the-black-book-of-polish-jewry-1943
 • @Autor
  No i co Pan powiesz Panie Husky?

  Prawie trzystu zołnierzy armii czerwonej oddało swoje zycie aby wyzwolić z obozu zagłady garstkę zabiedzonych Polaczków i żydów.Chwała im za to.

  A co wy teraz robicie?? Wylewacie kubły pomyj na armię czerwoną barbarzyńsko burzycie pomniki wdzieczności wzniesione przez Polaków dla wyzwolicieli a przecież te pomniki nie były stawiane Stalinowi czy innym sowieckim watażkom,tylko prostym żołnierzom którzy oddali zycie na obcej ziemi aby inni mogli żyć.
  Tej hańby i wstydu nie zmyjecie z siebie do końca zycia.
 • @matterhorn 10:34:32
  Jak będzie notka o pomnikach to wtedy odpowiem
 • @zbig71 09:03:40
  Według najnowszych trendów polityki historycznej, obóz ten a jakże wyzwolili ale nie żołnierze radzieccy lecz ukraińscy. To ciekawe, bo jedyną ukraińską "armią" w tamtym czasie były niedobitki Ukraińskiej Powstańczej Armii. Ach, zapomniałbym, o ukraińskich SS-manach służących w SS "Galicja". Mam więc pytanie do historyków z IPN. Kto wyzwolił obóz w Oświęcimiu, UPA czy 14 Dywizja Waffen SS-Galizien?
 • @zbig71 09:03:40
  Niemcy są narodem, który słysząc słowa II Wojna Światowa powinni nic nie mówić tylko schylać głowę. Zamiast tego uważają się za powołanych uczyć innych jak było. Ich wina będzie trwać tak długo jak miała trwać III Rzesza, czyli 1000 lat. Powinni być szczęśliwi, że nie zakazano im mówić po niemiecku. Szczęście Niemców polega na tym, ze trafili na przeciwników, którzy po wojnie nie potraktowali ich tak jak oni traktowali i chcieli traktować innych. Gdyby potraktować ich według ich własnej miarki, to 90% trzeba by spalić w piecach obozów koncentracyjnych, a z pozostałych 10% zrobić niewolników. Ich szczęście polega na tym, że potraktowano ich po chrześcijańsku. To są ludzie, którzy za każdego zabitego Niemca kazali zabijać 100 cywili, a gdyby podbili Rosję, to do tej pory nie byłoby żadnych Rosjan, ani Polaków, ani wielu innych narodów. Z podludzi zostawiliby tylko czaszki i preparaty tkanek w muzeach. Wojna z Niemcami nie była wojną o zwycięstwo tylko o przetrwanie. Dla mnie mieszkańcy Leningradu nie są bohaterami, którzy dzielnie stawiali opór, tylko bohaterami, którzy skopali Niemcom dupę, ustawili ich na dobry kierunek i na kopach odesłali do domu.
 • @ele 09:52:04
  Kto jak kto, ale zapewne nie potomkowie wojennych zbirów są moralnie upoważnieni do jakichkolwiek komentarzy na temat obrony Leningradu. Minęło trochę lat, i jak przewidział Edmund Osmańczyk (w 1945 r) niemiecka Bestia po obcięciu kilku głów odżyje i będzie nadal urągać milionom pomordowanym Słowian. Legendarna niemiecka buta w nowym wizerunku euro-NATO, bezczelność i zwykłe ich chamstwo czyni, że zamiast prostych komentarzy, oburzenie zapiera dech w piersi, a scyzoryk w kieszeni sam się otwiera. Widać Niemcy zapomnieli o planie "Barbarossa". Więc przypominam:

  sophico21.blogspot.com/2019/01/nikt-nie-jest-zapomniany-nic-nie-jest.html
 • @ele 09:52:04
  Słowa jednego z głównych socjalistycznych ideologów Josepha Goebbelsa:

  "Jeśli myślę na sposób socjalistyczny, muszę być antysemitą, ponieważ żyd jest inkarnacją kapitalizmu"

  Kilka lat później powstały niemieckie socjalistyczne obozy koncentracyjne.
 • Niemcy nikogo nie zmuszali do opuszczenia obozu.
  Tak zeznał główny teoretyk Holokaustu, Elie Wiesel w książce "Noir". Podwazasz jego relacje?
 • @Husky
  Narodowcy zorganizowali marsz upamiętniający Polaków zamordowanych w Auschwitz. Dyrekcja Muzeum (żyd) wyrzuciła dziennikarzy i zakazała nagrywania. Środowiska narodowe w związku z 74. rocznicą wyzwolenia przez Armię Czerwoną niemieckiego obozu KL Auschwitz zorganizowały w Oświęcimiu marsz upamiętniający polskie ofiary tego obozu zagłady. Na czele pochodu szedł Piotr Rybak, co po lewej stronie wywołało spore kontrowersje z powodu wyroku, jaki dostał za spalenie kukły żyda. O wiele bardziej bulwersująca jest jednak postawa dyrekcji Muzeum. Przed bramą KL Auschwitz przemaszerowała grupa kilkudziesięciu narodowców, którzy w ten sposób chcieli uczcić pamięć zamordowanych w obozie Polaków. Jak relacjonował Piotr Korczarowski z eMisjaTV, władze państwowego Muzeum Auschwitz-Birkenau z dyrektorem Piotrem Cywińskim na czele zadecydowały o wyrzuceniu z terenu muzeum wszystkich mediów w podczas trwania manifestacji Narodowców. Jak podkreślał, wśród wyrzuconych był m.in. reporter Reutersa. Wszystko pomimo wcześniejszych akredytacji. Ponadto poza terenem muzeum manifestanci musieli zostawić wszelkie transparenty z hasłami. Problem był także z odzieżą patriotyczną. Jeden z uczestników manifestacji miał zapytać ochroniarza, czy tu jest Polska. W odpowiedzi usłyszał, że nie tu jest teren Muzeum. Z Muzeum Auschwitz wyrzucono media!

  https://youtu.be/NqsLae7_j7M

  Lewica natomiast lamentuje nad antysemityzmem Piotra Rybaka, nie odnotowując powyższych wydarzeń.

  https://twitter.com/i/status/1089497374832189440

  PolskaNormalna

  Skandal‼️ Antysemita Rybak ze swoimi bojówkami , pod osłoną policji, na terenie obozu zagłady Auschwitz znieważa to miejsce antyżydowskimi i antyeuropejskimi hasłami. To pójdzie w świat ku chwale pisowskiej podłej władzy niszcząc jeszcze bardziej wizerunek Polski.
 • @kula Lis 68 16:13:54
  No właśnie, tylko powiedz to naszym rodzimym socjalistom. Oni Hitlera i 3cią Rzeszę nazywają ,,skrajną prawicą,,. To oczywiście taki zabieg, dla zmylenia przeciwnika. Ale ilu pocztowych ludzi wierzy w te bajki?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:59:14
  Lepiej nie podważać takich autorów. Można być posądzonym o słynne ,, kłamstwo oświęcimskie,, a wtedy ,, grób baronowo, trup baronowo, plajta, kryzys, krach.....czy jakoś tak.
 • @zbig71 17:34:17
  Mała wpadka, oczywiście chodziło mi o poczciwych, nie pocztowych::--))))
 • @
  Zakładając, że w/w cyfry dot. ilości więźniów nie pochodzą z żydowskich „źródeł zbliżonych do dobrze poinformowanych”, nie mogę pominąć skojarzeń z tym, co działo się w tych niemieckich obozach po przejęciu władzy przez NKWD w ramach Polskiej Partii Robotniczej (PPR). Wg wskazówek Stalina, nie wolno było posługiwać się nazwą „partia komunistyczna”, gdyż mogłoby to odstraszać przyszłych członków partii.
  W kleszczach tych „działaczy społecznych”, socjalistów, i oprawców żydo-komuny, okrucieństwa w tymże samych obozach niemieckich można było porównać do obozu harcerzy.

  Więcej tutaj: "Oko za oko", John Sack - wstrząsająca relacja o wypadkach mających miejsce po zakończeniu drugiej wojny światowej. Autor opisuje historię życia więźniarki obozu w Oświęcimiu, która po wyzwoleniu zostaje komendantem po-niemieckigo więzienia UB w Gliwicach.
 • Husky
  "5".
  Pzdr.
 • @Husky
  Na naszych oczach dokonywany jest przekręt historii. Konstrukcja alternatywnych faktów mająca na celu zastąpić prawdę historyczną. W świadomości Niemców Polacy nie istnieją już jako ofiary napaści Niemiec na Polskę, a coraz częściej jako kolaboranci bliżej nieokreślonych nazistów. Wszystko kręci się wokół losu Żydów, tak jakby we wrześniu 1939 roku na miejscu Polski istniał Izrael, a Polska została utworzona na miejscu tego Izraela dopiero po II Wojnie Światowej. W 1982 roku austalijski powieściopisarz Thomas Kenneally opublikował książkę pt., „Schindler’s Ark”, która została nagrodzona w kategorii fikcji historycznej. W 1993 roku Steven Spielberg zrobił za $22 miliony z tej książki film pt., „Schindler’s List“, który przyniósł $322 milionów zysku, a reżyserowi ogromną sławę. Tak powstał prototyp „dobrego Niemca ratującego Żydów przed nazistami”, i od tamtego czasu nieprzerwanie trwa seryjna produkcja „dobrych Niemców ratujących Żydów przed nazistami”. Salut .
 • @Docent zza morza
  Niemcy to genetyczni ludobójcy . Salut . https://www.portalwrona.com/single-post/2018/08/17/Ludob%C3%B3jstwo-w-Namibii
 • @Zdzich 19:21:05
  Źródło?
 • @kula Lis 68 16:13:54
  NARODOWO - socjalistyczne! Bądźmy ścisłymi, ok?
 • @lorenco 02:17:08
  Jeśli myślę na sposób socjalistyczny, muszę być antysemitą, ponieważ żyd jest inkarnacją kapitalizmu"
  To właśnie przykład, że w 3ciej Rzeszy też rządziła bolszewia, tylko ,, cwańsza,, niż w Sowietach.
 • @lorenco 02:17:08
  Narodowo SOCJALISTYCZNA Partia Robotników niemieckich to przede wszystkim:
  1. Zionistische Vereinigung für Deutschland (ZVfD) - prężna organizacja syjonistów niemieckich, która stała się podporą (10%) Socjalistyczno-Robotniczej partii Hitlera, NSDAP;
  2. Fritz Haber - chemik, opracował produkcję Cyklonu B;
  3. Reinhard Heydrich - Szef Policji Bezpieczeństwa i SD, SS-obergruppen-führer, kierownik Głównego Urzędu Bezpieczeństwa SS;
  4. Adolf Eichmann - Wolnomularz Podpułkownik SS;
  5. Prof. Bostowitsch - Instruktor SS;
  6. Erhard Milch - Marszałek Polowy Sił Powietrznych (Generalfeldmarschall der Flieger);
  7. Hans Frank - Dyrektor Akademii Prawa Niemieckiego i Generalny Gubernator w Polsce;
  8. Paul Warburg - główny sponsor Hitlera i właściciela IG Farben Auschwitz;
  9. Kapo w obozach;
  10. Dr. Rolf Rosenthal, the SS doctor at the Ravensbruck women's concentration camp;
  11. Hans Jeschonnek - generał lotnictwa, szef sztabu generalnego Luftwaffe;
  12. Szeregi żydowskich żołnierzy Hitlera (http://hotnews.pl/artpolska-1229.html);
  13. Jüdischer Ordnungsdienst (http://pl.wikipedia.org/wiki/J%C3%BCdischer_Ordnungsdienst)
  14. Sadystyczna Żydowska Policja „OD Gruppen” odpowiedzialna za utrzymanie porządku na terenach okupowanych przez Nazistów (http://thisiszionism.blogspot.com/2008/08/hitlers-jewish-police.html).

  Po wyzwoleniu obozów zagłady, obozy nie przestały istnieć!
  Zmienił się tylko właściciel, z SOCJALISTYCZNEJ Partii Robotników niemieckich na komunistyczną Partię Robotników polskich i radzieckich (PPR).
 • @Husky
  Skandal! Żydzi domagają się od Polski wzięcia odpowiedzialności za Holocaust. Kolejny skandaliczny artykuł ukazała się w izraelskiej prasie, w którym Polacy obwiniani są winą za Holocaust.

  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/01/the_times_of_israel_holocaust_polska_nczas.jpg Autorem antypolskiego artykułu w „Times of Israel” jest Raphael Ahren. Dziesiątki tysięcy Polaków pomogło nazistom w zabijaniu żydów zaczyna. W ostatnich latach trwa w zagranicznych mediach zorganizowana jak się zdaje akcja, w której Polacy są stawiani w roli winnych lub przynajmniej współwinnych Holocaustu. Jednocześnie trudno znaleźć obarczanie winą Niemców, pojawiają się co najwyżej tajemniczy naziści. W dniu pamięci o Holocauście Polska wymazuje wzmianki o jej szerokim udziale w zbrodniczym przemyśle taki wniosek płynie z tekstu opublikowanego na łamach „Times of Israel”. Polski rząd uczcił Międzynarodowy Dzień Pamięci o Holokauście, ale całkowicie zignorował współudział Polaków czytamy w artykule. Ahren w artykule oburza się, że w czasie obchodów rocznicy wyzwolenia Auschwitz w Polsce podkreślano wątki Polaków ratujących żydów. Jego zdaniem znaczenie tego jest mniejsze od współudziału Polaków w Holocauście i pomocy jakiej mieli udzielać nazistom. Polska nigdy nie przyznała się do współudziału w Holocauście na wielką skalę, a w ubiegłym roku Warszawa uchwaliła ustawę zabraniającą mówić o polskich okrucieństwach w czasie Holocaustu (chodzi o ustawę o IPN) pisze Ahren. Dziennikarzowi nie spodobało się to, że w swoim wystąpieniu premier Mateusz Morawiecki mówił o polskich ofiarach i odpowiedzialności hitlerowskich Niemiec za Holocaust. Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Przyznanie się przez Polski rząd do odpowiedzialności Polski za Holocaust jest pierwszym krokiem i warunkiem koniecznym dla spełnienia roszczeń żydowskich. Kiedy Polska będzie już odpowiedzialna za okrucieństwa z czasów Drugiej Wojny Światowej można będzie oficjalnie wystawić rachunek za wyrządzone szkody.

  https://nczas.com/2019/02/01/skandal-zydzi-domagaja-sie-od-polski-wziecia-odpowiedzialnosci-za-holocaust/

  Ps..W czasie drugiej wojny światowej Australia nie przyjęła żydów argumentując w ten sposób "Nie znosimy antysemityzmu i dlatego nie chcemy żydów w naszym kraju"..Poczekajcie tylko jak umrą ostatni świadkowie to do chóru dołączą się jeszcze Niemcy. Może i oni też wyciągną ręce po nasze kamienice? Jak kraj słaby to wszyscy po nas skaczą jak małe dzieci słabym matkom. I co PiS wstał z kolan, co? Hehe, śmiechu warte, leży jeszcze niżej niż swego czasu PO przed Niemcami! ciekawe czy Morawiecki i Duda dalej w pokorze będą klęczeć na kolanach i całować im stopy?… czy te durnie dalej nie rozumieją, że polityka uległości jest nieskuteczna? A może im w to graj? Ścierwa parchate poczynają sobie coraz śmielej. Do czasu. Jak czara goryczy się przeleje to będą wyć o litość. Świadkowie wymierają więc żydzi swoją hagadę o II wojnie wciskają, po wojnie cicho siedzieli choć byli świadkowie (także żydzi), którzy o roli żydów w ludobójstwie żydów mówili. Przecież to żydzi wyrywali z chciwości innym żydom złoto z żydowskiej gęby i ładowali ich do pieca. Przecież są filmy które to pokazują i dokładnie widać jak żydek żydka ładuje do pieca. Żydzi boją się prawdy o II WŚ jak diabeł święconej wody, a prawda jest taka, że żydzi masowo i w sposób zorganizowany współpracowali z Niemcami w ludobójstwie europejskich żydów. W armii Hitlera służyło ponad 150 tysięcy osób pochodzenia żydowskiego, popierali politykę Hitlera, dostawali medale i stopnie za mordowanie, jeden z nich nawet dorobili się stopnia feldmarszałka, gdy dodamy do tego żydowskich współpracowników Gestapo, Judenraty, żydowska policję gett i żydowskich kapo, bankierów wspierających Rzeszę oraz to, że żydzi z Niemcami nigdzie nie walczyli, mordowali za to polskich bezbronnych chłopów, widzimy, że w tej spawie to żydzi powinni usiąść na ławie oskarżonych…O zdradach i ludobójstwie dokonanym na Słowianach, a zwłaszcza Polakach i Rosjanach dokonanych przez żydów w służbie komunizmu nie wspomnę bo za to należy się żydom osobny proces. Faktem jest, że żywy żyd to niedopałek. Błędem było ratowanie żydów z narażeniem własnego życia i życia swojej rodziny. Żyd nie jest tego warty. Żydzi byli najlepsi kiedy ganiali się nawzajem w kominie. A Niemcy odwalili kawał dobrej roboty utylizując to szKODliwe robactwo. Historia kołem się toczy. NIGDY WIĘCEJ – nie pomagaj eskimosom, pod żadnym pozorem, w żadnych okolicznościach. Zapamiętajcie to sobie Polacy i przekażcie następnym pokoleniom. Jeszcze przyjdą w łaskę i to szybciej niż im się wydaje.

OSTATNIE POSTY

więcej
 • MEDIA

  Kto chcę psa uderzyć, ten kij zawsze znajdzie.

  Do ostatnie chwili zastanawiałem się czy jest sens jeszcze cokolwiek napisać skoro tak jak już wczoraj, tak i dziś widać że wyrok zapadł.Został zatwierdzony czytaj więcej

 • POLITYKA - ŚWIAT

  Brexit Day

  Zapamiętajmy to: Nigel Farage mówiący o Brexit był wyśmiewany przez wiele lat. Tymczasem przez ponad 20 lat antyunijnej kampanii przekonał do siebie miliony Brytyjczyków. Potrzeba solidnej narracji, która pozwoli przekonać miliony Polaków na Polexit czytaj więcej

 • POLITYKA - POLSKA

  Bosak "atakuje" Turskiego

  Czas mija, młodzi ludzie nie rozumieją co znaczy, że ktoś był prominentną postacią w PZPR. Chyba czas zacząć mówić i pisać wprost, że byli to ludzie którzy kolaborowali z okupantem sowieckim przeciwko wolnej Polsce. Tacy czerwoni volksdeutsche czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej