Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Dyżury administratorów Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
849 postów 27491 komentarzy

Tylko prawda

Husky - Zoologiczny antykomunista , mając do wyboru AK i NSZ wybrałbym NSZ przy całym szacunku do AK. UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony.

Celui-ci l’a fait à qui cela profite

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Idąc tokiem zasady "is fecit cui prodest” nasuwa się pewne pytanie: czy układ gdański, czyli pisząc wprost: mafia, mogła mieć powód do usunięcia Adamowicza? Oczywiście,i taki sposób usunięcia prezydenta Gdańska byłby genialny.

Poświęcenie Adamowicza celem przejęcia władzy okazlo się być tragifarsą.

Czy wojna polsko-polska jest korzystna dla POi totalnej opozycji? Czy ofiarą, jaką poniósł Paweł Adamowicz, nie pójdzie na marne.
Pójdzie. 

Opozycja nie wygra wyborów, licytując się z PiS w kwestiach gospodarczych i programach socjalnych.

PO będzie więc grać emocjami. A te po zabójstwie Adamowicza będą coraz bardziej napędzały jej zwolenników. I tylko emocjami opozycją może wygrać z PiS.
Przed nami przecież wybory europejskie, parlamentarne i prezydenckie. Za chwilę emocje opadną. Sprawy Adamowicza ujrzą światło dzienne.Bo kiedy jak nie teraz będzie to widoczne jak na dłoni.
Spokoju w Polsce nie będzie.

 

           

 

 Kto korzysta na morderstwie Pawła Adamowicza?


Od dwóch tygodni Polska "żyje" potwornym zdarzeniem na gdańskiej scenie WOŚP, które dosyć jednostronnie przybrało formę grillowania PiS - i to w skrajnie brutalnym wydaniu. Nie jest żadną tajemnicą, że naszej "targowickiej" opozycji cały czas brakowało ofiary krwi i męczennika "reżimowej" władzy. Aż w końcu ni z gruszki, ni z pietruszki pojawia się niejaki Sfefan W.: bankowy rabuś - po wyroku odsiedzianym w więzieniu - zdiagnozowany psychopata, brutal niegrzeszący ilorazem inteligencji. W świetle kamer i fleszy, niczym dobrze wyszkolony komandos ( do tego jeszcze wrócę) morduje prezydenta Gdańska i wygłasza swój "manifest", w którym wyznaje swoją nienawiść do PO. I tyle wystarcza do rozpętania absurdalnej kampanii medialnej przeciw PiS - w mediach polskich i... niemieckich. Dalekie od umiaru są wypowiedzi polityków i publicystów - Schetyna, Neumann, Tusk, oszalały prezydent Poznania, Trzaskowski, Czuchnowski, haniebne w wymowie nadzwyczajne zebranie samorządowców dla uczczenia zamordowanego prezydenta Gdańska i nawet pogrzeb Adamowicza nie pozostawiają złudzeń: to jawne podsycanie antypisowskiego ognia. Internet spustoszony został tsunami hejtu, na PiS spadły absurdalne oskarżenia rozpętania "mowy nienawiści" i spowodowania zalewu faszyzmu i nacjonalizmu.


Polacy mają przyjąć do wiadomości, że Adamowicz był wybitnym gospodarzem Gdańska, uczciwym i transparentnym politykiem, który padł ofiarą "mowy nienawiści”. Przy okazji, z tego ważnego dla życia politycznego i społecznego określenia, zrobiono istną groteskę - "mową nienawiści" jest wszelka krytyka wobec Adamowicza, Owsiaka, WOŚP, opozycji, lewactwa i UE z jej "wartościami". Natomiast nie jest "mową nienawiści" przypisywanie partii Jarosława Kaczyńskiego ( i jemu samemu) wszystkiego co najgorsze - łącznie z winą za śmierć Adamowicza. Czyli logika żywcem wyjęta z filozofii Kalego: jak Kali ukraść krowę to jest dobrze, jak Kalemu ukraść krowę to źle. W tym karykaturalnym ujęciu problemu ( bo on jest i ma się dobrze), ofiary hejtu stały się winnymi, winni - ofiarami. Nic nie wskazuje na to, iż morderstwo Adamowicza było to mordem politycznym, chociaż nie da się uciec od dyskusji na temat, czy w Gdańsku doszło do mordu politycznego. Dyskusja to jednak rzecz normalna - absurdalne oskarżenie już nie bardzo. Ale dla opozycji nic nie szkodzi, iż morderstwo nie wpisuje się w partyjną wojnę, ponieważ... ma się wpisywać i koniec!


Rzymska maksyma głosi: "is fecit cui prodest” (ten zrobił, kto skorzystał). Jeżeli w korzyściach pominąć Stefana W., którego jedyną korzyścią jest spełnienie marzenia, żeby zrobić "coś wielkiego" - co z punktu widzenia normalnego człowieka jest chorą aberracją - to niewątpliwą korzyść z morderstwa odnoszą środowiska wrogie PIS. Oczywiście są to na razie korzyści doraźne, chwilowe, które gdzieś w końcowym rozrachunku mogą okazać się wręcz zgubne, ale narracja przyjęta przez medialne tuby opozycji i polityków PO - póki co - spełnia dwa ważne cele: tłumi inicjatywę PiS, którą ta partia do tej pory posiadała i dzięki której względnie skutecznie kontrolowała skutki różnych wydarzeń w Polsce oraz blokuje rozliczenia ośmioletnich rządów PO/PSL - bo to "mowa nienawiści. Z tego samego powodu dąży do tworzenia "posągów z brązu" - jak w przypadku Adamowicza. Rzecz jasna osiągnięcie tych celów oznaczałoby de facto przejęcie władzy, co pozostaje celem generalnym opozycji.


Gdy Afgańczyk ugodził nożem ciężarną Polkę zabijając jej dziecko, nie było żałoby, jest cisza. A śmierć Adamowicza jest celebrowana jakby zmarł Stalin – wszyscy zobowiązani są płakać. Adamowicz za życia nie był święty, więc czemu teraz robi się z niego świętego? – pyta Wojciech Cejrowski na swoim blogu. Ze słynnym podróżnikiem całkowicie się zgadzam, odpowiedź na pytanie jest w niniejszej notce, ale wypada jeszcze rozwinąć temat: "Paweł Adamowicz nie był święty". O ciemnej stronie działalności Adamowicza w mediach jest teraz cicho, ale internet żyje i niczego nie zapomina. Byłoby z mojej strony zupełnie bezsensowne wyliczanie punktów tej działalności i pisanie tego, o czym ćwierkają gdańskie wróbelki. Dla mnie istotne są dwie, bardzo proste prawdy - pierwsza to taka, iż wobec uczciwych ludzi prokuratura postępowań nie toczy, druga: uczciwych ludzi raczej nie stać na zakup trzydziestu mieszkań i wysłanie córki do prywatnej szkoły w USA - nawet ( a może tym bardziej) kiedy zarabia się pensję w granicach 12 tys złotych brutto, a tyle wynosi pensja prezydenta Gdańska. Natomiast walizka pełna pieniędzy, otrzymana w rzekomym spadku, jest tak samo wiarygodna jak wygrane Bolka w Totolotku. Adamowicz rządził Gdańskiem jak Putin Rosją, do legendy przechodzą jego powiązania z tzw. układem gdańskim i oligarchiczny podział władzy i wpływów.

 


Idąc tokiem zasady "is fecit cui prodest” nasuwa się pewne pytanie: czy układ gdański, czyli pisząc wprost: mafia, mogła mieć powód do usunięcia Adamowicza? Oczywiście, że tak. Idąc dalej trzeba napisać, że taki sposób usunięcia prezydenta Gdańska byłby genialny. Po pierwsze bowiem, zupełnie myli tropy - zabójstwo w stylu generała Marka Papały, od razu kierowałyby podejrzenia na mafię, po drugie - przecież układom mafijnym w Polsce, tak samo jak opozycji, zależy na odsunięciu PiS od władzy. Rządy PiS ewidentnie zagrażają mafijnym interesom, a gra idzie o olbrzymie pieniądze. Cyngiel w osobie Stefana W. byłby dla mafii idealnym rozwiązaniem i tak - hipotetycznie - przy jednym ogniu dałoby się upiec kilka pieczeni.

Hipotetycznie nasuwa się też inny scenariusz: dla BND albo FSB przeprowadzenie tego typu operacji, jaką widzieliśmy na scenie WOŚP w Gdańsku, to bułka z masłem. W tym wypadku też trudno o lepszego cyngla niż Stefan W. Mam szczęście, że pewne opinie z sieci, mogłem zweryfikować w rozmowie z moim kolegą - byłym antyterrorystą. Mój rozmówca uważa, że takie ciosy jakie zadał prezydentowi Gdańska Stefan W. ćwiczy się tygodniami - i to w intensywnym szkoleniu. Uważa ponadto, że nauczenie się tego samemu jest właściwie niemożliwe, tym bardziej, że opinie lekarzy i sekcja zwłok Adamowicza wskazują na czyn wyszkolonej "maszyny do zabijania". Tylko wyszkolony zabójca ma szansę na zadanie ciosu w serce krótkim ostrzem noża komandosów, przebijając się przez płaszcz zimowy i całą resztę ubrań. A ciosy w Gdańsku były dwa - jeden na wysokości pasa, drugi już śmiertelny. Dokładnie w takiej kolejności, jak uczą się komandosi. To wymaga siły, techniki, precyzji i znajomości anatomii człowieka. A nade wszystko treningu. Pytania postawcie Państwo sami.


W tej sprawie zbyt dużo jest korzyści po jednej stronie i zbyt dużo elementów, które do siebie nie pasują, żeby całość uznać ad hoc za napad szału nietypowego szaleńca. Oczywiście dziś wiele na to wskazuje i jest to najbardziej wiarygodna wersja wydarzeń. Jednak inne wątki powinny być jednoznacznie wyjaśnione i mam nadzieję, że śledztwo to wyjaśni. A Stefan W. nie okaże się cynglem, za który pociągnął ktoś, o kim nie wiemy.

Kemir

 

https://www.salon24.pl/u/okop/929092,kto-korzysta-na-morderstwie-pawla-adamowicza,2

https://www.rp.pl/Analizy/301179889-PiS-nie-jest-winne-smierci-Adamowicza.html

 

KOMENTARZE

 • @Husky
  Po wczorajszej nasiadówce Morawieckiego z totalniakami, raczej nic co Budynia i jego rodziny nie ujrzy światła dziennego. A ktoś kto zapyta będzie oskarżany o mowę i coś tam, aresztowany, nękany. To już POPiS w pełnej krasie.
 • @Husky
  Niestety nie na taki PiS głosowałem. Od wczoraj po nasiadówce u Morawieckiego to już POPiS. Widzę, że władzunia na razie uczy się aresztować maluczkich. W takim tempie nie zdąży do drugiego etapu, aby wziąć się za kastę wybranych. W tym roku przerżnie euro parlament i sejm. W przyszłym roku Pierwszego i tyle pozostanie z dobrej zmiany. Wyborcy Prawa i Sprawiedliwości zagłosują pozostaniem w domu na fotelu. Jak nic się nie zmieni w ciągu miesiąca to później będzie pozamiatane. Opozycja nic nie musi robić nawet może nie mieć programu i wygra w cuglach. Działają jakieś krety w dobrej zmianie i szerzy się polityka poprawności cenzury. Już nie długo zobaczymy na bardzo długo jak Polska się cofnie w wolności na dziesiątki lat i to z tym rządem czy innym. Wnioskuję to jak po zmianie rządu w 2015 roku prace w ministerstwie cyfryzacji nie zmieniono a bardziej z intensyfikowano, aby nas zniewolić. Przypominam rządził kiedyś tam zapluty i obleśny chazar kapuś SB Jakub Bauer vel Boni i to zapoczątkował.
 • @Husky
  Premier ujawnił szczegóły dzisiejszego spotkania! "Wyszliśmy naprzeciw postulatom opozycji".

  https://niezalezna.pl/256102-premier-ujawnil-szczegoly-dzisiejszego-spotkania-wyszlismy-naprzeciw-postulatom-opozycji

  Ps.."Wyszliśmy na przeciw postulatom opozycji"- czytaj: powoli oddajemy władzę. Przecież to walka na śmierć i życie! Dobra zmiana to już karykatura samej siebie. Żeby te wyjścia naprzeciw bokiem nie wyszły. Min. w jesiennych wyborach. Silne i dojrzałe państwo? W wydaniu PiSu, to się tchórzostwem do potęgi nazywa! Tak władzą(jeszcze) chce? To tak dostanie w wyborach, czyli przegra! Oj słaby to rząd, który się tłumaczy opozycji. Jak pięknie weszli po wyborach i zaraz nastąpiło gwałtowne wyhamowanie a teraz jadą już na wstecznym. Jak teraz widzimy generalnie, rządy PiSu polegają na spełnianiu postulatów i żądań zdrajców, złodziei, wszelkiej maści reżimowych przestępców oraz lewackich gangów PO-sowieckiej agentury. Z przykrością muszę stwierdzić, że premier bredzi. Czy po każdym morderstwie, incydencie, ataku, wypadku będą od razu wprowadzane zmiany legislacyjne?! A może wystarczy przestrzegać obecnie obowiązującego prawa? Prawo jest powszechnie ignorowane. Czy wprowadzenie nowego coś zmieni?! To jest zaklinanie rzeczywistości i działania pozorne, mające na celu zmanipulowanie opinii publicznej, stworzenie pozorów aktywności. Ale wiem o co chodzi, tym bardziej, że, o dziwo, totalniacy postanowili wziąć w tym udział. Otóż chodzi o mocniejsze umocowanie prawne tzw. "mowy nienawiści". Oczywiście politycy dalej będą się obrzucać ekskrementami ile wlezie, to samo będą robić politrucy tak lewicowi, jak i prawicowi, ale zaknebluje się szeregowych Kowalskich. Bo szeregowy Kowalski ma siedzieć cicho i nie bulgotać. To marzenie każdej władzy.
 • @Husky Jak widać politycy wszelkiej maści potrafią się zjednoczyć ze strachu przed gniewem Ludu.
  Czyżby panów polityków dopadł strach. Premier Morawiecki: "Współpraca ponad podziałami politycznymi jest tym, czego oczekują od nas Polacy i czego potrzebuje dziś Polska"...Ponad podziałami...buahahaha...razem to mogą ewentualnie pozamykać obywateli...a nie zrobić wspólnie coś dla Polski. Bzdura!Skąd premier to wie? Niby w jaki sposób społeczeństwo wyraziło swoją wolę w tej sprawie? Było może jakieś referendum, którego ja nie zauważyłem? Społeczeństwo demokratyczne nie chce żadnych "porozumień ponad podziałami", tylko chce dobrego odważnego rządu i dobrej odważnej opozycji, która nie będzie totalną, zamordystyczną i nieprzestrzegającą reguł demokratycznych, ale będzie po prostu miała alternatywny dobry program dla Polski. Tylko tyle i aż tyle.
 • @kula Lis 68 11:34:28
  Jak oglądam nowy sondaż z PIS i Kukiz15 prawie z większością konstytucyjną to wygląda na to, że Jazda Figurową na Trumnie Adamowicza w tvn 24 kanonizowanego przez sprzedawców kitu niespecjalnie się Polakom spodobała.
 • @kula Lis 68 11:42:58
  Wyobraźcie sobie, że jedziecie w tramwaju i koło was siedzi spocony, śmierdzący facet. Ledwo żyjecie, nie możecie oddychać, modlicie się żeby wysiadł.
  Nareszcie.Wychodzi na którymś przystanku. Otwieracie okno i wpada świeże powietrze.
  Takie jest teraz w TVP info bez polityków PO
 • Husky
  Ciepło, ciepło, coraz cieplej...
  "5!!!" i pozdrawiam.
 • @Husky 12:57:06
  Ja już do tych codziennych sondaży podchodzę z rezerwą, nie ufam im. Wybory i wyborcy to dopiero zweryfikują. Takie sondaże od wyborów do wyborów powinny być zabronione. One usypiają i demoralizują wybrańców niestety.
 • @Husky
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2018/12/wolnosc_ruch_narodowy.jpg


  Szokujące wyniki internetowej sondy przed wyborami do europarlamentu. Koalicja Wolność-Ruch Narodowy zdobywa niemal połowę głosów [SONDAŻ] Zdumiewające wyniki przynosi sondaż ewybory.eu. Spośród piętnastu wymienionych w nim ugrupowań największe poparcie zdobywa koalicja Wolność-Ruch Narodowy.

  W uruchomionym kilka dni temu sondażu wzięło dotąd udział niemal 10 tysięcy osób. Wynik może szokować. Na dzisiejszy poranek kolejność ugrupowań według uzyskanego przez nie poparcia wyglądała następująco:

  Wolność-Ruch Narodowy – 46,82%
  Prawo i Sprawiedliwość (PiS, SP, Porozumienie) – 23,22%
  Federacja dla Rzeczypospolitej – 8,03%
  Kukiz’15 – 6,38%
  Ruch 11 Listopada – 4,14%
  Koalicja Obywatelska (PO, Nowoczesna, Inicjatywa Polska) – 3,43%
  Partia Roberta Biedronia – 3,36%
  Polskie Stronnictwo Ludowe – 1,39%
  Sojusz Lewicy Demokratycznej – 0,98%
  Kongres Nowej Prawicy – 0,64%
  Partia Razem (Razem, PPS, UP, RSS, WiR) – 0,56%
  Partia Zieloni – 0,56%
  Teraz!- 0,20%
  PolEXIT – 0,18%
  Prawica Rzeczypospolitej – 0,11%

  Wyniki znajdziecie także na Twitterze.
  https://twitter.com/Ika_SS6/status/1088521232109187078?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1088521232109187078&ref_url=https%3A%2F%2Fnczas.com%2F2019%2F01%2F26%2Fszokujace-wyniki-internetowej-sondy-przed-wyborami-do-europarlamentu-koalicja-wolnosc-ruch-narodowy-zdobywa-niemal-polowe-glosow-sondaz%2F

  Poniżej link do strony, na której możesz zagłosować:

  ewybory.eu/sonda
 • @Husky mamy tu człowieka orkiestrę!
  ]GPS - Jestem skrajnie konserwatywnym arcyliberałem, Sarmatą, żeglarzem, paleolibertarianinem, katolikiem, informatykiem, trajkarzem i monarchistą. Myślę, rozważam, analizuję, politykuję, dyskutuję, dociekam, filozofuję, polemizuję, prowokuję.] Czyli jest nikim, bo wszystko jest sprzeczne ze sobą, to tyle i aż tyle.
 • @Husky
  Następny pomiot folksdojczy i piewca Wolnego Miasta Gdańska się tu ponownie pojawił, niejaki narymut.
 • @Husky następny na trumnę wsiadł..
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/01/Robert-Biedron-Skandalisci.jpg


  Cyniczna zagrywka Biedronia. Chce wdowę po Adamowiczu na swojej liście wyborczej. Robert Biedroń zaproponował Magdalenie Adamowicz miejsce na liście wyborczej do europarlamentu. Nie ukrywa, że byłby zachwycony, gdyby żona zamordowanego prezydenta Gdańska zechciała dołączyć do jego frakcji. W rozmowie z „Super Expressem” były prezydent Słupska powiedział, że widziałby panią Adamowicz w Parlamencie Europejskim w roli kontynuatorki działań jej tragicznie zmarłego męża. Dla tak kompetentnych i wartościowych osób zawsze jest miejsce na naszych listach, w tych czy kolejnych wyborach mówi. Krystyna Danilecka-Wojewódzka, obecna prezydent Słupska a prywatnie przyjaciółka Magdaleny Adamowicz, zdaje się nie podzielać entuzjazmu co do pomysłu pana Biedronia. Nie rozmawiałam z Magdą na ten temat. Nawet bym o to nie zapytała. Ale niestety, jest dziś tak, że wszystko chce się uczynić elementem dyskusji politycznej mówi w rozmowie z Michałem Wróblewskim z Wirtualnej Polski. Sama wdowa po Adamowiczu przyznała w rozmowie z portalem Onet.pl, iż wielokrotnie otrzymywała propozycje zaangażowania się w działalność polityczną. Platforma Obywatelska stanowczo odcięła się od tych doniesień. Dziś wiadomo, że inicjatywa wyszła ze strony ugrupowania Roberta Biedronia. Jak na razie nie udzielił on jednoznacznej odpowiedzi co do tego, czy wystawi listy na wiosenne wybory.

  źródło: o2.pl

  Ps...Orientacje zmienił ? On to bierze na gołą klatę. Popiera go 1% realnie a w tzw sondażach 10%. Wszystko pod publikę i LANS……….byle do koryta nawet po Trupach …..dziad i …ZWYROL. To coś niech się cieszy, że nie mam władzy absolutnej. To dopiero by się działo.
 • @Husky
  Co tu się wyprawia? Schetyna będzie ścigał za mowę nienawiści. Zacznie od siebie?

  https://niezalezna.pl/256162-co-tu-sie-wyprawia-schetyna-bedzie-scigal-za-mowe-nienawisci-zacznie-od-siebie

  Ps...Jeśli PiS teraz nie odpowie jasnym przekazem, że ukaże za akcje widelec i inne tzn. że Polski nie ma. Oni idą na wojnę z nami. Trzeba rozliczyć afery od osocza po Ciech i problem PO zniknie w celi + Ale do tego trzeba by było mieć jaja.
 • @Husky
  https://niezaleznacdn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15485107991d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b3726ad4032e48b10ce15afc59d6b470e7cd.jpg


  Ewa Kopacz w formie z kampanii 2015 r. "Czuć od was naftaliną" - pokrzykiwała na konwencji PO.

  A oto nowoczesna Ewa Kopacz:

  https://youtu.be/5oQeJGP4bJM

  https://niezalezna.pl/256168-ewa-kopacz-w-formie-z-kampanii-2015-r-czuc-od-was-naftalina-pokrzykiwala-na-konwencji-po
 • @kula Lis 68 15:04:17
  Dla tych, którzy od 13 lat z szemranej postkomunistki Blidy robią męczennicę "pisowskiego reżimu".

  I dla tych, którzy to samo robią z szemranym Adamowicz-em.  pośmiertnie, znowu stał się Adamowicz członkiem PO, jej założycielem, i, jako męczennik, świętym patronem. Za życia ją kompromitował, groził propagandowym "umoczeniem", więc się odcinano - martwy stał się bardzo pożyteczny. Więc znowu do mdłości możemy się nasłuchać patetycznych frazesów, jak to był "zabijany słowami" przez PiS, a szczególnie przez państwową telewizję.

  Nie ma w tym nic prócz cynizmu i walki o władzę - zwłaszcza nie ma w tym sensu. Nagła śmierć człowieka z rąk psychopatycznego bandyty wstrząsnąć musi każdym, i trudno dziwić się PO, że chce ten wstrząs i te emocje wykorzystać do swoich celów. Ludzie, którzy rozpętywali histerię pod pretekstem "masowej wycinki drzew", której w ogóle nie było, nazywali wielką aferą upadek kilku nieudolnie zarządzanych SKOK-ów, a ostatnio próbowali zrobić "faszyzm" z sanitarnego odstrzału dzików, nie mogli pominąć takiej okazji. Walczą o przeżycie - i to nie tyle z PiS, co z "symetrystami" i z Biedroniem. To ich ma moralnie sterroryzować narracja o "krwi na rękach", "zaszczuciu", "zbrodni politycznej" no i w ogóle, krwawym reżimie, w obliczu którego nikt nie ma prawa mieć żadnych wątpliwości, pytań ani programów, tylko wszyscy mają podporządkować się Schetynie i jego aparatczykom.  Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/opinie/ziemkiewicz/news-adamowicz-jako-blida-bis,nId,2801727#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome
 • @kula Lis 68 15:00:03
  Pilne

  Sprzedawca kitu po zawale przebywa w klinice w Moskwie !!!!!!
  Co się stało, pytacie?
  Bedac przypadkowo w Moskwie, poszedł przypadkowo protestować przeciw dziennikarstwu rodem ze stanu wojennego z TVP Info. Gdy usłyszał nadawany przez demonstrantów sygnał Dziennika Telewizyjnego, serce nie wytrzymało ze wzruszenia.

  8-)))))))))
 • @Husky 15:22:55
  Ziemkiewicz ostro o PO. „Są smutnym podsumowaniem snu o naszych elitach politycznych. Marzą tylko o zamykaniu pisowców” [VIDEO]


  https://youtu.be/rSP4_6QqLc8


  Gościem jednego z programów Telewizji Republika był publicysta „Do Rzeczy” Rafał Ziemkiewicz. Podczas swojego wystąpienia zarzucił Platformie Obywatelskiej ideowe bankructwo. Dostało się też krytykom programów socjalnych PiS. Publicysta wspominał początki Platformy Obywatelskiej oraz jej powolne odchodzenie od dawnych założeń. Chadecki niegdyś projekt stał się kolejną partią, która strzeże politycznego statusu quo. Tusk wyprowadził liberałów z Unii Wolności, zadał się z Adamowiczem i Olechowskim i stworzyli prawicową i katolicką, ale rozsądną i wolnorynkową partię. Teraz została grupa cwaniaczków, która kręciła różnorakie deale. Platforma jest smutnym podsumowaniem snu o naszych elitach politycznych powiedział. Zdaniem Ziemkiewicza Platforma nie ma pomysłu ani na siebie ani na Polskę. Bazuje jedynie na staniu w opozycji do PiS-u nie oferując atrakcyjnych alternatyw. Oni marzą tylko o pozamykaniu pisowców. Szukają jakiejś ideologii, tożsamości. Szukają jej w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Stało się to akcją ideologiczną dla tej najbardziej krzykliwej części WOŚP-u. Akcja charytatywna stała się akcją przeciwko komuś mówił. Ziemkiewiczowi nie spodobała się reakcja czytelników portalu gazeta.pl, którzy ostro skrytykowali nowy program PiS Mama4+. Szczególnie jeden komentarz.

  „Sygnał PIS-u do kobiet – nie kształć się, nie pracuj. Rozkładaj nogi! Witamy w średniowieczu”

  500+ jest symbolem dowartościowania ludzi. To jest bardzo skuteczne. Jak zareagowali czytelnicy „Gazety Wyborczej” na forum na pomysł emerytur dla matek, które wychowują czwórkę dzieci? Jakby PiS kopnął klatkę z małpami. Wylewał się hejt na wielodzietne rodziny. Jakiś cymbał z „Wyborczej” napisał artykuł, że większość komentarzy jest negatywna i tylko jeden był pozytywny! mówił poirytowany.
 • @kula Lis 68 15:04:17
  Po co nam kabarety, jak mamy PO?

  Po przeszukaniu biur poselskich PO, antyterroryści i jednostki specjalne wydały oświadczenie: cyt. "chuja znaleźliśmy".

  http://niezalezna.pl/uploads/still2016/145327758611546275200.jpg
 • @Husky
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/01/Magdalena-Adamowicz-z-c%C3%B3rk%C4%85.jpg

  Wdowa przebiera nogami! Wysyp politycznych propozycji dla wdowy po Adamowiczu. Semka: „Nie za szybko to wszystko się dzieje?”

  https://nczas.com/2019/01/26/wdowa-przebiera-nogami-wysyp-politycznych-propozycji-dla-wdowy-po-adamowiczu-semka-nie-za-szybko-to-wszystko-sie-dzieje/

  Ps..A czy oni będą z taką nienawiścią walczyć:
  artykuł:
  wyjatkowy-pokaz-chamstwa-i-prostactwa-zwolennicy-totalnej-opozycji-to-totalne-dno-tak-zareagowali-na-smierc-poslanki-szczypinskiej

  czy tylko po prostu z przeciwnikami politycznymi, którym zarzucają nienawiść?
 • @kula Lis 68 15:37:35
  Rzygam już tą Adamowicz
  Jeszcze tylko sesja w "play boju"
  Ca za gnojarstwo i szmaciarstwo
 • @kula Lis 68 14:13:54
  Idiotow nie sieja......
 • @kula Lis 68 15:37:35
  JPRDL!!!
  Czy wy to widzicie!!! Oni chcą zrobić z Adamowicza męczennika, ogłoszą go za chwilę świętym!!!

  Schetyna chce chyba kościół zakładać!!! Qrwa ale im odjeb*ło na całego!!!

  Co za bezczelni hipokryci!!!

  https://pbs.twimg.com/media/Dx10-tsXgAU1TGj.jpg
 • @Husky 15:48:19 Same POlki
  Żenująca frekwencja na konwencji Platformy Obywatelskiej o kobietach. Te ZDJĘCIA nie kłamią
  https://niezalezna.pl/256185-zenujaca-frekwencja-na-konwencji-platformy-obywatelskiej-o-kobietach-te-zdjecia-nie-klamia


  Ps..Coś jak marsz miliona...Bolka..Ot i cała prawda o PO. I po co było wynajmować taką salę?! Wystarczyło ogłosić spotkanie w kawiarnianej toalecie, gdzie ubikacja służyłaby za podest dla przemawiającej" wyzwolonej". W dodatku podczas konwencji część osób zaczęła opuszczać salę. Widocznie ma dość tej "dyktatury czarnych macic". To jest mowa o niczym, to tylko neomarksistowska walka płci. Peowskie miernoty z Dyndałą na czele nie potrafią kompletnie niczego oprócz walenia łbami w ścianę z obłędem w oczach i wrzeszczenia pis pis pis pis! To od dawna nie działa, ale nienawiść jest silniejsza od rozumu! Na początku konwencji było śmiesznie, ale później to już tylko żenada. Nie da się słuchać tych oderwanych od życia "kobiet".
 • @Husky 15:48:19
  Polityczne akty zgonu: HGW nie odpuszcza.
  https://niezalezna.pl/256182-polityczne-akty-zgonu-hgw-nie-odpuszcza
 • @Husky Król cyganów będzie sprawdzany, nareszcie się biorą za klan oszusta..
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/01/owsiak_nowy.jpg Jurek Owsiak ma problem. I to duży problem. Naczelny Sąd Administracyjny oddalił wniosek o kasację wyroku, który nakazywał władzom fundacji WOŚP udostępnienie danych dotyczących roli, którą pełnił w fundacji zięć szefa Fundacji. O sprawie pisaliśmy wcześniej, jednak dopiero teraz Piotr Wielgucki ujawnił treść uzasadnienia sądu. Z treścią dokumentu można zapoznać się pod tym adresem:

  http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/CA74F9BF80

  W orzeczeniu sąd przyznaje rację blogerowi, który bezskutecznie domagał się ujawnienia dokumentów finansowych:

  W sytuacji, gdy wniosek dotyczy informacji będącej informacją publiczną organ (podmiot obowiązany) ma obowiązek:

  1. udostępnić tę informację w formie czynności materialno-technicznej, co winno nastąpić bez zbędnej zwłoki, nie później niż w terminie 14 dni od dnia złożenia wniosku oraz w sposób i w formie zgodnej z wnioskiem,

  2. wydać, na podstawie art. 16 ust. 1 u.d.i.p., decyzję o odmowie jej udostępnienia w razie uznania, że zachodzą podstawy do takiej odmowy,

  3. udzielić informacji, o których mowa w art. 13 ust. 2 i art. 14 ust. 2 u.d.i.p., wyjaśniając przyczyny braku możliwości udostępnienia informacji w terminie bądź zgodnie z wnioskiem, przy jednoczesnym wskazaniu, w jakim terminie, w jaki sposób lub w jakiej formie informacja może być udostępniona niezwłocznie lub

  4. poinformować pisemnie wnioskodawcę, że nie posiada żądanej informacji.

  Jak na razie przedstawiciele władz statutowych fundacji nie komentują postanowienia sądu.

  źródło: twitter.com
 • @Husky 15:48:19
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/01/schetyna_trzaskowski_petru.jpg

  PO żąda wprowadzenia cenzury i delegalizowania organizacji. Tak będzie walczyć z „mową nienawiści” i tymi, którzy im „śmierdzą” [WIDEO] Będziemy domagać się ścigania sprawców gróźb i mowy nienawiści, delegalizacji organizacji nawołujących do nienawiści – zapowiedział w sobotę przewodniczący PO Grzegorz Schetyna podczas konwencji „Kobieta, Polska, Europa”. Premier Kopacz zaś ujęła słuchaczy „mową miłości” mówiąc, że przeciwnicy aborcji „śmierdzą naftaliną”

  https://nczas.com/2019/01/26/po-zada-wprowadzenia-cenzury-i-delegalizowania-organizacji-tak-bedzie-walczyc-z-mowa-nienawisci-i-tymi-ktorzy-im-smierdza-wideo/
  https://twitter.com/i/status/1089130958966661125
 • @Husky 15:48:19
  Lewactwo w natarciu! Sprofanowali przydrożne krzyże. Ścieli je piłą. Zniszczyli też figury [VIDEO] Dwaj młodzi ludzie ścieli mechaniczną piłą dwa drewniane krzyże. Zniszczyli też figury Jezusa i Matki Bożej. Po miesiącu zostali złapani. Odpowiedzą za profanację krzyży. Tego czynu w województwie opolskim w parafii w Grodźcu dokonali według policji 19-latek i 21-latek, mieszkańcy gminy Ozimek. Przestępstwo zostało odkryte 25 grudnia przez wiernych idących na mszę w pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia.

  https://nczas.com/2019/01/26/lewactwo-w-natarciu-sprofanowali-przydrozne-krzyze-scieli-je-pila-zniszczyli-tez-figury-video/
 • @kula Lis 68 16:25:40
  Trochę się boję, że Matka Kurka zamknie WOŚP i wszyscy poumieramy, bo w szpitalach nie będzie sprzętu.
 • @Husky
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2018/12/kaczynski_biedron_nczas.jpg

  Już po „zjednoczeniu” opozycji? Lewica pożarła się, kto bardziej broni „praw kobiet” . Dzisiejsza konwencja Platformy Obywatelskiej pod hasłem „Kobieta, Polska, Europa” miała stać się okazją do zademonstrowania siły zjednoczonej opozycji. Niestety coś poszło nie tak…Nasi lewicowcy natychmiast zaczęli się licytować kto jest bardziej „pro-kobiecy”. Najpierw foacha strzeliła liderka .Nowoczesnej, Katarzyna Lubnauer: Zaproszenie na spotkanie, które PO zapowiadało jako konwencję Koalicji Obywatelskiej, zostało też wystosowane do przewodniczącej Nowoczesnej. Katarzyna Lubnauer zapowiedziała jednak, że nie weźmie w nim udziału. „Dostałam zaproszenie, ale my w tym nie uczestniczymy, nie jesteśmy organizatorem. To jest konwencja Platformy, nie Koalicji Obywatelskiej”. Potem głos zabrał nieobecny w Warszawie Robert Biedroń. Ostro przywalił „Platformiarzom” atakując ich z pozycji „ideowych”: Po 18 latach obecności Platformy Obywatelskiej w polskiej polityce dziękujemy za pilniczek dla kobiet.


  https://pbs.twimg.com/media/Dx2Crv2WwAY0lYi.jpg

  Postępowo! Byłemu prezydentowi Słupska natychmiast „odszczeknął” Borys Budka: Robert, czy Ty nie jesteś w stanie wytrzymać godziny bez ataku na @Platforma_org? Jak ten Biedron jest ze wszystkich stron atakowany... biedactwo...Uczeń przerósł mistrza! Wygląda na to, że „totalniacy” nie są w stanie dogadać się przed wyborami europejskimi nawet w najprostszych sprawach. Na Nowogrodzkiej w Warszawie dziś dostawa szampana?

  żródło: twitter.com
 • @Husky
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2018/10/kazimierz_marcinkiewicz_izabel_izabela_olchowicz.jpg
  Zemsta byłej żony Marcinkiewicza. Isabel ostro do Ziobry: „wsadźcie go do więzienia!”. Isabel Olchowicz-Marcinkiewicz od dłuższego czasu kieruje pod adresem byłego męża poważne zarzuty. Nadal twierdzi, że były premier nie płaci jej alimentów, jednak on konsekwentnie milczy w tej sprawie. Teraz Isabel apeluje do ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry o areszt dla byłego męża. Nie zapłacił ani złotówki twierdziła w rozmowie z „Super Expressem” Isabel. Jak zapewniła, termin wypłaty alimentów już minął. Kobieta mówiła, że posiada nakaz sądowy. Twierdzi, że były premier jest jej winien 112 tys. złotych. Izabela Olchowicz i Kazimierz Marcinkiewicz pobrali się w 2009 roku w polskim konsulacie w Barcelonie. Były premier zostawił dla niej pierwszą żonę. Był wówczas konsultantem banku Goldman Sachs w Londynie, a ona podawała się za analityczkę finansową, jednak wielu twierdzi, że pracowała jako recepcjonistka. W tamtym okresie Marcinkiewicz zarabiał pół miliona złotych miesięcznie. Po utracie posady w londyńskim banku musiał jednak wracać do Polski. Dziś Izabela twierdzi, że dla „Kaza” poświęciła świetnie zapowiadającą się karierę. Po powrocie do kraju ich małżeństwo zaczęło się sypać, aż wreszcie zakończyło się rozwodem. W grudniu 2014 roku Izabela jadąc na spotkanie z mężem zasłabła za kierownicą i uderzyła w ekran dźwiękochłonny. Od tamtej pory twierdzi, że cierpi na depresję i przeczulicę skóry, co uniemożliwia jej podjęcie pracy, czy nawet ubranie się. Na razie postanowiła żyć na koszt byłego męża. Sąd zasądził 4 tys. zł alimentów miesięcznie, więc dorabia na publicznym praniu małżeńskich brudów. Do tej pory wydała już dwie książki o Kazimierzu Marcinkiewiczu oraz list do ministra Ziobry. „Sprawa nie dotyczy tylko mnie, ale wielu kobiet i osób, którym sądownie przyznano alimenty i które stają się ofiarami tzw. alimenciarzy. Wierzę w sprawiedliwość. Mam nadzieję, że nastąpią zmiany, które ewidentnie poprawią ściągalność długów alimentacyjnych i wyrok sądu nie będzie pustą decyzją” napisała. „Nie może być ludzi ponad prawem. Po wypadku z grudnia 2014 roku nadal cierpię na niedowład kończyny górnej wraz z przeczulicą, które w znaczący sposób ograniczają moje czynności codzienne. Przyznane alimenty miały pokryć znacząco wydatki związane z opieką oraz leczeniem” dodała. Isabel przypomniała, że za niepłacenie alimentów grozi nawet kara więzienia. Kodeks karny precyzuje to jasno stwierdziła. Pan Marcinkiewicz cały czas udowadnia, że jest niewiarygodny zarówno w życiu politycznym, jak i prywatnym, codziennym. Świadczą o tym nie tyle jego słowa, co przede wszystkim czyny. Nie płaci ani pierwszej, ani drugiej żonie mówiła w rozmowie z Fakt24.

  Źródła: se.pl/pudelek.pl
 • @Husky
  W Polsce rządzą Układy, Schetyna? Winnicki? Braun? - Rafał Orłowski i Brygida Andrasik

  https://www.youtube.com/watch?v=XpnJQ-fOgNk
 • @kula Lis 68 17:12:26
  Kaz to przecież jedeno z kolejnych genialnych posunięć Jarosława Polskę Zbawa. Takich to mamy extra strategów. Sam cymes. To jest odpowiedź, dlaczego Polska jest dymana przez WSZYSTKICH od przodu i od tyłu, z boków oraz z góry i z dołu.
 • @Husky Podobno jego ostatnie słowa to "Powiedzcie pani Merkel, ze zachowałem się jak trzeba"
  Źle zrobiony teatr dla frajerów uciekł tchórz ze sceny i już go w dupę pocałujcie..nie było żadnego morderstwa..........Jaki denat taki pochówek! Muzułmanin modlił się do Allaha. Co się działo podczas Mszy pogrzebowej Adamowicza? Jak wynika z licznych doniesień, podczas Mszy Świętej pogrzebowej prezydenta Pawła Adamowicza, doszło do wielu nadużyć liturgicznych. Jednym z najpoważniejszych była modlitwa wiernych w wykonaniu duchownych protestanckich, muzułmanina i żyda. Podczas sobotniego pogrzebu Pawła Adamowicza pastorzy protestanccy (ewangelik, metodysta i zielonoświątkowiec), a w tym jeden z nich w stule, mieli odmawiać modlitwę wiernych. Dołączyli do nich także niechrześcijanie: żyd oraz muzułmanin. Ten ostatni odmówić miał zresztą Al-Fatihę czyli modlitwę stanowiącą podstawę Koranu. „Oto Ciebie czcimy i Ciebie prosimy o pomoc. Prowadź nas drogą prostą, drogą tych, których obdarzyłeś dobrodziejstwami, nie zaś tych, na których jesteś zagniewany, i nie tych, którzy błądzą” wybrzmiały w bazylice słowa islamskiej modlitwy. Co ciekawe, we Mszy Świętej pogrzebowej Pawła Adamowicza wzięło udział wielu zwolenników świeckiego państwa, to znaczy osób, które na zwalczaniu obecności Kościoła w sferze publicznej zbudowały lub budują swoje kariery. W jednej ławce usiedli m.in. Ryszard Petru, Joanna Scheuring-Wielgus czy Krzysztof Mieszkowski, progresywny dyrektor Teatru Polskiego we Wrocławiu, obrońca bluźnierczego spektaklu „Klątwa”. Nie zbrakło też oczywiście Jerzego Owsiaka czy Adama Michnika. Ciekawe czy wojującym z Kościołem politykom trudno było przekroczyć próg bazyliki. Bo trudno uwierzyć już w to, by ktokolwiek z nich uczcił jej świętość – obecnego w Najświętszym Sakramencie Chrystusa. Ale wydaje się, że nawet sam Michnik, Petru i spółka musieli otworzyć w pewnym momencie usta ze zdziwienia w końcu pewnie nawet oni nie sądzili, że w kościele muzułmanin może odmawiać modlitwę do Allaha.
  całość:
  http://www.bibula.com/?p=106327
 • @kula Lis 68 17:36:13
  Po rodzinę Adamowicza do Londynu rząd PiS wysłał samolot a kto pamięta jak było z dojazdem J Kaczyńskiego do Smoleńska?

  wbijanie gwożdzi trumną p. Blidy nie oplaciło sie jednak, SLD jest za burtą jazda na trumnie p. Adamowicza tez sie PO w bilansie nie opłaci, dla ludzi taka gra jest żenadą i widoczną sztucznością
 • @Husky
  Proponuję ustawę, zakazującą obejmowania stanowisk państwowych żydom, czyli obcokrajowcom, tak jak to jest w Knesecie. Paweł Adamowicz żyje! Analiza faktów! Zamachu nie było! NWO
  http://www.jasnastronamocy.info
 • @Husky To w sytuacji gdy groziło mu więzienie, to musiał zniknąć, w taki lub inny sposób. "Rybka albo pipka"
  Przy takich wałach warto byłoby nawet sfingować własną śmierć. Umorzone śledztwo w sprawie Adamowicza. Czy żona wejdzie do polityki?

  https://www.youtube.com/watch?v=BPckwmKSxhs


  Jak wrócisz do fragmentu z pogrzebu gdzie przemówienie dały matka z córką, to usłyszysz, że córka ma jakieś idee zakorzenione w sobie, które zaszczepił jej ojciec, a ona tam na pogrzebie obiecuje pójście w tym kierunku, wypełnienie tego. Myślę, że o jego córce w Polsce jeszcze usłyszymy, myślę, że będzie działaczką na rzecz wyzwalania "maluczkich", dewiantów, feministek itp., oraz działaczką na rzecz wykluczania maluczkich, za aborcją, eutanazją, patriotów, katolików itp., myślę, że będzie walczyła o wartości demokratyczne i antykatolickie.
 • @Husky Czarna wdowa ma problem .
  Magdalena Adamowicz Oskarżona! Prokuratura nadal zajmuje się finansami Magdaleny Adamowicz. Na wdowie po prezydencie Gdańska ciąży zarzut podania nieprawdy w zeznaniach podatkowych. 131 tys zł samego podatku od wynajmu. Cieszę się że wzięli się za panią prezydentowa mimo śmierci męża też wątpliwej uczciwości BRAWO prokuratura bardzo obiektywna i zdrowa decyzja tak trzymać. Każdy powinien odpowiadać za swoje czyny prawo jest dla wszystkich takie samo czy bogaty czy biedny. Nawet jak żył jej mężulek to ruchała się z kim popadnie. Adamowicz ukradł jednemu człowiekowi 170 hektarów w Jelitkowie warte 449 milionów złotych. Podzielił 170 hektarów na małe działki i uciekł. I kogo teraz sądzić?

  https://www.youtube.com/watch?v=5Q2IplIqBZQ
 • @kula Lis 68 18:57:17
  Jak wielką wymowę na dzisiaj, posiadają te wspaniałe słowa....Tylko czy my Polacy, potrafimy wprowadzić je w czyn.

  https://pbs.twimg.com/media/Dx0Z3t9X0AA439C.jpg
 • @kula Lis 68 15:04:17
  Poziom jej spierdolenia umysłowego wyjebał poza skalę

  Pisiory, mohery i oszołomy! Śmierdzicie naftaliną?
  A może by tak zwiększyć dawkę naftaliny, może Kopacz i reszta "światowców" wreszcie wyjedzie.
  Wolę śmierdzieć naftaliną, niż mieć krew niewinnych na rękach...
  ....POyebana kretynko

  ps.

  Przed i po naftalinie.

  https://pbs.twimg.com/media/Dx2snutWoAAq4Cb.jpg
 • @kula Lis 68 19:08:24
  Ostatni sondaż Estymator.
  Jazda na trumnie Adamowicza w wykonaniu PO i ich TVN24 bez wpływu na sondaże, choć wynik PiSu uważam za niedoszacowany.
  PiS 42,4%
  PO 31,1%
  Kukiz 8,6%
  PSL 6,8%

  Reszta wypad z baru.
 • @kula Lis 68 19:16:17
  Nic nie działa.
  Ulicę i zagranicę szlag trafił.
  Polacy uodpornili się na połajanki i szykany z Brukseli.
  Tymczasem, o zgrozo ratingi rosną, gospodarka bucha jak lokomotywa, ''som piniondze'' na 500+ bezrobocie jak kot napłakał.
  I tylko zasapana PO jawi się niczym Chlebowski.

  https://pbs.twimg.com/media/Dx2_ehtWsAI-CVm.jpg
 • @kula Lis 68 19:08:24
  Mówi się wszędzie, że zabójca Adamowicza jest niepoczytalny. Ale czy był na tyle głupi by zabijać człowieka ze środowiska Platformy Obywatelskiej mając w perspektywie obcowanie w więzieniu z osadzonymi, którzy według badań, to w ponad 80-ciu proc. elektorat tejże PO?
 • @Husky
  Michalkiewicz ostro o Schetynie. „Prochu nie wymyśli, wystarczy na niego spojrzeć”.[Stanisław Michalkiewicz stwierdził, że obecna parlamentarna opozycja nie ma kompletnie pomysłu na państwo: Opozycja nie ma żadnego pomysłu na państwo. Oczekiwanie, że Pan Schetyna wymyśli proch jest nierozsądne, wystarczy na niego popatrzeć i na innych politycznych akolitów takich jak między innymi moja wielce szanowna faworyta – Pani Scheuring-Wielgus.]


  https://nczas.com/2019/01/27/michalkiewicz-ostro-o-schetynie-prochu-nie-wymysli-wystarczy-na-niego-spojrzec/
 • @Husky
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/01/RAZ_moda-m%C4%99ska-1.jpg

  Ziemkiewicz ostro do lemingów! „Właśnie takie mniej więcej pizdusie”

  https://nczas.com/2019/01/27/ziemkiewicz-ostro-do-lemingow-wlasnie-takie-mniej-wiecej-pi-sie/
 • @Husky
  Śmierć Adamowicza - początek politycznej wojny totalnej

  https://www.youtube.com/watch?v=63kZRtU4Lac
  Adamowicz też pewnego razu chciał odłączyć Gdańsk od Polski i utworzyć "II Wolne Miasto Gdańsk". Czaskowski i jego kolorowa warszawka to tylko przedsmak co PO zrobi z Polską gdy wygra wybory.
 • @Husky
  120% że żona i córki wyjadą z Polski. Do tatusia ? Kto stawia ?
  Czy Paweł Adamowicz na pewno nie żyje? Gdzie jest krew?! - Rafał Orłowski

  https://www.youtube.com/watch?v=EvmCstxKjdQ


  Ps...Powinno być pełno krwi zobaczcie na filmiku gdzie reanimują Adamowicza, 5 minuta 00 sekund reanimują go a on w białej koszuli żadnej krwi, aorta serce powinno być masa krwi a nie czysta biała koszula. Jeśli to ustawka, to znaczy że wszyscy są w to zamieszeni. PiS, PO, policja, służby, TV. Musi to być wyjaśnione, bo inaczej będą was dymać jak chcą. Robią z ludzi idiotów. Dla mnie to Adamowicz wyleciał samolotem, który rzekomo poleciał po żonę Adamowicza. Zdarzenie to zostało zaplanowane i wyreżyserowane po to aby mieć powód do represji i ograniczenia wolności w internecie i zgromadzeń, bo Telewizornia za mało mózgów zaorała.
 • @Husky
  Złodziej otrzymał ponoć śmiertelną ranę nożem w przeponę i serce wykrwawił się natychmiast, po trzech minutach był trupem.(Powinno być pełno krwi zobaczcie na filmiku gdzie reanimują Adamowicza, 5 minuta 00 sekund reanimują go a on w białej koszuli żadnej krwi, aorta serce powinno być masa krwi a nie czysta biała koszula. ) Do przyjazdu karetki jakieś debile reanimują trupa z przebitym sercem, wyciskają z niego do ostatniej kropli krwi ale krew ta znika. Karetka wywozi trupa do szpitala. Upłynęło dużo czasu a lekarz wydaje oświadczenie, że trup żyje. W końcu okazuje się że trup umarł. Rodzina zachowuje się tak jakby Adamowicz w spektakularny sposób wyjechał gdzieś daleko na wczasy. Ktoś odwalił ładny teatrzyk poganom polaczkom- gojom. A oni z mafiozy zrobili świętego męczennika i zalewają się łzami i smutkiem jakby umarł Stalin albo Kim. Szatański kler oddaje mafiozie najwyższe honory i grzebią go w swojej bałbochwalni. Ktoś, wiecie kto zrobił sobie teatrzyk i jaja a Polin pogrążył się w żałobie narodowej po złodzieju, który ciągnął samolot, z Amger Gold okradał ciemne bezbożne pospólstwo. Tyle tego nakombinował i nakradł, że nie mógł się dziad doliczyć ile ma mieszkań. W piekle mu przypomną i tam dokładnie się z wszystkiego rozliczy. Takich mamy skorumpowanych, złodziejskich, zakłamanych i bandyckich polityków, sądownictwo i rządy. Dobry Bóg im odpłaci, z piekła nie ma ucieczki. W tym zabójstwie za dużo uwag się nasuwa wnikliwemu obserwatorowi. Tu działa zorganizowana grupa przestępcza na czele z lokalną policją. (We wszystkich aferach w Polin działają skorumpowane gliny a że rządy są też skorumpowane i złodziejskie, to kurwa kurwie łba nie urwie). Tego nikt nie zechce wyjaśnić. To tylko moje domniemania i sugestie.
 • @kula Lis 68 09:57:13
  Szansę na wygraną w wyborach parlamentarnych PO są dokładnie takie samo jak moja wygrana w EuroMilion
  8-)))
  Nawet gdyby sprzedawca kitu pisał dwie notki na dobę o faszyzmie i zbrodniach PIS-u, to punkcików w sondażach nie przybędzie
  przykre
 • @kula Lis 68 10:22:05
  Rzetelne dziennikarstwo?

  https://pbs.twimg.com/media/DxdHMUUW0AEk2No.jpg
 • @Husky
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/01/jurek_owsiak_wosp_adamowicz_nczas.jpg

  Owsiak robi wszystko dla dzieci, swoich dzieci! Ujawniamy kuriozalny zapis w statucie fundacji WOŚP. Jerzy Owsiak na każdym kroku mówi, że wszystko co robi robi dla potrzebujących. Przede wszystkim dla chorych dzieci. Taka emocjonalna argumentacja bardzo działa na wyobraźnię Polaków. Okazuje się, że „Juras” potrafi zadbać także o… swoje własne dzieci.

  Użytkownik @Drayavahu2 opublikował na twitterze fragment kontrowersyjnego zapisu statutu Fundacji WOŚP. Wynika z niego, że: W przypadku śmierci Fundatora uprawnienia przewidziane w (…) statucie dla Fundatora, wykonuje jego pełnoletnie dziecko, bądź działające łącznie pełnoletnie dzieci. Oczywiście fundatorem jest sam prezes Owsiak. Jak widać twórca WOŚP potrafił zadbać o to, by misja WOŚP została w rodzinie.


  https://nczas.com/2019/01/27/owsiak-robi-wszystko-dla-dzieci-swoich-dzieci-ujawniamy-kuriozalny-zapis-w-statucie-fundacji-wosp/


  Ps..Toż to Monarchia dziedziczna i kacykowa. Kto mądry, nie daje kasy na WOŚP. Logistyka zjada większość kasy…
 • @Husky Jaki mąż taka wdowa! Teraz się doczekała swoich 5 minut a nie ciągle w cieniu Pawła
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/01/adamowicz_okladka_newsweek_tomasz_lis.jpg


  Maskarada trwa. Okładka „Newsweeka” z żoną Adamowicza wywołała burzę w sieci. Internauci bezlitośni. „Trumienna celebrytka. Rodzi się pytanie: kiedy «Taniec z gwiazdami»? Bo «Taniec z trumnami» to już od dawna trwa…” napisał jeden z Twitterowiczów.

  https://nczas.com/2019/01/27/maskarada-trwa-okladka-newsweeka-z-zona-adamowicza-wywolala-burze-w-sieci-internauci-bezlitosni/

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej