Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1018 postów 31834 komentarze

Tylko prawda

Husky - Zoologiczny antykomunista , mając do wyboru AK i NSZ wybrałbym NSZ przy całym szacunku do AK. UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony.

Cała Polska staje się tupolewem

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Tak czy owak - w Nowy Rok po staremu wchodzimy kolejną, do znudzenia powtarzalną, "gównoburzą", mówiąc dosadnym, ale adekwatnym językiem internetu.

Gdyby poziom współpracy miedzy Polakami był na podobnym poziomie jak wśród tzw. elit to nawet z kupnem chleba byłby spory problem.Ale niestety, taka prawda i to jest dramat Polski.Może i nie potrafimy ale z jakiej przyczyny to się dzieje, najważniejszy problem tkwi w wymiarze niesprawiedliwości tam jest hamulec rozliczania. Dopóki nie wymienimy personalnie wymiaru sprawiedliwości doputy nie będzie prawdziwej rozbudowy państwa polskiego w każdej dziedzinie. Sami sobie zgotowalismy ten los. Oderwani od władzy lewacy zrobią wszystko, aby ten kraj zniszczyć!!! I cała ta niby "elyta intelygencka" nie chce tego zrozumieć!! Nic nie robią tylko krzyczą....

Gorzkie, smutne, prawdziwe ..

Coraz trudniej, wyznam z Nowym Rokiem, zmusić mi się do komentowania polskiego życia politycznego (z zachodnim zresztą nie jest lepiej, ale to mnie aż tak nie wkurza). Oddalamy się, niestety, z każdym tygodniem coraz bardziej, od jakiejkolwiek sensownej debaty nad czymkolwiek, pogrążając w odmętach absurdu i w nieustającym, by dla eufemizmu użyć języka obcego, szitsztormie.

 

          

 

NOWY ROK, STARY MAGIEL

 

Trudno orzec, kto jest tu bardziej winien. Media, które wyniki oglądalności i klikalności upewniają w przekonaniu, że "przebijają się" tylko "niusy" wzięte z... znikąd, powiedzmy, dęte, "podkręcone", bombastyczne i judzące? Dostarczająca im takiego żeru "totalna opozycja", która nie umie sobie wyobrazić innego scenariusza odzyskania władzy, niż powtórka roku 2007, kiedy to udało jej się sfabrykować, nadąć i uwiarygodnić zainspirowaniem nagonki na Polskę w zachodnich mediach kłamstwo o rzekomych "nadużyciach władzy", które zmobilizowało wyborców do głosowania przeciwko PiS? A może, paradoksalnie, władza, która tak zmiękła i "stusczyła" się, że z zasady nie chce kłamstw odkłamywać, odkręcać manipulacji i niczego objaśniać, tylko woli błyskawicznie się w zaatakowanych punktach wycofywać i takim sposobem "odbierać tlen" propagandzie opozycji - co może i ma swoje pijarowskie plusy, ale kosztem zgody na galopujące idiocenie opinii publicznej i zamykanie polityki w maglu?

Tym razem pretekstem do jej rozpętania był projekt zmian przepisów o zwalczaniu tzw. przemocy domowej, a konkretnie - zawarta w nim nowa definicja prawna owej przemocy.

Twórcy projektu twierdzą, że takiej zmiany potrzeba do skutecznego działania, bo obecna definicja jest tak nieprecyzyjna, że z jednej strony nie daje się zastosować w wielu wypadkach niewątpliwej patologii, z drugiej zaś - była przyczyną głośnych w mediach nadużyć sądowych, kiedy to bez powodu rozbijano zupełnie normalne rodziny, tylko dlatego, że pracownik gminy coś niesprawdzonego wrzucił w kafkowskie tryby biurokracji, a prości ludzie byli zbyt biedni albo zbyt nieporadni by nająć adwokata. Czy mają rację? Pewnie mają, bo nikt merytorycznej polemiki z ich argumentacją nie podjął.

Za to wyspecjalizowani w szukaniu, czym by tu uderzyć w PiS funkcjonariusze propagandy "opozycji totalnej" (śp. Jerzy Dobrowolski używał określenia "szczujni dziennikarze") ogłosili, że wedle nowej definicji jednorazowe pobicie przemocą domową nie będzie, a dotąd było. Czy to prawda? Pewnie nie - pamiętam, jak ta sama "Gazeta Wyborcza" rozgłaszała, jakoby w społecznym projekcie zaostrzenia prawa antyaborcyjnego (którego autorstwo przypisywała zresztą fałszywie PiS) stało, że zakazuje się badań prenatalnych, że każde poronienie będzie z urzędu przedmiotem prokuratorskiego śledztwa i tak dalej, i temu podobne, aby tylko wprawić masy kobiet w histerię i zapędzić je na uliczne protesty.

Nawet jednak, gdyby "szczujni" zinterpretowali projekt uczciwie - bo, podkreślam, to co rozgłoszono, to nie zapis w dokumencie, tylko interpretacja, co zdaniem gazety z niego wynika - to bynajmniej nie oznacza to, że "wolno będzie bić żonę, jeśli tylko raz". Każde naruszenie nietykalności cielesnej, nieważne, w rodzinie czy poza nią, jest przestępstwem, każde jest ścigane, w wypadku określonych konsekwencji zdrowotnych - z urzędu. Pojęcie "przemocy domowej" nie jest do tego potrzebne, służy ono tylko do uruchamiania pewnych procedur. Jeśli czytam wypowiedzi doświadczonych prawników, że oparcie tych procedur nie na jednorazowym protokole, ale na stwierdzeniu ciągłości nękania (nawiasem mówiąc, projekt rozszerza pojęcie na dręczenie psychiczne, które potrafi przynosić więcej zła, a obecnej definicji umyka) - to sądzę, iż zmiana jest co najmniej warta dyskusji. Po to przecież upublicznia się projekty, tak jak ten, w internecie.

Ale przecież, nie bądźmy naiwni, mediom afiliowanym przy PO nie chodzi o dobro ofiar przemocy domowej czy o ograniczenie patologii - idzie tylko o to, żeby przyp...ć PiS. Czymkolwiek. W ostateczności, jak już nie ma pod ręką niepełnosprawnych dzieci albo szukających rozszerzenia swej władzy eurokratów, to choćby nawet tym, że Beata Szydło miała żółty kostium, albo że Mateusz Morawiecki podsadził syna do choinki, albo że profesor Pawłowicz jadła sałatkę. Więc raz-dwa zmontowano i puszczono w obieg komunikat: "PiS pozwoli bezkarnie bić żony". I zamiast konkretów - duszoszczypatielne tefałeny o pani Ziucie z Pipsztelicy Dolnej, którą mąż bijał latami, a ona nikomu nie odważała się poskarżyć, rwanie szat dyżurnych autorytetów od wszystkiego, oburzone miny pani Pochanke, burakowe memy i wice o "programie wp***l plus"... Sami Państwo widzieli, może poza tymi, którzy mają tyle rozumu, że w ogóle nie włączają telewizora i hejterskich portali, i tyle szczęścia, że mogą sobie na to pozwolić.

Coraz trudniej, wyznam Państwu, opanować mi odruch wymiotny - choć przecież ten "modus operandi" tak zwanych "tefałenów" znany i stosowany jest od lat. Chyba z największym sukcesem w sprawie rzekomej "wycinki drzew" przez PiS. Szło, w istocie, o bardzo pożyteczną zmianę przepisów, która upraszczała nieżyciowe procedury, zamieniające wycięcie drzewa na własnej działce w biurokratyczny slalom. Użyto tej zmiany jako pretekstu do rozpętania histerii, że PiS masowo wycina drzewa, czego "dowodzono" pokazując codziennie zdjęcia a to sprzed lat, a to grzejąc jakiegoś dewelopera, który ogolił chronioną wydmę w sposób absolutnie niemający nic wspólnego z tą ustawą, a to pokazując wycinki w miastach, nawiasem mówiąc, rządzonych przez PO.

No i oczywiście, "beka", memy, żarciki, minister Szyszko przedstawiony w "Uchu prezesa" jako psychopata z piłą łańcuchową, który na widok drzewa nie może wytrzymać, aż go nie zetnie...

Nikogo nie obchodzą fakty, statystyki, pokazujące, że wszystko to było kompletną bzdurą, drzew wycinano tyle co zwykle i tyle co zwykle sadzono - PiS po paru miesiącach w końcu ułatwiający ludziom życie przepis skasował.

I chyba wtedy właśnie nauczył się tego, co dziś stosuje: jeśli zaczyna się jakiś hejt, jeśli nagonce udało się zlepić poręczne, memogenne oskarżenie, właśnie w rodzaju "PiS pozwala bezkarnie bić żony", to walka z tym hejtem, tłumaczenie racjonalnymi argumentami, że wszystko jest inaczej, to robota równie beznadziejna i pozbawiona sensu, jak dowodzenie, że Szkoci nie są wcale bardziej skąpi od innych albo że Wąchock to w istocie zupełnie normalne miasteczko. W przestrzeni pijarowskiej "kto się tłumaczy, ten jest winien". Więc na hejterski wirtual trzeba reagować adekwatną, a więc równie wirtualną odpowiedzią - skasować temat, wycofać się natychmiast, "odebrać tlen", "nie dać sobie odebrać narracji", i zamiast tego narzucić narrację własną. W wypadku obecnej władzy jest to gierkowska propaganda sukcesu - budżet rośnie w siłę, a Produktowi Krajowemu Brutto żyje się dostatniej, mamy rekordowe nadwyżki, awansujemy w zagranicznym rajtingach i rankingach atrakcyjności, i wkrótce siłą woli i geniuszu polskich studentów wyprodukujemy takie samochodziki elektryczne, że wszystkim pracującym nad nimi od dawna światowym koncernom zbieleje oko.

Po tym, jak - pisałem niedawno - PO się skaczyzowało, a PiS stusczył, polityka wchodzi na nowy poziom absurdu. W opozycji PiS przynajmniej próbował przebić się z ważnymi sprawami, choćby głupio, jak ze Smoleńskiem, ale na serio. Trzy lata władzy nauczyły go, że na serio to się nie da.

Co to w praktyce oznacza? Że także i ten rząd nie będzie już robił niczego, poza picem. Bo metodą taką, jak z rzekomymi wycinkami, czy "bezkarnym jednorazowym biciem żony", wszelkie próby realnej zmiany, jakiejkolwiek, choćby drobnej naprawy państwa, opozycja i jej media zaczynające każdy dzień od narady "czym się dzisiaj da uderzyć w PiS?" wykorzystywać będą do orkiestrowania histerii nienawiści, szydery, "beki" i "heheszkowania". Rząd będzie więc od rzeczywistych działań coraz bardziej uciekał ku picowaniu, bo picowanie wyszydzić i zdemonizować dużo trudniej.

Proszę bardzo: totalna opozycja, która tyle ma do powiedzenia o przemocy domowej i nowym wiceministrze, wobec pic-ustawy "obniżającej" cenę prądu była bezbronna, jak swego czasu wobec fatalnej w skutkach nowelizacji ustawy o IPN - zamknęła dzioby i pokornie zagłosowała "za".

Zaczyna się na wielką, państwową skalę rozkręcać mechanizm, który sprawił, że przez ćwierć wieku III RP żadna władza nie odważyła się kupić nowych samolotów dla VIP-ów na miejsce zdekapitowanych ruskich jaków i tupolewów, bo każda próba zastąpienia coraz bardziej niebezpiecznego złomu czymś nowym groziła burzą medialnej histerii. Rozwalił się w helikopterze premier Miller, omal nie zabił się (fakt mało znany, ale potwierdzony) na tym samym Siewiernym w Smoleńsku Aleksander Kwaśniewski, ale groza bycia czołganym przez tabloidy sprawiła, że dalej latano na starych trupach, aż do tragedii - a i ta przecież nie przyniosła bynajmniej otrzeźwienia.

Dzisiaj cała Polska staje się takim tupolewem. Póki nie ma wielkiej mgły, czyli koniunktury międzynarodowe jakoś jeszcze wyglądają (choć już się chmurzy), jakoś to będzie działać, coraz gorzej, coraz bardziej bez sensu i bez głowy, bez szerszej perspektywy - ale jakoś. Dopóki trudności nie spiętrzą się na tyle, że łupnie, i wtedy pozostanie tylko stawiać męczeńskie krzyże, serce krwawić, duszę krwawić, i znowu lamentować na cały świat nad tak niesprawiedliwie spadającymi na nasz udręczony naród kolejnymi nieszczęściami.

I tak wlatujemy, dzielnie pokonując szalejące gównoburze, w Nowy Rok, rok podwójnych wyborów, w których jedynym programem rządzących i opozycji jest, żeby my, a nie oni. Ten jeszcze jakoś może przetrwamy. Wszystkiego najlepszego.

 

 

 

 

https://fakty.interia.pl/opinie/ziemkiewicz/news-nowy-rok-stary-magiel,nId,2765731

 Facebook,TT.

KOMENTARZE

 • Ciekawe
  Co by było, gdyby zdarzył się cud? Do władzy w Polsce doszłaby prawdziwa opcja Narodowa. Wycia by raczej nie było, po prostu byłoby chyba bombardowanie Polski przez naszych ,, sojuszników,, Sankcje i pełna blokada na granicach. A gdyby opcja Narodowa ogłosiła pełną Lustrację i PRAWDZIWĄ dekomunizację, a nie walkę z pomnikami? Na taki antysemityzm nikt by nie pozwolił.
 • Hysky,
  Co ten odkurzony ciapata pisze, że w Smoleńsku była katastrofa wywołana mgłą i starym samolotem????
  To nie było zamachu???????????? Na wielkie wodza mlaskatego, tego bycia rezydentem ciapatych???
  Nie było wybuchu??? Przecież widziałem jak był wybuch, na parówce to pokazywali!!!!!
  Mógł byś tego ciapatego opie........lić co on wypisuje!!!
 • Kolejny raz "wielka myśl" resortowego
  "Musimy próbować aż do skutku." "Zmieścicie się chłopcy" a może jednego Tupolewa i 96 ofiar wystarczy? Może pora odebrać dowództwo niekompetentnym?

  Dzięki PiS dogoniliśmy zarobki na zachodzie Europy, na razie tylko kilka osób, no ale to wielkie osiągnięcie
  Zarobki roczne:
  1) Kanclerz Niemiec: 936 tys. zł
  2) Premier GB: 859 tys. zł
  3) Rusycystka asystent prezesa NBP 780 tys. zł
  4) Faworytka prezesa Grupy Azoty 360 tys.
  5) Premier Polski ok. 200 tys. Nic dziwnego, że Szydło przytuliła te 65 tys. Jej się przecież nalżało, bo jak tu żyć za mniej niż zarabia asystentka?
 • Autor
  Trafne ujęcie Ziemkiewicza.
  Ja bym napisał: Spirala autodestrukcji elit.
 • @Wrzodak Z. 20:40:58
  Jak będę się z nim w tygodniu widział to go opier....
  Pzdr.
 • @Zawisza Niebieski 20:52:41
  Piękna ta demokracja ?. Salute :)))))
 • @Zawisza Niebieski 20:52:41
  Czyli brawo PIS
  Tak trzymać a totalnych w mordę lać by równo puchło
  pzdr.
 • @Andrzej Madej 20:56:23
  Dokladnie tak
  pzdr.
 • @Husky 21:03:49
  Brawo. Są jeszcze jakieś pomniki z PRL-u do zdekomunizowania? Niech PiS się tym zajmie. To niezwykle ważne.
  Masz niezłą receptę na ,, rządzenie,, PiS. Kraść i pluć.
 • @zbig71 21:23:18
  Bo my "amerykanie" tak mamy
  8-))))))))
 • @Wrzodak Z. 20:40:58
  Co do TVN to powinien zapomnieć. Przecież chyba widział, jak Żorżeta pogroziła palcem PiS-owi, aby nawet nie myśleli podskakiwać amerykańskiemu(żydowskiemu) biznesowi w Polin. I nikt nawet nie kiwnął groźnie palcem w bucie. Posłuchaj jest jak trza!!!!
 • @Andrzej Madej 20:56:23
  To my mamy jakieś ,,elity,,?
 • @zbig71 21:28:47
  No pewnie tak . Ave . :))))) https://cdn.natemat.pl/036859ff51ca783871970553539058fa,780,0,0,0.jpg
 • @Husky 21:27:32
  To się nawet zgadza. Tak rzeczywiście robią. Najpierw jest zmasowana propaganda. Czyli np; broń masowego rażenia, np w Iraku. Potem pełna mobilizacja, wraz z ,,sojusznikami,,(wasalami) potem uderzenie naloty i bombardowanie. Następnie piechota strzela do kobiet i dzieci, oraz sfrustrowanych niedobitków , a na końcu zajmujemy ropę i to, co można ukraść. Tak zwycięża demokracja.
 • @zbig71 21:49:38
  Dlatego jestem monarchistą
 • @Husky 22:01:27
  To módl się o powrót króla. Nie o film, tylko o koronę Królestwa Polskiego.
 • @Repsol 21:46:50
  Jest to tak żenujący widok, Juda z tym głupkowatym uśmieszkiem na facjacie. Oni zrobią dla Żydów wszystko. A nas zutylizują, jak dostaną taki rozkaz.
 • @zbig71 21:49:38
  Już człowiek w żarty to obraca, te śmieszne wypociny resortowych dzieci. Ta demokracja to przykład syfilisu, bo jak nazwać to, że rządzi prymitywny szpieg, złodziej, kłamca, pazerniak, darmozjad, karierowicz, głupek, no i z np; TVP robią takie szambo dla hołoty, to wymiotować się chce tymi szkodnikami.
  Ale to nie jest śmieszne budują nam wielkie wiezienie bez krat, oparte na fałszywej rzeczywistości a więc z chorymi ludzmi, którzy będą decydować o wyborze do władz np; takich Biedroniów, ponieważ fałszywa rzeczywistosć ma wypaczać umysł wyborcom.
  Giniemy stojąc.
 • @zbig71 22:28:16
  Wrzodak to dobrze podsumował .Teraz jest Polin . Salute .
 • @Wrzodak Z. 22:36:18
  Poza wszystkim to jest po prostu okropnie infantylne.
 • @Husky 22:43:57
  Twoje pisanie ?. :))))))
 • @Repsol 22:46:14
  Giniemy na stojaco od 1989r.
  I nadal giniemy i o tym piszemy
  No straszne to
 • @Husky 22:50:46
  Nie stoi za mną żadna armia, abym mógł zaryzykować i to zmienić. To co nogę? Pisać komentarze i tyle.
 • @Husky 22:50:46
  Was już nie ma , ja sobie poradzę mam oferty pracy poza tym badziewiem zwanym Polin . Salute . :)
 • @Wrzodak Z. 22:36:18
  Biedroń. Mój Boże. Jeszcze jego brakowało w tym burdlu.
 • @zbig71 22:59:33
  Weż przestań z tymi pederastami . Ave. :)
 • @Repsol 22:58:40
  Skoro są oferty to nie jest źle.
  Widać że jednak "nie giniemy na stojąco"
  Życzę powodzenia
 • @Husky 23:05:51
  Jako stara szkoła umiem wiele , jestem potrzebny w poszkodowanych częściach świata . Irak , Iran ,Syria . Podobnie jak Kula Lis . Ave .
 • @Repsol 23:10:11
  To tym bardziej życzę powodzenia i sił
  Jest tam komu pomagać
 • @Repsol 23:01:06
  Jeszcze z nimi nie zacząłem. Ale jak dojdzie do kontrrewolucji, to mnie po pamiętają;)
 • @Husky 23:12:34
  W Iranie? Przecież tam JESZCZE Amerykanie nie wprowadzili demokracji. Dopiero jak przeprowadzą operacje pokojową, to wtedy tak, wtedy będzie potrzebny.
 • @zbig71 23:22:12
  ja nie pisalem o Iranie
 • @Husky 23:29:18
  Ale Respol wspomniał
 • @Husky 23:29:18
  Boli Cię, jak ktoś krytykuje USA? Pamiętaj, ja nic nie mam do ludzi tam mieszkających. Broń panie Boże. Ale do państwa, czyli administracji i bydlaków z Wall Street, oraz fartuszkowych braci i pewnej części Żydów to byłoby świetnie, gdyby oni zapomnieli o Polsce.
 • @zbig71 23:33:47
  Ja tam Repsola nie wysyłam
  Sam chce jechać skoro ma poważne oferty
 • @zbig71 23:37:19
  //Boli Cię, jak ktoś krytykuje USA?//
  nie,nigdy
 • @Husky 23:45:45
  Staram się mieć uzasadnioną krytykę. Podpartą konkretnymi i wiarygodnymi przykładami. Nic w czambuł
 • @zbig71 23:50:47
  A ja niekiedy tą krytykę...krytykuje stosując właśnie twoją zasadę

  .....Nic w czambuł
 • @Husky 23:54:53
  No i historia się kłania. Jałta. Dlatego im nie ufam. I nie ufam ,,polskim elitom,, bo wchodzą im w odbyt. Bez wazeliny.
 • @zbig71 00:08:50
  Historia to osądzi
  nie my
 • @Husky 00:12:13
  Taki sam argument słyszałem odnośnie Jaruzelskiego i Kiszczaka. Że historia ich osądzi.
  Oby tego nie osądziły realia wojny. Bo ja nie chcę, aby Polskie wojsko walczyło za np:Dombas, a były takie pomysły, aby je tam wysłać. Poza tym co robią nasze F16 na Bliskim wschodzie? Niby ćwiczą, ale nie wiemy, czy nie biorą udziału w jakiś akcjach militarnych. A co złego zrobiły państwa arabskie Polsce?
  Z tego co wiem, to nic złego.
 • @Wrzodak Z. 20:40:58
  Twoja ironia = zero logiki i 100% nienawiści.
 • nareszcie porównanie do tupolewa
  Uwaga Uwaga od dawna nie ma rozboju z bronią palną !!
  Pytanie DLACZEGO?
  Bo teraz używa się technologii, które są nie do wykrycia.
  Ludzie giną, umierają, samobójstwa i rak zbierają niesamowite żniwo.
  zastanów się, tylko świadomość uratuje tych którzy chcą żyć. .....
  Zapraszam na strony stowarzyszenia STOPZET
  http://www.stopzet.org.
  Zapraszam do wysłuchania wywiadów NTV Niezależna TV
  Janusza Zagórski ego Ewę Pawela o śmiercionośnych technologiach.
  Teraz wymyślili 5G
 • @Casey 03:23:32
  Co ja poradzę na to, że jesteś mało ogarnięty.
  Przeanalizuj sobie swój wpis i oceń, kto sieje nienawiść, ironię oraz robi nie logiczne wpisy.
  Coś się dzieje z tobą, czas odwiedzić swoją placówkę zdrowia.
  Trzymaj się nie daj się ż-bolszewii.
 • @zbig71 20:34:10
  "...Na taki antysemityzm nikt by nie pozwolił...."
  Hmm, "odgórnie" to takie posunięcie (ludzie w nim zaangażowani) skończyłoby jak.... Piskorski.
  Ale GDYBY to był ruch "szeroki i oddolny"?
  Wtedy "une" mieliby problem...
  "I Ty ukatrup swego KOMUNISTKA"?? Czy w takim szaleństwie jest metoda?
 • @zbig71 22:28:16
  "...A nas zutylizują, jak dostaną taki rozkaz...."
  Chyba, że znajdą się "ochotnicy", którzy "ich" oraz "unych" "zutylizują" WCZEŚNIEJ. Kosztem choćby odsiadki...
 • @zbig71 22:54:53
  "...To co nogę?..."
  "Zutylizować" kogoś z "nich" lub "unych"?
  Niech to "oni" "nie znają dnia ani godziny" a nie Polacy!
  Zupełnie przypadkową "sztukę" i bez kontaktów z innymi, (tego nas może nauczyć ciapaty terror na Zachodzie)...
 • Nowe prawo w USA
  Dotychczas podobne prao było w wielu stanach teraz pewnie będzie to prawo Federalne czyli ogólnoamerykańskie.
  Polska to najgorliwszy wasal mafii żydowskiej z USA.
  Jest oczywistym że marionetki z PIS przyjmą w Polsce na żądanie mafii identyczne prawo... czyli prawny zakaz krytyki Izraela i pewnie żydów w ogóle...pod restrykcjami np: utraty pracy, dochodów.. może opieki medycznej może prawa do paszportu, do darmowej edukacji lub prawa do emerytury.... A może Żydowskie banki będą likwidowały (konfiskowały) rachunki bankowe...i konfiskowały wszystkie wpływy na te rachunki..

  Orwellowska "demokracja" po żydowsku staje się faktem w USA.


  "
  Hegemonia żydów w Ameryce:
  https://www.rt.com/usa/448190-us-senate-israel-boycott-law/
  https://www.rt.com/news/448212-us-israel-relations-golan-heights/
  Dwa teksty świadczące o tym , że władze legislacyjne USA oraz pacynki w rządzie padły plackiem przed żydami całkowicie. W pierwszym okazuje się , ze władze ( państwo ) będą bojkotować każdego , kto bojkotuje Izrael. To jawne pogwałcenie konstytucji , dokładnie pierwszej poprawki o wolności słowa i przekonań . Od teraz państwo opiekować się będzie tylko tymi obywatelami , którzy są wierni i lojalni Izraelowi. Ponadto jest to pierwsza ustawa zatwierdzona przez senat USA w 2019 roku, mimo , ze aktualnie administracja kraju ma o wiele poważniejsze problemy , które powinny być rozwiązane.
  W drugim tekście pacynka elit , Bolton składa hołd poddańczy Bibiemu , twierdząc , ze stosunki USA z Izraelem nigdy nie były tak dobre
 • @Casey 03:29:37
  Trochę jaśniej i konkretniej, o co chodzi?
 • @laurentp 11:02:59
  Nie znajdą się
 • @Oscar 12:35:30
  // stosunki USA z Izraelem nigdy nie były tak dobre//
  no panie TRAGEDIA !!!
 • @zbig71 13:59:49
  Przeczytaj załączone linki to będziesz wiedział.
  żydzi wprowadzają w USA prawo pozwalające na szykanowanie przez państwo obywateli którzy mają złe zdanie o żydach czy Izraelu.
 • @Oscar 14:09:37
  To wbrew pozorom jest bardzo dobra informacja..
  mafia żydowska już siedzi na beczce prochy z powodu niezliczonych zbrodni na narodach świata Mafia żydowska jest już znienawidzona wszędzie.

  Fundamentem siły tej globalnej mafii są jej oligarchowie do których "należą" zasoby połowy świata.
  Gwarantem bezkarności oraz ekspansji tej mafii jest jej największa kolonia czyli USA i jej siły zbrojne.

  Aby świat pozbył się tej globalnej mafii żydowskiej trzeba najpierw pokonać Armię USA lub przejąć władzę w USA a to jest mało możliwe w trybie legalnym.
  Na szczęście mafia sama podpala beczkę z prochem na której siedzi (USA).

  Jedyna naturalna droga pozbycia się tej mafii to rewolta w USA, tam ludzie mają broń, tam ludzie równie mocno nienawidzą tej mafii.

  światu wolność może przynieść właśnie rewolucja w USA i konfiskata zagrabionych przez mafię zasobów.
  Od tego momentu globalna mafia staje się bezbronna..bezzębna...
  i każdy Naród na świecie może się wyzwolić łatwo od tej mafii idąc śladami USA.

  Świat potrzebuje rewolucji w USA która zdmuchnie tę żydowską mafię ze wszystkich szczebli władzy oraz z mediów, banków i innych zasobów gospodarczych (nacjonalizacja zasobów mafii...)
  Dobrym prawem mogła by być np. konfiskata mienia za wspieranie terroryzmu na świecie... Natychmiast różne Sorose, Reckefellery .. Morgany... stają się prostymi obywatelami ze sprawami karnymi na karki i z nieżydowskimi adwokatami z urzędu bo ich nie będzie stać na adwokatów za miliony dolarów.
  W takich warunkach nieżydowscy sędziowie będą mogli spokojnie wydawać sprawiedliwe wyroki... nie bojąc się o swoje kariery i o kariery swoich dzieci.
 • @Oscar 14:09:37
  Ta, wiem. Tylko potem będą piszczeć, aby ich chować w piwnicach, albo pawlaczach. U nas temat przerobiony , może w Stanach chcą go przerobić.
 • @zbig71 14:48:08
  no niestety.. ci winni się sami schowają.. bo maja kasę i przygotowane kryjówki... a ci zwykli prości co popierali tych "niezwykłych.. bo to "nasi"
  niestety zderzą się ze sprawiedliwością ludową..
  Tak jak Niemcy po II wojnie światowej.

  Trzeba się temu przeciwstawiać.. winni powinni ponieść karę a zwykłe szaraczki ...jak niewinni to nie...
  za pochodzenie karać z automatu nie wolno... taka jak za głupotę, brzydotę, niski wzrost czy otyłość.
  .. no za nieuzasadnioną chorobą otyłość powinno się karać "aresztem dietetycznym".. taka jak kara się alkoholików czy narkomanów..
 • @Oscar 14:22:42
  //Świat potrzebuje rewolucji //

  No to sztandar w dłoń i do boju towarzysze
  Do boju
  Urrrrrrrrrrraa
 • artykuł rewelacyjny,
  jeden z tematów, które zamierzałem nagłośnić, z podobnym wywodem, chociaż zapewne z mniejszą dozą erudycji, i bez bawełny,

  pozostaje zapytać o politę redakcji, dlaczego takie notki nie ukazują się jako twórczość rodzima,

  a mogłyby.
 • ze zdziwieniem zauważyłem ocenę
  witryna, w której można oceniać notki bez zamieszczenia uwagi, dlaczego dało się taką, czy inną ocenę, goni w piętkę
 • @Andrzej Madej 20:56:23
  niestety, nie tylko elit,

  gonimy całą kupą w kierunku destrukcji, z której tylko jakiś kataklizm nas wybawi.
 • @Husky 22:50:46
  my gnijemy, czy gnijemy razem z Husky´m ?!
 • @interesariusz z PL 15:22:52
  ciekawie wygląda, w nawiązaniu do pytania interesariusz z PL 07.01.2019 15:17:03 , porównanie uwag pod notką z tymi na interii,

  ja tu widzę tylko jedną godną przeczytania, tj. Oscar 07.01.2019 14:22:42

  próbka z interii, tam przeciętna, z którą można krytykować, jednakże zawiera też ziarna

  "~Runami PiSane- 04.01 (11:09)
  Prawo i Sprawiedliwość zawarło wiele lat temu sojusz z polskim bydłem. Nie z przedstawicielem polskiego ludu, który ma określone aspiracje i tak samo, jak za Kościuszki, jak i w czasie powstania styczniowego, czy w międzywojennej Polsce - łaknie modernizacji, oświaty dla swoich dzieci - po prostu zasobniejszego bytu, ale sojusz właśnie z polskim bydłem…! Bydło, czyli pozbawiony empatii prymityw niezdolny do zrozumienia czegokolwiek i dlatego zawsze łaknący prostych, często spiskowych wyjaśnień swojej nędzy, sfrustrowany sobą samym i tym, jak traktują go inni (popełniający od stuleci ten sam grzech wobec bydła, grzech zaniechania i pogardy). Bydło nienawidzące wszystkich elit, ale spragnione przynależności do jakiejś wspólnoty, bez zaangażowania w to osobistego wysiłku, niejako z klasowego, czy rasowego automatycznego przydziału. To było stanowi właśnie o sile neobolszewików polskiej prawicy. Wszystko jedno, czy rzeczywistość wyjaśni mu Ojciec Dyrektor, MeinKampfer Ziemkiewicz razem z Robespierrem Pospieszalskim, czy zrobi to sam Jarosław Kaczyński, bydło jest gotowe na uwiedzenie. Ono chce bezpieczeństwa z daleka od odpowiedzialności i wolności, od debat, również tych toczonych przez „rewolucjonistów”. Ziemia musi być płaska, a wizja świata prosta i zawsze musi zawierać element tłumaczący status bydła, jego nieudaczność i biedę. Polskie bydło nie zna historii Polski. Nie zna, bo nigdy się jej nie nauczyło, nawet jeśli je ktoś nauczyć jej próbował. Historia Polski nie jest zresztą dobra dla neobolszewickiego planu. Za dużo w niej nagłych zwrotów akcji, niejednoznaczności i finezji. Za dużo idei, często sprzecznych ze sobą, wieloznacznych, nie dających się wepchnąć w ramy jednej koherentnej PiS+dzielskiej definicji władzy...Zwiń


  Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/opinie/ziemkiewicz/news-nowy-rok-stary-magiel,nId,2765731#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox
  "
 • @Husky 14:59:55
  Jakoś tak było w dziejach świata, że nie tylko towarzysze przeprowadzali rewolucje. Ostatnio rewolucja tzw."godności" była na Ukrainie.
  Inne nieudane, podobnie jak na Ukrainie, wzbudzane przez USA, były, jak np. w Armenii.
 • @lorenco 17:07:41
  A czemuż to WaćPan nie wymieniasz 3RP ?
 • @interesariusz z PL 17:18:52
  Ponieważ wspomniałem o ostatnich latach. Inaczej musiałbym wymieniać sporo tych rewolt wywoływanych przez służby USA, Izraela i ich wycieraczek.
 • @lorenco 17:29:45
  A marsz Czarnych Szmat
  A zamach na Diduszke
  A Ciamajdan 2.0
 • @Husky 17:41:36
  Przecież to też nie towarzysze.
 • @Wrzodak Z. 22:36:18
  Jaka demokracja?
  Spróbuj prawdę powiedzieć, że trójka liczba nieparzysta daje dyktaturę, a nie równowagę władzy.
 • @goodness 21:07:16
  Dokładnie tak. Ave .
 • @Husky 17:41:36
  To akurat WSI

OSTATNIE POSTY

więcej
 • MEDIA

  Kto chcę psa uderzyć, ten kij zawsze znajdzie.

  Do ostatnie chwili zastanawiałem się czy jest sens jeszcze cokolwiek napisać skoro tak jak już wczoraj, tak i dziś widać że wyrok zapadł.Został zatwierdzony czytaj więcej

 • POLITYKA - ŚWIAT

  Brexit Day

  Zapamiętajmy to: Nigel Farage mówiący o Brexit był wyśmiewany przez wiele lat. Tymczasem przez ponad 20 lat antyunijnej kampanii przekonał do siebie miliony Brytyjczyków. Potrzeba solidnej narracji, która pozwoli przekonać miliony Polaków na Polexit czytaj więcej

 • POLITYKA - POLSKA

  Bosak "atakuje" Turskiego

  Czas mija, młodzi ludzie nie rozumieją co znaczy, że ktoś był prominentną postacią w PZPR. Chyba czas zacząć mówić i pisać wprost, że byli to ludzie którzy kolaborowali z okupantem sowieckim przeciwko wolnej Polsce. Tacy czerwoni volksdeutsche czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej