Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
909 postów 28719 komentarzy

Tylko prawda

Husky - Zoologiczny antykomunista , mając do wyboru AK i NSZ wybrałbym NSZ przy całym szacunku do AK. UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony.

Krajobraz przed bitwą

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Niemal co roku mamy ważne wydarzenia w krajowej polityce. Ale ten rok będzie miał tych wydarzeń nieco więcej niż w roku ubiegłym.Będziemy mieli dwie ważne kampanie wyborcze.Do parlamentu U.E oraz naszego rodzimego.

 

 Ubiegły rok w polskiej polityce miał jeden ważny dzień. To wybory samorządowe z których zwycięsko wyszły... wszystkie partie jak sądzą ich liderzy.Nie jest ważne że to PIS zdobył najwięcej mandatów 254. Koalicja Obywatelską (PO, Nowoczesna, Inicjatywa Polska) otrzymała 194 mandaty ważne że Schetyna ogłosił zwycięstwo w wieczór wyborczy.
Na drugi dzień zorientował się że rządzić samodzielnie będą tylko w jednym województwie a w 7 w koalicji. Nie jest dla niego ważne że PIS rządzi w 8 województwach w tym w 7 samodzielnie.
Nie inaczej ocenili swój sukces czy to Gumofilce czy też Ruch Narodowy że też o komunistach Czarzastego nie wspomnę.
Jesteśmy już w roku 2019, a to oznaczę kolejne wojenki partyjne w wyborach do Euro-kołchozu (w maju) i wyborach do parlamentu w październiku.PO jest przeświadczona, że Polacy przymkną oczy na jej tragiczne rządy, a jesienią zagłosują za odsunięciem PiS od władzy. Mrzonka
Wyborcy mogą jednak uznać (i pewnie słusznie), że te cztery lata bycia PO w totalnej opozycji to jednak za krótka karencja dla partii, która zawodzi ich w samorządach i to już na samym starcie vide Trzaskowski. To tylko świadczy o tym, jakich mamy "wyborców" w W-wie. Na całe szczęście nie jest to grupa reprezentatywna dla całej Polski.

Wcześniej jednak wróćmy do krótkiej analizy politycznego roku 2018

 

Poprzedni rok był szczególnie "rozlamo-twórczy" w polskiej polityce. Od 2015r nie mieliśmy aż tyłu rozłamów,aż tyłu koalicji i takich ruchawek na scenie politycznej.
A zawdzięczamy to przede wszystkim takim partiom jak Kukiz'15 czy Nowoczesna. Platformę Obywatelską ominęły odejścia od czasu rokoszu Niesiolowskiego czy Protasiewicza którzy założyli trzy- osobową partie Unię Europejskich Demokratów. Ale za to PO "pożywiła" się kosztem Nowoczesnej , jak też przygarnęła małą lewicową Inicjatywe Polska p. Nowackiej. Środowisko POKO składa się na dziś z 4 samodzielnych grup: polityków w Nowoczesnej, polityków Teraz (co to za nazwa) Ryszarda Petru czyli największa porażka roku (i nie tylko roku), zaś sama PO to największy bałagan roku.

Nadal samodzielny klub w parlamencie ma Nowoczesna, która to od wyborów straciła połowę posłów i mamy Kukiz'15, który stracił 40 proc. swoich parlamentarzystów.Dość ciekawą jest koalicja założona przez Korwin-Mikkego, Liroya-Marca oraz Narodowców. W Sejmie mają już nawet koło a teraz właśnie tworzą listę do Euro-kołchozu. Natomiast czerwoni z SLD po dość marnym starcie w wyborach i katastrofie (innych czerwonych z partii) Razem już rozmawiają o ewentualnej współpracy.

Tyle o roku 2018 a jak to wyglądało w sondażowych statystykach.

To jest uśredniona prognoza preferencji sejmowych z pięciu liczących się pracowni z 30 grudnia 2018 w wariancie startu nowych inicjatyw:

           

Podział mandatów sejmowych na podstawie prognozy z 30 grudnia 2018 (w wariancie samodzielnego startu ruchu Biedronia

           


Natomiast uśredniony sondaż(5 pracowni) (grudzień 2018) do Euro-kołchozu pokazuje ten wykres :

            

W podziale na mandaty wygląda to tak

PIS   25
POKO 18
Kukiz   3
SLD   3
PSL   3

Wielkim atutem PIS-u w wyborach do Eurokołchozu będą bardzo mocne listy- Beata Szydło, Patryk Jaki, Małgorzata Wassermann czy Jacek Saryusz-Wolski .

Ja nigdy i nikogo nie mobilizowałem do uczestnictwa w tych czy innych  wyborach. Zwłaszcza do Euro-Kołchozu. Teraz jednak wymagam od Was i od siebie obecności. Tylko mocna i wyraźna wygrana PiS zakończy szykanowanie Polski i da wygraną do Sejmu. Moją prognoza na wybory europejskie 39% PIS i 29% POKO. W prognozie wyborów samorządowych niedoszacowałem PiS o 3%, a POKO o 4%. Teraz sprawdzę swoje prognozy w Maju.

 Grafiki i wykres autorstwa Marcina Palade z TT

 

KOMENTARZE

 • To
  Ty napisałeś?
 • @zbig71 17:57:55
  Pewnie, że nie on. Husky często "zapomina" podać źródła.
  Jakby mi się chciało to bym znalazł autora ale mi się nie chce.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:11:33
  Wygląda na to, że to jednak test Huskyego, no cóż, słowo się rzekło, kobyłka u płota :)
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:11:33
  Tekst propagandowy, ale chłopak w końcu popiera PiS.
 • @zbig71 17:57:55
  Kuzynka mojej koleżanki
  Pracuję w centrali PIS-u
 • @Husky 18:58:22
  Dobra, zakładam że to twoje dziecko. No brawo. Widzisz, jak chcesz, to potrafisz.
  Oceniłem na 3. Propaganda sukcesu, ale rozumiem, JK czuwa.
 • @Husky 18:58:22
  image.png
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19mNWM2Zi9wLzIwMTkvMDEvMDMvODI1LzQ3MC85OTUyMTRhZDA0NmU0ZjQ3OWRmZjM3MThlYzkzZWQ4NC5qcGVn.jpeg
  Frasyniuk prawomocnie uniewinniony. Adwokat i żona już robią politykę! "Wielką nadzieją napawają niezależni sędziowie". Sąd Okręgowy w Warszawie prawomocnie uniewinnił w czwartek Władysława Frasyniuka od zarzutu wprowadzenia w błąd policjanta „co do tożsamości własnej osoby” - przekazał w czwartek PAP obrońca Frasyniuka mec. Piotr Schramm.


  https://wpolityce.pl/polityka/428026-frasyniuk-uniewinniony-adwokat-i-zona-juz-robia-polityke


  Ps...Takie wyroki są przypomnieniem dlaczego zbrodniarze i kolaboranci w togach i wszyscy którzy ze współpracy z ludobójczym ZSRR i zbrodniczym PRLem zrobili sobie źródło dochodu, tak zażarcie zwalczali lustrację, nie dopuszczając do ujawnienia Aneksu! Nie po raz pierwszy zdegenerowana bolszewicka kasta ze swym miotem wsobnym w sądach pokazuje, że prawo jej nie dotyczy i udowadnia, że władza należy do kasty. Spróbuj normalny człowieku to zrobić ?! Czyli zwykły obywatel podatnik pan Kowalski może się przed tym "sądem" przedstawić jako Bruce Lee? Przypuszczam, że wątpię. Nie dosyć, że nadzwyczajna kasta sędziów, to również jest nadzwyczajna kasta tak zwanych "legend" Solidarności. Pinior będzie następnym tryumfatorem! Z jednym się zgadzam. Frasyniuk żadnego reżimu nie zniesie. Nigdy. To pewne. Nawet z komuną się dogadał i dlatego został wylansowany na "legendarnego opozycjonistę". A pani Madzia od Frasyniuka to musi się znać na sądach, Madzia i Jan Józef Grzyb to mądrzy ludzie z IQ razem około 100. Potrzebna ustawa antyubecka dla sądów. Widać ich rodowód bez dochodzenia. Nic nowego lewactwo w natarciu. Jaki grzyb sędzia taki wyrok. Polszewicki wymiar niesprawiedliwości działa. To jest zasługa PAD, Weto dało im żagle ku opozycji. A sprawiedliwość może przywrócić naród swoimi rękami. Jakie sądownictwo jest w Polsce każdy widzi. Sędziowie są politycznie stronniczy, tacy jak Frasyniuk są bezkarni. Są równi (my zwykli obywatele) i równiejsi (PO, PSL, SLD, aferzyści i złodzieje popierani przez targowicę). Sytuacja jaka istnieje w wymiarze prawa a w sądach szczególnie, jest zbyt poważna aby dalej można to bezprawie tolerować. Jeżeli wybrana wola narodu polskiego władza ma z tym problemy to może skutecznym rozwiązaniem byłoby odwołanie się do społeczeństwa i ustalenie poprzez referendum czy dalej niektórzy sędziowie powinni orzekać w jawny sposób uwłaczając elementarnym zasadom sprawiedliwości, degradując i niszcząc przez to pojęcie niezawisłości sędziów i zaufania jakim bezwzględnie powinni się legitymować. W sumie niewielka grupa ludzi, którym jest bliżej do polityki aniżeli sprawiedliwego orzekania, podważa praworządność na brak której tak często narzekają, psując jednocześnie opinie o zdecydowanej większości uczciwych sędziów, którzy nie są temu nic winni, Jak może sądzić złodzieja sędzia, który np. sam kradnie...czy sędzia alkoholik za kierownicą pijaków za kółkiem, etc..Mam nadzieję, że PiS ogłosi referendum w sprawie wysłania w stan spoczynku bezwarunkowo wszystkich sędziów, którzy karierę zaczęli jeszcze w PRL. Skoro środowisko sędziów wetuje Polskie ustawy w TSUE, parlament powinien odwołać się do Narodu, skoro nie da się po dobroci, to trzeba zaostrzyć kurs. Oczywiście ci sędziowie przechodzą na emerytury ZUS'owskie na zasadach ogólnych w wysokościach takich jak by płacili ZUS, żadne "stany spoczynku".
 • @kula Lis 68 19:06:32
  I zobacz jak Duda namieszał!?! Kto go namaścił Kaczelnikowi? Kneset w Oświęcimiu?
  Lustracja totalna. To na początek. Bez tego ani rusz.
 • @Zawisza Niebieski 18:35:43
  Szkoda mi czasu...
 • @kula Lis 68 19:06:32
  Jest decyzja Sądu Apelacyjnego?
  Jest !!!
  To jest GRZYB ...
  ............Władysław Frasyniuk-Grzyb

  https://pbs.twimg.com/media/DwACesWWsAEiu6W.jpg
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:15:55
  Wystarczy 15 min.
 • Nielegalni imigranci z Iraku zatrzymani na Podkarpaciu! Straż Graniczna informuje o zorganizowanym przerzucie
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19lZjI2Zi9wLzIwMTkvMDEvMDMvODI1LzQ1NS9hYWUwM2Y0ZTRjODA0ODk0YjFiNTMyNmEwZDk1MGNiMS5qcGVn.jpeg

  Patrol Straży Granicznej w okolicach Krościenka zatrzymał pięcioosobową grupę imigrantów z Iraku, którzy nielegalnie przekroczyli granicę z Ukrainy do Polski poinformowała PAP w czwartek rzecznik Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej mjr Elżbieta Pikor. Cudzoziemcy to trzej mężczyźni i dwie kobiety w wieku od 19 do 33 lat. Wszyscy posiadali ważne irackie paszporty. Wyjaśnili, że na Ukrainę dostali się legalnie drogą lotniczą, a później samochodem i pieszo w rejon granicy z Polską. Za przerzut z Ukrainy do krajów UE każdy zapłacił po 1200 euro. Ostatecznym celem podróży miała być Wielka Brytania
  powiedziała Pikor. Dodała, że grupę zatrzymano we wtorek 1 stycznia br. Po zatrzymaniu grupy inny patrol funkcjonariuszy SG zatrzymał do kontroli samochód BMW na brytyjskich numerach rejestracyjnych. W pojeździe podróżowało dwóch mężczyzn w wieku 19 i 20 lat. Byli to legalnie przebywający na terenie Unii Europejskiej obywatele Iranu i Iraku. Jak się okazało, zorganizowali oni przerzut i zamierzali przewieźć grupę do Anglii dodała. Nielegalni imigranci usłyszeli zarzuty popełnienia przestępstwa, do czego się przyznali. Zostali przekazani z powrotem na Ukrainę w ramach umowy readmisyjnej. Przez następne 3 lata nie będą mogli wjechać do krajów strefy Schengen. Organizatorzy procederu również usłyszeli zarzuty popełnienia przestępstwa. Jeden z mężczyzn przyznał się do zarzucanych czynów i dobrowolnie poddał karze 10 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na 3 lata. Drugi nie przyznał się do winy, więc decyzję w jego sprawie podejmie sąd. Jak podkreśliła Pikor, zatrzymanie grupy nielegalnych imigrantów to pierwsze takie zdarzenie zanotowane w 2019 r. na podkarpackim odcinku granicy z Ukrainą. W 2018 r. strażnicy graniczni z Podkarpacia zatrzymali łącznie 148 imigrantów, którzy nielegalnie próbowali przedostać się z Ukrainy do Europy Zachodniej.

  PAP

  Ps..Co za kraj, gówniarze 19 i 20 lat organizują przemyt ludzi? Wysłać tam skąd przyszli.Nie pozwolić,aby przez Ukraińską granicę nielegalnie międzynarodowa mafia przemycała islamistów. Powinno się ścigać handlarzy ludźmi i skazywać na karę bezwzględnego więzienia. No i skąd ci biedni "wędrowcy" mają kasę?! To wygląda na zorganizowaną inwazje na Europę...Czy mafie handlujące migrantami mają popleczników w polskich władzach? Czyżby to eksperyment "mateusz"? czy to goście Mateusza i Kwiecińskiego przyszli ratować naszą gospodarkę! Brawo PiS. Ocieplanie stosunków z marksistowską EU! Rezultat? Polska zalewana muzułmańskim gównem! Złapali pięciu (sukces!), a tysiące ich są już wszędzie. A przerzuty przez Polskę funkcjonują od lat, często maja wydawane krótkoterminowe polskie dokumenty i z nimi jada na zachód. Ja w Opolu ostatnio spotkałem dwóch młodych silnie czarnoskórych osób oraz skośnookiego pewnie ojca z dwójką, gdzieś tak 7 letnich dzieci i to nie było w centrum miasta. Pewnie mają wynajęte pokoje.
 • @Husky
  Partii trzyosobowej pedała/cioty Biedroniu jeszcze nie ma, a już ma 7%? Dziwny ten sondaż. To coś jak z Petru przed i obecnie.
 • @kula Lis 68 19:28:16
  Przewodniczący PKW analizuje strukturę właścicielską PO...

  https://pbs.twimg.com/media/Dv_R1h7X0AA1vTn.jpg
 • @kula Lis 68 19:30:17
  A pamiętasz sondaż IBRIS gdzie w grudniu 2015 Nowoczesna prowadziła z 30% poparcia.
  To był odlot
 • Perfidna ustawka „kasty”! Chce zablokować wybór nowych sędziów do czasu orzeczenia TSUE w sprawie KRS
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY18wNGNmYy9wLzIwMTkvMDEvMDMvODI1LzM3MC83ZWFjMjBlOWI1ZGQ0MTg0ODczZDFhOWU3ZjU4ZDE2My5wbmc=.png

  Maski opadły! Dla politycznej zadymy i swoich partykularnych interesów, elity sędziowskie chcą zablokować wybór nowych sędziów. Kolegia sędziowskie masowo wnioskują o wstrzymanie się z opiniowaniem kandydatów do pełnienia urzędu sędziego. Za całą operacją stać mają sędziowscy celebryci z „Iustitii”. Kolejne Zgromadzenia Ogólne Sędziów od kilku tygodni wydają niemal identyczne w treści uchwały, które bezpośrednio godzą w procedurę opiniowania sędziów na stanowiska.
  Zgromadzenie Ogólne Sędziów Okręgu Sądu Okręgowego w Piotrkowie Tryb. przyłącza się do uchwały Zgromadzenia Przedstawicieli Sędziów Apelacji Łódzkiej z dnia 3 grudnia 2018 roku i odracza opiniowanie kandydatów do pełnienia urzędu na stanowiskach sędziów sądów rejonowych w okręgu piotrkowskim do czasu rozstrzygnięcia przez Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej pytań prejudycjalnych, skierowanych przez Sąd Najwyższy, Naczelny Sąd Administracyjny oraz sądy powszechne w przedmiocie wątpliwości związanych z procesem wyłaniania sędziowskich członków nowej Krajowej Rady Sądownictwa. czytamy w uchwale Zgromadzenia Ogólnego Sędziów Okręgu Sądu Okręgowego w Piotrkowie Trybunalskim. Podobnej treści uchwała ma zapaść dziś w Poznaniu. Dotarł do niej JusticeWatch: wpisy pod linkiem

  https://wpolityce.pl/polityka/427990-kasta-chce-zablokowac-wybor-nowych-sedziow
  Co ciekawe, szefem poznańskiej „Iustitii”, czyli skrajnie upolitycznionego stowarzyszenia sędziowskiego jest sędzia Bartosz Przymusiński, który pełni jednocześnie funkcję rzecznika stowarzyszenia. Znany jest on z licznych wypowiedzi, które zdaniem wielu komentatorów naruszają zasadę apolityczności sędziowskiej. Kolejne uchwały wstrzymujące opiniowanie kandydatów, ataki na Krajowa Radę Sądownictwa oraz podważanie konstytucyjnych podstaw funkcjonowania legalnych instytucji prowadzą do chaosu w polskim sądownictwie. Czy o to chodzi „kacie” sędziowskiej? Co z argumentem, że brak opinii oznacza mniejsza ilość orzekających sędziów? Tym „Iustitia” najwyraźniej nie zamierza się przejmować. Woli uderzać w podstawy polskiego sądownictwa i podważać konstytucyjny mandat Krajowej Rady Sadownictwa.

  Zgromadzenie popiera stanowiska zawarte w uchwałach podejmowanych przez organy samorządu sędziowskiego innych sądów w Polsce, kwestionujących zgodność przepisów ustawy z dnia 8 grudnia 2017 roku o zmianie ustawy o Krajowej Radzie Sądownictwa oraz niektórych innych ustaw z art. 187 ust. 1 Konstytucji, jak i wskazujących na to, że obecna Krajowa Rada Sądownictwa nie stoi na straży niezależności sądów i niezawisłości sędziów piszą sędziowie w swoich uchwałach. Zdecydowanie protestujemy przeciwko wszelkim przejawom zastraszania sędziów ze względu na wydawane orzeczenia sądowe i podejmowane w przestrzeni publicznej działania na rzecz obrony niezależności sądów i niezawisłości sędziowskiej. Solidaryzujemy się z sędziami szykanowanymi poprzez wzywanie na przesłuchania przez rzeczników dyscyplinarnych, przenoszenie bez uzasadnienia do innych wydziałów oraz podejmowanie czynności zmierzających do szukania podstaw do wszczęcia postępowania dyscyplinarnego przeciwko sędziom czytamy w uchwale. Elity sędziowskie już dawno skompromitowały się w oczach społeczeństwa, maski opadły. Dziś jedynym celem stowarzyszeń sędziowskich jest anarchizacja sytuacji w polskim sądownictwie oraz oczekiwanie na wsparcie ze strony TSUE oraz Komisji Europejskiej. Szokujące są także manipulacje, z których ma rzekomo wynikać, iż sędziowie są w Polsce szykanowani. Po całych dziesięcioleciach bezkarności, elity sędziowskie, obawiają się Izby Dyscyplinarnej Sądu Najwyższego, a także działań rzeczników dyscyplinarnych. To przeciwko tym działaniom wybuchła rewolta sędziowska, która szkodzi nie tylko wymiarowi sprawiedliwości, ale także całemu społeczeństwu.

  autor: Wojciech Biedroń

  Ps..To zamach oligarchii sędziowskiej. I tak to jest jak się wycofuje z własnych ustaw! To wyłącznie wina PiSu! "mientkie faje" z PiSu nadal udają że zrobią zmiany. Czyżby PiS nie mógł poradzić sobie z tym problemem?. Dość już tej obstrukcji. PiS musi natychmiast znaleźć sposób na okiełzanie tych sędziów. Jeśli tego nie zrobi to w wyborach może być źle. Trzeba było zrobić porządek raz a dobrze! Czas na rzeczywistą reformę. Sędziowie powinni być wybierani w wyborach powszechnych na kadencję i nigdy nie powinni otrzymywać zgody na zlecanie swoich obowiązków innym lub wykonywanie innej pracy, łącznie z nauczaniem. A teraz chazarobolszewicka kasta i ich miot wsobny, "poczuła krew" i po sprawie! To PiS ma problem z sędziami? To my, Polacy i wszystkie narody Unii, mamy z nimi problem. Pozwolimy kaście polskiej i unijnej mieć ostatnie słowo i faktycznie przejąć władzę w Europie przez IV Rzeszę? Czy Izba Dyscyplinarna tym się zainteresuje? Takie działania nie są chyba zgodne z prawem. W sądach potrzebna lustracja od zaraz i ustawa o wyborach powszechnych na stanowiska sędziowskie, ograniczone do kadencji. Musimy się zorganizować w proteście przeciwko tej kaście i w koszulkach "precz z kastą - reforma sądownictwa" rozpocząć protesty pod sądami, które podejmują takie uchwały. Czas na te hołotę z łopatami ruszyć zaraz usuną się ze stanowisk i tak po kolei po nazwisku od sądu do sądu w końcu suweren będzie wybierał.
 • @Husky 19:37:26
  Pamiętam!
 • @kula Lis 68 19:30:17
  A co? Ty wierzysz w uczciwość wyborów? W 2015 powstała Nowoczesna i od razu 11,%? A Wolność JKM, która istnieje tak naprawdę od początku transformacji tylko zmieniła nazwę 4,99%, jakby ktoś specjalne ich udupił. Jedyną pociecha, to głupota Ryśka. Sam teraz czekam na 6króli
 • @Husky to mi się podoba, nie to co w jewropie.
  Kara śmierci za gwałty i zabójstwa. W czwartek władze Chin wykonały egzekucję seryjnego mordercy i gwałciciela Gao Chengyonga, który pozostawał bezkarny przez prawie 30 lat - głosi oświadczenie na stronie Sądu Ludowego Średniej Instancji miasta Baiyin w chińskiej prowincji Gansu. „Na podstawie rozporządzenia ws. wykonania wyroku śmierci, wydanego przez przewodniczącego Ludowego Sądu Najwyższego ChRL, 3 stycznia w pierwszej połowie dokonano egzekucji Gao Chengyonga" ogłoszono. Sąd Ludowy Średniej Instancji miasta Baiyin w marcu ubiegłego roku uznał go za winnego zabójstw 11 kobiet, a także gwałtów, napadów z bronią w ręku i bezczeszczenia zwłok. Za wszystkie te przestępstwa został skazany na najwyższy wymiar kary. Gao Chengyong przyznał się do zabicia 11 osób w latach 1988-2002. Atakował młode kobiety i dziewczynki ubrane na czerwono. Gwałcił, a następnie mordował swoje ofiary, najmłodsza z nich miała tylko osiem lat. Kulisy jego bestialskich zbrodni wywołały panikę wśród mieszkańców miasta. W sierpniu 2001 roku Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego Chin objęło nadzór nad sprawą, jednak śledztwo nie posunęło się naprzód. W marcu 2015 roku Departament Bezpieczeństwa Publicznego w prowincji Gansu wznowił dochodzenie, i dzięki analizie odcisków palców i przeprowadzonym testom DNA śledczym udało się ustalić tożsamość zwyrodnialca. Policja zatrzymała Gao Chengyonga 26 sierpnia 2016 roku 28 lat po jego pierwszej zbrodni.

  Ps..W żydolewackiej, pedalskiej, zboczonej, zbankrutowanej tak politycznie jak i gospodarczo Europie by jeszcze żył sobie spokojnie 25 lat (o ile zasądzają jeszcze dożywocie?) mając darmowy dach nad głową, wyżywienie (o ile lepsze niż w szpitalach!) i opiekę medyczną na koszt podatników. Brawo Chińczycy!
 • @kula Lis 68
  Same q...y i złodzieje .Salut Amigo . http://bi.gazeta.pl/im/68/be/16/z23847528IER,Fragment-nagrania-z-Magdalenki.jpg
 • @zbig71 20:06:22
  Najnowszy program wyborczy totalnej opozycji w 3 punktach
  PROGRAM na Wybory do U.E i wybory parlamentarne 2019
  1 ✔️ PiS jest zły
  2 ✔️ PiS jest zły
  3 ✔️ PiS jest zły
 • @Repsol 20:28:42
  A kto taki jest w tym kółeczku?
 • @Husky 20:32:10
  PiS jest zły
 • @Husky
  To jedna sitwa , magdalenkowa .
 • @zbig71 20:40:52
  Jestem pewny że w 2019 iskry będą szły na całego .
  Tutaj na Neon-ie również.
  To będzie wyjątkowo brutalny rok.
  Tu gra idzie o wszystko. Albo będziemy Polską, albo cofniemy się do czasów komuny, plus też próba "rozliczeń" PIS.
  A totalni to wciąż jeszcze duża siła.
  Oj będzie gorąco.
 • @zbig71 20:40:17
  Lech Kaczyński podobno abstynent , jak widać nie do końca . No i te menory . Na miarę PAD a . Salute . :))) http://alexjones.pl/media/k2/items/cache/484597b2b4af459161642882da7b8100_XL.jpg
 • @Husky 20:43:15
  Pitolisz oni wszyscy to zdrajcy polskiej racji stanu . Jako propagandowa trąba doskonale o tym wiesz . Witaj w Polin . :)))))
 • @Husky 20:43:15
  Bzdury opowiadasz. Toż to jedna klika. Rzuć okiem na fotkę Respola. Wszystko wyjaśnia. A ta menora to zapowiedź tego, czego właśnie teraz dokonuje PiS. Czyli przeistacza resztówkę Polski w Judeopolonię. Co widać, słychać i czuć. Kaczyński dla Żydów robił wszystko, tak jak Duda robi wszystko. Już nawet się nie kryją. A okupacja Żydowska będzie straszna. Bo znikąd pomocy nie będzie.
 • @Repsol 20:44:40
  Tak. To LK. Historia zapisze go jako likwidatora Polski. Taką mam nadzieję. Niestety, jeszcze nie udało się do końca odkłamać fatalnego wpływu tego dziada , agenta obcych mocarstw Piłsudskiego. Trzeba nad tym pracować.
 • @Husky 18:58:22
  A co ja mam z tego, że są w Unii posłowie PiS czy PO czy PSL????
  Biorą kasę z moich podatków i bawią się w klinikach, tym, że sobie cycki zwiększają/ zmniejszają, albo laskę prostują lub obrzedzają. Co My z tego mamy. Przecież posłowie nie uchwalają ustaw, rządzi KE i jej komisarze, a ,,poslowie", slużą jako kwiatek do kożucha. Wybory do UE są ważne tylko z jednego powodu, ponieważ dają psychologiczną przewage do wygrania wyborów jesiennych do sejmu.
  Polityczną rolę dogrywają tylko te partie, które mają dostęp do kasy państwowej lub brali udział z rozkradaniu majatku narodowego jak POPISPSLSLD. Teraz lansują strasznie tego pedała/ciote z Rymanowa, to dopiero jest skandal. Służby zewnętrzne wprowadzą chomosi do sejmu i będą wspólrządzic razem z koalicją peowską.
  Pisy przerzną wybory, ponieważ nie otwierają się na nowych ludzi, kiszą się w wlasnym mizernym sosie kadrowym, 90% posłów to intelektualna mizerota, zresztą podobnie lub jeszcze gorzej jest w peło.
  Gdybym miał 10 % funduszy takich jak ma pisuar, to 10% zrobię w wyborach do sejmu, jestem tego pewien.
 • @Repsol 20:48:24
  Jedyne wyjście to połączyć siły Polskich Partii Narodowych.
  Jak zsumujemy wyniki partii WPS Kosiura,Stowarzyszenia Sendeckiego,znaną partie 50+,Zmianę Piskorskiego,Ruch Narodowy,Zieloni, etc to będzie już gdzieś 2-3% w wyborach.
  A tej siły już nikt nie powstrzyma.

  8-)))))
 • @Wrzodak Z. 21:01:19
  To musiałby pań grać w lotka i mieć szczęście Bolka w tych grach
 • @zbig71 20:55:29
  Czyli to już koniec !!!!
  Nie ma już nic
  Niedobrze
 • @kula Lis 68 19:06:32
  Kula, znam sędziów młodych, ale jakich durni, albo skompromitowanych to głowa boli. Nie w tym rzecz, ze młody stary, liczy się podejscie i własny rozum, mam w rodzinie sędziów młodziutkich aż chce sie z nimi spędzać czas, wszystko zależy co wynieśli z domu, jakie wartości.
  Np; sędzią jest syn J. Wojciechowskiego a wyroki ma skandaliczne, sędzią za komuny był J. Wojciechowski ,,wielki" działacz ZSL,PSL, PIS a teraz fucha w UE za 100 tys. miesięcznie a Piotrowicz, a Kryze itd.
 • @Wrzodak Z. 21:01:19
  Czy PIS przegra wybory?
  Kiedyś to nastąpi, jestem tego pewien
  Tak jak i tego że następnie będzie PO a potem znów zmiana na PIS
  a lata lecą.
  A reszta politycznego planktonu tylko obejdzie sie tylko smakiem
  Pozdrawiam
 • Husky
  Oczywiscie. Prosze takze nie ustawac w zachecaniu do dalszej adoracji Poroszenki oraz Narodu Przebranego.
 • @Wrzodak Z. 21:01:19
  Ave , panie pośle . Nic tu nie zrobimy magdalenkowa hołota zawłaszczyła wszystko w Polsce .
 • @Husky 21:05:58
  W zasadzie to rozumiem, że taki jest twój komentarz. Przyznać prawdy mi nie możesz, zaprzeczyć, że to nieprawda co piszę, bo gołym okiem widać co się dzieje w kraju, jak PiS , który został wynajęty przez masonerię, syjonistów i anglosasów do skasowania resztek Polski. Możesz tylko odwracać kota ogonem i wskazywać na Rosję, Chiny Filipiny. To jednak niewdzięczne zajęcie.
 • @Husky 19:21:01
  Jakis dziwnie falliczny ten grzyb...
 • @Wrzodak Z. 21:06:41
  Ja także takich znam. Oni ze swą wiedzą na zachodzie czy USA nawet woźnymi w sądach by nie byli. Prokuratorów także to dotyczy, mam z nimi doświadczenie. Trzeci rok badają mój komputer, 23 tys wpisów i zbadać nie mogą. Mam z nich polewkę co jakiś czas im to przypominam, ostro im dopierdalam i leję z nich. Odpowiedzi nie ma.
 • @kula Lis 68
  Polecam Amigo . Salute . http://www.wicipolskie.org/?p=37523
 • @zbig71 20:55:29
  Katarzyna TS na portalu wPrawo :Wybierzmy sobie cadyka...
 • @Wrzodak Z. 21:06:41
  Jeszcze jedno, jak policja przyszła zabrać mi kompa z polecenia tępej jak but prokuratorki, będąc u niej roztarłem ją na miazgę, ja miałem w kompie 2 dyski, jeden zepsuty. Policjant powiedział bym ten dobry zabrał, zostawiłem ten zepsuty, więc mogą kompa badać do usranej śmierci, nic nawet biegli im nie odtworzą.
 • @morgan 21:25:31
  No, to niedługo nam pozostanie. Tylko
 • @Husky 21:04:35
  No a ty powołaj magdalenkowy POPISO wy PSL owsko SLD owski układ zarządzający resztkami Polin . Pasuje ?. :)))
 • @morgan 21:25:31
  A ta Kasia to kto?
 • @Husky 21:10:51
  To tylko pokazuje, jak fatalnym ustrojem jest demokracja. I jakie robi spustoszenia w mózgach ludzi. A za demokracją i prawami człowieka zawsze stoi Żyd.
 • @morgan 21:18:32
  To selfie Wladka F.
  Sam se zrobil
  8-))))))
 • @morgan 21:15:56
  nic z tego
  pzdr.
 • @zbig71 21:34:23
  No to czas na monarchie.
  Masz typy na tron
  ps.
  tylko problem ze ten tron obecnie zajety
  8-))))

  http://www.xn--krlpolski-66a.org.pl/
 • @Husky 21:35:29
  Dlaczego? W końcu Twój idol i mistrz duchowy wydalał z siebie kabotyńskie okrzyki na Majdanie w 2014 roku, typu: sława Ukrainie. Dla wielu Polaków często były to ostatnie słowa, jakie słyszeli przed spotkaniem z siekierą lub piłą, a dla Jarozbawa to zamanifestowanie antyrosyjskości. No i oznajmił ,że krytyka Izraela to antysemityzm.
 • @Husky 21:39:41
  Leszczyński to pajac.
  Na początku to powinien być dyktator. Najlepiej wojskowy. Takie przeciwieństwo Jaruzelskiego. Potem niech zostanie królem.
 • @zbig71 21:52:46
  Monarchia jak najbardziej mile widziana . Do tego absolutna , popisowym złodziejom kara śmierci że o czerwonych nie wspomnę .Salute . :)
 • @Repsol 22:01:51
  O to to to. A zobacz ile kosztują demokracje? Gdziekolwiek, są drogie i generują straszny dług.
 • @zbig71 21:56:33
  popieram
 • @Husky 22:16:10
  No i bardzo mnie to cieszy.
  Brawo Ty
 • @Husky 19:34:13
  Nie, to M.Morawiecki przed zapodaniem kolejnej " fali sukcesów w polskiej gospodarce" w 2019 roku :))))
 • Zobacz Husky
  co się dzieje: za napad na śmietnik z przeterminowaną żywnością 10 lat.
  Za afery i milionowe kradzieże 0 (słownie:zero):https://www.youtube.com/watch?v=UzXWqhPbC4A
 • @Husky 22:16:10
  "sondaż" zaprezentowałem u Szanownej Lotnej.
  Z podaniem źródła - opisowym ;-)
 • @ Autor
  Pałeczka :-)
 • @wercia 02:36:27
  62-letnia emerytka z Dziwnowa w zachodniopomorskim, stanie przed sądem za to, że razem z bratem i synem ukradła przeterminowane jedzenie ze śmietnika przy jednym z lokalnych supermarketów. Rodzina odpowie za kradzież z włamaniem (wyłamali kłódkę). 260 złotych: taką wartość miało mienie, które przywłaszczyła sobie pani Bożena, a także jej chory na padaczkę syn oraz brat. „Ukradli” śledzie, pieczywo, wędliny, jogurty i ser, wyrzucone wcześniej do śmietnika, bo termin przydatności do spożycia minął. W zeszły piątek o 22.00 wybrali się na teren supermarketu, bo słyszeli, że często wyrzuca się tam przeterminowaną żywność. Nie spodziewali się jednak, że śmietnik będzie zamykany. Byli jednak na tyle zdeterminowani, że postanowili wyłamać kłódkę. Zostali nagrani przez monitoring i następnego dnia przyszła do nich policja. Emerytka twierdzi, że na oczach sąsiadów wyprowadzono ich w kajdankach i ostrzeżono, że grozi im 10 lat więzienia. Ponoć dużo ludzi tam chodziło. A przecież taka żywność dzień czy dwa po terminie jeszcze nadaje się do jedzenia. Po co ją niszczyć? Nie ma co ukrywać. Zniszczyliśmy kłódkę i weszliśmy do środka. Wzięliśmy osiem słoików śledzi, stare bułki i chleb tostowy powiedziała dziennikarzom „Faktu”. O pracę tu ciężko. Brat czasem pomaga przy obróbce ryb i dostaje za to parę groszy. Ja mam 900 złotych emerytury. Zostaje mi jednak co miesiąc 300 złotych, bo chcąc pomóc córce wzięłam dla niej kredyt na meble. Z trudem wiążemy koniec z końcem. Rzeczniczka policji w Kamieniu Pomorskim Izabela Trepko potwierdziła, że cała trójka stanie przed sądem. Powiedziano nam, że możemy na 10 lat trafić za kraty. To tyle co za jakiś gwałt albo pobicie skarży się emerytka.
  Ps..A czego się spodziewać po "politykach'' biegających w jarmułkach i palących chanukowe świece. Dziwię się, że policja i prokuratura wszczęła dochodzenie bo za tak małą kwotę to jest tylko wykroczenie a nie przestępstwo i przy takiej kwocie dochodzenie jest umarzane z powodu małej szkodliwości społecznej.
 • @Repsol 20:44:40
  W tym dziale będą umieszczane wszystkie odnalezione zdjęcia dotyczące żydostwa w Polsce ... od lewej: Tadeusz Mazowiecki - Icek Dikman, Lech Wałęsa - Lejba Kohne, pijący zdrowie generałów Adam Michnik - Aaron Szechter, Janusz Reykowski i Aleksander Kwaśniewski - Izaak Stolzman ...

  http://polskainfo2.tripod.com/images/bbb_album.htm
 • @wercia 02:36:27
  Czy ktokolwiek policja, prokurator a także w owym sądzie zdaje sobie sprawę z art. 180 i art. 181 Kodeksu cywilnego oraz z odpowiedzialności karnej za nadużycie uprawnień (art. 231 Kodeksu karnego)? Nie ma co się dziwić za batonik karzą jak psy ogrodników wyrzucić ale nie rozdać to jest Polska rzeczywistość,a najgorsi to są nowobogacy czyli, jak z dziada zrobi się pan, z kijem nie podchodź. Takie patologie prawne i polityczne były w naszym kraju od dawna nie tylko za PiS poprzednicy byli gorsi (tacy sami?).
 • @Husky
  243 miliony na 100-lecie odzyskania niepodległości przepadło? Rząd nadal nie wyjaśnił, na co wydano te pieniądze! Czyżby na żydowskie muzea? „Rzeczpospolita” informuje, że „rząd kluczy w sprawie kosztów obchodów stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości”. Chodzi o 243 miliony złotych, które miały być wydane na program „Niepodległa” z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości. Gazeta informuje, że rząd do tej pory nie wyjaśnił, na co wydano 243 miliony złotych z programu „Niepodległa”. Według ogólnikowych informacji miały one być przeznaczone na uczczenie 100-ej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Posłowie złożyli łącznie 11 interpelacji w tej sprawie. Trafiły one do premiera, ministrów kultury, spraw wewnętrznych i administracji oraz obrony narodowej. Nadesłana ilość odpowiedzi: Zero. W interpelacjach posłowie dopytywali między innymi o to, ile z całej sumy przeznaczono na obchody, które odbyły się 11 listopada. „Rzeczpospolita” zapytała też o sprawę rzecznika prezesa rady ministrów, lecz nie otrzymała odpowiedzi. Resort kultury oświadczył natomiast, że na te pytania rzekomo wielokrotnie odpowiadano na sali sejmowej. „Rp” zwraca też uwagę na „ławki niepodległości” postawione przez MON. Ministerstwo przeznaczyło na budowę ławek 4 mln zł. Zakładano, że każda będzie kosztować około 30 tys. zł., zaś samorządy otrzymają dofinansowanie na budowę w wysokości ok. 80 proc. Resort poinformował, że na terenie całego kraju stanie 146 takich obiektów. Koszty okazały się jednak dużo wyższe. Najdroższą ławkę postawiono w Lublinie za 88 tys. zł. Warto przypomnieć też niedawną wypowiedź ministra Piotra Glińśkiego. Uważam, że jesteśmy zobowiązani wobec dziedzictwa żydowskiego, które było i jest częścią dziedzictwa polskiego, żeby takie muzeum powstało. Przed nami kwestia realizacji tej koncepcji. To jedna z ponad 20 instytucji muzealnych, które są reformowane lub budowane od nowa powiedział telewizji wPolsce zapytany o Muzeum Getta Warszawskiego oraz o to, czy opłacanie tych muzeów pomoże w zażegnaniu konfliktu z Izraelem. Czy jest więc możliwe, by pieniądze na obchody 100-lecia odzyskania przez „państwo Polin” niepodległości poszły na związane z żydami obiekty, wobec których dziedzictwa według rząd „jesteśmy zobowiązani”?

  Źródło: rp.pl/nczas.com
  Ps..My zobowiązania mamy wobec „wszystkich”, „inni”, wobec nas żadnych. ”Płaszczyków, przykrywek”, przybywa i „prawo-bezprawia” ciąg dalszy. Żaden argument i tak nie usprawiedliwia obecnego postępowania i rządzenia się podatnika pieniędzmi, bo o tym się ciągle zapomina, że to nie jest własność prywatna. Może na po nałożycie podatek na wszystkich Polaków 10 procent od zarobków na państwo Izrael. Zdrajcy Narodu. No i jeszcze dodam, że 252 mln zł kosztowało nas podatników te pierdzenie o CO2-COP w Katowicach.
 • Husky
  Koniecznie "piąteczka", bo tekst ciekawy.
  Pzdr.
 • @Jasiek 06:59:11
  Mundry Jasiu
  Weź się wypałeczkuj
 • @kula Lis 68 08:33:57
  O Kalksteinie zapomniałeś.
 • @Husky 09:50:27
  Mundry Jasiu
  Weź się wypałeczkuj

  Przypominam:

  "Zawsze brałem ciebie za wzór
  Na kimś się trzeba opierać, doskonale pełnisz tu rolę i mentora i poważnego analityka.
  Szapo baaa"

  ;-)

  Ps. swoich wpisów oceniać nie mogę, a Twoje owszem :-) I to z przyjemnością ...
 • Tytuł oczywiście zakłamany
  Tytuł zgodny z prawdą powinien brzmieć:
  "Zakłamany krajobraz przed bitwą"
  albo
  "Fałszywy krajobraz przed bitwą".

  Nawet dzieci wiedzą że w żydowskiej demokracji sondażownie podobnie jak media to broń propagandowa.
  Wyniki sondaży się najzwyczajniej "kupuje" tak jak profil mediów.
  Jedni i drudzy jeżeli nie są ideologicznie związani (poglądy polityczne właściciela) to zawsze są zainteresowane zyskami czyli tłustymi zleceniami.

  Sondażownie które nie pokazują "dobrych" (dla zlecającego) wyników sondaży nie dostają dalszych zleceń.
  A uzyskanie dobrych wyników to żaden problem dla sondażowni.
  Jest tyle możliwości "kolorowania " wyników że to żaden problem.

  Podobnie media ... jak chcą tłuste zlecenia reklam (łapówki w istocie)
  to muszą prezentować jedynie słuszną linię "zlecającego reklamy".
  I jak chcą zarabiać to MUSZĄ ....

  To tyle na temat niezależnych sondażowni oraz niezależnych wolnych mediów...w demokracji po żydowsku.
 • @Oscar 11:38:06
  A demokracja po Waszemu to jak wyglada
  w jakich barwach ja widzisz
 • @Jasiek 11:36:53
  i vice versa
 • @Husky 11:52:59
  Tylko, że ja to uzasadniam, a u mnie pałownik (Ty?) pozostaje anonimowy/chowa się po krzakach ;-)
 • @Jasiek 12:04:15
  PiS i prezes nie uzasadniają, tylko oznajmiaja, jaka jest obecna mądrość etapu. Jak talmudyczni Żydzi. Jak LK podpisywał TL w 2009 to było git, teraz TL Jarozbawowi przeszkadza. To żydowska narracja.
 • @zbig71 20:55:29
  Kto tego nie widzi,że to jedna klika jest naiwniakiem na pograniczu idioty.Zadaję sobie pytanie którzy z nich gorsi i raz mi wychodzi,że Pis,a innym razem,że Po.Już gorszej rzeczy nie można zrobić,jak sprowadzić obce wojsko do własnego kraju i godzić się na spłatę złodziejskich roszczeń swoich ziomków-żydów z Ameryki.Gdyby się nie zgodzili na haracz,to przeciwstawili by się tym żądaniom,a nie dziób w ciup.Ta pozorowana wojna między Pis i PO to picunda(Pisunda) dla wyborców.Ja również dałam się nabrać i głosowałam na Pis w wyborach do parlamentu,ale to były ostatnie wybory w których uczestniczyłam.Wstyd mi przed samą sobą,że trzeba było 30 lat,abym przejrzała na oczy.
 • @zbig71 12:16:43
  Dla tych, którzy myślą, że to przypadek, albo szaleństwo, a nie metoda, polecam odtrutkę - Krzysztof Karoń i jego książka "Historia antykultury". Kaczyńscy zgotowali nam niewolę w UE. Polecam również "Kulturę krytyki" Kevina MacDonalda I pamiętajmy: resortowe bękarty mnożą się jak króliki - to dla nich tak naprawdę mamy zrobić przestrzeń życiową.
 • @M i r i a m 12:53:59
  Ja nie dałem się nabrać. Po dokonaniach LK w sprawie Jedwabnego i TL, pozbyłem się złudzeń. Po to byli ,,kelnerzy,, w 2015, aby wprowadzić wadze, jaka rozmontuje Polskę do końca. I tego jesteśmy świadkami. A 500+ i narracja ,, Patriotyczna,, aby uśpić podejrzliwych
 • @kula Lis 68 13:01:29
  Znam. Czytałeś ,, antypolonizm,, Michalkiewicza?
 • @
  Czyli wg tej komunistycznej agitki mam zagłosować na gwaranta (PiS) spłaty żydowskich roszczen wobec mojego kraju. Ktoś, kto agituje do takich niecnych zachowań, jest albo beneficjentem owych roszczeń, albo po prostu jest niespelna rozumu.
  Byłbym skłonny zagłosować na PiS, jeżeli ta partia jednoznacznie i radykalnie oświadczy, że żadnych kwot nie wyasygnuje na bandyckie roszczenia żydostwa. Każda inna postawa świadczy o tym, że PiS dziala w porozumieniu z Knesetem na rzecz upodlenia, a co więcej, zniszczenia mojego kraju.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

ULUBIENI AUTORZY

więcej