Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1004 posty 31467 komentarzy

Tylko prawda

Husky - Zoologiczny antykomunista , mając do wyboru AK i NSZ wybrałbym NSZ przy całym szacunku do AK. UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony.

TRZASKOWSKI – Katastrofa indukowana?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Mnie tak naprawdę to nie żal "warszawiaków". Mają te lewaki kogo chcieli. Nie wielką Warszawę tylko wielką skrajną głupotę. Na Trzaskowskiego wystarczy popatrzeć i .. Nawet nie musi nic mówić.

Jak zwykle super felieton,trafna i przejrzysta ocena sytuacji.

Czaskoski to polityczny amator, ktory jeszcze na dobre nie zaczął kadencji, a już wszyscy maja z niego wielki ubaw Jego program obietnic wyborczych zniknął w taki sam sposób jak kiedyś program obietnic Hajki Gronkowiec-Walc

Czy nie wypadałoby zatem przemianować nazwę stolicy Warszawa na Trzaskawa, choćby tylko na czas do otrzeźwienia tej skrajnej lemingozy, która go na to stanowisko wybrała?

        

 .

 

TRZASKOWSKI – KATASTROFA INDUKOWANA?

 Początek rządów Rafała Trzaskowskiego w Warszawie doskonale rokuje wynikom Prawa i Sprawiedliwości w kolejnych wyborach. Chyba nawet sam Ryszard Petru nie zdołałby w tak krótkim czasie dostarczyć przeciwnikom więcej i bardziej przekonujących argumentów przeciwko sobie.

Powiedzmy sobie szczerze - obietnice wyborcze wszyscy, i składający je politycy, i wyborcy, przywykli traktować z dużym przymrużeniem oka. PiS, który spełnił drobny ułamek swych zapowiedzi, zaledwie kilka z nich (nieustająco zachęcam do przypomnienia sobie expose Beaty Szydło, co to miało nie być, i to w ciągu pierwszych stu dni "dobrej zmiany"), a kilka innych spełnić próbował, choć tak nieudolnie, że skończyło się to upokarzającą rejteradą, i tak dzierży niedościgniony rekord całego trzydziestolecia III RP. Choć, przyznajmy, był on do znacznie poważniejszego niż pozostali traktowania swego programu zmuszony bezprecedensową w owym trzydziestoleciu samodzielną większością parlamentarną, czyli brakiem możliwości zwalenia winy na koalicjanta.Wyborca nie jest taki naiwny, by wierzyć we wszystko, ale mimo to bardzo nie lubi, gdy tuż po wyborach polityk śmieje mu się w nos i mówi - nabrałem cię jak leszcza, frajerze. A numer z cofnięciem uchwalonych tuż przed wyborami bonifikat, czyli znaczącej obniżki podatku od przekształcenia użytkowania wieczystego we własność, był takim właśnie zagraniem. Dodatkowo wzmocniony entuzjastycznym zaanonsowaniem tej decyzji przez wiceprezydenta Rabieja, który nazwał ją "wycofaniem się z rozdawnictwa", i okazał dumę, że dzięki tej odważnej decyzji Warszawiacy zyskają jako beneficjenci "programów" socjalnych, które rządząca miastem koalicja POKO ze wspomnianych opłat sfinansuje.

Warto przy tym zauważyć, że POKO cofnęła bonifikaty tylko częściowo - wobec indywidualnych obywateli. Deweloperów z jakiegoś powodu za godnych zaszczytu finansowania "programów" i ich beneficjentów nie uznała.

Wielu politologów i pijarowców twierdzi, że "wycofanie się z rozdawnictwa" zrobi w nadchodzących kampaniach wyborczych karierę, bo PiS sfrajerowałby się, gdyby nie używał tej frazy dla zbudowania prostego i dobitnego przekazu, co zrobi PO z "500+" i innymi beneficjami "dobrej zmiany", jeśli obywatele pozwolą jej wrócić do władzy.

W istocie akurat w odniesieniu np. do "500+" słowa Rabieja miałyby sens, choć niewątpliwie i wtedy byłyby wyborczym "samobójem". Ale świeżo upieczony wiceprezydent stolicy nazwał przecież "rozdawnictwem" - uwaga - OBNIŻENIE PODATKU (no dobrze, parapodatku, ale mniejsza o szczegóły), które uszczupla zasoby do przeznaczenia na "programy". Zastosował więc tę samą logikę, którą stalinowski poeta zachwalał tzw. wymianę pieniędzy, czyli rabunek wszelkich oszczędności ponad niewielką, dozwoloną na osobę sumą: "powstaną za to nowe drogi oraz mosty / fabryki i domy - więc rachunek prosty / robotnik na wymianie pieniędzy nie traci / bo bogacąc państwo, sam siebie bogaci". Im więcej ci zabieramy, tym bardziej się ciesz, bo przecież dostaniesz za to tym większe "bezpłatne" dobrodziejstwa socjalne.

Niby nic nowego, ale zarówno "Nowoczesna", z której wywodzi się Rabiej, jak i jej starsza siostra PO przedstawiały się zawsze jako partie liberalne, szermowały liberalnymi hasłami i budowały na tym "liberalizmie" swą wyższość, przeciwstawiając go jako postawę "oświeconą" i "europejską" pisowskiemu "populizmowi". Oczywiście, do chorych z nienawiści do PiS nawet największa obłuda "opozycji totalnej" nie dociera, ale jakaś część elektoratu naprawdę jest liberalna i naprawdę uważała PO i Nowoczesną za partie liberalne.

Bardziej jeszcze od samego tańca z przyznaniem Warszawiakom bonifikat, ich odebraniem, a potem ich przywrócenie po omalże publicznym opatyczeniu Trzaskowskiego przez Grzegorza Schetynę (o czym za chwilę), kompromitujący jest dla POKO tryb, w jakim wszystko się odbyło. Na sesję, na którą prezydentowi Trzaskowskiemu nie chciało się zajrzeć, wpadł jako jego wysłannik jeden z zastępców, żądając by radni POKO natychmiast przegłosowali unieważnienie tego, co przegłosowali przed wyborami (większość w radzie, przypomnę, nie zmieniła się). A ci zrobili to bez wahania. By parę dni potem równie bez wahania, na kolejne polecenie "góry" zagłosować znowu odwrotnie, gdy prezydent Trzaskowski oznajmił, że "wsłuchał się w głos ludu". Dla wszystkich było oczywiste, że owym ludem był Schetyna, i to on kazał Trzaskowskiemu i "samorządowcom" POKO zmienić decyzję po raz kolejny.

Aby ograniczyć kompromitację, nie dopuszczono w Radzie Miasta do jakiejkolwiek dyskusji nad sprawą. Dobitnie pokazuje to, jak głęboko ma w istocie PO swoje własne opowieści o "samorządności" i o tym, że gdyby w mieście wygrał PiS, to zamiast "niezależnych samorządowców" wszystkim by sterowano "z Nowogrodzkiej". Ta chamówa rozjuszyła nawet kibicującego zwykle "opozycji totalnej", acz deklarującego poglądy znacznie bardziej od niej lewicowe, Jacka Żakowskiego. W zakładowym radiowęźle "Agory", zwanym radiem Tok FM, w mocnych słowach nazwał to "przedsmakiem koszmaru" jaki zafunduje demokracji PO, gdy wróci do władzy.

Podśmiewałem się przy różnych okazjach z Żakowskiego, ale tym razem martwię się, czy nie spotka go los Rafała Wosia, który za antypeowskie herezje z tej samej "Polityki" wyleciał parę miesięcy temu z gwizdem. Może nie, ma chyba w tym tygodniku silniejszą pozycję. Ale już sobie wyobrażam, jak musieli na jego niesubordynację zareagować redakcyjni politrucy z Władyką i Janickim na czele.

Może ktoś odnieść wrażenie, że wizerunkową klapą Trzaskowskiego były tylko bonifikaty, ale to nieprawda - po prostu życzliwe mu media starały się zatuszować inne zdarzenia, i bez ich starań ginące w natłoku wydarzeń. W istocie pierwsze tygodnie rządów Trzaskowskiego były festiwalem odwoływanych obietnic - choć, przypomnijmy złośliwe, w kampanii zapewniał Trzaskowski, że wszystkie te obietnice są oparte na "rzetelnym obliczeniu możliwości finansowych". Nie będzie darmowych żłobków dla wszystkich małych Warszawiaków, nie będzie dodatkowych zajęć finansowanych przez miasto, nie będzie remontu "Skry", nie będzie... PiS założył całą stronę internetową odnotowującą, czego to nie będzie, choć jeszcze dwa miesiące temu być miało, kto ciekaw, niech tam zajrzy.

Co za to będzie? "Tramwaj różnorodności" - nowa, świecka tradycja żywcem z Barei, mająca zlikwidować w Warszawie przemoc poprzez uświadomienie pasażerom, że jest ona zła. Z tym, że tramwaju, wymalowanego w tęczowe wiatraczki i białe postaci mniejszości etnicznych, też nie będzie, bo po pierwszym wyjeździe z zajezdni się zepsuł. Będzie także upamiętnienie w warszawskim muzeum "opozycji ulicznej", o które wystąpił przewodniczący klubu radnych POKO, a prezydent Trzaskowski inicjatywie przyklasnął.

No i ogólnie, będzie ideolo - walka o "świeckość" stolicy, rozpoczęta z przytupem hejtem radnych POKO przeciwko choince, opłatkowi i innym przejawom religianctwa, no i "walka z faszyzmem". Konkretnie - z pomnikami smoleńskimi na placu Piłsudskiego. Tak przynajmniej wnoszę z faktu, że gdy prezydenta Trzaskowskiego spytali dziennikarze o wycofywanie się z obietnic wyborczych, ten zamiast odpowiedzieć na pytanie zaczął krzyczeć o "bezprawiu", jakim są jego zdaniem wspomniane pomniki.

Cały naród śmieje się ze swojej stolicy - będziemy niedługo parafrazować stare hasło Bieruta, skądinąd, w Warszawie wiecznie żywego, szczególnie w hipotekach i reprywatyzacyjnych decyzjach urzędów oraz sądów.

Trudno oczywiście nie zapytać - ale dlaczego? Dlaczego warszawskie POKO aż tak się ośmiesza? I tu mam swoją hipotezę. Twierdzę, że Rafał Trzaskowski nie jest aż tak głupi, na jakiego w ostatnich tygodniach wyszedł. Jest po prostu obstawiony ludźmi Schetyny i za słaby w politycznych grach, żeby ogarniać ich działania. Po wyborach samorządowych po raz kolejny ujawnił się w PO "reformatorski" ferment, w sumie sprowadzający się do jednego postulatu: odsunąć medialnie nieporadnego, pozbawionego charyzmy i budzącego skrajną nieufność Schetynę i pokazać nowego przywódcę, "europejskiego". Tuskowi kadencja kończy się dopiero po wyborach parlamentarnych, więc może kandydować (jeśli eurokraci zdołają go do tego skłonić) dopiero w 2020 na prezydenta, ale wcześniej kandydatem na premiera będzie Trzaskowski, opromieniony miażdżącym zwycięstwem w stolicy.

Nie mam oczywiście żadnych dowodów, że cały cyrk z wycofaniem się przez Trzaskowskiego z "rozdawnictwa" zainspirował Schetyna po to, by potem publicznie go ochrzanić i pokazać Polakom, kto rządzi w PO i w Warszawie. Ale rzecz jest kontestowanemu liderowi "opozycji totalnej" tak bardzo na rękę, że trudno tego nie podejrzewać - podobnie jak i przy innych kompromitacjach trudno nie podejrzewać, że to ludzie Schetyny, w istocie rządzący w mieście celowo wsadzają konkurenta swego szefa na kolejne miny. Jeszcze parę takich strzałów i najbardziej zajadli wewnątrzpartyjni wrogowie Schetyny forsujący dziś wariant "Trzaskowski-Tusk" będą musieli przyznać, że jaki "Szrek" jest, taki jest, ale w obrębie swej formacji wciąż "nie ma z kim przegrać".

 

Rafał Ziemkiewicz

 

https://fakty.interia.pl/opinie/ziemkiewicz/news-trzaskowski-katastrofa-indukowana,nId,2754114

KOMENTARZE

 • A może Warszawa / słoikarnia /
  jest już całkowicie całkowicie żydowskim kibucem, wszak goldberg ma tam ponad 50 % nieruchomości ?
 • @provincjal 09 17:07:47
  W rodzinnej kamienicy jeszcze lat temu 20 mieszkała garstka słoików.
  Dziś to jest 95%
  pzdr.
 • Pamiętam
  Jak tow.Ziemkiewicz obawiał się S.Husseina i broni, jaką ukrywał w Iraku. Tylko po tym wszystkim żadnej broni nie znaleziono, Irak zmasakrowano, kupę ludzi jankescy zbrodniarze wymordowali, ropę ukradziono. A Ziemkiewicz ma dalej dobre samopoczucie. Jest przydupasem obecnej władzy. A Trzaskowski? To taki Jaki, tylko z PO. Żadnej różnicy nie ma.
 • @zbig71 18:05:33
  // Jest przydupasem obecnej władzy.//
  Nie czytasz Ziemkiewicza to i nie wiesz co piszesz
  pzdr.
 • @Husky 18:08:18
  Taki sam przydupas jak Gadowski, może coś tam kręcić nosem, ale jak trzeba, to stanie w szeregu. Czytałem jego książki, art. też. I wiem, co piszę. Czerstwy przydupas
 • @zbig71 18:13:47
  Czyli wkleiłem znów nie tego co trzeba.Nie tego "zgodnego" z regulaminem i linia programową portalu.
  Muszę się bardziej postarać.

  Matka Kurka - Zonk
  Budzisz -Zonk
  Sakiewicz - Zonk
  Ziemkiewicz - Zonk
  Mam pecha.
 • @Husky 17:14:34
  Przecież Jaki razem z HGW i Trzaskowskim byli razem w jednej partii PO.
  Jaki był radnym tej partii?????????
  Moje dzieciaki nie maiły na kogo głosować w W-wie, liczyły na Tyszkę, ale K15 przepił Tyszkę i wystawił celebryte z pzpr-u. Na Jakiego głosować??? Mówili mi, że nie bo głosuje się wtedy na syjonistyczna partię, gdyby Jaki startował bez partii no może, by zagłosowali.
  Przecież kaczelnik ma swojego v-ice Rabieja, toż to sentymentalny wzór cnót i westchnień kaczelnika.
  A po za tym co to za różnica czy rządzi pisuar czy peło w stolicy???
 • @Husky 18:22:01
  Matka kurka dno, Sakiewicz banderowskie bydle, Ziemkiewicz przydupas, Budzisz nie znam.
 • @Wrzodak Z. 18:34:59
  Różnica taka, jak między dżumą a cholerą
 • Zapisujcie obietnice wyborcze, bo tak szybko znikają
  Trzaskowski przy Januszu Lewandowskim i Tusku to malutki pikuś, który dopiero nieudolnie uczy się od swoich idoli, jak mataczyć przed wyborami.
  Pamiętacie jeszcze tę słynną obietnicę w POlszewickim spocie przedwyborczym o wywalczeniu przez nich w budżecie unijnym dla Polski 300 miliardów złotych. Obietnica która wkrótce zniknęła, a sam wielki nadkomisarz unijny stwierdził po prostu, że spot był durny, tak jak i ta cała obietnica, no i czego się przecież nie mówi przed wyborami.
 • @zbig71 18:40:44
  Może jakaś listę "poprawnych" podeślesz
  Takich trefnych inaczej
 • Czytając ten tekst zastanawiałem się, kto jest jego autorem
  Początek to sprawa oczywista, mało jest na tym portalu osób, które bawią zabawy z których wyrastamy na poziomie 3 klasy podstawówki, czyli przezywanki, ale dalej?
  Resortowe dziecię Ziemkiewicz i wszystko jasne. Choć tekst ciekawy z jednego punktu widzenia. PiS nadal nie pojął dlaczego w Warszawie doznał sromotnej porażki, bo PiS przegrał w Krakowie, ale w Warszawie były to baty ponad wszelkie oczekiwane normy.

  Kogo Warszawiakom PiS zaproponował? Niedojdę, co za co się nie weźmie to spaprze?
  Ustawa o IPN, po dziele Jakiego musieli jeździć na naukę jak pisać ustawy do Izraela, Komisja nakładająca mandaty, które później Jaki w zębach pewnie z odsetkami spłacał. A to przecież tylko dwa przykłady „mądrości tego pana”. Do tego zespół Jakiego, nie wiedzący nad jaką rzeką Warszawa leży, Jaki opowiadający, że pociągnie linie metra przez podziemne zbiorniki wodne pod Warszawą, Jaki stawiający Warszawie perspektywę komunikacji jak w Sofii? Przecież to było pośmiewisko. Naprawdę w PiS nie było mądrzejszego, nawet biorąc pod uwagę iż tam nikt nie może być mądrzejszy od prezesa?

  Tekst resortowego Ziemkiewicza wskazuje na jedno, PiS nadal nie pojął swego błędu, ot wyje, Warszawiacy po raz kolejny, trudno już zliczyć jaki wskazali PiS jego miejsce. Jeśli nadal PiS wyje to znaczy iż nie jest w stanie intelektualnie zrozumieć swego błędu. Czyli w Warszawie w kolejnych wyborach czekają PiS kolejne baty, szczególnie iż w większości większych miast w tych wyborach przegrali, w województwach mamy remis. W PiS widzimy walkę szczurów o ucieczkę z tonącego statku do PE. Będzie ciekawie.
 • @Zawisza Niebieski 19:04:03
  Od trzech lat przebierasz nóżkami.
  Przebieraj dalej.
  Czekają cię jeszcze lata marzeń.Podeszwy zedrzesz i dalej nic.Te twoje precyzyjne analizy, przepowiednie znają tu wszyscy.Beczka śmiechu
  Widzisz, Ziemkiewicz to ktoś, to jednak nie dziennikarz obywatelski jakby co
 • @Husky 19:18:54
  Widzisz od 11 lat nie zmieniłem zdania, nie lawiruję jak co niektórzy.
  Jeśli chcesz moje analizy, to czy nie od początku twierdziłem iż Jaki to zero i że do trzaskowskiego mu daleko? Czyż nie pisałem, że dla PiS Warszawa, duże miasta to za wysokie progi. Ot miasteczka powiatowe, tam swego szczęścia mogą szukać i tam znaleźli. Czyż nie pisałem, iż PiS to przedstawiciele USA, Izraela i Ukrainy na teren Polski?

  "Ziemkiewicz to ktoś", tak to resortowe dziecię, co w czasach gdy PiS dołował zmienił front i zaczął pisać teksty podlizujące się PO, pokazano mu jego miejsce, więc wyje do wtóru z PiS. Tak nawiasem mówiąc kiedyś miałem propozycję otrzymania legitymacji Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich, jak byłem laureatem konkursu na artykuł (wtedy nas 10 Dziennikarzy Obywatelskich tę propozycję dostało. Tyle, że nie jest to mój zawód, więc zostawiłem to tym, dla których to zawód.
  Sakiewicz też jest podobnież "dziennikarzem", prawda?

  Dziennikarstwo to dość paskudny zawód, albo będziesz wazeliniarzem na postronku jakiegoś partyjnego bubka , albo będziesz patrzył jak żona do garnka nie ma co włożyć. Ja wolę zawody, gdzie ocena jest wyliczalna, albo coś działa albo nie. I jakoś rodzina z głodu nie umiera, a nikomu nie muszę z wazeliną czy bez wazeliny...

  A ocena twojego postępowania? Nadal przedszkole, jak nie obrazki to przezywanki. Napisz własny tekst, tekst o tym na czym się znasz, bo chyba coś takiego jest?
 • @Zawisza Niebieski 20:01:50
  Już pisałem że Sakiewiczowi wielu tu może czyścić buty ...od spodu
  Jeśli chodzi o twoją ocenę postępowania to też przedszkole..
  z dopiskiem "specjalnej troski"
  Taka moją subiektywna ocena.

  ps.
  Coraz więcej tej autopromocji tu uprawiasz.
  Może napisz swoją autobiografię i w jednym wpisie dowiemy się wszystkiego o Tobie.
  Może mamy tu geniusza, o którym nikt nic nie wiem
  Zachęcam
 • @Husky 18:59:40
  1 Michalkiewicz
  2Braun
  3Gryguć.
  To powinno Ci wystarczyć.
 • @Husky 23:24:06
  Sakiewicz to wyjątkowa gnida i kanalia. Tak jak Żurawski vel Grajewski. Ten sam kaliber. Niech im spokoju nie dają duchy pomordowanych na Wołyniu.
 • @Husky 23:24:06
  Sakiewicz to niech sobie sam buty czyści, albo niech zatrudni jednego ze swoich przyjaciół. Ostatecznie PiS mu się tak opłaca, że stać go na to. A pod względem dziennikarskim to jeszcze gorsza... niż Ziemkiewicz. Ziemkiewicz jest płatnym wyrobnikiem, ale nie działa jawnie w interesach wrogich Polskiej racji stanu.
 • @Husky 23:24:06
  Hasky, Ty nie znasz historii ojca Ziemkiewicza, uratowanego przez przyzwoitego człowieka Stanisława Ziemkiewicza - sołtysa, działacza ruchu narodowego w Czerwińsku nad Wisłą. Resztę się domyśl.
  Wypociny Rafała Z. są czerstwe o niskim poziomie intelektualnym jak na dziennikarza. On pisze do naiwnych, mało oczytanych lub do prymitywnych szpiegów na rzecz usraela udających ,,prawice", która stworzona została miękkim czł....kiem.
 • @Zawisza Niebieski 01:56:19
  Sympatycy pisowcy lub w imię sympatii do syjonistów z pisuaru, straszą Nas polaków, przytomnych politycznie, drugą agenturą w postaci PO N, to przecież PIS PO, N, to ci ludzie razem, rządzili w ramach AjWajEs, rozkradli pól Polski, teraz ci sami złodzieje co sprzedawali Polskę za grosze za łapówki, teraz ci sami zdrajcy odkupują to co sprzedali ale juz 20 - krtonie drożej, im droższe odkupywanie, to i wtedy większe łapówki.
  Ci z peło kradli łychami a ci kradną chochlą, wręcz w jawny sposób, ratuje ich tylko propaganda w 80% mediów które przejeli lub stworzyli z pieniędzy ukradzionym polaków np; FPS
 • @Husky 23:24:06
  Hajka przeciwna odbudowie Pałacu Saskiego bo...to rosyjska architektura według niej, lecz Pałac Stalina to już dla niej OK! Pzdr!
 • @Wrzodak Z. 10:26:42
  Ja znam, był przygarniętym po wojnie żydem sierotą, dali mu swe nazwisko Ziemkiewicze. Napisałem mu o tym lecz odpowiedzi się nie doczekałem.
 • @AgnieszkaS 03:39:29
  Ziemkiewicz mówi słowa, których panicznie boi się PiS! „Wolą milcząco firmować kolonialny rabunek niż narazić się na kolejne oskarżenia”. Rafał Ziemkiewicz na swoim koncie na Twitterze ostro wypowiedział się na temat poczynań rządu PiS ws. większych opłat za energię. „Wolą milcząco firmować kolonialny rabunek niż narazić się na kolejne oskarżenia”. Jak pisze redaktor Ziemkiewicz Prawo i Sprawiedliwość zrobi wszytko by nie być uznawaną partia za anty-unijną. Chowa teraz do szafy posłankę Pawłowicz i posła Tarczyńskiego. Na Twitterze popularny publicysta wprost powiedział, że PiS przed wyborami zrobi wszytko, by nie dać totalnej opozycji paliwa w postaci, że partia Jarosława Kaczyńskiego jest antyunijna. „Z jakiegoś powodu PiS boi się powiedzieć Polakom korzystnej w sumie dla nich prawdy: że rżną nas na miliardy UE i Zachód dzięki tchórzliwej zgodzie PO w 2014. Wolą milcząco firmować kolonialny rabunek niż narazić się na kolejne oskarżenia o „wyprowadzanie z Europy”?”

  Ps...Nie, chcą jakoś ukryć swoją niekompetencję. Okazało się bowiem, że mieli trzy lata na to, żeby jakoś sprawę spróbować załatwić. Tymczasem przegapili sprawę, bo nie znalazł się ktoś, kto by sprawdził. Tak działa połebkizm i akcyjność zamiast zwykłej codziennej pracy. Energia zdrożeje, ale nie zdrożeje, gdyż zdrożeje dla budżetu państwa, czyli wszystkich podatników, tylko z innej strony, niż gdyby zdrożała dla poszczególnych obywateli i podmiotów, czyli za to zdrożenie zapłacimy w innych podatkach, żeby nie wyglądało na proste zdrożenie.
 • @Wrzodak Z. 10:26:42
  Zaraz przytoczę waszych prominentnych guru dziennikarstwa.
  Jednego prapradziadek był Kałmukiem, drugiego prapradziadek był Mongołem.
  Kogo mam na myśli?
  Pytanie otwarte
  pzdr
 • @Wrzodak Z. 10:36:45
  No i jak tu w takim reżimie żyć
  Jak żyć.
  Oj niedobrze,niedobrze
  Wszyscy wszystko kradną a my co?,
  nadal chodzimy z gołą doopa
 • @AgnieszkaS 03:39:29
  Swoją wypowiedzią wyraziła Pani myślenie o które dbali nasi bonzowie KO-PiS. Czyli wybierz mniejsze zło. Tak patrząc na 3 lata rządów PiS wychodzi na to, że PO kradło ale umiarkowanie, PiS stwarza wrażenie człowieka, który wie, że ma krótki dostęp źródełka i kradnie bez opanowania, bez żadnych skrupułów. Wystarczy popatrzeć na Tadeusza R. który co przemówienie domaga się kolejnych pieniędzy. Bezwstydny Ziobro przelewa pieniądze przeznaczone na pomoc ofiarom przestępstw na konto Tadeusza R. A to tylko jedna z wielu afer.
  Interesy KO-PiS nie są interesami Polski. KO działa na rzecz korporacji zachodnich, PiS na rzecz USA, Izraela i Ukrainy. Tu nie ma polskiej racji stanu. Polskiej racji stanu trzeba się dopracować. Są pomysły, nie ma sposobu by je zrealizować, gdyż KO-PIS obwarował się ordynacją wyborczą i zbrodniczą wręcz dla Polski zasadą wchodzenia zgodnie z kolejnością na liście wyborczej. Słynne jedynki o które teraz trwa walka w partiach.
 • @Wrzodak Z. 10:36:45
  Dokładnie jest tak, jak Pan napisał, PiS nie ma oporu by kraść na wszelkie możliwe sposoby, oni zachowują się zgodnie z zasadą dziś kradnę ile mogę unieść, bo jutro już może nie będę miał możliwości. Wystarczy wspomnieć słynną karuzelę stanowisk w spółkach skarbu państwa. Zasiada jako prezes, za kilka miesięcy odchodzi biorąc odprawę, która normalnemu człowiekowi starczyłaby do końca życia i idzie na podobne stanowisko w innej spółce, gdzie procedura się powtarza.
 • @kula Lis 68 11:05:01
  Szanowny Panie Kula Lis, drobne sprzeciwy względem działań PiS to próba uwiarygodnienia się Ziemkiewicza, po dłuższym czasie bycia klakierem PiS musi pokazać że gdzieś jest przeciw. Inaczej nawet najgłupszy zwolennik PiS zorientowałby się, że Ziemkiewicz to tuba PiS.
 • @Zawisza Niebieski 12:49:38
  // PO kradło ale umiarkowanie, //
  Kilkaset mld z OFE, ale to tylko pare groszy
 • @Zawisza Niebieski 12:58:39
  Podobną technikę stosuje WGadowski. Taką ,,za, a nawet przeciw,,. Skąd my to znamy?
 • @Zawisza Niebieski 12:56:20
  Czytając portalowe analizy sytuacji wewnętrznej w PiS mam wrażenie,
  (ba jestem nawet pewien) że piszą to autorytety w randze zastępcy sekretarza koła dzielnicowego PZPR w Pcimiu Dolnym,ogarnięci traumą że koryto zostało odstawione na długie lata.
  Więc co
  Hejtowac zostało,pianę toczyć zostało i .....gówno do gadania zostało.
  Tragedia
  No i jak une mają żyć, jak żyć
 • @Husky 13:28:45
  Teraz z koryta korzysta PiS. Nic nie jest odstawione. Tylko przesunięte.
 • @zbig71 14:25:17
  Tylko czy dla następców coś zostanie.
  W tym problem

  https://pbs.twimg.com/media/DvhmxxyXcAAUs-P.jpg
 • @Husky 14:27:51
  Dla następców jest 300mld $. Już to Dudłaja z Jarozbawem Kaczelnikiem i banksterem Morawerem załatwią. Właśnie nad tym pracują.
 • @zbig71 14:41:32
  no to beda mieli problem
  i dobrze im tak
 • @Husky 14:49:11
  Problem to my będziemy mieć. Bo to my musimy za to wszystko zapłacić.My czyli Polacy. Wy, czyli szabesgoje i zdrajcy problemu nie macie. Macie zadanie do wykonania.
 • @Husky 13:11:11
  "Kilkaset mld z OFE" tylko, czy oni ukradli to dla siebie, wzięli, bo im się należało, jak Szydło i jej ministrowie? A co myślisz o pomyśle Morawieckiego, by jeszcz 1/4 z OFE zwinąć, a resztę, na razie zostawić Polakom? Ile wyprowadzili z SKOK, kampanie wyborcze realizowane z pieniędzy PCK, pieniądze z funduszu na wsparcie ofiar przestępstw kierowane do kieszeni Tadeusza R., karuzela stanowisk i wykradanie pieniędzy ze spółek w formie odpraw dla prominentów PiS, Akcja dzieci PiS w spółkach skarbu państwa, akcja PiSiewicze, nie matura a prezesa wola zrobi z ciebie dyrekora. Złodziejstwo, złodziejstwo, złodziejstwo PiS.
 • @Zawisza Niebieski 16:32:22
  A sanacja przed wojną co robiła? Konsekwencje poniósł naród. Ci robią to samo, obyśmy ni ponieśli takich konsekwencji, jak nasi przodkowie.
 • @Husky 13:28:45
  Pcom? Pcim... Mówisz o Objatku, on przeciez z Pcimia, nie znałem takiej jego historii. Ale nic, zbliżają się wybory, będzie kwik, a później dezynfekcja urzędów ze wszystkiego co tam nalazło choć na program cela + liczyć nie można, bo nadal obowiązuje umowa my nie tykamy waszych, wy nie tykacie naszych. Na razie z programu cela plus korzysta Chrzanowski oraz "nasz skarb narodowy" przebywający pod strażą w willi na Żoliborzu. U Tadeusza R po 4 latach urodzaju nastanie 8 lat głodu i ubóstwa, znowu jak Ferdynand Kiepski trzeba będzie żyć tylko z renty babć.
 • @Zawisza Niebieski 16:32:22
  // Złodziejstwo, złodziejstwo, złodziejstwo PiS.//


  No i masz już gotowe hasło wyborcze.
  Jak niewiele trzeba by dostać czkawki żołądkowej, nawet dziennikarzem byc nie trzeba
 • @zbig71 16:16:01
  Mamy
  I to wiekie zadanie
  Osmieszac takich jak wy ?
  Nie, sami sie osmieszacie od lat
  Sorry ale taki mamy klimat
  pzdr.
 • @Zawisza Niebieski 16:32:22
  Pisałeś to już to ile razy
  Wymyśl coś bardziej finezyjnego.
  Bo to naprawdę nużące i powodujące odruch wymiotny
 • @Husky 17:40:44
  No widzisz, pisałem wiele razy a oni jak kradli tak kradną, taka już ich natura, czyżbu PiS partią kleptomanów? Zaś u obrońców złodziei czasem pojawia się odruch wymiotny, to podświadoma reakcja gdy mózg podpowiada kogo bronią. No cóż Husky, dla chleba panie dla chleba i złodzieja czasem bronić trzeba, czyż nie?
 • @Husky 17:37:53
  ) Pierwszy cudowny przypadek w życiu Jarosława, to zawrotna kariera jego ojca Rajmunda. Tuż po wojnie żołnierzy AK wieszano, rozstrzeliwano, osadzano w więzieniach, sadzano na nogach od stołka, zrywano paznokcie, torturowano, a w najlepszym razie wykluczano z życia społecznego. Tymczasem Rajmund Kaczyński, żołnierz AK, tuż po wojnie dostaje od stalinowskiej władzy wypasioną willę na Żoliborzu, jak na tamte czasy rzecz poza zasięgiem zwykłego obywatela, a nawet szarego członka PZPR.
 • @Husky 17:37:53
  Cud drugi, żołnierz AK, mąż sanitariuszki AK, dostaje posadę wykładowcy na Politechnice Warszawskiej i oboje żyją sobie z jednej pensji jak pączki w maśle.
 • @Husky 17:37:53
  3) Cud trzeci, rodzą się bliźniaki i jako dzieci AK-owskiego małżeństwa, na początku lat 60, kiedy większość dzieci AK-owców opłakuje swoich rodziców, albo czeka na ich powrót z łagrów, czy więzień, nasze Orły brylują w reżimowej TV i kręcą filmy.

  4) Kolejny cud – Rajmund Kaczyński jako jedyny żołnierz AK w PRL posiada paszport uprawniający do wyjazdów do krajów kapitalistycznych, wyjeżdża na kontrakty i zarabia śmierdzące kapitalistyczne Dolary.
 • @Husky 17:37:53
  Cud piąty. Jarosław Kaczyński jako jedyny działacz opozycji nie zostaje internowany w grudniu 1981 roku. (Stąd popularne hasło: ”13-go Grudnia spałeś do południa !”)

  6) Cud szósty, Jarosław Kaczyński odmawia (jak twierdzi) podpisania lojalki i jako jedyny opozycjonista odmawiający władzy PRL zostaje zwolniony bez konsekwencji do domu, co więcej, nikt go nie nęka do 1989 r.
 • @Husky 17:37:53
  Cud siódmy, Jarosław Kaczyński jako jedyny opozycjonista ma sfałszowaną teczkę i jako jedyny opozycjonista domagający się powszechnej lustracji nie ujawnia swojej teczki (ujawnia swoją teczkę dopiero po naciskach prasy i społeczeństwa kilka lat później).
 • @Husky 17:37:53
  Znowu Cud ! Rajmund Kaczyński umiera 17 kwietnia 2005 r. Synusiowie cichutko go chowają w tajemnicy, bez mediów, bez sztandarów i hymnów, bez przemówień o zasługach jakie włożył w utrwalanie władzy ludowej. O dacie i miejscu pogrzebu wie tylko kilka najbliższych, zaufanych osób. Rajmund Kaczyński spoczywa w odległym, zapomnianym rejonie cmentarza, bo za bardzo przeszkadzał w karierze synalkom.
 • @Husky 17:37:53
  Cud 9-ty. Całkowite umorzenie długu Porozumienia Centrum, dawnej partii braci Kaczyńskich wobec Skarbu Państwa w czwartym dniu sprawowania urzędu przez PiS-owskiego ministra zaraz po przejęciu władzy przez PiS w 2005 r.

  10) Kolejny Cud – śledztwo IPN w sprawie rzekomo fałszywej lojalki podpisanej przez Jarosława zostaje umorzone w 2007r. z powodu przedawnienia. Inni obywatele przed Sądem musieli udowadniać swoją niewinność.
 • @Zawisza Niebieski 18:13:07
  Broniłeś swoich przez 8 bitych lat i co masz z tego
  Jaki był " owoc" tych nieprzespanych dni i nocy
  Fuchę admina?
  No to niewiele im zawdzięczasz
  A tak dobrze żarło i zdechło
 • @Husky 17:37:53
  Jeszcze raz Cud ! W IPN brak jakichkolwiek dokumentów z działalności opozycyjnej Jarosława z lat 1982 do 1989 – rzekomo zniszczyła je UB’ecja, to oczywiście bardzo logiczne – najpierw zbiera się na kogoś dokumenty, a potem, jak się uzbiera to się je niszczy…
 • @Husky 17:37:53
  Rzeczywiście, klimat niezły. Taki mocno komunistyczny, gratuluję wyboru towarzystwa.
 • @zbig71 18:35:14
  Ten fejk ( i inne podobne) już w sieci krąży więcej lat niż ma sam J.Kaczynski
  I nich se krąży, o czym byście sobie wzajemnie pisali.
  Chyba że Tusk ma je w swojej szafie schowane teczki PIS-owcow
 • @Husky 18:43:22
  No jak coś jest nie tak , to musi być fejk....
  Aczkolwiek nigdy nie słyszałem żadnego sprostowania. Tak jak z JJLipskim, parszywym masonem, przyjacielem domu Kaczyńskich to też fejk? A to, że ten mały karakan nigdy baby nie obracał, też fejk? Albo że LK był w Magdalence to oczywiście fejk?
  Same kurwa fejki....
 • @zbig71 18:57:38
  Nie to nie może być fejk skoro na portalu są "postacie" co te dokumenty na własne ślępia widziały.A to auutorrytetty so.
  Coś w tym musi być skoro tak tu piszą.
 • @Husky 19:06:25
  Do niektórych nie trzeba dokumentów. Wystarczy archiwum tvp( Kaczyński -Magdalenka) Wspomnienia Kaczyńskich(JJLipski)a z kobietami JK , to rzeczywiście nie ma śladu
 • @zbig71 18:32:58
  Kim był Kaczyński wie każdy interesujący się polityką. Pierwszą teczkę Kaczyński otrzymał z IPN, pod naciskem prasy teczkę pokazał, przy czym była to teczka nie spełniająca wymagań archiwizacji SB, luźne kartki, brak spisu dokumentów. Ktoś wyjął dokumenty niewygodne dla kogoś. Kopię teczki mógł mieć Kiszczak ale te dokumenty przejęli ludzie pewnego TW, dokumenty Wałęsy opublikowano natychmiast, pozostałe dokładnie analizowano, jak można przypuszczać głównym urządzeniem badawczym była niszczarka. Dziś musimy wierzyć iż "13 grudnia spałem do południa, bo UB zapomniało mnie internować". Zaś bohaterska postawa "skarba narodowego przechowywanego pod strażą na Żoliborzu" spowodowała iż oficer UB zwolnił go, po czym sfałszował mu lojalkę. Czyż można się dziwić, że elektorat PiS to głównie ludzie z wykształceniem niepełnym średnim?

  No cóż, nie każdemu dano rozum analityczny, niektórym tylko rozum łapiący wszystko na wiarę. Stąd tylu wśród nas "wierzących" w dowolną bzdurę jaką im podrzucą, czyli naród głupi co wszystko kupi.
 • @Zawisza Niebieski 20:09:34
  Przecież to fejk. Gdyby dotyczyło Tuska, a to co innego. Ale dotyczy Jarozbawa , to wiadomo, że fejk.
 • @Husky 18:35:08
  Już ci wiele razy tłumaczyłem, nie bierz wszystkich swoją miarą. To, że ty oczekujesz gratyfikacji za działalność zbliżoną do politruka zleceniodawców to nie znaczy iż każdy tak czyni.
  Zaczynasz popadać w kompletną paranoję, wydaje ci się, że n 1* stawia ci jedna osoba, że wszyscy Polacy to płatne trolle?

  Czy myślisz, że na Neon działają zasady PiS? Na stołek można się dostać będąc tylko dzieckiem, kochanką, pociotem PiSiewicza, przykład pomocnik aptekarza na stanowisko doradcze w spółce skarbu państwa branży wojskowej. Tak się dzieje w skorumpowanym układzie gdzie rządzi Paranoja i Szmal. Długo będziemy musieli odbudowywać ten kraj ponosząc konsekwencję błędnej decyzji wyborczej.
 • @Zawisza Niebieski 20:21:10
  // Długo będziemy musieli odbudowywać ten kraj ponosząc konsekwencję błędnej decyzji wyborczej.//

  Jak zaczniecie w 2023r to kiedy przewidujesz koniec tej odbudowy.
  Dozyjemy
 • @zbig71 20:17:00
  Mówiłem ci że są świadkowie.
  Na własne ślepia widziały to co widziały.
  A jak nie widziały to i tak wiedzą że widziały.
  ps.
  i co?
  Masz jakieś żaluzje
 • @Zawisza Niebieski 20:09:34
  Elektorat PO i N to oczywiscie głównie ludzie z wykształceniem niepełnym
  podstawowym.
  I mamy to co mamy
  20% analfabetow a i to zbyt duzo
 • @AgnieszkaS 20:20:18
  Pani Agnieszko, Pani mieszka w USA, trochę w innych kolorach Pani ocenia, bo ma Pani inaczej naświetlone dane. Ten grafit to PiS, grupa ludzi która nawet nie szuka pozorów i w biały dzień okrada nas. Tadeusz R. w wystąpieniach publicznych wskazuje grupy które mają mu się lepiej opłacać. "ze spółek skarbu państwa mamy tyle, co kot napłakał", SKOK i wyprowadzanie pieniędzy do Luksemburskiej firmy Biernackiego, Get Back, korupcyjna propozycja Chrzanowskiego, choć wiemy iż on był tylko zwykłym kurierem, nadawcy chodzą wolno. Jak Pani widzi, sterowana przez Ziobro prokuratura jest bezradna jak dziecko za to dla postawienia zarzutów lekarzowi leczącemu ojca Ziobro pracuje kilka zespołów.
  Ile z dzieciaków PiSowców otrzymało wysokie stanowiska w spółkach skarbu państwa? Syn magister Przyłębskiej, przedszkolanka bez konkursu zostaje dyrektorem gabinetu szefa KNF, Syn "ułaskawionego" Kamińskiego w NBP. Dalej Pani sobie poczyta sama, może różowe okulary spadną https://pl-pl.facebook.com/ZloteDzieciPiS/

  Takiego kumoterstwa jak teraz jeszcze w Polsce nigdy nie było. Układ który dziś rządzi Polską można porównywać do układów mafijnych. Mówi Pani stonować, gdy Polskę, polskiego podatnika w biały dzień okradają?

  Przyjęcie delikatnej szarości dla KO byłoby oczywiście mocną przesadą.
 • @Husky 20:30:05
  Myślę, że do 2023, jeśli koniunktura będzie dobra to uda nam się choć częściowo odbudować Polskę. Może wtedy wydziały penitencjarne zaczną rozważać zwolnienia warunkowe dla osadzonych ludzi PiS, którzy popełnili mniejsze przestępstwa. Chrzanowski przeciera szlaki. Może ta dobra prognoza dla Polski i PiS się sprawdzi :)

  Mówisz o 20% analfabetów w Polsce? Czyżby PiS ściągnął aż tylu? Jak widzisz, w głównych miastach Polski, gdzie mieszkają ludzie wykształceni PiS sromotne baty otrzymał. Podstawówka + to dla PiS obiecujący elektorat.
 • @Zawisza Niebieski 21:10:25
  Po raz kolejny proszę cię
  Więcej finezji
  Takie komentarze robią wrażenie na lemingach twojego pokroju
  Nie na mnie. PIS-ory używają zwojów mózgowych a nie jak wy lemingi tylko zmysłu wzrok...na kasę która się skończyła.
  Przebieraj nóżkami dalej, Prędzej zelówki zedrzesz na spędach KOD-u i UB-ywateli. Radzę kupić gumofilce bo czeka was od jesieni 2019 kolejne 4 lata maszerowania
  I ta trauma na kolejne 4 lata.Okropne to.
  Żal mi cię , styrosz się do cna
 • @AgnieszkaS 21:55:40
  //W dużych miastach jest nieporównywalnie więcej miejsc pracy, nawet dla tumanów. //

  Bingo !!!
  Piszac klasykiem
  pzdr.
 • @AgnieszkaS 21:55:40
  Donos do Komisji Europejskiej ze strony Koalicji PO już gotowy. Platforma napisala ,że obniżenie cen prądu to niedozwolona pomoc publiczna?
  Polacy muszą zrozumieć komu służy PO, i dlaczego chcą droższej energii dla wszystkich Kowalskich...
  Jednym slowem
  sqrwysyny
 • @AgnieszkaS 21:55:40
  W dużych miastach z pewnością mieszka dużo tumanów, tyle, że wchodzimy w stan odpowiadający dużym liczbom. Z pewnością w małych miastach/wioskach duże znaczenie ma zdanie księdza proboszcza, a tym PiS się dobrze opłaca. W dużych miastach ludzie wypowiadają się zgodnie ze swoim rozeznaniem i wolą, bez wpływów "lokalnych autorytetów". W dużych miastach mamy również duży wpływ tzw. "słoików", czyli ludzi mieszkających i pracujących w mieście od poniedziałku do piątki, i w piątek wyjeżdżających po dostawę prowantu do domów. Ci ludzie nadal są pod dużym wpływem środowisk z których wyszli. Mimo to, w miastach od dłuższego czasu PiS nie ma co szukać szczęścia. Pytanie dlaczego?

  Ja osobiście tłumaczę to idiotyczną propagandą PiS, wystarczy popatrzeć na to co robi w mediach reżimowych Kurski wraz z wymienioną załogą na absolwentów szkoły Tadeusza R. Z taką propagandą, której przy dużej dobrej woli parska się śmiechem po 10 minutach PiS w miastach wiele nie zdziała.

  Jaki będzie wynik kolejnych wyborów, to zobaczymy, ale po wynikach wyborów samorządowych, które oczywiście rządzą się innymi prawami, gdzie wyłączając najniższy szczebel, gdzie liczą się osoby kandydujące i ich walory na wyższych szczeblach uzyskaliśmy równowagę między PO a PiS. To źle wróży PiS w najbliższych wyborach. Niech Pani zwróci uwagę na ogromną pracę jaką wykonało PiS. Cały rząd wziął udział w kampanii. Gdy w Sejmie protestowali opiekunowie niepełnosprawnych Szydło jeździła po jarmarkach, nasz "pinokio' Morawiecki jeździł opowiadając o "sukcesach", kilka kłamstw mu wykazano, kilka razy naszą staropolską tradycją musiał odszczekiwać i efekt mizerny. Kolejne wybory pokażą, czy tę tendencję zniżkową PiS uda się zniwelować, choć seria afer zamiatanych pod dywan może być kotwicą ciągnącą PiS do dna. Ale jak piszę, zobaczymy po najbliższych wyborach, wtedy kolejny raz ocenimy sytuację.
 • @Husky 22:02:39
  Ja wiem i nie przeczę w dużych miastach mieszka wiele tumanów, wiele pijaczków itd. itp., są nawet dzielnice, które z tego słyną, jak np. w Warszawie Praga, Szmulki, okolice Huty Warszawa, gdzie przeniesiono Targówek. Ja się urodziłem w Warszawie, część mej rodziny mieszka w Łodzi, więc to wiem. Ale jakby nie patrzeć ty przecież też z Warszawy jesteś i to z... więc nie dziwię się, że tak cię ucieszyło stwierdzenie o tumanach, musiałeś nie jednego takiego widzieć. Ot dzielnica.

  Miasta posiadające wyższe uczelnie skupiają ich absolwentów i to tych najlepszych, bo oni znajdą pracę w mieście licząc na lepsze życie, to zwiększa średnie IQ dla danego miasta. Za dyplom magistra trzeba się czymś wykazać, kilka egzaminów zdać, a to przekracza możliwości tumanów. No chyba, że weźmiemy kierunki takie jak politologia.

  Dlatego też w miastach uniwersyteckich PiS dostaje tęgie baty. Ich propaganda wymaga, zgodnie z klasykiem, sądownie stwierdzonym kłamcą "narodu głupiego co wszystko kupi".
 • @Zawisza Niebieski 00:18:17
  Wiesz też mam "znajomych" na Sraczej Kępie, co drugi to właściwie nie tuman ale już debil
  Ot taką dzielnica słoików
  Na Pradze takich nie uswiadczy
 • @Husky 00:23:46
  Nie wiem gdzie jest "Sracza kępa", no ale jeśli twierdzisz że tam wiele debili to nie będę przeczył. Nie jest mi to teren znany, za to Szmulki, Praga to już w literaturze opisana dzielnica, w której wieczorem lepiej się nie pokazywać. No ale skoro tam gdzie mieszkałeś spotykałeś już nie tumana ale debila, to możliwe, że tam poparcie dla PiS jest znaczące. Ale ogólnie co próba, to nasz skarb narodowy przechowywany pod strażą na ul. Mickiewicza w W-we lata po mieście z płaczem "wybory mi sfałszowano". I tylko te warszawskie tumany i debile mu przytakują, reszta się śmieje.

  Ciągle zachodzę w głowę gdzie ta "sracza", Praga, Targówek były znane z tego, że na piętrze była jedna toaleta, ew. była sławojkana podwórku. Gdzieś ty mieszkał, zanim na Pragę się przeprowadziłeś, że tradycja rodzinna mówi iż w kępy trzeba wychodzić, że tak ci to utkwiło w głowie?

  Idealnie mieszkańców tego pięknego terenu, Szmulki opisuje piosenka Rosiewicza:
  https://www.youtube.com/watch?v=Hb-HZBxcjQ0

  https://www.youtube.com/watch?v=Aq7FuvTT0C8

  Ale jak ty z Warszawy a nie z Lubartowa, to dlaczego nie masz pojęcia, gdzie "słoiki" w Warszawie mieszkają. Ursynów, Tarchomin, część Woli. Ale tam kęp, szczególnie "sraczych" nie ma.

  Dobrej nocy
 • @Husky 12:42:16
  Ciekawe czy Czaskowski zdąży wybudować do krachu choć jedno Sanatorium kat. "A"(*) aby po krachu wyleczyć zażydzony motłoch katolicki Stolycy: https://www.youtube.com/watch?v=ldTAcbxgiYY

  (*) "A" jak Auschwitz: www.auschwitz-gov.livejournal.com (w przebudowie)
 • @NKE 10:03:39
  Tak sobie teraz pomyślałem.
  Po co odbierać TVN24 koncesję?

  Przecież te wszystkie niedobitki WSI, resortowe bachory, pseudoprawnicy, ociężali umysłowo ''intelektualiści'', zboczeni celebryci i cała czereda ćwierć mózgów musi mieć swoje lokum bez klamek, by można ich przeliczyć.
  Bo tylko łajdak , sowiecka przybłęda i dureń oglądają TVN na poważnie
 • @Husky
  Sandra Szczerba pijana 1.19 promila alkoholu we krwi Lexusem wjechała w barierki w nocy na Rondzie Dmowskiego - to córeczka posła PO Szczerby!
 • @Zawisza Niebieski 01:35:18
  No tak, na szczęście są dziennikarze, którzy wiedzą co dobre dla ciemnego luda...
 • @Husky 12:47:23
  Resortowe bachory, czyli Targalski Jerzy ksywa Kermit, Ziemkiewicz Rafał itd......
 • @Husky 15:28:48
  Ozdoba: W dyskusji kuluarowej na Radzie Warszawy pojawiają się "tęczowe piątki", czyli przebieranie chłopców w sukienki.

  https://wpolityce.pl/polityka/427622-ozdoba-2019-r-bedzie-trudny-dla-warszawy
  Ps...Warszawa to miasto ubeków, TW i przekrętasów z czasów prywatyzacji, wszelkich beneficjentów tego układu z komuną, potomków przywiezionych z Rosji dygnitarzy i innej hołoty. Więc nie dziwota ...Warszawka gnije i zalatuje smrodem rozkładu duchowego jak i moralnego i niech sobie gnije ku swemu zadowoleniu, że się rozkłada jak truchło w grobie na czele ze swoimi władzami. Skoro tak wybrali,to teraz mają zapewniony ten rozkład nie tylko co Piątek dla dzieci, ale na co dzień. Pokazowe ubieranie chłopców w sukienki jest dla mnie narzucaniem wyjątkowości, niepotrzebnym w społeczeństwie które nikogo nie zmusza do wyboru drogi. Coś jakby, że każdy może być fizykiem kwantowym. No to niech Trzaskowski zakłada sukienkę i Pedzio Rabiej tyż ...Mamy do czynienia z ideologizacją urzędu miasta stołecznego Warszawy. Tak funkcjonowała Warszawa pod rządami poprzedniczki, która nie rozwiązywała problemów mieszkańców, a zajmowała się obroną tęczy LGBTQ marszami wieszaków. A później mogą przyjść jedynie hartmanowe zalecenia na temat kopulowania z własnymi siostrami i matkami. Warszawiacy dostaniecie wszystko, co wydumali sobie żydowscy, marksistowscy ideolodzy. Na pewno przebieranie chłopców za dziewczynki, dawanie dziewczynkom szans spróbowania zawodu striptizerki jest bardzo nowoczesne i bardzo proeuropejsko wpisuje się w wartości europejskie, także Trzaskowski mógł swoim wyborcom mówić, że dotrzymuje przynajmniej niektórych swoich obietnic wyborczych. Jednocześnie jest to o wiele łatwiejsze do zrobienia dla Trzaskowskiego/łowców kamienic niż budowa czwartej i piątej linii metra (którą też Trzaskowski obiecał)
 • @Husky 15:28:48
  Warszawiaku nie gadaj tylko kupuj sukieneczkę dla synka. Wyślij go na kurs eroweek. Niech nauczy się na lekcjach walenia konia w sposób naukowy. Może za głupotę i skrzywienia warszawskich słoików znowu muszą zapłacić Polacy? Trudno ale warto pomyśleć o odwołaniu Czaskowskiego i położenia kresu wynaturzonym pomysłom rumuńskiego pedała Rabieja.
 • @Husky
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19jYTQyMC9wLzIwMTgvMTIvMzEvODI1LzQ4MC81NmVlNjA5M2JkNTQ0ODFmYjgzMWM3N2Q2ZDhhYWNlMy5qcGVn.jpeg

  Michał Cessanis i Paweł Rabiej

  Paweł Rabiej i jego partner opowiadają: Bylibyśmy fantastycznymi rodzicami. Ale niestety już nie będziemy.

  https://wpolityce.pl/polityka/427659-rabiej-z-partnerem-bylibysmy-fantastycznymi-rodzicami


  Ps..Ciekawe co na to wyborcy Czaskoskiego? buahaha..."Ale niestety już nie będziemy"... Czyżby któryś z panów okazał się bezpłodny? Wygląda, że są już po klimakterium...Nie będą mieć dzieci bo Rabiej już jest menopauzie. Ciekawe czy adoptowaliby chłopca czy dziewczynkę. Elton John adoptował dwóch chłopców. Dlaczego nie dziewczynki? Seksista jakiś? Rumuński pedał Rabiej to chłopiec na posyłki mafii pruszkowskiej z-cą prezydenta Warszawy, gratuluję demokracji Warszawo! Kiedy lobby zboczeńców potrafiły wypromować pederastę na wysokie stanowisko to należy zabezpieczyć dzieci przez obowiązkową kastrację mechaniczną wszystkich pedałów.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej