Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1018 postów 31689 komentarzy

Tylko prawda

Husky - Zoologiczny antykomunista , mając do wyboru AK i NSZ wybrałbym NSZ przy całym szacunku do AK. UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony.

Zmarł George Bush sr.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

To bardzo smutna wiadomość o śmierci wielkiego prezydenta, patrioty, człowieka ogromnej godności i pokory. Niech Bóg ma Go w swojej opiece. R.I.P

Zmarł George H.W. Bush, 41 prezydent USA, wielki przyjaciel Polski

Jego syn, 43.prezydent Stanów Zjednoczonych napisał po śmierci ojca: George Bush był człowiekiem najwspanialszego charakteru i najlepszym ojcem, o jakim syn lub córka mogą marzyć. Cała rodzina Bushów jest głęboko wdzięczna za życie i miłość 41. prezydenta i za współczucie tych wszystkich, którzy przejmowali się jego losem i modlili za niego. Dziękujemy za kondolencje od przyjaciół i współobywateli

Kondolencje rodzinie Bush złożył również Prezydent Donald Trump.

Trump: opłakujemy śmierć George'a H.W. Busha
Prezydent USA Donald Trump wyraził żal z powodu śmierci byłego amerykańskiego prezydenta George'a H.W. Busha, który - jak zaznaczył obecny szef państwa - poprowadził Amerykanów i świat do pokojowego zakończenia zimnej wojny.
 

 

               

 

 Wyrazy współczucia dla rodziny i całego narodu amerykańskiego

To strata dla Ameryki i dla nas Polaków. Nie wszystkie poglądy Prezydenta Busha były nam bliskie, ale Jego prawość i rycerkość budziła u wszystkich Polakow wielki podziw.

Rozumiał problemy Polski jak mało kto z polityków zagranicznych.

Niech spoczywa w spokoju

Cześć Jego Pamięci.


George Bush senior sprawował swój urząd w latach 1989 - 1993. Odegrał bardzo ważną rolę w zakończeniu Zimnej Wojny i obalenia komunizmu w Europie Wschodniej. Kilka miesięcy przed upadkiem Muru Berlińskiego odwiedził Polskę, spotkał się z Lechem Wałęsą, o którym mówił, że jest jego prawdziwym bohaterem. W 1991 roku przeprowadził interwencję na Bliskim Wschodzie po irackiej inwazji na Kuwejt. Przebywający w Argentynie na szczycie G20 prezydent Donald Trump wraz z żoną Melanią opublikowali w internecie oświadczenie: „Dzięki swojej autentyczności, rozbrajającej inteligencji i niezłomnemu zaangażowaniu w wiarę, rodzinę i kraj, Prezydent Bush zainspirował pokolenia swoich rodaków do służby publicznej” . Był bohaterem II wojny światowej, podczas jednego z lotów został zestrzelony przez Japończyków, z wody podjął go amerykański okręt wojenny. Był synem senatora i ojcem prezydenta Stanów Zjednoczonych. Przeszedł długą drogę na szczyty władzy, od przedstawiciela USA w ONZ, przewodniczącego Partii Republikańskiej, ambasadora w Chinach aż po dwukrotną kadencję szefa CIA, wreszcie wiceprezydenta u boku popularnego Ronalda Reagana. Podczas jednego z wieców wyborczych już jako prezydent starający się o reelekcję wypowiedział znamienne słowa, które oznaczały jego koniec polityczny: Czytajcie z moich ust. Nie będzie nowych podatków. Podatki jednak poniósł i przegrał batalię, po władzę sięgnął wtedy Bill Clinton. On sam po klęsce w roku 1992 narzekał, że media stworzyły „mit”, który ukazywał go jako człowieka, który nie potrafił się identyfikować ze zwykłymi Amerykanami. Ale jego bezradność wobec pokazowych zakupów w supermarkecie ukazywały jego oderwanie od normalnego życia. Po odejściu od polityki pozostał w cieniu, rzadko przemawiał. Poparł Clintona w sprawie Północnoamerykańskiego Porozumienia o Wolnym Hnadlu, jeździł po świecie. Kiedy przyjechał do Chin był tam witany jak”stary przyjaciel” . Potem pomagał Clintonowi w zbiórce pieniędzy dla ofiar tsunami w roku 2004 oraz huraganu Katrina w roku 2005. Zbliżył się do Clintona, razem podróżowali w najrozmaitszych misjach po świecie. - Kto by pomyślał, że będę pracował z Billem Clintonem, ze wszystkich ludzi?- zażartował w październiku 2005 roku Bush. Przypominano, że kiedy George H.W. Bush wkraczał do Białego Domu w roku 1989 miał opinię człowieka niezdecydowanego, a jeden z magazynów nazwał go nawet „mięczakiem”. Ale ciężką praca i poważnym podejściem do swojej misji zaskarbił sobie sympatię Amerykanów. Organizował więcej konferencji w miesiącu niż Reagan w ciągu roku. Podczas irackiego kryzysu w 1990-1991 pokazał swoją siłę, potrafił uzyskać nie tylko poparcie ONZ dla operacji przeciwko irackiemu dyktatorowi, ale także uzyskał zielone światło od Kongresu, który był mu nieprzychylny. Jego poparcie w narodzie wzrosło do niemal 90 procent.

 

 

https://www.pap.pl/aktualnosci/news%2C367348%2Czmarl-byly-prezydent-usa-george-hw-bush.html

https://gs24.pl/zmarl-george-hw-bush-41-prezydent-usa-wielki-przyjaciel-polski/ar/13707789

https://wiadomosci.radiozet.pl/Swiat/George-Bush-senior-nie-zyje-byly-prezydent-USA-mial-94-lata

https://polskatimes.pl/zmarl-george-hw-bush-41-prezydent-usa-wielki-przyjaciel-polski/ar/13707789

 

KOMENTARZE

 • 1* - na antypolską kanalię zawsze można liczyć
  kundel,
  gdybyś w 1953r. był dorosły, to z całą pewnością rozpaczałbyś po śmieci Stalina.

  Kanalia zawsze będzie kanalią.
 • @Rzeczpospolita 12:50:30
  Kanali to szukaj pajacu w swojej rodzinie z kibuca
  I nie trolluj bo zaraz bedzie WYPAD !!!!
 • @Rzeczpospolita 12:50:30
  Zachowuj się Waść, byle jak, ale się zachowuj. Ta notka jest o śmierci prezydenta USA, a nie o wojnie wietnamskiej.
 • Arcy bandzior McKain
  będzie miał z kim grać w piekle w karty. Jednego mordercy mniej.
  Dlaczego tak wolno odchodzą?...
 • Oczywiscie
  1*
 • @Husky 12:55:07
  Nie wiem czy Buschowie byli wierzący, ale ich wojny wywoływane zawsze były w imię Boga, nie wiem jakiego, ale w imię Boga.
  Przecież Pan Bóg, nigdy nie chciał wojen.
  Moim zdaniem, opłakiwanie osoby, która ma na wielu narodach, krew na rękach jest nieporozumieniem. Nie wiem czy pamiętasz, ale jak schodził z tego świata komunista moskiewski, to w Polsce tuby propagandowe bardzo podobnie opłakiwały swoich panów. Podobnie Ty to robisz, tylko w inną stronę.
  Trzeba pamiętać, ze każdy rezydent Usraela musi pilnować interesów najpierw tych, co dali mu władzę, wiesz o kim rozmawiamy.
  Przyjacielem Polski jest każdy rezydent usraela, ponieważ ta nasza krowa daje dużo mleka dla nich, co widać namacalnie teraz.
  Przyjaciele ,,nasi" z usraela jakoś nie widzieli jak nas ICH sponsorzy okradali i okradają teraz na wielką skalę.
  Tacy przyjaciele, ze z nas zrobili niewolników, a z siebie panów. dzięki takim tysiącom bezmyslnym osobom jak Jagdterier.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 13:32:10
  Jelcyn też czeka w piekle na swego następcę
  Czy oby nie za długo to trwa
  Przykre
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 13:33:10
  Oczywiście serdecznie dziękuję
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 13:32:10
  Ciekawe co byś napisał, gdyby zmarł Twój ulubieniec Władimir Władimirowicz i czy też tam gdzie piszesz, mógłby grać i z kim w karty
 • @Wrzodak Z. 13:35:11
  Mam zupelnie inne zdanie.
  No ale i tak dzieki za komentarz
  pzdr.
 • @Jeremi 13:39:57
  Z żalu i w takiej traumie, to wielu by tu nic nie napisało i to przez wiele dni
  8-)))))))))

  Pozdrawiam
 • @Jeremi 13:39:57
  Putin, mimo że jest wielkim politykiem i zawdzięczamy mu względny pokój na świecie, w ostatnich latach dużo stracił w moich oczach. Zrobił się mientki taki, sprawę Upadliny już dawno powinien załatwić. Za grzech zaniechania zasługuje przynajmniej na rok czyśca w zawiasach.
 • @Husky 13:38:36
  Jelcyn? A za co?
  Ładnie się zachował, zabrał sowiecka armię do domu.
  No chyba, że za pijaństwo i przyzwolenie na rozkładanie przez koczownicze plemię Rosji. Ale trochę się zrehabilitowal promując Putina. Wg. Mnie parę lat czyśca wystarczy.
 • @Wrzodak Z. 13:35:11
  „Nie wiem czy Buschowie byli wierzący, ale ich wojny wywoływane zawsze były w imię Boga, nie wiem jakiego, ale w imię Boga.”

  Bahomet jest ich bogiem.
 • @nikander 13:53:17
  Taki sam bandyta jak Józef Piłsudski, prawda?
  Panowie Rzeczypospolita, Ruszkiewicz i Nikander zachowujecie się niegodnie, wstyd czytać takie komentarze. Ciekawe co na to Zawisza, który niedawno, zaczynając pracę admina na Neonie coś na ten temat napisał.
  Ciekawe też, co na takie chamstwo powiedziała by Georgette Mosbacher, gdyby tak ktoś uprzejmie jej doniósł, co wypisuje się na portalu Naczelnika Opary.
 • @Jeremi 14:21:46
  To zrób donos i zobaczymy.
  I nie mieszaj Piłsudskiego z jakimś uSSraelskim bandyta. To jest dopiero wstyd.
 • @Jeremi 14:21:46
  Pan Opara jest już Naczelnikiem?
  Nie wiedziałem... A ja mu tak per Ryszard... Ale poprawie się :)
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 14:25:26
  To przeczytaj uprzejmie, jakie obelgi na 100-lecie niepodległości wypisywał niedawno nikander na temat Marszałka Piłsudskiego
 • @Jeremi 14:21:46
  Nie wiem kto w imieniu Nikandera napisał ten komentarz
  Wiem jedno ,na 100% to nie był człowiek
 • @Husky 14:33:23
  Widzę, że admin w końcu zareagował, szkoda , że sam wcześniej tego nie zrobił. Takich chamskich komentarzy, w obliczu śmierci prezydenta USA, jak na Neonie24, zapewne nigdzie w naszym kraju nie było i nie będzie.
 • Fanatycznym apologetom "światowej demokracji",
  gdzie każdy prezydent jest winien śmierci tysięcy niewinnych ludzi a ich osobista śmierć to parafrazując „Dla Polaków śmierć to była kwestia biologiczna, naturalna, śmierć jak śmierć. Dla Żydów i "amerykanów" to była tragedia, dramatyczne doświadczenie,metafizyka”.
  "https://www.usnews.com/photos/2016/05/11/photos-president-bush-and-9-11
  Synalek seniora, nic się nie stało, może ktoś coś przeczyta, pamiętacie ten obrazek z 11.09. ?
  Może jakiś pomniczek ?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 13:33:10
  Szkoda, ze nie mozna dac 0.
 • @Jeremi 14:28:28
  Obelgi? Nie zauważyłem.
  To, że nie leży plackiem jak to obecnie modne to jego prawo.
  Ja mam też wiele zastrzeżeń a sztuczne budowanie jego mitu kosztem innych zasłużonych dla niepodległości Polski jest wyjątkowo niesmaczne.
 • @Jeremi 14:38:24
  Pewnie tak. Neon to jedyny portal w Polsce o tak wysokim % Polaków.
  Icki go opłakuja. Tak jak kiedyś Piłsudskiego.
 • @Jeremi 14:38:24
  Admin powinien zdjąć tego gniota z jedynki.
 • @Jeremi 14:38:24
  Nie wiem czy szanowny Pan wie co to jest hagada. To żydowska powiastka, która ma wdrukować pod czaszkę niepodważalną prawdę. Naszej dyżurnej psinie za to płacą.
  Piłsudski wielkim naczelnikiem był. Na to jakim był przytoczyłem dowody. Dowody na przekazanie naszej bankowości i gospodarki w rzytowskie ręce.
  Bush wielkim naszym przyjacielem był. A my mamy w to wierzyć.

  Jak kto zamiast wiary przedstawia fakty, to WON, fora ze dwora.

  Być szabesgojem to może nie grzech, ale trochę wstyd.
 • @Rzeczpospolita 12:50:30
  Właściwe widzenie rzeczy. Pełne poparcie... Peany na cześć przestępcy i pośredniego mordercy setek tysięcy 'demokratyzowanych ludzi' winny być ścigane z urzędu.
 • Dziwny kraj polin
  Dziwny kraj, opłakujący bandytów, stawiający pomniki zdrajcom i agentom, takim jak Piłsudski (Agent zainstalowany przez City of london do odebrania suwerenności monetarnej)
  "Amerykańskie wybory z roku 2000, które były zamachem stanu przeciwko amerykańskiej demokracji, co zapoczątkowało nazistowską Czwartą Rzeszę kierowaną przez Fuhrera George’a Busha, Sr. Wybory miały miejsce między dwiema zachodnimi tajnymi frakcjami rządowymi: Frakcją 1 – naziści, którzy chcieli zabić 90% ludzkości, aby “ocalić środowisko“; i Frakcja 2 – frakcja globalnego ocieplenia, która powiedziała, że ​​można to osiągnąć, wykorzystując “globalne ocieplenie” jako pretekst do narzucenia podatku węglowego i rządu światowego.

  Naziści wygrali, wykorzystując oszustwa, morderstwa i groźby śmierci, aby sterroryzować amerykański establishment w celu przekazania władzy. Potem nastąpiły bardzo prawdziwe próby zamordowania 90% ludzkości. Nazistowski reżim George’a Busha Juniora rozpoczął rozprzestrzenianie broni biologicznej, takiej jak SARS, przystosowane do użycia jako broni, ptasiej grypy, eboli, itp., aby zniszczyć większość ludzkości. W tym samym czasie stworzyli kryzysy głodu w 33 krajach, płacąc rolnikom pieniądze za uprawę “biopaliwa” zamiast żywności. Próbowali także wielokrotnie rozpocząć nuklearną wojnę światową z wykorzystaniem Iranu, Syrii, Korei Północnej i innych punktów zapalnych. Ważne jest, aby o tym pamiętać i nigdy za dużo powtarzania o tym: ci ludzie próbowali zabić was i wasze rodziny i wciąż próbują to zrobić."
  B. Fulford
 • @provincjal 09 15:09:29
  A Jugosławię to kto rozwalił bombami i tysiącami zabitych, w imię czego ?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:21:22
  cenzura?
 • @Jeremi 14:21:46
  Odpowiem Ci Jeremi tak. Na to co by powiedziała by Georgette Mosbacher robimy wielką nieprzyzwoitość.
 • @Jeremi 14:38:24
  to elyta
  czasy słusznie minione już się nie wrócą
  i do niektórych to jeszcze nie dotarło
  a szkoda
  pzdr.
 • @morgan 15:14:26
  nie czytaj
 • @nikander 15:41:31
  "Być szabesgojem to może nie grzech, ale trochę wstyd.'

  Ani grzech , ani wstyd , to po prostu jak mówił mój dziadek Marcin, czyste nieskazitelne kur.. wo.
 • @rysio 15:45:34
  5*
 • Jelcyn, Rycerz Maltański - wzorowy mason
  .


  https://www.google.com/search?biw=1366&bih=683&tbm=isch&sa=1&ei=VJYCXNHbCovfjgSM6oyQAg&q=boris+yeltsin+knight+of+malta&oq=boris+yeltsin+knight+of+malta&gs_l=img.3...823437.847132..848431...0.0..0.268.1744.27j1j1......0....1..gws-wiz-img.....0..0j0i67j0i24.aRdh7CXWmB4#imgrc=5JN2X51_a6NlEM:&spf=1543674276957


  https://i.ebayimg.com/images/g/GJYAAOSw-RFaeLHP/s-l300.jpg
  https://www.historycentral.com/Bio/people/Yeltsin.jpg
  https://lidenz.ru/wp-content/uploads/2016/07/maxresdefault-4.jpg
  https://4.bp.blogspot.com/-0Ma01-BSQe0/WdMuw2VRvlI/AAAAAAABIS8/6T30EHetlSkAycmZJJYwEdA-xyL8BgrmQCLcBGAs/s1600/Screenshot_20171003-083040.jpg  .
 • @Jeremi 14:38:24
  Ja nie kasowałem
  Powód , niech wszyscy zobaczą kto tu jest kim lub ....czym
  Pozdrawiam
 • Gianfranco Facco-Bonetti – Sovereign Military Order of Malta ambasador przedstawił Prezydentowi list uwierzytelniający:
  http://en.kremlin.ru/events/president/news/44169


  po rosyjsku:
  http://kremlin.ru/events/president/news/32441
  http://static.kremlin.ru/media/events/photos/big/ivHJxjytPCzLg6Cht4EmtVenbqcgP9Nv.jpeg
  http://static.kremlin.ru/media/events/photos/big/DERMAE1Lf0lOOVcQ2CzzQ07m5EAEkGkX.jpeg
  .
 • Mason namaścił masona - "rycerze OKRĄGŁEGO stołu" = KÓŁKO WZAJEMNEJ ADORACJI.
  .  https://www.google.com/search?q=boris+yeltsin&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiB1eDR5_7eAhXs5IMKHctuBDgQ_AUIDigB&biw=1124&bih=683#imgrc=vu-6ZmstP8tRbM:&spf=1543677325782  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/9/93/Vladimir_Putin_with_Boris_Yeltsin-3.jpg
  http://cdn1.spiegel.de/images/image-794388-galleryV9-fqil-794388.jpg
  https://gdb.rferl.org/1B3230D6-6C87-4197-801B-7C1424C81842_w1023_s.jpg
  .
 • @Lotna, "bo wszystkie masony to jedna rodzina"
  .  https://heathenwomenblog.files.wordpress.com/2016/08/cia-masonry-malta-collage.jpg
  .
 • @Husky 15:52:21
  Pewnie twoja przyjaciółka z Kalifornii ma dyżur :))) =
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:29:49
  mam nr.telefonu
  wiec....
 • @Jeremi 14:38:24
  Robisz za kapuste?
  Do Zorzety też już dzwoniłeś?
  Tylko nigdy więcej nie mów, że jesteś Narodowcem.
 • @Husky 16:18:06
  A wiesz piesku jak zarabiał tate tego zmarłego bandziora, Prescot?
  Miał koło Oświęcimia fabrykę jakiejś syntetycznej gumy czy coś takiego. I zgadnij kto u niego zap...?
 • @Husky 16:32:01
  A po co mi?
  Niech się panienka pobawi. Zobaczymy jak długo :))))
 • @Jeremi "Why Trump's presidency is almost identical to Boris Yeltsin's Russian premiership | The Independent"
  .


  https://www.independent.co.uk/news/long_reads/trump-boris-yeltsin-us-president-russia-federation-ussr-a8313661.html

  https://static.independent.co.uk/s3fs-public/thumbnails/image/2018/04/20/10/111766776.jpg  .
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:40:35
  Po co te złośliwości.
  Pewnie parę dni wcześniej ten wpis byłby w lochu po pewnych telefonach,
  teraz jest loch pusty, a zupełnie niedawno w jednym czasie było tam moich notek trzy.
  Więc mam propozycje zdjąć ten wpis z jedynki jak Waść sobie tego życzy a w jego miejsce wstawić ten.
  Taki kompromis z mojej strony

  http://antykomunista.neon24.pl/post/146495,nienawisc-w-sieci-i-na-portalu
 • @Husky 16:54:36
  Ten wpis bez telefonów nie powinien być na jedynce. Gdybyś ograniczył się do informacji to pół biedy ale ta laurka budzi niesmak.
  Może teraz napiszesz notkę o tate Prescocie? W końcu to przodek dwóch prezydentów.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:08:38
  Napisze
  Nie ma sprawy
  a niesmak to kwestia ...smaku
  pzdr.
 • @Husky 16:54:36
  Już mi się nawet nie chce odpowiadać na te złośliwości, których tu pełno. Twoja notka adekwatna do śmierci prezydenta USA, a tu jeden wściekły atak frustratów, którzy właśnie w takiej chwili ją rozładowują. Dlaczego na Neonie ta nienawiść wyłazi w każdej możliwej chwili, przecież kiedyś czegoś takiego tu nie było i dobrze o tym wie Naczelnik Pan Ryszard Opara, który moim zdaniem w pewnej chwili stracił nad portalem kontrolę. I jeszcze raz powtórzę to, co napisałem powyżej, że
  takich chamskich komentarzy, w obliczu śmierci prezydenta USA, jak dzisiaj na Neonie24, zapewne nigdzie w naszym kraju nie było i nie będzie.
 • @Jeremi 17:26:17
  Tak to jest jeden wściekły atak frustratów.
  Klapki na oczach,niemoc,trauma ...
  Co tu jeszcze dodać.
  Jest mi ich (tak po ludzku) najzwyczajniej żal
  Przykre
 • @Jeremi 17:26:17
  Wykonałes już telefon do ambasadorzycy?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:34:13
  Panie Jarek
  Dajmy już spokój, czas nawalanek minął bezpowrotnie
  tak myślę
  pzdr.
 • @Husky 17:43:02
  Panie Piesek
  A gdzie widzisz tutaj nawalanki?
  Kulturalna wymiana poglądów. A że się mocno różnią... :)
  Argumenty piesku, argumenty. Tego niektórym brakuje.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:34:13
  Spirito, Ty nie jesteś głupi, jesteś po prostu nieszczęśliwy
 • @nikander 15:41:31
  "Być szabesgojem to może nie grzech, ale trochę wstyd."

  Aj waj! ;-)

  Ukłony
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:09:04
  Post Q, przez niektórych identyfikowany jako ktoś z otoczenia Trumpa:
  Re: GHWB USSS nazwa kodu re: Timber wolf

  Szary wilk (Canis lupus, znany również jako wood wolf) ma wspólne pochodzenie z psem domowym. Pogrzeb państwowy w przyszłym tygodniu.

  Zbieg okoliczności?

  Q
  "Re: GHWB USSS code name re: Timber wolf
  The grey wolf (Canis lupus; also known as timber wolf) shares a common ancestry with the domestic dog.
  State funeral next week.
  Coincidence?
  Q"
  Jakaś psia solidarność? Zbieg okoliczności?
  https://qmap.pub/
 • @Jeremi 18:09:38
  A na czym to moje "nieszczęście" polega?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:38:57
  Powtórzę to, co powiedział Husky-----"Dajmy już spokój, czas nawalanek minął bezpowrotnie"---- i to by było na tyle. Pozdrawiam
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:38:57
  Wpadłem zobaczyć co tu na Neonie słychać, nic nowego: laurki pośmiertne dla jakiegoś tam byłego prezydenta obcego kraju; jednym zdaniem - nadal wielka polityka i nic z tego nie wynika:)))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:38:57
  Wpadłem zobaczyć co tu na Neonie słychać, nic nowego: laurki pośmiertne dla jakiegoś tam byłego prezydenta obcego kraju; jednym zdaniem - nadal wielka polityka i nic z tego nie wynika:)))
 • @lorenco 19:06:14
  Nie wpadaj tak rzadko...
  Dawno nic nie napisałeś a wiesz, że masz wielu czytelników.

  Pozdrawiam
 • @Astra - Anna Słupianek 19:10:57
  Pozdrawiam również Serdecznie! Postaram się:)
 • @Lotna "Bahomet jest ich bogiem" - Skull & Bones, Hitler & the Bush Family.
  http://humansarefree.com/2017/09/skull-bones-hitler-bush-family.html


  https://3.bp.blogspot.com/-mmbrtzvtD8g/WarDe7Tv23I/AAAAAAAApj4/65y34cYoGSMMUCAZw7C70R_Y1zhWTrADgCLcBGAs/s1600/Hitler%2BNazis%2Band%2Bthe%2BSkull%2B%2526%2BBones.jpg
  https://i1.wp.com/www.dcclothesline.com/wp-content/uploads/2017/08/bush-skull-and-bones.jpg
  Liczby Szatana;

  Bush zmarł 30 XI = 3X11 = 33 mistrz masoński

  2018 = 11 lub 2X18 = 36 = 666 albo = 9 to samo co 6

  Lat 94 = 13 lub 36 = 666 albo = 9 to samo co 6
  Masońskia filozofia:

  = 9 "jak u gory, tak i na dole" = 6


  https://fightingmonarch.files.wordpress.com/2018/06/bushgoat2.gif
  https://allthatsinteresting.com/wordpress/wp-content/uploads/2017/11/pres.jpg
  .
 • @Jeremi 18:44:12
  To przestań się nawalac.
  A nawalanki się nie skończą dopóki będzie tu tyle trolli.
  Ja kiedyś wyczyscilem portal i długo był spokój. Teraz też trzeba by zrobić małą czystke.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:08:38
  O tatuniu piszą tylko ,,ruscy agenci,, zresztą, Jarku, to takie antysemickie!!!
 • @lorenco 19:09:36
  No widzisz... Starczy zaprotestować i zaraz syjonki robią zadyme.
  Wpadaj częściej :)
 • Najlepsze
  To jest ,, wielki przyjaciel Polski,,. Jak Mcain, albo Borat Donald Tramp
  Od 29 lat mamy takich przyjaciół, dlatego Polska ledwo zipie
 • Instrukcje z czasów rządów Busha jak wybrać Jaruzelskiego
  http://matusiakj.blogspot.com/2018/12/tajne-ambasador-usa-instruuje-jak.html
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:23:42
  Ty też się lenisz... co to?
  Oczekuję wpisu i to szybciutko !! :)

  Pozdrawiam
 • @zbig71 19:21:51
  Ja kiedyś pisałem o zacnym tate dwóch Buszów. Muszę odgrzebac bo na Huskego nie ma co liczyć.
 • @zbig71 19:29:26
  Ten co jest już w piekle był wcześniej vice Reagana. To też był wielki "przyjaciel Polski", który gnebil Polaków sankcjami. Za to mu gnoje wystawili pomnik w Warszawie.
  Widziano Huskego jak tam kwiatki zanosi. :))
 • @finka 19:32:20
  Efekt paktu Jaruzelski - Rockefeller. Bandyci zawsze się dogadają.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:21:39
  skończą się, bo nowa administracja o to zadba
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:39:05
  A pamiętasz jak nasi ,, przyjaciele,, z ambasady USA pomogli wybrać Jaruzelskiego na prezydenta ? Ambasador Amerykański na zapałkach pokazywał szabesgojom z OKP jak głosować? Co na to nasz rasowy?
 • @rysio 19:39:30
  Niestety, ale to między innymi dzięki Prezydentowi USA komuchy z PRL, luksusowo wylądowały w III RP ze swoimi agentami w rządzie.

  https://pbs.twimg.com/media/DtVBYUvXcAAU_8-.jpg
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:39:05
  I nadal będzie zanosił
  A co ?
 • @Husky 19:50:29
  To nie lepiej wszystkich ,, ruskich agentów,, wywalić? Zostaniesz Ty, Talbot, Żdzichu, p. Agnieszka S i będziecie sobie spijać z dziubków.
  Pisać o złym Tusku i dobrym Tempie, geniuszu Kaczelnika i podłym Putinie, o dobrej kochanej Ameryce , co to robi wszystkim dobrze...
  Nie fajnie by było???
 • @zbig71 20:01:24
  Administracja to 4 osoby szanowny kolego
 • @Husky 19:50:29
  Lol... Już się boję :)))
  I po co ci piesku była potrzebna ta notka?
  Zostałeś zgrillowany i przerobiony na hot dogi :))
  Pisz lepiej o Kaczelniku, będzie się przynajmniej z czego pośmiać. Albo o Tusku, też może być wesołe.
 • @zbig71 19:50:36
  Pamiętam...
  Spod jednego buta pod drugi. Jeszcze gorszy.
 • @Husky 19:55:26
  Wolno ci, w końcu to podobno "wolny kraj" :)
  Tylko nie oczekuj tutaj oklaskow.
 • @Jeremi 17:26:17
  "Już mi się nawet nie chce odpowiadać na te złośliwości..."

  Ty pier... sz o złośliwościach a usrael zapier...ł miliony ludzi.

  oj 3m siem mocno
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:04:53
  Tyle godzin na topie więc warto było
  A takich będzie jeszcze więcej to i ogień pod grlilem szybko nie wygaśnie
  pzdr.
 • @Husky 20:11:20
  Mi to absolutnie nie przeszkadza.
  Niech ci bozia i admini darzą :)
 • """W szatańskim kulcie zdrajcy i degeneracji są wyróżniani. Dobrzy ludzie są niszczeni"""
  """"In a satanic cult, traitors and degenerates are honoured. Good men are destroyed."""
  Związana ze śmiercią byłego prezydenta USA refleksja amerykańskiego antysemity Henry Makow @HenryMakow
  25 min.25 minut temu (https://twitter.com/HenryMakow/status/1068938745678897152)
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:21:39
  Największy spokój na portalu to był za czasów Łażącego Łazarza, wtedy jeszcze Ciebie tu nie było. Potem Naczelnik coś postanowił, potem zostałeś adminem i dopiero wtedy zaczęły się tzw. nawalanki, które trwają do dzisiaj i dodatkowo są coraz brutalniejsze.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:14:30
  //Mi to absolutnie nie przeszkadza.//

  O cholerka , a jeszcze parę godzin temu ktoś tu o coś apelował
  Co się stało?


  https://antykomunista.neon24.pl/post/146639,zmarl-george-bush-sr#comment_1508032
 • @Jeremi 20:16:00
  Mylisz się, jestem tutaj od samego początku. Kod dostałem od Parola.
  A spytaj się p. Opary czy żałuje współpracy ze mną i kto postawił Neon na nogi :))
  Albo przestań głupio pitolic bo stajesz się już nudny.
 • @Husky 20:21:08
  Tak?
  No widzisz, tylko krowy i pieski nie zmieniają zdania :))
 • @Jeremi 20:16:00
  Poza tym od 3 lat nie jestem adminem. Więc za co mnie oskarżasz?
  Ja rozrabiajacych trolli banowalem, p. Opara ma inną strategie. To jego portal.
 • @Husky 19:53:43
  Co Ty chcesz od Jaruzelskiego? Spotkał się z Twoim ukochanym Bushem, oddał nasz kraj Twoim ukochanym USA, powinieneś być zadowolonym.
  Ja do Jaruzelskiego nie mam nic, ZSRR rozpadał się, to co miał zrobić? Mordować żydów z KOR-u? Oddał im władzę, bo tak chciał polski naród; chciał na Zachód aby opływać w zachodnie dostatki.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:30:43
  Czytasz nieuważnie i zaraz atakujesz. Napisałem wyraźnie, że za czasów Tomka Parola - ŁŁ, takie nawalanki na portalu jak obecnie były nie do pomyślenia. Zaczęły się one wtedy, kiedy zostałeś adminem i trwają po dzień dzisiejszy, mino że adminem od dawna nie jesteś. Sam jesteś nudny i już męczysz mnie.
 • @Jeremi 20:44:24
  Każdy pisze głupoty jak uważa. To wolny portal. Zbyt "wolny".
  Jak ci się tutaj nie podoba to do Sakiewicza albo Gawriona. Nic więcej nie potrafie ci poradzić.
 • @lorenco 20:41:40
  Wcześniej spotkał się z Rockefellerem w NY w 85. Myślę, że wtedy zapadły ostateczne dile
 • @zbig71 20:01:24
  Ja już myślałem, że jak tu zaglądnę, to tak tu będzie. Szczęście, że nie!
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:51:52
  Do Sakiewicza to i do...Matki Półki. Może jakieś szuru buru się trafi? ;))
 • @Husky 20:11:20
  "Tyle godzin na topie więc warto było"

  1,8 / 24 ;-DDD
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:51:52
  Dawno już jestem u Gawriona, właśnie od czasu, kiedy razem z Parolem odeszło z tego portalu wielu blogerów, wielu niestety bezpowrotnie. Czy to, że jestem u Gawriona i to, że dużo mi się na Neonie nie podoba znaczy, że muszę stąd Twoim zdaniem odejść?
 • @zbig71 20:52:22
  Nawet jakby, to co? Po 80-tym roku, strajkach, Jaruzelski ustanowił stan wojenny, Zachód dowalił Polsce sankcje, potem znów strajki itd.
  Jaruzelski zrobił to, czego chcieli Polacy: wyjeżdżać na Zachód do pracy, na wczasy, wprowadzić zachodnią gospodarkę a przecież Zachód obiecywał dużo.
  Zatem pooooszło!
 • @lorenco 20:41:40
  Witam kolego
  Kope lat
  8-))))
 • @Jasiek 21:04:00
  warto było
 • @Husky 21:10:09
  Siemanko Zbóju:)
 • @lorenco 21:12:19
  Myślę że na dłużej zawitałeś
  Wiem że potrafisz pisać notki a i ze mną lubisz podyskutować w sposób przyzwoity więc do dzieła
  U mnie masz obligatoryjne 5* nawet gdybym się z treścią notki nie zgadzał
  8-))))))
 • @lorenco 21:06:26
  Myślę, że Jaruzelski dogadywał nie tylko to, co piszesz. To także, to były ustępstwa ,,strony polskiej,, ale towarzysze załatwiali sobie polisę na przyszłość. A raczej polisy. I dobrze wiedzieli z kim na ten temat gadać. Z lichwiarzami
 • @zbig71 21:21:59
  Zbig, to logiczne, potem Jaruzelski usunął się lecz nie sikał do złotych nocników. Nie wiem co Jaruzelski miał zrobić w tamtej sytuacji? Co Ty byś zrobił?
 • @Rzeczpospolita 12:50:30
  on nigdy nie dorośnie to takie biedactwo o psychice przedszkolaka
 • @Husky 21:16:29
  Jakby co, możesz pałę mi wstawić jak i ja Tobie nieraz:)
 • @Husky
  to sr to skrót od srul?
 • @nieżyt 21:36:48
  już?
  długo nad tym myślałeś
 • @Jeremi 21:04:48
  Wcale nie musisz. Ale zauważ, że nic Ci się nie podoba, ciągle mnie atakujesz a potem narzekasz na "nawalanki". Nielogiczne.
  Nie wiem kto odszedł na niepopki ale wiem kogo ja wyrzuciłem i tam znalazl przytulisko. Pluja na mnie do dziś ale tak należy traktować trolli.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:41:58
  Jarku, nie daj się prowokować.
 • @lorenco 21:32:24
  Wiadomo, to samo. W sytuacji jaka była, nikt by prochu nie wymyślił. Co prawda , w duszy u Generała nie siedziałem, poza tym mało wiemy, jakie były szczegóły tych wszystkich dagaworów.
 • @zbig71 21:50:27
  Proste te czynniki jak budowa cepa: cel - rozwalenie ZSRR. Jaruzelski nie miał nic, jego świat socjalistyczny walił się a Polacy chcieli uwolnić się od ZSRR bo na Zachodzie same gołąbki wpadały do gąbki.
  Teraz jest znów cel - rozwalenie Rosji. Polacy (?) biorą w tym aktywny udział.
 • @lorenco 22:03:00
  Ci ,,Polacy,, to chłopaki zwerbowane przez CIA. I odpowiednio zadaniowani, patrz Sakiewicz i środowisko GP oraz różne ,,Śmieci,, dwóch srulków Karnowskich, Janeckich itd. Oni nawołują do ,,ataku,, na Rosję. Tak jak GW z Michnikiem na czele. Przecież Rosja ma tyle surowców, ropy i gazu. Jak można pozwolić na taki antysemityzm!!!
 • @Astra - Anna Słupianek 19:32:25
  Moja Muza i Wena pojechały pod namiot...
 • Autor
  Nie, Husky, pała!, - Jakbym mógł to bym dał 0.

  Takiego steku kłamstw jaki zamieściłeś w tym panegiryku to sam diabeł by się nie powstydził. Obowiązuje kulturalna zasada że o zmarłych dobrze albo wcale.
  Dobrze to jednak nie kłamliwie.
  Kłamstwo to zło. To szatan jest ojcem kłamstwa.
  Ludzie szlachetni umierają za wolność głoszenia prawdy jedynej, a u Ciebie nic ona nie znaczy?


  ŻEBYŚ NAPISAŁ ŻE DAŁEŚ NA MSZĘ ZA JEGO DUSZĘ, TO BYM ZROZUMIAŁ, ALE TAK PERFIDNIE KŁAMAĆ?

  Z jednego z największych faktycznych wrogów Polski i Polaków robić przyjaciela Polski?

  Wstydź się.
 • @lorenco 21:43:56
  Spoko :)
 • @miarka 22:22:40
  Brawo za szczerośc i prawdę!!!!
  Paskudny post.
  Wielkim i nieodżałowanym przyjacielem Polski był,l R. Reagan.
  Bush był tylko sprawnym biurokratą.
 • @Husky 22:30:54
  Nie ma, nie było i nie będzie przyjaciół Polski. Każdy normalny kraj dba o swoje interesy przede wszystkim i my Polacy powinniśmy wreszcie brać z takich krajów przykład. A na początek my Polacy musimy być przyjaciółmi naszego kraju a nie zachwycać się cudzymi krajami i na nie pracować czy lizać im tyłki.
 • @Husky 22:30:54
  Jak już cenisz prawdę to nie pisz że był biurokratą, bo choć nim był, to sto razy bardziej był zbrodniarzem w białym kołnierzyku i w białych rękawiczkach, rozkazodawcą i mocodawcą zbrodniarzy bezpośrednich.

  Nie miecz zasługuje na karę i potępienie a przede wszystkim ręka co go trzyma - i to on był przede wszystkim tą "ręką".
 • @miarka 22:50:22
  5*
 • @miarka 22:50:22
  I w ramach kary Pan Bóg zabrał go do siebie po 94 lata haniebnego życia
  Niedobrze
  pzdr.
 • @zbig71 22:12:33
  Tak jest, jak napisałeś. Pozdr.:)
 • "Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj"
  .
  Jak trafnie przytoczono tu sentencję, i to wiedząc, że zło jakoś zawsze zwycięża, także dobro, jak choćby w przypadku denata

  - https://talbot-nowyekran-pl.neon24.pl/post/146619,chiny-zdradzily-rosje#comment_1508227

  Jakże tu nie uznać mądrości a raczej sprytu cytowanego Jana Pawła II

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/usmiech-sw-jana-pawla/#Usmiech

  który tylekroć wykazał, że pewne kręgi uznały za stosowne zmobilizować motłoch, aby wył: "santo subito" na jego pogrzebie. Miejmy nadzieję, że zmarły GW spotka naszego świętego, aby mogli sobie powspominiać wspólne akcje na Wschodzie Europy, szczególnie w Polsce.

  W ostatnim linku postawiono katolikom, tzn. też Huskyemu, zasadnicze dla katolików pytanie, to pytanie pozostaje od wielu lat bez odpowiedzi.
 • @Husky 22:55:47
  Pan Bóg? No wiesz co? Diabeł go zesłał tu na planetę Ziemię aby czynił zbrodnie i wydał potomka juniora, który żeby też czynił zbrodnie i żeby obaj trzymali w szachu następnego prezydenta Szatanów Zjednoczonych, Obamę.
  Teraz senior nie będzie smażył się w kotle, na pewno diabli witają go z wielką pompą w piekle. Może będzie w gwardii przybocznej samego Belzebuba.
 • @lorenco 23:12:25
  Diabli wiedzą jak tam jest naprawdę
  8-))))
 • @lorenco 22:50:10
  Przyjaciół mamy dostatek, że wymienię tylko kilku: Borat Tramp, Żorżeta ambasadorowa, Bibi z pustynnego raju, Aniela z NRD, Mccain co już się grzeje w cieple na wieki, Tereska May co Skripala uratowała własną piersią. Cały gabinet. Oni wszyscy nam nieba przychylą.
 • Wydaje mi się zbyt ostra
  .
  @Rzeczpospolita 12:50:30

  ta wypowiedź. Jest rzeczą ludzką, że poniektórzy strarają się ułożyć sobie wizję świata w sposób dla nich zrozumiały czy logiczny. Wiele zależy od selekcji doniesień, jakie przemówią do ich intelektów.

  Właśnie generacja po powstaniu III Rzeczpospolitej, jak też ze środowisk dawnej zbankrutowanej tzw. elity (także szlacheckiej), została wytresowana na tej propagandzie

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/gadz/

  potrzeba nielada zdolności analitycznych, aby się tej tresurze oprzeć, udało się to jednie nielicznym.

  "gdybyś w 1953r. był dorosły", tak jest istotnie, że wielu, większość, daje się łatwo zwieść wszelkiego rodzaju lansowanym kultom, przpomnę przypadek masowego obłędu 10.000.000 członków NSZZ

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/kolonia-usa/

  wyzwiska nie załatiwą tu niczego, rozmawiajmy z sobą bez emocji, trzeba tłumaczyć, tłumaczyć, tłumaczyć

  - https://marucha.wordpress.com/2018/10/28/kto-zwyciezyl/#comment-788922

  inaczej nie mają Polacy szansy a i potrzeby do prowadzenia własnej narodowej egzystencji.
 • @zbig71 23:18:46
  Hehehe:)
 • @lorenco 22:50:10
  "Nie ma, nie było i nie będzie przyjaciół Polski. Każdy normalny kraj dba o swoje interesy przede wszystkim i my Polacy powinniśmy wreszcie brać z takich krajów przykład."

  Bardzo słuszna uwaga.
  Przyjaźń to cecha ludzka i międzywspólnotowa.
  Przyjaźń jest skierowana na zewnątrz siebie, a poczucie interesu działa do siebie.
  Przyjaźń ma cele dalekowzroczne, interes przyziemne, krótkowzroczne, jednak o swoje cele dalekowzroczne lepiej jest dbać i walczyć osobiście, a o cele bieżące lepiej w sposób zorganizowany. I tą organizację ma nam zapewniać państwo.
  Są osoby zaprzyjaźnione, rodziny zaprzyjaźnione i narody zaprzyjaźnione, nawet narody walczące solidarnie "za wolność waszą i naszą", ale państwa to już tylko twory polityczne. - Twory powoływane dla ochrony swoich mieszkańców i ich interesów, wspierające ich zaspokajanie swoich potrzeb i pełnienie powołań.

  Trzeba wyraźnie odróżniać państwo od narodu.
  To państwo ma być zawsze widziane wewnątrz narodu, nie naród wewnątrz państwa.
  Jednak to oszuści nam tłumaczą że naród jest wewnątrz państwa i że władze państwowe nie muszą narodu o nic pytać, nawet w sprawie swoich przyjaźni.
  Tak się składa że przyjaźnie władz państwowych skutkują zwykle zmowami przeciwko ich narodom, że to antypolityka i zdrada względem powierzonych im funkcji, że z tego rodzą się uzurpacje władz państwowych i ich terroryzm antynarodowy.
  Jak już jesteśmy przy Buszu to on szczególnie intensywnie udzielał się właśnie w tym zakresie.
 • @Husky 22:55:47
  "Pan Bóg zabrał go do siebie"

  Do siebie? To nie ma piekła dla takich?
 • @miarka 23:36:25
  Na piekło trzeba sobie zasłużyć
 • @zbig71 "Przyjaciół mamy dostatek" Gwiazdy pomyślności jak zawsze świecą IM. Nas tylko wytresowli ich sukcesy hucznie świętować.
  .


  http://m.neon24.pl/98d9c8d0400ebb196fb1082b226ff9af,14,0.png  .
 • Po czynach ich poznacie...
  Każdy kto mówi o "przyjaciołach Polski" powinien to przykładami ich czynów dokumentujących tą przyjaźń, uzasadnić...
  Ciekawy jestem kto się odważy...?
  Ja znam takiego jednego przyjaciela, ale boję się linczu.
 • Podobno jest to ktoś z SOCJALISTYCZNEJ CLIFORNIJSKIEJ REPUBLIKI LUDOWEJ - tej gnijącej śmoertelnej rany Ameryki Północnej.
  .


  https://orig00.deviantart.net/dbd5/f/2015/011/1/c/socialist_republic_of_california_by_americansfr-d8dl5ma.jpg  .
 • Dobranoc Prawi! Miłych snów.
  https://pbs.twimg.com/media/DtWX1VUXoAAgzkm.jpg  https://youtu.be/gGLHT74VnA4
 • @Husky 23:41:02
  "Na piekło trzeba sobie zasłużyć"

  Nawet tu kłamiesz?
  Żeby tak zaczęte zdanie było prawdziwe to trzeba dodać że ... u Lucyfera.

  Chwalisz go bo ma "zasługi", czy sugerujesz że "nie zasłużył sobie"?
 • @Laznik 23:19:13
  Oczywiście tłumaczyć, jak się powiada, tylko spokój może nas uratować. Jednak są tacy ludzie, którzy są zacietrzewieni albo zarabiają pieniążki.
  Takich nie przekonasz niczym.
 • @Husky 23:41:02
  Dobrze Ci idzie? Hihihi, żartowałem:)
 • @SZS 23:56:41
  Przyjaciół poznaje się w biedzie. Kto, kiedy pomógł nam w biedzie na przestrzeni historii? A kto nam pomoże jak coś?
  Kiedyś pomogli nam Rosjanie i to nie raz. Węgrzy trochę.
  A teraz nie widzę.
  US Army jest do kąsania Rosji. Jak coś, Jankesi ewakuują się w imię dbania o bezpieczeństwo każdego amerykańskiego żołnierza.
 • @Krystyna Trzcińska 00:08:58
  https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcREgaZa1dagRcu3rPZynOorzBvLIN06fyGna9E8P-hiVDirCzz7ZQ
 • @lorenco 00:20:02
  kiedy pomógł nam w biedzie na przestrzeni historii? A kto nam pomoże jak coś?
  Spokojnie. Żydzi pomogą nam z garbem 300mld$, Niemcy zajmą się ziemiami odzyskanymi , abyśmy nie mieli zgryzot z ich administrowaniem, nasi przyjaciele z Ukrainy zajmą się Przemyśleń i okolicami. Wezmą na swoje barki tyle ,, zmartwień,, że będzie nam znacznie lżej.
 • @zbig71 00:28:03
  Najważniejsze, że nikt nas nie będzie rusyfikował, jak to ponoć było za zaborów czy PRL.
 • @lorenco 00:20:02
  Jak widzę co się stało w Jugosławii, a teraz co dzieje się na Ukrainie, to myślę, że Wujek Jo najlepszym przyjacielem Polski był. Wschodnią dzicz zostawił za Bugiem, Niemców wypieprzył za Odrę, a Litwinów zostawił sobie na swoje nieszczęście....Nikt Polski przez 45 lat nie zaatakował, ba, nawet nie pomyślał, że można to zrobić. Byliśmy silnym państwem z własną armią i niezawodnym sojusznikiem u boku. A jak ktoś myśli inaczej, to przypominam 1939 rok i "niezawodne" sojusze z najlepszymi "przyjaciółmi" - Anglia i Francją...
 • @lorenco 00:34:12
  Teraz tubylcy są antyrusyfikowani. Rusyfikatorzy kończą jak M. Piskorski. W przyszłym roku będzie zmiana ambasadora Izraela w Polsce. Na miejsce litwaczki przyślą jakiegoś niezłego bandytę. Tym bardziej, że maksymalnie za rok musi mieć miejsce sprawozdanie przed Kongresem w sprawie 447. Będzie jatka.
 • @SZS 00:42:12
  Wujek Józek ustanowił nam optymalne granice. Każdy Polak powinien to wiedzieć!
 • W USA zadrzec z IRS czyli skarbowka to gorzej niz zbrodnia
  I na konto odwiedzin Bush'a seniora w Gdansku Lechu nie poniosl konsekwencji skarbowych za pobrana zaliczke za zrobienie o nim filmu (dodam jeno ze bylby to film fantasy).Nadgorliwy naczelnik wydzialu skarbowego zostal posuniety czyli stracil prace.Naiwniak nie wiedzial, ze scigac to on sobie mogl Kowalskiego.I tak prezes USA mogl nie niepokojony,ze daje sie goscic czlowiekowi z zarzutami karno-skarbowymi,zlozyc hold Wielkiemu Elektrykowi.
 • @lorenco 01:03:14
  Jak Niemcy dostaną zielone światło od wuja Sama, to spokojnie , ogłoszą plebiscyt, a polaczki zagłosują jak trzeba. Tym resztkom , jakie będą się buntować, zrobi się czarny pijar, że to antysemicka ekstrema.
  Jestem człowiekiem pozbawionym złudzeń.
 • @Herkules 01:03:18
  Zdaje się , że Wajda nakręcił jakąś komedię na temat Bolesława. Ponoć kiepską.
 • @zbig71 00:46:38
  Jesteśmy w tym dobrym położeniu, że mamy za sąsiada największe państwo świata, z ogromnymi zasobami mineralnymi, z jego ludnością, która się bogaci i chce konsumować. Niemcy budują w Rosji fabrykę Mercedesa są tam i inne poważne inwestycje a nasz kraj tylko jątrzy!
  Jak mnie to wkurza! Zamiast inwestować nam Polakom w Rosji, handlować z Rosją, nie! wszyscy nas dymają i wypierają z rynku! Handlują, inwestują a nasz kraj to jak Ukraina, u kraja! Kuźwa, Dzikie Pola!
 • @lorenco 01:14:45
  Polacy nie jątrzą. To agentura, bardzo dobrze obstawiona w naszym cudnym raju. Gdyby był Polski rząd, to w sytuacji zachodnich sankcji na FR, wystarczyło by żadnych sankcji nie ogłaszać. Sprzedalibyśmy Rosjanom każdą ilość jabłek, warzyw, świnek i czego by tam chcieli. I dogadalibysmy się do taniego gazu.
 • @zbig71 01:09:44
  Państwo Polaków na przestrzeni dziejów było wiele razy na mapach, jednak niezbyt długo czasowo. Raz było, znów nie było... We współczesnej historii istniejemy ponoć w dwudziestoleciu międzywojennym, no i teraz po 1989 roku.
  Po II W Św., nie było państwa polskiego, czarna dziura, poddupnik ZSRR.
  Obawiam się, że na podstawie takiego podejśćia, ja też nie powinienem mieć złudzeń, tak jak Ty.
  A każdy Polak powinien bronić PRL jak swojej matki! Urodziliśmy się tu i wtedy, pracowaliśmy tworząc dobro narodowe, które sprzątnęli za grosze cwaniacy, cinkciarze czy nowo politycy z KOR, Solidarności i innych szemranych organizacji a także zdrajców z PZPR, PSL, SD.
  W PRL były dwie fale demograficzne - i co z tego, kiedy te dzieci powyjeżdżały na ten tzw. Zachód?
  Szkoda słów!!!
  Dobrej Nocy Neonowicze!
 • @zbig71 01:23:51
  Pisząc, mam na myśli nas, że nas dymają. ci, co Polską rządzą.
  A nam Polakom sankcje na Rosję niczemu nie służą, bo ani to gospodarczo nie mają sensu ani politycznie. Rosja nic od nas nie chce, nie ma żądań terytorialnych czy politycznych, nawet machnęła ręką na rozwalanie pomników żołnierzy radzieckich.
  Z warzywami, świnkami, tanim gazem, to już se ne wrati, inne państwa zajęły nasze miejsce.
 • @lorenco 01:51:19
  Sami Rosjanie zaczęli produkcję.
 • @Krystyna Trzcińska 00:08:58
  Dla Śmierci nie ma bogatych i biednych, mądrych i głupich..
  Wszyscy są równi..
 • Widzisz piesku
  jaka furorę zrobiła ta nieszczęsna notka...
  Ponad 20 1*. Na 22 komentatorów tylko jednemu się spodobała.
  Jednym słowem zostałeś zgrillowany i przerobiony na hot dogi :))
  Przykre...
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 07:42:47
  Szok,trauma,niedowierzanie
  Zupełne zaskoczenie dla ponad 20 osób i stąd ich brak na to "zgody"
  To nie tak miało być, zupełnie nie tak.
  Niepotrzebna ta śmierć, ale niech Bóg ma Go w swojej opiece

  https://st.depositphotos.com/1005979/5044/i/450/depositphotos_50443573-stock-photo-god-bless-america-words-on.jpg
 • @Husky 09:02:40
  USA to taki świetny sojusznik. Jak Boni dydy,
  Pewnie tak pewny, jak Anglia i Francja w 1939r.
 • @Husky 21:11:50
  Mi by było wstyd.

  1,7 / 27
 • @Jasiek 09:24:14
  Wiem to

  http://jasiek.neon24.pl/post/120380,zamach-w-tunezji
 • @Husky 09:02:40
  Widzę, że masz słabość do flag...
  No ale jak ktoś od dziecka biegał z czerwoną szturmuwka...

  A o tego bandziora się nie martw, smola już go grzeje :=))
 • @Jasiek 09:24:14
  Ja bym popełnił seppuku :))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 09:33:51
  Przez miasto z czerwoną .............szturmówką

  https://pbs.twimg.com/card_img/1069119423146008577/BA_z5Unr?format=jpg&name=600x314
 • @Jeremi 18:09:38
  Mam niemile wrażenie, że w Tobie te dwie cechy stanowią nierozłączną całość. Nawet nie powiem ze mi przykro....
 • @Jasiek 09:24:14
  Zawsze mówiłem że NeOn24 ma najbardziej trzeźwy odłam społeczności patriotycznej. Tu wyraźnie widać jak jest uodporniony na rzytowskie hagady. Tak 3-mać.
 • @Jasiek 09:24:14
  Co bardzej wrażliwy i krytyczny bloger, przy takiej ocenie zeżarłby swój krawat wraz z kołnierzykiem koszuli . Husky jest twardy nad wyraz....
 • @ZBYSZEK49 09:59:30
  Problem z krawatem
  Nie noszę
  A teraz czekamy na twój wpis
 • @Husky 10:06:40
  No piesku, Prescott Bush czeka na zgrabna notkę.
  Do roboty! :))
 • hmmm...
  //Zmarł George Bush sr.//

  mój komentarz: Wali mnie to dokumentnie :)))
 • @nikander 15:41:31 napisał: "Jak kto zamiast wiary przedstawia fakty, to WON, fora ze dwora."
  Otóż przy okazji postu http://wps-neon24-pl.neon24.pl/post/146608,do-autora-artykulu-tragedia-dc-9 @Nibiru 02:27:31 podnosi bardzo ważny szerszy kontekst "nieomylności" nauki i mediów tzw. głównego nurtu.
  pisząc:

  " Żyjemy na tym świecie dostatecznie długo, aby wykształcić w sobie głęboki sceptycyzm do podawanych nam na uczelniach i w oficjalnych mediach "prawd do wierzenia". "

  Otóż jako fizyk i geofizyk uhonorowany dyplomami z UJ Kraków 1965 i UC Berkeley 1969, mam duże doświadczenie z próbami publikacji w tzw. mainstreamowych mediach. Czasem mi się się to jednak w przeszłości udawało (patrz "Fundamenta Scientiae", Oxford 1981 - http://markglogg.eu/?p=438, czy "Twórczość" Warszawa 1983 - http://sowa.blog.quicksnake.pl/Marek-Glogoczowski/WYKAD-NA-TEMAT-ROZWOJU-POTRZEB-u-Obywatela-Siedzcego-w-Wannie-z-Ciep-Wod ) .

  Odnośnie zaś "Lotna 30.11.2018 11:42:52", która napisała, że "Jeśli wiara w Stwórcę i siły nadprzyrodzone jest bezmyśniścią, co najmniej równie wielką bezmyśnością jest wiara w pseudonaukowe dogmaty." to przypominam na ten temat zdanie "nikander" 01.12.2018 15:41:31 z aktualnego postu:

  "Nie wiem czy szanowny(a) Pan(i) wie co to jest hagada. To żydowska powiastka, która ma wdrukować pod czaszkę niepodważalną prawdę. ...
  Jak kto zamiast wiary przedstawia fakty, to WON, fora ze dwora."

  Otóż ja 7 listopada na swym portalu (http://markglogg.eu/?p=2474) oraz na wiernipolsce i wiernipolsce1 opublikowałem "SIEDEM ŚWIATEŁ ROZUMU" sprzed lat 20 i w rezultacie przez następne 17 dni miałem na neon24 zablokowaną możliwość dokonywania komentarzy, nie mówiąc już o robieniu na nim wpisów, tak że musiałem prosić kolegów aby opublikowali mój komentarz do (przed)ostatniego wpisu RAM, namiętnie blokującego nie tylko moje komentarze do jego "wypocin" (jak on swą twórczość, widzianą w tzw. "lustrze", określa.)

  Dlatego proszę kogoś z komentujących wpisy na neon24, o udostępnienie także "SIEDEM ŚWIATEŁ ROZUMU (z 1997 roku) – i ich WSPANIAŁEGO ROZBŁYSKU w 21 lat później" także czytelnikom neonu24. Prośba dotyczy także bodajże aż 4 administratorów neon24.

  MG
 • 1*
  DO PIEKŁA , TY ZBRODNIARZU, MARIONETKO NAFCIARZY I ZBROJENIOWCÓW !

  PLUJĘ NA TWÓJ GRÓB..
 • @Husky 22:55:47
  COŚ CI SIĘ POJEBAŁO :))

  JEŚLI KTO GO GDZIEŚ ZABRAŁ DO DO PIEKŁA. AVE :)
 • @Paulus Aquarius 11:39:53
  Gdybyś się już całkiem zapluł to polecam

  http://img10.nokaut.pl/p-e8-1a-e81a8d38499794e3fc5be2a50a83b9cb250x250/velvet-70szt-balsam-chusteczki-higieniczne-pudelko.jpg


  http://nokaut.click/w-sklepie/7026ca6c9b6d74048fa44c0ce7d6006e/11516/580/0/AbjMYQmJusVxz4MbfmSWTZlD4zbIBaXbXqNBUCFWJkzoqsklG8ktQM3FBIxoc6yH/dB77qqJvk74qIo4jZ$zVyK8XlJi9IzMdnrCN9EmndCP85SCpgS6U4keLYrhAkuAX/?_ga=2.172414757.705676735.1543748965-1020318441.1543748965
 • @trybeus 10:42:04
  Jak to w "praktyce" wyglada?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 10:17:54
  Do roboty to jest koń lub traktor
  8-))))))
  Dziś mam wolne a jutro nie pracuję
  Miłej Niedzieli
 • Sprawdzona metoda
  Pan Husky znów zastosował swoją sprawdzoną metodę. Rzucił na Neon ogryzioną kość i zaczęło się. Harmider niczym w psiarni w porze wydawania żarcia. A to ciągle ta sama, stara, ogryziona kość, owinięta tylko w inny papier.
 • @Jabo 13:44:55
  Taka "kość" jest czasami przydatna. Można zobaczyć kto jest kto i policzyć się.
 • @Husky 09:02:40
  Sluszny obrazek.Tylko Bog z malej litery moze blogoslawic ten kraj.Biblia nazywa go bogiem tego swiata.To Szatan
 • @Jabo 13:44:55
  Widząc po komentarzach to sporo było tego do obgryzienia i dla wielu
  ta kość to jest jednak był smakowity kąsek
  Postaram się nie zawieść kolejnych oczekiwań i znów muszę coś napisać
  pzdr.
 • @Husky 15:33:13 A zatem dla Husky coś do obgryzania: STRATEGIA NAPIĘCIA USA
  Otóż tak zwany RAM "obgryza" kość pod nazwą http://ram.neon24.pl/post/146614,uwagi-na-temat-wypocin-gasienicy ,
  nie dopuszczjąc rzeczonego Gąsienicy(-Samka)/ markglogga do jakiejkolwiek krytyki "RAM'a wszechwiedzy nt. akcji "mani pulliti", to pozwolę sobie tutaj wpisać parę dłuższych słów na ten DOBRZE ZNANY MI TEMAT:

  Z artykułu "Siewcy terroru"

  Formalne potwierdzenie tajnego zaangażowania się największych państw Zachodu w akcje terrorystyczne, mające na celu utrzymanie władzy przez rządzące w tych krajach “demokratyczne mafie”, przyszło z samego Zachodu. Włochy nawiedziła fala terroru już w latach 1970tych, kojarzona podówczas w szczególności z maoistycznymi Czerwonymi Brygadami. Dzięki kompletnemu “załamaniu się” włoskich organów bezpieczeństwa pod koniec lat 1980tych, bardziej odważnym dziennikarzom, w ramach akcji mani pulliti (czyste ręce), udało się dotrzeć do tajnych akt policji.


  Wyszły, na krótko nagłośnione, bardzo szczegółowe dane, kto tak naprawdę stał za zamordowaniem premiera Aldo Moro i za innymi okrutnymi aktami terroru, np. za podobnym do niedawnego w Madrycie, zamachem bombowym w 1980 roku, na dworcu w Bolonii, w trakcie którego śmierć poniosło 86 przypadkowych osób. Wtedy o morderstwo to oskarżono włoskich narodowców i skazano ich na wysokie wyroki. Dane o terrorze lat 1970 opublikował angielski publicysta, Philip Willan, w książce “Puppetmasters – The political Use of Terrorism in Italy”, (Constable, London, 1991; Manipulatorzy marionetek – polityczne pożytki z terroryzmu we Włoszech). Pozwolę sobie przytoczyć kilka wyjątków z recenzji tej trudnodostępnej książki, napisanej przez Petera Drewa i wydrukowanej przez angielski kwartalnik “Perspectives” (nr 3/1993). Recenzja ta nosi bardzo wymowny tytuł: “USA bombardują Europę by ją sobie podporządkować”:

  http://markglogg.eu/wp-content/uploads/2018/11/USA-Bombs-Europe.jpg

  Mistrzowska praca Philpa Willana bada w sposób szczegółowy i wart pochwały okres terroru we Włoszech, którego interpretacja w ostatnich latach podległa radykalnej, wymuszonej zmianie. Najrozmaitsze zakręty i zwroty są dostatecznie skomplikowane, by wypełnić 358 stron, ale przebija się prze nie główna idea, że terroryzm, w ciągu dwóch dekad od 1969 roku, był kontrolowany przez państwo, w ramach “strategii napięcia”, aby odstraszyć wyborców od tak zwanych partii “ekstremistycznych”, głównie komunistów, które miały podówczas szanse zdobycia władzy. Uwidocznionymi w tytule książki “Manipulatorami marionetek” szybko okazują się Amerykanie, zdecydowani, by utrzymać pro-amerykańskie i pro-NATO-wskie elementy u szcztu władz włoskiego państwa (...)

  Strategia napięcia

  Autor wyszczególnia, w jaki sposób w celu realizacji “strategii napięcia” osiągnięto tajny poziom współpracy służb wywiadowczych pomiędzy Włochami i Stanami Zjednoczonymi i odkrywa elementy wskazujące na tę współpracę – włączając w to wewnętrzne memoranda CIA. W konkluzji pisze on: Nie ma powodów by wątpić, że gros odpowiedzialności za to, co się działo jako wynik “strategii napięcia”, spoczywa na Stanach Zjednoczonych. Od końca II Wojny Światowej Stany Zjednoczone wywierały wielki i tylko stopniowo zmniejszający się wpływ na włoskie tajne służby, jest zatem nie do pomyślenia, że służby te, bez zgody wojskowego przywództwa NATO, mogły być uwikłane w większe afery, także te, związane z terroryzmem.

  Peter Drew posumowywuje swą recenzję “Manipulatorów marionetek” w następujący sposób: Najbardziej istotna rzecz, jaka wyłania się z badań przeprowadzonych przez Willana, to fakt, że tak zwana “amerykanizacja” krajów określanych jeszcze niedawno mianem Wolnej Europy, nie jest li tylko sprawą amerykańskich mód, dziwactw i sub-kultur, które erodują istniejące kultury narodowe. Bardzo wyraźnie istnieje konkretny, kontrolowany przez USA, “system” lub tajny (nad)rząd, utrzymujący władzę ponad poziomem wszystkich, wydajacych się być “niezawisłymi” krajami.

  I właśnie z perspektywy tych rewelacji Philipa Willana, (które natychmiast ukryto gdzieś w bibliotekach), należy patrzeć na coraz bardziej rozkwitającą na świecie “epidemię” terroru, którą (niewidzialnie kontrolowane) mass-media automatycznie łączą z działalnością tajnych arabskich, antyamerykańskich ugrupowań, w rodzaju Al Kaidy. Ta muzułmańska ekstremistyczna organizacja, założona została w latach 1970tych przez CIA oraz pakistańską ISI, w celu zwalczania komunizmu w Afganistanie.
 • @Husky 12:10:41
  GDYBYŚ CHCIAŁ DOKONAĆ CAŁKOWITEGO ZDEMASKOWANIA SWOICH PRAWDZIWYCH INTENCJI TO PO OBEJRZENIU TEGO FILMIKU POTWIERDŹ , SWÓJ SZACUNEK DO BUSHA.
  KUNDLU, CZUJE OBRZYDZENIE DO TWEJ OSOBY!

  https://www.youtube.com/watch?v=6ZWitOjQQ0E
 • @Husky 15:33:13
  Postaram się nie zawieść kolejnych oczekiwań i znów muszę coś napisać
  pzdr.

  napisać ?!?
  drobne sprostowanie - TY UMIESZ TYLKO WKLEJAĆ

  MAŁY ANONIMOWY, KSEROBOJSKI PROSYJONISTYCZNY TROLL
 • @Paulus Aquarius 18:16:19
  Potwierdzam swój szacunek do Prezydenta Georga Busha i wszystkich jego następców
 • @Paulus Aquarius 18:19:03
  Postaram się nie zawieść twoich oczekiwań !!!!!
 • W Polsce jest konfidentów
  .
  @Husky 09:02:40

  wywiadu USA z przeproszeniem jak nasr...ł, takich za parę srebrników, którzy wysoko wznoszą flagę "stripes and stars", bo z biało-czerwoną nie mają już nic wspólnego. Przykład:

  - https://www.premier.gov.pl/ludzie.html

  Naturlanie jest też mnóstwo takich, którzy chcą USA "robić laskę za darmo", co wyminionym w linku niebywale ułatwia wykonanie zadań operacjynch, jakie otrzmują od trzeciorzędnych ambasadorów i oficerów prowadzących.

  Wspomniani konfidenci jako pierwsi narobią na flagę biało-czerwoną, jeśli tylko usłyszą takie wezwanie zza oceanu, a to wezwanie ma numer S477:

  - https://marucha.wordpress.com/2018/12/01/usa-wymusza-restytucje-mienia-pozydowskiego-to-nie-koniec-problemow-z-ustawa-s447/

  naturalnie osoby o tak prostej konstrukcji umysłowej nigdy nie znajdą odpowiedzi na pytanie:

  "Kto by był w stanie rozpoznać, gdyby na Stolcu Piotrowym zasiadł Antychryst ?"

  ale czy Husky by to potrafił, to tylko on może sobie sam na to odpowiedzieć.
 • @Laznik 18:42:48
  //"Kto by był w stanie rozpoznać, gdyby na Stolcu Piotrowym zasiadł Antychryst ?"/


  Tylko osoby prostej ( jak drut) konstrukcji umysłowej moga zadac takie pytanie
 • @Husky 18:48:52
  A mi się wydaje, że już siedzi.
 • @Jeremi 14:21:46
  No tak, w obliczu śmierci tak wielkiego męża stanu nie wypada wspomnieć choćby takiego epizodu, że rodzina Bushów była bardzo blisko z rodziną Hinckleyów, która spuściła ze smyczy Johna Hinckleya Jr. nieomal zabójcę Prezydenta Ronalda Reagana. Aż przykro w takim momencie pisać, że gdyby Reagan po tym zamachu zmarł, jeszcze tego samego dnia śp. George Bush zająłby jego miejsce.
  Gdyby to był dobry moment, a nie jest to można by jeszcze wspomnieć o bardzo dziwnej wojnie rozpętanej przez Busha przeciwko Panamie i jej przywódcy Manuelowi Noriedze. W tej napaści dopuszczono się rzezi kilkuset Bogu ducha winnych Panamczyków, a wszystko podobno po to by zamknąć gębę Noriedze bo mógł ogłosić światu o swej narkotykowej współpracy z CIA. Nie bez kozery będzie tu wspomnieć, że Bush w swej bogatej karierze był także szefem tej zbrodniczej organizacji.
  Już tak chyłkiem można przypomnieć co niektórym, że Bush przyczynił się do przejęcia władzy w RPA przez komunistycznego zbrodniarza Nelsona Mandelę legitymizując go na arenie międzynarodowej jako przywódcę i męczennika południowoafrykańskich murzynów. Od tamtej pory kwitnący kraj przestał istnieć a biali mieszkańcy zostali wymordowani.
  Już nawet nie napomknę o tym, zostawiając to na lepszy moment, jaki jest stan naszego nieszczęśliwego kraju po erze Solidarności i finansowaniu tutejszych "demokratów", tutejszych partii, organizacji i mediów amerykańskimi pieniędzmi w czasach śp. Busha. Wyć nie umierać!
 • @Paulus Aquarius 18:57:09
  Już się wyrzygałeś
  No to pa,pa

  ps.
  a komentarz pozostawiam by każdy mógł zobaczyć kim jest to coś
  bo z pewnością nie jest człowiek


  https://st.depositphotos.com/1005979/5044/i/450/depositphotos_50443573-stock-photo-god-bless-america-words-on.jpg
 • @Husky 19:02:02
  Dziś zaczyna się święto Chanuki. Trwa do 8 Grudnia. Byłeś w synagodze? I czy zapaliłeś świeczki Chanukowe? Jak twoi idole: Tramp, Duda, Kuchciński i reszta syjonistycznej swołoczy?
 • @zbig71 20:36:14
  Czują się świetnie, humor dopisuje i "jedziemy" dalej
 • @Husky 20:43:50
  Grunt to nie odpowiedzieć na zadane pytanie. W zasadzie się nie dziwię. Ostatnio tak zachował się jeden z Twoich idoli marszałek Terlecki. Na targach książki historycznej w Warszawie, jeden z autorów, T. Gryguć, publikujący pod pseudonimem ,,Pań Nikt,, zadał pytanie m. Terleckiemu , czy nie widzą, jak USA ich traktują. Czy nie stanowi to dla nich problemu? Pań Terlecki coś bąknął w odpowiedzi i dał nogę.
  PiS owscy zdrajcy
 • @zbig71 20:59:12
  Jako PIS-owski zdrajcą zawsze pamiętam o portalowych kolegach i znajomych pijąc ich zdrowie
  więc wybacz , ale wchodzi już o tej porze w "czaszkę"


  Not a bad start windows
  https://pbs.twimg.com/media/Dtbv-AMWwAA6iG0.jpg
 • @Husky 21:07:43
  Ten na miodzie nie podchodzi mi, ale czarny Jack jak najbardziej. Tylko nie pomyl z Jonym Danielsem, bo będziesz miał kaca, niezależnie ile zjesz.
 • @zbig71 21:25:05
  Nie pomyle
  Lata "praktyki"
  8-)))))))))
 • @Husky 21:31:28
  A ,, naszą,, białą lubisz?
 • @zbig71 21:38:12
  Jak poczęstują.... to czemu nie.
  A tak serio , to oczywiście.
  Tyle że wszystkie dobre wódki sprzedali obcym kapitałom
  wiec nie wiadomo co jest "nasze"
 • @Husky 21:43:04
  Prawie wszystko sprzedali obcym kapitałom.
  A inicjatywę blokują koncasjami i chorymi podatkami oraz ZUS-em
 • @zbig71 21:54:24
  Polskie wódki, nawet jeśli należą do zagranicznych firm, produkowane są w Polsce i z polskich surowców

  Chopin - to jest to !!!!
  pzdr
 • @Gasienica "Z artykułu "Siewcy terroru" - STRATEGIA NAPIĘCIA" -
  http://zbigniew1108.neon24.pl/post/146651,jak-upadla-lechia-scytia-tartaria-i-rzeczpospolita#comment_1508567

  .
 • @zbig71 21:54:24
  Good morning

  https://pbs.twimg.com/media/DteJpNPWsAEr0Pk.jpg

  na ulicach Berlina i Brukseli policja uzbrojona po zęby, betonowe zapory przed terrorystami a w Polsce kulturka, spokój, świąteczny klimat... oby tak było jak najdłużej!
 • Wzruszające zdjęcie. Pies George'a Busha czuwa przy jego trumnie
  To zdjęcie chwyta za serce. Jim McGarth, były rzecznik George'a Busha, opublikował na Twitterze zdjęcie psa zmarłego w piątek byłego amerykańskiego prezydenta. Sally H. W. Bush - bo tak wabi się beżowy labrador - leży obok trumny swojego pana. "Misja wykonana" - napisał rzecznik byłego prezydenta.

  https://pbs.twimg.com/media/DtdPut5VYAAbnnU.jpg


  Pies znajdzie się na pokładzie Air Force One, którym trumna z ciałem George’a Busha zostanie przetransportowana do Waszyngtonu.
  Sully to pies wytrenowany do opiekowania się osobami chorymi - szczególnie weteranami. Potrafi wykonywać wiele poleceń - w tym nawet odbierać telefon. "Ktoś kiedyś powiedział, że jedyne czego Sully nie może ci zrobić, to martini. Ale i z tym sobie poradzi - znajdzie kogoś, kto zrobi ci tego drinka" - żartował kiedyś rzecznik George'a Busha.
  Sully towarzyszył George’owi Bushowi przez kilka ostatnich miesięcy życia. Labrador trafi teraz do narodowego centrum pomocy weteranom, do innej, potrzebującej osoby. "Nasza rodzina będzie tęsknić za tym psem, ale wiemy, że sprawi wiele radości osobom w swoim nowym domu" - napisał na Instagramie syn George’a Busha, były prezydent George W. Bush.
 • Fair winds and following seas, Sir. We have the watch.
  https://pbs.twimg.com/media/DtVRYC9UwAIYjR3.jpg
 • George H.W. Bush
  Proszę pamiętać, że męska strona rodziny Bush'ów, tzn. senior i juniorzy byli PRZEDE WSZYSTKIM członkami organizacji SATANISTYCZNEJ „Skull and Bones” przy Yale University.
  „Bratem” w tej samej organizacji był były kandydat na Prezydenta USA, a później Sekretarz Stanu John Cohen Kerry (Demokrata).
  George Bush senior, po zdobyciu prezydentury, zniszczył wszystkie osiągnięcia Prezydenta Reagan'a, po czym zaatakował swoich byłych przyjaciół Manuela Noriegę i Saddama Husseina.
  W początkowym okresie „przyjaźni” Bush senior handlował z Noriegą narkotykami, a z Huseinem bronią chemiczną. Następnie, pod pretekstem posiadania tejże broni chemicznej, odbył się atak na Irak.
  George H. Bush był człowiekiem „establishmentu” pchającym New World Order (NWO), który to Bush odważył się po raz pierwszy wspomnieć oficjalnie w marcu 1991r. Przedtem, NWO należał do tzw. „teorii spiskowych”. (Ref. „Establishment's Man”, James J. Drummey).
  Po jego pierwszej kadencji jako Prezydent, Amerykanie byli tak wk...ieni, że masowo głosowali na Billa Clinton'a, który – niestety – również był (i jest) gadem satanistów grupy DeMolay i jeszcze głębszym „Człowiekiem Establishmentu” niż rodzina Bush' ów!

  PS: „Dzięki” Clintonowi, w sierpniu tego roku, „świątynia szatana” umieściła brązową statuę o wyglądzie kozy i nazwie Bafomet w Kapitolu stanowym Arkansas. Statuę tą postawiono na miejscu usuniętej tablicy z Dziesięcioma Przykazaniami.
 • @Zdzich 09:58:40
  Demokraci
  To takie nasze PO
  pzdr.
 • @Husky 10:00:34
  .. a nawet gorzej!
  Wystepuja pod wieloma innymi nazwami, oby tylko zamaskowac, ze sa Komunistami (o czym czesto samemu nie wiedza).
  W przypadku Bush'a, nazwali siebie "Neo-konserwatysta". :))
 • @Husky 09:42:30
  Pies to niezmiernie inteligentne zwierze, ale nie na tyle, by krytycznie ocenić moralność leżącego zezwłoku. Sądzę że twoja inteligencja góruje nad tym stworzeniem. Moja żona twierdzi że jestem niepoprawnym optymistą.... .
 • @Husky 09:42:30
  Amerykański patos.wszyscy chwyćmy się za ręce i zatańczmy. nieważne, że w Iraku zginęło tylu ludzi. to samo w Afganistanie, Libii, Syrii itd. Ważne, że łapy położyliśmy na ich ropie. Że Izrael jest bezpieczny. A żę skradli państwo? że w strefie Gazy jest piekło? przecież to nieistotne, zwłaszcza dla prawdziwych katolików i prawicowców, co to się UBekom nie kłaniają, a zło dobrem zwyciężają
 • @zbig71 13:24:48
  Taki jest ten nasz świat,czy winna jest tylko ta jedna strona
  Pytanie...
 • @ZBYSZEK49 10:13:16
  Pozdrawiam żone
 • Prezydent Andrzej Duda pożegna osobiście George'a H.W. Busha.
  "Prezydent weźmie udział w uroczystościach pogrzebowych ś.p. prezydenta USA George’a H.W. Busha" - poinformował na Twitterze rzecznik Andrzeja Dudy Błażej Spychalski.

  George Herbert Walker Bush zmarł w sobotę. Zostanie uhonorowany tak jak najwybitniejsi Amerykanie. Trumna z jego ciałem przed pogrzebem będzie wystawiona na widok publiczny w rotundzie pod kopułą Kapitolu. Do tej pory w ten sposób uhonorowano zaledwie ok. 30 osób.

  Uroczystości pogrzebowe potrwają kilka dni. Środę 5 grudnia prezydent Donald Trump ogłosił dniem żałoby narodowej.
 • @
  I pray you are strolling through a paradise unknown to human eyes in all its color & glory, w/your beautiful wife, Barbara, & child. That immense love,& complete peace we cannot comprehend here, is with each of you, in the radiant colors of Gods presence.Your Mark was left here!


  z neta
 • @Husky 15:41:52
  To wcale nie dziwi, że Djuda pojedzie na ten szatanski spęd. Toć to jego mocodawcy.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:22:44
  Ciekawe kto z Rosji pojedzie
 • @Husky 17:48:24
  Może wyślą Niedźwiedzkiego. Nie sądzę, żeby Władimir miał ochotę na taki głupi spęd ku czci bandyty.
 • @Husky 17:48:24
  Podejrzewam, że tow. Gorbaczow tam będzie.
  Łącznie z tow. Clintonem i tow. Obama. Spodziewaj się też zobaczyć „brata w wierze” Kerry i diabła-juniora Dżordża Dabja Bush'a oraz Jeba. 

  Nigdy nie zapomnij, że Comintern (The Communist International) czuwa i nie rezygnuje z planów na NWO
 • @Zdzich 18:53:16
  Lech Wałęsa zaproszony na pogrzeb George'a H.W. Busha - dowiedziały się "Wydarzenia". Poprosił Kancelarię Prezydenta i MSZ o pomoc w wyjeździe


  Mam nadzieję, że PAD zaprosi go do swojego samolotu.
  8-))))0
 • @
  Należałoby pilnie uruchomić Tu-154 nr boczny 102 i oddać do dyspozycji expresidente.
 • @Husky 15:37:33
  Odpowiedz: winni są mieszkańcy tych państw, bo bezczelnie mieszkali na roponośnych terenach.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:55:41
  Ciekawe, kto NIE przyjedzie!!!
 • @zbig71 21:27:47
  Slogan
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:22:44
  Musieliśmy coś przeskrobać w przeszłości, skoro p. Bóg karze nas po raz 5ty od 90 roku tak fatalną prezydentura!!!
 • @zbig71 21:34:31
  A Wojtka nie wliczasz
  8-))))
 • @Husky 21:29:54
  Ja się nie wybieram :)
  Ale może się przelamie i pojadę, przynajmniej zobaczę Huskego. To będzie ten najbardziej obsmarkany z żalu :)))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:45:31
  Fakt mam właśnie katar
  Proszę nie stać obok mnie bo to zaraźliwe
  8-))))
 • @Husky 21:36:18
  Piszę o tych wybranych w wyborach powszechnych. Jaruzelskiego wybrało zgromadzenie narodowe. Ambasador USA pokazywał na zapałkach posłom OKP, jak głosować tak, aby Jaruzelski został prezydentem.
 • @Husky 21:29:54
  No pewnie. Taki sam slogan, że Serbię lotnictwo NATO bombardowało pociskami z zubożonym uranem.
 • @zbig71 21:27:47
  Najwięksi antysemici to Rosjanie. Ci siedzą na prawdziwych skarbach i dlatego trzeba ich zniszczyć.
 • @zbig71 22:04:21
  Serbskie brednie
  Co maja powiedziec ze ich Jankesi pogonili
 • @Husky 22:17:01
  No jasne , że brednie. Pogonili ich z własnego terytorium.
  Jak żołdak amerykański będzie trzymał Cię na muszce swojego M16, a Żyd wynosił twoje dobra, też będziesz się cieszył?
 • @zbig71 22:21:10
  // Pogonili ich z własnego terytorium.//
  To wtedy juz mieli wlasne terytorium?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 22:16:01
  Dokładnie. W pięknym stylu zmasakrował marszałka Terleckiego T. Gryguć, znany jako PanNikt. https://www.youtube.com/watch?v=L0asW67xntM.
  Ten nędzny śmierdziel Terlecki dał długą w tłum.
  Zobacz, tylko 50 sekund
 • @zbig71 22:25:54
  Sorry
  Zwlekla sie nieproszona gromadka

  Dziękuję mojej Neonowej grupie za wspólnie spędzony kolejny dzień ...

  Miłych snów i spokojnej nocy życzę

  https://pbs.twimg.com/media/DthQYJ9XcAAIJ-P.jpg
 • @Husky 22:24:21
  Od setek lat
 • @Husky 22:28:46
  Zostań jeszcze trochę...
  Grillowanie jeszcze nie skończone. Dziś robimy steki z psiny a to trochę trwa :)))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 23:14:00
  Kundloburger koszer z serem i frytkami
 • @zbig71 23:31:22
  a ketchup .....Pudliszki ?
 • Klasa psychiatryczna.
  Bolek podwójnie odleciany

  https://pbs.twimg.com/media/Dtot0UeWkAAoD0C.jpg


  wstyd dla Polski
 • z neta
  No tak. Wałęsa najpierw błaga Prezydenta o podrzutkę samolotem na pogrzeb Busha, a potem wykorzystuje to, żeby bawić się w dziecinne prowokacje polityczne. Z okazji czyjeś śmierci. Cóż. Niektórzy, jak Bush, mieli klasę do końca. Inni- jak Wałęsa- będą burakami do końca. Harmonia
 • Ostatnia droga 41. prezydenta USA.
  https://i.wpimg.pl/c/1238x699/d.wpimg.pl/1718713970--1916555737/pogrzeb-george-a-busha.bmp
 • Gigantyczna różnica klas i poziomów
  Oglądajac pogrzeb Prezydenta Busha i naszła mnie taka refleksja.
  Na ta uroczystość przybyli wszyscy żyjący prezydenci USA.I to niezależnie od opcji politycznej.
  U nas te głupole z totalnej opozycji nie potrafili uczcić nawet 100lecia odzyskania niepodległości przez POLSKĘ.
 • Trumna z ciałem Busha seniora spoczęła w College Station
  Trumna z ciałem George’a H. W. Busha spoczęła w czwartek w College Station - poinformowała Associated Press. Były prezydent Stanów Zjednoczonych został pochowany obok swojej żony Barbary i córki Robin.

  https://i.iplsc.com/ceremonia-pogrzebowa/0007SAWO8HSKECHG-C122-F4.jpg

  Wcześniej w czwartek w nabożeństwie żałobnym w kościele episkopalnym St. Martin’s w Houston uczestniczyło około 1,2 tys. osób. Następnie trumna specjalnym pociągiem została przewieziona do College Station, 140 km na północny zachód od Houston. Tam siedzibę ma Prezydencka Biblioteka im. George H. W. Busha, w której pochowany został 41. prezydent USA.

  Ceremonia pogrzebowa miała charakter prywatny.

  Przed wejściem do Biblioteki 2100 wojskowych kadetów utworzyło szpaler, a nad College Station przeleciała eskadra myśliwców w szyku z brakującym jednym samolotem.

OSTATNIE POSTY

więcej
 • MEDIA

  Kto chcę psa uderzyć, ten kij zawsze znajdzie.

  Do ostatnie chwili zastanawiałem się czy jest sens jeszcze cokolwiek napisać skoro tak jak już wczoraj, tak i dziś widać że wyrok zapadł.Został zatwierdzony czytaj więcej

 • POLITYKA - ŚWIAT

  Brexit Day

  Zapamiętajmy to: Nigel Farage mówiący o Brexit był wyśmiewany przez wiele lat. Tymczasem przez ponad 20 lat antyunijnej kampanii przekonał do siebie miliony Brytyjczyków. Potrzeba solidnej narracji, która pozwoli przekonać miliony Polaków na Polexit czytaj więcej

 • POLITYKA - POLSKA

  Bosak "atakuje" Turskiego

  Czas mija, młodzi ludzie nie rozumieją co znaczy, że ktoś był prominentną postacią w PZPR. Chyba czas zacząć mówić i pisać wprost, że byli to ludzie którzy kolaborowali z okupantem sowieckim przeciwko wolnej Polsce. Tacy czerwoni volksdeutsche czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej