Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
986 postów 30835 komentarzy

Tylko prawda

Husky - Zoologiczny antykomunista , mając do wyboru AK i NSZ wybrałbym NSZ przy całym szacunku do AK. UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony.

Uniewinnienie Oricia

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Setki Bośniaków (muzułmanów) skandując: "Bohater, nie przestępca wojenny", zebrało się przed gmachem sądu w stolicy BiH. Na ogłoszenie wyroku pod ochroną policji przyjechał do Sarajewa autobus z Serbami.

Bosnian commander acquitted of war crimes in Srebrenica
Appeals chamber in Bosnia finds 'defender of Srebrenica' not guilty of the killing of three Serb prisoners of war.
 
      

Naser Oric leaves court in Sarajevo on October 9, 2017 [File: Elvis Barukcic/AFP/Getty Images]

Były komendant Srebrenicy Naser Orić został w piątek definitywnie uniewinniony przez sąd apelacyjny w Sarajewie od zarzutów popełnienia zbrodni wojennych na Serbach w wojnie w Bośni i Hercegowinie w latach 1992-1995.

51-letni Orić i jego zastępca z czasów wojny 48-letni Sabahudin Muhić "zostali uniewinnieni od zarzutu popełnia zbrodni podczas wojny (...), zbrodni wobec więźniów" - powiedział sędzia Tihomir Lukes.

Orić i Muhić byli oskarżeni o zabicie trzech "niezdolnych do walki Serbów" między lipcem a grudniem 1992 roku w okolicach Srebrenicy.
Skład sędziowski uznał, że prokuratura nie przedstawiła wystarczających dowodów potwierdzających winę byłego komendanta ze Srebrenicy i jego zastępcy.
W czerwcu bieżącego roku sąd apelacyjny Bośni i Hercegowiny zarządził ponowny proces Oricia i Muhicia; w procesie pierwszej instancji w ubiegłym roku zostali oni uniewinnieni w sprawie domniemanych zbrodni wojennych na Serbach.
Setki Bośniaków (muzułmanów) skandując: "Bohater, nie przestępca wojenny", zebrało się przed gmachem sądu w stolicy BiH. Na ogłoszenie wyroku pod ochroną policji przyjechał do Sarajewa autobus z Serbami.
Uniewinnienie Oricia wywołało gniewne reakcje ze strony serbskich władz.

"Fakt, że ktoś z powodów politycznych nie został skazany, nie oznacza, że nie popełnił zbrodni" - powiedział prezydent Serbii Aleksandar Vuczić. "Jest oczywiste, że dla nas, Serbów, nie będzie sprawiedliwości" - dodał.
Serbski minister obrony Aleksandar Vulin powiedział z kolei, że "uniewinnienie przysięgłego zabójcy" oznacza, że wszyscy ci, którzy mordowali Serbów podczas wojny w Bośni, zostają ułaskawieni.

10 czerwca 2015 roku Orić został zatrzymany przez szwajcarską policję na podstawie wydanego w 2014 roku przez Belgrad nakazu aresztowania; zarzucono mu "liczne ataki na wsie serbskie z okolic Srebrenicy w celu pozbycia się ludności serbskiej poprzez zastraszanie, tortury i morderstwa". Serbia zażądała ekstradycji Oricia.
Z kolei prokuratura generalna Bośni i Hercegowiny zwróciła się o odesłanie go do kraju, argumentując, że jego ekstradycja do Serbii uniemożliwiłaby postawienie go przed wymiarem sprawiedliwości w BiH. Orić zgodził się na ekstradycję do kraju.
Trybunał ONZ ds. zbrodni wojennych w byłej Jugosławii skazał już w 2006 roku Oricia na dwa lata więzienia za to, że w dwóch przypadkach nie zapobiegł zabójstwom i innym aktom przemocy. Jednak w postępowaniu odwoławczym uwolniono go w 2008 roku od tych zarzutów. Orić był jednym z nielicznych Bośniaków sądzonych przez międzynarodowy trybunał.
Generał dowodził obroną Srebrenicy, wówczas muzułmańskiej enklawy w BiH, podczas trzyletniego serbskiego oblężenia, wyrastając w oczach Bośniaków na bohatera; nazywany był "obrońcą Srebrenicy". Po zajęciu Srebrenicy w 1995 roku siły Serbów bośniackich dokonały masakry blisko 8 tys. muzułmańskich mężczyzn i chłopców. Trwająca kilka dni masakra została przez oenzetowski trybunał ds. zbrodni wojennych w dawnej Jugosławii uznana za ludobójstwo, a dzień jej rozpoczęcia jest w BiH dniem żałoby narodowej.               

 

 

 

 https://dzieje.pl/aktualnosci/bih-sad-apelacyjny-uniewinnil-bylego-bosniackiego-przywodce-nasera-oricia

https://dnevni-list.ba/oric-i-muhic-oslobodeni-optuzbi-da-su-pocinili-ratni-zlocin/

https://www.aljazeera.com/news/europe/2018/11/bosnian-commander-acquitted-war-crimes-srebrenica-181130145149567.html

https://www.pap.pl

Naser Oric leaves court in Sarajevo on October 9, 2017 [File: Elvis Barukcic/AFP/Getty Images]

https://fakty.interia.pl/swiat/news-sad-uniewinnil-bylego-bosniackiego-przywodce-nasera-oricia,nId,2706394

https://www.fejm.ba/oric-i-muhic-oslobodjeni-optuzbi-za-ratne-zlocine/

 https://dzieje.pl/aktualnosci/bih-sad-apelacyjny-uniewinnil-bylego-bosniackiego-przywodce-nasera-oricia

KOMENTARZE

 • Kto
  Wywrócił Jugosławię na początku lat dziewięćdziesiątych?
 • @zbig71 22:29:34
  Założę się że to musieli być jankesi
  bo kto by
  8-))))
 • @Husky 22:33:03
  Było takie porozumienie, nazywało się Hexagonale. Porozumienie podpisały państwa: Włochy, Austria,Węgry, Jugosławia, Czechosłowacja i Polska. Niemcy po zjednoczeniu zaczęły torpedować to porozumienie. Najpierw był rozpad Czech i Słowacji, potem krwawą jatka w Jugosławii. Zakładam , że GB i USA dali zielone światło do rozbicia przez Niemcy tego układu
 • @zbig71 23:01:34
  To był tygiel który wybuchnąć wcześniej czy później musiał
  Tak jak ZSRR
 • @Husky 23:14:28
  Jak się podpuszcza to zawsze wybuchnie. Podpuszczają ci, co ciągną korzyści. Patrz Ukraina.
 • Gdyby Hitler żył dzisiaj do dla NATO też byłby bohaterem
  Międzynarodowy sąd w Hadze też byłby go uniewinnił.
  (tyle dobrego zrobił w zakresie niszczenia Rosji)

  Obecne wyroki mafijnych sądów są jawnie bezczelnie niesprawiedliwe.
  A przykład tej Talmudycznej sprawiedliwości dał JPII mianując na świętego Chorwackiego chyba franciszkanina który był patronem duchowym zbrodniarzy Chorwackich podczas II wojny światowej.
  Ci zbrodniarze w Chorwackim obozie koncentracyjnym dla Serbów mordowali więźniów tysiącami.. nawet urządzali zawody w tym kto więcej ludzi zamorduje przy pomocy noża rzeźnickiego w ciągu dnia...
  Mordowano tych którzy nie chcieli przejść na katolicyzm (z prawosławia)
  więcej szczegółów w google na hasło "katolickie eldorado"

  Dzisiejsze sądy są talmudyczne bo jakie mają być gdy dużą częścią świata rządzi globalna mafią żydowska.
  Kiedyś pisano że takie były sądy za Stalina .. były bo za Stalina rządziła również mafią żydowska. (dominacja żydów w NKWD i w radzie najwyższej ZSRR...) Stalin miał swoje głębokie państwo żydowskie.
  Zbrodnie Stalina były w istocie zbrodniami mafii żydowskiej
  Podobnie współczesne zbrodnie NATO są w istocie zbrodniami globalnej już mafii żydowskiej.(co nie zwalnia uczestników tych zbrodni z odpowiedzialności za zbrodnie)
  Dzisiaj na zachodzie wszyscy "przywódcy" czyli marionetki mają swoje głębokie żydowskie państwa... no może Orban się wyrwał z tego
  żydowskiego matrixu.

  Zawsze myślałem że Gierek był największym Polski budowniczym...
  dzisiaj myślę że był nim również a może nawet bardziej Gomułka.
  To Gomułka wyrwał Polskę z rąk głębokiego państwa mafii żydowskiej
  i tym samym stworzył warunki do rozwoju Polski już rękoma Gierka.
  Gomułka był takim "Polskim Orbanem" tamtych czasów...
  Gomułka był bardzo skromnym wręcz ascetycznym człowiekiem i nie doceniał wartości materialnych dlatego nie nadawał się na przywódcę rozbudowującego gospodarkę... ale dokonał rzeczy najważniejszej jak dzisiaj widać.. uwolnił Polskę od głębokiego państwa mafii żydowskiej.
  i zrobił to niezwykle humanitarnie...pozwolił mafii wyjechać w cholerę do bogatego zachodu...
  Niestety mafią żydowska nie dała Polsce spokoju .. z zagranicy organizowała wykorzystując KK jako swoją agenturę kolejne bunty ludności ..aż w końcu dzięki solidaruchom oraz KK z JPII na czele znowu przejęła władzę w Polsce.... i mamy ich u władzy od 89r a skutki wszyscy widzimy...
  Teraz szykują nam wojnę z Rosją bo taki interes ma globalna mafia żydowska. Polska dzisiaj jest państwem żydowskim a Naród Polski w Polsce nie ma nic do gadania. (głębokie państwo żydowskie w Polsce rządzi wprost nie potrzebuje marionetek).

  Polsce potrzebny jest kolejny Gomułka (Orban)...
  Trzeba mieć wielkie jaja by się na to odważyć...Gomułka, Orban, Lepper, Miller mieli takie jaja... Jednym się udało inni polegli na polu chwały.
  Cześć ich pamięci.
 • @Oscar 08:30:48
  Gdyby ten wpis był o lądowaniu Rosjan na Słońcu to i tak wrzuciłbyś tu swoje sztampowe - JPII, KK i soliudaruchy.
  Twierdzisz że Gomułka pozbył się mafii żydowskiej, ale dlaczego pozostawił w kraju "córkę" tej mafii Livie Szoken.
  Czy to sprawka JPII ,KK czy też za namową solidaruchów.
  Czekam co ty na to,
  masz jakąś teorie.

  ps.

  Co Gomułka, Orban, Lepper, Miller mieli czy mają wspólnego z wojną w Jugosławii
 • @Husky 08:53:08
  Co te odległe w czasie wydarzenia mają wspólnego ?
  mafia żydowska... była i w czasach Stalinowskich i mamy ją teraz już jako mafię globalną.
  To jest wspólny kontekst tych odległych wydarzeń.
  A metody (zbrodnie) Stalinowskie i dzisiejsze metody (zbrodnie) NATO to w istocie metody mafii żydowskiej... podobnie zbrodnie sądowe Stalinowskie i zbrodnie sądowe dzisiejszych sądów to w istocie zbrodnie talmudyczne mafii żydowskiej (nie wszystkie ale to polityczne jak najbardziej).

  Co ma z tym wspólnego KK oraz JPII ? to przecież agentura globalnej mafii żydowskiej udowadniająca swoją agenturalność realizacją programu mafii żydowskiej (pełna zgodność propagandowa KK i mafii żydowskiej)

  Gomułka kogoś zostawił ? Gomułka nikogo nie wypędzał z Polski Gomułka jedynie wywalił mafię od koryta władzy które mafia okupowała w Polsce... i pozwolił jak ktoś chciał wyjechać zna zachód (Polacy nie mogli wyjeżdżać..a żydzi mogli .. to był przywilej a nie wypędzenie...jak dzisiaj kłamią żydzi.
  W Polsce pracy nie brakowało ale była to praca już bez przywilejów władzy..

  Co .. mieli wspólnego z wojną w Jugosławii ?
  Jugosławię rozwalił zachód pod dyktando rządzącej zachodem globalnej mafii żydowskiej...sądy w sprawie Jugosławii były jawnie Talmudyczne (czyli stronnicze). .. czyli już mamy wątek globalnej mafii żydowskiej..

  dalej to już pogłębianie tematu mafii żydowskiej bo jest kluczowy dla Świata....i w tym kontekście rola KK i JPII w ocenie zbrodni na Serbach podczas II wojny światowej...
  w tym kontekście o zbrodniach mafii żydowskiej w ZSRR oraz o tym jak
  Polska dzięki Gomułce pozbyła się tej mafii (od koryta władzy nie z Polski)
  To wszystko tematy powiązane...

  A wszystko po to by lepiej zrozumieć świat jego powiązania i zależności.
  Bo tylko poprzez zrozumienie wiedzie droga do wolności...
  a mamy pod górkę na tej drodze dzięki solidaruchom oraz KK z kiedyś JPII na czele.
 • @Oscar 09:26:54
  A tutaj alternatywny opis historii powojennej Polski
  https://neon-duch.neon24.pl/post/146623,niezbadana-jest-naiwnosc-ludzka

  Nie ze wszystkim się zgadzam ....ale dla poszerzania horyzontów odsyłam do lektury.
  "Puławianie" jak widać to po Stalinowska mafią żydowska która wspólnie z zachodnią mafią żydowska ewoluowały do globalnej mafii żydowskiej..
  a KK jak zawsze anty narodowy w sojuszu z globalną mafią żydowską..
  w końcu Bóg Katolików jest żydowski.
 • @Oscar 09:44:05
  Ponieważ i tak nie odpowiedziałeś na żadne z zadanych pytań to ja kończąc temat Gomułki powiem ci tak.
  W mojej opinii to był kawał sqrwysyna i mordercy.Czerwonego mordercy.
  By dorzucić coś w wątku Jugoslawi to wiedz że i tam w tym okresie czasowym tym krajem rządził inny morderca czyli Tito.
  Tyle prawdy historycznej
 • @Husky 09:54:49
  " kończąc temat Gomułki powiem ci tak.
  W mojej opinii to był kawał sqrwysyna i mordercy.Czerwonego mordercy."

  A żebyś wiedział ile zajęcy zagryzły husky; toż to urodzeni mordercy.
  PS. Co do sqr...stwa - nie mam jasności, ale to tez możliwe...
 • @Krzysztof J. Wojtas 11:15:51
  8-)))))))))))))))
  Milej soboty
 • @Husky 09:54:49
  Odpowiem ci po twojemu.
  Twoja odpowiedź to epitety wyzwiska a nie argumenty.

  Ale po twojemu...
  Porównaj Gomułkę z Bushami, z Obamą z Trampem .. który z nich to większy morderca .. policz trupy.. uczciwe policz.
  A Tito który nie oddał zachodowi czyli mafii żydowskiej Jugosławii (taki Jugosłowiański Jaruzelski) no nie miał wyjścia musiał w żydowskich mediach zostać mordercą... a taki franciszkanin opisany w "katolickim eldorado"
  ideolog gigantycznych zbrodni przeciw ludzkość na Serbach został decyzją JPII świętym..

  I to jest wskaźnik w jakich kręgach porusza się Hasky a w jakich ja..
  Jest różnica.
 • @Oscar 12:29:34
  Na nic twoje elaboraty,to byli ....BANDYCI !!!!!
  a tu masz postać Wielkiego Prezydenta
  na takich opiera się dziś cywilizowany świat
  Komuchom na pohybel !!!!


  http://antykomunista.neon24.pl/post/146639,zmarl-george-bush-sr
 • @Oscar 12:29:34
  Będąc wiernym do "bulu" wieloletniej tradycji, Huski nie odpowie nikomu merytorycznie na żadne niewygodne dla niego pytanie.
  Bo to, że w Ameryce murzynów biją, to już każdy wie od dekad.
  Jako stały bywalec tego portalu powinieneś to doskonale wiedzieć.
  Między innymi dlatego, nie tracę czasu na jakąkolwiek z nim dyskusję....
 • @SZS 13:14:34
  Ja traktuje Husky-iego jako pretekst do demaskowanie jego idiotyzmów.
  Te argumenty skierowane są do innych czytelników bo to że Husky jest odporny na prawdę to też już zauważyłem.

  Jaki jest obecnie podział siła na świecie pokazuje ostatnie głosowanie w ONZ nt zwrotu Izraelowi wzgórz Golan.

  "BW, Wzgórza Golan:
  https://sputniknews.com/world/201812011070305746-syria-israel-golan-heights-resolution/
  Generalne Zgromadzenie ONZ nakazało Izraelowi szybkie wycofanie się ze Wzgórz Golan. Za głosowało 99 krajów. 10 przeciw a 66 wstrzymało się od głosu.
  Ciekawe co zrobi teraz Izrael , USA i przydupasy ??? Wyjdą z ONZ ????
  W każdym razie Rada Świata ( ONZ ) wydała ostateczne zdanie przeciw aneksji żydowskiej."

  Układ sił jest taki 10 krajów to władza globalnej mafii 66 krajów to te które jeszcze się mafii boją a 99 krajów które już jawnie głosują przeciw globalnej mafii żydowskiej
  Tak to wygląda licząc krajami a nie populacją ludzi....
  Licząc populacją to Chiny i pewnie Indie są po stronie "jasnej strony mocy"... a to oznacza że globalną mafię popierają już tylko małe wypierdki .. a to oznacza że mafia jest już słabiutka.


  Co do Busha...to co Bush zrobił z Irakiem to gigantyczna zbrodnia przeciw ludzkości...potem synek powtórzył zbrodnie tatusia.
  Tych faktów nikt nie zakwestionuje. (taki prymityw jak Husky jest bez znaczenia .. zerowa moralność i zerowa wiarygodność.. jemu to nie przeszkadza... a reszta olewa).
 • @Oscar 15:53:25
  //(taki prymityw jak Husky jest bez znaczenia .. zerowa moralność i zerowa wiarygodność.. //


  jeśli ja jestem prymityw,to jak ciebie można nazwać?
  masz propozycje?

  i licz się że słowami jeśli już ,bo pewnych "adwokatów" tu już nie ma
  rozumiemy sie?
 • @Husky 16:06:00
  Husky ty wyłącznie plujesz nienawiścią epitetami, groźbami...
  to bardzo niskie prostackie jest świadczące o braku argumentów lub o małej inteligencji... o stronie moralne świadczą "przyjaciele polityczni" tacy jak Bush, czy McCain czy jak mu tam było... to podżegacze wojenni zbrodniarze i im podobni.

  Wystarczy policzyć trupy w wojnach za którymi stali...tylko uczciwie.
  To nic osobistego to zwykła arytmetyka na trupach pomordowanych niewinnych ludzi... a do tego dochodzi zniszczenie całych krajów.
  Jeżeli dla ciebie jest to moralne, dobre .. to jesteś amoralny.
  I to ci napisałem.
  Ja na ludzi nie pluje .. ja uzasadniam swoje poglądy.
 • @Oscar 16:51:52
  //Ja na ludzi nie pluje .. //


  zwłaszcza gdy piszesz o JPII,KK czy solidarności
  taka moralność ala .... jak pisał sp.ks.Tischner
  tu sobie wpisz co chcesz ale pewnie wiesz co mam na myśli
 • @Husky 17:01:42
  Ja uzasadniam wiec zawsze wiadomo dlaczego coś piszę.

  Poniżej masz tekst Busjh o sobie. (nie ma lepszego żródła.

  "
  Gdyby Amerykanie wiedzieli, co zrobiliśmy, przywiązaliby nas do latarni” – George HW Bush
  .https://pbs.twimg.com/media/DtUP10FW0AADxpq.jpg

  Sara, gdyby Amerykanie kiedykolwiek dowiedzieli się, co zrobiliśmy, ścigali by nas po ulicy i zlinczowali. 1992 rok GeorgeHWBush do Sarah McLendon, dziennikarki z Teksasu, którą Bush znał od lat i która była wielką damą korpusu prasowego Białego Domu w tym czasie.


  Przebrnij przez materiał i będziesz wiedział kim był Bush .. i jego synek też.
 • @Oscar 17:21:06
  Byli Prezydentami Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej
  Prawda czy fałsz?
  Wiem że boli, ale ma boleć
  pzdr.
 • @Husky 17:25:48
  Nominalnie byli... a faktycznie realizowali program "głębokiego państwa żydowskiego..." czyli byli marionetkami globalnej mafii żydowskiej.

  o stołki nie jestem zazdrosny a pozycja marionetki nawet ze duże pieniądze mnie nie interesuje.
 • @Oscar 17:36:09
  strasznie monotematyczny jesteś
  te slogany wklejasz z precyzją szwajcarskiego zegarka
  aż szkoda cennego czasu na czytanie tego
 • @Husky 17:40:45
  Jeszcze jeden cytacik z sieci.

  "
  George Bush Senior winny Zbrodni Wojennych w Iraku, Nikaragui, Salwadorze i Panamie otrzymał tytuł szlachecki od królowej Wielkiej Brytanii !
  "

  To jest to twoje towarzystwo które uważasz za swoich idolów.
  Takie fascynacje jednoznacznie opisują "zafascynowanego".
  wyjaśnienia takich fascynacji mogą być dwa .. głupota albo świadoma fascynacja czyli rodzaj moralności a raczej amoralności.
  Nie rozstrzygam źródeł tej fascynacji to sprawa psychologów.
 • @Oscar 18:44:20
  Pamiętaj, że pewnych adwokatów tutaj nie ma!!!
  Idealny przykład zasad sanacyjnych. Dołęgę Mostowicza pobito za krytykę ,,wodza,, czyli tego bandyty spod Bezdan. Kolega Husky piękne wpisuje się ową narrację.
 • @Husky 17:25:48
  Po śmierci Brezniewa też tak rozpaczales?
  Ja między nimi nie widzę większej różnicy. No może ta, że Busz zabił o wiele więcej niewinnych ludzi.
 • @zbig71 19:13:40
  Kolega Husky liczy strasznie na pewną Panią z Kalifornii. Poczuł się strasznie mocny. Kto wie, może sam zostanie adminem? :)))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:30:35
  Ciekawe, jak będą ćwierkać, jak Tramp dogada się z Putinem i Niemcy dostaną znowu Zielone światło w obszarze Wisły
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:30:35
  Dość merytoryczny to komentarz
  pzdr.

  A magiel znów mi przed nosem zamkli
  8-))))))))
 • @zbig71 19:53:12
  jak !!!
  o to jest pytanie
  pzdr
 • @Husky 20:00:33
  Już odpowiadam, wtedy wróci ta ruda menda Tusk, a bandyta i złodziej , agent WSI Schetyna zostanie premierem. Zapoznaj się z układem wrocławskim
 • @zbig71 20:54:46
  ta ruda menda Tusk nic juz nie znaczy
 • @zbig71 20:54:46
  Bum.

  Agnieszka Holland: Największą słabością PO jest jej słabość intelektualna
 • @Husky 22:21:27
  Holland jest szczera. Na początku protestów kodu 3 lata temu oświadczyła, że chce żeby było jak dawniej.
 • @Husky 22:15:08
  Napompują go
 • @zbig71 23:27:16
  Gdy się Panu zerwiesz ze smyczy

  https://pbs.twimg.com/media/DtXXI3WXQAAXCUt.jpg
 • @Husky 23:52:09
  Drugi Lewandowski
 • Kolejny kraj dołączy do NATO?
  Sekretarz generalny NATO Jens Stoltenberg wezwał Macedończyków, by wykorzystali historyczną szansę na dołączenie do Sojuszu Północnoatlantyckiego. Poinformował też, że Bośnia i Hercegowina może zrobić ważny krok w kierunku przyszłego członkostwa.
  Warunkiem przystąpienia Macedonii do NATO jest rozwiązanie trwającego od wielu lat sporu z Grecją, który dotyczy nazwy byłej jugosłowiańskiej republiki. Macedoński parlament wprawdzie rozpoczął procedurę wprowadzenia poprawek do ustawy zasadniczej, w tym zmiany nazwy kraju na Republika Macedonii Północnej, ale nie jest przesądzone, że uda się utrzymać odpowiednią większość do przegłosowania nowelizacji.


  NATO ma wysłać też pozytywny sygnał do innego kraju tamtego regionu - Bośni i Hercegowiny (BiH). Ze słów Stoltenberga wynika, że ministrowie spraw zagranicznych Sojuszu na swoim wtorkowo-środowym spotkaniu zaproszą BiH do złożenia pierwszego planu reform, będącego częścią planu działań na rzecz członkostwa w Sojuszu. MAP (od angielskiego Membership Action Plan) pomaga przygotować kraje do przystąpienia do Sojuszu.
 • Husky
  Dałem 5, bo - jak zwykle - zasłużyłeś.
  Pzdr.
 • @Docent zza morza 15:59:30
  Dziekuje
  Pozdrawiam prawa strone mocy
  8-)))))

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej