Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1009 postów 31686 komentarzy

Tylko prawda

Husky - Zoologiczny antykomunista , mając do wyboru AK i NSZ wybrałbym NSZ przy całym szacunku do AK. UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony.

Trump, kontra globalna lewica.......

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ekonomia rozwija się dobrze, choć jej rozwój koryguje podnoszenie stóp procentowych przez FED, jest pewne zamieszanie z powodu odważnych kroków Trumpa próbującego stworzyć bardziej równe warunki wymiany handlowej z UE, czy Chinami

 W polityce nie ma przestojów, nie ma nudy, polityka przypomina giełdę. Ambitni i chytrzy chłopcy i panienki od świtu do zmierzchu czyszczą lufy medialnych dział i ładują je podstępnie wygadanymi kartaczami, a think tanki w pocie czoła wymyślają kolejne smoki latające, sieci i pułapki na najgrubszego zwierza. Takim grubym zwierzem dla globlewicy w USA jest prezydent Trump. Człowiek z przysłowiowego nikąd, który raptem nieupilnowany wlazł globalistom w szkodę. Tak naprawdę to Trump jest wyrośniętym dzieckiem osławionej buntowniczej Tea Party (z 2010 r) autentycznie i desperacko obudzonej ostatnim dzwonkiem przed swoją zagładą.

 

 

         
 
 

W sumie, zwycięski pochód globalistów popędzających przed miażdżącymi gąsienicami lśniących Rolls Royców swoich nieświadomych sojuszników, zbieraninę biednych, głodnych, niespełnionych i zagubionych (którzy też są produktem ich działalności), spowodował niemrawe próby samoobrony ludzi przywiązanych do tradycji, religii i własnej tożsamości. Dlatego jest to zjawisko globalne, tak jak globalny jest atak na wartości chrześcijańskiej cywilizacji z miejscem dla Boga, ale i podmiotowością człowieka. Biednych globalistów nie stać na Boga, więc jego substytutem jest tzw. lepsze jutro opływające w społeczną równość i sprawiedliwość. Jednak żeby wizja lewicowego raju mogła się spełnić musisz, jak w każdej sekcie, porzucić własną tożsamość i być posłuszny jej liderom.
Prezydent Trump nie jest politycznym sierotą, już przed nim (i po nim) jak grzyby po deszczu wyrastali z lokalnych gleb tacy ludzie jak Orban, Kaczyńscy, Erdogan, a nawet Duterte, Putin i Bolsonaro. To oni przeciwstawiają się instrumentalnemu wykorzystywaniu globalistów, bojówkarzy spod znaku gender, ras, feministek, walczących z religiami ateistów i kosmopolitów, w niszczeniu tradycyjnej rodziny, narodu, kultury i państwa. Ci liderzy reprezentują bunt niedoszłych ofiar globalizmu. Część z nich ma swoje własne ambicje, aby wyrwać ze światowego płótna więcej dla siebie i mimo, że czasem zagrażają wręcz sobie samym, to łączy ich opór przeciwko planom totalnego tyrana pragnącego kontrolować wszystkich i wszystko.
Globaliści uzależniając od siebie i adoptując lewicę odnieśli wielki sukces, ale chcą więcej. To oni sponsorują inwazję Europy przez wyznawców religii, która nie zdołała się jeszcze otrząsnąć z VII wiecznego widzenia człowieka i świata. Globaliści pomagają tym ludziom (ale i niestety Europejczykom) przebyć wyniszczającą podróż od Europy do Eurabii). To oni sponsorują przyśpieszoną destabilizację kształtowanej przez setki lat chrześcijańskiej cywilizacji, kierując tabuny i karawany najbiedniejszych i najmniej wykształconych (czasem niepiśmiennych w rodzimym języku) młodych ludzi do USA. Wszystko to, aby siać zamęt.
Pamiętajmy również, że to globaliści niszcząc religię, niszcząc niesioną przez nią moralność, ucząc pogardy do patriotyzmu, do tradycji, do klasycznej rodziny, świecąc i zwodząc przysłowiowymi koralikami i świecidełkami, chcą wyrwać chrześcijańskiej cywilizacji zęby w imię tolerancji. Tak, aby nie była w stanie stawić oporu nawet w wypadku rozpoznania, że dotychczasowa droga jednak wiedzie ją do zguby. Błąd globalistów polega jednak chyba na tym, że (odwołując się do sceny z Biblii), wąż podał człowiekowi jeszcze niedojrzałe, niesmaczne jabłko. Zbyt duży procent ludzi jeszcze nie posiada wypranych mózgów i ma jednak pojęcie o własnej historii. Jeśli cierpliwość jest cnotą, to globaliści są dzisiaj rozwydrzoną hałastrą niosącą sobie i nam pewną zgubę..
Jednak przejdźmy do tematu zapasów globalnej lewicy z prezydentem Trumpem, który stanął na czele obrońców wartości i świata jaki my jeszcze znamy. Komentatorzy utrzymują, że cudem jest sytuacja w której Trump jeszcze nie uległ codziennym atakom globalnych lewicowych mediów wspieranych przecież przez deep state i nawet republikańskich “never trumpers”. Trzeba pamiętać, że Trump to facet bez politycznego partyjnego zaplecza. Jeśli nawet mianuje np. szefa pionu sprawiedliwości to i tak cały aparat biurokratyczny jest częścią deep state. To właśnie on jak trybun zdobył poparcie wyborców wbrew establishmentowi Partii Republikańskiej i następnie wbrew oczekiwanemu zwycięstwu Hillary Clinton za którą stał establishment Partii Demokratycznej, deep state i siły globalistycznej lewicy.
Po jego niespodziewanym zwycięstwie zmontowano pułapkę: “rosyjskie wpływy”, która miała go zniszczyć. Badający te sprawy (rzekome powiązania Trumpa z Rosją i Putinem) specjalny prokurator Mueller wydał już w ciągu 18 miesięcy ok. $30 mln. Nie mogąc (jak dotąd) pokazać “jakości” przewinień i zbrodni Trumpa, Mueller idzie w “ilość”, stawiając w stan oskarżenia ludzi z pobocza kampanii wyborczej Trumpa przyłapanych na niezgodnościach, bądź nie dokładnościach w zeznaniach (plus malwersacje finansowe Paula Manaforta). Robi to mając pod nosem dowody na “rosyjskie wpływy” Hillary Clinton, których stara się jakoś nie dostrzegać (np. afera ze sprzedażą 20% amerykańskich zasobów uranu). Wkrótce cały ten cyrk i polowanie na czarownice ma być zwieńczone finalnym raportem.


              

 

 
Teraz sytuacja powoli się komplikuje, dotąd zwycięski Trump reprezentujący republikańskich wyborców mimo, że posiadał większość w Kongresie i w Senacie, miał przeciwko sobie tak demokratów jak i republikański establishment. Jednocześnie umacniał swoją pozycję w obrębie Partii Republikańskiej z którą był przecież tylko luźno związany. Po ostatnich wyborach “midterms” zdołał nawet powiększyć przewagę republikanów nad demokratami w Senacie. Po wtorkowej dogrywce w stanie Mississippi gdzie zwyciężyła republikanka Sen. Cindy Hyde-Smith (54% do 46%) od stycznia w nowym Senacie Republikanie będą mieli przewagę 53 do 47.
Tradycyjnie w wyborach “midterms” (połowa kadencji prezydenta) jego partia ponosi duże straty w obydwu izbach. W 1944 r. Bill Clinton stracił 52 miejsca w Kongresie i 8 w Senacie. Obama w 2010 r. stracił aż 63 miejsca w Kongresie i 6 w Senacie. Więc tym razem republikanie stracili Kongres, ale zyskali w Senacie, co zdarzyło się tylko 3 razy w ciągu ostatnich 100 lat w “midterms”. Faktem jednak jest, że od nowego roku demokraci obejmują prowadzenie Kongresu i będzie wiązało się to z eksplozją nieprzyjemnych sytuacji dla prezydenta Trumpa. Speakerem Kongresu zostanie (powtórka),jedna z najbogatszych kobiet, demokratka z San Francisco, Nancy Pelosi, która najpierw musi się zmierzyć z radykalną lewicą m.in. komunizującą 29 letnią kongresmenką z Nowego Jorku, latynoską Alexandrią Ocasio-Cortez.
W nowym Kongresie demokraci obejmą przywództwo poszczególnych komisji, których typowani nowi szefowie zapowiadają rozpoczęcie nowej tury dochodzeń odnośnie Trumpa, poczynając od stanu jego finansów, a kończąc (ponownie) na badaniu wpływów rosyjskich na ostatnie wybory prezydenckie. Czy Trump będzie w stanie funkcjonować w tak utworzonej atmosferze? Pamiętajmy, że państwowa biurokracja zatrudnia ok. 3 mln osób, w jakiś sensie Trump ze swoimi pomysłami tym ludziom zagraża. Na pomoc demokratom zapewne ruszy też nie tylko deep state, ale i establishment obydwu partii, aby osłabić, bądź pozbyć się intruza. Republikańscy “never trumpers” tylko czekają na właściwy moment, aby wbić Trumpowi nóż w plecy. To zagadkowe, że kiedy Trump rzeczywiście stosuje ich konserwatywny program, oni zamiast popierać, zwalczają go. Pewnie nie biorą swojego programu na poważnie...
Ekonomia rozwija się dobrze, choć jej rozwój koryguje podnoszenie stóp procentowych przez FED, jest pewne zamieszanie z powodu odważnych kroków Trumpa próbującego stworzyć bardziej równe warunki wymiany handlowej z UE, czy Chinami (poczynił już postępy w zmianie zasad wymiany z Kanadą i Meksykiem). W ciągu 2018 r. PKB wzrośnie powyżej 3%. Za administracji Trumpa powstało ok. 4,5 mln nowych miejsc pracy (w tym ponad 600,000 w przemyśle), 4,3 mln Amerykanów zrezygnowało z rządowego programu pomocy “food stamps”. Giełda jednak straciła, tańczy z pieniędzmi inwestorów i wraca do poziomu sprzed roku, również po długotrwałym boomie przestały wzrastać ceny domów.
Szybkimi krokami zbliża się kampania prezydencka w 2020 r. Trump zabezpieczył na nią już ponad $200 mln, rzuci się na niego cała sfora demokratów. Ze sceny nie schodzi nawet Hillary Clinton w udzielonym wywiadzie wyznała, że oczywiście chciałaby zostać następnym prezydentem. Tyle, że niekoniecznie chciałaby stanąć ponownie do walki…
Demokraci zamienili się miejscami z republikanami, teraz to oni są partią ludzi bogatych, co najlepiej widać przy okazji finansowania kampanii wyborczych. Dziś republikańskich “robber barons” (industrialistów) zastąpili mocno lewicujący liderzy biznesów high tech (jak Facebook, czy Google). Już kampania prezydencka Baracka Husseina Obamy w 2008 r. była finansowana z ciemnych źródeł z pogwałceniem przepisów, za co jedynie ukarano go $375,000.00. Z 20-tu najbogatszych powiatów w USA, aż w 15-tu rządzą demokraci. W większości z nich (wokół stolicy w Waszyngtonie) mieszkają politycy, rządowi biurokraci i korumpujący ich lobbyści.
Jeśli spojrzymy na podejmowane akcje globalistów i ich oddziałów zaciężnych przeciwko prezydentowi Trumpowi zauważymy, że siła ognia nadchodzi z chaszczy i paszczy ich medialnych batalionów, od zaszytego w biurokracji deep state i często właśnie z dyspozycyjnego sądownictwa, coraz to rzucającego Trumpowi kłody pod nogi. Jeszcze innym ramieniem zbrojnym globlewicy jest high tech z jego społecznościowymi platformami konsekwentnie cenzurujący uczestników prawej strony politycznego spektrum.
Aż prosi się poruszenie kolejnych gorących zagadnień powodujących poważny ból głowy administracji prezydenta Trumpa: sprawa Karawany tysięcy uchodźców koczujących u południowej granicy z Meksykiem w zderzeniu z programem Trumpa “America First!” I oczywiście sprawy międzynarodowe, od konsekwencji rozgrywania morderstwa saudyjskiego dziennikarza (kolegi Osamy bin Ladena) oraz narastających problemów z Rosją (Ukraina) i Chinami (handel, cła) do walki liderów UE z “nacjonalizmem” Trumpa. Również grubiańskie zachowanie nowej ambasador USA w Polsce (czyżby była kuzynką Amb. Azari?), które mocno wzburzyło Polaków w kraju i za granicą...
Spojrzymy na nie następnym razem…

 Jacek K. Matysiak

Kalifornia, 2018/11/29


 

http://naszeblogi.pl/52071-trump-kontra-globalna-lewica
 
 
 

 

PRZECZYTAJ TAKŻE

KOMENTARZE

 • Osobiście
  Nie ufam Trampowi. To, że lewicowe Żydostwo go zwalcza, oznacza, że psuje im interesy to po pierwsze, po 2gie popierany jest przez tych, których bogaci komuniści nienawidzą i którymi gardzą. To fakt. Jednak podpisanie aktu 447 i przeniesienie ambasady USA(a za nim reszta wasali) do Jerozolimy stawia D.Trampa w szeregu z syjonistami, których uważam za ogromne zagrożenie dla ludzkości
 • @AgnieszkaS 20:37:54
  Marzenia które przecież i tak nic nie kosztują
  Pozdrawiam
 • @zbig71 20:41:24
  Osobiście....uważam
  że żadne nazwisko Ciebie nie zadowoli
  Bo to Prezydent USA
  8-))))))
  Pozdrawiam
 • @AgnieszkaS 20:37:54
  Michael Cohen in court: Trump ex-lawyer admits lying to Congress

  US President Donald Trump's former lawyer Michael Cohen has pleaded guilty to lying to Congress in relation to the Russia inquiry.
  Cohen admitted misleading lawmakers on talks during the presidential race about a Trump property deal in Moscow.
  Mr Trump said his former right-hand man was "lying" to seek a reduced sentence.
  In August, Cohen pleaded guilty to violating finance laws during the 2016 presidential election by handling hush money for Mr Trump's alleged lovers.
  Thursday's hearing was the latest twist in the US Department of Justice special counsel's investigation into whether Mr Trump or his inner circle colluded with an alleged Russian attempt to influence the 2016 presidential election.
 • @Husky 20:55:24
  Akurat USA było zupełnie niezłym państwem do 1913 roku, do kiedy FED nie przejął finansów amerykańskich. W tym samym roku wprowadzono podatek dochodowy, którego jestem wrogiem. Co do Trampa, to napisałem dlaczego mu nie ufam. Nie dlatego, że nazywa się Tramp. Dlatego, że i Kongres i Prezydent USA traktują Polskę, jako skarbonkę dla żydowskich organizacji przemysłu holokaustu. Jasne?
 • @zbig71 21:32:18
  Prawie jasne
  Lecz sie nie do konca
  pzdr.
 • @Husky 21:10:50
  Słuchaj Jagdterier, wkleiłeś tekst, który jest podobnym sporem między popisem w Polsce. Przecież Trump i jego administracja przepchnęli ustawę 447, która ma pomóc żydom w zrabowaniu majątku swoim podbitym państwom takim jak Polska. Jak chwalisz Trumpa, to może I wywal kase zarobioną u kalsteina z trolowania i płać żydom, bo ja nie zamierzam tego robić.
  Trump zmusza swoich podwładnych w Polsce jak Dydus, Morawiecki, no i przede wszystkim naczelnika aby kupowali broń za każdą cenę, kontrolę nad tą bronią i tak będą mieli Trumpa garbonosi. Trump patrzy biznesowo na politykę, wykorzystuje siłę przebicia usraela i ściąga do usa dużo zrabowanej kasy od swoich podwładnych.
  Zerwanie umowy z Iranem dotyczącego programu zbrojeniowego, świadczy, że na siłę w imieniu Izraela szuka guza, chce podpalić swiat w interesie ,,bezpieczeństwa" Izraela, który ma 200 głowic nuklearnych, wbrew decyzji ONZ a Iran żadnej. Trump ciągnie dalej wojny łupieżcze na bliskim wschodzie, Irak, Jemen (gdzie dochodzi do dzieciobójstwa na ogromną skalę), Irak, Afganistan, krwawi upadła ukraina, gdzie wałęsają się agenci, zrzutki na Ukrainie.
  Trump wysysa z biednych narodów kase, by robić tym co mają tej kasy w brud, czyli działa tak samo jak demokraci, nic zasadniczo się nie zmienia dla ludzi.
  Stawiasz, ze Trump to ,,prawica" a demokraci to lewica, jedni i drudzy to klany z tego samego łoża - łoża z pod gwiazdy dawida.
 • @Husky 22:05:41
  Co nie do końca?
  Jak już zacząłeś, to dokończ.
 • @Wrzodak Z. 22:09:54
  Kazdy ma swoje zdanie
  Dlatego szanuje to co Pan pisze.
  pozdrawiam
 • Prawidlowy opis sytuacji politycznej w USA.
  Trump nie ma po prostu czasu na prawidlowa polityke zagraniczna bo glownym jego zajeciem jest utrzymywanie glowy ponad woda.
 • @AgnieszkaS 22:29:52
  Proszę sobie tylko wyobrazić na moją odpowiedź w takim samym stylu
  Zjedli by mnie razem z ogonem
  8-)))))))
  a ban to pewnie na pół roku
  pozdrawiam
 • @Wrzodak Z. 22:09:54
  Dobrze pan to ujął. Oni (USA) jeżdżą po swoich zwasalizowanych krajach jak Polin i wciskają broń za niebotyczne sumy. Jak bandzior z bejsbolem ,,proponujących,, ochronę. Ostatnie ,, akcje,, Żorżety potwierdzają jakim jesteśmy bantustanem dla USA. I te nędzne dupki z PiS srające w gacie przed takim zombie jak Żorżeta.
 • @AgnieszkaS 22:29:52
  Komentarze Pana Zygmunta są zawsze merytoryczne.
  A ty co? Za adwokata pieska robisz?
 • @AgnieszkaS 22:29:52
  Proszę złośliwości zostawić w swojej kuchni.
  Pisowskie i pro -syjonistyczne wypociny są merytoryczne!!!
 • @
  Dobranoc wszystkim Państwu

  https://pbs.twimg.com/media/DtMVEaBXoAEvxua.jpg
 • @zbig71 22:38:02
  Takiej głupoty, prymitywnej wasalizacji Polski za czasów nawet kwasa nie było.
  Okazało się teraz kto jest tak naprawdę agentem w Polsce.
  Dzis słuchałem tego wyjątkowego politycznego durnia Błaszczaka, włos się jeży na głowie, zaprogramowany polityczny nieuk, albo drobny agencina.
  Zachęcam do zapoznania się z tzw. kryptonimem ,,paczka" lub ,,Buś".
  To jest ten jeden szantaż, ale najważniejszy, dlatego ten co ma takie haki na ,,naczelniczkę" to rządzi.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 22:40:48
  Panie Jarku, poszperaj Pan w google hasła ,,Paczka" i ,,Buś".
  Pozdrawiam
 • @Wrzodak Z. 22:53:37
  Buś to był kot Kaczelnika. Dzięki, na pewno zobaczę
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 22:40:48
  Kolega Husky dał nogę. Spać mu się zachciało. Miecz mu się przyśni Tramp z Kaczelnikiem w miłosnym uścisku.
 • prawda polskich realiów
  Żaden prezydent USA nie będzie przystosowywał się do potrzeb i interesów polskich. Zapomnijcie o tym. Nawet najlepszy przyjaciel sprzeda Polskę dla swojego dobra. Co więcej, współczesne wskazywanie na lepszego kandydata na US prezydenta podłóg polskiej racji stanu jest jak wybieranie między białymi i czerwonymi wśród ruskich po pierwszej wojnie światowej lub dżumą i cholerą. Wbijcie to sobie do głowy. Amerykański Prezydent odpowiada za interesy USA a nie Polski i to tylko się dla niego liczy. Demokraci i republikanie to ta sama banda żyjąca w symbiozie.
 • @zbig71 23:08:42
  Każdy musi czasami odpocząć. Nawet pisowski "aktywista". Można siedzieć przy kompie 16-18 godzin ale nie 20 :))
 • @Stara Baba 23:15:39
  Polska dla USA jest państwem do zużycia. I jest skarbonką dla żydostwa. Dlatego piszę , że nie ufam Trampowi , ani żadnej innej amerykańskiej opcji.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 23:17:38
  Liczą mu od godziny, czy efektów?
 • @AgnieszkaS 00:25:28
  Niech się pani nie denerwuje.
 • @AgnieszkaS 22:29:52
  " Pańskie komentarze nie są merytoryczne"
  Zaczyna się....
  Razabezczegośtam szoł...
 • @AgnieszkaS 22:29:52
  Żeby nie być gołosłownym, przytoczę najbardziej merytoryczny komentarz
  ostatnio przeczytany pod artykułem Ślepej Mańki :

  @Pedant 16:02:02
  "Oczywiście Maniek nawiązuje ten kontakt telepatycznie."
  /Pedant/

  A później pisze teksty, jak ten powyżej.
  nadużycie link skomentuj
  AgnieszkaS 29.11.2018 18:25:37
 • @AgnieszkaS 00:36:01
  Szanowna Pani obrażalska. Prawda oraz inne zdanie kole w oczy. Wielokrotnie byłem w usraelu, wiele zwiedziłem, mam mnóstwo pamiątek z pobytu w usraelu. Byłem specjalnym gościem w obchodach Konstytucji 3 - majowej razem z OTR w latach 90 - tych. Kiedy chciałem to się spotykałem z śp. Moskalem, wielokrotnie spotkałem się z znanymi profesorami z Uniwersytetu Chocagowskiego. Analizowałem i obserwowałem zachowania ludzi. Muszę stwierdzić, że po tygodniu tęskniłem za swoim domem. Wszędzie symbole masonskie, budynki lóż masońskich, dzielnice żydowskie, dzielnice murzyńskie, itp.
  Wielokolorowość ludzi bez swoich korzeni, mieszanina nieświadomych ludzi, żyjąca z kolorowych reklam i kolorowej telewizorni.
  To kraj bez wartości, bez kręgosłupa moralnego, zyjący z napadu na mniejsze narody, panosząca się mafia lichwiarska, itd. Nie chcę takiej przyszłosci w swoim kraju.
  Proszę nie pouczać mnie co jest dobre a co złe. Podobne opinie na mój temat wypowiadali sie Michnik, Borowski, Urban itp.
  Gratuluję doborowego towarzystwa.
 • @AgnieszkaS 01:15:18
  Nie spiesząc się i mając nadzieję , że zakończyła Pani swoje interesujące zajęcia, pozwalam sobie nieśmiało zapytać : Gdzie Pani widzi moją niechęć i złą wolę ?
  Poza tym niczego nie ukrywam. Od dawna obydwoje wiemy, że sympatią do Pani nie pałam i z wzajemnościa.
  I skoro nie rozumie Pani co ten cytat ma wspólnego z faktem, że Husky został nazwany przez Z. Wrzodaka płatnym trollem, to (poza tym niezaprzeczalnym faktem) mogę tylko wyrazić moje rozczarowanie brakiem u Pani zdolności merytorycznej korelacji faktów (z naciskiem na "merytorycznej")....
 • @AgnieszkaS 15:50:13
  Ależ proszę Pani !
  Ja również odniosłem się żartobliwie do niekojarzenia przez Panią prostych skojarzeń, a nie Pani.
  Dobry żart tynfa wart ! Nieprawdaż ?
  Natomiast jeśli życzy sobie Pani klasycznych argumentów ad personam z gatunku ordynarnych, to służę nimi, na wyraźne Pani życzenie. (Taki żart!)
 • Mafia żydowska znowu miesza pojęcia by mieszać ludziom w glowach
  Dla mnie lewica i prawica różnią się podejściem do społeczeństwa.
  Lewica jest socjalna a prawica oligarchiczna.

  Demokraci w USA to żadna lewica ...przecież to Oligarchowie liberałowie pijawki żyjące na koszt Narodu czyli społeczeństwa.
  Demokraci to taka sama prawica jak republikanie czyli kapitaliści wyzyskiwacze.

  Mafią żydowska dokonała maskowania demokratów w obszarze kulturowym lansując multikulti, gender i inne zboczenia.
  Republikanie dla odróżnienia są kulturowo bardziej tradycyjni...
  ale jedni i drudzy do dyktatura wielkiego kapitału dyktatura żydowskiej oligarchii..
  .. a to żadna lewica.

  Lewica ekstremalna komunistyczna była zw ZSRR , w Chinach..
  Lewica socjalistyczna czyli bardziej miękka stonowana była w PRLu.i innych KSach.
 • @AgnieszkaS 17:46:19
  "a krytykę autora przyjmuję jako zamierzoną obrazę, nietaktowną impertynencję;"
  Więc:

  @Pedant 16:02:02
  "Oczywiście Maniek nawiązuje ten kontakt telepatycznie."
  /Pedant/
  A później pisze teksty, jak ten powyżej.
  nadużycie link skomentuj
  AgnieszkaS 29.11.2018 18:25:37

  można potraktować jako efekt braku merytorycznych argumentów.
  I proszę mnie więcej nie rozśmieszać...
 • @AgnieszkaS 19:16:05
  Notka Ślepej Mańki, w mojej percepcji, była krańcowo zdeformowaną wizją rzeczywistości, objawioną czytelnikom na sposób niekontrolowany.

  Wymaga Pani merytorycznych komentarzy od innych, sama kompromitując się powyższym. Za taki komentarz, od swojego idola bezmetkiego, dostałaby Pani bana dożywotniego.
  I na tym wyjaśnieniu dyskusję z Panią kończę.
 • @SZS 19:44:43
  "Notka Ślepej Mańki, w mojej percepcji, była krańcowo zdeformowaną wizją rzeczywistości, objawioną czytelnikom na sposób niekontrolowany".

  Kiedyś odpowiedziałam Panu Wojjtasowi na jedno podobnych do Pani produktów intelektu zdaniem red Pawliczaka z meczu Brazylia-Szkocja "Napastnik Serginho ma zupełny brak utraty percepcji nogi"
  Gratuluję tego dziwoląga intelektualnego.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej