Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1004 posty 31468 komentarzy

Tylko prawda

Husky - Zoologiczny antykomunista , mając do wyboru AK i NSZ wybrałbym NSZ przy całym szacunku do AK. UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony.

hajlował ale się nie uśmiechał

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Gdyby PiS miał jaja i nie był ciamciamramcią to to zdjęcie byłoby promowane w USA. Z adnotacją, że przedstawia pracownika TVN będącej własnością Discovery po zakończeniu zdjęć do materiału co do którego są podejrzenia o ustawkę.

Discovery Communications you know it's your employee ?
 
 
III-cia Rzesza Całą Dobę.
Wstajesz i hajlujesz !!!
 
       
 
 
 
 
Czy juz możemy mówić o nazistach z TVN-u? Czy służby zajmą sie tą patologiczna instytucja?
 
 
To jest dziennikarz TVN

Podobno bardzo utalentowany.  Wie, jak należy świętować urodziny Hitlera.Mam nadzieje, że ten człowiek zostanie ukarany z cala stanowczością za propagowanie nazizmu.

Te zdjęcia to gwóźdź do trumny telewizji TVN. Mam nadzieję, że prokuratura już się zajmuje tą sprawą. Niech każdy polityk PiSu przychodzi do TVN z tym zdjęciem.

 

            

 

A ja mam pytanie. Mianowicie czy pozostało część ekipy TVN24 biorąca udział w nagraniu też hajlowała czy tylko Wacowski tak się przestraszył nazistów statystów?

Chyba nikogo już nie dziwi stosunek hitlerowskiej TVN24 do propolskiego prezydenta i rządu.Takie faszystowskie manifestacje powinny być ścigane z urzędu. Czy hitlerowska TVN24 jest nietykalna? Co z koncesją na nadawanie?Teraz jest właśnie jedyna, niepowtarzalna okazja do zasypania antypolskiej szczujni TVN24 pozwami sądowymi, karami pieniężnymi - z odebraniem koncesji włącznie.

W UE szczytują w sprawie nazizmu, faszyzmu, chcą walczyć z rasizmem, a w Polsce na spokojnie dziennikarze obchodzą urodziny Hitlera i jeszcze się tym chwalą w TV. Chyba robię się stary, bo nic z tego nie rozumiem.

 

Piotr Wacowski prywatnie i na rozdaniu nagrody Radia ZET Zdjęcia ze swastyką zostały wykonane już po nagraniu materiału.

 

        

Radiu Zet i autorom reportażu z Urodzin Hitlera obchodzonych przez TVN24 gratuluję. Takie rzeczy to tylko w państwie z dykty.

 

KOMENTARZE

 • @Husky
  " Takie rzeczy to tylko w państwie z dykty. " No tak popisowy numer . Salut :)))))
 • @Repsol 17:14:51
  W tym przypadku niestety tak
  pzdr.
 • Nie
  Gorączkuj się. Chłop piwa zamawia a ty od razu naziol.
  Pro polski prezydent i rząd. Chmm..., Pro żydowski prezydent i rząd jest poprawnie
 • @zbig71 17:23:43
  Jemu najzwyczajniej ręka zesztywniała , albo sobie wietrzył pod pachami
 • "propolski prezydent i rząd"
  Odleciałes piesku :)))
  To teraz, żeby być "propolski" to trzeba leżeć plackiem przed Żydami...
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:35:02
  To taka nowa odmiana patriotyzmu. Mówimy Polska a w domyśle Rzeczpospolita Przyjaciół, jak nam cel wyznaczył A. Juda
 • @Husky 17:27:25
  Mówię Ci, browary zamawiał
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:35:02
  Na dziś w/g krula europy ,szefa totalnej opozycji jesteśmy tylko bolszewią
  pzdr.
 • @Husky 17:49:37
  Trudno odmówić Tuskowi racji. Wie co mówi bo sam należy do wierchuszki internacjonalow.
 • @zbig71 17:49:02
  Dlaczego hajluje?

  A) Pokazuje jak wielkie drzewa rosną w lesie.
  B) Pokazuje, że tam jest siedziba faszystowskiej stacji TVP.
  C) Jest dziennikarzem zjebanej, antypolskiej szczujni i nagrywa szkalujący Polaków reportaż ustawkę.
 • @zbig71 17:49:02
  5 browarów :)
 • @zbig71 17:49:02
  co będzie musiał nadstawić Wacowski w Klubie Gejowskim by się uwiarygodnić, kiedy szmaciarze z TVN24 zlecą mu reportaż o homoseksualistach?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:35:02
  Teraz wyobraźmy sobie hajlującego pracownika INFO czy Republiki. Wycie byłoby dzień i noc. TVP to antypolska telewizja , która powinna zniknąć raz na zawsze !!!!!!!!

  Żółty i czerwony pasek nieustanny
  Pewnie i nasz "autorytet" tak by tu pisal
  8-)))))))
 • @Husky 17:56:54
  Po mojemu lepszy byłby tytuł hajlował, ale się nie zaciągał
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:54:36
  Tak, razem z Junkersem
  8-))))
 • @Husky 17:59:41
  Znowu masz rację piesku. Info to antypolska tv.
 • @Husky 18:04:59
  I Kaczelnikiem :)
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:07:43
  Kaczelnik nie ma (na szczęście) szczy kulszowej, i taki Tusk nie musi mu zakładać marynarki, butów, czy zmieniać pampersa
 • @Husky 17:55:01
  piS to taka neosanacja, taki faszyźmik. Już nie biją, jak Dołęgę Mostowicza przed wojną, ale np: marsz niepodległości ukradną....
 • @Husky 18:11:33
  To prawda. Ciekawe jest, kto Kaczelnikowi podpowiadał o doborze kadr. Teraz to chyba Żorżeta Mosbacher, ale kiedyś???
 • @Husky
  Kolejny "przebieraniec"! Dziennikarz chciał udać się na koncert w stroju faszysty. Nie udało się, został zatrzymany za narkotyki. Istny kabaret. Dziennikarz portalu noizz.pl, Daniel Arciszewski, postanowił przygotować reportaż o koncercie „Ku Niepodległości”, organizowanym 10 listopada przez Stowarzyszenie na Rzecz Tradycji i Kultury „Niklot”. Jak sam zaznaczył, przygotował na tę okazję „idealny image faszysty”. Jego „misja” się jednak nie powiodła - a wszystko przez kontrolę policji i wykrycie narkotyków, które miał przy sobie. Nie stanowiły one elementu przebrania. Co ciekawe, Arciszewski całą sprawę opisał na portalu noizz.pl. Plan był prosty. Jako zagorzały antyfaszysta postanowiłem udać się incognito na międzynarodową konferencję i koncert organizacji neonazistowskich. Założyłem prawilny dresik i kurteczkę, uzbroiłem się w małpkę Żytniówki i już byłem gotów donieść wam, jak w sercu miasta, w którym Hitler zrobił co swoje, opowiada się faszystowskie dyrdymały. Przypadek sprawił, że wpadłem w samo jądro ciemności tak rozpoczyna się artykuł Arciszewskiego. Dziennikarz należącego do niemiecko-szwajcarskiego koncernu Ringier Axel Springer nie zdołał wykonać postawionego przed sobą zadania przez własne, delikatnie mówiąc, niezbyt rozważne zachowanie. Gdy byłem już kilkaset metrów od miejsca docelowego, zatrzymała mnie policja. Rutynowa kontrola. I dobrze, bo nie wyglądałem jak osoba dbająca o ład społeczny. (…) Przygotowując swój idealny image faszysty, zapomniałem o pewnym „zielonym zawiniątku”, które miałem przy sobie. Paczuszka sprawiła, że trafiłem na pobliski komisariat napisał. Jak widać, „misje” dziennikarzy-przebierańców nie kończą się najlepiej. Dziennikarz „GW” Jacek Hugo-Bader, który na Marszu Niepodległości udawał czarnoskórego, również nie odniósł sukcesu. Okazało się, że nikt z uczestników nie był zainteresowany atakowaniem go. Nie wspominając już o dziennikarzach TVN-u, którzy wzięli udział w „urodzinach Hitlera”…

  as/noizz.pl

  Ps...Dziennikarz? Zapewne ukończył wyższą szkołę tzw. "dziennikarstwa tego i owego"...to są dziennikarze? naćpani komedianci, w dodatku nieudolni. Czyli wszyscy neonaziści w Polsce to pracownicy Axel-Ringer Springera lub TVNu. Nie rozumiem.. Czy teraz każdemu durniowi mieniącemu się dziennikarzem wolno więcej niż innym?
 • @zbig71 18:12:51
  Nic z tego
  Juz zapowiedzieli ze w przyszlym roku beda dwa osobne marsze
 • @Husky
  Wacowski! Zrób taki teatr wśród pedałów pt. "Wacek w tyle". I też się tak dobrze wczuj w rolę. Zobaczymy jak ci na wychodzi, to wczucie wacka od tylca. Tak to już jest, jak agencja pijarowa, realizującą zadania zlecone, zgłasza się do rejestru jako telewizja informacyjna, a swoich pracowników nazywa dziennikarzami. Brudziński natychmiast wysłać do TVN wszystkie służby i WON z Polski!
 • @kula Lis 67 18:34:33
  Maksyma powiada "pecunia non olet" (pieniądze nie śmerdzą) - jak wynika z zachowania ludzi TVN - maksyma ta do dziś nie straciła na aktualności - można się zeszmacić byle dostać jakieś nędzne srebrniki
  Szmaty dziennikarskie i tyle
  A takich sa ......setki
  8-)))))
 • @kula Lis 67 18:28:46
  No debil . To nie mógł skręta wcześniej spalić? Naturalny debil
 • @Husky 17:21:19
  5*

  >> Być może to wyjaśnia, dlaczego to zdjęcue nie jest promowane jak piszesz
  >> http://ziut.neon24.pl/post/146402,czy-tusk-aby-wygrac-ujawni-tajemnice-smolenska
 • @Husky
  Kto chce zniszczyć ministra Zielińskiego? W tle esbecka klika, realne groźby, histeria mediów i wściekłość opozycji. Jarosław Zieliński stał się w ostatnich miesiącach celem szokującego ataku mediów, opozycji totalnej oraz byłych esbeków i tych, którzy na deubekizacji stracili najwięcej. Wściekłość tych środowisk potęgują też sukcesy policji, która od trzech lat wzorowo realizuje swoje cele, chroni obywateli przed ulicznymi scenariuszami polityków opozycji i ma wiele międzynarodowych oraz wewnętrznych sukcesów. Krytykom nie przeszkadzają też groźby kierowane wobec samego ministra i jego rodziny. Operacja „„Zniszczyć Zielińskiego”, to dziś ważny element wojny z rządem Zjednoczonej Prawicy. Niemal każda uroczystość z udziałem ministra Jarosława Zielińskiego jest dziś mocno „obsadzana” przez współpracujące z opozycją media. Szczególnie TVN 24. Skąd to zainteresowanie i „zlecenie”?

  Czyhają na każdy gest, grymas, czy słowo. Pamiętam jedną ze mszy, w której uczestniczył minister, w której jedna z kamer wycelowana była przez ponad godzinę w jego twarz. Żartowaliśmy z kolegami, że nawet najdrobniejszy grymas na twarzy ministra będzie natychmiast powielany we wszystkich materiałach telewizyjnych. Stał się „chłopcem do bicia”, ale wiem, że to wytrzyma. Próbowali grzebać w jego przeszłości i nic z tego nie wyszło. Potem uderzenie poszło w policję i też nic nie wyszło. Grają coraz ostrzej mówi jeden z polityków Zjednoczonej Prawicy, który uczestniczył w kilku uroczystościach z udziałem Zielińskiego. Apogeum ataku na Jarosława Zielińskiego przypada na grudzień 2016 roku. To on przygotowywał ustawę dezubekizacyjną, która uderzyła w esbeckie emerytury i inne przywileje wielotysięcznej armii ludzi komunistycznego reżimu. Na głowę ministra posypały się gromy. „Autorytety” grzmiały o złamaniu zasad konstytucyjnych, a dobrze zorganizowana esbecka klika rozpoczęła festiwal nienawiści. Przekroczono wszelkie granice, a sprawą gróźb zajęła się prokuratura. W jednym z takich, drastycznych przypadków zapadł już sądowy wyrok. Komuś jednak bardzo zależy na osłabieniu ochrony ministra Zielińskiego. „Newsem” stała się informacja o tym, że policjanci strzegą domu wiceministra. Wprawdzie nikt radiowozu tam nie widział, ale w Polskę poszła fama, że Zieliński chroniony jest niczym polityczny celebryta. Jak jest w istocie? To prawda, policjanci pojawiają się w okolicach miejsca zamieszkania swojego szefa, patrolując okolicę. Podobnie sprawa wygląda także w przypadku innych ministrów. Mało tego, policja często patroluje też okolicę domów i mieszkań najważniejszych polityków opozycji. Chodzi o elementarne kwestie bezpieczeństwa. Dziennikarza robiący z tego sensację doskonale o tym wiedzą, ale atak kierowany jest wyjątkowo jednostronnie. Sprawę ostatecznie wyjaśnić ma sama policja. Komendant główny nakazał wszczęcie wewnętrznej kontroli w tej sprawie. To świadczy o dużej transparentności w tej formacji. Nie jestem naiwny, więc wiem, że nagonka medialna na mnie nie jest czymś przypadkowym. Swoimi działaniami w ramach realizacji programu Prawa i Sprawiedliwości naruszyłem interesy wpływowych i uprzywilejowanych dotąd osób i grup. Wystarczy przywołać tutaj ustawę dezubekizacyjną czy zmiany na stanowiskach kierowniczych w nadzorowanych przeze mnie służbach. Realizującym to zlecenie mediom i politykom opozycji nie udaje się zarzucić mi niekompetencji czy nieuczciwości, więc stosują różne zabiegi, aby mnie ośmieszyć i przez to skompromitować mówił Zieliński w wywiadzie dla Polskiego Radia. Krytyków Zielińskiego boli też fakt, który oczywiście wyolbrzymiają, że w niektórych komendach policji „zatrudnieni” są kapelani. W tej kwestii wyjątkowo aktywna jest np. Poseł Bożena Kamińska z Platformy Obywatelskiej. Sprawdziliśmy. Chodzi o kapelana Policji zatrudnionego na 1/4 etatu z niewielkim, symbolicznym wręcz wynagrodzeniem. W garnizonie podlaskim wykorzystywany jest jeden etat kapelana Policji, w ramach którego pół etatu przyznano księdzu kapelanowi w Białymstoku oraz po 1/4 etatu w komendach miejskich Policji w Łomży i w Suwałkach. W całej polskiej Policji według stanu na 2017 rok 11 kapelanów wyznania rzymsko-katolickiego wykonuje swoje obowiązki w ramach pełnego etatu, 3 jest zatrudnionych w wymiarze pół etatu, 9 w wymiarze 1/4 etatu oraz 1 kapelan w wymiarze 0,2 etatu. Co ciekawe, porównywalna liczba osób i etatów kapelanów występowała w okresie rządów koalicji PO-PSL. Co więc tak oburza posłankę Bożenę Kamińską. Warto jednak na chwilę przyjrzeć się samej Kamińskiej. Ta należy do grona najbardziej agresywnych posłów opozycji. Znana jest m. in. z udziału w okupowaniu mównicy i sali sejmowej podczas grudniowego puczu w 2016 roku, organizowania i udziału w protestach przeciwko reformie sądownictwa, czy udziału w „czarnym proteście”. Niech najlepszym komentarzem do jej działalności będzie fakt, że początki jej działalności publicznej sięgają Towarzystwa Przyjaźni Polsko-Radzieckiej. W tle tej nagonki znajduje się także polska policja, która ze spokojem wykonuje swoje zadania i nie daje się wplątać w polityczne gierki. Nikt nie twierdzi oczywiście, że ta formacja nie ma swoich problemów, czy też przypadków, które wskazują na pewne patologie. W tak olbrzymiej formacji to nieuniknione, ale liczby mówią same za siebie. 86 procent Polaków ufa policjantom, a 93 proc. twierdzi, że w Polsce żyje się bezpiecznie. Z każdym rokiem rośnie wykrywalność przestępstw, a ich liczba maleje. Z danych za I półrocze 2018 roku wynika, że największą wykrywalność odnotowano w sferze przestępczości, która najbardziej dotyka Polaków, tj. dotyczącej rozbojów, kradzieży i wymuszeń. Tu wykrywalność sięga 88,5 proc. Do tych liczb należy też dołożyć sukcesy policjantów w akcjach zagranicznych, głośne realizacje i zatrzymania, a także wzorową służbę w trakcie międzynarodowych kongresów i innych wydarzeń, które odbywają się w Polsce. A jak sam Jarosław Zieliński ocenia atmosferę wokół siebie? Od trzech lat wykonuję powierzone mi zadania rzetelnie, uczciwe i myślę, że z dobrymi efektami. Ocenę mojej pracy pozostawiam jednak przełożonym i wyborcom. Jestem przecież także politykiem, który co 4 lata, jak wszyscy parlamentarzyści, poddaje się demokratycznej weryfikacji w wyborach. Mam nadzieję, że mimo zorganizowanej przeciwko mnie akcji medialnej, a można nawet powiedzieć, pewnemu zleceniu, aby przedstawiać mnie w negatywnym świetle, zostanę oceniony w sposób merytoryczny i obiektywny. Jeśli tak się stanie, o wynik jestem spokojny skomentował Jarosław Zieliński w Polskim Radiu.

  Ps...Czy amerykanie wiedzą, że TVN to szczujnia na usługach ubeków mszczących się za ustawę dezubekizacyjną? Marzycie o takiej dymisji, dlatego posługujecie się fake newsami. Macierewicza i Szydło udało się wam odsunąć, ale i tak nic na tym nie zyskaliście, dlatego szczujecie dalej.
 • @kula Lis 67 18:34:33
  Ponoć PIS ....przerżnie najbliższe wybory
  Czy ten ktoś się już zerżnął w te pory
  Bo śmierdzi jak od Junckersa
  8-))))

  CBOS dzis;

  PIS 42%, PO21%, PSL7% ...
  Kukiz‘15 - 6 proc., SLD - 5 proc
 • @zbig71 18:41:31
  Debil?
  No tak
  "dziennikarz"
  8-)))))
 • @Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny 18:42:32
  Dzieki za wizyte i ocene
  teraz kolej na "czytajacych"
  8-)))))
  pzdr
 • @zbig71 18:28:25
  Juncker się zlał publicznie, dziennikarze TVN hajlują, to ja już wolę qrwa swoje pisowskie, średniowieczne zacofanie.
 • @kula Lis 67 18:42:51
  Rany Kula!!!! Przecież to amerykańska telewizja, właścicielem jest jakiś żydziak. To jak mają nie wiedzieć????!!!!
 • @kula Lis 67 18:28:46
  Na stronach koszernej nie ma już o "40 mln i 1%" tylko o to, że PIS chce za 1 zł przejąć upadający SBecki interes.
  I o to chodziło w tej debilnej prowokacji, by to PiS uniemożliwić.
  Majątek Czarneckiego z 6 mld spada poniżej 350 mln.

  Za chwilę nie będzie miał NIC
 • @zbig71 18:53:25
  Tyle ze Walter zastrzegl w umowie gwarancje zatrudnienia na 3 lata
 • @kula Lis 67 18:42:51
  Stacja TVN24 i GW zapraszają 12 stycznia 2019 na uroczyste świętowanie urodzin Hermanna Göringa,
  Impreza odbędzie się w krzakach obok siedziby szczujni przy ul. Wiertniczej. Obowiązują stroje służbowe.
 • @Husky 18:59:32
  Spokojnie, Żorżeta dała żelazny list stacji TVN.
  Także PiS ani drgnie.
 • @zbig71 19:10:22
  poczekamy
  spokojnie
  pzdr.
 • @zbig71 19:10:22
  Unikatowe, archiwalne zdjęcie przedstawiające dziennikarzy TVN24 w czasach tworzenia stacji.

  https://pbs.twimg.com/media/DsJBp6xXcAAkSYU.jpg
 • @zbig71 19:10:22
  My tu gadu-gadu, a tymczasem notowania Idea Bank lecą na pysk.

  https://pbs.twimg.com/media/DsI5srVXcAEldXl.jpg
 • @kula Lis 67 18:42:51
  Rośnie nam nowe pokolenie Kaczystowskie

  https://pbs.twimg.com/media/DsIle2DXgAAuQhf.jpg
 • @Husky 19:12:34
  Przecież wystarczy, jak Żorżeta zmarszczy brwi, to Naczelnik, Juda, o Macierewiczu to nawet szkoda gadać, będą stać na baczność, no i złożą samokrytyke
 • US Ambasador @ Husky / @Husky 18:50:05
  Nawet Piotr Kraśko wydawał się być mocno skonfundowany, gdy na koniec wywiadu z US Ambasador panią Georgette Mosbacher, niedawno przybyłą do Warszawy, usłyszał:

  "Discovery, pana stacja, jest największym amerykańskim inwestorem w Polsce. To inwestycja na dwa miliardy dolarów. Gratulacje!"
  >> http://ziut.neon24.pl/post/146412,us-ambasador-husky
 • @Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny 19:22:25
  Dobry wpis
  Gratuluje
  pzdr.
 • @Husky 19:16:33
  Co będzie, jak właściciele Czarneckiego wyciągnąć konsekwencje raczą?
 • @kula Lis 67 18:42:51
  Podobno dzisiaj rano w Polsce szyby w samochodzie się skrobało?
  A u mnie
  8-))))


  https://pbs.twimg.com/media/DsJOn4tXQAARBji.jpg
 • @Husky 19:27:19
  5*

  >> Być może to wyjaśnia, dlaczego to zdjęcue nie jest promowane jak piszesz
  >> http://ziut.neon24.pl/post/146402,czy-tusk-aby-wygrac-ujawni-tajemnice-smolenska
 • @Husky 19:32:21
  Niezła ta laska, ... zdradzasz tamtą "z big c*c*ami" (:
 • @
  Na przyszłorocznym Marszu Niepodległości, dziennikarze TVN przebrani za nazistów spuszczą wpierdol dziennikarzowi z Gazety Wyborczej przebranemu za Murzyna, a redaktor z Tok FM przebrany za Winnickiego spali kukłę Żyda krzycząc "Precz z islamem!".
 • @Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny 06:03:37
  Chłodnawo,dziś...
  8-)))))))

  https://pbs.twimg.com/media/DsLu7nzWsAI5r--.jpg
 • @Husky
  Objawia się nam nowy mesjasz czyli część rowerowa która ma PiS obalić. Widać, że ten ryży żydoszwab i szatniarz oszczańca i obesrańca alkoholika Junckera na białej chabecie skończony dla służb.
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19iZjYxNC9wLzIwMTgvMTEvMTYvODI1LzM2MC9hNDc0YmVjMzcwNGI0Mjk1YTVjMzhiM2QyYzI0NTY4NS5qcGVn.jpeg

  Chce zastąpić Tuska w roli zbawcy opozycji? Biedroń zapowiada swoją inicjatywę: "Będziemy mieli realną szansę odsunąć PiS od władzy"
  https://wpolityce.pl/polityka/421500-biedron-chce-zastapic-tuska-w-roli-zbawcy-opozycji


  Ps...Część rowerowa czyli pedał ma ambicje zostać kierownicą! Może w Berlinie? Ludzie o podobnych do mnie wartościach, jeśli dla ludzi którzy penetrują odbyt kolegi to jest wartość to co nią nie jest? Ruch Biedronia! Ruch Kukiza! "Stare Kiejkuty" robią POruchawkę przed wyborami. Pederasta/ciota Biedroń to następny twór chłopów ze wsi skończy jak palikociarnia, nowośmieszna i inne badziewia, z wsiowo-esbeckiej operacji "Hiacynt", żal mi ich bo kończą się im zapasy, jeżeli muszą sięgać po pederastów, cioty i homo nie wiadomo toż to żenada ...Moim zdaniem pederasta/ciota Biedroń, podobnie jak jego poprzednicy Kijowski i Petru, nie spełni nadziei pokładanych w nim przez pojednane służby "tajne, widne i dwupłciowe". Aż się dziwię, że po tylu kursach psychologii i treningach werbowania, nie potrafią znaleźć sensownego kandydata na przywódcę organizowanych przez siebie dywersyjnych organizacji politycznych. Napatrzyli się na Bolka i postanowili powtórzyć jego wyczyn: od zera do prezydenta. Raz się udało, ale zastępców ani widu, ani słychu. Hemoroidy to straszne brzemię nie pozwalające myśleć logicznie. A lewak to też pedał/ciota? skąd on weźmie tylu homo niewiadomo w Polsce?
 • @Husky
  Mam nazwę dla Ruchu Biedroniu: Chuj Wam w Usta i w Dupę.
 • @kula Lis 67 13:04:34
  To koniec PIS-u
  Koniec
  8-))))))
  Tu o tym pisze
  https://antykomunista.neon24.pl/post/146422,3-lata-narodowej-tragedii
 • @Husky Rubikoń ma nową 3 osobową partyjkę. Czyli TERAZ!!_ Partię uciekających dłużników
  Teraz! - tak nazywa się nowa formacja Petru i Scheuring-Wielgus. "To słowo dynamiczne i my nie boimy się działania". Nowe ugrupowanie założone m.in. przez b. polityków Nowoczesnej Ryszarda Petru oraz Joannę Scheuring-Wielgus będzie nosiło nazwę Teraz! Gospodarka i społeczeństwo - to dwa filary, które będą budowały nasze ugrupowanie - zapowiedział w sobotę Petru.

  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY18xNzk5NC9wLzIwMTgvMTEvMTcvODI1LzUzNC8xOGU0NDdlZTZlNTg0ZmIxOWJlMDU5MWI0YmQ3MTM5MC5qcGVn.jpeg

  https://wpolityce.pl/polityka/421536-petru-oglosil-powstanie-nowej-partii-teraz

  Ps..Petru, Biedroń chcą ogłosić założenie nowych partii. Jest jeszcze Platforma i Nowoczesna. I wszyscy walczą i podobny elektorat. To nie może wyjść. Największy sejmowy przegrany, zakłada nową partię. Był nadzieją opozycji, a stał się synonimem obciachu, memów i nieudacznictwa. Król idiotycznych wpadek. Myślę, że każdy czytając ten opis wie, iż chodzi o R. Petru. Każdy, prócz samego Petru. Kończ waść, śmiechu oszczędź! Dlatego Ryszard Petru postanowił założyć nową partię. Mam wrażenie, że odpowiada mu rola pierwszego komika w Polsce…..zawsze jest pierwszy, a to się liczy. Słuchałem Petru w RMF. Geniusz…jego nowa partia w skrócie. Nie dla religii w szkole, tak dla związków homo, nie dla 500 plus, tak dla podwyższenia wieku emerytalnego, itd. N szła w lewo, teraz Petrus poszedł mocniej. Grafika przedstawiająca politykę prorodzinną w poprzedniej epoce. Jak widać poniżej, polegała ona dotąd na tworzeniu nowych projektów politycznych, które miały zatrzeć zły odbiór społeczny i wprowadzić do sejmu "polityczne klony" w myśl zasady: żeby było tak jak było. Dr Ewa dawała chyba lewatywę. Tak też powstawało UW, UD, SLD, KLD, PO, Ruch Palikota, Kukiz (tak, to nie pomyłka, zob.:głosowania w sejmie) i Nowoczesna. Ciekawe co znów wymyślą?

  https://pbs.twimg.com/media/DfByqiLX0AAyyMZ.jpg
 • @Husky 13:47:22
  Budowę partii Teraz! zacząłbym, na miejscu Ryszarda Petru, od znalezienia kompetentnego skarbnika i napisania statutu, który uniemożliwi obalenie lidera.
 • @kula Lis 67 14:09:36
  Petru wniósł nowe święta słynne :6 Króli, posługuję się nim do dzisiaj.
 • @zbig71 14:26:38 Teraz albo nigdy. Wyborcy wybrali to drugie. Klapa!
  Rysio i Joasia, dwa największe matoły w całej, kilkusetletniej historii polskiego parlamentaryzmu teraz założyły partię "Teraz". Wróżę wielki sukces wyborczy w zamkniętych szpitalach psychiatrycznych. Jak członek, ma władzę nad umysłem członka, to bez, zażywania czegoś tak obniżającego władzę członka, jak brom, to klęska jest wręcz przewidywalna a nawet konieczna. Przez jedną Joannę już poczuł smak szamba. Ta druga go zatopi w nim. A w ogóle jak oni do siebie pasują! Jedno i drugie wiele razy pieprzyło kocoboły bez sensu i bzdury jak mało który. Ja już się nie mogę doczekać na następne w stylu 6 -ciu króli.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej