Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
909 postów 28719 komentarzy

Tylko prawda

Husky - Zoologiczny antykomunista , mając do wyboru AK i NSZ wybrałbym NSZ przy całym szacunku do AK. UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony.

Desperacja

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Polacy mają skłonność do solidaryzowania się z osobami poddanymi nagonce propagandowej, szczególnie gdy ta nagonka jest nieudolna.Śmiem twierdzić, że widowisko "Afera KNF i PIS" jest całkowicie przeciwskuteczne.A za 2-3 dni tej"afery" już nie będzie.

 Nudno, przydałby się jakaś nowa afera, bo "dziennikarze" z głodu poumierają.

Kłamstwo ,fałsz ,obłuda w zderzeniu z prawdą
Nuda

Ciekawe ilu dziennikarzy z lewej i prawej strony zapoznało się z pełnym ponad godzinnym nagraniem rozmowy TW Czarneckiego z byłym prezesem KNF Chrzanowskim? Śmiem twierdzić, że garstka, a szacunki opieram na wypowiedziach i wpisach "dziennikarzy", które mają się nijak do samej taśmy.

Nie jestem pewien, czy " Afera PIS-u" to wyjdzie  na zdrowie Wyborczej ,Giertychowi,opozycji i....dziennikarzom

Intelektualny pustostan, ciemnota i kretyństwo do bólu. Jak te lemingi razem się znoszą w tym mdłym prostactwie, tego nie rozumiem.

         

KNFgate czyli ..... desperacja lemingowej tłuszczy

 

Największą furorę zrobiło „40 milionów”, których na taśmie nie ma, podobnie zresztą jak niemniej słynnego 1%. Mało tego, nie ma tam w ogóle mowy o wartości banków TW Czarneckiego, co miałby być podstawą dla wynagrodzenia prawnika proponowanego przez Chrzanowskiego. Jest wyłącznie sugestia, że prawnik miałby być wynagradzany za wyniki banków, czyli zyski i to dopiero początek właściwej treści rozmów.

Dalej TW Czarnecki, który był mało rozmowy, wygłasza długi monolog i przedstawia same wady rozliczenia pracowników na podstawie wyników banków, czytaj zysków. Wywód ten jednoznacznie wskazuje, że Chrzanowskiemu chodziło właśnie o takie wynagrodzenie dla znajomego prawnika, na co TW Czarnecki nie bardzo chciał się zgodzić. Zatem za kompletną brednię należy uznać interpretacje GW i Giertycha, że Chrzanowski oczekiwał 40 milionów łapówki, podobnej propozycji nie było. Niezmiernie dziwne jest też to, że rzekomy 1% pojawiający się na wizytówce prawnika, nie spotkał się z najmniejszą reakcją TW Czarneckiego. Wyobraźcie sobie taką sytuację, że ktoś wam podaje cenę lub wysokość wynagrodzenia przy pomocy 1%, a wy nie pytacie, ale od czego, o jakiej kwocie mówimy? Nie koniec na tym, również Chrzanowski nie uzyskując żadnego potwierdzenia, czy też innej propozycji wynagrodzenia, przechodzi nad tym do porządku dziennego, chociaż to jest dla niego sens i cel spotkania.

Kluczowe są jednak inne treści, jakie na taśmie słychać i te, których nie słychać. Chrzanowski wielokrotnie podkreśla, że jest w komisji praktycznie sam, bo nie toleruje go ani premier Mateusz Morawiecki, ani człowiek prezydenta Andrzeja Dudy, niejaki Zdzisław Sokal.TW Czarnecki jest przekonywany, że ludzie premiera i prezydenta dążą do tego, aby przejąć jego banki za przysłowiową złotówkę, natomiast jeden jedyny Chrzanowski uważa, że to działania bezprawne i chce TW Czarneckiego uratować przed bankructwem. Ostatnie dwie istotne informacje są takie, że na nagraniu dostarczonym „Wyborczej” ktoś ocenzurował zapis. W kilku momentach pojawia się klasyczne „pipczenie”, jak w telewizji, gdy podawane są nazwiska przestępców. O tym media praktycznie nie wspomniały, podobnie jak o drugiej bardzo ważnej sprawie. Otóż mecenas Giertych nie dostarczył do prokuratury oryginałów nagrań, a jedynie skrócone kopie.

Gdy się wie o czym się pisze, bo się zna źródła, to można się pokusić o podsumowanie całej akcji. Z rozmowy wynika jednoznacznie, że TW Czarnecki na szczeblach władzy może liczyć wyłącznie na jednego człowieka i jest nim prezes KNF Marek Chrzanowski, cała reszta związana z politycznym obozem PiS chce Czarneckiego utopić. Dlaczego zatem TW Czarnecki wystawia swojego człowieka w KNF i w ogóle jedynego człowieka po stronie władzy, na którego może liczyć? Dlaczego dopiero po pół roku nie cały materiał dowodowy, ale jego strzępy trafiają do prokuratury? Dlaczego Giertych i GW budują z księżyca wziętą „narrację”, że za 40 milionów łapówki Chrzanowski obiecał TW Czarneckiemu uratowanie banków przed bankructwem?

       

 

Na te wszystkie pytania jest tylko i wyłącznie jedna odpowiedź – desperacja.TW Czarnecki sprzedał swojego człowieka w KNF, bo jego banki od miesięcy są bankrutami, a próba dogadanie się z PiS, nie wyłączając wykorzystania taśmy jako argumentu, nie przyniosła żadnego efektu. „Wypipczane” słowa z taśmy GW i dostarczone do prokuratury szczątkowe kopie nagrań, zamiast całości oryginału, to próba kolejnego szantażu i sugestia, że TW Czarnecki oraz Roman Giertych posiadają więcej nagrań. Obaj wskazują też konkretne nazwisko, szefa NBP Glapińskiego, którego inne nagrania mają dotyczyć. TW Czarnecki poszedł na całość i próbował wymusić na PiS ocalenie swoich biznesów, ale to się oczywiście nie może udać, nawet gdyby PiS chciał to zrobić.

Mleko się rozlało i jedyna strategia polityczna w tej sytuacji, to pokazanie, że PiS nie jest PO, co się właśnie realizuje. Z KNF natychmiast wylatuje Chrzanowski, tego samego dnia na listę ostrzeżeń KNF trafia Idea Bank TW Czarneckiego. Dodatkowo PiS w trybie pilnym nowelizuje ustawę, co pozwala państwu przejąć bankrutujące banki kapusia SB "za 1 zł", żeby było śmieszniej podstawą prawną jest dyrektywa UE. Odpowiedź jednoznaczna, PiS nie daje się szantażować i przystępuje do ofensywy, zresztą nie ma innego wyjścia. W tej chwili biznesy TW Czarneckiego, które ledwo zipały lecą na dno, akcje spadają o 25% w ciągu dnia i to jest wyrok. Tej bitwy nie wygra PO i Giertych, zdecydowanie wygra PiS, a polegnie TW Czarnecki. Tyle słychać na taśmach.

 

 

 

http://antykomunista.neon24.pl/post/146372,knfgate-czyli-aferaaaa

http://kontrowersje.net/co_naprawd_s_ycha_na_ta_mie_tw_czarneckiego_a_o_czym_bredz_media

https://www.salon24.pl

 

KOMENTARZE

 • @Husky
  Już kierownik jeziora i akolici pałują nawet nie czytając. Pzdr!
 • @kula Lis 67 10:04:27
  Służba nie .....dru(r)żba...
  8-))))))
 • @Husky 10:10:55
  Oglądałem nowy kanał "wPolitycePL" i doszedłem do wniosku, że chyba przeważającej części Polaków nie podoba się to, że Rząd Prawicy nikogo z poprzedniej władzy do końca nie rozliczył za przestępstwa, za korupcję, za łamanie Prawa (spalenie Ruskiej budki), bardzo to spoufala totalną opozycję, jej bojówki: UBywatele RP, KOD, Czarne Parasolki i postkomuna, oni w sposób jawny łamią prawo, atakują nawet fizycznie Nas, wyborców Prawicy, zwyczajnie rodzi się anarchia. Sądy wypuszczają przestępców z PO-PSL a pod byle pozorem wsadzają tych popierających Prawicę, to się źle skończy bo układ pookrągłostołowy ma długie ręce i są zdolni do wszystkiego, nawet kolejnego zamachu, czy panowie J. Kaczyński i prezydent Duda o tym zapomnieli? Coś ciekawego się dzieje, zamiast rozmowy o tym dlaczego banki Czarneckiego upadają, bo to przecież "jego" banki, "jego" imperium, i straty mogą przez niego ponieść ludzie, i to straty ogromne, rozmawia się o KNFie a nie o głównym winowajcy. Znowu szwankuje komunikacja, kto tu naprawdę zawinił?
 • @Husky 10:10:55
  Oto skutki bezkarności aferzystów, złodziei i oszustów z czasów III RP. Bezkarność tylko rozzuchwala każdego. Zamiast procesów i wyroków politycy PiS postanowili bawić się w komisje śledcze. Może i one są potrzebne ale powinny być dodatkiem a nie zamiast prokuratury i sądów. Dzięki PiS mamy tylko igrzyska i chleb a prawa i sprawiedliwości, jak na lekarstwo. Tusk już dawno powinien stanąć przed Trybunałem a jego syn odpowiadać za świadomą współpracę z oszustem i złodziejem. Sam w końcu przyznał przed komisją, że obaj z ojcem wiedzieli "że to była lipa". A tymczasem postępowanie zostaje umorzone. Bawcie się tak dalej, a w następnej kadencji możecie zapomnieć o komforcie samodzielnych rządów. Cwaniaczek Tusk, przy wsparciu "swoich ludzi" w Berlinie i Moskwie urządzi wam PiSie i nam waszym wyborcom Sajgon.
 • @Husky
  Schetyna ogłosił swój pomysł! Szału jednak nie ma - już to było grane(który raz z kolei? oni matematyki sejmowej nie znają chociaż mają u siebie dr matematyki babochłopa niejaką Lubnauer z N..) Grzegorz Schetyna zapowiedział dziś złożenie wniosku o odwołanie premiera Mateusza Morawieckiego. Odpowiedź już dostał. Od szefa Kancelarii Premiera Michała Dworczyka, który odniósł się do "szarży" szefa Platformy Obywatelskiej. Zresztą w opozycji innych pomysłów chyba nie mają.

  http://niezalezna.pl/245700-schetyna-oglosil-swoj-pomysl-szalu-jednak-nie-ma-juz-to-bylo-grane
 • @Husky 10:10:55
  Żeby oni jeszcze ataków na Chrzanowskiego nie musieli odszczekiwać, albo chyłkiem uciekać. Skąd nagle to zaufanie dla Czuchnowskiego i bezgraniczna wiara w jego wersję zdarzeń, skoro ma on na koncie niejedną prowokację? Przypominam długo lansowaną przez czerskich "awanturę" na Okęciu przed odlotem do Smoleńska. Wszystko bowiem wskazuje na to, że Czerska swoim zwyczajem znalazła piórko, z którego próbuje stworzyć kurę. Cel jest zawsze ten sam: wywrócić rząd stymulując do szaleńczych ataków różnych Schetynów, Lubnauerów i pomniejszy płaz.
 • @Husky 10:10:55
  Wyjaśnienie tej i innych afer łatwo znaleźć w Sieci, gdzie ludzie urabiali sobie ręce, aby pokazać prawdziwe oblicze i zależności finansowe WSI i związanych z nią fundacji, np. Pro Civili, czy innych o wzniośle brzmiących nazwach. Nawet w ujęciu historycznym, poczynając od antycznej już afery "Żelazo".
 • @Husky
  Akcje spółek Czarneckiego, podobno spadły niemal zera. Deutsche Bank który jest także bankrutem będzie musiał swego bankruta agenta i dywersanta w polskim systemie bankowym, TW Ernesta ratować. Należało by sprawdzić dokąd przetransferował kasę którą wziął od klientów w tym od 80 latków w tzw. polisie a teraz będzie głupa udawał! W ciągu roku banki Czarneckiego straciły na wartości 82 proc.! Tylko wczoraj jego majątek pomniejszył się o 74 mln zł Ujawnienie stenogramów z "afery KNF" spowodowało panikę wśród giełdowych graczy inwestujących w spółki kontrolowane przez Leszka Czarneckiego. Akcje Getin Noble Banku straciły wczoraj na wartości aż 17,65 proc. Wysokie spadki zanotowano również na akcjach drugiego banku kontrolowanego przez Czarneckiego, czyli Idea Banku. W tym przypadku sięgnęły one 11,39 proc. Co jednak istotne - biznesy Czarneckiego regularnie tracą na wartości już od kilku miesięcy. W ciągu ostatniego roku wartość giełdowa obu banków zmniejszyła się z 3,24 mld do zaledwie 0,61 mld zł! Jeszcze rok temu (15 listopada 2017) za 1 akcję Getin Noble Banku trzeba było na zapłacić 1,53 zł. Spółka posiadała wówczas 901.696.125 akcji, co oznacza, że ich łączna kapitalizacja wynosiła 1 mld 379 mln 595 tys zł. Wczoraj, na zakończenie sesji na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych za 1 akcję tego banku trzeba było zapłacić już tylko 0,42 zł, co przy obecnej liczbie akcji (1.007.923.230) oznacza kapitalizację na poziomie zaledwie 423 mln 327 tys. zł (spadek o blisko 70 proc. licząc rok do roku) Równie silne spadki w okresie ostatniego roku nastąpiły w przypadku drugiego banku kontrolowanego przez Leszka Czarneckiego, tj. Idea Banku. Rok temu (15 listopada 2017) za 1 akcję tego banku trzeba było na zapłacić 23,79 zł. Uwzględniając łączną liczbę akcji (78.401.981) całkowita kapitalizacja spółki wynosiła wówczas 1 mld 865 mln 183 tys. zł. Wczoraj, na zakończenie sesji na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych za 1 akcję Idea Banku trzeba było zapłacić już tylko 2,49 zł, co oznacza kapitalizację na poziomie zaledwie 195 mln 220 tys. zł (spadek o blisko 90 proc.). Tak jak napisałem powyżej - ceny akcji Getin Noble Banku oraz Idea Banku spadają regularnie już od kilku dobrych miesięcy. To, co się działo jednak wczoraj, to prawdziwa panika inwestorów. Cena 1 akcji Getin Noble Banku spadła w ciągu dnia o 17,65 proc., a Idea Banku o 11,39 proc.! Było to efektem ujawnienia stenogramów z "afery KNF" oraz umieszczenia Idea Banku przez Komisję Nadzoru Bankowego na liście ostrzeżeń publicznych (na listę tą trafił wcześniej m.in. Amber Gold). W konsekwencji powyższego majątek Leszka Czarneckiego (który kontroluje 61,42 proc. akcji Getin Noble Banku oraz 74,4 proc. akcji Idea Banku) tylko wczoraj pomniejszył się o ponad 74 mln zł. Co jeśli w ślad za inwestorami w panikę zaczną wpadać klienci Getin Noble i Idea Banku? Co jeśli zaczną wycofywać swoje depozyty i przenosić je do innych banków? Czy możliwy jest scenariusz "run-u na bank"? Przypomnijmy, że wystarczy, aby tylko 10 - 15 proc. klientów zrezygnowało w krótkim czasie z prowadzenia lokat i rachunków, a dany bank może popaść w bardzo poważne kłopoty finansowe. Czy ryzyko zaistnienia powyższego scenariusza tłumaczy zachowanie banku, o którym pisze Agaton Koziński.
 • @Husky
  Schreiber dla wPolsce.pl: Został popełniony błąd, jeśli chodzi o powołanie Chrzanowskiego na szefa KNF. Nic tego nie zapowiadało. Na pewno mamy do czynienia z rozmową bardzo niedobrą. Co do tego nie ma wątpliwości. Na pewno sprawa musi być wyjaśniona. Co by nie mówić, skandalem jest, że szef KNF spotyka się z tego rodzaju człowiekiem, który zarządza takimi, a nie innymi, spółkami. To jest pierwszy niedobry sygnał powiedział na antenie telewizji wPolsce.pl Łukasz Schreiber, poseł PiS. Łukasz Schreiber przedstawiał argumenty na to, że nie można premiera Morawieckiego obarczać za postawę byłego szefa KNF. Podczas tej rozmowy były szef KNF dystansuje się od premiera, twierdzi, że ma problemy z Ministerstwem Finansów. Pokazuje tę sprawę w nieco innym kontekście podkreślił poseł. Kadencja szefa KNF jest 5-letnia. To nie jest tak, że to jest urzędnik premiera, który może być w każdym momencie przez niego odwołany dodał. Przyznał jednak, że powołanie Marka Chrzanowskiego na szefa KNF przez PiS okazało się błędem. Jak się okazuje, został popełniony błąd. Nic tego nie zapowiadało mówił. I zaznaczył, że ta cała sprawa, w którą zamieszany jest były szef KNF zostanie wyjaśniona. Natychmiastowa decyzja premiera o uruchomieniu służb pokazuje, że ta sprawa będzie w pełni wyjaśniona powiedział. Poseł PiS odniósł się też do słów prezesa Stowarzyszenia Poszkodowanych Obligatariuszy GetBack Artioma Bujana. W rozmowie z dziennikarzem portalu wPolityce.pl Tomaszem Plaskotą apelował on, aby KNF opublikowało raport na temat działań Idea Banku ws. oferowania i sprzedaży obligacji GetBack. Na pewno takie oczekiwanie po stronie opinii publicznej jest i jest ono zrozumiałe. Wszyscy byśmy tego chcieli. Pytanie, czy jest to możliwe z różnych powodów. Na to pytanie nie potrafię odpowiedzieć, bo nie znam tego raportu. Jeśli tylko jest to możliwe, to oczywiście tego bym sobie życzył mówił poseł PiS.
  Na żywo ze studia telewizji internetowej wPolsce.pl
  https://youtu.be/VEJuF4qVUFw
 • @Husky
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY180YTk0Ny9wLzIwMTgvMTEvMTUvODI1LzQzMy83OTI3NjlhYjdiNzg0ZjJjYmZlOWMzZDY2YzZkZjAxNy5qcGVn.jpeg

  Ale się rozgrzali! „GW” na tropie skandalu: Śledztwo ws. KNF prowadzi śląska prokuratura. "Dostaje sprawy o zabarwieniu politycznym". „Gazeta Wyborcza” na tropie skandalu. Zygmunt Solorz zatrudnił prawnika, a śląska prokuratura prowadzi śledztwo ws. KNF. Tradycyjnie już, o wszystkim dziennik informują anonimy. „Gazeta Wyborcza” z przerażeniem spostrzegła, że prawnik Grzegorz Kowalczyk jest członkiem rady nadzorczej Plus Banku, który to należy do Zygmunta Solorza. Kowalczyk według relacji przedsiębiorcy Leszka Czarneckiego, miał zostać zatrudniony w jego banku, na domniemaną prośbę szefa KNF Marka Chrzanowskiego. Tradycyjnie już „Wyborcza” powołuje się na anonim. Tym razem z „kręgów właściciela Polsatu. Ów nieznany z imienia i nazwiska człowiek miał zeznać gazecie, że nie sprawdzano jego kompetencji. Uznaliśmy, że jeśli szef KNF kogoś takiego rekomenduje, to wystarczy powiedział anonimowy informator dziennika. Co więcej, prawnik ma zarabiać zwykłą pensję, jak każdy członek rady nadzorczej 4 tys. zł. Nie wiadomo, czy rzeczywiście prawnik został polecony do tej pracy przez Czarneckiego. KNF odmówił komentarza. Ale fakt, że prywatny właściciel – w tym przypadku Zygmunt Solorz zatrudnił prawnika za zwykłą pensję „Wyborcza” podnosi do rangi sensacji. Krzycząc z pierwszej strony: „Afera KNF się rozkręca”. A może to rola właściciela, że zatrudnia kogo chce? Co jeszcze przeszkadza gazecie? Że śledztwo w sprawie Komisji Nadzoru Finansowego poprowadzi wydział zamiejscowy Prokuratury Krajowej w Katowicach. Czujna „Wyborcza” twierdzi, że to nie przypadek. Histeryzuje, że minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro robił aplikację prokuratorską na Śląsku, a z katowicką prokuraturą związany był Bogdan Święczkowski. I znowu „Wyborcza” prosi o pomoc anonimy. Od lat prokuratura w Katowicach to ich ulubiona jednostka, która dostaje sprawy o zabarwieniu politycznym powiedzieli gazecie śląscy prokuratorzy. Zaskakuje podejście „Wyborczej”. Przecież wymiar sprawiedliwości ma być niezależny, dlaczego więc chcą wybierać prokuraturę, która ma prowadzić śledztwo?

  Ps..GWno rozpętało aferę, która zniszczy Czarneckiego. Robią mu niedźwiedzią przysługę lejąc krokodyle łzy. Może nie chciał im odpalić kilka milionów więc go wystawili jako rzekomo poszkodowanego? To co wyczynia GW nie jest już tylko krytyką rządu...to jest jawna walka z rządem i państwem polskim...trzeba coś z tym zrobić...! uświadamianie wykształciuchów to jedna z metod...! Medialny bankrut ta chałatowa prasa (co uważam za największy sukces PiSu+samopognębienie żydokomucha Michnika)+bankowy bankrut=idealne połączenie łże elit III RP.
 • @Husky
  Moje 10 przykazań dla urzędników - przeciwdziałają korupcji i czynią nagrywanie bezużytecznym. Czego nie powinni robić urzędnicy, a szczególnie stojący na czele tak ważnej i wrażliwej dla państwa instytucji jak Komisja Nadzoru Finansowego. Tylko odnotuję, że w Platformie Obywatelskiej aż się grzeją zwoje, szczególnie u Grzegorza Schetyny, Sławomira Neumanna, Rafała Trzaskowskiego i Bartosza Arłukowicza, żeby z nagrania rozmowy bankiera Leszka Czarneckiego z byłym już szefem Komisji Nadzoru Finansowego Markiem Chrzanowskim zrobić wehikuł do obalenia rządu zjednoczonej prawicy. Za chwilę usłyszymy, że to afera tysiąclecia. Nie bagatelizując sprawy karygodnej, głupiej i zasługującej na prokuratorskie śledztwo propozycji byłego szefa KNF, warto ustalić, czego na pewno nie powinni robić urzędnicy państwowi i samorządowi, a już szczególnie stojący na czele tak ważnej i wrażliwej dla państwa instytucji jak Komisja Nadzoru Finansowego. Oto moja propozycja 10 przykazań dla urzędników. Oczywiście urzędnik to nie to samo co polityk, dlatego występując w roli urzędnika polityk może dużo mniej niż wtedy, gdy żadnej państwowej czy samorządowej funkcji nie pełni.

  1. Nie prowadzi się rozmów bez świadków, chyba że chodzi o głowy państw. Nie ma też w urzędzie miejsca na rozmowy prywatne: z rodziną, kolegami czy znajomymi należy się umawiać poza miejscem urzędowania i poza godzinami pracy.

  2. W wypadku rozmów miedzy mężczyznami i kobietami, wśród świadków powinna być kobieta. W takiej sytuacji wskazane byłoby też pozostawienie otwartego pomieszczenia (drzwi), żeby to, co się dzieje wewnątrz było widoczne z zewnątrz.

  3. Każde spotkanie powinno być zrelacjonowane w notatce służbowej, której potem (gdyby dotyczyła spraw tajnych czy objętych poufnością) można nadać odpowiednie klauzule związane z bezpieczeństwem. Oznacza to, że w urzędzie nie prowadzi się rozmów, których nie można by potem zrelacjonować w notatce służbowej.

  4. W rozmowach urzędowych nie ma miejsca na prywatne zdanie urzędnika. Prywatne zdanie można wyrazić na spotkaniu towarzyskim poza urzędem, i to tak sformułowane, by było jasne, że to prywatna opinia. Taka opinia wygłaszana wobec osób trzecich nie powinna też być wyraźnie sprzeczna z tym, co ta osoba może w danej sprawie powiedzieć jako urzędnik. Jeśli istnieje taka rozbieżność i jest ona nie do pogodzenia, urzędnik albo nie powinien opinii wygłaszać albo zrezygnować z urzędu.

  5. Najważniejsi urzędnicy powinni być objęci ochroną kontrwywiadowczą. Oznacza to, że odpowiednie służby powinny być informowane o każdej sytuacji mogącej rodzić zagrożenie dla interesów państwa, o każdym rozmówcy, którego zachowanie rodzi podejrzenia. Jednocześnie służby szkolą osoby, które kontrwywiadowczo ochraniają, czego powinny unikać, jakie stosować procedury bezpieczeństwa, jak rozpoznawać prowokacje i im przeciwdziałać.

  6. Podczas rozmów urzędowych powinno się unikać wszelkich dwuznaczności, aluzji czy metafor mogących być opacznie zinterpretowanych lub uznanych przez rozmówcę za jakiś tajemny komunikat, kod bądź znak, skłaniających potem do umawiania się na kolejne spotkania czy dążenie do zmiany relacji z urzędowych na towarzyskie. A gdyby takie dążenie było bardzo zdecydowane, powinno się o tym powiadomić odpowiednie służby.

  7. Każdy dokument pojawiający się podczas rozmów powinien być zarchiwizowany, ewentualnie opatrzony podpisami stron, żeby nie można nim manipulować lub powoływać się na coś okazanego, lecz niezarchwizowanego bądź na coś nieistniejącego.

  8. Nie powinno się czynić żadnych wstępnych ustaleń (poza organizacyjnymi czy porządkowymi) poza urzędem, w sytuacjach towarzyskich bądź przez osoby trzecie. Wszystkie kwestie merytoryczne powinny być wyłącznie przedmiotem rozmów urzędowych.

  9. Nie powinno się w rozmowach odwoływać do osób trzecich, mających emocjonalne związki z rozmówcami, do krewnych, przyjaciół czy kolegów z dzieciństwa, szkoły, uczelni bądź wojska, bo to może być próba emocjonalnego obezwładnienia rozmówcy, obniżenia poziomu jego samokontroli, zmniejszenia poziomu krytycyzmu czy wręcz intelektualnej sprawności.

  10. Nie powinno się rozmawiać z ludźmi niemającymi zdolności honorowych. Sprawdzenie rozmówców pod tym kątem powinno być zadaniem podwładnych urzędnika, a ewentualne wątpliwości wyjaśnione, np. przy pomocy odpowiednich służb.

  Gdyby stosować te zasady, urzędnicy nie mieliby ani pokus, ani kłopotów, a ich rozmówcom nawet nielegalne nagrywanie nic by nie dało.

  autor: Stanisław Janecki
  Publicysta tygodnika "Sieci".
 • Jest
  Jedna rzecz, która mnie interesuje. P Czarnecki podpisał był bezpiece zobowiązanie do współpracy. Rozumiem, że składał jakieś raporty oficerom prowadzącym, za co brsł wynagrodzenie. Dobrze by było mieć możliwość zapoznania się z tymi raportami. Dlaczego ucznia 3 klasy LO zwerbowała bezpieka i dlaczego akurat jego?
 • @zbig71 13:05:28
  Znaczy był już kablem SB w LO, donosił na koleżanki, kolegów, nauczycieli.
 • @kula Lis 67 13:14:45
  To są Twoje domysły. Ja jednak wolałbym przeczytać raporty, jeśli takowe są. Może nie chodziło o kolegów i nauczycieli, ale o coś zupełnie innego. W końcu gość zrobił nie lada karierę i to może być klucz do całej sprawy.
 • @zbig71 13:05:28
  Skoro redaktor wszystkich redaktorów i dziennikarzy o tym pisze..
  https://natemat.pl/254709,kim-jest-leszek-czarnecki-to-jemu-szef-knf-u-miał-oferować-łapówkę

  to i "nasz dziennikarz" pewnie nie zaprzeczy bo jak to?
  8-))))
 • Oczywiście 1*
  O żydowskim systemie bankowym w IIIŻydo-RP/Polin

  Żydo-media (Tok FM) poprosiły HGW o wypowiedź n/t ostatniej afery KNF/banki.
  Któż bowiem lepiej może ocenić aferę KNF/banki niż specjalista praktyk w dziedzinie korupcji – HGW, jako szef NBP, wyprowadziła emisję polskiego złotego do Wlk.Brytanii, a jako prezydent Warszawy patronowała złodziejskiej prywatyzacji warszawskich nieruchomości.

  To zresztą przypomina znaną praktykę, stosowaną przez policję w wielu państwach, że prosi o współpracę największych przestępców, ponieważ nikt lepiej niż oni nie zna przestępczego procederu.

  http://www.tokfm.pl/Tokfm/7,130517,24169587,hanna-gronkiewicz-waltz-byla-prezes-nbp-o-aferze-knf-rozmawia.html
  _______________________________

  PS

  kundel,
  popatrz, twoi idole już prawie trzy lata gonią króliczka (HGW) i wcale nie maja zamiaru go złapać.
 • @zbig71 13:22:03
  L. Czarnecki: współpracowałem z SB, ale nie szkodziłem
  Leszek Czarnecki w rozmowie z "Rzeczpospolitą" potwierdził doniesienia, że jako 18-latek rozpoczął współpracę z SB. Zaprzeczył natomiast, że był za nią wynagradzany. Informację tę nazwał "bzdurą".

  https://wiadomosci.wp.pl/l-czarnecki-wspolpracowalem-z-sb-ale-nie-szkodzilem-6031962619245185a

  "Reczpospolita" powołuje się na dokumenty, które znajdują się na mikrofilmach w Instytucie Pamięci Narodowej. Wynika z nich, że Leszek Czarnecki przez co najmniej sześć lat współpracował z PRL-owskimi służbami specjalnymi.
  http://archiwum.rp.pl/artykul/789879-Leszek-Czarnecki-w-sluzbie-SB.html
 • @zbig71 13:05:28
  K. Morawiecki o współpracy Leszka Czarneckiego z SB. Padły mocne słowa. W Polsce nie da się uczciwie zarobić miliardów – stwierdził w programie Onet Opinie marszałek senior Kornel Morawiecki, który komentował aferę wokół szefa Komisji Nadzoru Finansowego. Polityk odniósł się również do agenturalnej przeszłości miliardera Leszka Czarneckiego. Kornel Morawiecki, pytany w Onecie o aferę wokół KNF, stwierdził, że to "patologiczna, przestępcza sytuacja". Jego zdaniem ustawa o Komisji powinna być znowelizowana, bo w obecnym kształcie nie pozwala premierowi zmieniać przewodniczącego KNF. Ojciec premiera nazwał "patologią" sytuację, w której takie osoby jak Leszek Czarnecki, współpracujące w przeszłości ze Służbą Bezpieczeństwa, mają tak ogromne pieniądze. W Polsce nie da się uczciwie zarobić miliardów. To jest patologia kapitalizmu oświadczył. Czarnecki jest na liście najbogatszych Polaków z majątkiem ponad 2,19 mld zł. W latach 80. był zarejestrowany jako tajny współpracownik SB o pseudonimie "Ernest", a później kontakt operacyjny Departamentu I MSW (wywiad PRL) o pseudonimie "Ternes".

  Ps..To są konsekwencje Okrągłego Stołu w Magdalence. Podział łupów i władzy. To co od czasu do czasu wypływa to zaledwie niewielki skrawek dna. Żydokomuchy, WSIoki i SBcy ograli ten cały "stół"..Dali Wałęsie władzę a resztę dla siebie zatrzymali..! Do tego stołu jednak przysiadły się kolejne towarzystwa..już "nowej" Polski..! A ten Czarnecki ten to już przy każdym stole siedział, i jakże trudno go od niego oderwać..Polacy muszą uczciwie odpowiedzieć, akceptując brak lustracji, nie mogą żądać uczciwości. To NIEMOŻLIWE! Żaba jest wstrętna, ale trzeba ja jeść. Słuszna uwaga, że zostać w Polsce miliarderem w kilka lat graniczy z cudem. Chrzanowski za Tuska dostałby parasol ochronny i nikt nie dowiedziałby się nawet o próbie przekrętów. Za Jarka nie ma przeproś dla aferałów. ABW, dywanik u premiera i dymisja. Puki PiS będzie tak działał ma mój głos. Czarnecki to typ od którego śmierdzi na kilometr. Życiorys tego pana można znaleźć w necie, kto chce niech czyta, najlepiej z kilku źródeł. Ostatnio umoczony w aferę GetBack. Wiarygodność bliska zeru. Politycznie oczywiście bliski PO i SLD, oraz oczywiście byłej WSI. UBecja wymościła sobie gniazdko kosztem reszty frajerów, którzy uwierzyli w "pokojową transformację" a kasę sprywatyzowali dla siebie ale długi znacjonalizowali dla społeczeństwa. Dotrzymywanie postanowień Okrągłego Stołu przez przekupioną "opozycję demokratyczną" (vide- żydowska Unia Demokratyczna & Co.) to była patologia IIIRP. Majstersztyk KGB i WSW/WSI. To jest właśnie obraz postkomuny. TW jak Solorz, Czarnecki i inni mają pieniądze a reszta pracuje ciężko żeby przeżyć. Ale myślę, że ci bogacze przeceniają swoje siły w obecnej sytuacji politycznej. Jednak co sprytniejsi z nich udają raczej martwych(Kulczyk) i wolą zejść z linii ciosu. Miejsce dorobkiewiczów TW, etatowych kapusiów musi skończyć się celą +. Metody jakie zastosuje PiS do zrealizowania tego programu może nie są perfekt ale od czegoś trzeba zacząć. Przy rozrośniętej mafii w tym sądowniczej i targowicy nie będzie łatwo, ale jak powiedziała p. Beata Szydło: "damy radę".
 • @Rzeczpospolita 13:29:23
  Dzięki Rabinie, dzięki
  Kopę lat u mnie nie byłeś na blogu braciszku,kopę lat
  Shalom
 • @Husky 13:30:29
  Czyli współpracował dla idei państwa socjalistycznego, aby stać się rekinem kapitalizmu w 3 RP. Niekoniecznie musiał brać kasę, wszak są inne sposoby "zapłaty"
 • @Husky 13:30:29
  To co napisał p. Kosiur , to prawda. Kopiemy się po kostkach, ale nie wyżej
 • @zbig71 13:05:28
  Wszyscy się dziwią, że afery nie są rozwiązywane. A to proste bo jak ktoś dużo gada to zjawiają się wysłannicy służb i takiemu robią samobójstwo. Dużo ludzi by chciało coś powiedzieć ale się boją o siebie, rodzinę, dobytek.
 • @kula Lis 67 10:47:20
  Po wybuchu afery hazardowej ta niemiecka szmata Tusk - zgodnie z najwyższymi standardami panującymi w swojej partii - postanowił ukarać... szefa CBA. Okazało się, że winnym afery jest ten, który ją wykrył i Mariusz Kamiński został zdymisjonowany.
 • @zbig71 13:05:28
  IPN odnalazł mikrofilmy na Leszka Czarneckiego. W IPN-ie są mikrofilmy z lat 1980-1982 z kopiami sześciu pokwitowań odbioru pieniędzy. Nowa odsłona sprawy współpracy z SB Leszka Czarneckiego, najbogatszego Polaka według rankingu miesięcznika "Forbes". We wrocławskim IPN-ie odnalazły się mikrofilmy z lat 1980-1982, czyli czasów studenckich biznesmena. Wśród nich są kopie sześciu pokwitowań odbioru pieniędzy. Nie sposób jednak ze stuprocentową pewnością stwierdzić, czy podpisywał je sam Czarnecki. Na początku lipca "Rzeczpospolita" napisała, że Czarnecki współpracował z SB. Biznesmen oświadczył wtedy, że nie składał donosów na konkretne osoby, nie żądał też ani nie otrzymywał wynagrodzenia. Tymczasem w IPN-ie są m.in. notatki pisane po spotkaniach z Czarneckim (przyjął pseudonim Ernest), zawierające opisy struktury Niezależnego Zrzeszenia Studentów Politechniki Wrocławskiej. W notatce z 2 kwietnia 1982 r. oficer SB napisał, że Czarnecki przekazał mu informacje: "Bernard Afeltowicz po zwolnieniu z aresztu, obawiając się internowania, ukrywa się; Jacek Sikorski wie, gdzie znajdują się wszystkie powielacze i przypuszczalnie on je ukrywa; Krzysztof Błachut zwrócił się do TW z prośbą o to, żeby był świadkiem obrony na jego procesie". Na mikrofilmach jest też kwestionariusz sześciu wypłat od 200 do 3000 zł jako zwrot kosztów poniesionych na kupno bibuły oraz za udzielone informacje. Pokwitowania są pisane prawdopodobnie przez funkcjonariusza SB i sygnowane podpisem "Ernest". Czy podpisał je Czarnecki? - Badanie materiału zreprodukowanego w formie mikrofilmów jest problematyczne - mówi Jerzy Frąszczak, wrocławski ekspert od badania pisma. - Mikrofilm bowiem utrwala zbyt mało cech niezbędnych do pełnej analizy. Ale dyrektor wrocławskiego oddziału IPN-u prof. Włodzimierz Suleja nie ma wątpliwości: - Mikrofilmy to dodatkowy sposób archiwizowania materiałów. Są równorzędne z teczkami papierowymi, które w tym wypadku się nie zachowały. Dla mnie są wiarygodne. Jacek Sikorski, który w NZS-ie odpowiadał za małą poligrafię, przyznaje: - Wiedziała o nas mała grupa osób. Ale w 1982 r. SB zaczęła mi deptać po piętach. Jednak Czarneckiego broni Krzysztof Błachut, dawniej redaktor naczelny pisma NZS: - Leszek sam powiedział nam o współpracy z SB . Kiedy sytuacja zaczęła być groźna, rozpuściliśmy informację, że jest tajnym współpracownikiem, by pomóc mu się wyplątać. A Bernard Afeltowicz, szef strajku po 13 grudnia 1981 r., dziś odpowiedzialny za działalność międzynarodową firmy Czarneckiego Getin Holding, zapewnia: - To nie są informacje, które zmieniłyby moją ocenę Leszka. Pokwitowania wypisywane przez esbeka oznaczają, że ten brał pieniądze, ale nie oznaczają jeszcze, że otrzymywał je Leszek - zastrzega. I po chwili dodaje: - Może mi się podobać lub nie, że Leszek podpisał zobowiązanie do współpracy, ale dopóki nie dowiem się, że komuś zaszkodził, nie zmienię zdania co do jego uczciwości. Co na to sam Czarnecki? Jego rzecznik prasowy przysłał nam oświadczenie: "Pan Leszek Czarnecki ustosunkował się już do informacji w swoim oświadczeniu [tym z 1 lipca - przyp. red.] i nie będzie ich więcej komentował".
  Czytaj więcej: https://polskatimes.pl/ipn-odnalazl-mikrofilmy-na-leszka-czarneckiego/ar/21693
 • @zbig71 13:40:06
  Bo my w naszej rodzinie jestesmy zgodni
  8-)))))
 • @zbig71 13:05:28 OSZUSTWA ERNESTA! OSZUST NR1 W POLSCE
  OSZUSTWA GETIN BANKU I OPEN FINANCE...DO DZIŚ OSZUKUJE KLIENTÓW!

  http://biznes.pl/magazyny/finanse/banki/uokik-nalozyl-na-getin-noble-bank-67-mln-zl-kar-w-,5599171,magazyn-detal.html
 • @Husky 10:10:55
  No to owczarku, podajesz łapę kolesiom - systemowcom.
  Ciężka robota cię czeka, by wmówić naiwnym, że ziemia jest płaska.
  Banki czy para - banki w latach 90-tych były tworzone i nadal są przez służby specjalne. Służby miały do tego celu swoje słupy np; Czarnecki, partner wpływowej lewicowej dziennikarki TVN-u Pieńkowskiej. Afera ta przypomina o wiele mniejszą aferę WBR-u z rolą główną R. Giertycha.
  W tej aferze (KNF) jest podejrzenie, że pewna grupa ludzi w sposób systemowy, próbuje doprowadzic bank do upadłości, przejąć go za złotówkę, następnie z publicznych pieniędzy dokapitalizowc go i ponownie sprywatyzować, a wiec chcieli zarobic przy upadłosci, chcieli zarobić przy dokapitalizowania go oraz chcieli zarobic przy sprzedaży tego banku, do tego potrzebna byla zmiana prawa - zrobili to za pomocą narkomana, wąchacza kleju budaprenu - Terleckiego oraz posła Smolińskiego.
  Hasky, czy nie jest prawda, ze jedna z spółek Czarneckiego finansowała imprezy pisowskie oraz media pisowskie, które robiły patologiczne spędy i na wzajem się odznaczali, nagradzali min. Kaczyńskiego, Morawieckiego, Przyłębską. Czy nie była to spółka Czarneckiego GetBeck, może ty też załapałes się z tej kasy, która płynęła od Czarneckiego świtę patologiczną związana z pisuarem.?
  Tak na marginesie TW Czarneckiego ci przeszkadza, ale TW Przyłębskiego ci nie przeszkadza???
  Podobna sytuacja miała miejsce z podejrzeniem korupcji na potężną skalę przy tzw, repolonizacji PKO SA. Ci sami ludzie sprzedawali bank pod stołem za grosze (ajwajes) oraz ci sami ludzie (ludzie z cienia) odkupili 30% tego banku za 15 - krotnie wyzszą cene. Zachodzi podejrzenie, że przy sprzedaży zarobili i zarobili przy odkupieniu udzialów. Tak samo jak przy stoczni gdańskiej. Pis oddał banderowcom SG za złotówkę, banderowiec wyssał setki mln zł. z SG i ci co sprzedali odkupili SG za 1,5 mld zł. Zarobili przy oddawaniu SG i zarobili przy odkupieniu SG. Proszę zauważyc, że PIS odkupuje te firmy, które wczesniej sprzedał lub oddał.
  TJ. system mafijny, patologiczny układu ludzi z cienia, którzy stoją z plecami słupa Kaczynskiego, który jest tylko słupem światowych interesów.
  Pojawia się wątek Biereckiego - senatora PIS i przyjaciela sp. mlaskatego, tego od sprzedazy interesów narodowych na rzecz kosmopolityków.
  Czy normalne jest aby człowiek stworzyl piramidę spółek powiązanych z SKOK-ami, gdzie struktura właścicielska jest kompletnie nie zrozumiała, gdzie pieniądze ludzi, przeważnie robotników wyprowadzane są do Luksemburga, gdzie Bierecki zarabia średnio 5 mln zł rocznie, a jego brat też około tej kwoty.
  Nadmienie, że byłem założycielem w 1993 roku SKOK w Ursusie, najwiekszej wówczas kasie liczącej około 4 tys. członków. Przez blisko 10 lat byłem szefem RN i ani razu nie wziąłem wynagrodzenia, gdzie de facto zarządzałem tą kasą.
  Wybucha afera SKOK Wołomin, to afera ,,warta" strat SP na 5 mld zł, sledztwo prowadzone jest ślamazarnie, efekty mizerne. Dlaczego???
  Otóż, główny architekt tej afery Piotr P. wpływowy funkcjonariusz WSI, odpowiedzialny za straty jako szef RN w kwocie 800 mln zł, zostaje zatrzymany i osaczony w wiezieni chyba w 2014 roku, ale gdy doszła do władzy ,,dobra zmiana", ten Piotr P wychodzi z wiezienia w kwietniu 2016 roku??? Może wiesz dlaczego??? Bo ja wiem, wiem z kim się przyjażnił, romansował itp.. Tylko ci podpowiem to jeden z najważniejszych ludzi pisowskich, który Ty tak zapiekle bronisz.
  Widzisz, po dojsciu do władzy twoich mocodawców, nagle Gąsiorowski i Bagsik wrócili do dojnej krowy czy Polski i znów tym razem po cichu robią interesy.
  Kaczynscy a za nimi armia agentów i głupców w imię wali z ,,komuną, układami, agentami", świetnie czerpią chochlą majatek polaków, przykład Art, B, FOZZ, PZU, FPS itp.
  Gdy tylko ktoś dobiera im się do ,,rozlazłych" tyłków zaraz wrzeszczą, że są prześladowani przez komunę, agentów i zaraz za nimi staje hołota naiwna i wierzy, ze komuna chce zamęczyć środowiska kacze.
  To klasyczne odwracanie uwagi ludzi od prawdziwych przewałów Kaczynskiego.
  PILNE!!! to powołanie sejmowej KŚ d/s repolonizacji PKO SA, SG, SScz, tam mogły pójść mld zł na konta w rajach podatkowych, przecież ludzie tacy jak Jonny nie śpią z czegoś muszą dobrze życ, a ci co są pałowani przez nich, bronią ich klawiaturą.
  Wiem, że Ty pisesku, wiesz o co chodzi, ale w imię swoich interesów śpiewasz jak ci zagra ciocia.
 • @kula Lis 67 13:41:46
  TW Czarnecki robi magiczne sztuczki Getin Holding od rana 16% w dół, Getin Bank 5% w dół, a trup IDEA Banka 3,2% w górę. Coś takiego to chyba tylko na tej peerelowskiej giełdzie jest możliwe i z udziałem TW Czarneckich.
 • @Wrzodak Z. 13:48:01
  Dziekuje za wyczerpujacy komentarz
  Serdecznie pozdrawiam
 • @kula Lis 67 13:47:05
  Już widać, że narracja ma być taka - złe Państwo zabiera biednemu Czarneckiemu majątek życia. Puszczą pewnie jeszcze coś nt opcji przejęcia banków i będą twierdzić, że to skandal.
 • @zbig71 13:41:36
  O życie.
  A tymczasem Polacy masowo przybywają do banków TW Czarneckiego, aby zostawić tam ostatnie pieniądze na atrakcyjnej lokacie 4%.
  Czy może wyjąć?

  Jak sądzicie?

  https://pbs.twimg.com/media/DsCyAfqX4AIM1u7.jpg
 • @zbig71 13:40:06
  To już wszystko jasne. 26 października Czarnecki dostał oficjalne pismo z KNF, że jego Idea Bank zostanie za 2 tygodnie wpisany na „czarną listę” KNF.
  Dali mu czas, żeby przygotował się „biznesowo i finansowo” na ten ruch.

  To się przygotował.
  Znanymi sobie SB-eckimi metodami z przeszłości.

  https://pbs.twimg.com/media/Dr96S_zW4AAqfDo.jpg
 • @zbig71 13:05:28
  Rzecznik KNF: Idea Bank Leszka Czarneckiego na liście ostrzeżeń publicznych.


  https://gospodarka.dziennik.pl/news/artykuly/585109,knf-idea-bank-lista-ostrzezen-publicznych-getback.html

  Ps...SBek właścicielem banku czy słupem b. służb na procencie, to jest ciekawe pytanie? Donosiciel SB Czarnecki to kawał drania i łajdaka. Należy bardzo dokładnie zbadać jego majątek, jak go zdobył, bo jest pewne, że nie ciężką pracą. Część tych miliarderów zarobiła na patologicznym obowiązkowym pośrednictwie między obrotem paliwami między państwami, inni dostali od solidarnych firmy i inne co też jest łatwe do sprawdzenia a co było z naruszeniem prawa. Kryminaliści, szabrownicy szmalcownicy zalegalizowali swoje zbrodnicze i haniebne fortuny co też jest do sprawdzenia. Czekam na to aby władze rozliczyły krętaczy i złodziei łącznie z innymi tzw. miliarderami, bo jak się okazuje każdy z nich był agentem WSI czy SB. Nawet jak nieco pozacierano ślady to wszystko jest do sprawdzenia. A te banki Czarneckiego to chodzące trupy od 5 lat. Czarnecki wybrał najszybsze rozwiązanie swojego problemu a wiec bankructwo. Za tydzień jedna akcja będzie warta 1 grosz. Bank zbankrutuje a odszkodowania ludziom zapłaci fundusz gwarancyjny. W banku Getin czy Idea nawet nie ma pieniędzy by zapłacić za sprzątanie podłogi. Cała strategia działania banków oparta na oszustwie. Celowe doprowadzenie do bankructwa to najlepsze rozwiązanie dla Czarneckiego
 • @kula Lis 67 13:59:01
  Istnieje taki wynalazek ludzkości, który zwie się dyktafon. To mityczne urządzenie magicznie nagrywa dźwięk z kieszeni, a nie podsłuchuje zza ściany. W sensie, że to SB-ecka qrwa .........banalnie oczywiste
  8-))))))))))
 • @Husky
  Zatrzymania w krakowskim Sądzie Apelacyjnym. Chodzi o śledztwo w sprawie korupcji. Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało dwóch mężczyzn pracowników Centrum Zakupów dla Sądownictwa oddelegowanych do pracy w krakowskim Sądzie Apelacyjnym dowiedziała się PAP. To kolejne osoby zatrzymane w śledztwie dotyczącym korupcji w tym sądzie. Jednego z mężczyzn zatrzymano dziś w miejscu pracy, drugiego w jego mieszkaniu. Przeszukaliśmy ich miejsca pracy i miejsca zamieszkania. To osoby związane z działem IT sądu powiedział dziś Piotr Kaczorek z wydziału komunikacji społecznej CBA, który potwierdził te zatrzymania. Osoby te, jak poprzednie 30 zatrzymanych przez nas w całym śledztwie, trafią do Prokuratury Regionalnej w Rzeszowie, która je nadzoruje. Tam usłyszą zarzuty m.in. udziału w zorganizowanej grupie przestępczej dodał Kaczorek.
 • @Wrzodak Z. 13:48:01
  taaa....
  https://pbs.twimg.com/media/DW91DBPX4AAxqMg.jpg

  Gąsiorowski z przyjacielem!!doradcą rządu!!

  https://www.facebook.com/DziennikNarodowy/posts/jonny-daniels-przyjaciel-obecnych-elit-rz%C4%85dz%C4%85cych-oraz-andrzej-janusz-g%C4%85siorowsk/1855631331128222/


  https://www.tapatalk.com/groups/pismejker/jak-to-si-dzieje-przyje-d-asz-nieznany-i-wszyscy-o-t7804.html

  Daniels "doradca rządu polskiego".

  https://nczas.com/2018/11/13/skandaliczna-wypowiedz-jonniego-danielsa-ludzie-uciekali-z-warszawy-w-obawie-przed-marszem-niepodleglosci/comment-page-2/

  https://www.prawdaobiektywna.pl/swiat/daniels-o-marszu-niepodleglosci-6157.html
 • @Husky to dla kierownika jeziora i jego akolitów. Co une na to?
  Lista 42 sukcesów koalicji PO-PSL: 1) Afera taśmowa 2) Afera hazardowa 3) Afera wyciągowa 4) Afera stadionowa 5) Afera autostradowa 6) Afera stoczniowa 7) Afera AmberGold 8) Afera Elewarru 9) Afera z informatyzacją MSW 10) Afera z budową gazoportu w Świnoujściu oraz dostawami gazu z Kataru 11) Afera z budową elektrowni atomowej (od 5 lat trwa "wybieranie" jej lokalizacji, a kasa dla zarządów specjalnych spółek leci) 12) Afera z opóźnieniem publikacji przez Rządowe Centrum Legislacji ustawy o rajach podatkowych 13) Grabież Polakom połowy oszczędności emerytalnych zgromadzonych w OFE (153 mld zł) 14) Wydłużenie obowiązku pracy (wieku emerytalnego) o 7 lat u kobiet i 2 lata u mężczyzn 15) Rozrost biurokracji (sto tysięcy nowych etatów) 16) Drastyczny wzrost zadłużenia kraju (z 530 mld zł do blisko 1 bln zł) 17) Podniesienie VAT-u na wszystko 18) Podwyższenie o 1/3 składki rentowej (ZUS) dla przedsiębiorców 19) Zamrożenie na 8 lat kwoty wolnej od podatku, kwot uzyskania przychodu oraz progów podatkowych 20) Podniesienie akcyzy na paliwo 21) Likwidacja ulg podatkowych (budowlana, internetowa) 22) Zmniejszenie o 1/3 zasiłku pogrzebowego 23) Wprowadzenie nowego podatku paliwowego - tzw. opłaty zapasowej 24) Nałożenie na Lasy Państwowe haraczu w postaci podatku od przychodu (a nie dochodu!) 25) Prace nad wprowadzeniem podatku smartfonowego i tabletowego 26) Prace nad wprowadzeniem podatku audiowizualnego 27) Przyjęcie zabójczego dla polskiej gospodarki pakietu klimatycznego 28) Zgoda na wprowadzenie do Polski GMO 29) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu dostępu obywateli do informacji publicznej 30) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu wolności zgromadzeń 31) Przyjęcie ustawy o "bratniej pomocy" (tzw. ustawa 1066) 32) Spuszczenie w sejmowym klozecie kilku milionów podpisów złożonych pod obywatelskimi inicjatywami referendalno-ustawodawczymi 33) Utajnienie raportu o nieprawidłowościach w ZUS do jakich doszło w latach 2008 - 2013 34) Próba nocnej zmiany Konstytucji RP, która umożliwiłaby sprzedaż Lasów Państwowych 35) Doprowadzenie do tragicznego stanu publicznej służby zdrowia (czekanie po kilka lat na wizytę u lekarza specjalisty) 36) Podpisanie z Rosją niekorzystnej umowy gazowej (najdroższy gaz w Europie) 37) Blisko 3-letni paraliż legislacyjny w sprawie wydobywania gazu łupkowego 38) Drenaż Funduszu Rezerwy Demograficznej 39) Wyprzedaż majątku narodowego za ponad 65 mld zł (w tym spółek strategicznych takich jak Azoty Tarnów); 40) Ograniczenie potencjału militarnego 41) Brak przemyślanej i suwerennej polityki zagranicznej 42) Wszechobecny nepotyzm i kolesiostwo (tysiące stanowisk opłacanych z publicznej kasy dla platformianych kolesi)
 • @Wrzodak Z. 13:48:01
  Ciekawe rzeczy pań pisze. Oni kopią się po kostkach, nie wyżej.2004 rok mamy 1szy Kolorowy Majdan. 2005 wygrywa PiS i mlaskacz.
  2013-14 mamy 2 Majdan. 2015 wygrywa... PiS. Bardzo mocna międzynarodowa ręką kręci sceną polityczną w Polin i krainie U.
 • @Husky 13:50:17
  Byłoby uczciwie odnieść się merytorycznie do tekstu p. Wrzodaka
 • @Husky to dla kierownika jeziora i jego akolitów. Co une na to?
  (Z listu carycy Katarzyny II do Nikity Panina ministra spraw zagranicznych Rosji w latach 1764-1780.) „Istnieją różne narody, a raczej różne narody mają różnego ducha. Jedne można podbić i przesiedlić w celu zagarnięcia ich ziem, a świat nie podniesie wrzasku – to małe narody, plemiona. Z innych można uczynić małym wysiłkiem niewolników i będą chętnie lizali rękę Pana – to narody o podłej duszy, od kolebki niegodne samostanowienia, w wielkich obszarach Azji roztopią się bez śladu. Z trzecimi wreszcie nie można zrobić ani tego, ani tego, przynajmniej nie od razu – to Polacy. Nie można zaanektować ich państwa, bo trzeba byłoby się dzielić z Prusami, Austrią, Turcją i Bóg wie jeszcze z kim; narzuca to europejska równowaga sił. Po drugie nie można tego zrobić od ręki, gdyż są to znakomici żołnierze, a cały naród gdy otwarcie zagrożony, przypomina wściekłego wilka w nagonce. Zbyt dużo by to kosztowało, należy więc zdemoralizować ich do szpiku kości. Trzeba … rozłożyć ten naród od wewnątrz, zabić jego moralność… Jeśli nie da się uczynić zeń trupa, należy przynajmniej sprawić, żeby był jako chory ropiejący i gnijący w łożu… Trzeba mu wszczepić zarazę, wywołać dziedziczny trąd, wieczną anarchię i niezgodę… Trzeba nauczyć brata donoszenia na brata, a syna skakania do gardła ojcu.
 • @Husky 10:10:55
  Warto się zastanowić za co pałują a za co dają +5.
  Nagradzają prawdę a pałują propagandę , manipulacje, głupotę.
 • @kula Lis 67 14:48:18
  Z każdym narodem coś takiego robią marksiści.
 • @Husky 13:50:17
  Więcej argumentów nie masz?
  PiS PO jedno zło!
 • @Oscar 14:53:02
  Dziękuję za te 5*
  tego się po tobie nie spodziewałem
  Niech nam żyje nasz Kraj Rad
 • @AgnieszkaS 15:01:55
  100/100! Pzdr!
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:00:41
  Wiem,wiem
  Pozdr.
 • @AgnieszkaS 15:01:55
  Propaganda hard level
  8-)))))))
  Pozdrawiam
 • @Husky 13:50:17
  TYlko tyle masz do powiedzenia na komentarz P. Wrzodaka?
 • Nasza kochana opozycja
  Lubnauer w RMF FM:
  - Kotlety schabowe robię.......... z karkówki

  https://pbs.twimg.com/media/DsBq5ApWwAAOumU.jpg
 • Zmiana partnera ?
  Zbigniew Hołdys:
  Polska powinna udzielać azylu osobom homoseksualnym


  https://pbs.twimg.com/media/DsBvIO2U0AA-1nX.jpg
 • @Husky
  Prezes NBP wprost: „Polska nie powinna wstępować do strefy euro”. Przedstawił uzasadnienie. Polska nie powinna wstępować do strefy euro powiedział dzisiaj w Jasionce (woj. podkarpackie) podczas Kongresu 590 prezes NBP Adam Glapiński. Jak dodał, Polska da sobie z tym radę, ale tempo wzrostu będzie niższe. Po komunizmie cenimy wolność. W tym wolność przedsiębiorstwa, wolność przedsiębiorczości. To jest ta siła. Nasi przedsiębiorcy są niesamowicie energiczni, niczego się nie boją. Należy zmniejszać ilość regulacji prawnych i dawać im coraz większą swobodę. A w miarę możności obniżać podatki powiedział Glapiński.
  Zdaniem szefa NBP, nasza gospodarka jest "najbardziej stabilna i najszybciej rozwijająca się" oraz najbardziej dynamiczną częścią Europy.
  Oczywiście szanujemy wszystkie traktaty europejskie itd. Wiemy, że w Unii Europejskiej ilość tych przepisów narasta. Ale sobie trzeba z tym radzić. Targować się o swoje i robić swoje. Biurokracja nas trochę hamuje. I nie wstępować do strefy euro. Bo wtedy będziemy no też będzie dobrze, damy sobie i z tym radę oczywiście, ale tempo wzrostu będzie niższe powiedział Glapiński.
 • @Husky 15:19:32
  I to mówi ponoć dr matematyki?
 • @zadziwiony 15:19:11
  Poczekam na twój
  ok.?
  pzdr
 • @Husky 15:20:43
  Un po powszechniaku to kryptopedał jak Makaron. Teraz czarny kapelusz unych zamienił na pedalski różowy. Un chyba widnieje w zbiorach akcji SB "Hiacynt".
 • @AgnieszkaS 15:01:55
  Wszystkim, którzy narzekają, że Czarnecki ujawnił nagrania z KNF dopiero po pół roku radzę najpierw sprawdzić ile zajmuje wydanie płyty.

  Profesjonalna obróbka, miksowanie, postprodukcja nagrań musi POtrwać!
 • @kula Lis 67 15:11:19
  Komorowski chcę bić dechą, Sikorski dożynać watache i bebeszyć, Wałęsa wyrzucać przez okna, a Nurowska rozstrzeliwać.
  Chroń nas Panie przed powrotem do władzy tych rzeźników, bo znów dwa samoloty spadną w "przypadkowych katastrofach".
 • @kula Lis 67 15:28:09
  Wojewódzki i Stuhr tam sa juz dawno

  https://pbs.twimg.com/card_img/1062782497929510912/7f783Z_F?format=jpg&name=600x314
 • @zbig71 14:39:03
  Ja tylko liznąłem temat, słyszałeś może swego czasu o klubie ,,warszawskich chomosi"? Oni są nie do ruszenia. Mają ludzi wszędzie.
  Piotr P. to przyjaciel tego ..........? Siedziec nie będzie
  Góra pisuaru, to klika zdrajców, gorszych od mumii wolności itp.
  AjWajEs - to liberałowie lewicy i prawicy, sztucznie podzieleni na po-pis, od dzielenia sukna na stole, dzielenia polaków na prawice i lewice, a oni chochlą kradną.
  To sa aferki takie jak ta z KNF. Afery to zakup broni od usraela, straszenie wojną polakow, prywatyzacja wojen itp.
  Np; teraz w usraelu przebywa ten polityczny głupek, nieuk Błaszczak i on prosi o broń dla Polski, bo podobno Rosja Polsce co minute zagraża, a ten drugi pseudo - generał z usraela Mattis, powiada, że będzie sprzedawał drogo bron dla niewolników, ponieważ usrael jest po stronie Polski w sprawie codziennych zagrozeń Polski z strony Rosji.
  Tak się zarabia na handlu bronią, nikt nie widzi, wystraszone społeczeństwo akceptuje to, jest czym się dzielić z sprzedajnymi dziennikarzami i tak się to kręci.
  A Polacy mają ,,święto niepodległości", maszerują nie wiadomo za czym, albo przeciw czemu, w nagrodę hymn śpiewają, flagi wieszają, Duda pokrzyczy i tak się kręci to łajdactwo.
 • @kula Lis 67 15:24:09
  Marek Chrzanowski traci kolejną funkcję

  Chrzanowski traci kolejną funkcję. Były już szef Komisji Nadzoru Finansowego został właśnie odwołany z rady nadzorczej Bankowego Funduszu Gwarancyjnego. Decyzję w tej sprawie podjął nowy pełniący obowiązki szefa KNF Marcin Pachucki.
 • @Husky 15:25:15
  MÓj komentarz? A czy to ja przez z cały czas wychwalam PIS?
  Ale jak chcesz, to kilka słów powiem. Wszyscy są w jednej klice, nikomu nic złego się tak naprawdę nie dzieje- co najwyżej kilka blotek dla uspokojenia publiki dla przkłądu się wsadzi - na krótko. Po czasie stwierdzam, że PIS jest niebezpieczniejszy jak PO, albowiem pod sztandarami niepodległości i patriotyzmu dyma nas Polaków nie gorzej jak PO. Tamci przynajmnie wiele rzeczy robili jawnie. Nie sądzę, by P. Wrzodak konfabulował, miał wgląd w wiele spraw, więc zapewnie wie co mówi.
 • @zadziwiony 15:57:42
  Dokładnie tak jest.
 • @zadziwiony 15:57:42
  Ja też nie wychwalam cały czas PIS-u
  Nie wszystkie moje komentarze czy wpisy czytasz
  Stąd i nie wiesz
  pzdr.
 • @Wrzodak Z. 15:41:11
  Jak można iść za Dudą z flagą narodową? To jest głupota nie do opisania.
  Mattis otwartym tekstem powiedział, że będą wspierać Polin w konfrontacji z Rosją.
  Czy trzeba czegoś więcej?
 • @Husky 15:34:00
  Odniesiesz się do tekstu p. Wrzodaka?
 • dziwne?
  28.03.2018 - Czarnecki nielegalnie nagrywa szefa KNFu

  26.03.2018 - KNF informuje Czarneckiego o wpisanie jego banku na czarną listę

  7.11.2018 - Giertych składa zawiadomienie na szefa KNFu  15.11.2018 - Giertych nadal nie przekazał oryginałów nagrań i ich nośników
 • @zbig71 16:08:02
  Ja nie ta liga
  8-))))))
  sorry
  ale nie
 • @AgnieszkaS 15:01:55
  A jaka to propaganda czy manipulacja .. to czysta prawda.

  Kiedyś na portalach randkowych czytałem opisy wielu ludzi.
  Tam były takie pytanie co lubię a czego nie lubię.

  I zawsze powtarzało się lubię: prawdę, rzetelność, uczciwość
  a NIE lubię : fałszu zakłamania, obłudy, podstępności...

  To się powtarzało niemal 100 / 100...
  Stąd wniosek że ludzie pałują kłamstwa manipulacje , obłudę a
  nagradzają 5+ prawdę, uczciwość..rzetelność...

  Ludzie a na pewno Słowianie są prości i wewnętrznie uczciwi... dobrze się czujący w klimacie uczciwości, prawdy...

  Nie wiem jak żydzi ,.. a raczej wiem... oni się dobrze czyją w klimacie swojej kultury ... a tam kłamstwo obłuda, fałsz to fundament "zaradności", cnoty, "mądrości", kompetencji....
  .
 • łolaboga
  chłopak z Mielca po SGH chciał przed czterdziestką zarobić pierwszy milion i co w tym dziwnego. Na tych ekonomicznych ogłupialniach przecież uczą że zasady to niepotrzebny balast. Dał się złapać. Widocznie tej sztuki na uczelni nie posiadł.
  To całe pokolenie jest do utylizacji!!!
 • @Husky 16:15:46
  Słaby wykręt
 • @AgnieszkaS 16:04:53
  W końcu USA sprzedało tyle broni Saudom , że Rosja to mały pikuś
 • @zbig71 17:03:44
  Aczkolwiek z drugiej strony rozumiem. Jak nie mam nic do powiedzenia, ratuje się ucieczką.
 • @
  No i Giertych przyznaje że Czarnecki nie ma tej słynnej kartki.‼️

  Ciekawe jak w sądzie udowodni Chrzanowskiemu te "40"milionów
 • Dziwne "dziennikarstwo"...
  Czy to oznacza, że "GW" wybiła na "jedynce", że: łapówka, że korupcja za 40 mln zł, - nie słysząc tego na nagraniu, nie widząc rzeczonej kartki- jedynego dowodu, że propozycja korupcyjna padła- albo też wiedząc, że karteczki Czarnecki nie moze okazać?

  https://pbs.twimg.com/media/DsDYnTMWwAE9Zqh.jpg
 • @kula Lis 67 10:04:27
  no to i ja się dołożę :D

  1*

  ..nie czytałem rzecz jasna :D
 • @zbig71 14:44:17
  "Byłoby uczciwie odnieść się merytorycznie do tekstu p. Wrzodaka"

  https://www.youtube.com/watch?v=1TDA6IiXWbE

  SERIO ????????????????????????????????????????????????????????????? KUNDEL I MERYTORYCZNA ODPOWIEDŹ...HAHAHAHAHAHAHA
 • @Husky 17:43:03
  No to teraz GWNO z ich dziennikarzyną chazarem Czuchnowskim i Kunia za dupę za spreparowane kłamstwa.
 • @Paulus Aquarius 18:46:22
  Bóg zapłać serdeczny kolego
 • @Paulus Aquarius 18:54:31
  Staram się dać mu szansę. Aczkolwiek raczej spali nie panewce
 • @AgnieszkaS 19:05:06
  A to przecież wielki bloger jest
  Taki portalowy VIP
  8-))))))
 • @zbig71 19:08:31
  A co mam pisać, jak afera wszystkich afer właśnie padła na ryj
  Bida z nędzą
  Będzie nuda, jesienna depresja lemingozy nastanie
  I jak tu żyć, tak dobrze żarło i zdechło
  I komu to przeszkadzało?
  Komu?

  http://antykomunista.neon24.pl/post/146397,afery-obecnie-nie-ma
 • @Husky 19:27:03
  Rzeczywiście, spaliło na panewce.
  Odnieś się do CAŁEGO tekstu p. Wrzodaka
 • @zbig71 19:31:05
  Mam powody by nigdy nie odpisywać p.Wrzodakowi
  Szkoda że nie masz p.w.
  Pozdr
 • @Husky 19:34:27
  Ok , rozumiem.
 • @Paulus Aquarius 18:46:22
  //nie czytałem rzecz jasna //
  A umiesz czytać ta? Ta joj, a gdzie byłeś ta?
  https://www.youtube.com/watch?v=AahXhe4rPrU
 • @Husky 19:34:27
  Nawet wiem jakie.
  Pan Zygmunt ma wiedzę a ty kontrakt na trollowanie.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:50:18
  I niech tak pozostanie
 • @Husky 19:55:14
  Aczkolwiek, wiarygodności Ci to nie przysparza.
 • @zbig71 20:02:45
  Skomentuję to tak.
  Siła argumentu przegrała z argumentem siły.
  Jest jesień i nie chcę iść na ....urlop dla poratowania zdrowia.
  pewnie domyślasz się o co chodzi
  8-))))))
 • @Husky
  Czy to wstępne zdjęcie to wizerunek kierownika jeziora? Przystojny, nie powiem.
 • @kula Lis 67 20:20:50
  Też tak pomyślałem
  8-)))))
 • @AgnieszkaS 20:08:11
  Nie sądzę, myślę, że paru kolegów też by chętnie przeczytało
 • @AgnieszkaS 16:04:53
  Ja odnosiłem się tylko do sprzedaży broni przez usrael na rzecz swoich niewolników w Polsce.
  Oczywiste jest, że każdy kraj coś tam sprzedaje a przoduje w tym usrael, Rosja, Chiny, Francja itd.
  Handel bronią jest dla wpływowych polityków i ich mocodawców ogromnym zyskiem finansowym i politycznym, dlatego w sprawie handlu bronia politycy nie różnią się politycznie np; w USA.
 • @AgnieszkaS 20:08:11
  kłamiesz.... mnie też!
 • @AgnieszkaS 20:08:11
  I kolegę Ździwionego!
 • @AgnieszkaS 19:05:06
  husky to troll i dlatego bez czytania 1*
 • @zbig71 20:37:10
  nie .... dziwie sie
  8-)))))
 • @AgnieszkaS 20:08:11
  Mój ulubiony Junckersik zlal się w spodnie po pijaku na konferencji prasowej
  Boże mój i przed takimi ludźmi klecza polskie władze.
  Kompletny upadek...
  A teraz czekam na moment, kiedy kierownik szatni zapatrzony w europejskich oszczańców zesra się i zleje w pory na jakiejś konferencji prasowej, co da mu otwartą drogę do prezydentury u łykaczy gówna z TVN24.
 • @kula Lis 67 10:28:23
  mi się przede wszystkim nie podoba, że nie rozliczono dotąd mojego sądu rejeonowego za absurdalne wyroki.
 • @kula Lis 67 10:33:23
  no cóż, w tych komisjach mogliby się bardziej starać,
  przygotowawali się rok do przesłuchania Tuska, i co ?
  to Tusk posypał im ogon.
 • @interesariusz z PL 21:58:19
  Sluszny zarzut.
 • @Husky 20:44:12
  Przecież dla nich to jedna wielka impreza i zabawa. Do tego dostają za nią grube pieniądze. Twoje i nasze pieniądze.
 • @kula Lis 67 08:34:45
  Stan "Afery" Gw i naszego "dziennikarza" na dziś jest taki :

  Giertych dostarczył pendive bez orginalnych taśm i nośników bez słowa o 1% czy 40 mln. Karteczki nie ma i nie będzie - chce kapusia SB podstawić pod wariograf na "wiarygodność że karteczka była".Przesłuchania Czarneckiego dziś jednak nie będzie(wyjazd zagraniczny LC czyżby klinika w Wiedniu)
  Mamy albo jajcarzy, albo prowokatorów.Ale jedno jest pewne że na 100% kretynów
  Nie ważne jak naprawdę było.
  Ważne jakie nagłówki zamieści GieWu i ile razy dziennikarz "ciemnemu ludowi" to kompulsywnie powtórzy, aż do zerzygania.

  Tak się dziś robi mediach.
  Chrzanić rzeczywistość.
 • @Husky jaki przywódca taka unia!
  http://niezaleznacdn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15423234091d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372.jpg

  Facet po prostu zwalił się w gacie. Obwąchała Junkera i aż ją zgięło i kazała mu się wynosić. To jest ten wzorzec cywilizacyjny, do którego dążą liberalne, polskie elity typu Tusk czy Lubnauer,tylko oddać im władzę to szybko dna sięgniemy,w przedszkolach będą powstawać odwykówki, w podstawówkach zaś burdele.
 • @kula Lis 67 08:50:47
  chorowity żywot Junckera:
  - niedawno była rwa kulszowa!
  Co teraz?
  wypadanie odbytu?
  hemoroidy?
  ordynarne zatrucie pokarmowe?
 • @kula Lis 67 08:50:47
  Czarnecki w 10 lat stracił ponad 5 mld zł. Upada imperium miliardera
  Jeszcze kilka lat temu był regularnie wymieniany w pierwszej trójce najbogatszych Polaków, z majątkiem wycenianym nawet na 6 mld zł, ale w ostatnich miesiącach jego majątek bardzo stopniał. Od dłuższego czasu nawet nie jest miliarderem.

  Na równi pochyłej akcje GNB są praktycznie od połowy 2014 roku. Wtedy pojedyncza akcja kosztowała blisko 10 zł, co oznaczało prawie 10 mld zł kapitalizacji. Teraz papiery chodzą po kilkadziesiąt groszy za sztukę

  Wartość giełdowa Getin Noble Banku, perły w koronie imperium giełdowego Czarneckiego, to obecnie ok. 400 mln zł. Wartość wszystkich spółek, które kontroluje biznesmen to już mniej niż 700 mln zł.

  Struktura majątku Leszka Czarneckiego jest niezwykle skomplikowana dlatego niełatwo jest go "wycenić", ale szacuje się, że jego majątek może być już wart mniej niż 400 mln zł.
 • @Husky 09:13:00
  Teraz wyszło jeszcze to, że szatniarz europy gen. Kimtenchuj złośliwie założył mu buty, jeden czarny drugi brązowy i w dodatku jak na lewaka przystało dwa lewe!

  https://pbs.twimg.com/media/DsG4R8mXoAU-C3g.jpg
 • @Husky 11:23:00
  Jeśli Getin się wywróci (depozyty = 46,8 mld zł), to rząd PiS będzie miał gigantyczny problem (BFG = 16 mld zł). Absolutnie nikomu nie powinno zależeć na upadku Getin Noble Banku. A szczególnie nie powinno na tym zależeć rządowi (ktokolwiek by nie rządził). Powód? Zgodnie z ostatnim raportem finansowym tego banku na koniec II kwartału br. łączna kwota zgromadzonych tam depozytów była równa 46,846 mld zł. Depozyty klientów są chronione przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny (BFG). Problem w tym, że saldo tego funduszu wynosi obecnie ok. 16 mld zł. Jeśli zatem Getin się zachwieje, to nie wiadomo skąd rząd miałby wziąć pieniądze na wypłatę gwarantowanych depozytów. Pytanie kto na to POzwolił aby kasa zniknęła z banku roztrwoniono, przehulano czy PO prostu ukradziono!
 • @kula Lis 67 11:24:35
  Ależ skąd
  Zlał się i z buta farba zeszła
  8-)))))
 • @kula Lis 67 11:32:46
  Ta hucpa robi się coraz głupsza
 • @kula Lis 67 11:32:46
  Protasiewicz w TVN znowu mówi o nas bolszewicy. Pamiętajmy, że on hajlował na lotnisku, więc zna się na rzeczy.
 • GetBack vs AmberGold
  Jak wygrać następne wybory?
  Po prostu uruchomić aferę, która w mniemaniu ludzi
  uchroni ich przed strata pieniędzy.
  Cdn.
 • @
  Wszystko się zmienia, ludzie nabierają rozumu.Jeszcze kilka lat temu taka zbieranina łachmaniarzy jak TVN24 mogłaby być niczym pancernik Schleswig-Holstein albo robić niemiecką operację dywersyjną false flag jak w Radiostacji Gliwickiej.
  Dzisiaj te "dziennikarskie" qrwy to tylko zmokłe kapiszony.
 • @kula Lis 67 10:28:23
  Pijaczyna Juncker włożył dwa różne buty, albo zrobił to jego lokaj - wiadomo kto.
  Pamiętam jak swego czasu łże media tygodniami wałkowały obuwie czy krawat Kaczyńskiego.
  Dzisiaj ani słowa o alkoholiku, którego decyzje ważą o losie pół miliarda Europejczyków.
 • @kula Lis 67 10:33:23
  Zemsta szatniarza?


  Ciekawe dlaczego Tusk włożył Junkerowi dwa różne buty.
  Zemsta, czy roztargnienie?
  Ale z drugiej strony ma też sporo ostatnio na głowie. Musi trochę ogarniać liderowanie totalnej, białej szkapie dać żreć, pić, sierść wyszczotkować.

  Trzeba zrozumieć człowieka, że się czasem pierdyknie w trakcie pełnienia podstawowych obowiązków.
 • @AgnieszkaS 06:13:58
  3 dni temu Koszerną i TVN oraz beton PO-wski ogłaszał światu Koniec PIS-u

  Zaledwie doba wystarczyła, by większość się zorientowała, że ta "Afera 40 mln I 1%" to prostacki fejk, a jedyną ofiarą jest frajer, który urządzał sobie pogaduchy z SBeckim kapusiem. Czerska (i jej podwładni dziennikarze) nie potrafi się jednak zatrzymać i grzeje dalej.
  Pewnie i tu zobaczymy jeszcze ich nowe fake newsy
  Poczekamy
  Pozdrawiam

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

ULUBIENI AUTORZY

więcej