Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1018 postów 31834 komentarze

Tylko prawda

Husky - Zoologiczny antykomunista , mając do wyboru AK i NSZ wybrałbym NSZ przy całym szacunku do AK. UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony.

Ustawka - cześć III ostatnia

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czyli wszyscy wszystko tu wiedzieli, a tego jakoś nie przewidzieli. A to było jasne od samego początku.

 

 

 

A taka się piękna zadyma kroiła.
Kamery TVN-u już były porozstawiane, żółty pasek miał oślepiać widzów,
a redaktor Pochanke z prawdziwym oburzeniem miała potępić marsz faszystów.
A tu nic z tego.
Dogadali się..

 

 

Jest porozumienie !!!!

 

Strona rządowa i Stowarzyszenie „Marsz Niepodległości” porozumiały się by godnie świętować Dzień Niepodległości!
Skończyło się spotkanie w KPRM. Wygrała Polska. 11 listopada odbędzie się wielki, wspólnotowy marsz, który uczci setną rocznicę odzyskania Niepodległości! 

 

Ku chwale Wielkiej Polsce
 
Brawo !!
 
Nawet jeśli nie optymalna, to jest to dobra i jedyna możliwa decyzja by zadowolić wszystkich. Wykazaliście dojrzałość. Dzięki temu mam nadzieję że uniknięcie prowokacji i wykorzystacie wzorowy przebieg marszu podważając jego umieszczenie w rezolucji i zamykając usta krytykom.Ten marsz już przeszedł do historii. Wielkie rzeczy zawsze rodzą się w bólach. Niech to będzie dla nas wszystkich lekcja że skłóceni nigdy nie osiągniemy tego co możemy osiągnąć będąc razem, ramię w ramię jak Spartanie.
 
 
Będą dwa legalne zgromadzenia w jednym wspólnym marszu, zabezpieczanym przez służby państwowe i Straż Marszu Niepodległości, a na koniec koncert na błoniach Stadionu Narodowego
Najpierw będą szły władze państwowe, z odpowiednią ochroną, a później uczestnicy Marszu Niepodległości ze środowiskami narodowymi i społecznymi!
 
 
ps.
I gitara! Teraz wszystko w rękach służb, aby nie doszło do prowokacji... Właściwie jest to sprawdzian naszego Państwa! Mam nadzieję, że go zdamy! .Nie dajmy satysfakcji schetyniarzom i michnikowszczyźnie, dla których Marsz jest wstydem i hańbą! Oni są hańbą dla Polski!
 
 
 

 

KOMENTARZE

 • Ciekawe
  Czy PAD zaprosił swoich przyjaciół? J Danielsa, S Weissa, A Azarii no i teścia poetę oczywiście.
  Narodowcy pójdą w 2gim "sorcie" za tą bandą zdrajców i zaprzańców.
  A R. Thun ? Mam nadzieję, przecież Juda ją zaprosił. R. Thun a potem "narodowcy"!!!
  Boże, widzisz i nie grzmisz!!!!?!!!
 • @zbig71 08:15:51
  Czy będzie J.Daniels?
  O to zapytaj Bosaka.Rozmawiał z nim w Onecie.

  Jednego nie zaprzeczysz że J.Kaczynski po raz kolejny zaorał wszystkich.

  No chyba że faktycznie była to wielka ustawka PIS-u z PO i Ruchem Narodowym
  pzdr
 • @Husky 08:58:12
  To jest dobra i zła informacja podana przez ciebie.
  Dobra moim zdaniem, ponieważ tak jak wcześniej pisał o tym Krzysztof J. Wojtas, powinno dla dobra Polski i Polaków dojść w tej prowokacji do porozumienia Polaków z rządem, (czy on Polakom się podoba, czy nie) by zapobiec rozlaniu Polskiej krwi.
  Ale jednoczenie powyższym wpisem sugerujesz, jako zadaniowany, (tak ciebie od dawna odbieram) o skurwieniu się kierownictwa Marszu Niepodległości z wcześniejszym porozumieniem z rządzicielami.
  Rozkminiasz się psie.
 • @Husky 08:58:12
  Ciekawe, kto orze J Kaczyńskiego.
  Zdaje się, że Żydzi mają już dość polskich mrzonek o Polsce Polaków, więc zaorali J Kaczyńskiego, żeby się postarał. I się postarał.
 • @Vinto 09:53:05
  O skurwieniu się kierownictwa Marszu Niepodległości nie pisze
  To chyba Ty tak to oceniasz
  pzdr.
 • @zbig71 09:53:13
  Słowa z przemówienia Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w 91. rocznicę odzyskania niepodległości 11.11.2009 r.

  "Naród polski bowiem nigdy nie zrezygnował. Nie wolno, nie można i nie uda się pozbawić niepodległości dużego,europejskiego narodu. A takim jesteśmy, byliśmy i pozostaniemy"


  https://pbs.twimg.com/media/DroQseyXgAA-NI6.jpg
 • @Husky
  Prezydent Duda apeluje w "Naszym Dzienniku": Na marszu nie powinno być transparentów czy to partii obecnych, czy nawet ruchów historycznych(si! a to dlaczego?)..PAD wprosił się w MN i teraz już jako gość stawia warunki? A to niby dlaczego? "Bóg, Honor i Ojczyzna" przeszkadzają? Niech nie przesadza. To pachnie totalitaryzmem. Wszystko jest naszą spuścizną historyczną, to wszystko tworzyło i przyczyniło się do odzyskania naszej niepodległości. Znowu to obrzydliwe żydowskie babsko Romaszewska doradziła? Honoru nie mają a "polskość to nienormalność". Ich "ojczyzna" to żydolewacka, pedalska i zbankrutowana tak politycznie jak i gospodarczo UE..Polski wolnej i niepodległej nie da się zuniformizować. To jest wspólnota wspólnot, nie zbiór jednakowych elementów składających się na masę. Prezydent chyba się jeszcze nie zorientował, na czym polega zawarte porozumienie. Na koniec: "Treść komunikatu wypracowanego przez rząd i Stowarzyszenie Marsz Niepodległości i Marsz Biało-Czerwony będą skoordynowane w jeden wielki wspólny marsz, w którym każde zgromadzenie będzie mogło zachować swój własny charakter. Z niczego nie musimy rezygnować i idziemy razem!
 • @Husky 09:58:47
  Właśnie w tamtym czasie kasował ową niepodległość podpisując traktat Lizboński.
  Nie uda się pozbawić....
  Brednie, Polskę pozbawiono na 123 lata.
  Więc da się.
  To tylko duże europejskie narody mają prawo do niepodległości?
  Ten szkodnik w przemówieniach szkodził równie, jak w działaniach politycznych
 • @zbig71 10:07:21
  //Właśnie w tamtym czasie kasował ową niepodległość podpisując traktat Lizboński.//

  Ci co nie tego traktatu podpisali są dziś niepodległymi państwami
  A my podpisaliśmy
  Żenada
 • @Vinto 09:53:05
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19jZjE4Yi9wLzIwMTgvMTEvMTAvODI1LzM3MC9lMGI2MDRmNTU4Njc0ZjdjODFlNWNjOTRiM2MxZjJmYS5qcGVn.jpeg

  Nareszcie! Bóg, Honor i Ojczyzna! Brawo Narodowcy pokazaliście klasę i format prawicy! Świetna decyzja. Zrobiliście parę kroków do przodu i to z przytupem.To i tak jest Wasz MN ale pod ochroną PAD.Bóg Wam pomógł i głupcy na dole. To szansa dla Was! Patriotom to się podoba. Opozycja się wścieknie. Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Ja się Oczywiście wścieklizna Bufetowej i totalnych to tylko wisienka na torcie. MN na 100-lecie może przesądzić o kolejnych 100 latach. Pokażemy jutro targowicy ilu nas jest. Pokażemy, co sądzimy o lewackiej hołocie, że dla nas jest najważniejsza polska racja stanu z naszym rządem i prezydentem a komuniści niech się skarżą u Makreli. Nie należy się przejmować lewakami. Jakoś nikt na świecie nie krytykuje patriotycznych parad w USA. Tylko targowica knuje i pluje.
 • @Husky 09:56:48 Zgoda buduje. Tak Polacy się jednoczą w ciężkich chwilach dla Polski. Brawo.
  Nie ma wroga na prawicy. Zapamiętajcie to. Niepodległa Polska jest atakowana. Nareszcie temu Shrekowi i jego matołom, szczena opadnie w tym bufetowej! Bufetowa pewnie skręca się że złości, bo premia za sprowokowanie wielkiej zadymy w Święto Niepodległości oddala się w niebyt, a tu kamery z TVN już rozgrzane by filmować "faszystów". Narodowcy potwierdzili, że Polska jest dla nich na pierwszym miejscu. Zamiast prowokacji Bufetowej mamy wspólny Marsz. Niech już tylko PAD przestanie zapraszać tych niemieckich jurgieltników z PO.
 • @Husky
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY182YzEwNy9wLzIwMTgvMTEvMTAvODI1LzQ2NS9iMmQxMjc4MzE0Yjg0MTRiYWZmZGI4MjZhOTIzOWY2Yi5qcGVn.jpeg
  Niesamowity spot PFN na 100-lecie niepodległości! Mel Gibson w roli głównej. Naprawdę WARTO to zobaczyć! WIDEO. Światowej sławy aktor i reżyser Mel Gibson wystąpił w nowym spocie Polskiej Fundacji Narodowej na 100-lecie niepodległości! Cały projekt zrealizowano w wyjątkowo nieszablonowy sposób. Mel Gibson mówi, że świat jest jak książka - gdy nie podróżujesz, to czytasz tylko pierwszą stronę. A największą nagrodą w podróży jest powrót do domu. Z początku wydaje się, że spot nie ma nic wspólnego z niepodległością Polski - przedstawieni są ludzie w podróży. Mel Gibson zaznacza, że czasem taka podróż trwa chwile, czasem godziny… i na końcu pojawia się znakomita puenta: Teraz wyobraź sobie, że wracasz do domu przez 123 lata. Polacy nie mieli domu przez 123 lata. A teraz mija 100 lat od chwili, gdy ten dom odzyskali. Świętujmy z nimi mówi aktor. Naprawdę warto zobaczyć spot Polskiej Fundacji Narodowej. Wydaje się, że to wideo ma bardzo dużą szansę skutecznie dotrzeć do zagranicznej opinii publicznej.


  https://youtu.be/98n8BGu8uRA
 • @Husky a tu...co na to kierownik jeziora i jego akolici?
  Rycerz na białym koniu? Tusk dla "Wyborczej": Pamięć o zwycięstwach PO jest znakiem nadziei. Jestem człowiekiem, który ma na to patent.


  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19iMDBhYS9wLzIwMTgvMTEvMTAvODI1LzM2MS9mNmVkYzZiYzg1MjY0OWU4YjBjMDk5NTNmMzA0OTk4ZS5qcGVn.jpeg


  Dziś w polityce szczery i autentyczny idiota wzbudza w niektórych więcej zaufania niż mędrzec hipokryta żalił się w „Gazecie Wyborczej” Donald Tusk, szef Rady Europejskiej. Czyżby siebie określał jako wspomniany „mędrzec hipokryta”?

  Wielki wywiad z Donaldem Tuskiem, który ukazał się w „Gazecie Wyborczej”, jako całość wygląda jak przygotowanie gruntu pod ewentualny powrót Tuska do Polski. I nakręcanie spirali emocji wśród zwolenników emocji. Wywiad przeprowadzili naczelni „Wyborczej” - Adam Michnik i Jarosław Kurski.

  Można wygadywać bezkarnie rasistowskie i ksenofobiczne brednie, szczuć na mniejszości, obrażać ludzi i całe narody… I wygrywać. Najgorsze, że dla populistów naszych czasów często nie ma alternatywy podkreślił Tusk. W końcu zaatakował wprost Jarosława Kaczyńskiego.

  Kaczyński jest modelowym przykładem polityka niszczącego liberalną demokrację rozumianą jako wolność słowa, wolny rynek, wolne wybory, trójpodział władzy, praworządność, prawa człowieka. Model władzy Putina i Erdogana podoba się i Kaczyńskiemu, i Orbanowi stwierdził szef RE.

  W końcu wyłożył karty na stół poniekąd zdradzając, skąd jego ostatnia wzmożona aktywność w sprawach polskich.

  Dla oponentów dzisiejszej władzy pamięć o nieodległych w czasie zwycięstwach Platformy jest znakiem nadziei. Że skoro można było wtedy, to może da się też wygrać jutro. I że jestem człowiekiem, który ma na to patent powiedział.

  Ale to za proste zakończył sprytnie tę wypowiedź, aby pokazać, że nie ma zamiaru się wywyższać. Tusk zaatakował też Kościół za brak wsparcia dla totalnej opozycji. Kościół był dla mnie kiedyś znakiem wolności, protestu, oporu, schronieniem i nadzieją. Dziś widzimy polityczną degradację tej instytucji. (…) Dziś mamy do czynienia z agresją i pogardy wobec oponentów i wobec obcych, innych. Ile szkód wyrządziła ta narracja! A Kościół milczy. (…) Dziś dopominam się, by stawał po stronie słabszych, pogardzanych, by wzywał, żeby nie było nienawiści. Ta cisza jest tak głośna, że aż nie do zniesienia mówił.

  Donald Tusk przedstawił się jako mąż stanu, który jako szef Rady Europejskiej pokazuje unijnym urzędnikom, że Polska to nie tylko rządy PiS. To, co PiS wyprawia w kwestiach europejskich,w kwestiach praworządności, wymiaru sprawiedliwości, imigracji to jest dla znaczącej części krajów Europy tak odpychające, a dla reputacji Polski tak rujnujące, że ogromne znaczenie ma fakt, iż jest tutaj Polak świadczący o istnieniu innej Polski otwartej na Europę i świat, wolnej od resentymentów powiedział. Tusk odniósł się przy okazji do swojej decyzji z 2014 roku, gdy zdecydował się uciec z Polski i objąć funkcję szefa Rady Europejskiej. Jego wypowiedź na ten temat jest kuriozalna najpierw twierdzi, że nie uciekał z tonącego okrętu, po czym niejako przyznał, że jednak tak było. Nie miałem poczucia żadnego tonącego okrętu. Wiedziałem, że nie jestem wartością dodaną w przyszłych wyborach w Polsce. Byłem symbolem przemęczenia Platformą. (…) Była afera podsłuchowa. Kalkulacja byłą prosta: niech premierem zostanie ktoś, kto z tym nie ma nic wspólnego mówił. W wywiadzie Tusk przyznał też, że jego zdaniem sposobem rządzenia w demokracji musi być „odpowiedzialny populizm”…Dziś to nie brzmi najlepiej, ale ukułem niegdyś tezę, że sposobem działania w demokracji musi być odpowiedzialny populizm, który rezonuje emocje w ludziach, ale utrzymywany w ramach liberalnej demokracji. I to, myślę, mi się udawało powiedział.

  Trzeba przyznać, że Tusk w wywiadzie dla „Wyborczej” dość szczerze mówi o swoim podejściu do polityki.

  as/”Gazeta Wyborcza”


  Ps...Euroszatniarz wygaduje antypolskie brednie i szczuje na, już nie milczącą, większość narodu. Pokręcony nieuk zaczyna gadać jak jego mentor o "ujemnych plusach i dodatnich minusach"! Powołuje się na jakieś sukcesy wirtualne Peło a w rzeczywistości ukrywane klęski i dramatyczne zapaści! Tusk nie jest liberalnym demokratą, to zwykły polityczny bezideowy rzezimieszek, dla którego liczy się tylko władza, prywata i apanaże. Tusk zrobi wszystko dla kariery. Weźmie ślub kościelny po latach, zbrata się z Niemcami, sprzeda im za bezcen majątek narodowy albo doprowadzi firmy do bankructwa dla dobra obcych. Kierownik jeziora pisze o nim, że Tusk to "mąż stanu", jest to jego myślenie życzeniowe. Jeżeli taki ktoś myśli, że taki "chłopek roztopek" wsadzi ręce do kieszeni dobrego garnituru to już postać, jest to śmieszne i czysto propagandowe.
 • @Husky 10:12:30
  Nie my podpisaliśmy, tylko okrągłostołowa banda uzgadniała z kanaliami z zachodu, a mlaskacz podpisał. A potem został zniesiony że szczętem, pół roku później. Wyłączyli go jak Sikorskiego w 1943.
  Tak, np : Turcja czy Białoruś nigdzie nie wchodzą, nie podpisują i mogą robić sobie reformy sądownictwa o jakim w Polsce możemy pomarzyć
 • @Husky Jesteśmy na dziś potęgą światową w liczbie generałów, tych czynnych i na emeryturze.
  Dwustu generałów i admirałów pomyliło epoki i przeniosło się w czasy Układu Warszawskiego. To nie jest manifest z okazji okrągłej rocznicy powstania Układu Warszawskiego, choć mogłoby się tak wydawać. 8 listopada 2018 r. na Placu Piłsudskiego w Warszawie generał dywizji Straży Granicznej Dominik Tracz odczytał apel. Podobno miał to być element świętowania setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Apel jest dziełem tajemniczej inicjatywy „100 generałów na 100-lecie niepodległości”. Podpisało go ponad dwustu emerytowanych generałów i admirałów i zaadresowało do władz Rzeczypospolitej. Wśród sygnatariuszy są m.in. kosmonauta i członek WRON Mirosław Hermaszewski; ostatni dowódca WSI Marek Dukaczewski; szef sztabu generalnego z czasów prezydentury Lecha Wałęsy i Aleksandra Kwaśniewskiego Tadeusz Wilecki; oficer Służby Bezpieczeństwa, a w III RP wiceminister w MSW i szef Straży Granicznej Andrzej Anklewicz; oficer wywiadu PRL i SB oraz były szef UOP Gromosław Czempiński; szef BOR w czasie katastrofy smoleńskiej Marian Janicki; szefowie sztabu generalnego w III RP Mieczysław Cieniuch i Mieczysław Gocuł; dowódcy generalni rodzajów sił zbrojnych III RP Lech Majewski i Mirosław Różański; oficer UOP, a potem szef ABW Krzysztof Bondaryk; były milicjant, a potem zastępca komendanta głównego policji i wiceminister MSW Adam Rapacki; były milicjant, a później zastępca szefa policji Kazimierz Szwajcowski czy były milicjant, a potem komendant główny policji Tadeusz Budzik.

  Odczytany przez gen. Tracza manifest nazwano „Apel generałów i admirałów Rzeczypospolitej Polskiej z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości w 1918 r.”. To jeden z najbardziej kuriozalnych tekstów, jakie powstały w kręgach dowódczych w historii III RP i chyba najbardziej niestosowny, jaki można do kogokolwiek adresować w związku z setną rocznicą odzyskania niepodległości. Przede wszystkim, gdy generałowie, nawet emerytowani, biorą się za pisanie apeli, brzydko to pachnie politykowaniem, samowolką, a nawet rokoszem, co mundurowi nie przystoi i jest sprzeczne ze składaną przysięgą. Apel rozpoczyna się od „gimnazjalnych”, a może nawet jeszcze mniej zaawansowanych refleksji nad odrodzeniem niepodległej Polski. Próbka: „Ustanowiono polski porządek prawny, jednolite wojsko polskie, polską policję, wymiar sprawiedliwości, administrację i szkolnictwo, powstała polska narodowa świadomość i jedność terytorialna”. Kwiatki zaczynają się, gdy autorzy apelu dochodzą do czasów po II wojnie światowej. Otóż wtedy „zostaliśmy oddani w strefę wpływów naszego wschodniego sąsiada”. Czyli nie było sowieckiej okupacji wprowadzonej na bagnetach Armii Czerwonej, tylko „zostaliśmy oddani w strefę wpływów” – tak jakbyśmy się znaleźli pod wpływem jakiegoś pogodowego niżu. Ot, taka obiektywna przypadłość. A skoro było tak pięknie, to „odbudowano kraj z ruin, zlikwidowano analfabetyzm, wdrożono wiele działań rozwijających naszą Ojczyznę”.

  Ze słów apelu wynika, że PRL była fajna, co by o niej nie mówić. A skoro była fajna, trudno zrozumieć, że „jednak Polacy nigdy nie zrezygnowali z marzeń o pełnej niezależności”. Nie zrezygnowali, a traf chciał, że nastąpiło „bankructwo idei komunizmu”. Takie słowa o własnej przeszłości w partii komunistycznej części sygnatariuszy apelu może dziwić, bo gdy byli komunistami wcale nie chcieli bankructwa „idei komunizmu”. No, ale skoro się zdarzyło, a w dodatku przyszło „wsparcie demokratycznego świata”, udało się „ponownie odzyskać całkowitą suwerenność i odbudować niepodległe państwo”. Wszyscy odbudowali, a komuniści chyba nawet stali na czele tej odbudowy: „I znowu, jak przed laty, z różnych życiorysów, doświadczeń, często zwaśnionych obozów politycznych, ale zaangażowanych we wspólny cel, powstała Polska Niepodległa”. I ta Polska „jest Ojczyzną wszystkich Polaków. I tych urodzonych, tworzących Ją przed 1989 rokiem i tych po 1990 roku”. To oczywiste, że szczery komunista, mimo „bankructwa idei komunizmu” może być bardzo użyteczny w odbudowie i budowie demokratycznej ojczyzny, gdyż komuniści to chłopaki szczere i zaangażowane w sprawy wspólne, tylko trzeba im dać szansę. A III RP tę szansę im dała. Nic dziwnego, że efekt jest wspaniały: „Odbudowana III RP i ostatnie dwudziestoośmiolecie to najlepszy okres w historii Polski od ponad 300 lat”. Wprawdzie za komuny wielu sygnatariuszy apelu generałów mówiło to samo, ale kto by nie zmienił zdania, gdy nowszy wspaniały świat jest lepszy od nowego wspaniałego świata.

  Nie ma już wprawdzie miłującego pokój i gwarantującego nam bezpieczeństwo Układu Warszawskiego, ale „żyjemy w pokoju, w bezpiecznych granicach w ramach wspólnoty Unii Europejskiej i Sojuszu Północnoatlantyckiego”. A w związku z tym „nikt, kto myśli po polsku nie może zaprzeczyć, że nasza obecność w NATO i UE to fundamenty polskiej niepodległości”. Zupełnie jak Układ Warszawski i RWPG były fundamentami niepodległości PRL. Wszystko było pięknie, a wręcz sielankowo, bo „mieliśmy wspólne cele, wspólne priorytety. Przez 28 lat, mimo zmian rządów, mieliśmy stabilną politykę zagraniczną, jednolitą armię, administrację, służby specjalne, rozwijaliśmy samorządność i przedsiębiorczość”. I wszyscy, łącznie z komunistami dobrze się w tej Polsce czuli. Ale w 2015 r. do władzy doszli ludzie, którym sielanka i zgoda, szczególnie z komunistami oraz kursantami KGB i GRU, nie były w smak. Nie rozumieją oni i nie doceniają wspólnej pracy dla Polski, zasady, że „nikt, kto służył i pracował uczciwie nie może być wykluczony z polskości, nie wolno mu odmawiać patriotyzmu. Nie wolno dzielić obywateli na różne ‘sorty’”. Oczywiście, że nie wolno, jeśli komunista, esbek czy kursant KGB i GRU ciężko pracuje dla Polski i bardzo się dla niej poświęca.

  Nie wolno dzielić Polaków na „plemiona”, grzebać w życiorysach ludzi naprawdę oddanych Polsce, nawet jeśli to była PRL, a pracą obecnych stachanowców demokracji trzeba się było wtedy dzielić z Łubianką. Dlatego sygnatariusze apelu grzmią: „Nie pozwólmy zniweczyć dorobku Polski. Nie zgadzajmy się na naruszanie praw gwarantowanych w naszej Konstytucji”. Chyba powinno być „nie pozwolimy”, wszak to mundurowi, wiec sami wystarczą, nawet w dwustu, by demokrację obronić. Sygnatariusze sami to zresztą po chwili rozumieją, więc stwierdzają: „Na żołnierzach, oficerach Wojska Polskiego i innych polskich formacjach mundurowych, na pracownikach polskiej administracji, na nas spoczywa odpowiedzialność za państwo i jego niepodległość”. To oczywiste, skoro to oni współtworzyli nowy wspaniały świat, mają prawo, a nawet obowiązek go bronić. Wszelkimi sposobami.

  Emerytowani generałowie i admirałowie, niewątpliwie ludzie kryształowego charakteru i szczerze oddani Polsce, słusznie apelują do „oficerów Wojska Polskiego, Policji, Straży Granicznej, Państwowej Straży Pożarnej, Służby Więziennej, służb specjalnych i oficerów innych formacji mundurowych” jako „byli dowódcy i przełożeni”. Nie wolno „zaprzepaścić osiągnięć III RP”. Te osiągnięcia nie byłyby możliwe bez nawróconych komunistów, esbeków i kursantów KGB oraz GRU. Dlatego słusznie nie wolno zgadzać się „na unieważnienie życiorysów, wielu lat ciężkiej służby dla zapewnienia bezpieczeństwa i obronności naszej Ojczyzny”. To przecież nie ich wina, że zbankrutowała idea komunizmu. Znakomicie się odnaleźli w świecie postkomunistycznym i współtworzyli „najlepszy okres w historii Polski od ponad 300 lat”. Dlatego mają pełne prawo pisać apele, a nawet je czytać przed świętym dla Polaków Grobem Nieznanego Żołnierza. autor: Stanisław Janecki
 • @Husky
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY183OTk2OC9wLzIwMTgvMTEvMTAvODI1LzQyMi9hNWMzMGMxMjhmZTU0ZGQ2OWUzZjJkMGNkY2Q5NDM0Ni5qcGVn.jpeg

  Wzruszający, animowany spot na 100-lecie niepodległości! Barwne przejście przez naszą historię. WIDEO. Ruch Społeczny im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego wyprodukował niezwykły, animowany spot na 100-lecie niepodległości. Wsparcia przy jego produkcji udzieliła też Polska Fundacja Narodowa. Materiał w doskonały sposób przedstawia historię walki Polaków o wolność i naprawdę potrafi wzruszyć. Na wideo, zatytułowanym „Rebirth” (odrodzenie), można zobaczyć młodą Polkę, która zabiera się do pisania pracy na temat odzyskania niepodległości przez Polskę w 1918 roku. Nagle akcja przenosi się w przeszłość - widać polskiego żołnierza z czasów I wojny światowej, który ginie w potyczce na bagnety. Przenosi się do zaświatów, gdzie symbolicznie przechodzi przez całą historię naszego kraju - od początku państwa polskiego w 966 roku, do 1918 roku, gdzie spotyka marszałka Józefa Piłsudskiego…
  Naprawdę warto zobaczyć cały spot. Wywołuje duże emocje!

  https://youtu.be/RnbULDJAWeI
 • @zbig71 10:57:06
  Mam wrażenie że PiS jakby się bał zamykać całą patologię przestępczą SBcką i sądową. Jeszcze mają takie wpływy. Patrz Michałkiewicz Gadowski.
 • @kula Lis 67 12:03:02
  To nie strach. Gdyby spróbowali, to szybko zakończyli by występy
 • @Husky
  Secret plot by 200 elite neo-Nazi soldiers within 'German SAS' to slaughter politicians and immigrants in mission known as 'Day X' is smashed after former major confesses all

  https://www.dailymail.co.uk/news/article-6374085/Secret-plot-200-elite-neo-Nazi-soldiers-German-SAS-slaughter-politicians.html
 • Porozumienie? Owszem, porozumienie d...y z batem
  Żaden Polak nie powinien w tym marszu uczestniczyć!

  Nie wyobrażam sobie maszerować razem z bandą zdrajców i tłustym Dyzmą-Danielsem, który nimi zarządza.

  1*
 • @Lotna 12:34:24
  Brawo!!!!
 • @Husky
  Nie zbuduje się trwałego i wygodnego domu stawiając go z dobrych cegieł i rzadkiego śmierdzącego gówna jako zaprawa! Budowanie Polski, razem z jej wrogami, jest nielogiczne i jest wielkim świństwem wobec Żołnierzy Wyklętych, którzy na wroga mieli jeden i właściwy sposób. Dziś strzelać do obcych nie ma sensu, to nie ten czas, ale nie ma i nie może być z nimi żadnej wspólnoty. Kto tę "wspólnotę" buduje to nie jest godzien miana Polaka!
 • @Lotna 12:34:24
  No nie
  1*
  Tak potraktować Narodowców !!!!!!
  Tego się nawet PIS-owcy nie spodziewali.
  Daniels rozmawiał z Bosakiem
  O czym ?
  Ktoś coś.


  Dzięki za ocenę i komentarz
 • @zbig71 12:13:28
  Gdybym ja miał się zdeklarować, to "szedł bym" (sic) z Polakami, czyli w marszu prawdziwych Polaków, nawet obok tych w kominiarkach.
  Marzy mi się nawalanka z lewakami i warszawskimi słoikami. Myślę, że tam kilku Polaków się jednak znajdzie i mnie w tym wyręczą.
  Do Łodzi też bym pojechał, tam zdaje się będą maszerowali z Donaldem Tuskiem.
  A takiemu sqrwysynowi w mordę napluć , to by był mój obowiązek.
 • @Husky
  Marsz we Wrocławiu ma prawo się odbyć! Sąd apelacyjny oddalił zażalenie prezydenta miasta. Sąd Apelacyjny we Wrocławiu podtrzymał decyzję sądu pierwszej instancji i oddalił zażalenie prezydenta Wrocławia na decyzję sądu okręgowego o uchyleniu zakazu organizacji Marszu Polski Niepodległej.
 • Prośba do totalnej opozycji.
  Nie musicie świętować stulecia odzyskania niepodległości z narodem.

  Ale choć na ten jeden dzień przestańcie innym to święto zohydzać, opluwać, jątrzyć, obrażać.

  Zróbcie sobie grilla, wycieczkę.
  W tym jednym dniu od...cie się od nas, którzy chcą świętować.

  ps.
  Sąd Apelacyjny we Wrocławiu podtrzymał decyzję sądu pierwszej instancji i oddalił zażalenie prezydenta Wrocławia na decyzję sądu okręgowego o uchyleniu zakazu organizacji Marszu Polski Niepodległej.
 • @kula Lis 67 10:06:20
  Wiesz czego to lewactwo i inne warszawskie słoiki się wystraszyli?
  Tych Dzieci śpiewających chórem z dumą Hymn Polski czy Pierwszą Brygadę.
  30 lat wyłajawiali dzieci z patriotyzmu z planem zrobienia z nich zasobów dla Bogatych Zboczeńców - Tęczowymi Piątkami.

  PIS w 3 lata to odkręcił
 • @kula Lis 67 10:21:21
  Przyjacielu
  taki koment z netu:

  //Uprasza się wszystkie ruskie onuce tudzież płatnych folksdojczów, którym nie podoba się Marsz Niepodległości aby spierdalały razem z TVN24 do lasu szukać faszystów i nie truły już dupy tym samym w koło Macieja, bo mdli od tego przekazu z niemieckiej Centrali Axel Springer.//
 • @kula Lis 67 10:48:12
  //Rycerz na białym koniu? //

  na kobyle

  8-))))
 • @kula Lis 67 10:48:12
  "bohaterem i ojcem naszej wolności jest Lech Wałęsa. I basta" - Donald Tusk!  Przecież nie tylko on jest ojcem...

  https://pbs.twimg.com/media/DropQhBWkAA-PbH.jpg
 • @Husky 12:52:33
  Uczniowie tej szkoły wiedzą, co to miłość do Ojczyzny! Niezwykłe WIDEO dla Niepodległej.


  http://niezalezna.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15418386191d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372.jpg

  Portal tvp.info opublikował nagranie, które otrzymał od pani Doroty. Z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości uczniowie Szkoły Podstawowej nr 13 w Poznaniu nagrali niecodzienny spot. Obraz wraz z przepięknym dźwiękiem - patriotyczną piosenką w wykonaniu jednej z uczennic - wzrusza do łez. Na filmie widzimy, jak uczniowie poznańskiej "trzynastki" ustawiają się w kształt Polski. Granice oczywiście mają biało-czerwony kolor. Dopełnieniem tego obrazu jest patriotyczna pieśń, którą wykonuje mała dziewczynka, zapewne jedna z uczennic. Co to jest niepodległość? Teraz wiem już na pewno. Każde dziecko dziś woła - to polski dom, polska szkoła... śpiewa dziewczynka. To wideo po prostu trzeba zobaczyć!

  https://twitter.com/twitter/statuses/1061167029519048704


  Ps..Choć po prawdzie Poznańskie wtedy 100 lat temu w Listopadzie przebywało jeszcze z granicach prusackich Niemiec podobnie jak teraz, jeszcze pod Jaśkowiakiem. Półtora miesiąca później Poznaniacy zerwali się do boju, wywalczyli wolność i przyłączyli się do Polski.
 • @kula Lis 67 13:07:19
  Czaskoski.......
  spierdalaj


  https://pbs.twimg.com/media/DrakSvQWsAAyom_.jpg
 • @kula Lis 67 13:07:19
  4 zwrotki hymnu na stojąco, mimo, że nie może chodzić, bo kręgosłup pamięta piekło śledztw NKWD. Mjr Danuta Szyksznian-Ossowska. 94 lata. Łączniczka AK okręgu Wilno.
  Powiedz Tusku Jej , że nie podoba Ci się hasło „Bóg, Honor, Ojczyzna” w paszporcie.

  https://pbs.twimg.com/media/DrmBiejXgAAcpx4.jpg
 • @kula Lis 67 13:07:19
  Czytam wywiad z Tuskiem w GW i szok.

  W momencie jak jego ludzie walczą z demonstracjami i "faszyzmem" jak Stalin w 37. on przekonuje, że jest zwolennikiem... wolności słowa. Ten sam "człowiek", który robił najazdy na blogerów, skazywał G. Brauna za chuligaństwo itp.. Żałość bierze na widok tego niemieckiego sqrwysyna
 • @Husky 12:55:01
  Tusk nie jako ten rycerz w zbroi, ale jak ZAKUTY ŁEB(coś jak kierownik jeziora) i nie na białym koniu, ale na starej ochwaconej szkapie i nie wróci, ale zostanie sprowadzony przez organy ścigania w celu postawienia go przed sądem za zbrodnie przeciwko państwu i narodowi! Mam nadzieje, że odpowiednie służby pracują intensywnie nad aktem oskarżenia wobec tego ZDRAJCY i ZŁODZIEJA! Oskarżam Tuska o to, że świadomie i we współpracy z obcymi państwami dokonał próby zniszczenia polskiego państwa i narodu! Straty, które zadał nam Tusk i jego wspólnicy są liczone w bilionach i są mierzone głodem naszych dzieci i naszą nędzą, wyniszczeniem państwa w każdym obszarze i w każdej dziedzinie! To Tusk i jego banda zrobili z nas niewolników w niemiecko-sowiecko-brukselskiej kolonii! Robili to ŚWIADOMIE! Realizowali - punkt po punkcie - plan likwidacji Polski, ułożony w Berlinie i w Brukseli! Nie wyobrażam sobie, żeby ten żydoszwabski pomiot SS mana, agent Stasi/BND, zbrodniarz i złodziej pozostał bez kary! Ja sobie tego po prostu nie wyobrażam! W czasie okupacji już dawno dostałby w czapę bo wtedy z antypolskimi bandytami się nie patyczkowano.
 • @kula Lis 67 13:07:19
  Tuski i Zdanowska
  To braterstwo krwi.

  https://pbs.twimg.com/media/DrommaHWkAAaicO.jpg
 • @kula Lis 67 10:48:12
  Słucham dziada tuska, który przyjechał do Polski szczuć na siebie Polaków w przeddzień wielkiego, polskiego święta i smutek wielki mnie ogarnia, że dla własnego, płytkiego interesu można się tak zeszmacić!
  Chyba nie ma bardziej obrzydliwego, cynicznego chuja od tuska!!!
 • @Husky 12:55:01
  Benedykt XVI, w Bundestagu powiedział, cytat: "Służba prawu i zwalczanie panowania niesprawiedliwości jest i pozostaje podstawowym zadaniem polityka. Polityka musi być zaangażowaniem na rzecz sprawiedliwości i tworzyć w ten sposób podstawowe przesłanki dla pokoju. Czymże są więc wyzute ze sprawiedliwości państwa, jeśli nie wielkimi bandami rozbójników? W podstawowych kwestiach prawa, w których stawką jest godność człowieka i człowieczeństwa, zasada większości nie wystarcza, ale kryterium stanowi prawda." Kogóż to Benedykt XVI nazwał rozbójnikiem? Tak, szczęście Tuska i innych unijnych rozbójników jest zagrożone. Europejczycy pogonią precz od władzy szaleńcze obłąkane żydolewactwo. Na całym świecie trwa i rozwija się rewolucja ekonomicznych nacjonalistów. Narody zaczną dbać o swoje interesy. Nie ma odwrotu od tej woli politycznej społeczeństw. Totalniacki demagog Tusk odejdzie z polityki w niesławie tak samo jak Merkel, Macron i im podobni. Fałszywe zbójeckie lewackie sofizmaty zostały odkryte i wyeksponowane na całym świecie. Wieje wiatr historii. On zdmuchnie Tuska i innych szaleńców tak, jak w Polsce, USA, Brazylii i wszędzie. Ludzie chcą sprawiedliwości a nie zalegalizowanej grabieży dokonywanej przez zbójów przy pomocy FAŁSZU. Nadchodzi koniec zbója Tuska i jemu podobnych zbójów. Europa mówi rozbójnikom: NIE !! Czubek Tusk przekona się o tym już w przyszłym roku, podczas wyborów do PE. Ten rerający żydoszwab i tępy śmieć jest skończony wraz z odejściem Merkel! O unijnej emeryturze jak i ich reszta może tylko pomarzyć.
 • @kula Lis 67 13:20:58
  Tuska ''patent na zwycięstwo'' = choćby po trupach do celu.
  To niebezpieczny psychopata. Boję się tego wcielonego ZŁA.
  To największy WRÓG POLSKI i POLAKÓW.

  Należy go wyeliminować Trybunałem Stanu, albo Kodeksem Karnym

  Raz na zawsze!

  POstkomuna szykowała na jutro prowokacje.A tu RN dogadał się z rządem i prezydentem.Dlatego ryż dzisiaj tak wyje.
  Sk..syn
 • @Husky 13:21:54
  Nie widziałem premiera państw europejskich, świata czy nawet Rosji by tak się ośmieszał taką czapką na głowie. Tylko debil chory od poczęcia na chorobę Basedowa czyli wrodzony kretynizm może to robić.
 • @Husky 13:21:54
  Dla röwnowagi prosze dodac foto Dudy w kapeluszu osiadajacym na uszach.
 • @morgan 15:00:01
  Mówisz i masz
  Dla równowagi  https://i2.wp.com/www.kronikanarodowa.pl/images/stories/donekzyd.jpg
  http://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2013/03/tus2.jpg
  http://hotnews.pl/zdjecia/Polska/20080409200127.jpg
  http://www.polishclub.org/wp-content/uploads/2011/02/Michael-Szudrich-Donald-Tusk-Shmuel-Rabinowitz-Sciana-Placzu-Jerozolima-2008.jpg
  https://wawel24.files.wordpress.com/2017/03/image_1770.jpg
  https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRWIbzegmgYKAmCUVOe9KrwHxwRNZZrt4UEEbidyyUJgNnXMGds4Q
 • @Husky
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY184MGI3My9wLzIwMTgvMTEvMTAvODI1LzU1MC80MTZlZDVjNzk3YzU0YjY4YWIxMDQyODg5MmJjYjA2Ni5qcGVn.jpeg
  Tusk jątrzy przed 11 listopada: Piłsudski i Wałęsa dali radę. Dlaczego nie mielibyście pokonać współczesnych bolszewików? Józef Piłsudski, kiedy pokonywał bolszewików, a de facto bronił wspólnoty zachodu przed polityczną barbarią, to miał trudniejszą sytuację niż my dzisiaj. Kiedy Lech Wałęsa pokonywał bolszewików symbolicznie, kiedy wydobywał z nas to, co europejskie, wolnościowe, to miał trudniejszą sytuację. Ale dał radę. Dlaczego wy nie mielibyście pokonać współczesnych bolszewików? powiedział szef Rady Europejskiej Donald Tusk podczas Igrzysk Wolności w Łodzi. Nie ma co czekać na jeźdźca na białym koniu podkreślił Tusk, najpewniej mając na myśli siebie.

  Do pochwał Tuska wobec Lecha Wałęsy odniósł się na Facebooku prof. Sławomir Cenckiewicz. Przy okazji wstawił zdjęcie z Magdalenki Wałęsy z szefem MSW za czasów PRL Czesławem Kiszczakiem. Wygląda na to, że Donald Tusk już w pełni obrał kurs na konfrontację z polskim rządem. Przykre jest to, że się tak aktywizuje akurat zaraz przed 100-leciem niepodległości Polski.
 • @Husky
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY180YjI4Zi9wLzIwMTgvMTEvMTAvODAwLzQ1MC9jYzMzMjhjMzNlNGQ0OWU1ODZkNDMxNzkzZWJkNTc3Mi5qcGVn.jpeg


  Gronkiewicz-Waltz nie odpuszcza ws. Marszu Niepodległości! Próbuje go zablokować z pomocą Sądu Najwyższego. Hanna Gronkiewicz-Waltz domaga się, żeby kwestie legalnego zorganizowania Marszu Niepodległości rozstrzygnął Sąd Najwyższy. Jak podaje RMF FM, sugestię tę zawarto we wniosku odwoławczym do Sądu Apelacyjnego. Prezydent Warszawy zdecydowała się odwołać od decyzji warszawskiego Sądu Okręgowego, który zezwolił na organizację Marszu Niepodległości. W złożonym wczoraj do Sądu Apelacyjnego odwołaniu zasugerowała, żeby to Sąd Najwyższy zdecydował o przyszłości Marszu narodowców. Jak donosi RMF FM, prezydent stolicy chce, żeby ta instytucja zdecydowała, czy pierwszeństwo mają uroczystości państwowe, czy zgromadzenia zarejestrowane na podstawie ustawy „Prawo o zgromadzeniach”. Prawnicy prezydent Warszawy uważają, że w tej materii istnieje luka prawna. Uroczystości państwowe obecnie nie są opisane w żadnych przepisach, to też nie ma pewności, czy rzeczywiście mają one pierwszeństwo przed zgromadzeniami których dotyczy Prawo o zgromadzeniach. RMF FM wyjaśnia, że jeżeli Sąd Apelacyjny zgodziłby się z tą argumentacją i skierowałby pytania do Sądu Najwyższego, to decyzja o legalności marszu byłaby zawieszona do czasu, gdy Sąd Najwyższy udzieli odpowiedzi. Co to oznacza? Że wciąż obowiązuje zakaz przeprowadzenia Marszu Niepodległości.

  Ps...Widzisz babo jak się miotasz ale twoje dni są policzone wiec pakuj walizki i kup bilet do Hajfy...Dużo w tym też winy PiSu. Te babsko powinno dawno siedzieć w areszcie. Chazarska tępa złodziejka HGW nawiązuje do swoich wielkich poprzedniczek czyli Róży Luksemburg, Clary Zetkin, Marii Koszutskiej, Wandy Wasilewskiej. Dokładnie taka sama mentalność.
 • @kula Lis 67 15:33:37
  Ruda k..a i tyle
  Wyznawcy towarzysza Bolka już chyba nie potrafią cieszyć się świętem 100 lecia Niepodległości, mają już tak nasrane w mózgach jak cała reszta liberalnej międzynarodówki dążącej do NWO... straszą ludzi przy każdej okazji, kreują rzeczywistość, niczym scenarzyści kiepskich seriali.
 • @kula Lis 67 15:41:28
  Bolszewicy właśnie pochowali się w szeregacg PO i jej klonów z KOD-em na czele... To w ich szeregach jest Mazguła itp. PO nienawidzi wszystkiego co Polskie???
 • Jak widać w komentarzach
  wszystko można wytłumaczyć w dowolny sposób i dobierając odpowiednie słowa przekonać do swoich racji. A ja się tak zastanawiam, co my tak naprawdę świętujemy, bo chyba obecny stan , trudno nazwać niepodległością jeśli żadnej ustawy bez zezwolenia zewnętrznego w życie wprowadzić nie potrafimy. Za podległości sowietom, tylko oni zarządzali. Teraz mamy takich nadzorców cały tabun - Ameryka, Niemcy, Izrael, GB, Francja i pewnie jeszcze kilka pomniejszych pomagierów za twarz nas trzymają. Taki stan można nazwać niepodległością? Mamy tylko zewnętrzne oznaki niepodległości. A to zbyt mało by być krajem suwerennym , wolnym i niepodległym.
 • @kula Lis 67 15:33:37
  Niemiecki polityk polskiego pochodzenia, Donald Tusk, przyjechał do Łodzi, by wraz z kumplami z bandy dołożyć Polsce z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości. W tym celu ten najbardziej szkodliwy dla Polski człowiek powiedział m.in., że skoro Piłsudski sobie poradzić z komunistami i Wałęsa (oczywiście sam z żonom i dzieciakamy, tymy ręcamy) poradził sobie z komunistami, to - i tu zwrócił się do swoich kumpli z bandy - "Dlaczego wy nie mielibyście pokonać współczesnych bolszewików? ".

  Otóż informuję pana Donalda T. (taka pisownia powinna nastąpić jak najszybciej, dla dobra Polski i Unii Europejskiej), że owszem: Polacy sobie poradzili z zadaniem pokonania współczesnych bolszewików. Zrobiliśmy to w roku 2015: co prawda w trzech etapach, ale daliśmy radę. Zaczęło się w maju, gdy w głosowaniu powszechnym Polacy zadecydowali o wyrugowaniu bolszewika Komorowskiego z Pałacu, potem usunęliśmy bolszewików z Sejmu i Senatu (niestety, trochę zostało), a potem już wystarczyło pozbyć się najgorszych bolszewików z Trybunału Konstytucyjnego.

  https://www.salon24.pl/u/polityka-od-kuchni/909559,donald-tusk-polityk-najgorszego-sortu
 • @zadziwiony 15:51:33
  Co proponujesz ??
 • @kula Lis 67 15:33:37
  Mentalny folksdojcz przyjechał do Polski jak do Generalnej Guberni za okupacji niemieckiej i w przeddzień Święta Niepodległości wyzywa Polaków od bolszewików.

  Jak bardzo musi ta zakłamana kanalia nas nienawidzić.
 • @kula Lis 67 15:33:37
  Komorowski, Nowy Targ, 8 marca 2015 r., : "...Czasem jest taki, co przyjdzie napity, z brudnymi nogami, wejdzie z buciorami na czyjąś uroczystość...".

  https://pbs.twimg.com/media/DrpQKf0X0AA-GgR.jpg

  Pasuje do dzisiejszego wystąpienia Tuska niesamowicie.
 • @kula Lis 67 15:33:37
  Niech mi ktoś przypomni jakie sukcesy (poza Berxitem) Tusk odniósł jako szef Rady Europejskiej i jakie korzyści z tego ma Polska?
 • @kula Lis 67 15:33:37
  Zważywszy na fakt, iż pełnomocnikiem Tuska przed Komisją Amber Gold był Giertych, to w zasadzie można przyjąć, że
  Król Europy przybył na koniu.
  Więcej się po nim nie spodziewam.
 • @Husky milicyjna kurwa i złodziej dała głos..
  Owsiak jednym głosem z totalną opozycją: "Nie chcę oglądać marszu ludzi w kominiarkach i faszyzujących haseł".

  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY183ZGExMy9wLzIwMTgvMTEvMTAvODI1LzQ1MC9iZWMwOTZmNTlkMzY0ZWQzYWIwYWYwZTJkYjM3MDA3Ny5qcGVn.jpeg

  Bałem się o wynik wyborów. (…) Byłem na głosowaniu i zachęcałem do tego innych. (…) 21 października 2018 r. Poczułem cząstkę atmosfery z wyborów 4 czerwca 1989 r. Ludzie uśmiechali się jak wtedy, politykowali, wiedzieli, po co przyszli. (…) Utrzymaliśmy plac Defilad powiedział w rozmowie z „Gazetą Wyborczą” Jerzy Owsiak, szef WOŚP.
  Owsiak użalał się na obecną sytuację polityczną. Wyjawił, że chciałby, aby były tak, jak było. Męczy mnie agresja w życiu publicznym. Słowa o gorszym sorcie i jeszcze bardziej obraźliwej dotykają mnie osobiście. (…) Jakie to były słodkie, spokojne lata 20-15 lat temu. Każdy dzień w miarę przewidywalny. Co ja mówię, tak było jeszcze pięć lat temu mówił. Owsiak nawiązywał do fake newsa totalnej opozycji o rzekomym planowanym przez PiS Polexicie. Dziś wisi nad nami znak zapytania o obecności w Unii Europejskiej. Zastanawiamy się, czy PiS ma zamiar nas z niej wyprowadzić. Wyobrażasz sobie takie rozważania kilka lat temu? pytał. Dyrygent WOŚP narzekał na to, że… organizowana przez niego akcja nie jest już wspierana z pieniędzy publicznych! Jak widać uważa, że każdy Polak z definicji powinien finansować WOŚP z płaconych przez siebie podatków. Opuściły nas wszystkie instytucje państwowe. Straciliśmy znaczki pocztowe drukowane na finał, wsparcie straży pożarnej pożarnej podczas naszych imprez, wojsko wycofało iskry, które uświetniały festiwal żalił się. Owsiak narzekał na obchody Stulecia Niepodległości, obrażając przy okazji uczestników marszu w Warszawie. Stulecie niepodległości zapowiada się przygnębiająco, muszę zrobić wszystko, by był to miły dzień dla mnie i moich najbliższych. (…) Telewizora nie włączę. Nie chcę oglądać w Święto Niepodległości marszu ludzi w kominiarkach i faszyzujących haseł, z którymi nie umie sobie dać rady prokurator powiedział. Jerzy Owsiak z jednej strony mówi o tym, że męczy go agresja w życiu publicznym. Z drugiej strony sam nawiązuje do fake newsa o Polexicie i obraża uczestników marszu 11 listopada, aby podgrzać emocje.


  Ps...UBeki podnoszą kudłate łby! Syn milicjanta. Resortowy ŚMIEĆ. Ojciec Owsiaka pracował w Milicji obywatelskiej od 1945 która to była na rozkazy NKWD i była między innymi odpowiedzialna za śmierć 100-250 tysięcy Polaków w latach 1944-1956 i wiezienie około 1.5 miliona. Owsiak ma o wiele więcej wspólnego z faszyzmem, rodzina Owsiaka ma o wiele więcej polskiej krwi na rekach niż ktokolwiek biorący udział w MW. Faszyzm to narodowy socjalizm zaś bolszewizm to jego krwawy konkurent. Ludziom takim jak Owsiak których rodzice brali czynny udział w ludobójstwie narodu polskiego w czasie stalinowskim i na tym zarówno jego rodzice, jego rodzina jak i on zbudował swoją karierę, przeszkadza że Polska istnieje. Przeszkadza, że dzieci i wnuki ofiar mają "czelność" manifestować swoją polskość. Ja już nie chcę oglądać UBeków takich jak Owsik którzy wykorzystują dzieci i dobre serce Polaków do ograbiania ich, do naciągania i bogacenia się. Mam dość tej wstrętnej gęby tego UBeckiego dziada!
 • @kula Lis 67 15:59:24
  Resortowy ŚMIEĆ.
 • @kula Lis 67 15:59:24
  Piłsudski : Bić kurwy i złodziei.
  Wałęsa: Pić z kurwami i złodziejami.
  Tusk: ja kurwa i złodziej
 • @kula Lis 67 15:59:24
  Warto pokazać że TVN24 ma już nawet zdjęcia z 11.11.2018

  https://pbs.twimg.com/media/DrgW3gQX4AAoSLX.jpg
 • @kula Lis 67 15:59:24
  Za Polski Ludowej nie trzeba było wiele aby zostać ojcem wolności. Wystarczyło kraść w POM-ie opony do Żuka, podpierdalać kumpli, wygrywać w totolotka, pływać z SB motorówką i dostawać sprzęt AGD na talony.

  Tusk nam to wszystko dzisiaj objaśnił.
 • @Husky
  Kompromitacja Gronkiewicz-Waltz! Zakaz organizacji Marszu Niepodległości prawomocnie uchylony. Sąd Apelacyjny w Warszawie oddalił w sobotę zażalenie stołecznego ratusza na postanowienie sądu okręgowego o uchyleniu zakazu organizacji Marszu Niepodległości - poinformował PAP pełnomocnik Stowarzyszenia Marsz Niepodległości mec. Adam Jarus. Tym samym zakaz organizacji marszu został prawomocnie uchylony.

  Ps..Jak widać chęć urządzenie prowokacji na 100. rocznicę odzyskania niepodległości zaćmiła Hajce umysł. No to Hajce zostało TSUE, teraz czas na chazarkę Gersdorf i pytanie prejudycjalne do TSUE a potem Timensraczka! Czy ona chodzi z obstawą? Nie boi się, że jej nienawiść do Polski się kiedyś dla niej źle skończy?
 • @kula Lis 67 16:11:26
  Warszawskie słoiki w totalnej traumie !!!
  jak żyć panie Prezesie Kaczynski ,
  jak żyć?

  no ale za rok wybory
  jest szansa na .....?
 • @Husky 15:57:05
  Żadne!!!!!!!
 • @kula Lis 67 16:25:32
  Pamiętaj że są tu tacy co od 3 lat żyją w głębokiej tramie.
  Daj im jakąś nadzieję
  8-))))))
  No bo jak mają żyć, skoro nic się nie da ukraść a trzeba "żryć" !!!!
 • @kula Lis 67 16:11:26
  Wie ktoś czy jutro taki rekwizyt będzie w Łodzi zakazany?
  Można by zajechać tam, wygodnie usadzić Tuska i przetransportować tam, gdzie od dawna być powinien.
  Na śmietnik historii.

  https://pbs.twimg.com/media/DrpoDDpXgAADkQ9.jpg
 • @Husky
  Gronkiewicz-Waltz pogodziła się z porażką. Prezydent Warszawy: Sąd zdecydował, szanujemy tę decyzję.
 • @kula Lis 67 17:00:27
  Jutro, 11 listopada świętujemy naszą niepodległość

  Również w tym dniu 11.11.1885 r. urodził się Generał George Patton.
  To dzięki Niemu żołnierze Brygady Świętokrzyskiej NSZ nie wpadli w łapy Sowietów.

  W imieniu naszych Bohaterów dziękujemy Generale.


  https://pbs.twimg.com/media/DrojosgXgAASoi2.jpg
 • @kula Lis 67 17:00:27
  Pewnie miała jeszcze nadzieję , że sąd wyśle zapytanie do TSUE ...
  Ona chyba koniecznie chce zakończyć kadencje w bransoletkach i to w takich nie od jubilera.
 • @kula Lis 67 17:00:27
  W Warszawie wojsko ustawiło działa przeciwlotnicze. To fakt.
  Mój Boże, zestrzelą samolot z Tuskiem, gdy będzie wracać do Brukseli!!!
 • @kula Lis 67 17:00:27
  Kocham cie , a kochanie moje

  https://pbs.twimg.com/media/Drp1Z-DWsAAN1Qb.jpg
 • @Husky następny POjeb, celebrycka sucz dała głos.
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19jZTg2NC9wLzIwMTgvMTEvMTAvODI1LzU4OS85MDJhMzhkOTY5ZDc0NTdlODVkMjA3NDRiOTMyNjMxNC5qcGVn.jpeg
  Ale odlot! Chce lekcje matematyki zamienić na edukację seksualną? Rubik dla "GW": Dlaczego szkoła uczy o Pitagorasie, a nie o seksie? Dlaczego polska szkoła uczy o Pitagorasie, a nie o seksie, o którym wiedza bardziej się w życiu przydaje? to tytuł wywiadu to tytuł wywiadu, jaki „Wyborcza” przeprowadziła z modelką Anją Rubik, organizatorką kampanii edukującej w sprawach seksu. Dlaczego znajomość teorii Pitagorasa ma być ważniejsza od wiedzy, jak się zabezpieczyć podczas stosunku? Sama wykorzystałam teorię Pitagorasa poza szkołą może raz. A seks uprawiałam wiele razy powiedziała Rubik. I na początku byłam do tego kompletnie nieprzygotowana dodała. Jak widać, najwyraźniej modelka Anja Rubik wyrzuciłaby ze szkoły lekcje matematyki i zamieniła je na wiedzę o seksie.


  Ps...Ona tak na trzeźwo czy naćpana? Boże, daj jej choć tyle rozumu co ma ślimak winniczek.

  Gdyby Rubik nie pobierała w szkole nauki Pitagorasa to dzisiaj nie umiałby tak dokładnie przeliczać pieniędzy, które zarabia. Jak widać w jej przypadku matematyka jednak przydała się.
 • @Husky
  UB-Obywatele RP zapowiadają konfrontację 11.11! "Sytuacja jest krytyczna, nie widzimy innej możliwości niż kontrmanifestacja"

  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19mOTg4Zi9wLzIwMTgvMTEvMTAvODI1LzUyMi9iMTZiNmE0MTlmMTE0MzY1ODYxYjI3MzM4MzE4Mzk5OS5qcGVn.jpeg
  Sytuacja jest krytyczna, nie widzimy innej możliwości niż kontrmanifestacja oświadczyli w sobotę Obywatele RP odnosząc się do marszu, który przejść ma w Warszawie w niedzielę 11 listopada. Według nich, prezydent i premier „idąc w jednym szeregu z nacjonalistami legitymizują ich działania”. Rząd oraz organizatorzy tzw. Marszu Niepodległości ogłosili wczoraj zawarcie porozumienia w sprawie obchodów 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. W setną rocznicę odzyskania niepodległości będziemy mieli wspólny marsz nacjonalistów oraz przedstawicieli państwa napisano w oświadczeniu Obywateli RP przedstawionym na sobotniej konferencji prasowej przez Michała Szymanderskiego-Pastryka. W oświadczeniu przytoczono też m.in. słowa prezydent Dudy sprzed roku, który - jak zacytowano - mówił m.in. że nie ma w naszym kraju miejsca ani zgody na ksenofobię, na chorobliwy nacjonalizm, na antysemityzm. Mimo tych deklaracji, prezydent Andrzej Duda oraz przedstawiciele rządu staną z antysemitami, rasistami, homofobami w jednym szeregu. Z naszej perspektywy sytuacja jest krytyczna. Nie widzimy innej możliwości niż kontrmanifestacja tego dnia oświadczyli Obywatele RP. Jak dodali, „jeżeli sytuacja będzie tego wymagała zrobimy wszystko, aby ten marsz zablokować”. Prezydent Andrzej Duda, premier Mateusz Morawiecki oraz reszta przedstawicieli rządu idąc w jednym szeregu z nacjonalistami legitymizują ich działania. Od teraz ponoszą oni współodpowiedzialność za pobicie każdego kolejnego Ukraińca lub za każdy kolejny atak na budkę z kebabem oświadczyli Obywatele RP. Jak dodali „państwo polskie, na jego setną rocznicę, stacza się w stronę nacjonalizmu”. Nie będziemy się temu przyglądać biernie zaznaczyli. Zwracając się parlamentarzystów i parlamentarzystek wezwali: Stańcie z nami. Zachowanie bierności jest równoznaczne z przyzwoleniem. Obywatele RP poinformowali, że kontrmanifestacja rozpocznie się o godz. 14 przy rondzie de Gaulle’a na Skwerze Wisłockiego. Nasze zgromadzenie będzie pokojowe, nie będzie tam żadnych nienawistnych haseł, staniemy z konstytucją, w szczególności podkreślając art. 13 ustawy zasadniczej, który mówi o zakazie istnienia partii politycznych i innych organizacji odwołujących się w swoich programach do totalitarnych metod i praktyk działania nazizmu, faszyzmu i komunizmu oświadczyli Obywatele RP.

  Ps...Dość już tych rozrób. Czy nie trzeba by to bydło UBywatelskie umieścić tam gdzie ich miejsce za kratami. PiSie jak długo wrogów Ojczyzny będzie obejmować program Bezkarność+? Wrogów Rzeczypospolitej, działających na jej szkodę oraz bezpieczeństwo narodu polskiego, należy w trybie pilnym izolować i postawić zarzuty karne.
 • @Husky
  Dwa marsze są połączone zachowując swoją pełną autonomię R. Bąkiewicz o kulisach porozumienia z rządem. POLACY IDĄ Z HASŁEM: BÓG, HONOR I OJCZYZNA

  https://www.youtube.com/watch?v=FX8LoBgBByQ
 • @Husky 17:04:00
  Tak szanuje pieniądze warszawiaków? Gronkiewicz-Waltz wybrała się służbową limuzyną do fryzjera.
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY183MWI5Yi9wLzIwMTgvMTEvMTAvODI1LzM2MC9lOGZhYzA3YTZiN2Q0NTc4OGUzN2E4YzIwMDU3Y2RiMi5qcGVn.jpeg


  Dobry humor nie opuszcza Hanny Gronkiewicz-Waltz. To zadziwiające, bo jest jedną z osób odpowiedzialnych za niepodległościowy chaos w stolicy! napisał dziennik „Fakt”. Okazuje się, że prezydent Warszawy postanowiła służbową limuzyną udać się do fryzjera. Może to jej metoda na odreagowanie po próbie zepsucia Polakom obchodów Święta Niepodległości w Warszawie? Kto z nas może liczyć na to, że do fryzjera zawiezie go służbowa limuzyna? Kierowca grzecznie poczekał, aż fryzjer upora się z włosami pani prezydent i zawiózł ją do pracy zaznaczył „Fakt”. Widać, jak Hanna Gronkiewicz-Waltz szanuje pieniądze warszawiaków.

  Ps..Strach pomyśleć co będzie robić Rafałek. Ale to problem Warszawiaków.
 • @Husky poza tematem, to u ciebie. To te "wartości" unijne.
  Eurosodoma – Islamscy imigranci zgwałcili 14-latkę i zmielili… na kebab. To się dzieje w Anglii. Islamscy imigranci zgwałcili 14-latkę i zmielili… na kebab. Po latach władze oficjalnie nadal nie wiedzą kto i dlaczego dokonał zbrodni. 14-letnia Charlene Downes z Blackpoolu zniknęła 15 lat temu. Mimo śledztwa w sprawie porwania i morderstwa, wokół którego pojawiło się wiele kontrowersji, rodzina ani o krok nie przybliżyła się do prawdy o jej zaginięciu i śmierci. Matka zaginionej uczennicy, która została zamordowana przez gangi, a następnie „pocięta na kebab”, twierdzi, że policja wstrzymała poszukiwania z powodu niskiego statusu społecznego rodziny.

  https://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2018/11/alp.jpg

  https://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2018/11/asx.jpg

  Charlene Downes, która 15 lat temu miała 14 lat, zaginęła. Mimo procesu nikt nie wie, co się z nią stało. Ciała nigdy nie odnaleziono, zaś policja wierzy, na postawie do nosów informatorów, że zostało ono zmielone i dodane do kebaba, który był podawany na wynos. Gdy Charlene zaginęła, było to przerażające. Cały czas sądziłam, że przesuwa po prostu granice i testuje moją cierpliwość wyznaje 53-letnia Karen, matka dziewczyny. Ani przez chwilę nie pomyślałam, że już nigdy jej nie zobaczę i że została zwabiona przez gang na seks – dodaje i przyznaje, że patrząc wstecz, „wskazówki tam były, po prostu ich nie widziała”. Teraz chcę, by inne matki wyciągnęły nauczkę z mojej tragedii mówi Karen. Ma również żal do policji o zaniedbanie sprawy. Przyjechała policja, ale oni po prostu zakwalifikowali Charlene jako uciekiniera z domu. Nie umieścili jej zdjęcia w gazetach ani w telewizji. Kiedy zaginęła Madeleine McCann, pojawiła się w światowych nagłówkach już następnego dnia. Przykro mi z tego powodu, ale czy moja córka nie ma tej samej wartości? Nie mogę oprzeć się wrażeniu, że zignorowano nas, ponieważ nie jesteśmy wykształceni i nie pracujemy opowiada. Według ustaleń prokuratury, 14-letnia Charlene została najprawdopodobniej zamordowana i posiekana na kawałki, które potem dodano do sprzedawanego na wynos kebaba. Z kolei matka dziewczyny twierdzi, że „były doniesienia o porwaniu Charlene i wciągnięciu jej w handel seksualny”. Kiedyś wróciła ze szkoły z 70 funtami i nie wyciągnęliśmy z niej prawdy. Nie wiedzieliśmy, skąd je wzięła. Miała też papierosy i nie wiedzieliśmy, kto je kupuje. Teraz wszystko układa się w całość wyznaje Karen. W maju 2007 właściciel kebaba Jordańczyk Iyad Albattikhi był sądzony za morderstwo, a Irańczyk Mohammed Reveshi za pomoc w pozbyciu się ciała. Sąd nie wydał wyroku, bo dowody opierały się na transkrypcji nagrań złej jakości. Obaj domniemani mordercy dostali potem 250 000 £ odszkodowania.

  Źródło: thesun.co.uk

  Za: https://nczas.com/2018/11/06/to-sie-dzieje-w-anglii-islamscy-imigranci-zgwalcili-14-latke-i-zmielili-na-kebab-po-latach-wladze-oficjalnie-nadal-nie-wiedza-kto-i-dlaczego-dokonal-zbrodni/
 • @kula Lis 67 18:19:32
  Może ktoś zna odpowiedź na pytanie: czemu w przededniu Święta Polaków herr Tusk taki wk...wiony?

  Przyszedł, pierdnął i wszystkie szczujnie oraz tępe lemingi mówią, że to perfumeria. Trzeba jednak uważać na Tuska. Jeszcze sporo szkody w Brukseli nam narobi

  https://pbs.twimg.com/media/DrkVaQcX0AI5jF1.jpg:thumb

  Nie chciałbym obrazić jego matki, bo zapewne to kobieta uczciwa. Ale jemu mogę powiedzieć prosto w morde.,.. sqrwysynem jestes
 • @kula Lis 67 18:48:03
  to nie fejk !!!

  https://pbs.twimg.com/media/DrqBsNJW4AEezle.jpg
 • @kula Lis 67 18:28:20
  Z której części łańcucha pokarmowego ona wypadła ?
  Sądzę ,że z kiszki stolcowej .
 • @kula Lis 67 18:48:03
  Po prostu trzeba wrócić do sprawdzonych metod z tym TVN-em– patrz 13 maja 1937, Brześć.

  Z tomu „Dzieł” Józefa Mackiewicza „Okna zatkane szmatami”:
  „Jeden z reportaży zaczyna się tak: „Dziwnie wygląda ten przedświąteczny wieczór, sobota przed Zielonymi Świątkami w Brześciu. To niebo zaróżowione pogodnym zachodem, niby to cisza w przyrodzie. Nieruchome listki na młodych lipkach. Ten ruch uliczny spokojnych par, wystrojonych pań i opalonych już panów, bez kapeluszy, z prowincjonalnym snobizmem dzierżących rękawiczki w ręce. Te przepełnione naprzeciw siebie dwie »główne« cukiernie: »Gdynia« i Sobikowskiego z obfitą konsumpcją pół-lodów… I te obok wysterczające postacie policjantów. Matowy błysk bagnetów na karabinach”.
  Nie jest to sielankowy widok z okna w hoteliku, położonym przy rynku miasta nad Bugiem. W każdym zdaniu pod pozornym spokojem czai się groza. Czytelnik nie zdziwi się, kiedy narrator opuści hotelowy pokój i ujrzy „pierwszą stłuczoną szybę, później pierwsze wywalone drzwi, pierwsze zabite deskami okna i żaluzje pogięte jak tektura”. To Brześć po antyżydowskim pogromie w roku 1937. Ten, co z początku patrzał na miasto z wnętrza hotelowego pokoju, teraz z ulicy zagląda w okna i rejestruje szczegóły spustoszenia: „Na pryncypialnej ulicy 3-go Maja okna w sklepach są nie tylko wybite, ale częściowo wyłamane z ramami. Wszystkie drewniane okiennice w magazynach żydowskich wydarte albo wiszą w strzępach. Przez dziury można spojrzeć do wnętrza. (…) Jakaś przeraźliwa siła zniszczenia, jakaś nienawiść, przerastająca nieomal fizyczne możliwości człowieka, stłamsiła to wszystko w jedną kupę papieru, gałganów, drzewa i żelastwa. Olbrzymie metalowe żaluzje rozbite w drzazgi. Gdzieniegdzie pogięte, zerwane niby siłą pocisku armatniego. Nie ocalał ani jeden sklep żydowski!”. Opis zniszczonych okien sklepowych jest tu przedstawiony jako opis skutków działania żywiołu, nienawiść nabiera wymiarów siły nadludzkiej. Jak wysepki w morzu zagłady ocalały nieliczne sklepy chrześcijańskie, z nienaruszonymi oknami wystawowymi: „W nich obrazy święte jak na Boże Ciało”. Jest w tym kontrastowym zestawieniu gorzka ironia.”
 • @
  W Rosji na szczęście wszystko jest proste.
  23 letni transgenderysta za kradzież idzie do męskiego więzienia.
  https://pbs.twimg.com/media/DroiE8kW4AAltDh.jpg
 • @Husky
  Będzie gorąco! Już za chwilę odsłonięcie pomnika Kaczyńskiego. Na pl. Piłsudskiego policja, żandarmeria i kontrmanifestanci [VIDEO]

  https://nczas.com/wp-content/uploads/2018/11/plpilsudskiego_lech_kaczynski_nczas.jpg

  Kontrmanifestanci na placu Piłsudskiego. / fot. Prt Sc Facebook
  Zakończyła się Msza Święta w intencji ofiar katastrofy smoleńskiej, po której przedstawiciele władz państwowych oraz politycy Prawa i Sprawiedliwości udadzą się na plac Piłsudskiego, gdzie odsłonięty zostanie pomnik Śp. Lecha Kaczyńskiego. Wokół miejsca uroczystości ustawiono barierki, a na placu zaroiło się od policji, żandarmerii i kontrmanifestantów.

  https://youtu.be/pUw8UZQegb0
 • @fretka 19:24:09
  No to będzie walenie tego genderysty, we wszystkie otwory, nawet przegrodę nosową mu przetrącą by lepiej się czuł.
 • @Husky 19:02:59
  Pewnie ze sklepu meblowego bo to jest wieszak nie kobieta.
 • @kula Lis 67 19:24:50
  Wielki dzień! Wyjątkowy Prezydent RP ma w Warszawie pomnik!

  Nie daliście rady źli ludzie!

  Polska żyje!

  http://antykomunista.neon24.pl/post/146296,pomnik-lecha-kaczynskiego
 • @kula Lis 67 19:34:04
  Nasz Prezydent !!!

  https://pbs.twimg.com/media/DrqUSsOXcAEJOOD.jpg
 • Budapeszt. USA Baner na Tim Square. Francja. Piramidy w Gizie
  podświetlane na biało -czerwono.
  Na piramidzie Cheopsa 139m wyświetlono laserem rocznicowy napis w trzech językach :polskim arabskim angielskim. 100lat NIEPODLEGŁOŚCI. Piękne!!!!

  https://pbs.twimg.com/media/DrrYmYBXQAANfZe.jpg

  https://pbs.twimg.com/media/DrrYnExXQAADcKG.jpg

  https://pbs.twimg.com/media/DrrYnheWoAAFSVc.jpg

  https://pbs.twimg.com/media/DrrYoDuWoAANL8H.jpg
 • @Husky 19:40:39
  No wielki to ten prezydent był, bo przecież antypolskie organizacje żydowskie do Polski napowrót sprowadził. Zaiste był wielki, no i ta jego pozycja na pomniku z ręką na piersi, kojarzy mi się mocno z pewnymi organizacjami do których mi mentalnie bardzo daleko. Szkoda ,że nie ma fartuszka założonego.....
 • @zadziwiony 10:10:06
  No a tan wasz to jednak Wielki Polak ..był
  i komu to przeszkadzało  http://www.oocities.org/wojciech_jaruzelski/Przysiega-prezydencka.jpg
 • @Husky 10:26:35
  to, że jeden był matrioszką nie znaczy, że ten drugi to patriota. Dziwne , że tego nie rozumiesz. Osobiście nie widzę Polaków patriotów u władzy w Polsce. Tacy, jeśli gdzieś się wybijają, to są wycinani z życia politycznego, by Ci jakich promujesz, mogli spokojnie władzę dzierżyć.
 • @zadziwiony 11:40:23
  //Tacy, jeśli gdzieś się wybijają, to są wycinani z życia politycznego,//
  kto ?

OSTATNIE POSTY

więcej
 • MEDIA

  Kto chcę psa uderzyć, ten kij zawsze znajdzie.

  Do ostatnie chwili zastanawiałem się czy jest sens jeszcze cokolwiek napisać skoro tak jak już wczoraj, tak i dziś widać że wyrok zapadł.Został zatwierdzony czytaj więcej

 • POLITYKA - ŚWIAT

  Brexit Day

  Zapamiętajmy to: Nigel Farage mówiący o Brexit był wyśmiewany przez wiele lat. Tymczasem przez ponad 20 lat antyunijnej kampanii przekonał do siebie miliony Brytyjczyków. Potrzeba solidnej narracji, która pozwoli przekonać miliony Polaków na Polexit czytaj więcej

 • POLITYKA - POLSKA

  Bosak "atakuje" Turskiego

  Czas mija, młodzi ludzie nie rozumieją co znaczy, że ktoś był prominentną postacią w PZPR. Chyba czas zacząć mówić i pisać wprost, że byli to ludzie którzy kolaborowali z okupantem sowieckim przeciwko wolnej Polsce. Tacy czerwoni volksdeutsche czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej