Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
909 postów 28719 komentarzy

Tylko prawda

Husky - Zoologiczny antykomunista , mając do wyboru AK i NSZ wybrałbym NSZ przy całym szacunku do AK. UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony.

Czarny czwartek totalnych.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Niezależny polski sąd wydał europejski nakaz aresztowania wobec Stefana Michnika. .Alfons Staszek "kanapka" Gawłowski wraca do kryminalu. TVN wychodzi z lasu............... Co za piękny dzień.

Zła wiadomość dla Partii Oszustów, ich pupilek Staszek "kanapka" Gawłowski, będzie musiał wrócić do kolegów w Szczecińskim areszcie. Jest zgoda Komisji Sejmowej na uchylenie immunitetu i areszt dla Staszka. Prokuratura nie ma wątpliwości: Zastosowanie środka zapobiegawczego jest zasadne.Nowe zarzuty związane są z apartamentem w Chorwacji, który - według prokuratury - Gawłowski miał przyjąć jako łapówkę od kołobrzeskiego biznesmena Bogdana K. W zamian miał oferować „przychylność, poparcie i pomoc” m.in. w kontaktach biznesmena z przedstawicielami Zachodniopomorskiego Zarządu Melioracji i Urządzeń Wodnych w Szczecinie, organizującymi wielomilionowe przetargi. Gawłowski miał też przyjąć od Bogdana K. 100 tys. zł łapówki. Obecny poseł był w tym czasie sekretarzem stanu w Ministerstwie Środowiska za rządów PO-PSL.

        

 

 

  „Urodziny Hitlera”.

Czytam, że doniesienia o inscenizacji z wafelkami mają swoje źródło nie tylko w zeznaniach jednego z "nazioli", ale zabezpieczonej przez prokuraturę bogatej korespondencji "dziennikarki" wiadomej stacji. Co jeszcze musi się stać, by ktoś dostrzegł, że Polska ma problem z TVNem?Mnie to  przeraża. Jeśli są dokumenty na to, że TVN zorganizowała za 20 tyś. PLN urodziny Hitlera w lesie, to ... stacja powinna być zdelegalizowana.
Lepszej okazji nie będzie.Na polskim rynku medialnym działa "władca dusz" milionów Polaków, który tak naprawdę jest tylko fabryką zmyślonych newsów i fałszywych wiadomości. Odpowiedzialni za ustawkę z wafelkowymi nazistami: Adam Pieczyński, Bertold Kittel, Jarosław Jabrzyk! To ich decyzje skierowały ten materiał do publikacji.To jest coś więcej niż szkodliwe, to dywersja."Polecam" materiał z TVN o polskim godle narodowym. Clue było takie ze w naszym godle nie widnieje żaden szlachetny ptak tylko 2 ligowy padlinożerca.

Osiągnięcia TVN:

- wspólna z Begerową prowokacja anty-PiS
- wyssane z Urbanowego prącia słowa o "prawdziwych Polakach"
- zmyślona awantura kpt. Protasiuka z gen. Błasikiem
- zmyślone słowa: "Jak nie wylądujemy, to nas zabiją"
- prowokacja z wafel-swastyką

Przypominam, jaką grafiką witały wtedy swoich widzów FaktyTVN.

 

          

 

Zdelegalizować TVN!

 Manipulacja i szczucie to ich chleb powszedni!

 

           

 

Adasiu Szechter co się dzieje. Nie tak umawialiście sie w Magdalence. A co na to Wyborcza? Atak na wolność i niezawisłość sędziego?

Wojskowy Sąd Okręgowy wydał Europejski Nakaz Aresztowania wobec byłego sędziego Wojskowego Sądu Rejonowego Stefana Michnika – podał pion śledczy IPN. Przyrodni brat Adama Michnika podejrzany jest o popełnienie 30 przestępstw, w tym wydawanie bezprawnych wyroków śmierci wobec żołnierzy polskiego podziemia.Stefan Michnik podejrzany jest o popełnienie w 1952 i 1953 roku w Warszawie trzydziestu przestępstw stanowiących zbrodnie komunistyczne, wyczerpujących znamiona zbrodni przeciwko ludzkości.

Nareszcie! To skandal, żeby ponad pół wieku stalinowski zbrodniarz sobie żył spokojnie i na wypasie polskim za granicą Powinni mu stworzyć w więzieniu takie same warunki w jakich przebywali polscy patrioci , których wysyłał na śmierć.Niemcy też właśnie po 75 latach postawicli strażnika z KL Stutthof przed sąd. Zbrodnie przeciw ludzkości nie ulegają przedawnieniu. Brać ich po kolei po sąd.
Już teraz wiecie POLACY czemu jest takie wycie ze strony POpaprańców.  Wiecie czemu "Bolek" tak szaleje.
Jebły zasieki, była zbrodnia a teraz nadchodzi KARA. Nie tak miało być, oj nie tak.
 
 
 

 

KOMENTARZE

 • Tania zagrywka pod publiczkę...szczucie do nienawiści.
  Ja bym raczej oczekiwał rewolucji w systemie medialnym w Polsce w kierunku repolonizacji mediów.... oraz stworzenia kanałów w TVP dla Narodu Polskiego oraz osobnych kanałów dla mniejszości narodowych w Polsce.

  Czyli również ograniczenia działalności mediów z obcym kapitałem (np niemieckim, żydowskim itp)

  Nic z tego nie będzie... tylko ruchy pozorowane.
 • @Oscar 18:09:16
  Starte rany należy zabliźniać .. nie zapominając ale i nie jątrząc...
  i budować nową demokratyczną Polskę z fundamentem Polskich mediów (a nie polskojęzycznych) i z konstytucją chroniącą Polskość w Polsce.

  W Polsce podmiotem i obiektem opieki i wsparcia Państwa powinni być Polacy a nie jak teraz wroga Polsce imigracja banderowska ..

  Państwo Polskie powinno być organizacją Narodu Polskiego mającą na celu stworzenie jak najlepszego środowiska do życia Narodu Polskiego.
  Polska to powinna być Polska wspólnota Narodowa...a nie jak teraz pojęcie geograficzne, ziemia niczyja (po 89r już ziemia żydowska) na której mieszkają tubylcy nazywający się Polakami i mówiący w dziwnym języku (szcz ść, ź ..ń) którego nie sposób wymówić.
  .
 • @Oscar 18:16:15
  Wreszcie się doczekaliśmy!
  Brawo min. Ziobro

  https://pbs.twimg.com/media/DreVAetWkAARShA.jpg


  masz pytania?
 • @Oscar 18:16:15
  //Starte rany należy zabliźniać .. nie zapominając ale i nie jątrząc...//


  Chyba dojdzie do Zgody Narodowej.
  Tuż przed Świętem Niepodległości Z. Ziobro robi wszystko by rozdzielone przez dziejowe wichry rodziny mogła się połączyć.
  Konkretnie jedna rodzina - Michników
 • @Husky 18:39:28
  Obaj powinni wisieć! Choć ja bym ich jak Luśnia obsprawił, czyli po staropolsku osadził na palu i to z sękami.
 • @Husky 18:30:27
  Ja mam .Po pierwsze "Niezależny polski sąd " , czy ty oczadziałeś skąd to wytrzasnąłeś ? . Hucpa w biały dzień . :))) . Wiesz gdzie możemy Szechterom naskoczyć ?. http://www.bibula.com/?p=28575 Króliczek ma 89 lat no i dalej gonimy za nim . No i tak do końca świata . Brawo Ziobro . Śmiać się czy płakać ?. Salut . :)))))
 • @kula Lis 67 18:45:16
  Skoro dziennikarka TVN Anna Sobolewska imprezowała w lesie na urodzinach Hitlera...
  To ciekawe czy spróbowała tortu

  https://pbs.twimg.com/media/Drfx8sOWwAEyXCb.jpg
 • @Husky 18:39:28
  TVN sprawa rozwojowa, nabiera tępa. Już Trump o nich czyli Discovery ich właściciel i CNN powiedział, że są lewackimi wrogami ludu Ameryki. Teraz widać, że nie tylko ludu Ameryki, polskiego i innych także. Czas na zabranie im za całokształt koncesji.
 • @kula Lis 67 18:45:16
  Bertold Kittel (ciekawe imię i nazwisko) z TVN
  To on wysmazył to gówno o urodzinach Hitlera i batonikach

  https://pbs.twimg.com/media/Drfoog5X0AArcYL.jpg
 • @kula Lis 67 18:45:16
  Witaj opowiedz Huskiemu o " niezależnych polskich sądach " . Pozdrawiam :)))
 • @Repsol 18:48:12
  Za rok kasta będzie "pozamiatana"
  mam taka nadzieje
  8-))))
 • @kula Lis 67 18:48:51
  w Wilnie będzie uroczyście otwarta ulica imienia Lecha Kaczyńskiego. Wspaniała i wymowna inicjatywa, przeznaczona do upamiętnienia wielkiej osobistości i prawdziwego przyjaciela Litwy

  https://pbs.twimg.com/media/DrfRBi9XcAA2Auo.jpg
 • @kula Lis 67 18:45:16
  To nie był dobry dzień dla Michnikow

  https://pbs.twimg.com/media/Drf7XddWwAAoiYR.jpg
 • @Husky 18:55:43
  Stasiek Lodołamaczu pamiętaj tam w pierdlu to nie tylko laby i kolesie w łaźni i przyjemności, ty masz tam naszej formacji PO struktury partyjne organizować, wszak wszyscy niedługo tam trafimy łącznie z kierownikiem.
 • @kula Lis 67 19:09:20
  jeziora?
  8-)))))))
 • @kula Lis 67 19:09:20
  Zwracam uwagę na precyzję sformułowania w oświadczeniu TVN:
  "kategorycznie zaprzeczamy, aby jakikolwiek członek ekipy TVN biorącej udział w realizacji reportażu „Polscy neonaziści” przekazał jakiekolwiek pieniądze Mateuszowi S."

  Kto umie czytać, ten rozumie
 • @Husky 18:55:43 W areszcie czekają na ciebie Gawłowski!
  http://niezalezna.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15416920631d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372.jpg
  W pierdlu lodołamacz Stanisław będzie wśród swoich (wyborców, ok. 80 % POparcia w ZK miał jego kolega partyjny Czaskoski). Polacy będą na Marszu w Warszawie a biedny lodołamacz Stanisław zaliczy PO raz kolejny marsz równości POd celą. Straszył łotr PiS swoimi kumplami zza krat uczciwych ludzi, póki co trafi sam dalej w ich brudne łapska. Oj nie tylko za głowę będziesz się łapał, gdy dotrzesz pod celę! Na razie to się mądrował bo spędził trochę czasu w izolatce i snuł barwne opowieści jaki to szacunek ma w pierdlu! Gawłowski szykuj się już w anclu na ciebie czekają oj będzie się działo dupa nie wytrzyma.
 • @kula Lis 67 19:22:16
  No to TVN włączy znowu swoje wzmacniacze...aż w Brukseli będzie słychać.


  https://pbs.twimg.com/media/DrfrrCYWkAAttto.jpg
 • @kula Lis 67 19:22:16
  będzie mu jak u siebie...w końcu PO miało największy elektorat wśród kryminalistów...
 • @Husky 19:16:19
  tak! 100/100!
 • @Husky
  http://niezalezna.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15416996341d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372.jpg

  "Pod biało-czerwonym sztandarem jest miejsce dla każdego" podkreśla prezydent Duda.

  http://niezalezna.pl/244781-pod-bialo-czerwonym-sztandarem-jest-miejsce-dla-kazdego-podkresla-prezydent-duda

  Ps..Dla każdego? czyli zdrajców, złodziei, opluwaczy rządu, PiS także pana, totalniaków, szubrawców, ubeków i ich pomiotu kodziarzy, folksdojczy.? Dla każdego znaczy tyle co dla nikogo. To jest święto wszystkich Polaków, wszystkich patriotów i ludzi którym zależy na dobru Polski, Polaków. Ktokolwiek splamił się zdradą interesów polskich, kto szkodził tym interesom nie ma moralnego prawa do świętowania. Bo sam wykluczył się z grona Polaków. Z takimi mi nie po drodze prezydencie ponoć wszystkich Polaków czyli nikogo.
 • @kula Lis 67 19:44:09
  Przez te ostatnie lata Marsz nie przeszkadzał ani HGW ani PO.
  Nie było nigdy zakazu. Co się teraz zmieniło? NIC.
  Oni już nie udają, jasno pokazują, że chodzi im tylko o awanturę, zamieszki i prowokacje. To mają do zaoferowania.
  A my?
  Pokażmy im środkowy palec w reakcji na ich chamstwo i łamanie prawa

  Bóg Honor Ojczyzna – dokąd są ludzie, którzy wierzą w te wartości, dotąd Polska nie zginęła!
  Hej kto Polak to idzie na Marsz 100 lecia Odzyskania Niepodległości!
 • @kula Lis 67 19:51:31
  Właśnie sąd uchylił zakaz !!!
 • @
  Co dalej z obchodami 100-lecia niepodległości w Warszawie? Nadal nie wiadomo. Od dzisiejszego postanowienia sądu stronom przysługuje zażalenie do sądu apelacyjnego, które mogą złożyć w ciągu 24 godzin od wydania postanowienia. Sąd apelacyjny na rozpoznanie zażalenie także będzie miał 24 godziny.

  Nie wiadomo, czy Ratusz zdecyduje się na złożenie zażalenia.
 • @Husky
  Sąd Okręgowy w Warszawie uchylił decyzję Hanny Gronkiewicz-Waltz ws. Marszu Niepodległości. Wczoraj Hanna Gronkiewicz-Waltz wydała zakaz organizacji Marszu Niepodległości. Jej decyzja została zaskarżona, a dzisiaj wieczorem postanowienie w tej sprawie wydał sąd. I stwierdził, że prezydent Warszawy nie miała racji. Będziemy uzupełniać szczegóły informacji, a zwłaszcza uzasadnienie sądu.
 • @Oscar 18:16:15
  PRZYPOMINAM
  że :
  10 X 1953 na Mokotowie...poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania...Stefan Michnik-asystował w zamordowaniu Śp.Mjr Andrzeja Rudolfa Czaykowskiego ps.„Garda”-Cichociemnego,Powstańca Warszawskiego,Kuriera Rządu RP w Londynie

  https://pbs.twimg.com/media/DrgGQEIXgAUK0qa.jpg
 • @Husky 19:28:37
  a to co za kuriozum?
 • Oby się nie okazało, że jest to...
  tzw rzut na taśmę. Trzeba było kogoś na pożarcie, więc tutaj akurat wyszło na Szechtera.
  Ale trochę zamętu się zrobi na osi POPISu.
  Zobaczymy jaki będzie odwet
 • @kula Lis 67 19:51:31
  Kuhwa nie odpuścinawet gdy przegra w sądzie i tak wyda polecenie rozwiązania MN.
  Zobaczycie

  Adwokat Ratusza potwierdził: będzie zaskarżenie decyzji sądu ws. Marszu Niepodległości

  http://niezalezna.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15417085001d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372.jpg

  Pełnomocnik prezydent stolicy mecenas Antoni Kania-Sieniawski powiedział, że ratusz odwoła się od decyzji sądu uchylającej zakaz organizacji 11 listopada Marszu Niepodległości. "Mamy 24 godziny, żeby złożyć zażalenie" - dodał.
 • @Husky 19:04:40
  Przyjaciel Szaulisów. Polska polityka wschodnia to dno i wodorosty. Zwłaszcza w wykonaniu Pis
 • @Husky
  Kasa lepsza na grypę niż szczepionka! Co na to Big Farma i minister zdrowia? Brudziński uległ dyktatowi policji! Miliony z kieszeni podatników zakończą „psią grypę”. Podpisanie porozumienia po raz kolejny potwierdziło, jak łatwo przychodzi rządowi Prawa i Sprawiedliwości wyrzucanie pieniędzy podatników. Wystarczył kilkudniowy protest, który znacznie utrudnił funkcjonowanie państwa, aby „nagle” w budżecie znalazło się kilkadziesiąt milionów złotych. Policzmy szybko. 100 000 policjantów po 1000 zł podwyższy w dwa lata to daje 1,2 miliarda rocznie. W rozumowaniu PiS to dobra inwestycja bo tylko siłą i przemocą można wydrzeć tyle kasy więcej. A rząd pod te podwyżki wyrwie 2 miliardy żeby i im skapnęło. I takim to sposobem znowu słaby rząd z byle jakim ministrem na czele przyparci do muru i zmuszeni do dodawania pieniędzy ile kto chce. Szantażem tak jak powiedział głośno poseł Jakubiak PiS można zmusić do wszystkiego. Niech wróci PO to znikną posterunki a policjanci na zieloną trawkę, wszyscy do pracy do 67 roku wszystkie przywileje zabrane itd. No ale niestety ludzie w tyk kraju nie zasługują na to by było i lepiej i lżej żyć. Czarno to widzę, że już nie długo będziemy płakać i zgrzytać zębami zobaczycie. A tak w ogóle to jakim prawem w służbach na rozkaz są jakieś związki zawodowe? To jest zarzewie wszystkich konfliktów, rozrób, a dorabianie się nic nie robiących przewodniczących związków wszystkich na czele z przewodniczącym Dudą biorą ekstra kasę za robienie dobrej miny do swojej złej gry.
 • @Husky 20:08:08
  Jaka piekna fotka!
  Dziekuje cörka ulana.
 • @kula Lis 67 10:32:52
  Decyzją prezydium Sejmu za nieparlamentarne wypowiedzi :R.Petru przez trzy miesiące będzie miał obniżone uposażenie poselskie o połowę.

  Posłowie D.Tarczyński i S. Nitras przez jeden miesiąc również o połowę.
 • @kula Lis 67 10:32:52
  Tymochowicz skazany na trzy lata za posiadanie treści pedofilskich i zoofilskich
 • @kula Lis 67 10:32:52
  Sprytnie PiS zrobił dając wojsko do zabezpieczenia marszu Niepodległości.
  Policjanta lewactwo kopało ale żołnierza się nie odważą, bo jak ten "wojak" przypierdoli to aż lewakowi / UB-ywatelowi kredki z tornistra wypadną
 • @Husky
  Groził, że zabije HGW. Został zatrzymany. Policjanci Biura do Walki z Cyberprzestępczością KGP i Komendy Stołecznej Policji zatrzymali osobę, która na popularnym serwisie społecznościowym zamieściła groźby pozbawienia życia skierowane pod adresem prezydent Warszawy podali dziś policjanci na stronie policja.pl. 6 i 7 listopada w internecie pojawiły się posty zamieszczone przez internautę związane z decyzjami prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz w sprawie Marszu Niepodległości informuje policja. Jak czytamy w komunikacie na stronie, „Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy złożyła zawiadomienie, z którego wynikało, że zamieszczone posty wzbudziły u niej obawy o życie i zdrowie oraz miały na celu zmianę stanowiska w kwestii wyrażenia zgody na przeprowadzenie Marszu Niepodległości. W tej sprawie wszczęto postępowanie przygotowawcze, które zostało objęte nadzorem Prokuratury Okręgowej w Warszawie”. Policjanci zidentyfikowali osobę, która mogła być autorem postów i ustalili gdzie ona jest. Podczas wieczornej interwencji 8 listopada w Skarżysku Kamiennej, policjanci z Biura do Walki z Cyberprzestępczością KGP i KSP zatrzymali podejrzewanego 62-letniego mężczyznę. Jak informuje policja, mężczyzna próbował ukrywać sprzęt, za pomocą którego publikował posty w internecie. Mimo to policjanci znaleźli urządzenie, którego mężczyzna używał do tworzenia i zamieszczania postów grożących prezydent Warszawy. „W wyniku analizy zawartości tego urządzenia policjanci wykryli także inne treści wskazujące na formułowanie gróźb pod adresem innych osób, organizacji i koncernów mediowych” czytamy na stronie. Policja podaje, że 62-latek został zatrzymany i przewieziony do Komendy Stołecznej Policji. Prawdopodobnie usłyszy on zarzuty „wywierania wpływu przemocą lub groźbą na czynności urzędowe organu administracji rządowej, innego organu państwowego lub samorządu terytorialnego”. Grozi za to kara do 3 lat pozbawienia wolności. Stołeczny ratusz nie komentuje sprawy.


  Ps...Strajk i "psia" grypa się skończyła? Już zaczynają zamykać Polaków?A morderców Jolanty Brzeskiej nie znaleźli i jeszcze wcisnęli nam, że to samobójstwo. ...Codzienna nienawiść płynąca z ust złodziejskiej chazarki może doprowadzić człowieka, że wypowie parę słów za dużo. Ilu polszewików groziło śmiercią i żadnych konsekwencji nie ponoszą. Nie to jest problemem, że złapali "naszego" ale że nie łapią z równą stanowczością tych wszystkich cwaniaków od złodziejskich przekrętów. Że do tej pory za 12 lat niszczenia Polski nikomu nawet nie przedstawiono zarzutów! Że ludzie tacy jak żyd Langman vel Lewandowski i inni, odpowiedzialni za "prywatyzację" gospodarki polskiej nadal cieszą się wolnością. Ludzi wpienia gadanie, że podnosimy się z kolan ale tak naprawdę wpadamy w jeszcze głębsze szambo! Powodów jest już setki. PiS popełnia błąd za błędem a refleksji nie widać. Jak tak dalej pójdzie przepadną w wyborach. Przyszłość tępej i złodziejskiej chazarki HGW to sprawdzian dla PiSu. A ja bym tego człowieka bronił, czy jest to zgodne z prawem czy nie. Przecież ta tępa chazarka HGW, czyli Haka Grundbaum tyle narobiła draństwa przez 12 lat, tyle nieszczęść i tragedii (śp. Jolanta Brzeska) na mieszkańcach stolicy? Kpi sobie teraz na wszystkie strony, otoczona "dworem" najemnych judaszów czy sowieckiej bestii (MO "bijące" serce partii!). A człowiek ten, 62 letni jest świadomy faktów spowodowanych przez nadzwyczajną kastę, niekiedy kastę złodziejską (np. małżeństwo hobbystów elektroniki), że polski wymiar, przeistoczył się w wymiar niesprawiedliwości. Jeszcze ta wataha z chazarskim pomiotem Rzeplińskim i Gersdorf na czele, ma czelność burzyć się na zmiany w sądownictwie, włączają się w polityczne podsycanie agresji w mediach czy na ulicy. Czy my Polacy mamy na tyle cierpliwości, żeby oczekiwać w nieskończoność toczących się spraw wielu afer, złodziejstwa, korupcji. Nie zauważyłem, aby choć jeden zapadł wyrok? Mam mniemanie, że pierwszy wyrok otrzyma ten nieszczęsny 62 latek. Policjanci mają dostać podwyżki. Ludzie, 1.100 zł podwyżki! A za ile emeryci ze starych portfeli wegetują? Za 1.100 zł, dokładnie tyle, ile ci zdrajcy mają dostać. Panie, panowie, tylko patrzeć jak wypełzną pielęgniarki, nauczyciele, straż graniczna i więzienna, wojsko, oczywiście lekarze. Oni nie darują takich podwyżek w policji. Co za kraj. Co za gówniana sprawiedliwość. A Rafalska chorym ludziom zafundowała 30 zł do zasiłku stałego. Teraz to suma 635 zł. To jest sprawiedliwość.
 • @Husky
  Policjanci wspólnie i w porozumieniu popełnili masowe przestępstwo na naszą szkodę! Grabili środki gromadzone przez nas w ZUSie! To oni są bandytami! To oni terroryzują całe państwo, o ile to jeszcze jest państwo, a nie kupa goowna. Na ulicach Warszawy rządzą Ukraińcy i beżowi z Azji a policja się boi, odwraca się w drugą stronę i odchodzi udaje, że nie widzi. Czy niszczenie polskości we Wrocławiu to robota generała ? Piszą, że to policja żądała. Polowa oficerów w policji ma pochodzenie "ze wschodu"..tylko opcja zerowa. Agentura organizuje w policji coś na wzór SS-Galizien? Zwolnić i to natychmiast chorowitych stróżów prawa przyjąć młodych zdrowych wykształconych w Polsce zaczyna działać V kolumna i powolne zajmowanie ziem zachodnich. Wszyscy chorzy powinni być zbadani przez specjalnie powołaną w trybie natychmiastowym komisję lekarską. Wtedy będzie jasne, że zwolnienia w wielu przypadkach to wielka lipa. Problem dotyczy tych co wyłudzili zwolnienia i tych co te zwolnienia wydali. Oszustwo powinno być przykładnie ukarane. W skrajnych przypadkach tzw. plagi chorobowej, jedni, jak i drudzy powinni być wydalani z zawodu. Za Gierka 70 tys urzędników, za Jaruzelskiego 125 tys, za Morawieckiego już ponad 700 tys! i rośnie! To samo z policją. Polska przed wojną 29 tys policjantów, teraz ponad 100 tys! Przy zupełnie innych środkach i sprzęcie! + 200 tys poesbeckich uzbrojonych ochroniarzy. Jeszcze raz poddać weryfikacji ana przydatność do służby w policji wszystkich którzy byli na zwolnieniach w szczególności tych ze stażem do 10 lat. Oni szukali za Tuska płatnej i bezstresowej pracy a nie przychodzili do służby.


  A teraz na koniec ile zarabia policjant? Tyle co w USA biorąc pod uwagę siłę nabywczą danej waluty. Wierchuszka w Polsce ma o 1/3 więcej, pozostali to samo. Policja, jak każda służba mundurowa, jest formacją hierarchiczną i od pozycji w tej hierarchii uzależniony jest poziom zarobków. Wynagrodzenie funkcjonariusza składa się z podstawy (tzw. wynagrodzenia zasadniczego) zależnej od grupy zaszeregowania oraz dodatków: stażowego, funkcyjnego i za stopień. Kursant (1. grupa), a więc policjant świeżo przyjęty do służby odbywający szkolenie podstawowe, może liczyć przeciętnie na 1939 złotych. Kwota ta rośnie po ukończeniu kursu i „przejściu” do drugiej grupy zaszeregowania (Policjant) do poziomu średnio 2830 złotych. I to jeden z największych skoków w wysokości zarobków dla wielu funkcjonariuszy przez kilka następnych lat służby. Na stanowisku referenta (3. grupa) średnia miesięczna pensja wynosi 3165 zł, a dzielnicowy i kontroler ruchu drogowego (4. grupa) liczyć może średnio na 3491 zł. Dla porównania detektyw i asystent (5. grupa) zarobi średnio 3748 złotych, ekspert (9. grupa) 5196 złotych, ale już np. komendant powiatowy/miejski/rejonowy (12. grupa) to średnie uposażenie rzędu 7286 złotych, komendant wojewódzki 9517 zł, a zastępca komendanta głównego 13 488 złotych. Szef Policji zarabia miesięcznie średnio 15 304 złotych. Biorąc pod uwagę siłę nabywczą pieniądza to takie zarobki mają policjanci a także w US Army w USA tylko, że w dolarach. Tam w USA wierchuszka nie zarabia tyle co u nas, tylko ok. 2/3 czyli 10tys$-12tys$ brutto, czyli 10tys zł-12tys zł. A jedyny przywilej policjanta, żołnierza czy z innych służb niezależnie od szarży w USA to taki, że po 35 latach nienagannej pracy i ukończeniu 60 lat życia ma zapewnioną państwową emeryturę o ile nie wyleci karnie z policji, innych służb czy wojska. Za częste chorobowe także się wylatuje, jako nieprzydatny do pracy, za lewe tym bardziej. A wylatuje tam się z hukiem za byle przewinienie tak z policji, służb czy wojska nie to co u nas. Do policji nie przyjmują kandydata który choć jeden mandat płacił ponieważ popełnił przestępstwo. A przestępców w swe szeregi nie przyjmują tylko z hukiem wyrzucają.
 • @Husky
  Mam wrażenie że PiS jakby się bał zamykać całą patologię przestępczą SBcką sądową. Jeszcze mają takie wpływy. Patrz Michałkiewicz Gadowski.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

ULUBIENI AUTORZY

więcej