Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
909 postów 28719 komentarzy

Tylko prawda

Husky - Zoologiczny antykomunista , mając do wyboru AK i NSZ wybrałbym NSZ przy całym szacunku do AK. UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony.

Politycznie niepoprawny antykomunista

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jair Messias Bolsonaro jest politycznym talentem, który pojawia się raz na kilka pokoleń i choć był atakowany może nawet bardziej niż Trump, umiał trafić do Brazylijczyków z niemal każdej klasy społecznej, bez względu na kolor skóry.

Klęska lewicy, którą przypieczętował swoim zwycięstwem Bolsonaro jest naprawdę ogromna. Wystarczy przypomnieć, że od połowy pierwszej dekady naszego wieku, w 2/3 krajów Ameryki Łacińskiej (a to ok. 350 mln osób) rządziła lewica: na Kubie, w Wenezueli, Argentynie, Urugwaju, Paragwaju, Ekwadorze i w Boliwii.

 

          

 

Nie podziałała kampania przypisująca mu homofobię, wrogi stosunek do Indian i czarnoskórych, sentyment do czasów dyktatury wojskowej, a nawet chęć wycięcia lasów Amazonii. Jair Messias Bolsonaro wygrał. Jego zwycięstwo w wyborach prezydenckich zagraża nie tylko skorumpowanemu establishmentowi, ale zwiastuje nieuchronny koniec rządów lewicy w niemal całej Ameryce Łacińskiej.

 

         
 
Milionom Brazylijczyków jeszcze długo będzie się kojarzył ze zdjęciem z kampanii wyborczej, na którym niesie go na ramionach tłum zwolenników. 63-letni kongresman z 27-letnim stażem Jair Bolsonaro jest na nim ubrany w żółtą koszulkę i – jak zauważyły brazylijskie media – przypomina trochę Pelego, legendarnego piłkarza, którego też fetowano w ten sposób, bo w 1970 roku wygrał ze swoją drużyną mundial.
 
 
 
W kapitanie rezerwy Bolsonaro jego zwolennicy widzą szeryfa, który rozprawi się ze złem, tym bardziej że sam omal nie stracił życia, kiedy na jednym z wieców próbowano go zasztyletować.
Brazylijczycy oczekują też od nowego prezydenta, że poradzi sobie z toczącą kraj jak rak korupcją. W końcu jedno z jego haseł wyborczych brzmiało: „Więcej Brazylii, a mniej Brasílii”(stolicy, w powszechnej dziś opinii siedliska korupcyjnego zła).Chcą, żeby wybrany przez nich ponad 55 proc. głosów polityk znalazł sposób na przestępczość i przemoc (w ubiegłym roku w Brazylii zostało zamordowanych 64 tys. osób!).

Bolsonaro ma też zahamować rosnące bezrobocie i na nowo rozpędzić gospodarkę. W sumie, jego rodacy chcą po prostu prawdziwej zmiany, której jego konkurent, Fernando Haddad, polityk lewicy z Partii Pracujących, kojarzonej z gigantyczną korupcją, po prostu nie mógł im zapewnić.Trudno się więc dziwić, że wygrana Bolsonaro, dla politycznego i biznesowego establishmentu, który rządził Brazylią od 1985 roku, czyli od końca dyktatury wojskowej, jest jak trzęsienie ziemi.

 
Różowa fala opadła

Zresztą ziemia zatrzęsła się nie tylko w Brazylii. Po raz pierwszy od lat 80. trzy największe gospodarki na tym kontynencie znalazły się w rękach prawicy – liberalnej gospodarczo i konserwatywnej światopoglądowo.

W Argentynie od 2015 roku rządzi prawicowy, były burmistrz Buenos Aires Mauricio Macri; w Chile od 2017 roku Sebastian Piñera, biznesmen i polityk prawicowej Narodowej Odnowy. W Brazylii, w styczniu do prezydenckiego pałacu Planalto, w futurystycznej stolicy kraju, wprowadzi się niepoprawny politycznie antykomunista, zwolennik posiadania broni i kary śmierci, przeciwnik aborcji, niechętny propagandzie LGBT,  żonaty ojciec czterech synów i córki.
 
To wygląda na ostateczny koniec epoki tzw. „różowej fali” (po hiszp. marea rosa), czyli ery rządów lewicy, którą zapoczątkował nienawidzący kapitalizmu i USA prezydent Wenezueli Hugo Chavez, nazywany też apostołem „socjalizmu XXI wieku”. Jego cień rządził zresztą Ameryką Łacińską długo po jego śmierci.

Brazylijska lewica nie potrafiła np. potępić dyktatury wyniszczającej Wenezuelę, nawet w czasie własnej kampanii wyborczej, kiedy narażała się na zarzut lekceważenia łamania praw człowieka i odwracania się od dosłownie głodujących Wenezuelczyków.

     

 

Podobnie w Brazylii, gdzie lewicowa Partia Pracujących rządziła od 2002 roku.To były czasy, kiedy rewolucjonistom sprzyjało szczęście i wydawało się, że będą rządzić wiecznie. Między 2003 a 2012 roku miał miejsce największy eksportowy boom w historii Ameryki Łacińskiej. Wszystko: od kawy, przez soję, miedź po ropę, sprzedawało się na pniu i po wysokiej cenie. Starczało na wszystkie socjalistyczne eksperymenty.
 
Polityczni konkurenci Bolsonaro pozostają chyba w szoku, bo powtarzają jedynie, że Brazylię podbiła zagrażająca demokracji skrajna prawica i ich kraj ma teraz najbardziej w demokratycznym świecie ekstremistycznego prezydenta. To drugi Trump, mówią przeciwnicy Bolsonaro
 
Myjnia samochodowa
 
Tymczasem zwiastunem zbliżającego się przesilenia w brazylijskiej polityce był właśnie korupcyjny skandal.W 2013 roku wyszło na jaw, że firma budowlana Marcelo Odebrechta przekupywała Petrobras, państwowego giganta paliwowego, jedną z 10 największych wówczas firm na świecie. Mechanizm był prosty: łapówki w zamian za kontrakty. Skala przekupstwa była dla Brazylijczyków szokiem. Trzy miliony obywateli wyszły w proteście na ulice. Podobny korupcyjny mechanizm działał zresztą także w innych krajach Ameryki Łacińskiej, gdzie, tak jak w Brazylii, rządziła lewica. Najgrubszą rybą, którą razem z setkami innych polityków i biznesmenów zdołano wsadzić do więzienia, jest właśnie Lula da Silva. Skazano go za przyjęcie trzypiętrowego apartamentu z widokiem na ocean w Guarujá, brazylijskim kurorcie pod São Paulo, w zamian za załatwienie państwowego kontraktu prywatnej firmie
 
Lewicowa samopomoc

Lula to zresztą nie byle jaki przeciwnik. Na początku lat 90. wspólnie z nieżyjącym już przywódcą komunistycznej Kuby Fidelem Castro wpadli na pomysł zintegrowania aspirującej do przejęcia władzy w Ameryce Łacińskiej lewicy i stworzenia czegoś w rodzaju samopomocy.
 
         
 

Pomoc, której udzielali sobie latynoscy lewicowcy nie była rzecz jasna zupełnie niewinna. W spotkaniach Foro de São Paulo uczestniczyli bowiem także członkowie kolumbijskiej FARC, czerwonej partyzantki, kontrolującej handel narkotykami, głównie produkowaną w Kolumbii kokainą. Nie byli tam tylko obserwatorami. Według brazylijskiego dziennikarza Leonardo Coutinho, autora książki „Hugo Chavez. O Espectro”, nieżyjący prezydent Wenezueli stworzył w swoim kraju centrum narkobiznesu. Z Wenezueli przerzucano kokainę na północ, do USA i na południe, m.in. do Brazylii.

Do zajęcia się handlem kokainą miał go namówić Fidel Castro, który – jak przekonuje Coutinho – wytłumaczył mu, że towarzysze z FARC potrzebują ich pomocy, bo kolumbijski rząd prowadzi przeciwko nim regularną wojnę. Przekonał też Chaveza, że handel narkotykami to skuteczna strategia w walce z o wiele silniejszym przeciwnikiem, amerykańskim imperializmem.Jak mówi w wywiadzie dla tygodnika „Veja” Coutinho, według współpracowników Chaveza, z którymi rozmawiał, apostoł socjalizmu XXI wieku uwierzył Castro, że angażując się w narkobiznes, osłabiają USA.

Skutki polityki Chaveza były katastrofalne i nie ograniczały się tylko do Wenezueli. Według Coutinho połowa wszystkich przestępstw notowanych w Brazylii jest związana właśnie z handlem kokainą sprowadzaną kanałami przerzutowymi z Wenezueli. Narkotyki z wenezuelskiego hubu trafiały także na Bliski Wschód, gdzie handlowało nimi ISIS. Na handlu narkotykami mieli, według Coutinho, korzystać także inni lewicowi politycy skupieni w Foro de São Paulo.

 

Kapitan z Facebooka

Bolsonaro wygrał także dzięki niezwykłej kampanii. W telewizji miał do dyspozycji zaledwie 8 sekund dziennie, dlatego wykorzystał nowe media. Postąpił podobnie jak Trump, któremu Bannon doradził skorzystanie z mediów społecznościowych, bo media tradycyjne są zbyt związane z establishmentem, z elitą finansową, kulturową i naukową.

Przed Bolsonaro stoi teraz znacznie trudniejsze zadanie niż wygranie kampanii, zadanie niemal niewykonalne. Jeśli zawiedzie i sprawdzi się choćby część czarnych scenariuszy kreślonych przez opozycję, wyborcy się od niego odwrócą. Na razie, kilka dni po wyborach próbuje łączyć pęknięty – tak jak wcześniej w USA, w Wielkiej Brytanii czy w Polsce – kraj.

W wywiadzie telewizyjnym dla Jornal Nacional Bolsonaro zwrócił się do wyborców, którzy głosowali na jego lewicowego konkurenta i poprosił, żeby dali mu szansę. Jak uzasadnił swój apel? Tłumaczył, że Brazylijczycy jadą na tym samym wózku i jeśli nie uda się wyjść z gospodarczego i etycznego kryzysu, w którym znalazł się ich kraj, ucierpią na tym wszyscy, nie tylko jego wyborcy.

 

 

 

Źródła :

https://qz.com/1003000/jair-bolsonaro-brazil-has-a-donald-trump-and-his-chances-at-the-presidency-are-looking-better-every-day/

https://www.theguardian.com/world/jair-bolsonaro

Twitter

Facebook

PAP

https://tygodnik.tvp.pl/39754921/niepoprawny-politycznie-antykomunista-wrog-aborcji-i-lgbt-pograza-lewice

Fot. Reuters/Ricardo Moraes

 

KOMENTARZE

 • Zdaje
  Się, że jankesom i pejsatym chodzi o uwalenie Briksu...
  Tak czy owak, Putin chyba z nim już rozmawiał.
  Z Bolsonaro oczywiście.
 • @zbig71 08:18:01
  I co usłyszał Putin?
  Ano to, że Kraju Rad w Brazyli nie budiet
  pzdr.
 • @Husky 08:23:52
  He he... No, może niekoniecznie to, ale ....coś może być na rzeczy.
  Teraz będą zmiękczać Wenezuelę. Wiadomo- ROPA
 • @zbig71 08:37:36
  Wenezuele?
  Formalnie jeszcze ten kraj istnieje
  8-))))))))
 • @Husky 08:46:02
  Formalnie tak. Sankcje i socjalizm doprowadzi do sytuacji, że poproszą o pomoc. I "pomoc" nadejdzie.
  Może Amerykanie wyczarują im ichniejszego " Bolka"?
 • @zbig71 09:24:35
  //Może Amerykanie wyczarują im ichniejszego " Bolka"?//
  Rosyjski się nie sprawdził
  8-))))

  Oto najsmutniejszy rekord w historii Wenezueli. Inflacja w tym kraju rozrosła się do niewyobrażalnych rozmiarów - 16 942 proc
  Niezle

  Trzy miliony Wenezuelczyków uciekło do sąsiednich krajów przed biedą, a reżimowi dygnitarze wywożą zrabowane fortuny do Hiszpanii.
  Dotąd do Brazylii zbiegło przed chaosem i biedą kilkadziesiąt tysięcy Wenezuelczyków, ale Brazylijczycy z regionów nadgranicznych nie chcą ich więcej. Ponadto prawie 1,5 mln Wenezuelczyków zbiegło do Kolumbii, pół miliona do Peru i 400 tys. do Ekwadoru.

  https://businessinsider.com.pl/finanse/makroekonomia/inflacja-w-wenezueli-kwiecien-2018-r-gospodarka-kraju-jest-w-ruinie/rv8ddmd
 • @Husky 09:37:25
  Dla Czekiszczaka sprawdził się znakomicie
  Uważam, że jest to, wybory w Brazylii i sytuacja w tamtym regionie , to Amerykańskie wypychanie Chin z tego obszaru
 • @zbig71 10:27:34
  Brawo Brazylia.
  Niech Bóg prowadzi do zwycięstwa prawicowego prezydenta!
  Lewaki do paki !!!!
  8-))))
 • Antykomunista ? Odbasdziny na stołku przez Syjonistów ?
  żeby ten "antykomunista" mógł wygrać najpierw trzeba był usunąć z rozgrywki by`lego Prezydenta Lulę który miał ok 60% poparcie.
  Ni dalej to już żydowska klasyka... oskarżenia, zmasowana nagonka prasowa i eliminacja z konkurencji. Klasyka żydowskiej "demokracji"
  To był w istocie zamach stanu taki jak na Olszewskiego, Oleksego, Millera w Polsce.

  Kim jest ekstremalnie prawicowy "antykomunista" ?
  Jest takim samym "demokratą" jak Piniochet w Chile. To powtórka z tamtej strategii.

  Synkowie tego "antykomunisty"
  https://twitter.com/BolsonaroSP/status/728688182670331904/photo/1

  synkowie w koszulkach z logo Mossadu i IDF
  https://twitter.com/BolsonaroSP/status/731227441491021824/photo/1

  A widziałem już wpisy Tatusia czy synków z fotkami torturowanych "komunistów" czyli opozycji...poranione ciała a na głowie foliowa torba zaciśnięta tak by ofiara się udusiła..

  To taka sama demokracja jak na Ukrainie (też rzeźnicy z UPA), jak w Arabii Saudyjskiej (ekstremalny Islam), wolnościowcy z Czeczeni, z Kosowa czy z Chorwacji (pogrobowcy katolickich zbrodniarzy).

  Globalna mafia żydowska jest nadzwyczaj "demokratyczna" dobiera sobie
  do współpracy, do mokrej roboty najbardziej krwawych siepaczy na świecie.
  I w tym towarzystwie PIS oraz PO czują się najlepiej czują się najlepiej..
  KK zapewne ukocha nowego siepacza z Brazylii jak ukochał Pinocheta, jak za JPIII uczynił świętym ideologa zbrodni katolików na Serbach (podczas II wojny światowej wymordowano w Chorwackim obozie koncentracyjnym tysiące Serbów .. wg kryterium wiary... przejdziesz na katolicyzm przeżyjesz .. nie chcesz to cie zarżniemy... i zarzynali tysiącami nawet zawody w tym kto więcej Serbów zarżnie rzeźnickim noże robiono.
  A JPII uznał że główny ideolog tej zbrodni przeciw ludzkości to święty człowiek (szczegóły w google hasło "katolickie eldorado").

  Takich politycznych przyjaciół mają solidaruchy.
  Jest czego się bać... a w demokracji ludzie się bać nie muszą.
 • @Oscar 14:52:33
  Oscar
  Powiem ci że ty to taki dość mało pomysłowy jesteś i taki oklepany już w swoich komentarzach lewak.
  Stary szablonik, wystarczy wkleić nazwę kraju i jedno nazwisko i bełkot gotowy
  A prawda jest taka że lewactwo w całym świecie już gnije. Te resztki jak np.Wenezuela, topi się w szambie czerwonej zarazy.
  Zmień ten szablon bo mdli
 • @Husky 16:15:27
  To żaden szabloniik tylko czysta żywa prawda.
  Co do Wenezueli to ona zdycha z powodu drakońskiego embarga nałożonego na nich przez globalnych bandytów oraz wewnętrznej dywersji organizowanej przez tego samego globalnego bandytę.

  Trzeba być bardzo ślepym by nie widzieć że embargo niszczące gospodarczo to od dawna stosowana przez globalnego bandytę metoda
  obalania legalnych rządów i wprowadzania swojej dyktatury.

  Czy naprawdę tego nie widać ? Globalny bandyta ponakładał już embarga na pół świata ... i zawsze cel jest jeden .. obalić rząd i wprowadzić własną agenturę.

  Polska też przeszła ten proces .. do dzisiaj rządzi agentura globalnego bandyty.

  A komentarze są podobne bo wszystko daje się logicznie wytłumaczyć działaniami globalnego bandyty.
  To może nudne .. ale ciągle jeszcze wielu pożytecznych idiotów wierzy święcie w globalne "łże media" globalnego bandyty i jego sługusów.
 • @Husky 16:15:27
  .........A prawda jest taka że lewactwo w całym świecie już gnije. ......

  chyba nie masz racji .. patrząc na oceny które dostałeś jest przeciwnie .

  No i jeszcze jedno .. lewactwo , to nie to samo co lewicowość .... .
 • @Husky 16:15:27
  Husky to inny równie piękny i trafny opis naszego świata.

  https://drnowopolskiblog.neon24.pl/post/146237,znalezc-szczescie-w-ramionach-judeopolonii

  Ty nie możesz być tak ślepy by tego nie widzieć.
  Ty po prostu grasz we wrogiej Polsce drużynie globalnego bandyty.

  Nie wiem tylko jak radzi z tym sobie twoje sumienie.
  Jak jesteś żydem to sumienie jest bez znaczenia, grasz w swojej drużynie..
  lojalność plemienna często stoi w sprzeczności z przyzwoitością, moralnością.
 • @Oscar 16:39:29
  //To może nudne//

  Nudne !!!
  A lewaki do paki
  pzdr.
 • @fabi 16:41:13
  Dzieki za ocene
  szacun
  pzdr.
 • @Husky 16:15:27
  "A prawda jest taka że lewactwo w całym świecie już gnije."

  A podatki....? ;-(
 • @Jasiek 18:10:10
  No właśnie, przecież PIS jest partią socjalistyczną. zwłaszcza ten krętacz Morawiecki!¡! Dlaczego podatki w Polsce nie idą do dołu? Bo Tusk jest w Brukseli?
 • @Oscar 16:39:29
  Zdaje się, że prezydent elekt zapowiedział
  poparcie przeniesienia stolicy z Telaviv do Jerozolimy . No to jesteśmy w domu!!!!!
 • @Husky 08:23:52
  Na 100% nic się tam nie zmieni,jestem tego pewna,bo tak to jest poustawiane,aby się nic nie zmieniło.Już tam wuj Sam tego dopilnuje.
 • @M i r i a m 19:23:22
  Aż tak źle nie będzie...Wój Sam dopilnuje wenezuelskiej ropy
 • @M i r i a m 19:23:22
  Poczekamy
  Zobaczymy
 • @Husky 19:45:10
  Ja również mogę powiedzieć: pożyjemy,zobaczymy.Będą takie zmiany,jak u nas się dokonały,jestem tego pewna,bo należy wnioskować z wiadomego o niewiadomym.Przestań wreszcie wyjeżdżać z lewakami,albo z agentami Putina,bo stajesz się z tym nudny.To stało się ostatnio modne u pewnej grupy ludzi,że gdy ktoś ma odmienne zdanie i ma rzeczowe argumenty na to co się w świecie dzieje ,to zaraz idzie w ruch tego typu klasyfikacja.Nie jestem lewakiem,ani agentem rosyjskim,nigdy w swoim życiu nie należałam do PZPR i nigdy do Solidarności,bo wyczuwałam,że to ten sam diabeł i dla tego też mam odwagę pisać i mówić to co widzę i czuję.3/4 solidaruchów należała wcześniej do PZPR,a im bardziej w tym tkwili,to tym bardziej teraz odżegnują się od swojej przeszłości.To dzięki takim ludziom partyjna nomenklatura uwłaszczyła się na naszej krwawicy i z dnia na dzień stali się bogaczami.Przestań czarować tym,że jesteś katolikiem,bo 90% Polaków to katolicy,ja również,ale przynajmniej nie jestem ślepym katolikiem.Zawsze mnie niestety denerwuje twoje logo,wiara to stan ducha,a nie przechwałki.
 • @M i r i a m 22:40:52
  Demokratyczne wybory w USA - system dwupartyjny - dwa skrzydla tego samego 'ptoka'- oba skrzydelka kupuja sobie glosy, bo na tym polega demokracja.
  Wyborcy maja ogromny wybor: Miedzy Scylla i Harybda

  Bliznieta
  https://imgur.com/a/g6rowfT
 • @M i r i a m 22:40:52
  Pozwolisz, że zachowam własną opinię?
  Czy muszę myślec tak jak inni?
 • @Tiamat 05:07:31
  Demokratyczne wybory w Rosji - system jednopartyjny
  Wyborcy mają ogromny wybór
  Na tak, lub.....
  Gułag
 • Kolejne "okruxhy" informacji o wyzwoleniu Brazylii
  "

  Miłe perspektywy dla Brazylii – jej majątek ma być sprzedany międzynarodowym spekulantom

  Paulo Guedes, który będzie jego (czyli nowego prezydenta) ministrem finansów, mówi wprost: będziemy wzorować się na neoliberalnym modelu wdrażanym przez Augusto Pinocheta i jego doradców z Chicago. Guedes zamierza „na dobry początek” sprzedać 147 państwowych przedsiębiorstw brazylijskich i zaznacza, że „nie ma świętych krów”. To oznacza, że pod młotek mogłyby pójść słynny koncern naftowy Petrobras, największy wytwórca energii elektrycznej Eletrobras oraz Bank Brazylijski (Banco do Brasil)

  https://strajk.eu/bolsonaro-idzie-w-slady-pinocheta-jego-minister-finansow-zapowiada-masowa-prywatyzacje/

  Polubione przez 4 ludzi
  azazel44 , 8 listopada 2018 at 09:26
  "

  Czyli normalka.. globalne żydostwo ustawiło "swojego" a na pewno bandytę na stołek prezydenta .. i rusza ostro rabunek zasobów kolejnego kraju.

  W Polsce było dokładnie tak samo z pełnym gorącym entuzjastycznym poparciem solidaruchów oraz KK.
 • @Oscar 14:04:00
  Nie dość że swój, to jeszcze bandyta
  Straszne to
  A lewactwo wyje i ma wyć
  pzdr.
 • @Husky 16:15:27
  Hasky, Ty politycznie jesteś albo taki tępy albo totalnie głupi, albo żydowski warchoł.
  Trzeba troche poszperać i wiedzieć o kim się pisze. Naród nie wybiera Naród przyklepuje przybłędę. Wystawia mossad, a reszte robią mossadowskie media i tak to się stało w Brazylii. Chodzi o to aby Brazylię mieli w swoich łapach ci sami co okupują usrael.
  Miesiąc temu miałem spotkanie pod Łodzią z dwoma Brazylijczykami z którymi przegadaliśmy prawie całą noc. Oni już wtedy mówili mi, że wygra człowiek usraela i tak jest.
  Tak jak u nas wskazali Dudę i wygrał jak wczesniej Wałęsę, Kwaśniewskiego, czy mlaskatego tego od masonów.
  Nie ma żadnej demokracji na świecie, wolnych wyborów na rezydentów, są wyznaczani a narody naprowadzane są na danego zdrajcę, szpiega i mamy takiego Dudę a Brazylijczycy Bolsonaro.
  Co do Wenezueli, to słuchasz syjonistycznych mediów, które mają za zadanie zniszczyc, obalić każdy Rząd na świecie, który nie będzie realizował polityki światowej mafii finansowej i nie będzie realizował rozbiorów włąsnej gospodarki. Rozumiesz to!!!!
  Dlatego Morawiecki z ciotką sprowadzają do Polski zbrodniarzy z pod znaku JP Morgan i jeszcze im płacą, żeby Nas okradali. To Ty, im służysz takim pajacowatym tekstom, wklejanych na tym portalu.
  Podoba ci się, że Bolsonaro, pierwsze co zapowiedział, to przeniesienie ambasady Brazylii z Tel Avivu do Jerozolimy. Podoba ci się to???
  Przestań już razem z tym Tablotem wklejać tu te syjonistyczne wypociny kumpli Jonny Danielsa.
 • @Wrzodak Z. 22:13:31
  Dzieki za komentarz
 • @Husky 08:46:02
  No i co owczarku! Szydło wyłazi z wora, ten twój rezydent to kolejny słup teraz w Brazylii - to słup światowej mafii finansowej. Pod szyldem lewactwa już nie wygrywa się wyborów, masoni wymyślili hasła ,,patriotyczne" by przejmować narody, tak jak w np; w Polsce. Przeanalizuj role Zuckerberga w sprawie wyników wyborów w Brazylii, mln fałszywych kont na pejsy - buku, mld $ lewych na kampanie wyborczą od mafii ,,watowskiej" itp. Wklejasz linki do ,,biznesowych" gazet finansowych, to naprowadzasz nas na służbę mafii pejsatych, rola twoja jest tu obrzydliwa. Razem z nimi obalasz rządy narodowe. Zachowujesz się jak ludzie Bermana, tzn. taki motłoch zydokomunistyczny.
 • @Wrzodak Z. 09:17:05
  W sprawie Huskiego , to się zgadzam.
  Proszę jednak powiedzieć, jak Pan ze swojej perspektywy widzi Polskę w uścisku Niemiecko - Rosyjskim. Cudów nie ma , nasze interesy są zdecydowanie rozbieżne i silna , niepodległa Polska stoi w poprzek tych interesów. Mnie tak sie wydaje, że gdyby Niemcy z Rosją zagwarantowały Polsce należne jej miejsce, a więc respektowanie naszych interesów narodowych, to projekt Europy od Lizbony do Władywostoku chyba miał by sznsę na powodzenie, bo amerykanie mieli by kłopot wbić polskiego klina w ten projekt. W obecnej sytuacji, ten duet nie dopuci do suwerrenego rozwoju Polski i być może dlatego to nasze służalstwo USraelowi.
 • @Wrzodak Z. 09:17:05
  Dzieki za komentarz
 • @zadziwiony 14:33:23
  Pozdrawiam ja i Prezes!

  https://pbs.twimg.com/media/DrkKopIWsAIj-x1.jpg
 • @zadziwiony 14:33:23
  Beautiful pink tree in Brazil

  https://pbs.twimg.com/media/Drk_Z0lU4AA-hL5.jpg
 • @zadziwiony 14:33:23
  Właśnie, za służalstwo usraelowi, Rosja nas nie szanuje, a Niemcy nienawidzą. Być graczem w tej części Europy to sztuka, a przede wszystkim świadomy Naród, który wybiera ludzi do władzy, świetnie przygotowanych, wielkich patriotów, świadomych swoich obowiązków. Niestety, ale morale i lenistwo na polaków kolejny raz w historii gubi.
  Zacząć trzeba od odbudowy moralnej narodu, od odbudowy swiadomości narodowej, to wielki wysiłek kilkunastu ludzi, ale czy są tacy???????
  Proszę zauważyc co robią media, które lansują szpiegów, karierowiczów a z ludzi robią taki motłoch, tzn. na siłę wciskać im swój punkt widzenia. Zamiast debat, sporów, reportaży itd. powinny opierać się w pobudzaniu wiedzy u ludzi, a robi się coś przeciwnego narzuca się chałturę, byle jakość, tak by ludzie byli ogłupiani. Świadomy Naród nie wybierze szpiega, darmozjada do władzy, a tak to cała plejada tych pasożytów pcha się do wszelkich szczebli władzy, o czym świadczyły ostatnie wybory samorządowe. Przecież na urzędach pensja jest co miesiąc, ZUS opłacony a życie za swoje na swoim jest trudne, trzeba cieżko pracować, a tu za lenistwo płaci się wysokie apanaże.
  Nie świadomy Naród musi popaść w niewole i tak jest obecnie.
  Także pracujmy nad budową świadomości narodowej.
  Co do Rosji i Niemiec, to można z takiego układu geopolitycznego bardzo wiele skorzystać i można być w pełni Niepodległym krajem, a na klęczkach prosić o jałmużne z usraela, to nic innego jak zniszczenie polskosci i zniszczenie skupiska jednego narodu.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

ULUBIENI AUTORZY

więcej