Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1003 posty 31461 komentarzy

Tylko prawda

Husky - Zoologiczny antykomunista , mając do wyboru AK i NSZ wybrałbym NSZ przy całym szacunku do AK. UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony.

Donos na Schetynę

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Antypisizm uprawiany przez opozycję w Polsce staje się coraz bardziej uciążliwy także dla sąsiadów stąd też to przygadywanie opozycji płynące z zewnątrz.Czerwona karta od wyborców może doprowadzić do wewnętrznego rozbicia w partii.

 

Nieznany obraz Platformy pojawia się w wywiadzie na stronach onet, pl z, wczorajszym posłem PO a dzisiaj radnym sejmiku dolnośląskiego - Stanisławem Huskowskim. Oskarża on Schetynę o klęskę PO w sejmiku na Dolnym Śląsku. Wprawdzie największym złem jest dla radnego oczywiście partia PiS - co przyjdzie aresztować o 6 tej nad ranem - ale jego krytyka Schetyny jest aktem prawdziwej odwagi albo, co ciekawsze, zwiastunem zmian.

Huskowski : Na Śląsku i we Wrocławiu skończyła się era Platformy Obywatelskiej i Schetyny.To było wiele lat wyborczych zwycięstw, lat euforii w partii po wieczorach wyborczych i przekonania , że nie mają z kim przegrać. Dziś Platforma Obywatelską i teraz, na Śląsku PO pożegnała się z władzą, decyzją wyborców. W samej partii zamiast powyborczych refleksji słychać jedynie, że dojdzie do personalnych rozliczeń.

          

 
Huskowski tłumaczy, że rozbicie Platformyna Dolnym Śląsku jest winą szefa Platformy a nie stronnictwa Dudkiewicza:

"Takie nieprawdziwe informacje rozsiewają ludzie z Koalicji Obywatelskiej, a w szczególności lider Platformy Grzegorz Schetyna, który próbuje w ten sposób tłumaczyć klęskę swojej formacji w mateczniku PO, czyli na Dolnym Śląsku. Główna odpowiedzialność za tę klęskę spada właśnie na niego. Wszyscy wiedzą, czym dla Schetyny jest Wrocław i Dolny Śląsk – przecież tu mieszka, tu ma przyjaciół i tu zaczynał politykę. Problemem Schetyny jest jednak to, że odtrąca od siebie ludzi, obraża ich i wyrzuca z partii. Wyrzucił mnie, wyrzucił Jacka Protasiewicza. Wypchnął z Platformy marszałka Cezarego Przybylskiego. Za nami 1/3 partii na Dolnym Śląsku wystąpiła z Platformy. Przed laty skłócił się z Rafałem Dutkiewiczem, zwalczając go i próbując ograniczać na każdym szczeblu, gdzie tylko się dało. We Wrocławiu wyrosło duże środowisko antyPiS-owskie, które jest w dużym konflikcie z PO.

W ostatnich dniach rozmawiałem z dwoma byłymi działaczami PO, dziś Bezpartyjnymi Samorządowcami: marszałkiem Cezarym Przybylskim i Markiem Obrębalskim. Powiedzieli mi, że tyle impertynencji – słów obrzydliwych, chamskich i prostackich – ile nasłuchali się ze środowiska ludzi Schetyny, jego żołnierzy, nigdy z ust członków PiS nie słyszeli. To niestety strasznie ułatwia im podjęcie decyzji o zawiązaniu koalicji z PiS-em. Staram się ich zrozumieć. Oni obaj byli dotychczas w koalicji antyPiS-owskiej, która jeszcze trwa w sejmiku. Obaj mają za sobą przeszłość w PO. Obaj są bardzo sensownymi ludźmi, mają aspirację, żeby być w układzie rządzącym, szczególnie że Przybylski był i ciągle jest bardzo dobrym marszałkiem. Oni po prostu widzą, że im łatwiej będzie się dogadać z PiS-em niż z PO. Tym bardziej że z tego, co wiem, Schetyna nie wyciągnął do nich ręki. Do rozmów z nimi posłał negocjatorów, ale nie najwyższego szczebla. Sam jest na to zbyt dumny i zbyt zatwardziały w swoim postępowaniu. Zresztą do mnie też nikt z PO się nie zwrócił, a byłbym istotny w rozmowach na temat koalicji antyPiS-owskiej na Dolnym Śląsku. Rowy wykopane przez Grzegorza Schetynę są tak głębokie, że sam ich nie potrafi pokonać.Nie lubię styp, – usłyszeliśmy od jednego polityka Platformy.  Pytamy więc, co dalej z partią. – Musi dość do roszad.  

Ktoś powinien odpowiedzieć za ten fatalny wynik.

 

 

To wszystko w mojej ocenie nie usprawiedliwia jednak koalicji Bezpartyjnych z PiS. Partia ta jest antydemokratyczna i antysamorządowa. Wprowadzanie jej do zarządu województwa jest wielkim błędem, choć może wydawać się interesem. Wolnością się nie kupczy." - mówi "onetowi" były członek PO, Huskowski.

Może jednak Onet.pl ma jakiś jeszcze inny cel w publikacji tego wywiadu gdyż w tym samym wczorajszym wydaniu publikuje też drugi materiał krytyczny wobec PO:

" "Foreign Policy": polska opozycja powinna winić samą siebie. "Polscy liberałowie powinni przestać atakować rząd i zacząć twardo patrzeć w lustro" - ocenia w internetowym wydaniu sytuację w Polsce po wyborach samorządowych amerykański dwumiesięcznik "Foreign Policy". Autorzy twierdzą, że PiS jest w całkiem wygodnej sytuacji politycznej. Artykuł ostro krytykuje opozycję, której zarzuca brak jasnej "politycznej narracji". "Obsesyjna postawa PO wobec PiS-u, przynosi efekt przeciwny do zamierzonego" - piszą autorzy tekstu.

Autorzy artykułu podkreślają, że z nagłówków międzynarodowych mediów piszących o Polsce wyłania się obraz niezgodny z rzeczywistością, jakby polski rząd znajdował się "w stanie oblężenia", podczas gdy partia rządząca ma "całkiem wygodną sytuację: wysokie notowania w sondażach i mające niewielką wiarygodność wyzwanie ze strony opozycji". Ich zdaniem ostatnie wybory samorządowe tylko to potwierdziły." pisze o artykule komentator onetu. ( cytat za onet.pl.)

Zapowiadana jest w najbliższych dniach wizyta kanclerz Merkel i jej rządu w Warszawie u premiera Morawieckiego. Może jest to jakiś sygnał z zachodniej strony by PO spuściła z tonu? Jakiś nowy niemiecki apel by opozycja jednak zmieniła narrację, bo to co działo się dotychczas już nie jest skuteczne? Notowania rządu kanclerz w Niemczech nie są dobre. Jakiś pozytywny news dla jej wyborców też by się przydał wobec powszechnego poglądu, że Niemcy przez swoją politykę są coraz bardziej izolowani. Zgodna współpraca z sąsiadem to byłaby dobrze odebrana wiadomość.

ps.

Czerwona karta od wyborców może doprowadzić do wewnętrznego rozbicia w partii. Partii którą przez wiele lat łączyła przede wszystkim władza. Co teraz będzie ich łączyć? Na to pytanie będą musieli sobie w najbliższym czasie odpowiedzieć politycy PO. Dzisiaj oni obawiają się scenariusza, który właśnie zrealizował się na lewicy. Boją się, że z ugrupowania, które kiedys miało 40 proc. w wyborach staną się formacją, która z każdymi kolejnymi wyborami będzie tracić na tyle, że w końcu zniknie ze sceny politycznej.

 

 

Twitter.com

facebook

Interia.pl

https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/stanislaw-huskowski-zamienia-sejm-na-sejmik-dolnoslaski/q3424mv

https://wiadomosci.onet.pl/swiat/foreign-policy-polska-opozycja-powinna-winic-sama-siebie/c7zjknx

https://www.salon24.pl/u/bratbrata/905948,donos-na-schetyne-czyzby-powyborczy-kryzys-w-po

 

KOMENTARZE

 • @Husky
  No tak " Donos " , widzę że sygnalistą zostałeś :)))))
 • PiS PO
  Jedno zło!
  I nie wyginaj się Husky.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:56:38
  Jedno zło POszło w pi....
  Na drugie możemy poczekać te 10-15 lat
  To tylko chwila
  8-))))))
 • Czy
  Ten Stanisław Huskowski to czasem jakiś twój krewniak?:)
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:56:38
  Co by było, gdyby wszyscy członkowie PiS przeszliby do PO, a PO do PiS?
  Zauważył byś różnice?
 • @zbig71 21:24:48
  Może i tak być , albo po mieczu ,albo po pochwie .Salut . :)))
 • @zbig71 21:24:48
  Też POlak
  8-))))))
 • @Husky 21:11:42
  No to masakra..
  Teraz zydzi będą panować?
  A ty Husky razem z nimi?
  Dadzą Ci wychodzę w sobotę czy będziesz im dupy obcieral?
 • @zbig71 21:26:54
  Różnica?
  Żadna.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:46:16
  // czy będziesz im dupy obcieral?//

  A salowe czy pielęgniarki czynią to cały czas, nie tylko w soboty i wielkie im chapeau bas
  8-))))
 • @Husky 21:11:42
  Przeciez doskonale wiesz ze te dwa kaczory (ten "polegały" i ten żyjący) to zwykle szabesgoje są.
  Najmowac się na służbę szabesgoi to podwójny obciach.
  No ale ty piesku pracujesz za szekle więc ci wszystko jedno. Prawda?
  Baw się tak dalej...
 • @Husky 21:55:34
  Wiesz o czym mówię więc nie świruj jarzabka.
  Mialem cię za bardziej inteligentnego.
 • @Husky 21:55:34
  Pilnuj lepiej swoich . :))) https://www.salon24.pl/u/null/906231,koalicja-ktorej-mialo-nie-byc
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:59:54
  mam zdanie odrębne i nie dam się sprowokować w taką "dyskusję"
  Pozdrawiam
 • @Repsol 22:09:15
  Się chłopaki dogadały
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:48:32
  Poseł Mężydło przeszedł z PiS do PO i oświadczył, że nie zmieniał poglądów.
  W tym wypadku nie kłamał.
 • @Husky 22:09:45
  No pewnie ze się nie dasz:) Szkolenie funkcjonuje.
  Ale na proste pytania nie potrafisz odpowiedzieć.
  Jeśli jeszcze raz wyskoczysz na kogoś z morda to dołożę wszelkich starań żeby cię tu nie było.
  Zrozumiał piesek? :)
 • @zbig71 22:22:51
  Oczywiście że nie kłamał.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 22:31:10
  //Jeśli jeszcze raz wyskoczysz na kogoś z morda to dołożę wszelkich starań żeby cię tu nie było.//
  a gdy bedzie odwrotnie?
 • @Husky 22:38:04
  To sygnalisto miejmy nadzieję że administracja skoryguje . Prawda ?.
 • @Husky 22:38:04
  Nie przewiduje.
  Ty pilnuj siebie a ja zajmę się resztą.
  Ok?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 22:31:10
  Witam Jarek,

  Bardzo, bardzo proszę - nie pisać tego typu komentarzy!

  Nie będę tolerował dyskusji na tym poziomie!

  Nie widzę absolutnie nic złego w artykule Huskiego. On może mieć inne zupełnie zdanie na rozmaite tematy bieżace i polityczne.

  Każdy ma całkowite prawo do swojego zdania.
  Jeżeli się z nim nie zgadzasz - napisz o co Ci chodzi, ale merytorycznie. albo wogóle nic nie pisz.

  Zauważyłem, że cokolwiek napisze Pan Huski - Twoim zdanie jest złe.
  Twoje komentarze nie odnoszą się do tematu - tylko próbują zniechęcić autora do pisania w Neon24.pl

  Tak jak mówiłem wielokrotnie - Neon24.pl jest otwarty dla wszystkich, którzy chcą tutaj publikować. Nie ma znaczenia skąd oni są ani jakie mają opinie.

  Nie ma cenzury. Jedynym ograniczeniem jest regulamin.
  Podstawowa zasada - Nie wolno ludzi obrażać.
  Bardzo ważną dla mnie rzeczą jest też kultura wypowiedzi - artykułów i komentarzy

  Tego typu dyskusja, obrażanie autorów - to rynsztok i jeszcze raz bardzo proszę tego nie robić.

  Pozdrawiam

  Ryszard Opara
 • @Ryszard Opara 02:33:52....Podstawowa zasada - Nie wolno ludzi obrażać...
  Pełna zgoda.
  Ale pojawia się problem czy mamy do czynienia z ludźmi , czy z nickami, pod którymi skrywają się trolujące grupy będące narzędziami propagandy politycznych osób prawnych.

  Człowiek , który służy osobie prawnej, dokonuje samookaleczenia osobowości.

  Osoba prawna płaci mu za to mirażami "wielkości", "wybraństwa", "wyjątkowości" .

  Oczywiście z narzędziami należy ostrożnie postępować, bo zemsta przedmiotów martwych może być bolesna.
 • @Ryszard Opara 02:33:52
  To poczytaj sobie jego komentarze a potem zwracaj mi uwagę. Polecam także komentatora "zibi".
  Ja nie muszę tutaj pisać.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 10:03:40
  Szanowny Panie Jarku,

  Czytam jego i Twoje komentarze.

  Po prostu nie chcę, nie życzę sobie - żeby ktotokolwiek pisał teksty i komentarze obraźliwe. Niezgodne z normalnymi, ludzkimi zasadami i regulaminem. Nie chcę aby ludzie przeklinali.
  Chcę, że wszyscy zachowywali się właściwie i z godnością.

  Czy widziałeś, żebym ja napisał kiedykowiek niewłaściwy komentarz.
  W najgorszym razie zamilczę. A trolli i tak nie zlikwidujemy.

  Twoje zasługi dla rozwoju Portalu Neon24.pl są niewątpliwe i bardzo duże - to jednak nie zwalnia Cię z obowiązków pisania zgodnie z regulaminem. Właśnie ktoś taki jak Ty powinien dawać przykład.

  A jeżeli zdecydujesz się nie pisać wogóle na Neon24.pl - to już Twoja już decyzja - trudno, przeżyjemy. Jest przecież tyle opcji do wyboru...

  Pozdrawiam

  Ryszard Opara
 • @Husky
  Marek Jakubiak chce stworzyć partię polityczną! "Musimy zrobić ruch do przodu. Czy to się Pawłowi Kukizowi podoba, czy nie". https://wpolityce.pl/polityka/418709-jakubiak-chce-stworzyc-partie-polityczna-stanowcze-slowa


  Ps..Teraz MJ będzie robił szeroki szpagat.......jeszcze się nie nauczył, że nie da się w takim "rozkroku"długo wytrzymać? Miałem go za mądrzejszego......Wybory samorządowe pokazały, że was już praktycznie nie ma, nie macie nic do zaoferowania wyborcom! A pudrowanie trupa POlitycznego nic nie da. O kolejny projekt odbierania głosów PiS. Czy wiecie, że Jakubiak był zawodowym w LWP. Jakoś nie wierzę w czyste intencje pana posła.Kukiz skończył się, czas powołać nowy twór "dobrej"opozycji. Kukiz został stworzony by odebrać głosy na prawicy PiSowi… wybory pokazały, że projekt się nie powiódł i teraz trzeba budować coś nowego aby zrealizować ten sam cel - rozdrobnić prawicę.
 • @Ryszard Opara 10:32:31
  Oczywiście jak zwykle ma Pan rację i nie mam zamiaru polemizować, zwłaszcza publicznie.
  Tylko jak oglądam statystyki to nie wiem czy się śmiać czy płakać? No ale niech pan przytula trolli. To jest droga do sukcesu portalu. Nie mój cyrk i nie moje małpy.
  Pozdrawiam równie serdecznie :)
 • @Husky Pobożna minka - łajdackie sumienie. (przysłowie polskie)
  Za tydzień druga tura, dziś... rozprawa. Kandydat na prezydenta jest oskarżony o gwałt. http://niezalezna.pl/243134-za-tydzien-druga-tura-dzis-rozprawa-kandydat-na-prezydenta-jest-oskarzony-o-gwalt

  Ps...Pewnikiem wygra głosami kobiet. I taki żulik, po takiej kompromitującej aferze, otrzymuje 22 tysiące głosów... Zgroza. Totalni kochają przestępstwa i przestępców bo nimi są.
 • @kula Lis 67 11:23:55
  Dość szybko ten wpis całkowicie znikł
  Jeszcze parę godzin temu był na TOP 3 teraz znikł całkowicie
  Cenzura wobec mnie i właściciela?
  Takie odnoszę wrażenie.
  Mam nadzieję że administrator poda przyczynę takiej decyzji
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 11:15:47
  Ja też czytam statystyki
  Z tego co można zobaczyć to trolle Husky i Talbot raczej statystyki nie psują
  A innych oprócz Pana Jeznacha i blogera @macgregor to tam nie uświadczy od wielu m-cy.

  September 2018 Overview


  neon24.pl 29.55%
  jeznach.neon24.pl 8.60%
  antykomunista.neon24.pl 6.26%
  macgregor.neon24.pl 4.07%
  talbot-nowyekran-pl.neon24.pl 3.22%


  https://www.similarweb.com/website/neon24.pl#websiteContent
 • @Husky 13:38:44
  Ja też z ciekawością obserwuję co z notką się dzieje . Dziwne rzeczy się dzieją . Notka niby jest ,a trzeba jej szukać ?.
 • @Repsol 14:27:07
  Nie tylko wpis znikł ale też komentarz Zdzicha
  Cuda
  Myślę że najlepszym wyjściem będzie jego ponowne zamieszczenie wraz z komentarzami
  Pzdr.
 • @Husky 14:45:28
  Nic nie ustawiałem i zamiaru nie mam nic z tym robić . Niech wyjaśnia ten kto przy notce coś robił .
 • @Repsol 15:05:35
  NIKOGO nie oskarzam
  pzdr.
 • @Husky
  Kukiz 15 nigdy nie było prawicowe ani nic z prawicowcami nie miało do czynienia .. To stowarzyszenie było ekspresowo stworzone, wypompowane w mediach i od razu znalazło się w Sejmie .. Żadna partia, żadne ugrupowanie nie miało takiej siły by w tak szybkim tempie wejść do ław poselskich. To raczej przybudówka PO zorganizowane przez siły przeciwne prawicy. I niech nikt się nie łudzi, że Jakubiak przejdzie do prawicy.
 • @kula Lis 67 15:13:16
  Przyjacielu
  Zmiana adresu
  8-)))))))))))

  http://antykomunista.neon24.pl/post/146089,donos-na-schetyne-reprint

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej