Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1009 postów 31686 komentarzy

Tylko prawda

Husky - Zoologiczny antykomunista , mając do wyboru AK i NSZ wybrałbym NSZ przy całym szacunku do AK. UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony.

Niedziela - kubeł zimnej wody na PiS

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

PiS walczy z sądami i ponoć dla naszego dobra ten bój. Czujemy jednak, że to takie gonienie króliczka, podobnie jak "nieoddawanie nawet guzika" Timmermansowi, Junkierowi i Makreli.

Siła PiS może jednak zostać zdmuchnięta jak płomyk świecy. Poza rozdawnictwem typu 500+ partia ta nie zmieniła w polskiej rzeczywistości niczego. Wielu Polaków dalej wyjeżdża pracować za granicę. Wielu będących "na swoim" nie zna dnia ni godziny kiedy służby skarbowe i wszelkie inne przypuszczą na nich atak. Znam to środowisko, bo w nim się obracałem i nie znajdzie się już tam kogokolwiek popierającego PiS. A wiem, że wielu głosowało ostatnio na PiS. W odróżnieniu ode mnie zmarnowali swój głos. Dziś mam gorzką satysfakcję. No, ale ci ludzie nie przechylą szali. Jest ich zbyt mało. Ot, milion czy dwa wyborców. Razem z rodzinami. Jest jednak coś co wisi nad PiS-em jak gilotyna.

 

             

 

Niedziela - kubeł zimnej wody na PiS

Będę krakał. Narażę się na epitety zwolenników PiS, szczególnie tej grupy, która uważa, że poza PiS-em nie ma życia.

Niedzielne wybory do samorządu nie będą dla partii rządzącej powodem do optymizmu w przyszłorocznych wyborach do sejmu i senatu. PiS niewiele zyska o ile w ogóle. A do przyszłego roku może zjechać w poparciu do stanu sprzed lat, oscylującego w granicach 20%.

Co już jest a jeszcze bardziej będzie, przyczyną?

Coraz trudniej zwolennikom PiS bronić tej partii. Często rozmawiam ze zwolennikami PiS, bo mam ich dużo w rodzinie ( nawet moja żona głosowała, ale już się wyleczyła ) i wyraźnie widać, że gaśnie entuzjazm wcześniejszy, stawiający tę partię na cokole wszelkich zalet i nieskazitelności. Z trzech lat rządów został tylko argument 500+. Argument dość pokraczny i łatwy w zwalczaniu. Wystarczy spytać jak się mają ceny żywności przed 500+ i dzisiaj. A jak inne koszty utrzymania dziecka? Już nawet najmniej bystrzy dostrzegają, że rozbudowa socjalu dzieje się ich własnymi pieniędzmi a nie tymi odzyskanymi od mafii vatowskiej. Dług publiczny oczywiście też narasta. Podobno trochę mniej niż za Tuska i szajki, ale rośnie.

O powstawaniu z kolan zwolennicy wolą nie dyskutować i unikają tematu stwierdzeniem, że "nie garb się", które to stosować można na dorastającego dzieciaka, kiedy zadaje trudne pytania. Temat jednak drążymy i wychodzi, że już nie na kolanach, ale czołgamy się na brzuchu i jemy pył tej ziemi wzorem biblijnego węża - Szatana. Zmienił się jedynie obiekt kultu, któremu oddajemy cześć.
PiS walczy. Ciągle słyszymy, że miliardy wyprowadzono z budżetu. Każdy z nas czuje i słusznie, że poszedłby na sporo lat do pudła za ukradzione kilka tysięcy a tu miliardy a złoczyńcy nadal na wolności. Jakąś jedną czy drugą płotkę posadzono, ale jeśli tych dwóch czy trzech ukradło te setki miliardów to należy ich przycisnąć, aby je wydalili, choć co to za mafia, która się składa z kilku osób. Tak więc PiS walczy dwojako. O wielkich złodziejach słyszymy, ale podobnie do nazistów, rozpłynęli się oni we mgle historii, natomiast całkiem dobrze wychodzi PiS-owi walka z drobnicą gospodarczą i tu się dusi wg polecenia Szmaciaka, że " trzeba doić i strzyc to bydło a kiedy zdechnie, zrobić mydło". Na razie idzie wojna o handel dokładnie wg wzorca Hilarego Minca. Skutkuje to wybiciem z głowy poparcia dla PiS kilkudziesięciu tysiącom ludzi zajmującym się tą działalnością oraz kilkudziesięciu tysiącom drobnych producentów odzieży i obuwia. Przekłada się to coraz bardziej na niepokój wśród tych drobnych przedsiębiorców, którzy jeszcze nie doznali bezpośredniego ataku. Czują oni jednak, że co się odwlecze to nie uciecze. A to już idzie w miliony wyborców.

PiS walczy z sądami i ponoć dla naszego dobra ten bój. Czujemy jednak, że to takie gonienie króliczka, podobnie jak "nieoddawanie nawet guzika" Timmermansowi, Junkierowi i Makreli.

I na koniec PiS nie zmienił prawie nic w ustawach, które to zmiany dałyby ułatwienia w życiu codziennym a w dodatku nic by to nie kosztowało państwa. Jak to kiedyś napisała sympatyczna blogerka Ufka "Dajcie ludziom coś za darmo". Wołanie na puszczy. Upierdliwe prawo budowlane prawie bez zmian. Przerejestrowywanie samochodu po staremu. Pieczątek w dowodzie rejestracyjnym na sześć lat a potem dwa lub więcej dni stracone bo trzeba dowód wymienić. Z takich setek upierdliwości składa się nasze życie na styku z władzą. PiS, partia ponoć patriotyczna i to z monopolem na patriotyzm, jest patriotyczna wsobnie. Coraz bardziej widać, że podobna do PO-PSL-u jak dwie krople wody. Jedynie wrzask inny.

https://m.facebook.com/ANTY-PIS-295982250416951/?locale2=pl_PL

http://wpunkt.pl/wydarzenia/kaczynski-otrzyma-palacyk-wlasnosc/?fbclid=IwAR3k6bBPbIMMpZ0YuILaAKN479Uo062-UCyXBNIpwGad8uzQxsF8NOhGWos

facebook.com

https://twitter.com 

https://www.salon24.pl/u/pesymizm/903605,niedziela-kubel-zimnej-wody-na-pis

 

PRZECZYTAJ TAKŻE

KOMENTARZE

 • Autor - wstydu nie masz...
  https://img7.dmty.pl//uploads/201502/1424807505_dwwrim_600.jpg
 • tak, jawnie z pisuaru pozostało jedynie 500+
  ale, ile sił na jednego ?

  jaką pomoc dali pisuarom obywatele w walce z komisją europejską?

  na byle mesz jedzie tysiące kiboli,

  a gdzie pikieta w Brukseli, niech tam pojedzie tyle samo !
 • @Talbot 18:27:07
  Po tych wyborach PIS się już nie podniesie
  Nigdy
  8-))))))
 • @interesariusz z PL 18:34:52
  Jakby Polski rząd miał to co każdy facet mieć powinien to by "olał" wszytko to co chcą mu narzucić obce rządy czy instytucje ale niestety .
 • @Husky
  Stawiam dolary przeciw orzechom że Pisklaki jednak wygrają . " “Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.” – Stanisław Lem . Przewidział to już dawno. :)))))
 • @Husky 18:40:09
  chyba nie znasz sytuacji na szachownicy.
 • @Repsol 18:45:10
  z idiotami, i z Żydami, jednak trudno wygrać.
 • @Husky 18:40:09
  To są jakieś kpiny! Spychalski wykazuje się wyjątkowym sprytem dyplomatycznym. Jeszcze nie czytał, a już z przychylnością. To balon próbny jak zareaguje społeczeństwo. Wyborcy mówią nie klękać bo będziecie leżeć. Co? Jakaś Laupucera wydała decyzję? Cuchnie czosnkiem! Posłów wybrał Naród w demokratycznych wyborach, oni uchwalili ustawę. To w końcu Polska jest suwerennym państwem, czy żydolewackiej i pedalskiej Unii kolonią? Po co nam prezydent, sejm i rząd. Wystarczy jedna, obca Rosario Silva de Lapuerta. Nawet za cały trybunał. Jeżeli jej decyzje mają moc wsteczną to co szkodzi cofnąć się do 2015 r. I będzie jak było. Nawet za komuny, nie było sądów o Polsce w Moskwie, to jakieś jaja. Pokażmy im wreszcie gest Kozakiewicza i narysujmy kółko na czole. Jak się nie podoba to niech piszą na Berdyczów i wysyłają na nas bundeswerę. Ani kroku w tył. Nie będzie nami ten żydolewacki i pedalski zbankrutowany gospodarczo i politycznie chlew rządził. Niech tylko PiS spróbuje się ugiąć i ustąpić to będzie po PiSie. Po co opłacać polski rząd i sejm który nic nie może a wybory Polaków się nie liczą. Do przyszłorocznych wyborów niewiele zostało. Polacy zagłosują nogami. Polacy mają dość poniżania przez żydo-pedalslą-lewaclą Unię. Mam nadzieję, że polski rząd nie ugnie się, przed TSUE, a targowicę pozbawi polskiego obywatelstwa. Targowica won z Polski! Jak mnie wkurwiają te chazarobolszewickie ze swym wsobnym miotem mendy w togach. W przyszłym roku Naród dobierze się wam do dupy. A jak się nie uda to na drzewach zamiast liści będą wisieć żydokomuniści i ich wsobny miot.
 • Husky
  Zmieniłeś dilera?
 • @interesariusz z PL 18:50:39
  Opatrzność nad nimi czuwa . Salut . :))) http://kontrrewolucja.net/wp-content/uploads/2017/08/2-33.jpg
 • @Husky 18:40:09
  Zdrajcom mówimy nie. Niech tylko się ugną, to przestają istnieć! Należy wystąpić z radzieckiego EU dziadostwa, które hamuje rozwój Polski. Robi tak Anglia, naśladować. W Polsce utrudniają wystąpienie EU-koryta i gnuśne umysły. Czy jeśli Niemcy zawnioskują do TSUE o uczynienie Polski niemieckim landem, a TSUE nałoży na nas środek tymczasowy, to znaczy, że Polska zostanie włączona do Niemiec? Dalszy ciąg zdrady PAD, zdradził Samorządy, reformę sądów i bez przeczytania dokumentów zapowiada reformę własnej ustawy, należy przypomnieć, że zdrada PAD zablokowała reformę mediów co blokuje reformy. No więc zdrady prezydenckiej ciąg dalszy. Czuję się oszukany! Prezydent napisał tę ustawę, a teraz się wycofuje? Zgroza! Już przebieracie nogami żeby cofnąć ustawę. Dogadaliście się z kastą? Jaki prezydent taki rzecznik. Oni oszaleli na poziomie gimnazjum, oto ogłosili, że podstawowa zasada prawa rzymskiego PRAWO NIE DZIAŁA WSTECZ, ich nie obowiązuje. Rzecznik prezydenta zatem bredzi jak Piekarski na mękach.Panie premierze, nadzieja w rządzie, że się nie ugnie. Na prezydenta nie ma już co liczyć. To jest stanowisko Prezydenta, czy mało rozgarniętego rzecznika? I to ma być rzecznik prezydenta? Po minucie od ogłoszenia biega z pampersem? Spychalski, masz za słabą łepetynę do takich spraw. Tobie kury szczać prowadzać a nie komentować ważne sprawy dla kraju. Nie wyobrażam sobie, żeby Polska w ogóle brała pod uwagę wypociny TSUE. Jaki raport. Polska nie jest pod okupacją hitlerowską i żaden żydokomunista, pedał, lewak czy alkoholik w Luksemburgu nie będzie pisał Polsce prawa. Duda zemdlał ze strachu, leży plackiem przed Brukselą. Won tchórze. No żeż odwaliło wam w tym pałacu spróbujcie się cofnąć to jak my wam zrobimy cofkę to będziecie długo pamiętać wyborców PiS. Organizacja sądów nie należy do prerogatyw UE. Stąd sam wniosek KE do TSUE był bezprawny. Rocznie wpada do budżetu więcej o 60 mld zł - ktoś na tym stracił. Tą decyzją tylko zmobilizują wyborców PiS. Decyzja została podjęta jednoosobowo: "Decyzję wydała sędzia Rosario Silva de Lapuerta", ale co najgorsze, to to, że ta "baba" złamała europejskie przepisy:" Artykuł 1 1. Karta nie rozszerza zdolności Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej ani żadnego sądu lub trybunału Polski lub Zjednoczonego Królestwa do uznania, że przepisy ustawowe, wykonawcze lub administracyjne, praktyki lub działania administracyjne Polski lub Zjednoczonego Królestwa są niezgodne z podstawowymi prawami, wolnościami i zasadami, które są w niej potwierdzone. "

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Protok%C3%B3%C5%82_brytyjski

  I co jej zrobicie "harcerzyki z pałacu"? Jak widać to PAD już podwinął kitę i czmychnął jak zwykły kundel do budy?
 • @kula Lis 67 18:53:15
  A myślałem że dobrze życzysz pislamistom...
 • @kula Lis 67 18:53:15
  Wrzutka TSUE na chwilę przed wyborami oznacza, że maski opadły. To paradoksalnie dobra wiadomość dla Polski. Możemy już grać tak jak oni.
  PO... bandycku i bez hamulców.
  Kasta dostała to co chciała, czyli zohydzenie kolejnej instytucji europejskiej.

  Gersdorf ,Tusk i Schetyna zadowoleni?
 • @Husky 18:40:09
  Przecież ten rzecznik wnuk Spychalskiego bredzi jak wtyka. Prezydent nie wybiera I Prezesa SN, to czyni Zgromadzenie Ogólne SN. Kto wepchnął tę wtykę prezydentowi? Dzisiejszą informacją rzecznika prezydenta przerżnęliście wybory samorządowe, pisze to wasz były zwolennik i wyborca.
 • @kula Lis 67 19:24:02
  Nie wiem jak skończą się te wybory, ale Jaki i Płażyński są wschodzącymi supergwiazdami polskiej polityki. Jaki udowodnił, że jest tytanem pracy i zawziętym.
  Zdeterminowanym .
  To jest prawdziwy facet a nie pipka w rurkach.
  Szanse nie są zbyt duże.
  W takiej np. W-wie 85% mieszkańców to słoiki lub dzieci słoików
 • @Husky 19:32:13
  Plażynski to 85% nazwisko a jaki to słoik.
 • @Husky 18:40:09
  Prof. Pawłowicz rozprawia się z "kastą": "Gdyby przyznać rację zbuntowanym sędziom, Polska straciłaby suwerenność". W istniejącej sytuacji anarchii prawnej, rozniecanej przez zbuntowanych sędziów i wspieranej przez organy Unii, minister Ziobro musiał zadać pytanie polskiemu TK powiedziała prof. Krystyna Pawłowicz, poseł Prawa i Sprawiedliwości. Zbigniew Ziobro skierował do Trybunału Konstytucyjnego pytanie dotyczące zgodności art. 267 Traktatu o Funkcjonowaniu UE z konstytucją RP. W rozmowie z portalem wPolityce.pl prof. Pawłowicz wyjaśnia, że nasze relacje z Unią Europejską reguluje traktat akcesyjny. I on odsyła nas do traktatów założycielskich: o Unii Europejskiej i o Funkcjonowaniu Unii Europejskiej. Traktat o Unii Europejskiej w art. 4 mówi, że UE dysponuje tylko takimi kompetencjami i tylko w takim zakresie, w jakim przekazały je Unii państwa członkowskie. We Wspólnocie funkcjonuje zasada przyznania kompetencji. Bruksela nic nie może działać w sprawach, których nie przekazały jej państwa członkowskie wyjaśnia poseł. Traktat o Unii Europejskiej precyzuje, które kompetencje przekazane są do UE na wyłączność, jako dzielone, lub jako koordynowane. Sprawy wymiaru sprawiedliwości w ogóle do Unii nie zostały przekazane i w żadnej z tych grup nie są wymienione. Jest to bowiem fundamentalna kompetencja każdego suwerennego państwa. To co teraz robi opozycja, to manipuluje art. 7 TUE, który mówi, że Unia może podjąć pewne działania jeżeli dojdzie do naruszenia praworządności. Wmawia społeczeństwu, że „naruszenie praworządności” dotyczy też sądów. Chociaż sądownictwo nie jest do kompetencji unijnych włączone. To co teraz obserwujemy to jest to dowolna interpretacja polskich sędziów i sprzyjających im organów unijnych nieżyczliwym polskim władzom. Nigdzie bowiem traktaty nie definiują pojęcia „praworządności”. To jest pojęcie tak szerokie, że gdybyśmy interpretowali je tak szeroko jak zbuntowane środowiska sędziowskie, to należałoby uznać kompetencje UE wobec całokształtu życia i funkcjonowania suwerennego państwa, gdyż wszystkie obszary życia są prawem regulowane akcentuje profesor. Jak podkreśla, podobne stanowisko w tej sprawie zajął Niemiecki Federalny Trybunał Konstytucyjny w wyroku z czerwca 2009 r. Wtedy to Niemcy potwierdziły, że sprawy organizacji sądownictwa nie zostały traktatami przekazane do Unii i pozostają w suwerennej kompetencji państwa członkowskiego. Nasza rozmówczyni stwierdza, że to co robią tzw. polskie autorytety prawne sprzyjające opozycji, jest celowym wprowadzaniem opinii publicznej w błąd i ma motywację polityczną. Jestem zdumiona tym co robi zbuntowane środowisko sędziowskie. Ich postawa jest niezgodna z etyką zawodową, bo świadomie wprowadza niezorientowane społeczeństwo w błąd. Sędziowie kłamią i odrzucają zasady, których uczono ich przecież na studiach. Nikt żadna grupa czy organizacja, także międzynarodowa nie może wykonywać kompetencji w sprawach, których im nie przekazano podkreśla prof. Pawłowicz. Zbuntowane środowiska sędziowskie, moim zdaniem, celowo dezinformują na temat działań podjętych w interesie Polski przez ministra Ziobro. Gdyby przyznać rację polskim zbuntowanym sędziom i TSUE , to oznaczałoby to, że Polska całkowicie zrzeka się swojej suwerenności. Gra idzie o tak dużą stawkę, w istocie o poza traktatową i wbrew traktatom zmianę zasad funkcjonowania UE! dodaje. W ocenie prof. Pawłowicz minister Ziobro chce ukrócić tego typu działania. W istniejącej sytuacji anarchii prawnej, rozniecanej przez zbuntowanych sędziów i wspieranej przez organy Unii, minister Ziobro musiał zadać pytanie polskiemu TK o to czy sędziowie polscy kierują swe pytania prejudycjalne do TSUE zgodnie z polskim prawem i czy mieści się to w zakresie zadań przekazanych przez Polskę do UE. To trzeba wyjaśnić, żeby ukrócić manipulatorską kampanię zbuntowanego środowiska godzącego swymi nadużyciami „prejudycjalnymi” w polskie prawo, Konstytucje i interesy państwa podkreśla nasza rozmówczyni. Pytana o to czy Prawo i Sprawiedliwość myśli o wyprowadzeniu Polski z Unii Europejskiej, odpowiedziała: Nikt z PiS nie chce wyprowadzać Polski z UE. Obrona rozdziału traktatowych kompetencji między Unią a Polską nie ma nic wspólnego z Polexitem i ma na celu jedynie ochronę polskiej suwerenności i prowadzenie niezbędnej jasności w obrocie prawnym stwierdza nasza rozmówczyni.

  Ps..Pani Pawłowicz ma rację. Nie ma definicji "praworządności" w Traktach. Idealne pojęcie do manipulacji politycznej i propagandy. Taki jest rodowód procedury “praworządności” Barosso-Timmermansa. Te TSUE włącza się w kampanię samorządową. Czas wydania "zawieszenia" nie jest przypadkowy. Czekam kiedy TSUE wyda wyrok o właściwej liczebności armii polskiej, liczby czołgów które może posiadać a jeżeli liczby nie będą się zgadzać to TSUE zawiesi istnienie armii polskiej. Ci którzy wysyłają pytania preducjycjalne do Luksemburga to są tacy sami ludzie którzy w 1939 roku wydawali Polaków w ręce niemieckich i sowieckich siepaczy czyli żydostwo. Tak jak są na telefony sądy w Polsce tak samo jest na telefon sad w Luksemburgu. W USA skazano na 15 lat wiezienia człowieka który chciał dołączyć do ISIS. Był na amerykańskim lotnisku i czekał na lot na Bliski Wschód. Sędziowie chazarobolszewiccy ze swym wsobnym miotem to jest agentura najgorszego sortu, towarzystwo wzajemnej adoracji i sprzedawczyki do wynajęcia. Jeżeli jest inaczej to proszę to udowodnić a ja zaraz przeproszę. Tych zbuntowanych z kasty, jako politycznie skażonych należało by przykładnie ukarać. Po co mamy Trybunał Stanu, po co dyscyplinarkę w stosunku do sędziów? Poza tym: A gdyby nawet ustawy polskie nie pasowały do unijnych, to co nam zrobią? Co zrobili carycy niemieckiej, która wprowadziła muzułmańską szarańczę do Europy, pogwałcając wszelkie europejskie prawa? Zaorać kastę sędziowską
  opcja zero i emerytury jak esbeckim świniom.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:36:23
  Skąd są rodzice Trzaskowskiego ?
  Z Warszawy?
  Na dodatek to poseł z .... Krakowa
  Ot to ci "rodowity" warsiawjak
  pzdr.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:36:23
  //Plażynski to 85% nazwisko//

  A Jego konkurent ,młody Bolek to kto?
 • @Husky 18:40:09
  Schlampe chazarska, alkoholiczko i pospolity przestępco Gersdorf z tego kraju sprzedajna totalnie opozycjonistko, pobierasz wysoką emeryturę, z dobrodziejstw tego kraju korzystasz , na tym kraju żerowałaś i żerujesz dalej .. chcesz więcej ...? Przecież w tej sprawie TSUE nie ma w Polsce jurysdykcji. TSUE złamało zasady traktatu. To prawda zależy jeszcze czego tyczy wyrok? Ale Polska może być spokojna, może spokojnie olać wyrok TSUE. A tak swoją drogą .. okazuje się, że jest olbrzymia niekompetencja u członków najwyższych władz sądowych. Olbrzymia. Ponadawali sobie tytułów a niewiele umieją. Mnie dziwi uległość Polskiego rządu wobec bezprawnych roszczeń komisji UE, trybunału UE. Przykład Bawarskich lasów i Polskiej puszczy dobitnie pokazują bezprawie stosowane w UE. Wobec Niemiec Trybunał UE działał zgodnie z umowami traktatowymi i zgodnie z prawem, wobec Polski odwrotnie złamane zostały umowy traktatowe (złamane przez UE i Trybunał UE), złamane zostało prawo oraz zasady jego stosowania. Nie macie w Polsce dobrych prawników? Obecnie jest taka sytuacja, że całkiem możliwe jest, że Polska może zaskarżyć TSUE o olbrzymie odszkodowanie i w Polsce zwykły sąd rejonowy może taki werdykt wydać .. a TSUE niech przechodzi cała drogę prawną w Polskim sądownictwie , żeby na koniec przegrać. Niemożliwe(?). Możliwe tylko potrzeba wiedzy i odpowiedniej znajomości praw właśnie w UE. Mogą oni sobie igrać z prawem, może i Polska. Tylko bez kładzenia uszów po sobie jak to czyniła PO i czyni dalej. Macie takie możliwości i z nich nie korzystacie , boicie się, że jeszcze bardziej podpadniecie Niemcom(?), które przecież faktycznie zawiadują całą UE. I na tym polega właśnie paradoks. Możecie utrzeć nosa Niemcom nie na postawie prawa Niemieckiego ale właśnie unijnego. W ten słaby punkt niemieckich machinacji możecie uderzyć.
 • @Husky 19:45:19
  Spytaj jeszcze o dziadków.
 • @Husky 19:47:41
  To samo. Jeszcze tylko Kaczyńskiej brak.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:12:42
  //Zmieniłeś dilera?//

  O nie.
  Mój jest drogi, ale pewny
  Tylko cygara mnie wykańczają , no i ta .....


  https://pbs.twimg.com/media/DpzogfOWsAE5UYw.jpg
 • @Husky 18:39:08
  http://niezalezna.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15399738831d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372.jpg


  Wałęsa w amoku? „To jest gorsze niż stalinizm, gorsze niż hitleryzm” tak mówi o PiS. Były prezydent udzielił wywiadu Wirtualnej Polsce. Jak zawsz przy okazji rozmowy z Wałęsą dużo było o partii rządzącej. Stwierdził m.in., że "ci ludzie są tak kłamliwi, tak perfidni, że są gotowi zrobić wszystko". To jest gorsze niż stalinizm, gorsze niż hitleryzm. W przypadku PiS nie ma żadnej świętości. To jest gorsze od wszystkiego twierdzi były prezydent. Zdaniem Lecha Wałęsy podczas wyborów samorządowych może dojść... do próby fałszerstw. To będzie próba dokonania wielkiej nieuczciwości. Ale czy wiemy o wszystkim? Nie. Dlatego trzeba tych wyborów pilnować szczególnie. Bo rządzą Polską bardzo nieuczciwi ludzie mówił. Nie obyło się bez obrażania partii rządzącej. W ocenie byłego prezydenta "ci ludzie są tak kłamliwi, tak perfidni, że są gotowi zrobić wszystko". To jest gorsze niż stalinizm, gorsze niż hitleryzm. W przypadku PiS nie ma żadnej świętości. To jest gorsze od wszystkiego. Dlatego nie wolno im wierzyć. Oni robią wszystko, byle oszukać. Już zamach za moich czasów był przez tych ludzi organizowany stwierdził. W jego ocenie... Ci ludzie PiS są gotowi doprowadzić do wojny domowej.
 • @kula Lis 67 20:38:17
  Daj spokój Amigo . Salut. : ))) . Ps .Wszyscy oni niewiele warci , jako magdalenkowa hołota .
 • @kula Lis 67 20:38:17
  Nasz słynny Pokojowy Noblysta stawia na nogi całą armię i szuka kilku pułkowników do przeprowadzenie kolejnego puczu.

  A po co takie zamieszanie?
  Wystarczy kilku sanitariuszy z kaftanem bezpieczeństwa i odprowadzić go na salę medyczną z samymi Napoleonami.
 • @Husky 20:48:10
  Nie trolluj . :)))))
 • Premier Morawiecki na zamku w Pułtusku wręcza akty
  poświadczenia polskiego obywatelstwa repatriantom ze Wschodu.
  Witamy w Polsce

  https://pbs.twimg.com/media/Dp5HVolWsAEEqDU.jpg
 • @Husky 20:58:35
  Idż wiesz gdzie . :)))))) http://telewizjarepublika.pl/w-2017-r-wydano-w-izraelu-rekordowa-liczbe-polskich-paszportow,61271.html
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:10:06
  Będziemy żreć miskę ryżu(oby!!)i wynosić resztki z żydowskich stołów. To nam Duda i Morawiecki zagwarantują. Bydlaki i skurwysyny z PiS-u roztaczają przez nami świetlaną przyszłość.
 • @zbig71 21:16:47
  No i co możemy odpowiedzieć jako obywatele , podobno ?. Przecież to zwykły prostak , cham i plebejusz . Salut Amigo .
 • @Repsol 21:26:12
  Możemy groźnie kiwać palcem w bucie
 • @zbig71 21:34:36
  Niestety tak . No i ten zakaz przezroczystych urn ?. Będziecie mieli jak pozwoliliście . :))) https://d-pt.ppstatic.pl/kadry/k/r/1/05/0a/5b6aaa533d4ab_o,size,969x565,q,71,h,3af607.jpg
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:36:23
  Na nazwiskach i trumnach smoleńskich jadą.
 • @reflexión 21:49:49
  //Na nazwiskach i trumnach smoleńskich jadą.//


  Czy tylko w PIS-ie ma to miejsce?
  W innych partiach już nie?
  A czy na nazwiskach donosicieli można robić polityczną karierę?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:12:42
  /Zmieniłeś dilera?/
  Nie, Husky czuje co się święci...
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:10:06
  Dałem sobie spokój z całym tym patałajstwem co się o koryto bije, wyjechałem oglądać znacznie ciekawsze tematy. Słyszałem, że "Matołuszek" podpisał duży kontrakt z Chinami, a dostawę ryżu, by trolle PiS miały za co "zap... dalać". Więc nam Husky i Kula Lis zap... Komu oddać głos wiem, na pewno nie zagłosuję na złodziei, na kumotrów, na PiSiewiczów gwiazdą Dawida w kościele leżących i całą tę trzodę co się do koryta rwie.

  A nasze trolliki już odchodzą od zmysłów, raz opowiadają się za trzodą u koryta, raz za trzodą oderwaną od koryta. Jak dzieci, co kryjąc rączętami oczka myślą, że ich nikt nie pozna. Bycie za PiS o nie wybór, to tylko stan umysłu.
 • @Zawisza Niebieski 23:21:30
  /Komu oddać głos wiem, na pewno nie zagłosuję na złodziei, na kumotrów, na PiSiewiczów gwiazdą Dawida w kościele leżących i całą tę trzodę co się do koryta rwie./

  Ja też wiem na kogo będę głosował i nie będzie to POPIS z przybudówkami, na pewno nie będę głosował na mniejsze zło (jak ostatnio).
  3...2... zobaczymy w poniedziałek ... zobaczymy co powie Husky, Lis i inni etatowcy
 • Czy ktoś zauważył,
  że ten wpis napisany jest w dziale "Humor"?
 • @Husky 22:20:11
  www.youtube.com/watch?v=dZs0cqr3-pQ
 • @Casey 03:45:47
  Dzień dobry Prawi i Sprawiedliwi.
  Dzień dobry Polsko.
  Serdecznie Pozdrawiam wszystkich co to czytają.

  https://pbs.twimg.com/media/Dp7a5WUWkAEKFrB.jpg
 • @hamurabi 23:21:12
  //Husky czuje co się święci...//

  a co się świeci?
  najbliższa niedziela to nie Niedziela Wielkanocna
 • @hamurabi 23:39:30
  // zobaczymy w poniedziałek ... zobaczymy co powie Husky, Lis i inni etatowcy//

  Dziś napisze że dostaniecie w niedziele łomot
  W poniedziałek napisze.....
  dostaliście potężny łomot
 • @Zawisza Niebieski 23:21:30
  //Dałem sobie spokój z całym tym patałajstwem//

  A miałeś jakieś inne wyjście?

  3 lata agitki antyPIS-owskiej, manipulacji faktami,wklejania fake newsów poszło w .....
  I na co ci to było "Grzegorzu..."
  Najzwyczajniej wyczułeś pismo nosem, wiedząc że manto będzie i solidne i bolesne. a wszelkie twoje prognozy stały się zwykłą komedią odgrywaną dla lemingowej tłuszczy.
  Jeszcze świeżo w pamięci mamy twoje genialne analizy tuż przed wyborami prezydenckimi i parlamentarnymi w 2015r.
  Dziś już nie masz tej "odwagi" więc ta dezercja jest zrozumiała.
  W poniedziałek przypomnę ci te komentarze jakie tu przez choćby ostatnie 2-3 m-ce serwowałeś.
  Na dziś masz rację, lepiej milczeć niźli się po raz kolejny ośmieszyć.
  Na osłodę zostanie wam "sukces" w większych miastach, ale i tu to dopiero w dogrywkach.Zupełnie niedawno oceniałeś Czaskoskiego na 100%-go zwycięzcę w I turze. Zobaczymy jak i tym razem twoje typy się sprawdziły.
  Miłego weekendu.
 • @Husky 19:32:13
  Lemingi myślą, że jak zagłosują na folksdojczów to załapią się na karbowych u panów IV Rzeszy Europejskiej. Niejeden już rozmarzył się, że znowu będą zwracać VAT i nowe porsche na horyzoncie.
 • @Husky 19:23:41 Polska de facto w 2004 roku zamieniła siekierkę na kijek. Zmieniliśmy sobie okupanta.
  Pospieszyli się by to zakomunikować dzień przed wyborami mając nadzieję, że poprawią tym pozycję totalsów. Ciąg dalszy bezczelnej ingerencji w wewnętrzne sprawy Polski. Jak polityczna jest to decyzja świadczy ogłoszenie jej na dzień przed wyborami. Polska powinna wynająć dobrą amerykańską kancelarie prawną, a ona już zrobi co trzeba. ŻYDO-LEWACKA I PEDALSKA UE jest wrogiem demokracji - demokratycznie wybrany Sejm uchwala ustawy, a niedemokratycznie powoływani sędziowie mieliby to blokować? Taki system to dyktatura, na pewno nie mająca nic wspólnego z demokracją.
 • @Husky Wszyscy musimy głosować na PIS jeśli chcemy zachować jakieś szanse na przetrwanie Polski. 
  Strzelili sobie w piętę ogłaszając swój werdykt tuż przed wyborami. Ważne, że TSUE pomaga PiS wygrać zdecydowanie wybory! Czyżby Safjan był kretem? Można nawet przywrócić zmarłego sędziego, bo TSUE czy PSUE tak stwierdzi, ale stare zdechlaki nie wrócą, bo po co pracować jak można leżeć jak świnia i brak takiej samej wysokości emeryturę. Tak to dekarz z reklamówki z markami (niejaki Tusk), sprowadza na manowce zdawałoby się w miarę roztropną instytucję europejską TSUE? Mr Donald chyba nie pozbawi Brukseli ciepłej wody w kranie? Dwie Uwagi:

  1. Nikt nie może zawiesić Konstytucji RP, nawet TSUE!

  2."Lex retro non agit" prawo nie działa wstecz (jedna z naczelnych zasad prawa).
 • @Husky 19:23:41 kolejny dowód na totalną degrengoladę żydolewackiej UE
  Słabe wsparcie dla totalsów! JEDNOOSOBOWA POLITYCZNA DECYZJA, NA DZIEŃ PRZED WYBORAMI, JEDNEJ SĘDZI, TEJ HISZPANKI https://www.bankier.pl/wiadomosc/Rosario-Silva-de-Lapuerta-nowym-wiceprezesem-TSUE-4165078.html
 • @Husky 19:32:13
  Coś czuję, że w niedzielę będzie z 60% dla PiSu. Jedyną naszą odpowiedzią na bezczelność TSUE wszyscy do urn i pokazać im godność jaką mają Polacy! DOŚĆ tego poniewierania masońskiego!
 • @Husky 07:56:26
  Ja na pewno nie dostanę lomotu bo mam w doopie popis.
 • @Husky 22:20:11
  //A czy na nazwiskach donosicieli można robić polityczną karierę?//

  Masz na myśli tego, co ca miejsce katastrofy bał się podjechać, tylko się helu nałykał ze strachu o do kraju sp..dalał?
 • @Husky
  Piotrowicz zdziwiony decyzją TSUE: "Ciekaw jestem, na mocy jakiego prawa doszło do tego rozstrzygnięcia". W Brukseli wyobrażają sobie, że taka czy inna decyzja UE jest władna stłamsić wolę narodu i demokrację w poszczególnych państwach europejskich. Przecież w Polsce jest rząd i parlament pochodzący z demokratycznych wyborów, reprezentujący wolę większości narodu mówi w rozmowie z portalem wPolityce.pl Stanisław Piotrowicz (PiS), przewodniczący sejmowej Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka, członek KRS.
  https://wpolityce.pl/polityka/417389-nasz-wywiad-piotrowicz-zdziwiony-decyzja-tsue


  Ps..Dobrze byłoby gdyby pan panie pośle wytłumaczył to wszystko tym większym i pomniejszym barankom, którzy już "wypełniają porcięta treścią". Rozstrzygnięcie TSUE zsynchronizowano z ostatnim dniem kampanii wyborczej. Czyje intencje oraz interesy załatwia "niezależny" od UE Trybunał Sprawiedliwości. Stawiam na interesy niemieckie. Kto inspiruje Niemcy do szkodzenia Polsce? Kolaboranci z PO oraz D. Tusk! Mam nadzieję, że zostaną oskarżeni o zdradę Polskiej Racji Stanu. Trybunał ? Jedna osoba to nie trybunał. Nie wolno dać się pokonać szubrawcom. Trzeba walczyć o suwerenność. Czaputowicz już zapowiedział poddanie się dyktatowi Niemiec w sprawie SN. Wszyscy doskonale wiemy, że zapoznanie się ze stanowiskiem Polski niczego nie zmieni. Niemiecki TSUE łamie sam ustalenia niemieckiego TK z 2009r i traktat Lizboński art 30 tzw Brytyjski, ale jaja żydolewacka i pedalska Unia upada zaczyna się coś gorszego niż ZSRR, a myślałem, że nie dożyję kolejnego rozbioru Polski.
 • @Husky 08:21:29
  http://niezalezna.pl/imgcache/750x430/c//uploads/news/dtgs_1.jpg

  Schetyna kazał nagrywać swoich przeciwników w PO? Zawiadomienie jest już w prokuraturze! Do warszawskiej Prokuratury Okręgowej wpłynęło zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez lidera Platformy Obywatelskiej, Grzegorza Schetynę oraz Piotra Borysa i Edwarda Klimkę. Zdaniem zawiadamiającego Norberta Wojnarowskiego, działali oni "we wspólnym porozumieniu w ramach zorganizowanej grupy przestępczej". Jego zdaniem nielegalne nagrywanie polityków PO miał zlecać m.in. Grzegorz Schetyna. Chodzi o zlecanie nagrywania polityków, którzy sprzyjali Jackowi Protasiewiczowi, ówczesnemu szefowi PO w województwie dolnośląskim. Protasiewicz, jak zaznacza Wojnarowski w swoim piśmie, był politycznym przeciwnikiem Schetyny czytamy. W rozmowie z "Wiadomościami" TVP Norbert Wojnarowski podkreślił, że zrujnowało mu to życie. Konsekwencje tego były straszne, m.in. dziennikarze przychodzili pod szkołę mojego dziecka. Edward Klimka dostał polecenie od Piotra Borysa, wtedy europosła, na nagrywanie przeciwników Schetyny mówił. Zdaniem Wojnarowskiego Grzegorz Schetyna dopuścił się przestępstwa opisanego w art. 267 § 3 i 4, który mówi, że „kto w celu uzyskania informacji, do której nie jest uprawniony, zakłada lub posługuje się urządzeniem podsłuchowym, wizualnym albo innym urządzeniem lub oprogramowaniem” oraz ujawnia innej osobie informację uzyskaną w ten sposób – podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. § 5. Ściganie tego przestępstwa następuje na wniosek pokrzywdzonego czytamy dalej. Rzecznik prasowy warszawskiej prokuratury w odpowiedzi na pytania portalu tvp.info potwierdził wpłynięcie pisma Norberta Wojnarowskiego oraz poinformował o działaniach śledczych w tej sprawie. Prokuratura Okręgowa w Warszawie w związku z zawiadomieniem prowadzi dochodzenie w sprawie ewentualnego podżegania do posłużenia się urządzeniem podsłuchowym w celu uzyskania bez uprawnienia informacji i ujawnienia ww. informacji innej osobie, tj. o czyny z art. 18 § 1 kk w zw z art. 267 § 3 kk w zw. z art. 267 § 4 kk. napisał prokurator Łukasz Łapczyński dodało TVP Info. Portal dotarł do treści zawiadomienia. Jak wynika z wniosku Wojnarowskiego, chce on, by w charakterze świadków przesłuchany był ówczesny lider PO oraz premier rządu PO-PSL informuje. Schetyna poproszony o komentarz do tej sprawy powiedział, że "to są żarty".
 • @Husky 19:45:19
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19mYmYyYi9wLzIwMTgvMTAvMTkvODI1LzQ0NC84NmFlMWNhMGE0MmI0MmM4YTBjOTFmYTIzZTQ3MzM5MC5qcGVn.jpeg
  I to jest ta "polityka miłości"?! Rzecznik sztabu Patryka Jakiego uderzony przez demonstrantów zakłócających spotkanie. Rzecznik sztabu kandydata Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Warszawy Patryka Jakiego, Jacek Ozdoba został zaatakowany przez demonstrantów, którzy zakłócali spotkanie Jakiego i koncert w Parku Praskim, a przez jedną z kobiet został uderzony w twarz.

  https://wpolityce.pl/polityka/417460-rzecznik-sztabu-jakiego-uderzony-przez-demonstrantow

  Ps...POlskie foksdojcze zamaskowane. Gdzie jest Policja? Na zdjęciu: wyjątkowej urody mentalne karaluchy. Wyjce z PO wydają z siebie ostatni ryk przed przegraną. Ci demonstranci, którzy na transparentach mają walkę z faszyzmem sami demonstrowali faszystowskie metody agresji ulicznej wobec swoich przeciwników i walki z demokracją. Wszystkich wstydzących się za nasz kraj Polskę, plujących i działających na szkodę i interes Polski, wyrzucić z kraju do kulturalnego Berlina w muzułmańskie dzielnice.
 • @Husky 19:23:41 Jak Józef Piłsudski przykazał - bić kurwy i złodziei !
  W latach 1921-1939 za korupcje urzędnik państwowy w Polsce mógł być skazany na śmierć przez rozstrzelanie. W takim przypadku PO, PSL, SLD, N. obecnie mało kto mógłby reprezentować. A szkoda. Miejsce Schetyny, Trzaskowskiego i Gronkiewicz jest w wiezieniu gdzie powinni spędzić resztę swoich lat. Po daniu 250 miliardów złotych mafii vatowskiej, około 100 miliardów złotych mafii paliwowej, i następne 100-200 miliardów na inne mafie w ciągu swoich 8 lat, dziwię się, że ci ludzie nie siedzą. Siłą tej sitwy jest zakompleksienie, głupota i miernota moralna ich zwolenników. Zwolennicy Gronkiewicz Czaskowskiej mają przynajmniej jedną z tych trzech cech. Inaczej jest niemożliwością oddanie głosu na mafie ratuszową i nazywanie siebie Warszawiakiem/ Polakiem. Daje 100 tysięcy złotych każdemu kto zagłosuje na sitwę PO a jednocześnie da mi okazje porozmawiać z Polakiem który ma chociaż 124 lata. To duża szansa, ten Polak jeżeli "Totals" go znajdzie będzie i tak młodszy o 15 lat od Polaka któremu sędziowie Polscy oddali kamienice w Warszawie na kuratora. I proszę nie słuchajcie pisowsko-totalitarnej propagandy, że najstarszy żyjący człowiek obecnie na świecie ma 119 lat. Czyli do dzieła totalsi, potrzebuję dowodu, że głosujecie na Gronkiewicz Czaskowską i przyprowadzacie swoją 124 babcię lub dziadka i wypłacam 100 tysięcy z karty i daję gotówką. Lepsze to niż pilnowanie organistów? A w tym całym żydolewackim TSUE orzekają obrońcy pedofilii, to hańba, że do czegoś takiego w ogóle należymy. Won z TSUE, won z pedofilią. TSUE zrobił to samo co SN, czyli "ZABEZPIECZAŁ " zawieszając stan spoczynkowy. To samo co usłyszał SN to samo usłyszy TSUE ! OPOzycja niech się tak za bardzo nie cieszy, Polacy nienawidzą zdrajców. PO i Nowośmieszna potwierdziły, że są ZDRAJCAMI i ANTYPOLAKAMI. A co do polskich władz - sam jestem ciekaw, czy po męsku będą kontynuować reformę, czy okażą się wystraszonymi szarakami.
 • @Husky 07:56:26
  "Łamiący konstytucję będą rozliczeni". No to lista jest długa: Rzepliński, Żurek, Stępień, Tuleya, Gersdorf i jeszcze spora grupa innych sędziów notorycznie łamiących art. 178 ust. 3 Konstytucji**.
 • @Husky 07:56:26
  No to totalna opozycja ma przegrane wybory do samorządu. Teraz elektorat PiS zewrze szeregi i wykaże, że PO i reszta to rak, że użyję porównania Balcerowicza. Pogońmy w niedzielę tych totalsów i ich popleczników! Zobaczmy jak się bez nich żyje. Całą tą opozycje należy natychmiast zamknąć, wraz z 80% sędziów. I to tylko dlatego, że zniesiono karę śmierci. Bo w normalnych czasach zdrajców wieszano. A dzisiaj normalności nie ma.
 • @Husky 07:56:26
  Może być i tak..We wtorek UE unieważni wynik wyborów i ogłosi, że w Polsce rządzić będzie generalny gubernator. W piątek nakaże wydłużyć wiek emerytalny dla Polaków na 75 lat. W sobotę zacznie się budowę polskich obozów koncentracyjnych. Jeśli mamy być traktowani w UE jak państwo podległe i ubezwłasnowolnione to ja chrzanię taką Unię. Wyzwoliliśmy się spod buta ZSRR a wpadliśmy jeszcze gorzej. Musimy zaprotestować i powiedzieć NIE !!!
 • @Husky 07:56:26
  Chodzi o pieniądze, pieniądze, pieniądze. 400 mld jest znane. Za takie pieniądze TSUE ogłosiłoby Ustawy Norymberskie. Polacy, głosujemy na PiS bo inaczej arogancja Brukseli zniszczy Polskę. Jeśli mamy tzw."Protokół Brytyjski", to TSUE może nam skoczyć. Sejm jest w Polsce władzą ustawodawczą a nie jakieś tam żydolewackie i pedofilskie TSUE. Czniać na to orzeczenie tak jak np Niemcy I tyle. A jeśli idzie o kary finansowe, to zapłacić pięknym za nadobne opodatkowując niemieckie firmy w Polsce. A rożne tam Lisy, Dziubki czy jakieś Czuchnowskie niech się łączą w "bulu" ze Schetyną i Lubnaer.
 • @Husky
  Historia się powtarza. A co to jest TSUE. Znowu ta sama kasta, teraz już internacjonalistyczna co zabiera głos co do siebie samej. Wiadomo: kruk krukowi oka nie wykole. Takie bezprawne decyzje TSUE nie mogą paraliżować polskiej praworządności i są nie do przyjęcia. A co TK? Albo PiS i reformy, albo utrata suwerenności. Murem za PiS!
 • @Husky
  Zgroza! Oni straszą, że wrócą do Sądu Najwyższego... Ujawniamy kolejne nazwiska.

  http://niezalezna.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15400245841d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372.jpg


  Najwyższa kasta sędziowska zatryumfowała ogłaszając, że decyzja Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej w sprawie Polski zablokowała przepisy ustawy o Sądzie Najwyższym i przywróciła do pracy sędziego Józefa Iwulskiego oraz innych jego kolegów, którzy przekroczyli 65 rok życia. Jeszcze pilniejsza stała się w tej sytuacji potrzeba ujawniania komunistycznej przeszłości kadr Sądu Najwyższego. Pokazujemy kolejne przypadki karier sędziowskich.
  Po wydaniu przez Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej decyzji zabezpieczającej w związku ze skargą Komisji Europejskiej na Polskę po stronie totalnej opozycji sędziowskiej odtrąbiono już, że sędziowie, odsunięci od orzekania ustawą o SN, wrócą do orzekania, a I prezes SN do 2020 r. pozostaje Małgorzata Gersdorf. Do pracy na pełnych obrotach szykuje się już kierujący dotąd Izbą Pracy Józef Iwulski, oficer WSW, skazujący opozycjonistów w stanie wojennym a po zmianie ustroju ukrywający te fakty przed opinią publiczną. Komunistyczną przeszłość w SN ma za sobą także sędzia Andrzej Wróbel, który od 2004 r. był w składzie Sądu Najwyższego. W 2010 r. rekomendowany przez klub poselski SLD do Trybunału Konstytucyjnego. Choć zyskał poparcie również posłów z innych ugrupowań, w tym PO, nie dostał się wtedy do TK. W roku kolejnym zgłoszono go po raz kolejny i wybrano do TK w miejsce prof. Ewy Łętowskiej. W PRL Wróbel był nie tylko członkiem PZPR ale i II sekretarzem POP PZPR na UMCS w Lublinie. Tę funkcję pełnił do 1983 r. Wtedy został członkiem egzekutywy. Od 1988 r. został I sekretarzem POP PZPR. Kierował wówczas komórką partyjną na UMCS. Był wtedy pracownikiem naukowym Instytutu Administracji i Prawa Publicznego. Wróbel w połowie lat 80. wyjeżdżał na stypendium za żelazną kurtynę do niemieckiego Freiburga. To także sędzia uczony na sowieckich wzorcach prawniczych. Jeszcze pod koniec 1988 r. wyjeżdżał do Moskwy, by wziąć udział w Letniej Szkole Prawa. Kolejnym sędzią ze składu SN, którego przeszłość z okresu systemu komunistycznego nie była znana, jest Henryk Gradzik. Sędzia należał do PZPR, a równocześnie orzekał w Sądzie Wojewódzkim w Radomiu. Za wytrwałą pracę dla PRL otrzymał odznaczenie Srebrny Krzyż Zasługi, przyznany w 1980 r. Do partii nie zniechęciło go wprowadzenie stanu wojennego. Sędzia Gradzik pozostawał w niej i w drugiej połowie lat 80.
  Przypadki dawnych sędziów komunistycznych, którzy oblegają SN pokazują, że opłacało się im być żołnierzami systemu komunistycznego, bo to otworzyło im drogę do kariery w III RP.
 • @Husky to tylko w Polsce możliwe.
  Kandyduje na wójta... z aresztu. Przebywający w areszcie kandydat na wójta Przyrowa (Śląskie) Hubert C. nie wycofał swojej kandydatury. O fotel wójta Przyrowa będzie zza krat rywalizował z pełniącym tę funkcję czwartą kadencję Robertem Tomaszem Nowakiem. "Ta kandydatura nie została dotąd wycofana, będziemy więc mieli do czynienia z nietypową sytuacją" powiedział wieczorem dyrektor delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Częstochowie Tomasz Doruchowski. Dodał, że taka sytuacja nie jest sprzeczna z prawem. Zgodnie z przepisami, nie może kandydować jedynie osoba skazana prawomocnym wyrokiem sądu na karę pozbawienia wolności za przestępstwo umyślne, ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, do czasu wymazania z ewidencji Krajowego Rejestru Karnego. Nie ma przy tym znaczenia fakt ewentualnego zawieszenia kary. Hubert C. znalazł się w gronie ośmiorga zatrzymanych w połowie października pod zarzutami udziału w międzynarodowej grupie przestępczej i wyłudzenia co najmniej 9 mln zł VAT, pod pozorem handlu artykułami chemicznymi. Pięcioro z nich w tym Hubert C. zostało aresztowanych. Jak poinformowali dyrektorzy delegatur Krajowego Biura Wyborczego w Częstochowie i Katowicach, w sprawie kilkudziesięciu kandydatów z terenu województwa śląskiego zwracano się do Krajowego Rejestru Karnego. Była to z reguły weryfikacja anonimów, nadesłanych do organów wyborczych. Choć niektórzy kandydaci rzeczywiście mieli na koncie zatarg z prawem, to w świetle przepisów nie uniemożliwiało im to kandydowania i nikomu nie odmówiono w związku z tym rejestracji.
 • @Husky 20:48:10
  Absolutnie szczera, kompulsywna erupcja targowickiej nienawiści do wolnej, patriotycznej, nielewicowej Polski! Uwaga: TW Bolek w swym niezwykle otwartym prostactwie wyraża to, co myślą salonowe elyty! Ten podły konfident WSW i SB wścieka się, że została ujawniona prawda o jego esbeckiej przeszłości i szuka zemsty. Chory człowiek między nami - jest niebezpiecznie, to już nie są żarty. To kolejny Cyba - nieobliczalny z nienawiści. Czy tego potwora można odizolować od normalnych ludzi?
 • @reflexión 09:11:24
  Obejrzę sobie po raz 10.

  https://pbs.twimg.com/media/Dp59GAqWkAALFGU.jpg
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 09:06:12
  Wiosna, lato, jesień, zima,
  nic szarańczy nie powstrzyma...


  https://pbs.twimg.com/media/Dp45iYaX0AAH67Q.jpg


  pzdr.
 • @
  W niedzielę głosujemy na Psalm 33
 • @kula Lis 67 10:17:00
  Bolek gotowy do wojny domowej

  https://pbs.twimg.com/media/Dp5CcUbXgAImdgr.jpg
 • @Husky 15:47:34
  Szarańcza zjada wszystko co zielone, myślę że zje po drodze tych chłopków z zeteselu.
 • @hamurabi 23:39:30
  A ja wiem na kogo wszyscy głosujący będą głosować:
  na ludzi, "którzy znają problemy gminy(miasta, powiatu, województwa, którzy chcą wsłuchiwać się w głos wyborców i wspólnie z nimi budować lepszą przyszłość regionu, którzy chcą rozwijać infrastrukturę, wspierać lokalną przedsiębiorczość, poprawić funkcjonowanie oświaty i służby zdrowia, którzy chcą i potrafią pozyskiwać fundusze z zewnątrz, których hasła nie są czczymi obietnicami (jak konkurentów), itd."
 • @Husky 15:51:21
  Ty nie bądź taki cwany. Już powinieneś dostać bana za łamanie ciszy wyborczej na portalu.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:09:54
  A który mój dzisiejszy komentarz to agitacja
  Przykład?
  Konkretny przykład, bo takie są w sieci wszędzie i nikomu do głowy nie przychodzi coś takiego zarzucać
  Prosze zajrzec na TT czy FB
  Zajrzec na wp czy Interie
 • @kula Lis 67 16:01:27
  Zastanawiam się, czy podczas ciszy wyborczej mogę napisać, że sąsiadka ze wsi poszła nakarmić kaczki.
 • @kula Lis 67 08:47:50
  BINGO
  ale....

  Cisza wyborcza więc żadnych ośmiorniczek ani sów, a ze zwolennikami owoców morza rozprawi się .......
 • @kula Lis 67 09:24:55
  Przełączyłem właśnie na TVN24 i straszliwie mi fonia...trzaska.
  Jaki może być powód?
 • @kula Lis 67 08:44:37
  Rosario Silva de Lapuerta, sędzina TSUE, która wydała wyrok na Polskę to funkcjonariuszka reżimu Hiszpańskiej Socjalistycznej Partii Robotniczej Felipe Gonzáleza
 • @Husky 17:36:27
  Nie pal goopa. Ja nie jestem z pierwszej łapanki.
 • @Husky 17:37:51
  Ja dzisiaj zarznolem kaczkę. Na czarnine. Jutro skonsumuje.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:51:47
  Smacznego
  8-)))))
 • @Husky 19:08:34
  Dzięki.
  Dam przepis skoro dziś nie wolno o polityce :)
  Bierze się kaczkę a najlepiej kaczora (ja nie znosi więc szkody nie ma), angina się dziub do szyi i wprawym ruchem nacina się łeb. Potem odsacza się cała juche do słoiczek. Tuszke cwiartuje się i gotuję pyszny rosół. Następnie dodaje się słodkie owoce z kompotu oraz juche i czarnine gotowa.
  Smacznego :)
 • @Husky 18:07:31
  Żydowskie nazwiska "Polskiej elity" , każdy Polak musi to obejrzeć. Opublikowany 31 gru 2016
  1.Dane tajne kartoteki ludności Polski przy Centralnym Biurze Adresów MSW (nr arch. 1/6526/1 - data archiwizacji 9.07.1984, nr rejestracyjny 14750-99 - data rejestracji Wydz. III- 2, SUSW Warszawa).
  2.Relacje osób znających osobiście wielu spośród wykazanych.
  3.Dane ujawnione przez historyków w ich licznych publikacjach.
  http://www.ivrozbiorpolski.pl/index.p...

  http://alexjones.pl/aj/aj-inne/aj-cie...
  https://justice4poland.com/2015/03/31...
  https://prawdaxlxpl.wordpress.com/201...


  „Żydów w polskim rządzie jest tak wielu, że nie zezwala się im na wyjazd do Palestyny, bo nie byłoby ich kim zastąpić. Są wierni władzy komunistycznej, bo broni ich interesów jako mniejszości” tak wynika z odtajnionej części.
  http://alexjones.pl/aj/aj-ekologia-i-...


  https://www.youtube.com/watch?v=K0ezBBZ3QSw&t=2s


  Każdy Polak powinien wiedzieć kim są i z jakiej nacji pochodzą kandydaci do samorządów, sejmu, senatu i oddać głos na Polaka olewając obcego z polskim obywatelstwem. Rotmistrza Pileckiego skazał żyd Józef Goldberg, a wyrok zatwierdził UWAGA - też żyd Leo Hochberg syn Saula Szoela..... Najbezwzględniejszym prokuratorem był żyd Benjamin Wajsblech, który oskarżał gen. Fieldorfa. Ich mioty są już pod innymi tetełe/nazwiskami. Są w prokuraturach, sądach, etc..
 • @Husky 18:07:31
  Moje zdanie na temat żydostwa jest takie: Żydzi są rasą działającą na podobieństwo dżumy i cholery, rasa dla ogółu tak niebezpieczna, że zasłużyła na wytępienie, zanim się jeszcze zrodziła. Żydzi są wyrzutkiem ludzkości, najbardziej zepsutym i niegodziwym narodem na świecie, o mentalności i skłonnościach najpodlejszych i najbrudniejszych. Cytat Giordano Bruno.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:27:13
  Zawsze to lepsze od szczawiu i mirabelek
  pzdr.
 • @kula Lis 67 19:37:29
  Gnidy
  pzdr
 • @Husky 19:40:23
  No pewnie! Kaczyna jest pyszna, gotowana i pieczona :)
  Ja uwielbiam kacze mięso.
 • @Husky 19:40:23
  Następnym razem podam przepis na pyszna zupę szczawiowa (koniecznie z kaczymi jajami na twardo) i wyśmienita nalewke na mirabelkach.
  Chyba blog kulinarny założę :)
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:09:54
  Jeżeli chazarski jąkała Szechter&consortes oraz KODziarze mają ciszę/szabas w dupie to i ja ją mam w dupie.
 • @kula Lis 67 20:34:40
  Z racji ciszy wyborczej przygotowałem kilka testow zagadek, aby nam się nie nudziło.

  Pytanie 1:
  Ile milimetrów ma 1 centymetr?
 • @Husky 20:49:33
  Następnym razem już bez ciszy wyborczej? Szef PKW: To jest już iluzja pewna, kiedy można wszystko przeczytać w internecie. Nie widziałbym przeszkód dla likwidacji ciszy wyborczej przed głosowaniem mówił w sobotę szef Państwowej Komisji Wyborczej Wojciech Hermeliński. Dodał, że PKW zasugeruje ustawodawcy odstąpienie od tej zasady. W ocenie szefa PKW utrzymywanie ciszy wyborczej w dobie internetu jest pewną „iluzją”. Przewodniczący PKW wyjaśnił w TVN 24, że Komisja po każdych wyborach przedstawia najważniejszym osobom w państwie memorandum, w którym wskazuje propozycje zmian. Jak zaznaczył, PKW za każdym razem sugeruje, aby „ustawodawca rozważył, czy nie trzeba od tej ciszy wyborczej odstąpić”. W tym roku chyba nawet jakoś może bardziej stanowczo będzie prosić, żeby jednak rozważyć poważnie odstąpienie od ciszy wyborczej podkreślił Hermeliński. Dodał, że ciszę wyborczą ustanowiono w czasie, kiedy internet „był w powijakach”.
  Nikomu do głowy nie przyszło, że będą się w internecie ukazywać różnego rodzaju wyniki sondaży pod pseudonimami kandydatów. To jest troszkę już iluzja pewna, że utrzymuje się ciszę wyborczą, kiedy można wszystko przeczytać w internecie powiedział. Pytany, czy w przypadku odstąpienia od ciszy wyborczej, agitacja powinna trwać do końca wyborów, Hermeliński ocenił, że przykładowo mogłaby trwać do północy przed głosowaniem. Tutaj ustawodawca musiałby to ustalić dodał. Zastrzegł również, że w dniu głosowania powinien obowiązywać zakaz agitowania. Hermeliński podkreślił, że nie widziałby przeszkód dla likwidacji ciszy wyborczej przed głosowaniem. Większość osób by przyjęła rezygnację z ciszy wyborczej akceptująco ocenił.
 • @kula Lis 67 21:18:39
  .....nuda........nic się nie dzieje proszą pana
  https://pbs.twimg.com/media/Dp7_bmzX4AAEelP.jpg


  Po piaszczystej drodze,
  w wielkim starym lesie,
  szła wataha wilków.
  A było ich 10.

  I choć szły powoli,
  pośród przeszkód wielu,
  wytrwałe i dumne
  dotarły do celu
 • @kula Lis 67 21:18:39
  Pytanie 2:
  Jaki nominał ma banknot z wizerunkiem Mieszka I?
 • @Husky 21:22:55
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY18yM2UzNy9wLzIwMTgvMTAvMjEvODI1LzQ4My9hYWMxMTYzNzg1NjU0OTI3OWM5NDIzNTE2ZThjYzhiOC5wbmc=.png

  Napis "Konstytucja" na PKiN w ciszę wyborczą! Do zebranych na wiecu przemówili Stępień i Kasprzak. Co na to PKW? Obywatele RP od wczoraj wyświetlają na Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie napis „Konstytucja”. Zorganizowali także wiec polityczny, na którym głos zabrali były prezes TK i szef Obywateli RP Paweł Kasprzak. Twierdzą, że swoimi działaniami nie łamią ciszy wyborczej. Stoimy w miejscu symbolicznym z różnych powodów. W normalnych warunkach moglibyśmy się tylko cieszyć z tego, że jest tak wielkie zainteresowanie konstytucją w ogóle. Nosimy koszulki z napisem konstytucja, (…) który to plakat stał się nieomal tak popularny jak napis „Solidarność” z 1980 roku. Ale wiemy, jak zasmucający jest kontekst tego zainteresowania konstytucją. (…) W Polsce konstytucja nie jest tak traktowana, jak na przykład konstytucja amerykańska, która funkcjonuje ponad 200 lat. Jest traktowana nieomal jak Biblia, święta księga, na pewno taką święto księgą społeczeństwa amerykańskiego jest. Amerykanie uczą się w szkołach treści konstytucji na pamięć mówił w swoim wystąpieniu Jerzy Stępień. Uczestnicy wiecu wykrzykiwali też hasło „Konstytucja”. Paweł Kasprzak podkreślał, że wyświetlanie napisu „Konstytucja” na PKiN nie jest złamaniem ciszy wyborczej. Zapomniał dodać, że konkretna grafika z napisem „Konstytucja” i samo to hasło stało się ostatnio symbolem osób o określonych poglądach politycznych, twierdzących, że rząd łamie konstytucję. Iluminacja hasła przeciwników rządu nie wyszła zbyt dobrze, gdyż napis „Konstytucja” nie był pokazywany wystarczająco wyraźnie a przede wszystkim nie miał kolorów, charakterystycznych dla hasła przeciwników rządu i reformy sądownictwa. Serdecznie dziękuję, żeście tutaj przyszli pomimo naszego spóźnienia i trwających nadal kłopotów technicznych. Dojedzie drugi projektor, ten napis będzie jaśniejszy i dostanie kolorów mówił. Słyszymy dzisiaj, że zakłócamy ciszę wyborcza, świecąc napisem ze słowem „Konstytucja”. Od czasu, kiedy KOD rozpoczął akcję wieszania koszulek z napisem „Konstytucja” na pomnikach mówiono, że te koszulki profanują pomniki. Jak coś w demokratycznym państwie prawnym można sprofanować „konstytucją”? „Konstytucja” jest słowem politycznie bezbarwnym, niewinnym i bezbronnym. „Konstytucja” jest bezpartyjna. Jeżeli ktokolwiek z polityków mówi, że słowem „konstytucja” można naruszyć ciszę wyborcza, to nie ma lepszej definicji kryzysu, w jakim znalazła się Polska. (…) To prawo to jest to sacrum, które nas tutaj gromadzi! uderzył w patetyczne tony Kasprzak. Obywatele RP nie potrafią najwyraźniej zrozumieć, że ich wiec z przedstawianiem hasła „Konstytucja” nie jest czymś obojętnym politycznie i może być uznane za agitację wyborczą. Wiadomo, że te osoby w ten sposób manifestują, że nie warto popierać jasno określonej partii politycznej, która ich zdaniem odpowiada za rzekome łamanie konstytucji.

  as/Twitter https://wpolityce.pl/polityka/417547-napis-konstytucja-na-pkin-w-cisze-wyborcza-wideo
 • @Husky 21:22:55
  Przewodnicząca komisji wyborczej była pijana! Okazało się, że ma 1,5 promila alkoholu we krwi. Sprawą zajęła się policja. W jednej z komisji wyborczych na Ochocie policja dostała wezwanie, że przewodnicząca komisji może być pod wpływem alkoholu poinformował portal warszawawpigulce.pl. Na miejsce przybyła policja. Okazało się, że przewodnicząca ma 1,5 promila alkoholu we krwi! Policjanci aktualnie prowadzą tam swoje czynności powiedział portalowi warszawawpigulce.pl Sylwester Marczak, rzecznik Komendy Stołecznej Policji.
 • @Husky
  RKW alarmuje: W Gdańsku osobom starszym nie są wydawane karty do głosowania na prezydenta. Ruch Kontroli Wyborów (RKW), który przyjmuje telefoniczne zgłoszenia o nieprawidłowościach w przebiegu głosowania otrzymuje niepokojące informacje z Gdańska. Mamy zgłoszenia, że niektórym starszym osobom nie są wydawane karty do głosowania na prezydenta. Innym są wydawane po dwie mówi w rozmowie z portalem wPolityce.pl Józef Orzeł z Ruchu Kontroli Wyborów. Takie zgłoszenia mamy tylko z Gdańska dodaje. Osobom, które zgłaszają takie nieprawidłowości RKW radzi zawiadamiać policję. To jest przestępstwo wskazuje Józef Orzeł z RKW. Dodaje, że na razie tylko tyle wie na ten temat.

  Nieprawidłowości podczas niedzielnego głosowania można zgłaszać pod numerami telefonów: 787 522 724, 787 522 727, 787 522 730, 787 522 733, 787 522 739.
 • @kula Lis 67 10:39:39
  Szef PKW Hermeliński informuje nas , że wyniki wyborów poda w czwartek. W XXI wieku w dobie komputeryzacji, informatyzacji. Aż mi się ciśnie na usta zdanie " spieprzaj dziadu ze swoim liczydłem"
 • @kula Lis 67 14:46:07
  Sędzio Hermeliński:
  Szkoła nr 70, długa kolejka w korytarzu, osoby w podeszłym wieku nie mają ani jednego krzesła. Ludzie szukają parapetów, by postawić krzyżyki.

  https://pbs.twimg.com/media/DqBfjs1WwAAoNxM.jpg
 • @kula Lis 67 15:38:11
  Jak widać pacjentom szpitali psychiatrycznym też umożliwiono oddanie głosu.

  https://pbs.twimg.com/media/DqCUtvfXcAAi8vH.jpg
 • @zbig71 21:16:47
  Jeżeli Ci to świnie to kim jest Husky albo Lis?
 • @kula Lis 67 15:38:11
  Wyborcy, którzy przyszli zagłosować do Obwodowej Komisji Wyborczej nr 208 w Warszawie zastali niezaplombowaną w żaden sposób urnę. Dopiero po zwróceniu uwagi, członkowie komisji zareagowali, naklejając stosowne zabezpieczenie.


  Urna była niezaplombowana. Po telefonach do Komisji wyborczej dowiedzieliśmy się, że jest to niezgodne z przepisami. Dopiero po awanturze, została naklejona jedna czerwona naklejka

  Przepisy kodeksu wyborczego dokładnie opisują zabezpieczenia urny. Musi być ona zamknięta i zaklejona, w taki sposób, aby wieko szczelnie przylegało do ścianek. Uprzednio komisja powinna sprawdzić, czy wewnątrz nie znajdują się karty do głosowania. Dopiero wtedy można rozpocząć głosowanie.
 • @Husky 16:15:57
  A skąd znasz takie szczegóły?
  Na zmywaku macie takie wiadomości?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:33:52
  Od kierownika jeziora

  https://wiadomosci.wp.pl/wpadka-komisji-wyborczej-w-warszawie-wyborca-zwrocil-uwage-na-nieoplombowana-urne-6308315630905473a
 • @kula Lis 67 15:38:11
  Ten moment ... kiedy żałujesz ze nie uczyłeś sie czytać ...tylko krzyżyki w lotto stawiałeś

  https://pbs.twimg.com/media/DqCf-d6XcAYsRL8.jpg
 • @kula Lis 67 14:46:07
  bazarek
  pistacje 42,4zl
  pomidory 19,7zl
  kukielki 7,7zl
  zilona trawa 7,2 zl
  godz 14
 • @Husky 20:08:11
  Najlepszą diagnozę przyczyn "klęski" tej kampanii ("klęski" w cudzysłowie, bo jednak PiS wygrał), dał Coryllus w dialogu z Orłem w Centrum Ronina: "przestać epatować biedą".

  A poza tym: "angażować emocje tych, którzy głosują, odgrywające rolę przy podejmowaniu decyzji o głosowaniu" a nie abstrakcyjne rewiry podświadomości narodu (spot o emigrantach nie trafiał w ogóle do wyborcy podejmującego decyzję w wyborach samorządowych).

  Jak odzyskać Wielkie Miasta? Bardzo prosto: Dać wyborcy realny przykład / wzór / model sukcesu i NIEZALEŻNOŚCI. I, co ważne, totalnej niezależności, umiarkowanego sukcesu, nie na odwrót. Bo w totalny sukces nikt nie uwierzy. A niezależność jest celem i jest możliwa do osiągnięcia.

  Nie w polityce, ale w gospodarce.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej