Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1004 posty 31467 komentarzy

Tylko prawda

Husky - Zoologiczny antykomunista , mając do wyboru AK i NSZ wybrałbym NSZ przy całym szacunku do AK. UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony.

Brawo PIS tak trzymać!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Aby wygrać z chuliganami , trzeba "grać" według ich zasad. Doskonale rozumiem, że to ludzi wkurza, ale taka jest prawda o współczesnej polityce PO i N.

 Dziś żyjemy w epoce fake newsów, to wyborca nie jest w stanie rozróżnić informacji, w związku z czym geniusze PO i pozostałych totalnych założyli, że trzeba dużo mówić na własną korzyść, bo i tak nikt tego nie zweryfikuje.A że jednak weryfikują to pokazuje kolejny już sondaż.

 

               
 
 
W sondażu przeprowadzonym przez Centrum Badania Opinii Społecznej 44 proc. osób w najbliższych wyborach zadeklarowało chęć oddania głosu na PiS . Na drugim miejscu jest PO z wynikiem 19 proc. Kukiz'15 uzyskałby tylko 7 proc. głosów. Do Sejmu weszłoby jeszcze PSL, które wskazało 5 proc. badanych.
W przełożeniu na mandaty wśród zdecydowanych to wygląda tak:
16-23.08.2018, zdecydowani / mandaty:
 
PiS 51,2% /        271
PO 22,1% /        116
Kukiz'15 8,1% /   42
PSL 5,8% /          30

Jeśli przez ponad 3 lata PO (i pozostała opozycja) posługuje się w przestrzeni publicznej -fałszem,nieprawdą, maskowaniem swoich kłamstwm, opowiadaniem bajek, manipulacją, czy prostackim oszustwem to wynik nie może być inny
 
Partia PO osiągnęła stan, gdzie możemy mówić o sekcie i to oszukującą nie tylko wyborców, ale nawet sama siebie.Czy jeżeli w wyborach samorządowych PO nie osiągnie satysfakcjonującego wyniku, to będzie jej koniec.
Wszystko wskazuje że tak.
A ewentualne zwycięstwo Patryka Jakiego w Warszawie byłoby tylko dobiciem gwoździa do tej trumny
 
 
         
 
 
Zasrańce z totalnej opozycji możecie drwić i kpić z Kaczora ale to aktualnie JEDYNY znaczący polityk który zauważył co się w Polsce wyprawiało za czasów Partii Oszustów. W takich detalach wychodzi, że to facet blisko ludzi, a nie odrealniony brukselski palant 27-1.

 

KOMENTARZE

 • Dyzmokracja
  Głupich jest zdecydowanie więcej niż mądrych.
  Ten sondaż jest tego przykładem .
 • @zbig71 21:03:54
  Ta nowa stosunkowo aberrecja umysłowa
  No bo skoro Ziemia jest płaska...
 • A ja tak marzę, by Kaczyński znów uwierzył w te dane statystyczne
  i poddał rząd PiSiesiczów ocenie społecznej. Myślę, że by to rozwiązało problemy społeczne, tylko, że znów widzielibyśmy faceta w różnych skarpetkach, w brudnych butach chodzącego od prokuratury do prokuratury z żałosnym "wybory mi sfałszowano" Bo wiele wskazuje, ze palant znów odniósł by "zwycięstwo", 27:1.
  Ale mam pytanie z innej beczki. 20.08 znałeś odpowedź PiS na uświadamianie wyborców jak są okradani przez PiS,

  Hasła kampanii, do chwili oficjalnego ogłoszenia są tajne. Skąd je znałeś? Jak wysoko jesteś postawiony w hierarchii stajni trolli PiS? Wtedy twoje twierdzenie, że w twoich biurach mógłbym obsługiwać tylko niszczarkę do dokumentów nabiera innego znaczenia. Sądzę, że nawet nie mógłbym obsługiwać niszczarki do dokumentów, bo wtedy wiele otwierających oczy lemingom rzeczy światło dzienne by zobaczyło.
  Skąd znałeś odpowiedź PiS na kampanię:
  https://marketingprzykawie.pl/wp-content/uploads/2018/08/pis-1-1024x769.jpeg

  że będzie się dziećmi zasłaniał zapominając jak niepełnosprawnym Kuchcński odcinał dostęp do toalet.
  https://antykomunista.neon24.pl/post/145141,nostalgia
 • @Zawisza Niebieski 21:14:38
  https://pbs.twimg.com/media/DlYrJPIX0AIMUXd.jpg
 • Odpowiesz nam na pytanie?
  Jak wysoko postawiony jesteś w "szczujni z Nowogrodzkiej czy też Srebrnej?
 • Ku rozwadze polecam:
  https://www.youtube.com/watch?v=V2yBU5Aboqs&t=9s
 • @Zawisza Niebieski 21:18:34
  Nieco niżej niż ty w Czerskiej szczujni
  Przykre
  Im więcej takich jak ty, tym dłużej pewien Gość bez prawa jazdy i karty kredytowej będzie mógł w spokoju głaskać kota

  https://pbs.twimg.com/media/DlYgNADXoAAEsIu.jpg
 • @Husky 21:16:51
  Ponad połowa Polaków chce dymisji Mariusza Błaszczaka za słowa o „sodomitach”

  Mariusz Błaszczak na antenie Telewizji Trwam określił organizowany w Poznaniu Marsz Równości „paradą sodomitów”. Słowa szefa MON nie wszystkim przypadły do gustu. Z sondażu przeprowadzonego przez „Rzeczpospolitą” wynika, że ponad połowa Polaków chce usunięcia ministra z rządu.

  Sondaż dla „Rzeczpospolitej” przeprowadził instytut SW Research. Reprezentatywnej grupie 800 osób zadano pytanie o to, czy „minister Mariusz Błaszczak za nazwanie homoseksualistów sodomitami powinien zostać usunięty z rządu?”. Za takim posunięciem jest 53,3 proc. badanych. „Nie” odpowiedziało 25,9 osób biorących udział w sondażu. W tej sprawie zdania nie ma 20,7 proc. osób. Jeśli chodzi o podział na płeć, to więcej kobiet (54 proc.) niż mężczyzn (52 proc.) opowiada się za dymisją Błaszczaka. Twierdząco na zadane pytanie częściej odpowiadały osoby mające 50 i więcej lat oraz mieszkający w miastach liczących powyżej 200 tys. mieszkańców. Za usunięciem ministra z rządu jest 60 proc. osób z wykształceniem wyższym.

  Czy Błaszczak powinien odejść za nazwanie gejów sodomitami?
  Czy minister Mariusz Błaszczak za nazwanie homoseksualistów sodomitami powinien zostać usunięty z rządu? Większość Polaków nie ma wątpliwości - pokazał sondaż SW Research dla serwisu rp.pl.
  rp.pl
  https://www.wprost.pl/kraj/10146812/ponad-polowa-polakow-chce-dymisji-mariusza-blaszczaka-za-slowa-o-sodomitach.html
 • @Zawisza Niebieski 21:14:38
  // Sądzę, że nawet nie mógłbym obsługiwać niszczarki do dokumentów, bo wtedy wiele otwierających oczy lemingom rzeczy światło dzienne by zobaczyło. //

  Tobie bym młotka do ręki nie dał, byś sobie w pusty czerepach nie przywalił
  Ale za mopa....
  Pomyślimy
 • @roux 21:33:23
  Myślę że to było mało adekwatne do prawdy
  Powiniem bez owijania w bawełnę nazwać ich tak jak powinien
  PEDAŁY

  i wtedy nikt by nie chciał dymisji
 • żydo-lewactwo w Polsce i w Europie zdelegalizować !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Słowianie ! nie ma gorszej gangreny jak żydo-lewactwo z PO N SLD PSL
  a ta żydowska złodziejska gangrena istniej bo ma ochronę w żydowskiej UE !

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • @ele 21:40:54
  https://pbs.twimg.com/media/DlYMpXrWwAIiOwg.jpg
 • Szkoda, że PiS potrafi tylko systemowo potęgować wady platfusów michnikowszczyzny i sexlewic
  Katastrofalni bliźniacy zbyt długo rządzili na najwyższych stołkach dyktatury pobermanowdkich fałszywych autorytetów, kyóre zlekcewaŻyły znAczenie ich wynalazków budowy marksistowsko pasoytniczej dyktatury z judeokatolicką nadbudowąRpiskoptu Kościoła zbudowanego dzięki porozumikeniu PRL a Kościołem z kwietnia 1950r w ccelu opanowania WaTYKANU PRZEZ BERMANOWCÓW ANALOGICZNIE JAK ORGANIZACJI sAWINKOWA W zsrr I POLSKIEJ KONSPIRACJI WE lWOWIE W 1939R ORAZ PO ROKU 1944.
  Lech odkrył jawnie "naszość" wojny z Irakiem i wsparł ja na czele frontu jedności narodowej POPiS, SLD i innych ekslewic gebelsowskimi kręgami podejrzeń (skutecznie choć bez mocy sądowej) i gruntowym Mariusza Kamińskiego ziobrohakiem lepiej niż Wałęsa lewami czerwcowymi a Beaty (Szydło i Kępa) zastąpiły Trybunał Konstytucyjny lepej niż Ziobro Przyłębską.
 • @Husky 21:38:47
  wierzysz w ten sondaż? Bo ja nie
 • @ele 21:40:54
  zapomniałeś wymienić jednej pozycji
  https://www.youtube.com/watch?v=cOzhstifLsM
 • @roux 21:44:38
  a masz swoje
 • @Husky 21:35:11
  Spokojnie, nie załapuję się. W przedbiegach bym odpadł, z pieczątką, "zbyt inteligentny" :). Tam w PiS nikt nie może być inteligentniejszy od "zwykłego posła", więc nie ma tam dla mnie miejsca.
  Ale znajomość odpowiedzi złodziei z PiS zanim swoje hasła ogłosiły, daje dużo do myślenia. Myślałem, że jesteś tam zwykłym pionkiem któremu podsyła się materiały do rozpowszechniania, ale wszystko wskazuje na to, że to ty te idiotyczne, skąd inąd materiały wymyślasz. Nie doceniłem ciebie.
 • @Husky 21:49:13
  miałem na myśli sondaż w sprawie min. Błaszczaka i jego słów o "sodomitach"
  po prostu nie wierzę w tak zwaną "reprezentatywność próby" -;)
 • @Zawisza Niebieski 21:52:30
  //Spokojnie, nie załapuję się. W przedbiegach bym odpadł, z pieczątką, "zbyt inteligentny" :). //

  Gdybyś miał IQ większe niż rozmiar swojego buta to może byś zrozumial
  cokolwiek.
 • @AgnieszkaS 21:52:21
  można zapytać samych swoich ;-)
 • @roux 21:33:23
  Oni w PiS połowy wyrazów z języka polskiego nie pojmują. Jak coś powiedzą, to nie wiadomo, czy śmiać się czy płakać. Macierewicz użył słowa "zaprzaniec" definiując go jako tego, co nie szanuje żołnierza Polskiego czym natychmiast siebie i L.Kaczyńskiego uczynił "zaprzańcami" piloci samolotu do Gruzji, żołnierze z Nangar Khel.
  Brudziński stwierdził, że po przejęciu władzy nad sądami upadł komunizm, czyniąc L.Kaczyńskiego komunistycznym prezydentem. Teraz czekamy na dekomunizację placów, ulic, które dziś PiSiewicze masowo, jak komuniści za czasów stalina imieniem L.Kaczyńskiego określają. Katowiczanie pamiętają, jak ich miasto Stalinogrodem podobne lizusy określilł.
  Nie wymagaj by Błaszczak rozumiał słowo sodomita, to poziom dla niego niedostępny.
 • @Zawisza Niebieski 21:58:24
  Tu masz "inrzynieruf" j.polskiego

  https://pbs.twimg.com/media/DlWievVWwAA7mgn.jpg

  Znacie sie od lat
 • @Zawisza Niebieski 21:58:24
  to się chyba nazywa "nowomowa" czy jakuś tak.. , kurna
 • @Husky 21:58:22
  Lepiej tego nie zalecam . :)))
 • @Husky 21:55:11
  Spokojnie Husky, chłopak z Saskiej Kępy bez problemu tych ze Szmulek na inteligencję zagnie. Tym drugim tylko młotek zostaje, bo z młotkiem dużo mają wspólnego. Ile razy tego doświadczyłeś?
 • @ele 21:40:54
  Masz rację tylko jak ichnich zdelegalizujemy to pozostanie polityczna pustka oprawiona nie istniejącą dekomunizacją .Salut Amigo. 5*
 • @Zawisza Niebieski 21:58:24
  Salut . :))) https://www.youtube.com/watch?v=cf57H8qwq04
 • @Repsol 22:08:55
  8-))))))
  Pozdrawiam
 • @AgnieszkaS 21:52:21
  Statystycznie pan wychodzący na spacer wieczorny z psem mają po 3 nogi. Statystyka, to wspaniałe narzędzie, którym wszystko można udowodnić, kwestia wyboru próby i optymalizacji wyników. Tego doświadczył Kaczyński, gdy w 2007 uległ czarowi statystyk i uznał, że jednym posunięciem usunie konkurencję na "prawicy" i osiągnie samodzielne rządy. Na to musiał poczekać 8 lat. Posłużyć się przestępstem zorganizowanym przez służby, czyli nagraniami z "Sowa i Przyjaciele".
 • @Zawisza Niebieski 22:11:05
  I wonder what is going on.
  I'll just leave this here.

  Jedyny "pomysł" na przejęcie władzy przez najgorszy sort, to rak trzustki Kaczyńskiego.
  Modlą się o to, co jest nie tylko całkowitym zbydlęceniem, ale pokazuje ich "siłę"
  Równie dobrze Real mógłby się modlić o katastrofę samolotu Barcelony. Patologia bez żadnego potencjału.
 • @Husky 22:25:54
  Ty o poyebach ,czy kodomitach ?. Salut.
 • @Repsol 22:29:23
  Wpisy o życzeniu śmierci są zarówno na stronach KOD-u jak i stronach PO
 • @Husky 22:25:54
  Masz rację, ten najgorszy sort ma taki pomysł. Kaczyński ogłosił, że nie będzie w wyborach samorządowych tych, co w spółkach państwa biorą pieniądze, dziś na listach takich pełno. Miały być obniżki uposażeń samorządowców, przed tym podnieśli sobe uposażenia i obniżki nie ma. Rozgrywki między obozmi najgorszego sortu widać na co dzień. Duda miał polecieć do Australii by podpisać list intencyjny na zakup bazy pod rafy klralowe wycofywaenj ze służby w marynarce Australii, pojechał oglądać kangury i spotkać się z urzędnikami niskiego szczebla, by KurTV mogło sukces odtrąbić.

  Najgorszy sort czeka na raka trzustki Kaczyńskiego i gryzą się ośmieszając nasz kraj.
 • @Zawisza Niebieski 22:39:49
  A PO co palant brukselski by w Peru i ile ta czapeczka kosztowala
  Przypomnisz

  https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_MocVCblC6reO97FuxudxYpTn9rzl4K24.jpg
 • @Zawisza Niebieski 22:39:49
  // i spotkać się z urzędnikami niskiego szczebla,//

  Czyli jak z siebie po raz enty zrobić ......
  resztę niech każdy dopisze

  Prime Minister Turnbull Malcolm welcomed the President of Poland Andrzej Duda to Parliament House this morning

  https://pbs.twimg.com/media/DlAlMsfVsAAe8Kn.jpg


  Niezlego pajaca tu odgrywasz
  Prima gorszy sort
  Prima
  Wiesz co idź już trollu spać
  Obnażasz się konkretnie
  Brawo ty !!!!
 • @Zawisza Niebieski 22:39:49
  Podczas wizyty w Auckland PAD rozmawiał z urzędniczką najniższego szczebla

  https://pbs.twimg.com/media/DlNcXJWX4AE2Vfn.jpg
 • @Zawisza Niebieski 22:39:49
  //pod rafy klralowe wycofywaenj//

  faktycznie

  Czerska to jednak stan umysłu
  Brawo WY
 • @Husky 22:44:56
  Pewien palant do Meksyku na wycieczkę pojechał, później do USA, by spotkać się z burmistrzem miasta odpowiadającego w hierarchii Będzinowi w Polsce a co więcej zapłacić za ziemię na której od dawna stał pomnik i nikt za to opłat nie myślał rządzić.
  Założyć czapkę zgodną z folklorem ludowym danego kraju to oddanie danym ludziom i ich kulturze czci
  http://2.bp.blogspot.com/-TQfpALYhOs0/Tn0qgBgKDqI/AAAAAAAAAtE/pxI12k7UKWE/s1600/Kaczynski%2Bhanuka.jpg
  no chyba, że "lesiu" był ortodoksyjny.

  Pojechał taki o poziomie umysłu dzieciaka dla którego tekst konstytucji jest niezrozumiały i w diabełki się bawił
  http://polityczek.pl/images/DArvyHvWAAEB5UR.jpg
  Ludzie o tym samym poziomie cieszą się w swej głupocie czapką peruwiańską.
  Nie raz mówiłem, przed otrzymaniem kartki do wyborów winien obowiązywać test na inteligencję i znajomość Polski, po zdaniu dopiero kartkę wydać. Tyle, że elektorat podstawówka + odpadł by w przedbiegach. Zaś niejaki cygan Jaki by na znajomości Polski padł.
 • @Husky 23:01:55
  Husky, nie rozmawiał, tego nie opowiadaj bo znów propagandę dla narodu głupiego co wszystko kupi siejesz, Ona go przywitała, bo myślała, że ktoś poważny przyjechał, a później olała. Gdy sprawdzono że tylko długoPiS przyjechał.
  Za to z tymi ludźmi do bólu nasz Adrian mógł się naspotykać
  https://n-5-8.dcs.redcdn.pl/file/o2/tvn/web-content/m/p1/i/9a1de01f893e0d2551ecbb7ce4dc963e/f25c1e50-3807-47ea-ab0c-f54eabe456c3.jpg
 • @Zawisza Niebieski 23:08:23
  Już ci pisałem że mając IQ mniejsze niż rozmiar swojego buta to nie masz prawa głosować ale...

  wiesz , wpadł do mnie właśnie kolega , o IQ 2 krotnie większym od twojego i popijając , czytamy te twoje fake newsy i się za brzuchy trzymamy
  Idź spać !!!!
  Idź spać !!!!
  https://pbs.twimg.com/media/DkqNMWRWwAAHz18.jpg

  ps.to jak z tymi urzędnikami niskiego szczebla
  napiszesz coś ?
 • @Zawisza Niebieski 23:15:07
  Wiesz..
  No coment

  Czego ty pajacujesz
  W jakim celu
  Ile ty dziadku lesny masz lat
  Ile
 • @Husky 21:55:11
  100/100!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Pzdr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • @Husky 22:04:34
  niebieski to z tych inżynieróf, sadzi byki aż miło czytać.
 • @kula Lis 67 23:36:06
  "Wykstał... ciuch"
  Piszpan z Czerskiej i Wiertniczej
 • @kula Lis 67 23:32:18
  pzdr.
 • @Zawisza Niebieski 23:08:23
  Założyć czapkę zgodną z folklorem ludowym danego kraju to oddanie danym ludziom i ich kulturze czci no chyba, że "Donek" był ortodoksyjny.



  http://bi.gazeta.pl/im/2/7570/z7570492Q,Premier-Donald-Tusk-pod-Sciana-Placzu--Jerozolima-.jpg
 • @Husky 23:44:09 a nie mówiłem, że odlot bocianów to będzie wina JK i PiSu?
  Opozycja powinna mieć program? Przecież go ma. Życzą Polsce jak najgorzej i tylko PiS, PiS i PiS! Widać, że totalni robią co mogą i jadą już na przysłowiowych oparach. Lato stulecia, jak i wczesny odlot bocianów z Polski, a zwłaszcza 12 medali na Mistrzostwach Europy w Lekkoatletyce, to przecież też wina PiS-u. Faryzeusze i ignoranci ekonomiczni z PO, Nowoczesnej czy FOR prof. Balcerowicza kompletnie nie wiedzą już, co jeszcze wymyślić, skrytykować i zohydzić, bo już nawet na brak inwestycji w Polsce wypłakiwać się w TVN, GW i niemieckich mediach się nie da. https://wpolityce.pl/polityka/409294-opozycja-powinna-miec-program

  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19mNmRlNi9wLzIwMTgvMDgvMjQvODI1LzM2MC9iYjVhOTBkNDRmYzE0YTZmOTI0MTgxYjJmYjFiNGFlOS5qcGVn.jpeg


  Ps...Im więcej ujadają i rozsyłają skargi po świecie, tym notowania PiS rosną ! Ach ta rozkochana minka pekińczyka babochłopa Lubnauer jak patrzy na "przystojniachę" Szetynę. Można się zeszczać ze śmiechu.
  Zasadnicze pytanie, czy żydoukropski GAMOŃ Szetyna może coś dobrego Polsce zaproponować ? PiS z radości do góry skacze /nawet w sondażach/ posiadając taką beznadziejną opozycję. Oby ta opozycja trwała jak najdłużej.
 • @kula Lis 67 00:02:45
  //Oby ta opozycja trwała jak najdłużej.//

  A i nasz @Zawisza
  Pisał
  Pisał
  Pisał
  Trzymajmy za jego zdrowie kciuki.
  Ponad trzy lata traumy robi swoje.
  A ile jeszcze przed nim, ho,ho,ho ... a może i dłużej
  Styro się nam tam zielona Warszawa
  Oj styro

  zmortusiały ci un
  zmortusiały

  Pozdrawiam
 • @Husky 23:44:09
  Teorie spiskowe Szczerby. Oskarża Patryka Jakiego o rozwój epidemii odry... w Europie!

  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19lODY3Ny9wLzIwMTgvMDgvMjQvODI1LzM2MC9lMzJiOGUyZjhlZGU0ZGExYjc0M2EyYjRlMGMzMzkyYy5qcGVn.jpeg


  Michał Szczerba, poseł Platformy Obywatelskiej, słynący z atakowania każdego i wszystkiego, ponownie za swój cel obrał Patryka Jakiego. Widocznie jego zapał w potyczkach o występy Rafała Trzaskowskiego w mediach osłabł, bo teraz zajął się kwestiami zdrowia, a mianowicie odry.
  Tym razem „kochany” poseł Szczerba stwierdził, że epidemia odry jest winą nikogo innego, jak samego Patryka Jakiego. Jako dowód, załączył tweet z wypowiedzią kandydata Zjednoczonej Prawicy z… 2015 roku.
  Patryk Jaki otwarcie wspierał antyszczepionkowców. Czy dalej kwestionuje obowiązek szczepień w Polsce? Takie nieodpowiedzialne postawy doprowadziły do rozwoju epidemii. Odra spowodowała co najmniej 37 zgonów w 2018. W I połowie roku w Europie zachorowało ponad 41 tys. osób stwierdził na Twitterze Szczerba. Teorie spiskowe Michała Szczerby zaczynają przypominać bardzo słaby kabaret.

  Ps..Czy za NABYTY niedorozwój tego wyłupiastego PACANA też odPOwiada Jaki..??? Jak takiemu komuś dali tytuł mgr, to uczelnie polskie są do niczego. Kto na nich uczy? Pomioty PZPR z WUMLu? A szczególnie na socjologii. To kierunek nikomu nie służący, tylko do bicia piany i trzepania kasy na głupkach. Ludzie, żeby zdjąć mu okularki to zostaje gęba przygłupa. Myśli, że one dodają mu mądrości? Nic bardziej mylnego. Gęba durnia będzie zawsze gębą durnia.
 • @kula Lis 67 00:13:51
  Kiedy palono żywcem Jolantę Brzeską, a Hanna GW rozlokowywała powstańców Warszawy w piwnicach- to ten komuch nie walczył o tych ludzi.
  Teraz rozpoczyna walkę o prawa Ludmiły Kozłovskiej...

  https://pbs.twimg.com/media/DlXAITVWwAAM-bZ.jpg
 • @kula Lis 67 00:13:51
  Czy słowa śp są faktem

  https://pbs.twimg.com/media/DlV_4FhWwAAtcyz.jpg
 • @kula Lis 67 00:13:51
  Tu 52% i tu 52%. Polska i Węgry to jedyne kraje w UE, gdzie poparcie dla partii rządzącej przekracza 50% (licząc tylko zdecydowanych wyborców).

  Co ciekawe - to właśnie te same kraje - Polska i Węgry w ostatnim kwartale miały największy wzrost gospodarczy w całej UE.

  https://pbs.twimg.com/media/DlZMIPkX4AIFvQq.jpg
 • @kula Lis 67 00:13:51
  Tanie państwo :
  Platforma proponuję zamiast 500+, do każdego sklepu na koszt państwa zeszyt i długopis

  https://pbs.twimg.com/media/DlZPmCaWsAAWzHi.jpg
 • @Husky 00:15:31
  To także lewak i kryptopedał/sodomita jak Makaron.
 • @kula Lis 67 00:26:43
  Właśnie słucham w wiadomościach, że wywróciła się ciężarówka, z której uciekły świnie.
  Nie mówcie mi, że PO jeździ teraz TIRami.
  Frasyniuk ???
 • @Husky 00:16:16
  Tak! Znam tego chuja złodzieja ukrożyda Rozenschwanca vel Frasyniuka.
 • @kula Lis 67 00:26:43
  A w mediach co taka cisza ???
  Jednogłośnie 47 sędziów zatwierdziło orzeczenie, że “nie ma prawa do małżeństw homoseksualnych”.
  Wyrok opierał się na niezliczonych rozważaniach filozoficznych i antropologicznych opartych na naturalnym porządku, zdrowym rozsądku, raportach naukowych
 • @kula Lis 67 00:30:15
  Czerwony sqrwysyn

  "W dniu Święta Niepodległości Ukrainy składam wszystkim moim ukraińskim przyjaciołom serdeczne gratulacje i życzę ziszczenia się marzeń!

  https://pbs.twimg.com/media/DlW_kWkWsAAC0_W.jpg
 • @kula Lis 67 00:30:15
  no qrwa
  odlot

  https://pbs.twimg.com/media/DlXt17nW4AAw_Aq.jpg
 • @kula Lis 67 00:13:51
  Tak to widzę

  https://pbs.twimg.com/media/DlZXJLcWsAAAW29.jpg
 • @kula Lis 67 00:13:51
  Gdzie TVN szuka sensacji

  https://pbs.twimg.com/media/DlY1AIYX0AAbkWG.jpg
 • @kula Lis 67 00:13:51
  Na dobranoc
  Na wesoło

  https://pbs.twimg.com/media/DlZiVvxXsAARW-s.jpg


  Dobranoc
 • @kula Lis 67 00:30:15
  No to jeszcze do niego się pomódl .Salut Amigo. http://static.prsa.pl/images/b71a7bac-6ff5-4e06-9bae-a32f9ea61417.jpg
 • @Repsol 00:45:54
  Do niego to raczej nie. Mam wyrobione zdanie o nim i żałujemy głosów na niego oddanych by Bulowi zabrać. Pzdr!
 • @Husky 00:41:09
  100/100! Pzdr!
 • @Husky 00:38:00
  Trafiony zatopiony jebaka z Madery.
 • Admin
  Admin, proszę o ograniczenie jałowych pyskówek między Huski a Zawisza Niebieski.

  Kula Lis, proszę, nie zniżaj się do poziomu tych pyskówek.
 • ... whatever people want
  Ten sondaż jest wykładnikiem politycznego zaangażowania oraz odpowiedzialności za państwo całego społeczeństwa. Przecież PO jak i PiS
  i inne te małe partyjki nie powinny już istnieć. Jak to mówią "jak sobie pościelisz tak się wyśpisz". Ja w USA przynajmniej mam prawdziwą wersję kapitalizmu. Nikt tu nie oszukuje że jest jak nie jest, bogaty człowiek się bawi a mały na niego zapier....la i wymyślonym patriotyzmem tu nie otumani.
 • 1* dla pisowskiego trolla , 1* dla adminka
  krzyżyk można już tylko tu postawić z dopiskiem ...tu było kiedyś forum Polaków.

  ...teraz jest tu żerowisko trolli
 • @Zawisza Niebieski 21:14:38
  Wszystkie propagandowe sztuczki POstubecji i POstkomuny będą miały jeden błogosławiony skutek - większość konstytucyjną PiS-u w nowym sejmie. Tak nam dopomóż Bóg!
 • @Zawisza Niebieski 21:14:38
  A użycie wizerunku Kaczyńskiego? Czy Kaczyński wyraził zgodę?
 • @Paulus Aquarius 07:56:40
  Tragedia panocku,tragedia

  puacze
 • @Stara Baba 03:07:36
  //Ten sondaż jest wykładnikiem politycznego zaangażowania oraz odpowiedzialności za państwo całego społeczeństwa//

  prawda
  pzdr.
 • @Husky 21:16:51
  Stanisław Janecki w "Sieci": Przypadek Ewy Gawor po raz kolejny dowodzi, że istnieje coś takiego jak resortowa wspólnota.

  https://wpolityce.pl/polityka/409297-janecki-w-sieci-o-wspolnocie-resortowej

  Ps...Były resortowe dzieci, jest resortowa wspólnota. Staro nowe chazarskie SB i WSI podnosi głowę i nawet nie próbuje się ukrywać. Tym chazarobolszewickim lewakom, nie podoba się rząd wybrany w demokratycznych wyborach. Oni chcą się dorwać do władzy. Stosują starą chazarokomunistyczną propagandę , która w dzisiejszej rzeczywistości nie sprawdza się. Jednak należy trzymać rękę na pulsie, bo nigdy nie wiadomo co jeszcze wymyślą. Ulica i zagranica już im nie wychodzi, więc dostają furii w bezradności i beznadziei. Należy obserwować tą chazarską resortową lewacką wspólnotę, i nie dać im rozwijać skrzydeł. Nie będzie większego problemu z restytucją bezprawnie zagrabionego mienia (i wszelkich innych aktywów) przez stalinowskich bandytów, ich wyrobników i tychże POtomków. Zapyta ktoś - a gdzie święte prawo własności? Szybciutko odpowiadamy - sorki, myśmy to już kiedyś przerabiali (casus praecedenti), w postaci manifestu PKWN, a raczej jego dekretów wykonawczych. Będzie to, że tak powiemy, powtórka z rozrywki. Trzeba tylko odrobinę woli politycznej ze strony matadorów Dobrej Zmiany szerokie społeczne poparcie można wygenerować. Przy spodziewanym upadku struktur żydo-lewacko-pedalskiej UE w nieodległej już przyszłości, nikt nawet nie kiwnie palcem w obronie tej pożal się Boże, resortowo-mafijnej wspólnoty! Wbrew pozorom, nie ma ich tak dużo w stosunku do ogólnej liczby nie-resortowych Polaków, więc powtarzamy większego problemu nie będzie!
 • @Husky
  Wszystkie instytucje rządowe jak i pozarządowe powinny być odjudeobolszewizowane czytaj odżydzone! W przeciwnym wypadku nasze życie publiczne będzie celowo przez POtomków stalinowskich zbrodniarzy gangrenowane.
 • @kula Lis 67 08:53:41
  Gdyby Hitler powstał z grobu i powiedział, że musi napaść na Polskę, bo tam rządzi PIS, to cała opozycja zapisałaby się do Wehrmachtu.
 • @kula Lis 67 08:47:03
  Schetyna: Chcemy utrzymać i rozszerzyć program 500+

  – PO zmniejszyła nawet zasiłek pogrzebowy.
  – Zabrała wszystkim 153 mld z OFE.
  – Podwyższyła VAT i inne podatki
  – Podniosła wiek emerytalny.

  Teraz obietnice PO są tak sensowne, jak pielenie pola minowego.
 • @Husky 21:16:51
  Jeśli PiS osiągnie 50 % poparcia, a PO poniżej 15 %, wtedy będzie można mówić, że Polska idzie w dobrym kierunku.
 • Biliony samochodów elektrycznych, tryliony.
  Nie naPISzę o kamracie danielsie, ipeenie, złomie z ussa lub australii, największym wrogu rosji czy sodomitach, naPISzę o elektryfikacji bez elektrowni, bajkokleta już na dniach stworzy nam armagedon, a dlaczego ?
  "Spalanie węgla jest najbardziej ekologicznym procesem na Ziemi. Wytworzone ciepło może być bowiem skonsumowane (skumulowane) przez rośliny w procesie fotosyntezy a do wzrostu roślin niezbędne jest CO2. Wytwarzanie ciepła w tych technologiach, gdzie nie wydziela się CO2 powoduje wzrost temperatury na Ziemi. Najbardziej nieekologiczna jest fotowoltaika (solary). Inne planety są martwe, ponieważ jedyna energia, jaka jest im dostarczana jest energia słoneczna i na jasnej stronie planety mamy na przykład temperaturę kilkuset stopni Celsjusza, a na ciemnej temperatury mocno ujemne. Tylko fotosynteza oparta na przemianie CO2 w tlen umożliwia w ogóle życie na Ziemi. Solary, energia atomowa, wiatrowa - powinny być zakazane jako bezpośrednie zagrożenie życia na Ziemi a najlepsze źródła energii to węgiel i gaz ziemny. Pozdrawiam myślących i trzeźwych od samego rana! Miłego dnia !"
  Czy to jest do pojęcia przez sodomitów ?
 • @provincjal 09 10:02:25
  100/100!
 • @Husky 08:56:16
  Ta mniejszość się nie modli, ta mniejszość ogląda telewizję obcych nadawców i słucha ich radia. Tam prane są ich mózgi. Gdyby się modlili, poszliby do kościoła i usłyszeli, co dla człowieka jest najważniejsze. Tyle lat powtarzania, że jesteśmy Europejczykami, że rodzina to nie koniecznie kobieta i mężczyzna, że, że, że.... Tak wyjałowili umysły. Ale należy pamiętać, że to Polacy nad tym pracowali by naród zniszczyć po raz wtóry, za obce pieniądze. Politycy, dziennikarze, służby, to są obywatele polscy działający na szkodę swoich rodzin i całego narodu. Dawniej nazywano ich zdrajcami i organizowano im publiczny szafot. A teraz dostają posady na urzędach unijnych.
 • @kula Lis 67 09:33:28
  Pan Marcin z KOD wygląda na coraz bardziej załamanego

  https://pbs.twimg.com/media/DlRjilKXcAAwn2u.jpg
 • @kula Lis 67 10:24:05
  Tawarisz Rondel tfu! Tondel z KOD w swoim najnowszym wywodzie opisał pojęcie "otwartego umysłu"


  https://pbs.twimg.com/media/DlHlaLGW4AA07mM.jpg
 • @Husky 09:00:35
  Najgorsze w PO to to, że tam są ludzie którzy działają przeciw Polsce - donosząc oraz głosując w EU przeciw Polsce. Ech, czegoż ta PO nie obiecuje . . .
  1. Już Tusk nam gruszki na wierzbie obiecał i co ... wygnali młodych za chlebem likwidując miejsca pracy ...

  2. Zabrali nam środki emerytalne z OFE 153 mld zł a po drodze ukradli z nich 25 mld zł!. .
  3. Nie było kasy na niepełnosprawnych ani na biedne dzieci . .

  4. Zmusili naród do pracy do 67 lat, a docelowo chcieli do 75 czyli do śmierci. .
  5. Podnosili podatki mimo zapewnień, że tego nie zrobią . .
  6. nawet na nieboszczykach PO zrobiła interes obcinając zasiłek pogrzebowy ...
  7. Za przyzwoleniem wyprowadzono podatek VAT ...
  8. Urzędy skarbowe kontrolowali tylko maluczkich .. przykład z Amber Gold . . .
  9. Wzrost afer jak grzybów po deszczu za przyzwoleniem PO, tak można wiele wymieniać dużych i drobniejszych zaniedbań, przyzwoleń, łamania prawa, kolesiostwo, układy, pospolite złodziejstwo i korupcja.
 • @kula Lis 67 10:34:59
  To nie będzie spokojny weekend dla wielu osób z Gorszego Sortu

  https://pbs.twimg.com/media/Dk3broWXgAA-80z.jpg
 • @Husky 08:56:16
  Brawo PiS tak trzymać! Masz racje opozycja krajowa i zagraniczna wykorzystuje obecną modę fake newsów i zakłamuje społeczeństwo Polski. Widzę to po znajomych którzy oglądają tefałeny .. Oni w tym niebieski i nie tylko on święcie wierzą to co mówią ci z opozycji i wściekli są na PiS... bo mają przekaz który do nich dotarł, nie sprawdzając czy to prawda czy fałsz. Brak repolonizacji mediów się mści ... nie wiem dlaczego ten temat się odwleka w czasie? . . .Przez media polskie do tych zagubionych, zmanipulowanych, oszukanych trzeba dotrzeć. Ta większość konstytucyjna zależna jest od mądrości narodu, oraz sposobu dotarcia do narodu ... nie zrobiono repolonizacji mediów .. to też ma wpływ na głosowanie .. do całego narodu trzeba dotrzeć. Kościół też milczy co do kłamstw jakim karmi opozycja krajowa i zagraniczna polskie społeczeństwo.
 • @Husky 00:17:37
  W wyborach PiS osiągnie znacznie wyższy wynik.
 • @kula Lis 67 10:44:12
  //Oni w tym niebieski i nie tylko on święcie wierzą to co mówią ci z opozycji i wściekli są na PiS... bo mają przekaz który do nich dotarł, nie sprawdzając czy to prawda czy fałsz//

  A czego sie spodziewasz po absolwencie Wyższej Szkoły Manipulacji Medialnej im. Hieny Dziennikarskiej!

  To portalowy "skarb"
 • @Husky 00:21:24
  PiS powinno się modlić za tych tumanów z PO, N, PSL, TVN, GW, LGBT/pedałów, lesby, etc.. i pookrągłostołowego geszeftu, żeby ich coraz więcej atakowali, zarówno w Polsce jak i zagranicą, bo wtedy większość konstytucyjna jest pewna!
 • @kula Lis 67 10:44:12
  Bawi mnie agonia Kasty.
  Zwierz w kniei został zagoniony do matni zaprzeczeń bolszewickiej konstytucji i krwawi.
  Wydaje tylko ostatnie jęki po utraconych terenach polowań w zaoranym, bolszewickim lasie, w którym ich ''wyroki'' to już tylko pożywka jedynie dla politycznej padliny.
 • @Husky 00:35:29 obrońca Święcicki to także pornogwiazdeczki.
  Ludmila Kozlovska

  https://www.xvideos.com/?k=Lyudmila+kozlovska&trend=PL
 • @kula Lis 67 10:46:47
  Adam szaleje.

  https://pbs.twimg.com/media/DlbuMy7XoAA-hs8.jpg
 • @kula Lis 67 10:54:26
  Z czysto psychologicznego punktu widzenia po kompromitacjach, bece w internecie i impotencji programowej Czaskoski co robi?
  W desperacji bierze młotek i szaleje po Warszawie.
  Zupełnie jak ''inżynierowie'' w Berlinie.

  https://pbs.twimg.com/media/Dlbu-8YX0AADubb.jpg
 • @kula Lis 67 10:53:04
  hmmm

  https://pbs.twimg.com/media/DlbfznUXgAADJEt.jpg
 • @Husky 10:56:35
  http://niezalezna.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15351859671d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372.jpg

  PiS odparował propagandowy cios Platformy. Twarde dane KONTRA zgrana antypisowska płyta. Dzięki temu, że pokazaliśmy skuteczność, że odebraliśmy pieniądze złodziejom, mamy konkretne liczby. Na 500 plus od 2016 roku przeznaczyliśmy 53 mld złotych. To są środki transferowane do polskich rodzin. Dzięki temu, że odebraliśmy je złodziejom - powiedział na konferencji prasowej Tomasz Poręba, szef sztabu wyborczego PiS. To odpowiedź na propangandową akcję billboardową Platformy Obywatelskiej. Pytałem wczoraj opozycję o pomysł na Polskę. Do tej pory nie ma żadnej odpowiedzi - rozpoczął konferencję prasową Tomasz Poręba.


  https://twitter.com/twitter/statuses/1033263085170163714

  W tej kampanii będziemy mówić o tym, że jesteśmy skuteczni i odważni, że nie pozwolimy na to, aby w Polsce królowały mafie VAT-wskie. podkreślił następnie szef sztabu wyborczego PiS, prezentując nowy billboard tej partii. Dziękuję internautom za to, że to oni zainspirowali nas do takiej odpowiedzi Platformie podkreślił Tomasz Poręba. Polityk przypomniał: Wprowadziliśmy konkretne przepisy w kwestii rozliczeń VAT oraz olbrzymie sankcje za oszustwa na VAT. PiS ma wolę, chęć i determinację walczyć o lepszą Polskę. Poręba przywołał sukcesy rządu:


  https://pbs.twimg.com/media/DlbkLssX4AIxRRz.jpg


  https://pbs.twimg.com/media/Dlbkps4XgAADVkq.jpg


  https://pbs.twimg.com/media/Dlbkyk0WsAUYWf2.jpg


  Powiedział też, że wbrew temu, co mówią przedstawiciele PO, Polska jeden z najwyższych w Unii Europejskiej wzrost gospodarczy. Wzrost PKB rok do roku w II kwartale 2018 roku wyniósł 5,1%. To efekt rządów Prawa i Sprawiedliwości. Dobry Program to Dobry Wybór.

  https://pbs.twimg.com/media/DlblAyzXsAA5fGY.jpg

  Ps....Bez względu na to jakie twarde, sprawdzalne dane świadczące o kondycji gospodarczej państwa, o wzroście poziomu życia społeczeństwa, o rekordowo niskim bezrobociu przedstawi poseł Poręba, eunuchy intelektualne o lepkich rękach, zdegenerowana, chora na władzę dzicz wyskoczy z rozwiązaną sznurówką Prezesa, albo sraczką jego kota. Ale miało być inaczej, bo jak przekonywał min. bez polskiego obywatelstwa, "nima piniędzy i podwyżek nie będzie" Tu miał być kraj Warty, Kraj Przywiślański, dostarczający taniej siły roboczej i konsument wiadomych supermarketów. To nie tak miało być! Czy ktoś, kiedyś rozliczy tych złodziei i zdrajców narodu?
 • @kula Lis 67 11:24:48
  Wystawili się na strzał a teraz płaczoooo
 • @kula Lis 67 11:24:48
  Nikt tak pięknie i z klasą nie umie zaorać POpaprańców
  Prezes Kaczyński z samego rana pozdrawia totalnie POyebanych, żeby przez cały piękny dzień mieli pełno w porach.

  https://pbs.twimg.com/media/DlGCBd0X0AAoMz4.jpg
 • @Husky 10:53:55
  Konieczny jest udział w wyborach co najmniej 3/4 społeczeństwa aby budować Rzeczpospolitą. Brak uczestnictwa w wyborach przedstawicieli reprezentantów narodu polskiego i obywateli Rzeczpospolitej powinien być potępiany bez przerwy i na wszystkich poziomach ustroju państwa, od gospodarki po naukę i szkolnictwo od przedszkola począwszy. Nie wybierasz to nie masz prawa do krytyki w realizacji programów.. Wybierasz to masz prawo do krytyki działania twego reprezentanta. Nie idziesz na wybory to wybierasz(ale) nie twojego reprezentanta!
 • @Husky 11:31:12
  Kapitalna odpowiedź PiS i wyjątkowo inteligentna. proszę zauważyć, że nie ma na nim polityka z PO, ani logo PO. Tym samym została zamknięta "jadaczka platformiana", że złodziejami byli tylko politycy PO. Idąc dalej, tym samym tropem, twórcy tego spotu nie wykluczają nawet sympatyków, czy też członków PiS, którzy popełnili nadużycia vatowskie. Gratuluję twórcom tego inteligentnego spotu, brawo!!!
 • @Zawisza Niebieski 23:08:23
  //Ludzie o tym samym poziomie cieszą się w swej głupocie czapką peruwiańską.//


  No to przypomnę wam totalnym , ile kosztowała podróż życia Ryżego
  1.5mln przelot +100tys za noclegi
  Wszystko po to żeby Ryży mógł poparadować w czopce

  Zdjęcie zostało poddane szczegółowej analizie.
  Największe światowe autorytety spędziły nad rozszyfrowaniem zagadki tego zjawiska wiele godzin.
  Wszyscy byli zgodni.
  DEBIL !!!!


  https://pbs.twimg.com/media/Dkvdl04XgAERtKU.jpg
 • @Husky 11:31:12
  „Kolekcjoner kamienic” w areszcie. Według posła Lisieckiego „Marek M. nie decydował o wszystkim”.

  http://niezalezna.pl/234109-kolekcjoner-kamienic-w-areszcie-wedlug-posla-lisieckiego-marek-m-nie-decydowal-o-wszystkim
 • @kula Lis 67 11:47:52
  Ciekaw jestem ilu PATRIOTÓW zakatowali UB-cy na śmieć dzięki jego donosom.
  NOBLISTA,w morde ..........y

  https://pbs.twimg.com/media/Dlb4nCIWsAAPqNS.jpg
 • @ele 21:40:54
  "....a ta żydowska złodziejska gangrena istniej bo ma ochronę w żydowskiej UE !"

  a żydowska UE to dziecko żydowskiej banksterki, której matecznikiem było londyńskie CITY, później przeniesione do Wall Street w NY.
 • @Husky 10:48:59
  "A czego sie spodziewasz po absolwencie Wyższej Szkoły Manipulacji Medialnej im. Hieny Dziennikarskiej!"

  + absolwencie Wyższej Szkoły Gotowania na Gazie.
 • @35stan 12:01:40
  Bingo !!!


  On ma wiele fakultetów z bardzo ekskluzywnych, renomowanych szkół
  Pozdrawiam
 • @35stan 12:01:40
  100/100!
 • @35stan 11:57:16
  100/100!
 • @Husky 11:44:59
  I teraz trudno się dziwić jak CZŁONKI z PO i PSL, chodząc po nadmorskiej plaży, słyszą gwar dzieci i uświadamiają sobie, że te "wrzeszczące" gromadki, są tam za "ich pieniądze", tak te pieniądze miały być ich łupem, to nienawiść do PIS, gwałtownie wzrasta i Oni zamiast odpoczywać czują bUUUl. Ta nienawiść do PIS stała się tak głęboka, że odebrała im rozum i ONI, kanalie, nawet żalą się na BILBORDACH, Oni prawie KRZYCZĄ, że zostali przez PIS "OKRADZENI", Oni, to niewiarygodne, ale to przyznają i na produkcję tych wyznań jeszcze wydają pieniądze. A zresztą trudno się, im dziwić, to w końcu MILIARDY ZŁ a jeszcze w niedalekiej perspektywie, szykują się przepadki mienia, które zastało bardzo łatwo zdobyte, tu podkreślam słowo ŁATWO ZDOBYTE ŁUPY, bo normalny złodziej, poza tym, że musiał się "napracować", to jeszcze działał w STRESIE a Oni ????, toż to ich broniła "szczególna kasta" a jakby coś nie wyszło to zawsze na końcu był Trybunał Konstytucyjny i Rzepliński, który żadnemu przestępcy z PO nie-dałby zrobić krzywdy. Brawo PIS i dziękujemy, za tak widoczne PRO-OBYWATELSKIE działania, bo dotychczasowa PLATFORMA "obywatelska" to właśnie tą obywatelskość umieściła w LOGO tylko ironicznie bo jej zadaniem nadrzędnym,m zgodnym z motto, Tw "OSCARA" , było bezlitosne ŁUPIENIE OBYWATELI i systematyczne, planowane, doprowadzanie Polski aby na mapie świata istniała tylko teoretycznie i ty przytoczę słowa właśnie niemieckiego agenta "OSCARA", który otwarcie powiedział w mediach, że "Polska to nienormalność"
 • @Husky 11:31:12
  Walka z Popaprańcami nie kończy się na udowodnieniu przekrętów, należy WYEGZEKWOWAĆ naprawę poniesionych szkód !!!
 • @Husky 11:13:42
  Miało być: "Śląsk pomoże Pomorzu w leczeniu raka watroby" a wyszło jak zawsze z analfabetami!
 • @35stan 11:57:16
  Pokolenie’68,które okupuje Europę,odchodzi.
  Siódmy i ósmy krzyżyk na karkach Smolarów i spółki powoduje, że bierze się za nich bezwzględna pod tym względem biologia.
  A po nich smród i zgliszcza...

  https://pbs.twimg.com/media/Dlb2fx5XoAEtJY-.jpg
 • @Husky 12:21:47
  Trochę potomków i genów pozostawili.
 • @Zawisza Niebieski 21:14:38
  To najgłupsza opozycja w dziejach czyli egzemplifikacja powiedzenia, że jak Bóg chce kogoś pokarać to mu rozum odbiera! Jeśli jest co odbierać! Ty niebieski choćbyś się zesrał to prawdy nie zakłamiesz. Nie było po 89' w Polsce tak pro społecznego i pro polskiego rządu jak pis. Chcieliście zabłysnąć i wyłapaliście liścia PO którym się już nie POdniesiecie. A wiesz dlaczego? Bo wy oprócz okradania narodu nie POtraficie dosłownie NIC. I na wasze nieszczęście Polacy doskonale o tym wiedzą. Te złodziejskie kanalie z Platformy UBywatelskiej i Zjednoczonego Stronnictwa Ludowego nie mogą przeżyć tego że dostali kopniaka w 2015 roku i następny wykop szykuje się w 2019 . Gdy rządzi PiS skończyły się złodziejom z PUB i ZSL-u rabowane pieniądze . To właśnie te rabowane pieniądze poszły na dzieci aby nie było tak że 200 tysięcy polskich dzieci szło do szkoły bez śniadania bo ich rodziców nie było na to stać. Uważam że w przyszłych wyborach parlamentarnych PiS osiągnie wynik powyżej 50%. Życzę im tego z całego serca bo widzę, że Polska ma w końcu w miarę normalny rząd. Tak trzymać. Zaczynamy żyć w dumnej Polsce choć jeszcze wiele do zrobienia ale kierunek dobry. Nie dziwię się złodziejom i aferzystom, że zakładają jakieś "spontaniczne" ruchy społeczne aby przeszkodzić naszym zmianom na lepsze ale panie i panowie, dawni UBywatele UBekistanu nad Wisłą, wasza epoka już minęła, korytka zniknęły, nie ma "kanapek" ani łatwej kasiorki. POzostał wam jedynie kwik i toczenie piany wściekłości.
 • @kula Lis 67 12:25:46
  Szef Sztabu Wyborczego PiS TomaszPoreba dziękuje Internautom

  https://pbs.twimg.com/media/DlbvFugXcAA-DDO.jpg
 • @35stan 12:24:58
  tak
  niestety tak
 • @Husky 21:26:43
  Reakcja Platformy na billboardy bezcenna. Najbardziej nie spodobało im się słowo "złodzieje"! (Czyli prawda bardzo ich zabolała! Jebać ostro dalej PO/PSL)

  http://niezalezna.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15351924071d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372.jpg


  To haniebne ocenili dzisiaj politycy PO billboardy PiS przedstawiające twarz dziecka i napis: "PiS odebrał złodziejom miliony i dał je dzieciom". Czyżby parlamentarzyści Platformy odnieśli słowo "złodzieje" do siebie? Bardzo możliwe, choć PO próbuje teraz wmówić Polakom, że "złodziejami" PiS nazywa "miliony polskich podatników", a nie szalejące za rządów Tuska i Kopacz mafie VAT-owskie. Szef sztabu PiS Tomasz Poręba na wcześniejszej dzisiejszej konferencji prasowej, odpowiadając na pytania dziennikarzy, wyraźnie wskazał, że PiS pisząc na billboardach o "złodziejach" miał na myśli proceder wyłudzeń VAT w okresie rządów PO-PSL. Ale Platforma Obywatelska chce odwrócić kota ogonem i sugeruje, że Prawo i Sprawiedliwość "złodziejami" nazwało wszystkich polskich podatników. Wiceszef PO Tomasz Siemoniak ocenił na dzisiejszej konferencji prasowej, że billboard PiS jest "haniebny", ponieważ "nazywa miliony polskich podatników uczciwie płacących podatki z których pochodzi wszystko to, co jest finansowane przez budżet - złodziejami". "To jest absolutnie niedopuszczalne, to pokazuje, w jaki sposób PiS myśli o swoich obywatelach" mówił Siemoniak(tępy pomiot niedobitka z UPA). Ale o czym można się przekonać były szef MON tezy te wygłaszał bez większego przekonania i entuzjazmu...

  https://twitter.com/twitter/statuses/1033295962389786624

  Co ciekawe, kuriozalny przekaz PO pokrywa się z narracją proponowaną przez Renatę Grochal ("Newsweek", a wcześniej "Gazeta Wyborcza",
  Renata Grochal

  Szanowne pisorgpl, jako podatnik finansujący wasze billboardy kampanijne, mam prośbę: włączcie myślenie. Nazywając podatników złodziejami, podcinacie gałąź, na której wszyscy siedzimy, także władza, która gospodaruje naszymi podatkami w mniej lub bardziej odpowiedzialny sposób.

  Nasza odpowiedź na akcję bilboardową PO.


  https://pbs.twimg.com/media/Dlbj62DWsAAKzJf.jpg
 • @Husky 21:26:43
  Kamienice w Warszawie abstrakcją? Kradzież pieniędzy z OFE jest kłamstwem? Nikt nie dotknął funduszy demograficznych? Niech niebieski poszuka ile spraw jest w sądach i prokuraturach odnośnie VAT. To działo się przez 8 lat nierządów PO/PSL w świetle prawa...Ja to bym właśnie wstawił ryj Tuska albo Schetyny i podpisał, że tym złodziejom PiS odebrał miliony i dał je dzieciom.
 • @Husky 21:26:43
  Nic dodać nic ująć, lata obywateli PO skończone i nigdy nie wrócą!

  https://pbs.twimg.com/media/DlcF8M7XgAAaYxd.jpg
 • @Husky
  Dziękujmy Bogu za taką opozycję, która sama się błaźni, która do mediów wysyła największych głupków ze swych szeregów i która nie dostrzega, że Polacy mają już jej dość, przez co brnie dalej w matolim zapędzie. PiS uderzył w mocno w stół a nożyce się odezwały...Uderz w ryj, a Ślimoniak, Grabcówna, Kierwa , Scerba zakwiczą...Trzeba być idiotą, aby tak interpretować bilboard PiS. POmiot banderowski i ostatni tłuk Siemoniak jak i cała partia PO, to bezczelni kłamcy i ignoranci. Dlatego ich notowania spadają, mając takich debili jak Siemoniak w swoich szeregach. Tak, PiS odebrał miliardy złodziejom i dał polskim dzieciom. I to was nieudacznicy boli.
 • Gołębiany zwany Kraków, g.wno ma z tych ptaków.
  Proszę o wymienienie zasług tego gościa co sprawował funkcję prezydenta, oczywiście poza wielkimi osiągnięciami jak, osobiste zatrzymanie roosków w gruzji, POdPISanie lesboy, REAKTYWACJA ŻYDOLOŻY oraz sławnym testamentem ?
  https://lublin.onet.pl/krasnik-mezczyzna-usiadl-na-pomniku-lecha-kaczynskiego-poszukuje-go-policja/gffhjjx
 • @Husky 12:27:25
  Ale ich PiS zaorał a to dopiero początek.....końca. Najbardziej w ustach Siemieniuka podoba mi się określenie "swoich własnych obywatelach". Świadczy to o stosunku elyt (co srać chodziły za chałupę) do społeczeństwa. O uczciwości PO świadczy poparcie 80-90% wśród osadzonych.
 • @kula Lis 67 12:38:22
  Myślę, że ten plakat też jest pomysłowy. Bawimy się dalej
  https://koduj24.pl/wp-content/uploads/2018/08/cos-poszlo-nie-tak.jpg
 • @Husky 12:27:25
  Trudno zrozumieć 20-25% Polaków popierających partię, która przez 8 lat trzymała ich na poziomie państw trzeciego świata, a najważniejszą radą była "praca za granicą"! Jakie spustoszenie w mózgach robią obce stacje radio-telewizyjne, że naród trzymany pod butem uznał, że wcale nie jest to takie złe! Kiedy nastąpi otrzeźwienie?
 • @kula Lis 67 13:46:03
  "Trudno zrozumieć 35% - 40 % /?/Polaków popierających partię, która przez 3 lat trzymała ich na poziomie państw trzeciego świata, a najważniejszą radą była "praca za granicą"! Jakie spustoszenie w mózgach robią "swoje" stacje radio-telewizyjne, że naród trzymany pod butem uznał, że wcale nie jest to takie złe! Kiedy nastąpi otrzeźwienie ?"
  No kiedy ?
 • @Zawisza Niebieski 13:36:47
  Platforma i ich mutacje Nowoczesna, KOD, Obywatele RP to patologia do potęgi ntej. Wszyscy powinni die leczyć psychiatrycznie.
 • @provincjal 09 13:55:33
  Widzę, że POpierasz złodziei z PO/PSL, lewactwa więc dedukuję, że jesteś jednym z nich którym zabrano koryto. Sayonara, szalom!
 • @Zawisza Niebieski 13:36:47
  Dzień dobry!
  Jak ci się spało?
  Niektórym to pewnie kiepsko..




  https://pbs.twimg.com/media/DlcPAiJXoAAvJX0.jpg
 • @provincjal 09 13:55:33
  //Jakie spustoszenie w mózgach//
  w twoim nie
  bo trudno nazwać to coś ,co masz pod czerepachem mózgiem
  to widać
  słychać i czuć
 • @Zawisza Niebieski 13:36:47
  Bilbordem PiS w którym mowa o złodziejach na pewno nie będą zadowoleni politycy totalnej opozycji ale także mafijna chazarska nadzwyczajna kasta i finansjera z całej Europy. Kasa została utracona i chcą ją odzyskać. Tu chodzi o wielkie pieniądze. O setki miliardów złotych rocznie, które przestały płynąć do kieszeni złodziei. Dlaczego banderowski miot i totalny tłuk gadający do lampy Siemioniuk vel Siemoniak do zakupionych tablic Mendelejewa nie zadbał o wprowadzenie do tych tablic nowego wynalezionego przez PO i PSL pierwiastka izotopu złota o symbolu Zł i o ciężarze właściwym 380 miliardów. Podobno mimo, że pierwiastek Zł nie został wprowadzony do tab. Mendelejewa prokuratura jak podają media zna już nazwiska odkrywców izotopu "Zł" na których w najbliższym czasie czekają specjalne nagrody, które ogłoszone zostaną na wokandzie sądowej.
 • @kula Lis 67 13:46:03
  Konająca Platforma usiłuje udowodnić, że to PO uszczelniła VAT. Fakty są takie, że na koniec swej kadencji zostawili 43 mld zł deficytu, ponad 900 mld zł długu publicznego i pozwolili wyprowadzić mafiom watowskim 250 mld zł z budżetu państwa.
  Oto metoda PO na uszczelnienie VAT:

  https://pbs.twimg.com/media/DlcOte_W4AE_-vb.jpg
 • @Husky 14:06:18 i nie tylko jego to dotyczy bo i niebieskiego oraz kilku innych.
  Brawo! 100/100! Pzdr!
 • @kula Lis 67 13:59:56
  Na czym OPierasz swoje przekonanie o mojej miłości do żydopeło, bo wasze do żydopisu jest tak oczywiste jak dzień i noc w naszej strefie geograficznej, a propos, israel to europa ? ?
 • @Husky 14:07:53
  Siemoniak, Newsweek i Renata Grochal = I Wszystko Jasne. Poziom inteligencji biorąc czasopismo jako osobę nie przebiło 100. To trochę więcej niż szympans IQ 80. A jak daleko od Leonarda da Vinci, który miał IQ ponad 220. A ta "Targowicka" hołota gubi się już ... wygaduje takie brednie i robi takie głupoty, że nie widzę kto by się jeszcze mógł nabrać....... to przekaz do sekty KODziarskiej bez mózgów i paru tu na twym blogu, wymieniać już nie muszę..
 • @Husky 14:06:18
  hahahahaha... boli, zobaczyłeś się w lustereczku miłośniku kóz w kibucach ? ?
 • @provincjal 09 14:16:19
  Na węchu mojego psa labradora opieram. On się nie myli.
 • @provincjal 09 14:16:19
  PiS krzywdzi wszystkich.
  Ludzie już nie wiedzą co robić... Jechać w góry, nad morze, czy na mazury, robić zakupy w Tesco, Lidlu, czy Carrefourze.
  Za PO wszystko było jasne:
  Zakupy robiło się na zeszyt, brało się chwilówki, a potem przychodził komornik.
  I komu to przeszkadzało
 • @kula Lis 67 14:18:53
  hahaha... poziom odpowiedzi na miarę pisu i węchu kota szeregowego posła, żegnam to towarzystwo adoracji psissem, lis i husky to odpowiednie grono do kolaudacji tej żydopartyjki.
 • @provincjal 09 14:17:29
  I jak tu nie mówić że kretynów/debilów nie sieją
 • @provincjal 09 14:24:52
  pa,pa
 • @Husky Takie ustawki POwinny być karane!!!
  Ludzie HGW, podstawione auto, KOD. Prowokacja przeciw Patrykowi Jakiemu zdemaskowana!

  http://niezalezna.pl/234125-ludzie-hgw-podstawione-auto-kod-prowokacja-przeciw-patrykowi-jakiemu-zdemaskowana


  Ps..To normalne u świń. Sięgną po każde świństwo, byle się znaleźć bliżej koryta. Strach przed Jakim i utratą wpływów i pieniędzy odbiera rozum tej zdegenerowanej, zdeprawowanej tłuszczy. Co nie zrobią to strzał w stopę... Oby tak dalej! Czyżby Bronisław Bul Lepkoręki ich patronem? Taki płytki przekaz trafia tylko i wyłącznie do tych lewackich miernot. No cóż...PiSowi dobrze mieć tak upośledzoną opozycję! Takie zagrywki działają niczym paliwo dla pana Jakiego. A ja jedno po paru miesiącach mogę stwierdzić, że ci wszyscy KODowcy, Obywatele RP, Strajk Kobiet, pseudoEkolodzy, i dodałabym do tego większość z Nowoczesnej, większość z PO to wyjątkowe tłuki, głąby, z niepełną inteligencja czyli tzn. półinteligenci, obszczymurki, a przede wszystkim charakteryzuje ich brak choćby podstawowego wykształcenia. Fakt, że niektórzy z nich machają papierami nawet z doktoratem, że nie wspomnę o licznych magistrach, ba..... chyba nawet jest papier profesora(-orki)( o zgrozo). Ponoć wszystko można kupić i to są chyba te przypadki. No bo to co oni sobą reprezentują nie daje promocji nawet do szkoły średniej.
 • @provincjal 09 14:24:52
  Sayonara, szalom, i już nie wracaj bo tylko po tobie smród zostaje.
 • @Husky Cel PiSu to większość konstytucyjna, a do większości konstytucyjnej wystarczy tylko ujawnić Aneks do RaportuWSI
  zerwać konwencje o gender i przestać prowadzić politykę z żydami i masonami na kolanach. Jak Polacy reagują na akcję PO? Prof. Pawłowicz: W niektórych miastach niszczą te kłamliwe billboardy.

  http://niezalezna.pl/234126-jak-polacy-reaguja-na-akcje-po-prof-pawlowicz-w-niektorych-miastach-niszcza-te-klamliwe-billboardy

  Ps..Jak tylko zobaczyłem te bilbordy to się za głowę złapałem... "PiS wziął miliony a prąd drogi jak nigdy", "PiS wziął miliony i chce być bezkarny" i ta wściekła twarz Jarosława Kaczyńskiego... POpaprańcy myślą, że kogoś tym przestraszą? Całe szczęście, że Polacy to nie ciemna masa jak się PO wydaje i swój rozum mają. Każdym takim bilbordem cała ta zgraja się dobija.
 • @Husky pamiętasz?
  TK, Seicento, 10 sierot, Ciamajdan, Diduszko, artykuł 7, protest studentów, Caracale, czarny marsz, wiewiórka, rezydenci, puszcza, Le Pen, szary człowiek, Izrael, sankcje USA, protest niepełnosprawnych, wafelki, faszyści, KRS, Gersdorf, SN, premie, fregaty, billboardy, a PiS > 44,2%.!
 • Zabrali podopiecznym PCK 1,2 miliona
  Zrobili za to kampanię wyborczą polityków PiS, w sprawę umoczona minister Zalewska
  https://pbs.twimg.com/media/DlDGeqYWwAAzbrt.jpg

  https://natemat.pl/246917,anna-zalewska-nowe-informacje-na-temat-afery-z-pck

  PiS wzięła miliony, chorych nie stać na leki. Już ósma podwyżka cen leków stosowanych po transplantacjach
  https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/39978149_2317404695160212_3107436562669895680_n.png?_nc_cat=0&oh=71602539a03a67baabf87e1a2d5153c0&oe=5C32AC6E
 • @Husky 14:07:53
  http://memy.pl/show/big/uploads/Post/143190/14950154437887.jpg
 • @Jaromir 15:11:00
  O widzę następnego peowskiego śmiecia niejakiego Jaromirka posiłkującego się peowskimi fake newsami. Masz pecha, akurat jestem z Opola i to o Jakim to ta trzecia prawda czyli gówno prawda bo osobiście to sprawdziłem. O Zalewskiej także gówno prawda..
 • @Jaromir 15:05:53
  To co ?
  Bedzieta umierać

  Mam dla ciebie propozycję
  Dobra trumna to wyjątkowo korzystna inwestycja.
  Kupisz sobie raz - korzystasz całą wieczność
 • @kula Lis 67 15:20:09
  kolejny "dziennikasz" ?
 • @Husky 15:21:12
  Dobre! Tylko teraz trumny z tektury.
 • @Husky 15:22:37
  Tak wygląda, drugi niebieski.
 • @kula Lis 67 15:20:09
  Osobiście sprawdziłem :) wiara w słowa trolla PiS
  https://wiadomosci.wp.pl/patryk-jaki-o-posadzie-dla-swojego-ojca-i-stanowisku-dla-asystenta-to-nieuczciwe-6062016370705025a

  Kolesie Jakiego rządzą i nagle ojciec Jakiego wraca. Program "Kolosie PiS na państwowym"
 • @Husky teraz wiadomo dlaczego Morawiecki złożył podpis w Marakeszu wbrew stanowisku Węgier.
  Lobby przedsiębiorców żąda więcej imigrantów. Grupy lobbystyczne polskich przedsiębiorców oraz „organizacje praw człowieka” wystosowały specjalny list, w którym domagają się od rządzących zmian w sprawie warunków zatrudniania obcokrajowców. Mieliby oni więc otrzymywać dużo dłuższe pozwolenia na pracę w naszym kraju, natomiast Państwowa Inspekcja Pracy straciłaby swoje funkcje śledcze i nie mogła sprawdzać legalności zatrudnienia imigrantów.

  https://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2018/08/a33.jpg

  List skierowany do minister przedsiębiorczości żydówki Jadwigi Emilewicz oraz minister pracy, rodziny i polityki społecznej Elżbiety Rafalskiej podpisały organizacje Business Center Club, Krajowa Izba Gospodarcza, Związek Przedsiębiorców i Pracodawców, Fundacja Centrum Badań Migracyjnych, Fundacja Polskie Forum Migracyjne, Helsińska Fundacja Praw Człowieka, Inicjatywa Chlebem i Solą, Instytut Spraw Publicznych, Stowarzyszenie Homo Faber, Stowarzyszenie Interwencji Prawnej, Stowarzyszenie na Rzecz Integracji Społeczeństwa Wielokulturowego. Wszystkie wyżej wymienione grupy lobbystyczne domagają się przede wszystkim większej swobody dla pracowników pochodzących zza granicy. Z tego powodu chcą, aby nie byli oni przywiązani do jednego miejsca pracy i w razie utraty zatrudnienia w ściągającej ich firmie nie byli automatycznie zmuszeni do opuszczenia kraju. Ponadto lobbyści domagają się uznania legalności pobytu obcokrajowca już po złożeniu przez niego odpowiedniego wniosku, a nie po wcześniejszym zaakceptowaniu go przez odpowiednie urzędy. Najbardziej bezczelną z propozycji pracodawców oraz „organizacji praw człowieka” jest jednak pozbawienie Państwowej Inspekcji Pracy funkcji kontrolnych i śledczych. Miałaby ona zajmować się więc pomocą przedsiębiorstwom zatrudniającym imigrantów, ale nie sprawdzałaby ona już legalności pobytu cudzoziemców i nie karałaby ich za pracę bez odpowiednich zezwoleń.

  Na podstawie: businessinsider.com.pl.

  Za: http://autonom.pl/?p=23220
  Data publikacji: 23.08.2018
 • @kula Lis 67 15:20:09
  Dlaczego PiS nie chce, by komisja dotycząca wyłudzeń VAT na paliwie dotyczyła czasów rządów PIS?
  https://dorzeczy.pl/kraj/70945/Pomorski-polityk-usuniety-z-PiS-u-W-tle-wyludzanie-podatku-VAT.html

  Jak wyglądało uszczelnianie i kto uszczelniał podatek VAT
  https://www.rp.pl/Postepowanie-podatkowe/308169988-Krotka-historia-uszczelniania-systemu-podatkowego---co-zrobil-rzad-PO-PSL-a-co-PiS.html

  https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_tpgD8AEBeKVppKTHCfeunnykVf8wa0cJ.jpg
 • @Jaromir &Zawisza company
  Smutna ta nasza Polska rzeczywistość 8-)))))))))))))

  Najnowszy sondaż !!!!!!!

  Gdyby wybory odbyły się w drugiej połowie sierpnia, zdecydowanie wygrałoby je Prawo i Sprawiedliwość - wynika z sondażu pracowni Estymator. Na tyle, że partia Jarosława Kaczyńskiego zdobyłaby samodzielną większość w Sejmie.

  Sondaż został przeprowadzony na zlecenie DoRzeczy.pl. I tak, PiS może liczyć na poparcie rzędu 44,2 proc. Drugie miejsce zajęła Platforma Obywatelska, na którą chce głosować 24,8 proc. Trzeci jest Sojusz Lewicy Demokratycznej (8,9 proc.). Do Sejmu wchodzą jeszcze Kukiz'15 (7,1 proc.) i PSL (6,6 proc.).

  Poza parlamentem znalazłyby się m.in.: Nowoczesna (3,4 proc.), partia Razem (2,8 proc.) i Wolność (1,5 proc.).

  Co, gdy przełożymy wyniki na mandaty?

  PiS mogłoby liczyć na 243 miejsca w Sejmie, Platforma - na 137, SLD - 36, Kukiz'15 - 23, a PSL - 20. Jeden mandat przypadłby przedstawicielowi mniejszości niemieckiej.

  https://v.wpimg.pl/MTU5MDg2JD16emJyUwY1Z20AYiBJRT09OFJjNAsdfG1mBnlxXgZ0ZXgAfHJTAH9iYwZiNwhcKTUvGz0qAA==


  Sondaż został przeprowadzony w dniach 22-23 sierpnia 2018 r. na ogólnopolskiej, reprezentatywnej próbie 1011 dorosłych osób metodą wspomaganych komputerowo wywiadów telefonicznych CATI. W prezentowanych wynikach uwzględniono wyłącznie osoby, które zadeklarowały, że będą głosować i określiły, na jaką partię


  PiS znów mocny

  Przypomnijmy, łaskawy dla opozycji nie jest również inny, opublikowany w piątek sondaż CBOS. Gdy połączymy głosy oddane na PO i Nowoczesną, uzyskamy ledwie połowę tego, co w najbliższych wyborach zgarnia PiS (44 proc.). PO może liczyć na 19 proc. głosów, Kukiz'15 - tylko na 7 proc. Do Sejmu weszłoby jeszcze PSL, które wskazało 5 proc. badanych.

  Poniżej progu wyborczego znalazły się SLD (4 proc.) i Nowoczesna, która przekonała zaledwie 3 proc. badanych.
 • @kula Lis 67 16:37:55
  Róży to ja w doopie jeszcze nie widziałam
  ha , to musi być ciekawy widok

  https://pbs.twimg.com/media/Dlcv0FTWsAA4rQU.jpg
 • @Jaromir 15:47:27
  czy to prawda że na ogólne stwierdzenie na bilbordach o złodziejach zareagowała jakaś partia?
 • @Husky 16:58:59
  Ten to ma tupet! Kijowski znowu prosi o kasę!

  http://niezalezna.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15352095511d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372.jpg



  Mateusz Kijowski - oskarżony o fałszowanie faktur i przywłaszczenie pieniędzy ze zbiórek KOD - rusza z nową inicjatywą. Oczywiście "Wolność, Równość, Demokracja" potrzebuje wsparcia... finansowego. Kijowski w proszeniu o pieniądze ma już doświadczenie, więc bez problemu zrobił to jeszcze raz. W czerwcu ruszył proces Mateusza Kijowskiego oskarżonego o fałszowanie faktur i przywłaszczenie pieniędzy ze zbiórek KOD. Były lider nie poczuwa się do winy. Prokuratura wykazuje, że lider KOD Mateusz Kijowski miał przywłaszczyć 121 tys. zł z publicznych zbiórek komitetu, i o to go oskarża - informowaliśmy na łamach niezalezna.pl W grudniu ubiegłego roku znalazło się sporo naiwnych osób, które wpłaciły na tzw. "stypendium wolności". Owa pomoc w wysokości ok. 32 tys. złotych trafiła prosto do kieszeni Kijowskiego - bo nie mógł sobie znaleźć pracy. Były lider KOD nadal nie zamierza parać się pracą. Za to założył nową organizację o nazwie "Wolność, Równość, Demokracja". Nie zwlekając zbyt długo Kijowski znowu wyciąga ręce... po pieniążki. Zapraszamy do współpracy! Działajmy wspólnie! Bądźcie razem z nami, ze Stowarzyszeniem WRD! Liczymy na Wasze wsparcie organizacyjne i finansowe – napisano na profilu WRD na Facebooku. Pojawił się nawet film, w którym lider stowarzyszenia apeluje o wpłacanie datków na wskazany w poście numer konta. No trzeba mieć tupet!


  https://www.facebook.com/WolnoscRownoscDemokracja/videos/2250498038511498/
 • @kula Lis 67 17:10:28 No i dobrze, niech idioci daja mu swoje pieniadze ...
  Tym właśnie charakteryzują się "ludzie gorszego sortu": brak przyzwoitości, brak godności, brak honoru i często - pasożytniczy styl życia. Tak w prywatnym życiu jak i w polityce. Znalazł sobie pomysł na dostatnie życie nie pracując. Dziwię się tylko tym którzy go utrzymują. Naczelny MENEL Polski! Do roboty się nie garnie,bo są patologiczne baby, które tego nieroba utrzymają? A co na to prokuratura? czemu to to nie siedzi? Trudno się dziwić, choć jego próby w sytuacji RECYDYWY, to już bezczelność i to już taka skrajna, bo przekracza granice chamstwa, bo u niego już wyraźnie widać, że te działania to mają z polityką tylko przypadkowe, no wynikające z strategii, powiązania i człowiek odrobinę myślący i nienaiwny to uświadomi sobie, że jest to tylko w pewnym sensie zmodyfikowana "metoda na wnuczka" zawsze o tym samym zakończeniu, pieniądze wędrują do kieszeni naciągacza. Mimo, pogardy dla tych co, to takiemu śmieciowi mogą dawać, to mino wszystko im współczuję, bo on chyba pod kościołem, jako żebrak, miałby znacznie mniejsze wpływy a domniemam, tak na 99 %, że on ze swoją pindą, analizowali i ten wariant a może ktoś rozpoznał w jakimś obszczymurze jego ucharakteryzowaną gębę, jak przeprowadzał, podkościelne, żebracze próby i po analizie z tą, tą, doszli do wniosku, że trzeba żebractwo przybrać w "szaty polityczne" bo tam głupich nie sieją, ale fakty pokazały, że "plony ten alimenciarz miał zupełnie pokaźne".
 • @Husky 16:58:59
  Ja także jeszcze róży w dupie nie widziałem. Tylko tą jakoś tam Hochesztajn 3 imion Woźniakowską czy cóś w czarnej dupie.
 • @kula Lis 67 16:37:55
  Panika w Platformie po sondażu, z którego wynika, że jej akcja billboardowa odniosła odwrotny skutek.
  PIS ma 44% poparcia, PO-19%.
  Ale PO brnie dalej.
  Więc dorzynajmy złodziei, skoro sami się tego domagają!

  https://pbs.twimg.com/media/Dlb9lCeWsAIgt6l.jpg
 • @Husky 17:01:42
  Celna riposta! Lis grzmi: "PiS odebrał uczciwym Polakom miliony". Wąsik odpowiada: "Ile Tomasz Lis wziął z TVP? 21 mln złotych"

  https://wpolityce.pl/polityka/409363-celna-riposta-wasik-ile-lis-wzial-z-tvp-21-mln-zlotych

  Ps...Dzięki temu PiSowi przyrasta a platfusom spada. Oby tak dalej lisie, mógłbyś jeszcze coś podobnego wymyślić. To dlatego te czerwone karaluchy oderwane od koryta i tych milionów zł kwiczą i gotowi są podpalić Polskę. Za "wsiasz" na glebę i przeczołgać te darmozjady po bruku. Zatańczymy z wami po wyborach.
 • @Husky 17:01:42
  Szczyty groteski! Żurek nawołuje do buntu?! „Trzeba wykorzystać do obrony SN wszystkie metody”.

  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY182MjNkMi9wLzIwMTgvMDgvMjUvODI1LzM3MC8xMGZmOTA0YWE4N2I0ZmViYWI1NzdiZmRkYWE1MmY4NC5qcGVn.jpeg


  Uważam, że trzeba wykorzystać do obrony SN wszystkie metody. Nie chodzi o to, aby pani prezes wynajmowała prywatnych ochroniarzy uzbrojonych w broń palną, ale żeby wykorzystała wszystkie metody niepozwalające na przejęcie instytucji SN, na przejęcie dokumentacji, pieczęci, budynku stwierdził na antenie TOK FM były rzecznik KRS, wzywając do swoistego buntu! Sędzia powtarzał stare slogany, że w Polsce trwa pełzające obalanie konstytucji. I choć to ciągłe straszenie może śmieszyć, to jednak wzywanie do nieposłuszeństwa władzy w dodatku na podstawie własnego widzimisię jest już bezczelne! Żurka stać chociaż na minimum zdrowego rozsądku i przynajmniej nie nawoływał Gersdorf, żeby przywiązywała się do kaloryfera w gmachu Sądu Najwyższego… Jednak mówił o symbolicznym przykuciu się, czyli „wzmocnieniu ochrony i nieopuszczaniu budynku”. Fizyczny opór jest zabezpieczeniem danego budynku powiedział, nazywając „uzurpatorami” (sic!) osoby, które wejdą do SN. Nie chodzi o to, aby pani prezes przepychała się z osobami, które będą jej pokazywać jakiś dokument. Pani prezes ma od tego odpowiednie służby w SN. Nie chodzi też o to, żeby ustawiać zasieki i worki z piaskiem. Trzeba robić wszystko, aby nie dopuścić uzurpatorów do faktycznego przejmowania SN przechodził w coraz to bardziej groteskowe stwierdzenia. Kiedy kończy się demokracja, pojawia się pytanie, co mamy zrobić. Czy mamy po prostu odejść spokojnie, spuścić głowę, i czekać, kiedy za chwilę zostanie jakiś obóz filtracyjny ustanowiony dla reedukacji niepoprawnych sędziów? pytał. I co jeszcze bardziej kuriozalne, stwierdził, że ewentualna okupacja gmachu SN przez byłą Gersdorf nie będzie okupacja, ponieważ… ma do niego „pełnię praw”. Sędzia Żurek rzuca hasła o „uzurpatorach” i „przejmowaniu” SN. A czymże jest to, co właśnie czynią obrońcy kasty?! Do czego rzeczywiście się posuną? Miejmy nadzieję, że to tylko głośne, ale puste krzyki.

  Ps...W dokumentach muszą być dobre przewałki, że Żurek tak się boi o nie. "Odszedł zasmucony. Albowiem miał wiele majętności" Ileż to siedlisk i gospodarstw rolnych oraz hektarów ma były rzecznik Sadu Najwyższego? Wiele rozsianych po całej Polsce. Boi się Izby Dyscyplinarnej? Najlepszą metodą będzie dokładne sprawdzenie majątku Żurka i jego kompanów po fachu. A ma ci żurek sporo tego tu i ówdzie. Grunt to grunt, jak nie grunt to kasa, co nie, Żurek? Czy na Żurka nie ma kary. Czy nie łamie prawa? To nie jest godne sędziego. Ten człowiek stracił już dawno prawo do wykonywania zawodu.
 • @Husky 17:01:42 Liderzy PO, to Janusze i Grażyny polityki. Janusz Schetyna i Grażyna Kidawa Błońska.
  Ten samobój PO wynika z wiary w to, że kłamstwem można cały czas posługiwać się jako skuteczną metodą polityczną. Oni są pozamykani w swoich apartamentach, biurach i willach i kompletnie nie mają kontaktu ze zwykłymi ludźmi. Pokazują to również ostatnie przygody Rafała Trzaskowskiego na Ursynowie. Proszę sobie wyobrazić, że nie odważył się w swojej akcji odwiedzania w domach mieszkańców tej dzielnicy zapukać do jakiejś nieznanej rodziny. Musiał pójść do umówionej działaczki, bo gdyby poszedł gdzieś spontanicznie, to mógłby usłyszeć parę mocnych słów. To oznacza, że PO boi się kontaktu z ludźmi, bo gdy go już ma to jest on negatywny. Dzisiaj widziałem takie "dzieło". Jakieś brednie o droższych lekach, podczas gdy dopiero teraz można zobaczyć wielu emerytów, którzy z niedowierzaniem przyjmują, że tak mało mają zapłacić w aptece.
 • @Husky
  Kijowski jak Kiepski, ...."jak dla niego, z jego zawodem w Polsce nie ma pracy"...Przecież sam się chwalił, że umie kroić...? To kroi frajerów i głupich! Widać głupich nie sieją, sami się rodzą. Jest na wnuczka, na policjanta, prokuratora i jest na Kijowskiego. Zorientował się, że z "obrony demokracji", można nieźle żyć. Naiwniaków, którzy tego nieroba utrzymują nie brakuje. To po co ma iść do uczciwej pracy...Jak są głupcy, którzy chcą finansować nierobów to im nie przeszkadzajmy. Egzekwujmy tylko wobec nich prawo.
 • @Husky 17:26:43
  Zabrali Polakom, dali
  https://img6.dmty.pl//uploads/201601/1453991964_dupggt_600.jpg
  Dług wdzięczności PiS
  http://dlugwdziecznosci.pl/#one

  Twarzą "dekomunizacji" sądów Polski
  https://img1.dmty.pl//uploads/201511/1448526118_lenfuq_600.jpg
 • @Jaromir 17:58:57
  Peeselowski złodziej Struzik dał swemu bratu księdzu 20 mln zł na "parafię", ciekawe ile z tej sumy sobie przytulili. A o. Rydzyk nie dostał dla siebie lecz na inwestycje które robił i robi tłuku peowski Jaromirze.
 • @Jaromir 17:58:57
  20 mln dla Rydzyka ?
  Tylko tyle ?
  Weź ustal z dziennikarzem @Zawisza jedną wersję
  Tak to na baranów wychodzicie
  Chociaż czy wychodzicie ?
 • @Jaromir 17:58:57
  Słychać wycie? Znakomicie

  https://pbs.twimg.com/media/Dlcx2plX4AEeFH_.jpg
 • @Husky 16:58:30
  //Gdyby wybory odbyły się w drugiej połowie sierpnia, zdecydowanie wygrałoby je Prawo i Sprawiedliwość - wynika z sondażu pracowni Estymator. Na tyle, że partia Jarosława Kaczyńskiego zdobyłaby samodzielną większość w Sejmie.//

  Oj zbóju, zbóju... I to jest właśnie największa tragedia Polski, że każą nam wybierać miedzy kretynami a idiotami. Miedzy zaprzańcami a zdrajcami.
  Między hołotą jerozolimską a hołotą pruską itd itp.

  Rozumiem, masz zlecenie od PiS i się starasz (doceniam to) ale nie przeginaj bo twoja robota pójdzie w piź...c.
  Polacy, wbrew pozorom, nie są idiotami (zwłaszcza na neonie)

  A czy wygra PO czy PiS to najmniej ważne. Zawsze stratna będzie Polska. Kiedyś Polacy powywieszają ten cały POPiS, modlę się o to.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:35:51
  Po krwawych doświadczeniach dwóch zbrodniczych totalitaryzmów XX w. ludzie nie chcą uwierzyć, że oto znowu wraca stare tylko w unowocześnionej formie i z pozoru w bardziej atrakcyjnym opakowaniu.
  Spektakl teatrzyku reżyserowanego przez globalną oligarchię finansową dobiega końca, kulisy się odsłaniają, a na scenie pozostaną nadzy aktorzy (obecne PO), które trzeba będzie należycie osądzić i ukarać.
 • @kula Lis 67 18:05:03
  Jak dyskretnie wynieść ze sklepu komplet opon zimowych.


  https://pbs.twimg.com/media/DlOG3M0XoAE19KN.jpg
 • @Husky 19:01:07
  Dobre!
 • @Husky 18:54:03
  //kulisy się odsłaniają, a na scenie pozostaną nadzy aktorzy (obecne PO)//

  Czyli jednak dobrze cię oceniam, idiotą POPiSowym nie jesteś :)))

  No ale jak na Szmulkach ciężko z robotą to może jedź do Łomży albo Ciechanowa? Stamtąd prawie wszyscy wyjechali do warsiawki i roboty jest w pip :) Po co zaraz wysługiwać się żoliborskiej "inteligencji" i wklejać pornografię w miejscu publicznym?

  A jak będę zakładał jakąś partię to masz u mnie robotę :)))))))
 • Zbóju!
  Tak sobie patrzę i nie mogę wyjść z podziwu...
  Jak ty to robisz, że jesteś wszędzie, tylko na jedynce dwie pozycje?
  Chcesz, żeby Pan Jeznach dostał zawału?
  Ja to się nie przejmuję bo zawsze byłem poślednim autorem i o laury poczytności nie zabiegałem ale ty to jesteś kozak...

  Te tysiące odsłon, setki komentarzy... Czuć dobrą szkołę :)))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:15:46
  Gdybym się wysługiwał, to takich tekstów o PIS-ie bym nie zamieszczał.
  Nie pierwszy i nie ostatni raz.

  http://antykomunista.neon24.pl/post/145205,prezydencie-a-gdzie-ten-honor-sie-zgubil

  Nie mam klapek na oczach jak mój serdeczny kolega - rycerzem zwanym
  Jestem realistą i wierzę że kiedyś powstanie partia narodowa z prawdziwego zdarzenia.
  Na dziś lipa
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:25:26
  //Te tysiące odsłon, setki komentarzy//

  http://wps-neon24-pl.neon24.pl/post/145178,europejski-dzien-pamieci-ofiar-stalinizmu-i-nazizmu#comment_1482455

  http://wps-neon24-pl.neon24.pl/post/145178,europejski-dzien-pamieci-ofiar-stalinizmu-i-nazizmu#comment_1482507


  Mam dobrego nauczyciela
  8-))))))))))))
 • @Husky 19:27:01
  Twój "serdeczny kolega" nie ma klapek. Dostosowuje się do twojej narracji i cię punktuje aż na dechy.

  Ten tekst, o którym mówisz wcale mnie nie zdziwił. Ot... Stwierdziłeś ogólnie znane fakty i chcesz się trochę "oczyścić". Pisanie o Dudzie jest już passe'... Pod tą notką nie będę komentował bo po co?
  To, że Duda to Juda pisałem zanim go wybrali :)
 • @Husky 19:29:48
  Nie wiem jak oni to robią...
  Może faktycznie są tak poczytni?
  :)
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:46:50
  //. Dostosowuje się do twojej narracji //


  ma tańczyć jak ja mu zaśpiewam
  8-))))

  ps.
  nie z taką jemiołą miałem w życiu do czynienia

  pzdr.
 • @Husky 20:17:58
  //ma tańczyć jak ja mu zaśpiewam//

  No tak... Obawiam się, że długo poczekasz :))))))))

  On jest prawdziwy a ty jesteś (póki co) bot internetowy.
  Udowodnij, że nie jesteś internetowym botem.
  Potrafisz?

  PS. Coś do ciebie napisałem na PW ale odpowiedzi nie dostałem. Może jednak?
  Tak chrzanić honor Szmulek?...

  (wiesz Husky... ja tam złośliwy nie jestem ale ze mną trzeba być fair. Inaczej budzi się we mnie bestia)
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:37:06
  Odpiszę
  ma dom pełen gości
  sobota
  standard
 • @Husky 19:01:07
  Widzę Husky, żeś zdjęcie kolegów z klasy przesłał. Spotkanie po latach? Co Szmulki to Szmulki.
 • @Husky 16:58:30
  https://img2.demotywatoryfb.pl//uploads/201612/1482052482_9ic35y_600.jpg
 • @Husky 22:04:18
  KUNDEL VEL KSEROZJEB :mam dom pełen gości
  sobota
  standard

  https://pracownieorange.pl/uploads/media/a99a1191e82fd58fe72a2f7d742c59bbb7c4847e.jpeg
 • @Husky 22:04:18
  //Odpiszę
  ma dom pełen gości//

  Spoko. Poczekam :))))))
 • @Paulus Aquarius 22:37:04
  DO HUSKY&LISEK

  LISEK :"Wszystkie instytucje rządowe jak i pozarządowe powinny być odjudeobolszewizowane czytaj odżydzone! W przeciwnym wypadku nasze życie publiczne będzie celowo przez POtomków stalinowskich zbrodniarzy gangrenowane."


  TAK POWINNY , OCZYWIŚCIE !

  TYLKO JAK SIĘ POZBYĆ SYJONISTÓW Z PISU ???

  WASZE KÓŁKO ADORATORÓW- FASCYNATÓW LIZANIA DUPY PREZESOWI ... NA PEWNO W TYM NIE POMAGA !

  MOŻE JEDŹ DO KUNDLA CIĄGNĄĆ MU DRUTA W REALU A NIE PRZEŚCIGUJECIE SIĘ KTO BARDZIEJ SSIE BEZNAPLETKOWĄ GLIZDĘ PREZESA
 • @Paulus Aquarius 23:26:43
  10 MINUT NA DOBĘ NA OPLUWANIE TROLLI - PISLAMISTÓW WYSTARCZY...

  słodkich jak ...marzenie kundla by mlaszczyć glizdę prezesa... snów wam ( kundel&lisek) ciołki życzę :)
 • @Husky
  https://pbs.twimg.com/media/Dla_caLWsAE53uK.jpg

  https://pbs.twimg.com/media/Dlb7pCvXsAA6tcG.jpg
 • @Husky 19:01:07
  Bardzo celnie podsumował publikację Lisa Maciej Wąsik, Sekretarz Kolegium do spraw Służb Specjalnych i poseł PiS. Wytknął naczelnemu Newsweek'a zawrotną sumę, jaką ten otrzymał od TVP, za czasów koalicji PO -PSL. Ile Tomasz Lis wziął z TVP? 21000000 (słownie: dwadzieścia jeden milionów) złotych
 • @Paulus Aquarius 22:37:04
  Zasłyszana rozmowa: (ona): "...Tomek, ty jesteś naprawdę LIS" ... (on): "...z powodu sprytności?" (ona): "...nieee! z powodu miękka kita". On rogacz dekady! Baby od niego uciekają. Ciekawe dlaczego? I raczej nie z powodu mądrości, bo one też "mondre" "inaczej"..
 • @kula Lis 67 00:39:55
  Rzadko o Nim się mówi, a to najuczciwszy polityk w Polsce. Obok Jarosława Kaczyńskiego ma moje pełne zaufanie. Mario Kamiński kontynuuje to, co zaczął kiedyś. Możemy spać spokojnie.
  Wielki, wielki szacun.

  https://pbs.twimg.com/media/Dld1OKsXoAA8Ftu.jpg
 • @Zawisza Niebieski 22:25:49
  TK, Seicento, 10 sierot, Ciamajdan, Diduszko, artykuł 7, protest studentów, Caracale, czarny marsz, wiewiórka, rezydenci, puszcza, Le Pen, szary człowiek, Izrael, sankcje USA, protest niepełnosprawnych, wafelki, faszyści, KRS, Gersdorf, SN, premie, fregaty, billboardy,
  PiS > 42%.
 • @kula Lis 67 12:38:22
  Ładne hasło i takie rodzinne.
  (K.Mać Kula! Opanuj sie!)
 • @Husky 01:45:25
  Esbecja ramię w ramię z PO i komunistyczną nadzwyczajną kastą walczą z PiS o utrzymanie wpływów i o kasę, która płynęła do ich kieszeni. Dlatego tak bardzo obrazili się, że spot PiS powiedział jaka była prawda. Bezpieka a teraz ich pomiot ma się nadal dobrze, w wielu innych miejscach się ulokowali. W całej Polsce są ulokowani. Siedzą w spółdzielniach mieszkaniowych, po urzędach piastują kierownicze stanowiska. W sądach nie tylko sędziowie mają haniebną przeszłość, wszelkie biura przy sądach, prokuraturach są przesiąknięte kadrami komunistycznymi. I tak dalej. W państwowych firmach też ich pełno, siedzą na kierowniczych stołkach. To tak jak z karaluchami, żeby je zobaczyć trzeba zapalić światło wtedy człowieka poraża ilość tego ścierwa, a potem truć. Zresztą wszystkie urzędy publiczne to siedlisko wszelkiego typu koterii lewactwa i kurewstwa.
 • @Husky 01:45:25
  Teraz dopiero widać jak na dłoni, jakie intelektualne bęcwały są w Platformie na czele z superbęcwałem i pomiotem banderowca Szetyną vel Schetyną.
 • @Husky 01:45:25
  Trzeba było być wyjątkowo ograniczonym by sądzić, że ktoś uwierzy, że chodzi o podatników. Jakoś dziwnym trafem wcześniejsze plakaty PO zostały wydrukowane przez firmę gdzie udziałowcem głównym jest koncern niemiecki z siedzibą w Kolonii i stąd chyba ich "subtelność" przypominająca mi stylem obwieszczenie z czasów GG.
 • @kula Lis 67 08:56:53
  Mam kolege, takiego leminga. Wyznawca Ryżego, TVN i GW.
  Wczoraj chciał błysnąć:
  - Zobaczcie ten Jaki to nawet angielskiego nie zna.
  Musiałem interweniować:
  - Debilu, ty w Anglii siedzisz 7 lat i się kurwa przedstawić nie umiesz.

  Poprzednia kwarantanna trwała miesiąc.
  Znowu się nie odzywa.
 • @kula Lis 67 09:14:24
  Tusk jest źródłem i jedyną osobą odpowiedzialną za dzisiejszy podział społeczeństwa Polski.
  Po przegranej z PLK (8% więcej głosów dostał śp. PLK. 1.2 mln) Tusk z osobistych pobudek zemścił się na Polsce.
  To zły człowiek. Nienawistnik. Zapalczywy w dążeniu do władzy.

  https://pbs.twimg.com/media/DlgafKRX4AAW2CY.jpg
 • @
  Podobno PO znalazło Czarnego Konia na najbliższe wybory.
  Jeszcze do końca nie wiadomo gdzie będzie startował. W grę wchodzą:
  - Końskie
  - Konin
  - Podkowa Leśna
  - Oborniki


  https://pbs.twimg.com/media/Dle4nm8W4AE1nFc.jpg
 • @Husky 10:58:27
  /To zły człowiek. Nienawistnik. Zapalczywy w dążeniu do władzy.//

  Czasami potrafisz coś szczerze napisać :)
  Ja bym kopnął w ten kuper i by pofrunął na księżyc.

  Ile jest z Żoliborza na księżyc?
 • @kula Lis 67 08:56:53
  //na czele z superbęcwałem i pomiotem banderowca Szetyną vel Schetyną.//

  Nie odbieraj zasług Bliźniakowi Ocalałemu :))
 • Aja czekam i czekam...
  A Husky zajmuje się lizaniem kaczego kupra :)

  Ty chyba nie jesteś ze Szmulek :))))))))))))
 • @kula Lis 67 09:14:24
  Jak na kaczystowski Ciemnogród przystało, zamiast sushi i sojowego latte, zjedliśmy schabowego z.... kapustom

  https://pbs.twimg.com/media/Dlh7qpZW0AIM2Ul.jpg
 • @kula Lis 67 09:14:24
  Jak co weekend setki polityków opozycji spotyka swoje groupies na ulicach miast

  https://pbs.twimg.com/media/DlioLFrW4AAP6pZ.jpg
 • @kula Lis 67 08:56:53
  Grzegorz D., mąż posłanki PO, Marzeny Okła-Drewnowicz w latach 2008-2011 wystawił 190 lewych faktur na blisko 6,6 mln zł. W sierpniu 2014 roku został "skazany" na dwa lata więzienia, w zawieszeniu na pięć lat i grzywnę 25 tys. zł.
  WSZYSCY WON!

  https://pbs.twimg.com/media/DlhD8awX4AAF4NP.jpg
 • @kula Lis 67 08:48:57
  https://pbs.twimg.com/media/DlipBZtW4AE166s.jpg


  A ja poproszę o Pani akt urodzenia bo mi się wierzyć nie chce, że taka głupia pizda jest człowiekiem.
 • @kula Lis 67 08:56:53
  Nic mnie już bardziej nie rozśmieszy dzisiaj... MarekBorowski

  https://pbs.twimg.com/media/DljH80oXsAEe1o-.jpg
 • @kula Lis 67 09:14:24
  Czuć już w powietrzu smród złodziei z totalnej opozycji. Czekam na kolejną bombę programową.
  Za tydzień wielka konwencja PiS w Warszawie! Głównym mówcą - Jarosław Kaczyński.
 • Z sieci - TT (W.Kos)
  Kiedy bracia Kaczyńscy wprowadzali Stan Wojenny, Marek Borowski wraz z Urbanem, Cimoszewiczem, Kiszczakiem i Jaruzelskim ukrywali się w piwnicy jednej z warszawskich kamienic i drukowali bibułę, Święcicki stał na czatach, a Hołdys szyfrował tajne depesze do opozycyjnego WRON.

  https://pbs.twimg.com/media/Dllhl28W4AAnvvx.jpg

  POzwólmy tym idiotom ze zdjęcia i reszcie .... ich świata .... "pracować " ... spokojnie ...na wzrost słupków sondażowych PiS. POgiętych szkoda prostować !!
  Pan Berman w wieku 21 lat wstąpił do PZPR i pozostał jej wierny do samego końca. Jeśli PiS=PZPR to dlaczego się do niej nie zapisał?
 • @kula Lis 67 08:48:57
  Cudowne przypadki w życiu Kaczyńskich (Kalksteinów)

  Na początek trochę historii:
  - Henryk Świątkowski, wuj Kaczyńskich, był ministrem sprawiedliwości w komunistycznym rządzie w całym okresie stalinowskiego terroru za Bieruta.
  - I to on z racji stanowiska podpisywał wszystkie wyroki śmierci na AK-owskich oficerów, w tym również na rotmistrza Pileckiego.
  - Przy okazji załatwił willę Kaczyńskim na Żoliborzu, odebraną prawdziwemu Patriocie.
  - Dodać wypada, że głównym zadaniem Świątkowskiego było fałszowanie historii mordu w Katyniu (szczegóły można podejrzeć na stronach archiwalnych Ministerstwa Sprawiedliwości).
  - Drugim "drogim" Wujkiem Rajmunda Kaczyńskiego był Naczelny Prezes Sądu Wojskowego w rządzie Bieruta, NKWD’zista, osobiście mianowany przez Stalina i kat narodu polskiego Wilhelm Świątkowski ur. w Granówce pod Odessą.
  - Wilhelm był absolwentem Charkowskiego Instytutu Prawa z 1940 roku, włączonego w wojskowy wymiar sprawiedliwości Armii Czerwonej (a co działo się z polskimi oficerami w Charkowie w 1940 roku dodawać chyba nie trzeba), potem po wojnie, jako zaufany Stalina i Berii, był Prezesem Naczelnego Sądu Wojskowego w Polsce, w okresie największego apogeum stalinowskich czystek na Polakach (1950-1954).
  - Dzięki temu właśnie Wilhelmowi pewne młode, bezdzietne wtedy jeszcze małżeństwo Rajmunda i Jadwigi Kaczyńskich otrzymało tylko dla siebie piękną trzypiętrową willę na Żoliborzu, gdy reszta Warszawiaków, którym jakimś cudem udało się przetrwać II Wojnę, gnieździło się całymi rodzinami po piwnicach i spalonych ruinach.
  - Żeby było ciekawiej - ta willa była wcześniej nadana przez J. Piłsudskiego rodzinie bohatera Wojny Polsko-Bolszewickiej z 1920 roku, majora Lisa-Kuli, za męstwo tego człowieka i oddanie życia w obronie Polski, Europy i Świata przed zalewem czerwonego terroru.
  - Henryk i Wilhelm Świątkowscy, wujowie Jarosława i Lecha Kaczyńskich zamordowali więcej polskich patriotów, niż całe NKWD w Polsce po wojnie !!!
  A teraz cudy:
  1) Pierwszy cudowny przypadek w życiu Jarosława, to zawrotna kariera jego ojca Rajmunda. Tuż po wojnie żołnierzy AK wieszano, rozstrzeliwano, osadzano w więzieniach, sadzano na nogach od stołka, zrywano paznokcie, torturowano, a w najlepszym razie wykluczano z życia społecznego. Tymczasem Rajmund Kaczyński, żołnierz AK, tuż po wojnie dostaje od stalinowskiej władzy wypasioną willę na Żoliborzu, jak na tamte czasy rzecz poza zasięgiem zwykłego obywatela, a nawet szarego członka PZPR.
  2) Cud drugi, żołnierz AK, mąż sanitariuszki AK, dostaje posadę wykładowcy na Politechnice Warszawskiej i oboje żyją sobie z jednej pensji jak pączki w maśle.
  3) Cud trzeci, rodzą się bliźniaki i jako dzieci AK-owskiego małżeństwa, na początku lat 60, kiedy większość dzieci AK-owców opłakuje swoich rodziców, albo czeka na ich powrót z łagrów, czy więzień, nasze Orły brylują w reżimowej TV i kręcą filmy.
  4) Kolejny Cud ! Rajmund Kaczyński jako jedyny żołnierz AK w PRL posiada paszport uprawniający do wyjazdów do krajów kapitalistycznych, wyjeżdża na kontrakty i zarabia śmierdzące kapitalistyczne Dolary.
  5) Cud piąty. Jarosław Kaczyński jako jedyny działacz opozycji nie zostaje internowany w grudniu 1981 roku. (Stąd popularne hasło: ”13-go Grudnia spałeś do południa !”)
  6) Cud szusty, Jarosław Kaczyński odmawia (jak twierdzi) podpisania lojalki i jako jedyny opozycjonista odmawiający władzy PRL zostaje zwolniony bez konsekwencji do domu, co więcej, nikt go nie nęka do 1989r.
  7) Cud siódmy, Jarosław Kaczyński jako jedyny opozycjonista ma sfałszowaną teczkę i jako jedyny opozycjonista domagający się powszechnej lustracji nie ujawnia swojej teczki (ujawnia swoją teczkę dopiero po naciskach prasy i społeczeństwa kilka lat później).
  8) Znowu Cud ! Rajmund Kaczyński umiera 17 kwietnia 2005r. Synusiowie cichutko go chowają w tajemnicy, bez mediów, bez sztandarów i hymnów, bez przemówień o zasługach jakie włożył w utrwalanie władzy ludowej. O dacie i miejscu pogrzebu wie tylko kilka najbliższych, zaufanych osób. Rajmund Kaczyński spoczywa w odległym, zapomnianym rejonie cmentarza, bo za bardzo przeszkadzał w karierze synalkom.
  9) Cud 9-ty. Całkowite umorzenie długu Porozumienia Centrum, dawnej partii braci Kaczyńskich wobec Skarbu Państwa w czwartym dniu sprawowania urzędu przez PiS-owskiego ministra zaraz po przejęciu władzy przez PiS w 2005 r.
  10) Kolejny Cud - śledztwo IPN w sprawie rzekomo fałszywej lojalki podpisanej przez Jarosława zostaje umorzone w 2007r. z powodu przedawnienia. Inni obywatele przed Sądem musieli udowadniać swoją niewinność.
  11) Cud jedenasty - były prezydent, zresztą dość kiepski, choć tragicznie zmarły, z praktycznie zerowym bagażem zasług dla Polski leży na Wawelu ! (podobno widziano Piłsudskiego i kilku królów jak przewracali się w grobach)
  12) Jeszcze raz Cud ! W IPN brak jakichkolwiek dokumentów z działalności opozycyjnej Jarosława z lat 1982 do 1989 - rzekomo zniszczyła je UB’ecja, to oczywiście bardzo logiczne - najpierw zbiera się na kogoś dokumenty, a potem, jak się uzbiera to się je niszczy...

  Pozdrawiam Wszystkich, życząc refleksji i przemyśleń...
  Kopiujcie i udostępniajcie dalej Cudowne przypadki w życiu Kaczyńskich - Kalksteinów !!!
 • Tablica ku czci braci Kaczyńskich w Stoczni Gdańskiej?
  To nie jest inicjatywa PiS i „hejt” na naszą partię i jej prezesa jest nieuprawniony – powiedziała rzeczniczka PiS Beata Mazurek odnosząc się do inicjatywy odsłonięcia tablicy poświęconej Lechowi i Jarosławowi Kaczyńskim w związku ze strajkami w Stoczni Gdańskiej. Będziemy rozmawiali ze związkowcami o rezygnacji z odsłonięcia tej tablicy – dodała.
  W mediach społecznościowych pojawiło się zaproszenie NSZZ „Solidarność” na uroczystość przedstawienia nowych planów dla Stoczni Gdańskiej, która odbędzie się w piątek na Wyspie Ostrów. Według zaproszenia jednym z punktów uroczystości ma być odsłonięcie tablicy „ś.p. Lecha Kaczyńskiego oraz Jarosława Kaczyńskiego, którzy przebywali w hali nr 26 w czasie strajku w 1988 roku”.



  Mazurek odnosząc się do tej sprawy napisała na Twitterze, że „odsłonięcie tablicy w Gdańsku to nie jest inicjatywa PiS, a Jarosław Kaczyński nic o tym nie wiedział”. „Nikt nie pytał Jarosława Kaczyńskiego, czy można jego nazwisko na tablicy umieścić – dla jasności takiej zgody nigdy by nie dał – podkreśliła rzeczniczka partii.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej