Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1018 postów 31689 komentarzy

Tylko prawda

Husky - Zoologiczny antykomunista , mając do wyboru AK i NSZ wybrałbym NSZ przy całym szacunku do AK. UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony.

Dziś mija 7 lat od popełnienia mu samobójstwa.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Takich ludzi trzeba pamiętać. Czy Andrzej Lepper miał materiały, które mogły skompromitować Waldemara Pawlaka i Donalda Tuska. Do dnia dzisiejszego nie została ujawniona umowa z Gazpromem, którą podpisał Waldemar Pawlak

 O to jak zginał Andrzej Lepper, trzeba by zapytać osóby, które to samobójstwo widziały na własne oczy. Chyba mało kto wierzy, że mógł sobie odebrać życie.

To nie była śmierć samobójcza.

Andrzeja Leppera odwiedził seryjny samobójca nie za to co powiedział w Sejmie, ale za to co wiedział ,ale nie powiedział.

Nie zdążył

 

                   

Dziś przypada 7 rocznica śmierci Andrzeja Leppera. Lider „Samoobrony” został znaleziony powieszony w swoim warszawskim gabinecie.

Andrzej Lepper sam by sobie życia nie odebrał miał charyzmę, został zlikwidowany i wierzę ,że posiadał kompromitujące informację.Oglądając archiwalne materiały filmowe z Jego wystąpień w sejmie nie mam żadnej wątpliwości, że był BARDZO niewygodny dla wielu POlityków, bo mówił prawdę, którą tamci ukrywali,
Wszystkie dotychczasowe posunięcia i sposób badania śledztwa świadczy o matactwie i morderstwie A.Lepera to jest bardzo oczywiste.
 
Nie zdziwiłbym się gdyby gdyby się kiedyś okazało że to "sprawka" WSI i Rudego .
 
 
                            
           Pod biurema. Leppera do dziś palone są znicze
 
 
 

 

KOMENTARZE

 • Ciekawi mnie jedna sprawa
  Wszyscy wiedzą, że "banda rudego" to złodzieje, aferały i ponoć zabójcy 96 polskich obywateli z najwyższej półki pod Smoleńskiem z Prezydentem Tysiąclecia na czele.
  Moje pytanie brzmi - czy łaskawie i radośnie nam panująca "dobra zmiana" robi coś w kierunku wyjaśnienia tej sprawy?

  Biorąc jednak pod uwagę niezwykle serdeczne relacje Miłościwie nam Panującego Naczelnika ze śp. A.Lepperem można mieć uzasadnione wątpliwości czy jest wola polityczna.

  PS. Husky, byłeś na bibie Szalonego Antoniego? Ponoć byli wszyscy ważni z Naczelnikiem i Partyzantem Wolnego Słowa na czele.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 10:16:47
  Czy pod rządami obecnie miłościwie panującej nam kasty w sądach jest to możliwe.
  Przypuszczam że nie przypuszczam.
  Jeszcze nie teraz
 • Psie
  Dajesz kolejny nie namacalny dowód swojego agenturalno - prymitywnego zachowania, gdzie podejrzenia są na typowego bolszewickiego agenta.
  Próbujesz tym wpisem odwrócić uwagę od prawdziwych zabójców A. Leppera.
  Przypominam ci, że twój Kalstein uruchomił służby mossadowskie na czele z gazetą koszerną by zabić w sposób polityczny śp. Leppera a mianowicie uruchomili propagandę, że Lepper to gwałciciel i ojciec dziecka Krawczykowej, to był straszny gwóżdz polityczna dla Leppera. Oczywiście brednie okazały się nie prawdziwe. Skutecznym argumentem zniszczenia człowieka jest oskarżenie z obyczajówki, o tym każde słuzby na świecie wiedzą i to realizują szczególnie ci z mossadu i cia..
  Drugi atak na Leppera to korupcja wymyślona przez Święczkowskiego- banderowca oraz pijaczyne Kamińskiego, którzy podsunęli Kalsteinowi pomysł na korupcję u Leppera związaną z tzw. ,,odrolnieniem ziemi" na Mazurach (ziemia należaca do F. Siemienasa o której rozmawiali w Grecji u Felka razem z Kurskim i śp. A. Urbański, pamiętacie ten płacz Begerowej na lotnisku, witając Leppera). Banderowiec i pijaczyna z pisuaru, sfałszowali pieczątki, druki papierów, tak aby uzywać ich do eliminowania Leppera. Popełnili błąd, gdy sfałszowane papiery zobaczył Wójt jednej z gmin, który nie był agentem służb i wtedy Lepper nie został aresztowany. Areszt miał być w momencie, gdy miał cieżką chorobę, związaną z pękającymi tętniakami, gdyby został aresztowany, to w kazdej chwili groziło pekniecie tętniaka i śmierc. Wiedzieli o tym doskonale mossadowcy i już wtedy chcieli go uśmiercić. Wie o tym L. Dorn, myślę, że kiedys to powie, jak Klastein nic mu nie da.
  Lepper zginął, ponieważ dzisiaj to on odgrywał by wielką rolę w polityce, dawno zostało by ujawnione zakulisowe eliminowanie polityka z polityki przez służby zewnętrzne przy pomocy wewnętrznych służb. Dzisiaj gdyby zył Lepper, to Kamiński Kalstein, Święczkowski, Ziobro może by wychodzili z więzienia, odsiadując 10 - letnie więzienia.
  Dlatego powiesili uduszonego Leppera, by zamach zdradzieckich okupacyjnych władz na życie Leppera nigdy nie zostało ujawnione.
  Tak samo, zmordowali mossadowcy mojego rzecznika prasowego z Ursusa sp. A. Krzepkowskiego i minęło 21 lat od strasznej zbrodni a wykonawca mieszka w dworku. Przypadek, żaden z ministrów sprawiedliwosci nie chce wyjaśnić zbrodni.
  Husky, radzę zamknąć swój prymitywny i zdradziecki r.....j n/t śp. Leppera
 • @Wrzodak Z. 10:34:55
  Proszę powstrzymać się od inwektyw.
  Bo ja też potrafię
  ok
 • @Wrzodak Z. 10:34:55
  Dobrze Pan wie,że żyd żydowi nie da zrobić krzywdy.Dlatego też żaden żydowski morderca nie zostanie ujawniony i skazany .Już odpowiednie służby w Polsce o to zadbają.Prawdziwi mordercy ks.Popiełuszki są znani i do dzisiaj żaden z nich nie został ukarany..Oni śmieją się w twarz Polakom.
 • KUNDELKU
  Brak ci honoru kundelku. Miało cię tu nie być a znów szczekasz. Tyle jest warte słowo zydoagenta.
  Buda PI(e)S !!! Buda !!!
 • jedyny Polak w rządzie kalksztajna
  nie dał się ugłaskać stanowiskiem więc musiał odejść
 • @Husky 10:51:15
  Pewnie zdajesz sobie sprawę z rzeczy które podajesz. Wprowadzanie w błąd czytelnika o tak ważnej postaci jest niczym innym jak tylko działaniem agenturalnym lub skrajną głupotą.
  Pomijasz celowo ewidentne haniebne czyny środowiska związanego i kierowanego przez Danielsa, celem odwrócenia uwagi od nich.
  Krzywdę jaką wyrządził ten ohydny i podstępny wróg Polskości jakim jest przybłęda Kalstein, powinien byc surowo osądzony i potępiony a nie odwracasz uwagę od jego zbrodniczych czynów w stosunku do Leppera.
 • @Wrzodak Z. 10:34:55
  100% prawdy dosadnie i bez owijania w bawełnę
 • @tańczący z widłami 11:59:55
  o twoim "chonorze"czytałem sporo
  bardzo sporo
 • @Husky 12:37:32
  my Polacy piszemy o Twoim honorze a nie o twoim "chonorze" po za tym żaden Polak nie napisze bardzo sporo bo to nie gramatycznie
 • @Wrzodak Z. 12:30:21
  Jest pan blogerem.
  Ma pan zdolności do pisania , więc warto samemu co roku w dniu rocznicy śmierci A.Leppera o tym pisać i przypominac
  Jako "właściciel" praw do prawdy.
  Kiedy pan ostatni raz pisał o rocznicy śmierci jeśli już, ile razy w ciągu tych siedmiu lat
  Pozdr.
 • @nieżyt 12:41:14
  no widzisz
  tak te rzydy jus majo
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 10:16:47
  Swoim światłym posunięciem w 2007 roku Kaczyński pozwolił Polakom zweryfikować swoją decyzję z roku 2005, ale równocześnie zlikwidował dwóch konkurentów, czyli partie Giertycha i Leppera.

  Jakie dziś podejście do Kaczyńskiego ma Giertych, wiemy. Jeśli chcemy wierzyć, że Lepper spotkał się z wieloktornym samobójcą, dlatego, żeby nie mógl obciążyć swoją wiedzą którejś z głównych partii politycznych, to którą z partii Lepper chciałby obciążyć? Komu wygodna była śmierć Leppera? Czy Lepperem nie targały te same odczucia co Giertychem?
 • @Husky 12:45:34
  Przejrzyj sobie archiwum tego portalu, a dopiero odpisz.
  Pomimo tego, brniesz dalej w swojej podłości.
  W takim przypadku na twoim miejscu należy zweryfikować soją głupotę i wycofać się, ale ty jak przystało na popychacza przybłędy nadal brniesz w swojej głupocie.
 • @Zawisza Niebieski 12:52:15
  a mnie się wydawało że Liga Polskich Rodzin nadal istnieje
  hmm
  mam spore braki wiedzy o partiach
 • @Wrzodak Z. 13:00:37
  //Przejrzyj sobie archiwum tego portalu, a dopiero odpisz.
  Pomimo tego, brniesz dalej w swojej podłości.//

  Tak,tak pamiętam,pamiętam, dobrze pamiętam.
  O ROCZNICY śmierci A.Leppera pisał pan ........raz !!!!
  Równe 4 lata temu
 • @Husky 10:34:15
  //Czy pod rządami obecnie miłościwie panującej nam kasty w sądach jest to możliwe.//

  Jeśli już zgodziłeś się robić tutaj za pisiorskiego głupka to twoja sprawa ale nie rób głupków z innych.
  Sąd nie prowadzi śledztwa tylko policja pod nadzorem prokuratury a obydwie te struktury są pod całkowitą kontrolą pisiorów.

  Pan Wrzodak ma z pewnością większą wiedzę na te tematy i nie próbuj jej podważać bo wychodzisz na jeszcze większego idiotę.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 13:19:29
  Dziekuje za komentarz
 • @Husky
  To "śledztwo" było tak "profesjonalne", że nie zabezpieczono DNA ze sznura do snopowiązałki, której Lepper w gospodarstwie nie miał, a na którym miał się POwiesić. W sklepach go wtedy także już nie uświadczyłeś. Maksymiukowi jaja pod akumulator lub w imadło, to w 2 min. wszystko wyśpiewa, czyli kto, jak, itd..
 • @Wrzodak Z. 10:34:55
  Lepper był jedynym znanym POLSKIM patriotą który bezpardonowo na miarę swoich możliwości bronił Narodu Polskiego przed grabieżą globalnej mafii żydowskiej (solidaruchy PO i PIS to lokalne mafie żydowskie aktualnie skłócone).

  Żaden Kukliński czy inny "Lech" nie dorastał patriotycznie do pięt Lepperowi.
  Wszyscy rządzący (poza Oleksym i Millerem obaj obaleni w trybie zamachu stanu) to pachołki globalnej mafii żydowskiej albo wprost przedstawiciele tej mafii.

  Kiedyś w Polsce zburzy się pomniki żydowskich pachołków a postawi pomniki prawdziwym POLSKIM patriotom.
  I znowu trzeba będzie pozmieniać nazwy ulic.
 • @Zawisza Niebieski 12:52:15
  //Swoim światłym posunięciem w 2007 roku Kaczyński pozwolił Polakom zweryfikować swoją decyzję z roku 2005//

  Dokładnie tak było, ten polityczny karzeł i łajza zamiast naprawiać państwo do spółki z bliźniakiem z Pałacu wolał zadbać, żeby na prawicy nie wyrosła żadna poważna siła polityczna.

  Przyznam ci się szczerze, że w tamtych latach miałem już wyrobione zdanie o Kaczyńskich i ich kamaryli ale numer z uwaleniem Samoobrony i LPR i w konsekwencji uwalenie rządu całkowicie otworzyły mi oczy. To właśnie dzięki nim mieliśmy osiem lat rządów POpaprńców bo Polacy długo nie mogli się otrząsnąć z szoku jaki im zafundował Kaczyński i spółka.
  A tu przyjdzie taki szurnięty pisiorski piesek i chce nam robić wodę z mózgu biorąc się za tematy, które powinien omijać szerokim łukiem.
 • @Husky 13:20:57
  //Dziekuje za komentarz//

  Tylko na tyle cię stać?
  Nie dziwię się, przyciśnięty do muru pisior potrafi tylko pisknąć jak szczur.
 • @Husky
  Podobnie z dr Ratajczakiem. Rozkładający się już trup przyjechał na parking pod Karolinkę ponoć. Ja byłem w tym miejscu, stałem na parkingu obok miejsca "znalezienia" auta", a żadnego auta z trupem nie widziałem, a na drugi dzień podawano, że stało to auto tam 2 tygodnie. Prokurator na wzmiankę o tym powiedziała mi, żebym zapomniał, bo to może być dla mnie, rodziny niebezpieczna wiedza. Odpuściłem.
 • @kula Lis 67 13:32:13
  polecam:

  http://att.neon24.pl/post/135364,sumlinski-o-smierci-andrzeja-leppera
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 13:28:52
  Kaczyński uwierzył w sondaże, chciał oczyścić sobie prawą stronę sceny politycznej. Dziś po prawej stronie tylko popiół i zgliszcza. Nie ma tam żadnej partii konkurencyjnej dla PiS. Wierzyć w to, że wtedy Lepper swoimi zeznaniami chciał wesprzeć PiS i dlatego zginął może tylko całkowicie odmóżdżony osobnik.

  A dwa nasze trolle próbują wmówić iż tak właśnie było.

  Mnie oczy na Kaczyńskich otworzył artykuł w polityce "Co nam zostało z księżyca", a później kolejne ruchy Kaczyńskich tylko utwierdzały mnie w prawidłowości mej oceny.
 • @kula Lis 67 13:32:13
  Oczywiście zapis z monitoringu parkingu jak zwykle odparował . Kraj cudów. Ave.
 • Tow. Ałtorze- hipokryzja uszami wam wychodzi
  Czyż to nie główny koalicjant i jego główny sekretarz kc, niczym Brutus nie nie sprzedał Lepperowi śmiertelnej(politycznej) kosy? A wcześniej czy to nie on nie spiskował podstępnie i mściwie? A przed kim to Lepper ostrzegał, jak nie przed Kaczynskimi, Macierewiczem i całą tą polityczną hucpą?

  Jesteś ostatnim na Neonie, który by mógł stawiać takie pokrętne tezy, jak w notce.
  Albo nie, jedynym pożytecznym .... dla odwracania uwagi ..
 • @Husky 10:34:15
  Jasnym jest, że ostatnia ostoja najzwyklejszych zdrajców i handlarzy Polakami jakimi bez wątpienia są twórcy okrągłego stołu czyli polskie sądownictwo, a ściślej jego szefostwo, to ludzie o życiorysach i powiązaniach rodzinnych z czasów Stefana Michnika i takich jak on "sędziów" przywleczonych na sowieckich bagnetach! Oni przetrwali namnażając się w stanie nienaruszonym od czasów Bieruta! Te wszystkie Tuleje i jemu podobni to najzwyklejszy odpad ludzki, który jeśli miałby mieć coś do czynienia z sądownictwem to jako podsądni, oskarżeni, osądzeni i osadzeni w kiciu za "całokształt" ich działalności. To co wyprawiają funkcjonariusze służb z PRL usadowionych na stołkach sędziowskich jasno pokazuje, że ich zamiarem było całkowite sparaliżowanie władzy ustawodawczej i wykonawczej! Przykład Polski czy USA za czasów administracji Obamy dowodzi, że to jest możliwe. Tę komunistyczną i dziś przewerbowaną swołocz należy jak chwasty wyrwać z korzeniami nie bawiąc się w żadne ceregiele. Inaczej Polska jako państwo samodzielne zniknie ponownie z mapy świata! Taka jest cena i ważność obecnej rozgrywki z zaropiałym, PRL-owskim SN!
 • @reflexión 13:57:07
  Naszła mnie właśnie teraz taka reflexia, że powinieneś zaapelować do właściciela portalu by natychmiast przeredagował regulamin portalu.
  Ważne na dziś i teraz jest to by zaznaczyć tam:

  1.Kto i o czym

  2.Kiedy i jak.....

  może pisać na portalu
  pzdr
 • @kula Lis 67 13:57:32
  W Rumunii nie było okrągłego stołu.

  https://pbs.twimg.com/media/DjrqOxWXsAAfxR4.jpg
 • @Husky 13:35:00
  Dzięki za przypomnienie tego tekstu. Chociaż jest dyskusyjny bo wynika z niego, że PiSu w ogóle wtedy na świecie nie było.

  Tekst dowodzi jednak, że polityka zawsze była i jest grą służb a POPiS jest faktem niezaprzeczalnym.
  Sam sobie strzeliłeś w stopę piesku.

  Gdyby Kaczyński miał na uwadze Polski Interes to Lepper ze swoją wiedzą powinien być dla niego najlepszym sojusznikiem a nie wrogiem. Ale Kaczyński ma w doopie Polskę. Podobnie jak Tusk i reszta tej chazarskiej, magdalenkowej bandy.
 • @kula Lis 67 13:57:32
  //Tę komunistyczną i dziś przewerbowaną swołocz należy jak chwasty wyrwać z korzeniami//

  A widziałeś kiedyś, żeby chwast chwasta wyrwał? Silniejszy chwast może tylko zagłuszyć słabszy i to właśnie PiS usiłuje teraz zrobić.
 • @kula Lis 67 13:23:40
  Elity 3 RP śmiały się z niego, kpiły i poniżały. A on robił swoje, walczył o uczciwą, silną i solidarną Polskę. Trafnie ostrzegał przed zagrożeniem jakie niesie ze sobą liberalna polityka uosabiana przez Balcerowicza,realizowana przez PO.

  https://youtu.be/Yvl_KRgM--Q
 • @Husky 14:46:50
  Pamiętam, że miał się spotkać z Kaczyńskim i przekazać bardzo ważne informacje. Nie zdążył bo ta wiedza go zabiła przed spotkaniem, i nie tylko jego, bo i Żarską także.
 • *****
  Ciekawy spór o siepaczy Leppera tylko czemu ograniczony to dwóch ośrodków ?
  Czyli opcji "kaczystowskiej " i "tuskowej " , a gdzie kacapy ?
  Skąd pewność ,że Lepper nie był człowiekiem Moskwy ? Samo wypromowanie i utrzymanie pozycji nie tylko swojej ale całej partii , to wysokie koszty , mogła być jakaś pożyczka , po latach prosperity i bywania na salonach , zarówno sam przewodniczący jaki i cała partia utraciła wpływy a długi pozostały .To tylko spekulacja ale w granicach jak wszystkie pozostałe
  Osobiście uważam ,że Lepper sam się powiesił bo tym bardziej najwięksi twardziele po dotkliwej porażce , w sytuacji gdy traci się tak długo wypracowywaną pozycję z nikłą albo nawet żadną nadzieją na jej odzyskanie , odwołują się do honoru
 • @puuuq 17:43:13
  Jest możliwe, że Lepper sam targnął się na życie, ale coś go do tego pchnęło.
  A jeśli tak teoretycznie było, to właśnie co ?
  Czy tylko "polityczny upadek"
  Dzięki za opinię i komentarz
 • @puuuq 17:43:13
  //Osobiście uważam ,że Lepper sam się powiesił bo tym bardziej najwięksi twardziele po dotkliwej porażce , w sytuacji gdy traci się tak długo wypracowywaną pozycję z nikłą albo nawet żadną nadzieją na jej odzyskanie , odwołują się do honoru//

  Bełkoczesz pisiorku. Pisiorska a właściwie POPiSiorska lemingoza wyłazi z ciebie wszystkimi porami.
 • @puuuq 17:43:13
  Lepper pytał w Sejmie m.in. o talibów lądujących w Klewkach
  Było z tego sporo śmiechu i żartów
  Czy było coś na rzeczy
  Czy wyszła prawda na jaw.
  Czy to nie kolejny ślad
 • @Husky 18:04:03
  //pytał w Sejmie m.in. o talibów lądujących w Klewkach //
  Kto na takich pytaniach korzysta ?
  Komu służy skompromitowanie Amerykanów w Polsce ?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:56:41
  A tak coś z sensem masz do przekazania czy tylko sama bablanina ?
 • @puuuq 18:20:37
  Kto ?
  Tłumaczyć nikomu nie trzeba
  Ja przynajmniej wiem
  Pozdr.
 • @kula Lis 67 15:08:33
  Rusz ty chociaż raz głową a nie powtarzaj bajki PiSowskie. Kaczyński oskarżył bezpodstawnie w aferze gruntowej, pozbawia jego partię władzy, rozwiązuje parlament, w sytuacji w której Samoobrona będzie już poza parlamentem w Lepper niesie do Kaczyńskiego ważne dokumenty pomocne dla Kaczyńskiego. Giertych będący w identycznej sytuacji przeszedł na stronę PO. A Lepper miał wspierać tego, co go zniszczył?

  Przecież takich bajek to nawet ostatni leming opowiadać powinien się wstydzić.

  Jeśli chcesz szukać siepaczy, to musisz się udać na Nowogrodzką.
 • @puuuq 18:20:37
  //Komu służy skompromitowanie Amerykanów w Polsce ?//

  No komu?

  A komu zależy na ukrywaniu zbrodni amerykańskich bandytów na terenie Polski?
  W tym przypadku POPiS, SLD i PSL są wyjątkowo zgodni.
 • @kula Lis 67 19:03:52
  //Pierdol się tępy peowski młocie i pewnie takiż sam złodzieju jak oni,//

  Czy masz jakieś dane, żeby nazywać Zawiszę "złodziejem"?

  Zaczynasz się zachowywać jak paru chazarskich idiotów na pewnym gównianym portaliku. Tu dbamy o pewne standardy.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:11:18
  Jak ich popiera to taki sam jak oni. To metoda dedukcji.
 • @kula Lis 67 19:27:31
  Zawisza popiera PO tak samo jak ty, przestań powtarzać brednie. Tobie akurat nie przystoi.
 • @Husky 18:04:03
  5 sierpnia mija 7. rocznica śmierci Andrzeja Leppera. Portal wPolityce.pl przeprowadził wywiad z Renatą Beger, byłą posłanką Samoobrony, która opowiedziała nam jakim był człowiekiem i politykiem oraz co myśli na temat okoliczności jego śmierci.

  wPolityce.pl: 7 lat temu, 5 sierpnia 2011 r. Andrzej Lepper został znaleziony martwy w warszawskim biurze Samoobrony. Co pani czuła, kiedy dowiedziała się o jego śmierci?

  Renata Beger: Byłam zszokowana kiedy dowiedziałam się o śmierci Andrzeja. Od samego początku mówiłam, że nie mógł odebrać sobie życia. Nigdy by tego nie zrobił. Jestem tego pewna na 100 proc.

  Postępowanie prokuratorskie ustaliło, że Andrzej Lepper popełnił samobójstwo. Jednak w sprawie od początku pojawiło się wiele wątpliwości. Czy pojawiły się jakieś nowe okoliczności w sprawie śmierci byłego lidera Samoobrony?

  Nic nie wiem na ten temat. Wiem tylko tyle, co usłyszałam od innych osób i przeczytałam w internecie, że śledztwo zostało wznowione. Pan major, który miał zeznawać, prawdopodobnie złożył wyjaśnienia w prokuraturze. Prawdopodobnie nie podzielił się całą swoją wiedzą, ponieważ nie został zwolniony z tajemnicy służbowej. Śledztwo prawdopodobnie trwa. Ale na to pytanie jednoznacznie może odpowiedzieć tylko prokuratura. Jeżeli rzeczywiście toczy się śledztwo, bardzo mnie to cieszy. Mam nadzieję, że prędzej czy później prawda wyjdzie na światło dzienne.

  Co według pani mogło być przyczyną śmierci Andrzeja Leppera? Oczywiście mówimy o domniemaniach.

  Andrzej zawsze mówił, że tajemnice, które poznawał, musi jak najszybciej ujawniać, żeby zabezpieczyć swoje życie. Zawsze miał dokumenty potwierdzające to, co mówił. Nie wiem dlaczego tym razem nie ujawnił szybko posiadanych tajemnic.

  Może po prostu nie zdążył?

  Nie zdążył, myślę, że po prostu nie zdążył. Dla pani chyba oczywiste jest, że śmierć Andrzeja Leppera zostanie kiedyś do końca wyjaśniona?

  Mam ogromną nadzieję, że tak będzie. Kiedy byłam w programie „Skandaliści” wręcz błagałam ministra sprawiedliwości, żeby wznowił dochodzenie w sprawie śmierci Andrzeja i starał się wyjaśnić tę sprawę.

  Ps..Przy dzisiejszej opozycji Andrzej Lepper z Samoobrony to prawdziwy mąż stanu. śmierć Andrzeja Leppera to apogeum działalności seryjnego samobójcy! Wszyscy czują to samo. To nie było samobójstwo tym bardziej, że zapowiedział, że ujawni kulisy "afery gruntowej" w następnych dniach w sądzie. Chodziło jak zwykle o obalenie w ten sposób rządu prawicy. Szkoda, że nie przekazał swej wiedzy bo ona i tak Go zabiła! Były przecieki, że chodziło także o kontrakt cyborga Waldzia a to dla gumofilców oznaczało śmierć polityczną! Andrzej Lepper miał dowody na przekręt stulecia z Gazpromem, ciekawe jaką prowizję dali podpisującym, a przede wszystkim cyborgowi Waldusiowi, miał kontakty z ruskimi od mokrej roboty. Przypominam, że pan A. Lepper niedługo przed śmiercią przekazał jakąś taśmę z nagraniem Sakiewiczowi. Wystarczy poszperać w archiwum "Niezalezna pl" i zapytać Sakiewicza co z nią się stało? Jak widać PiS jest za cienki by to wyjaśnić, ich władza dociera do parapetu ich gabinetów, a jest wiele w Polsce tajemniczych śmierci a błazenada prokuratury w sprawie Jaroszewiczów to potwierdza.
 • @kula Lis 67 19:27:31
  Bloger Zawisza NIGDY nie popierał , nie popiera i nie będzie popierał PO czyli...
  dokładnie tak samo jak Husky który NIGDY nie popierał i nie będzie popierał faszystowskiego PIS-u
  Never !!!!

  Happy 70th birthday to the great Polish statesman and legendary anti-communist leader, Minister A.Macierewicz
  Sto lat!

  https://pbs.twimg.com/media/DjtNb1GX4AcI2JP.jpg
 • @Husky 19:43:42
  Przestań już pieprzyć i wklejać pornografię.
  Jeszcze kolacji nie jadłem.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:34:38
  Wszędzie tam, gdzie rządzi PO, jest totalny zamordyzm - brak wolności słowa, brak wolności zgromadzeń. POwskie lewactwo jest największym wrogiem wolności obywateli. Polska nie jest dla facetów z miękką dupką.Tacy sprzedadzą dla chwili przyjemności.
 • @kula Lis 67 20:20:28
  Mam pytanie do fana Platformy Obywatelskiej

  -Co takiego zrobiła wam ta nasza Polska że wy jej tak qrwa nienawidzicie?

  Pokazywaliście swoją nienawiść do Polskości będąc u władzy pokazujecie i teraz będąc w opozycji
  Polacy są mądrzejsi niż wam się wydaje i was do władzy nigdy nie dopuszczą
 • @kula Lis 67 20:20:28
  //Wszędzie tam, gdzie rządzi PO, jest totalny zamordyzm //

  Zgadzam się z tobą. Dlatego po 8 latach PiS wygrał wybory. Tylko, że nic nie idzie na lepsze, złodzieje z PO chodzą luzem i się śmieją.
 • @Husky 20:25:23
  //Mam pytanie do fana Platformy Obywatelskiej//

  Kula Lis jest "fanem PO"?
  Tobie już wszystko się pozajączkowało.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:43:17
  my rozumiemy sie doskonale
  pozdr.
 • wiekszych bzdur nie czytalem
  gdyby Lepper zyl PiS nigdy by nie wygrał
 • @sara fin 22:38:38
  ?

OSTATNIE POSTY

więcej
 • MEDIA

  Kto chcę psa uderzyć, ten kij zawsze znajdzie.

  Do ostatnie chwili zastanawiałem się czy jest sens jeszcze cokolwiek napisać skoro tak jak już wczoraj, tak i dziś widać że wyrok zapadł.Został zatwierdzony czytaj więcej

 • POLITYKA - ŚWIAT

  Brexit Day

  Zapamiętajmy to: Nigel Farage mówiący o Brexit był wyśmiewany przez wiele lat. Tymczasem przez ponad 20 lat antyunijnej kampanii przekonał do siebie miliony Brytyjczyków. Potrzeba solidnej narracji, która pozwoli przekonać miliony Polaków na Polexit czytaj więcej

 • POLITYKA - POLSKA

  Bosak "atakuje" Turskiego

  Czas mija, młodzi ludzie nie rozumieją co znaczy, że ktoś był prominentną postacią w PZPR. Chyba czas zacząć mówić i pisać wprost, że byli to ludzie którzy kolaborowali z okupantem sowieckim przeciwko wolnej Polsce. Tacy czerwoni volksdeutsche czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej