Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
977 postów 30634 komentarze

Tylko prawda

Husky - Zoologiczny antykomunista , mając do wyboru AK i NSZ wybrałbym NSZ przy całym szacunku do AK. UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony.

10 prostych pytań do pani polityk Iwony Hartwich

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Te 10 pytań muszą być rozpropagowane. Co za obłuda i tej prowodyrki protestu. Zobaczcie jak mieszka. "Biedna" , która chce "tylko żywej gotówki". A jak używa Owsiaka i Stowarzyszenia dla swoich finansowych korzyści ?? Żenada

Która normalna matka pozwoliłaby dziecku w takim stanie "wynająć na 3 miesiące mieszkanie i zostawić go z jednym bochenkiem chleba bez butów". Te zwyrodniałe macochy nauczyły dzieciaka bajeczki i zrobiły ustawkę pod kamery.
 
To jest PATOLOGIA.

Rozgonić to tałatajstwo, bo już sie niedobrze wszystkim robi patrząc na tą operę mydlaną, Rząd dał ile mógł i powinni jasno powiedzieć, że nic więcej nie będzie,  siedźcie sobie jak Wam się podoba, a co miesiąc wystawić rachunek za noclegi jak za hotel.

             

 

  W sejmie od 23 dni trwa obrzydliwy spektakl polityczny, z udziałem pani polityk Iwony Hartwich, która w moim przekonaniu wykorzystuje osoby niepełnosprawne i to nie tylko, jako tarcze, ale jako maczugi. Pani polityk Hartwich, prawna opiekunka niepełnosprawnego dziecka, wypowiedziała przez te dni wiele niedorzeczności i po prostu kłamstw. Nie znalazł się jednak chętny do zadania „biednej matce” kilku podstawowych i bardzo niewygodnych pytań, których treść stoi w absolutnej sprzeczności z fałszywym obrazem biedy i beznadziei, jaki wokół siebie roztacza polityk Iwona Hartwich.

W ostatnim czasie do tarczy i maczugi zbudowanych z własnego dziecka, polityk Hartwich, dorzuciła kolejny element szantażu, mianowicie straszenie oponentów sądami. Mnie nie tacy próbowali straszyć, dlatego po pierwsze stwierdzam, że polityk Iwona Hartwich naraża swoje dziecko na gigantyczny stres i utratę zdrowia, wycierając nim sejmowe posadzki, a po drugie pytam o konkrety. Pani wielokrotnie podkreślała, że żyje w fatalnych warunkach i nie stać panią na zapewnienie podstawowej opieki medycznej synowi, terapię i przyjemności życiowe, jak basen, kino, wypoczynek itp. W związku z tym, jako podatnik, od którego pani oczekuje pieniędzy, stawiam precyzyjne pytania i takich oczekuję odpowiedzi:

 

1. Czy to pani mieszkanie na parterze, w toruńskim apartamentowcu „Strefa Ciszy”, którego koszt to około 270 000 zł?

 

 

2. Czy to pani piesek rasy shi tzu i czy posiada rodowód, kto się nim opiekuje, ile kosztuje utrzymanie pieska?


 

3. Czy to pani syn w czasie rehabilitacji?4. Czy to pani z synem na basenie?


 

5. Czy to pani na nartach z mężem i synem?


 

6. Czy to pani z synem na wycieczce w Chorwacji?


 

7. Czy to pani prowadziła „Stowarzyszenie „Mam Przyszłość”” i kłamała, że stowarzyszenie nie zostało zlikwidowane w atmosferze skandalu?


8. Gdzie znajdę sprawozdania finansowe „Stowarzyszenie „Mam Przyszłość””?9. Czy ktokolwiek z osób protestujących lub wskazana przez panią rodzina otrzymała 42 tysiące złotych od Jerzego Owsiaka?

10. Czy pani żyje dla syna, czy z niepełnosprawności syna?


 

 

Będę wdzięczny za udzielenie odpowiedzi, a właściwie domagam się tych odpowiedzi od polityka i osoby publicznej Iwony Hartwich! Pozostając w głębokim braku szacunku dla pani brutalnych, pełnych obłudy, politycznych działań z wykorzystaniem osób niepełnosprawnych, służę uprzejmie pełną dyspozycją procesową, karną i cywilną.

Piotr Wielgucki (Matka Kurka)

 

http://kontrowersje.net/10_prostych_pyta_do_pani_polityk_iwony_hartwich_kt_re_ch_tnie_powt_rz_w_s_dzie

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • Autor
  Nie masz wrażenia, że przesadziłeś?
  Niepełnosprawnym może stać się każdy człowiek w 1 sekundzie.

  BTW
  mieszkanie w apartamentowcu za 270 tys zł to chyba jakaś klita lub rudera
 • @roux 22:17:58
  "(5) Wtedy przejrzą oczy niewidomych i uszy głuchych się otworzą. (6) Wtedy chromy wyskoczy jak jeleń i język niemych wesoło krzyknie. Bo trysną zdroje wód na pustyni i strumienie na stepie; (7) spieczona ziemia zmieni się w pojezierze, spragniony kraj w krynice wód; badyle w kryjówkach, gdzie legały szakale - na trzcinę z sitowiem. (8) Będzie tam droga czysta, którą nazwą Drogą Świętą. Nie przejdzie nią nieczysty, gdy odbywa podróż, i głupi nie będą się tam wałęsać. (9) Nie będzie tam lwa, ni zwierz najdzikszy nie wstąpi na nią ani się tam znajdzie, ale tamtędy pójdą wyzwoleni" (Iz 35:5-9 BT)
 • @roux 22:17:58
  Mama niepełnosprawnego Kuby Iwona Hartwich skarży się na łamach "Super Expressu", że premier ją oszukał. - .....skazuje mnie na życie poniżej godności człowieka - przyznaje kobieta.
 • @Husky 22:23:47
  Mam w swoim najbliższym otoczeniu kilkoro niepełnosprawnych, nie tak dawno byli zdrowi i piękni.
  Rozumiem, że bronisz rzondu, takie masz zadanie ale cytując klasyka "są granice, których przekraczać nie wolno"
  Opamiętaj się póki jeszcze możesz
 • @roux 22:22:59
  Już niebawem do Sejmu będą przybywali zagraniczni turyści, żeby zobaczyć jedyny w Europie protest niepełnosprawnych.
  W innych krajach nie ma takich protestów, bo niepełnosprawni zostali tam usunięci. Niektórzy przed narodzinami, a inni po, w zgodzie z "wartościami europejskimi".
 • @Husky 22:30:39
  Tę piękną kobietę też byś "usunął" bo jeździ na wózku?

  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/a/a0/20150514_ESC_2015_Monika_Kuszy%C5%84ska_5927.jpg/599px-20150514_ESC_2015_Monika_Kuszy%C5%84ska_5927.jpg
 • @roux 22:34:33
  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/1/16/20150520_ESC_2015_Monika_Kuszy%C5%84ska_3826.jpg/599px-20150520_ESC_2015_Monika_Kuszy%C5%84ska_3826.jpg
 • @roux 22:34:33
  mnie pytasz ?
  nie pomyliłeś adresu
  pzdr.
 • @roux 22:17:58
  //mieszkanie w apartamentowcu za 270 tys zł to chyba jakaś klita lub rudera//

  Hartwich porzuciła pracę handlowca, by zaopiekować się synem cierpiącym na porażenie czterokończynowe. Ich domowy budżet jest niewielki. Kobieta otrzymuje miesięcznie 520 złotych świadczenia pielęgnacyjnego i 153 złotych na dziecko. - Z tych pieniędzy nie da się wyżyć - mówi.
 • @roux 22:17:58
  ,, Nie masz wrażenia, że przesadziłeś? ,, .......... nie , husky tylko prowokuje .

  Oczywiście to nie jego słowa ..on się tylko z nimi zgadza .

  Zal mi jego jak i tej całej katolickiej zgrai .. wystarczy ich odciąć od koryta a kasa się znajdzie .
 • Kto jest pokrzywdzony naprawdę.
  Słusznie zwrócił Pan uwagę na to, że prawdziwymi pokrzywdzonymi są zwolennicy PiS, którym ciągle jakieś tałatajstwo zawraca głowę. A to ekolodzy, a to pielęgniarki. A są znacznie ważniejsze sprawy!
 • W mojej ocenie autor tego tekstu sięgnął dna
  Nawet biorąc pod uwagę, że to Matka Kurka. Ten sam sort co posłanka Krynicka czy poseł Żalek.

  Basen: w wielu schorzeniach basen jest bardzo pomocną formą terapii, czy tego autor tego żenującego tekstu chce choremu odmówić? Czy ten basen ma matka i opiekunka tego niepełnosprawnego w swoim domu, na własny użytek, czy jest to basen ogólnodostępny? Ile kosztuje wejściówka na basen?.

  Mały piesek: jaki to wydatek? Czy jeśli jest się niepełnosprawnym to już nic się od życia nie należy?

  Mieszkanie: Czy niepełnosprawny z rodziną ma mieszkać pod mostem za to tylko, że jest niepełnosprawnym. Autor tekstu odmawia tej rodzinie podstawowych praw człowieka, prawa do dachu nad głową. Gdzie mieszka autor tego tekstu? Pod mostem, czy też dorobił się luksusu jakim jest mieszkanie.

  Wczasy w Chorwacji: to taki rarytas? Często wczasy w Chorwacji są tańsze niż w Polsce.

  Dotacja: Osoby niepełnosprawne na określone drogie zabiegi i nie refundowane przez NFZ nie raz korzystają ze wsparcia fundacji. Na co wydane były te 42 tys.?

  W mojej prywatnej ocenie autor tego tekstu wykazał, iż moralnie reprezentuje dno i kupę mułu. Żenada.
 • @
  Idiotom się tłumaczył nie będę, mądrym dopowiem.
  Nie walczę z niepełnosprawnymi i ich rodzicami , ale z patologią żyjącą z niepełnosprawności i używającą niepełnosprawnych do skqrwysyńskich spektakli.
  Skrajnie skqrwysyńskich.
 • @Zawisza Niebieski 00:28:11
  I to wszystko za 520 zl miesięcznie.
  Hmm
  Autor tego komentarza wykazał, iż moralnie reprezentuje dno i kupę mułu.
  Zresztą jak zwykle
  Żenada.

  ps.
  I jeszcze premier ją oszukał
  tragedia
 • @fabi 23:23:43
  http://cdn24.se.smcloud.net/t/pics/t/2008/10/29/EN-00180842-011_22859439.jpg  Palikot o proteście:
  500 zł im się należy
  To sprawiedliwość społeczna

  no tak :
  Idiota i to taki skończony
  Palikot to jest najpodlejszy gatunek ścierwa, który darł łacha z patologii 500+, teraz jest obrońcą 500+ dla niepełnosprawnych , których chciał skrobać, jako zlepek komórek.
  To jest gatunek sqrwysyna permanentnego, tego chyba się Randapem nie odchwaści.
 • @Pedant 23:38:29
  https://pbs.twimg.com/media/Dc-gsPhW4AALy2h.jpg
 • @Husky 08:10:59
  Brawo! Zionąłeś miłością bliźniego....
  Zawsze twierdziłem że jesteś chujkiem. Pieskiem na posługach PiS. No i wreszcie wyszło to twoje katolicko-ortodoksyjne JA.... Zaiste, Żalek może buty ci czyścić. Marnujesz się na tej emigracji. Wracaj do kraju, jest tu tyle zadań do wykonania, których ze względów moralnych, nie ma zbyt wielu chętnych do ich realizacji... A możesz zostać przecież ich Himmlerem, i wbijać im to sparafrazowane motto:
  "Pisowców obowiązuje jedna podstawowa zasada. Musimy postępować uczciwie, przyzwoicie, lojalnie i koleżeńsko wyłącznie wobec ludzi naszej krwi."
  Heil Huski !!!
 • @SZS 08:48:21
  //Zawsze twierdziłem że jesteś chujkiem//

  I ja zawsze twierdziłem że jesteś chujkiem na posługach czerwonych ...
  To zdanie podziela tu zdecydowana większość
  Milego dnia

  Heil SZS !!!!
 • @Husky 08:57:27
  "na posługach czerwonych"

  Jak to się mawia po angielsku "you make them looking good" czyli przy Tobie świetnie się prezentują - powinni Tobie i podobnym za to dziękować.
 • @Husky 08:16:29
  http://kontrowersje.net/sites/default/files/pytanie%206.JPG

  I to wszystko za 520 zl miesięcznie.

  Ja za 1300 emerytury w pojedynkę nie mogę na zagraniczne wczasy, a oni całą rodzinką?
  Jak ta pani to robi?
 • @roux 22:29:34
  "Rozumiem, że bronisz rzondu, takie masz zadanie ale cytując klasyka "są granice, których przekraczać nie wolno"

  No właśnie.
  Tekst jest beznadziejnie głupawy propagandowo, aczkolwiek sama myśl przewodnia jest jak najbardziej prawdziwa.

  Rząd nie dał ile mógł, bo mógł bez porównania więcej, ale nie ma powodu, by rząd dawał ile może.
  Problemem jest to, że partie koryta wchłaniają wręcz wszelkie zasoby państwa obdarowując swoich towarzyszy na przeróżne sposoby, a państwo rozrasta się bez przyczyny w sposób zbrodniczy.
  Nie ma żadnej sprzeczności w życiu na jakimś poziomie i posiadaniu majątku, a żądaniem dotacji i beneficjów z powodu kalectwa, bo tak pomyślany jest socjalizm - system zorganizowanej kradzieży (każdy okrada każdego, nawet bez swojej woli i wiedzy).

  Terror emocjonalny prowadzony przez niepełnosprawnych, którzy w Polsce mają tyle przywilejów, że w zasadzie mamy już dyskryminację sprawnych (to jest tych, co nie załatwili kwitów - bo sprawny może załatwić kwit, jak i inwalida może kwitu nie załatwić) , jest już nużący, jeśli nie obżydliwy.
  Społeczeństwo stać na zapewnienie rzeczywiście kalekim podstaw egzystencji, a może nawet więcej, znośnej egzystencji, ale to nie jest przymus ale dobra wola ludzi.

  Co do sedna, warto zauważyć, że obecnie technika pozwala na rozwijanie możliwości funkcjonowania inwalidów w stopniu nie znanym w przeszłości.
  Np. elektryczne wózki, czytniki tekstu ma głos i w drugą stronę - zamieniające głos na tekst pisany.
  Łączność i wiele ciekawych rzeczy, które i tak są tylko ułamkiem tego, co może technika i medycyna.

  Jednak w sytuacji, gdy rzeczywista średnia płaca nie przekracza 2000 zł na rękę, to wszystko nie jest takie proste.
 • @Zawisza Niebieski 00:28:11
  No tekst jest idiotyczny, samozaorujacy się, w pisowskim stylu (nie wiem czy autor jest wielbicielem PISu).
  Pies jest formą terapii dla kalekich, a różnicę między psem rasowym a nierasowym wyjaśniać trzeba chyba tylko ekologistom.
  Nie te argumenty, argumenty oparte na zawiści, na zazdrości, na socjalistycznej ideologii.
 • @Husky 08:10:59
  Bez przesady.
  Skoro partia koryta obdarowuje swoich i potencjalny elektorat, to dlaczego akurat nie mieliby coś ugrać ludzie z problemem ciężkiego inwalidztwa.
  Tym bardzie, że wg propagandy sytuacja gospodarcza i finansowa państwa jest piękna.
  To jest socjalizm, kto głośniej krzyczy, kto sprytniejszy, ten wyrwie więcej.
 • @Husky 08:34:36
  No jest i co dalej?
  Chyba nikt przy zdrowych zmysłach nie może zaprzeczyć, ale co dalej?
 • @Pedant 09:25:21
  :)
 • autor tekstu
  Tekst jest prosty zwięzły, obnażający obłudę tytułowej bohaterki i zwykłą zachłanność zawierającą się w jednym prostym zdaniu
  – Dawać dużą kasę.

  ,,To jest PATOLOGIA.
  Rozgonić to tałatajstwo, bo już sie niedobrze wszystkim robi patrząc na tą operę mydlaną,...."

  To co autor chciał powiedzieć to powiedział jasno i dobitnie.
  Co o tym myśli większość społeczeństwa?
  Może zrobić sondaż.
 • @AlexSailor 09:48:13
  Zawsze mnie mierziła tala wiejsko-kościółkowa mentalność, nie mylić z jakąkolwiek wiarą ani rolnictwem, na zasadzie, gdy sąsiad się pobuduje to takie wiejsko-kościółkowy idzie do koscioła i żarliwie się modli, Boże spraw, żeby się sąsiadowi ten dom spalił, a choćby jakieś nieszczęście go dopadlo.

  Jak widać, mentalność popularna wśród zwolenników "skarba narodowego". Wczasy w Chorwacji z samolotem zaczynają się od 1000 zł
  https://r.pl/chorwacja-wczasy/apartamenty-orebic?dataWKodzieProduktu=20180517&liczbaDoroslych=2&liczbaDzieci=0&liczbaPokoi=1&wiekDzieci=&wybraneMiastoWyjazdu=Warszawa&wybraneWyzywienie=Bez+wy%C5%BCywienia
  Wyżywienie z tego co wiem porównywalne do Polski,

  Za 520 zł nikt w Polsce nie wyżyje, 520 zł/osobę to granica skrajnego ubóstwa. Nie interesuje mnie jak ci ludzie zarobili, może dostali w prezencie, może dostali jakieś dofinansowanie, człowiek niepełnoprawny nie oznacza, że nie ma prawa do chwili szczęścia. Urlop w Chorwacji nie jest luksusem. Basen jest elementem terapi,, mieszkanie w warunkach Polski jest minimum socjalnym, niestety w Polsce w szałasie nie przeżyjesz.

  Kościół mówi, rodźmy wszystko co się spłodziło, ludzi o mentalności autora tego tekstu i tych co go powielają dopowiadają "i niech później żyje poniżej godności człowieka".
  Jak zawsze twierdziłem, powyżej pewnej granicy zarobków 500+ jest zbędne, tym ludziom to 500 zł pozwoli godniej żyć.

  Znamienne jest to, że taki "luksus" wytykają zwolennicy miernot, co im się 60 tys, zł nagród należało, co co miesiąc ze spółek skarbu państwa po kilka tysięcy zł przytulają.
 • @Zawisza Niebieski 11:24:46
  Dlaczego ogół Polaków tak długo znosił pańszczyznę? Bo pilnował jeden drugiego aby nie podnosił głowy.
 • @Pedant 11:36:20
  Jak mówi dowcip, w piekle jedynego kotła którego diabły nie pilnują to kocioł polski. Polacy sami się pilnują. Tragiczna nasza cecha. To jest coś co Żydom i protestantom zazdroszczę. Tam jeden drugiego wspiera, bo lepiej być najuboższym wśród bogaczy niż najbogatszym wśród nędzarzy.
 • @AlexSailor 09:48:13
  Chyba psów w życiu nie miałeś. Odpornego na wszelkie choroby kundelka ze schroniska dostaniesz za darmo. Za takie cherlawe skarłowaciałe rasowce trzeba dać nawet kilka tysięcy złotych i u weterynarza bez przerwy pieniądze tracić. Jest zdecydowana różnica między jednymi i drugimi w kosztach utrzymania i problemach opiekuńczych. Często też psychika kundelków jest dużo bardziej stabilna.
  Ta Pani pewnie ma po prostu celebryckie zacięcie, stąd też duże potrzeby wizerunkowe.
 • @Oświat 09:36:13
  Ludzie dzielą się na idiotów: urodzonych, niedoinformowanych, pijanych,
  i zakutych lbow.
  Wczoraj w sejmie grupa cynicznych macoch urządziła chamski teatr pt.:

  "Adrian nie ma butów, bo stać go jeden bochenek chleba".


  Pech chciał, że nie dobrali odpowiednich rekwizytów do tej CYNICZNEJ ŻENADY!

  Polo Ralpha Laurena 400 zł, Nike 300 zł, radość "matki", jak Adrian robi z ludzi idiotów, z czego "mama" żyje... bezcenna.

  https://pbs.twimg.com/media/Dc7kLcfWkAA7Y_7.jpg
 • @zadziwiony 13:02:15
  SHIH TZU z rodowodem od 2500 zł w górę
 • @Zawisza Niebieski 11:24:46
  Gdyby tu w kraju dziś był Tusk premierem , to sprawy by nie było
 • @Husky 15:29:25
  "Gdyby tu w kraju dziś był Tusk premierem , to sprawy by nie było"

  W samiućkie sydnićko! :-)

  I właśnie za ten koment dam Ci 5* bo widzę, że pałowników dostatek.
 • @Oświat 09:59:40
  Najzabawniejsze jest to, że gdyby tak jutro do władzy wrócił Tusk ze swoją bandą to Iwona Hartwig na kopach wylatywała by z Sejmu a wózki inwalidzkie zostałyby spuszczone ze schodów razem z niepełnosprawnymi.
  I nikt z Czerskiej i Wiertniczej nawet by nie pisnął w ich obronie.
 • @Zawisza Niebieski 11:48:56
  "To jest coś co Żydom i protestantom zazdroszczę. Tam jeden drugiego wspiera, "

  Masz na myśli judenraty?

  Jeszcze jeden taki koment i będę Cię miał za Polakożercę i członka drużyny "profesora" na "By" ;-DDDD

  A co do powyższego wpisu Szanownego Husky'ego, to rzeczywiście rację mają Ci, którzy twierdzą, że pewnych pytań nie wypada zadawać. Ale z punktu widzenia zwykłej logiki nie oznacza to przecież braku powodów do zadawania tychże pytań. I dlatego koment Husky'ego :

  "Gdyby tu w kraju dziś był Tusk premierem , to sprawy by nie było"

  uważam za trafny i wyczerpujący temat.

  Pozdro!
 • @Jasiek 15:50:26
  8-)))))
 • @Jasiek 15:57:23
  //sprawy by nie było//
  na 100%
 • @Pedant 11:36:20
  "Dlaczego ogół Polaków tak długo znosił pańszczyznę? Bo pilnował jeden drugiego aby nie podnosił głowy."

  ??????????????????

  Debilizm?

  Ale jakby co, to pozdro!
 • @Husky 15:29:25
  Musisz zostać owczarkiem ;-DDDD
 • @Jasiek 16:02:39
  zgadnij cene

  https://thumbs.img-sprzedajemy.pl/1000x901c/b1/ea/4e/mastif-tybetanski-szczenieta-rodowod-fci-rzeszow-sprzedam-418217887.jpg
 • @Husky 16:07:13
  "zgadnij cene"

  yyyyyyy...... :-)

  Pytanie poniżej pasa ;-DDD Takich sierściuch jest bezcenny! ;-DDD
 • @Jasiek 16:10:40
  no prawie bez....cenny
  2mln tych "upadłych" papierków
  pzdr.


  ps.

  Ostatnia nadzieja lewicy i liberałów!

  https://pbs.twimg.com/media/Dc_fcnUWsAAj4FP.jpg
 • @Jasiek 15:57:23
  https://i.wpimg.pl/O/600x400/i.wp.pl/a/f/jpeg/33233/niesiolowski_pap_600.jpeg


  Niesiołowski: Postulaty rodziców niepełnosprawnych dzieci są nierealne
  Poseł Stefan Niesiołowski ostro odniósł się do protestu rodziców niepełnosprawnych dzieci,
  Polityk skrytykował formę, w jakiej rodzice domagają się natychmiastowej podwyżki ich świadczeń.

  Przychodzi grupa ludzi do Sejmu, okupuje parlament, utrudnia pracę, ubliża premierowi i posłom. To jest metoda niedopuszczalna, która niszczy demokrację - podsumował Niesiołowski.
 • @Oświat 09:36:13
  Istnieje Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (ten, na którym przekręty podobno robił były mąż Kaczyńskiej, za co siedział w areszcie) Mam sąsiadów niepełnosprawnych- oni nawet na nowe meble dostali z tego f-szu.
  Sam przecież nie mógł pojechać, a ta trzecia osoba może być osobą obcą albo samofinansującą się rodzinką.
  Urzędnicy nie przyznawają tych środków bez uzasadnienia.
 • @Zawisza Niebieski 11:24:46
  Te n zasiłek pielęgnacyjny i dodatek to pieniądze dla matki na opiekę. Jeśli inwalidztwo powstało przed ukończeniem 18 lat to chłopakowi przysługuje renta socjalna. Nie wiem ile teraz wynosi ale na pewno więcej niż te 520 plus sto ileś.
 • @Jasiek 15:50:26
  Chodzi o to, że zamęt z tymi niepełnosprawnymi wybuchł tak jakoś o czasie. I z lewa i z prawa są zadowoleni: lemingi zmieniają temat.
 • @Jasiek 16:10:40
  Takich sierściuch jest bezcenny! ;-DDD

  Jak tchórzofreatka dla Kaczyńskiego -:))
  Pozdrawiam.
 • Chciałam jeszcze dodać,
  że dzieci zwykle mają ojców, a ci zobowiązania wobec nich.
 • @wercia 17:32:31
  "Chciałam jeszcze dodać,
  że dzieci zwykle mają ojców, a ci zobowiązania wobec nich."

  Niestety. Większości ojców "we the people" czyli "państwo" zapier...ło
  gruuuuubo ponad połowę zarobków, także "sorry Winetou" - tu "we the people" nie mają litości ;-////

  Ja wiem - to żadna wymówka, ale bądźmy realistami.

  Ukłony
 • Husky
  Dalem 5*, bo choc to nie jest Twoj tekst, to jednak trzeba umiec znajdowac wartosciowe i godne dalszego rozpropagowania tresci, ;-)
  Pozdrawiam.
 • @Husky 16:20:13
  Jak rzadko zgodzę się z Tobą, a i zgadzam się podobnie z Wojtasem, a i Niesiołowski wydalił z siebie coś mądrego w końcu.. (dot. tej sprawy)

  Matka Kurka to zadaniowiec, ale mądry, intelektu też mu nie sposób odjąć..

  W całej sprawie podzieliłbym niepełnosprawnych na 4 grupy.
  1. Dzieci urodzone świadomie niepełnosprawne - wina rodziców i kościoła
  2. Dzieci urodzone nieświadomie niepełnosprawne - wina lekarzy
  3. Dzieci nabywające niepełnosprawność po szczepionce - wina bigpharmy i lekarzy
  4. Osoby nabywające niepełnosprawność w wyniku nieszczęśliwego wypadku. Tu bym wydzielił dwie podgrupy:
  a) z własnej winy - trzeba było się ubezpieczyć (albo renta z ZUS)
  b) z winy sprawcy - niech płaci

  Analizując powyższe, nie widzę żadnej przesłanki, aby to państwo finansowało niepełnosprawnych.

  Państwo powinno ścigać winowajców i z nich ściągać pieniądze im należne, bo za wyrządzoną krzywdę renta należy się, ale nie od Państwa.

  Dziwne, że nikt wcześniej przede mną tego nie rozróżnił..??

  Widząc powyższe wpisy pod notką, smutek mnie ogarnia na to co widzę.. zupełne niezrozumienie tematu.. tu ponoć na Neonie ten mądrzejszy promil społeczeństwa.. ponoć :(
 • @Jasiek 15:57:23
  Moja babcia zawsze mowiła, że należy się uczyć języka wrogów. Można różnie oceniać inne społeczności ale warto podglądać i kopiować to, co robią dobrze.

  Za naszą historyczną głupotę narodową uważam nasze odrzucanie handlu jako rzeczy niegodnej. Produkcja obarczona jest znacznym ryzykiem, handel wyłącznie ryzykiem strat w transporcie i przechowywaniu. Bardzo sprawnie przejęli te zyskowne działy gospodarki Niemcy i Żydzi, dobrze na tym wychodząc.

  "Gdyby tu w kraju dziś był Tusk premierem , to sprawy by nie było"
  Czyli o czym mówimy, o o proteście niepełnosprawnych? Skleroza czy co? A o bylo w 2014, a ile było strajków to pielęgniarek, to górników, za rządów Tuska?

  Powiem tak, jeśli dokument historyczny powstał za życia osób które opisywaną w tym dokumencie sprawę mogły widzieć to uznaje się go za wiarygodny. Zarówno za Tuska były protesty wspierane wówczas przez PiS i przybudówkę PiS "solidarność" małą literą, by nie pomylić z "Solidarnością". tak i teraz mamy protesty wspierane przez dzisiejszą opozycję. Obiie strony działają zgodnie z tą samą metodą. Tylko, PiS radzi sobie znacznie gorzej, gdyż oni mają Polaków w pogardzie, czego przykładem jest tekst Matki Kurki, jak wiadomo złotych ust PiS skopiowane przez Huskyego, czy też teksty p-osła Krynicką, pazurki Szydło i wiele innych podobnych wystąpień.
 • @Zawisza Niebieski 18:45:08
  A cień prawdę ci powie !!!!!!!

  https://pbs.twimg.com/media/DdAFt1tW4AEEq_l.jpg

  http://antykomunista.neon24.pl/post/143707,marsz-wolnosci-2018-tych-ktorzy-jeszcze-nie-siedza
 • @Docent zza morza 18:06:12
  //to jednak trzeba umiec znajdowac wartosciowe i godne dalszego rozpropagowania tresci,//
  Dziekuje

  A tu wlasny tekst :

  http://antykomunista.neon24.pl/post/143707,marsz-wolnosci-2018-tych-ktorzy-jeszcze-nie-siedza
 • @wk..ny 18:25:43
  Sporo w tym komentarzu racji.....niestety
  Dziękując
  pozdrawiam
 • @Zawisza Niebieski 18:45:08
  "Za naszą historyczną głupotę narodową uważam nasze odrzucanie handlu jako rzeczy niegodnej."

  Tu się zgodzę. Ale chyba rozumiem dlaczego tak było... sam się kiedyś otarłem o handel i do tej pory jest mi niedobrze na samą myśl o tym czego doświadczyłem. Coś chyba nie tak z DNA ;-)))

  Ale na pocieszenie pragnę zauważyć, że to już przynajmniej częściowo jest chyba nieaktualne jeśli chodzi o społeczeństwo jako całość. Pamiętam bowiem czasy wejścia w życie "Ustawy Wilczka".... ale to był kociokwik! Bo handel to chyba za słabe określenie.

  "Zarówno za Tuska były protesty wspierane wówczas przez PiS i przybudówkę PiS "solidarność" małą literą, by nie pomylić z "Solidarnością"."

  Kurde, mam wrażenie, że te protesty były mniej zmanipulowane. Przynajmniej "oprawa medialna" była dużo słabsza.
  Za PiS kombinacja operacyjna była już przecież taka, że niektórzy udawali trupa. I ta polska ciężarówka w Niemczech... oczywiście z prawidłowo umieszczonym ID. To już miało zasięg międzynarodowy i sięgało moim zdaniem poziomu na którym operuje GLADIO albo inne pieruństwa.

  3m siem.
 • @Jasiek 21:23:46
  //Kurde, mam wrażenie, że te protesty były mniej zmanipulowane. Przynajmniej "oprawa medialna" była dużo słabsza.//

  Pewny jesteś ?
  Zobacz na te twarze
  Znajome jakieś
  co ?

  https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/rodzice-niepelnosprawnych-dzieci-okupuja-sejm-w-zadnym-kraju-ue-nie-dochodzi-do-takiego-skandalu,409419.html
 • @Jasiek 21:23:46
  Blondyna, nie może dłużej czekać i mówi że rząd musi zrezygnować z budowy Via Carpatia i Centralnego Portu Komunikacyjnego, bo ona chce pincet do końca lipca, gdyż ma wykupione wczasy w Chorwacji...

  https://pbs.twimg.com/media/DdBQffkXcAIUHQh.jpg
 • @wk..ny 18:25:43
  Matka Kurka zadaniowiec? Tego faceta nie da sie kupic. Czytam go od wielu lat i wiem, jaka droge przeszedl. Od politycznej naiwnosci do twardych opinii. Sporo go to kosztowalo. Zdarza sie, ze bledy PiS-u wytyka bez litosci i na tym polega rzetelna ocena polityköw.
 • @morgan 10:21:40
  // Zdarza sie, ze bledy PiS-u wytyka bez litosci//
  Bardzo czesto i trafnie
 • Iwona po ujawnieniu faktów,
  usuwa strony ze swoim skompromitowanym "Stowarzyszeniem "Mam Przyszłość".
  Za późno Iwonka,

  https://t.co/J6D7lh84o7
 • @AgnieszkaS 09:01:00
  Nie, ja jestem kolegą Huskyego, razem dobrze znamy i czujemy się w tym środowisku. Husky, z dużą wiedzą opowiada o tym środowisku.

  Ale, Husky z pewnością lepiej niż ja zna się na tym środowisku. Husky, może zdradzisz tajemnicę.

  Jakie stosunki łączą tych panów?
  http://cdn32.se.smcloud.net/t/photos/t/674421/edmund-janniger-mon-antoni-macierewicz_28849925.jpg
 • A może jakieś USG dopochwowe na wizji,
  Niech wszyscy zobaczą jak się paniom w pizdach poprzewracało
  Idziemy na całość!!!

  https://pbs.twimg.com/media/DdQ5vgsXUAAd6rZ.jpg
 • @Husky
  Płynę w tej chwili MLK z Wolfsburga na Berlin 160m zestawem Bizona ze złomem do Eberswalde, potem do Szczecina. mam na chwilę połączenie z internetem. Pozdrawiam!

OSTATNIE POSTY

więcej
 • SPOŁECZEŃSTWO

  Twierdza Auschwitz

  Gdzie znajduje sie najbardziej strzeżona twierdza w Polsce? 2 stycznia 2020 r. zaczną obowiązywać nowy regulamin zwiedzania oraz rezerwacji w Miejscu Pamięci Auschwitz-Birkenau. Jedną z najważniejszych zmian jest wprowadzenie imiennych kart wstępu. czytaj więcej

 • POLITYKA - ŚWIAT

  ... i świat musi patrzeć

  Podczas wtorkowej wizyty w Londynie prezydent USA Donald Trump powiedział, że Iran „zabija teraz setki protestujących ludzi" Dodał: „To okropne i świat musi na to patrzeć”. czytaj więcej

 • POLITYKA - ŚWIAT

  Jeśli nie NATO to kto?

  NATO zostało założone w 1949 roku w celu zbiorowej obrony swoich członków, łącząc bezpieczeństwo USA z europejskimi sojusznikami przeciwko Związkowi Radzieckiemu. Sojusz był świadkiem końca komunizmu, pokonując blok sowiecki bez jednego strzału. czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej