Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
977 postów 30634 komentarze

Tylko prawda

Husky - Zoologiczny antykomunista , mając do wyboru AK i NSZ wybrałbym NSZ przy całym szacunku do AK. UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony.

Donaldzie Tusk, "wam kury szczać prowadzać"

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

I żeby nie wiem jak się natężył, nie zdoła Tusk zostać ani przewodniczącym Platformy Obywatelskiej ani tym bardziej prezydentem RP. Jest bowiem znienawidzony przez większość Polaków

 Będąc jednocześnie neutralnym przewodniczącym Rady Europejskiej —zauważył dowcipnie Donald Tusk w wywiadzie wielkopiątkowym dla TVN 24.
Chciałbym, żeby w Brukseli zrozumiano, że PiS nie jest na wieki wieków
—dodał.

 

       

 

Niemożliwe, nie jest? Wystarczy panie były premierze III RP, że jeszcze porządzi ze trzy kolejne kadencje, żeby pańska partia zapisała się w historii na zawsze korupcją, przekrętami, kłamstwem, kolesiostwem, nepotyzmem i łupieniem kieszeni obywateli, którzy zmuszeni zostali wyjeżdżać z kraju do bogatej Europy w poszukiwaniu pracy i płacy. Wprawdzie Donald Tusk, były doradca Bronisława Komorowskiego porównał do Marszałka Piłsudskiego pęka z pychy, ale on też nie będzie wieczny. Na jedno chciałabym zwrócić uwagę redaktorowi Morozowskiemu z TVN, cztery kadencje to nie jest nic nadzwyczajnego. W sąsiednim kraju przez cztery rządził chrześcijański demokrata Helmut Kohl, a jego następczyni i patronka Donka, kanclerz Angela Merkel właśnie czwartą rozpoczęła.

I żeby nie wiem jak się natężył, nie zdoła Tusk zostać ani przewodniczącym Platformy Obywatelskiej ani tym bardziej prezydentem RP. Jest bowiem znienawidzony przez większość Polaków za tę drugą Irlandię i Zieloną Wyspę i za łajdactwa jego towarzystwa karierowiczów i cwaniaków, z którego to środowiska się Donald Tusk wywodzi. Argumenty: wystarczy prześledzić wpisy w internecie, poza nielicznymi, większość internautów jest przeciwna powrotowi Tuska do polskiej polityki, bo ludzie nie chcą, żeby było tak jak było, chcą, żeby było tak jak jest i będzie pod rządami Prawa i Sprawiedliwości.Nawet lemingi, choć przyznają, że nie są wielbicielami Jarosława Kaczyńskiego, zapewniają, że na PO głosować nie zamierzają. Nie tylko Beata Szydło i Mateusz Morawiecki nie szukają kontaktu z Tuskiem, na co poskarżył się w TVN 24, ale również jego byli wyborcy.
Co nas może czekać, jak PO powróci do władzy, świadczy inny fragment wywiadu Tuska dla TVN 24. On kombinuje jak by tu wypaść pozytywnie w oczach Polaków i zastanawia się „Jak znaleźć taką strategiczną linię, a więc z jednej strony pomagać Polsce gdzie się da i jak się da, równocześnie nie usprawiedliwiając tego co się dzieje i na co nie ma i nie powinno być zgody”. A na co nie powinno być zgody? Na „stan państwa w kontekście prawa, szanowania konstytucji, niezależności sądownictwa”. I znowu ten sam bełkot, jaki słyszeliśmy na marszach KOD - u i z ust „nadzwyczajnej kasty”. Czyli Tusk „strzelił kulą w płot” i to na dodatek ślepą, bo dziwnie nie zauważył, ze blisko 80 procent społeczeństwa jest zdania, że ta niezależność kast to samowola i bezprawie kasty, z przestępstwami kryminalnymi włącznie.
Na kogo więc liczy Tusk po powrocie do kraju, bo wrócić musi, jako, że w Brukseli go nie chcą, bo zawalił wszystko co się dało, z kwotami imigrantów włącznie. Bruksela dogaduje się z rządem polskim bez łaski Donka, a jak wróci, to do tych kilkunastu procent cwaniaków, zwolenników przekrętów podatkowych i kopania się po kostkach resztek establishmentu PO i Nowoczesnej. I choć zapewnia, że nie będzie siedział bezczynnie przed telewizorem, wygląda na to, że będzie musiał. Chociażby dlatego, że nie chcą go w jego własnym ugrupowaniu, a także dlatego, że już się nie nadaje na przywództwo w świecie gwałtownych i nieuniknionych przemian, bo stracił, tak jak brukselskie elity kontakt z rzeczywistością. Jedno te elity zauważyły, mianowicie, że straciły zaufanie Europejczyków, są coraz mniej uprzywilejowanie i dlatego szukają porozumienia z polskim rządem, który zapoczątkował erę walki o szacunek dla człowieka, dla suwerenności państwa i narodu. Każdego. I co w takiej sytuacji powiedziałby Marszałek o Tusku i jego formacji? „Wam kury szczać prowadzać, a nie politykę robić”. Najlepiej na Zielonej Wyspie

autor: Krystyna Grzybowska

 

https://wpolityce.pl/polityka/388351-donaldzie-tusk-wam-kury-szczac-prowadzac

 

 ps.

 

 

W związku z prośbami ze strony oPOzycji zdecydowałem się rozważyć kandydaturę na Urząd Prezydenta w 2020 roku. Ponieważ sprawa jest POważna odniosę się do niej w Lany Poniedziałek o 15-tej.

 

KOMENTARZE

 • @ Husky
  // Tusk: Chciałbym, żeby w Brukseli zrozumiano, że PiS nie jest na wieki wieków //

  - NIE MOŻNA SIĘ Z TYM NIE ZGODZIĆ / TO NAJWŻNIEJSZA ZASADA DEMOKRACJI / TUSK WIE CO MÓWI

  Gdyby było inczej, oznaczałoby to że mamy dyktaturę. / W PiS pewnie myślą że są "na wieki wieków": jeśli tak to jestem pewien na 100% że się mylą

  * A teraz możesz napisać coś od siebie Husky, minimum 250 słów, jeśli potrafisz? :D
 • @ Husky
  Zapomniem napisać: za Tuskiem przemawia jedna rzecz:

  Właził "rzytkom do dupy" do pewnego momentu; jak zauwżył co tam jest wylazł i pokazał im "środkowy plec", dlatego musiał uciekać do Brukseli, i zastąpił do Schetyna, który miał włączyć Polskę w rozwiązywanie problemów Izraela.

  SĄ NA TO ZDJĘCIA I DOKUMENTY / JAK ZAGRA TĄ KARTĄ MOŻE WYGRAĆ, BO TO SIĘ W DZISIEJSZYCH CZASACH W POLSCE BARDZO LICZY
 • @Ziut - Ruch dla Rzeczypospolitej 19:25:56
  nie potrafie
 • @Ziut - Ruch dla Rzeczypospolitej 19:37:04
  //Zapomniem napisać: za Tuskiem przemawia jedna rzecz//

  Banda trojga


  https://pbs.twimg.com/media/DZotOG9XkAAaXJF.jpg
 • *****
  //Na kogo więc liczy Tusk po powrocie do kraju //
  Na esbeckich emerytów , oszustów i "kodziarskich lemingów" czyli w najlepszym razie to może być 5-10 % z ogólnej liczby Polaków i Polek czyli jeśli Tusk ma być tak bardzo sprawnym politykiem , to powinien sam przewidzieć ,że zdecydowana większość ludzi w Polsce nie widzi go w ogóle w polityce zaś niektórzy raczej widzą go w więzieniu ,osobiście życzę mu 1% poparcia w ewentualnej rywalizacji o urząd prezydenta Polski , taki"sukces" chyba pozwoliłby mu godnie odejść na zawsze z polskiej polityki
 • @puuuq 21:53:47
  https://pbs.twimg.com/media/DZnV-xqW0AAFFws.jpg
 • @Husky 23:06:50
  Ciekawa analogia ale Judasz to jednak postać o światowej sławie i zachował się honorowo , Tusk się nie powiesi :)))
 • @puuuq 23:21:05
  Załatwimy mu etat w ....
  kopalni

  https://pbs.twimg.com/media/DZg6cFzXcAAy7pl.jpg


  pzdr.
 • @Husky 23:33:38
  "W związku z prośbami ze strony oPOzycji zdecydowałem się rozważyć kandydaturę na Urząd Prezydenta w 2020 roku. Ponieważ sprawa jest POważna odniosę się do niej w Lany Poniedziałek o 15-tej."

  Jak mnie poprosicie, to też rozważę swoją kandydaturę na Urząd Prezydenta (wszystko jedno czego).Na pewno będę miał szanse zbliżone do Tuska, a może i większe.
  Kwalifikacje?
  Kur nie wyprowadzałem, ale z psem wychodziłem, a nawet mój pies zaprzyjaźnił się z jednym husky'm; znaczy - nadaję się!!!
 • Powrót króla
  .......... ludu mój.

  https://pbs.twimg.com/media/DZr50atX0AAmmnC.jpg
 • @Krzysztof J. Wojtas 07:13:25
  //Jak mnie poprosicie, to też rozważę swoją kandydaturę//
  please
 • @Husky 20:22:16 Rządzą nami matrioszki czy to sowieckie czy niemieckie, to wszystko układa się w jedną całość o czym poniżej.
  P.Jaroszewicz nie tylko miał kwity na Jaruzelskiego i Kiszczaka 14.03.2018.

  https://www.youtube.com/watch?v=527EQRlltZw

  https://www.wprost.pl/94284/Zabojcze-archiwum

  https://www.naszahistoria.pl/polska/pozostale-regiony/a/jaroszewicz-i-inni-czy-to-tajne-archiwum-gestapo-przynioslo-im-smierc,11470542
  Ps..Mord polityczny, a nie rabunkowy. Dajcie spokój z informowaniem w tv publicznej, że to gang złodziei zrobił. To jakiś bardzo śmieszny napad rabunkowy, skoro oficjalnie nic nie zginęło! A może zginęło? Może zginęły materiały na "elitę" III i IV RP ?! "Matrioszki", to jest klucz do rozwiązania zagadki morderstwa Jaroszewiczów. Jakoś mnie to nie dziwi. zlecenie na to morderstwo wydał matrioszka Margulis aliasWolski alias "Jaruzelski", wykonał służbami i nadzorował Kiszczak. Przydałoby się zrobić badania genetyczne czy Jaruzelski i Kiszczak to rzeczywiście oni czy matrioszki. Te "matrioszki"- pomyślcie i ich potomkowie w polskich elitach. Ile tych "matrioszek", czy już ich potomków wciąż stanowi "elity" III RP? Nic dziwnego, że w Polsce tak jest jak jest. Jak ich się nie wytropi to koniec Ojczyzny. No i co z niemiecką agenturą bardzo licznie pozostawioną w Polsce ? Szpiedzy niemieccy pełnili ważne funkcje w administracji państwowej i partyjnej w powojennej Polsce, ale o ich działalności cisza jak na pogrzebie organisty.
 • @kula Lis 67 12:30:35
  D.Tusk .. czyli Szpiedzy Merkel w Polsce


  Niemieckie służby specjalne nasiliły działania w Polsce.

  Polska jest dzisiaj dla Niemiec kluczowym krajem w Europie. Od tego, co się wydarzy w naszym kraju, zależy układ sił w Europie Środkowej i Wschodniej. Dlatego niemiecki wywiad wzmógł ostatnio działania w naszym kraju, uruchamiając wszelkie możliwe kanały pozyskiwania informacji.

  Zarówno Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego (ABW) jak i Służba Kontrwywiadu Wojskowego (SKW) od miesięcy zwracają uwagę rządzącym na wzmożone zainteresowanie Polską ze strony niemieckiego wywiadu. Zarówno tego cywilnego (BND), jak i wojskowego (MAD). Przedmiotem jego zainteresowania jest zarówno sytuacja wewnętrzna w Polsce, jak i aktywność naszego kraju na arenie międzynarodowej. Jeśli idzie o sytuację wewnętrzną, BND jest zainteresowana w Polsce niemal wszystkim. Nie tylko aktualną sytuacją polityczną i perspektywami rządów PiS w następnych latach, ale również tym, co dzieje się obecnie z naszą gospodarką. Niemcy pilnie obserwują w szczególności działania wicepremiera Mateusza Morawieckiego i na bieżąco śledzą inicjowane przez niego działania, które jak wiemy mają stymulować naszą gospodarkę i prowadzić ją do znacznie bardziej zrównoważonego rozwoju. Niemcy widzą bowiem, że nasz kraj wkroczył w epokę gospodarczej koniunktury i może być w najbliższych latach gospodarczym liderem liczącym się nie tylko w Europie, ale i na świecie.


  http://sluzbyspecjalne.com/szpiedzy-merkel
 • @Husky co ty i inni na to? To już za PiS się dzieje i na ich spadki wpływa.
  https://0img.wprost.pl/_thumb/02/59/6d186d1b3e986d0126eb8f83080c.jpegRadom.
  90-latka ukarana mandatem za handlowanie serwetkami. Internauci zorganizowali zbiórkę. 90-latka, która sprzedawała na jednym z radomskich targów serwetki, aby zarobić na święta, została ukarana mandatem na za handel bez zezwolenia. Zbiórkę na pomoc dla kobiety zorganizowali internauci.
  O sprawie jako pierwszy poinformował na swoim profilu na Facebooku Jarosław Kowalik, wiceprzewodniczący ugrupowania Bezpartyjny Radom. „Inwalidka I grupy, lat 90, emerytura starcza ledwo na leki, na święta chciała dorobić sprzedając przy ul. Struga w Radomiu serwetki. Urząd Skarbowy dopadł, ukarał mandatem i o zakupach na święta mogłaby już zapomnieć…” – napisał działacz. Kobieta otrzymała mandat w wysokości 210 złotych za brak ewidencji sprzedaży. Jarosław Kowalik powiedział, że kobieta jest osobą samotną, a jej dzieci przebywają za granicą. Na targu pojawia się prawie codziennie, ponieważ chce w ten sposób dorobić i nie spędzać całego czasu sama w domu.

  Oburzeni całą sprawą internauci postanowili zrobić zbiórkę na opłacenie mandatu oraz świąteczne zakupy dla 90-latki. W niecałe dwa dni zebrano ponad 7 tysięcy złotych. Takiego zaskoczenia reakcją dobrych ludzi i wdzięczności Pani Marianny nie da się wyrazić tekstem dodał Kowalik na Facebooku. Działacz przyznał , że zdecydował się udostępnić w mediach społecznościowych historię pani Marianny, ponieważ pokazuje to, że starsza i samotna osoba próbuje sobie poradzić z rzeczywistością a przez państwo została potraktowana w okropny sposób. Widzę ją zawsze, gdy jest dobra pogoda i nie jest chora. Zawsze z drutami lub szydełkiem w rękach. To też jest niestety sposób na samotność tłumaczył Kowalik.
  Już jest ponad 8400 zł..
  Zbiórka nadal jest aktywna na stronie zrzutka.pl https://zrzutka.pl/ckcfz6

  Ps..Od okrągłego Stołu Polska rządzą żydzi, wydawali tysiące antypolskich decyzji, okradali nas z wszystkiego co, wypracowali nasi dziadkowie,ojcowie. Zobaczcie kto sprzedał za 10% wartości banki polskie, kto likwidował polski przemysł. Kto spowodował, że z Ojczyzny wyjechało kilka milionów młodych Polaków, których teraz Ojczyzna ich potrzebuje! A żydom stawia się muzea za miliardy i wydaje miliony na żydowskie cmentarze, buduje się przedszkola tylko dla żydów w Krakowie i sprowadza się ich w tysiącach każdego roku do Polski na koszt polskiego podatnika i wydaje im się polskie paszporty jak bilety do kina a Polscy emeryci muszą żebrać pod sklepami, macie swojego Djude i Djuda rozpierdala z Glińskim, Gowinem, etc.. pieniądze na Judów. Chcieliście kraju liberalnego to nie ma co się dziwić, że tak jest
  Setki tysięcy Polaków straciło swoje mieszkania wyrzuceni z nich przez banki. Następne tysiące stracą mieszkania bo nie dostaną emerytury pracując za czasów III RP na czarno, gdzie rządy żydowskiej Unii Wolności, AWS, SLD i PO nie przejmowały się tym, że Polacy są wykorzystywani przez pracodawców.
 • @Husky 12:37:24
  Polska miała kiedyś wywiad określany jako pięć gwiazd tzn najlepszy na świecie, a teraz to jest przedszkole. Teraz Polska nie ma już wywiadu i kontrwywiadu. Aby odbudować kontakty operacyjne ponownie potrzeba 30 lat a nie 3 lata. Polska nie ma wywiadu na zachód i to jest bardzo błędne. USA i zachód zawsze zdradzał Polskę i nadal to robi.
 • @kula Lis 67 13:11:52
  https://www.blasty.pl/upload/images/large/2018/04/5-lat-bezkrolewia-w-palacu-wystarczy_2018-04-01_13-48-44.jpg
 • @Husky 12:37:24
  http://sluzbyspecjalne.com/sites/default/files/styles/xlarge/public/field/articles/pkpnot.jpg?itok=wuGzu5Rw

  Centralne Biuro Kolegów...Centralne Biuro Antykorupcyjne ukrywało i ignorowało materiał dowodowy oraz złożone przez ministra infrastruktury zawiadomienie o możliwej korupcji w Polskich Kolejach Państwowych. Sprawa dotyczyła spółki Grom Group, której szefem jest bliski znajomy Mariusza Kamińskiego. Tuż przed Światowymi Dniami Młodzieży w 2016 roku ówczesny członek zarządu PKP Jarosław Kołodziejczyk kazał podwładnym podpisać umowę z firmą ochroniarzy Jarosława Kaczyńskiego – Grom Group. Po zaalarmowaniu Centralnego Biura Antykorupcyjnego przez ministra infrastruktury Andrzeja Adamczyka, funkcjonariusze CBA zamiast wyjaśnić sprawę zlecenia dla Grom Group rozpoczęli śledztwo w zupełnie innym kierunku. W ten sposób wykreowano tzw. aferę Sensus Group, chociaż umowę zawarto na podstawie przeprowadzonego w PKP S.A. postępowania zakupowego, a wszystko przebiegło zgodnie z procedurami i przepisami, czego nie kwestionuje CBA ani audyt wewnętrzny wykonany w PKP. Tomasz Kowalczyk, prezes Grom Group to bliski znajomy Mariusza Kamińskiego, ministra koordynatora. Czy to możliwe, że ta znajomość zadecydowała o przebiegu śledztwa? Z dokumentów i nagrań, do których dotarliśmy rysuje się mroczny obraz działań CBA pod nadzorem Mariusza Kamińskiego. Mamy ewidentne przykłady ignorowania dowodów rzeczowych w postaci nagrań i zeznań, które są niewygodne dla firmy ochraniającej szefa PiS Jarosława Kaczyńskiego. Dodatkowym „zyskiem” Kamińskiego i jego ludzi była możliwość pod pretekstem „afery w PKP” wymiany szefa Agencji Wywiadu Grzegorza Małeckiego i szef BOR Andrzeja Pawlikowskiego na swoich ludzi. Umowa miała przejść przez (dział) zakupowy tak, żeby ci (Grom Group) realizowali. Masakra komentuje sytuację szef biura bezpieczeństwa PKP na nagraniu, jakie złożono z materiałem dowodowym.

  „Kolega przyszedł do kolegi”

  W materiale dowodowym jakie posiada CBA znalazła się m.in. oryginalna notatka służbowa, lista świadków, którzy potwierdzili zaistniałą sytuacje oraz nagrana rozmowa dyrektora biura bezpieczeństwa PKP z dyrektorem ds. eksploatacyjnych tej państwowej spółki. Według świadków i materiału dowodowego członek zarządu PKP Jarosław Kołodziejczyk kazał podpisać umowę z Grom Group (szefem Grom Group jest Tomasz Kowalczyk, były wysoki funkcjonariusz CBA za czasów Mariusza Kamińskiego). Taką wersję na nagraniu przedstawia też dyrektor biura ds. eksploatacji PKP Tomasz Lisiecki. O zawarcie umowy z firmą byłych funkcjonariuszy CBA zabiegać miał również były poseł PiS, później prezes spółki zależnej PKP. Ludzie PiS działali w pośpiechu, ponieważ ówczesny prezes PKP Mirosław Pawłowski zamierzał podpisać umowę tylko z firmą, która wygrała porównanie ofertowe. Po zbadaniu sprawy przez Biuro Bezpieczeństwa i przygotowaniu notatki do Prezesa PKP, Pawłowski polecił wstrzymanie jakichkolwiek działań przez firmę kolegów Mariusza Kamińskiego. Notatkę prezes PKP przekazał ministrowi infrastruktury, a ten powiadomił CBA. Jednak zanim media zdążyły poinformować o skandalu z udziałem bliskich Kamińskiemu ludzi w śledztwie dokonano zwrotu o 180 stopni.

  Wag the Duck

  Ponad 20 lat temu do kin trafił głośny film Barry’ego Levinsona „Wag the Dog” (przetłumaczonym u nas jako „Fakty i akty”). W przededniu wyborów ubiegający się o reelekcję prezydent USA zostaje oskarżony o molestowanie małoletniej. Za radą swego doradcy postanawia wykreować fikcyjną wojnę w Albanii („Dlaczego Albania? A dlaczego nie?”), aby odwrócić uwagę wyborców od obyczajowego skandalu. W Polsce ten sposób nosi swojską nazwę „na zająca”. Takim „zającem” (lub jak kto woli – kaczką) była afera ze spółką Sensus, która w wyniku postępowania zakupowego dostała zlecenie szkolenia antyterrorystycznego. Zaś prezes PKP, który powiadomił ministra infrastruktury o załatwianiu zlecenia Grom Group, został zatrzymany przez CBA i pożegnał się ze stanowiskiem. Przecieki w mediach jasno wskazywały na źródło ich pochodzenia i narzuconą narrację. Zabawnie wygląda fakt, że według zeznań samego Mariusza Kamińskiego sprawą umowy między Sensus, a PKP zajął się pod wpływem lektury „Gazety Wyborczej”. W wypadku umowy dla Grom Group nie podjęto żadnych działań, mimo nagrań i zeznań, które dostarczono do CBA. Co ważne umowę z Sensus zawarto na podstawie przeprowadzonego w PKP postępowania zakupowego. Wewnętrzny audyt wykonany w PKP wykazał, że postępowanie przebiegło zgodnie z procedurami i przepisami, czego nie kwestionuje CBA. Natomiast umowa z firmą byłych funkcjonariuszy CBA - Grom Group miała być zawarta z pominięciem jakichkolwiek procedur co zidentyfikowało Biuro Bezpieczeństwa PKP i poinformowało o tym fakcie prezesa Mirosława Pawłowskiego, a ten z kolei poinformował wiceministra Piotra Stommę. Szefem Sensusu był stary znajomy ówczesnego szefa Agencji Wywiadu, Grzegorza Małeckiego. Nie należał on do ludzi ministra koordynatora Mariusza Kamińskiego, dlatego skwapliwie wykorzystał on okazję, aby zwiększyć swój zakres władzy nad służbami. Dziś materiały w sprawie i będące dowodami na aferę z udziałem ludzi bliskich Kamińskiemu dysponuje CBA oraz Prokuratura. Prezes Grom Group Tomasz Kowalczyk zeznając jako świadek poinformował prokuratorów, że co prawda ofertę szkoleń do PKP składał, ale jego firma nic nie robiła i nie miała nic wspólnego z organizacją Światowych Dni Młodzieży. To o tyle ciekawe, że w aktach sprawy znalazła się korespondencja mailowa PKP z maja 2016 roku, w których wprost wyznacza się pracowników do szkolenia przez firmę kolegi Kamińskiego. Jak to możliwe, że tego prokuratura nie wyjaśniła?
  Szef Grom Group w odpowiedzi na zadane mu pytania dot. sytuacji w PKP oświadczył jedynie, że jego firma Grom Group działa zgodnie z prawem, „zaś przekazane nam pytania zawierają insynuacje”.

  Nagranie.

  https://www.youtube.com/watch?v=EK1BT3uhT8U

  CDN. Grzegorz Jakubowski
  19 Marzec 2018
 • @Husky 12:37:24
  http://sluzbyspecjalne.com/sites/default/files/styles/xlarge/public/field/articles/niem.jpg?itok=9i9rMBTI


  Niemieckie haki. Przynajmniej pół tysiąca Polaków donosiło niemieckiej komunistycznej bezpiece. Duża część z nich jest dziś politykami, dziennikarzami, biznesmenami, a nawet sędziami. Od kilkunastu lat w Polsce zadaje się pytanie kim jest agent STASI (policja polityczna komunistycznych Niemiec) o pseudonimie „Oskar”. Wiadomo, że był Polakiem i działał w opozycji na wybrzeżu. Szczegółowe dane są jednak utajnione. W plotkach o współpracy czołowych opozycjonistów z bezpieką wschodnich Niemiec (NRD) przewijają się nazwiska kilkunastu znanych osób, które dziś są politykami (większość w opozycji), dziennikarzami, biznesmenami, a nawet czynnymi sędziami. Część tych spraw była badana w latach 90. przez prokuratury (zarzut szpiegostwa), ale umorzono je bez występowania o pomoc prawną do Niemiec czy USA, które w 1990 r. przejęły dużą część archiwów STASI w operacji o kryptonimie Rosenwood. Polski wywiad próbował przejąć nielegalnie dane polskich współpracowników STASI od handlujących nimi otwarcie funkcjonariuszy STASI. Według naszych informacji chodziło nie tylko o agentów niemieckich, ale również o wykaz osób, które według STASI pracowały w Polsce na rzecz bezpieki Związku Sowieckiego. Krzysztof Kozłowski, szef Ministerstwa Spraw Wewnętrznych nadzorujący służby cywilne (Urząd Ochrony Państwa, który powstał na miejsce Służby Bezpieczeństwa) zaakceptował w 1990 r. cenę kilkuset tysięcy dolarów za dane Polaków. Zostaliśmy jednak przelicytowani. Dane Polaków (a także Niemców) hurtowo kupił amerykański wywiad CIA. O ile Niemcy otrzymali po długich negocjacjach zwrot plików w 2003 r., to Polska do tej pory mimo, że tak Niemcy, jak i USA są naszymi sojusznikami nie dostała wiedzy, kto w czasach komunistycznych pracował dla wschodnioniemieckiej bezpieki. Te aktywa stanowią dziś element szantażu i nacisku. Jak dużego, pokazuje przykład Angeli Merkel, która w 2008 r. (niedługo po zwycięstwie wyborczym Platformy Obywatelskiej) poleciła szefowej archiwów STASI, Marianne Birthler, zamknięcie „części polskiej”.

  Najlepsi z najgorszych.

  Niemiecka STASI (Ministerium für Staatssicherheit, czyli Ministerstwo Bezpieczeństwa Państwowego) była najgorszą z komunistycznych policji w dawnym bloku wschodnim. Nie chodziło bynajmniej tylko o metody działania, ale przede wszystkim o skalę działalności. Na początku lat 80. na 17 mln mieszkańców NRD było 91 tys. etatowych pracowników tej instytucji i około 190 tys. tajnych współpracowników. Czyli jeden pracownik lub współpracownik STASI przypadał na 60 obywateli. Dla porównania, w Związku Sowieckim ten stosunek był 1 na 600, a w Polsce 1 na 1500 obywateli. STASI oficjalnie zaczęła działać w Polsce we wrześniu 1980 r. pod szyldem Grupy Operacyjnej Warszawa. Pretekstem było społeczne niezadowolenie z rządów komunistów i daleko posunięta liberalizacja komunistycznych rządów zakończona wprowadzeniem stanu wojennego. Na swoje działania w Polsce STASI dostała zgodę władz PRL. Podpisano nawet stosowną umowę. Grupa miała przedstawicielstwa w Gdańsku, Szczecinie, Katowicach i we Wrocławiu. Nie trzeba mieć zdolności dedukcyjnych Sherlocka Holmesa, aby zauważyć, że STASI okopała się w regionach, które przed II wojną światową należały do Niemiec lub były przedmiotem sporu. Oficjalnie STASI, za zgodą władz polskich, zajmowała się badaniem „układu sił” w naszym kraju. Szacuje się, że przez tę dekadę pozyskała w Polsce około 500 źródeł. Teczki założono jednak kilku tysiącom Polaków i gromadzono o nich każdą dostępną wiedzę, przede wszystkim taką, która mogła być źródłem nacisku i ewentualnego werbunku. Wydając zgodę na działalność w Polsce władze komunistyczne miały określony cel. STASI nie werbowało Polaków jako komunistyczna tajna policja (otwarte działanie stosowano niezwykle rzadko). Wschodnioniemiecka bezpieka udawała u nas zagraniczne służby zainteresowane wspieraniem podziemia. Stąd też chętnych do takiej współpracy nie brakowało, nawet wśród ostrożnych liderów podziemia. O skuteczności STASI niech świadczą dane podane w 1999 r. przez ówczesnego szefa brytyjskiego MSW Jacka Strawa, który poinformował Izbę Gmin, że MI5 (brytyjski kontrwywiad) podejrzewa ok. 100 Brytyjczyków o to, iż byli agentami STASI.

  Całość w najnowszym numerze.

  http://sluzbyspecjalne.com/niemieckie-haki
 • @kula Lis 67 15:13:57
  Jednym z ostatnich spraw peerelowskiej Służby Bezpieczeństwa było rozpracowanie rodzącej się mafii.

  Jedną z ostatnich spraw Służby Bezpieczeństwa było śledztwo prowadzone przeciw dwóm ludziom, którzy wkrótce mieli się okazać jednymi z największych aferzystów finansowych III RP. Koniec PRL to czas wielkich przemian gospodarczych. Z dnia na dzień powstawały fortuny. Zwykle w tajemniczych okolicznościach i zawsze przy współpracy z ludźmi służb i komunistycznej nomenklatury. Dawni koledzy – którzy jeszcze do niedawna ramię w ramię bronili upadającego ustroju – teraz stawali przeciwko sobie.

  http://sluzbyspecjalne.com/nasza-cosa-nostra
 • @Husky 13:49:36
  Szpiedzy Merkel...Niemieckie służby specjalne nasiliły działania w Polsce. Polska jest dzisiaj dla Niemiec kluczowym krajem w Europie. Od tego, co się wydarzy w naszym kraju, zależy układ sił w Europie Środkowej i Wschodniej. Dlatego niemiecki wywiad wzmógł ostatnio działania w naszym kraju, uruchamiając wszelkie możliwe kanały pozyskiwania informacji. Zarówno Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego (ABW) jak i Służba Kontrwywiadu Wojskowego (SKW) od miesięcy zwracają uwagę rządzącym na wzmożone zainteresowanie Polską ze strony niemieckiego wywiadu. Zarówno tego cywilnego (BND), jak i wojskowego (MAD). Przedmiotem jego zainteresowania jest zarówno sytuacja wewnętrzna w Polsce, jak i aktywność naszego kraju na arenie międzynarodowej. Jeśli idzie o sytuację wewnętrzną, BND jest zainteresowana w Polsce niemal wszystkim. Nie tylko aktualną sytuacją polityczną i perspektywami rządów PiS w następnych latach, ale również tym, co dzieje się obecnie z naszą gospodarką. Niemcy pilnie obserwują w szczególności działania wicepremiera Mateusza Morawieckiego i na bieżąco śledzą inicjowane przez niego działania, które jak wiemy mają stymulować naszą gospodarkę i prowadzić ją do znacznie bardziej zrównoważonego rozwoju. Niemcy widzą bowiem, że nasz kraj wkroczył w epokę gospodarczej koniunktury i może być w najbliższych latach gospodarczym liderem liczącym się nie tylko w Europie, ale i na świecie. Zdają sobie również sprawę z tego, że Polska jest obecnie poligonem, na którym dochodzi do starcia się wpływów dwóch najsilniejszych dzisiaj gospodarek świata, czyli Stanów Zjednoczonych i Chin. Wynik tego starcia może być kluczowym czynnikiem dla rozwoju całej Unii Europejskiej, w której Niemcy chcą dalej sprawować przywództwo. Ale niemiecki wywiad śledzi również z wielką uwagą to, co dzieje się w sferze naszej obronności. A na tym polu, jak wiemy, dzieje się obecnie bardzo dużo. Polska usiłuje wzmocnić swoje bezpieczeństwo w oparciu o zwiększenie obecności w naszym kraju amerykańskich jednostek i strategicznych amerykańskich instalacji. Jest dzisiaj najwierniejszym sojusznikiem USA w całej Europie. Siłą rzeczy Niemcy mają spore obawy, czy przypadkiem za jakiś czas nie skierujemy pod adresem Amerykanów bardzo atrakcyjnej dla nich oferty przesunięcia ich sił zbrojnych i ich strategicznych instalacji militarnych z Niemiec do Polski, co byłoby wówczas wielkim ciosem dla Berlina. Perspektywa takiego scenariusza jest tym bardziej realna, że amerykańsko – niemieckie stosunki, które od lat nie są najlepsze, w czasach prezydentury Donalda Trumpa uległy dalszemu ochłodzeniu. Niemiecki wywiad, zwłaszcza ten wojskowy (MAD), z wielką uwagą śledzi zatem cały proces modernizacji polskiej armii, która dzisiaj dokonuje największych od czasów zimnej wojny zakupów potrzebnego jej sprzętu i uzbrojenia. Niemcy chcieliby oczywiście aby beneficjentem zakupów dla polskiej armii były również ich koncerny zbrojeniowe. Stąd też MAD na bieżąco gromadzi i analizuje wszelkie informacje odnośnie do przebiegu realizacji kolejnych programów zbrojeniowych dla polskiej armii. Równie pilnie MAD śledzi wszelkie zmiany organizacyjne, jakie dzisiaj w niej zachodzą. Można zatem powiedzieć że staliśmy się dzisiaj dla Niemców krajem ich pierwszego zainteresowania wywiadowczego. Jednak pilotowanie sytuacji w Polsce w tak wielu jej strategicznych wymiarach, wymaga nie tylko wzmocnienia obecności niemieckiego wywiadu w naszym kraju, ale jeszcze bardziej rozbudowy dotychczasowych kanałów pozyskiwania przez niego kluczowych informacji.

  Życie na podsłuchu.

  Niemcy zawsze podsłuchiwali Polaków, ale my długo nie mieliśmy o tym żadnej oficjalnej wiedzy. Mogliśmy się jedynie domyślać, że być może tak właśnie jest. Po raz pierwszy usłyszeliśmy o tym 29 czerwca 2015r., gdy w polskim Sejmie odbyła się konferencja prasowa z udziałem austriackiego parlamentarzysty z partii Zielonych, Petera Pilza, który zajmuje się m.in. sprawą nielegalnych działań służb wywiadowczych na terenie całej Unii Europejskiej. Jego wizyta w Warszawie związana była z tym, że Piltz postanowił zapoznać polskich parlamentarzystów ze swoimi ustaleniami na temat operacji „Transit”, w ramach której niemieckie BND szpiegowały obywateli 21 unijnych państw w tym również Polski. W czasie konferencji prasowej w Warszawie Piltz przytoczył m.in. oficjalne wystąpienie szefa niemieckiego BND Gerharda Schindlera, który odnosząc się do rewelacji ujawnionych przez Edwarda Snowdena (były pracownik amerykańskich służb, który ujawnił skalę inwigilacji komunikacji elektronicznej przez amerykańskie służby) wspomniał że również BND, które miało dostęp do sieci Deutsche Telekom podsłuchiwała rozmowy telefoniczne polskich obywateli i że w jego ocenie działania te były całkowicie legalne. Piltz powołując się na swoje ustalenia potwierdził, że szef niemieckiego wywiadu wcale nie kłamał, bo tak rzeczywiście było. Austriacki deputowany jako dowód faktycznego istnienia tego procederu zaprezentował kopię umowy z 2004 r. zawartej pomiędzy BND a Deutsche Telekom, która to właśnie umożliwiała. Austriacki poseł poinformował również, że we Frankfurcie mieści się największy europejski węzeł telekomunikacyjny i przez ten węzeł przebiega bardzo dużo europejskich łączy w tym także polskich. Niemieckie BND miało tam swoje specjalne biuro (zatrudniało 15 funkcjonariuszy) które zajmowało się wyłącznie nasłuchem. W tym właśnie celu Deutsche Telekom przekazał BND listę ze wszystkimi łączami tranzytowymi. Piltz zaprezentował również inne dokumenty na temat podsłuchiwania europejskich krajów przez BND. Wynikało z nich, że w 2005r. niemiecki wywiad najczęściej podsłuchiwał Holandię (78 łączy) i Francja (56 łączy). Dalej w tej statystyce była Polska (28 łączy), a dopiero potem Austria (z liczbą 11 łączy). Austriacki parlamentarzysta prowadził w tej sprawie kampanie informacyjną w wielu europejskich stolicach. W jej rezultacie w wielu podsłuchiwanych krajach wszczęte zostały w tej sprawie śledztwa. Jednak do tej pory nie zrobił tego nasz kraj. A szkoda. Żaden z polskich polityków nie pociągnął też tego tematu. Od tamtej pory minęły już dwa lata. Trudno uwierzyć w to, że Niemcy zarzucili praktykę podsłuchiwania swoich europejskich sojuszników, w tym Polski. Dalsze istnienie tej praktyki wydaje się być tym bardziej prawdopodobne, że polskie służby (ABW, SKW) informują dzisiaj rządzących o wzmożonej aktywności wywiadowczej Niemiec. Najważniejsi są zawsze agenci. Ale nie tylko jesteśmy podsłuchiwani przez Niemców. Jesteśmy także przez nich szpiegowani. Żadna technologia nie zastąpi klasycznej pracy wywiadu, prowadzonej rękami jego agentów. Przekonali się o tym już sami Amerykanie, o czym pisaliśmy w poprzednim numerze naszego magazynu. Niemieckie służby, jak twierdzą nasi informatorzy w ABW i SKW, odgrzewają obecnie wszelką agenturę w naszym kraju, nawet taką, która od wielu lat pozostawała w tzw. zamrożeniu. Robią to po to, aby zapewnić sobie jak najszersze spectrum informacji o sytuacji w Polsce. Niemiecka agentura jest obecna na wielu szczeblach naszego państwa i nadal ma znaczący wpływ na opinię publiczną w Polsce. Możemy jej dzisiaj szukać wśród dwóch grup naszych obywateli, które zasługują na szczególną uwagę ze strony naszych służb. Pierwsza to ci, o których wiedzę ma od dawna niemiecki wywiad. Chodzi o osoby, które w czasach komunizmu podjęły współpracę ze Stasi, czyli służbą bezpieczeństwa byłej NRD?. Jesienią 1989r. amerykańska CIA w ramach operacji Rosenwood przejęła po kupnie od rosyjskiego pułkownika KGB za 125tys$ najważniejsze archiwalia byłej wschodnioniemieckiej służby (m.in. teczki agentów Głównego Zarządu Rozpoznania (HVA, jednego z najważniejszych pionów Stasi wraz z jej kartotekami operacyjnymi), ale w 1998r. kopie tych materiałów zostały przekazane stronie niemieckiej, która przez wiele lat czyniła zabiegi aby je wreszcie odzyskać. Oficjalnie cały ten zbiór trafić miał do Instytutu Gaucka, który przechowuje wszystkie dokumenty po enerdowskiej Stasi. BND miało jednak wykonać jego kopię na swój własny użytek. W ten sposób niemiecki wywiad mógł poznać dane wszystkich agentów, jakich Stasi zdołała zwerbować za granicą. Dotyczy to oczywiście także agentów byłej wschodnioniemieckiej służby w Polsce. W rezultacie tego niemiecki wywiad dysponuje dzisiaj potrzebnym narzędziem do skutecznego prowadzenia działań wywiadowczych na terenie Polski. Jak duża może być skala agentury BND w Polsce, którą kiedyś zwerbowała wschodnioniemiecka Stasi? Nieoficjalnie mówi się, że problem ten może dotyczyć nawet kilkuset osób. Nie trzeba chyba tłumaczyć że BND dysponując wobec nich materiałami nacisku może nimi dowolnie sterować w każdym, pożądanym przez siebie kierunku. Całej sprawie smaczku dodaje fakt, że kanclerz Niemiec, Angela Merkel, na początku 2008r. (niedługo po zwycięstwie wyborczym Platformy Obywatelskiej) poleciła szefowej archiwów STASI, Marianne Birthler, wyłączenie „części polskiej” z możliwości korzystania z niej przez dziennikarzy i historyków. A szkoda, bo być może dowiedzielibyśmy się wówczas, który z obecnych polskich polityków był „Oskarem”, który w latach osiemdziesiątych miał dostarczać Stasi informacji o środowisku gdańskiej opozycji na wybrzeżu itp. Druga grupa agentury niemieckiego wywiadu ulokowana jest wśród polskich stypendystów niemieckich fundacji, które po roku 1989 założyły w Polsce swoje oddziały. Wystarczy wspomnieć o fundacjach imienia: Konrada Adenauera, Friedricha Eberta Roberta Boscha, Aleksandra von Humboldta, Friedricha Naumanna, Heinricha Bölla, nie mówiąc o wielu innych. Mogą one bez żadnych ograniczeń fundować stypendia, granty, wspierać wybrane polskie stowarzyszenia i fundacje, a nawet instytuty i szkoły oraz podejmować w Polsce innego rodzaju inicjatywy. Mogą również obdarowywać naszych obywateli odznaczeniami i prestiżowymi nagrodami, a nawet jeśli one same nie przyznają takich nagród i odznaczeń to ich rekomendacja pozwala otrzymać ważne odznaczenie od władz Bundesrepubliki. I od wielu lat fundacje te dokładnie robią to w naszym kraju. W ten sposób stworzyły w Polsce potężny krąg ludzi, którzy czując się zobowiązanymi wobec swoich niemieckich darczyńców reprezentują niemiecką optykę widzenia spraw i problemów z jakimi mamy dzisiaj do czynienie w Polsce i Europie. Mało tego, byli stypendyści niemieckich fundacji bardzo często usiłują przekonać opinię publiczna w Polsce do takiego właśnie sposobu widzenia owych spraw i problemów. Jak duża jest dzisiaj w Polsce grupa ludzi, którzy są beneficjentami niemieckich fundacji? Tego nikt nawet w przybliżeniu nie oszacował. Ale skoro przedstawiciele Fundacji im. Roberta Boscha przechwalają się, że z jej pomocy skorzystało już ponad 10 tysięcy Polaków, to można przyjąć że może ona liczyć nawet ponad 100 tysięcy. To wśród tej grupy polskich obywateli niemiecki wywiad instaluje swoją agenturę, która dostarcza mu kluczowych informacji o tym, co dzieje się w Polsce. Całość w najnowszym numerze.

  http://sluzbyspecjalne.com/szpiedzy-merkel
  Ps...Polska miała kiedyś wywiad określany jako pięć gwiazd tzn najlepszy na świecie, a teraz to jest przedszkole. Teraz Polska nie ma już wywiadu i kontrwywiadu. Aby odbudować kontakty operacyjne ponownie potrzeba 30 lat a nie 3 lata. Polska nie ma wywiadu na zachód i to jest bardzo błędne. USA i zachód zawsze zdradzał Polskę i nadal to robi.
 • @kula Lis 67 15:18:21
  Tusk to może być kandydatem na Prezydenta Szwaboburdelandii na Antarktydzie , bo tam pingwiny nie wiedzą o jego działaniach złodziejsko mafijnych . Polacy już sie nie dadzą nabrać na Goebelsowskie sztuczki niemieckiej propagandy.
  Szwaby won z Polskiej Krainy
 • @Husky 16:13:23
  Czas pokaże czy się mylę czy nie w tym co napisze ale tak: rządy sprawowanie przez PiS prawdopodobnie są jakiegoś typu mistyfikacją rządzenia w sumie nie dużo odbiegają od tego co robiła Platforma z PSL-em z jednym wyjątkiem PiS wprowadził program 500+ który działa tak, że 500 zł wypłacane jest tym dla których jest ten program stworzony, jeśli chodzi o inne rzeczy które PiS promował przed swoimi wyborami to obecnie z tych obietnic już mało co jest realizowane to są jakieś ruchy pozorowane w zależności jak kształtuje się opinia społeczna by sondaże dobrze wypadały. Są tylko jakieś ogólne hasła które są powtarzane w telewizorniach i radiach z których i tak nic nie wypływa i nie wypłynie to wyraźnie widać. To jest następna ekipa która nie ma pomysłu na sprawowanie rządów w naszym kraju, no może patrząc z Warszawy to wygląda to świetnie ale patrząc np z poziomu nazwijmy to prowincji w stosunku do Warszawy(reszty Polski i nie tylko z resztą Polski) to wygląda bardzo wszystko fatalnie. Sprawa Dudy właściwie no co..? No wybraliście go no to jest go takie jest rozumowanie PiS-u jako partii . . Zdarzają się indywidualni politycy PiS-u którzy nazywają rzeczy po imieniu ale to są jednostki np. pan M.Macierewicz już odsunięty od władzy no bo zawadzał dudzie podobno, pani Premier B.Szydło no nie sprawdziła się w Euroburdelu bo stawiała warunki to też już o niej nawet nie słychać za bardzo, no mamy właśnie jeszcze pana Suskiego i właściwe z PiS-u nie ma już nikogo kto przejawia jakieś zdroworozsądkowe myślenie w PiS-ie, no bo pan Minister Z. Ziobro w PiS-ie nie jest. Ja przede wszystkim czekam co panowie z PiS-u- a konkretniej członkowie partii PiS zaproponują ludziom w innych miastach przed wyborami samorządowymi no bo pamiętam dobrze, że po ostatnich wyborach samorządowych PiS miało strasznie zrobić porządek z sfałszowanymi wyborami głównie przez PSL. No puki co PiS sprawuje władze w Polsce a o sfałszowanych wyborach cicho jak makiem zasiał. Czekam też jak i zapewne wszyscy..jaką retorykę przygotował PiS na wybory samorządowe, może czymś znowu ciekawym nas zaskoczą, może postraszą jest czym straszyć tematów do straszenia nie brakuje ale ja na te numery już się nie nabiorę... tych numerów już jest za dużo....no oczywiście zawsze można nic nie mówić stawiając na takiego Dudę jak mu odbija od normy..to jest jakiś sposób żeby przetrwać, ludzie pogadają i zapomną. A tak swoją droga to jeszcze niedawno krzyczało PiS o jakiś podwyżkach dla emerytów ( głównie swoich wyborców) no skoro lekką ręką co miesiąc rozdają po 500 zł na dzieci nawet swoich przeciwników politycznych no to ciekawe ile warci są wyborcy PiS-u - dla PiS-u no zawsze można powiedzieć, że tyle tylko mamy albo nie powiedzieć nić bo ludzie zapomną.
 • @Husky 16:13:23
  Jak to jest, że potomek SS-manów rządził Polską a teraz Europą?? Kim są jego wyborcy ?
 • @kula Lis 67 16:25:05
  konwencja PIS-u lada dzień
  zobaczymy
 • @kula Lis 67 16:28:43
  Kim są najwierniejsi zwolennicy Tuska?

  blisko 200 największych zwycięstw Tuska (gdzie zdobył grubo powyżej 90% głosów – wśród listy wszystkich okręgów w których można było głosować w Polsce, tam gdzie zdobył najwięcej głosów to w niemal 100% są to więzienia, areszty i świetlice przy zakładach karnych)

  100,00% Areszt Śledczy w Poznaniu oddz. zamiejscowy ul. Budowlanych 14, Baranowo gm. Tarnowo Podgórne
  100,00% Zakład Karny w Czersku ul. Dworcowa 29 gm. Czersk
  99,46% Zakład Karny Gorzów Wlkp. Oddz. Zewnętrzny w Słońsku, ul. Winna 2 gm. Słońsk
  99,07% Areszt Śledczy Lubsko ul. Nowa 2 gm. Lubsko
  98,99% Zakład Karny, Lubliniec ul. Sądowa 6 m. Lubliniec
  98,97% Zakład Karny Oddział Zewnętrzny w Opatówku gm. Bobolice
  98,64% Zakład Karny, Brzeg ul.Chrobrego 29 m. Brzeg
  98,53% ODDZIAŁ ZEWNĘTRZNY W STRZELEWIE ZAKŁADU KARNEGO W POTULICACH gm. Sicienko
  98,47% ZAKŁAD KARNY UL. BYDGOSKA 27 KORONOWO gm. Koronowo
  98,39% Areszt Śledczy w Szamotułach, al. 1 Maja 5 gm. Szamotuły
  98,35% Areszt Śledczy w Częstochowie, ul. Mirowska 22 m. Częstochowa
  98,35% Areszt Śledczy w Międzyrzeczu, ul. Młyńska 21 gm. Międzyrzecz
  98,35% Oddział Zewnętrzny Aresztu Śledczego w Poznaniu, ul. Nowosolska 40 m. Poznań
  98,31% Zakład Karny w Żytkowicach gm. Garbatka-Letnisko
  98,28% Zakład Karny, Kwidzyn ul. Lotnicza 1 m. Kwidzyn
  98,20% Zakład Karny w Koziegłowach, ul. Piaskowa 7 gm. Czerwonak
  98,18% Świetlica Oddziału Zewnętrznego Zakładu Karnego w Barczewie Kikity 21 gm. Jeziorany
  98,15% Areszt Śledzczy, Lubań ul.Podwale 1 m. Lubań
  98,10% Zakład Karny Cieszyn, ul. B. Chrobrego 2 m. Cieszyn
  98,05% ARESZT ŚLEDCZY UL. PREZYDENTA GABRIELA NARUTOWICZA 46 INOWROCŁAW m. Inowrocław
  98,02% Areszt Śledczy ul. Olsztyńska 3 m. Ostróda
  97,97% Areszt Śledczy ul. Słowackiego 15a m. Bielsko-Biała
  97,90% Zakład Karny, Łęczyca, ul. Pocztowa 12 m. Łęczyca
  97,89% Areszt Śledczy, Kraków Czarnieckiego 3 m. Kraków
  97,79% Areszt Śledczy, Kraków Montelupich 7 m. Kraków
  97,71% Areszt Śledczy, ul. Radocha 25 m. Sosnowiec
  97,62% Zakład Karny w BraniewiePl Grunwaldu 2a m. Braniewo
  97,61% PRZERÓBKA Zakład Karny Gdańsk-Przeróbka ul. Siennicka 23 m. Gdańsk
  97,52% Zakład Karny, Włocławek ul. Bartnicka 10 m. Włocławek
  97,47% Rosnowo, ul. Jarzębinowa 2 gm. Komorniki
  97,41% Zakład Karny, ul. Janika 12 m. Zabrze
  97,34% Zakład Karny w Medyce gm. Medyka
  97,33% Zakład Karny, ul. Podmiejska 17, Gorzów Wielkopolski m. Gorzów Wielkopolski
  97,32% Areszt Śledczy, ul. Mikołowska 10 m. Katowice
  97,32% Zakład Karny w Krzywańcu gm. Nowogród Bobrzański
  97,24% Zakład Karny Nr 1, Grudziądz ul. Wybickiego 10/22 m. Grudziądz
  97,24% Areszt Śledczy ul.Henryka Sienkiewicza 10 Szczytno pok. Nr 14 m. Szczytno
  97,18% Zakład Karny Nr 2, Grudziądz ul. Sikorskiego 13/17 m. Grudziądz
  97,17% Areszt Śledczy, ul. Garncarska 1, 63-000 Środa Wielkopolska gm. Środa Wielkopolska
  97,13% Areszt Śledczy, ul. Opolska 17a m. Tarnowskie Góry
  97,12% Areszt Śledczy w Giżycku ul.Warszawska 28 A m. Giżycko
  97,03% ŚRÓDMIEŚCIE Areszt Śledczy ul. Kurkowa 12 m. Gdańsk
  97,02% Zakład Karny, ul. 17 Stycznia 28, Rawicz gm. Rawicz
  96,98% Zakład Karny w Garbalinie gm. Łęczyca
  96,97% Świetlica na terenie Zakładu Karnego w Łupkowie gm. Komańcza
  96,92% Areszt Śledczyw Złotowie, Pl.Kościuszki 3 m. Złotów
  96,90% Zakład Karny w Herbach, Herby ul. Krótka 28 gm. Herby
  96,79% Areszt Śledczy, Elbląg ul. 12 Lutego 4 A m. Elbląg
  96,75% Areszt Śledczy w Wejherowie, ul. Sobieskiego 302 m. Wejherowo
  96,65% Zakład Karny w Sieradzu, ul. Orzechowa 5 m. Sieradz
  96,64% Areszt Śledczy, Radom ul. Wolanowska 120 m. Radom
  96,63% Areszt Śledczy, ul. Wronia 76/90 m. Piotrków Trybunalski
  96,62% Areszt Śledczy, Toruń ul. Piekary 53 m. Toruń
  96,61% Zakład Karny w Trzebini gm. Trzebinia
  96,61% Areszt Śledczy, ul. Zaułek Dobrego Wojaka Szwejka 4 m. Sanok
  96,60% Zakład Karny w Grądach Woniecko gm. Rutki
  96,55% Lokal świetlicy Zakładu Karnego w Barczewie ul. Klasztorna 7 gm. Barczewo
  96,55% Zakład Karny Nr 2 ul. Fiołkowa 38 m. Wrocław
  96,43% Areszt Śledczy, ul. Karola Szymanowskiego 6 m. Mysłowice
  96,41% Areszt Śledczy ul. Sądowa 1 m. Słupsk
  96,40% Kluczbork , Zakład Karny ul. Katowicka 4 gm. Kluczbork
  96,37% Areszt Śledczy ul. Kardynała M.Ledóchowskiego 1 m. Ostrów Wielkopolski
  96,32% Zakład Karny w Wierzchowie ul. Szkolna 8 gm. Wierzchowo
  96,32% Areszt Śledczy, Jelenia Góra ul.Grottgera 2 m. Jelenia Góra
  96,32% Areszt Śledczy w Śremie, ul. ks. Piotra Wawrzyniaka nr 6 gm. Śrem
  96,30% Zakład Karny, Łowicz, ul. Wiejska 3 m. Łowicz
  96,28% Zakład Karny Nowy Wiśnicz gm. Nowy Wiśnicz
  96,27% Zakład Karny w Czarnem ul. Pomorska 1 gm. Czarne
  96,27% Areszt Śledczy , ul. Wojska Polskiego 29, tel. 5651207, Suwałki m. Suwałki
  96,27% ZAKŁAD KARNY UL. ALEJA PARKOWA 1 POTULICE gm. Nakło nad Notecią
  96,25% Areszt Śledczy ul. Ciupagi 1 m. st. Warszawa
  96,22% Areszt Śledczy, ul. Wały Jagiellońskie 4 Bydgoszcz m. Bydgoszcz
  96,20% Zakład Karny w Iławie, ul. 1 Maja 14 m. Iława
  96,15% Areszt Śledczy w Choszcznie, ul. Wolności 12 gm. Choszczno
  96,12% Zakład Karny w Głogowie, ul. Lipowa 21 m. Głogów
  96,12% Zakład Karny w Wołowie, Wołów ul. Więzienna 6 gm. Wołów
  96,09% Zakład Karny w Tarnowie, ul. Konarskiego Nr 2 m. Tarnów
  96,07% Nysa, Zakład Karny ul. Kościuszki 4a gm. Nysa
  96,05% Zakład Karny w Szczecinku ul. Boh. Warszawy 42 A m. Szczecinek
  95,92% Areszt Śledczy ul. Świebodzka 1 m. Wrocław
  95,90% Areszt Śledczy ul. Chłopickiego 71a m. st. Warszawa
  95,88% Areszt Śledczy Nowa Sól ul. Żeromskiego 2 m. Nowa Sól
  95,87% Zakład Karny w Wadowicach ul. Trybunalska 8 gm. Wadowice
  95,87% Areszt Śledczy, ul. Wieczorka 10 m. Gliwice
  95,85% Zakład Karny w Tarnowie, ul. Chemiczna 110 m. Tarnów
  95,83% Zakład Karny Nr 2 w Strzelcach Opolskich, ul. Gen. Karola Świerczewskiego 3 gm. Strzelce Opolskie
  95,80% Zakład Karny w Kamińsku ul. XXX-Lecia PRL 1 gm. Górowo Iławeckie
  95,80% Świetlica Zakładu Karnego Gębarzewo gm. Czerniejewo
  95,80% Areszt Śledczy Warszawa-Służewiec ul.Kłobucka 5 m. st. Warszawa
  95,74% Areszt Śledczy, Starogard Gdański ul. Kościuszki 30a m. Starogard Gdański
  95,73% Oddział Zewnętrzny Aresztu Śledczego w Buniewicach gm. Kamień Pomorski
  95,71% Areszt Śledczy, Lublin ul. Południowa 5 m. Lublin
  95,70% Zakład Karny w Zarębie, ul.Leśna 4 gm. Siekierczyn
  95,70% Zakład Karny w Czerwonym Borze, Czerwony Bór 2 gm. Zambrów
  95,69% Zakład Karny w Strzelinie ul. Ząbkowicka 68 gm. Strzelin
  95,65% Zakład Karny ul. Kolejowa 112 m. Chełm
  95,59% Areszt Śledczy Oddz. Zewnętrzny w Ustce ul. Darłowska 1B m. Ustka
  95,59% Oddział Zewnętrzny Zakładu Karnego w Pionkach gm. Jedlnia-Letnisko
  95,58% Lokal świetlicy Zakładu Karnego ul. Żołnierzy W i N 19 m. Włodawa
  95,52% Areszt Śledczy ul. Rakowiecka 37 m. st. Warszawa
  95,42% Areszt Śledczy ul. MŁYŃSKA 1 m. Poznań
  95,41% Zakład Karny w Nowogardzie ul. Zamkowa 7 gm. Nowogard
  95,41% Areszt Śledczy, ul. Poniatowskiego 27, tel. 575-61-39 m. Krasnystaw
  95,40% Zakład Karny w Pińczowie, ul. 3-go Maja 34 gm. Pińczów
  95,36% Zakład Karny, ul. Rynek 8 Bydgoszcz m. Bydgoszcz
  95,36% Zakład Karny, ul. Eichendorffa 14 m. Racibórz
  95,35% Areszt Śledczy w Kamieniu Pomorskim ul. Kościuszki 13 gm. Kamień Pomorski
  95,35% Zakład Karny w Hrubieszowie ul.Nowa 64, Hrubieszów m. Hrubieszów
  95,32% Zakład Karny Nr 1 w Łodzi ul. Beskidzka 54 m. Łódź
  95,30% Zakład Karny nr 1 ul. Kleczkowska 35 m. Wrocław
  95,26% Oddział Zewnętrzny Aresztu Śledczego w Olsztynie ul. Opolska 42 m. Olsztyn
  95,25% Areszt Śledczy ul. Kopernika 21 m. Białystok
  95,20% Zakład Karny we Wronkach, ul. Partyzantów 1 gm. Wronki
  95,19% Areszt Śledczy Zielona Góra ul. Łużycka 2 m. Zielona Góra
  95,15% Zakład Karny w Malborku, ul. Poczty Gdańskiej 19a m. Malbork
  95,15% Zakład Karny ul. Norwida 23 m. Jastrzębie-Zdrój
  95,14% Areszt Śledczy, ul. Wrocławska 4 m. Bytom
  95,12% Areszt Śledczy, Świdnica, ul. Trybunalska 16 m. Świdnica
  95,09% Zakład Karny, Nowy Sącz, ul. Pijarska 1 m. Nowy Sącz
  95,03% Areszt Śledczy przy ul. Warszawskiej 67, Hajnówka m. Hajnówka
  94,93% Areszt Śledczy w Bartoszycach Oddział Zewnętrzny w Dublinach – pok. Nr 4 gm. Korsze
  94,92% Areszt Śledczy, ul. Sądowa 1 m. Zabrze
  94,92% Oddzial Zewnętrzny w Goleszach Aresztu Śledczego w Piotrkowie Tryb. gm. Wolbórz
  94,85% Zakład Karny w Goleniowie ul. Grenadierów 66 gm. Goleniów
  94,81% Zakład Karny, ul. Jana III Sobieskiego 298 m. Wojkowice
  94,77% Zakład Karny Stare Borne 14 gm. Bobolice
  94,71% Zakład Karny ul.Aleja Żołnierza 42 Stargard Szczeciński m. Stargard Szczeciński
  94,51% Grodków Zakład Karny ul. H. Sienkiewicza gm. Grodków
  94,51% Prudnik, Areszt Śledczy, ul. Kościuszki 7 gm. Prudnik
  94,41% Zakład Karny w Kłodzku, ul.Bohaterów Getta 16 m. Kłodzko
  94,32% Areszt Śledczy ul. Racławicka 10 m. Kędzierzyn-Koźle
  94,02% Oddział Zewnętrzny Aresztu Śledczego w Choszcznie, ul. Matejki 3 gm. Choszczno
  93,98% Areszt Śledczy ul. Zagnańska 155 m. Kielce
  93,98% Areszt Śledczy, Wałbrzych, ul. Juliusza Słowackiego 10 a m. Wałbrzych
  93,88% Świetlica Zakładu Karnego w Głubczycach ul. Kochanowskiego 1 gm. Głubczyce
  93,82% Areszt Śledczy w Łodzi ul. Smutna 21 m. Łódź
  93,81% Zakład Karny ul. 1 Maja 27 Grodzisk Maz. gm. Grodzisk Mazowiecki
  93,80% Zakład Karny, ul. Sandomierska 1, Dębica m. Dębica
  93,79% Zakład Karny ul. Łódzka 2 m. Kalisz
  93,77% Zakład Karny ul. Piłsudskiego 47 m. Siedlce
  93,66% Zakład Karny Nr 1 w Strzelcach Opolskich, ul. Karola Miarki 1 gm. Strzelce Opolskie
  93,62% Areszt Śledczy w Olsztynie Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 3 m. Olsztyn
  93,57% Areszt Śledczy, ul. Romualda Traugutta 19 m. Ostrołęka
  93,57% Świetlica Aresztu Śledczego ul.Pietruszkowa 4 Chojnice m. Chojnice
  93,42% Zakład Karny w Uhercach Mineralnych gm. Olszanica
  93,33% Zakład Karny w Oleśnicy ul. Wały Jagiellońskie 1 m. Oleśnica
  93,32% Zakład Karny w Sztumie ul. Nowowiejskiego 14 gm. Sztum
  93,29% Zakład Karny ul. Ciupagi 1b m. st. Warszawa
  93,24% Areszt Śledczy, ul.Młyńska 71 m. Koszalin
  93,21% Areszt Śledczy, Oddział Zewn. Chmielów gm. Nowa Dęba
  93,06% Zakład Karny ul. Partyzancka 72 m. Opole
  93,03% Zakład Karny w Rzeszowie, Załęże 16 gm. Krasne
  93,01% Zakład Karny, ul.Mieszka I 43 m. Koszalin
  92,98% Zakład Karny Kraków – Nowa Huta, Kraków Spławy 2 m. Kraków
  92,86% Areszt Śledczy, Pl. Kościuszki 3, Leszno m. Leszno
  92,86% Zakład Karny w Zamościu, ul. Okrzei 14 m. Zamość
  92,68% Świetlica Oddziału Zewnętrznego Wąsosz Górny gm. Popów
  92,59% Areszt Śledczy w Płońsku, ul. Warszawska 49 m. Płońsk
  92,41% Zakład Karny – Oddział Zewnętrzny w Płotach gm. Płoty
  92,35% Świetlica Zakładu Karnego w Warzycach gm. Jasło
  92,33% Zakład Karny, Płock ul. Sienkiewicza 22 m. Płock
  92,28% Zakład Karny, Biała Podlaska ul. Prosta 33 m. Biała Podlaska
  92,19% Areszt Śledczy, Dzierżoniów, ul. Ząbkowicka 53 m. Dzierżoniów
  92,16% Areszt Śledczy ul. Sądowa 2-4 m. Opole
  92,12% Zakład Karny, ul. 17 Stycznia 28, Rawicz gm. Rawicz
  92,11% Zakład Karny Nr 2 w Łodzi ul. Kraszewskiego 1/5 m. Łódź
  91,89% Oddział Zewnętrzny Aresztu Śledczego, Radom ul. Witosa 62 m. Radom
  91,70% Zakład Karny ul. Hetmańska 89 m. Białystok
  91,67% Zakład Poprawczy, ul. A. Mickiewicza 35, 62-240 Trzemeszno gm. Trzemeszno
  91,63% Areszt Śledczy, Szczecin ul. Kaszubska 28, 70-952 Szczecin m. Szczecin
  91,54% Oddział Zewnętrzny w Popowie gm. Somianka
  91,11% Areszt Śledczy w Świnoujście, ul. Marszałaka J.Piłsudskiego nr 25 a m. Świnoujście
  90,48% Areszt Śledczy w Grójcu ul. Armii Krajowej 21 gm. Grójec
  90,00% Areszt Śledczy ul. Warszawska 5, Bartoszyce m. Bartoszyce
  Za: sem.jogger.pl
 • Jak widać strach przed Donaldem Tuskiem powoduje w PiS popadanie w panikę.
  Niedawno reżimowa TVPiS kłamcy Kurskiego aż zapluła się by obrzydzać Donalda Tuska, teraz ruszyły trolle PiS. Czy się można dziwić? Dziś w PO nie ma człowieka, który mógłby stanąć na czele, poprowadzić sensowną politykę. Powiedzmy, Schetyna mierny to przywódca, ot godny Kaczyńskiego. Powrót Donalda Tuska to realne zagrożenie. Za każdym razem, gdy Kaczyński stawał w polityczne szranki z Donaldem Tuskiem dostawal tęgie baty. Dlatego wszelkie ręce do pracy, do klawiatur.
  Bo "dojna zmiana" w aferach tonie. Afera łapówkarska w Instytucie Meteorologii z PiSiewiczami powiązanych z ułaskawonym przestępcą na czele.
  Sondaże lecą na łeb na szyję, pierwszy 12% spadku media reżimowe ogłosiły jako manipulację, sprawdziły i wyszło im spadek 9%. Czyli należy przyjąć spadek w granicach 10-11%
  Husky, walcz, bo na horyzoncie widać tragedię, znów Donald Tusk z PO będą rządzili a Kaczyński będzie tradycyjnie latał z płaczem, iż wyboru mu sfałszowano a przecież im rządy się należą jak Szydło nagroda, którą sama sobie nadała.
 • @Zawisza Niebieski 16:50:41
  //znów Donald Tusk z PO będą rządzili //
  ależ wiemy @Zawiszo ...wiemy ..
  ze dziś jest 1 kwietnia
  wiec nie musisz tego przypominac
 • @Zawisza Niebieski 16:50:41
  //Sondaże lecą na łeb na szyję, pierwszy 12% spadku media reżimowe ogłosiły jako manipulację, sprawdziły i wyszło im spadek 9%. Czyli należy przyjąć spadek w granicach 10-11%//

  W porównaniu do badania sprzed miesiąca poparcie dla Prawa i Sprawiedliwości spadło o 8 punktów procentowych. W tym samym czasie poparcie dla Platformy Obywatelskiej wzrosło o 3 punkty procentowe.

  Nawet i tu potrafisz manipulancie kłamać,nic zreszta nowego
  jaka ty szkole skończyłeś dziennikarzu, jeśli już
 • @Husky 16:55:29
  Sarkozy siedzi, a Tusk nie....Jednym z najczęściej powtarzających się pytań jest: „Kiedy w Polsce będzie normalnie?”. Jedna z najczęściej powtarzających się odpowiedzi to: „Jak złodzieje z PO pójdą siedzieć”. Podpisuję się pod odpowiedzią, ale pozwolę sobie na rozszerzenie.
  W Polsce będzie normalnie, gdy PAP poda, że były premier Polski Tusk jest w areszcie, gdzie został przesłuchany w kilku sprawach, ze szczególnym uwzględnieniem defraudacji i sprzeniewierzenia się narodowym interesom. Za PAP informację podadzą polskie media, które stwierdzą, że chodzi o miliardowe złodziejstwo i przekazanie obcym mocarstwom pełnej kontroli nad Polską, i nikt nie będzie mówił o spiskach czy oszołomach. Przedstawicielom polskich instytucji, w tym sądom, nie przyjdzie do głowy palenie świeczek. Polscy eksperci i autorytety nie będą mówić o gwałcie na konstytucji, zamachu stanu, państwie policyjnym. Ze strony UE, Izraela i USA nie padnie ani jeden głos zaniepokojenia. Sam aresztowany nie zrobi cyrku przed kamerami i nie pojedzie do aresztu pociągiem, w towarzystwie garstki rozkrzyczanych emerytów, którzy przysłużyli się ludowej ojczyźnie wybijaniem zębów ze wszystkich szczęk wrogów robotniczej władzy. Wreszcie w odbiorze społecznym Tusk nie zostanie ofiarą reżimu i politycznej nagonki, ale pohańbionym na zawsze zdrajcą odpowiedzialnym za okradanie Polaków i sprzedawanie Polski. Coś podobnego może się wydawać zwykłą fantazją i naiwnością, ale wszystkim krytykom chcę powiedzieć, że w nienormalnej Francji bardzo podobnie aresztowano i oceniono byłego prezydenta Nicolasa Sarkozy’ego. Nie wiem, kiedy w Polsce będzie normalnie, wiem, że do normalności nam bardzo daleko, dalej niż w nienormalnej, ogarniętej przez lewacką utopię Francji.

  Piotr Wielgucki „Matka Kurka”

  Ps..Ma rację do normalności nam jeszcze daleko. Papierkiem lakmusowym jest postawa organów państwa do HGW. Tusk powinien już dawno siedzieć, ale nie tylko on, również Kopacz, Rostowski, Komorowski, Neuman, Schetyna. Sikorski. Sarkozy to tylko ma pieniądze na sumieniu a Tusk, poza dewastacją Polski ma łapska w zanurzone w krwi dziesiątek ofiar a i kilkunastu już po "zagładzie dinozaurów" w tym dyr. swojego gabinetu Michniewicza.
 • @Husky 16:58:32
  Nie jest i nie będzie normalnie, bo robi się nas w konia. W polskim prawie istnieje coś takiego, jak obowiązek informowania o zauważonym przestępstwie. Weźmy sprawę wagi najcięższej akurat nawiązuję do tego, że na portalu Karnowskich Tuska nazwano zawodnikiem wagi ciężkiej. Niewątpliwie najcięższą wagą jest sprawa zamachu smoleńskiego. Podkomisja Macierewicza ma już dowody na to, że Tusk i jego kamaryla łgali, fałszowali raport, utrudniali śledztwo i niszczyli dokumenty. I co? I nic. Bo gdyby rządzącym zależało na wyjaśnieniu sprawy, już dzisiaj cała komisja Millera, prokuratory ślepekury, ministrowie i sam Tusk nie wychodziliby z sądów, gdzie powinni być przesłuchiwani. W związku z ciężarem gatunkowym sprawy, już dawno ustawiła by się kolejka chętnych do roli świadka koronnego, gwarantującej obniżenie wymiaru kary. Takich spraw w Polsce jest multum. Ciągle słychać, że służby kogoś aresztowały, ale, jak to bywało w PRL i za Tuska, sprawiedliwość musi być po stronie komuny i postkomuny. Leci czas, zbrodnie i przestępstwa się przedawniają, a rządzący wciskają nam kit o dobrej zmianie. Ci, którzy już dawno powinni siedzieć, dzisiaj się odgrażają, że jak wrócą do władzy, wsadzą całe PiS do paki. Ja im wierzę, bo oni skrupułów nie mają. Już mści się sprawa udziału walterowni w puczu. Anulowano karę prywatnej stacji, a ta odwdzięczyła się zorganizowaniem Tuskowi show rozpoczynającego kampanię promowania Tuska na potrzeby najbliższych wyborów. Beznadziejna słabość PiS zemści się na tej partii. Nie ma dobrej zmiany bez ukarania złodziei, zdrajców, zamachowców i ich pomocników. Nie ma dobrej zmiany z dudą w roli hamulcowego. Dobra zmiana właśnie umiera na naszych oczach. Tak, jak zawsze dałbym się pokroić za PiS i Kaczyńskiego, tak teraz nie mam złudzeń. Zostaliśmy ograni na własne życzenie. Głosowaliśmy na PiS, a rządzi unia wolności, żydzi uzurpują sobie prawo do redagowania naszych ustaw, a rząd polski trzęsie portkami przez miernotami intelektualnymi i moralnymi z ojrokołchoza. Jak widać jedyna alternatywa dla Polski i Polaków to tylko Polska Partia Narodowa. Złożona wyłącznie z etnicznych Polaków sprawdzonych ze 4 pokolenia wstecz. To jest alternatywa tak dla PiS, PO, PSL, SLD. Polacy nie mają na kogo zagłosować bo zawsze wybierają mniejsze zło. A zło jest rozmyślnie rozlokowane we wszystkich partiach, żeby niezależnie kto wygra wybory, nikomu nic się nie stało. A Polakom wmówi się to i owo, jakieś igrzyska urządzi. I do następnych wyborów nęka się codziennymi sondażami..
 • @Husky 16:58:32
  Przekameleonił się nam prezydent Duda i mam nadzieję, że to tylko pod wpływem prożydowskiego otoczenia, PAD stał się obrzydliwym jak oni, orędownikiem liberalno-komuszym i w tym momencie dalsza sprawiedliwość jest tylko już w fazie życzenia i oczekiwani, że za ca 2 lata, ktoś naprawdę godny podejmie się, już bez zachwiania i zwłoki, naprawy systemu sprawiedliwości w tym, ale to po tym, bo na razie "szkoda gadać".Za 2 lata będzie za późno. Nasz kontrwywiad nie istnieje, a z zagranicy płynie spora kasa na finansowanie antypolskich działań. Agentura jawna i tajna hula po Polsce bezkarnie, wrogie Polsce niemieckie media działające w naszym kraju bezustannie manipulują, aktywnie działają na rzecz osłabienia, a nawet obalenia rządu. Czas leci. Bezkarne bojówki palikociarskie hasają po Polsce lekceważąc prawo, a Miernik zapuszkowany. W mediach cisza. Bezczelna i bezkarna HGW obłożona prawomocnymi wyrokami sądowymi na ponad 150 tys zł śmieje się w nos całemu państwu słabemu i jak widać nadal teoretycznemu, które jest za słabe, by tę arogancką babę postawić nie tylko przed komisją, ale także przed sądem. Paragrafy choćby za przestępstwa urzędnicze są, ale strach paniczny paraliżuje polski rząd, polskie służby, a co za tym idzie, polskie państwo. W porównaniu do potęgi wrogich Polsce mediów, wrogiej nam Makreli i zboczonej, pedalskiej żydolewackiej Unii, Polska nie ma szans, bo jest za cienka na cwaniaczków z obozu dawnej władzy.
 • @kula Lis 67 17:29:01
  Rzeczywiście, 8 lat rządów PO/PSL to, jak mówią samo autorzy, okres ogromnego sukcesu finansowego........

  członków rządu, jego protegowanych
 • @kula Lis 67 17:40:23
  //Tuska nazwano zawodnikiem wagi ciężkiej.//


  "A szkoda zwać człowiekiem, kto bydlęco żyje."

  Jan Kochanowski
 • @Husky 16:58:32
  Ja w odróżnieniu od manouplantów opieram się na konkretnych badaniach a ty?
  Kantar Millward Brown SA na zlecenie "Faktów" TVN i TVN24 podaje 12%
  reżimowa TVPiS zgodnie z twoimi danymi podała 8% . Dlatego na użytek ludzi myślących, można przyjąć 10% jako pewnik a nawet 11% biorąc pod uwagę to, że szef reżimowej jest osobą której kłamliwość stwierdzono prawomocnym wyrokiem. Jeśli ktoś wierzy Kurskiemu i jego dane podaje za pewnik, to musi być nieuleczalnym lemingiem. Nie trzeba dużej inteligencji, by wiedzieć, że po tym jak zarzucili TVN kłamstwo będą naciągali dane możliwie w dół. A, że kłamstwo jest ich drugą naturą, to człowiek myślący bierze to pod uwagę.

  Nie potrafisz zrozumieć jak ciebie okłamują, ale nie dziw, że popadłeś w rozpacz, Donald Tusk wraca. Należy przypuszczać, że znów będą baty dla PiS. Bo dziś opozycja jest rozpaczliwie nieudolna, jeśli serii afer PIS wykorzystać nie potrafi.
 • @Zawisza Niebieski 18:11:26
  //spadku media reżimowe ogłosiły jako manipulację, sprawdziły i wyszło im spadek 9%.//


  KTO TO napisał cyniku i manipulancie ???
  nie rób z siebie ....
  większego niż jesteś
  Wesołych Świąt

  ps.
  pamiętaj o o.Rydzyku i posłance Pawłowicz
  pamiętaj !!!
 • @Zawisza Niebieski 18:11:26
  //Nie trzeba dużej inteligencji, by wiedzieć, że po tym jak zarzucili TVN kłamstwo będą naciągali dane możliwie w dół. A, że kłamstwo jest ich drugą naturą, to człowiek myślący bierze to pod uwagę.//

  Ta sama sondazownia, ten sam zleceniodawca, ta sama szczujnia rok temu


  Jeszcze lepszy.

  26 kwi 17 16:07

  Sondaż Millward Brown dla "Faktów" TVN.

  PO wyprzedza PiS
  Na Platformę Obywatelską głosowałoby 31 procent ankietowanych, a na Prawo i Sprawiedliwość - 29 procent. Kukiz'15 popiera 10 proc. ankietowanych, a SLD 6 proc. Partia Ryszarda Petru również weszłaby do Sejmu, jednak gotowość głosowania na to ugrupowanie deklaruje zaledwie 5 proc. ankietowanych, czyli tyle ile wynosi dolna granica dla partii, które mogą wprowadzać swoich posłów do parlamentu.


  Po dwóch tygodniach....... ???
 • @Husky 18:24:35
  Jak widzisz, przyjąłem twoją wartość, podczas gdy ty głosisz wartości podane przez TVPiS, prawda? Jeśli zastała ci choć odrobina myślenia musisz wiedzieć, że to wartość zmanipulowane. Fakt jest faktem, że należy uznać iż mamy spadek rzędu 10%, prawda? Choć logicznie myślący człowiek przyjmie 11% wiedząc jak reżimowa jest kłamliwa.

  Ale nie ma to znaczenia, po serii afer i arogancji "nam premie się należały", zobaczymy, czy ta tendencja się utrzyma i jak to wykorzysta politycznie opozycja. Czy PiS spadnie na pysk i pogrąży się w walce o schedę po Kaczyńskim, czy też będzie w stanie zapanować nad aferami powodowanymi przez PiSiewiczów. O kolejnej zamierzam napisać. Kolejne 100 mln wyciągnięte polskiemu podatnikowi, i nie będzie to ani Tadeusz R. który już się całkiem nieźle obłowił ani Krystyna Pawłowicz Niesiołowski PiS'u.
 • @Zawisza Niebieski 18:48:47
  //Jak widzisz, przyjąłem twoją wartość,//

  Idź ty w ....
  Moja wartość ?

  Czy ty faktycznie za pajaca tu robisz czy tylko za pożytecznego ....
  A o.Rydzyka to Ty możesz pocałować ....
  i to nie tylko w rękę
 • @Zawisza Niebieski 18:48:47
  Chociaż może masz trochę racji. Skoro Trump zagroził że do Polski w listopadzie nie przyjedzie, to faktycznie ten kaczor powinien się opanować

  http://antykomunista.neon24.pl/post/143086,d-trmup-wzywa-do-pokoju-w-polsce
 • @Husky 18:40:16
  Nazywasz "szczujnią" sondażownię Millward Brown? OK, A z kogo korzysta TVPiS? z CBOS, którą prezydent Duda określił "O ile pamiętam CBOS jest instytucją podległą rządowi". Język lemingów jest skomplikowany, choć znając klucz łatwo go odczytać. "Szczujnia" w języku lemingów oznacza "bardzo wiarygodna sondażownia podające prawdę niezgodną z kłamstwami PiS". Czyż "nikt nam nie wmówi, że białe jest białe", przestało obowiązywać?
 • @Husky 18:59:39
  Jak mówiłem, nerwy puszczają, oj puszczają. Ale "show must go on", patrzymy dalej na teatrzyk polityczny, szopka polityczna trwa. Szczerze, bardzo ciekawi mnie, co będzie gdy Tusk wróci do Polski. PiS wyjdzie z tego z tarczą, czy też na tarczy? Dzisiejsza nerwowość to dość kiepski prolong.
 • @Zawisza Niebieski 19:01:45
  26 kwi 17 16:07

  Sondaż Millward Brown dla "Faktów" TVN. Czyli jak szczujnia z lemingowych debili robi w .....a

  PO wyprzedza PiS
  Na Platformę Obywatelską głosowałoby 31 procent ankietowanych, a na Prawo i Sprawiedliwość - 29 procent. Kukiz'15 popiera 10 proc. ankietowanych, a SLD 6 proc. Partia Ryszarda Petru również weszłaby do Sejmu, jednak gotowość głosowania na to ugrupowanie deklaruje zaledwie 5 proc. ankietowanych, czyli tyle ile wynosi dolna granica dla partii, które mogą wprowadzać swoich posłów do parlamentu.


  Po dwóch tygodniach....... ???
 • @Zawisza Niebieski 19:06:52
  //Szczerze, bardzo ciekawi mnie, co będzie gdy Tusk wróci do Polski.//
  jak wróci ?
  A jak wróci to pójdzie ale siedzieć
  Tak ci na tym zalezy
 • @Zawisza Niebieski 18:48:47 należały się premie o czym poniżej niebieski pustaku.
  Chcą aby w PiS-ie skakali sobie do gardeł! Tymczasem nie za mądry pan b. premier Olszewski krytykuje (wpolityce.pl) Szydło za nagrody. Ktoś czyli ja mu tam odpisałem: "Panie Olszewski jest pan stary i durny. Skoro ten Rząd ściągnął dodatkowo do budżetu 40 miliardów zł to ministrom nie należą się nagrody? Wciągu 8 lat rządów PO i PSL Polska straciła co najmniej 250 miliardów zł nie ściągniętego VATu który wywędrował do prywatnych kieszeni. Dziwię się że Rząd tych nagród nie wypłacił. PO i PSL wypłacało sobie miliony bez uzasadnienia. Gdzie pan wtedy był?"
 • @Husky 19:10:56 OTO I CAŁE PO PEŁNE FRAZESÓW JAK ZAWSZE.
  Rządzili - nie dotrzymywali słowa, są w opozycji, to samo. Platforma bez obiecanej ustawy. W lipcu ubiegłego roku politycy Platformy Obywatelskiej - podczas pobytu w Puszczy Białowieskiej - zapowiedzieli przygotowanie ustawy, która w sposób trwały rozwiąże wszelkie problemy na tym terenie. Chociaż od zapowiedzi minęło ponad osiem miesięcy, to PO nadal nie przedstawiła nawet zarysów projektu.
  Spór o puszczę jest znany od lat. Ale my patrzymy na ten konflikt konstruktywnie. Dlatego mamy pomysł na specjalną ustawę, która uporządkuje ochronę prawną Puszczy Białowieskiej oraz wspomoże gminy, które na tej ochronie tracą niektóre podatki (np. leśny) lub niektóre inwestycje zadeklarowała w lipcu 2017 r. posłanka Gabriela Lenartowicz, szefowa gabinetu środowiska w Gabinecie Cieni PO.

  Jak idzie praca nad ustawą? Jak poinformowała nas posłanka idzie, ale szczegółowe rozwiązania mamy poznać być może w kwietniu. Poza tym obiecała powiadomić nas, jak posłowie PO zakończą pracę.

  To kolejny termin, bo wcześniej politycy opozycji twierdzili, że wyrobią się do końca roku. Słowa nie dotrzymali.

  Podobną fikcją okazał się Parlamentarny Zespół ds. Ochrony Puszczy Białowieskiej kierowany przez Tomasza Cimoszewicza. W sumie zebrał się w ciągu 2 lat aż pięć razy. Ostatni raz w maju 2017.

  Chcieliśmy zapytać posła Cimoszewicza o działalność i ustawy o Puszczy Białowieskiej.

  Nie rozmawiam z Gazetą Polską. Zdrowych, wesołych świąt usłyszeliśmy jedynie.

  Ps..Kto wierzy w obietnice Totalnych sam sobie wielką krzywdę robi. Oni jak PZPR - jak mówiła, że nie da, to nie dawała, jak mówiła, że da - to tylko mówiła. A ten ten Cimoszewicz poprzednio występujący pod prawdziwym nazwiskiem jako Goldstein jest pokłosiem CAREXA też znów syna stalinowskiego oprawcy.
 • @kula Lis 67 19:55:01
  8-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))
 • @Zawisza Niebieski 19:01:45
  Tusk jest ok, Schetyna to inteligentny facet, Miler nie jest komuchem, Kosiniak Kamysz ma charyzmę, Kalisz nie jest gruby, Wellman jest ładna, Giertych jest uczciwy, Jaruzelski ocalił Polskę, dziadek Kuczyński jest normalny, Kwaśniewski nie pije,.
  Tylko dzisiaj mogę to napisać,.
 • @kula Lis 67 20:03:46
  a propos dzisiejszego dnia... szkoda, że to jest prawda...

  https://pbs.twimg.com/media/DZtrvjBXUAA_w_c.jpg
 • @kula Lis 67 19:55:01
  No cóż, pustakowi tylko pustak na myśl przychodzi, za wysokie progi intelektualne panie Kula Lis. Ostatnio zdaje się głosiłeś, że afera PiSiewiczów w IMGW to "wina tuska". "PO i PSL wypłacało sobie miliony bez uzasadnienia." gdzie i kiedy, a może to opowiastki "pustostanu"na spotaniach aktywu KC-PIS. Już taki jeden "geniusz" PIS próbował sprawdzić ile to premii sobie wypłacili za rządów PO-PSL. Ośmieszył siebie, ośmieszył wiecznie kłamiącą Szydło i partię Przestępców i Spiskowców.

  Widzisz aktyw PiS jest zbyt głupi, by zrozumieć jak jest głupi. To niestety dotyczy i ciebie, powielaczu propagandy PiS. W akcie rozpaczy będziesz ciągle powtarzał "wina tuska, wina tuska".
 • @Husky 20:38:32
  To tylko twoje zdanie. Głupie zdanie, ale czy odosobnione? Nie raz palnąłeś głupotę że nie wiadomo było czy się śmiać czy płakać. No ale czy PiS stać na inteligentne lemingi? Nie wiem, nakradli dużo, ale efektów nie widać, widocznie was traktują jako naród głupi co wszystko kupi, inwestować nie warto.

  Ale jak widzę, nastąpiło przegrzanie mózgu, potrzebny był obrazek, wrócenie do poziomu w którym inteligencji wystarczy.
 • @Zawisza Niebieski 21:16:46
  http://antykomunista.neon24.pl/post/143080,donaldzie-tusk-wam-kury-szczac-prowadzac#comment_1451108


  http://antykomunista.neon24.pl/post/143092,co-i-kto-po-j-kaczynskim

  TVN ogłosił najnowszy sondaż w którym PO, zdecydowanie wyprzedza PiS.

  Pytanie brzmiało:

  Czy wycierasz dupę PRZED czy PO  dobranoc, mam nadzieję że się choć raz wyśpisz
 • @kula Lis 67 20:03:46
  Tuskoid

  "Donald Tusk, the life-like android" - przechodzi w odpowiedni tryb, twardy lub miękki, w zależności od otrzymanych instrukcji.
 • @kula Lis 67 20:03:46
  Donald Tusk z Józefem Bąkiem z Żukowa i Zulu Gulą . Wspólne śpiewają wielkanocne kolędy .

  https://pbs.twimg.com/media/DZt_MV4WAAsh_Qi.jpg
 • @Husky 21:40:36
  Jak gdybyś wiedział, przez ostatnie 3 miesiące niewiele spałem, ale to wynikało z obowiązków zawodowych, a nie stania w kolejce do "naczelnika" by z rana albo z kapciuszkami zdążyć albo z wazeliną, by się wcisnąć w d... bezboleśnie. Ale z tematów które poruszyłeś "Czy wycierasz dupę PRZED czy PO" to jednak częściej zdarzało się, że wciskałeś się, niż kapciuszki nosiłeś. Wydaje mi się, że jednak z wazeliny wycieracie się po, by prezesowi i tak wyrywającemu sobie włosy z nosa, gdzie ma najgęstrze, że Donald Tusk może powrócić, aż takiego bólu z rana zadawać nie chcecie.
  Teraz mam miesiąc urlopu, więc pewnie będę się częściej pokazywał wykazując wam totalną lemingozę no i się wyśpię przed kolejnym kontraktem w maju, gdzie znów zniknę :)
 • @Zawisza Niebieski 22:34:52
  //Jak gdybyś wiedział, przez ostatnie 3 miesiące niewiele spałem,//

  przez poprzednie (od pazdziernika 2015) prawie wcale
  wiemy,wiemy
  leki pomagaja
 • @Zawisza Niebieski 22:34:52
  https://www.blasty.pl/upload/images/large/2018/04/zawiszo-tak-czesto-robie-was-w-chja_2018-04-01_22-57-46.jpg
 • @kula Lis 67 19:55:01
  taka analogia :

  Ryży ruj to mąż, który przez 8 lat małżeństwa chlał i wynosił kasę z domu, po czym znalazł sobie dupę na boku i wyjechał. Żona odetchnęła z ulgą i układa sobie życie, a ten wraca nawalony z bukietem zerwanych przed blokiem kwiatów i wpada z okrzykiem:”Kochanie wróciłem, tęskniłaś?”
 • @Husky 07:52:32
  Żal mi was, PiSlamistycznych lemingów.
  Ja jestem w tej komfortowej sytuacji, zrozumiałem już dawno że PiS i PO to jedno zło. Jedni służą jednemu panu a drudzy drugiemu. A żaden łobuz POPiSowy Polsce.
  Jednak rozumiem rosnącą panikę w PiS - Kaczor zawsze dostawał łomot od Donalda. Obawiam się że tak będzie także następnym razem.
  Piszę to bez żadnej satysfakcji bo jak stwierdziłem wyżej - PiS i PO to jedno zło.
  Jeśli PiS będzie tak dalej sobie strzelał w kolana to do wyborów dociągnie z 15% poparciem, tylu jest z pewnością nieuleczalnych PiSowskich lemingów. No ale to za mało żeby rządzić. 500+ jest już skonsumowane i zapomniane.
  Żaden POowiec nie siedzi ani nie ma zarzutów (no może jakaś płotka). Tajemnica katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem nie rozwiązana. Żydom włażą w rzyć aż mdłości biorą...
  Ludzie mają krótką pamięć, zapomną Tuskowi jego winy a przed oczami będą mieli wpadki PiS. To jest cecha "demokracji".
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 13:08:05
  //PiS i PO to jedno zło//
  ja zrozumiałem to przesłanie
  gorzej z dziennikarzo-blogerem 8-))))
  pzdr
 • @Husky 13:14:36
  //ja zrozumiałem to przesłanie//

  Naprawdę??? Przejrzałeś w końcu na oczy? Cud wielkanocny...

  PS. Ile razy mam ci tłumaczyć, że Pan Zawisza nie jest dziennikarzem? Rozumiem jednak twoją frustrację bo rozjeżdża cię za każdym razem, aż czasami jest mi cię żal :))))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 13:25:28
  //Ile razy mam ci tłumaczyć, że Pan Zawisza nie jest dziennikarzem?//

  wielokrotnie sam o tym pisał że jako bloger "stara się" być RZETELNY jak na dziennikarza przystało !!!!!

  To jego wpisy nie moje
  O jego rzetelności powyżej w moich komentarzach

  //jednak twoją frustrację bo rozjeżdża cię//

  wczoraj był 1 kwietnia 8-)))

  Pozdrawiam
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 13:08:05
  //Jeśli PiS będzie tak dalej sobie strzelał w kolana to do wyborów dociągnie z 15% //

  Pewnie gdy "wyborcy" się dowiedzą ze w najbliższych dniach o.Rydzyk dostaje 126 mln kolejnej dotacji na katolicką szkołe to spadnie do 10%
  tak myślę 8-))))
 • @Husky 14:07:26
  //O jego rzetelności powyżej w moich komentarzach//
  Twoje komentarze na temat Pana Zawiszy są tendencyjne pokazują jedynie twoją bezsilność w starciu z twardymi argumentami opartymi na dowodach.
  //być RZETELNY jak na dziennikarza przystało !!!!!//

  To jeszcze nie oznacza, że jest dziennikarzem. Jeśli już to dziennikarzem obywatelskim, takim jak ja i jeszcze kilku tutaj. O "wklejkowcach" raczej nie można powiedzieć, że są "dziennikarzami" a już zwłaszcza "obywatelskimi". Zawisza jest inżynierem i tłumaczem technicznych tekstów. To co pisze tutaj to jego hobby. Obywatelskie.

  //dowiedzą ze w najbliższych dniach o.Rydzyk dostaje 126 mln kolejnej dotacji na katolicką szkołe to spadnie do 10%//
  Aż tak źle nie będzie ale "absmak" zostanie i z pewnością nie przysporzy PiS wyborców. Tak jak nie przysporzy sponsorowanie setkami milionów żydowskich cmentarzy i muzeów.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 14:20:03
  jeśli tłumaczy tak "rzetelnie" jak tu swoje wpisy i komentarze to współczuję zleceniodawcom
 • @Husky 16:05:22
  O jego reputację zawodową się nie martw. Pomyśl lepiej o swojej - PiSlamistycznego trolla. Ta już leży i kwiczy.
  Co ty biedaku zrobisz jak PiS przerżnie wybory? Sepuku?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:24:47
  ja nie
  ale Zawisza jest już blisko
  ileż bez "koryta" wytrzymać może
  to ponad dwa lata
 • @kula Lis 67 20:03:46
  Wystawa: ,,Typowi Niemcy"

  https://pbs.twimg.com/media/DZt555pX4AAyl5B.jpg
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:24:47
  Drugi dzień świąt , godz 16 czas zacząć :

  https://pbs.twimg.com/media/DZxAM0jXkAIi9_g.jpg


  8-)))))
 • Sprzedajny Judaszu, Polski burzycielu !!!!
  https://www.blasty.pl/upload/images/large/2018/04/lichwiarzu-oszuscie-spekulancie_2018-04-02_17-34-58.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej
 • SPOŁECZEŃSTWO

  Twierdza Auschwitz

  Gdzie znajduje sie najbardziej strzeżona twierdza w Polsce? 2 stycznia 2020 r. zaczną obowiązywać nowy regulamin zwiedzania oraz rezerwacji w Miejscu Pamięci Auschwitz-Birkenau. Jedną z najważniejszych zmian jest wprowadzenie imiennych kart wstępu. czytaj więcej

 • POLITYKA - ŚWIAT

  ... i świat musi patrzeć

  Podczas wtorkowej wizyty w Londynie prezydent USA Donald Trump powiedział, że Iran „zabija teraz setki protestujących ludzi" Dodał: „To okropne i świat musi na to patrzeć”. czytaj więcej

 • POLITYKA - ŚWIAT

  Jeśli nie NATO to kto?

  NATO zostało założone w 1949 roku w celu zbiorowej obrony swoich członków, łącząc bezpieczeństwo USA z europejskimi sojusznikami przeciwko Związkowi Radzieckiemu. Sojusz był świadkiem końca komunizmu, pokonując blok sowiecki bez jednego strzału. czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej