Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
749 postów 24690 komentarzy

Tylko prawda

Husky - Prawicowiec,katolik Zoologiczny antykomunista UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony "Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj" -Jan Paweł II

USA rozpoczęły III wojnę globalną

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Przypomnijmy, że I i II wojna została sprowokowana przez USA w celu zniszczenia europejskich potęg kolonialnych, aby przejąć ich światową pozycję, natomiast w tej chodzi o zachowanie swojego miejsca, pozycji głównej światowej satrapii.

 

 

 Polityczny szantaż

Szybko rozwijające się Chiny w wielu dziedzinach wyprzedziły USA, natomiast w innych szybko Amerykanów doganiają. Ich rynek wewnętrzny ma znaczenie globalne i stale się rozwija. Natomiast w USA nazistowski reżim nie może sobie poradzić z narastającymi problemami, dlatego na wypadek wojny domowej organizuje obozy koncentracyjne. Liczne organizacje wolnościowe wskazują na coraz bardziej jaskrawe działania reżimu.

Należy jasno wyartykułować, że ilość służb siłowych w USA wielokrotnie przekracza ich ilość w Sowietach za Stalina czy III Rzeszy Niemieckiej. Nazistowski reżim w USA jest najbardziej niebezpieczny i nieobliczalny na świecie. Zauważalny dystans europejskich polityków do władzy politycznej w USA wynika z narastających wewnętrznych problemów tego kraju. Wojna rasowa zbiera każdego dnia coraz krwawsze żniwo, a jej końca nie widać. Wręcz przeciwnie.

Pauperyzacja narasta, a „eliciarze” obwiniają nie siebie, tylko obcych, czyli Japończyków, Chińczyków, Hindusów, Singapurczyków, Tajwańczyków etc. Z roku na rok narasta ilość ludzi bezdomnych. Powstaje coraz więcej miasteczek namiotowych i kempingowych na obrzeżach wielkich miast, tworzonych przez ludzi bez dachu nad głowami. Narastający proces upadku wielkich metropolii amerykańskich wynika z upadku tradycyjnego przemysłu, który opierał się na ludzkiej sile roboczej, a nie na automatyce. W usługach płace są niższe. Klasa średnia już dawno nie istnieje, o czym pisał na podstawie swoich badań jeden z największych amerykańskich socjologów, C. Wright Mills, okrutnie zamordowany przez spec-służby nazistowskiego reżimu 19. marca 1962 roku. Oczywiście upozorowano śmierć naturalną.

Obecnie klasę, tak zwaną średnią, tworzą urzędnicy federalni i stanowi, którzy niczego nie mają wspólnego z realną klasą średnią poza wysokością zarobków, albowiem ta rzeczywista jest klasą produktywną w przeciwieństwie do urzędników, którzy tylko osłabiają państwo, przyczyniając się do dalszego upadku tego światowego giganta.

Od jakiegoś czasu w atlantyckich satrapiach występuje tendencja, aby bronić giganty przed bankructwem, łożąc pieniądze siłą wyrwane z kieszeni przeciętnych ludzi, ciężko pracujących, ale jak długo może trwać ten prawnie usankcjonowany rządowy bandytyzm? Rządzący i finansjera boją się zasady domina, że jeden upadek pociągnie za sobą inne. Atoli Chiny, Indie, Japonia czy Rosja już dawno brały ten wariant pod uwagę. Tak samo, jak wynika z dokumentów, patrzą europejscy politycy, którzy dzięki tworowi politycznemu w postaci Unii liczą na odzyskanie pozycji politycznej wobec próżni, powstałej po niechybnym upadku USA.

Chiny uważnie obserwują sytuację wewnętrzną w USA i zdają sobie sprawę, że jest to kraj posiadający coraz bardziej nieobliczalną elitę, która od dawna nie liczy się ze swoimi niewolnikami, ale swoje porządki próbuje przenieść na grunt światowy. Ofiarą takiego podejścia są wszak Syria, Irak, Libia, Afganistan, Jemen i inne państwa. Elita władzy widząc przed sobą tylko detronizację, staje się nieobliczalna, zdolna do najpodlejszych czynów, o czym świadczy ludobójstwo w Iraku, Afganistanie, Libii, Jemenie, Syrii i krajach afrykańskich, popełnione przez nazistowski reżim USA.

   

Wyzwanie dla Chin jest ogromne, podobnie jak dla Rosji czy Indii. Jedynie mądra i inteligentnie prowadzona polityka może ocalić świat od zagłady w sytuacji tragicznej, albowiem kondycja USA jest coraz gorsza. Nowy program zbrojeń tego kraju, przeprowadzony na wzór sprzed II wojny globalnej za prezydentury Franklina Delano Roosevelta świadczy o przygotowaniach wojennych na dużą skalę, podobnie jak to miało miejsce w roku 1938. Należy mieć na uwadze, że osobliwością cywilizacji atlantyckiej, do której należą zarówno Niemcy jak i USA, są właśnie dwa centra w postaci tych krajów. W cywilizacji brytyjskiej Zjednoczone Królestwo nadal stanowi jej centrum decyzyjne. Rywalizacja osiągnęła nowy poziom, albowiem Niemcy umiejętnie, krok po kroku jednoczyły państwa na europejskim kontynencie wokół siebie, aż w końcu utworzyły quasi-państwo w postaci Unii, która daje im lepszy start na pozycje światowego lidera. Polityka, umiejętnie prowadzona przez Niemcy, chowające swe imperialne cele pod płaszczykiem Unii, stanowi realne zagrożenie dla USA.

Walka pomiędzy euro a dolarem trwa od chwili powstania euro. Atak na euro poprzez Grecję, potem przez Hiszpanię, Portugalię, w końcu przez Italię – właściwie umocnił unijną walutę. Atak przeprowadzony przez finansjerę z Wall Street na Deutsche Bank – jest bardziej dotkliwy dla unijnej, a przede wszystkim niemieckiej gospodarki, albowiem jego upadek spowoduje kryzys, który może zamknąć polityczny projekt pod nazwą Unia Europejska.

Także wojna na Bliskim Wschodzie, który niejako graniczy z Unią, także powoduje liczne problemy i zagrożenia, osłabiające ten twór polityczny, aby nie wybił się ponad USA. Owe kroki wynikają z nienawiści do Europy elity z Wall Street, która jest posiadaczem USA. Przeciętny Amerykanin jest tylko u niej niewolnikiem i nikim więcej.

 

Jest to wyraźna nauka dla Chin czy Indii, chociaż próba zabicia obywatela Indii w USA w ramach wojny rasowej, stanowi ostrzeżenie dla tego kraju, że interesy z nazistowskim reżimem niczym się nie różnią od niebezpiecznych związków w mafii.

Spotkanie prezydenta Xi z Trumpem w posiadłości w Mar-a-Lago w Palm Beach na Florydzie dowodzi również, że USA jest słabą kopią rzeczypospolitej z okresu magnackiego, która stanowiła model dla elity z Wall Street, wywodzącej się w większości z ziem koronnych i Wielkiego Xięstwa. Dobrym przykładem silnego oddziaływania kulturowego jest znak Rotschildów, będący żywą kopią herbu Korony Królestwa Polskiego, Białego Orła na czerwonym tle. Zatem model Rzeczypospolitej stanowi źródło badań nad współczesnym wydaniem USA.


źródło: wolna-polska

//www.siemysli.info.ke/zdumiony-swiat-progu-wojny-usa-rozpoczely-iii-wojne-globalna/

 https://www.koniec-swiata.org/swiat-progu-wojny-usa-rozpoczely-iii-wojne-globalna/

 

 

 

KOMENTARZE

 • Zbóju...
  W końcu jakiś ciekawy tekst.
  Przebija nawet moje czarnowidztwo :)
 • @
  Amerykanie przenoszą się z liberalno-lewicowej północy na konserwatywne południe.
  Ciekawe dlaczego?

  https://pbs.twimg.com/card_img/949717207382142976/Y4F1JneI?format=jpg&name=600x314

  https://www.zerohedge.com/news/2018-01-05/americans-are-ditching-these-five-states-record-numbers
 • @Husky 18:59:36
  Gdzie się przenoszą Amerykanie tego nie wiem, ale w ostatnich dniach spacerując sobie ścieżkami nad jeziorem natykam się co rusz na osoby rozmawiające przez telefon komórkowy gadając w stylu ,,jes, aj lajk hie”.
  Co to może być i co oni mówią?
  Na szczęście wszyscy są biali.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:45:36
  Najlepszy wpis science fiction od lat 8-)))
 • @Oświat 19:47:29
  //,,jes, aj lajk hie”. //
  szyfr ?
 • @Husky 20:01:50
  Na pewno ?. https://pbs.twimg.com/media/C7iWVe7V4AAVYTc.jpg
 • @Husky 20:02:39
  Tak to musi być jakiś szyfr.
  Na przykład dzisiaj.
  Widzę idą powolutku przede mną, ona mała i w wieku lat czterdziestu, on wysoki, tęgi brzuchaty i lat siedemdziesiąt co najmniej.
  Ona do niego – Czy ty tu lubisz?
  A on na to – Jes ajlajk so macz.
  Może baba ożeniła się z jakimś kosmitą, a że Polska, to go ściągnęła na ziemie, akurat w moją okolicę.
  A może to był źid, albo jakiś inny niujorczyk, lub z sika,go?
 • @Oświat 20:29:31
  z sika,go
  to pewne
 • @Repsol 20:10:34
  to nie są żarty, ruski bez przerwy latają za amerykańcami.
  To jest nękanie. Gdzie by się Amerykanie nie ruszyli, czy na morzu Czarnym czy na Bałtyku to zaraz ruski ich niepokoją, stresują, przeganiają.
  Jak tak można naszych przyjaciół i sojuszników, obronców wszelkiej demokracji i praw człowieka
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:45:36
  Nie bądź czarnowidzem, w najgorszym przypadku Amerykanie wyładują na księżycu.
  Hoollyfiut to im zapewni.
 • @Husky 20:01:50
  Poprawię ci zbóju humor, chcesz?
  http://www.prawica.net/9410
 • @Oświat 20:38:16
  To też nie żart. Agenci CIA naprawdę wierzą, że Rosja stoi za rekordowymi mrozami i śnieżycami, które od blisko 2 tygodni nawiedzają Stany Zjednoczone. Agencja przeznaczyła więc pół miliona dolarów na badania, które pomogą jej odpowiedzieć tym samym.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:52:13
  Oooo jakie to stare i nieaktualne
  https://www.obserwatorfinansowy.pl/tematyka/makroekonomia/rosyjska-gospodarka-spada-do-nizszej-kategorii/
  https://www.bankier.pl/wiadomosc/Oto-30-najwiekszych-gospodarek-swiata-7472485.html
  http://www.rp.pl/Gospodarka/170809902-Raport-Ludnosc-Rosji-w-2017-r-Rosjanie-zbiednieli-przez-sankcje.html
  http://studioopinii.pl/archiwa/169302
 • @SZS 21:27:16
  A to całkiem możliwe, bo ruski wredne som.
  Oni zawsze z tym dziadkiem mrozem kombinowali, co zachowało się w niewdzięcznej pamięci dziadków z Wermachtu podczas ich wycieczki na Moskwę. One, te ruskie, już za Napoleona to kombinowali z dobrym skutkiem.
  Ale ja się cieszę, bo żeby amerykancom mrozem i śnieżycami dobrze przywalić to i naszą zimę od nas zabrali, co widać w okolicy, bo i bazie na drzewach jak nigdy przedtem w styczniu już kotki mają i trawka świeża, zielona i gdzie niegdzie nawet stokrotki zakwitły.
  No to ja za ruskimi jestem. Niech tak dalej robią.
 • @Husky 21:49:18
  Dlaczego nieaktualne? To są oficjalne dane... IMF kłamie?
  Ale jaja...
 • @Oświat 21:56:14
  A ja się z tobą nie zgadzam. O tej porze roku potrzebny jest śnieg, każdy rolnik ci to powie.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 22:14:56
  stare - 2013 r
 • Ktos tym swiatem rzadzi zza kulis i go rozpiernicza. Szatan chyba.
  Ma swych poddanych co to robia za niego i podejrzewam ,ze sam tez to robi fizycznie. Zbyt duzo jest niewytlumaczonych nieszczesc ostatnio. Sam, na swym malym podworku doswiadczam ta szatanska zlosliwosc. "Zlosliwosc rzeczy martwych" jak to sie popularnie nazywa ale cos w tym wiecej jest. Wszystko jest przeciwko nam, dziennie. Cala natura, biura, rzadzy, kompy. Pan Bog powiedzial: "Czyncie sobie Ziemie poddana".Nie da sie Panie Boze bo zbyt duzo przeciwnikow na kazdym kroku. Do urzedu, do lekarza, do byle jakiego problemu trzeba teraz podchodzic co najmniej 3 razy by cos osiagnac, dzwonic, listy pisac, e maile, uzerac sie. Jakies listy dziennie przychodza, ktorych nie odgadniesz bez adwokata.Ciekawe czasy.
 • @staszek kieliszek 09:37:56
  Ciekawe czasy.
  Bardzo ciekawe czasy
  dzieki za komentarz
  pozdr.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 22:14:56
  ,,O tej porze roku potrzebny jest śnieg, każdy rolnik ci to powie."
  Rolnik, ale chyba nie z Florydy, Brazyli, Maroka, Egiptu....
  Jeśli tam się obywają bez śniegu, to może i u nas rolnicy też by się przyzwyczaili do dłuższej wegetacji roślin, wyższych plonów, uprawy roślin ciepłolubnych, jak winogrona, pomarańcze, mandarynki, kiwi…
 • @ Autor - no, kundel, niektórych może zaskoczyłeś, ale ja daję 1*
  Autor lub autorzy tych tekstów bębnią w USA ile się da. Swój atak na USA przeprowadzają nawet ze słusznych pozycji. Dzięki temu zdobywają wiarygodność, która jest potrzebna do przekonania mniej myślących Czytelników, że twór UE jest wartościowy, bo atakowany przez złe USA i że UE to efekt polityki niemieckiej, a to już jest piramidalna bzdura.

  UE oraz jej € są tworem żydowskiej finansjery świata anglosaskiego z 1913r, którego realizacja przy udziale żydo-katolickiego Kościoła (bo to także instytucja kosmopolityczna i ponadnarodowa) była możliwa dopiero po II w. światowej.
  Niemcom, znajdującym się pod okupacją syjonistyczno-anglosaską wyznaczono rolę dominującą w UE tylko dlatego, że znajdują się pod całkowita kontrolą syjonistyczno-anglosaską.
  Inną kwestią jest, że w łonie syjonistycznego światowego żydostwa funkcjonują frakcje, których wizje polityczne różnią się między sobą. Z grubsza biorąc można te polityczne wizje określić następująco: wojna światowa (walka z Rosją, Chinami, Iranem, Indiami nawet kosztem UE), żydostwo po upadku USA przesiada się do UE (bez jej wschodnich państw), żydostwo europejskie konkurentem dla żydostwa anglosaskiego - kto ma decydować o UE?, itp.
 • @Rzeczpospolita 14:22:43
  //Autor lub autorzy tych tekstów bębnią w USA ile się da.//

  no tak
  waryjaty
 • @Rzeczpospolita 14:22:43
  Ruski generał wszystko ładnie wyjaśnia

  https://www.youtube.com/watch?v=-t0S-jiezAM
 • Trump tower on fire
  Ogień pojawił się na dachu wieżowca tuż przed siódmą czasu lokalnego. Pożar gasi ponad 100 strażaków. Jak informuje Reuters, dwie osoby zostały ranne, w tym jedna poważnie.

  https://twitter.com/twitter/statuses/950342868329168898
 • @Oświat 20:29:31
  Łoo Kim tez ma kota i do tego z czerwonym guzikiem na biurku

  https://pbs.twimg.com/media/DTCnJpJWkAA_XjF.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej