Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
602 posty 19953 komentarze

Tylko prawda

Husky - Prawicowiec,katolik Zoologiczny antykomunista UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony "Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj" -Jan Paweł II

Kosowo - piękny kraj z burzliwą historią

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Kosowo było zawsze najbiedniejszym i najbardziej zaniedbanym zakątkiem Jugosławii,Meczety i monastery, patriarchowie dwa miliony mieszkańców, jedenaście tysięcy kilometrów kwadratowych.Najmłodsze w Europie i od razu z tysiącletnią historią.

Jestem do końca przekonany o słuszności interwencji sił NATO podczas konfliktu w Kosowie i uznaniu jego niepodległości przez Polskę. Wiem także, że wielu Serbów ma oto żal do Polaków. I niech sobie mają, ich sprawa.

Prawdę mówiąc status polityczny tego miejsca nie interesuje mnie aż tak bardzo, bo jadę tam z ciekawości i w poszukiwaniu czegoś niekonwencjonalnego jakim będzie sylwester w Prisztinie.

Właśnie sfinalizowałem 4 dniowy pobyt połączony z zabawą sylwestrową w tym jakże ciekawym kraju.

Z folderów wynika że ludzie wspaniali a kuchnia jeszcze lepsza , no i te krajobrazy.

Wbrew siejącej się i tu propagandzie o Kosowie jako kraju niebezpiecznym, to żadna z nich jest zgodnych z prawdą. Nie dzieje się tam nic, co można by uznać za okoliczności niesprzyjające podróżowaniu.Jak wszędzie, należy oczywiście zachowywać podstawowe środki ostrożności: nie eksponować drogocennych przedmiotów czy nie pozostawiać bagażu bez opieki.Ale to dotyczy i innych panstw.

Równie przyjaźnie do obcokrajowców nastawieni są żołnierze sił KFOR, których można spotkać na ulicach wielu Kosowskich miast. Ich obecność wiąże się raczej z działaniami stabilizacyjnymi, a nie zbrojnymi, nie powinna zatem przerażać, bo gwarantuje to poczucie bezpieczeństwa.

W sieci jest sporo informacji i warto sie z nimi zapoznac

                   

 

 

 

ps.

Informacje z folderow i sieci

 

 

KOMENTARZE

 • Żeby zamieszczać takie teksty
  trzeba nie mieć wstydu.
 • @ikulalibal 00:20:31
  O jakim ty wstydzie mówisz.
  Przecież to nie Sputnik
 • @Husky 00:25:26
  "O jakim ty wstydzie mówisz."

  Ignorancja np:

  "Prawdę mówiąc status polityczny tego miejsca nie interesuje mnie aż tak bardzo"

  "Meczety i monastery, patriarchowie dwa miliony mieszkańców,..."

  I zamachów nie było? Ale wiem - to Cię nie interesuje ;-(

  Obyś wrócił w jednym kawałku.

  Pozdro!
 • @ Autor
  "...KFOR, których można spotkać na ulicach wielu Kosowskich miast. Ich obecność wiąże się raczej z działaniami stabilizacyjnymi, a nie zbrojnymi, nie powinna zatem przerażać, bo gwarantuje to poczucie bezpieczeństwa."

  No jak to? Przecież "ludzie wspaniali a kuchnia jeszcze lepsza"

  To jak to pogodzić? Pomożesz?
 • @Jasiek 05:33:53
  17 lutego 2008 roku niepodległość, Kosowo nie złamało prawa międzynarodowego. Jednostronne ogłoszenie niepodległości Kosowa nie pociągnęło za sobą złamania prawa międzynarodowego, ponieważ prawo międzynarodowe nie zabrania proklamowania niepodległości.
  Proste, jak drut.

  //I zamachów nie było?//

  masz jakieś wieści z ostatnich kilkunastu lat

  //Obyś wrócił w jednym kawałku.//

  Albania i Kosowo to bezpieczne kraje, nie martwię się.
  Wiem że są tu co twierdzą inaczej, ale mam to w 5 literach.

  pzdr.
 • @Jasiek 05:35:44
  Solgany z folderów
  Sprawdzę to odpowiem
 • @Jasiek 05:35:44
  A ja pamiętam wielką aferę jak ci z KFORu zioło ''Kosowiankę'' do Polski przerzucali. Oj wiele tego było, oj wiele, oni w swojej naiwności myśleli, że dobrych wojaków nikt nie będzie sprawdzać i nie sprawdzali dopóki ktoś nie podkablował.
 • :))
  a może Camp Bondsteel cię tak podnieca :)))

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/panstwo-mafijne-w-kosowie-i-camp-bondsteel-krok-ku-ciaglej-obecnosci-wojsk-usa-w-europie-pld-wsch-kuriozalna-waszyngtonska-strategia-dla-kosowa-moze-zniszczyc-nato-2012-04
 • @fretka 07:43:30
  //zioło ''Kosowiankę'' do Polski przerzucali. //

  jeśli dobrej jakości ...
  to ok.

  8-)))))
 • @Husky 08:01:25
  Niema to jak przyjaźń między narodami.
  //My wam Amfę wy nam Herę. I za wolność naszą i waszą.//
 • @trybeus 07:59:20
  Może uda mi się ta bazę zobaczyć i "sprawdzić" ile w tym prawdy a ile propagandy.

  Ale do sylwestra jeszcze daleko
  pzdr.
 • @fretka 08:06:42
  Widzisz
  Znaleźliśmy "wspólny język"
  Miłego dnia
  ps.
  tylko działki z rano nie są zdrowe 8-))))))
 • @Husky 08:16:25
  I tego się trzymajmy. :)
  No już, zasuwaj do roboty.
  Pozdro.
 • @fretka 08:21:53
  No, ide,ide
  Pzdr.
 • Wstydu Husky nie masz
  //Jestem do końca przekonany o słuszności interwencji sił NATO podczas konfliktu w Kosowie i uznaniu jego niepodległości przez Polskę.//

  Bardziej bezwstydnego wyznania wiary syjonistycznej dawno nie słyszałem. Teraz to mi podpadłeś.
  Obrona zbrodniarzy uSSraelskich powinna być tak samo karalna jak propagowanie nazizmu i bolszewizmu.

  Napisz coś o Krymie w tym kontekście.
 • @Husky 07:15:52
  "... ponieważ prawo międzynarodowe nie zabrania proklamowania niepodległości.
  Proste, jak drut."
  Proste jak drut, pod warunkiem, że na amerykańskich warunkach. Inne przypadki to agresja i należy je potraktować sankcjami (wersja soft) bądź bombami (wersja normal). Proste, jak drut.
  A publikując taki "artykuł" potwierdzasz tylko wersję o swoim głębokim umysłowym niezrównoważeniu.
  Wpis powinien być potraktowany jako trolling i zdjęty z portalu w myśl definicji:
  "Trollowanie polega na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia lub obrażenia (czego następstwem jest wywołanie kłótni) poprzez wysyłanie napastliwych, kontrowersyjnych, często nieprawdziwych przekazów czy też poprzez stosowanie różnego typu zabiegów erystycznych. Podstawą tego działania jest upublicznianie tego typu wiadomości jako przynęty, która doprowadzić mogłaby do wywołania dyskusji."
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 08:33:45
  Ave. http://wolna-polska.pl/wiadomosci/panstwo-mafijne-w-kosowie-i-camp-bondsteel-krok-ku-ciaglej-obecnosci-wojsk-usa-w-europie-pld-wsch-kuriozalna-waszyngtonska-strategia-dla-kosowa-moze-zniszczyc-nato-2012-04
 • Husky
  mówi Ci coś Camp Bondsteel ?
  Wiesz , że umowa na tę bazę amerykanów było podpisana z "rządem Kosowa" zanim jeszcze zaczęto bombardować Serbię i zanim Kosowo powstało?
  Hasky zgłupiałeś do reszty w promowaniu bandytyzmu amerykanów!. Ty w ogóle zatraciłeś umiejętność obiektywnego oceniania faktów i zdarzeń. Jesteś po prosu bezmyślnym zadaniowcem mającym na celu gloryfikowanie wszystkiego co z opcją piso- usraelską jest związane. Coraz gorzej Cię oceniam.
 • @zadziwiony 11:28:03
  Poza tym całą awanturę na Bałkanach sprokurowali germanie by osłabić bitną Serbię i w ten sposób zabezpieczyć swoje interesy od południa Europy. Wzmocniło to pozycję Niemiec także wobec Polski. Czy tego nie pojmujesz? Dodatkowo amerykanie dzieki nowej bazie zapewnili sobie kontrole nad południowo-europejskimi rurociągami i szlakami przemytu narkotyków które tamtędy prowadzą. To z tego powodu zginęli ludzie i zniszczona została Serbia. Ale Ciebie takie sprawy nie interesują. Przecież nie Ty straciłeś swoich synów czy rodziców.
 • @Husky
  Ja wiem, że każdy orze jak może. Ale na litość boską zachowaj chociaż resztki krytycyzmu zdarzeń wokół Ciebie się dziejących, a nie bezmyślnie popieraj tych co Ci żyć pomagają. Uważam, że każdy powinien zachować choć resztki zdrowego rozumu . JUż kiedyś mówiłem, że w obecnej naszej słabej pozycji trzeba z jakimś bandytą się skumać. Teraz chyba wypadło na amerykanów. Ale nie zmienia to faktu , że pozostaje on bandytą..... więc zwykła przyzwoitość powinna Ci nakazywać choć trochę refleksji.
 • @zadziwiony 11:51:26
  Obawiam się, że to do zbója Huskego nie dotrze...

  Miałem w Italii wiele kontaktów z Serbami, niektórzy stali się nawet więcej niż znajomymi. To wspaniały i dumny naród. Nie muszę chyba mówić jak mi było wstyd za naszych piesków łańcuchowych (tzw. "polityków") czyli rząd PO i prezydenta "tysiąclecia". Ten ostatni tak był zatroskany biedną Gruzją, która napadła na Osetię i dostała klapsa od Rosji ale Serbię zlał ciepłym moczem.
  A PO to wiadomo, niemieckie sługusy i musiały uznać Kosowo.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 12:19:20
  Ano nie dotrze . Pzdr. .„Ujawniono: w 1999 roku, islamiści albańscy z Kosowa wsadzili na ciężarówkę ponad 300 zakładników i przewieźli ich za granice do Północnej Albanii, gdzie im wycięli organy na sprzedaż”. - Carla del Ponte (główny prokurator w Międzynarodowym Sądzie Sprawiedliwości w Hadze).

  To jedna z tych szokujących informacji, ujawnionych w książce Carli del Ponte, głównej prokurator Międzynarodowego Trybunału w Hadze, który prowadził śledztwo w sprawie przestępstw wojennych, dokonanych na terenie Jugosławii w czasie islamskiej inwazji z Albanii. Książka nosi tytuł “The Hunt: Me and War” (Polowanie: Wojna i ja).

  Kompletnie załamana Slobodanka Krsticz przez 10 lat próbowała się dowiedzieć o losie swojego syna, którego widziano ostatnio w obozie koncentracyjnym na granicy Kosowa z Albanią. “Po tym, co się dowiedziałam z tej książki, mało nie dostałam ataku serca. Teraz rozumiem, że ktoś, kto jest pod opieką super-mocarstw, wziął mojego syna i jego przyjaciół, pokroił na kawałki i sprzedał. Aż do dziś nie chciałam w to uwierzyć, ale po przeczytaniu tej książki nie mam pojęcia, przeżyję resztę mojego życia”.

  Przetłumaczyła: Tiamat
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 08:33:45
  //Teraz to mi podpadłeś.//
  A za co ?

  //Obrona zbrodniarzy uSSraelskich powinna być tak samo karalna jak propagowanie nazizmu i bolszewizmu.//

  Sporo tutejszych blogerów czy komentatorów "załapało" by się na kary za propagowanie czy to nazizmu czy ( a zwłaszcza) bolszewizmu, gdyby już tak serio ten przepis traktowano.

  // coś o Krymie w tym kontekście.//

  Jedynym krajem uznającym niepodległość Krymu to chyba tylko Rosja.
  To chyba niewiele.

  Pozdrawiam
 • @SZS 09:30:52
  No dobra już.
  Od dziś każdy tekst będę przesyłał tobie do ocenzurowania.
  Jeśli wyrazisz zgodę to opublikuję.
  Sorry że na to wcześniej nie wpadłem
  Pozdrawiam
 • @zadziwiony 11:28:03
  //Coraz gorzej Cię oceniam.//

  a kiedy było lepiej ???
  Pozdrawiam
 • @zadziwiony 11:51:26
  //JUż kiedyś mówiłem, że w obecnej naszej słabej pozycji trzeba z jakimś bandytą się skumać. Teraz chyba wypadło na amerykanów.//

  A jakiś inny alternatywny bandyta ?
  Mamy wybór?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 12:19:20
  //Miałem w Italii wiele kontaktów z Serbami, niektórzy stali się nawet więcej niż znajomymi. To wspaniały i dumny naród. //

  I ja też tak uważam
 • @Husky 18:06:50
  Wg mojej oceny nie jest problemem , że bronisz PIS i Amerykę, tylko bezkrytyczność Twojej oceny tej polityki. Po prostu akceptujesz każde działanie tych sił nie bacząc na moralność i prawość tych zachowań .A to jest zwykły dogmatyzm w myśleniu, a właściwie jego braku.
 • @zadziwiony 18:24:16
  Polityka i moralność ???
  A co rozumiemy przez określenie „moralny".
 • @Husky
  Jak się odniesiesz do tego zdarzenia?
  http://fakty.interia.pl/polska/news-minister-turystyki-zdymisjonowal-szefa-polskiej-organizacji-,nId,2434620
 • @zadziwiony 18:51:50
  To akurat nie ma nic wspólnego z wpisem o Kosowie.
  Innym razem
 • @Husky 19:07:15
  ale z twoją postawą i światopoglądem jak najbardziej.
 • @zadziwiony 20:46:23
  Psycholog ?
 • @Husky 21:11:37
  E tam! Zaraz psycholog. Po prostu Twoja odpowiedź na to pytanie zdefiniuje Ciebie , odpowie mi kim naprawdę jesteś.
 • @zadziwiony 21:28:29
  światopogląd ?
  a co to takiego
  Realia, Panie,realia.
  Dziś i teraz a nie historia .
  Z historii chleba nie będzie, nie mówiąc o wolności czy niepodległości
 • @Husky 21:33:56
  możesz zatem iść w politykę. Ja się do tego nie nadaję.
 • @zadziwiony 22:07:33
  Nie, to nie dla mnie.
  Wole byc z boku 8-)))
 • @Husky 17:55:31
  //Sporo tutejszych blogerów czy komentatorów "załapało" by się na kary za propagowanie czy to nazizmu czy ( a zwłaszcza) bolszewizmu, gdyby już tak serio ten przepis traktowano.//

  Masz rację, wielu by musiało wylecieć ale wielu wyleciało. Kiedyś miałem duże poczucie humoru ale ciężką rękę. Może dlatego NEonek jeszcze się trzyma :)

  //Jedynym krajem uznającym niepodległość Krymu to chyba tylko Rosja.
  To chyba niewiele.//

  To złuda, wiele krajów (w tym najważniejsze) uznały już powrót Krymu do Rosji de facto. Z "de iure" jeszcze trzeba chwilkę poczekać aż to samozwańcze imperium uSSraelskie padnie bardziej na pysk. A to już blisko :))

  A za co mi podpadłeś?

  To proste - za bezrefleksyjne powielanie narracji syjonistycznej.

  //Jestem do końca przekonany o słuszności interwencji sił NATO podczas konfliktu w Kosowie i uznaniu jego niepodległości przez Polskę. //

  Wstyd... Tak nie zachowuje się nawet najgorszy troll na NEonku. Przemyśl to.

  PS. Jak tam 11/9 ?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 23:00:58
  Karać za przekonania ????
  Coś mu tu pachnie....
  latami słusznie minionymi 8-)))))

  ps.
  „jedynie słuszna partia”,
  „słuszny światopogląd” itp.itd.

  tak to jakoś było
 • @Husky 17:57:47
  Nie musisz. Nie ma zresztą takich możliwości.
  Zacznij po prostu myśleć. M y ś l e ć ....!
 • @SZS 23:08:42
  Och jak mi ulżyło
  Byłby to dość czasochłonne i stresujące
 • @Husky 23:07:41
  Ty mnie zbóju nie wkręcaj :)))

  //„jedynie słuszna partia”,
  „słuszny światopogląd” itp.itd.//

  Matką wszystkich "izmów" jest syjonizm i Talmud.

  Ja nie propaguję żadnej partii (w przeciwieństwie do ciebie), propaguję tylko zdrowe, polskie myślenie. Poczytaj sobie Pana Wojtasa to może coś ci się odkorkuje w łepetynie.

  //Karać za przekonania ????
  Coś mu tu pachnie....
  latami słusznie minionymi //

  Przecież już tak jest!

  Żydki wprowadziły do europejskich kodeksów karnych 'myślozbrodnię" "antysemnitnyzmu" (czy jakoś tak). Jak komuś się żydki nie podobają to do kicia. W Polsce to jeszcze nie do końca przeszło bo nas się jeszcze chazarzy trochę boją. Sprawdź statystyki w GB i zobaczysz jak żydki wprowadzają jedno myślenie :))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 23:21:35
  //Polsce to jeszcze nie do końca przeszło bo nas się jeszcze chazarzy trochę boją. //

  I nie przejdzie, jestem tego więcej niż pewien.
  Inna sprawa jak ten świat by wyglądał bez żydów 8-))))))))
  O czym byśmy pisali, jak się spierali.
  Eden ?
 • @Husky 23:27:29
  //O czym byśmy pisali, jak się spierali.//

  Mi żydzi do dyskusji nie są za bardzo potrzebni choć znam takich, z którymi chętnie dyskutuję.

  Ja chcę pisać o świecie, przybliżać niegramotnym teksty pisane w językach, których nie rozumieją itd.

  Polskie bajorko polityczne to tylko odbicie w krzywym zwierciadle tego co się dzieje na świecie.

  W baaardzo głębokim poszanowaniu mam Kaczora i Donalda... :))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 23:34:15
  //Mi żydzi do dyskusji nie są za bardzo potrzebni choć znam takich, z którymi chętnie dyskutuję.//


  Jakieś nazwiska, adresy 8-))))

  no tak ale puentą wszelkiej dyskusji o złu tego świata kończy się czym.
  To wina..... i cyklistów
 • @Husky 23:39:07
  //Jakieś nazwiska, adresy//

  A choćby Pan Bolesław Szenicer i jego środowisko. To są Polacy wyznania Mojżeszowego. Mucha nie siada :)))

  Adresy sam sobie znajdź a jak się ładnie uśmiechniesz to może dam ci jakiś namiar na komórkę :)

  //no tak ale puentą wszelkiej dyskusji o złu tego świata kończy się czym.
  To wina..... i cyklistów//

  Jakich tam cyklistów... Syjonistów. Jesteś w sumie nie głupi chłopak więc to wiesz :)))))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 23:47:53
  No wiem że wiem 8-))))
  Pzdr.
 • @Husky 23:52:05
  No! To jak wiesz to możemy iść już spać :)

  Tylko nie zapodawaj już takich tekstów, pliss...
  Bardzo wyczulony jestem.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 00:07:59
  49 komentarzy.Realna ilość odsłon, zróżnicowane oceny.
  To wszystko wskazuje że różnimy się pięknie. 8-)))))
  Pozdrawiam
 • Bałkany. Regionalne zatargi w cieniu walki mocarstw
  Jak poinformowała macedońska telewizja Telma, serbski personel dyplomatyczny został odwołany ze stolicy Macedonii do Belgradu. Powodem, jak twierdzi minister spraw zagranicznych Ivica Dadić, miały być dowody "bardzo ofensywnych działań przeciwko serbskim władzom oraz instytucjom". We wtorek premier Ana Brnabić potwierdziła, że chodzi o "operacje wywiadowcze" wymierzone w serbskich dyplomatów.

  https://opinie.wp.pl/lidia-gibadlo-balkany-regionalne-zatargi-w-cieniu-walki-mocarstw-6161498326664833a
 • WYPADEK Z UDZIAŁEM PREZYDENTA SERBII. ZATRZYMANO TRZY OSOBY
  Serbska policja zatrzymała trzech mężczyzn, których samochód zderzył się z konwojem prezydenta Aleksandara Vuczicia - poinformował w niedzielę minister spraw wewnętrznych Nebojsza Stefanović. Szefowi państwa nic się nie stało.

  http://fakty.interia.pl/swiat/news-wypadek-z-udzialem-prezydenta-serbii-zatrzymano-trzy-osoby,nId,2436004
 • Kosowo z nowym premierem.
  http://imoje.pl/upload/news/image_1505044808_1661745.jpg

  Parlament zatwierdził lidera Sojuszu na rzecz Przyszłości Kosowa, byłego dowódcę oddziałów partyzanckich z Wyzwoleńczej Armii Kosowa (UCK), Ramusha Haradinaja na stanowisku premiera. Tym samym - po trwającym od 11 czerwca impasie - udało się sformować nowy rząd.

  Za mianowaniem Haradinaja głosowało 61 deputowanych w 120-osobowym parlamencie. Jeden parlamentarzysta wstrzymał się od głosu.


  Zatwierdzenie Haradinaja – lidera Sojuszu na rzecz Przyszłości Kosowa, który już w przeszłości pełnił funkcję premiera, ale w 2005 roku musiał ustąpić ze stanowiska w związku z oskarżeniem przez międzynarodowy trybunał ds. zbrodni w dawnej Jugosławii w Hadze o zbrodnie przeciwko ludzkości,

  stało się możliwe dzięki poparciu 10 deputowanych serbskich, którzy oddali na niego swe głosy (sic)
 • @Husky 15:30:25
  Husky
  Bajkopisarzu!
  Ile trzeba mieszkac w Anglii, zeby sie podszkolic w angielskim?

  Najpierw pokaz wyrok trybunalu, ktory zasadzil Serbow!
  A potem popros kolegow, zeby ci pomogli przetlumaczyc:

  Milosevic and the Destruction of Yugoslavia. Unpleasant Truths No One Wants to Know | Global Research - Centre for Research on Globalization

  http://www.globalresearch.ca/milosevic-and-the-destruction-of-yugoslavia-unpleasant-truths-no-one-wants-to-know/5540873?utm_campaign=magnet&utm_source=article_page&utm_medium=related_articles


  Subject: Milosevic Exonerated, as the NATO War Machine Moves on | Global Research - Centre for Research on Globalization
  Wiesz, co to znaczy "exonerated"? - oczyszczony z zarzutow

  Czy wiesz, ze Miloszewicz nie byl nawet Serbem? czy wiesz, ze zaden z dowodcow jugoslawianskich nie byl Serbem? Tego tez nie wiesz.

  http://www.globalresearch.ca/milosevic-exonerated-as-the-nato-war-machine-moves-on/5539411?utm_campaign=magnet&utm_source=article_page&utm_medium=related_articles

  Piszesz, ze jestes wierzacym katolikiem.
  Dlaczego popierasz bombardowanie kosciolow i chrzescijanskih swiatyn?

  NATO celowo bombardowalo cerkwie i koscioly w Jugoslawii

  http://www.kosovo.net/map3.jpg

  Popros, zeby ci ktos pomogl przetlumaczyc, co mowia Amerykanie.. bardzo zdenerwowani..

  American about Serbs - The truth about…

  https://www.youtube.com/watch?v=qNLoluBOpXQ

  Dlaczego popierasz islamistow?? Ty, katolik?

  Subject: Yugoslavia NATO Blueprint For More Wars - juanmatus.com William - YouTube

  https://www.youtube.com/watch?v=aey2kYthLSA

  Holender Wilhelm Felderhof byl pilotem holenderskich samolotow transportowych , kiedy wybuchla wojna w Jugoslawii.
  Twierdzi, ze wojna w Jugoslawii byla schematem/wzorcem przygotowanym na inne wojny, ktore nastapily po zniszczeniu Jugoslawii. Ten sam schemat zastosowano na Ukrainie, w Syrii, W Libii i w Iraku: konflikt etniczny i religijny oraz polityka zmiany rezimu.
  Wilhelm byl naocznym swiadkiem zdarzen w Jugoslawii bo latal z dostawa sprzetu do Bosni.

  (szkoda, ze znowu po angielsku)

  Ale pomoge ci:
  Teraz masz po polsku.
  I nie ze Sputnika:

  Holokaust Serbów. Prawdziwe Oblicze Masakry w Srebrenicy | Ruch Twórczości

  http://tworczosc.org/holokaust-serbow-prawdziwe-oblicze-masakry-w-srebrenicy/

  Czy naprawde popierasz zrzucenie na suwerenny europejski kraj 16 tysiecy bomb ( w tym uranowych i kasetowych) w czasach pokoju? W srodku Europy? Bez wypowiedzenia wojny?
  Z kim Jugoslawia byla w konflikcie??
  Z toba?
  Co ty wiesz o Serbach?
  A co wiesz o muzulmanach z Albanii i wahabitach?
  Ty, Polak?

  Ja wiele lat spedzilam w Jugoslawii. Nikt nigdy nie slyszal ani o konfliktach etnicznych ani religijnych. 75%malzenstw bylo mieszanych.
  Co ty wiesz o Jugoslawii?
  Ze Kosowo bylo biedne?
  Widziales jakim samochodami jezdzii?
 • @Tiamat 18:37:17
  No tak , z Antypodów wieje wielką nauka i wiedzą.
  Jak przystało na posiadaczkę dyplomów.
  Ja też mam i to dwa. W tym ten najcenniejszy to ten że związku wędkarskiego .

  Ale wracając do "Tematu"
  Jeśli przyjąć za prawdę te wszystkie eksperckie Pani analizy i dowody że jest tak a nie inaczej, to chciałbym Panią po raz enty już zapytać o te niezbite dowody na mordy dokonane przez Polskich żołnierzy na niewinnych Serbach. Nigdy Pani na pytania nie odpowiedziała.
  Pisała Pani już to kilka razy, mam nadzieję że za chwilę je Pani przedstawi.
  Będzie jak znalazł by taki czyn potępić a może nawet do prokuratury zgłosić.
  Czekamy.
  ps.
  a później odniose się do tych Pani kolejnych rewelacji

  Pozdrawiam
 • @Husky 19:00:36
  Ja nie podaje zadnych rewelacji od siebie. Zawsze podaje zrodlo.
  Polacy sie na razie do niczego nie przyznaja bo proboja usprawiedliwic udzial w ludobojstwie Serbow. A radosna dzialalnosc Gromu w serbskich wsiach usuneli z internetu. Podobnie jak zdjecia Tuska z zolnierzami w Kosowie.

  Nie szkodzi. I do nich tez prawo dotrze. Jak Polska bedzie musiala razem z NATO partycypowac w kosztach odszkodowania za zniszczenie Jugoslawii i wymazanie z mapy swiata zaprzyjaznionego kraju.

  To pan z kapelusza wyciaga zbrodnie serbskie.
  Zastanawiam sie czemu kolo zdjecia tego psa pisze: Tylko prawda.
  Jakis zart?


  Serbian Court has Sentenced Global Warmongers Guilty of War Crimes, crimes against Peace and Civilian population…

  https://fbreporter.org/2017/09/05/serbian-court-has-sentenced-global-warmongers-guilty-of-war-crimes-crimes-against-peace-and-civilian-population/

  Exposed: how Kosovo Serbs were butchered for organs -

  https://www.youtube.com/watch?v=d2QMm0VpJyQ
 • Misja Macedonia VIII dobiegła końca
  Dziewiąta zmiana już niebawem.

  https://pbs.twimg.com/media/DJ24dcFWsAAqjHb.jpg

  https://pbs.twimg.com/media/DJ24dcEW0AEFVeP.jpg


  https://pbs.twimg.com/media/DJ24dcCWsAAkb5g.jpg
 • @Tiamat 19:44:55
  //Ja nie podaje zadnych rewelacji od siebie. Zawsze podaje zrodlo.
  Polacy sie na razie do niczego nie przyznaja bo proboja usprawiedliwic udzial w ludobojstwie Serbow. A radosna dzialalnosc Gromu w serbskich wsiach usuneli z internetu. Podobnie jak zdjecia Tuska z zolnierzami w Kosowie.//

  Spisek
  To na 100% spisek............ aborygenów z Grenlandii

OSTATNIE POSTY

więcej
 • SPOŁECZEŃSTWO

  Ja portalowy przygłup

  Uprzedzam że ja nie nigdy ulegam groźbom,nigdy. Dlatego, wychodząc naprzeciw prośbom, groźbom i ostrzeżeniom, zdecydowałem.... czytaj więcej

 • BANKI

  Szwajcarzy posłuchali ekonomistów

  Większość Szwajcarów posłuchała obaw ekonomistów, odrzucając w referendum ideę wprowadzenia tzw. pieniądza suwerennego. Ponad 75 proc. głosujących było przeciwko. Na "nie" były wszystkie kantony. czytaj więcej

 • SPOŁECZEŃSTWO

  "Polska Rodziną Silna!"

  "Polska rodziną silna!” - pod tym hasłem po raz trzynasty przeszedł w niedzielę ulicami W-wy Marsz dla Życia i Rodziny. Podczas manifestacji postulowano między innymi o "jak najszybsze uchwalenie przepisów chroniących prawa dzieci nienarodzonych". czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

ULUBIENI AUTORZY

więcej