Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
909 postów 28719 komentarzy

Tylko prawda

Husky - Zoologiczny antykomunista , mając do wyboru AK i NSZ wybrałbym NSZ przy całym szacunku do AK. UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony.

To istna rzeź! Już 16 ofiar zamachowca - islamisty!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Do zamachu terrorystycznego doszło na ulicy La Rambla w pobliżu Placu Katalońskiego. Według pierwszych informacji mediów w zamachu zginęło 13 osób. Centrum miasta jest zablokowane.

 Furgonetka staranowała tłum ludzi w Barcelonie. Do zdarzenia doszło na Las Ramblas, w turystycznym sercu miasta. "To był atak terrorystyczny" - informuje hiszpańska policja. Media, powołując się na źródła w policji, donoszą, że zginęło 13 osób,

 

Pamiętacie zdjęcie małego Aylana, którego ciało zostało wyrzucone na brzeg?

Ciekawe na ilu okladkach będzie to zdjęcie.

 

                       

 

 

                     

 

August 17, 2017 8:03pm CEST
Trump condemns attack

Donald J. Trump
@realDonaldTrump
The United States condemns the terror attack in Barcelona, Spain, and will do whatever is necessary to help. Be tough & strong, we love you!

 

Do władz Barcelony spływają kondolencję z całego świata.

Najświeższe informację mówią o tym, że zamachowiec zabarykadował się w jednej z restauracji i policja negocjuje z nim poddanie się.

 

                  

 

Fucking muslim  - Driss Oukabir

                   

 

Z dokumentu wynika, że pochodzi z Melilli, hiszpańskiej enklawy w Maroku. Ciężarówka została wypożyczona przez Drissa Oukabira pod Barceloną. Wieczorem poinformowano, że w katalońskiej miejscowości Vic odnaleziono drugą furgonetkę wykorzystaną do przygotowania zamachu. Podano również, że zatrzymany został podejrzany o dokonanie zamachu. 

Późnym wieczorem w prasie pojawiała się wiadomość, że jeden z podejrzanych o udział w ataku zginął na przedmieściach Barcelony podczas wymiany ognia z policją.

 Driss Oukabir: kim jest podejrzany o przeprowadzenie zamachu w Barcelonie?
Jeden z pojazdów wykorzystanych do przeprowadzenia zamachu w Barcelonie został wynajęty przez Drissa Oukabira, poinformowała hiszpańska policja.Oukabir wynajął białego Mercedesa w miejscowości Santa Pepetua de la Magda - miejscowości znajdującej się około 25 km od Barcelony. Nie jest jasne czy mężczyzna prowadził pojazd i czy w jakikolwiek sposób jest zamieszany w atak.

Z raportu hiszpańskiej policji wynika, że Oukabir wszedł do jednego z komisariatów w miejscowości Ripoll (115 km od Barcelony) i zgłosił zaginięcie dokumentów.Burmistrz Ripoll powiedział, że podejrzany o atak w Barcelonie nie przyznaje się do przeprowadzenia ataku. Z jego relacji wynika, że w trakcie ataku przebywał w Ripoll i na komendę przyszedł jak tylko zobaczył swoje zdjęcia w relacjach telewizyjnych.

Oukabir urodził się w Maroko w 1989 roku i był legalnym hiszpańskim rezydentem. El Pais informuje, że mężczyzna był znany policji i przebywał w więzieniu w Figueres (Katalonia). Na wolność wyszedł w 2012 roku.

Mężczyzna podawał się za mieszkańca Marsylii, ale przebywającego obecnie w Ripoll. Informatorzy El Pais donoszą, że Oukabir przybył do Barcelony z Maroko 13 sierpnia. Wiadomo też, że przez krótki czas przebywał w Madrycie. Mężczyzną interesowały się hiszpańskie służby - prowadziły prace nad ustaleniem jego aktualnego miejsca zamieszkania.

Z raportu policji wynika, że mężczyzna prowadzący samochód miał około 170 cm wzrostu. Ubrany był w białą koszulę w niebieskie paski. Wewnątrz pojazdu znaleziono hiszpański paszport.

 

 

 

UPDATE: Jeden z terrorystów (Marokaniec ur. w Hiszpanii), który uciekł do pobliskiej knajpy - poddał się uwalniając kilku zakładników.

 

                 

 

https://t.co/yxDAHs5ftl

W Europie po raz kolejny doszło do ataku terrorystycznego, w którym samochód posłużył jako śmiercionośna broń.

                      

 

Zamach w Barcelonie, w trakcie którego kierowca furgonetki taranował ludzi w centrum miasta, przywodzi na myśl inne zamachy, w których to właśnie pojazdy stały się śmiercionośną bronią.

Barcelona. 17 sierpnia: W centrum miasta na bulwarze Las Ramblas furgonetka wjechała w tłum ludzi. Policja poinformowała, że jest to zamach terrorystyczny.
Londyn. 3 czerwca:Trzech zamachowców wjechało samochodem dostawczym na londyńskim moście London Bridge w tłum ludzi. Sprawcy zamachu wyskoczyli z samochodu i rzucili się z nożami na ludzi w pobliskiej uczęszczanej dzielnicy Borough Market. Zabili siedem osób i ranili kilkadziesiąt. Ostatecznie zostali zastrzeleni przez policję.
Sztokholm. 7 kwietnia:Domniemany islamista Rachmat Akilow wjechał skradzioną ciężarówką w ulicę handlową w centrum Sztokholmu, zabijając pięć osób. Policja zatrzymała Akilowa, pochodzącego z Uzbekistanu, uważanego za zwolennika tzw. "Państwa Islamskiego".
Londyn. 22 marca: Domniemany islamski zamachowiec Khalid Masood na moście Westminster Bridge w Londynie potrącił samochodem kilka osób, po czym wtargnął na teren brytyjskiego parlamentu śmiertelnie raniąc nożem jednego z policjantów. 52-latek, który przeszedł na islam, zabił pięć osób i kilkadziesiąt ranił. Został zastrzelony przez policję. Tzw "Państwo Islamskie" zapisało ten czyn na swoje konto.
Berlin. 19 grudnia 2016: Tunezyjczyk Anis Amri dokonał zamachu na jarmark świąteczny koło berlińskiego kościoła Gedaechtniskirche. Ciężarówką skradzioną polskiemu spedytorowi wjechał w ludzi spacerujących po jarmarku. Do zamachu, który przypisało sobie tzw "Państwo Islamskie" zginęło 12 osób, ponad 40 zostało rannych. 23 grudnia Amri został zabity w Sesto San Giovanni koło Mediolanu przez patrol policji.
Nicea. 14 lipca 2016: Tunezyjczyk Mohamed Lahouaiej Bouhlel podczas festynu w dniu francuskiego święta narodowego staranował ciężarówką tłum na bulwarze, zabijając 86 osób i raniąc ponad 400. Czyn ten przypisało sobie tzw. "Państwo Islamskie".
Montreal. Październik 2014: 25-letni kanadyjski konwertyta na przedmieściu Montrealu staranował samochodem trzech żołnierzy. Zabił jednego z nich, drugiego ranił. Podczas pościgu został zastrzelony przez policję.
Londyn. Maj 2013: Dwóch londyńczyków pochodzenia nigeryjskiego potrąciło samochodem żołnierza Lee Rigby'ego, po czym zadali mu śmiertelne ciosy nożem. Jeden z zamachowców oświadczył, że "chciał pomścić muzułmanów zabitych przez brytyjskich żołnierzy".
Dostępna broń
Szef propagandy tzw. "Państwa Islamskiego" Abu Muhammad al-Adnani we wrześniu 2014 wezwał muzułmanów do zabijania "niewiernych" w zachodnich państwach w zemście za udział ich krajów w walce z tzw. "Państwem Islamskim". Rzecznik ISIS wymienił różne sposoby zabijania cywilów i żołnierzy, bez większych logistycznych nakładów np. posługując się nożami czy taranując ludzi samochodami.

AFPD / Małgorzata Matzke/


 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • @
  Konsulat Generalny RP w Barcelonie pozostaje w kontakcie z władzami hiszpańskimi; nasze służby konsularne monitorują sytuację - poinformowało PAP MSZ. Na obecną chwilę brak szczegółów co do konkretnej liczby osób poszkodowanych w ataku, czy też ich obywatelstw - dodał resort.


  Andrzej Duda @AndrzejDuda
  Tragiczne wiadomości z Barcelony. Znów niewinni ludzie zabici i ranni w zamachu. Żal i współczucie dla Poszkodowanych i ich Bliskich.
 • @
  AHORA MISMO
  | Imagen uno de los presuntos sospechosos del atentado en Barcelona, que ha sido detenido

  https://t.co/yxDAHs5ftl
 • Na Twitterze czy Facebooku świadkowie zamachu z Barcelony wrzucają wstrząsające filmiki z zamachu. Widać na nich osoby przejecha
  http://telewizjarepublika.pl/wstrzasajace-filmy-z-ataku-zamachowca-islamisty-w-barcelonie-18,52667.html
 • @Husky 20:19:18
  To jest zaplanowane działanie wyznawców totalnego marksizmu spod znaku Altiero Spinelli .Teraz widoczne jest to bardzo dokładnie. Przerażająca sytuacja. Obywatele całej Europy muszą się ocknąć. To jest porażające. Żeby tak ubezwłasnowolnić całe społeczeństwa.
 • @kula Lis 67 20:39:47
  https://pbs.twimg.com/media/DHc1ptUWAAEPFmZ.jpg
 • @kula Lis 67 20:39:47
  https://pbs.twimg.com/media/DHc6l7rVoAEXhKu.jpg
 • @kula Lis 67 20:39:47
  A jeszcze niedawno zdegenerowane lewactwo takie marsze w Barcelonie sobie urządzało

  https://pbs.twimg.com/media/DHc5Y3pXYAAoZf_.jpg
 • @kula Lis 67 20:39:47
  Polish Prime Minister - Beata Szydło.

  https://pbs.twimg.com/media/DHc3IlWWAAAJjbR.jpg
 • @Husky 20:48:05
  Lewactwo to tylko bezmyślny tłum organizowany przez marksistów za darmo albo za pieniądze. Bez skonkretyzowanych poglądów, chociaż myślą, że myślą, ze sloganami na ustach, za darmo albo za pieniądze.
 • @Husky 20:48:40
  To już jest oczywiste i bezdyskusyjne. Zawiązał się globalny spisek wymierzony w nacje europejskie. W tym zbrodniczym spisku uczestniczą skorumpowani, bądź ideowo skrzywieni politycy. Niestety, ważni politycy... Moim zdaniem Merkel od dawna powinna być za kratami, bo jest zbrodniarką. Komisja Europejska, ten antydemokratyczny wytrych spisku powinna już od dawna gnić w więzieniach. Rząd Włoch, rządy państw skandynawskich powinny także w więzieniach oczekiwać na swój proces. To samo z Beneluxem. Wybory na zachodzie Europy są od zawsze ordynarnie fałszowane. Wygrywają lewacy, zwolennicy sprowadzania islamistów do Europy. To jest ewidentny spisek. Nie jestem euroentuzjastą, ale uważam, że UE może funkcjonować dobrze. Jednak póki co, Polska powinna opracować (i to pilnie!) scenariusz opuszczenia UE. Tylko dzięki temu przetrwamy jako nacja. Soros też jest zbrodniarzem i zamiast odznaczeń (Komorowski) powinien otrzymać międzynarodowe listy gończe.
 • @Husky 20:46:58
  Poczytajcie sobie na spokojnie i bez emocji o trockiście Spinellim ,który jest guru współczesnego lewactwa a zrozumiecie istotę obecnych zamachów na zachodzie. Mało się o tym łobuzie mówi nawet w Polsce bo pewnie poprawność polityczna jest zakodowana u wszystkich. Czym więcej muzułmanów w UE tym więcej zamachów terrorystycznych! Tylko lewactwo nie może tego pojąć. Kraje zachodu już za życia są martwe, im już nic nie pomoże. Przewidział to już Józef Korzeniowski w swojej książce "Tajny Agent".
 • @Husky 20:23:42
  Idiotyczna poprawność polityczna a przy tym bezczelna cenzura jak w ZSRR nie daje szans normalnym ludziom żyjącym na zachodzie. Władze państw zachodnich w ten prymitywny sposób chcą uniknąć ewentualnych działań odwetowych ale myślę, że są w błędzie bo ludzie w końcu zmądrzeją i wezmą sprawy w swoje ręce ale wtedy będzie już za późno bo ulice krwią będą spływały.
 • @wercia 21:31:08
  Jesteśmy na etapie gdzie żadne argumenty do tej komunistyczno - lewackiej tłuszczy nie docierają. To są ludzie tak samo fanatyczni w lewackiej ideologii, jak terroryści dżihadyści w swoim islamskim szaleństwie. Oni nie myślą nad tym co kto głosi, ani nad tym co robi – oni nie mają „tolerancji” dla naszych poglądów, tylko dla siebie i sobie podobnych. Ta czerwona hałastra została ukształtowana przez dekady kłamstw i oszczerstw środowisk komunistycznych - pod adresem własnej rasy. Ich celem jest zniszczyć cywilizację europejską, w tym także polską. Robią to, bo do tego zostali zaprogramowani.
  To czerwone bydło nie rozumie tego mechanizmu tylko wykonują program Sorosa i innych. Z nimi nie można się dogadać, ich trzeba zwalczać!
  Jakimi metodami ???
  Sprawa otwarta.
 • @wercia 21:31:08
  Kilka dni temu nastąpił jeden z wielu desantów islamistów na plaży hiszpańskiej. W środku dnia, terroryści szybko wtopili się w tłum uciekając z plaży. Żadnego nie złapano...

  https://www.youtube.com/watch?v=6Xgy9yXhTkY
 • @Husky 21:47:36
  Jak dzisiaj słyszałem ideologa PO mówiącego w telewizji, że to nic bo trzeba pomagać prześladowanym oraz, że najbardziej winny jest obecnie rząd PiS bo nie pomaga poszkodowanym w Polsce, to myślę kto na tych fircyków głosował? Dla tego oszołoma to widzę tylko jeden kierunek- na statek i do Maroka, niech tam zobaczy co to islam.
 • @kula Lis 67 21:39:14
  The left in Spain at the moment..

  https://pbs.twimg.com/media/DHc_v0fW0AE0Jb1.jpg
 • @Husky 21:47:36
  Zamach w Barcelonie. Jeden z terrorystów zastrzelony przez policję. Jedna osoba podejrzana o udział w dzisiejszym zamachu terrorystycznym w Barcelonie zginęła w wymianie ognia z policjantami podał Reuters, powołując się na gazetę „La Vanguardia”. Do wymiany ognia, jak podaje gazeta, doszło w mieście Sant Just Desvern, leżącym pod Barceloną. Wcześniej katalońska policja poinformowała, że aresztowano jedną osobę podejrzaną o udział w zamachu. Nie wiadomo, ile osób było zamieszanych w przeprowadzenie ataku w Barcelonie. Katalońskie władze potwierdziły, że w dzisiejszym zamachu śmierć 13 osób i ponad 50 rannych. Policja ewakuowała sklepy oraz restauracje w rejonie ulicy La Rambla. Trwa poszukiwanie sprawcy.
  Ps...Trwa poszukiwanie sprawcy, a sprawca siedzi w Berlinie na urzędzie kanclerza. Siedzi w Berlinie, pokazuje wszystkim środkowy palec i otwiera wrota do Eurochlewu coraz szerzej. A hiszpańskie lewactwo nie zacznie szczekać i jazgotać, że policjanci użyli niewspółmiernej siły wobec tego "nieszczęśnika", który poświęcił swoje życie w imię mieszania kultur, religii i narodowości?
 • @kula Lis 67 21:44:09
  No Whites Allowed After 8 PM' Grafitti Appears in Birmingham, England

  https://pbs.twimg.com/card_img/898155772760268800/ExdeQPOx?format=jpg&name=600x314

  https://t.co/qwya6DTPXQ
 • @kula Lis 67 21:46:54
  Czytaj:

  nie odpowiadać żądzą zemsty, tylko dalej dawać się lać po twarzy zaszczaną ścierą.

  https://pbs.twimg.com/media/DHdMvEBW0AA2apI.jpg
 • @kula Lis 67 21:55:53
  "Islamistyczna dzicz znów morduje Europejczyków w ich własnych miastach...Merkel, Macron, Juncker - przez waszą...

  https://t.co/YaIdcd4lmg
 • @kula Lis 67 22:01:59
  Tylko dzięki przemier Szydło i PIS
  Dzisiaj, jutro, zawsze.
  Spokojnej nocy.

  https://pbs.twimg.com/media/DHdQeQjXgAE92tZ.jpg
 • Pozdrawiamy Ahmeda
  https://pbs.twimg.com/media/DHda9DWWAAAmvMR.jpg
 • @kula Lis 67 21:39:14
  Dokładnie 388 lat temu w Olesku urodził się Jan III Sobieski...
  Przydałby się znowu teraz jak nigdy wcześniej.

  https://pbs.twimg.com/media/DHcmum-WAAA85-6.jpg
 • @Nibiru 23:51:09
  Na dziś to jedną wielka porażka.Na nic działania administracyjne czy akcję militarne.
  Tęgie głowy nad tym myślą i nic nie wymyślą.
  Tej dziczy w Europie jest ponad 22 mln i co ?
  Tylko gdy przeleję się tzw.masa krytyczna i cierpliwość białych to dojdzie do
  powtórki spod Wiednia.
 • @Nibiru 23:51:09
  Żadne kredki. Żadne marsze. Żadne manifesty. Żadne fortepiany.

  Na kolana trzeba teraz paść i prosić Jezusa, by wrócił na 1 miejsce Europy.

  "Incydent" "Furgonetka staranowała" (zapewne sama...)

  Rzygać się chce od tej poprawności politycznej pseudo-dziennikarzy...

  https://pbs.twimg.com/media/DHdoa_6W0AE89ln.jpg

  A W ramach solidarności z Barcelona, ludzie KOD z Gorzowa Wlkp. postanowili zamalować obrażające muzułmanów napisy...

  https://pbs.twimg.com/media/DHdjJrLWAAEE1BW.jpg
 • @Krystyna Trzcińska 00:41:38
  Ma ten nasz Pan Bóg lokatorów na tej ziemi
  Oj ma

  ten fejk jest starszy od ciebie kobito, takie zdjęcie można kupić w każdym sklepie ze zdjęciami.
 • @kula Lis 67 20:39:47
  https://pbs.twimg.com/media/DHd7ylZWsAANBh-.jpg
 • @wercia 21:31:08
  Oskarżam Angelę Merkel, UE,KE o to że:
  Próbując stworzyć Euro Liberal Camp są winni śmierci setek osób i będą winni setek następnych
  Dopóki będą ginąć niewinni ludzie ,politycy będą sprowadzać emigrantów sprawa może się zmienić gdy zaczną ginąć politycy

  A Sierakowski w TVN24 komentuje zamach mówi, że grypa pochłonęła więcej ofiar niż zamachy terrorystyczne.
  Serio.


  ps.

  Skreśl jeden niepasujący wyraz:

  Londyn
  Paryż
  Barcelona
  Berlin
  Warszawa
  Nicea
  Bruksela
  Manchester
  Sztokholm
 • Putin o terrorystach: To cynicy i przestępcy
  Prezydent Rosji przesłał królowi Hiszpanii wyrazy współczucia w związku z zamachem, do którego doszło w Barcelonie. W telegramie kondolencyjnym do Filipa VI, Władimir Putin podkreślił, że kolejny atak terrorystyczny w Europie, w jego opinii potwierdza konieczność zjednoczenia wysiłków na rzecz walki z terroryzmem.

  Prezydent Rosji potępił terrorystów, nazywając ich "cynikami" i "przestępcami". Wezwał także społeczność międzynarodową do "wspólnej i bezkompromisowej walki przeciwko siłom terroru".

  Wcześniej zamachowców z Barcelony potępiło rosyjskie MSZ. Rosyjscy dyplomaci napisali w oświadczeniu, że "nie ma żadnego wytłumaczenia dla takiego zła jakim jest terroryzm" i zapewnili naród Hiszpanii, a także rodziny ofiar, iż "razem z nimi opłakują" zabitych.
 • Drugi zamach w Hiszpanii. Furgonetka wjechała w ludzi w Cambrils
  Drugi zamach w Hiszpanii. Furgonetka wjechała w ludzi w Cambrils

  W piątek nad ranem doszło do drugiego już, po zamachu w Barcelonie, ataku terrorystycznego w Hiszpanii. Podobnie jak wcześniej, zamachowcy wjechali furgonetką w grupę ludzi. Siedem osób, w tym policjant zostało rannych. Od kul policji zginęło pięciu napastników.

  http://i.iplsc.com/akcja-policji-w-cambrils/0006RCJ6DU56GQEP-C122-F4.jpg


  Furgonetka wjechała w grupę ludzi w Cambrils
  Pojazd przewrócił się, a gdy napastnicy wydostali się z pojazdu, zostali ostrzelani przez policję. Mieli na sobie pasy z ładunkami wybuchowymi. Zostaną one zniszczone przy pomocy kontrolowanych eksplozji.


  Obecnie sytuacja w mieście położonym około 120 km na południowy zachód od Barcelony jest pod kontrolą. Jednak służby bezpieczeństwa Katalonii wezwały mieszkańców Cambrils do pozostawania w domach.
  Według policji oba zamachy, w Cambrils i w Barcelonie, wydają się być ze sobą powiązane - podobnie jak wcześniejszy wybuch w domu mieszkalnym w Alcanar, w którym zginęła jedna osoba.
 • @Husky 07:14:17
  https://youtu.be/sWuZp2cvILg
 • @Husky
  „Wspierali terroryzm, działali w zorganizowanej grupie przestępczej. Trzej Czeczeni mieszkający w Polsce (w Łomży) zostali skazani na ponad dwa lata więzienia.” Sędzia Sławomir Cilulko.” To, że ktoś posiada flagę i nagrania związane z Państwem Islamskim czy też przesłania Al-Kaidy w telefonie, nie jest zachowaniem karalnym.” „Sędzia” przeprowadził swoje „śledztwo”, w którym nie uwzględnił: Czy go ktoś zmusił (KTO?!) do posiadania flagi organizacji MORDUJĄCEJ NIEWINNYCH? Nie musi też mieć nagrań morderczej organizacji, nawet jeżeli ktoś mu je przesłał – może USUNĄĆ w kilka sekund po otrzymaniu! Jedynie upublicznienie nr telefonu może być dokonane bez woli i akceptacji posiadacza, panie „sędzio”!
 • @Husky
  Merkel , Schulz, ale także ci od grupy Altiero Spinellego min.Róża Thun i Hubner - oraz pozostali od dawn. Bader Meinhoff i Czerwonych Brygad włoskich powinni być wzięci pod ścisłą obserwację - to niebezpieczni dla Europy osobnicy realizujący Manifest z Ventotene. To oni są prawdziwym zagrożeniem dla naszego bezpieczeństwa. Nie da się żyć pasożytując na pracy niewolniczej wyrobników z Afryki, bo oni nie pracują - musimy nauczyć się pracować, wówczas przeżyjemy.
 • @kula Lis 67 07:40:40
  3-latek jedną ze śmiertelnych ofiar muzułmanów. Tych degeneratów trzeba zabijać! Jeśli nie będziemy tego robili, oni pozabijają nas.

  https://twitter.com/Telegraph/status/898419041320157184
 • @Husky 22:58:28
  W ostatniej chwili wyrzuciliśmy bandę łobuzów od koryta. Dziś mielibyśmy prawdopodobnie te same obrazki. Chociaż na nasz kraj muslimy i ci, co za nimi stoją, mają inny plan, bo wiedzą, że gdy u nas dojdzie do takiej masakry, poleje się ciapata krew, a kodomicka oPOzycja straci wyznawców. Tego sorosownia nie chce. Polskę zajmują więc po cichu. Nie tak widowiskowo jak ościenne islamabady. A to przyjadą z wycieczką, a to kebabownię otworzą. Wykąpią się w miejskim basenie w burce, oprotestują w szkole dzielenie się opłatkiem, bo to nietolerancyjne. Sfotografują się pod Kolumną Zygmunta, przejadą się w namiotach ze zgrają dzieciorów metrem czy autobusem. Dzień jak co dzień. Czasem tylko ogłoszą państwo islamskie w ośrodku dla uchodźców, czy wybudują strefę no go z meczetem, czy zadźgają chłopaka za puszkę coli, ale to wszystko niemal niezauważalnie i bezstresowo dla Polaków. Zacznie się, gdy nagle obudzimy się z muslimem w każdej wsi i na każdej ulicy. Przejdźcie się koło Sezamu w Warszawie(już go nie ma), ale nie o to chodzi. Firma UBER zatrudnia samych ciapatych do rozwożenia pizzy czy żarcia z McDonalda - mają tam swoją bazę, siedzą ze swoimi rowerkami i czekają na zlecenie z dostawą. To mnie się nie podoba. Bojkotować UBERA !!! Coś trzeba z tym problemem zrobić !!! Tylko polityka żelaznej pięści w stosunku do zwyrodniałych muzułmanów pozwoli na zatrzymanie tej zarazy! Wszelkie, inne sposoby komunikowania się z nimi doprowadzą do zagłady Europy!
 • @kula Lis 67 07:50:43
  Nie wszyscy Muzułmanie to terroryści ,ale prawie wszyscy terroryści to Muzułmanie
 • @Husky 07:53:37
  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/353626-maja-narbutt-w-sieci-dzihadysci-z-lomzy-wspierali-terroryzm-dzialali-w-zorganizowanej-grupie-przestepczej
 • @kula Lis 67 07:50:43
  Mohamed Adham Abd El Aal, przewodniczący Muzułmańskiego Związku Religijnego.

  https://pbs.twimg.com/media/DHfTynLVoAAKqX-.jpg


  Imam mówi, że kiedy zdaje egzamin mówi "Allah Akbar".
  Kiedy terrorysta mówi "Allah Akbar", to też zdaje egzamin.
  --
  Taka symetria i równość.
 • @Husky 07:53:37
  Sędziowie wprowadzają w Polsce chaos i próbują rozgrywać władzę rządową, a to musi być surowo ukarane.To pokłosie veta PAD, który ponosi za to pełną odpowiedzialność.
 • @Husky 07:53:37
  Dyskusje w TVN o terroryzmie podsycają pragnienie zamknięcia tej stacji albo przerobienie jej na fabrykę kredek.

  https://wpolityce.pl/media/353671-dyskusje-w-tvn-o-terroryzmie-podsycaja-pragnienie-zamkniecia-tej-stacji-albo-przerobienie-jej-na-fabryke-kredek

  Lewackim ZBRODNIARZOM z EU islamiści są POtrzebni. To ich przyszły ELEKTORAT i ARMIA. A wtedy w każdym polskim lesie mamy KATYŃ. Lewactwo może utrzymać się u władzy jedynie TERROREM. Życzę tym pseudo ekspertom z TVNu żeby sami stali się ofiarami zamachu terrorystycznego. Ciekawe czy potem też by gadali takie głupoty ale tego już byśmy nie usłyszeli z wiadomego powodu.
 • @kula Lis 67 08:06:18
  https://pbs.twimg.com/media/DHfYyAiUIAA4Eth.jpg
 • @kula Lis 67 08:06:18
  Jak poinformowały hiszpańskie władze, w ataku ucierpieli obywatele Francji, Niemiec, Hiszpanii, Holandii, Argentyny, Wenezueli, Belgii, Australii, Peru, Rumunii, Irlandii, Grecji, Kuby, Węgier, Macedonii, Chin, Włoch i Algierii.
 • @Husky 08:15:37
  Służby nie mają wątpliwości: Ataki w Barcelonie i Cambrils były ze sobą skoordynowane. Autonomiczny rząd Katalonii poinformował, że udaremniony atak w miejscowości Cambrils nad Morzem Śródziemnym jest powiązany z wcześniejszym zamachem, do którego doszło Barcelonie, a w którym zginęło co najmniej 13 osób. Terrorysta, który kierował furgonetką i wjechał w tłum na promenadzie Las Ramblas w centrum w Barcelony cały czas jest na wolności. Służbom nie udało się go zatrzymać. Choć służby nie informują na razie o szczegółach, regionalny minister spraw wewnętrznych Katalonii Joaquin Forn w lokalnym radiu RAC1 ujawnił, że oba ataki terrorystyczne były dokładnie zaplanowane i skoordynowane ze sobą. Służby wskazują, że zamachy zostały „przeprowadzone według tego samego wzoru i jest między nimi związek”. Joaquin Forn potwierdził, że kierowca furgonetki, który wjechał w tłum na promenadzie Las Ramblas w centrum w Barcelony, nie został dotąd schwytany. Sprawca zabił co najmniej 13 osób i ranił ponad 100. Do ataku przyznało się Państwo Islamskie. Z kolei nad ranem w kurorcie Cambrils, ok. 100 km na południowy zachód od Barcelony, grupa napastników wjechała samochodem w grupę ludzi i radiowóz, raniąc siedem osób - podały media. Policja zabiła pięciu sprawców tego ataku. Tymczasem z najnowszych informacji wynika, że władze Katalonii już w czerwcu zostały ostrzeżone przez amerykańską CIA, że Barcelona, a szczególnie popularna wśród turystów promenada Las Ramblas, są na liście celów dżihadystycznych bojowników.

  „Katalońska stolica jest oczywistym celem po zamachach w innych wielkich miastach europejskich takich jak Paryż, Londyn czy Berlin” - informowała wówczas CIA. Z ustaleń „El Periodico” wynika, że właśnie pod koniec czerwca na koncie na Twitterze powiązanym z Państwem Islamskim (IS) zapowiedziano, że wkrótce w Hiszpanii dojdzie do zamachu.
 • @Husky 08:15:37
  Właśnie usłyszałem w TVP Info, że cyt. "odpowiedzią na zamachy ma być minuta ciszy w całej Hiszpanii"!!! Oczywiście minuta ciszy jest zwyczajowo przyjęta jako forma uczczenia ofiar, ale na miłość boską, jako "odpowiedź na zamachy"???! Po takim "ciosie" wszyscy obecni oraz przyszli zamachowcy niewątpliwie zdruzgotani, przejdą masowo na chrześcijaństwo i przeproszą, zapewniając że tylko żartowali!!! Stan euroumysłów jest w istocie przerażający - chyba trzeba będzie w końcu jednak zrozumieć społeczeństwa poddane nazizmowi i komunizmowi - tamci chociaż musieli, ci robią to dobrowolnie w swych deklaratywnie wolnych krajach. W Polsce jest zakaz posiadania broni, dlatego ciapaci, będą mogli robić z nami co będą chcieli. Niewolnik nigdy nie mógł posiadać broni.Ten stan mamy od 1939r. Znowu liczymy na sojuszników jak w 1939r.
 • @Husky 08:15:37
  http://wolnosc24.pl/wp-content/uploads/2017/05/merkel8_weslo24.jpg
  „Spadaj! Kłamczucha! Obłudnica! Zdrajczyni!” Tak Niemcy witają swoją kanclerz [VIDEO] Przeciwnicy kanclerz Niemiec Angeli Merkel zakłócili w czwartek jej wystąpienia w Saksonii i Turyngii na wiecach przed wyborami do Bundestagu obrzucając ją wyzwiskami i gwiżdżąc. Saksonia jest bastionem ruchu Pegida krytykującego politykę migracyjną rządu. Na rynku w Annaberg-Buchholz w Saksonii przeciwko Merkel protestowało 150 osób. Uczestnicy demonstracji skandowali „spadaj !” i zakłócali przemówienie szefowej CDU głośnym gwizdaniem.

  Przeciwnicy szefowej rządu trzymali transparenty z hasłami „Zdrajczyni narodu”, „To nie jest moja kanclerz” i „Merkel chce NRD 2.0”.

  Interweniowała policja, która nakazała kilku osobom opuszczenie miejsca, w którym odbywał się wiec.

  Zatrzymano osoby, które pokazywały hitlerowskie pozdrowienie i obrażały Merkel.

  Oprócz zwolenników Pegidy, czyli „Patriotycznych Europejczyków przeciwko Islamizacji Zachodu” w proteście uczestniczyli sympatycy Alternatywy dla Niemiec – partii deklarującej eurosceptycyzm i niechęć do migrantów z krajów muzułmańskich.

  W przemówieniu do zgromadzonych na rynku osób Merkel odniosła się do protestu.

  „Niektórzy ludzie potrafią tylko wrzeszczeć, inni próbują coś zmienić, jeszcze inni tylko krzyczą” – powiedziała.

  Merkel broniła swojej polityki migracyjnej. „Pokazaliśmy, że jesteśmy gotowi do pomocy ludziom będącym w potrzebie. W sytuacji humanitarnego kryzysu Niemcy pokazały się z dobrej strony” – powiedziała. Zapewniła, że rok 2015, gdy do Niemiec z zamiarem ubiegania się o azyl przyjechało blisko 900 tys. cudzoziemców, nie powtórzy się. Do podobnych incydentów doszło podczas wizyty Merkel w miejscowości Apold, w Turyngii. Około 30 osób przywitało kanclerz okrzykami „spadaj !”, „kłamczucha !” i „obłudnica !”.

  Hasła na transparentach skierowane były przeciwko polityce migracyjnej rządu: „Zamknąć granice” i „Kto głosuje na CDU, ten wybiera nieograniczoną imigrację pseudo-azylantów”.

  Wiece w Annaberg-Buchholz i w Apold były pierwszymi wystąpieniami Merkel na terenie byłej NRD podczas ostatniej fazy kampanii wyborczej. Mieszkańcy Niemiec wschodnich są bardziej krytycznie nastawieni do polityki migracyjnej rządu niż wyborcy w zachodniej części kraju. W Saksonii w minionych latach częściej niż w innych landach dochodziło do ataków na ośrodki dla uchodźców.

  Wybory do Bundestagu odbędą się 24 września. Merkel ubiega się po raz czwarty o fotel kanclerza. Jej partia CDU zdecydowanie prowadzi w przedwyborczych sondażach.
 • @Husky 08:15:37
  Premier Hiszpanii - W pełni solidaryzujemy się z ofiarami terrorystów w Katalonii. "Nie damy się zastraszyć tym barbarzyńskim aktom przemocy ..." Dalej pewnie było tak - Już wydałem decyzję o zakupie nowej, rekordowo dużej partii kredek. Poleciłem, żeby nie pominięto żadnego koloru !!! Dotkliwym uderzeniem dla tych zwyrodnialców będzie fakt, że tym razem będą to kredki odporne na deszcz ! Nakazałem we wszystkich placówkach szkolnych wprowadzić od zaraz naukę rysowania perfekcyjnych serduszek. W ramach nauki o społeczeństwie, nasze dzieci zostaną poinstruowane, że należy ta wiedza podzielić się ze swoimi rodzicami, dziadkami itd. Tylko wspólnie będziemy zdolni przeciwstawić się złu ! Każdy bandyta, który podnosi rękę na wartości europejskie, takie jak; wolność, równość, który nie akceptuje społeczeństwa otwartego na tolerancję mniejszości seksualnych, może być pewien, że nasza reakcja będzie stanowcza i bezwzględna ! Serduszka na chodnikach będą coraz większe i rysowane coraz to bardziej jaskrawymi kolorami. Będziemy bezlitośnie i wytrwale zawstydzać tych okrutników o nieznanych preferencjach religijnych i tajemniczych rysach. W ten właśnie sposób z podniesioną przyłbicą stawimy czoła zagrożeniom bezpieczeństwa Hiszpanii i całej UE. Niech żyje Hiszpania, niech żyje liberalizm lewicowy, niech żyje idea wielokulturowości ! Władze Barcelony (a jakże, demokratyczne) domagały się więcej "uchodźców"! Mieszkańcy Barcelony mają, co chcieli.
 • @ Autor
  Husky, CIA już w czerwcu ostrzegała przed zamachem... na promenadzie...
  Szkoda, że nie podali dnia i godziny.

  http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/556464,hiszpania-zamach-w-barcelonie-las-ramblas-atak-is-panstwo-islamskie-cia-cambrils.html

  No i zrobili...

  5*
 • @Husky 08:15:37
  http://wolnosc24.pl/wp-content/uploads/2017/08/isis_panstwo_islamskie_zamach_barcelona_wolnosc24pl.jpg

  Bydlaki z Państwa Islamskiego celebrują zamach w Barcelonie. Piszą, że to kara. Takie grafiki zamieszczają w mediach społecznościowych . Związana z Państwem Islamskim (IS) agencja informacyjna Amaq zamieściła oświadczenie tej organizacji, w którym przyznaje się ona do zorganizowania zamachu. „Sprawcy ataku w Barcelonie byli żołnierzami IS” – głosi komunikat. „Operacja została przeprowadzona w odpowiedzi na wezwania, by za cel obierać państwa koalicji” – podaje Amaq.

  Chodzi o kraje wchodzące w skład koalicji walczącej w Iraku i Syrii z Państwem Islamskim pod egidą Stanów Zjednoczonych.

  Islamiści stworzyli nawet specjalny kanał społęcznościowy aby informować o zamachu w Barcelonie.

  Piszą m.in., że zamachy to cena jaką płaci Hiszpania za udział w koalicji przeciwko Państwu Islamskiemu. Na jednej z grafik opublikowanych przez islamistów widać jednego z nich o azjatyckich rysach twarzy.

  Napis na grafice głosi:

  „Ludu Hiszpanii. To co się stało to w Barcelonie to przez wasz udział w wojnie przeciwko Państwu Islamskiemu.” Na innej z grafik widać terrorystów na tle Paryża. Wiadomośc dołączona do obrazka głosi:

  „Idziemy do was, do serca waszej ziemi. Będziemy nadal was terroryzować i rujnować wasze życie…”

  http://wolnosc24.pl/2017/08/18/bydlaki-z-panstwa-islamskiego-celebruja-zamach-w-barcelonie-pisza-ze-to-kara-takie-grafiki-zamieszczaja-w-mediach-spolecznosciowych-foto/
 • @Jasiek 08:43:14
  http://niezalezna.pl/201085-hiszpanska-prasa-quotmusimy-walczyc-z-dzihadystamiquot
 • @Jasiek 08:43:14
  No i jakie to ma znaczenie.
  Jakie ?
  To ze Londyn jest na liscie wiadomo od 15 lat.
  I co ?
  Nie wychodzimy z domu ?
 • @Husky 13:10:54
  http://niezalezna.pl/201105-merkel-myslala-myslala-i-wymyslila-bedzie-walczyc-z-terroryzmem-brakiem-glosnej-muzyki
 • @Husky 13:10:54
  http://niezalezna.pl/201096-terrorysci-atakuja-turystow-i-dzieci-wstrzasajaca-analiza-zamachow
  Nic zrobić nie można, bo poprawność polityczna nie pozwala na wiele ale zawsze kredki wysłać można . Tymczasem należy złapawszy sprawców rozstrzelać ich kulami moczonymi w świńskiej krwi aby do Raju trafić nie mogli ! Cele ataku wskazują do kogo kierowany jest zamysł zastraszenia. Politycy są bezpieczni, armia jest bezpieczna - tylko zwykli ludzie mają się bać! Dlaczego? Dlatego że tłumem, poprzez strach, łatwo kierować. Prawdziwy terrorysta, gdyby chciał zaszkodzić, wysadził by się w elektrowni, w jakimś ważnym rządowym budynku, itp... Dlaczego zawsze strzelają do bezbronnych??? Ano dlatego że to celowa robota pewnych wysoko postawionych ponadnarodowych kręgów władzy. W chaosie zawsze od wieków wykuwa się nowe.... Tym razem to Nowy Porządek Świata ( New World Order ) Takie postępowanie jest typowe dla islamu. W miastach w których obowiązuje Szaria zarzyna się głównie cywilów, im bardziej bezbronna i niewinna ofiara tym dla muslimów lepiej. Muslimy mordują dzieci, kobiety, każdego kto nawinie się im pod rękę.
 • @Husky 13:10:54
  "Deutschlandfunk" o islamofobii w Polsce: muzułmanie są nad Wisłą bezpodstawnie obrażani. „Robi się z nich gwałcicieli i zamachowców”
  https://wpolityce.pl/swiat/353754-deutschlandfunk-o-islamofobii-w-polsce-muzulmanie-sa-nad-wisla-bezpodstawnie-obrazani-robi-sie-z-nich-gwalcicieli-i-zamachowcow
 • @Husky 13:10:54
  Prezydent Stanów Zjednoczonych odniósł się na Twitterze do islamistycznych zamachów terrorystycznych w północno-wschodniej Hiszpanii. W jednym z wpisów Donald Trump przypomniał metody, przy pomocy których gen. John Pershing walczyć miał z islamskimi buntownikami na Filipinach. Niechętne politykowi liberalne media wytykają mu powtórzenie niehistorycznej anegdoty. Czy jednak lewicy chodzi o prawdę historyczną, a może postępowcy znaleźli sposób na zdyskredytowanie przywódcy zdeterminowanego do walki z islamistami? W pierwszym wpisie Donald Trump wyraził solidarność z ofiarami zamachu w Barcelonie. W kolejnym przypomniał popularną w internecie historię gen. Johna Pershinga. Dowódca w latach 1909-1913 pełnił funkcję gubernatora na wyspach. Tyle historia. Niepotwierdzona historycznie legenda dodaje, że tłumił on na początku XX wieku bunt filipińskich muzułmanów – Moro. W trakcie walki dowódca dokonał 49 egzekucji przy pomocy kul zanurzonych wcześniej we krwi świń. Tego zwierzęcia muzułmanie nie mogą dotykać. W przeciwnym razie trafiliby – w myśl islamu – do piekła. Rozstrzelanie w ten sposób grupy islamskich buntowników i wypuszczenie jednego człowieka, który opowiedział swoim współplemieńcom historię, zapewnić miało spokój w regionie na długie dekady. To właśnie do tej formy rzekomych działań gen. Pershinga odwołała się Donald Trump pisząc na Twitterze: „Sprawdźcie, co generał Pershing robił schwytanym terrorystom. Nie było radykalnego islamskiego terroru przez kolejnych 35 lat”. Obecnie lewicowe i liberalne media anglo- i polskojęzyczne atakują prezydenta USA z powodu kolejnego powtórzenia nieopartej na faktach historii. Czy jednak w obliczu mordowania ludzi na ulicach zachodnich miast przez islamistów, najważniejszym jest to, czy Trump powołał się na prawdziwą lub błędną anegdotę? A może chodzi o chęć zdyskredytowania przywódcy zdeterminowanego do walki z muzułmańskim terroryzmem oraz islamizacją Zachodu? Zatem nasuwa się pytanie, jak tak naprawdę działają służby skoro one zawsze reagują po fakcie!!!??? Ja podejrzewam bardzo poważnie, że cały ten terroryzm jest wspierany przez tajne służby, bo dzięki temu rządy mogą bez problemu wprowadzać coraz ostrzejsze "prawo antyterrorystyczne", z którego prawdziwi terroryści śmieją się do rozpuku, za to coraz surowszemu nadzorowi i inwigilacji są poddawani zwykli, szarzy ludzie, tacy jak my. Przypomnę tylko, że jakieś 10 lat temu w Niemczech ujawniono, że "skrajnie prawicowa, ekstremistyczna partia NPD" składała się w 70% z kapusiów BND, a 90% przywódców NPD było ETATOWYMI pracownikami BND. Więc coś musi być na rzeczy z tą "walką z terroryzmem".
 • @Husky 13:10:54
  http://niezalezna.pl/201083-terrorysci-maja-nowa-bron-w-nicei-berlinie-londynie-i-barcelonie-zamachowcy-nie-uzywali-juz-bomb
  "W Wielkiej Brytanii znajduje się obecnie około 3 tys. ekstremistów. Policja nie jest w stanie pilnować każdego z osobna" - co to za poprawne politycznie pierdoły? To znaczy, że jak wiemy, że ktoś jest potencjalnym mordercą - to nie możemy go zamknąć, bo prawo zabrania? To jest chore jak cała Europa… Przecież takich bydlaków, którzy zabijają dzieci, kobiety i innych niewinnych ludzi należałoby dawać na pożarcie wygłodzonym świniom - na nic więcej nie zasługują - a przykład byłby dla innych może na tyle odstraszający, że nie garnęliby się tak ochoczo do raju pełnego dziewic... Niemiecki polityk o celowym dążeniu do kryzysu w Europie.

  https://www.youtube.com/watch?v=r-gV0G__TVc
 • @Husky 08:15:37
  http://wolnosc24.pl/2017/08/18/tak-hiszpanska-policja-zlikwidowala-islamskich-bandziorow-w-cambils-ale-z-jednym-mieli-problemy-drastyczne-video/
 • @Husky 08:15:37
  http://wolnosc24.pl/2017/08/18/pilne-nozownik-zastrzelony-w-finskim-turku-ranil-kilka-osob/
 • @Husky 08:15:37
  http://wolnosc24.pl/2017/08/18/tak-hiszpanska-policja-zlikwidowala-islamskich-bandziorow-w-cambils-ale-z-jednym-mieli-problemy-drastyczne-video/

  https://youtu.be/FmRaQoVy_Gg
 • @Husky 08:15:37
  http://wolnosc24.pl/2017/08/18/co-ten-policjant-zrobil-wyciagnal-bron-i-chcial-strzelac-za-co-za-picie-piwa-szokujace-nagranie-z-interwencji-z-kola-video/
 • @Husky 08:15:37
  http://wolnosc24.pl/wp-content/uploads/2017/08/policja_paryz_wolnosc24-1.jpg

  http://wolnosc24.pl/2017/08/18/francja-wziela-sie-za-walke-z-potencjalnym-terroryzmem-w-paryzu-zlikwidowano-kilka-nielegalnych-obozowisk-imigrantow-video/

  https://www.facebook.com/RTnews/videos/10155889475609411/
  Przyjąć młodych uciekinierów!
  (dedykuję niedoruchanym lewakom, lewaczkom, peowcom i wszystkim z N...)

  GW (jeszcze) nie doniosła,
  Ale chłopcy, którzy osła
  Jakby no… wykorzystali,
  Wszyscy się pozarażali.

  Chłopców Polska przyjąć musi,
  Bo Maroko wstyd wciąż krztusi!
  Ze szpitali swe pociechy
  Biorą krewni (wstyd za grzechy).

  Osioł będzie zastrzelony.
  Nie obroni go zielony…
  Bo nad chłopców jasne grobem:
  Osioł był islamofobem!!!

  Zarażony był wścieklizną.
  Polska nową więc ojczyzną
  Zostać winna jest przyszłości
  Dla (ciut wściekłych) młodych gości!
 • @Husky 08:15:37
  http://niezalezna.pl/201101-moment-w-ktorym-zginal-terrorysta-z-cambrils-uchwycony-przez-swiadka-wideo-18
 • @Husky 13:10:54
  Co tu dużo mówić? Nie przypadkowo mówi się, że "siła tkwi w prostocie". Po co terrorysta ma marnować czas i środki na zdobycie nielegalnej broni palnej, czy ładunków wybuchowych, skoro to, czego potrzebuje, ma na wyciągnięcie reki? To swoją droga pokazuje, jak groteskowe jest myślenie ludzi, którzy są przeciwnikami ułatwionego dostępu do broni palnej, ponieważ, według logiki ich myślenia, należy teraz wprowadzić bezwzględny zakaz korzystania z samochodów, ciężarówek i innych środków transportu. Ba, powinien być również zakaz korzystania miedzy innymi z takich rzeczy, jak nóż kuchenny, bo przecież można nim poderżnąć gardło. Młotek, bo przecież można nim roztrzaskać czaszkę. Krawat, bo przecież po odpowiednim uchwyceniu go, można nim kogoś udusić. A ludziom pracującym w tartakach zabierzmy piły, czy to spalinowe ,czy to tarczowe, bo przecież można nimi - wiadomo co. Najlepiej w ogóle nie używajmy własnych rąk i nóg, albowiem można nimi samymi skatować kogoś na śmierć. W mojej wypowiedzi chodzi o to, że gdy ktoś będzie chciał kogoś zabić, to i tak to zrobi. Jak nie przy pomocy broni palnej, to w inny sposób, jak ci islamiści w ostatnich zamachach terrorystycznych. Oni nie używali broni palnej, a ile bólu i cierpienia spowodowali. Liczba ofiar tych wszystkich zamachów byłaby znacznie mniejsza, gdyby ci ludzie mieli się czym bronić. A co ma zrobić nieszczęśnik, który widzi, jak jakiś islamista, albo celuje do niego z broni palnej, albo jedzie w jego kierunku ciężarówką? Mało tego, nie ma dokąd uciec. Ma rzucać w zamachowca własnym obuwiem? Bo tak to wygląda. A gadanie, że jak broń palna będzie ogólnodostępna, to ludzie się nawzajem wystrzelają, to już w ogóle kuriozum. Jak już mówiłem, gdy ktoś będzie chciał kogoś zabić, to zrobi to, w taki czy inny sposób. Niech przykładem będą chociażby niedawne wojny pseudokibiców w Krakowie, gdzie używano m. in. maczet, które, jak na ironię, choć są bronią białą, to nie tylko mogą wyrządzić znacznie poważniejsze obrażenia niż broń palna, to są na dodatek jeszcze - legalne. A takie tereny jak chociażby stan Texas w Stanach Zjednoczonych? Przecież tam ludzie są uzbrojeni po zęby. A jakoś nie dochodzi tam na co dzień do masowych strzelanin. Pewnie są pojedyncze przypadki morderstw z użyciem broni palnej, ale po raz kolejny, jak ktoś będzie chciał kogoś zabić, to i tak to zrobi, w ten czy inny sposób. Mało tego, przecież Teksańczycy mijają się na co dzień na ulicach swoich miast i miasteczek, a jakoś nikt do nikogo nie strzela. No, ale o tym przeciwnicy ułatwionego dostępu do broni palnej oczywiście nie wspominają. Złośliwie dodam, że ich doświadczenia z bronią palną są pewnie ograniczone do stereotypowych filmów akcji, a oni sami nigdy w życiu nie byli na strzelnicy, a o trzymaniu broni palnej w dłoni nawet nie wspomnę. Podsumowując. Zamachy terrorystyczne w Europe zabrały krwawe żniwo, z użyciem broni palnej lub bez, ponieważ ludzie nie mieli czym się bronić (to, że te zamachy są "skutkiem", a nie "przyczyną", to rozmowa na inny czas). Gdyby, nie daj Boże, taki atak wydarzyłby się w Polsce, to również będą ofiary przynajmniej w dziesiątkach ludzkich istnień. Dlaczego? Bo niestety, ale Polacy są również rozbrojeni i nie będą mieli czym unieszkodliwić, czy to uzbrojonego w broń palna zamachowca, czy to zamachowca w kabinie ciężarówki. A samymi maczetami się nie obronimy. A to, co mówią przeciwnicy ułatwionego dostępu do broni palnej, albo mówiąc wprost, straszą nas, ze się zaraz wszyscy odstrzelimy nawzajem, że przestępczość drastycznie wzrośnie itd, można spokojnie wsadzić między bajki z gatunku kiepskiej fantastyki. Żeby nie było, nie jestem Johnem Rambo, czy Johnem McClane, dla którego strzelanie do uzbrojonego napastnika nie stanowi większego problemu, ale, gdybym posiadał, legalnie, chociażby "klamkę", to przynajmniej miałbym świadomość, że gdyby doszło "co do czego", że gdybym znalazł się w sytuacji ostatecznej, typu: "albo ja, albo mój napastnik", to moje szanse na przeżycie byłyby znacznie większe.
 • @Husky 20:20:49
  „Widzieliśmy pierwsze uderzenie" - relacja świadka, która mrozi krew. "To było dziecko na wózku”

  http://niezalezna.pl/201101-moment-w-ktorym-zginal-terrorysta-z-cambrils-uchwycony-przez-swiadka-wideo-18
 • @kula Lis 67 16:20:30
  http://niezalezna.pl/201106-sierakowski-i-migalski-co-oni-wygaduja-porownali-zamach-do-grypy-i-wypadkow-na-drodze
 • @Husky 13:10:54
  http://niezalezna.pl/201113-prezydent-duda-nie-ugniemy-sie-przed-zamachowcami

  cyt. Tusk : "'Nasze myśli są z ofiarami i wszystkimi dotkniętymi tym tchórzliwym atakiem na niewinnych ludzi." - k.c. Prawda , że Prezydent niczym nie różni się od Tuska? PAD już pisze dokładnie tak samo jak ci bezsilni idioci z Unii: "nie ugniemy się, umacniamy tolerancję i demokrację" itp. ble ble. Może wyślijmy PADowi jeszcze kredki. W sumie się cieszę, że PAD pokazał wreszcie swoje prawdziwe oblicze. Prawda wyzwala...Przypominam, że Ojciec PADa jest za przyjmowaniem islamistów. Prawdopodobnie PAD też powolutku do tego się przyzna, bo na razie mówił tylko, że jest przeciwny PRZYMUSOWEMU przyjmowaniu imigrantów. Czyli, że jak nie będzie przymusowo to będzie za. Ponoć tzw korytarze mają stworzyć z biskupami Nyczem, Polakiem i Gądeckim.
 • @Husky 13:10:54
  https://media.wplm.pl/pictures/825/upscale_True/path/2017/08/18/825/360/d942353ef162462cbaa524919cf286b9.jpeg

  Pytanie do elit UE. Kto tu jest "tchórzem"? Skoro "tchórze" potrafią zastraszyć potężną Europę, to kim są w takim razie ci „dzielni” Europejczycy?

  https://wpolityce.pl/swiat/353774-pytanie-do-elit-ue-kto-tu-jest-tchorzem-skoro-tchorze-potrafia-zastraszyc-potezna-europe-to-kim-sa-w-takim-razie-ci-dzielni-europejczycy
  NA ZDJĘCIU- TRZEJ CHUJE.

  Zachodnia Europa to ludzie zdemoralizowani, sybaryci. Nie należy liczyć na jakąś zmianę. To zależy wszystko od wychowania. Ci dzielni europejczycy to są mordercy Europy i swoich rodaków, mają krew na rękach zapraszając i sprowadzając do Europy ISIS. Biorą z UE bajońskie płace i w dupie mają pozostałych obywateli Europy. W Polsce widać coraz więcej śniadych, kto ich tu wpuszcza? Kebaby też powstają jak grzyby po deszczu, przecież je należy omijać z daleka. Czy wy wiecie co oni wam podają i jak jest to przygotowywane? Wspierając kebaby zapraszacie do Polski muzułmanów, myślcie trochę. Dość bierności ! Na atak terrorystów islamskich odpowiadać jak bohaterscy przodkowie Europejczyków ! Precz z lewactwem międzynarodowym które chce zniszczyć Europę i narody przy pomocy islamu !
 • @Husky 13:10:54 ale terroryści się wystraszyli zginą ze śmiechu.
  https://media.wplm.pl/pictures/825/upscale_True/path/2017/08/18/825/360/19e406a3ae7f4d1fb1ac560cbf1243db.jpeg

  https://wpolityce.pl/swiat/353771-nie-boimy-sie-minuta-ciszy-ku-czci-ofiar-i-mocny-okrzyk-tlumu-na-placu-katalonskim-wideo

  A teraz porysujmy sobie kwiatki i protesty na asfalcie. Pamiętajcie by używać kredy z unijnym certyfikatem! "Nie boimy się"... ktoś by petardę wrzucił i by się potratowali w panice, jak po zamachu w Paryżu i kilku innych przypadkach.
 • @Husky 13:10:54
  https://wpolityce.pl/gwiazdy/353734-jerzy-grunwald-dla-wpolscepl-liberalno-lewicowi-politycy-z-brukseli-maja-krew-na-rekach-ci-ludzie-kaza-nam-byc-stadem-baranow-idacych-na-rzez
 • @Husky 13:10:54
  https://media.wplm.pl/pictures/825/upscale_True/path/2017/08/18/825/360/f2874ee7b12647f5b5bac6877853d6af.jpeg

  Już dwa lata temu pisał, że chce "zabijać niewiernych". Moussa Oukabir - 17-letni marokański muzułmanin, który przeprowadził atak w Barcelonie

  https://wpolityce.pl/swiat/353768-juz-dwa-lata-temu-pisal-ze-chce-zabijac-niewiernych-moussa-oukabir-17-letni-marokanski-muzulmanin-ktory-przeprowadzil-atak-w-barcelonie
  Ps..Egzekucja terrorysty. Sadzamy gościa na żywej świni pod stryczkiem, potem kobieta (niewierna) zakłada mu pętlę na szyję i malutki kopniaczek w świnkę. Uwierzcie mi, wtedy terroryzm islamski się skończy. --- Niejaki Kramek napisał plan rozwalenia państwa polskiego, z fundacji z pozwoleniem na handel bronią. Dlaczego jeszcze nie został aresztowany? Później będzie - "już wcześniej pisał".
 • @kula Lis 67 15:33:03
  W zamachu w Hiszpanii zginęło kilkanaście osób, a ponad sto zostało rannych. Cały świat jest przerażony barbarzyństwem, ale w Polsce swoje mądrości wygłosili Sławomir Sierakowski i Marek Migalski. Obaj w tym samym tonie - nie panikujmy, nie histeryzujmy. Bo więcej osób umiera na grypę (to Sierakowski) lub ginie w wypadkach samochodowych (to Migalski)

  palanty dwa
 • @kula Lis 67 15:39:27
  Zlikwidować tych zamachowców i rzucić do dołów z odpadami wieprzowymi
 • @kula Lis 67 15:50:02
  Wczoraj Hiszpania, dzisiaj Finlandia - dzięki Bogu nami rządzi PIS i jedyni terroryści na naszym terenie to Obywatele RP!
 • @kula Lis 67 16:04:07
  Należy wprowadzić obowiązek pochówku terrorystów w workach wypełnionych świńską krwią! A poza tym - wypędzenie wszystkich wyznawców Mahometa z Europy może pomóc (przepraszam tutaj polskich muzułmanów - stalibyście się ofiarą uboczną swojej religii).
 • @kula Lis 67 16:12:38
  Wyłapać, załadować na statki, samoloty, wszystkie kraje europejskie mają się złożyć na to. I pomóc im tam, we własnych krajach, chyba, że się wcześniej wszyscy wymordują.
  Oby
 • @kula Lis 67 16:17:10
  Zabijać ludzi z myślą, że się robi coś co się Bogu podoba? Tu tylko dobry psychiatra jest potrzebny oraz mocne leki uspokajające, kamizelka i izolatka.
 • @kula Lis 67 16:18:24
  Komisja Europejska to najniebezpieczniejsza wataha na tym kontynencie. To tym neurotycznym nienawidzącym naszej cywilizacji socjopatom zawdzięczamy obecną "politykę" migracyjną!
  Te kreatury wraz z mediami, przedstawicielami "postępowych" środowisk naukowych mają na rękach krew kolejnych ofiar.
  Wierni sojusznicy islamu w długim marszu ku fizycznemu oraz moralnemu zniszczeniu narodów europy!
 • @kula Lis 67 16:20:30
  Jeżeli samych terrorystów traktujemy jak wariatów którzy nie rozumieją koranu i traktują go zbyt dosłownie, to pokonajmy ich, ich własną bronią. Faktycznie dla przykładu innych szaleńców po śmierci zróbmy im coś, co w ich mniemaniu nie pozwoli im osiągnąć bram islamskiego raju, a z naszego racjonalnego punktu widzenia będzie niewiele znaczącą procedurą po śmierci.
  Pasy Szahida nawet atrapy świadczą, że na serio traktują swoją misję i wierzą w przeróżne bzdury (trudno ją inaczej traktować poświęcając życie).
 • @kula Lis 67 16:25:32
  Raj islamski a muzułmański. Następne pranie mózgów ludziom. Po zamachach w Manchesterze oficjalnie muzułmanie "potępili ataki" i właśnie takie hasła głoszono, że to niezgodnie z nauką Allacha zabijać niewinnych ludzi bla bla bla. Następnie na pogrzebie tych terrorystów pojawiło się 130 duchowych przewodników islamskich (w tym część która niby krytykowała), pochowali ich z honorami, na takie detale należy zwracać uwagę.
  Pomyślcie sobie 130 księży na pogrzebie, to chyba jakiś biskup musiał by umrzeć...
  Oni tacy są, mówią jedno, robią drugie.
 • @kula Lis 67 16:29:37
  https://pbs.twimg.com/media/DHhXquFXgAA16NP.jpg
 • @kula Lis 67 16:32:09
  Mapa ataków terrorystycznych. Totalna opozycja ma dowód na to, że PIS izoluje Polskę w świecie,

  https://pbs.twimg.com/media/DHgVzqpXkAAVhKt.jpg
 • @kula Lis 67 16:34:29
  ku ......a to jest religia pokoju ??????

  https://pbs.twimg.com/media/DHgirrRXcAAD_Rx.jpg
 • WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO PANIE MINISTRZE
  Dzieki za spokojny i wolny kraj

  Data i miejsce urodzenia: 18 sierpnia 1970 (46 lat), Kraków, Polska

  https://pbs.twimg.com/media/DHfeLfwVoAAyCow.jpg
 • @kula Lis 67 16:40:02
  Demonstracja pro-emigrancka Barcelona wiosna 2017

  https://pbs.twimg.com/media/DHdBq5vXoAA64dA.jpg
 • @kula Lis 67 16:46:33
  Pamiętacie zdjęcie małego Aylana, którego ciało zostało wyrzucone na brzeg?

  Ciekawe na ilu okladkach będzie to zdjęcie.

  https://pbs.twimg.com/media/DHdyTLxXYAIG9VB.jpg
 • @Husky 23:05:05
  Jedyna nadzieja w zmartwychwstaniu generała Francisco Franco.
 • @Zdzich 17:37:53
  Europa zdycha jest już od 2-3 lat a w tej powolnej agonii Państwo islamskie i się szerzy na dużą skalę.
  Tych zwyrodnialców nikt już nie powstrzyma, a zwłaszcza te lewackie władze w UE rozrośnięte biurokracją i głupotą
 • @kula Lis 67 20:39:47
  Narracja komunistów i liberałów ......

  Incydent w Barcelonie.

  Incydent w Paryżu.

  Incydent w Londynie.

  A w Polsce...........

  Zamach na Sąd Najwyższy.

  Zamach na Trybunał Konst.

  Zamach na demokrację.
 • @Zdzich 17:37:53
  Muzułmanin robi zamach = nie wolno potępiać wszystkich muzułmanów

  Polak pobił obcokrajowca = Polacy to faszyści i rasiści!!!

  https://pbs.twimg.com/media/DHgPP8mWAAAUOxa.jpg
 • @Husky 18:23:26
  To już seria! Znowu atak nożownika - tym razem w Niemczech!

  http://niezalezna.pl/201122-to-juz-seria-znowu-atak-nozownika-tym-razem-w-niemczech

  Ps...Ciekawe czy ryzy Tusk schował się już do szafy a Merkel wyłączyła głośną muzykę żeby nie drażnić Arabów bo to jest ich jedyna walka z terroryzmem. Merkel jest słupem i wykonuje polecenia rozwalenia Europy za pomocą Arabów, jak do tej pory to Polska i Węgry stanęły w poprzek przeciw islamizacji i zagładzie kultury zachodniej.... bez powtórki 732 - 1571 - 1683 nie da się odeprzeć tego... czy Europę stać na to?....największym sprzymierzeńcem ISIS są europejskie.... prawa człowieka!
 • @Husky 18:23:26
  Dlaczego dochodzi do zamachów? Opinia eksperta nie spodoba się lewactwu.

  http://niezalezna.pl/201121-dlaczego-dochodzi-do-zamachow-opinia-eksperta-nie-spodoba-sie-lewactwu
 • @Husky 18:23:26
  http://niezalezna.pl/201124-zamachowiec-z-barcelony-nie-zyje-mussa-ukabir-zostal-zabity-w-cambrils

  Ps..Hiszpanie dzisiaj protestują ... kartkami w rękach, i wołają: więcej muslimów, żabojady kredkami, szkopy gwizdami na Makrelę, i co z takimi idiotami robić? Nic, niech giną z głupoty jak rozumu nie mają. Zamiast zebrać się i wygonić ze swoich krajów muslimów terrorystów, protestują kredkami, kartkami, gwizdami, ręce opadają. Na pytanie o kraj, w którym nigdy by nie zamieszkał, odpowiedział, że w Watykanie." Oj to papa Franciu strasznie się zmartwi, mycie śmierdzących islamskich kulasów poszło się jebać!
 • @kula Lis 67 20:00:10
  Niepublikowane zdjęcie poszukiwanej kobiety odpowiedzialnej za wszystkie zamachy w UE

  https://pbs.twimg.com/media/DHhs56sWsAAqtB8.jpg
 • @kula Lis 67 20:11:56
  Bruno Gulotta..35 lat..tatuś 7-miesięcznej Arii i 5-letniego Alessandro..mąż Martiny..zamordowany wczoraj w Barcelonie przez islamiskich zwyrodnialców.

  https://pbs.twimg.com/media/DHgaL6TXYAEPZ4u.jpg
 • @kula Lis 67 20:11:56
  Dzisiaj umierają już inne dzieci..na ulicach Europy.

  https://pbs.twimg.com/media/DHfgLhQUAAAZHi9.jpg

  https://pbs.twimg.com/media/DHfgMnOV0AELtBQ.jpg
 • @kula Lis 67 20:11:56
  Tak wygląda współczesna Europa....

  https://pbs.twimg.com/media/DHcoY_GXcAE4EZq.jpg

  https://pbs.twimg.com/media/DHcoZNbXYAER4vs.jpg

  https://pbs.twimg.com/media/DHcoZjQXkAECHY_.jpg

  https://pbs.twimg.com/media/DHcoZ3bXcAEtRgM.jpg
 • @Husky 20:20:49
  Babcia zginęła, wnuczka uznana za zaginioną. Obywatele tego kraju ostrzegani przed zamachami.

  http://niezalezna.pl/201127-babcia-zginela-wnuczka-uznana-za-zaginiona-obywatele-tego-kraju-ostrzegani-przed-zamachami
 • Święte słowa człowieka niewierzącego.
  https://pbs.twimg.com/media/DHiCpf8XoAI26Ql.jpg
 • Gdyby w Europie byli świadomi, gorąco wierzący chrześcijanie
  to Islam nie miałby środowiska do rozwoju. Europa Zachodnia to próżnia wartości

  https://pbs.twimg.com/media/DHgqB-_XcAM7ICh.jpg
 • @kula Lis 67 20:27:08
  Z opowieści "dobrego" żołnierza

  https://pbs.twimg.com/media/DHfw4FPU0AAXkau.jpg
 • @kula Lis 67 20:11:56
  I można się kłócić ze świętym...

  https://pbs.twimg.com/media/DHhtgZVXsAIPxc1.jpg
 • @kula Lis 67 20:00:10
  Według informacji od policji 2 osoby nie żyją,a 8 jest rannych.

  Na zdjęciu nożownik. Postrzelony przez policję.

  https://pbs.twimg.com/media/DHhzsxCWsAAAB32.jpg
 • @Husky 20:45:55
  Bułgaria wysłała wojsko zamiast policji na granice z rozkazem strzelania bez ostrzeżenia a JEWUE już wyje że będą łamać lewackie prawa człowieka! Bułgaria odpowiedziała, że ma ich wycie w dupie. Brawo Bułgarzy!
 • Podsumujmy:
  Władze Katalonii zarządziły trzy dni żałoby, kredki gotowe, granice dziurawe jak sito,

  transparenty Refugees Welcome wciąż wiszą
 • @Husky 20:50:36
  Według Białasa i tej z Antypodów to wszystko bujda jak zwykle u nich.
 • @kula Lis 67 20:59:46
  Brawo Bułgarzy!
 • @kula Lis 67 21:01:46
  Nie tylko tam.Nie tylko.
  Hans Christian Andersen czy Bracia Grimm mają godnych następców.
  I jak niewiele im trzeba by zaistnieć
  8-)))))))

  ps.
  za kilka dni okaże się że była dziura w podłodze samochodu,ofiary to manekiny, krew ma inny niż zwykle kolor .A i zamachowiec ma jakieś semickie rysy
  FALSE FLAG
  ps.

  Całe szczęście że jeszcze Barcelona jest na mapie Hiszpanii, bo komu jak nie FC Barcelona bym kibicował

  Ale zostawmy to, maja zabawe i nie psujmy im dobrego humoru

  pzdr.
 • @Husky 21:11:20
  Już tak u tego kozoluba tak piszą. Nie trzeba było paru dni.
 • @Husky 21:11:20
  Zbliża się nieuchronnie w EU czas, kiedy kajdan szereg człowiek nosić będzie, a z jego oblicza radość zniknie bezpowrotnie, jaką pokładał w ówczesnych EU elitach, i na darmo jej jednak szukać będzie. Przeżywać zaś biedna istota ludzka będzie tylko ból i strach, bo w dniach przyszłych człowiek na darmo pokoju zaś szukać będzie i znikąd go pewnie już nie znajdzie, Bowiem ową nadzieję, którą masy ludzkie w obecnych elitach EU władzy pokładał - stracił. Tylko nieprawość odtąd na europejskiej ziemi panować będzie. W Europejskim Unijnym państwie Merkel uważa się, że dla dobra Europy i ludzkości trzeba mordować. Działa w związku z tym nieustannie nad indoktrynacją EU społeczeństw tajna inżynieryjna służba nadzoru ideologicznego, oraz bardzo się stara za pomocą odpowiednich regulacji językowych zablokować samą możliwość pojawienia się u ludzi myśli innej, niż marksistowska i socjaldemokratyczna. W tym celu zamachy, terror i mordy w Europie działają oczyszczająco na wiarołomstwo ludu, a przy okazji powstała tragedia i trwoga może w masach ludzkich posłuszeństwo dla EU-władzy wzmóc!! "Dla dobra ludzkości trzeba mordować", i nie ulega wątpliwości, że mordy w Europie są efektem polityki Merkel, Schultza, Timmermansa, Junckera, Macrona, Tuska i wielu innych europejskich żydo-masonów. Są w gruncie rzeczy ich pośrednim dziełem i odzwierciedlają stan umysłu lewicowych elit.
 • @kula Lis 67 21:13:21
  Cała "prawda"całą dobę 8-))))
 • @kula Lis 67 21:16:08
  Takie tam

  https://pbs.twimg.com/media/DHiM8lIXoAQKar9.jpg
 • @Husky 21:11:20
  Sojusz terrorystów i marksistów. Razem wystartują w wyborach do niemieckiego parlamentu! Ludowy Front Wyzwolenia Palestyny (PFLP) zawiązał Koalicję z Niemiecką Partią Marskistowsko-Leninowską. Terroryści i komuniści chcą wystawić w wyborach do niemieckiego parlamentu wspólnych kandydatów.

  Ludowy Front Wyzwolenia Palestyny uznawany jest przez Unię Europejską za organizację terrorystyczną. Odpowiada ona m.in. za wiele terrorystycznych ataków na Izrael.

  Jak donosi niemiecka gazeta Jüdische Allgemeine Marksiści-Leniniści oświadczyli, iż nie postrzegają Frontu jako organizacji terrorystycznej. Według szefów komunistycznej partii jest wiele organizacji niesłusznie podejrzewanych o działalność przestępczą i terrorystyczną.

  – Domagamy się usunięcia rewolucyjnych i antyimperialistycznych organizacji z „list terrorystów” – napisała Niemiecka Partia Marksistowsko-Leninowska w swym oświadczeniu. W Niemczech nie ma prawnych przeszkód, by terrorystyczna organizacja jak Ludowy Front Wyzwolenia Palestyny mogła wystawić swych kandydatów do wyborów. Front żadnego ze swych terrorystycznych ataków nie przeprowadził na terenie Niemiec, więc według Berlina jest „niewinny”.

  Prawdziwym celem koalicji komunistów i terrorystów może nie być jednak zdobycie miejsc w Bundestagu. Najprawdopodobniej chodzi o pozyskanie dotacji budżetowej. Marksiści-Leniniści zdobyli w poprzednich wyborach 0,1% głosów. Jeśli wspólna lista terrorystów i komunistów uzyska 0,5% głosów, będzie miała prawo do dotacji fundowanych przez niemieckich podatników.
 • @Husky 21:11:20
  http://wolnosc24.pl/wp-content/uploads/2017/08/wakcje_uchod%C5%BAcy_wolnosc24.jpg

  Uchodźcy za pieniądze niemieckich podatników jadą na wakacje do krajów z których uciekają!?
  Mają tupet! Uchodźcy, rzekomo uciekający przed piekłem wojny do Niemiec, dzięki socjalowi wracają do swoich ojczyzn na wakacje…Oni to mają tupet! Uciekają do Niemiec a wakacje spędzają w ojczyźnie. Jak czytamy w „Die Welt” uchodźcy, którzy złożyli wnioski o azyl w Niemczech, są w większości bezrobotni i żyją z zasiłku socjalnego. Potem bezczelnie składają wnioski o płatny urlop w agencjach pracy. Gdzie się udają na wakacje? Do kraju z którego uciekli! Według „Die Welt” takie przypadki odnotowały gminy na południowym zachodzie Niemiec, ale jak piszą tam eksperci to zjawisko jest o wiele szersze. Urzędy ds. Migracji mówią o ponad 100 osobach mających status uchodźcy w Niemczech i czekających na rozstrzygnięcie swoich wniosków o azyl, które od 2014 r. wielokrotnie wyjeżdżały do swoich krajów pochodzenia. Tłumaczyli to chęcią spędzenia czasu ze swoimi rodzinami. Kompletnym nieporozumieniem jest to, że po powrocie te osoby dalej zachowały status uchodźcy. Zazwyczaj urlopowiczami są uchodźcy z Syrii, Iraku, Afganistanu i Libanu. Udowodnili oni podczas procesu azylowego, że uciekli przed wojną i terrorem. Minister sprawiedliwości Badenii-Wirtembergii Guido Wolf (CDU) uważa takie zachowanie uchodźców za „niezrozumiałe”. Jeśli ktoś przybył do Niemiec bo rzekomo jest politycznie prześladowany w swojej ojczyźnie i złożył wniosek o azyl bądź go otrzymał, a następnie jedzie tam na wakacje, to jest to sprzeczność. Jeśli istnieją tu jakieś luki prawne, powinny zostać zamknięte podkreślił Wolf. Pełnomocnik ds. integracji niemieckiego rządu Aydan Özoguz (SPD) natomiast ma inne zdanie. Zapewne mają ważne powody, by jechać na krótki czas do ojczyzny, choćby śmierć w rodzinie. To zapewne bardzo rzadkie przypadki przekonywała polityk SPD w rozmowie z gazetami „Funke Mediengruppe”. Alternatywa dla Niemiec żąda, aby rząd w Berlinie odebrał urlopującym w ojczyźnie przybyszom status uchodźcy oraz nie udzielał im azylu w Niemczech. Co jest jedynym logicznym wyjściem. Nie ma najmniejszego znaczenia, dlaczego udali się w podróż do domu. Jeśli mogą tam przebywać to znaczy, że im nic nie grozi, a więc azyl im się nie należy, bowiem otrzymali go w oparciu o kłamstwo powiedział poseł AfD Anton Baron. To jest po prostu niesamowite! Przyjeżdża sobie młody mężczyzna, bohatersko zostawiając żonę i dzieci w kraju ogarniętym wojną i prosi o azyl. Dostaje go, a potem jedzie na wakacje do kraju, w którym według jego zapewnień jest on prześladowany! A potem wraca z wakacji opłaconych za pieniądze niemieckich podatników i znowu zostaje biednym, prześladowanym uchodźcą? Cyrk!

  Die Welt

  Ps...Na spedzanie wakacji za europejski socjal przez „uciekinierow” w krajach z ktorych „uciekli”. Europa – wiadomo – jest dla socjalu
  I sa w niej rozne atrakcje:
  Zabijac niewiernych mozna bez zalu.
  A potem?… W domu wakacje! Lewak ma pusty łeb wypełniony próżnią Socjalistyczne Państwo Opiekuńcze jak cała lewica, nie ma nic wspólnego z logiką.
 • @kula Lis 67 21:31:14
  Dziwie sie europejskim narodom, ze po dwoch ostatnich wojnach, ktore Niemcy zafundowali swiatu, pozwala sie im na decydowanie o losach EU?
 • @Husky 21:11:20
  Austria wysyła wojsko na granicę z Niemcami. Chce powstrzymać napływ nielegalnych imigrantów. 70 żołnierzy austriackich ma na stałe chronić granicę z Włochami na alpejskiej przełęczy Brenner. Położona na wysokości 1300 metrów nad poziomem morza przełęcz Brenner jest głównym przejściem pomiędzy Austrią, a Włochami. Tym samym jest naturalnym miejscem na szlaku imigrantów, którzy starają się przedostać z Półwyspu Apenińskiego na północ Europy. By chronić to przejście Austria wysłała na stałe 70 żołnierzy. Helmut Tomac jeden z szefów austriackiej policji zapowiada, iż Wiedeń gotów jest też wysłać na granicę pojazdy opancerzone, jeśli sytuacja pogorszy się. Przedostanie się przez Morze śródziemne nie daje nikomu biletu na podróż na północ Europy powiedział Sebastian Kurz austriacki minister spraw zagranicznych. Ocenia się, iż 80 tysięcy imigrantów znalazło się w tym roku we Włoszech. Rząd włoski nie jest już w stanie utrzymywać imigrantów w obozach i zaczyna grozić, iż przyzna im kartę pobytu pozwalającą na swobodne podróżowanie po strefie Schengen. Spośród tych którzy przedostali z się z Włoch do Austrii ponad 16 tysięcy imigrantów wystąpiło o azyl. Tymczasem zalecenie wzmocnienia środków bezpieczeństwa na całym terytorium Włoch i ochrony najbardziej zagrożonych atakiem obiektów wydał w piątek szef MSW Marco Minniti w związku z zamachem terrorystycznym w Barcelonie. Decyzja ta zapadła podczas zwołanych w trybie pilnym obrad działającego przy MSW komitetu ds. analizy strategii walki z terroryzmem. Ministerstwo poinformowało o wystosowaniu do przedstawicieli lokalnych władz i komend policji w całym kraju okólnika z zaleceniem uważnego monitorowania sytuacji i zachowania czujności.
  W naradzie uczestniczyli szefowie włoskiej policji, służb specjalnych, a także przedstawiciele sił bezpieczeństwa Hiszpanii. Po spotkaniu poinformowano, że poziom zagrożenia we Włoszech nie ulega obecnie zmianie, ale zachowana jest najwyższa czujność.

  Queremos refugiados!

  „Nie boimy sie!” – „No tenemos miedo!”
  Skanduja ludzie i bija brawa.
  Teczowa koze rysuja kreda…
  Z terrorem konczy sie juz zabawa!

  Kanclerka rzekla, ze bedzie cicho
  Na wiecach… To juz nie sa przelewki!
  I tylko w Polsce jakowes licho…
  Antyislamskie nie milkna spiewki!

  Rzekomo – wedlug kato-Polakow –
  Zachodzi jakis zwiazek zamachow
  Z muzulmanami. Szkoda biedakow!
  Trwa na Trybunal ZAMACH u Lachow…

  A incydenty ciezarowkowe
  Swiadcza o jednym: za malo srodkow
  Na integracje wydac gotowe
  Sa panstwa. (Ida na tych wyrodkow…)

  Queremos!…Chcemy! niechaj Polacy
  Skanduja grzecznie: „Chcemy uchodzcow!”
  Dotacje przeciez maja na tacy…
  Ubogacenia nie braknie bodzcow!
 • @kula Lis 67 21:38:07
  Trump przypomniał co amerykański generał zrobił z terrorystami

  https://pbs.twimg.com/card_img/898448864482660353/__aFthF-?format=jpg&name=600x314
 • @Husky 21:11:20
  http://wolnosc24.pl/wp-content/uploads/2017/08/Conchita_Wurst_ESC2014_Meet__Greet_19.jpg

  W odmętach lewackiego szaleństwa. Rok więzienia za „nieprawidłowe” zwracanie się do zmiennopłciowych(sic!) Senat Kalifornii rozważa wprowadzenie kary więzienia i 1000 dolarów grzywny za „niewłaściwe” używanie zaimków w stosunku do osób zmiennopłciowych. Nowe przepisy zaproponował Scott Wiener demokratyczny senator. Przewidują one m.in. iż szpitale i ośrodki zdrowia mają uwzględniać deklarowaną płeć pacjenta. Taki/taka pacjent/pacjentka ma prawo używać dowolnej łazienki. Mężczyzna, który oświadczy, że jest kobietą ma mieć prawo leżenia z innymi kobietami, prawo do specjalnych kosmetyków i noszenia damskich strojów szpitalnych. Do osób zmiennopłciowych trzeba będzie zwracać się używając zaimków, których sobie życzą. A więc do mężczyzny, który oświadczy, że jest kobietą trzeba mówić per „ona”. Za „nieprawidłowe” zwracanie się ma grozić kara 1000 dolarów grzywny i do roku więzienia. Podobne przepisy obowiązują już w Kanadzie. Niedawno opisywaliśmy przypadek rodziny w Wielkiej Brytanii, w której Niejaki/niejaka Nikki Draven co kilka dni, na zmianę jest mężem, albo żoną, Louise swej/swego partnerki/partnera, która/który urodził się jako mężczyzna, ale „staje się kobietą”.

  Ps..Aż do momentu jak jakiś mąż kobiety leżącej na sali razem ze zbokiem spuści mu łomot. Zboczeńcy sami na siebie kręcą bicz.
  Hymn Antify
  motto: „Wszystko w państwie, nic poza państwem, nic przeciwko państwu.” (Benito Mussolini)

  Lesbo i geju, i genderowe
  Różnorodności queer!
  Kiedy faszysta podniósł swą głowę,
  Szkalując Ciebie: „Świr!”;
  Niesie znów szmatę biało-czerwoną,
  Co faszystowska jest;
  Zasłoń twarz, odsłoń cycki i łono
  I pokaż palcem gest!

  Pałek, kastetów, gazu i pięści
  Nie żałuj; to Twój wróg!
  Padnie faszysta! (Los, jak poszczęści,
  Oberwie w końcu Bóg!)
  Siły postępu i demokracji
  To my, i tylko my!
  Miał zezwolenie, lecz nie miał racji!…
  Faszyści są, jak wszy!!!

  Państwo jest nasze! Wszystko więc z państwem
  Niech będzie, jemu wbrew
  Czynić cokolwiek, jest chuligaństwem.
  Niech spłynie wroga krew!
  Antyfaszyści złączmy się w łóżku
  I opanujmy świat!
  Kościół? upadniesz Ty nasz podnóżku…
  HUMANIZM, POKÓJ, ŁAD !!!
 • Publikuję zdjęcia współodpowiedzialnych za zamach.
  Hiszpańska policja nadal poszukuje 4 osób związanych z zamacham
  Ułatwię pracę policji.
  Publikuję zdjęcia współodpowiedzialnych za zamach.

  https://pbs.twimg.com/media/DHgdGqoWsAA-tLm.jpg
  https://pbs.twimg.com/media/DHgdFllWsAM3jJr.jpg
  https://pbs.twimg.com/media/DHgdE9lXUAAaBRl.jpg
  https://pbs.twimg.com/media/DHgdEvaWsAA_5Em.jpg
 • @Husky 13:10:54
  "To ze Londyn jest na liscie wiadomo od 15 lat.
  I co ?"

  Pstro - kuźwa, tu nie chodzi o miasto tylko o promenadę. Oni wiedzieli, że tam dojdzie do zamachu. Jak można tak precyzyjnie określić przyszły atak?

  A tu masz koment Szanownego RAM'a:

  "5 zabitych terrorystów w Cambrils przez policję miało fikcyjne pasy wybuchowe"

  Potrafisz połączyć te dwa fakty?

  Link do całego komentu:
  http://RAM.neon24.pl/post/139766,atak-w-barcelonie-i-niezastapiona-rita-katz#comment_1406161

  Pozdro!
 • @Jasiek 23:06:43
  I co z tego ma wynikać, co ma niby wynikać.
  Stosują ta metodę od dawna i co z tego

  Takie pasy miało wielu zwyrodnialców i łeb im upier..no, słusznie zresztą.
  Te bydlaki chcą by im łeb odstrzelić, by zginąć jak "męczennicy".
  A oblać takie ścierwa krwią świni i rzucić taką padlinę na wysypisko śmieci


  Słuchaj
  Dajesz link też do Dziennika.pl a ten odsyła do jakiejś regionalnej gazety.
  A skąd ta regionalna wie co wie.
  Wiesz w sumie to ma takie znaczenie jak to że ja dam link do wpisów tu zamieszczonych.
  BZDURA
  Przestań

  Pozdrawiam
 • @Husky 23:22:46
  "A skąd ta regionalna wie co wie."

  Bo "dotarła". A o docieraniach różnych gazet trochę wypowiadał się Sumliński...

  "Takie pasy miało wielu zwyrodnialców..."

  No tak... zwyrodnialców - woda to bardzo silny materiał wybuchowy... ale trzeba być zwyrodnialcem, żeby ją nalać do butelki. Ty naprawdę nie widzisz, że ktoś tych ludzi wrobił?
 • @Jasiek 23:34:59
  Dotarła ???

  Wiesz , znam źródła regionalne co dotarły ale na skraj idiotyzmu

  Mają swój rozum ?

  Na takich zwyrodnialców jest tylko jeden sposób , kula między oczy i na wysypisko. Tam ich miejsce.
  Tu masz Paryż "ubogacony" przez sierotki z Aleppo

  https://pbs.twimg.com/media/DHipuvTXcAQeN5n.jpg
 • @Husky 23:47:03
  "Tu masz Paryż "ubogacony" przez sierotki z Aleppo"

  A widziałeś jak zostało "ubogacone" Aleppo?

  Tego kto spowodował, że dzieci zostały sierotami też byś określił "kula między oczy i na wysypisko"?

  Czytałeś tekst Pana Jeznacha o tym jak Francuzi "ubogacali" Syrię?

  http://jeznach.neon24.pl/post/126623,kolonizacja-wsteczna

  -----------------------------------
  "Wiesz , znam źródła regionalne co dotarły ale na skraj idiotyzmu..."

  A ja słyszałem co mówił Sumliński o "docieraniu" - także "bardzo mnie przykro", ale uwaga nie na temat :-(
 • @Jasiek 03:12:12
  //Tego kto spowodował, że dzieci zostały sierotami też byś określił "kula między oczy i na wysypisko"?//
  pelna zgoda
  Assad ma tam zapewnione miejsce,kwestia czasu
 • @Husky 23:04:26
  http://niezalezna.pl/imgcache/750x430/c//uploads/news/islam_turysci.jpg
  Trudno uwierzyć! Dzień po zamachu lewacy wyszli na ulice Barcelony - wspierać... imigrantów...

  http://niezalezna.pl/201132-trudno-uwierzyc-dzien-po-zamachu-lewacy-wyszli-na-ulice-barcelony-wspierac-imigrantow

  Klasyczny sojusz dupy z batem w wykonaniu oszalałego lewactwa. Tylko zakład zamknięty , na leczenie za późno. Przecież widać pedalskie flagi....Czyżby miłośnicy jazdy bez siodełka protestowali? Europa jest przegrana i to nie z powodu napływu imigrantów bo z tym można sobie poradzić ale z powodu lewackiego ekskrementu,który ciągle wybija z szamba.Chora i zbrodnicza lewacka ideologia Spinelliego narobiła tak wielkich spustoszeń w głowach tamtejszych ludzi, że powrotu do normalności już nie ma. Nam jedynie wypada pilnować aby uchodźcy do nas nie przybyli i te lewackie ekskrementy nie rozlały się na Polskę z taką siłą jak to się dzieje na zachodzie Europy. Barcelona od niepamiętnych czasów była miastem lewackim. Hiszpanie to ciekawy naród. W obydwu wojnach światowych nie brali udziału, jednak setki tysięcy ludzi zginęło z rąk pobratymców w wojnach domowych. Lokalne oraz centralne władze potrafią sprawnie manipulować przekazem. W telewizji o ocenę wydarzeń zamachu pyta się często miejscowych ludzi z ulicy o różnej narodowości i kolorze skóry, by wyciszyć rosnące napięcie wobec emigracji. Lewackie postawy nie dziwią gdyż oni mają wypłukane mózgi i jak ostatnio określił Pan Wolski, przejawiają filozofię zwierząt w rzeźni. Są tacy mądrzy i przyjaźnie nastawieni do przybyszy to następnym razem niech ustawią się rządkiem przed pędzącą ciężarówką w geście zjednoczenia. Oto jakie skutki daje lewacka indoktrynacja, nawet o obliczu zagrożenia u nich nie działa instynkt samozachowawczy, oni zatracili poczucie realizmu! Poczucie piękna, tradycji, odpowiedzialności i Wiary zastąpiono dewiacją, warcholstwem i niszczącym satanizmem, przecież to widać gołym okiem. I po co ich żałować niech przyjmują wszystko to co przynoszą ze sobą uchodźcy, kradzieże, gwałty i mordy skoro ich tak bronią. Nie organizować wczasów niech nie mają zarobku z turystów za to będą mieli ubogacanie wszelkiego rodzaju czy tego chce Hiszpania? To całe lewactwo rozgonić na cztery strony świata i nie tylko to w Hiszpanii ale w innych krajach też. Najlepiej niech się wymieniają na morzu skąd podejmowani są uchodźcy. Uchodźcy do Europy, a lewactwo na ich tereny bez możliwości powrotu niech ich tam tresują.
 • @Jasiek 03:12:12
  W Hiszpanii, (jak i powoli w całej UE) chyba już tylko byki mają jaja (i to jeszcze tylko te, którym udało się umknąć spod francusko-niemieckiej normatywnej inżynierii genetycznej). Walka z terroryzmem zacznie się dopiero wtedy, gdy europejskie narody zmądrzeją i zaczną wywozić do kamieniołomów swoje lewactwo, łącznie z brukselskimi dziaduniami-kukłami w rękach zdegenerowanego kapitału. Każdy, kto ma tylko podstawowe pojęcie o terroryźmie doskonale sobie zdaje sprawę, że propagandowo-polityczny bełkot (w stylu wicie-rozumicie...) zachodnich służb i polityków po każdym zamachu jest dowodem bezsilności wobec wojny, która już się zaczęła. TREVI, Schengen, Interpol i inne wynalazki są już tylko papierkami w obliczu świetnie wyposażonych w legendy, dokumenty i tożsamości codziennie dobijających do brzegów EU nowych żołnierzy Koranu, oraz własnych obywateli o innej karnacji, którzy już nie potrzebują tej całej "logistyki terroryzmu", aby skutecznie siać śmierć, chaos i strach. Całe te cuda i wynalazki biometrii, elektroniki i informatyki, okazują się nie bardzo przydatne w obliczu wyczynów 17-to letniego śniadolicego miłośnika rozjeżdżania ludzi ciężarówką. Europa na własne życzenie idzie pod nóż...
 • @kula Lis 67 08:25:40
  Według Miriam Shaded w Europie toczy się wojna radykalnego islamu z niewiernymi. – Mówimy o walce radykalnego islamu z niewiernymi. Jest to przede wszystkim walka cywilizacyjna – mówiła. Dodała, że islamiści zabijają też osoby, które ich zdaniem niedostatecznie wyznają islam, czyli nie podzielają radykalnej wizji religii.

  Koalicjanci islamu i islamizacji Europy godzą się na to. Jeśli chcesz, żeby ktoś najechał twój kraj, to uspokajasz społeczeństwo, żeby nie reagowało. Uspokaja się, rozbraja się - całe społeczeństwo Europy jest rozbrajane. Ludzie nie mają broni, nie mogą się bronić – mówiła Miriam Shaded.

  - Kobiety są gwałcone, nie mogą się bronić. Dochodzi do masowych gwałtów. O tym się nie mówi w mediach na Zachodzie, ale na szczęście mamy w Polsce wolne media – stwierdziła prezes fundacji Estera w TVP Info.
 • @Husky 23:47:03
  Europa zachodnia jest stracona. Ratujmy Europę środkową. Lewakom zależy na starciu granic i reżimie w całej Europie. Dlatego cieszą się z akcji islamistów! Są rakiem własnych narodów i chcą zagłady własnych krajów! Chore społeczeństwo, które dąży do samozagłady, szkoda, że milcząca większość się temu poddaje. Turyści w Barcelonie są czymś gorszym od terrorystów, których tam nazywają " refugees " ? Wiecie co ? Niech tych wszystkich, którzy takie hasła lewackie głoszą, wytną do nogi muzułmańscy terroryści razem z ich żonami i dziećmi ...Nawet mi nie żal tego hiszpańskiego lewactwa. Na własne życzenie muzułmanie dokonują ich rzezi. Ja płakać po nich nie będę....Poczytajcie książkę Henryka Pająka "Bestie końca czasu". To was uświadomi bardzo dokładnie jak się sprawy mają. Już 27 lat temu Pająk to wszystko opisał. Jest 320 ludzi którzy rządzą światem. Jak to powstało od zarania do chwili obecnej. Kto jest Polakiem i czuje się Polakiem powinien tą książkę przeczytać!!!. Pająk pisał ją 5 lat bo musiał wszystko udokumentować. Korzystał z archiwów na całym świecie.
 • @Jasiek 03:12:12
  W Paryżu nie ma i nie było tych "sierotek" z Allepo, ponieważ Syryjczycy nie są czarni. To co na zdjęciu widać pozostawia po sobie ta dzicz z Afryki,etc...
 • @kula Lis 67 08:25:40
  "Walka z terroryzmem zacznie się dopiero wtedy, gdy europejskie narody zmądrzeją"

  Szanowny Husky zasugerował, że to Assad jest winien zniszczenia Aleppo...
 • @Husky 08:12:53
  "Assad ma tam zapewnione miejsce,kwestia czasu"

  Winisz Assada za zniszczenie Aleppo?
  Czy Ty już maż naprawdę telewizor zamiast mózgu?

  Dlaczego nie lubisz PO i KOD? ;-DDDD
 • @Jasiek 03:12:12 Lewactwo to stan umysłu - mocno upośledzonego umysłu.
  No cóż, znaleźliśmy się w sytuacji, że powinniśmy zacząć sekować bydło i to zarówno te przy pomocy której śmiecie, których innych określają mianem "goje" chcą rękoma dokonać pewne operacje
  https://www.youtube.com/watch?v=HlgBxkPF78o
  bo to bydło chce nie dość, że na tym zarobić http://podgrzybem.blogspot.com/2016/05/plan-sorosa-dla-europy.html to

  jeszcze dąży do realizacji swojego planu
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/plan-alberta-pike-z-popiolow-wyloni-sie-novus-ordo-seclorum-wideo-2016-07
 • @Husky 08:30:23
  "ale na szczęście mamy w Polsce wolne media – stwierdziła prezes fundacji Estera w TVP Info."

  Gdzie jest aneks?
  Czy Rosja nadal agresywnie niszczy terrorystów?
  Kiedy wyjdzie Piskorski?

  Ta.... poczekam aż w "niezależnych mediach" omówione zostaną te kwestie
 • @Jasiek 03:12:12
  Wizja ojca Klimuszko spełnia się na naszych oczach. Tam będą wojny religijne i krwawa jatka. To jest po prostu koszmar i samozagłada.....
 • @Jasiek 08:46:42
  //Kiedy wyjdzie Piskorski?//
  po wyroku
 • @Jasiek 08:44:08
  Mogę mieć swoje zdanie ?
  pzdr.
 • @Husky 23:47:03
  Jak tak dalej pójdzie to Europa zubożeje i stanie się Afryką. Wyciągają pieniądze jako uchodźcy, do tego zaburzają funkcjonowanie gospodarek przez akty terrorystyczne. Jak tak dalej Europa będzie przyjmować te ludy Afryki, to kto to wytrzyma.

  Dzień po zamachach w Hiszpanii niemiecka prasa krytykuje kraje, które próbują uszczelnić swoje granice. "SZ": Takie propozycje urągają godności człowieka(LEWACKIE ZAZNACZAM PRAWA)

  https://media.wplm.pl/pictures/825/upscale_True/path/2017/08/18/828/397/cb89114f3612494199d715abcef8da47.jpeg
  Od ponad roku szlak bałkański, którym uchodźcy dostawali się do Europy, jest w znacznej mierze zamknięty, jeśli za punkt odniesienia weźmie się 2015 rok. (…) Ale kto poszukuje lepszego życia z dala od wojen, prześladowań i biedy, tego niewiele interesują patentowe rozwiązania europejskich populistów, takie jak racjonalizacja kontroli granicznych czy użycie wojska do pozornie skutecznego zabezpieczania granic przypomina Florian Hassel na łamach niemieckiego dziennika „Sueddeutsche Zeitung” (SZ). Niemiecki dziennikarz przypomina jak premier Węgier wysyłał wojsko na węgierskie granice i zwraca uwagę, że takie decyzje często „urągają godności człowieka”. Tego rodzaju populistyczne propozycje urągają niejednokrotnie godności człowieka, są oderwane od rzeczywistości lub tylko przenoszą ten problem. Jednocześnie jednak wywołują skutki: zbierają brawa u coraz bardziej zdezorientowanych wyborców Zadziwiające jest to, że tępe hasła mają lepszy oddźwięk szczególnie tam, gdzie nie ma uchodźców zaznacza Florian Hassel. W tekście pojawia się również polski wątek. W dzienniku czytamy:
  Także w Polsce silnie wzrosło uczucie zagrożenia ze strony uchodźców, pomimo, że praktycznie ich tam nie ma. PiS nie tylko wyklucza, ale systematycznie nakręca spiralę strachu przed nimi, często jednym tchem szkalując Niemcy i UE. Hassel krytykuje rządy państw Europy Środkowo-Wschodniej, którego jego zdaniem okłamują swoich obywateli, zapewniając ich, że są wstanie zapewnić szczelność granic. Ale ta ułuda pryska najpóźniej wtedy, gdy spojrzymy na całą Europę. Uchodźcy i ich przemytnicy szukają sobie innych szlaków, ostatnio znów przez Włochy lub Hiszpanię pisze dziennikarz.
  Ps...Stare rzymskie przysłowie mówi "Si vis pacem, para bellum", czyli "Jeśli chcesz pokoju, przygotuj się do wojny". Wydawałoby się więc, że nikomu nie trzeba tłumaczyć konieczności posiadani armii jako warunku bezpieczeństwa państwa.…lub nie chcesz utrzymywać swojej armii będziesz utrzymywał cudzą.. Chcesz pokoju, szykuj się do wojny powinniśmy już znowu myśleć. Koncepcja IV Rzeszy nabiera rumieńców.
 • @kula Lis 67 08:59:58
  Miriam Shaded podała też przepis na rozwiązanie tej sytuacji. Według niej, w Europie powinno zwalczać się wszystkie islamskie jednostki zaczynając od tych, które są najbardziej radykalne. - Deportować tych, których się da deportować, a tych, których się nie da - zamykać w więzieniach –

  ps.
  mój przepis to strzelać do tego bydła bez ostrzeżenia, jedyne rozsądne wyjście
 • @Husky 23:47:03
  http://wolnosc24.pl/wp-content/uploads/2017/08/kleby_dymu_pozar_lotnisko_wolnosc24.jpg
  Niepokojący ogień na lotnisku w Barcelonie. Kłęby dymu unoszą się nad lotniskiem. Nad lotniskiem w Barcelonie unoszą się kłęby dymu, po dużym pożarze, który miał miejsce dzisiejszego wieczoru. Incydent miał miejsce tuż po czwartkowych zamachach terrorystycznych w Hiszpanii, w wyniku których zginęło kilkanaście osób, a kolejnych kilkadziesiąt zostało rannych. Według wstępnych informacji pożar miał wybuchnąć w piątek wieczorem w okolicach magazynu lotniska „El Prat Airport” w Barcelonie. W mieście, mimo, że wiele osób nie daje tego po sobie poznać, panuje zaniepokojenie po wczorajszych atakach islamskich terrorystów. W związku z pożarem odwołane zostały wszystkie loty. Czy ktoś może mi powiedzieć, co to za ogień obok lotniska w Barcelonie? – takie zapytania można było przeczytać na Twitterze. Szybko okazało się, że ogień pojawił się w magazynie. Pożar wzbudził powszechne zaniepokojenie, w Hiszpanii panuje obecnie stan większej, niż zwykle, czujności.
 • @Husky 23:47:03
  http://wolnosc24.pl/wp-content/uploads/2017/08/nozownik_turku_postrzelony_wolnosc24.jpg
  W Finlandii przechodnie chcieli zatrzymać nożownika krzesłem. Bez broni nie mieli szans. Mogli tylko patrzeć jak zabijał. Za nożownikiem, który dokonał w piątek ataku w Turku na południowym zachodzie Finlandii, biegło 10-15 osób, w tym imigranci, próbując go zatrzymać podał fiński nadawca Yle, powołując się na świadka. W ataku dwie osoby zginęły, a sześć zostało rannych. Według relacji świadka, który znajdował się ok. 40 m od miejsca, gdzie nożownik zaatakował, za napastnikiem podążała grupa ludzi i coś wykrzykiwała. Jeden z nich trzymał nawet w ręku krzesło. Było ich ok. 10-15 i wszyscy mieli wygląd imigrantów powiedział Klaus, mieszkaniec Turku. Kiedy zobaczył, jak napastnik próbuje atakować kolejne osoby, zdecydował się dołączyć do grupy. „Krzyczałem: Uwaga, on ma nóż” relacjonował. Zobaczyłem radiowóz policyjny, który już prawie zamierzał przejechać obok. Krzyczałem do nich i wskazałem właściwy kierunek opisywał Klaus. Dalej nie biegł za napastnikiem. Policja otrzymała informację o ataku tuż po godz. 16 czasu fińskiego (godz. 15 czasu polskiego). Kilka minut później napastnik został postrzelony w nogę i zatrzymany. Obecnie przebywa w szpitalu. Dotychczas ani policja ani inne fińskie służby nie potwierdziły, czy atak miał podłoże terrorystyczne. Poinformowano, że napastnik ma wygląd „obcokrajowca”. W czasie ataku dwie osoby zostały zabite, a 6, w tym dziecko, rannych.
 • @Husky 23:47:03
  http://wolnosc24.pl/wp-content/uploads/2017/08/kot_islam_wolnosc24pl.jpg

  Zidiocenie europejczyków sięga zenitu. Islamskich terrorystów mają powstrzymać zdjęcia „słodkich kotków”. Pamiętacie rysowanie kredą na chodnikach czy wstawianie flagi na zdjęcia profilowe? Już wtedy miało to powstrzymać islamski terroryzm, teraz bronią na zamachowców mają być „słodkie kotki” z hashtagiem Barcelona. Na Twitterze pojawią wpisy z wyrazami współczucia i solidarności z ofiarami i ich rodzinami, potępiające atak, sprzeciwiające się integracji imigrantów oraz atakujące islam. Bardzo często do ich treści dołączone są zdjęcia kotów. Niektórzy autorzy tego typu wpisów twierdzą, że chcą w ten sposób ograniczyć rozprzestrzenianie się drastycznych zdjęć, czego chcieliby zamachowcy. Inni chcą w ten sposób utrudnić terrorystom dojście do informacji, które mogą ułatwić im ucieczkę.

  „Jeśli chodzi o utrudnianie terrorystom dojścia do informacji o ataku i działaniach policji, to wydaje mi się to dosyć naiwne. Szlachetne, ale naiwne” – mówi Beata Biel, znawca social mediów.
 • @kula Lis 67 08:59:58
  To bydło przypływające na statkach to prostackie prymitywne osobniki, które wyszły z nor i lepianek a które są zdalnie sterowane do działania.
  Tylko niewielu z nich to uchodźcy ale pozostali to żołnierze wyszkoleni którzy będą was zarzynać rozumiecie to
  Rządzący o wszystkim wiedzą dlatego nic nie robią.
 • @Husky 23:47:03
  Kolejna seria ataków. Trzy w jednym momencie. Sześciu policjantów postrzelonych, dwóch z nich nie żyje. Sześciu funkcjonariuszy policji zostało postrzelony w trzech różnych stanach USA. Według informacji miejscowych mediów, dwóch z nich nie żyje. Ataki na policjantów miały miejsce niemalże w tym samym czasie. W centralnej Florydzie zabito dwóch policjantów przekazał gubernator Rick Scott. Scott dodał, że jego myśli są z rodzinami wszystkich zabitych policjantów. W północno-wschodniej Florydzie postrzelono kolejnych dwóch funkcjonariuszy. Prosimy o nieujawnianie żadnych informacji, póki nie upewnimy się, że członkowie rodziny zostali poinformowani – napisał Twitter. Także i tym razem głos zabrał gubernator Scott apelując o modlitwę za zdrowie postrzelonych policjantów. Póki co nie ma więcej szczegółów dotyczących ataków na Florydzie. Wiadomo, że do trzeciego ataku doszło w Pensylwanii, tam także dwóch policjantów zostało rannych, a napastnika zastrzelono. W sumie mieliśmy więc do czynienia z trzema zdarzenia,w wyniku których zginęło dwóch funkcjonariuszy, a w sumie sześciu zostało postrzelonych. Póki co nie wiadomo kto stał za atakami i czy były one skoordynowane. Wiele jednak na to wskazuje, trzy podobne zdarzenia w tym samym czasie, nie zdarzają się przypadkowo zbyt często.

  http://wolnosc24.pl/2017/08/19/kolejna-seria-atakow-trzy-w-jednym-momencie-szesciu-policjantow-postrzelonych-dwoch-z-nich-nie-zyje-video/
 • @kula Lis 67 09:12:46
  Niemiecki dziennikarz Michael Stürzenberger został skazany na 6 miesięcy pozbawienia wolności za krytykowanie islamu...
  A wolność słowa?

  https://pbs.twimg.com/media/DHkZymaXYAAhhq6.jpg
 • @Husky 09:03:28
  Rzeź Wołyńska była możliwa, bo Polacy byli rozbrojeni. Rzeź Islamska dzieje się na naszych oczach, bo Europejczycy są rozbrojeni.
 • @Husky 09:03:28
  Wczoraj w Hamburgu w sklepie taki młody Niemiec pochodzący z Arabskich Emiratów bez ostrzeżenia zaczął wielkim nożem ranić klientów tego sklepu i wykrzykiwać coś w niezrozumiałym języku o jakimś koledze Allachu, jedna osoba zmarła na miejscu z sześć rannych przewieźli do przepełnionego szpitala. To drobiazg, ale ten ma kwit i bilet do wydalenia, więc możliwe, że woli jedzenie i łóżko w niemieckiej celi więziennej niż w jakimś "raju arabskim".
 • @Husky 09:03:28
  Jak dotąd brak zamachów terrorystycznych w Polsce i w krajach Trójmorza. Myślę, że część powodów odkrył wczoraj p. Stanisław Janecki w programie „W tyle wizji”. Islamiści mają szacunek do narodów, państw, gdzie ludzie nie odstępują od swojej wiary i narodowych tradycji. I to POTWIERDZA SIĘ! Zachód zupełnie się zlewaczał - wiara ginie, tradycji już tylko ostatki. Sądzę, że oprócz tego islamiści dobrze znają historię i pamiętają, że Polacy zawsze przeciwstawiali się nie tylko agresywnym sąsiadom, ale także państwom islamskim – Turcja. Zachodnie żydolewackie i tzw. postępowe rządy, mające głęboko bezpieczeństwo własnych obywateli, "nie chcą zaostrzać sytuacji" więc … ustępują islamistom, mając nadzieję, że ci przestaną się radykalizować i mordować ludzi. A sytuacja wszędzie zamiast się uspokajać, pogarsza się, bo wpuszczają coraz więcej morderców na swoje terytoria i żądają tego od innych! Wiedzą, że jest tylko jedno wyjście wzięcie dziczy za mordy, ale tego nie zrobią w imię lewackich zasad i prowadzą swoje narody na zatracenie. Islamiści nie cofną się już! Teraz będzie już tylko gorzej z dnia na dzień, a krew poleje się, co by te żydolewackie rządy nie zrobiły. Nie ma odwrotu! Zostało nam zamknięcie granic, przygotowanie się na odparcie islamskich ataków terrorystycznych i przyjmowanie… ataków turystycznych ze strony uciekających rdzennych mieszkańców Niemiec, Francji… I znowu Polska, Europa Środkowo-Wschodnia, będzie ratować Europejczyków?!
 • @Husky 09:22:21
  Nadal nie zidentyfikowano kierowcy furgonetki, który zabił 13 osób i ranił ponad sto na Las Ramblas w Barcelonie. Wcześniej hiszpańskie media podawały, że samochód prowadził Mussa Ukabir, zastrzelony później w Cambrils.? To w końcu on prowadził czy nie? O ile wcześniej nie miałem zbytnio wątpliwości to teraz się nasuwają...Ulica, jeden z głównych deptaków w turystycznym, handlowym punkcie, kamery monitoringu co 5 m w każdym możliwym sklepie i co? NIC? Zaczyna to śmierdzieć tzw. gonieniem za sukcesem policji. Przypomina mi się Proces Kafki i film Brazil. Złapać, nie ważne kogo, zastrzelić, bo wtedy nic nie powie i po kłopocie a sukces jest..... Winne tak naprawdę są te mendy z Brukseli z ryżym chujozą na czele jego kolesiami. Jakimś dziwnym trafem nikt żadnego z tych squrwysynów i ich rodzin nie kropnął do tej pory? Terroryści zawsze zabijali takich jako pierwszych a inni ginęli przypadkiem w zamachach.
 • @Husky 09:22:21
  http://niezalezna.pl/imgcache/750x430/c//uploads/news/zamachowiec_barc.jpg

  Zamachowiec z Barcelony wciąż poszukiwany. Nie był nim Mussa Ukabir. Kierowca furgonetki, który wjechał w tłum na promenadzie Las Ramblas w centrum Barcelony, może nadal żyć i ukrywać się. Hiszpańska policja wciąż szuka 22-letniego Marokańczyka Junesa Abujakuba, który według mediów mógł być sprawcą masakry.
  Wcześniej podawano, że głównym podejrzanym w sprawie barcelońskiego zamachu, w którym zginęło 13 osób, jest 17-letni Mussa Ukabir. W piątek późnym wieczorem policja potwierdziła, że był on jednym z pięciu mężczyzn zastrzelonych przez policję podczas ataku w piątek rano w nadmorskim kurorcie Cambrils. Przedstawiciel katalońskiej policji Josep Lluis Trapero przyznał w rozmowie z lokalną telewizją, że hipoteza dotycząca tego, że to Ukabir wjechał w czwartek w ludzi w Barcelonie, traci na znaczeniu. Dziennik "El Pais" podał, że policja skłania się ku hipotezie, iż kierowcą furgonetki był Junes Abujakub. Ten 22-latek mieszkał ostatnio w Ripoll, na północ od Barcelony. W związku z zamachami zatrzymano tam trzy osoby. Ukabir miał wykorzystać dokumenty swojego starszego brata, aby wypożyczyć furgonetkę użytą podczas zamachu, a także inne auto, które zostało znalezione kilka godzin później w mieście Vic, na północ Barcelony. Dotychczas zatrzymano czterech mężczyzn w związku z atakami w Katalonii, w tym brata Ukabira. Trzej zatrzymani to Marokańczycy, a czwarty jest Hiszpanem. Żaden z zatrzymanych nie był znany władzom z działalności terrorystycznej, jeden był notowany za drobną przestępczość. Według katalońskiej policji w przygotowanie zamachów w Barcelonie i Cambrils mogło być zaangażowanych 12 osób. Od dłuższego czasu planowały one atak.
 • @Husky 09:22:21
  http://niezalezna.pl/imgcache/750x430/c//uploads/news/145923652612206778277.jpg

  Dlaczego dochodzi do zamachów? Opinia eksperta nie spodoba się lewactwu. Wydarzenia w Hiszpanii są wynikiem przyjmowania imigrantów oraz braku odpowiednich zabezpieczeń przy przeprowadzanych kontrolach bezpieczeństwa – podkreśla ekspert ds. terroryzmu oraz wykładowca w Katedrze Badań nad Konfliktami i Pokojem Uniwersytetu Szczecińskiego dr Marek Cupryjak.
  „Mówimy tu o setkach tysięcy osób, które nie przeszły kontroli bezpieczeństwa, a które są potencjalnymi terrorystami i które z powodzeniem wniknęły w struktury +naszej+ Unii Europejskiej” – zauważa ekspert z Uniwersytetu Szczecińskiego, dr M. Cupryjak.
  „W tym przypadku możemy powiedzieć, że Hiszpania, która była omijana przez ostatnich 13 lat, od czasu tragicznych wydarzeń w 2004 roku w Madrycie, jest po prostu kolejnym państwem wybranym w Unii Europejskiej do ataku przez Państwo Islamskie. Jak się okazuje, Hiszpania też nie jest w stanie zapewnić pełnego bezpieczeństwa swoim obywatelom” – stwierdza ekspert i podkreśla, że w tym momencie ważna jest współpraca międzynarodowa w ramach Unii Europejskiej.

  „Oczywiście współpraca międzynarodowa w ramach Unii Europejskiej i organizacji międzynarodowych jak najbardziej skutkuje umocnieniem bezpieczeństwa, choć w takich przypadkach jak wczorajszy okazuje się, że nikt nie jest w stanie zapewnić bezpieczeństwa całemu państwu. To służby specjalne są przede wszystkim odpowiedzialne za bezpieczeństwo w państwie w kontekście inwigilowania czy rozpoznawania potencjalnych ataków” - podkreśla dr Cupryjak.

  Ekspert zauważa, że kontrola imigrantów stanowi duży problem dla państw Unii Europejskiej i wskazuje zależność pomiędzy polityką wobec uchodźców w państwach Zachodu a wzrostem zagrożenia terroryzmem.

  „Niestety na terenie państw Unii Europejskiej funkcjonuje około 50 organizacji terrorystycznych związanych m.in. z Al-Kaidą i państwem islamskim. Nikt nie jest w stanie kontrolować ich struktur, szczególnie jeśli chodzi o rozmieszczenie imigrantów na terenie Unii Europejskiej, a mówimy tu o milionach ludzi, którzy osiedlili się na terenie m.in. Hiszpanii, Francji, Niemiec, Wielkiej Brytanii. Jest to olbrzymi problem nawet dla świetnie wyszkolonych służb” podkreśla ekspert.

  „W tej chwili Barcelona i wszystkie inne miasta europejskie, szczególnie te zagrożone, jak Paryż, Londyn, Bruksela, niestety muszą się z tym liczyć, że nie będą w stanie zapewnić bezpieczeństwa same sobie” podkreśla dr Marek Cupryjak.
  Ps...Socjologowie już dawno zauważyli, że islamscy radykałowie tzw. Salafici – atakują w pierwszej kolejności te społeczeństwa Zachodu, które uległy głębokiej laicyzacji. Naukowcy tłumaczą to w ten sposób, że muzułmanie uważają siebie, chrześcijan i żydów za tzw. "Ludy Księgi". Więc tacy właśnie Salafici, widząc religijną i moralną degrengoladę społeczeństw Zachodu, uznali jego mieszkańców za niewiernych i zaczęli "nawracać" ich na swój sposób. Za zamachy terrorystyczne "fizycznie" odpowiedzialni są muzułmanie, ale moralnie liberalne lewactwo i żydowscy talmudziści, którzy ściągają islamistów do Europy, aby utworzyć NWO (nowy porządek świata) poprzez likwidację chrześcijańskiej cywilizacji. Temu właśnie służy m.in. sprowadzanie muzułmanów w ramach multi-kulti, propagowanie zboczeń przez środowiska LGBTQ i gender. Dlatego największym zagrożeniem dla bezpieczeństwa są lewackie ugrupowania. Otóż w liberalnej zachodniej demokracji występuje nieuchronna sprzeczność między równością a wolnością, które wykluczają siebie wzajemnie. Ludzie bowiem mogą być albo wolni albo równi. Nie można mieć tych obu rzeczy naraz, to co propagują populistyczni europejscy liberalno-lewicowi demokraci. Wszyscy bowiem ludzie będą równi, chyba jedynie w cierpieniu i ogniu piekielnym. Albowiem chcąc zaprowadzić równość EU władcy musza używać terroru i siły, jak to się dzieje dziś na ulicach Barcelony i wielu innych miast. Gdyby wszyscy ludzie mieliby być równi pod względem intelektualnym, wszystkim głupich i leniwych trzeba by przymusić siłą do wysiłku umysłowego, a mądrych systematycznie ogłupiać. Równość i identyczność można zatem stworzyć przy pomocy ingerencji z zewnątrz, stosując terror i przemoc, jednocześnie ograniczając wolność. Więc to się już dzieje. Sprawiedliwość nie oznacza zatem równości. Nowoczesny natomiast współczesny lewicowy człowiek i polityk, żyjący w cieniu demokratycznej ideologii jest systematycznie indoktrynowany lewicowymi i liberalnymi ideologiami i wkuwane ma do mózgu, że demokracja i sprawiedliwość = równość. Ci bardziej demokratyczni "Demokraci", rozdzierający dla pospólstwa i ich umiłowania swoje serca na wiecach, zbyt często mówią o dyskryminacji, i gdy ktoś zamierza dokonać wartościującej analizy czegokolwiek, posądzany jest zaś w lamencie o stosowanie dyskryminacji. Natomiast za kuluarami salonów europejskich sekt politycznych i biznesowych liberalna demokracja sprzyja osiąganiu coraz większego bogactwa i nie ma tu żadnej dla nich miary, a równość społeczna pod względem ekonomicznym postępuje w zupełnie przeciwnym kierunku, w kierunku totalnej nierówności podziału zasobów. Prowadzić to bowiem będzie masy ludzkie w Europie to tego, że postępować będzie apatia i pogłębiająca się anarchia, brak będzie jakichkolwiek wzorców kulturowych w narodach i społeczeństwach co spowoduje, że "nasze życie ludzkie w takim systemie będzie wówczas zwierzęce, przerażające i krótkie"!!
 • @kula Lis 67 10:10:08
  "Jest mi wstyd, że Polska mówi takim językiem o uchodźcach"
  - Radosław Sikorski - były szef MSZ
 • @Jasiek
  Muzułmanie przybywający do Europy z krajów Azji i Afryki są na ogół ludźmi prymitywnymi, o niskiej kulturze (nawet jeżeli ukończyli studia wyższe). To są ludzie zaprawieni w walce, często potrafiący posługiwać się karabinem maszynowym, ale z trudnością mogących się podpisać. Ludzie tacy staja się obiektem manipulacji polityczno-religijnej, zwłaszcza, że trzymają się swojej grupy społecznej i są wobec niej lojalni. Dlatego idą ławą, solidarnie i pojedynczy człowiek nie jest w stanie ich powstrzymać. Tu potrzebna jest solidarna, społeczna reakcja w rodzaju prezentowanej przez polski rząd: nie chcemy was w Polsce bo jesteście nam obcy kulturowo. Po prostu! W kontekście tych ostatnich zamachów należy mówić głośno i wyraźnie, że Bruksela, Berlin i ich polscy kolaboranci, przeróżni Petru, Schetyny a i po części też "chłopi" z ZSL/PSL, chcieli i co gorsza nadal chcą zafundować obywatelom Polski taki sam los, jaki stał się udziałem obywateli państw tak zwanej lepszej w ich mniemaniu Europy zachodniej. Niestety. Tego zabijania w krajach Unii jewropejskiej już zatrzymać się nie da. Zasada fizyki - czyli przekroczono masę bezwładności kuli śnieżnej, która jak lawina musi się już stoczyć niszcząc pod sobą wszystko. Także kobiety i dzieci. Ale kto spowodował, że ta kula śnieżna aż tak urosła? Przecież strefa Strefa Schengen miała znieść paszporty i wizy tylko dla ludzi w UE. A tu mamy nielegalny zalew ludzi z Afryki i z Azji. A przecież przyjechali na zaproszenie ... Angeli Merkel!. Herrzlich willkommen! No i ten biznes czyli państwowe pieniądze do prywatnych kieszeni za transport ludzi, za fałszywe paszporty, za dostarczanie im wiktu i opierunku. Jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo, że chodzi o kasę. Lewactwo każdą opinię zignoruje. Kierują się zasadą - cel "uświęca" środki. Nawet gdyby pół Europy spłynęło krwią to dopóki oni mogą kształtować propagandowo politykę i mają na to wpływ, środki i zabezpieczenie policyjno - militarne to będzie na to przyzwolenie i poparcie. Zniszczyć kulturę chrześcijańską, narodową i społeczną oraz wprowadzić bezideową multikulti pozbawioną historycznych korzeni oraz więzi międzyludzkich aby łatwiej można było tymi ludźmi sterować. Ta mieszanka społeczna gdy jeszcze będzie podsycana różnymi antagonizmami to zapewni spokojny i bezpieczny żywot bogacenia się i rządzenia uprzywilejowanej kasty lewackiej. Zacytuje Piłsudskiego: Jeśli coś się zbliża do granic Polski i nie jest białe należy to ostrzeliwać z broni maszynowej do tego momentu aż przestanie się zbliżać. I uważam, że najwyższy czas na Polexit, szwabom 70 lat temu się nie udało militarnie to teraz po cichu pokojowo i poprzez socjotechnikę i ekonomię zaczęli okupować Europę. Proponuję kolejne pytanie do referendum które zapowiedział PAD : Czy jesteś za opuszczeniem przez Polskę UE ?
 • @kula Lis 67 10:22:47
  //Muzułmanie przybywający do Europy z krajów Azji i Afryki są na ogół ludźmi prymitywnymi, o niskiej kulturze //
  jak też i ci co stają w ich obronie, że o teoretykach i zwolennikach false flag nie wspomnę
 • @Husky to u ciebie co ty na to?
  https://reporters.pl/9231/szariat-w-uk-policja-chodzi-po-domach-i-grozi-krytykom-islamu/
 • @Husky 10:16:14
  https://reporters.pl/3905/slowacja-zdelegalizowala-islam-zadnych-meczetow-ani-publicznych-modlow/

  https://reporters.pl/9296/wielka-iluzja-premier-bawarii-staje-przeciwko-merkel-w-sprawie-imigrantow/

  https://reporters.pl/9214/szwecja-bojownicy-islamscy-moga-byc-dobrymi-rodzicami/
 • @kula Lis 67 10:29:27
  Może nie czytają moich wpisów
  Taką mam nadzieje 8-)))))
 • @Husky 10:16:14
  Tego już za wiele! Kramek wprost grozi: „musimy zrobić parę prowokacji. W 1939 r. były Gliwice…”
  Fundacja „The Open Dialog Foundation” nawoływała na Facebooku do podejmowania „nielegalnych działań” wobec polskiego rządu. Przewodniczący Rady Fundacji Bartosz Kramek bezczelnie odpisał ministerstwu spraw zagranicznych, że niczego nie ma zamiaru usuwać. Teraz aktywista napisał, że „muszą przygotować grunt i zrobić parę prowokacji”.

  http://niezalezna.pl/201145-tego-juz-za-wiele-kramek-wprost-grozi-musimy-zrobic-pare-prowokacji-w-1939-r-byly-gliwice
  A ja naiwny myślałem, że Kramek siedzi już w areszcie za podżegania do obalenia rządu i przewrotu w Polsce. Czy w Polsce nie ma paragrafu na tych upańskich prowokatorów za pieniądze Sorosa ? Czy naprawdę żaden paragraf nie pasuje, czy tylko zachowawczość służb i prokuratury? Za ryja i do pudła za nawoływanie do niepokojów społecznych! Ja się zastanawiam dlaczego agent Kramek i agentka z Ukrainy jeszcze nie siedzą? Bo polskie więzienia są najwyraźniej tylko dla biedaków? A gdzie min. Kamiński? Ukrył się? Co on tak mocno umocowany, że służby nie mogą wykonywać swojej pracy i egzekwować prawa? Zamknąć szmaciarza! Tacy są Ukraińcy, najpierw udają pokrzywdzonych, biednych, itp., a potem wbijają nóż w plecy. Wszystkich moich znajomych przestrzegam przed tymi ludźmi (nie wynajmować mieszkań, nie zatrudniać). Z nimi są same problemy, także w pracy. Jeśli PiS się nie obudzi i nie zmieni przepisów zaostrzających możliwość pracy Ukraińców, przegra następne wybory, bo ludzie mają ich już serdecznie dosyć !
 • @kula Lis 67 10:44:43
  Niestety Polska jest w dalszym ciągu państwem teoretycznym. Kraj który nie radzi sobie zupełnie z takimi antypolskimi organizacjami jest słaby. Gdzie są służby ?
 • @Husky 10:33:44
  Islamski radykalizm to nie grypa, ale rak. Wymaga najostrzejszej i radykalnej chemioterapii.

  https://wpolityce.pl/polityka/353837-islamski-radykalizm-to-nie-grypa-ale-rak-wymaga-najostrzejszej-i-radykalnej-chemioterapii

  Ostre, niepoprawne politycznie ale prawdziwe do bólu. Merkel zapowiedziała, że niemieckie partie będą kontynuowały kampanię wyborczą do Bundestagu, jednak zrezygnują z głośnej muzyki - ludzka pani. To co widzimy w Europie to skutek...skutek chorej psychicznie lewackiej ideologii, islam nigdy się nie zintegruje z cywilizacja zachodnia to jest zwyczajnie niemożliwe. Lewactwo poprawne politycznie jest groźniejsze od terrorystów, bo pomaga terrorystom najechać na Europę oraz ogranicza prawa swoich obywateli, by chronić terrorystów fizycznie i medialnie. Prezydent Trump podał propozycje na Twitterze..
 • @Husky 10:33:44
  Co się dzieje na ulicach Francji, Belgii, Niemiec - ten film dobije Tuska i Schulza. A tymczasem w Polsce…
  https://youtu.be/nDg4d0r07pk
  Toteż już niedługo Niemcy, Francuzi, Hiszpanie, Włosi...będą uchodźcami we własnych krajach.
 • @Husky 10:33:44
  http://niezalezna.pl/imgcache/750x430/c//uploads/news/przechwytywanie_41.jpg

  Atak nożownika w Rosji. Policja zastrzeliła mężczyznę, który zaatakował nożem kilka osób na ulicy w Surgucie na Syberii. Mężczyzna zaatakował nożem przechodniów w Surgucie na Syberii. Napastnik został zastrzelony przez policję poinformował Komitet Śledczy Federacji Rosyjskiej. Jak podaje Associated Press dwie osoby nie żyją, a osiem jest rannych.

  http://niezalezna.pl/201152-atak-nozownika-w-rosji-zdjecia-18
 • @Husky 10:33:44
  http://niezalezna.pl/imgcache/750x430/c//uploads/news/turku1.png
  Nożownik z Turku to 18-letni Marokańczyk. Fińska policja potwierdziła dziś, że wczorajszy atak nożownika w centrum Turku na południowym zachodzie kraju jest badany jako akt terrorystyczny. Napastnikiem był 18-letni Marokańczyk, który w ciężkim stanie przebywa w szpitalu. W ataku zginęły dwie osoby.
  Policja poinformowała także, że w nocy z piątku na sobotę przeprowadziła szereg operacji, w wyniku których zatrzymane zostały cztery osoby, mogące mieć związek ze zdarzeniem. W sobotę rano policja przedstawiła najnowszy bilans ofiar, informując, że nożownik zaatakował dziesięć osób, z których dwie zmarły. Ofiary śmiertelne to obywatele Finlandii. Wcześniej informowano o ośmiu poszkodowanych.
  Wszyscy poszkodowani to osoby dorosłe. Wśród nich jest dwóch obywateli Szwecji i Włoch. Dziś rano kilku rannych nadal przebywało na oddziałach intensywnej terapii. W stanie ciężkim jest także postrzelony przez policję napastnik. Według policji jest nim 18-letni Marokańczyk, który na razie nie został przesłuchany. Sprawą zajmuje się policja kryminalna, policja bezpieczeństwa SUPO oraz straż graniczna. Fińskie służby współpracują także z Europolem. W zdarzeniu nie ucierpieli Polacy.
 • @Husky 10:25:58
  Przez dziesięciolecia świat stworzył nową religijną wizję współżycia ze sobą ludzi z różnych kultur, narodowości i religii. Po wiekowym już rasizmie czy nacjonaliźmie stworzono wiele pojęć różnego rodzaju dyskryminacji z dodatkiem "fobia" takie jak: ksenofobia, transfobia, islamofobia, homofobia etc.. Ów dodatek "fobia" jest delikatnie mówiąc krzywdzący, niesprawiedliwy i obraźliwy zarazem wobec znaczącej części społeczności która ma inne czyli zdrowe, trzeźwe, nieskorumpowane ideologiami poprawności politycznej podejście do tematu. Fobia oznacza różnego rodzaju zaburzenie nerwicowe z uporczywym lękiem przed określonymi sytuacjami. Tak oto określa się ludzi zdrowo myślących w poprawnym politycznie eurokołchozie. Ośmiesza się ich i wrzuca do jednego wora z ludźmi chorymi umysłowo (czytaj: czubkalmi). Tymczasem jedynie ta część społeczeństwa jest w stanie zatrzymać kolejną Niceę, Madryt, Londyn, New York, Manchester, Barcelonę. Nawet 25 mld USD 87 letniego węgiersko-żydowskiego starca z przerośniętą prostatą nie jest w stanie pokonać zdrowego rozsądku jednego rozumu ludzkiego. Tymczasem wystarczy jego kilka srebrników aby z europolityka zrobić pospolitego szmalcownika. Widzimy ten cyrk na co dzień w Brukseli a skutkiem tego są kolejne europejskie miasta odhaczane na krwawej mapie dżihadystów. Niektórzy wiedzą jak przed laty G. Soros wpompował 10 mld USD aby rzucić na kolana bank Anglii, kilkanaście milionów aby obrzydzić życie G. Bushowi. Dzisiaj przelewa kolejne miliony do kieszeni polityków napędzając migrację do Europy pośrednio sponsorując to co dzieje się na ulicach europejskich miast. Jak ktoś nie widzi związku przyczynowo skutkowego to niewiele można mu pomóc..
 • Atak nożownika w Rosji. Rannych 7 osób, jedna nie żyje
  Mężczyzna wyjął nóż na zatłoczonej ulicy w Surgucie w środkowej Rosji i zaczął dźgać przechodniów. Świadkowie twierdzą, że miał na sobie coś, co przypominało pas szahida.

  W kilka minut na miejscu pojawili się policjanci. Podobno postrzelili zamachowca, po czym go aresztowali. Mężczyzna nie został zidentyfikowany. Policja nie potwierdziła też, czy był to zamach terrorystyczny - donosi Russia Today.

  Początkowo rosyjskie media mówiły o 8 osobach rannych. Jedna z nich zmarła w szpitalu kilkadziesiąt minut po ataku nożownika.
  To kolejny atak nożownika w ostatnich dniach. W piątek, dzień po zamachach w Hiszpanii, podobne zdarzenie miało miejsce w fińskim Turku. Tam w biały dzień 18-letni Marokańczyk zabił 2 osoby i ciężko ranił 8.
 • @Husky 10:25:58
  http://niezalezna.pl/imgcache/750x430/c//uploads/news/przechwytywanie_40.jpg
  Schulz składa kondolencje, a za jego plecami... To nie mieści się w głowie!

  http://niezalezna.pl/201143-schulz-sklada-kondolencje-a-za-jego-plecami-to-nie-miesci-sie-w-glowie

  Ps...Na zdjęciu to tylko ustawka lewackich degeneratów. Przecież to chore umysłowo lewactwo ma gdzieś tragedię ludzką na czele z tym porąbanym alkoholikiem Schulzem. Nie dziwię się,że te gnoje zachowują się tak jak Komoruski na Okęciu podczas sprowadzania zwłok ze Smoleńska bo przecież własny interes partyjny jest najważniejszy a dla nich jest najważniejszą sprawą jest ściągnięcie do Europy nawet milionów Azjatów i Afrykanów. Dzisiejszy bowiem europejski polityczny decydent i demokrata, odnoszący sukcesy kocha amatorów i jest naturalnym wrogiem specjalistów, którzy wyrażają często niedemokratyczne o nim przekonanie. Albowiem niewiedza wyborców nie jest wcale większa od niewiedzy wybranych przedstawicieli do EU władzy, bowiem sporządzenie rocznego budżetu Parlamentu Europejskiego owocuje tomami ponad 2-ch tysięcy stron. Kto to więc czyta i fachowo ocenić może? Lecz jednak zawsze parlamentarzyści nad budżetem głosują! Czy demokracja jeszcze jest aktualna, a może jest już komedią? Jak rzekł Papież Juliusz III do pewnego mnicha: „Nie wiesz mój synu, jak mało rozumu trzeba do rządzenia światem”. Jakże urzeczywistnia to się w pełni w EUropejskim państwie Merkel, Schulzów, Timmermansów, Tusków i innych politycznych elitarnych EU decydentów. Albowiem dzisiejsze lewicowe elity EU władzy z uznaniem się wyrażają, że Francuska Rewolucja, to zalążek dzisiejszej europejskiej demokracji o którą walczą. W której niszczenie niewartosciowego” życia jest żądaniem wysuwanym przez wszystkich europejskich socjalistów i socjaldemokratów. Obchody natomiast 200-lecia Rewolucji Francuskiej były organizowane w Paryżu na wprost gigantyczną skalę. Było odśpiewywanie rasistowskiej Marsylianki i obsesyjne odwoływanie się do praw człowieka w „cieniu gilotyny”! Było o dramatycznym poddaniu Bastylii i rewolucji, która nie tylko w Wandei zamieniła się w sadystyczną orgię seksualną. Jedną z ulubionych rozrywek „demokratycznych” rewolucjonistów wówczas było związywanie ze sobą nagich mężczyzn i kobiet, ojców i córek i topienie ich w Loarze. Głównym wówczas i naczelnym demokratą i ideologiem Francuskiej Rewolucji był wyjątkowy sadysta markiz de Sade. Zaraz po rewolucji z Meudon przeniesiono fabrykę do Wandei, w której buty do konnej jazdy i oprawy do książek produkowano ze skóry zabitych mężczyzn! Ciężarne kobiety zaś przepuszczano przez prasy do wina i owoców, a dzieci i kobiety wiązano i wrzucano do pieców. Albowiem istnieje takie francuskie przysłowie które mówi, że „czego pragnie kobieta, pragnie i Bóg”. Miejscowy więc „nowoczesny” motłoch żądał bezwarunkowo również śmierci Chrystusa. Europejska zachodnia liberalna demokracja „równości” przynosi masowemu człowiekowi „Niepewność i Ryzyko” - zamachy, terror, wojnę i mordy. Wielu jej mieszkańców nie będzie wiedziało co uczynić z tą w EU stygmatyzowaną równością lub wolnością. Masowy europejski człowiek czuje się wolny, lecz jest niczym wypuszczona na wolność rozproszona zwierzyna lub więźniowie, którzy przyzwyczajeni przez EU-władzę zostali, że o wszystkie ich potrzeby zadba i załatwi EU-ropejskie liberalno demokratyczne państwowe więzienie. I które to EU państwo z taką dużą siłą przyciąga islamskie masy zza morza, za lepszym życiem, lecz jakże wierne, jak polskie chrześcijaństwo swemu Bogu, czego tak bardzo EUnijni pogańscy władcy wyklęci przez Boga, zdzierżyć nie mogą.
 • @kula Lis 67 12:18:08
  Ta pani to klasyczne pruskie (NIEMIECKIE!) bydło. Na marginesie. Polskę czeka SANACJA, czyli pacyfikacja zrusyfikowanych i sprusyfikowanych
 • @kula Lis 67 10:44:43
  Coraz szersze są ramy Kramka.Ten prowokator sponsorowany przez wrogie Polsce obce potencje na coraz więcej sobie pozwala
  A nasze państwo?
  Nic
 • @Husky 12:37:40 kramek to nie Polak, to żydoukrainiec banderowiec, a jego żona pomiot banderowski, na co czeka ABW?
  Kto tu jest bardziej niebezpieczny - Kramek, który szykuje nam wojnę domową, czy rząd, który biernie się temu przygląda ?! Dlaczego Hajka Gronkiewicz Waltz, Budka, Szczerba, Schetyna, Petru - dlaczego to całe towarzystwo przeprowadzające cichy rozbiór Polski jeszcze nie siedzi w więzieniach, oczekując wyroku śmierci ?! Jak może taka Gronkiewicz Waltz dalej pełnić funkcje Prezydenta stolicy Polski, po ujawnieniu ograbieniu Warszawiaków z mieszkan, ze spaleniem żywcem w lesie jednej z buntujących się mieszkanek Warszawy ?! Po ujawnieniu przekazywania przez nią 8 milionowych dotacji rocznie na "teatr", w którym na scenie podcierało się tyłki krzyżem ?! Po ujawnieniu , ze dotowała publicznymi ogromnymi funduszami "fundację Kramka, ktory szykuje majdan w warszawie i wojnę domową ?! Dlaczego PO nie zostało zdelegalizowane, a jego liderzy - ludożerca Budka, Schetyna, Kopacz, szczerba nie zostali aresztowani za ogrom zbrodni przeciwko państwu i obywatelom ( 6 tyś. samobójców tylko z przyczyn ekonomicznych rocznie w polsce, według oficjalnie dostępnych danych policyjnych ) ?!" Dlaczego Petru nie jest aresztowany i chodzi wolno ?! Przecież próbował przeprowadzić zamach stanu ! Dlaczego Tusk może bezkarnie wjechać na teren naszego państwa ? Przecież jest podejrzany o udział z zorganizowanej grupie przestępczej i przeogromnych szkodach materialnych wyrządzonych społeczeństwu tylko w jednej aferze Amber Gold, a afer ci ciąży na tym folksdojczu znacznie więcej !!! Dlaczego po 500+ nie ma cela+ ?! Dość tego , MY - POLACY ŻĄDAMY TRAKTOWANIA PRZESTĘPCÓW POLITYCZNYCH Z CAŁĄ SUROWOŚCIĄ PRAWA TAK, JAK NAS ZA BYLE CO SIĘ TRAKTUJE !!!
 • @Husky 12:37:40
  Polska na dziś to nadal państwo teoretyczne nic dodać nic ująć, widać facet wie, że jest nietykalny smutne realia polskiej bezradności. Widać Ukraińców w Polsce nasze prawo nie obowiązuje. Mogą bezkarnie namawiać do obalenia rządu,prowokacji itp. Dlaczego nasz służby nie wezmą się za tego ukra i jego fundację? Bo to nasz "brat" Ukrainiec sponsorowany min przez Sorosa? Dlatego jest nietykalny? Polsce na dziś potrzebny jest twardy rząd skrajnie prawicowy lub narodowy(taki jak Piłsudskiego za Sanacji) z jajami i z twardą ręką. A nie jak te obecne patriotyczne "Panie Przedszkolanki" z PiS (Błaszczaki, Gowiny, Glińskie, Czarneckie, Dudy, Waszczykowskie itp) Co to dużą krzyczą, krzyczą i nawet klapsa dać porządnego w tyłek nie mogą rodzimym sprzedawczykom i obcym agenturom hulającym nam na nosach, bo prawo Unijne zabrania. Tu trzeba naprawdę twardej ręki jeśli Polska ma przeżyć jako naród. PiS jest za miękki. Nawołuje do nielegalnych działań przeciw legalnej władzy.Nielegalnych! I teraz to o kampanii wrześniowej. Oni po prostu sprawdzają jak daleko można się posunąć. Tylko po co nam o tym pisać. To służby już dawno powinny zneutralizować tego chłystka i jego mocodawców. Tylko, że te służby mają twarz Błaszczaka, człowieka śpiocha, który brakiem energii i konkretnych uruchamianych procedur w przypadkach wrogiej antypaństwowej działalności doprowadza do szewskiej pasji. Jak ten rząd poradzi sobie z prawdziwym zagrożeniem, kiedy faktycznie rozbestwieni jego niemocą wywrotowcy doprowadzą do totalnego bałaganu i bezwładu państwa? Taki "kramek" to właśnie jeden z tzw. "zielonych ludzików" i tylko zapowiedzią bardzo poważnych zagrożeń. I pewnie wystąpią one w krótkim czasie. A może to Soros doprowadza funkcjonariuszy naszego państwa do panicznego strachu? Na Węgrzech nie mają z tym problemu. Myślę, że polskie władze szybko powinny profesjonalnie i oczywiście w oparciu o metody zgodne z prawem skutecznie zlikwidować elementy V kolumny w Polsce. Jeśli tego nie zrobią, podejrzewam, że przyjdzie taki moment, że znajdą się zorganizowane grupy o silnie patriotycznym (młodzi zapalczywi) nastawieniu, którzy siłowo rozwiążą ten problem. A to nie byłoby dobre, bo zaraz wszędzie na świecie pojawiłby się wielki atak propagandowy zarzucający Polsce (w tym rządowi) faszyzm. Apel do rządu: zróbcie z tym coś wreszcie. najlepiej w "białych rękawiczkach" ale super skutecznie, zanim za ekspozytury obcych interesów (V kolumnę) zabierze się polskie społeczeństwo.
 • @kula Lis 67 12:53:14
  https://pbs.twimg.com/media/DHfzE9zVYAAI01l.jpg
 • Morderstwa, zabójstwa, terroryzm i rozlew krwi to islamski kod DNA.
  Morderstwa, zabójstwa, terroryzm i rozlew krwi to islamski kod DNA. Nawet gdyby cały świat nawrócił się na islam, prawdziwi muzułmanie będą kontynuować ten rozlew krwi. Jeśli nie będzie już krwi niewiernych, będą zabijać jeden drugiego. To spadek po 1400 lat islamskich rządów. Najlepszym przykładem jest tu Pakistan (lub Irak), gdzie 97% populacji to muzułmanie, a jednak jest rozlew krwi muzułmańskiej przez muzułmanów. Popatrzcie na niedawne zabójstwo Bhutto. Wcześniej pakistański zamachowiec samobójca zabił co najmniej pięćdziesięciu muzułmanów modlących się w meczecie w czasie Eid-ul-Azha. To jasny dowód, że przemoc i zabójstwa są nierozłączną częścią islamu.

  Wielu przestraszonych nie-muzułmanów często się pyta: czegoż to chcą ci islamscy terroryści?

  Chcą przemienić cały świat na islamski raj. Nie ma w tym nic dziwnego. W czasie swego życia Mahomet żądał od muzułmanów by terroryzowali świat tak długo, aż islam jako jedyny będzie u władzy (Koran 3:85, 5:3, 5:33). Koran żąda od muzułmanów, by ciągle walczyli (mieczami, nie duchem) aż uczynią świat doskonałym poprzez islamskie oczyszczenie i dominację (Koran 9:5, 9:29, 9:33). W istocie oznacza to narzucenie na nie-muzułmanów (lub nie-Arabów) kultury arabsko-beduińskiej (znanej również jako islam) , siłą, morderstwem i terroryzmem. Nawet kalif Umar przyznał, że Beduini to surowiec islamu (literatura: History of the Arabs , Phillip K. Hitti).
 • @Husky 12:37:40 ten portal redaguje mój szwagier
  Osiemnasta decydująca bitwa w dziejach świata

  Brytyjski dyplomata lord Edgar Vincent D’Aberon, który w 1920 r. jako członek Misji Międzysojuszniczej w Polsce mógł na własne oczy obserwować śmiertelny bój z bolszewikami, w wydanej 12 lat później książce pt. „Osiemnasta decydująca bitwa w dziejach świata pod Warszawą 1920 r.” napisał między innymi: „Gdyby Karol Młot nie powstrzymał inwazji Saracenów po Tours, dziś w szkołach w Oksfordzie nauczano by Koranu. (…) Gdyby Piłsudskiemu i Weygandowi nie udało się pod Warszawą powstrzymać triumfalnego marszu Armii Czerwonej, przyniosłoby to w rezultacie nie tylko niebezpieczny zwrot w dziejach chrześcijaństwa, lecz również fundamentalne zagrożenie całej zachodniej cywilizacji. Bitwa pod Tours ocaliła naszych przodków przed jarzmem Koranu; jest rzeczą prawdopodobną, że bitwa pod Warszawą ocaliła Europę Środkową i część Zachodniej przed o wiele większym niebezpieczeństwem: przed fanatyczną tyranią sowiecką”.

  http://www.tarnowiny.info/bolszewia.htm
 • @Husky 12:37:40 to mój szwagier pisze
  http://www.tarnowiny.info/falszerze.htm
 • @Husky 12:37:40
  http://www.tarnowiny.info/
 • @Husky 12:37:40
  https://www.youtube.com/watch?v=DK7yi2cKTsw
 • @Husky 12:53:42
  Hiszpańskie media: O współpracę z zamachowcami podejrzany… muzułmański duchowny. Hiszpańskie media, powołując się na źródła policyjne, podają, że grupa marokańskich zamachowców z Katalonii mogła ulec radykalizacji pod wpływem lokalnego duchownego islamskiego. Dziś rano śledczy przeszukali jego mieszkanie.
  Eksperci ds. bezpieczeństwa wskazują, że trudności we wcześniejszym rozpoznaniu przez służby zagrożenia ze strony grupy zamachowców w Katalonii mogły wynikać z faktu, iż nie byli oni bardzo aktywni w internecie. To właśnie poprzez monitorowanie portali społecznościowych funkcjonariuszom udawało się dotychczas natrafiać na większość dżihadystów mieszkających w Hiszpanii.

  CZYTAJ WIĘCEJ: Co się dzieje na ulicach Francji, Belgii, Niemiec - ten film dobije Tuska i Schulza. A tymczasem w Polsce…

  Według mediów z policyjnego dochodzenia wynika, że duży wpływ na radykalizację członków "marokańskiej grupy", która dokonała w czwartek i piątek zamachów w Katalonii, mógł mieć imam z Ripoll, rodzimej miejscowości kilku terrorystów, usytuowanej 100 km na północ od Barcelony.

  Jak ujawnił madrycki dziennik "El Pais", dziś nad ranem funkcjonariusze policji przeprowadzili przeszukania w mieszkaniu tego duchownego.

  https://pbs.twimg.com/media/DHlXc0FWAAA-1P1.jpg

  W środę w nadmorskiej miejscowości Alcanar doszło do wybuchu gazu w jednym z domów. Budynek, który został doszczętnie zniszczony, był według śledczych miejscem, w którym zamachowcy z Barcelony i nadmorskim Cambrils od dłuższego czasu planowali ataki. Ich realizację przyspieszyła eksplozja w domu, w którym zamachowcy mieli przygotowywać ładunki wybuchowe. W efekcie eksplozji w Alcanar zginęły dwie osoby, a siedem zostało rannych. Dziś nad ranem policja potwierdziła, że obie ofiary śmiertelne to terroryści. Ciało drugiego z nich zostało wydobyte spod gruzów dopiero wczoraj wieczorem.
  "Marokańska grupa" pierwszy zamach przeprowadziła w czwartek na promenadzie Las Ramblas w Barcelonie, gdzie zginęło co najmniej 13 osób, a 130 zostało rannych. Kilka osób wciąż uznawanych jest za zaginione. W piątek nad ranem policja zastrzeliła pięciu zamachowców w Cambrils, pod Tarragoną. Terroryści wjechali tam autem w grupę ludzi, raniąc siedem osób. Jedna z nich zmarła na skutek odniesionych obrażeń. Łącznie w czwartek i piątek hiszpańska policja zabiła pięciu terrorystów i aresztowała czterech. Co najmniej dwóch członków grupy, która jest powiązana z samozwańczym Państwem Islamskim, wciąż jest poszukiwanych. Jednym z nich jest 22-letni Marokańczyk Junes Abujakub, który według mediów był prawdopodobnym autorem zamachu na Las Ramblas w Barcelonie.
 • @Husky 12:59:53
  Kiedyś sądziłem że społeczeństwa zachodu nie dadzą się tak łatwo zniewolić bo od wieków żyją w państwach o wyższym standardzie cywilizacyjnym i kulturowym, nie poznały ruskiego buta na twarzy ,jakże się myliłem-telewizja zrobiła z nich idiotów którzy nie potrafią ocenić co dla nich jest dobre co złe. Niestety obróbka mediami swoje zrobiła. Są totalnie odmóżdzeni: brainwashing i hipnoza.
 • @Husky 12:59:53
  http://wolnosc24.pl/wp-content/uploads/2017/04/francja_terroryzm_wolnosc24.jpg

  Europa spłynie krwią. Kilkunastu terrorystów ISIS pozostaje w Hiszpanii. Terroryści wyznaczyli też kolejne państwo jako cel. Wszystkie służby w gotowości. Okazuje się, że czwartkowy atak w Barcelonie mógł nie być ostatnim w te wakacje w Europie. Terroryści z Państwa Islamskiego zdradzili swój kolejny cel, którym ma być Francja. Wiadomo, że terroryści, przed atakiem w Barcelonie wypożyczyli samochód we Francji. To właśnie służbom tego kraju przekazano informacje o poszukiwanym samochodzie i jednym z terrorystów, który wciąż pozostaje na wolności, czyli Junesie Abujakuba. Marokańczyk ma być członkiem Państwa Islamskiego, który współorganizował siatkę ISIS w Hiszpanii. Według informacji służb na półwyspie Iberyjskim wciąż może przebywać kilkunastu terrorystów. Państwo Islamskie planuje także kolejny atak, którego celem ma być Francja – mówi się, że zamach jest kwestią dni lub godzin. Na terenie całego kraju postawiono w stan gotowości wszystkie służby.

  Ps...Wszystkie służby w gotowości! - no, no to zwłaszcza widoczne na załączonym zdjęciu gdzie na 2 niby policjantów jeden to kobita a drugi wygląda, jak to się teraz mówi we teraz we Francji na "Muslimmerde` czyli muzułmańskie gówno.
 • @Husky 12:59:53
  http://wolnosc24.pl/wp-content/uploads/2017/08/20170819_102523-696x927.png
  Kolejna Polka zamordowana na wakacjach. Nielegalny imigrant chciał ją pocałować, gdy odmówiła udusił i zgwałcił! Dożywotnie więzienie i zadośćuczynienie w wysokości 250 tysięcy złotych to kara jaką usłyszał od sądu 24-letni Palestyńczyk. To on brutalnie zamordował Darię, która pojechała do Ziemi Świętej na pielgrzymkę. Dramat wydarzył się blisko rok temu, kiedy to Daria wraz z ojcem przebywała w Nazarecie na pielgrzymce dziękczynnej leśników. W czwartek 16 sierpnia 2015 roku, jak wspomina rodzina, źle się poczuła i postanowiła pozostać w pokoju hotelowym, nie korzystając z dodatkowych atrakcji przygotowanych przez biuro podróży. W ciągu dnia wybrała się jednak na pobliski targ, aby zakupić owoce. Idąc na miejsce minęła plac budowy na którym pracował Kutaiba Atian, nielegalny imigrant z Palestyny. Ten zauważył Polkę, którą postanowił zaczepić. Później doszło do dramatu. Jak zeznał w sądzie, chciał pocałować Polkę ta jednak zaczęła uciekać. Zdenerwowany mężczyzna dogonił ją i udusił chustą, którą miała na szyi. Palestyńczyka zatrzymano po miesiącu od tragedii. Mężczyzna został skazany za morderstwo, próbę gwałtu, utrudnienie śledztwa i nielegalny pobyt w Izraelu. Kutaiba Atian usłyszał wyrok dożywotniego więzienia. Rodzinie ofiary Palestyńczyk ma również zapłacić 250 tysięcy szekli, czyli ok. 250 tys. zł.
  Ps...Ciekawe, że żydowska szekla idzie po tym samym kursie co złotówka. Proces ujednolicania walut a potem przejęcie?
 • @Husky 12:59:53
  http://wolnosc24.pl/wp-content/uploads/2017/08/andruszkiewicz-barcelona.jpg

  Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych atakuje posła Kukiz’15. „Zamachy nie mają nic wspólnego z imigrantami”..Islamistyczna dzicz znów morduje Europejczyków w ich własnych miastach – napisał na swoim facebookowym profilu poseł Kukiz’15 Adam Andruszkiewicz. Zamachy nie mają nic wspólnego z imigracją muzułmanów – odpowiedział Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych.

  OMZRiK nie zjechał z drogi absolutnego absurdu i próbuje w pokrętny sposób wmówić ludziom, że zamach w Barcelonie nie ma nic wspólnego z imigracją islamską do Europy!

  Islamistyczna dzicz znów morduje Europejczyków w ich własnych miastach…Merkel, Macron, Juncker – przez waszą cyniczną politykę, dziś znów leje się krew. Ta krew, jest również na waszych rękach!!! – napisał po tragedii w stolicy Katalonii Andruszkiewicz na FB.

  Wtedy do akcji wkroczyli błyskotliwi działacze ośrodka… Wyjaśniamy to, czego nie jest w stanie pojąć poseł z Białegostoku: w Barcelonie furgonetka wjechała w tłum ludzi. Zginęło 13 osób, a 80 trafiło do szpitali. Do zamachu przyznała się ISIS – terrorystyczna organizacja islamskich fanatyków – popłynęli z nurtem absurdu działacze OMZRiK w swojej argumentacji.

  Wobec tego, teraz wyjaśniamy to, czego nie są w stanie pojąć lewacy z Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych: to, że do zamachu przyznało się ISIS w żaden sposób nie obala zarzuty, a w zasadzie stwierdzenia faktu posła Andruszkiewicza, że dokonali go muzułmańscy imigranci. Byli narodowości marokańskiej, a więc przybyli do Hiszpanii. Nie byli jej rdzennymi mieszkańcami. Co to oznacza? Napastnicy byli imigrantami! A to, że działali w ramach ISIS niczego nie zmienia. Bojownicy tej organizacji to w znakomitej większości muzułmanie z Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej, którzy, żeby dokonać zamachu w Europie muszą najpierw do niej przybyć.

  Zobacz: Wieczorem nie wychodźcie z domów! Nawałnice, grad i zagrożenie trąbą powietrzną, będzie na prawdę groźnie [PROGNOZA]

  Żadne wasze groźby i szantaże nie zmuszą nas do przyjmowania islamskich imigrantów. NIGDY jako poseł na Sejm Rzeczypospolitej NIE zgodzę się na wasze żądania. Polska pozostanie bezpiecznym państwem i koniec. Również PO czy Nowoczesna nie będą nam sprowadzać tutaj morderców. Prędzej my zrobimy porządek z wami, niż zgodzimy się na wasze idiotyczne pomysły. Zapamiętajcie to sobie raz, na zawsze!!! – napisał dalej polityk Kukiz’15. A wyrocznia zwana Ośrodkiem Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych odpowiedziała tak:
  Budowanie sobie poparcia politycznego na jeszcze świeżych ciałach ofiar to obrzydliwość. Czego pan teraz oczekuje, panie pośle? Pogromu muzułmanów? Kolejnych ataków na kebaby dokonywanych przez bezmyślnych bandziorów, do których dotrze pańska retoryka?
  Naprawdę ciężko ocenić czy taka wypowiedź to wyraz bezmyślności czy cynicznego politycznego wyrachowania. Czy należałoby nawoływać do zamknięcia granic UK przed WSZYSTKIMI Polakami, bo w brytyjskich więzieniach stanowią duży odsetek przestępców? I tutaj odwracają kota ogonem. Jak Andruszkiewicz otwarcie mówi, że nie wpuści imigrantów, to szanowny ośrodek będzie wmawiał, że być może poseł chce wymordować muzułmanów. Nie! Drodzy „myśliciele”! Pan poseł nie chce ich wpuścić, żeby któryś nie zabił jakiegoś obywatela RP. A być może nawet, któregoś z was. Dobrodusznych i światłych lewaczków. Albo kogoś z waszych bliskich. Co do ataków na kebaby… Kebabów w naszym kraju są dziesiątki tysięcy. Co więcej prosperują całkiem dobrze jak można wnioskować po ilości klientów i ich ciągłym rozkwicie. Jeden kebeab został zniszczony w Ełku na samym początku roku. Zniszczony dlatego, że pracujący w nim ludzie zabili młodego chłopaka. Aniołkiem może nie był, ale nie mieli żadnego prawa wymierzyć mu takiej kary. Dlaczego o tym nie wspominacie? Co do waszego ataku na Polaków żyjących w Wielkiej Brytanii… Pozostawmy to bez komentarza.
 • @Husky to o was.
  http://wolnosc24.pl/wp-content/uploads/2017/08/GEORGE_OSBORNE_BREZIT_WOLNOSC24.jpg

  Te dane z brytyjskiej gospodarki to cios w eurokratów. Unijni politycy zapowiadali zapaść i upadek. Tymczasem wygląda to tak…Bezrobocie w Wielkiej Brytanii na najniższym poziomie od 42 lat – taki wynik udało się osiągnąć i utrzymać w ciągu trzech ostatnich miesięcy. Według najnowszych danych rosną również płace, te dwie informacje to potężny cios w unijnych polityków, którzy zapowiadali, że po „Brexicie” Wielka Brytania sobie nie poradzi. Ostatnie dane dotyczą poprzednich trzech miesięcy. W czerwcu bezrobocie spadło do poziomu 4,4 procent, co jest najlepszym wynikiem od 42 lat. Według danych brytyjskiej instytucji, odpowiednika polskiego GUS-u, w Wielkiej Brytanii jest obecnie 1,48 mln bezrobotnych, to o 160 tysięcy mniej niż w momencie, kiedy przegłosowywano Brexit. Liczba ta spada z miesiąca na miesiąc. Wzrosły też, choć minimalnie płace. To musi być prawdziwy szok dla eurokratów, ale też niektórych brytyjskich polityków. George Osborne dzień przed głosowaniem w sprawie Brexitu pisał: głosowanie „za” spowodowałoby natychmiastowy i głęboki wstrząs gospodarczy, przyniosłoby niestabilność i niepewność, oznaczałoby to długie i złożone negocjacje. Przeprowadził on nawet analizę, z której główny wniosek brzmiał: wyjście Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej spowodowałoby recesję i gwałtowny wzrost bezrobocia. Okazuje się jednak, że analitycy nie mieli racji, a Wielka Brytania po Brexicie rozwija się lepiej niż wcześniej. Wcześniej mieliśmy do czynienia z „Brexit Boom”, czyli przenoszeniem firm do Wielkiej Brytanii. Potężne firmy przenoszą swoje biznesy do Wielkiej Brytanii. Portal Breitbart podaje kilka przykładów, takich jak Amazon, BMW i Quorn. Wbrew propagandzie unijnych biurokratów widać więc, że przedsiębiorcy coraz chętniej inwestują na wyspach. Informowaliśmy już o efektach Brexitu, które były niezgodne z przewidywaniami ekonomistów. Po dwunastu miesiącach od Brexitu brytyjska giełda biła rekordy i zanotowała 20-procentowy wzrost.

  Źródło: westmonster.com
 • @Husky 12:59:53
  Ustawa dezubekizacyjna sparaliżowała sąd. Byli ubecy odwołują się na potęgę. „Fala dopiero nadciąga”. Brakuje sędziów do rozpatrywania odwołań funkcjonariuszy. Resort chce, by trafiały one do sądów w całej Polsce – donosi „Rzeczpospolita”. Agnieszka Grzybczak-Stachyra, wiceprezes Sądu Okręgowego w Warszawie chce, żeby minister sprawiedliwości zorganizował wyspecjalizowaną sekcję ds. emerytur i rent po wprowadzeniu ustawy dezubekizacyjnej. Właśnie Sąd Okręgowy w Warszawie, a dokładniej XIII Wydział Ubezpieczeń Społecznych jest zobligowany do rozpatrywania odwołań z całego kraju. Szacuje się, że odwołań z całej Polski może wpłynąć ok. 50 tys. To oznacza, że do ich rozpatrzenia będzie potrzebnych dodatkowo 25 etatów sędziowskich, 15 asystenckich i 74 urzędniczych. Oznacza to, że na nowe stanowiska potrzeba ok. 800 tys. zł miesięcznie. Wydział XIII na którego barkach spoczęło to niewdzięczne zadanie liczy zaledwie siedmiu sędziów liniowych i dwóch funkcyjnych. Skład ma ulec jeszcze okrojeniu. Jeden z sędziów już złożył deklarację, że w najbliższym czasie przechodzi w stan spoczynku i według moich informacji dwie inne osoby rozważają taką możliwość – mówiła dla „Rzeczpospolitej” sędzia Anna Ptaszek, rzeczniczka ds. karnych Sądu Okręgowego. Początkowo PiS szacował, że renty, emerytury i świadczenia rodzinne zostaną obniżone 32 tys. osób, chodziło szczególnie o milicjantów, którzy pracowali w SB. Okazuje się, że ta liczba będzie znacznie wyższa. Zakład Emerytalno-Rentowy MSWiA w Warszawie powiadomił nas, że wydano do tego dnia 38 tys. decyzji, natomiast IPN w stosunku do ok. 50 tys. osób wystawił informację o przebiegu służby. Na podstawie tej informacji organ wydaje decyzje podlegające zaskarżeniu do sądu. Kolejne decyzje nadal są wydawane wyjaśniła sędzia Anna Ptaszek. Pismo wiceprezes Agnieszki Grzybczak-Stachyry zostało wysłane ministrowi sprawiedliwości już w lipcu, ale do tej pory Sąd Okręgowy w Warszawie nie otrzymał odpowiedzi. Do tej pory do sądu wpłynęło ponad 300 odwołań. Fala odwołań dopiero nadciąga. Lada dzień pismo złoży m.in. gen. Marian Janicki, były szef BOR, który otrzymał decyzję zmniejszającą emeryturę z 10 tys. zł do niespełna 2,1 tys. zł brutto. Nie on jedyny – MSWiA zmniejszy uposażenia wszystkim „borowikom”, którzy byli w służbie przed 2001 r. W związku z tzw. ustawą dezubekizacyjną BOR zaliczono do „organów totalitarnego państwa” czytamy na rp.pl. XIII wydział może się spodziewać wielkiego oblężenia. Okrojone świadczenia będą wypłacane już od października br. Jak dowiedziała się „Rzeczpospolita” Ministerstwo Sprawiedliwości nie pozostaje jednak bierne w tej sytuacji. Po wejściu w życie planowanych zmian sprawy będą trafiały nie tylko do sądu w Warszawie, ale do sądów w całym kraju. Do czasu wejścia w życie nowych przepisów wpływ spraw do Sądu Okręgowego w Warszawie będzie na bieżąco monitorowany odpowiedziała gazecie Wioletta Olszewska z resortu Zbigniewa Ziobry.
  Źródło: „Rzeczpospolita”
 • @Husky 12:59:53
  http://wolnosc24.pl/wp-content/uploads/2017/08/Maroka%C5%84czyk-Hiszpania.jpg
  To ten zwyrodnialec zabijał ludzi w Barcelonie. Szuka go policja w całej Europie. Prawdopodobnie uciekł w głąb kontynentu. Policja hiszpańska prowadzi ogromne poszukiwania starając się złapać 22-letniego Younesa Abouyaaqouba marokańskiego terrorystę podejrzewanego o zabicie 14 osób i ranienie ponad stu trzydziestu. Poszukiwany miał być mózgiem zamachu przeprowadzonego na promenadzie Las Ramblas w Barcelonie. To on miał również prowadzić furgonetką którą zabijano ludzi.
 • @Husky 12:59:53
  http://niezalezna.pl/imgcache/750x430/c//uploads/news/gpc.png

  Najmłodsza ofiara dżihadystów miała trzy lata. Europo, zacznij się bronić! Francja, Wielka Brytania, Szwecja – do mapy tegorocznych krwawych zamachów dokonanych przez islamskich barbarzyńców dołączyła w czwartek Hiszpania, gdzie w ciągu kilku godzin ekstremiści przeprowadzili dwa ataki terrorystyczne. Najpierw rozpędzona furgonetka zabiła w Barcelonie 13 osób i raniła 130 kolejnych. Kilka godzin później w kurorcie Cambrils dżihadyści uderzyli w ten sam sposób. W następstwie tego ataku zginęła jedna osoba, 6 zostało rannych.
  Piątek. Południe. Promenada Las Ramblas. Nieznana nigdy wcześniej w tym miejscu przenikająca cisza, mieszająca się z płaczem okolicznych mieszkańców oraz widokiem składanych kwiatów i zapalonych świeczek przypomina o tragicznych wydarzeniach, które rozegrały się w tym miejscu zaledwie kilka godzin wcześniej. W czwartkowy wieczór gwarną i pełną radości atmosferę turystycznej wizytówki Barcelony przerwała rozpacz osób, które stały się celem islamskiego ekstremisty.

  Horror w środku lata

  Kierowca furgonetki jechał zygzakiem. Widać było, że chce zabić jak najwięcej osób. Gdy skończył swój krwawy rajd, naszym oczom ukazał się przerażający widok. Ciała rozjechanych osób, wszędzie pełno krwi – relacjonują świadkowie czwartkowego zamachu. Ogółem na promenadzie Las Ramblas życie straciło 13 osób, m.in. obywatele Francji, Belgii i Włoch. Najmłodsza ofiara islamskiego zbrodniarza miała trzy lata. Rannych zostało ponad 120 osób. Do mediów przebiło się wzruszające nagranie, jak jeden z policjantów uspokaja małe dziecko, którego matka została poszkodowana w zamachu. – Szedłem tym pasażem z żoną i wnukiem. Nagle słychać było potworny huk i było widać, że pierwsze uderzenie było w dziecko w wózku, który prowadziła matka – relacjonuje senator PiS u Stanisław Kogut, świadek zamachu w Barcelonie. Pojazd terrorysty minął senatora i jego rodzinę zaledwie o pięć metrów.

  Zlekceważone ostrzeżenia

  Nikt nie przypuszczał, że do kolejnego zamachu dojdzie kilka godzin później w oddalonym o 100 km od Barcelony nadmorskim kurorcie Cambrils. Tam, podobnie jak w sercu Katalonii, dżihadyści ukradli samochód i chcieli rozjechać nim jak najwięcej osób. Pięciu terrorystów jadących pojazdem zostało zabitych przez hiszpańskie służby. Zanim zginęli, zdążyli ranić 7 turystów. Jedna z poszkodowanych kobiet zmarła wczoraj po południu w miejscowym szpitalu. Tym samym bilans ofiar śmiertelnych czwartkowych zamachów wzrósł do 14 osób. W ręce hiszpańskiej policji wpadły cztery osoby, które mają związek z zamachami. W piątek hiszpańskie media podały, że amerykańska agencja CIA już dwa miesiące temu ostrzegała władze Katalonii, iż Barcelona i promenada Las Ramblas są potencjalnym celem terrorystów. Dziennikarze przypomnieli również, że w lutym br. z inicjatywy lokalnych władz odbył się w tym mieście wiec poparcia dla przyjmowania uchodźców z Afryki i Bliskiego Wschodu.

  Ps..Co na to, ale tak naprawdę pierwszy kacyk Europy, niejaki Donald Tusk? Gacie pełne smrodu, na pewno. A może Europejczykom odpowiada to, że będą za jakiś czas podnóżkami muzułmanów ? Może tego chcą ? Bo niestety tak to wygląda. Może nie mają takiej potrzeby by być panem we własnym domu ?
 • @Husky lewactwo w USA całkiem zidiociało!
  Amerykański pastor domaga się zmiany nazwy parku im. Washingtona(sic!) Pastor James Dukes przesłał list do burmistrza Chicago, Rahma Emanuela, w którym domaga się zmiany nazw parków upamiętniających prezydentów Washingtona i Jacksona, ponieważ byli oni właścicielami niewolników. Gdy moje dzieci i wnuki spacerują w tych parkach i pytają mnie „Dziadku, czy oni nie byli właścicielami niewolników?”, jak mam im to wyjaśnić i jak pogodzić to z ich wizją bohaterów? Nie próbuję zmieniać historii. Niech historia znajdzie się tam, gdzie jej miejsce, żeby można ją objaśnić i uczyć jej we właściwy sposób wyjaśnia Dukes. Burmistrz nie odpowiedział jeszcze na list, ale Dukes poinformował, że wkrótce spotka się z nim w ratuszu, aby przedyskutować procedurę zmiany nazw parków. Czy kolejny będzie apel o zmianę nazwy stolicy USA? Czy dolara z Washingtonem też się pozbędą? A co z Mount Rushmore? Skują?

  Źródło: dailywire.com
  Ps... „Gdy moje dzieci i wnuki spacerują w tych parkach i pytają mnie „Dziadku, czy oni nie byli właścicielami niewolników?” – odpowiedziałbym, że najwyższy czas by nauczył się czegoś o prawdziwym życiu. Inaczej wyrośniesz na miękkiego fiutka jak Francuzi czy Niemcy.” Niestety Ameryka stała się lewackim krajem, płacąc potomkom porwanym z Afryki przez Anglików czarnoskórym obywatelom darmowymi mieszkaniami, szkołami, talonami na odzież i wyżywienie….Przed laty mój profesor powiedział, że w dzisiejszych czasach demokracja to dyktatura mniejszości i miał rację. Kościuszko i Pułaski byli szlachcicami więc zaraz się doszukają, że wybatożył któryś chłopa pańszczyźnianego za podglądanie siostry i będzie politycznie nie poprawnie dla lewackiego ścierwa.
 • @Husky
  Relacja Polki mieszkającej w Barcelonie: „Hiszpanie nie mieli świadomości ogromnego zagrożenia zamachem”..Na portalu niezalezna.pl opublikowano rozmowę z Dorotą Studnicką mieszkającą w Barcelonie w pobliżu miejsca, gdzie islamski terrorysta dokonał masakry wjeżdżając w tłum furgonetką. Od dawna omijaliśmy zatłoczone place i nie chodziliśmy na imprezy plenerowe, bo ryzyko zamachu było ogromne. Obserwując co się dzieje w mieście, wiedzieliśmy, że to w końcu się stanie. Hiszpanie nie mieli świadomości ogromnego zagrożenia zamachem, bo tutaj panuje totalna cenzura. Każdemu kto głośno sprzeciwiał się otwarciu granic i przyjmowaniu imigrantów, natychmiast przypinano łatkę rasisty – tłumaczy Studnicka i wyjaśnia, że nie wiadomo, kto przybywa do Hiszpanii, bo tożsamość imigrantów nie jest weryfikowana. Niektóre budynki są zajęte przez ludzi, o których nikt nie wie, skąd pochodzą i kim są. Wnioski są oczywiste: demoliberalna cenzura piętnująca wszelkie racjonalne odruchy jest w dużym stopniu odpowiedzialna za śmierć ludzi na Las Ramblas. Dzieci i dorośli umierający na bruku Barcelony to ofiary polit-poprawnego terroru, który zafundowano Hiszpanom pod hasłem: „Turyści do domu, uchodźcy mile widziani!”
  Ps..Jeśli mi przypiszą łatkę rasisty, albo faszysty, to będę z tego bardzo dumny! Bycie jednym z nich oznacza w Europie przynależność do elitarnej grupy ludzi potrafiących myśleć logicznie, uczyć się i wyciągać wnioski z doświadczeń innych osób. Chciałem sobie kupić koszulkę z napisem "lepszy sort", ale chyba kupię z dumnym napisem "jestem faszystą".
 • @Husky
  Tureckie standardy we Francji. W przyjętej przez parlament francuski ustawie mającej oczyścić życie polityczne znalazł się przepis, który przybliża demokrację francuską do standardów bardziej tureckich niż europejskich. Odbiera on prawo startu w wyborach skazanym za rasizm, antysemityzm, negacjonizm, ksenofobię lub homofobię. W myśl ustawy np. nie mógłby już kandydować popularny prawicowy burmistrz miasta Béziers Robert Ménard. Wiosną został on skazany na 2 tys. euro grzywny za „nawoływanie do nienawiści i dyskryminacji”, bo publicznie stwierdził, że proporcjonalnie liczba muzułmanów w szkołach w Béziers jest zbyt duża, co uniemożliwia integrację muzułmańskich dzieci ze społeczeństwem francuskim. Biorąc pod uwagę lewicowy przechył francuskiego wymiaru sprawiedliwości, nowe prawo to potężna broń wymierzona w wolność słowa we Francji. I co na to komisarz Timmermans? Marksizm jest fanatyczną religią .Dopóki Francuzi nie zrozumieją tego faktu i nie odsuną marksistów od władzy ,nie będą mieć spokoju..Jakiejkolwiek władzy .Celem marksizmu jest sojusz z islamem i zniszczenie chrześcijaństwa.
 • @Husky 12:37:40
  Sprawa jest oczywista. Pod przykrywką jakiejś fundacji organizacja dywersyjna (być może terrorystyczna), mająca dostęp do broni, napisała instrukcję jak obalić legalną władzę. Ten suchy żydoukrainiec z dużym nochalem którym mógłby jak wędką łowić ryby powinien być natychmiast zamknięty za nawoływanie do nieposłuszeństwa do legalnie wybranej władzy. Dlaczego prokuratura śpi, czy jest państwo teoretyczne ???? Władze państwowe muszą zająć się tą podejrzaną organizacją.Może na razie jest ona sprawdzana przez służby? Nie widzę innej reakcji państwa polskiego. Tych ludzi może ktoś kryje, skoro są tak zuchwali.
 • @Husky V4 trzeszczy, po Słowacji, Rumunia..
  https://wpolityce.pl/swiat/353887-rumunia-jest-gotowa-przyjac-2-tys-uchodzcow-z-grecji-i-wloch-szef-rumunskiej-dyplomacji-mamy-juz-ok-700-uchodzcow-z-tych-krajow
 • @Husky
  http://niezalezna.pl/imgcache/750x430/c//uploads/news/african_asylum_seekers.jpg
  Teraz jest taka narracja: "uchodźcy z Grecji i Włoch". Sami "cywilizowani" i ponoć wykształceni na powyższym zdjęciu, inżyniery, doktory/ginekolodzy zapewne?, informatycy, etc..etc... Już po pobycie w Grecji i Włoszech "Europejczycy". A ja, gdy patrzę na te zakazane mordy "matek i dzieci", gotowe do podboju Europy boję się myśleć o przyszłości...Rumunia znów zaczyna kolaborować z państwami "Osi" Niemcami i Włochami ! Byle tym razem nie skończyło się to dla nich dużo gorzej ! No to Rumunia o trójmórzu może już zapomnieć.W szeregach nie może być nieodpowiedzialnych i dających się manipulować krajów. Macron jechał do Bukaresztu jako posłaniec Merkel w celu rozwalenia Trójmorza. Wizyta najwidoczniej przyniosła skutek. Widocznie kupił kilku polityków w Rumunii - bo przecież te 2000 arabów nie rozwiąże żadnych problemów z najeźdźcami/uchodźcami ale da do ręki Makreli i Makarona pałę na nasz rząd PBS. Zakulisowe naciski na państwa narodowe trwają w najlepsze. Biedna Rumunia uległa. Pewnie po przeanalizowaniu ekonomicznych "za" i bezpieczeństwa "przeciw". Szkoda. Polska nie może ulec. To walka o nasze przetrwanie, a UE rozpędzona w kierunku zderzenia z murem długo już nie przetrwa. Musimy wytrwać! No, to wkrótce dowiemy się o zamachach terrorystycznych z Bukaresztu lub innych większych miast. Oprócz tego, nie jest wykluczone, że Eurochlew stosuje nowa taktykę osaczania krajów opierających się przyjmowaniu muzułmańskiego chłamu przez wysyłanie go do krajów sąsiednich, z których na skutek różnic świadczeń socjalnych będą przenikały do krajów innych. Jak ostatnio widać Rumunia to "bogaty" kraj, ostatnio kupuje w USA samoloty bojowe, rakiety przeciwlotnicze, rakiety ziemia-ziemia, śmigłowce bojowe, widać uchodźcy są w pakiecie!
 • @Husky
  http://niezalezna.pl/imgcache/750x430/c//uploads/news/refugees.jpg

  Włochy: wydalono dwóch Marokańczyków i Syryjczyka(ale dużo!) Z powodów bezpieczeństwa z Włoch wydalono dwóch Marokańczyków i Syryjczyka - podało ministerstwo spraw wewnętrznych w Rzymie. Od początku roku kraj na mocy dekretu MSW opuściło 70 imigrantów podejrzanych o radykalizm. MSW wyjaśniło, że jedną z osób odesłanych do kraju pochodzenia jest 38-letni imigrant z Maroka, który ostatnio odbywał karę za pospolite przestępstwa. W więzieniu objęty był obserwacją, ponieważ prezentował radykalne poglądy związane z islamem. Uznano go za wysoce niebezpiecznego po tym, gdy w kwietniu z entuzjazmem przyjął w celi wiadomość o zamachu w Sztokholmie, w którym zginęło pięć osób. Drugi obywatel Maroka wydalony z Włoch ma 31 lat i przebywał w Piemoncie. Został skierowany na przymusowe leczenie psychiatryczne z powodu swych zachowań, w trakcie których deklarował się jako zwolennik Państwa Islamskiego. Wydalony został też obywatel Syrii, który podawał się niekiedy za Tunezyjczyka. Przed dwoma laty aresztowano go pod zarzutem udziału w procederze nielegalnej imigracji. Zastosowano wobec niego środek zapobiegawczy w postaci zakazu opuszczania miejsca zamieszkania, którym był prowadzony przez spółdzielnię ośrodek dla migrantów. Jak wyjaśniono, zachowywał się prowokacyjnie wobec innych przebywających tam osób oraz personelu i prezentował radykalne poglądy. Wyraził uznanie dla sprawców zamachu terrorystycznego w Manchesterze, gdzie w maju zginęły 23 osoby. MSW poinformowało, że w tym roku wydalono z Włoch z powodów bezpieczeństwa 70 osób. Od stycznia 2015 roku, gdy nasilono działania w ramach prewencji z powodu zagrożenia terrorystycznego, odesłano 202 osoby uznane za niebezpieczne z powodu radykalizmu religijnego.
 • @Husky
  http://wolnosc24.pl/wp-content/uploads/2017/08/iranka-2.jpg
  W odmętach lewackiego szaleństwa. Niemiecka policja prowadzi śledztwo w sprawie Iranki podejrzewanej o islamofobię(sic!) Prokuratura z Saarbrücken prowadzi śledztwo w sprawie Laleh Hadjimohamadvali urodzonej w Iranie niemieckiej polityk. Jest podejrzewana o islamofobię i sianie „mowy nienawiści”. Według gazety Saarbrücker Zeitung Hadjimohamadvali, która jest członkiem Alternatywy Dla Niemiec miała powiedzieć na partyjnym wiecu, iż islam jest gorszy niż zaraza. Muzułmanie stają się w Niemczech każdego dnia silniejsi i zagarniają kolejne regiony kraju mówiła polityk. Rzecznik prokuratury z Saarbrücken potwierdziła, iż wobec polityk wszczęto śledztwo w sprawie obrażania grupy religijnej i siania „mowy nienawiści”. Hadjimohamadvali urodziła się w Iranie, z którego wyjechała w 1980 roku, po tym jak władzę objął reżim ajatollahów i ustanowił Republikę Islamską. Po wystąpieniu na wiecu partyjnym konta Hadjimohamadvali na Facebooku zostały zablokowane a donos na nią złożyła jej partyjna koleżanka. Od polityk dystansuje się Christian Wirth szefowa Alternatywy dla Niemiec, która twierdzi, że generalizowanie i potępianie całej religii jest niedopuszczalne. Przecież w naszym kraju jest tak wielu pokojowo nastawionych muzułmanów powiedziała w wywiadzie dla Saarbrücker Zeitung.
 • @Husky
  http://wolnosc24.pl/wp-content/uploads/2017/08/20108254_1537040389705130_6294104499536253883_n-10.jpg

  Janusz Korwin-Mikke przypomniał, że imigranci nie są uchodźcami i wspieranie imigracji to świetny biznes dla organizacji przestępczych. W związku z kolejną falą islamskiego terroryzmu w Europie Janusz Korwin-Mikke przypomniał, że „pół roku temu w Barcelonie, 160 tysięcy osób wzięło udział w demonstracji podczas której uczestnicy domagali się od hiszpańskiego rządu, by ten przyjął więcej uchodźców uciekających z ogarniętej wojną domową Syrii. Według ONZ, 70% imigrantów, którzy docierają do Europy z Libii, przez Morze Śródziemne, nie jest uchodźcami, a imigrantami ekonomicznymi. Unijna agencja ds. granic wskazuje, że większość uchodźców trafiających do Włoch pochodzi z Nigerii, Bangladeszu i Wybrzeża Kości Słoniowej. Ponadto od początku 2017 roku liczba migrantów z Bangladeszu, Maroka i Pakistanu sukcesywnie rośnie”. W kolejnym wpisie odnosząc się do francuskiego dokumentu „Uchodźcy dochodowy interes” jaki ma być wyświetlony o 0.15 w TVP 2, 12 września, przypomniał, że „wiele osób zarabia na ludzkiej tragedii, gdyż w ślad za uchodźcami płyną spore pieniądze. Środki pochodzą od samych imigrantów płacących za poszczególne usługi, jak i od rządów państw i UE przeznaczającym fundusze na utrzymywanie obozów dla emigrantów. W złożone mechanizmy zarabiania na uchodźcach, zwłaszcza we Włoszech, zaangażowała się mafia, gdyż biznes okazał się bardziej opłacany niż narkotyki”. Wszystkie przypominane przez europosła fakty skłaniają, moim zdaniem, do wspierania polityki państwa polskiego, które odmawia przyjęcia na swoje terytorium islamskich imigrantów, będących zapleczem logistycznym dla terroryzmu, i powodem eksplozji przestępczości na terenach gdzie pojawiają się islamscy imigranci. Musimy też pamiętać o tym, że wsparciem dla islamskich terrorystów mogą stać się środowiska lewicowe, „antyfaszystowskie”, związane z groteskową opozycją. Udowodniły one już wielokrotnie, że są zdolne do wszelkiej antypolskiej niegodziwości, nie zależnie od tego jak była by ona absurdalna.
 • @Husky 08:53:05
  "Mogę mieć swoje zdanie ?"

  Swoje zdanie? Czy to gówno z TV w głowie?

  Bardzo mi przykro
 • @Jasiek 12:45:33
  Sorry Jasku
  Ale sowieckich TV nie oglądam 8-))
  Nie mówiąc o portalach
 • Już 15 ofiar śmiertelnych ataków w Katalonii
  Jak poinformował w poniedziałek szef resortu spraw wewnętrznych w autonomicznym rządzie Katalonii Joaquim Forn, liczba ofiar śmiertelnych zamachów w Barcelonie i nadmorskim kurorcie Cambrils z czwartku i piątku wzrosła do 15.

  http://i.iplsc.com/las-ramblas-ludzie-oddaja-hold-ofiarom-ataku-terrorystyczneg/0006RJCTXS6GQFU2-C122-F4.jpg


  Piętnastą ofiarą jest 34-letni mężczyzna pochodzący z Vilafranca del Penedes. Jego ciało znaleziono w samochodzie, który nie zatrzymał się podczas kontroli policyjnej kilka godzin po czwartkowym zamachu w Barcelonie. Auto znaleziono następnie na obrzeżach tego miasta.

  Według Forna 34-latek został zabity nożem przez terrorystę z barcelońskiej promenady Las Ramblas. Dotychczas policja nie łączyła tego incydentu z atakiem w centrum stolicy Katalonii, w którym śmierć poniosło 13 osób.

  W poniedziałek dziennik "El Pais" napisał, że jedna z policyjnych hipotez zakłada, iż zamachowiec z Las Ramblas uciekł fordem focusem po wcześniejszym zabiciu właściciela auta, katalońskiego działacza społecznego Paua Pereza. Następnie dżihadysta potrącił na alei Diagonal policjantkę, która kontrolowała przejeżdżające arterią pojazdy. Kilka godzin później policja znalazła skradzione auto, w którego wnętrzu znajdowały się zwłoki Pereza.
  Nad ranem w piątek w kolejnym zamachu w Cambrils, ok. 100 km na południowy zachód od Barcelony, śmierć poniosła jedna osoba.
  Reklama 00:27


  http://fakty.interia.pl/swiat/news-hiszpania-juz-15-ofiar-smiertelnych-atakow-w-katalonii,nId,2431167
 • Wzrósł bilans ofiar śmiertelnych zamachów w Katalonii
  51-letnia Niemka, która doznała poważnych obrażeń w zamachu terrorystycznym w Barcelonie 17 sierpnia, zmarła w niedzielę w szpitalu - podały władze Katalonii. Bilans ofiar śmiertelnych zamachów w Barcelonie i nadmorskiej miejscowości Cambrils wzrósł do 16 osób.
 • Nowa flaga muslimów
  https://pbs.twimg.com/media/DIUYmFZXcAEQccS.jpg
 • Inne czasy, inni oprawcy... Wspólna cecha: cywilizacyjna dzicz
  https://pbs.twimg.com/media/DIVBHGWW0AEG7JI.jpg
 • Gwałt tylko na początku jest najgorszy
  "Gwałt tylko na początku jest najgorszy, potem kobieta staje się spokojna i cieszy się normalnym stosunkiem seksualnym" -
  Abid Jee, lewak.

  https://pbs.twimg.com/media/DIV0jQwXgAA5Sk9.jpg
 • Sierotka z Allepo w Europie
  https://pbs.twimg.com/media/DIVj9RHXYAAiyNP.jpg
 • Zacofany ten mój kraj
  Nikt na ulicach nie sra, z maczetami nie biega, w burkach nie łazi. Średniowiecze.

  https://pbs.twimg.com/media/DIduDfJVwAAP7HU.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

ULUBIENI AUTORZY

więcej