Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1018 postów 31689 komentarzy

Tylko prawda

Husky - Zoologiczny antykomunista , mając do wyboru AK i NSZ wybrałbym NSZ przy całym szacunku do AK. UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony.

Albo wojna teraz albo śmierć wszystkich chrześcijan

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Trzeba myśleć o przyszłych pokoleniach. Ci co kiedyś organizowali wyprawy krzyżowe przeciwko muzułmanom nie myśleli o tym, że historia lubi zatoczyć koło. Albo wojna teraz albo śmierć wszystkich chrześcijan w ciągu 50 lat.

Londyn, Paryż, Bruksela, Nicea, Berlin, Londyn, Manchester, Londyn etc. I nic, poza kolejnymi ofiarami. Bezradność Europy. Ilu jeszcze musi zginąć abyś się przebudziła, Europo?

 

 RIP dla ofiar.  

 

               

W sobotę wieczorem, tuż po godzinie 23, doszło do serii ataków w Londynie. Najpierw van wjechał w tłum ludzi na London Bridge. Kilka ulic dalej, przy Borough Market, nożownicy mieli wbiec do restauracji, ranić kelnera i kilku klientów. Słyszano też serię strzałów. Naoczni świadkowie wydarzenia mówili, że nożownicy "biegali po ulicy i dźgali kogo popadnie".

Brytyjska policja w Londynie poinformowała o ataku terrorystycznym w centralnym Londynie, potwierdzając doniesienia o samochodzie, który wjechał w ludzi na moście London Bridge i osobach ranionych nożem w pobliżu Borough Market. Zginęło 6 osób i co najmniej 30 jest rannych.

               

 

Przypominają się słowa Premier B.Szydlo: "Europo, powstań z kolan i obudź się z letargu!"
Ile jeszcze potrzeba zamachów, by Europa wysłuchała tego apelu?

Muzułmanie są wychowani w pogardzie dla nas i naszych wartości , a każde kolejne pokolenie jest coraz bardzie zradykalizowane.Jeśli teraz nic nie będzie zrobione ,to w sytuacji gdy muzułmanów będzie ponad 50 procent pojawią się regularne masowe mordy i prawo szariatu stanie się faktem.Trzeba w końcu mięc jaja bo inaczej czeka nas zagłada.

Albo wojna teraz albo śmierć wszystkich chrześcijan w ciągu 50 lat.Lepiej raz się zalać krwią i z czasem wrócić do normalności , niż powolutku być zarzynanym do ostatniego. Muzułmanie nawet ci rzekomo zasymilowani , nienawidzą zachodniej cywilizacji bo jest ona sprzeczną z islamem. Siedzą cicho tylko dlatego ,że mają mnóstwo ekonomicznych korzyści.Szacunek tylko dla tych muzułmanów ,którzy porzucili ten szatański kult i żyją tak jak my.

       

      Na zdjeciu zastrzelony terrorysta z pasem sahida

To islam zaatakował, to islam zabiją, to islam poderżnie nam wszystkim gardła jesteśmy bezzwolni nie potrafimy zareagować i się adekwatnie bronić

A powinno się wywalić wszystkich ,zwłaszcza immamów i zaryglować drzwi. Kto u nas podniesie łapkę za lub podpisze jakąś zgodę na przyjęcie tych barbarzyńców to zdrajcą! Powinien zostać powieszony.

Że też to na jakiegoś potomka PO czy Nowoczesnej nie trafiło. Zmądrzeliby przed faktem wpuszczania terrorystów do Polski.

Tak samo odpowiedzialni za to barbarzyństwo są ci co to barbarzyństwo tu ściągają (Soros) i nadal zamiar ściągać mają.To jest celowa polityka samozagłady.

Teraz będziemy czytać o incydencie, o powszechnym ubolewaniu, o łączeniu się w bólu z ofiarami i ich rodzinami, o zapewnieniu, że się nie poddamy, że zrobimy wszystko itp. itd. Do następnego ataku.

Paranoja!!!

 

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • Wesołego ramadanu
  życzyła niedawno May. No i ma a to dopiero początek. May nazwała ten atak "koszmarnym incydentem". Ta baba jest taką samą lewaczką jak ci bandyci w Brukseli. Ona musi robić i mówić to co jej Soros z Rothschildem powiedzą. A tymczasem TVN24 w dalszym ciągu POprawnie POlitycznie i z uporem maniaka-lewaka POdaje, że to był jedynie "incydent":
  http://imgur.com/a/XQqAj No, to brytyjskiemu rządowi nie pozostało nic, jak rozdawać kredki i bloki, zachęcić obywateli do wytatuowania sobie pszczółek na tyłkach i podobnie jak we Francji wprowadzić stan wyjątkowy. Na TVP Info idzie relacja z Londynu, burmistrz Londynu to arab .... no to witaj ISIS w Londynie.
  Polacy, uciekajcie z tego gniazda szerszeni, wracajcie do Polski jak wam życie miłe bo nie znacie tam dnia ani godziny.
 • Husky
  Ciekawi mnie co do powiedzenia na powyższe ma Zygmunt Białas miłośnik muzułmanów? Może by dał przykład i przyjął takich do siebie do domu z zasadą Bóg w domu kozojebcy w domu. A potem opisze jak im tam razem było.
 • @Autor
  "Szacunek tylko dla tych muzułmanów ,którzy porzucili ten szatański kult i żyją tak jak my."

  Cipy - znaczy ma być multi - kulti, LGBT, rozpad rodziny i brak wartości?
  Toż może "lepszy turban niż urban".
  Żyć tak jak wy - to na pewno nie przetrwamy.
 • @kula Lis 67 08:52:02
  teraz sobie będą tatuować....most

  ps.
  Nowoczesna Europa- czyli wstajesz i zamach.
  Polski zaścianek- czyli wstajesz, idziesz do kościoła, modlisz sie za ofiary zamachu z nowoczesnej Europy...
 • @kula Lis 67 08:54:38
  Ja nie spałem całą noc w oczekiwaniu na komentarz pewnej "ekspert z antypodów".
  A jeśli już napiszę to wiem nawet co napisze
  To nie muslimy to żydzi, a jeśli nie, to z pewnością było to kolejne false flag.
  Zobacz że na zdjęciach nie ma keczapu.A na furgonetce śladów krwi
  Czyli ?
 • @Krzysztof J. Wojtas 08:56:42
  Mam tu na myśli największą grupę emigrantów czyli Hindusów.
  To jednak nie to co ci z Pakistanu,Somali czy Bliskiego Wschodu.
  Zupełnie inni ludzie
 • @Husky 09:05:12
  w uzupełnieniu :
  I na dodatek znów policja zastrzeliła zamachowców, a mogli negocjować.
  To skandal !!!!
 • Wszystkiego najlepszego z okazji ramadanu, niech dar ubogacania kulturowego którym nas obdarzyliscie nigdy was nie opuści -
  wdzięczni Anglicy. Brytyjczycy są przygotowani na ataki, zginęło w nocy 6 osób, ciekawe tylko, czy politycy są przygotowani na ataki? Anglicy prowadzą nocny tryb życia w pubach, dyskotekach, kładą się na ziemi gdy słyszą wybuchy. Super życie, idziesz się zabawić, na kawę, ciastka, lody, piwo i giniesz. To samo nam chcą zaaplikować bezczelne szuje z Tuskiem na czele z Brukseli, a wała jak Polska cała. Niech się idioci cieszą swoją poprawnością polityczną, tatuują sobie pszczółki na czole, a od nas wara terrorystom z Brukseli. Ciekawe co tym razem w ramach protestu i solidarności wytatuuje sobie burmistrz a za nim ubogaceni, rdzenni mieszkańcy Londynu??? Może bączka??? Dziękuję za takie życie, że będę się bał z rodziną wyjść z domu. Anglicy niech dalej się bawią w poprawność polityczną. Absolutnie nie ma naszej zgody na przyjmowanie islamu w Polsce! Zobaczycie jak zmasakrują tęczowych w Niemczech gdy ci wyjdą na ulicę jak co roku w marszu tolerancji. To jest czas na ich zamachy bo jest pogoda sprzyjająca mogą się przemieszczać, poruszać swobodnie bo tak jest trudniej ich wychwycić. Zdelegalizować PO-PSL, .Nowoczesną za namawianie do terroryzmu, żadnych korytarzy humanitarnych, Pieronek i Nycz niech sobie jadą do Anglii jak tak kochają ISIS, won z Polski! Jest nadzieja jest szansa, że PiS będzie bardzo długo czyli kilka kadencji rządził bo mają jaja tak jak i amerykański prezydent Trump co twardo walczy o swoich ludzi ! Nie pozwolą tej sucz z za miedzy i gogusiowatemu Francuzikowi czy nabuzowanemu Holendrowi wpieprzać się z buciorami do naszej ojczyzny wolnej i niezależnej od dyktatury lewackich bandytów dzięki, którym giną niewinni ludzie i dzieci ! Albo spłoną meczety, albo spłonie cała Anglia, Francja, Niemcy, Belgia, Szwecja, Belgia, etc...Profesor Wolniewicz miał rację: "Podbój Europy przez wojujący Islam to fakt. Ludzie mogą jeszcze przeciwdziałać, ale bez przelewu krwi to się niestety już nie odbędzie".
  Anglicy zostaną przez zdradziecki rząd i przez barbarzyńskie działania islamistów zmuszeni do rozpętania pogromów. Zostaną zmuszeni do przymusowego wysiedlania ludności muzułmańskiej i budowy tymczasowych obozów dla napierających nachodźców a doświadczenie w ich budowie mają-wojna burska. Jeżeli tego nie zrobią, zginą. Zostaną wyrżnięci na własnym podwórku, wysadzeni w powietrze we własnych domach. W wielu dzielnicach angielskich miast panuje prawo szariatu. Polacy, strzeżcie własnych granic! Budujcie mury. Nadchodzi wojna.
 • @Husky 09:05:12
  Ja także czekam na jej wypociny które filokozojebca Białas zamieszcza, czytam i pokładam się ze śmiechu, skomentować nie mogę bo mnie zablokował. Pzdr!
 • @kula Lis 67 09:14:28
  Parę przykładów narracji tych kretynów z PO i Nowoczerskiej :

  Śniadanie w radiu Zet
  "Jeszcze nie wiemy kim byli zamachowcy,mówi redaktor Lubecka."

  A może tym razem byli to Eskimosi?

  Gazeta Wyborcza.pl
  "Ciężarówka wjechała w pieszych na Moście Londyńskim"

  Sama wjechała bo to zła ciężarówka była.

  Borkowski -Prezes Polskiego Towarzystwa Bezpieczeństwa Narodowego:
  "Musimy się przyzwyczaić do zamachów"

  Panie Borkowski pocałuj mnie w dupę!
 • @kula Lis 67 09:29:52
  //Ja także czekam na jej wypociny //

  https://i.ytimg.com/vi/rGfTAgiLxqU/hqdefault.jpg
 • @kula Lis 67 09:14:28
  Jak rozumiem, to dziennikarka GW Pamuła zaraz rusza do Anglii tłumaczyć rodzinom zamordowanych, że się opłacało, bo uratowano tyle a tyle uchodźców?
 • @Husky 09:08:35
  Nikt już nie powinien mieć wątpliwości, że polityka otwartych drzwi, jak obserwujemy, kończy się śmiercią i kalectwem niewinnych ludzi.
  W świetle tragizmu spowodowanego światowym obłąkaniem polityków, Polska pod rządami PiS, jawi się jako jedyny bezpieczny Kraj. Tym bardziej należy cenić i wspierać rząd w ich działaniach, bowiem stoi On twardo na straży bezpieczeństwa Polski i Polaków.
  W świetle ilości ofiar, którym terroryści odebrali życie, a żyjącym stworzyli piekło na ziemi, każdy kto stoi na stanowisku, że Polska powinna otworzyć granice i serce dla uchodźców, jest jawnym i zdeklarowanym barbarzyńcą. Takich polityków należy napiętnować i kartką wyborczą omijać szerokim łukiem, bo oni chcą stworzyć Polsce i Polakom to, co kanclerz Merkel stworzyła światu, nazywając śmierć Europejczyków incydentami. Metodę wykluczenia kartką wyborczą, należy zastosować do różnych Neumannów i jemu podobnych, którzy ofiary smoleńskiej tragedii, chcieliby widzieć w jednym dole razem z rosyjskim śmieciami i niedopałkami ruskich papierosów. Szyderą i okrucieństwem są słowa brytyjskiej premier, która śmierć i kalectwo swoich rodaków, jaką ponieśli z rąk terrorystów, w imię chorej idei garstki światowych pomyleńców - nazywa incydentem i mówi, że sercem i myślą jest przy ofiarach. To jest ta sama May...która kilka dni temu życzyła miłej zabawy i nazwała ramadan ...wielkim świętem pokoju...islamiści zrozumieli to jako przyzwolenie i uległość i wysłali tych co zabawiają tzw. Brytyjczyków mordem i strachem !!! Ciekawe czy pani premier Theresa May, zrobiła sobie tatuaż pszczółki na dupie w ramach solidarności i walki z terroryzmem? A to
  przejmowanie się ofiarami Tusków, Merkel, Macronów, Guyów i innych eurokratów można włożyć w buty...tak długo jak bomby islamskich terrorystów nie dotkną tych zidiociałych tzw. polityków ich samych, to nie uczynią nic! Sercem i myślą przy narodzie są ci, którzy kierują się mądrością i chronią swój naród przed terrorystycznym barbarzyństwem, a nie ci, którzy szeroko otworzyli dla nich drzwi. To właśnie UK oraz Niemcy, Franca, Szwecja, etc. to coraz bardziej zaczynają przedstawiać się jako państwo już tylko teoretyczne, określone w/g współczesnego "Sienkiewicza" jako: CH+D+KK !!!!
 • @Husky 09:05:12
  ///Ja nie spałem całą noc w oczekiwaniu na komentarz pewnej "ekspert z antypodów".///

  Zupełnie niepotrzebnie.Po co ci opinia "eksperta z antypodów" skoro tam,u siebie,możesz przeczytać że: " our perception of the danger posed by Isis is skewed"
  Chcesz się spierać z wybitnymi publicystami? opiniotwórczymi mediami?
  Więc nie histeryzuj i idź spać.Ewentualnie w chwilach bezsennych możesz się rozmarzyć o beatyfikacji Ahmeda Zakajewa.
  Wszak to twój mentor. http://smayli.ru/data/smiles/molitva-24.gif
  Czyż się mylę? chyba nie
 • @Husky 09:13:00
  A między Bugiem i Odrą,Tatrami i Bałtykiem oderwany od rzeczywistości skretyniały POlityk ,POsranej na rozumie opozycji niejaki Zalewski w ramach walki z ksenofobią i rasizmem ....zjadł publicznie...banana !(może i nasz Zygmunt z tą z Antypodów także zjedzą? jak Husky myślisz?)
  Ciekawe co będą jeść bardziej znamienici cymbały z totalnej
  opozycji???? Banan według POidiotów ...żółty...Azjaci, powiem idiotom, że, truskawka....czerwony..Ameryka(Indianie), jagoda czarna...Afryka(murzyni)! Smacznego ....idioci !
 • @ikulalibal 09:42:07
  no to mamy kolejnego SUPEREKSPERTA 8-))))

  Świniom na pożarcie !!!!!!

  https://pbs.twimg.com/media/DBdfWCIXgAAGyNh.jpg

  Tylko czy swinie sie nie udlawia lub zatruja ?
 • @kula Lis 67 09:46:22
  Merkel jest "wstrząśnięta",
  "solidarni" Macron, Rajoy, Tajani, Juncker, Tusk tweetują jak im przykro... noż, ku... mać, a czyja to zasługa?

  https://pbs.twimg.com/media/DBdeSH4W0AErasO.jpg
 • @Husky 08:58:23
  rosomak | 04.06.2017 [04:34]

  Jestem kierowca autobusu w UK i podsluchalem wczoraj rozmowe o Pokach. Na stacji kolejowej wsiadlo dwóch facetów i chcieli do centrum. Po drodze widzieli kilka polskich sklepow i zaczeli na Polakow psioczyc. W koncu ktos im powiedzial,zeby sie zamkneli bo kierowca tez Polak. Wychodzac nawet na mnie spojrzeli. Co za glupi narod. Ciapuchy ich wybijaja a oni mowia nic sie nie stalo. Polacy zapieprzaja od rana do nocy a oni mówiá "fucking polish". Tak naprawde to oni nawet boja sie rozmawiac o muzulmanach. Glupcy i tchorze.
 • @Krzysztof J. Wojtas 08:56:42
  Ciapaty burmistrz wyszedł do TV i bardzo współczuje i zaznaczył ,że nie dadzą się Anglicy zastraszyć ,że nie dopuszczą do terroryzmu !!! SIC! SIC ! Teraz czuwać będą parę godzin i za parę godz. znów będzie zamach i znów będą współczuć parę godz. i tak już do końca życia niewinnych ludzi. Bez retorsji dla całej społeczności islamskiej nigdy z terroryzmem nie wygrają. Za każdego zabitego w zamachu burzyć jeden meczet i zakaz budowy nowych. Każdy zamach zmniejsza wysokość zasiłków socjalnych dla muzułmanów o 20%. Wszystkich muzułmanów notowanych za jakiekolwiek przestępstwa wydalać natychmiast z WB. Gdyby PiS nie wygrał to mielibyśmy też takie "incydenty''. Winnych wśród polityków oczywiście by nie było.
  Jestem wdzięczny że rząd mojego kraju ma nie wzruszoną postawę wobec nachodźców. Niech gniją sobie dalej - ale bez nas. 1. Zachód (bogaty) - gnije, robaczywieje
  2. Polska (biedna) - czysta
  3. Niemcy, Włochy i Francja chcą nas poczęstować tą gnilną bakterią.
  Pani Premier Szydło - prośba:
  stanowcze: nie !!!!!
  Ps..Brytyjczycy! Nie poddawajcie się! Do boju! Walczcie do upadłego, do ostatniego kawałka kredy, do ostatniego kwiatka, do ostatniego kawałka piegowatego cielska na tatuaż! Wesołego ramadanu!!!
 • @kula Lis 67 09:55:25
  Prezydent Andrzej Duda‏ :
  Wyrazy współczucia dla Ofiar zamachów w Londynie.
  Europa potrzebuje jedności i solidarności
  ale też zdecydowanej i twardej postawy.
 • @kula Lis 67 09:59:18
  Trzeba zdelegalizować islam we wszystkich krajach Europy, bo wkrótce wybiorą sobie rządy i wymuszą prawo szariatu wszędzie

  a tu ciekawostka 8-))))

  https://pbs.twimg.com/media/DBdijxfXcAEj7Da.jpg
 • @Husky 08:58:23
  Zamach w Londynie. Relacje świadków: Krzyczeli "to dla Allaha" i dźgali na oślep. W zamachu na londyńskim moście London Bridge i ataku na pobliskim targu Borough Market zginęło co najmniej sześć osób, a blisko 50 rannych trafiło do szpitala. Trzech zamachowców zostało zabitych przez policję. Jeden ze świadków powiedział, że mężczyźni krzyczeli: "To dla Allaha" i dźgali nożem na oślep. Policja eskortowała ludzi z mostu London Bridge. Przechodnie uciekali z rękami w górze. To jest otwarta wojna na ulicach Europy islamu z chrześcijaństwem. Napastnicy muzułmańscy zabijają czym się da chodzi o jak największą ilość zabitych chrześcijan. Uważam, że warto mieć ze sobą zawsze co najmniej broń białą. A francuski prezydent Emmanuel Macron wyszedł z nową inicjatywą, nazwaną "Programem redystrybucji terroryzmu w Europie". "To niesprawiedliwe, że Francja oraz inne oświecone i szczodre narody, które otworzyły swe granice dla muzułmańskich uchodźców, muszą cierpieć najbardziej z powodu islamskiego terroryzmu" mówił Macron jeszcze w trakcie kampanii wyborczej. "Będąc osobą z natury uczciwą, jestem jednocześnie zasmucony i oburzony faktem, że mniej oświecone kraje, zwłaszcza Polska i Węgry, które zamykają swe granice przed muzułmańskimi migrantami, cieszą się wolną od terroryzmu egzystencją. To po prostu nie ma sensu" powiedział Macron. Polacy! Zbrójcie się! Musimy być przygotowani na samoobronę, bądźmy mądrzy przed szkodą tym razem! Bądźmy przygotowani! Broń czarnoprochowa, maczety, miecze, pałki, kije bejsbolowe, noktowizory, itd. ćwiczyć na siłowni, boks, kick boks, musimy się organizować. Rodzić dzieci. Inaczej reszta świata dzikiego nas zaleje.
 • @kula Lis 67 09:29:52
  "Ja także czekam na jej wypociny które filokozojebca Białas zamieszcza, czytam i pokładam się ze śmiechu, skomentować nie mogę bo mnie zablokował. "

  A żeś się Waszmości zapędził :-DDDDD
  Jeśli już Pan krytykuje Pana Białasa, to proszę to być chociaż trochę obiektywnym i pamiętać, że od czasów 9/11 dowody same się nie podkładały.
  Zong?

  Ale co do nie wpuszczania to się zgadzam.

  Ukłony
 • @Husky 09:53:48
  Przestraszyłeś się Husky i wolałeś nie komentować opinii z Guardiana a już tym bardziej osoby Zakajewa- co nie?
  Mam dla ciebie smutną wiadomość:Oni są od ciebie silniejsi i wygrają.Wygrają bo są gotowi umrzeć za swoje przekonania a ty nie tylko nie jesteś na to gotów ty nawet nie masz przekonań.
 • @ Autor
  5*

  Kurcze, ja naprawdę mam wrażenie, że cwaniaczkom z City nie podoba się brexit i brużdżą majowej Teresce.
  Ciekawe czy jakiś nowy Rysiek Gutjar się nie pojawił.

  Ukłony
 • @Husky 09:35:32
  https://pbs.twimg.com/media/DBbugj9UIAAqYCB.jpg https://pbs.twimg.com/ext_tw_video_thumb/871163255905038337/pu/img/1W5atiAkpcTaH9aT.jpg https://pbs.twimg.com/ext_tw_video_thumb/871126005435465729/pu/img/kmI9Ort1b1xCItx_.jpg
 • @ikulalibal 10:12:56
  tylko tyle ????

  https://pbs.twimg.com/media/DBdoq2UXUAEii9K.jpg

  Jak oglądam to co się wydarzyło w Londynie i Turynie to sobie myślę jaki my w Polsce mamy luksus mając tylko Kaczystowski reżym

  https://pbs.twimg.com/media/DBbyr2TXoAAn5Hu.jpg
 • @ All
  Przypomniały mi się dwie rzeczy:

  - brytyjska firma w której pentagon zamawiał filmy o atakach terrorystów.

  - motyw gdy ogrodnicy odkryli pomieszczenie z wyposażeniem państwa islamskiego. Okazało się, że wszystko należało do wojska i służyło organizacji ćwiczeń.

  Ciekawe czy teraz też podobne fakty wyjdą na światło dzienne.
 • @Jasiek 10:15:44
  Dzieki za ocene 8-))))

  Gdyby PO nadal rządziło w Polsce tez byśmy mieli radykalnych islamistów u siebie i też doszło by do zamachów.
  Tylko kiedy wreszcie to lewactwo w Brukseli w końcu zrozumie że te "incydenty"w Europie to początek regularnej wojny kulturowej?
  Ponad 50 państw, w których islam jest oficjalną religią, nawet nie chce słyszeć o przyjmowaniu uchodźców!
  Dlaczego ?
 • @Husky 09:35:32
  Demokracja wedle EU i poprawności politycznej https://www.youtube.com/watch?... Lewactwo, obecnie dominujące w naszej cywilizacji, nie chce sobie uświadomić faktu, że to jest wojna. Takie wojny są zawsze przegrane. Pojawiają się również doniesienia o trzecim ataku w Vauxhall.
  Tak, tak a co mówił sułtan Erdogan?, że jeszcze będziecie się bali wyjść na ulice. A Merkel dalej obgryza pazury. --- "Kolejny bestialski atak, kolejne ofiary" - napisała premier Szydło. A kilka dni temu ostrzegała: "Europo, obudź się!"...."Kolejny bestialski atak, kolejne ofiary. Europa musi odważnie przeciwstawić się terrorystom" - napisała dzisiaj rano premier Beata Szydło składając kondolencje bliskim ofiar zamachu w Londynie. Szefowa polskiego rządu po ataku terrorystycznym w Manchesterze apelowała "Europo, obudź się...". Ps..Tak,tak Europa musi odważnie przeciwstawić się terrorystom trzymając w rekach kredę a na tyłkach tatuaże pszczół. "Fajfokloki zakichane" https://www.youtube.com/watch?... PRZEZ ZAKRYSTIE DO POLSKI-Caritas płaci 1000 EU..księża przyjmują imigrantów, tak alarmuje poseł Krystyna Pawłowicz polski rząd, a oni nie odpowiadają!!! Być może przypadkowe ofiary są wkalkulowane w budowanie nowego porządku świata i walki z chrześcijańską tożsamością. Islamskich migrantów i włodarzy Europy łączy niechęć do chrześcijaństwa. Być może owi imigranci są jedynie narzędziami i pretekstem do eliminacji chrześcijan z przestrzeni publicznej i pretekstem do tworzenia przepisów, które w imię poszanowania różnorodności i tolerancji dodatkowo będą eliminowały chrześcijaństwo od strony prawno formalnej.
 • @Jasiek 10:27:15
  Wiesz
  Akurat w tym miejscu i tym czasie przebywali tam moi koledzy i bliscy znajomi.
  Więc nie wiem czy kręcone tam były sceny do filmu.Muszę się ich dokładnie przepytać.
  Teraz jeszcze śpią 8-))))
  pzdr.
 • @ikulalibal 10:12:56
  Zadnie logiczne na dziś dla takiego jeksperta jak ty. Przeanalizuj i wyciągnij wnioski (jeśli to potrafisz) w co nie tylko ja wątpię

  https://pbs.twimg.com/media/DBdqOwrXsAAT9J-.jpg
 • @Husky 09:31:02
  Wyborcza znalazła winnego to samochody. Trzeba wprowadzić ruch rowerowy a problem terroryzmu się rozwiąże. Oczywiście w imię sprawiedliwości wyborczej trzeba ukarać nie tylko producentów ale wynalazców i użytkowników i to sześć pokoleń wstecz
  sześć za dużo - trudno rodzina odpowiada za wszystko
  chyba, że jest zwolniona za działalność w imię sprawiedliwości socjalistyczno - komunistycznej znacie takich ? Co robią uchodźcy na ulicach Warszawy skoro ich w Polsce nie ma? Codziennie widzę ich setkę jadąc do pracy pisze mi syn tam mieszkający. Chodzą czasem z zasłoniętymi twarzami. W Warszawie i nie tylko tutaj jest tego szajsu pełno. Przyjeżdżają jak do siebie przez otwarte granice zachodnią i południową. Tylko dlatego Złote Tarasy jeszcze stoją, bo Polska nie jest atrakcyjnym celem. Nikt nad tym nie panuje, ich są setki pisze syn! Zadaje pytanie dlaczego policja ich nie wylegitymuje? Jeśli są nielegalnie zatrzymać i wydalić? Chyba, że legalnie sprowadzeni przez rząd, a krzyki to tyko na pokaz w prasie.
 • @kula Lis 67 10:42:37
  Sowiecki wpływ na światowy terroryzm też jest kluczowy i tu leży klucz do rozwiązania tego "problemu"

  https://pbs.twimg.com/media/DBdtWoqXcAAbYmK.jpg
 • @kula Lis 67 10:42:37
  Muslimy w Europie nie zabili w zamachach żadnego prominentnego polityka.
  Zabijają zwykłych ludzi, których owi politycy mają głęboko w d....

  https://pbs.twimg.com/media/DBbli9QXYAADRct.jpg
 • @Husky 10:40:54
  To co dzieje się w Londynie to dopiero przygrywka co nastąpi i to chyba już nie za długo. Jak na razie muzułmanie atakują samochodami i nożami ale co będzie jak chwycą za broń ?!!!. W dzisiejszym świecie o karabiny czy pistolety nie jest zbyt trudno. A tak wygląda Afganistan dzisiaj, tak to jest dzicz, która ten argentyński komunista i żydowska przechrzta na Watykanie Franek chce nam sprowadzić do naszych domów.
  https://bayernistfrei.com/2016...
 • @kula Lis 67 10:52:42
  Tylko dlaczego brytyjskie służby zastrzeliły tych biednych, pogubionych incydentalistów?
  Czyż nie zasłużyli sobie na uczciwe procesy?


  Niech zstąpi Duch Twój i przywróci rozum Europie !!!!!!!!
 • @kula Lis 67 10:52:42
  Czytając te wpisy na GW czy i innych lewackich kretynów dochodzę do wniosku że ta ich POoprawność polityczna wykastrowała im instynkt samozachowawczy.
  Szansę na przeżycie tego gatunku są marne...
 • @Husky 10:00:07
  Wczoraj był zamach w efekcie którego zginęło 80 osób a 500 zostało rannych.Coś nie wiedzę prezydenckich kondolencji dla władz Afganistanu
  To jakiś "kondolencyjny rasizm" czy co?
 • Seven killed in van and knife incidents
  The death toll has risen to seven, with 48 others injured, after the London terror attack in which three suspects were shot dead by police.

  https://ichef.bbci.co.uk/news/660/cpsprodpb/758D/production/_96339003_terror_getty.jpg
 • @Husky
  Wśród ofiar zamachu są Francuzi. Macron potwierdził, że we wczorajszym ataku terrorystycznym w Londynie zginęło co najmniej dwóch obywateli Francji. Niemcy: Migrant zabił 5-letniego chłopca. Chyba warto poświęcić jednego chłopca dla uratowania tysięcy. Reporterka z GW chazarka Pamuła, powiedziała, że tak trzeba. Może teraz wytypujemy syna Tuska, kto jest przeciwko. Dziennikarzy GW wysłać do UK, oni im wytłumaczą że to wszystko jest w słusznej sprawie, trochę Brytyjczyków zginie ale to wliczone w koszty bo ratuje się uchodźców. Ciekawe jak to łykną na wyspach.
 • @ikulalibal 11:05:37
  O cholera jasna
  Że też parę lat temu twoi bracia nie zrobili porządku w tym Afganistanie, tylko spieprzali gdzie pieprz rośnie.
  Przeta sowieci to miłośnicy pokoju.
  Jaka szkoda 8-))))))
 • @Husky
  http://niezalezna.pl/uploads/imagecache/300s/still2017/149656025016176399952.jpg Wlk. Brytania: wybory będą przełożone ? Po zamachu w Londynie brytyjska Partia Konserwatywna premier Theresy May zawiesza kampanię przed zaplanowanymi na czwartek przedterminowymi wyborami parlamentarnymi - poinformował dzisiaj rzecznik premier May. Wcześniej redaktor polityczny telewizji ITV Robert Peston poinformował na Twitterze, że brytyjscy politycy zawieszają na niedzielę ogólnokrajową kampanię wyborczą. Zaznaczył, że w wymiarze lokalnym kampania będzie kontynuowana.
  Z kolei burmistrz Londynu Sadiq Khan stwierdził:
  Musimy zapewnić bezpieczeństwo w czasie wyborów. Musimy rozważyć ich przesunięcie w czasie, ale nie jestem zwolennikiem takiego rozwiązania.
 • @Husky 11:12:28
  Wczoraj był zamach w efekcie którego zginęło 80 osób a 500 zostało rannych.Coś nie wiedzę prezydenckich kondolencji dla władz Afganistanu
  To jakiś "kondolencyjny rasizm" czy co?
 • @kula Lis 67 11:09:37
  Każdego antypolskiego sqr...a który by chciał nam na głowy sprowadzić tą islamską dzicz powiesić za jaja na Kolumnie Zygmunta

  Statek Sorosa „Golfo Azzurro pływa 5 km od granicy wód terytorialnych Libii.
  Dzisiaj w nocy będzie kolejny przerzut nielegalnych migrantów.

  https://pbs.twimg.com/media/DBY17zxWsAQpPfQ.jpg
 • @Husky 10:47:08
  Polska powinna przywrócić kontrolę na granicach bo w niedługim czasie cała Europa zwali nam się na głowę. Niemcy już pakują walizki. Później Anglicy, Włosi i Francuzi. "Europa Umiera" gość Toony (prod. Funk Mo…: http://youtu.be/9E6llzSGsyU
 • @kula Lis 67 11:17:09
  L - jak Londyn

  L - jak Lednica

  Ten sam dzień: Wigilia Zesłania Ducha Świętego

  https://pbs.twimg.com/media/DBdzNWHWAAArgCC.jpg
  https://pbs.twimg.com/media/DBdzRrfXkAALE-m.jpg
 • @ikulalibal 11:14:55
  http://dd.neon24.pl/post/138759,albo-wojna-teraz-albo-smierc-wszystkich-chrzescijan#comment_1388371
 • @Husky 10:47:08
  Na jednym filmie TV Sky News pokazuje się jak policja eskortuje jednego z podejrzanych (czy to jeden z terrorystów ?) - coś tu nie gra, skoro teraz podają, że "wszyscy" trzej zamachowcy zostali zabici, co jest grane ? No i w koło Macieju w TVN oraz TVP ta sama śpiewka; Islam to religia pokoju, a ci mordercy to tylko ekstrema, góra 1% populacji muzułmanów. Dlaczego zatem pozostałe 99% nie może zrobić z nimi porządku we własnym gronie ? Słyszymy wciąż, że Islam to religia pokoju. Pewnie dlatego w koranie kilkadziesiąt razy powtarza się słowo dżihad. Pewnie w imię miłości bliźniego czytamy tam, że posiąść niewierną to nie grzech, że okraść niewiernego to nie grzech itd. Po każdym takim zdziczałym, psychopatycznym ataku na niewinnych ludzi w Europie, media poprawne politycznie karmią nas przez usta pieprzonych imamów głodnymi kawałkami o tym, że nie każdy muzułmanin to terrorysta. Owszem, ale każdy terrorysta to muzułmański psychol. Wyjątki tylko potwierdzają regułę. Wszystko zmierza ku temu, że najbezpieczniejszym miejscem w Europie będzie meczet albo cmentarz. Wiceprzewodniczący PE Czarnecki w "Woronicza 17": "jak wchodzę do meczetu zdejmuje buty". Na jakiego groma on łazi do meczetu?. Podobne brednie wygłasza Szczerski powołując się na jakiegoś Tatara, mówi o "pokojowym" islamie. Nie ma czegoś takiego, jak nie ma pokojowego faszyzmu i komunizmu. Jeśli takie poglądy reprezentują elity RP, to jaka sieczkę może mieć w głowie przysłowiowy Jan Kowalski albo co gorsze półdebil-wyborca "PO", SLD i N. etc..etc..?.
 • @kula Lis 67 11:28:16
  Tusk rozpoczyna bieg po Europie i składanie wiązanek kwiatów dla uczczenia ofiar zamachów islamistów.
  Wróci do Brukseli jesienią.

  https://pbs.twimg.com/media/DBd3jSBXoAM2hY2.jpg
 • @ikulalibal 11:14:55
  A po co? Oni się między sobą wybijają. To dobra wiadomość, bo mniej przybędzie do Jewropy. Ja cieszę się z tych zamachów w tamtych rejonach, mniej kozojebców na świecie.
 • @kula Lis 67 11:28:16
  Pray for idiots

  https://pbs.twimg.com/media/DBcLeh_UQAA8SDq.jpg
 • @kula Lis 67 11:32:40
  BINGO
 • @Husky 11:20:26
  No więc skoro już przy tym jesteśmy;to co oznacza ten brawurowy tytuł "Wojna teraz !" nawołujesz do wojny.Odpowiedz z kim zamierzasz wojować?
 • @kula Lis 67 11:32:40
  ///Ja cieszę się z tych zamachów w tamtych rejonach, mniej kozojebców na świecie.///

  Brawo! cieszy mnie ta twoja opinia.W dodatku wygłoszona dziś czyli w dniu dla chrześcijan podwójnie światecznym.Naprawdę sprawiłeś niemałą frajdę.
  A teraz opowiedz mi znów coś o chrześcijaństwie no i wogole o uniwersalnych wartościach cywilizacji (czy jakoś tak)
 • @Husky 11:29:40
  Królik Europy powie, że jest dziś Londyńczykiem, Mogherini się rozpłacze, a Boni zapowie upichcenie ostrej dyrektywy antyterrorystycznej ! Taka będzie zdecydowana reakcja eurogłupków. Widzę, że angole kłamią zupełnie tak, jak peowcy i ich niemiecki parszywy kundel! Niechże mi ktoś logicznie wyłuszczy: po co terrorysta miałby zakładać na siebie ATRAPĘ pasu szahida - coś co krępuje ruchy i bardzo przeszkadza w codziennych czynnościach dobrego, bogobojnego muzułmanina, takich jak rozjeżdżanie Europejczyków, cięcie ich maczetami i strzelanie do nich? Policja chce uspokoić opinię publiczną, aby nikt z maczetami nie poszedł na meczety. Tak, tak... pani May, you stupid women! Pas był jak najbardziej prawdziwy, na szczęście jakiś przytomny policjant odstrzelił ciapatego zanim ten się wysadził i nie doszło do kolejnej hekatomby, ale przecież do tego mamy się przyzwyczaić i przyjmować więcej i więcej "uchodźców" ? Ciapaty "król" Londynu mówił, że zamachy to norma, to chyba zdziwieni nie są....To ci sami terroryści, którzy "zaatakowali na moście zaatakowali później na Borough Market.
  "...A van has hit pedestrians on London Bridge in central London, then the occupants got out and attacked people around the nearby Borough Market, in what police have declared as a "terrorist incident"..."
  Szlag mnie trafia gdy słucham brukselskich, niereformowalnych komunistów, którzy bez względu na rezultaty swojej polityki, ciągle powtarzają brednie o humanitarnym obowiązku przyjmowania "uchodźców". Tylko jeden z setek argumentów, który przytoczę, powinien wystarczyć żeby skończyć z ta samodestrukcją, z sabotażem cywilizacji łacińskiej. Podstawowym obowiązkiem władzy jest dbanie o bezpieczeństwo swoich obywateli. Żaden z tych przybyszów, nie ma na czole napisane, że jest debilnym zwierzakiem, który będzie tutaj kradł, napadał, gwałcił i zabijał. Skoro nie ma skutecznych mechanizmów, które bezbłędnie by selekcjonowały tych "gości", to nikt nie ma prawa ryzykować przyjęcia choćby jednego muzułmańskiego zwierzaka, który stanowiłby potencjalne zagrożenie dla Europejczyków, gospodarzy tej ziemi !!! Dlaczego my, Polacy mamy płacić za głupotę rządów zachodnich państw? Czy ktoś ze strony rządowej zainteresuje się tym, co się dzieje w Słubicach?
 • @ikulalibal 11:42:00 POLECAM FILOKOZOJEBCOWI.
  Jedyna właściwa i racjonalna reakcja na to zawiera się w tytule znakomitej książki Malenie Phillips "LONDONISTAN. Jak Wielka Brytania stworzyła państwo terroru". Została ona wydana w W.Brytanii w 2006r. (polskie wydanie: 2010). Pomimo upływu dekady analiza M.Phillips poraża precyzją i trafnością konkluzji! Oczywiście wnioski z lektury tej kapitalnej pozycji w żadnym wypadku nie dotyczą wyłącznie Wlk. Brytanii.
 • @Husky 11:33:12
  Zwróćcie uwagę na to co powiedział prezydent Duda: w Polsce imigranci nie będą lokowani przymusowo. Przyjmiemy tylko tych, którzy będą chcieli...!? Europa musi odważnie przeciwstawić się terrorystom tylko, że Europa nie chce przeciwstawić się terrorystom z powodów, które mnie nie są znane ale zawsze jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę albo władzę. Myślę, że rządziciele Europy wiedzieliby co trzeba zrobić gdyby to na nich napadano a nie na szaraków. Muszę zauważyć, że pierwszym który zwrócił na niebezpieczne konsekwencje imigrantów był Jarosław Kaczyński, mówił też o całych dzielnicach rządzących się tylko prawem szariatu. Wówczas WSZYSTKIE KLUBY zareagowały NEGATYWNIE. Oskarżali Go o brak zrozumienia, solidarności, straszenie, o wszystko co najgorsze przypisując Kaczyńskiemu i PiS-owi.
 • @ikulalibal 11:42:00
  Jan III Sobieski także był chrześcijaninem i z kozojebcami się nie certolił nawet w katolickie święta. Kazał ich ze skóry obdzierać, posypując solą i pieprzem którego zawsze kazał wojom mieć zapas, oraz na palach osadzać, etc..A więc: nic z wiarą katolicką nie koliguje, kozojebców się tępi, bo jak nie to oni nas wytępią.
 • @ikulalibal 11:42:00
  Dodam tylko to: lewactwo i lewackie niby prawa człowieka, równość, multi-kulti mózg ci i nie tylko tobie bo i Białasowi i tej z Antypodów wyprały z rozsądku i racjonalnego myślenia białego człowieka i katolika.
 • @ikulalibal 11:42:00
  W proteście przeciw mojemu wpisowi zjedz banana jak Zalewski z PO i podajcie sobie ręce!
 • @Husky 11:29:40
  Prezydent Europy już złożył kondolencje w swoim stylu? Teraz nie musi się zbytnio już męczyć - kopiuj/wklej, ma przecież gotowca przewidzianego przez jedną z Internautek. Z innej strony- Anglicy przez długie lata tolerowali muzułmańskich radykałów, którzy pół-oficjalnie nawoływali do dżihadu więc nie ma co się dziwić, że dochodzi do takich zbrodni. Przynajmniej w tym wypadku służby zachowały się prawidłowo zabijając islamskich morderców. Zaatakowali samochodem na moście i udali się na Borough Market.
  Tu link do info na BBC.
  http://www.bbc.com/news/uk-eng...
  W USA - (o ile nie byłoby to w gun free zone) - ktoś zastrzeliłby ich już na samym początku. RACJONALNY dostęp do broni NIE GWARANTUJE nam bezpieczeństwa, ALE WYRÓWNUJE SZANSE między napastnikiem a ofiarą i ZWIĘKSZA szanse przeżycia.
 • @ikulalibal 11:37:05
  // z kim zamierzasz wojować?//

  przeczytaj notkę a nie sam tytuł,
  a ich "obrońców' to wieszać za jaja na kolumnie Zygmunta
  Zrozumiał ty ?
  Panimaju
 • @kula Lis 67 12:16:28
  Szkoda z nim dyskutować.Przecież i tak ekspertka mu do (pustego) łba wciśnie że to było false flag a on łyknie to jako prawdę objawiona.Czyli jak zwykle
  Poczekaj dzień lub dwa i zobaczysz taki wpis.
  pzdr.
 • @kula Lis 67 12:18:01
  TVN 24 - niewielki skalą incydent w Londynie .
  Zginęło 6 osób co stanowi margines społeczeństwa Londynu .
  Pozostałe 7.999.994 osoby żyją .
 • @Husky 12:41:59
  Zapomniałeś dodać jej przydupasa i apologetę Białasa to jeden i ten sam sort.
 • @ireneusz 12:45:37
  Z tobą też
 • @kula Lis 67 12:23:09
  //Prezydent Europy już złożył kondolencje w swoim stylu?//

  Widzę,że antypolskie gnidy zabrały głos.
  Słychać wycie - znakomicie!
 • @Husky Co na to Białas i ta z Anypodów teraz napiszą?
  Koszmar w Niemczech - imigrant w obozie dla uchodźców zabił 5-letnie dziecko. Pochodzący z Afganistanu imigrant zabił w ośrodku dla uchodźców w Bawarii pięcioletnie dziecko, zadając mu kilka ciosów nożem. Policja zastrzeliła napastnika. Ciężko ranna matka dziecka przeżyła. Do tragicznego zdarzenia doszło w sobotę w Arnschwang na terenie kraju związkowego Bawaria. 41-letni Afgańczyk zadał chłopcu kilka ciosów nożem, śmiertelnie go raniąc. W ataku ciężkich obrażeń doznała także pochodząca z Rosji 47-letnia matka dziecka. Świadkiem zbrodni był sześcioletni brat ofiary, który doznał szoku i jest pod opieką psychologa. Na razie nie wiadomo, co było przyczyną tragedii. Nieznany jest też dokładny przebieg wydarzeń. Zaalarmowana przez kierownictwo ośrodka policja zjawiła się na miejscu w sobotę po południu. Funkcjonariuszom nie udało się przekonać sprawcy do oddania się w ręce policji. W tej sytuacji kierujący akcją wydał rozkaz do oddania strzału.
  "Okoliczności zdarzenia są całkowicie niejasne" - powiedział agencji dpa rzecznik miejscowej policji. Nie wiadomo także, jakie relacje łączyły sprawcę i ofiary.
 • @kula Lis 67 12:50:56
  Niektórzy otwierają oczy dopiero wtedy jak ich głowa leży obok

  ps.
  Meanwhile in Poland people are having a nice evening..

  https://pbs.twimg.com/media/DBbrB-iXkAILaV3.jpg

  Duma.
  Uroda.
  Wdzięk.
  Polska.

  https://pbs.twimg.com/media/DBaEgI8XYAEU7HQ.jpg
 • @Husky 12:37:36
  Arabska telewizja podała informację o zamachu w Londynie. Reakcja widzów przeraża! Arabska telewizja Al Jazeera podała informację o atakach terrorystycznych w Londynie. W zamachu na moście London Bridge i ataku na pobliskim targu Borough Market zginęło siedem osób, a blisko 50 rannych trafiło do szpitala. Trzech zamachowców zostało zabitych przez policję. Pod facebookowym postem o dramacie w Londynie zamieszczonym przez Al Jazeera English pojawiły się setki "polubień". Radość ze śmierci ludzi? Telewizja Al Jazeera również podała informację na temat zamachu. Opublikowano też post na Facebooku telewizji. Pod tą smutną i przerażającą wiadomością oprócz wyrazów współczucia i kondolencji pojawiło się już ponad 800 polubień.
  http://niezalezna.pl/uploads/zdjecie2017/149656609316177199956.jpg print screen/Facebook
  https://pbs.twimg.com/media/C7iPzLNXgAIbjaI.jpg
  To nie pierwszy raz kiedy widzowie arabskiej telewizji cieszą się z nieszczęścia. W marcu pisaliśmy, że odbiorcy kanału, których zdecydowaną większość stanowią muzułmanie zaskoczyli swoją obrzydliwą reakcją. Pod postem o kolejnym zamachu pojawiło się mnóstwo „lajków” i uśmiechów, a nawet serduszek. Ps...Czyli takie reakcje na zamachy, są treścią religii islamskiej! Islam rozpoczął wojnę z cywilizacją zachodnią i trzeba zgnieść muzułmanów to jest walka na śmierć i życie.
 • @Husky 12:41:59
  Synagoga Szatana buduje sobie Królestwo Ziemskie, mające za Boga Złotego Cielca. Miejmy tylko nadzieję, że skończy się to podobnie jak historia z 1-szym Złotym Cielcem ...Europarlamentarzyści dostają od elit żydowskich i od Arabii Saudyjskiej ogromne lewe fundusze a ludzie poszczególnych krajów zach. Europy mają kalectwo, śmierć i niepewne jutro. Europa już umiera. Politycy na wysokich stanowiskach obecnie mają super ochronę. W późniejszym, zaawansowanym okresie wojny religijnej na terenie Europy za otrzymywane lewe ogromne sumy pieniężne mogą wyjechać z całymi rodzinami w dowolny punkt świata. Ich nie interesuje los Europy. Kiedy zrozumieją to zwykli ludzie? Kiedy nastąpi obalanie fałszywych rządów - służących elit żydowskich? Nie ważne jakim sposobem. Ważny jest skutek dla dobra danego narodu.
 • @ireneusz 12:57:28
  Wpuszczając do Polski ta zarazę i dzicz,będziesz każdego z osobna pytał kim jest
 • @kula Lis 67 13:01:17
  Tatuaż to dobry wybór,
  pod warunkiem że na czole 8-)))))))))

  https://pbs.twimg.com/media/DBeBmluWsAAH-qE.jpg
 • @kula Lis 67 13:01:17
  cowardly attack (sic)

  Czyżby Tusk czekał na ODWAŻNIEJSZY zamach w Londynie?

  https://pbs.twimg.com/media/DBeO5gcXUAA4Rt4.jpg
 • Zdumiewające ...
  ... co potrafi propaganda zrobić z mózgów takich Husky'ich czy Kula Lis'ów.
 • @kula Lis 67 12:23:09
  Donald Trump reaguje na atak w Londynie. USA zmienią prawo?
  - Musimy być mądrzy, czujni i twardzi. Sądy, muszą zwrócić nam nasze prawa. Potrzebujemy zakazu podróżowania jako dodatkowego poziomu zabezpieczenia – napisał na Twitterze prezydent USA, Donald Trump.

  https://v.wpimg.pl/LTg1MTc3JT1IfmJiVwc0Z14FYjBNRDw9ClZjJA8ceG1WCHRnWwt7eUoGe2JbA3RjVABiIBFGISRJWz0z/

  rezydent USA jako jeden z pierwszych polityków zareagował na wydarzenia w Londynie. Zdaniem Trumpa dla podniesienia poziomu bezpieczeństwa potrzebne będą zmiany w prawie. - Potrzebujemy zakazu podróżowania – stwierdził prezydent.
 • @Husky 12:41:59
  UWAGA! Tysiące czeczeńskich uchodźców trafi do Polski. Będą tu czekać na zakończenie procedur! Nawet kilkanaście tysięcy uchodźców, którzy złożyli w Polsce wniosek o ochronę międzynarodową, ale uciekli na zachód Europy, zostanie zawrócona do naszego kraju. Chodzi o nawet kilkanaście tysięcy Rosjan narodowości czeczeńskiej, którzy teraz w Polsce będą musieli oczekiwać na dokończenie formalności. Zasady przyjmowania uchodźców regulują procedury dublińskie. Zobowiązują one państwo członkowskie, w którym cudzoziemiec złożył wniosek o ochronę międzynarodową, do przeprowadzania całej procedury rozpatrzenia wniosku. Zasada jest prosta, tam gdzie imigrant złożył wniosek, tam też musi oczekiwać na jego rozpatrzenie. W praktyce Polska jest jednak tylko krajem tranzytowym – uchodźcy składają wniosek o ochronę, po czym, nie czekając na decyzję, jadą do bogatych państw Europy, głównie do Niemiec. Restrykcyjne przestrzeganie obowiązujących procedur dla Polski może oznaczać cofnięcie do naszego kraju nawet kilkunastu tysięcy Rosjan narodowości czeczeńskiej. Jak przypomniała „Rzeczpospolita”, tylko w ubiegłym roku Urząd ds. Cudzoziemców wydał na pomoc socjalną dla ponad 4 tys. cudzoziemców niemal 64 mln zł. Jeśli do Polski na „dokończenie procedury” wróciliby wszyscy uchodźcy, to koszt pomocy opiewałby nawet na ćwierć miliarda złotych . Za: pch24.pl, źródło: rp.pl, rmf24.pl

  http://prawicowyinternet.pl/uwaga-tysiace-czeczenskich-uchodzcow-trafi-do-polski-beda-tu-czekac-na-zakonczenie-procedur/ W centrum Szczecina NIEMKA krzyczy do POLAKÓW https://youtu.be/ZWYJn5BxkhE Czy MŁODZI POLACY chcą przyjmować ISLAMSKICH IMIGRANTÓW? https://www.youtube.com/watch?time_continue=9&v=zOBIOs03sks
 • @kula Lis 67 13:04:37
  W 2015 roku na świecie żyło ok. 1,8 miliarda muzułmanów, którzy stanowili 24 proc. światowej populacji. W opublikowanym właśnie raporcie amerykańskiego think-tanku Pew Research Center oceniono, kiedy islam stanie się największą światową religią.

  Obecnie palma pierwszeństwa należy do chrześcijan. Jednak w najbliższych dziesięcioleciach sytuacja ta ulegnie radykalnej zmianie. Prawdopodobnie już w 2070 roku islam wyprzedzi chrześcijaństwo stając się religią numer jeden na świecie. Według Pew Research Center w latach 2015-2060 muzułmanie zanotują ok. 70-procentowy wzrost liczebności populacji, przy zaledwie 34-procentowym wzroście odnoszącym się do chrześcijan.

  https://v.wpimg.pl/LTEyNzE0JT1qNmFJdAA0YHdAYR5rRzw9KB5gCikffWFxSHhDfAB8YWhId0pxAnVic092VT1TYiQrHg==/
 • @Husky 12:41:59 Całe to tałatajstwo na transportowce i sru do Afryki. Niech tam wyznają Belzebuba. Na drogę konserwy wieprzowe i
  DIAGNOZA :
  Im więcej islamistów w europie tym bardziej czują się pewnie i atakują, dlatego wzrost liczby zamachów przeprowadzanych przez tych urodzonych w europie.
  Zabijają w imię swojego Boga nie dlatego, że jest im źle w Europie. To walka z chrześcijaństwem i naszą kulturą.
  JAK ZWALCZAĆ:
  Zacząć od powstrzymania dalszego napływu islamistów. Międzynarodowe siły zbrojne powinny zakończyć wojnę w Syrii , następnie zacząć wysyłać z Europy do domu islamistów. Zamykać meczety, zabraniać chodzenia w burkach, ograniczyć socjal, pozbawiać obywatelstwa i praw wyborczych. Europejska kultura i prawo dla Europejczyków. Trzeba w Polsce, zakazać manifestowania wiary muzułmańskiej, jako głoszącej i niosącej śmierć innemu człowiekowi. Zamknąć meczety, nawet te Tatarskie, jeżeli opanowali je imamowie arabscy, wszystkie bez wyjątku. Nachodźców z istniejących już w Polsce obozów deportować. Pomoc socjalna skierowana tylko do obywateli POLSKICH, narodowości POLSKIEJ. Zająć się wreszcie poważnie, problemem repatriacji Polaków, wegetujących poza wschodnimi granicami Polski. Sprzedajnych zwolenników przyjmowania dziczy afro azjatyckiej, internować z purpuratami i klerem włącznie.Rząd ma dbać o bezpieczeństwo granic Polski i o bezpieczeństwo egzystencjalne POLAKÓW, a nie jakiejś bandy cwaniaków, spadającej jak szarańcza na kraj .Pustosząca kraj gospodarczo i wprowadzająca siłą i terrorem swoje prawa. Rząd niech przestanie gadać a zacznie konkretnie działać.
 • @gotenks 13:13:56
  Zdumiewające ...
  ... co potrafi sowiecko-lewacka propaganda zrobić z mózgów(sic) takich jak gotenks
 • @ireneusz 12:46:51
  Nie musisz lewaku zgadywać, jestem i gdyby zaszła taka potrzeba stosowałbym metody Króla Jana III, ge. Pershinga, króla Karola Młota, lub śp. Ojca oficera 27 WDP AK wobec ukropów. To z wiarą katolicką nie koliduje, wrogów się tępi każdymi metodami, najlepiej ichnimi.
 • @Husky 12:59:24
  100/100! z tą głową!
 • @kula Lis 67 13:20:40
  To jest wojna na wyniszczenie a wszystko to za aprobatą marksistów kulturowych którzy opanowali UE !
  To jest spisek a spiskowcami i mordercami Europejczyków są:
  Kasta siedząca w Brukseli Przewodniczący Komisji Europejskiej Juncker
  Kanclerz Niemiec Merkel ,przewodniczący Rady Europejskiej Tusk. czy
  prezydent Francji Emmanuela Macrona

  Oni mają krew na rękach. a islamiści to takie SS i NKWD rzeszy europejskiej.
 • @gotenks 13:13:56
  Islam to nie religia więc nie może być chroniony przez konstytucję. Islam to totalitarny, ekspansywny, militarystyczny system polityczny – to nie jest religia. Aspekt religijny to oszustwo zaplanowane przez Mahometa. To totalitarny system który udaje religię. W Koranie nie ma głębszej teologii, nie ma tam poważnej muzułmańskiej nauki ponieważ nic tam nie ma- to są brednie szaleńca. . W islamie jest tylko sama powierzchowność, głupota i absurd. Islam podżega przeciwko każdemu narodowi i rządowi na Ziemi. Islam wymaga aby wszyscy muzułmanie współpracowali w celu obalenia wszystkich narodów, rządów i praw nie szariackich. Zatem muzułmanie powinni zostać wyrzuceni z każdego kraju europejskiego ponieważ już z definicji podżegają do buntu. Wszyscy politycy którzy umożliwiają szerzenie się islamu powinni zostać aresztowani i stanąć przed sądem za zdradę stanu i podżeganie ponieważ to właśnie robią.
 • @kula Lis 67 12:50:56
  Powinni pokazać to biedne zasztyletowane dziecko na pierwszych stronach wszystkich lewackich gazet tak jak to nieszczęsne zatopione dziecko leżące na plaży w Grecji !
 • @ireneusz 12:52:38
  ty lewacki śmieciu także jak kozojebcy będziesz zutylizowany przez kozojebców w pierwszej kolejności, bo oni lewaków kochają inaczej.
 • @Husky 13:32:46 Ooo ciekawostka...
  Czy w Warszawie powstanie strefa no-go? Warszawie budowane jest zamknięte osiedle muzułmańskie gdzie będzie też wewnętrzny meczet.
  Posłuchajcie sobie z minutę od 8:57 minuty materiału
  https://www.youtube.com/watch?...
 • @Arjanek 13:41:19
  Tak ,tak, tylko im pejsy odpadly

  http://i.iplsc.com/michael-adebolajo-i-michael-adebowale/0002UHGU8J1KQ1XK-C123-F4.jpg

  http://niezalezna.pl/uploads/still2017/149021350015459195859.jpg
 • @ireneusz 12:52:38
  aleś ty przygłup
 • @Arjanek 13:41:19
  Juz w 1939r to nie kto inny jak Hitler sponsorowal ISIS
 • Skanujmy, bo info na TVN24
  może szybko zniknąć.
  Leming @Zawisza bedzie w kłopocie co myśleć,
  może komuś w TVN litery się pomyliły 8-)))))))

  https://pbs.twimg.com/media/DBeYA7sXkAA0BMK.jpg
 • @kula Lis 67 13:45:42
  Uwielbiam Panią Profesor za realizm

  https://pbs.twimg.com/media/DBeUpN2XsAAMbq6.jpg
 • @gotenks to o tobie i tobie podobnych tutaj.
  SPOŁECZEŃSTWA STERRORYZOWANE PRZEZ LEWACKĄ POPRAWNOŚĆ POLITYCZNĄ..Co za głupie społeczeństwa, co za kretyńskie populacje XXI wieku; mordują ich, a oni mówią o poprawności politycznej, o miłości ( tej życzyła islamistom w okresie ramadanu sama premier May). Biorą się pod ręce, jak ongiś Merkel, Hollande i inni prominenci i manifestują swoje przywiązania dla pokoju...Przed kim, należy spytać? Albo malują kredkami po chodnikach i dalej wygadują lewackie bzdury. To są niestety nieodwracalne skutki prania ludzkich mózgów przez europejskie lewactwo, które w ogromnej mierze ponosi odpowiedzialność za taki stan rzeczy! A w Turynie? także wtórny debilizm; lewackie media zamiast przygotowywać mieszkańców wielkich miast do odpowiedniego zachowania w sytuacjach ekstremalnych sączą im do głów pedalsko-lewicową równość i braterstwo. Ranni Polacy? A po jaką cholerę tam jechali idioci? Do kraju który ściąga sobie z Libii terrorystów. To byli chyba POwcy i lewactwo, bo trzeba mieć z deklem nie tak. A oto dzisiejszy Turyn, Wenecja wygląda podobnie jak Paryż, Malme, etc.. https://pbs.twimg.com/media/DBd5PBKW0AAvCbi.jpg
  https://pbs.twimg.com/media/DBd2f_NXYAI3UyV.jpg
  Ta cywilizacja jak i lewacy są niestety skazani na zagładę... jak stado baranów, bo proces jak się okazuje jest nieodwracalny i sprawy zaszły za daleko. Zastanawiam się, czy jest czego żałować?
  http://www.dzienniknarodowy.pl/6854/do-polski-trafi-kilkanascie-tysiecy-czeczenskich-u/
 • No cóż....
  Z zapartym tchem przeczytałem wszystkie (od 08:52:02 do 13:47:40) komentarze.
  W tej pełnej absurdu dyskusji znamienne wydają się słowa pułkownika Ryszarda (z filmu "Wielka wsypa"): Debil na dole, debil na górze.
  (dot. kolejności wpisów).
 • @Husky 14:05:01
  Gdy premier Jarosław Kaczyński i obecnie premier Beata Szydło mówiła jak jest, to niektórzy z "opozycji totalnej" skandowali: "Hańba!, Hańba!". I co teraz ci krzykacze mają do powiedzenia? Zapewne nic.
  Ale za to ja powiem: "Hańba!", to wam, "opozycjo totalna". Nie tylko dlatego, że działacie na szkodę kraju, chociażby przez donoszenie na Polskę i domagania się kar dla niej, cynicznie przy tym twierdząc, że to dla naszego dobra. Również dlatego, że popieracie takich ludzi jak analfabeta alkoholik Shultz, alkoholik Juncker, agentka STASI Merkel, gerontofil i kryptopedał Macron czy żyd i lewak Hollande, którzy tak jak Islamiści, mają krew na rękach ludzi co zginęli w zamachach terrorystycznych we Wschodniej Europie, albowiem doskonale wiedzą o zagrożeniu, a pomimo tego nic z tym nie robią. A wy im jeszcze przyklaskujecie. Mało tego, pod przykrywką pięknie brzmiących hasełek o "solidarności" i "europejskich wartościach" chcecie to zagrożenie sprowadzić do Polski. Nigdy nie uwierzę, że nie widzicie zagrożenia płynącego razem z falami "uchodźców". Ci ludzie nawet nie są Polakami, mówią po polsku i dla wielu jest to pierwszy język - na tym koniec. Oni Polski nienawidzą, pogardzają nią, nienawidzą wszystkiego co polskie, niszczą to z zajadłością której sami nie rozumieją. Ci ludzie nie znają też pojęcia "honor", sprzedaliby matkę, nazwisko, sprzedaliby wszystko dla politycznego sukcesu. Społeczeństwo jeszcze kilkadziesiąt lat temu od razu wyławiało takich szmaciarzy i przestawali politycznie istnieć. Dzisiaj jesteśmy po kilkudziesięcioletnim praniu mózgów, zdrowe odruchy zanikają. Ilość półgłówków przekracza liczbę ludzi rozsądnych. Na szczęście dla nas ci na zachodzie są znacznie głupsi i bogatsi - to jest dla nich wyrokiem. W Niemczech uczniowie średniej szkoły usiłują uniemożliwić policji deportację araba (ich kolegi) który krzyczy, że tu wróci i będzie zabijał Niemców... Podobnych nawet nie idiotyzmów ale zachowań samobójczych jest na zachodzie tyle, że stały się normą. Głupcy giną z ręki ludzi, którzy będąc jeszcze prymitywnymi, potrafią zachować instynkty przetrwania. Mają też na tyle sprytu, żeby wykorzystać głupotę "cywilizowanego człowieka zachodu" do pasożytowania na nim i odbierania mu jego kraju. Jedynie Bóg może im jeszcze pomóc ale oni go dawno odrzucili. Ani jednego muzułmanina nie wpuszczajmy do Polski, żadnych korytarzy, i litości dla wykorzystanych do jej wzbudzenia dzieci i chorych. To tylko wytrych do wpuszczenia naszej zagłady. Zach. Jewropa otumaniona multikulturalizmem jest znieczulona, ślepa, głucha i nie ma już nic swoim narodom do zaoferowania. Poprzez poprawność polityczną i nie dochowanie wierności Chrystusowi stała się olbrzymim terenem szatańskiej działalności. Oto miara nieokiełznanej wolności, otwartości i tolerancji, która z podszeptu samego diabła doprowadziła do zniewolenia te niegdyś wielkie narody cywilizacji łacińskiej. Możni tego świata wraz z najznakomitszymi ekspertami radzą jak walczyć z terroryzmem a stać ich tylko na przesyłanie kondolencji i nic więcej. To ''postępowi'' tchórze,panicznie nie uznający żadnych Praw Bożych, dlatego też i nie posłuchają prostej mądrości ; Europo wracaj do Boga!. To jest niewytłumaczalne ale mniejszość utrzymująca się z pracy większości wyrzyna swoich karmicieli pod bezczynnym okiem wojska, służb i policji. To co służby robią po zamachach jest g. warte. Ostatni dzwonek już się rozległ - albo wydalą tą dzicz do ich macierzy albo pójdą pod nóż. Wyrok na Europę i cywilizacją zachodnią już zapadł - hidżra szaleje, zleceniodawcy są jeszcze w cieniu ale zapewniam Was. - Soros jest tylko kukiełką w rękach tych, którzy doją i okradają świat już od wieków. Dzień w którym wpuścimy do siebie arabską dzicz - pod pozorem "korytarza" lub jakimkolwiek innym będzie początkiem końca Polski i wszystkiego co pokochaliście. Z uwagi na psychologiczną specyfikę funkcjonowania służb specjalnych należy założyć, że pracuje tam stosunkowo duża ilość ludzi w miarę normalnych, nie dotkniętych w takim stopniu jak tzw. cywile politpoprawną mentalną zarazą. I mniej więcej zdają sobie oni sprawę z tego, co należałoby niezwłocznie w tej tragicznej sytuacji uczynić.
  Ale zrobią tylko tyle, na ile im pozwolą ich lewackoliberalni polityczni mocodawcy. Z czego jasno wynika, że prawdziwą i pierwotną winę ponoszą ci ostatni, demoliberalni POLITYCY RZĄDZĄCY a nie wykonawcy ich woli!! Więc jeśli ktokolwiek z nas zabierze się do rozliczania wszelakich służb czyli ręki, najpierw ma obowiązek zająć się głową!! Wtedy i tylko wtedy będzie to uczciwe, sprawiedliwe i racjonalne!
 • @Husky ciekawe komentarze więc zamieszczam.
  Jacob42 | 04.06.2017 [11:46]

  Jeżeli państwa zachd. europejskie nie wydalą wszystkich imamów i nie zakażą mowy nienawiści w meczetach to po prostu zgina, wtedy państwa środkowo-europejskie podejmą krucjatę różańcową i Europa powstanie z kolan, a na jej czele będzie Polska!

  odpowiedz

  MK | 04.06.2017 [12:43]

  Aha, i jeszcze dwie rzeczy: po pierwsze odcięcie w dostępnej skali źródeł finansowania terroryzmu islamskiego ze strony zachodnich instytucji. I po drugie, Czcigodny Kolego Jacob: żadnej "mowy nienawiści" - to sztandarowy instrument lewackoliberalnej orwellowskiej semantyki (nienawiść to jedna z elementarnych ludzkich emocji, są sytuacje i ludzie, w stosunku do których znajduje ona pełne uzasadnienie - każdy człowiek ma zatem prawo ją wyrażać, także publicznie). Egzekwowane prawnie zakazy mają dotyczyć podżegania do zbrodni, przemocy etc. czyli instrumentów znanych i stosowanych od dawna w porządku prawnym a nie ideologicznych zaklęć lewicy, które tak porażająco skutecznie wtłoczyła nam do świadomości. Najwyższa pora oczyścić nasze mózgownice z tego szlamu, odzyskać język, słowa i ich tradycyjne, racjonalne, stosowane od setek lat desygnaty. Bez tego przegramy z kretesem!

  odpowiedz

  MK | 04.06.2017 [12:10]

  Pełna zgoda z p.Jacobem co do ogólnej intencji. Jednak działania muszą być znacznie intensywniejsze i zakrojone na o wiele szerszą skalę. Imamowie to oczywista oczywistość, jednak do tego należy dodać likwidację meczetów, niezwłoczne wydalenie z Wlk. Brytanii (i reszty Europy) do krajów pochodzenia wszystkich choćby podejrzanych o jakiekolwiek powiązania z terrorystami, znajdujących się na celowniku służb specjalnych a także egzekwowane groźbą wydalenia zobowiązanie wszystkich obywateli UE pochodzenia islamskiego do pełnej współpracy ze zachodnimi służbami specjalnymi i policją (czyli donoszenia na podejrzewanych o terroryzm współbraci w wierze!). A poprzedzone to musi zostać ogłoszeniem stanu wyjątkowego, także po to aby zneutralizować paraliżujące te działania w normalnych warunkach przepisy lewackoliberalnego prawa.
  A jeśli chcemy leczyć przyczynowo a nie skutkowo, to należy oczywiście lewackoliberalną wersje demokracji jak najszybciej odesłać do tzw. lamusa historii (czyli na jej śmietnik) a jej najbardziej żarliwych apologetów i obrońców - do więzień. Dopiero wtedy będzie można rozpocząć realną i skuteczną walkę z islamskim terrorem wewnątrz zachodniego świata.
 • @SZS 14:31:18
  właśnie parę minut temu byłeś na dole
  Więc trafna ta diagnoza
 • @SZS 14:31:18
  Następny z wypranym przez lewactwo mózgiem dał głos, lub i sam lewak. Prawda ci się nie podoba? Więc nie czytaj.
 • Your choice
  https://pbs.twimg.com/media/DBdDp9EXUAEhvZZ.jpg

  https://pbs.twimg.com/media/DBdDridXoAAPq1K.jpg
 • @Krystyna Trzcińska 14:52:28
  Jedyna, sprawdzona forma dialogu z islamem.

  https://pbs.twimg.com/media/DBeYuChXgAAf8ZU.jpg
 • @kula Lis 67 14:42:02
  https://pbs.twimg.com/media/DBebMgNWAAEpiAd.jpg
 • @Husky 14:58:31
  5* Ave. http://demotywatory.pl/4440921/Sposob-walki-z-terroryzmem
 • @Krystyna Trzcińska 14:52:28
  Do dziś ciebie czasem i ceniłem, teraz po zdemaskowaniu jako kryptosalci (zdemaskowany żyd to głupi żyd, zapamięta te słowa) teraz chciałbym ciebie spotkać i splunąć co w ryło kryptosalci, i pokazać ci chuja z napletkiem, na dalszą politykę ze śmieciem, odpadem szkoda tak kompa, klawiatury i rąk. Sayonara kryptosalci.
 • @Repsol 15:09:27
  Warto by to powtórzyć tak dla przykładu
  dzieki za ocene
  pzdr.
 • @Husky 14:57:48
  100/100! Gnietli ich jak szarańczę. To jedyna taka jazda w Europie i Świecie! Za sprzedaż husarskiego konia za granicę była w Polsce kara śmierci!
 • @kula Lis 67 15:20:06
  Ile jeszcze ?
  Niewierne z Manchesteru

  https://pbs.twimg.com/media/DBb7yCnWsAAPbWE.jpg
  https://pbs.twimg.com/media/DBb71OEXcAQ1AXR.jpg
 • @Husky 15:16:20
  http://img4.dmty.pl//uploads/201703/1489240042_4rxtwp_600.jpg
 • @Husky 15:16:20
  http://img3.demotywatoryfb.pl//uploads/201611/1478821599_xo93dj_600.jpg
 • @kula Lis 67 15:32:18
  Zachłanny, pełzający, mroczny islam. Jego żarłoczność i pragnienie podboju, ujarzmienia. Jego kult Śmierci, umiłowanie Śmierci. Nienawidzę pieprzonych islamskich kamikadze, pieprzonych islamskich terrorystów, pierdolonych "ben Ladenów", bo żyją w kulcie Śmierci.
  Autor: Oriana Fallaci
 • @Repsol 15:09:27
  Tuż przed I WŚ na Filipinach? amerykańskie siły ?gen Pershing ? a cóż oni tam porabiali?
 • @Husky 15:16:20 TO DLA ODMÓŻDŻONEGO przez żydówLEWACTWA!
  http://img5.dmty.pl//uploads/201609/1473708407_c3dgwj_600.jpg http://img4.demotywatoryfb.pl//uploads/201609/1473612509_fvduaf_600.jpg http://img5.demotywatoryfb.pl//uploads/201609/1473322045_ujr8we_600.jpg http://img7.dmty.pl//uploads/201608/1472133268_xzi0jc_600.jpg http://img3.dmty.pl//uploads/201608/1471979276_zg5aoj_600.jpg http://img6.dmty.pl//uploads/201608/1471902382_r1rljj_600.jpg http://img6.demotywatoryfb.pl//uploads/201607/1469182158_p2vmqx_600.jpg http://img3.dmty.pl//uploads/201607/1468681775_gyfdh9_600.jpg http://img3.dmty.pl//uploads/201606/1465843658_qblemx_600.jpg http://img4.demotywatoryfb.pl//uploads/201606/1465209725_p7k8ax_600.jpg http://img7.dmty.pl//uploads/201605/1464512914_yfhbg6_600.jpg http://img5.demotywatoryfb.pl//uploads/201604/1460479709_jwd513_600.jpg
 • @ikulalibal 15:46:24
  A czy wówczas nie było to państwo stowarzyszone z USA
  tak tylko pytam
 • @Husky 15:52:18
  stowarzyszonym? to się nawet w wikipedii nazywa inaczej

  "W 1898 roku na Filipinach wybuchło powstanie przeciwko Hiszpanom. W konflikcie uczestniczyły Stany Zjednoczone, w efekcie czego przejęły one kontrolę nad krajem."
 • @Husky Teraz one nas bronia.
  https://1jux.net/scale_images/232006_fb.jpg
 • @ikulalibal 15:57:08
  i dobrze
  bo zwycięzców się nie sądzi

  wprawdzie to nie w j.rosyjskim ale jak dasz rade do przeczytaj
  znajdziesz tam konkretne fakty


  http://www.powells.com/book/war-of-frontier-empire-the-philippine-american-war-1899-1902-9780809096619
 • @ikulalibal 15:57:08
  Oni czyli kozojebcy nie chcą pracować ani tam ani tu, bo na nich mają pracować niewierne psy czyli my, bo tak nas oni nazywają. To coś tak jak lewaki.
 • @ikulalibal
  To są właśnie skutki tzw praworządności UE, alkoholika Timmermansa, kolegi PO-Petru GW, czy innych TVN-ów, które z takim zapałem cytują i pokazują wszystko co ma "uderzyć" w Polskę i Rząd PiS-u, Prezydenta. Merkel i Tusk, który chciałby karać Polskę za to, że nasz Rząd robi wszystko, by chronić swoich obywateli przed atakami terrorystycznymi, tak przeciw temu są właśnie PO z tzw Nowoczesną, PSL-y, czy jakieś pozostałości po SLD, awanturnicy pod przewodnictwem michnikowszczyzny, którzy co jakiś czas mają wypełznąć na ulice w celu robienia zadym na potrzeby TVN-owskiej manipulacji i podburzania społeczeństwa patrz; Katarzyna Kolęda-Zalewska w trakcie Ciamajdanu, twierdziła, że ludzie nie wytrzymają, a Kaczyński wyprowadzi ludzi na ulicę i tym sposobem-kłamstwem chcieli obalić Rząd, by znowu wprowadzić swoich ludzi z Platformy, Nowoczesnej, czy SLD. Teraz właśnie by była tzw praworządność zgodna z UE, czyli imigrantów-terrorystów, gdzie nawet jak jakiś się wysadzi wg pracownicy GW i zabije z dziesięciu Polaków, to co z tego. To i wiele gorszych rzeczy czeka Polskę, gdyby jakimś sposobem do władzy doszli ludzie z PO- tzw Nowoczesnej, SLD, czyli michnikowszczyzno-TVN-owska śmietanka z nimi powiązana. Ale sensacja. Policja zastrzeliła napastnika! Szanowna Europo!
  Wiadomo iż niemal wszystkie napady terrorystyczne stanowią tzw. "samobójcze zamachy". Czy zatem policja pragnie "wyręczać" napastników także i pod tym względem? Jak widać tam gdzie zamach samobójczy konieczny nie jest mamy do czynienia z zamachami "niesamobójczymi". To już jest pewien postęp w porównaniu do zamachów samobójczych. Tym razem zastrzeliła. Ale przecież mogła "nie zastrzelić", np. z powodu nie trafienia w cel."Policja zastrzeliła".I być może uważa że wszystko już w porządku? To wygląda tak jak łatanie dziur i wyrw na szosie po partacku wykonanej.Czy ktoś z państwa jechał po tak "naprawionej" drodze? Okazało się że aby naprawdę ją naprawić, trzeba wszystko zacząć od początku. Wszystko dosłownie zdzierać, i na nowo wylewać. Koszty takich operacji okazują się niemal 50-krotnie większe od tych, gdyby na początku starano się profesjonalnie ją wykonać (tj. po "fachowemu"). Identyczna sytuacja, z zastrzeleniem napastników. Co w tym moim opisie stanowi sedno sprawy? Nie żyje 5-letnie dziecko!!! Ugodzone śmiertelnie nożem! (pewnie nie miało zrobionego tatuażu)- oto "fachowa" reakcja na mord.
 • @Husky 16:05:36
  ///i dobrze
  bo zwycięzców się nie sądzi///

  Skoro tak sądzisz,no to już zupełnie nie wiem o co ci idzie.Tak się bowiem złożyło że aktualnie zachodni establishment z sobie znanych powodów jest po stronie islamistów.Sami zaś islamiści są silnie zdeterminowani ku zwycięstwu więc każdy rozsądny człowiek już wie że zwyciężą.Czego więc ujadasz? bądź choć przez 2 godziny konsekwentny.
  Albo wiesz co? skoro i tak nie masz (bo nie masz i udowadniasz to 24 razy na dobę) zasad, to co ci szkodzi? przejdź na islam.Przyłączysz się do zwycięzców i znów będziesz miał rację.
 • @Husky
  Za parę dni znów jakiś islamista zaciuka nożem kogoś lub kilka osób, lub się wysadzi lub przejedzie i tak już będzie tydzień za tygodniem. I nie wierzcie w żadną poprawę. Żeby wyplenić terroryzm z Europy trzeba wszystkich islamistów wywieźć na pustynię tam skąd pochodzą. Europa tego nie zrobi więc teraz jest już raczej pozamiatane! Trzeba powiedzieć, że to jest WOJNA.Po czym przyjąć wojenne prawa. Ale nikt tego nie zrobi. Politykom nic nie grozi. Są doskonale chronieni, im nic nie grozi skazują natomiast na śmierć swoich obywateli. A za tę śmierć dziecka i wszystkie inne odpowiedzialna jest Merkel. W trzystu procentach, w trzystu procentach!! Danke Angela! Co nie zmienia faktu, iż odpowiedzialność medialną (publiczne napiętnowanie), służbową (degradacja i utrata pracy) oraz prawno-karną (wyrok wydany przez służalczy sąd) poniesie rozsądny dowódca oddziału, który wydał jedyny racjonalny rozkaz a także jego wykonawca - dzielny policjant, który zlikwidował mordercę. Trwale zmienić ten paranoiczny stan rzeczy może tylko Światowa Kontrrewolucja Konserwatywna, której jednym z symptomów będzie pozbawienie mającej krew na rękach zbrodniarki, lewaczki i agentki STASI Makreli (oraz popierającego ją szerokiego lewackiego spektrum politycznego) władzy i odesłanie jej tam, gdzie jej miejsce za to, co uczyniła Europie i rządzonemu przez siebie państwu niemieckiemu czyli do więzienia!!!
 • @ikulalibal 16:23:52
  Nie rób z siebie pajaca większego niż jesteś i czytaj ze zrozumieniem.
  Wiem że ty wielki bloger jesteś i z takim to "ciężko" polemizować.
  Jako że ty to ekspert od wszystkiego, to powiem ci tak , ten co wszystko wie to gówno wie.
  Jekspercie
  panimaju
 • @Husky 16:30:39
  Wielce cieszy mnie twoje dictum. Tak koncertowo pokazujesz swoją pustotę.Brawo! brawissimo!

  PS
  oto dla Huskyego słowo na niedzielę :PRÓŻNO JEST PRZECIWKO OŚCIENIOWI WIERZGAĆ
 • @ikulalibal 16:41:10
  Dzieki za profesjonalne komenty
 • @ikulalibal 16:41:10
  http://www.goldenline.pl/grupy/Zainteresowania/spotkania-przy-herbacie/trudno-jest-wierzgac-przeciw-oscieniowi,997500/
 • @Husky
  http://niezalezna.pl/uploads/imagecache/300s/still2017/149658660116180599979.jpg Jarosław Kaczyński o zamachu w Londynie. Jeszcze nikt tak tego nie nazwał. Jest prowadzona przeciwko Europie wojna i na to trzeba odpowiedzieć właściwymi metodami: politycznymi, ale jeśli będzie trzeba, także innymi – powiedział Jarosław Kaczyński, odnosząc się do sobotniego zamachu terrorystycznego w Londynie. Jak dodał, Polska powinna strzec tego spokoju, który ma. Albo Europa, tutaj zacytuję panią premier, wstanie z kolan i zacznie na poważnie rozważać przeciwdziałanie, ale to oznacza odrzucenie przede wszystkim poprawności politycznej, albo tego rodzaju wydarzenia będą się powtarzać i sposób życia Europejczyków będzie się zmieniał w najgorszą możliwą stronę, w najgorszym możliwym kierunku – powiedział prezes PiS, poproszony o komentarz do zamachu terrorystycznego w Londynie. Unia Europejska ma tutaj mniej do powiedzenia, ja raczej myślę o państwach Unii Europejskiej odpowiedział Kaczyński, pytany przez dziennikarzy, jak w tej sytuacji powinna się zachować UE.
  Te państwa powinny po prostu rozpoznać zagrożenie. Bo ono tkwi wewnątrz Europy, ale są też zagrożenia zewnętrzne. Trzeba rozpocząć z nimi walkę i to twardą walkę. Jest prowadzona przeciwko Europie wojna i na to trzeba odpowiedzieć właściwymi metodami: politycznymi, ale jeśli będzie trzeba, także innymi podkreślił prezes PiS, dodając, że Polska powinna przede wszystkim strzec tego spokoju, który ma. Nie zgadzać się na narzucanie nam czegokolwiek i oczywiście wzmacniać siły, które nas w tej sprawie ubezpieczają. Mamy przecież takie siły. One nie są tak bardzo rozbudowane jak gdzie indziej, bo u nas na szczęście takich wydarzeń nie było powiedział Kaczyński, dodając, że musimy się z nimi jednak liczyć.

  Im będziemy silniejsi, tym będzie lepiej. Musimy rozbudowywać nasze siły zbrojne. Musimy pamiętać, że to jest nowy rodzaj wojny, ale to jest wojna powiedział Kaczyński. Londyńska policja metropolitalna poinformowała w niedzielę po południu o zatrzymaniu dwunastu osób powiązanych z sobotnim zamachem terrorystycznym na moście London Bridge i targu Borough Market. Zginęło w nim co najmniej siedem osób, a 48 zostało rannych. Ps..Mniej łez, więcej gniewu tł. 25-5-2017:
  https://townhall.com/columnist...
  “ MNIEJ ŁEZ, MNIEJ KŁAMSTW, WIĘCEJ SPRAWIEDLIWEGO GNIEWU
  Dosyć zmieniania zdjęcia Facebooka na banderę abattoir du jour (rzezi dnia), dość czuwania przy świetle świec, i dość silnych etykietek. Dość próśb o jedność i udawania, że się nie rozumie. Nie jesteśmy zjednoczeni i wszyscy to rozumiemy, nawet jeśli odmówimy przyznania się do tego, że z powodu dziwacznego samobójczego paktu do którego zachodnia kultura postanowiła dołączyć, nikt na to nie zwrócił uwagi. Żałoba nie pomaga. Przytulanie się nie pomaga. Tchórzostwo maskarady jako oświeconej pasywności wobec wrogów nie działa. Wystarczy o to zapytać małe dziewczynki rozszarpane na strzępy w Manchesterze. Powiedzcie to. Powiedzcie to, cholera. Jak nie, to ja to powiem za tych z was, którzy są zbyt nieuczciwi i za słabi, by to powiedzieć.
  RADYKALNI ISLAMSCY TERRORYŚCI
  To jest nasz wróg. Nasz wróg, a nie grupa pogubionych potencjalnych kumpli, którzy by nas kochali, gdyby tylko wiedzieli, jak nam przykro z powodu jakiegokolwiek grzechu, który popełniliśmy, lub popełnili Krzyżowcy 800 lat temu, gdy mężczyźni Zachodu byli rzeczywiście mężczyznami, a nie skomlącymi męskimi lalkami Ken, którzy pretendują do bycia naszymi najlepszymi i najinteligentniejszymi elitami. Istnieje tylko jedna właściwa reakcja w stosunku do tego typu ludzi, którzy zakładają bombowe kamizelki lub plecaki czekając na uśmiechnięte nastolatki aż się zbliżą, by zdetonować bombę, która poodrywa im kończyny i powyrywa na zewnątrz wnętrzności. Jedyną właściwą reakcją jest sprawiedliwa wściekłość, która obróci się w nieubłaganą determinację do zemsty nad terrorystami i to tak gruntownej, i tak obszernej, że za tysiąc lat niewielu ich ocalałych potomków ośmieli się przerażać swoje dzieci opowieściami o zemście dokonanej przez mścicieli z Zachodu. I wtedy nasi wrogowie będą nas się bać. Dzisiaj nie boją się. Oni z nas się śmieją. I powinni, ponieważ jesteśmy radykalni. Śmieją się z nas, ponieważ mają nas za głupców, którzy myślą, że jeszcze trochę więcej uległości, jeszcze troszkę więcej samozaparcia, i nasi wrogowie uznają nas za przyjaciół. Śmieją się z nas za bycie głupcami, których odpowiedzią za rozlaną krew są kwiaty, kartki z kondolencjami i tweet’y. Śmieją się z nas, bo nie mamy ułamka wiary w samych siebie takiej, jaką mają w siebie terroryści. Oni są gotowi rozerwać się na kawałki za to, w co wierzą. My nawet nie mamy woli by bronić siebie w tej walce. Taaa, Zachód teoretycznie jest w stanie wojny z nimi gdzieś daleko, albo raczej, my zabawiamy się w wojnę, w której uczestniczy trochę żołnierzy i jakichś kilka bomb. Jest to niedroga wojna, a ta kampania może ostatecznie zniszczyć kalifat ISIS, tak, że ten jeden pryszcz islamskiego radykalizmu zostanie usunięty, ale to nie będzie zwycięstwo. Pojawią się nowe, w Jemenie, w Somalii lub w Afganistanie, gdzie przez ponad 15 lat marnowaliśmy czas, a ci pełzający miłośnicy pedofilii wciąż panują nad większością ziem. Wybraliśmy taki rodzaj wojny, aby przez chwilę trzymać ich w spokoju. Ale jest coraz gorzej. Zaprosiliśmy ich do naszych własnych krajów, niechętnie, poświęcając to kim jesteśmy, aby oni mogli pozostać takimi, jakimi zawsze byli, za nasze pieniądze. Czy przesiewamy imigrantów, aby upewnić się, że przestrzegać będą naszych wartości i naszych przekonań, czy też czujemy, że nie mamy prawa decydować, kto przybywa do naszego kraju i tylko wzruszamy ramionami ? Wzruszamy ramionami. Widzimy to raz po raz, jak nasi ludzie zostają uśmiercani i po prostu działamy tak, jakby to było nieuniknione. Te masowe morderstwa na naszej ziemi są czymś, do czego musimy się przyzwyczaić. Dlaczego ? Wiemy, kim oni są, i wiemy, czego chcą. Ale grupa samobójców, która jest naszą elitą raczej udowodni swoją cnotę swojemu zniewieścieniu, umieszczając dziwny wielokulturowy fetysz ponad życiem naszych dzieci. Wybieramy prezydenta, który chce spowolnić napływ uchodźców, abyśmy mieli do diabła szanse dowiedzieć się, kim oni są, a nasza elita spieszy do lekkomyślnych sądów, które produkują świętoszkowate prawne uzasadnienia bez roztropności po to, aby nasi ludzie byli bezbronni. Dlaczego ? Nasze elity ze swoim fetyszem multi-kulti mogą czuć się zadowolone z siebie. Nasze życie to niewielka cena za ich kołtuństwo. Kiedy coś jest naprawdę niedopuszczalne, możesz powiedzieć, ponieważ nie zaakceptujemy tego. Ale akceptujemy terror. Nie zrobimy tego, co trzeba, aby wygrać. Rozwiązanie jest oczywiste. Jest tam gdzie jest, i wszyscy to wiemy, ale nasza elita jest w dużej mierze skłonna pozwolić, aby nasi ludzie umierali, niż przyznać prawdę, której nikt z elit nie śmiał wypowiedzieć. Odpowiedź nie jest fałszywą solidarnością i memami z medialnych portali społecznościowych, i poświęcając kilka małych dziewczynek tu i ówdzie możemy uniknąć kłamstw, które pozwoliły nas wykastrować. Odpowiedzią jest zniszczenie wroga w strefach wojny dokładnie i całkowicie. Trzeba chwycić za broń i zmiażdżyć naszych wrogów, a nie podlewać wody w tym morzu krwi. Odpowiedzią jest nie tolerowanie dżihadu w domu, co znaczy, że nie wolno go tolerować. Oznacza to wykluczenie z radykalnych wylęgarni zła ludzi, którzy nas nie potrafią przekonać - zauważcie, gdzie leży ciężar dowodu ? - że w pełni doceniają nasze wartości i tradycje. Oznacza to uwięzienie lub wypędzenie tych, którzy przemykają się w nasze granic i zabawiają się z tymi bękartami i ich żałosną ideologią. Dla tych, którzy nie są obywatelami i są tu na naszej ziemi w wyniku naszej łaski, wszelkie objawy raka dżihadyzmu muszą natychmiast spotkać oddziały silnych agentów ICE, które załadują śmieci do kosza na pokład następnego 767 i odstawią je do miejsca ich pochodzenia. Oznacza to, że musimy przestać udawać, że zaakceptujemy złe przejawy radykalnego islamu, z którymi demonstracyjnie się obnoszą. Kobiety zmuszane do noszenia ubrań całkowicie zasłaniających ciało to nie jakaś piękna ekspresja feminizmu, jak to twierdzą zamożne liberalne białe kobiety, kiedy nie obwiniają Trumpa, że żaden mężczyzna ich nie kocha. One są emblematami nienawiści. Szaria to chory i prymitywny system totalitarny, dla którego nie ma miejsca w Ameryce - i musimy to powiedzieć. Okaleczanie żeńskich narządów płciowych jest po prostu obrzydliwością, a my nie powinniśmy już tego ignorować, aby atakować mniej ważne, głupie cele, takie jak "przeklinanie" i "phallocentryzm". Zacznijcie być źli. Dlatego, ponieważ mamy prawo być źli. Ponieważ złość to pierwszy kluczowy krok do walki. Bo jeśli widzimy, że ponad dwadzieścia małych dzieci rozerwali na strzępy, a nie jesteśmy źli, to może zasługujemy na życie jako niewolnicy tych dzikusów z VII wieku. “ Kurt Schlichter jest felietonistą konserwatywnego portalu Townhall.com, został osobiście zarekrutowany do współpracy przez nieżyjącego już Andrew Breitbarta, po którym kierownictwo portalu Breitbart.com przejął Steve Bannon, obecnie jeden z doradców prezydenta USA, pana Donalda Trumpa. Pan Schlichter jest emerytowanym pułkownikiem USA Army I partnerem w doradczej kancelarii prawniczej w Los Angeles.
 • @Husky
  Pisze mi syn mieszkający w Warszawie: Dziesiątki, jak nie setki młodych arabów widuję codziennie jadąc do pracy w Warszawie, rozmawiają po arabsku, nie znają polskiego. Miesiąc temu notorycznie widywałem w centrum grupkę 5-6 czarnych z zasłoniętymi szalikiem twarzami (tylko oczy wystawały), chodzili po chodnikach. Ktoś kłamie, że do Polski nie przyjmujemy uchodźców.
 • @Husky
  Czy coś łączy sprawę Magdy Żuk z osobami Waldemara Pawlaka, Ewy Wachowicz i rosyjskich milionerów zarządzających Hurghadą? Tylko pytam!
 • @Husky
  Za każdym następnym atakiem stoi międzynarodowa, globalna mafia żydokomunistyczna dlatego nie ma i nie będzie kontrataku. Obecnie następuje proces zastraszania społeczeństwa zachodu. Tusk i Merkel przesyłają Anglikom wyrazy współczucia. To jest szczyt cynizmu i hipokryzji !!! Merkel sprowadziła to dziadostwo, a Tusk, jej wierny pies chce karać za odmowę przyjmowania tych zwyrodnialców i bandytów. Żadnych korytarzy!!! To jest jak rak!!! Panie Premierze Kaczyński proszę nie dopuścić do tego,aby powstawały jakiekolwiek krypto korytarze islamskie do Polski!!! ŻADNEGO MUZUŁMANINA NA POLSKIEJ ZIEMI poza polskimi Tatarami którzy walczyli z nami i za naszą Ojczyznę od wielu wielu już wieków!!! Poza tym żadnych muzułmanów więcej w Polsce. Trzeba koniecznie jak najszybciej pozamykać wszystkie meczety jakie powstały przez nieuwagę w Polsce.I uważajmy bo jak pokazuje dokument pana Gadowskiego pod tytułem "Cała prawda o Islamie i muzułmanach w Polsce"( https://www.youtube.com/watch?...) trwa nieustający napór muslimów także na nasz kraj. Trzeba być czujnym i jak najszybciej oczyścić nasz teren z tego wątpliwej jakości ubogacenia.Poza tym w całej Polski już pojawiają się sygnały, że tego bezowego ubogacenia chodzi beztrosko coraz więcej po naszej polskiej ziemi.MUSIMY BYĆ CZUJNI !!! Pamiętajmy,że niestety, ale mamy cały czas granice Polski otwarte i każdy kto tylko ma na to ochotę może do naszego kraju wjechać i sobie zrobić rozróbę kiedy tylko będzie miał na to ochotę. Ponadto Polska powinna wprowadzić nasze wewnętrzne uregulowania prawne,które pozwolą nam bronić naszej kultury i naszych zasad nie dopuszczając i nie przyjmując muzułmańskiego wroga do naszej społeczności.Trzeba tez wziąć pod uwagę to że muzułmanie są bardzo przebiegli i robiąc dobrą minę do złej gry potrafią tak udawać niewiniątka i tak grac i podbierać nas wszystkich na emocje,aby tylko wykorzystać to do własnej polityki osiedlania, zasiedlania i podbijania przez nich kolejnych terenów.To jest ideologia która jest zabójcza dla każdego kto ulegnie złudzeniu, że z islamem można żyć razem na jednym terenie nie podporządkowując się ich chorym średniowiecznym zasadom!!! Nie ma na świecie takiego miejsca żeby muzułmanie nie narzucali innym swoich wątpliwej jakości racji. Wszędzie tam gdzie się pojawia islam to wcześniej czy później zawsze pojawiają się mordy , przemoc i narzucanie tego czego oni i tylko oni chcą a dotychczasowych mieszkańców albo mordują, albo z nich robią swoich niewolników !!! To jest jak rak złośliwy którego nie da się uleczyć konwencjonalnymi metodami , tu trzeba drastycznych i niepopularnych działań ale tylko tak da się z tym walczyć i przywrócić normalność w Europie!!! Ciekawe gdzie jest totalna opozycja, niech się wypowie na ten temat. Niech otworzą te swoje mściwe mordy i naplują na ofiary zamachów w Anglii. Niech naplują na Polaków i Polskę , bo to jest ich ulubiony styl prowadzenia polityki. Teraz na poczatek nalezy zrobic i potem kontynuować 4 rzeczy:
  1. Zacząć wyburzać wszystkie meczety w Europie w tym i w Warszawie z ich zamkniętym osiedlem sfinansowanym przez Katar i Arabię Saudyjską!!
  2. Obniżyć świadczenia i zasiłki dla muzułmanów do ZERA! Czyli nie pracujesz to nie jesz mieszkasz na ulicy, jak zrobił to Orban cyganom, czy stosują to u siebie Rosjanie..
  3. Rozpocząć deportacje od najbardziej aktywnych imamów i aktywistów muzułmańskich, a potem wedle zasady: Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego.....czyli deportacje "jak leci" bez większego sprawdzania....a potem tylko "przykręcać śrubę"....i sytuacja szybko wróci do normalności. 4. Zawracać lub zatapiać łodzie z nachodźcami już przy wybrzeżu Libii. No i:
  ZERO TOLERANCJI DLA MORDERCÓW I WYZNAWCÓW MUZUŁMAŃSKICH-LIKWIDOWAĆ BEZ SĄDU NA MIEJSCU!!!
 • @kula Lis 67 19:27:56
  W ustalaniu kto jest kim, a zwłaszcza kto jest żydem ,to Trzcińska, Kosiur i Ele są miszczami.
  Choć sami nimi są od pokoleń ,to muszą jednak jeszcze komuś przypiąć łatkę. Byliby tacy samotni 8-)))
  Te typy tak już mają
 • @Trzcińska
  Jestem herbowy Jastrzębiec po Dziadku i Warnia po Babci. za walkę z Turkami pod Warną Król nadał przodkom śp. Babci-Ćwirko-Godycka szlachectwo, stąd herb Warnia w rodzinie..Śp. Ojciec był oficerem 27 WDP AK, a rodzina na wszystkich frontach IIWW. Przez żydów rodzina Sybir "zwiedzała" i Polakiem od zawsze! Obraziłaś mnie to się odgryzłem. A potrafię być chamski zgodnie z powiedzeniem mojej śp. Babci: z chama pan nigdy nie będzie z pana cham może. Choć to o żydach mi się podobało. Sajonara.
 • @Husky
  Podano przerażające szczegóły zamachu w Londynie. Stan wielu rannych krytyczny! Brytyjska służba zdrowia poinformowała, że 21 z 48 osób rannych w sobotnim zamachu terrorystycznym w Londynie jest w stanie krytycznym. Polskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych cały czas sprawdza, czy w ataku w Londynie zostali poszkodowani nasi rodacy. Wszyscy trzej napastnicy zostali zastrzeleni przez policję. Miejsce zdarzenia wciąż pozostaje odgrodzone kordonem bezpieczeństwa. Dziś londyńska policja aresztowała co najmniej dwanaście osób, które mają związki z zamachowcami. Trwają naloty na kolejne miejsca we wschodnim Londynie, m.in. w dzielnicach Barking i East Ham. Polskie MSZ oraz ambasada RP w Londynie pozostają w kontakcie z osobami zaniepokojonymi losem bliskich po zamachu w Londynie. Wszystkie zgłoszenia są weryfikowane we współpracy z władzami brytyjskimi – zapewniło ministerstwo na Twitterze. Ps...Tak się zastanawiam czy naród, który na burmistrza wybrał sobie ciapatego, zasługuje na współczucie. Wszak chcącemu nie dzieje się krzywda. Ile razy Cepy Brukselskie razem z Makrelą, Donkiem Tereską May będą powtarzać, że Islam to religia pokoju a ramadan to festiwal pokoju???? Niech tę religię pokoju razem z ramadanem trzymają jak najdalej od Polski!!! Ratunek dla konającego zachodu czy jest??? Nie dawanie praw obywatelskich nowym muzolskim imigrantom a jeśli możliwe odebranie praw obywatelskich tym muzolom które je nabyły. Może ale tylko może coś to da. Każdy Europejczyk powinien mieć swobodę wypowiedzi o Islamie co myśli bo obecnie użycie tego słowa we Francji, Niemczech, Szwecji a także i już w Polsce i tak dalej związane jest z karami i sądami dla białych tubylców!!! Tylko zdrowy ksenofobizm może nas uratować przed islamskimi "festiwalami pokoju"(czyt. ramadanami). Na szczęście większość Polaków jest ksenofobicznie zaszczepiona na lewacki obłęd i żadne zachodnie oszołomy brukselskie tego nie zmienią. Jestem dumny z ksenofobii i dlatego czuje się bezpiecznie w ksenofobicznej Polsce!!!! Wolę naszą ksenofobię niż zachodnie dawanie dupy -Muzolom.
 • @kula Lis 67 19:48:50
  Twelve people have been arrested after the London terror attack which left seven people dead and 48 injured.
  The arrests in Barking, east London, followed a raid at a flat belonging to one of the three attackers.
  A van hit pedestrians on London Bridge at 21:58 BST on Saturday. Three men then got out and stabbed people in nearby Borough Market.
  The attackers were shot dead by eight officers who fired 50 bullets. A member of the public was accidentally shot.
  The member of the public remains in hospital in a non-critical condition, Assistant Commissioner Mark Rowley said.
  "The situation these officers were confronted with was critical, a matter of life and death - three armed men wearing what appeared to be suicide belts," he said.
  "They had already attacked and killed members of the public and had to be stopped immediately."
  The suspected suicide vests were later found to be hoaxes.
  Thirty-six people are in hospital with a "range of injuries", he said, and 21 are in a critical condition.

  BBC
 • @kula Lis 67 19:02:31
  Muslim leader condemns London attacks that left 'my heart bleeding':

  https://pbs.twimg.com/media/DBfnBNYXoAQEyE8.jpg

  https://t.co/nPwKie0eiS
 • @kula Lis 67 19:48:50
  Donald Trump ostro skrytykował burmistrza Londynu Sadiqa Khana. W porannym TT prezydent USA napisał z przekąsem: Co najmniej 7 zabitych i 48 rannych w ataku terrorystycznym, a burmistrz Londynu mówi, że "nie ma powodów do alarmu".

  W innej notce na TT Donald Trump zaapelował „skończmy z tą polityczna poprawnością i weźmy się do zapewnienia naszym ludziom bezpieczeństwa”.
 • @kula Lis 67 19:48:50
  Gorzkie słowa Jarosława Kaczyńskiego: Przeciwko Europie prowadzona jest wojna!

  https://polskaniepodlegla.pl/media/k2/items/cache/9ac9eb1af1de84b83ecef705b5aab63a_L.jpg

  Prezes PiS Jarosław Kaczyński, podczas spotkania w Starachowicach, skomentował kolejny zamach terrorystyczny, do którego tym razem doszło w Londynie. - Przeciwko Europie prowadzona jest wojna – powiedział.

  W swojej wypowiedzi powołał się na słowa premier Beaty Szydło:

  - Albo Europa, tutaj zacytuję panią premier, wstanie z kolan i zacznie na poważnie rozważać przeciwdziałanie, ale to oznacza odrzucenie przede wszystkim poprawności politycznej, albo tego rodzaju wydarzenia będą się powtarzać i sposób życia Europejczyków będzie się zmieniał w najgorszą możliwą stronę, w najgorszym możliwym kierunku – mówił.  Podkreślił, że państwa w których dochodzi do zamachów, powinny rozpoznać zagrożenie.

  – Bo ono tkwi wewnątrz Europy, ale są też zagrożenia zewnętrzne. Trzeba rozpocząć z nimi walkę i to twardą walkę. Jest prowadzona przeciwko Europie wojna i na to trzeba odpowiedzieć właściwymi metodami: politycznymi, ale jeśli będzie trzeba, także innymi – podkreślił

  Źródło: PAP
 • @kula Lis 67 19:48:50
  Islamiści u naszych bram. Chcą nawracać Polaków

  https://polskaniepodlegla.pl/media/k2/items/cache/daf30d03da42a5291604b3fcca07f0d0_L.jpg

  "Niemieccy salafici, powiązani z terrorystami wyznawcy najbardziej radykalnej odmiany islamu, chcą nawracać Polaków" – pisze Gazeta Wyborcza. I na potwierdzenie tych słów cytuje słowa przywódcy niemieckich salafitów Svena Lau:


  - To nie żart. Chcemy nieść posłanie miłosiernego Boga do Polski. To da się zrobić.

  Brzmi groźnie, szczególnie biorąc pod uwagę to, że to właśnie Sven Lau stoi za zorganizowaniem islamskiej policji obyczajowej z którą wyszedł na ulice Wuppertalu, aby pouczać i nawracać niewiernych. Jak przypomina „Wyborcza” jego patrol pod dyskotekami klubami hazardowymi „rozdawał ulotki przypominające, że zgodnie z prawem szariatu alkohol, papierosy, głośna muzyka, pornografia i prostytucja są zabronione”.

  To jest najlepsza odpowiedź jakie prawo chcą zafundować całej Europie radykalni muzułmanie, którzy poprzez zbiórki pieniężne wspierają również Państwo Islamskie. To samo Państwo Islamskie, które dokonuje masowych egzekucji czy też pokazowych, podczas których zamaskowani barbarzyńcy dokonują dekapitacji m.in. porwanych dziennikarzy.  W przeprowadzonej z dziennikarzem „Wyborczej” rozmowie Sven Lau, który przeszedł na islam 4 lata temu przechwala się, że już w szeregach salafitów są polscy emigranci i w związku z tym: - Nasi bracia i siostry nagrywają już posłania po polsku. Będziemy je publikować na YouTubie.

  Póki co takich nagrań jeszcze na YouTube nie ma. Natomiast nie ma się co oszukiwać, że zagrożenie ze strony islamistów jest coraz większe, a Europa zachodnia już czuje oddech tego zagrożenia.

  https://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/325-islamisci-u-naszych-bram-chca-nawracac-polakow
 • @kula Lis 67 08:54:38
  Muzułmanie to tylko narzędzie.
  Animatorem jest globalna mafia żydowska.
  To oni podejmują decyzję i przez agenturę przekazują do wykonania islamistom.
  Wyżynanie islamistów niczego nie daje ... trzeba unieszkodliwić globalnego reżysera.
 • @Oscar 20:41:48
  Konkretny adres ??
  8-)))))))))
 • @ Husky
  "Albo wojna teraz albo śmierć wszystkich Chrześcijan" - dokładnie tak!

  Terroryzm jest skoordynowanym działaniem Międzynarodowej żydo-komuny, której celem jest likwidacja Chrześcijan.
  Pieniadze dojone sa NIE z Putina, jak pokazuje Twój mylący fotomontaż, ale z podatników amerykańskich wrobionych przez rządy Lewicy (Obama, Clinton, Huma Abedin, Kerry, Pelosi, itp.) w programy takie jak Clinton Foundation, Paryskie Porozumienie Klimatyczne, itd.
  (PS: Zamień wyraz „Putin” na „Partie socjal-lewicy”.)

  Decyzję Trumpa skrytykował m.in. były lider Międzynarodowej Komuny Barack Obama, który napisał w oświadczeniu, że administracja Trumpa "odrzuca przyszłość". Dokładnie! Obama miał na myśli przyszłość syjonistycznej Międzynarodówki, dla której Trump obcina fundusze.

  Co robić dalej?
  Aleksander Jabłonowski ma odpowiedź:
  https://www.youtube.com/watch?v=ozJRsiFLx2s
 • @Zdzich 20:48:43
  Może tak być...8-))))))

  https://pbs.twimg.com/media/DBfw2ieWsAAz48m.jpg

  ps.
  a tak serio wiele w tym prawdy co piszesz
 • @kula Lis 67 15:51:52
  Brett Freeman recovers in hospital after being 'stabbed four times' in the terror attack

  http://i1.mirror.co.uk/incoming/article10559480.ece/ALTERNATES/s810/DBfSwJBW0AA13i1.jpg

  http://www.mirror.co.uk/news/uk-news/man-stabbed-four-times-london-10559375
 • @Oscar 20:41:48
  ISIS supporters 'celebrate' London Bridge attack 'through the night' after urging recruits to kill with trucks and knives

  http://i4.mirror.co.uk/incoming/article10145900.ece/ALTERNATES/s615b/PROD-Propaganda-video-released-by-al-Furqan-Media.jpg

  http://i4.mirror.co.uk/incoming/article10557492.ece/ALTERNATES/s810/Police-officers-and-members-of-the-emerg.jpg

  http://i2.mirror.co.uk/incoming/article10556619.ece/ALTERNATES/s615b/NHP_CHP_040617London-Bridge_1472JPG.jpg

  http://i2.mirror.co.uk/incoming/article10493262.ece/ALTERNATES/s615b/PROD-A-member-loyal-to-the-ISIL-waves-an-ISIL-flag-in-Raqqa.jpg

  http://i4.mirror.co.uk/incoming/article10558030.ece/ALTERNATES/s615b/Police-officers-escort-a-woman-to-a-police-van-after-raiding-a-block-of-flats-in-Barking-east-Londo.jpg

  http://i3.mirror.co.uk/incoming/article10557992.ece/ALTERNATES/s615b/A-woman-C-is-lead-by-police-from-a-res.jpg

  http://i4.mirror.co.uk/incoming/article10556624.ece/ALTERNATES/s615b/Police-and-members-of-the-emergency-serv.jpg

  http://i1.mirror.co.uk/incoming/article10557314.ece/ALTERNATES/s615b/BQ-VAN.jpg

  http://i3.mirror.co.uk/incoming/article10557129.ece/ALTERNATES/s615b/Women-stand-at-a-police-cordon-set-up-in.jpg

  http://www.mirror.co.uk/news/uk-news/isis-supporters-celebrate-london-bridge-10558226
 • Warto podziękować temu Panu za to że wygrał wybory Dzięki tej wygranej kolejny tydzień w Polsce minął bez "incydentów"
  https://pbs.twimg.com/media/DBfiJdUXcAEDgxk.jpg
  https://pbs.twimg.com/media/DBfiJq9XoAEcicQ.jpg
 • @Husky 22:05:16
  Realizacja "Państwa" Platona ciąg dalszy. Przywódcy Europy coraz silniej zakładają kaganiec na społeczeństwa, ograniczają swobody obywatelskie (Francja stan wyjątkowy od miesięcy, UK podobnie). Jednocześnie islamiści mordują realizując plan. Obejrzyjcie stary już - ale aktualny materiał na YT - dr Krajskiego "islam a masoneria". Pozwala szerzej zrozumieć i widzieć problem.
 • @Krystyna Trzcińska 21:42:05
  Tak to mój wpis na niezalezna.
 • @kula Lis 67 22:38:27
  A ja mam nadzieję,że MSZ.RP i Waszczykowski wybili sobie z głowy choćby myślenie o "korytarzach humanitarnych" ?

  https://pbs.twimg.com/media/DBd6nO1W0AAvAU_.jpg
 • @Husky 10:46:15
  Przepraszam, nie zgubiles Wasc Mossadu?...
 • @morgan 23:14:11
  tzn ???
 • @Krystyna Trzcińska 23:27:22
  Ludzka głupo­ta,to je­dyna rzecz,która jest w sta­nie przek­roczyć wyobraźnię
  pzdr.
 • @SZS 14:31:18
  A co szczegölnie tak Mu zaparlo?...
 • @Krystyna Trzcińska 14:52:28
  Przyhamuj, kobito, bo jeszcze ktos zechce sprawdzic, czy Ty sama nie masz w poprzek...
 • @Husky 23:32:38
  Czy na pewno głupota? Ja także nie znoszę 90% wpisów tej pani ale nie wszystko co pisze jest głupotą? Chyba nie myśli pan ze za tą dzisiejszą emigracją stoją Arabowie? Od dawna wypisywałem nielubiane przez niektórych szczegóły ostatnich zdarzeń. To ze druga wojna w Iraku była rozpętana i skierowana głównie przeciw Europie a nie Arabom i ropie. To ze "Kosowo", Ukraina i inne zdarzenia z finałowym rozdaniem pogrążającym Europe w krwawym chaosie muzułmańskim to nie dzieło przypadku lecz zaprogramowanymi i realizowanymi wydarzeniami malej grupy ludzi o wspólnych osobistych interesach. Kaczyński? A kim on jest jak nie ich pomocnikiem? Przecież większość obsad w rządzie to macki obcego interesu. Nie ma co tu się rozwodzić nad innymi rzeczami ale powrót do konfiskat powojennych jest jednoznacznym dowodem na agenturalność tego rządu popartego wpływami żydowskich ugrupowań. Kiedyś mówiłem ze w 1983 roku powinna była wybuchnąć rewolucja gdzie Polska spłynęła by krwią zarówno szujów z obcego zachodniego rozdania z niektórymi garbatymi włącznie jak i własnej polskiej swołoczy. Przestraszono się jednak ogromu ofiar. Nie mowie tu bynajmniej o silach PRL-u. Od ponad 300 lat meczymy się jako Naród dlatego ze nigdy nie było to zrobione. Będziemy męczyć się i dłużej aż to kiedyś w dalekiej przyszłości nastąpi. Jeżeli nie nastąpi to pozostanie z Narodu tylko nazwa.
 • @ All
  Świat jest inny - odc.23: Terroryzm urojony:

  https://www.youtube.com/watch?v=yYQPW-_B0sA

  Miłego oglądania.
 • @Stara Baba 03:12:54
  "Od ponad 300 lat meczymy się jako Naród dlatego ze nigdy nie było to zrobione. Będziemy męczyć się i dłużej aż to kiedyś w dalekiej przyszłości nastąpi. Jeżeli nie nastąpi to pozostanie z Narodu tylko nazwa."

  1. Przywrócić karę śmierci- w tym za morderstwo.
  2. Przywrócić prawo do posiadania broni.

  Korzyści: ludzie sami się uzbroją ale się nie powystrzelają.
  I będzie podstawa do powszechnej OT.

  Ukłony
 • @Stara Baba 03:12:54
  W nadawanym na żywo programie „Dzień dobry tvn” zadano pytanie czy Polska powinna przyjmować uchodźców. Jakie reakcje były, gdy wyniki okazały się inne niż poglądy zaproszonych gości?

  Czy Polska powinna przyjąć uchodźców – „84% NIE – 16% TAK” – takie były wyniki głosowania widzów TVN24.

  http://s3-eu-west-1.amazonaws.com/polska-racja/wp-content/uploads/2017/06/04123256/113-852x480.jpg

  Trzeba brać pod uwagę w jaki sposób pytanie jest zadane – powiedział od razu po przeczytaniu wyników jeden z gości programu.

  – Na takie pytanie można odpowiedzieć tak lub nie, i każdy będzie to pokazywał jako statystykę – dodał.

  – Ale to o niczym nie znaczy – skwitował gość Dzień Dobry TVN.
 • @morgan 00:10:18
  Spotkanie młodych katolików w Lednicy. Około 80 tys. osób.
  Spokój, modlitwa.
  W/g niektórych tut. blgerow (starszych braci w wierze)
  jak Kosiur, Trzcińska czy Ele, to właśnie Kościół zagraża współczesnej Europie.

  https://pbs.twimg.com/media/DBddkjFXYAQ-Arp.jpg
 • @Jasiek 03:45:55
  Trump o zamachu w Londynie:
  "ta diabelska rzeź musi się skończyć i się skończy".
  USA pomogą W. Brytanii, by sprawców dosięgła sprawiedliwość
 • @Jasiek 03:48:54
  //2. Przywrócić prawo do posiadania broni.

  Korzyści: ludzie sami się uzbroją ale się nie powystrzelają. //

  My tu gadu gadu o potwornym zamachu i kilku terrorystach.
  Śmierci 7 osób.
  Za to w Rosji , kraju, a właściwie raju, takie coś jest nie do pomyślenia.
  Czasami tylko zdarzy się jakiś pojedynczy , nic nie znaczący incydent.

  Zastrzelił 9 osób z broni myśliwskiej

  45-letni sprawca, mieszkaniec Moskwy, legalnie posiadał broń
  Wcześniej nie był karany, poza naruszeniem przepisów ruchu drogowego.

  https://losyziemi.pl/rosja-w-trakcie-spotkania-pomiedzy-goscmi-doszlo-do-klotni-pijany-mezczyzna-z-broni-mysliwskiej-zastrzelil-9-osob

  https://v.wpimg.pl/LTg3OTM2JT1IfGBieQY0YFQDYDBjRTw9ClRhJCEdfWVfC39neAd9Z0oeeWN5AHltVQB7eyBLPzgORDZ6J0Ir/
 • @Jasiek 03:45:55
  "Powinniśmy się cieszyć, że w Polsce ludzie po ulicach chodzą bezpieczni a jak coś wybuchnie to fajerwerek" - Bartosz Kownacki (wiceszef MON) w Radiu ZET
 • London attack: Police 'know identities of killers'
  Police investigating Saturday night's terror attack in London say they know the identity of the three attackers who killed seven people and injured 48.
  The Metropolitan Police said their names would be released "as soon as operationally possible".
  A van hit pedestrians on London Bridge at 21:58 BST on Saturday before the men stabbed a number of people in Borough Market. They were shot dead by police.
  The so-called Islamic State group has claimed responsibility for the attack.
  Police said on Monday morning that officers were searching two addresses in east London - one in Newham and another in Barking.
  Scotland Yard added that a number of people had been detained.
  Twelve people have been arrested in Barking after raids at a flat which is believed to be the home of one of the attackers. A 55-year-old man has since been released without charge.


  London Bridge rail and Tube stations both reopened for entry and exit early on Monday morning, after National Rail said the police cordons in the area of the attack had been lifted earlier than expected.
  The bridge and surrounding roads have also reopened.

  Meanwhile, the first victim of the attack has been named as Canadian national Chrissy Archibald.

  A statement from her family said she "believed strongly that every person was to be valued and respected".
  It added that Ms Archibald had worked in a homeless shelter until she moved to Europe to be with her fiancé.
  It has also emerged that two people said they had warned the police about the behaviour of one of the attackers.

  https://ichef-1.bbci.co.uk/news/624/cpsprodpb/1684/production/_96346750_christinearchibald.jpg


  http://www.bbc.co.uk/news/uk-40155451?utm_content=buffer832f3&utm_medium=social&utm_source=twitter.com&utm_campaign=buffer
 • @Husky 07:55:35
  Czy przypadkiem te "noże" to nie były maczety, ulubiona broń islamskich bandytów które noszą wg ich ukochanego bożka bandyty Allaha i Koranu, tylko znowu poprawność polityczna nie pozwala tego nazywać po imieniu? Czy tego chcemy w Polsce? Król Jan Sobieski III przewraca się w grobie, nie po to rozgromił we wrześniu 1683 roku pod Wiedniem swoją husarią islamistów aby teraz zabijani byli Polacy, resztę głupców Europy jak chcą mieć te swoje durne łby odcinane nas nie obchodzi. Teraz niemiecka suka nazistowska stara raszpla ze Stasi szkolona przez KGB Makrela która w młodości naga biegała po plaży i każdemu kto chciał dawała dupy za darmo, naraża nas Polaków na wojnę z islamem znowu? Zgiń, przepadnij maro nieczysta razem ze swoim ryżym kominiarzem przydupasem TW Oscarem, NIE pozwolimy u nas w Polsce na islam szalonej wariatce! A wczoraj Nycz, pierwszy lewak episkopatu,dalej lansował swoje lewackie idee o uchodźcach. Zaprosił nawet arcybiskupa Lampedusy. Watykan strasznie naciska rząd poprzez nuncjusza. Te kanalie w Brukseli chodzą obstawione wojskiem i służbami specjalnymi, mieszkają w strzeżonych fortecach, a nas zwykłych Obywateli mają bandyci z Afryki zabijać? Nie doczekanie wasze zdrajcy o przeżartych do szpiku lewackich mózgach, w Polsce islamu nie będzie, a ci którzy tu już są zaczną rozrabiać, wyjadą z Polski na kopniakach. Nie po to nasi przodkowie przelewali krew w obronie Polski aby teraz zdziczałe lewactwo niemieckie nazistowskie ponownie ściągało islam i szantażowało Polaków, won parszywe gnoje od Polaków, niech was mordują, nam to zwisa, ale nas mordować nie będą. NIE pozwolimy zbrodniarzom z Brukseli którzy rozpętują znowu wojnę z islamem na to, wbijcie to sobie do tych swoich durnych lewackich łbów! Zauważyliście, że wczoraj u Nycza nie było wielu purpuratów i nikogo z rządu(znaczącego)? Czerwony bolszewicki kundel pijus kumpel TW Litwina od kieliszka ma tyle do gadania co świnia przy korycie, to samo ten drugi przechrzta chazarski Pieronek, my ich olewamy, ich miejsce jest przy boku szwabki szalonej Makreli, niech tam jadą i ściągają sobie islam jak im tak pilno do grobu, w Polsce na to nie pozwolimy. Parszywe klechy lewackie nie będą Polakom narzucać swoje woli, won od nas bydlaki! TW Litwin judzi i szczuje na Polaków? Niedługo sam wróci do swoich rodaków na mongolskich stepach wykopany na szpicu z Polski, a Ruska Buda zostanie zrównana z ziemią, tak samo jak wszystkie meczety w Polsce.
  Prawdziwą wolność krzyżami się mierzy. Jesteśmy przygotowani do obrony Ojczyzny, Bóg Honor Ojczyzna! Czekamy tylko na sygnał.
  Zdziczałe bandyckie lewactwo w Polsce nie będzie POkazywało swoich pazurów. Won od Polaków na mongolskie stepy skąd pochodzą.
  Korytarze niech kopią do azjatyckich stepów dla siebie bo będą nimi uciekać z Polski tak szybko, że POgubią nogi.
 • @Husky 07:55:35
  Ciekawe, czy już wszyscy mężczyźni w zachodniej części eurokołchozu to lewackie cioty, czy też wezmą w końcu swoje noże we własne ręce? Wojna z "islamem" na terenie Europy zostanie zakończona w trybie natychmiastowym... kiedy wszystkie (dosłownie wszystkie) rodziny, czyli mężczyźni, kobiety, dzieci pochodzenia muzułmańskiego osiedlone przez ostatnie trzy pokolenia na terenie Europy,... zostaną w natychmiastowy, niekwestionowany i fizyczny sposób deportowane do krajów, z których przekupione i skorumpowane organizacje międzynarodowe, przy udziale ostatnio EU a wcześniej poszczególnych europejskich państwowych władz lokalnych, sprowadziły czy sprowadzały sfanatyzowanych muzułmanów na terytorium Europy...
  Niezwykle łatwym jest ustalenie przez europejskie administracje państwowe, poszczególnych państw europejskich, do jakich krajów agresywni, fanatyczni muzułmanie powinni być deportowani z terenu Europy... i jest to tak łatwy proces dla administracji państwowej poszczególnych państw europejskich jak łatwe jest natychmiastowe zakończenie wojny "islamskiej" skierowanej przeciwko białym Europejczykom...bez dyskusyjnym jest spełnienie podstawowego warunku,... czyli osadzenia w więzieniach wraz z obecnym zarządem w EU,... pozbawiając ich władzy administracyjnej w państwach europejskich,... członków rządów państw europejskich kooperujących z przekupionymi i skorumpowanymi organizacjami międzynarodowymi przy udziale ostatnio EU wraz z sowieckim niekwestionowanym kryminalistą volksdeutschem Donaldem Tuskiem na czele...Należy jednocześnie pamiętać... że powodami tej całej zagmatwanej antyeuropejskiej zakamuflowanej struktury wojennej skierowanej przeciw białym Europejczykom... są umieszczeni PRZEKRĘTEM WYBORCZYM członkowie tych właśnie przekupionych i skorumpowanych organizacji międzynarodowych w poszczególnych państwach europejskich,... zainteresowanych sprowadzaniem muzułmańskich terrorystów do Europy...Tych oszustów wyborczych wmontowanych w poszczególne rządy europejskich państw i zarazem opłaconych zwolenników "islamistów" w Europie,.. należy zidentyfikować,... i w sposób niezwykle zdecydowany natychmiast wyeliminować z życia publicznego poszczególnych państw Europy zachodniej... a wtedy dopiero będziemy mięli też, koniec tej wojny,... czyli prymitywnej, bestialskiej aktywności terrorystów muzułmańskich nazywanych islamistami, do których owi muzułmańscy terroryści niestety nie należą...Kiedy? Niestety skorumpowane elity lewackie które opanowały media i rządy większości krajów Europy Zachodniej będą się broniły zajadle przed proponowanym wyżej i logicznym rozwiązaniem bo muzułmanie są ich wyborcami i obrońcami.
 • @kula Lis 67 08:54:38
  Macie psowate /kulawy lis i husky/ tak proste widzenie "tej rzeczy", że odpowiedz znaczącego intelektualnie blogera Zygmunta Białasa, na wasze pomroczności uwłaczała by jego godności .........
 • @ZBYSZEK49 09:08:50
  Wy obaj lewaki z wypranymi już nieuleczalnie mózgami. A co do nauczyciela Białasa to jacy nauczyciele takie wyniki nauczania, można kulać się z wiedzy ich wychowanków z nic nie wartymi dyplomami w teleturniejach telewizyjnych, czyli ZERO! wiedzy!
 • @ZBYSZEK49 09:08:50
  Białas przecież nic od siebie nie pisze, tylko kopiuj wklej od tej z Antypodów lub tłumaczenia z niemieckiej prasy bo ponoć germanista, coś jak RAM z prasy anglojęzycznej. No i jaki to z niego intelektualista? to taki prowincjonalny nauczyciel, chłopek roztropek, który ma problem z obsługą kompa, za "mondre" to dla niego widać i przekracza jego możliwości intelektualne.
 • @Husky 07:55:35
  Oderwany od rzeczywistości był obraźliwy bełkot "rzecznika" obrażonego ich muzułmańskiego burmistrza. I to jest naprawdę niepokojące. Euroćwoki.
 • @Husky 07:55:35
  http://media.wplm.pl/pictures/825/upscale_True/path/2017/06/04/825/360/d44d906751a64d6aa25a5d350b489f52.png Żydorumuński pedał Rabiej dał głos. Rabiej przedstawił "złotą" receptę na problem imigrantów: "Musimy się przyzwyczaić do życia w stanie stałego zagrożenia terrorystycznego"..Kandydat Nowoczesnej na prezydenta Warszawy, Paweł Rabiej, całkowicie stracił kontakt z rzeczywistością. Według niego mamy „przyzwyczaić się do życia w stanie zagrożenia terrorystycznego”. Państwo islamskie walczy z Europą i tworzy atmosferę strachu. Nie można łączyć polityki migracyjnej z tymi zdarzeniami. Musimy się przyzwyczaić do życia w Europie w stanie stałego zagrożenia terrorystycznego powiedział poseł Paweł Rabiej w Radiu ZET. Warto przy tej okazji przypomnieć stanowisko Nowoczesnej wobec relokacji imigrantów. Otóż partia ta jest za tym, aby przyjąć do Polski 7 tys. imigrantów, do czego zobowiązał się rząd Ewy Kopacz. Kilka dni temu mówił o tym szef Nowoczesnej Ryszard Petru. Chcę, aby to zostało jasno powiedzenie, powtórzę to: Polacy i Polska powinna się zachować przyzwoicie. Mówię o uchodźcach, którzy uciekają przed wojną, głodem, w strachu, a nie o emigrantach ekonomicznych wyjaśnił. Po słowach posła Rabieja widać, że Nowoczesna zamiast stawiać na pierwszym miejscu bezpieczeństwo Polaków, woli dbać o poprawność polityczną i zabiegać o „poklepywanie po plecach” przez unijnych biurokratów… Ps..Ma twarz szatana! No co tam żydorumuński pedale Rabiej ? Marzysz o wsadzie od beżowego? Polskie pedały już ci nie wystarczają? Chcesz być ich kozą? Ręce opadają i takie coś nas Polaków reprezentuje.
 • @Husky 07:55:35
  http://media.wplm.pl/pictures/825/upscale_True/path/2017/06/04/825/360/b1b437a4feff43eab01a1f2fb3a53593.png Miriam Shaded po atakach w Londynie: "Im mniej muzułmanów w Polsce, tym bardziej bezpiecznie możemy się czuć"....Mamy otwarte granice i coraz więcej muzułmanów napływa do Polski. Niestety, strefa Schengen jest otwarta dla wszystkich imigrantów i uchodźców. Powinniśmy zamknąć granice Polski i ograniczyć uczestnictwo w strefie Schengen do obywateli Unii Europejskiej mówi w rozmowie z portalem wPolityce.pl Miriam Shaded, prezes Fundacji Estera. wPolityce.pl: W Londynie doszło do kolejnego zamachu terrorystycznego. Co państwa europejskie mogą zrobić, żeby chronić się przed atakami terrorystycznymi dokonywanymi przez islamistów?

  Miriam Shaded: Mamy przepisy prawa, które powinniśmy zastosować i wyeliminować ideologie, która szerzy nienawiść, która kształtuje ludzi od dziecka, żeby nienawidzili Europejczyków, nienawidzili niewiernych i wszystkich, którzy myślą inaczej niż oni. Powinno się zakazać nauczania i propagowania islamu. Teksty islamskie mówią wprost, że należy atakować niewiernych. Konsekwencje tego widzimy w zamachach terrorystycznych.

  Czy państwom zachodnim starczy konsekwencji, żeby wprowadzić te przepisy w życie? Obecnie nie widać u nich woli walki z islamskim terroryzmem.

  Myślę, że cierpliwość obywateli Unii Europejskiej się kończy. Wraz z kolejnymi zamachami ich cierpliwość będzie się jeszcze bardziej zmniejszać. Jeżeli jakikolwiek polityk będzie chciał zachować swoją funkcję, powinien zacząć słuchać swoich obywateli. A jeżeli tak się nie stanie, będzie dochodziło do masowych protestów. Czy Polska może czuć się bezpiecznie? Czy nie grożą nam ataki islamskich dżihadystów? Relatywnie tak. Im mniej muzułmanów w Polsce, tym bardziej bezpiecznie możemy się czuć. Ale mamy otwarte granice i coraz więcej muzułmanów napływa do Polski. Niestety, strefa Schengen jest otwarta dla wszystkich imigrantów i uchodźców. Powinniśmy zamknąć granice Polski i ograniczyć uczestnictwo w strefie Schengen do obywateli Unii Europejskiej.
  Chyba warto, żeby państwa europejskie zajęły się finansowaniem islamistów w Europie?

  Oczywiście, to kolejna bardzo ważna sprawa, którymi powinny się zająć po wprowadzeniu w życie przepisów zwalczających działania ekstremistów. Także Polska powinna zakazać finansowania wszelkich organizacji, które starają się wpłynąć przemocą na politykę państwa polskiego. W Europie działają organizacje finansowane przez Sorosa, Arabię Saudyjską i inne kraje arabskie. Chciałabym zwrócić uwagę na jeszcze jedną kwestię. Uważam, że islamskie nauczanie religijne w Polsce powinno być kontrolowane. Teksty religijne powinny zostać zbadane i jeżeli jest taka konieczność zrestrukturyzowane, inaczej sformułowane albo całkowicie zakazane. Powinien być powołany do tego specjalny organ, który będzie oceniał na ile dany tekst religijny nawołuje do nienawiści, do przestępstw i mordów. Islamskie teksty religijne nawołują do przestępstw i nie powinny być propagowane w Polsce. https://twitter.com/miriam_shaded/status/816861407375491072/photo/1
  Ps..Dzielna dziewczyna .!Ma rację ! Wielki szacunek dla pani Miriam. Piękna i mądra kobieta, wie co mówi. Miriam ma więcej odwagi niż nie jeden mężczyzna w Polsce. Za takie słowa jest na celowniku islamistów, a mimo tego nie pęka. A wasz szef chce ich przyjmować. Uważajcie na Kukiza to fałszywa moneta "długie ramię Dukaczewskiego". A warszawka lubi multikulti se wybrali koszerne władze miasta to tak mają.... warszawka lubi islamistów, lubi i głosowała na partie proislamskie. Warszawka nie ma nic przeciw meczetom. W Warszawie, na ulicach beżowych jest już bardzo dużo i ciągle przybywa. Premier już nie ma co się opierać przed przyjmowaniem imigrantów, bo tysiące już są w Warszawie. Wyobraźcie sobie co może się stać gdy Niemcy masowo zaczną wydawać paszporty nachodźcom, a ci zaczną najeżdżać Polskę już jako obywatele Niemiec, legalnie. Jak myślicie ile setek tysięcy męczenników europejskich zginie z rąk biednych nachodźców muzułmańskich zaproszonych przez lewactwo z UE, Merkel, żydolewaka i przechrztę Franciszka, Bbiskupów, Caritas. Lekarze w Polsce zadziwili by jak przyszłoby im było ratować dziewczynki poddane barbarzyńskiemu obrzezaniu te praktyki stosowane są wśród muzułmanów w Anglii, Francji, Szwecji w UE strefach no-go.
  https://reporters.pl/3905/slowacja-zdelegalizowala-islam-zadnych-meczetow-ani-publicznych-modlow/ Przykład już Mamy. A tymczasem przyjezdni muzułmanie chcą wprowadzenia w Polsce szariatu http://www.pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=7733#.WTPWCuuLTIU
 • @Husky 07:55:35
  http://media.wplm.pl/pictures/825/upscale_True/path/2017/06/04/825/360/1588f6a133bc4466bf3b1a5ba8829121.png Stanowcze słowa szefa brytyjskiego MSZ: „Dość! Wasz czas się skończył i kończą się pokłady naszej tolerancji”.....Brytyjski minister spraw zagranicznych Boris Johnson skomentował w niedzielę zamach terrorystyczny w Londynie, pisząc na Facebooku, że Brytyjczycy nie pozwolą zakłócić sobie życia ani demokracji. „Dość! Kończą się pokłady naszej tolerancji” – podkreślił. Po raz kolejny terroryści zaatakowali najlepsze miasto na świecie, Londyn. Chcą nas wystraszyć, podzielić nasze społeczeństwo i zmienić nasz sposób życia. Nie wolno nam się poddać - i nie poddamy się napisał Johnson, który w latach 2005-2015 był burmistrzem Londynu. Jak dodał, w ostatnich godzinach otrzymywał kondolencje od władz innych państw, a także wysyłał swoje dla państw, których obywatele ucierpieli w sobotnim zamachu. Te zagraniczne rządy wtórowały naszym podziękowaniom za wyjątkową reakcję policji i służb ratunkowych zaznaczył. Szef brytyjskiej dyplomacji zwrócił się także bezpośrednio do osób, które „sympatyzują z tymi zabójcami, zachęcają ich, oferują przystań, pomagają lub podżegają”. Dość! Wasz czas się skończył i kończą się pokłady naszej tolerancji. Nie pozwolimy wam zakłócić naszego życia ani naszej demokracji podkreślił. Johnson argumentował, że „w tygodniu wyborów parlamentarnych milionom ludzi potrzebne jest usłyszenie argumentów po obu stronach (podziału politycznego)”.
  Terroryści nie mogą im zabrać ich fundamentalnych praw zaznaczył, odrzucając tym samym spekulacje, że sobotni zamach może wpłynąć na zaplanowane na czwartek głosowanie. Miliony Londyńczyków będą dzisiaj po prostu żyły swoim życiem: pójdą do pubów, muzeów, parków, na przedstawienia (…) - to będzie najlepsza możliwa odpowiedź podkreślił. Ps...Gadaj zdrów, a burmistrz Londynu to myszka miki? Pokłady waszej tolerancji sięgają dna głupoty, a głupota jest bezdenna panie Johnson. Idź wytatuować sobie pszczółkę na czole. Cyt: "kończą się pokłady naszej tolerancji” czyli jeszcze jej nie wyczerpali do końca i dalej będą rysować kredkami?! Czyżby zabrakło kredek? Skoro jest taki stanowczy, to chyba wprowadzi karę śmierci za obrazę Allaha. Czyżby koniec tatuaży z pszczółką czas na kaktusa, albo może lepiej motylka żeby ich tak śmiertelnie nie wystraszyć, przecież to nie po chrześcijańsku! Kredy wam panie Johnson doślemy i atramentu do tatuaż, fachowcy też dopiszą, salony tatuażu czekają w Polsce może obniżymy ceny lotów do Polski w ramach pomocy europejskiej ale wydaje mi się, że to im nie pomoże.
 • @Husky 07:55:35 Gonić pohańców!
  Oczywiście, ten kozojebca, mer Londynu ma ważniejsze sprawy na głowie! Musi dogrywać szczegóły następnych ataków ze swoimi kumplami z ISIS! Jako mer ma lepszy podgląd na bieżące wydarzenia i kontroluje policję londyńską! Doskonale wie co, gdzie i kiedy!
 • @Husky 20:11:37
  Jakie piękne słówka: jesteśmy z wami!!! Ale wzruszające. Te farmazony pisane na Twitterze niczym się nie różnią od tego co paplają inni przywódcy europejscy po każdym zamachu łącznie z ryżym Tuskiem. Niestety trzeba powiedzieć prawdę Trump udaje tym razem stanowczego błazna bo ta zagrywka jest tylko jego szopką. Niedawno wizytował w Arabii Saudyjskiej gdzie zakontraktowano dostawę uzbrojenia na około 150 mld dolców. Pytanie kogo i czego boi się AS? a to właśnie ten kraj jak i inne :Katar są sponsorami terroryzmu wahabickiego i salafickiego.I to ich powinien był Trump skrytykować i nie pozwolić na kontrakty z Saudami.Tymczasem Trump powiedział, że to Iran jest głównym finansistą terroryzmu!!(sic). To absurd. Gdyby Trump chciał coś zrobić to naciskałby na kraje arabskie (szejkowie) by te zakręciły kurek z przelewami dla dzihadystów, zaproponowałby na szczycie NATO by wojska sojuszu blokowały docieranie najeźdzców do Europy (Morze Śródziemne, granica z Turcją). Bo tak naprawdę problemem nie są bojownicy ISIS tylko islamscy "goście" .Bo nadejdzie dzień w którym wszyscy "umiarkowani, pokojowo nastawieni" muzułmanie wezmą noże i maczety i na jeden sygnał zaczną wyrzynać Europejczyków. Zamachy dokonywane przez sympatyków czy bojowników ISIS są tylko jak na razie "zabawą" jeszcze w miarę "delikatną". To co czeka Europę to będzie dopiero masakra.I nikt nie mówi o tym.Nikt nie powie wprost:to żydomasoni realizują plan zagłady Europy , politycy UE są marionetkami które po każdym zamachu wyleją steki słów "oburzenia" a potem dalej realizują z zimnym wyrachowaniem tenże plan-ściąganie muzułmanów.I USA jest niestety winne tej całej sytuacji-poprzez zdestabilizowanie Bliskiego Wschodu (Irak,Libia,Syria). Bo wojna tam miała być tylko przykrywką dla rzeczywistego planu jakim jest obecny najazd muzułmanów. To Europa cierpi i krwawi a Amerykance zjadają burgery.
 • @Husky 20:11:37
  W gębie jest silny, ale w czynach słaby. Zwłaszcza jak żydzi włączą Kushnera (z tych słynnych Kushnerów oszustów) to Donald chowa się pod stołem i odszczekuje wszystko co powiedział. Może to zresztą nie jego wina. Może to skutek tego, że w dzisiejszych czasach prezydent USA to tylko pajac tańczący w rytm nadawanej muzyki.
 • @Husky
  http://wrealu24.pl/images/2017/06/warsaw.PNG Polskie służby ostrzegają: Zagrożenie terrorystyczne w Polsce WZRASTA! Polskie służby już od kilku tygodni zachowują wzmożoną czujność. Polska już wkrótce będzie bowiem łakomym kąskiem dla islamskich ekstremistów, którzy w ostatnich latach coraz regularniej sieją terror w Europie. Paryż, Nicea, Bruksela, Berlin, Londyn, Manchester – to tylko niektóre miejsca, które spłynęły krwią w ostatnich miesiącach. Teraz terroryści, którym zależy głównie na rozgłosie, za cel mogą obrać sobie Polskę. Choć w naszym kraju muzułmanów z najnowszej fali praktycznie nie ma, to otwarte granice robią swoje. Młodzieżowe Mistrzostwa Europy w piłce nożnej będą dla terrorystów świetną okazją, by po raz kolejny na kilka dni zagrzać miejsce na pierwszych stronach gazet i w głównych wydaniach wiadomości na całym świecie. Euro U-21 nie będzie rzecz jasna tak wielką imprezą jak właściwe Mistrzostwa Europy, ale i tak do naszego kraju zjadą dziesiątki tysięcy kibiców z całej Europy. Nie ulega również wątpliwości, że ulice i stadiony będą pełne fanów piłkarskich. Pierwszy mecz polskiego Euro rozpocznie się 16 czerwca br., ostatni – 2 tygodnie później, 30 czerwca. Oprócz naszej reprezentacji zagrają: Czechy, Włochy, Macedonia, Portugalia, Dania, Szwecja, Niemcy, Słowacja, Anglia, Serbia i Hiszpania. UEFA wybrała 6 miast jako gospodarzy turnieju w 2017: Bydgoszcz, Gdynię, Kielce, Kraków, Lublin oraz Tychy. Jak przekonuje m.in. były dowódca GROM-u gen. Roman Polko, trzeba się przygotować na to, że terroryście będą próbować zaatakować nasz kraj. “Będzie to dla nas ogromny test” – zaznacza. Warto przypomnieć, że terroryści już wkroczyli do sportu. W kwietniu bieżącego roku pod Dortmundem doszło do eksplozji, która okazała się być atakiem na autokar wiozący piłkarzy Borussii – jednego z czołowych klubów piłkarskich w Niemczech. Wówczas na szczęście nikt nie stracił życia, ale potwierdzono, że gdyby nie wzmacniane szyby pojazdu, to doszłoby do ogromnej tragedii.
  wRealu24.pl
 • @Husky 08:58:23
  Sanhedryn z Israel i banksterzy doprowadzą w ten sposób czy chcemy czy nie do powstania światowego rządu, jednej waluty i jednej władzy! Już podobno 72% z 4 tysięcy wybranych losowo ankietowanych wypowiedziało się za!
 • @Husky 10:40:54
  Najlepszy komentarz wygłosiła pani premier May: trzeba wzmóc kontrolę internetu! I to wszystko...
 • @Husky
  Szefowa londyńskiej policji, Cressidy Dick twierdzi, że dotychczasowe zamachy przeprowadzone w UK, w tym w Londynie nie mają powiązań z działaniami z zewnątrz (z państwem ISIS), ale są kwestią wewnętrzną Anglii. Nieźle jak na przedstawicielkę służb, które mają zapewnić obywatelom bezpieczeństwo... zresztą pewnie nie mogła powiedzieć niczego innego, skoro merem Londynu i jej bezpośrednim przełożonym jest pakistański muzułmanin, Sadiq Khan. I tak oto Europa na własne życzenie znalazła się na równi pochyłej, prowadzącej do samozagłady, wręcz nie do uwierzenia! Myślę, że Europa dałaby sobie radę z terroryzmem, ale z pewnością nie da sobie rady z tą wędrówką ludów. Terroryzm wszelkiej maści (wewnętrzny czy zewnętrzny) doskonale kryje się w wielobarwnym tłumie emigrantów.
  Uwaga jest taka, że nie Europa na własne życzenie ale UE na życzenie Frau Merkel. Pytanie jest o rzeczywiste motywy tej całej hucpy, czyli kto rozkazuje (i po co) pani Merkelowej. Prowodyrami są zidiociali miliarderzy dzierżący w swych brudnych łapach globalny przemysł (chemiczny, farmaceutyczny, spożywczy inne)no i oczywiście bankierzy...
 • @Husky 15:42:01 żadnych emigrantów polsce mówi Szydło, posłowie PiS...
  A nikt nie mówi o tych którzy już tu są ? Bo przecież nie jest żadną tajemnicą że duża ilość tych rzekomo uchodźców, chcąc zmniejszyć koszty swego utrzymania, przyjeżdża do Polski i tu wynajmuje całe mieszkania i w takim mieszkaniu, zamieszkują w kilku a żyją z zasiłku pobieranego w Niemczech i innych krajach. Tak jak to wcześniej robili polscy cyganie, którzy nigdzie nie pracując żyli i żyją u nas jak panowie. Czy naprawdę nie ma żadnych przepisów czy kontroli policji aby przeciwdziałać takiemu procederowi ? Przecież gdy tacy (...) nawet nie będąc tu zameldowani mogą bardziej przysłużyć się do dokonywania zamachów w takim chrześcijańskim kraju jak Polska, czy tak trudno to sobie uświadomić ? Czy naprawdę musi i u nas polać się rzeka krwi aby policja i inne służby emigracyjne wzięły się do sprawdzania takich dzikich lokatorów ? Czy jak oni twierdzą są tu jedynie przejazdem lub wycieczkowo na jeden dzień, choć dobrze wiemy, że to blaga ? Akurat, Waszczykowski mówił o korytarzach humanitarnych, a od tego się zaczyna, później już pójdzie. A zamknięte osiedle z wewnętrznym meczetem to dla kogo? Czy to w przyszłości nie będzie zalążek do strefy no-go?
  https://www.youtube.com/watch?...
 • @Husky
  Lista dzieł muslims - z Australii… [----] politycy zachodni starają się bardzo aby nie podpaść jako krytycy Koranu. Chyba oni nawet Koranu nie czytali. Ja czytałem tylko 5 rozdziałów ale mi to wystarczyło aby stwierdzić, że to choroba niebezpieczna i zaraźliwa (tak jak ebola). Trump chciał ich wziąć do kwarantanny, ale mu nie dali.

  Serwus, Janusz
  Are our media confused?
  Are our politicians confused?
  Let us see. Do I understand this thing correctly?
  The Shoe Bomber was a Muslim
  The Beltway Snipers were Muslims
  The Fort Hood Shooter was a Muslim
  The underwear Bomber was a Muslim
  The U.S.S. Cole Bombers were Muslims
  The Madrid Train Bombers were Muslims
  The Bafi Nightclub Bombers were Muslims
  The London Subway Bombers were Muslims
  The Moscow Theater Attackers were Muslims
  The Boston Marathon Bombers were Muslims
  The Pan-Am flight #93 Bombers were Muslims
  The Air France Entebbe Hijackers were Muslims
  The Iranian Embassy Takeover, was by Muslims
  The Beirut U.S. Embassy bombers were Muslims
  The Libyan U.S. Embassy Attack was by Muslims
  The Buenos Aires Suicide Bombers were Muslims
  The Israeli Olympic Team Attackers were Muslims
  The Kenyan U.S, Embassy Bombers were Muslims
  The Saudi, Khobar Towers Bombers were Muslims
  The Beirut Marine Barracks bombers were Muslims
  The Beslan Russian School Attackers were Muslims
  The first World Trade Center Bombers were Muslims
  The Bombay & Mumbai India Attackers were Muslims
  The Achille Lauro Cruise Ship Hijackers were Muslims
  The September 11th 2001 Airline Hijackers were Muslims
  Buddhists living with Hindus = No Problem
  Hindus living with Christians = No Problem
  Hindus living with Jews = No Problem
  Christians living with Shintos = No Problem
  Shintos living with Confucians = No Problem
  Confucians living with Baha'is = No Problem
  Baha'is living with Jews = No Problem
  Jews living with Atheists = No Problem
  Atheists living with Buddhists = No Problem
  Buddhists living with Sikhs = No Problem
  Sikhs living with Hindus = No Problem
  Hindus living with Baha'is = No Problem
  Baha'is living with Christians = No Problem
  Christians living with Jews = No Problem [indeed? md]
  Jews living with Buddhists = No Problem
  Buddhists living with Shintos = No Problem
  Shintos living with Atheists = No Problem
  Atheists living with Confucians = No Problem
  Confucians living with Hindus = No Problem
  ====================================
  Muslims living with Hindus = Problem
  Muslims living with Buddhists = Problem
  Muslims living with Christians = Problem
  Muslims living with Jews = Problem
  Muslims living with Sikhs = Problem
  Muslims living with Baha'is = Problem
  Muslims living with Shintos = Problem
  Muslims living with Atheists = Problem
  MUSLIMS LIVING WITH MUSLIMS = BIG PROBLEM
  They're not happy in Gaza
  They're not happy in Egypt
  They're not happy in Libya
  They're not happy in Morocco
  They're not happy in Iran
  They're not happy in Iraq
  They're not happy in Yemen
  They're not happy in Afghanistan
  They're not happy in Pakistan
  They're not happy in Syria
  They're not happy in Lebanon
  They're not happy in Nigeria
  They're not happy in Kenya
  They're not happy in Sudan
  SO, WHERE ARE THEY HAPPY?
  They're happy in Australia
  They're happy in England
  They're happy in Belgium
  They're happy in France
  They're happy in Italy
  They're happy in Germany
  They're happy in Sweden
  They're happy in the USA & Canada
  They're happy in Norway & India
  THEY WANT TO CHANGE THE COUNTRIES THEY ARE HAPPY IN, TO BE LIKE THE COUNTRIES THEY CAME FROM, WHERE THEY WERE NOT HAPPY !
  http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=20385&Itemid=47
 • @Husky 11:09:14
  Wpisał: Brytyjskie służby "bezpieczeństwa"
  05.06.2017.
  Zamachowiec z Londynu był w telewizji Channel 4. Policja go znała.
  Jan Muller 5.06.17 https://www.o2.pl/artykul/zamachowiec-z-londynu-byl-w-telewizji-policja-go-znala-6130303846749825a
  Jeden z trzech nożowników z Londynu, 27-letni islamista, wystąpił w filmie dokumentalnym Channel 4 "Dżihadysta z sąsiedztwa". Policja od dawna miała go na celowniku. Brytyjskie służby bezpieczeństwa mają kłopot. Jeden z mężczyzn zabitych po ataku na przechodniów w Londynie przedostał się przez ich sito weryfikacyjne już wiele miesięcy temu. Ekstremista znany jako "Abz" nie tylko wystąpił w filmie dokumentalnym o podobnych mu radykałach, ale był znany jako osoba groźna, próbująca "nawracać" dzieci na skrajny islam. Urodzony w Watford 27-latek, którego nazwiska policja nie chce zdradzić, został "wystawiony" policji przez własną sąsiadkę. Dzwoniąca na specjalną infolinię kobieta wskazała go jako potencjalne zagrożenie, islamistę zradykalizowanego "przez filmy na YouTube" - donosi "Daily Mail".
  O tym, że mundurowi mieli go już w rękach, media dowiedziały się przypadkiem. Fotoreporter zrobił zdjęcie pliku dokumentów w rękach detektywa prowadzącego śledztwo po zamachu w Londynie. Odręczna notatka w zeszycie potwierdzała, że "Abz" był wcześniej przesłuchiwany. Poniżej [w oryginale md] cały film dokumentalny "Dżihadysta z sąsiedztwa". Interesujący fragment z udziałem późniejszego zabójcy zaczyna się od 14 minuty. Bierze udział w sprzeczce z policją, potem w parku miejskim Regent's rozwija flagę ISIS. http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=20390&Itemid=47
 • @Husky 11:12:28
  Wpisał: Janusz Korwin Mikke 05.06.2017.
  Plan polityczny wojny z terrorystami.
  Wszystkich "bojowników" ISIS trzeba bez litości zabijać. Tylko to zapewni nam szacunek Arabów. Gdy ktoś nie mści się za zabitych – godzien jest pogardy i nadaje się tylko na niewolnika.
  Janusz Korwin Mikke http://korwin-mikke.blog.onet.pl/2016/03/30/plan-polityczny-wojny-z-terrorystami
  Powtarzam plan polityczny wojny z terrorystami:
  Należy PRZEDE WSZYSTKIM uznać „kalifat” władający Islamskim Państwem Syrii i Iraku. Strusia polityka udawania, że to państwo nie istnieje, to skandal. Pora na realizm.
  2. Państwa europejskie powinny natychmiast przywrócić karę śmierci za morderstwo. Nie można walczyć z wrogiem, którego nie wolno zabić.
  3. Jeśli „kalifat” przyznał się do ataku w Brukseli, Królestwo Belgii ma OBOWIĄZEK wypowiedzieć mu wojnę (oczywiście można wystosować jakieś 48 godzinne ultimatum – ale jest jasne, że „kalifat” to zlekceważy). NATO powinno ogłosić „kalifat” państwem zbrodniczym.
  4. Belgia powinna tam wysłać nie bombowce, lecz siły zbrojne, które będą zabijały bojowników ISIS.
  5. Zgodnie z art.5 Paktu NATO: „Strony zgadzają się, że zbrojna napaść na jedną lub więcej z nich w Europie lub Ameryce Północnej będzie uznana za napaść przeciwko nim wszystkim i dlatego zgadzają się, że jeżeli taka zbrojna napaść nastąpi, to każda z nich, w ramach wykonywania prawa do indywidualnej lub zbiorowej samoobrony, uznanego na mocy artykułu 51 Karty Narodów Zjednoczonych, udzieli pomocy Stronie lub Stronom napadniętym, podejmując niezwłocznie, samodzielnie jak i w porozumieniu z innymi Stronami, działania, jakie uzna za konieczne, łącznie z użyciem siły zbrojnej, w celu przywrócenia i utrzymania bezpieczeństwa obszaru północnoatlantyckiego” - reszta Członków NATO powinna – w ich mateczniku – zaatakować ISIS. Przy posiadaniu absolutnej przewagi w powietrzu, zrzucenie 20.000 spadochroniarzy na ar-Raqqę powinno sparaliżować „kalifat”. W ślad za tym powinno pójść uderzenie sił lądowych.
  PS.: Współdziałanie USA NIE jest w tym konieczne!!!
  6.Cały „kalifat” dysponuje nie więcej, niż 100.000 armią. Państwa Europy bez trudności mogą zebrać 200.000 żołnierzy gotowych walczyć z „kalifatem”. Wszystkich „bojowników” ISIS trzeba bez litości zabijać. Tylko to zapewni nam szacunek Arabów. Gdy ktoś nie mści się za zabitych – godzien jest pogardy i nadaje się tylko na niewolnika.
  7. Jeśli NATO nie potrafi w ciągu tygodnia podjąć odpowiednich decyzyj – Polska powinna rozważyć wystąpienie z Paktu, który nie potrafi zapewnić ochrony w tak oczywistym przypadku.
  http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=20388&Itemid=47
 • @Husky
  Polska nie jest już bezpieczna - kilka słów o radykalnym islamie w naszym kraju
  https://www.nwo.report/nwo/witold-gadowski-polska-juz-bezpieczna-slow-o-radykalnym-islamie-naszym-kraju.html
  Witold Gadowski: „Ogromne pieniądze i agenci z krajów islamskich, a także zamknięte osiedle muzułmańskie w stolicy Polski – czy na pewno nie powinniśmy się obawiać zagrożenia ze strony radykalnych wyznawców Allacha? – Polska przestała już być bezpieczna – uważa dziennikarz i publicysta, Witold Gadowski. W zeszły poniedziałek, w warszawskim meczecie przy ulicy Wiertniczej pojawili się funkcjonariusze policji oraz Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Poszukiwali obywatela Komorów, posiadającego kartę stałego pobytu w naszym kraju. Abu-Bakar został rozpoznany przez żyjących na terenie Polski muzułmanów jako salafita. Służby dokonały przeszukań i prowadzą śledztwo w sprawie działalności domniemanego radykała. To, nawiasem mówiąc, nie jedyny islamista, którego śladów poszukują jednostki odpowiedzialne za bezpieczeństwo Polaków. Jak powiedział Witold Gadowski, kolejnym jest Egipcjanin o imieniu Dżamal. Publicysta poinformował o ogromnych, nieksięgowanych kwotach – liczonych w euro i dolarach – które pojawiły się w środowiskach żyjących na terenie Polski muzułmanów. Pieniądze pochodzą z Turcji, Pakistanu i Arabii Saudyjskiej. Trafiają przede wszystkim do stolicy, ale także do innych miejsc. – Polski fiskus w ogóle o tym nie wie. Te pieniądze są przekazywane z ręki do ręki, z walizki do walizki, często dystrybuowane przez w ogóle nie zarejestrowane w polskim porządku prawnym podmioty wskazał Gadowski. W działającym na terenie Polski muzułmańskim związku religijnym trwa od dawna wojna pomiędzy kilkoma prezesami. Jeden z nich ma silne związki z Arabią Saudyjską. W tamtym kraju studiował i dostał się do elitarnego, wpływowego kręgu związanego z rodziną królewską. (…) Ten człowiek teraz wycina konkurencję – powiedział dziennikarz. Drugim źródłem, z którego do „polskich” wyznawców islamu trafiają pokaźne kwoty, są – według wiedzy Witolda Gadowskiego – tureckie służby specjalne oraz krąg obecnego prezydenta tego kraju. To konkurencyjna wobec Arabii Saudyjskiej gałąź propagowania islamu. W tej chwili ona święci swoje triumfy na Białorusi. Tam budowane są meczety za pieniądze tureckie, ale już niedługo ta, pasiona nimi umma będzie się rozrastała – ostrzegał publicysta. Trzecia spośród wspomnianych islamskich gałęzi, powiązana jest z Pakistanem i z tamtejszym dżamaatem. Przyjeżdżają tutaj tak zwane czwórki z dżamaatu. Zwykle dwóch ludzi to są „świątobliwi mężowie”, którzy oddają się medytacjom i modłom. Dwóch pozostałych to już zazwyczaj osobnicy związani z pakistańskimi służbami. Oni tutaj bardzo dobrze się mają powiedział Gadowski.
  Badacz islamu dodał, że w Warszawie za fundusze malezyjskie powstaje obecnie zamknięte osiedle, na którym będą mogli mieszkać tylko muzułmanie. Działać ma tam m.in. wewnętrzny meczet. Jeżeli myślą państwo, że w Polsce nie ma zagrożeń, że panujemy nad środowiskiem islamskim, to pragnę poinformować, że tak nie jest (…). Polska przestała już być bezpieczna. To, co mówiłem przed wieloma tygodniami: że broni nas tzw. ekonomia terroryzmu, że nie znajdziemy się na nagłówkach światowych agencji – dziś to już nie działa – podsumował publicysta. W jego przekonaniu, „nadchodzi moment znużenia zamachami w Londynie czy Paryżu”, zaś terroryści szukają nowych miejsc dla swojej działalności i spektakularnych ataków. Takim miejscem jest katolicka Polska – uważa Witold Gadowski.
  Źródło: www.witoldgadowski.pl
 • @Husky
  Ciekawe dlaczego jude w Israelu nie chcą się zintegrować z Arabami? Przecież to jude Sorosz opłaca "integracje" i multikulti w Europie. Israel to bardzo poważne państwo. W Izraelu prawie każdy jude chodzi z naładowanym pistoletem i jak jakiś arab wpadnie na pomysł się zamachnąć, to jego egzekucja odbywa się na miejscu, a życzliwi żydzi biegną do rzeźnika po smalczyk i słoninkę wieprzową. Robi się mu ostatnie namaszczenie i wrzuca do kremowania, następnie odszukuje się jego rodzinę i buldożery rozbierają im dom. To by było na tyle. Tak pokazywali to w TV sat.
 • @Husky
  Prosty wniosek: centrum islamskiego terroryzmu znajduje się w GB!
  Jeśli przyjąć, że znaczna część ISIS rezyduje w UK, to jest to rzeczywiście sprawa wewnętrzna. Oni nie są głupi.To są społeczności którym tzw demokracja odebrała przysłowiowe jaja, to mizeroty po lewackiej poprawności politycznej, oni nie są do niczego zdolni są wytresowani i wypłukani ze wszystkiego co wartościowe. Zachodni człowiek musi zginąć bo nie jest zdolny do obrony.Smutne to ale prawdziwe.
  Jest na to metoda:
  https://www.youtube.com/watch?...
 • @Husky
  Senatorzy z USA: "Biały Dom polecił uzbrajać ISIS", "Finansujemy sojuszników z ISIS"
  June ‎3, ‎2017, z_johnw@yahoo.com
  "ISIS jest mocna, ponieważ finansujemy islamskich rebeliantów w Syrii".
  Stany Zjednoczone utrzymują oficjalne kontakty oraz uzbrajają ISIS.
  Potwierdzają to senatorowie Stanów Zjednoczonych były kandydat na prezydenta USA, republikanin, a obecnie senator John McCain oraz Rand Paul. Na spotkaniu w Białym Domu, ponad 2 lata temu, zespół ds. bezpieczeństwa zasugerował uzbrajać ISIS powiedział senator Arizony John McCain. Jeszcze bardziej szokujące dla wielu słowa wypowiedział senator Rand Paul. Finansujemy ludzi sprzymierzonych z ISIS. ISIS jest mocna, ponieważ finansujemy islamskich rebeliantów w Syrii – mówi senator z Kentucky Rand Paul. Senator McCain nie widzi największego zagrożenia w dżihadystach, ale w Rosji, która zagraża Stanom Zjednoczonym w budowaniu monopolu na złoża znajdujące się na terenach Bliskiego Wschodu.
 • @kula Lis, Husky
  Podzielam Wasze opinie n.t. Białasa. Oto co samemu napisał o sobie:

  "A jeśli chodzi o prześladowania stosowane przez Urząd Bezpieczeństwa i jego Sekcje 7 Śledczą za słuchanie Radia Wolnej Europy, przyjęcie I Komunii Św., lub morderstwa polityczne na ofiarach pochowanych na Łączce, to "nie było takich przypadków" - zygmuntbialas 23.07.2016 11:25:29
  "Żyłem trochę w tym PRL i trochę wiem, co było, a czego nie było." - zygmuntbialas 24.07.2016 23:27:19

  Zygmunt Białas w głębokim sentymencie wspomina beztroskie dzieciństwo za czasów Stalina, itp., które kojarzy się mu z „dobrymi czasami”. Tego rodzaju lunatyzm zasłania mu bandycką rzeczywistość tamtych czasów.
 • @ZBYSZEK49 09:08:50
  Wow
  Kolejny nawiedzony ekspert
  Wiesz jeszcze dziś mają oficjanie zdementować te medialne false flag.
  W furonetce znaleziono stertę manekinów, beczkę keczapu i dziurę w podłodze.
  To było klasyczne imperialistyczne false flag
  zadowolniony ?
 • @kula Lis 67 10:40:53
  grupa dyskusyjna

  https://pbs.twimg.com/media/DBj4tfLXUAA1c9O.jpg

  Platforma Oszustów.

  https://pbs.twimg.com/media/DBgCoS7WAAEUFtF.jpg
 • @kula Lis 67 11:12:17
  Ignacio Echeverría, Hiszpana który stawił sie jednemu z londyńskich zamachowców, krewni nadal go poszukują

  https://pbs.twimg.com/media/DBkaOz7XoAAyUma.jpg
 • @kula Lis 67 11:24:52
  Atakują już chrześcijan w kościołach a zaledwie jest ich w Hiszpanii 6 % co jak będzie 25 %?

  https://twitter.com/V_of_Europe/status/871696580050653184
 • @kula Lis 67 11:31:04
  Uczennice, które zgłaszały napastowanie seksualne przez uczniów-imigrantów oskarżano o rasizm.

  https://t.co/ab6o5Epqi5
 • @kula Lis 67 11:44:13
  //dzisiejszych czasach prezydent USA to tylko pajac tańczący w rytm nadawanej muzyki.//
  bingo
 • @kula Lis 67 15:09:59
  Wałęsa jr. domaga się przyjęcia imigrantów.
  Nie ma sprawy.
  Gdańsk - Polanki 54.
  Ilu wlezie..
 • @kula Lis 67 16:25:14
  https://pbs.twimg.com/media/DBkba6tWAAEYUVt.jpg
 • @Zdzich 17:19:46
  Ja go już dawno rozszyfrowałem, więcej nie napiszę.
 • @Husky
  http://media.wplm.pl/pictures/825/upscale_True/path/2017/06/05/825/370/e190cd42ece24f2e995382c3eb5227ba.png Czeczeński terror w Lininie i Coniewie! Ludzie piszą petycję do szefa MSWiA: ”Boimy się o dzieci!” WIDEO....Trwa dramat mieszkańców miejscowości Coniew i Linin, gdzie mieści się ośrodek dla uchodźców z Czeczenii. Portal wPolityce.pl rozmawiał z przerażonymi i atakowanymi przez Czeczenów mieszkańcami. Jak ustaliliśmy, zamierzają oni przekazać szefowi MSWiA petycję w sprawie bandyckich wybryków uchodźców z Czeczenii. Mają dość bezkarności mieszkańców ośrodka w Lininie. W sieci pojawił się film dokumentalny o wybrykach Czeczenów, którzy terroryzują mieszkańców. https://youtu.be/L-qOcD0vTwY Ośrodek w Lininie istnieje od ponad dekady, ale mieszkańcy okolicznych miejscowości są na skraju wyczerpania nerwowego. Boją się przechodzić obok ośrodka, a w okolicy kręcą się całe grupy młodych Czeczenów, którzy z nudów lub dla tzw. „zabawy” zaczepiają przechodzące kobiety.

  Kiedyś przy ośrodku biegła ścieżka rowerowa, ale nikt już z niej nie korzysta. Grupki mężczyzn zaczepiają wszystkich, a najbardziej kobiety. Strach tam jeździć. Snują się po okolicy i z nudów stają się groźni.

  – mówi portalowi wPolityce.pl Danuta Rechnia, radna gminy Góra Kalwaria, która nie zgadza się na to, by kilkuset Czeczenów przejęło kontrolę nad całą okolicą.

  Z opowieści mieszkańców, wielu z Czeczenów, zachowuje się wyjątkowo agresywnie. W kwietniu doszło do ataku na miejscową szkołę z Coniewie. Z informacji rodziców wynika, że dwóch wyrostków z ośrodka pobiło ochroniarza szkoły, który wcześniej rozdzielał dwóch skłóconych nastolatków - Polaka i Czeczena.

  Nazwano to incydentem, ale to był bandycki napad na szkołę. Pobito człowieka na oczach dzieci i nauczyciela. W szkole była moja córka i żona.

  – relacjonuje nam Marcin Gwardys ze Stowarzyszenia Rodzin „Pamięć i Tożsamość”, który także drży o swoje dzieci i stał się inicjatorem oporu wobec zachowań Czeczenów na tym terenie.

  Trzeba powiedzieć dość temu co się dzieje. Ostatnio zaczepiane są kobiety, nawet te, które pojawiają się w okolicy z dziećmi. Nagabywane nie czują się komfortowo. Moja bratowa przechodziła z wózkiem i dzieckiem i była zaczepiana przez grupę Czeczenów jadących samochodem. Inna osoba narzekała, że jest nagabywana w sklepie. Kobiety były szarpane przez tych mężczyzn. Sprawa z napadem na szkołę przechyliła czarę goryczy. Złożymy w tym tygodniu petycję do ministra Błaszczaka. Policjanci, którzy przyjechali na interwencję w szkole, naszym zdaniem, nie zadziałali skutecznie. Skończyło się na pouczeniu i było po temacie. Napastnicy zostali na terenie szkoły!

  – opowiada.

  Cieszymy się, że przynajmniej lokalna władza nas wspiera i popiera naszą petycję.

  – podkreśla Gwardys. Ostatnio w internecie pojawił się szokujący film przygotowany przez „Media Narodowe” na nagraniu widać, jak grupka Czeczenów „załatwia” między sobą jakieś nieporozumienie. Brodaci mężczyźni rzucają się na siebie. Padają ciosy. Bijatyka ma gwałtowny przebieg. Autorzy filmu rozmawiają też z mieszkańcami okolicznych miejscowości, którzy nie kryją przerażenia. Mowa jest także o kradzieżach. Wszyscy ze zgrozą wspominają zajście w szkole.

  Miejmy nadziej, że sprawą gehenny mieszkańców miejscowości okalających ośrodek w Lininie zajmą się odpowiednie służby, szczególnie, że już rok temu protestowali już przeciwko wybrykom Czeczenów. Oby nie doszło do tragedii.

  WB Ps...10 lat już tam grasują?? I przez 10 lat nic nie zrobili?? Tylko natychmiastowa deportacja! Błaszczak niech nie będzie tchórzliwym ministrem co nie wie, co się dzieje w Coniewie. Tu trzeba konkretnych działań, a z opisu mieszkańców to mają horror, gdzie policja nie reaguje (boją się? mają zakazane?) właściwie wobec Czeczenów. Dobrze, że poruszono ten temat, ten film powinien być we wszystkich polskich TV, to by urealniło postawę entuzjastów przyjmowania islamskich tzw. uchodźców. Nie potrzeba Polsce takich gości. Zobaczymy czy w Polski rząd ma jaja czy to też takie francuziki i niemiaszki. Każdy imigrant, który dokona choćby najmniejszego wykroczenia: nawet przejście na czerwonym świetle, powinien być natychmiast deportowany! NATYCHMIAST! Nigdy nie dawać im obywatelstwa! Wypędzić ciapatych!!! Na co czeka rząd?? Też jak na zachodzie pełno frazesów a nasi lokalni islamiści robią co chcą i terroryzują ludzi ??? Wypuścić na granice i pogonić na 4 wiatry!!! Po co nam taka swołocz??? "Deportować ich ... ich wszystkich" mówi Ann Barnhardt i ma rację!!! https://www.youtube.com/watch?v=vlCAp6GuHnE Co powinniśmy wiedzieć o islamie - Islam to religia szatana https://www.youtube.com/watch?v=vlCAp6GuHnE Ocenzurowane na niezalezna: O islamie - Islam to "religia" stworzona przez rabinów żydowskich aby powstrzymać rozprzestrzenianie się chrześcijaństwa, jest bardzo podobna do judaizmu.
 • @kula Lis 67 19:38:57
  Brytyjska policja ujawniła w poniedziałek nazwiska dwóch z trzech zamachowców, którzy przeprowadzili w sobotę zamach na London Bridge, w którym zginęło siedem osób. Są to 27-letni Khuram Shazad Butt oraz Rachid Redouane.

  Podano, że mający brytyjskie obywatelstwo, urodzony w Pakistanie Khuram Shazad Butt był znany policji i służbom specjalnym MI5, ale nie było dowodów wskazujących, że planuje on przeprowadzenie ataku.

  Natomiast Rachid Redouane, o korzeniach marokańsko-libijskich, nie był wcześniej znany policji.

  https://www.thesun.co.uk/wp-content/uploads/2017/06/khuram-shazad-butt.png?strip=all&w=267&quality=100

  https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS1ah2_avpKJ1DMg2pqRm2SX6-ZXWtFLonOMq8BagPqMM8iPNYo
 • @kula Lis 67 19:03:36
  PICTURE OF COWARDICE

  London Bridge attackers revealed with Arsenal-shirted jihadi ringleader named as Khuram Shazad Butt and second terrorist identified as Moroccan pastry chef Rachid Redouane
  Maniac terror thugs were gunned down on Saturday in Borough Market, London

  https://www.thesun.co.uk/news/3728419/london-bridge-attackers-revealed-attack-terrorists/

  https://www.thesun.co.uk/wp-content/uploads/2017/06/khuram-shazad.jpg?strip=all&w=269&quality=100

  https://www.thesun.co.uk/wp-content/uploads/2017/06/rachid-redouane.jpg?strip=all&w=318&quality=100
 • @kula Lis 67 19:38:57
  TEARS FOR THE FALLEN Heartbreaking scenes at emotional vigil for London Bridge terror attack victims as families, cops and faith leaders join thousands honour those killed

  https://www.thesun.co.uk/news/3730212/sadiq-khan-issues-defiant-message-to-isis-monsters-as-londoners-gather-at-vigil-to-remember-the-seven-lives-lost-in-terror-attack/
 • @Husky
  http://media.wplm.pl/pictures/825/upscale_True/path/2017/06/05/825/360/3cf935d4a40449b6926280c6905329fc.jpeg Zginęła, bo była żydówką, czyli przemilczane zabójstwo Sarah Halimi. „Bił i torturował ją recytując wersety z Koranu”...4 kwietna br., gdy trwała kampania przed I turą wyborów prezydenckich nad Sekwaną, muzułmanin pochodzący z Mali 27-letni Kobili Traoré wtargnął do mieszkania swojej sąsiadki 65-letniej emerytki, matki trójki dzieci i praktykującej żydówki Sarah Halimi. Mężczyzna przez godzinę bił i torturował kobietę, recytując przy tym głośno wersety z Koranu. Sąsiedzi słyszą, jak krzyczy „allahu akbar”, „szejtan” (diabeł po arabsku) i „szmato, zapłacisz za to!”....W końcu wyrzuca ją przez okno jej mieszkania na 3 piętrze budynku przy rue de Vaucouleurs w XI dzielnicy Paryża. Gdy wezwana przez sąsiadów policja dociera godzinę później na miejsce, Sarah Halimi już nie żyje. Traoré wciąż znajduje się w jej mieszkaniu. Nie stawia oporu podczas zatrzymania. Malijczyk był dobrze znany policji. Według tygodnika „Le Journal de Dimanche” był notowany, a lista jego przestępstw liczy aż osiem stron. Bezrobotny spędzał większość swojego czasu w meczecie Omar, na ulicy Jean-Pierre Timbaud, nieopodal kamienicy, w której mieszkał wraz ze swoją ofiarą. Mógł się zradykalizować tam lub w więzieniu, w którym spędził w ostatnich latach sporo czasu. Traoré trafia do szpitalu psychiatrycznego, w którym przebywa do dziś. Mimo iż prokuratura natychmiast wszczęła śledztwo ws. zabójstwa Malijczyk do dziś nie został przesłuchany. Prokuratura nie chcę także wziąć pod uwagę charakteru antysemickiego morderstwa. Dla niej Traoré to kolejny przypadek chorego psychicznie zabójcy. Francuskie media zaś niemal całkowicie przemilczały sprawę, jakby nie chciały by zakłóciła ona toczącą się wówczas kampanię prezydencką. Pierwsze obszerne medialne doniesienia o zabójstwie żydowskiej emerytki, która dorabiała na życie jako kierownik prywatnego przedszkola, pojawiły się dopiero miesiąc po jej śmierci. Jej bliscy są oburzeni. Według nich Sarah Halimi zginęła, bo była żydówką. Jedną z niewielu, które miała odwagę dalej mieszkać w tej części dzielnicy, od dawna zdominowanej przez imigrantów z krajów islamskich. Oskarżają prokuraturę i media o próbę zatuszowania sprawy. Także dla adwokatów rodziny Halimi tło antysemickie sprawy jest „ewidentne”. „Prokuratura neguje rzeczywistość. Narkotyki, przestępczość, więzienie. To klasyczna droga radykalizacji muzułmanów we Francji” zaznaczył w rozmowie z dziennikiem „Le Figaro” mecenas David Kaminsky. Chcą by prokuratura wzięła to pod uwagę przy sporządzeniu aktu oskarżenia.
  „Sposób w jaki się toczy śledztwo jest nie do przyjęcia, godzi to w pamięć ofiary. Śledczy dobrze wiedzą, że Sarah Halimi miała problemy ze swoimi sąsiadami. Członkowie rodziny mordercy ją wielokrotnie wyzywali od śmierdzącej żydówki. W raporcie policji nie ma o tym jednak ani słowa” – podkreślił mecenas Jean-Alexandre Buchinger podczas konferencji prasowej 22 maja i wskazał na salafitów, którzy według niego zainstalowali się w ostatnich miesiącach w dzielnicy.
  „Sprawca dokonał tego zabójstwa z pełną premedytacją. Wiedział, że Sarah Halimi jest żydówką. Jedyną w kamienicy. To akt terroru a nie czyn jakiegoś wariata. Rodzina sprawcy nękała ofiarę. Nienawidzili jej, bo chodziła do synagogi i nosiła perukę. Chcemy, by to ten czyn został potraktowany jako zabójstwo z nienawiści. Sprawca odpowiada klasycznemu profilowi islamskiego radykała” – dodał. Według niego rodzina ofiary czuje się ignorowana przez system sprawiedliwości. „Czy żydzi już się nie liczą w tym kraju?” – pytał. W artykule na łamach „Le Figaro” 17 żydowskich intelektualistów, w tym Alain Finkielkraut, Michel Onfray, Jacques Julliard oraz Marcel Gauchet domagają się „całej prawdy na temat śmierci Sarah Halimi”. Według nich sprawa została przykryta płaszczykiem milczenia, by nie zakłóciła kampanii prezydenckiej i grała na korzyść „skrajnej prawicy”. „Prawda musi wyjść na jaw” piszą. 9 kwietnia, kilka dni po zabójstwie, ulicami Paryża przeszedł, przez niemal nikogo niezauważony, „biały marsz”, w pamięci ofiary. Wzięło w nim udział ok. 1000 osób. Nosili transparenty z napisami: „Afera Dreyfus, z dodatkiem krwi”, „Pamiętajmy o Warszawie” oraz „Crif, słuchaj swojego ludu”. Crif to Rada Instytucji Żydowskich we Francji. Przedstawiciele rady spotkali się z prokuratorem Paryża Françoisem Molinsem, który im powiedział, że „nie da się jednoznacznie stwierdzić czy morderstwo Sarah Halimi miało podłoże antysemickie czy nie”. Argumenty wspólnoty żydowskiej, iż to nie pierwszy raz, że islamski radykał zaatakował żydów, w 2012 r. miała w końcu miejsce strzelanina przed żydowską szkołą w Tuluzie, a 2015 r. doszło do ataku na koszerny supermarket w Paryżu, nie przekonały prokuratora. W czasie marszu niektórzy krzyczeli więc: „Zemścijmy się!”. Na to hasło pojawiła się muzułmańska młodzież, w ruch poszły kamienie i butelki. Policji udało się po jakimś czasie opanować sytuację. Sprawa śmierci Sarah Halimi jednak dalej psuję relacje między francuskimi żydami a państwem, do którego już dawno stracili zaufanie. Żydzi coraz częściej uciekają z Francji do Izraela. W zeszłym roku na taki krok zdecydowało się aż 5300 francuskich żydów, podczas gdy od lat 70 do 2012 roku emigracja do Izraela utrzymywała się na stałym poziomie 1000–2000 osób rocznie. W 2015 r., po ataku na koszerny supermarket w Paryżu aż 7231 żydów wyjechało z Francji. Według agencji AFP od chwili brutalnego zabójstwa młodego żyda Ilana Halimi (zbieżność nazwisk przypadkowa) przez muzułmański „gang barbarzyńców” w 2006 r. aż 40 tys. żydów opuściło kraj. Głównym powodem wyjazdów jest, obawa przed islamskim terroryzmem. Jak zaznacza AFP szacunkowo za 95 proc. ataków antysemickich odpowiadają osoby arabskiego pochodzenia. „Społeczność żydowska od pewnego czasu żyje z głębokim poczuciem braku bezpieczeństwa” twierdzi Avi Mayer, rzecznik Agencji Żydowskiej, zajmującej się powrotami żydów do Izraela. Szef marsylskiej wspólnoty żydowskiej Zvi Ammar zaapelował do swoich współwyznawców, by zrezygnowali z noszenia jarmułek w miejscach publicznych. „Poczucie bezpieczeństwa już nie istnieje we Francji” – podkreślił Ammar. Klub Bataclan w Paryżu, który stał się celem spektakularnego ataku islamistów w 2015 r. też należał do żydowskiej rodziny. Niedługo po ataku właściciel postanowił sprzedać klub i wyjechał do Izraela.
  autor: Aleksandra Rybińska Ps....Najpierw byli "wariaci", a teraz są "znani policji". Chyba nie warto niczego czytać tylko czekać jak wysadzi się po Europie "szczęśliwy czas różnorodności". Pierwsze pierwiosnki już wystrzeliły! Pani redaktor, chyba tuszowali aby "nie działało na korzyść Le Pen", niż jak pani napisała odwrotnie. Nie miałoby to sensu. Tłumaczenia i argumentacja tego prokuratora, czyżby hucpa zaczęła pożerać własne dzieci! Jeśli recytował Koran, to opowiadał o Noem, Mojżeszu, Izaaku, Aaronie, Salomonie, o koszernej wyżerce, o obrzezaniu, o "gojach" - islam to żydowska religia, jest niezły artykuł na www.noweateny.pl Coś ostatnio nie słyszę Grossa ze swoją nową historiografią. Gdzie wyborcza, tropicielka antysemityzmu w Polsce od 1000 lat? No i macie swoje multi- kulti. Pod arabską okupacją Francuzi zrobią to samo co pod niemiecką czyli sami zapakują wszystkich żydów w wagonach i wywiozą do obozów. Zapamiętajcie skąd pochodził ten morderca. Z czarnej Afryki przybywającej każdego dnia na pontonach. Zapamiętajcie okoliczności czyli bezrobocie. Gdy ich przyjmiemy trzeba będzie im oddać swoje miejsce dla ratowania staruszki. Żydolewackim zbrodniarzom z JEWUE islamiści są bardzo potrzebni. To ich przyszły elektorat i armia! A wtedy w każdym polskim lesie mamy Katyń. Żydolewactwo może utrzymać się u władzy jedynie TERROREM.
 • @Husky
  http://media.wplm.pl/pictures/825/upscale_True/path/2017/06/05/835/360/3f46bc4544b548938c623ae6e09dfe38.png Kolejne zamachy w Londynie - i co dalej? To dla mnie rodzaj deja vu. Dopiero co informowałam o Manchester Tragedy, zamachu terrorystycznym w Manchesterze, gdzie zginęło 22 osób, a ponad 100 zostało rannych. Dziś, po zaledwie 11 dniach, muszę pisać o kolejnym akcie terroru w Londynie. Z soboty na niedzielę o 22 czasu brytyjskiego w stolicy Wielkiej Brytanii doszło do trzech ataków. Najpierw na London Bridge furgonetka dostawcza wjechała w grupę spacerujących i potrąciła, zabijając i raniąc kilka osób. Następnie mężczyźni pojechali dalej, na Borough Market i tam rzucili się z nożami na siedzących w restauracjach i kawiarniach. Borough Market, to miejsce trendy, gdzie wieczorami, zwłaszcza w weekendy, przyjeżdżają i Londyńczycy i turyści, aby odpocząć i zrelaksować się w sympatycznej atmosferze. Szybko podano komunikat o wykluczeniu trzeciego wypadku, na Voxhall, jako incydentu terrorystycznego. Voxhall, to część południowego Londynu, gdzie zamieszkuje kolorowa ludność z byłych kolonii na Karaibach, znana także z „Jamaican gangs”, „gangów z Jamajki”, i bijatyk z użyciem noża jako typowej sobotniej rozrywki. W wyniku dwóch zamachów, na London Bridge i Borough Market, zginęło 7 ludzi, a 48 zostało rannych. Znowu ofiarami byli „ludzie soboty”, Europejczycy odpoczywający podczas weekendu, ich styl życia i sposób wypoczywania – dokładnie jak w Nicei czy w Paryżu, jeśli ktoś jeszcze pamięta klub Bataclan i kawiarenkę na Saint-Denis. I kolejny raz zdarzyło się to – jak w marcu Most Westminsterski, a w maju Manchester Arena –w miejscach znanych, popularnych, gdzie gromadzą się tłumy. Mark Rawlings z Policji Metropolitalnej potwierdził, że były to z pewnością „terrorist incidents”, jakbyśmy tego nie wiedzieli. Premier Theresa May znowu wygłosiła mowę, gdzie powtarzały się słowa „nasze myśli są z rodzinami ofiar”. Lider opozycji jeszcze raz nazwał atak „brutalnym i szokującym”, a mer Londynu Sadiq Khan, muzułmanin, któremu do dziś zarzuca się niedawne kontakty z radykalnymi ugrupowaniami islamistycznymi, potępił zamach jako „barbarzyński”. Jak widać, inflacja słów i znaczeń postępuje błyskawicznie. Wciąż czynna jest linia Anti-terrorist hotline, gdzie można informować o sprawcach masakry lub nieznanych okolicznościach zajścia. Jak dotąd, mało użyteczna, bo we wspólnotach muzułmańskich panuje zmowa milczenia. Znów dostrzega się świetną pracę policji i służb specjalnych, po zamachu, oraz ich kompletne zagubienie, jeśli idzie o działania prewencyjne.
  Po Manchester Tragedy reprezentanci MI5, kontrwywiadu poinformowali, że mają w ręku dwie listy. Pierwsza liczy 20 tys. osób znanych kontrwywiadowi ze swoich radykalnych poglądów, a druga – 3 tys. wobec których zostały podjęte działania operacyjne. Terrorysta z Manchesteru był znany kontrwywiadowi i znajdował się na pierwszej liście, ale nie na drugiej, więc mógł spokojnie dokonać swojego zamachu. A swoją drogą news, że po ulicach miast Wielkiej Brytanii spaceruje sobie 3 tysiące potencjalnych zamachowców, z pewnością nie poprawiła widzom nastrojów. Zwłaszcza, że juz po kilku dniach najwyższego, „krytycznego” poziomu zagrożenia terrorystycznego Theresa May szybko go obniżyła, do „poważnego”, co oznaczało, że kolejny zamach jest „wysoce prawdopodobny”, ale już nie „możliwy w dowolnym momencie”, choć przecież był. I już we wtorek zaczęto odwoływać policję i wojsko z ulic i strategicznych punktów jak gmach parlamentu, Pałac Buckingham, z ulic i placów, z dworców kolejowych i dworców lotniczych. Jak się okazało, niesłusznie. Ale zwyciężyło myślenie kategoriami politycznymi - warto przypomnieć, że wybory powszechne już we czwartek, a ośrodki badań opinii społecznej wskazują tylko kilkupunktową przewagę konserwatystów. I znów politycy, służby specjalne, media i obywatele zadają sobie dobrze znane pytania. Dlaczego doszło do zamachu, i co zrobić, aby zapobiec podobnym tragediom w przyszłości? Ale - najpierw diagnoza, a potem terapia. Diagnoza będzie z konieczności krótka, bo proces, który doprowadził do dzisiejszej dramatycznej sytuacji, trwa od kilku dekad. Rozpoczął się 70 lat temu, kiedy to za decyzją wicekróla Raju, lorda Mountbattena, Indie zostały podzielone na hinduistyczne Indie i muzułmański Pakistan. Uciekając przed nędzą i głodem, ludzie zaczęli zjeżdżać do Wielkiej Brytanii, a zwłaszcza do Londynu i miast Midlandów, osiedlali się tam, gdzie brakowało rąk do pracy. Dzisiejsi islamiści zamachowcy, to trzecie – czwarte pokolenie tych, którzy zjechali po 1947 roku. Tu znależli swoją drugą ojczyznę, pomoc i wsparcie, słowem, nowe życie. Potem, w latach 60. i 70. rozpoczęła się rewolucja kontrkulturowa, która zaczęła przesuwać na lewo myślenie o państwie, religii, rodzinie, także ethnic minorities, które emancypowały się w tempie błyskawicznym – przy równoczesnej krytyce i deprecjacji europejskiego dorobku cywilizacyjnego i kulturowego. A za każdym razem, kiedy w wyborach parlamentarnych zwyciężali laburzyści, proces ulegał przyspieszeniu. Coraz liczniejsze rzesze muzułmanów z Pakistanu, Afganistanu, Somalii, Tanzanii, Nigerii i krajów Maghrebu, coraz więcej z nich na garnuszku państwa - zasiłek socjalny, dom lub mieszkanie, wykształcenie, opieka medyczna - coraz rozleglejsze obszary, gdzie zamiast brytyjskiego prawa obowiązywał szariat, nadreprezentacja muzułmanów w polityce, samorządach i mediach, coraz bardziej absurdalna polityka państwa, najwyraźniej faworyzująca wyznawców Allaha. Do tego należy dodać brytyjski „kompleks Imperium”, to ustawiczne bicie się w piersi – także konserwatystów – za niegdysiejsze okupowania i eksploatowania niemal połowy świata. Władze uprawiały politykę multi-culti, wciąż zastanawiając się, co można jeszcze zrobić, aby „stworzyć takie warunki, by muzułmanie zechcieli się zintegrować lub przynajmniej szanować wartości kraju, który ich przyjął”. Ale ten proces się nie udał i wszystko zmierzało do katastrofy. W jakimś momencie, w Wielkiej Brytanii był to lipiec 2005, pamiętne 7/7, fakty zakwestionowały dotychczasową linię polityki władz wobec wspólnoty muzułmańskiej. Niestety, proces dojrzewania lewicowych elit politycznych, w tym brytyjskich, przebiega powoli, więc na ulicach Londynu i miast Midlandów ciągle leje się krew. Kołem ratunkowym mogłoby być uruchomienie dwóch rodzajów działań reaktywnych. Po pierwsze, uwolnić Policję Metropolitalna, MI5 i MI6, a więc kontrwywiad i wywiad z okowów politycznej poprawności, która nie pozwala im na skuteczne działania. Są wciąż bardzo dobre – widać to kiedy zamach już się zdarzy – ale śmiertelnie obawiają się zarzutów liberalnych partii, organizacji pozarządowych i mediów oraz epitetów „ci rasiści”, „mordercy”, „faszyści”. No i konieczna jest współpraca wspólnot muzułmańskich z policją i służbami w zapobieganiu przyszłym zamachom. I tu już będą potrzebne nowe ustawy, które ten proces wspomogą. Większa liczba agentów w szeregach z listy 20 tys. podejrzanych o radykalne poglądy? Ekstradycja rodzin terrorystów, którzy brali udział w zamachu do krajów pochodzenia? Obecność policji w meczetach i centrach muzułmańskich, znanych z radykalnych poglądów ich liderów? Będąc ostatnio w Londynie, po raz pierwszy słyszałam dziennikarzy z BBC pytających gości – muzułmanów „co zamierzają robić, by pomóc służbom zapewnić bezpieczeństwo obywatelom?”. Bo dopóki muzułmańscy mułłowie będą uprawiali „język nienawiści” i nawoływać do świętej wojny z kafirami, póki mer Londynu Sadiq Khan nie stanie się łącznikiem między swoją wspólnotą a Downing Street, a rodzice bojowników ISIS będą przekonywać, że „nic nie wiedzieli o planach wyjazdowych swoich synów czy córek do Syrii czy Iraku”, w Wielkiej Brytanii będą ginąć ludzie. Anglicy i turyści, dorośli i dzieci.
  autor: Elżbieta Królikowska-Avis Ps..Dalej? Niech Theresa May wytatuuje sobie motylka na czole, dupie i cipie! A co z malowaniem ciał zamachowców świńską krwią, spalaniem i rozrzucaniem prochów na śmietniku? Musimy zacząć traktować każdą próbę wysyłania do nas islamskich transportów przymusowych JAKO POCZĄTEK WOJNY HYBRYDOWEJ! Nie ma to tamto: atakujesz Polskę—POCZUJESZ ODPOWIEDŹ NA ATAK!
 • @Husky
  http://media.wplm.pl/pictures/825/upscale_True/path/2017/06/05/835/360/fc470d475d1f4c7d8762880ed2cec438.png "Daily Mail": Szokujące kulisy zamachu na London Bridge. Jeden z zamachowców był znany służbom z pewnego filmu... [WIDEO] O zadziwiającym tle zamachu w Londynie czytamy na stronach brytyjskiego pisma „Daily Mail”. Dziennikarze gazety przekonują, że jeden z terrorystów-zabójców ostatniego zamachu na London Bridge był… znany tamtejszej policji i służbom. Mało tego, znali go wszyscy internauci dzięki jednemu z filmów internetowych. W czym rzecz? 27-letni muzułmański ekstremista (ps. „Abz”) pojawił się bowiem w filmie dokumentalnym Channel 4 poświęconym brytyjskim dżihadystom. Na filmie, który prezentujemy poniżej widać go - zdaniem „Daily Mail” - obok dwóch sławnych muzułmańskich „kaznodziejów”. Muzułmanin był obecny na sfilmowanej (ponad półtora roku temu) kłótni z policją po tym, jak flaga tzw. Państwa Islamskiego została rozwinięta w jednym z parków. Scotland Yard twierdzi, że zna tożsamość wszystkich terrorystów, którzy zamordowali siedem osób i ranili czterdzieści osiem kolejnych na London Bridge i wewnątrz Borough Market - ale zwrócili się do prasy, by ich nie publikować. Stąd mowa jedynie o pseudonimach. Brytyjska premier Theresa May powiedziała w niedzielę, że ataki na terenie Wielkiej Brytanii „połączone są wrogą ideologią islamskiego ekstremizmu”. Zapowiedziała też zaostrzenie walki z terroryzmem, twierdząc, że „jest zbyt wiele tolerancji dla ekstremizmu”. Przemawiając na Downing Street w Londynie, May potwierdziła, że co najmniej siedem osób nie żyje, a 48 jest rannych, „z których wielu jest w sytuacji zagrożenia życia”. W emocjonalnym, mocnym wystąpieniu May powiedziała: „nasz kraj ponownie stał się ofiarą brutalnego ataku terrorystycznego”. Premier pochwaliła jednocześnie policję i służby ratunkowe za błyskawiczną reakcję na miejscu zdarzenia, podkreślając, że „terroryści zostali skonfrontowani (przez interweniujące służby) w ciągu ośmiu minut od otrzymania pierwszego zgłoszenia”. https://www.youtube.com/watch?v=JhoFAELZ00U Jednocześnie przypomniała, że to trzeci zamach na terenie Wielkiej Brytanii w ciągu trzech miesięcy, dodając jednak, że od ataku w pobliżu Mostu Westminsterskiego w marcu br., służbom udało się również powstrzymać pięć innych ataków. Jak zaznaczyła, te zdarzenia nie są ze sobą połączone, tłumacząc jednocześnie: „doświadczamy nowego trendu, jeśli chodzi o zagrożenie, z którym się mierzymy”, kiedy sprawcy nie tylko przygotowują swoje plany, ale również inspirują się innymi, „najbardziej brutalnymi formami ataku”. Przedstawiając plan odpowiedzi wobec narastającego zagrożenia terrorystycznego, May nakreśliła kluczowe obszary, w których planuje podjęcie działania. Szefowa rządu zaznaczyła, że wszystkie ataki „są połączone tą samą wrogą ideologią islamskiego ekstremizmu, która propaguje nienawiść i sieje podziały”. To ideologia, która twierdzi, że nasze zachodnie wartości wolności, demokracji i praw człowieka są niekompatybilne z religią islamu; ideologia, która jest perwersją islamu i prawdy, a jej pokonanie jest jednym z wielkich wyzwań naszych czasów podkreśliła. Zaznaczyła też, że pokonanie tej ideologii nie jest możliwe wyłącznie za pomocą interwencji zbrojnej lub utrzymania stałych defensywnych operacji antyterrorystycznych, ale na drodze „odciągania ludzi od przemocy i sprawiania, żeby zrozumieli, iż pluralistyczne, brytyjskie wartości są nadrzędne wobec tego, co oferują siewcy i sympatycy nienawiści”. May podkreśliła, że „nie można pozwolić tej ideologii na funkcjonowanie w bezpiecznej przestrzeni, która pozwala jej się rozwijać”, a taką jej zdaniem jest przyzwalanie przez dostawców usług internetowych na niekontrolowaną wymianę informacji za pomocą internetu. Musimy pracować z sojuszniczymi, demokratycznymi rządami, aby wypracować międzynarodowe porozumienia, które regulują cyberprzestrzeń i przeciwdziałają terroryzmowi zapowiedziała szefowa rządu, która w przeszłości krytykowała m.in. szyfrowanie danych, które nie pozwala policji na śledzenie komunikacji internetowej na platformach takich jak komunikator WhatsApp. Brytyjska premier powiedziała również, że konieczne jest podjęcie działań wewnętrznych w związku z tym, że - jej zdaniem - w Zjednoczonym Królestwie „jest zbyt wiele tolerancji dla ekstremizmu”. To będzie wymagało trudnych, zawstydzających rozmów, ale cały kraj musi połączyć się w jedno, prawdziwie zjednoczone królestwo”, nie pozwalając na funkcjonowanie „oddzielonych, segregowanych społeczności. Jednocześnie zapowiedziała również przegląd istniejącej strategii i przepisów antyterrorystycznych, aby „zapewnić, że policja i służby bezpieczeństwa mają uprawnienia, których potrzebują” w obliczu „bardziej złożonego, ukrytego” charakteru zagrożenia. Nadszedł czas, żeby powiedzieć: dość! Wszyscy powinni wieść swoje życie normalnie, a społeczeństwo dalej funkcjonować w oparciu o swoje wartości, ale jeśli chodzi o walkę z ekstremizmem, sytuacja musi się zmienić podkreśliła. Premier May przypomniała, że dwa największe ugrupowania - rządząca Partia Konserwatywna i opozycyjna Partia Pracy - zawiesiły w niedzielę kampanię przed czwartkowymi wyborami parlamentarnymi. Zaznaczyła jednak, że „przemoc nigdy nie zakłóci procesu demokratycznego” i do głosowania dojdzie zgodnie z planem, a obie partie wznowią działanie w poniedziałek. Jednocześnie brytyjska minister spraw wewnętrznych Amber Rudd powiedziała w rozmowie z mediami, że sprawcy byli „prawdopodobnie radykalnymi islamistami” i dodała: „musimy dowiedzieć się, w jaki sposób się zradykalizowali”.
  W sobotę wieczorem zamachowcy najpierw wjechali samochodem w ludzi przebywających na moście London Bridge w centrum miasta, a następnie wysiedli z pojazdu i zaatakowali przechodniów nożami w pobliżu targu Borough Market. Wśród rannych są m.in. obywatele Australii i Francji. Wśród poszkodowanych w sobotnim ataku w Londynie są m.in. obywatele Francji i Australii. Nie ma informacji o tym, czy są wśród nich są również Polacy.
  (Jakub Krupa, Londyn), Daily Mail Ps....Angolom problem tych zamachowców trudno rozpoznać(na tym filmie też). Zamachowcy mają stroje sukienkowe, brody, karnacje i zakryte twarze(całe w szmatach) nie możliwe rozpoznać po dyskusji stąd apel...muzułmańscy nachodźcy wracajcie do swoich lepianek. Tam kozy za wami beczą, bo nie ma ich kto jebać.
  Premier prawicowa mówi, że odetnie net islamistom. Mój Boże. Dziś na tym moście powinni wisieć wszyscy ekstremiści tak jak kiedyś w Anglii publicznie odrąbywano łby przestępcom. Stracili jaja i rozum!
  Dlatego nie wierzę w te rzekomo "udaremnione zamachy". Kłamią, aby uspokoić ludzi, ale to ma krótkie nogi. I po co te dyskusje Policjantów? Rozwinęli flagę, jeśli złamali przepis wylegitymować, spisać, wystawić mandat z grzywną. Po co te pogadanki? Do takich śmieci islamskich okutanych w te szmaty, powinno się strzelać na ulicy bez ostrzeżenia!!! To nie fanatyzm tylko opętanie. http://zolwiki.blog.pl/?s=op%C4%99ta Co zwróciło moją uwagę to wiek policjantów-u nas niespotykany bo sami młodzi, w Anglii po 40-ce na ulicy!
 • @kula Lis 67 20:48:19
  A vote for a Muslim Mayor turned out to be a vote for Muslim Violence

  https://pbs.twimg.com/media/DBZkmUzUwAI0ul0.jpg
 • @Husky
  http://media.wplm.pl/pictures/825/upscale_True/path/2017/06/05/825/360/3b7dff4215574840ad9bf544ad42e4f4.jpeg Mocne słowa Dominiki Ćosić po zamachu w Londynie: „Od polityków oczekuję decyzji, a nie frazesów. Tylko tyle lub aż tyle”....Madryt, Londyn, Paryż, Bruksela, Nicea, Berlin, Londyn, Manchester, Londyn, etc. Liczba zamachów w Europie wydłuża się, a większość polityków ma do powiedzenia co najwyżej oklepane frazesy o solidarności europejskiej i wyrazy współczucia dla ofiar i ich bliskich napisała na Facebooku Dominika Ćosić, dziennikarska, korespondentka TVP. Podkreśliła, że nie można biernie przyglądać się atakom terroru.
  Parafrazując słynną książkę Oriany Fallaci, w zwykłych ludziach, takich ja, coraz więcej jest wściekłości, a coraz mniej dumy z Europy. Mamy się przyzwyczaić do życia w cieniu zamachów terrorystycznych. Rozumiem, że trzeba starać się żyć normalnie i nie zamykać w domach. Nie wpadać w histerię. Ale nie można biernie przyglądać się kolejnym aktom terroru zwróciła uwagę dziennikarka. https://twitter.com/justyna560/status/871472480166318085/photo/1 Podkreśliła, że to tylko zachęca terrorystów do działania. Zwraca jeszcze uwagę na jeden aspekt. Skoro islam jest religią pokoju, to niech imamowie zaczną głosić, że na sprawców zamachów zamiast dziewic w raju, będą czekać świnie w piekle. I niech potępiają terrorystów. Imamów, nawołujących do zabijania niewiernych trzeba deportować, nawet jeśli mają już obywatelstwa belgijskie, francuskie czy brytyjskie zaznaczyła Dominika Ćosić. Wyjaśnia jednak, że nie można utożsamiać zwykłych muzułmanów z terrorystami islamskimi.
  Tym bardziej, że wśród ofiar zamachów są także muzułmanie. Ale tych radykalnych, powiązanych z dżihadystami trzeba po prostu deportować i uniemożliwiać im szerzenie mowy śmierci tłumaczy korespondentka i dodaje: Z kredek, misiów i tatuaży w pszczółki nie śmieję się, bo w ten sposób zwykli ludzie walczą z traumą, te gesty zastępują amulety. Ale od polityków oczekuję decyzji, a nie frazesów. Tylko tyle lub aż tyle napisała na Facebooku Dominika Ćosić. Ps..Brawo! O taką postawę dziennikarzy chodzi. Tylko kto w tej nienormalnej poprawności politycznej odważy się ruszyć imamów czy dżihadystów?? Może zaproszą Trumpa a on już zrobi porządek w tej pedalskiej Europie multi-kulti! liderzy bez jaj!! Czego można się spodziewać po dwóch królach €uro landu? jeden alkoholik, drugi zdrajca własnego narodu, ludzie bez honoru, charyzmy, własnych poglądów, aby było jak było, aby nie było. Wiemy, że alkoholik Juncker zna język kosmiczny - „Przywódcy innych planet martwią się o UE” (http://tn.1j.pl/ae978/), ale reszta? Więc czego można PO nich oczekiwać? Wybrali ciotę Tuska czyli niemieckiego fryca to mają !! jak rządził w Polsce też lała się krew, za rządów PO PSL zginęło więcej ludzi niż w stanie wojennym !! Ja współczuję baranom zabijanym w ofierze a nie tym którzy sprowokowali wydarzenia i idą z komunałami na ustach na rzeż. Podobnie traktowano Hitlera i Stalina a skończyło ...Żadnych mocnych decyzji od polityków nie będzie. Będzie wojna domowa, naród weźmie jak zwykle sprawy w swoje ręce. Popłynie krew. Wtedy dopiero politycy się zmienia, a nowi podejmą decyzje. Prosta recepta - rodzina zamachowca do 4 pokolenia powinna być wyrzucana z Europy. Jak nie ma gdzie się udać, to spuszczać ze spadochronem samolotu gdzieś na pustyni. To szybko wyleczy "bojowników"!
 • @kula Lis 67 20:23:42
  Czechy:
  NIE PRZYJMĄ JUŻ ŻADNEGO UCHODŹCY!
  UE WŚCIEKŁA!

  Czechy nie przyjmą już żadnych migrantów z Włoch i Grecji na podstawie ustalonych przez Unię Europejską kwot rozdzielania uchodźców - oświadczył po poniedziałkowym posiedzeniu czeskiego rządu socjaldemokratyczny minister spraw wewnętrznych Milan Chovanec.

  https://pbs.twimg.com/media/DBlFND-XYAMoCfx.jpg

  Według niego rząd uznał system kwot za dysfunkcyjny i podejmując decyzję o jego odrzuceniu miał także na uwadze pogorszenie się sytuacji w dziedzinie bezpieczeństwa.

  Przedstawiciele opozycji zgadzają się ze stanowiskiem rządu w tej sprawie. MSW będzie obecnie przygotowywać obronę przed ewentualnym postępowaniem, jakie mogłaby wytoczyć Komisja Europejska w związku z niedotrzymaniem zobowiązań.

  "W systemie kwot do września, kiedy ten jednorazowy mechanizm ma się skończyć, Republika Czeska nie będzie już aktywna" - powiedział Chovanec na konferencji prasowej. Jak zaznaczył, rząd polecił jego resortowi, by wstrzymał wszelką aktywność w tej sferze.

  Do Czech, które zgodnie z kwotami miałyby do września przyjąć około 2600 ludzi, przybyło dotąd tylko 12 migrantów z Grecji. Od maja ubiegłego roku czeskie władze nie zaoferowały żadnych miejsc w ramach programu, który zakłada rozdzielenie do września bieżącego roku między państwa UE 160 tys. osób. Do 12 maja br. przetransferowano jednak tylko 18 418 ludzi i Komisja Europejska przyznaje, że pełnej liczby nie da się osiągnąć.

  Sfinalizowaniem postępowania przed Komisją Europejską mogłoby być nałożenie kary przez unijny trybunał. Chovanec nie chciał spekulować na temat jej wysokości, ale eksperci MSW mówią według niego o podstawowej kwocie do 10 mln euro i kolejnych dziesiątkach tysięcy za każdy dalszy dzień niewykonywania zobowiązań.

  (PAP)
 • @kula Lis 67 20:48:19
  33% muzułmanów w Wielkiej Brytanii nie ma żadnego wykształcenia. Podpierają ściany, handlują narkotykami i oglądają sobie filmiki na Youtube

  https://pbs.twimg.com/media/DBjoF0jWAAAR8uP.jpg
 • @kula Lis 67 20:10:39
  Norweska pisarka porzuca lewicę i radzi uciekać do Polski. Wszystko przez imigrantów
  Ciemnogród rajem?

  http://wmeritum.pl/norweska-pisarka-porzuca-lewice-radzi-uciekac-polski-imigrantow/186645
 • @kula Lis 67 11:24:52
  OTO do czego doprowadziła polityka otwartych drzwi dla migrantów w Europie!

  Dziś widzimy, jak bardzo błędna była bezrefleksyjna polityka migracyjna, polityka bezwarunkowo otwartych drzwi w wielu państwach zachodnich - ocenił w poniedziałek wiceszef MSZ Konrad Szymański.

  Zapytany w TVP Info, czy niedawny zamach w Londynie zmienił coś w sposobie myślenia elit europejskich ws. otwartości na uchodźców, Szymański odpowiedział, że "zbyt łatwego znaku równości między problemem humanitarnym na Bliskim Wschodzie, polityką uchodźczą a zamachami nigdy czynić nie wolno".

  "Ale prawdą jest, że polityka otwartych drzwi, próba ponadnarodowego zarządzania migracją i ruchem uchodźczym z całą pewnością stwarza podwyższone ryzyko, że nie będziemy wiedzieli dokładnie kto do Europy przyjeżdża, i to jest jeden z powodów, dla których polski rząd zachowuje się bardzo ostrożnie w tej sprawie" - powiedział wiceszef MSZ.

  Stwierdził, że na pewno w interesie tzw. Państwa Islamskiego jest destabilizacja polityczna i społeczna nie tylko Bliskiego Wschodu, ale i zachodu Europy. Ten proces - podkreślił Szymański - nie rozpoczął się dziś.

  "Dzisiaj widzimy, jak bardzo błędna była polityka, bezrefleksyjna polityka migracyjna, polityka bezwarunkowo otwartych drzwi w wielu państwach zachodnich. To jest bardzo przykre doświadczenie, ale trzeba powiedzieć to jasno, że pokojowa koegzystencja, współpraca w ramach wielkiego projektu społeczeństwa wielokulturowego nie wychodzi" - powiedział wiceminister spraw zagranicznych.

  http://malydziennik.pl/oto-do-czego-doprowadzila-polityka-otwartych-drzwi-dla-migrantow-w-europie-szokujace,5491.html
 • @Husky
  http://media.wplm.pl/pictures/1140x400/crop_center/upscale_True/path/2016/08/09/1440/1080/92321e74b2074515b20896c130f33ede.jpeg http://media.wplm.pl/pictures/825x460/crop_center/upscale_True/path/2017/06/04/960/540/8509452922864266b3d40b08dab69f46.jpeg Jak reagować na atak islamskich nożowników? ABC antyterrorystycznej samoobrony...Telefon 997? Czy może chwyć krzesło, kosz na śmieci, kamień, kij, cegłę – cokolwiek masz pod ręką? Ostatni zamach w Londynie, gdzie trzech oszalałych fanatyków islamskich zaatakowało przypadkowo napotkanych, niewinnych ludzi, bezkarnie dźgając na lewo i prawo nożami – zwróciło moją uwagę na bezbronność współczesnych mieszkańców Europy w starciu z bezwzględnymi „rzeźnikami”. Szczególnie drastyczny był przypadek kobiety, której arabska dzicz zadała kilkanaście ciosów…Pytałem wiele lat temu mego trenera karate (Shimoda, 4 dan) jak sprawdzają się jego techniki poza matą, w walce ulicznej. Japończyk, wielokrotny triumfator zawodów sportowych stylu Shotokan uśmiechnął się tylko, a potem powiedział: Jeśli ktoś zagrozi życiu twemu lub najbliższych ci osób – zapomnij o walce fair. Chwytaj co masz pod ręką: kamień, kij, cegłę… Kop poniżej pasa, oślep przeciwnika, a jeśli masz broń palną – użyj jej bez wahania. Przestępcy nie zasługują na taryfę ulgową…W tłumie ludzi, którzy zostali znienacka napadnięci przez zdeterminowanych, prymitywnych morderców nie znalazło się kilku twardzieli – wysportowanych facetów – którzy z równą albo i większą brutalnością, wykorzystując każdy dostępny podręczny „oręż” spacyfikowali by skutecznie nożowników…Lata lewackiego niszczenia męskości mężczyzn zaowocowały pokoleniem metroseksualnych, poprawnych politycznie osobników, niezdolnych do działania i odparcia agresji. A przecież w chwili zagrożenia, nie ma czasu na wykręcenie numeru 997! Trzeba zareagować tu i teraz. Idą wilcze czasy. Nie z naszej winy. Pora, by państwo bezwzględnie respektowało poszanowanie prawa. Czas, by nasze społeczeństwo (w tym kobiety) uzbroić, a mężczyzn znów nauczyć tego, do czego zawsze mieli predyspozycje: do walki o bezpieczeństwo swego kraju i życie polskich obywateli. Sale sportów walki i strzelnice powinny się zapełnić. Inaczej będziemy skazani na los ofiary…
  Ps. Znowu świętowałem hucznie 4 czerwca; to jest dzień moich urodzin. I nie potrafił ich nawet zepsuć jakiś jubileusz okrągłego stołu czy „nocnej zmiany”! Z tomiku „Pro publico bono” przypominam stary wiersz napisany jeszcze za poprzedniej koalicji PO-PSL.

  O WYŻSZOŚCI IV RZECZYPOSPOLITEJ

  NAD IV RZESZĄ

  Myślę dziś o bohaterach,

  Którzy za nas krew przelali.

  Wierzę, że nie pozwolimy,

  By ich pamięć tu szargali.

  Chcę, by – gdy o Wolność chodzi –

  Zapytano nas o zdanie.

  Żądam, by przyszłością Kraju

  Nie kupczyć. I nie cyganić.

  Marzę wciąż o takiej Polsce,

  Gdzie rząd rządzić się nie boi.

  I nie jestem tu sam jeden,

  Co za Ojcowizną stoi.

  Pytam zatem: Komu służą

  Ci, co sami idą w jasyr?

  I kto prawo dał tym tchórzom

  Sprzedać przyszłość dzieci naszych?

  Mówię „nie!” pazernej szajce,

  Pajacom, kosmopolitom.

  Stawiam veto ignorantom,

  Zaprzańcom, karierowiczom…

  Czyż nam braknie ludzi mądrych?

  Czy uczciwość spadła w cenie?

  Komu ma to wszystko służyć,

  I na co to przedstawienie?

  Z portretu w złoconych ramach

  Dziadek-ułan patrzy srogo.

  Rękę wsparł na głowni szabli,

  Jakby „Wara!” mówił wrogom…

  Słyszę serca Polski bicie,

  Widzę znów Rzeczpospolitą…

  Nie chcę Czwartej Rzeszy tworzyć

  Czwartą RP pragnę witać!

  Przypominam balladę pt. HETMAN (Stefan Czarniecki). Dla niego walka o wolność była czymś zupełnie naturalnym… Jak oddychanie… https://youtu.be/WNYaXueWI3I Ps...W Polsce są prawdziwi mężczyźni? Artykuł o panoszeniu się Czeczenów w Coniewie rozwiewa takie nadzieje. Tak będzie w każdym mieście i wobec arabów i murzynów. Niestety. W dzisiejszej pedalsko-lesbijskiej żydolewackiej Europie jedynie Rosjanie mogą sobie poradzić z islamistami. Oczywiście jak zachód nie będzie im przeszkadzał. Jeśli dojdzie do obrony polskich kobiet, dzieci, polskich wartości, to wymiar sprawiedliwości, policja, prokuratura mają murem stać po stronie Polaków, a nie Human Rights Watch i tyle!! Zrozumieli..? Komuchy zabrały Polakom prawo do posiadania broni. Czy PiS coś zmienił?
 • @kula Lis 67 21:31:55
  Nowy dowód Makreli...

  https://pbs.twimg.com/media/DBjXR5cXsAAanph.jpg
 • @kula Lis 67 21:31:55
  SZOKUJĄCE!
  Islamista wdarł się do kościoła na ślub i zaczął atakować! FILM

  Pojedyncze ataki oszalałych z nienawiści islamistów staje się codziennym krajobrazem liberalnej Europy. Podczas ślubnej Mszy Świętej w kościele św. Pawła w hiszpańskiej miejscowości Valladolid, jeden z takich muzułmanów zaatakował ... mszę ślubną! Marokańczyk wdarł się na ślub młodej pary, zaczął rzucać się na ołtarz, próbował atakować kapłana i krzyczał „Allah jest wielki”.

  Widać, że wojna świata islamskiego na dobre rozpoczęła się ze światem chrześcijańskim!


  http://telewizjarepublika.pl/szokujace-islamista-wdarl-sie-do-kosciola-na-slub-i-zaczal-atakowac-film,49536.html
 • @Husky 07:55:35
  Candice Hedge..lat 31..w sobotę jadła kolację z chłopakiem w Londynie..
  nagle podszedł od tyłu jeden z islamistów i pociął ją nożem po szyi..

  https://pbs.twimg.com/media/DBkIMTtXUAETbYR.jpg
 • @kula Lis 67 08:56:42
  The choice is yours!

  https://pbs.twimg.com/media/DBkZVAWUIAABN80.jpg
 • @kula Lis 67 11:31:04
  Prawda o Polsce..ciągle oczywiście aktualna.

  https://pbs.twimg.com/media/DBkEiaSXcAAMx01.jpg
 • @
  „Polska jest centrum Cywilizacji Europejskiej” - powiedział Ronald Reagan.
  A Cywilizacja Europejska to są Biali Chrześcijanie; a nie neo-poganie lub CEPy Krzysztofa Wojtasa.

  Z ostatniej chwili:
  „Odciski palców (rosyjskich hacker'ów) są w każdym serwerze” - powiedziała reporterka amerykańskiej NBC Megyn Kelly (na pensji US$20 milionów rocznie) w wywiadzie z Putinem.
  W odpowiedzi Putin zapytał: „A czy są tam również odciski rogów i kopyt? Czy pani wie, o czym pani mówi?”
  Zauważcie, że komuniści amerykańscy są dobrze płatni, aby dobrze manipulować opnią publiczną, czyli dobrze kłamać .

  „Nic się nie stało” mówi major Londynu Sadiq Khan. „Nie ma powodu do paniki”.
  Prezydent Trump mu tego nie przepuści; a Lewica nie przepuści Trumpowi.
 • Atak Islamu w Londynie -Mowie Jak Jest - teraz w MaxTV
  https://pbs.twimg.com/media/DBnIWYzXgAIUVB2.jpg

  https://t.co/iQUE6kwQPU
 • @kula Lis 67 21:31:55
  https://pbs.twimg.com/media/DBkeWmsXcAAgchC.jpg
 • @Husky 06:46:09
  Dlaczego żaden polityk, w tym europoseł, nie zada pytań o rolę Frontexu w dostarczaniu imigrantów do portów Europy. Dlaczego ten proceder nie został przerwany? Dlaczego po podjęciu ludzi z pontonu nie są oni odstawiani na brzeg Libii, tylko godzinami transportowani do Włoch? Co dzieje się z pontonami na 150 osób i potężnymi silnikami do tych pontonów za kilkanaście tysięcy dolarów? Czy są niszczone? Jak działa system wyboru firm, które zajmują się redystrybucją środków finansowych związanych z "obsługą" potrzeb osób podjętych z pontonów po ich przybyciu do Europy? Jakie firmy i z kim powiązane obsługują ten obszar aktywności? To tylko pytania dot. zagadnień, które całkowicie POMIJANE są w przekazie medialnym dotyczącym nielegalnych imigrantów. Kiedy w Polsce? https://reporters.pl/3905/slow...
 • @Husky 06:55:19
  Zdziecinniali Europejczycy dają się dymać na potęgę tej dyktaturze
  żydolewackiej, ale jak się daje, to czemu nie ? Mają za to multi-kulti, terroryzm, i rosnący elektorat Eurokratów w osobach tzw. "uchodźców", który zapewni Eurokratom długie rządy do czasu, aż w Europie zwycięży Islam. Wtedy dyktatura żydolewaków zostanie obalona przez Sharia.
  https://pbs.twimg.com/media/CC...
 • @Husky 06:55:19
  Australia - "Incydent terrorystyczny" w Melbourne."...Yacqub Khayre dokonał ataku w australijskim Melbourne...Yacqub Khayre dokonał ataku w australijskim Melbourne. W wyniku zdarzenia zginęły dwie osoby, w tym napastnik ... ... który zadzwonił do jednej z australijskich telewizji powiedział, że robi to "dla Państwa Islamskiego! To dla Al-Kaidy!". Na miejscu zjawiła się policja. Napastnik prawdopodobnie czekał, aż pod apartamenty przyjedzie odpowiednio duża liczba policjantów. Po dwóch godzinach wybiegł z budynku i zaczął strzelać bez opamiętania. Ranił trzech funkcjonariuszy, ale został zastrzelony.
  Wcześniej sąsiedzi słyszeli serie strzałów, a niektórzy mówili nawet o wybuchu. Funkcjonariusze, którzy prowadzili akcję we foyer apartamentu znaleźli martwego mężczyznę. Zrobić newsa z tego "jak zwykli biedni muzułmanie reagują naprawdę na ataki terrorystyczne" (to tak odnośnie tego co cnn ostatnio zrobiło) https://www.liveleak.com/view?i=849_1496535858
  Oczywiście też powstaje pytanie: dlaczego w tych zamachach nie zginął, żaden cywilny muzułmanin?  Tuż po tym zdarzeniu do ataku przyznało się tak zwane Państwo Islamskie.
 • @Zdzich 17:19:46
  Na islam Białas przejdzie, gdy zaproponują mu: albo islam albo gardło.
  I tak problem będzie rozwiązany.
 • @Husky
  https://cdnpl1.img.sputniknews.com/images/561/06/5610668.jpg FT: Katar zapłacił terrorystom okup w wysokości miliarda dolarów! Katar zapłacił miliard dolarów okupu za członków rodziny królewskiej porwanych w Iraku, pisze gazeta Financial Times, powołując się na źródła zaznajomione z sytuacją. Według dowódców grup zbrojnych i przedstawicieli rządu w regionie Doha zapłaciła za uwolnienie 26 członków katarskiej rodziny królewskiej na południu Iraku i „50 bojowników schwytanych przez dżihadystów w Syrii”. Katar przekazał pieniądze powiązanemu z Al-Kaidą ugrupowaniu walczącemu w Syrii i służbom bezpieczeństwa Iranu. Financial Times zaznacza, że ​​transakcja miała miejsce w kwietniu. Potwierdziło to źródło bliskie katarskiemu rządowi. W grudniu 2015 roku nieznani sprawcy porwali katarskich myśliwych z sokołami z obozu na pustyni Nadżaf na południowym zachodzie prowincji o tej samej nazwie w pobliżu granicy z Arabią Saudyjską. Według źródła RIA Novosti w irackiej policji wśród porwanych byli członkowie panującej w Katarze rodziny. Negocjacje w sprawie uwolnienia zakładników między Iranem, Katarem i libańskim ruchem „Hezbollah” trwały ponad rok. W kwietniu 26 myśliwych zostało uwolnionych i przekazanych ambasadorowi Kataru w Iraku. https://pl.sputniknews.com/swiatowa_prasa/201706065610708-sputnik-katar-okup-terrorysci/
 • @Husky
  Petycja zastraszanych przez Czeczenów mieszkańców Góry Kalwarii do MSWiA: "Patologia, bezprawie, strach". ZOBACZ DOKUMENT http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/343071-tylko-u-nas-petycja-zastraszanych-przez-czeczenow-mieszkancow-gory-kalwarii-do-mswia-patologia-bezprawie-strach-zobacz-dokument Ps..Czyli u nas to samo. Nie przyjmować Czeczenów, bo niczym się nie różnią od reszty muslimów. Pani Premier, pomimo Pani sprzeciwu na relokację, coraz mniej pewnie czuję się na naszych ulicach. Co na to pan minister i jego zastępcy? A to ciekawe POlicjanty boją się o życie. Policja czeka na nowe Włodowo ? A co mają powiedzieć zwykli ludzie. Na emeryturkę wcześniejszą to owszem, kasę brać też owszem ale wziąć się za robotę to nie ma komu. Do roboty darmozjady POlicyjne ! Obywatele płacą podatki i nie ma, że to że tamto...Nie płacić im pieniędzy. A to coś nowego, poprawność polityczna w tamtejszej policji czy same cykory tam są ? Błaszak brygadę szturmową i do ruskich z nimi ale już. W Rosji nie ma wojny a w Czeczenii nie ma też żadnego konfliktu, więc co te pastuchy kóz jeszcze robią w Polsce?! Za łachy i won z kraju. Kardynał Nycz i bp. Pieronek powinni w tym ośrodku prowadzić rekolekcje dla muzułmanów. Niech ćwiczą korytarz humanitarny. Okazja. Islam to zagrożenie dla białych kobiet i dzieci, tylko w Anglii działający przez lata muzułmański gang pedofilów pod ochrona poprawności politycznej ma na swoim koncie 2,5 tys zgwałconych białych dziewczynek! Podaję adresy dwóch portali zajmujących się informowaniem o niebezpieczeństwach związanych z islamskimi migrantami: www.ndie.pl , www.euroislam.pl Chcesz pomóc je promować wyślij link znajomemu.
 • @kula Lis 67 14:11:49
  Przykład bredzenia unijnych urzędników.

  https://pbs.twimg.com/media/DBozVECXoAI9lL5.jpg
 • @kula Lis 67 11:12:59
  A może byli to aborygeni
  Zapytajmy panią ekspert z Antypodów 8-)))))
 • @kula Lis 67 15:01:05
  https://pbs.twimg.com/card_img/872046932318986241/xGTdC9Q4?format=jpg&name=600x314

  Youssef Zaghba "was flagged to British authorities last year after being arrested en route to Syria":

  https://www.thesun.co.uk/news/3735570/london-bridge-attacker-youssef-zaghba-italian-flagged-british-officials-route-syria/
 • @kula Lis 67 15:01:05
  Roy Larner..kibic, który rzucił się w pojedynkę na islamistów w Londynie..i który na ich okrzyki odpowiedział: "Fu*k you, I'm Millwall".

  https://pbs.twimg.com/media/DBooku1XUAEOviS.jpg
 • @kula Lis 67 14:11:49
  Dr Brzeski: Niemcy po raz trzeci w ciągu 100 lat wplątują Europę w wojn

  https://t.co/PKu1jVt87F
 • @kula Lis 67 10:13:12
  'We all feel the pain' - Londoners gather to mourn attack victims

  https://pbs.twimg.com/media/DBpNDu0XoAI66Kh.jpg

  https://t.co/cTkQumCCCI
 • @Husky 15:45:47
  także się zastanawiam czy Aborygeni, czy Eskimosi? Pytać nie mogę bo prawie już islamista Białas mnie od ponad roku blokuje.
 • @kula Lis 67 16:51:25
  Strzały i panika przed katedrą Notre Dame. Policjant postrzelił napastnika

  https://wiadomosci.wp.pl/strzaly-i-panika-przed-katedra-notre-dame-policjant-postrzelil-napastnika-6130730827540097a
 • @kula Lis 67 16:51:25
  Australijscy Aborygeni stworzyli pierwszą i wciąż istniejącą grupę terrorystyczną
  Ci poniżej uczestniczyli i nadal uczestniczą w wielu atakach na niewiernych.
  Widać po nosach że to specjalna odmiana ultra-ortodoksyjnych żydów

  http://losyziemi.pl/wp-content/uploads/2016/09/Australijscy-Aborygeni-530x390.jpg
 • @Husky 17:54:09
  https://i.ytimg.com/vi/lTSDeq3oF50/hqdefault.jpg
 • @kula Lis 67 15:01:05
  Zdjęcie z katedry Notre Dame (kilka minut temu)

  https://pbs.twimg.com/media/DBphOZjXoAEth5b.jpg
 • @Husky 18:01:56
  Szwecja

  https://pbs.twimg.com/media/DBpl5DeXgAIfDYS.jpg
 • Ten sam dzień i dwa kościoły
  https://pbs.twimg.com/media/DBpy4F-XoAEEJtW.jpg

  https://pbs.twimg.com/media/DBpy8E1XYAATK94.jpg
 • @Husky 17:53:23 Mieszkancy Europy Zachodniej przyzwyczajają się do "ubogacenia kulturowego"
  To jeszcze kościoły i katedry tam są..? Żeby zaraz strzelać do biedaka. Przecież to tylko incydent. Przecież grzmotnął tego policjanta lekko. Ponoć to chory tylko psychicznie arab i to jest mały incydent terrorystyczny. Paryżanie postawią mu pomnik i okraszą go pięknymi hasłami pisanymi kredą. Po tym incydencie - Unia Europejska wprowadzi licencję na posiadanie młotka, a także siekiery, piły, sekatora oraz wałka do ciasta. Ponadto - zostanie wprowadzona ścisła kontrola obrotu młotkami i amunicją... Sorry, wróć... Gwoździami...i do listy jeszcze; śrubokręt, szprychy do roweru, druty do babcinych robótek! A dla białych wprowadzą zakaz posiadania pacek na muchy, bo jeszcze mogła siedzieć na wieprzowym gównie i byli by skażeni na wieki, jak by ich ktoś w samoobronie tą packą pacnął! :) A co, krzyczał? chłopaki pomocy ! Jeden z młotkiem, a oni zamknęli ludzi w katedrze? Może on leciał nastukać prezydentowi Makaronowi rozumu! :)
  Te 900 osób w katedrze stoi z rękami podniesionymi do góry, łącznie z księdzem. Są już filmy w internecie, zamieszczane przez będących tam turystów. Zamiast w meczecie najbliższym policja poszła zaatakować wiernych w katolickim kościele. Te Żabojady niczego nie zrozumieli. Do meczetu nie pójdą, bo się boją. Francja ginie.
 • @Husky 18:01:56 To był student z Algierii. Na stypendium fundacji z ośmiornicy Sorosa.
  Taa...Podnieśli ręce do góry, naprawdę są nie uzbrojeni nie widać kredek! Ale mają france odruchy...pozostałość po IIWW jak psy Pawłowa. Jedno co dobrze Francuzom wychodzi to poddawanie się...
  smutny to widok. To potomkowie tych, co w 1939 wołali - "nie będziemy umierali za Gdańsk", a rok później upokorzeni i tak umierali za Dunkierkę. Odwaga Francuzów jest przysłowiowa, im nawet nie trzeba mówić ręce do góry...!!! Cóż za wspaniali niewolnicy...!!!
  Kraje muslimskie mają jeszcze bardzo dużo idiotów do wysadzenia, nawet celowo opróżniają psychiatryki i więzienia, żeby nie płacić za leczenie, utrzymanie chorego czy więźnia, więc niech się france szykują na długotrwałe trzymanie rąk w górze i kupią więcej pampersów. Więcej informacji o muzułmańskich atakach na Europę na
  https://mobile.twitter.com/v_o...
 • @kula Lis 67 19:07:57
  //Paryż – stoi tam kilka małych domków i miliony arabskich gett. Na środku jakiś kretyn postawił gigantyczną antenę, która może się w każdej chwili zawalić. Póki co, nadaje w kosmos różne nacjonalistyczne teksty. Jest wysoka, ale to po to, by białą flagę było widać aż w Berlinie.Znana na całym świecie kuchnia francuska skłania wiele osób do wierzenia, że Francuzi na co dzień dobrze jedzą. Tak nie jest. Jak łatwo zauważyć (przejechawszy się chociażby paryskim metrem), głównym pożywieniem Francuzów są ich własne paznokcie.
  Najbardziej popularnym daniem jest kuskus – potrawa prosto z Maghrebu. Drugą znaczącą potrawą jest paella – popularne danie hiszpańskie. Trzecim tażin – kolejne danie arabskie.//
  8-)))
 • @kula Lis 67 19:19:29
  Kolejne skandaliczne zachowanie policji
  Skandaliczne.
  Nie mogli poczekać na jakieś ofiary
  Byłoby za co go ustrzelić,a tak to był właściwie prawie mord na niewinnym arabie.
  Skandal

  https://v.wpimg.pl/LTE1NzA0JT1qfmFMdQQ0YHcIYR5vRzw9KFZgCi0ff2Z3BHlMdQJ1eX0Df0l4AHVjch4oCCBeLz4kHyQKJg==/
 • @Husky
  http://media.wplm.pl/pictures/825/upscale_True/path/2017/06/06/825/360/09bc10bc848d4e859ec741415007b89c.jpeg Gadowski ostrzega: W ISIS działa sekcja Europejczyków. Kilku jest nakierowanych na Polskę. Mają mapy Warszawy, Krakowa i Częstochowy. Po pierwsze w ISIS działa sekcja Europejczyków szkolonych do ataków w Izraelu. Kilku z nich jest jednak nakierowywanych na Polskę. Są tam mapy Krakowa i Warszawy, oraz Częstochowy. czytamy na profilu Witolda Gadowskiego na Facebooku.
  Gadowski ostrzega przed ewentualnym atakiem na nasz kraj. Tłumaczy to w pięciu punktach. Prócz sprawy dżihadystów nakierowanych na Polskę, jest też sprawa wypowiedzi następcy Abu Muhammada al-Adnaniego – byłego rzecznika Państwa Islamskiego.
  Po drugie następca Adnaniego wymienił Polskę jako kraj „bałwochwalców”, których żołnierze walczą z „wojownikami proroka”
  pisze Gadowski.
  Dziennikarz, twórca serii „Łowca smoków”, zwraca również uwagę na „Przystanek Woodstock”.
  Po trzecie w lecie odbywa się najgorzej chroniona impreza „Przystanek Woodstock” czytamy.
  Po czwarte atak na najbardziej katolicki kraj w Europie przyniesie duży rozgłos. Nowa strefa wojny… dodaje.
  Na koniec Gadowski mówi o kolejnym powodzie do zaniepokojenia, którego nie chce ujawniać.
  Po piąte…… Nie tego na razie nie ujawnię. Po prostu nawołuje do wzmożonej ostrożności. Źródła są dobre, m.in. żydowskie organizacje monitorujące skupiska Arabów zbliżone do Mossadu pisze Witold Gadowski.
  Ps...Wyrzucić z Polski wszystkich muzułmanów, którzy tu przyjechali po upadku komuny. Już mamy poważne problemy z Czeczeńcami i nic się nie robi w tej sprawie. Strach mieszkać tam gdzie mieszkają ci, nad którymi litowaliśmy się. W przypadku ataku na Polskę za każdego zabitego Polaka należy zabić 100 muzułmańskich śmierdziuchów!
  Pan Gadowski nagrał również kolejny komentarz. https://www.youtube.com/watch?v=acqzd3ZUzMM&t=810s
 • @Husky 19:21:27
  W niemieckiej telewizji już podali, że był to student ..... czterdziestoletni (!) i był niezrównoważony psychicznie ! W Polsce też pełno tych ciapatych studentów, oto dobry pretekst aby dostać wizę stypendium i dach nad głowa przynajmniej na początku. Są różne stypendia z krajów arabskich i Sorosa i w ten sposób przemycają swoich, później budują meczety, dają swoich imamów i zalążek już jest w Warszawce, Wrocławiu Poznaniu itd. A głupi Polacy się przyglądają i nie przyjmują uchodźców. Tak, tak przyjąć tysiące muzułmańskich dwudziesto- i trzydziestoletnich sierotek jak chcą Nycz, Pieronek i Caritas, w którym działają też pedały i lesby: http://www.wspolczesna.pl/wiad... Hiszpania.
  Miłośnik seksu z drobiem (muslim) szturmuje kościelną uroczystość ślubną https://www.youtube.com/watch?v=qLtIBtqJqIc Obłuda idzie dalej, muzułmański mer Londynu zakazał wjazdu do Londynu Tumpowi oświadczył, że Londyn to muzułmańskie miast, tak ma być jak jest. Bezczelność tego muzułmańskiego u-boota nie zna granic. Krótko po zamachu powiedział "London is one of the safest cities in the world" Londyn jest jednym z najbezpieczniejszych miast na świecie. To jest "poziom" komunistów i złodziei z "platformy"
  London mayor: We are one of the safest cities in the world https://www.youtube.com/watch?v=Ke8lH-5DcAc Jak już pisałem: ramadan dopiero się rozkręca. Najlepsze jeszcze chyba przed nami.
  RAMADAN BOMBATHON
  Day: 11
  Terror in the name of islam: Attacks - 55, Kills - 627
 • @kula Lis 67 20:15:19
  Ostatni wpis, tuż przed odwiezieniem do Tworek
  http://orbo.neon24.pl/post/138802,jak-husky-2160-funtow-zarobil
 • Justyna Ściemniałke z WSI24 wyjaśnia różnicę pomiędzy "incydentem" a "zamachem"...
  I śmieszne i straszne.


  https://pbs.twimg.com/media/DBp_8ChXcAAoURW.jpg
 • Trump - Prosto i dosadnie
  https://pbs.twimg.com/media/DBqmmKzXUAErM40.jpg
 • Updated map of Europe
  after a clique of incapable & stupid politicians (Generation of '68) took the power.

  https://pbs.twimg.com/media/DBpvZPKU0AAxW1e.jpg
 • @Husky 22:16:37
  Europejki są głupie. Łączą się z ciapatymi którzy szukają stałego pobytu i mieszkania i białej dupy w tym celu dodatkowo mają przyjemność i śmiech z naiwności samotnych kobiet pseudofeministek niechcianych przez białych mężczyzn. Polki obudźcie się nie naśladujcie głupoty Europejek bo mieszanych par w Polsce przybywa. Jest to proces przejmowania przyjmowania nachodźców i mnożenia się ich wśród Europejczyków. Synowie Polek i ciapatego utożsamiaja się z ojcami a o swych matkach i innych Polkach mówią-"white-inki".
  1. Zdelegalizować islam w Europie, skoro nawołuje do mordu.
  2. Beżowych odesłać jak leci, niech mają pretensje do swoich guru.
  3. Zburzyć meczety, żadnych pozostałości jak to zrobiła Angola a teraz robi Słowacja..
  Islam jest religią agresywną skierowaną przeciw każdemu kto nie jest muzułmaninem. Oni muzułmanie nas nie cierpią I dlatego zamykają się w swoich gettach i nie wpuszczają nas do siebie. Islam zróżnicowany w swoich odmianach jest religią skierowaną przeciwko każdemu kto jest spoza grupy choćby nawet był muzułmaninem. My nie jesteśmy sobie w stanie wyobrazić nawet ogromu tej nienawiści.
  Ps..W Koranie jest werset, że mają kłamać dla dobra Allaha. Skłamią aby się tu dostać, a potem zrobią swoje. W Szwecji by dostać pobyt, przechodzą na "Chrześcijaństwo" a po 2 latach powracają z powrotem na swój Islam ! Gdyż i Europejskim Lewakom również i w Brukseli są oni POtrzebni... by jak najszybciej POwybijać do reszty Europejskich Chrześcijan !! Meczety w Warszawie:
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Meczet_w_Warszawie_(Wilan%C3%B3w)
  https://pl.wikipedia.org/wiki/...
  Meczety w Polsce:
  https://pl.wikipedia.org/wiki/...
  Jeśli jest wojna to co one tu robią?
 • @Husky 20:43:57
  Dokładam ci więcej wpisów byś miał w tych Tworkach do których Ciebie wysyłają na fajki, coś mocniejszego i nadal dostęp do kompa. Pzdr!
 • @Husky 06:54:53
  Konsekwencje finansowe za nieprzyjmowanie imigrantów https://www.youtube.com/watch?...
 • @Husky 06:54:53
  Niemcy, Francuzi, Anglicy dostali ~ 500 miliardów zielonej sałaty w gotówce w inwestycjach od Kataru za 0% odsetek. Szmalec i tyko szmalec się liczy. Kto prowadzi świat w przepaść? Chrześcijańskie korzenie są coraz śmielej podgryzane przez islam, a niewinni, naiwni i bezbronni mieszkańcy Zachodu giną w samobójczych wybuchach dżhadystów. Według prezydenta Francji Macrona, trzeba się z tym pogodzić, kontynuując politykę otwartych drzwi. Na pewno pogodzą się z tym żydolewaccy "wojownicy sprawiedliwości społecznej", gotowi w imię żydolewackiej tzw. "tolerancji" wybaczyć każdy gwałt i przestępstwo. Jak jednak przekonać do tej obłąkańczej logiki rodziny ofiar zamachów, w tym rodziców dzieci zamordowanych po koncercie w Manchester i bliskich kolejnych zamachów w Londynie?
  Całość artykułu:
  http://www.polskacanada.com/al...
  Czy chcemy Islamu w Polsce ? Chcemy się bać chodzić po ulicy ? Chcemy żeby nasze piękne córki były gwałcone i traktowane jak bydło? Jeśli nie to uczyńmy pierwszy krok, Podpiszmy petycję za zdelegalizowaniem Islamu w Polsce. Niczego on nam dobrego z pewnością nie przyniesie.
  http://petitiongo.org/pl/petit...
 • @Husky 06:54:53
  Targalski powiedział ważną rzecz - razem z walką z terroryzmem musi iść też walka ideowa - ewangelizacja - inaczej nie wygra się tej batalii jeśli pozostaną w tej zbrodniczej religii i ludzie będą ginąć nadal składani w ofierze demonowi Allahowi, a płk.Wroński i nazwał rzeczy po imieniu - koran jest księgą diabła - głosi nienawiść i zbrodnię.
 • @Husky 06:54:53
  Gość Niedzielny niesie nam zakamuflowany przekaz aby przyjmować "uchodźców", m.in. przez korytarze humanitarne:
  http://gosc.pl/doc/3933456.Trz... piszcie komentarze. Pytam czy żydolewaccy dyktatorzy Unii Jewropejskiej są już krypto-wyznawcami Islamu czy też liczą na korzystniejsze stanowiska i apanaże po oficjalnym przejęciu całej Europy i proklamowaniu nowego państwa z własnym wojskiem, walutą i religią jako Allahland ? Wtedy zapanuje porządek, równość, dobrobyt, szacunek wzajemny a wolny głos mediów prezentować będzie tv Al-Jazeera a wszyscy czerpać będą siłę życia z drukowanych baśni "Szechterezady"
 • @Husky
  http://wrealu24.pl/images/2017/06/muzumaniejaponia.jpg Dlaczego w Japonii nie mają problemów z muzułmanami? Oto 18 mocnych powodów! Japonia jest zdumiewającym krajem, chroniącym swoje tradycje i fundamenty. Dlatego stosują wszelkie możliwe prawne i socjalne formy walki z rozprzestrzenianiem obcych dla nich religii. Nikt i nigdy na pewno nie czytał w Internecie lub gazecie, że jakiś arabski szejk odwiedził Japonię. Spróbujcie sobie przypomnieć. W porządku, nie próbujcie, nie było takiego. A oto dlaczego: 1. Muzułmanin nigdy nie otrzyma w Japonii obywatelstwa. Japonia jest jedynym krajem, który nie przyznaje muzułmanom obywatelstwa. Bezwzględnie. Prawo jest prawem.

  2. Muzułmanie nie mają prawa ciągle znajdować się na terytorium Japonii (prawa do pobytu stałego, tłumaczenie dosłowne)

  3.Próba szerzenia islamu jest przestępstwem. Za to można iść do więzienia i to na długo.

  4. W Japonii nie znajdziemy ani jednej szkoły, w której uczą arabskiego (co nie jest do końca prawdą, bowiem są japońscy profesorowie arabiści, więc muszą też być instytuty arabistyki na uniwersytetach).

  5. Koran jest księga zakazaną. Nie można jej importować. Dostępna jest tylko „adaptowana” wersja po japońsku (jak rozumiem japońskie tłumaczenie).

  6. Wypełnianie obrzędów jest dozwolone tylko w zamkniętych pomieszczeniach. W przypadku, jeśli rytuały zobaczą zwyczajni Japończycy, muzułmaninowi grozi więzienie.

  7. Rozmowy po arabsku są surowo zabronione.

  8. Japonia praktycznie nie posiada ani jednej ambasady w krajach arabskich.

  9. Islam w Japonii wyznaje 0,12% Japończyków.

  10. Muzułmanin przyjechawszy do pracy w Japonii ma prawo pracować TYLKO w firmach zagranicznych, tj. japońskie firmy nie przyjmują do pracy osób wyznających islam.

  11. Wizy do Japonii przyznają muzułmanom bardzo rzadko. Nawet znamienici lekarze czy naukowcy wyznający islam nie mogą dostać wizy do Japonii.

  12. W umowach pracowniczych często jest zaznaczone, że pracodawca ma prawo bez wyjaśnień zwolnić pracownika, jeśli dowie się o jego muzułmańskiej wierze.

  13. Muzułmanom zakazuje się wynajmować domy w Japonii, nie mówiąc już o kupnie na własność.

  14. Tłumaczeniem technicznej dokumentacji z japońskiego dla arabskich klientów zajmują się NIE japońskie firmy.

  15. Wobec muzułmanów odnoszą się jak wobec wyrzutków. Jeśli ktoś w okolicy jest muzułmaninem, wobec niego całe otoczenie będzie odnosić się jak wobec przestępcy.

  16. O otwarciu muzułmańskich szkół nawet nie może być mowy.

  17. Japonia nie akceptuje praw szariatu.

  18. Japonka będąca w związku z muzułmaninem, zostaje uznana za winną i staje się wyrzutkiem społeczeństwa.

  Źródło: 3mr.info za Stop Islamizacji Europy,
  http://alexjones.pl/aj/aj-swiat/aj-wiadomosci/item/64959-dlaczego-w-japonii-nie-maja-problemow-z-muzulmanami Ps...Brać przykład wprowadzać w Polsce!!! A nasza RP miała być Drugą Japonią według słów Bolka. Szkoda - skoro nam obcy urządzają lepsze jutro.......w Polsce byłoby bardzo dużo wyrzutków-Polek.
 • @kula Lis 67 19:45:24
  "Źródła są dobre, m.in. żydowskie organizacje monitorujące skupiska Arabów zbliżone do Mossadu" - ciekawe. Najpierw żydzi sprowadzili islamistów do Europy teraz żydowskie organizacje monitorują, to co wymyka się spod kontroli.
 • @Husky
  http://niezalezna.pl/uploads/imagecache/300s/still2017/1496847940162098100152.jpg Szok! Terrorysta z Notre Dame dostał od UE nagrodę za walkę z dyskryminacją. Dżihadysta, który wczoraj pod katedrą Notre-Dame w Paryżu zaatakował policjantów młotkiem, wcześniej otrzymał nagrodę Unii Europejskiej. Za napisanie artykułu, w którym skarżył się na... rasizm wobec migrantów. Algierski islamista krzyczał „to za Syrię”, uderzając w głowę młotkiem francuskiego policjanta. Przy terroryście znaleziono dwa noże kuchenne oraz inną „niewyrafinowaną broń”.
  Następnie wyszło na jaw, że napastnik przyrzekł wierność dżihadystycznemu Państwu Islamskiemu w nagraniu wideo znalezionym podczas rewizji w jego mieszkaniu. Okazało się, że zamachowiec, ponoć jeszcze student stypendysta Sorosa? 40-letni Farid Ikken, mieszkał w Szwecji, pracując jako dziennikarz. Co więcej, otrzymał w 2009 r. nagrodę dziennikarską UE — „Razem przeciw dyskryminacji!” (National Commissioners National Prize Against Discrimination) za reportaż, w którym podnosił temat rzekomego rasizmu wobec migrantów.
  „Innymi słowy, terrorysta który dosłownie próbował zatłuc ludzi na śmierć młotkiem, częściowo motywował się swoim gniewem przeciwko nieprzestrzeganiu poprawności politycznej” komentuje portal infowars.com. W swoim nagrodzonym artykule islamista poruszył również kwestię „osób ubiegających się o azyl, które nie mają dostępu do opieki medycznej, przez co są zmuszone szukać jej u wolontariuszy wśród personelu medycznego i innych osób” pisała o nagrodzonej „twórczości” Ikken Komisja Europejska. W Szwecji islamista otrzymał również tytuł magistra.
 • @Husky 09:13:00
  Wyłowiono ciało ósmej ofiary zamachu...Brytyjska policja, poszukująca 45-letniego Francuza Xaviera Thomasa, który zaginął po sobotnim zamachu na Moście Londyńskim, potwierdziła dziś, że z Tamizy wyłowiono jego ciało. Jest on ósmą ofiarą śmiertelną zamachu w stolicy Wielkiej Brytanii. W Paryżu prezydent Emmanuel Macron poinformował dziś o śmierci trzeciego Francuza w zamachu.
  Otrzymaliśmy potwierdzenie nowego bilansu. Łącznie ze strony francuskiej zginęły trzy osoby, a osiem zostało rannych. To wysoka cena, jaką płacimy w tych atakach powiedział. Ciało wyłowiono z rzeki we wtorek przed wieczorem w pobliżu Limehouse, w odległości 2 km od miejsca zamachu. Zginęło łącznie osiem osób, a 50 zostało rannych. Według źródeł szpitalnych obecnie w klinice przebywa 29 osób, 10 z nich znajduje się w stanie krytycznym. Ps.."To wysoka cena, jaka płacimy w tych atakach" gerontofil i kryptopedał Makaron. Ale ponieważ to nie on płaci, więc natychmiast przystąpił do przyjmowania nowych imigrantów. Nie słyszałem aby gerontofil i kryptopedał Makaron zmienił nastawienie do terroryzmu. Nadal kredki to jest jego odpowiedź. A Brytole odpowiedzą straszną zemstą i znowu będą malować kredkami po chodnikach i pszczoły, bąki lub szerszenie tatuować.!
 • @kula Lis 67 08:41:58
  Marian Kowalski odpowiada hejterom. Padły mocne słowa. „Jesteście tchórzami, kurw*mi, gardzę wami” [WIDEO]:

  https://pbs.twimg.com/media/DBvlNTFWsAEg-3m.jpg

  https://t.co/FvrElbYDWK
 • @kula Lis 67 08:45:11
  ZDELEGALIZOWAĆ!
  Ściek użala się nad losem i grozi!"Wyhodujemy radykałów".
  Polski muzułmanin o terroryzmie i uchodźcach

  https://pbs.twimg.com/media/DBvafXoXcAErHSu.jpg

  https://t.co/mYmaeJhv5U
 • @kula Lis 67 18:00:22
  ilu ochroniarzy ma muzułmanski burmistrz Sadiq Khan , dla którego Londyn jest "bezpiecznym miastem".

  https://pbs.twimg.com/media/DBtgmuHXUAEKC7Z.jpg
 • Ewolucja Europy
  https://pbs.twimg.com/media/DBv2OD0XsAAFwcj.jpg
 • 8 czerwca 632, 1385 l. temu zmarł w Medynie Muhammad ibn Abd Allah ibn Abd al-Muttalib,
  Mahomet, założyciel zbrodniczej ideologii islamu

  https://pbs.twimg.com/media/DBxOP9HW0AArxOt.jpg
 • @
  https://pbs.twimg.com/media/DBxdxhwXoAAnEmY.jpg
 • @Husky 23:14:47
  "W 2014 jedli banany by pomóc migrantom:)... Zobacz kto taki mądry!"
  https://www.youtube.com/watch?... Uchodźcy w Niemczech mordują na ulicy za jedzenie loda w Ramadan!
  https://www.youtube.com/watch?... Idź Pod Prąd to jest informacja... tam jest prawda jak islam znalazł się w Warszawie w Polsce jest ich ok 30tys nowe meczety HGW buduje, na Puławskiej meczet leją z litego betonu, żeby go nie można było łatwo rozwalić. Za każdego ciapatego ksiądz biskup 800e dostaje, no to jest ich mnogo a Ukraińcy kwity islamistom daje, co na to p Błaszczak? a no cisza!

OSTATNIE POSTY

więcej
 • MEDIA

  Kto chcę psa uderzyć, ten kij zawsze znajdzie.

  Do ostatnie chwili zastanawiałem się czy jest sens jeszcze cokolwiek napisać skoro tak jak już wczoraj, tak i dziś widać że wyrok zapadł.Został zatwierdzony czytaj więcej

 • POLITYKA - ŚWIAT

  Brexit Day

  Zapamiętajmy to: Nigel Farage mówiący o Brexit był wyśmiewany przez wiele lat. Tymczasem przez ponad 20 lat antyunijnej kampanii przekonał do siebie miliony Brytyjczyków. Potrzeba solidnej narracji, która pozwoli przekonać miliony Polaków na Polexit czytaj więcej

 • POLITYKA - POLSKA

  Bosak "atakuje" Turskiego

  Czas mija, młodzi ludzie nie rozumieją co znaczy, że ktoś był prominentną postacią w PZPR. Chyba czas zacząć mówić i pisać wprost, że byli to ludzie którzy kolaborowali z okupantem sowieckim przeciwko wolnej Polsce. Tacy czerwoni volksdeutsche czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej